Výsledky do novin
1. liga žen skupina B
1. kolo:
TJ Sokol Líšeň - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 0:3, Hortová Zuzana 2:1, Babáková Radka 1:2, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 2:1), MK Řeznovice B - TTC Moravská Slavia Brno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, WO 0:3, body hostů: Bednářová Lenka 2:0, Prnová Veronika 0:2, Záděrová Linda 2:0, WO 3:0), SKST Baník Havířov B - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikorová Kamila 3:0, Fojtíková Jana 2:1, Witoszová Klára 1:2, body hostů: Daňová Andrea 1:2, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 1:2), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Jana 2:1, Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 2:1, body hostů: Ševčíková Klára 3:0, Šprtová Karolína 0:3, Šíblová Sára 1:2),
2. kolo:
TJ Sokol Líšeň - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babáková Radka 1:1, Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Klára 0:3, WO 0:1, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Novotná Lucie 2:0, Novotná Jana 2:1, WO 1:0), KST GMC Blansko - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 2:1, Pavlicová Renata 3:0, body hostů: Koplíková Klára 0:3, Ševčíková Klára 2:1, Šíblová Sára 0:3), MK Řeznovice B - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafaříková Sandra 2:1, Yefimova Anastasiia 2:1, Telecká Jana 2:1, body hostů: Somrová Gabriela 0:3, Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 3:0), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Havířov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Záděrová Linda 1:2, Bednářová Lenka 2:1, body hostů: Sikorová Kamila 1:2, Vašendová Jana 3:0, Hrabicová Klára 0:3),
3. kolo:
SK Dobré B - Klub stolního tenisu Olomouc 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Adéla 0:2, Němečková Monika 2:0, Koďousková Eliška 1:1, WO 3:0, body hostů: Králová Lucie 1:2, Veiglová Jarmila 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Líšeň - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 2:1, Babáková Radka 2:1, Babáková Klára 1:2, body hostů: Koplíková Klára 0:3, Ševčíková Klára 3:0, Šíblová Sára 1:2), KST GMC Blansko - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1, Ševčíková Veronika 1:2, body hostů: Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 2:0, Novotná Jana 0:3, Žižkovská Rebeka 0:1), MK Řeznovice B - SKST Baník Havířov B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafaříková Sandra 0:3, Yefimova Anastasiia 3:0, Telecká Jana 0:3, body hostů: Sikorová Kamila 2:1, Hrabicová Klára 2:1, Vašendová Jana 2:1), TTC Moravská Slavia Brno - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Záděrová Linda 3:0, Bednářová Lenka 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 0:3),
4. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ďuláková Kateřina 0:3, Kadlčáková Alena 0:3, Malíková Klára 0:3, body hostů: Daňová Andrea 3:0, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 1:2, Blechová Barbora 3:0, Novotná Lucie 1:2, body hostů: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, Yefimova Anastasiia 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TTC Moravská Slavia Brno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ševčíková Klára 2:1, Šprtová Karolína 0:3, body hostů: Mergenthalová Petra 1:2, Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 2:1), SK Dobré B - KST GMC Blansko 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němečková Monika 2:1, Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 0:3, body hostů: Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 1:2, Pavlicová Renata 3:0),
5. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - SKST Baník Havířov B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Malíková Klára 0:2, Kadlčáková Alena 1:1, Králová Lucie 0:1, WO 3:1, body hostů: Hrabicová Klára 2:1, Sikorová Kamila 2:0, WO 1:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TTC Moravská Slavia Brno 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žižkovská Rebeka 0:3, Blechová Barbora 0:3, Novotná Jana 2:1, body hostů: Mergenthalová Petra 3:0, Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - MK Řeznovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Ševčíková Klára 3:0, Šprtová Karolína 1:2, body hostů: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, Yefimova Anastasiia 2:1), SK Dobré B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bačinová Pavla 0:3, Němečková Monika 2:1, Koďousková Eliška 1:2, body hostů: Babáková Klára 2:1, Babáková Radka 2:1, Pikolonová Šárka 2:1),
6. kolo:
TJ Sokol Líšeň - Klub stolního tenisu Olomouc 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 3:0, Hortová Zuzana 3:0, Babáková Klára 2:1, body hostů: Malíková Klára 1:2, Ďuláková Kateřina 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SK Dobré B 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 3:0, Mergenthalová Petra 2:1, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Němečková Monika 1:2, Rozínková Kateřina 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrachová Marie 3:0, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 2:1, body hostů: Novotná Lucie 1:2, Blechová Barbora 1:2, Novotná Jana 1:2), SKST Baník Havířov B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 1:2, Hrabicová Klára 0:3, WO 0:3, body hostů: Ševčíková Markéta 2:0, Šíblová Sára 1:0, Ševčíková Klára 2:0, Šprtová Karolína 0:1, WO 3:0),
7. kolo:
KST GMC Blansko - Klub stolního tenisu Olomouc 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Trávníčková Karla 3:0, Ševčíková Veronika 3:0, body hostů: Malíková Klára 0:3, Ďuláková Kateřina 0:3, Vrzalová Štěpánka 0:3), MK Řeznovice B - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 1:2, Yefimova Anastasiia 2:1, Šafaříková Sandra 0:3, body hostů: Němečková Monika 2:1, Koďousková Eliška 1:2, Rozínková Kateřina 3:0), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 2:1, Hrachová Marie 2:0, Somrová Gabriela 3:0, Daňová Andrea 1:0, body hostů: Koplíková Klára 0:3, Šíblová Sára 1:2, Šprtová Karolína 0:3), SKST Baník Havířov B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 1:2, Hrabicová Klára 1:2, WO 0:3, body hostů: Novotná Jana 2:0, Novotná Lucie 2:0, Blechová Barbora 0:2, WO 3:0),
8. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Králová Lucie 0:3, Kadlčáková Alena 0:3, Ďuláková Kateřina 0:3, body hostů: Novotná Jana 3:0, Novotná Lucie 3:0, Blechová Barbora 3:0), SK Dobré B - SKST Baník Havířov B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 0:3, Rozínková Kateřina 2:1, Koďousková Eliška 1:2, body hostů: Sikorová Kamila 2:1, Fojtíková Jana 1:2, Vašendová Jana 3:0), TJ Sokol Líšeň - MK Řeznovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 1:1, Hortová Zuzana 1:1, Babáková Radka 1:0, WO 3:1, body hostů: Yefimova Anastasiia 1:1, Telecká Jana 1:2, WO 1:3), KST GMC Blansko - TTC Moravská Slavia Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 3:0, Ševčíková Veronika 1:2, body hostů: Mergenthalová Petra 1:2, Prnová Veronika 0:3, Bednářová Lenka 1:2),
9. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlčáková Alena 2:1, Ďuláková Kateřina 0:3, Králová Lucie 0:3, body hostů: Ševčíková Klára 3:0, Šíblová Sára 2:1, Šprtová Karolína 2:1), SK Dobré B - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bačinová Pavla 1:2, Rozínková Kateřina 2:1, Koďousková Eliška 2:1, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 1:2), TJ Sokol Líšeň - TTC Moravská Slavia Brno 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pikolonová Šárka 2:1, Hortová Zuzana 3:0, Babáková Radka 2:0, WO 0:1, body hostů: Bednářová Lenka 1:1, Prnová Veronika 0:3, Mergenthalová Petra 0:3, WO 1:0), KST GMC Blansko - MK Řeznovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 0:2, Pavlicová Renata 1:1, WO 3:0, body hostů: Telecká Jana 1:2, Chernyavskaya Ekaterina 2:1, WO 0:3),
10. kolo:
MK Řeznovice B - Klub stolního tenisu Olomouc 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 2:1, Yefimova Anastasiia 3:0, Šafaříková Sandra 2:1, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Ďuláková Kateřina 0:3, Koberová Klára 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - TJ Sokol Líšeň 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rusnáková Markéta 0:3, Hrachová Marie 3:0, Somrová Gabriela 2:1, body hostů: Hortová Zuzana 1:2, Babáková Radka 1:2, Pikolonová Šárka 2:1), SKST Baník Havířov B - KST GMC Blansko 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabicová Klára 1:2, Sikorová Kamila 1:2, Vašendová Jana 2:1, body hostů: Ševčíková Veronika 0:3, Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - SK Dobré B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíblová Sára 2:1, Ševčíková Klára 2:1, Šprtová Karolína 1:2, body hostů: Koďousková Eliška 0:3, Bačinová Pavla 1:2, Rozínková Kateřina 3:0),
11. kolo:
TTC Moravská Slavia Brno - Klub stolního tenisu Olomouc 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 3:0, Mergenthalová Petra 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 1:2, Ďuláková Kateřina 0:3, Koberová Klára 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - KST GMC Blansko 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrachová Marie 3:0, Somrová Gabriela 1:2, Daňová Andrea 1:2, body hostů: Pavlicová Renata 1:2, Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 1:2), SKST Baník Havířov B - TJ Sokol Líšeň 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikorová Kamila 2:0, Vašendová Jana 2:1, Hrabicová Klára 3:0, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 0:3, Babáková Radka 0:2, Hortová Zuzana 1:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Jana 2:1, Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 2:1, body hostů: Koďousková Eliška 1:2, Bačinová Pavla 0:3, Rozínková Kateřina 3:0),
12. kolo:
KST GMC Blansko - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chajda Marie 2:0, Pavlicová Renata 2:1, Ševčíková Veronika 1:1, WO 2:0, body hostů: Babáková Radka 0:2, Babáková Klára 0:2, Pikolonová Šárka 2:1, WO 0:2), TTC Moravská Slavia Brno - MK Řeznovice B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Bednářová Lenka 2:1, Záděrová Linda 2:1, body hostů: Šafaříková Sandra 0:3, Telecká Jana 0:3, Chernyavskaya Ekaterina 3:0), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - SKST Baník Havířov B 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Březinová Barbora 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Rusnáková Markéta 1:2, body hostů: Sikorová Kamila 1:2, Hrabicová Klára 3:0, Vašendová Jana 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Klára 2:1, Šprtová Karolína 0:3, Šíblová Sára 0:3, body hostů: Blechová Barbora 2:1, Novotná Lucie 2:1, Novotná Jana 3:0),
13. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - TJ Sokol Líšeň 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blechová Barbora 1:1, Látalová Lucie 0:3, Žižkovská Rebeka 2:1, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Radka 1:1, Hortová Zuzana 3:0, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koplíková Klára 0:3, Šíblová Sára 0:3, Ševčíková Klára 3:0, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 2:1, Ševčíková Veronika 2:1), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - MK Řeznovice B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 1:2, Somrová Gabriela 3:0, Rusnáková Markéta 3:0, body hostů: Šafaříková Sandra 1:2, Telecká Jana 0:3, Yefimova Anastasiia 1:2), SKST Baník Havířov B - TTC Moravská Slavia Brno 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanáková Nela 0:2, Hrabicová Klára 1:2, Vašendová Jana 1:2, WO 1:0, body hostů: Bednářová Lenka 3:0, Mergenthalová Petra 1:1, Záděrová Linda 2:1, WO 0:1),
14. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - SK Dobré B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kadlčáková Alena 1:2, Viktorínová Michaela 2:1, Ďuláková Kateřina 0:3, body hostů: Doucková Aneta 2:1, Bačinová Lucie 1:2, Němečková Monika 3:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Markéta 2:0, Šíblová Sára 1:2, Ševčíková Klára 2:1, WO 1:0, body hostů: Hortová Zuzana 2:1, Babáková Radka 0:2, Pikolonová Šárka 1:2, WO 0:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žižkovská Rebeka 0:3, Blechová Barbora 1:2, WO 0:3, body hostů: Pavlicová Renata 2:0, Chajda Marie 2:0, Ševčíková Veronika 1:1, WO 3:0), SKST Baník Havířov B - MK Řeznovice B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáková Nela 1:2, Vašendová Jana 2:1, Hrabicová Klára 2:1, body hostů: Šafaříková Sandra 1:2, Telecká Jana 0:3, Yefimova Anastasiia 3:0), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - TTC Moravská Slavia Brno 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Rusnáková Markéta 1:2, Somrová Gabriela 0:2, WO 1:0, body hostů: Mergenthalová Petra 1:1, Bednářová Lenka 3:0, Záděrová Linda 3:0, WO 0:1),
15. kolo:
CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - Klub stolního tenisu Olomouc 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Daňová Andrea 1:1, Somrová Gabriela 1:1, Rusnáková Markéta 1:1, WO 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 3:0, Ďuláková Kateřina 0:3, WO 0:3), MK Řeznovice B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Yefimova Anastasiia 3:0, Šafaříková Sandra 3:0, body hostů: Šnajdrová Monika 0:3, Látalová Lucie 0:3, Žižkovská Rebeka 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 1:0, Záděrová Linda 3:0, Bednářová Lenka 3:0, Havlíčková Michaela 0:1, WO 1:0, body hostů: Šprtová Karolína 0:3, Ševčíková Klára 0:2, Šíblová Sára 1:2, WO 0:1), KST GMC Blansko - SK Dobré B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníčková Karla 2:1, Pavlicová Renata 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, body hostů: Doucková Aneta 0:3, Bačinová Lucie 0:3, Němečková Monika 2:1),
16. kolo:
SKST Baník Havířov B - Klub stolního tenisu Olomouc 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hanáková Nela 1:1, Hrabicová Klára 1:1, Sikorová Kamila 1:1, WO 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 3:0, Ďuláková Kateřina 0:3, WO 0:3), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mergenthalová Petra 3:0, Záděrová Linda 3:0, Bednářová Lenka 3:0, body hostů: Šnajdrová Monika 0:3, Látalová Lucie 0:3, Žižkovská Rebeka 0:3), MK Řeznovice B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Yefimova Anastasiia 2:1, Šafaříková Sandra 1:2, body hostů: Šíblová Sára 0:3, Šprtová Karolína 1:2, Ševčíková Klára 2:1), TJ Sokol Líšeň - SK Dobré B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Radka 2:1, Pikolonová Šárka 2:1, Babáková Klára 1:2, body hostů: Doucková Aneta 0:3, Bačinová Lucie 1:2, Němečková Monika 3:0),
17. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - TJ Sokol Líšeň 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ďuláková Kateřina 0:2, Glücková Lenka 1:2, Viktorínová Michaela 1:2, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 2:1, Babáková Radka 1:1, Hortová Zuzana 3:0, WO 0:1), SK Dobré B - TTC Moravská Slavia Brno 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rozínková Kateřina 1:2, Němečková Monika 3:0, Bačinová Pavla 0:3, body hostů: Mergenthalová Petra 1:2, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Lucie 3:0, Blechová Barbora 3:0, Novotná Jana 3:0, body hostů: Daňová Barbora 0:3, Březinová Barbora 0:3, Daňová Andrea 0:3), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - SKST Baník Havířov B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 0:3, Ševčíková Markéta 3:0, Ševčíková Klára 2:1, body hostů: Hrabicová Klára 1:2, Sikorová Kamila 2:1, Vašendová Jana 1:2),
18. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - KST GMC Blansko 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ďuláková Kateřina 0:3, Glücková Lenka 0:3, Viktorínová Michaela 1:2, body hostů: Pavlicová Renata 2:1, Chajda Marie 3:0, Ševčíková Veronika 3:0), SK Dobré B - MK Řeznovice B 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 1:2, Němečková Monika 1:2, Rozínková Kateřina 3:0, body hostů: Telecká Jana 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, Yefimova Anastasiia 2:1), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 2:0, Ševčíková Markéta 3:0, Šíblová Sára 2:1, WO 0:1, body hostů: Březinová Barbora 1:2, Daňová Barbora 0:2, Daňová Andrea 0:3, WO 1:0), SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - SKST Baník Havířov B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novotná Jana 0:2, Blechová Barbora 2:1, Novotná Lucie 0:3, WO 0:1, body hostů: Sikorová Kamila 2:1, Vašendová Jana 2:0, Hrabicová Klára 2:1, WO 1:0),
19. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B - Klub stolního tenisu Olomouc 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotná Jana 1:1, Blechová Barbora 1:1, Novotná Lucie 2:0, WO 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 2:1, Ďuláková Kateřina 0:3, WO 0:3), SKST Baník Havířov B - SK Dobré B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sikorová Kamila 3:0, Hrabicová Klára 1:2, WO 0:3, body hostů: Koďousková Eliška 0:2, Němečková Monika 1:1, Rozínková Kateřina 1:1, WO 3:0), MK Řeznovice B - TJ Sokol Líšeň 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 2:0, Chernyavskaya Ekaterina 3:0, Šafaříková Sandra 0:3, WO 1:0, body hostů: Pikolonová Šárka 1:2, Babáková Radka 1:1, Hortová Zuzana 1:2, WO 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - KST GMC Blansko 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mergenthalová Petra 2:1, Záděrová Linda 2:1, Bednářová Lenka 1:2, body hostů: Ševčíková Veronika 0:3, Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 2:1),
20. kolo:
SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C - Klub stolního tenisu Olomouc 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ševčíková Klára 1:1, Šíblová Sára 0:2, Šprtová Karolína 1:1, WO 3:0, body hostů: Viktorínová Michaela 3:0, Ďuláková Kateřina 1:2, WO 0:3), CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B - SK Dobré B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Daňová Andrea 0:3, Somrová Gabriela 1:2, Březinová Barbora 0:3, body hostů: Němečková Monika 3:0, Koďousková Eliška 2:1, Rozínková Kateřina 3:0), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Sokol Líšeň 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prnová Veronika 1:1, Záděrová Linda 3:0, Mergenthalová Petra 1:1, WO 2:0, body hostů: Hortová Zuzana 1:1, Babáková Radka 0:2, Pikolonová Šárka 1:2, WO 0:2), MK Řeznovice B - KST GMC Blansko 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Telecká Jana 1:2, Yefimova Anastasiia 1:2, Šafaříková Sandra 0:3, body hostů: Ševčíková Veronika 2:1, Chajda Marie 2:1, Pavlicová Renata 3:0),
21. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - MK Řeznovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Glücková Lenka 0:2, Kadlčáková Alena 0:2, Koberová Klára 0:2, WO 3:0, body hostů: Šafaříková Sandra 3:0, Telecká Jana 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Líšeň - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babáková Klára 2:1, Hortová Zuzana 3:0, Pikolonová Šárka 3:0, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Matějová Hanka 0:3, Rusnáková Markéta 1:2), KST GMC Blansko - SKST Baník Havířov B 10:0wo (řeší STK), SK Dobré B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex C 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grimmerová Diana 1:2, Rozínková Kateřina 3:0, Němečková Monika 2:1, body hostů: Ševčíková Klára 2:1, Šíblová Sára 0:3, Šprtová Karolína 1:2),
22. kolo:
Klub stolního tenisu Olomouc - TTC Moravská Slavia Brno 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koberová Klára 0:3, Glücková Lenka 0:3, Kadlčáková Alena 0:3, body hostů: Bednářová Lenka 3:0, Prnová Veronika 3:0, Mergenthalová Petra 3:0), KST GMC Blansko - CDU SPORT - STOLNÍ TENIS OSTRAVA B 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Chajda Marie 3:0, Pavlicová Renata 3:0, Ševčíková Veronika 2:1, body hostů: Daňová Andrea 0:3, Matějová Hanka 0:3, Rusnáková Markéta 1:2), TJ Sokol Líšeň - SKST Baník Havířov B 10:0wo (řeší STK), SK Dobré B - SKST Mart Hodonín - Stavoimpex B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koďousková Eliška 2:1, Rozínková Kateřina 2:1, Němečková Monika 2:1, body hostů: Blechová Barbora 1:2, Novotná Lucie 0:3, Novotná Jana 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST GMC Blansko - TTC Moravská Slavia Brno 2:5 (body domácích: Pavlicová Renata 1:1, Chajda Marie 1:2, Ševčíková Veronika 0:2, body hostů: Bednářová Lenka 0:2, Mergenthalová Petra 2:0, Záděrová Linda 3:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - KST GMC Blansko 5:3 (body domácích: Bednářová Lenka 0:2, Záděrová Linda 3:0, Mergenthalová Petra 2:1, body hostů: Chajda Marie 1:2, Ševčíková Veronika 0:2, Pavlicová Renata 2:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
KST GMC Blansko - TTC Moravská Slavia Brno -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy