Výsledky do novin
Krajská soutěž II.třídy - sk.A
1. kolo:
TJ Vidče - TJ Jiskra Otrokovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Petr 3:1, Brzokoupil Jiří 2:2, Bernhauser Vlastimír 3:1, Hráský Luděk 2:2, body hostů: Silný Jakub 3:1, Janečka Bronislav 3:1, Jílek Petr 0:4, Zikmund Jiří 0:4), KST Dolní Němčí C - Orel Uherské Hradiště 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Borýsek Jiří 3:1, Ježek Milan 4:0, Bobčík Přemysl 0:4, Matějíček Jakub 3:1, body hostů: Miroš Miroslav 1:3, Jančík Martin 1:3, Juřena Ondřej 3:1, Koranda Štěpán 1:3), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Nivnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 3:1, body hostů: Kovařík Petr 2:2, Janča Tomáš 1:3, Kapsa Michal 1:3, Hladiš Libor 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Vlčnov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rubáš Josef 2:2, Šimčík Robert 1:3, Hájek Petr 0:4, Fanta Marek 2:2, body hostů: Turzík Vlastimil 2:2, Kolaja Radomil 3:1, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 3:1), SK Slavičín B - SK Újezd 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 3:1, Floreš Ivan 3:1, Malatinský Petr 2:2, Plášek Adam 3:1, body hostů: Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 1:3, Psota Vladimír 0:4, Martinek Filip 0:4), TJ Sokol Kostelec B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleníček Jiří 4:0, Adamec Michal 3:1, Huňka Tomáš 3:1, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 0:4, Střílka Jakub 0:4, Cibulka Stanislav 0:4),
2. kolo:
TJ Vidče - TJ Sokol Kostelec B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mikulenka Petr 1:2, Knébl Radek 0:3, Bernhauser Vlastimír 2:1, Hráský Luděk 2:1, WO 5:0, body hostů: Zahradnický Jiří 1:3, Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ DDM Valašské Meziříčí C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janečka Bronislav 3:1, Silný Jakub 3:1, Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 3:1, body hostů: Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 2:2, Střílka Jakub 0:4, Kovář Martin 1:3), KST Dolní Němčí C - SK Slavičín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Borýsek Jiří 4:0, Ježek Vít 2:2, Matějíček Jakub 2:2, body hostů: Plášek Adam 3:1, Malatinský Petr 0:4, Jančařík Zbyněk 3:1, Martinec Antonín 0:4), Orel Uherské Hradiště - SK Újezd 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 1:3, Šmíd Václav 2:2, Zavadil Antonín 2:2, Juřena Ondřej 3:1, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 1:3, Psota Vladimír 1:3), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Zbyněk 1:3, Mikuláček Filip 2:0, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 3:0, Mužátko Pavel 0:2, WO 0:1, body hostů: Rubáš Josef 1:2, Fanta Marek 1:3, Hájek Petr 2:2, Pospíšek Karel 1:3, WO 1:0), TJ Nivnice B - TJ Vlčnov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šopík Jiří 3:1, Kovařík Petr 3:1, Hladiš Libor 4:0, Kapsa Michal 1:3, body hostů: Kolaja Radomil 1:3, Kubíček Martin 1:3, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 0:4),
3. kolo:
TJ Vidče - TJ DDM Valašské Meziříčí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knébl Radek 3:1, Mikulenka Petr 2:1, Bernhauser Vlastimír 3:0, Hráský Luděk 2:2, WO 2:0, body hostů: Cibulka Stanislav 1:3, Kovář Martin 0:4, Drápela Marek 1:2, Vahala Jiří 2:1, WO 0:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Kostelec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janečka Bronislav 3:1, Silný Jakub 2:2, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 3:0, WO 1:0, body hostů: Kolařík Milan 2:1, Adamec Michal 0:4, Kubáč Petr 0:4, Huňka Tomáš 2:2, WO 0:1), KST Dolní Němčí C - SK Újezd 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Borýsek Jiří 4:0, Ježek Vít 4:0, Matějíček Jakub 2:2, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 1:3, Matejička Libor 0:4, Psota Vladimír 1:3), SK Slavičín B - Orel Uherské Hradiště 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančařík Miroslav 2:2, Floreš Ivan 0:4, Plášek Adam 3:1, Jančařík Zbyněk 4:0, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 1:3, Zavadil Antonín 2:2, Juřena Ondřej 2:2), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Vlčnov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 4:0, Baroš Karel 3:1, Baroš Antonín 0:4, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 2:2, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 2:2), TJ Nivnice B - TJ Spartak Hluk 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šopík Jiří 1:3, Hladiš Libor 2:2, Beníček Martin 1:3, Kapsa Michal 1:3, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek 3:1, Hájek Petr 4:0, Pospíšek Karel 0:4),
4. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Spartak Hluk 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huňka Tomáš 2:2, Adamec Michal 2:2, Kubáč Petr 3:1, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Fanta Marek 2:2, Hájek Petr 0:4, Pospíšek Karel 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Vlčnov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Stanislav 2:2, Drápela Marek 2:1, Vahala Jiří 2:2, Kovář Martin 0:4, Střílka Jakub 0:1, body hostů: Kubíček Martin 3:1, Turzík Vlastimil 2:2, Kučera Josef 3:1, Cifr Radomír 2:2), SK Slavičín B - TJ Sokol Horní Bečva 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 3:1, Jančařík Miroslav 3:1, Floreš Ivan 2:1, Malatinský Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Mužátko Pavel 0:4, Baroš Antonín 1:3, Baroš Karel 4:0, Mikuláček Filip 0:3, WO 0:1), SK Újezd - TJ Nivnice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 2:1, Psota Vladimír 2:2, Matejička Libor 4:0, WO 1:0, body hostů: Šopík Jiří 1:3, Kozelek Ondřej 2:2, Papp Jaroslav 0:3, Fraňo Jan 0:4, WO 0:1), TJ Vidče - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 2:2, Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Ježek Milan 3:1, Ježek Vít 0:4, Jurásek Robin 0:4), TJ Jiskra Otrokovice C - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmund Jiří 2:2, Silný Jakub 1:3, Vidlář Pavel 4:0, Janečka Zdeněk 2:1, Búbela Pavel 0:1, body hostů: Zavadil Antonín 2:2, Juřena Ondřej 3:1, Slivečková Lenka 0:4, Miroš Miroslav 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Vlčnov 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Jiří 0:4, Adamec Michal 3:1, Kubáč Petr 0:4, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 3:1, Kučera Josef 2:2, Cifr Radomír 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Spartak Hluk 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 0:4, Drápela Marek 3:1, Vahala Jiří 2:2, Cibulka Stanislav 1:3, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek 3:1, Nováková Jarmila 2:2, Pospíšek Karel 1:3), SK Slavičín B - TJ Nivnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančařík Miroslav 3:1, Floreš Ivan 3:1, Martinec Antonín 1:2, Malatinský Petr 1:3, Plášek Adam 1:0, body hostů: Kovařík Petr 1:3, Kozelek Ondřej 3:1, Šopík Jiří 2:2, Hladiš Libor 1:3), SK Újezd - TJ Sokol Horní Bečva 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 1:3, Psota Vladimír 2:2, Matejička Libor 1:3, body hostů: Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4, Baroš Antonín 2:2), TJ Vidče - Orel Uherské Hradiště 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulenka Zdeněk 2:2, Hráský Luděk 4:0, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 2:2, body hostů: Zavadil Antonín 2:2, Jančík Martin 3:1, Prchlík Lubor 0:4, Miroš Miroslav 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - KST Dolní Němčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plišťák Miroslav 2:2, Silný Jakub 2:2, Janečka Bronislav 2:2, Janečka Zdeněk 4:0, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Ježek Milan 2:2, Ježek Vít 1:3, Daněk Josef 0:4),
6. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Kostelec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Miroslav 4:0, Borýsek Jiří 4:0, Bobčík Přemysl 0:4, Matějíček Jakub 4:0, body hostů: Adamec Michal 1:3, Zahradnický Jiří 1:3, Řehák Lukáš 1:3, Plišťák Jaroslav ml. 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ DDM Valašské Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 2:2, Juřena Ondřej 3:1, Miroš Miroslav 1:3, body hostů: Cibulka Stanislav 3:1, Střílka Jakub 0:4, Vahala Jiří 1:3, Drápela Marek 4:0), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baroš Antonín 0:3, Mikuláček Filip 0:3, Poruba Tomáš 1:2, Baroš Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 3:1, Knébl Radek 3:1, Hráský Luděk 3:1, WO 0:5), TJ Nivnice B - TJ Jiskra Otrokovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladiš Libor 1:3, Kozelek Ondřej 1:3, Šopík Jiří 2:2, Janča Tomáš 1:2, WO 0:1, body hostů: Hons Jakub 3:0, Janečka Zdeněk 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Mancl Zdeněk 2:2, WO 1:0), SK Slavičín B - TJ Spartak Hluk 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinec Antonín 1:3, Jančařík Zbyněk 2:2, Malatinský Petr 1:3, Floreš Ivan 1:3, body hostů: Fanta Marek 4:0, Hájek Petr 3:1, Pospíšek Karel 0:4, Rubáš Josef 4:0), TJ Vlčnov - SK Újezd 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolaja Radomil 3:1, Kubíček Martin 2:2, Cifr Radomír 2:2, Kučera Josef 3:1, body hostů: Psota Vladimír 0:4, Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 2:2, Matejička Libor 0:4),
7. kolo:
KST Dolní Němčí C - TJ DDM Valašské Meziříčí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějíček Jakub 1:3, Ježek Vít 3:1, Daněk Josef 0:4, Borýsek Jiří 4:0, body hostů: Cibulka Stanislav 2:2, Střílka Jakub 1:3, Vahala Jiří 2:2, Drápela Marek 3:1), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Kostelec B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 0:3, Koranda Štěpán 0:4, Miroš Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 1:2, Huňka Tomáš 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Horní Bečva - TJ Jiskra Otrokovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:2, Mikuláček Filip 4:0, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 2:2, Mužátko Pavel 0:2, body hostů: Vidlář Pavel 1:3, Janečka Bronislav 2:2, Silný Jakub 2:2, Zikmund Jiří 1:3), TJ Nivnice B - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janča Tomáš 0:3, Hladiš Libor 1:2, Fraňo Jan 0:3, Šopík Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Bernhauser Vlastimír 3:1, Knébl Radek 2:2, Hráský Luděk 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Hluk - SK Újezd 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fanta Marek 3:1, Pospíšek Karel 1:3, Hájek Petr 1:3, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 1:3, Psota Vladimír 1:3), SK Slavičín B - TJ Vlčnov 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančařík Zbyněk 2:2, Plášek Adam 2:2, Floreš Ivan 1:3, Malatinský Petr 2:2, body hostů: Kučera Josef 4:0, Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 3:1, Cifr Radomír 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - SK Slavičín B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubáč Petr 4:0, Adamec Michal 4:0, Kolařík Milan 3:1, Fišer Pavel 4:0, body hostů: Martinec Antonín 0:4, Jančařík Zbyněk 1:3, Malatinský Petr 0:4, Martinovský Radek 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Újezd 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Martin 2:2, Drápela Marek 3:1, Vahala Jiří 2:2, Cibulka Stanislav 4:0, body hostů: Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 0:4, Psota Vladimír 0:4), TJ Vidče - TJ Spartak Hluk 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Zdeněk 1:1, Knébl Radek 3:1, Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Petr 2:0, body hostů: Fanta Marek 4:0, Hájek Petr 0:4, Sadilek Stanislav 0:4, Pospíšek Karel 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Vlčnov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 2:2, Janečka Bronislav 0:4, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 3:1, body hostů: Kubíček Martin 1:3, Kolaja Radomil 2:2, Kučera Josef 4:0, Cifr Radomír 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Sokol Horní Bečva 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartoš Miroslav 2:1, Ježek Milan 3:1, Ježek Vít 3:1, Matějíček Jakub 2:1, WO 2:0, body hostů: Ivánek Daniel 0:4, Mikuláček Filip 1:1, Baroš Karel 3:1, Baroš Antonín 0:4, WO 0:2), Orel Uherské Hradiště - TJ Nivnice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juřena Ondřej 3:1, Zavadil Antonín 3:1, Miroš Miroslav 2:2, Jančík Martin 3:1, body hostů: Kozelek Ondřej 0:4, Hladiš Libor 2:2, Beníček Martin 3:0, Šopík Jiří 0:4, Janča Tomáš 0:1),
9. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - SK Újezd 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 2:2, Huňka Tomáš 1:3, Pavlíček Rudolf 3:1, body hostů: Raška Pavel 3:1, Martinek Lubomír 2:2, Matejička Libor 0:4, Psota Vladimír 1:3), TJ DDM Valašské Meziříčí C - SK Slavičín B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Martin 0:4, Drápela Marek 4:0, Vahala Jiří 1:3, Cibulka Stanislav 1:3, body hostů: Martinec Antonín 2:2, Floreš Ivan 2:2, Jančařík Zbyněk 3:1, Malatinský Petr 3:1), TJ Vidče - TJ Vlčnov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulenka Petr 4:0, Knébl Radek 0:2, Hráský Luděk 3:1, Bernhauser Vlastimír 3:1, Mikulenka Zdeněk 1:1, body hostů: Kučera Josef 2:2, Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 0:4, Cifr Radomír 0:1, Turzík Vlastimil 1:2), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Spartak Hluk 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Silný Jakub 1:3, Janečka Bronislav 1:3, Hons Jakub 3:1, Janečka Zdeněk 1:0, Plišťák Miroslav 1:2, body hostů: Fanta Marek 4:0, Nováková Jarmila 1:3, Hájek Petr 3:1, Pospíšek Karel 1:3), KST Dolní Němčí C - TJ Nivnice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matějíček Jakub 2:2, Ježek Milan 4:0, Ježek Vít 3:1, Borýsek Jiří 1:3, body hostů: Kovařík Petr 1:3, Kozelek Ondřej 3:1, Šopík Jiří 2:2, Janča Tomáš 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Sokol Horní Bečva 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juřena Ondřej 1:3, Zavadil Antonín 2:2, Jančík Martin 2:2, Miroš Miroslav 1:0, Šmíd Václav 1:2, body hostů: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ Sokol Kostelec B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Poruba Tomáš 2:2, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 3:1, Baroš Antonín 2:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 1:3, Kubáč Petr 0:4, Kolařík Milan 2:2), TJ Nivnice B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beníček Martin 1:3, Kozelek Ondřej 2:2, Šopík Jiří 1:3, Hladiš Libor 2:2, body hostů: Cibulka Stanislav 2:2, Vahala Jiří 2:2, Drápela Marek 4:0, Kovář Martin 2:2), TJ Spartak Hluk - KST Dolní Němčí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšek Karel 0:4, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 3:1, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 3:1, Ježek Vít 1:3), TJ Vlčnov - Orel Uherské Hradiště 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kolaja Radomil 4:0, Kubíček Martin 2:1, Kučera Josef 1:2, Turzík Vlastimil 1:0, WO 1:0, body hostů: Jančík Martin 1:3, Šmíd Václav 3:1, Juřena Ondřej 2:2, Miroš Miroslav 0:3, WO 0:1), SK Slavičín B - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Antonín 3:1, Malatinský Petr 3:1, Floreš Ivan 1:3, Jančařík Zbyněk 1:3, body hostů: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 3:1, Knébl Radek 2:2, Hráský Luděk 2:2), SK Újezd - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Psota Vladimír 1:3, Martinek Lubomír 3:1, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 0:4, body hostů: Vidlář Pavel 2:2, Janečka Bronislav 2:2, Silný Jakub 3:1, Zikmund Jiří 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Horní Bečva - TJ DDM Valašské Meziříčí C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 1:2, Baroš Karel 3:0, Baroš Antonín 1:3, WO 0:2, body hostů: Vahala Jiří 2:2, Šíma Martin 2:2, Cibulka Stanislav 2:1, Drápela Marek 3:0, WO 2:0), TJ Nivnice B - TJ Sokol Kostelec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šopík Jiří 2:2, Kozelek Ondřej 0:4, Kovařík Petr 0:4, Beníček Martin 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 3:1, Kubáč Petr 2:2, Kolařík Milan 2:2), TJ Spartak Hluk - Orel Uherské Hradiště 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubáš Josef 4:0, Nováková Jarmila 3:1, Hájek Petr 2:2, Fanta Marek 3:1, body hostů: Jančík Martin 3:1, Šmíd Václav 0:4, Juřena Ondřej 1:3, Miroš Miroslav 0:4), TJ Vlčnov - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kubíček Martin 4:0, Kolaja Radomil 1:3, Kučera Josef 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 1:3, Borýsek Jiří 2:2, Ježek Vít 2:2), SK Slavičín B - TJ Jiskra Otrokovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Antonín 0:3, Malatinský Petr 1:3, Floreš Ivan 1:3, Jančařík Zbyněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Janečka Zdeněk 3:0, Hons Jakub 3:0, Silný Jakub 2:2, Janečka Bronislav 4:0, Jílek Petr 0:1, WO 1:0), SK Újezd - TJ Vidče 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Psota Vladimír 2:2, Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 1:3, body hostů: Knébl Radek 2:2, Hráský Luděk 4:0, Mikulenka Zdeněk 2:2, Kubját Petr 0:4),
12. kolo:
TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Vidče 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Silný Jakub 3:1, Janečka Bronislav 2:2, Vidlář Pavel 2:2, Hons Jakub 3:1, body hostů: Knébl Radek 3:1, Hráský Luděk 3:1, Mikulenka Petr 0:4, Kubját Petr 0:4), Orel Uherské Hradiště - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřena Ondřej 1:3, Zavadil Antonín 0:4, Jančík Martin 3:1, Miroš Miroslav 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Borýsek Jiří 3:1, Matějíček Jakub 2:2, Ježek Vít 3:1), TJ Nivnice B - TJ Sokol Horní Bečva 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladiš Libor 2:1, Kozelek Ondřej 2:2, Kovařík Petr 2:1, Janča Tomáš 3:1, WO 1:1, body hostů: Ivánek Daniel 0:4, Mikuláček Filip 1:2, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 0:3, WO 1:1), TJ Vlčnov - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kolaja Radomil 2:2, Kubíček Martin 2:2, Kučera Josef 4:0, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Fanta Marek 2:2, Nováková Jarmila 2:2, Hájek Petr 0:4), SK Újezd - SK Slavičín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Psota Vladimír 0:4, Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 2:2, body hostů: Plášek Adam 2:2, Malatinský Petr 2:2, Floreš Ivan 3:1, Jančařík Zbyněk 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Kostelec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vahala Jiří 1:3, Drápela Marek 2:2, Cibulka Stanislav 1:3, Hladil Radek 3:1, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 2:2, Zahradnický Jiří 0:4, Kolařík Milan 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Vidče 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubáč Petr 1:3, Adamec Michal 1:1, Kolařík Milan 2:2, Pavlíček Rudolf 4:0, Zahradnický Jiří 1:1, body hostů: Hráský Luděk 1:1, Knébl Radek 3:1, Mikulenka Petr 3:1, Kubját Petr 0:4, Vaculín Jaroslav 0:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Martin 1:3, Drápela Marek 4:0, Vahala Jiří 0:3, Cibulka Stanislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Janečka Zdeněk 3:1, Hons Jakub 3:1, Silný Jakub 3:1, Vidlář Pavel 0:3, WO 0:1), SK Slavičín B - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančařík Zbyněk 0:4, Malatinský Petr 3:1, Floreš Ivan 0:4, Plášek Adam 3:1, body hostů: Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 2:2, Ježek Vít 3:1), SK Újezd - Orel Uherské Hradiště 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Psota Vladimír 1:2, Martinek Lubomír 1:2, Raška Pavel 2:1, Matejička Libor 2:1, WO 5:0, body hostů: Miroš Miroslav 1:3, Jančík Martin 2:2, Juřena Ondřej 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Horní Bečva 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubáš Josef 2:2, Nováková Jarmila 1:3, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 2:2, body hostů: Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 3:1, Vala Jiří 0:4), TJ Vlčnov - TJ Nivnice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cifr Radomír 1:3, Kolaja Radomil 0:4, Kubíček Martin 0:4, Kučera Josef 3:1, body hostů: Janča Tomáš 3:1, Beníček Martin 4:0, Kovařík Petr 2:2, Hladiš Libor 3:1),
14. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Vidče 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Martin 1:3, Drápela Marek 3:1, Vahala Jiří 3:0, Cibulka Stanislav 2:2, WO 1:0, body hostů: Knébl Radek 1:3, Hráský Luděk 1:3, Mikulenka Petr 3:1, Brzokoupil Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec B - TJ Jiskra Otrokovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolařík Milan 2:2, Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 0:1, Pavlíček Rudolf 3:1, Zahradnický Jiří 3:0, body hostů: Silný Jakub 2:2, Zikmund Jiří 0:4, Vrzala Vojtěch 2:2, Jílek Petr 0:4), SK Újezd - KST Dolní Němčí C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Psota Vladimír 0:4, Martinek Lubomír 1:3, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 1:3, body hostů: Bartoš Miroslav 3:1, Matějíček Jakub 1:3, Borýsek Jiří 3:1, Ježek Vít 4:0), Orel Uherské Hradiště - SK Slavičín B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Miroš Miroslav 1:3, Jančík Martin 0:4, Juřena Ondřej 3:0, WO 1:5, body hostů: Plášek Adam 2:1, Malatinský Petr 1:2, Jančařík Zbyněk 2:1, Martinec Antonín 2:0, WO 5:1), TJ Vlčnov - TJ Sokol Horní Bečva 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolaja Radomil 0:1, Cifr Radomír 2:2, Kubíček Martin 2:2, Kučera Josef 4:0, Turzík Vlastimil 2:1, body hostů: Mikuláček Filip 3:1, Baroš Antonín 0:4, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4), TJ Spartak Hluk - TJ Nivnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubáš Josef 3:1, Nováková Jarmila 0:4, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 4:0, body hostů: Kozelek Ondřej 2:2, Beníček Martin 2:2, Kovařík Petr 1:3, Hladiš Libor 3:1),
15. kolo:
TJ Spartak Hluk - TJ Sokol Kostelec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schuster Tomáš 1:3, Pospíšek Karel 0:4, Fanta Marek 3:1, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Adamec Michal 2:2, Kolařík Milan 3:1, Kubáč Petr 1:3, Huňka Tomáš 2:2), TJ Vlčnov - TJ DDM Valašské Meziříčí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Martin 3:1, Kolaja Radomil 4:0, Turzík Vlastimil 3:0, Kučera Josef 4:0, WO 1:0, body hostů: Střílka Jakub 0:4, Šíma Martin 0:4, Kovář Martin 1:3, Cibulka Stanislav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Horní Bečva - SK Slavičín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mužátko Pavel 0:4, Mikuláček Filip 2:2, Baroš Karel 4:0, Baroš Antonín 2:2, body hostů: Jančařík Zbyněk 2:2, Malatinský Petr 2:2, Floreš Ivan 1:3, Martinec Antonín 3:1), TJ Nivnice B - SK Újezd 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladiš Libor 3:1, Šopík Jiří 2:2, Janča Tomáš 2:2, Beníček Martin 4:0, body hostů: Psota Vladimír 0:4, Martinek Lubomír 2:2, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 0:4), KST Dolní Němčí C - TJ Vidče 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borýsek Jiří 4:0, Ježek Milan 3:1, Ježek Vít 2:0, Bartoš Miroslav 4:0, WO 0:2, body hostů: Mikulenka Petr 0:2, Knébl Radek 1:3, Kubját Petr 0:4, Vaculín Jaroslav 0:3, Brzokoupil Jiří 0:1, WO 2:0), Orel Uherské Hradiště - TJ Jiskra Otrokovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 4:0, Zavadil Antonín 3:1, Juřena Ondřej 4:0, body hostů: Plišťák Miroslav 0:4, Janečka Bronislav 1:3, Vrzala Vojtěch 1:3, Mancl Zdeněk 1:3),
16. kolo:
TJ Vlčnov - TJ Sokol Kostelec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubíček Martin 1:3, Kolaja Radomil 1:3, Turzík Vlastimil 1:3, Kučera Josef 2:2, body hostů: Pavlíček Rudolf 4:0, Adamec Michal 4:0, Kolařík Milan 0:4, Zahradnický Jiří 3:1), TJ Spartak Hluk - TJ DDM Valašské Meziříčí C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schuster Tomáš 1:3, Hájek Petr 1:3, Fanta Marek 2:2, Rubáš Josef 2:2, body hostů: Drápela Marek 4:0, Vahala Jiří 1:3, Hladil Radek 4:0, Cibulka Stanislav 1:3), TJ Nivnice B - SK Slavičín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janča Tomáš 3:1, Hladiš Libor 4:0, Kovařík Petr 1:3, Šopík Jiří 4:0, body hostů: Martinec Antonín 1:3, Jančařík Zbyněk 2:2, Fojtů Jaromír 1:3, Martinovský Radek 0:4), TJ Sokol Horní Bečva - SK Újezd 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poruba Tomáš 3:1, Mikuláček Filip 3:1, Baroš Karel 3:1, Baroš Antonín 2:2, body hostů: Martinek Lubomír 0:4, Psota Vladimír 1:3, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ Vidče 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančík Martin 3:1, Šmíd Václav 2:1, Zavadil Antonín 2:1, Juřena Ondřej 4:0, WO 2:0, body hostů: Mikulenka Petr 1:3, Knébl Radek 2:2, Kubját Petr 0:2, Brzokoupil Jiří 0:2, Vaculín Jaroslav 0:2, WO 0:2), KST Dolní Němčí C - TJ Jiskra Otrokovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Borýsek Jiří 2:2, Ježek Milan 4:0, Ježek Vít 2:0, Bartoš Miroslav 2:2, Matějíček Jakub 1:0, WO 0:1, body hostů: Vidlář Pavel 2:1, Janečka Bronislav 1:3, Vrzala Vojtěch 0:4, Janošík Petr 1:3, WO 1:0),
17. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - KST Dolní Němčí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Milan 0:4, Adamec Michal 2:2, Zahradnický Jiří 3:1, Pavlíček Rudolf 4:0, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Vít 2:2, Matějíček Jakub 2:2, Borýsek Jiří 2:2), TJ DDM Valašské Meziříčí C - Orel Uherské Hradiště 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Střílka Jakub 1:3, Drápela Marek 2:2, Vahala Jiří 2:1, Cibulka Stanislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Jančík Martin 2:2, Šmíd Václav 3:1, Zavadil Antonín 2:2, Juřena Ondřej 1:2, WO 1:0), TJ Vidče - TJ Sokol Horní Bečva 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikulenka Petr 0:3, Bernhauser Vlastimír 1:3, Hráský Luděk 1:2, Knébl Radek 3:1, WO 1:1, body hostů: Poruba Tomáš 3:1, Baroš Antonín 1:2, Baroš Karel 4:0, Mikuláček Filip 1:2, WO 1:1), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Nivnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Búbela Pavel 0:4, Janečka Bronislav 4:0, Dohnal Josef 0:4, Vidlář Pavel 4:0, body hostů: Kozelek Ondřej 2:2, Šopík Jiří 2:2, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 2:2), TJ Spartak Hluk - SK Slavičín B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schuster Tomáš 3:1, Hájek Petr 2:2, Fanta Marek st. 4:0, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Jančařík Miroslav 1:3, Martinec Antonín 0:4, Jančařík Zbyněk 2:2, Fojtů Jaromír 0:4), SK Újezd - TJ Vlčnov 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Psota Vladimír 0:2, Raška Pavel 3:1, Martinek Lubomír 3:0, Matejička Libor 2:2, Martinek Filip 2:0, WO 0:1, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 0:4, Turzík Vlastimil 2:2, Kučera Josef 1:2, WO 1:0),
18. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - KST Dolní Němčí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šíma Martin 2:2, Střílka Jakub 0:3, Vahala Jiří 0:3, Kovář Martin 0:4, WO 1:1, body hostů: Bartoš Miroslav 4:0, Ježek Vít 3:1, Borýsek Jiří 3:0, Matějíček Jakub 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Kostelec B - Orel Uherské Hradiště 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolařík Milan 3:1, Adamec Michal 3:1, Zahradnický Jiří 2:2, Pavlíček Rudolf 2:0, Fišer Jiří 1:0, WO 1:0, body hostů: Juřena Ondřej 3:0, Šmíd Václav 0:4, Jančík Martin 1:3, Zavadil Antonín 0:4, WO 0:1), TJ Jiskra Otrokovice C - TJ Sokol Horní Bečva 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jílek Petr 0:4, Janečka Zdeněk 3:1, Hons Jakub 3:1, Janošík Petr 2:2, body hostů: Baroš Karel 3:1, Mikuláček Filip 3:1, Vala Jiří 1:3, Mužátko Pavel 1:3), TJ Vidče - TJ Nivnice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bernhauser Vlastimír 1:3, Mikulenka Petr 2:2, Hráský Luděk 2:2, Knébl Radek 3:1, body hostů: Šopík Jiří 2:2, Kovařík Petr 0:4, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 4:0), SK Újezd - TJ Spartak Hluk 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinek Filip 1:3, Martinek Lubomír 1:3, Raška Pavel 3:1, Matejička Libor 2:2, body hostů: Rubáš Josef 4:0, Fanta Marek st. 3:1, Hájek Petr 2:2, Schuster Tomáš 0:4), TJ Vlčnov - SK Slavičín B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Martin 3:1, Kolaja Radomil 3:1, Kučera Josef 4:0, Turzík Vlastimil 3:1, body hostů: Jančařík Zbyněk 2:2, Martinec Antonín 1:3, Fojtů Jaromír 0:4, Martinovský Radek 0:4),
19. kolo:
SK Slavičín B - TJ Sokol Kostelec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martinovský Radek 0:4, Jančařík Zbyněk 2:2, Jančařík Miroslav 2:2, Martinec Antonín 0:4, body hostů: Kolařík Milan 4:0, Adamec Michal 2:2, Zahradnický Jiří 4:0, Kubáč Petr 2:2), SK Újezd - TJ DDM Valašské Meziříčí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Psota Vladimír 1:1, Martinek Lubomír 1:3, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 3:1, Martinek Filip 1:1, body hostů: Drápela Marek 3:1, Cibulka Stanislav 1:3, Šíma Martin 1:3, Vahala Jiří 1:3), TJ Spartak Hluk - TJ Vidče 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Petr 3:1, Schuster Tomáš 2:2, Fanta Marek st. 3:1, Rubáš Josef 3:1, body hostů: Mikulenka Petr 3:1, Hráský Luděk 0:4, Knébl Radek 2:2, Kubját Petr 0:4), TJ Vlčnov - TJ Jiskra Otrokovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 1:2, Kučera Josef 2:1, Turzík Vlastimil 0:3, WO 3:0, body hostů: Hons Jakub 1:2, Silný Jakub 3:1, Janošík Petr 1:2, Janečka Zdeněk 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Horní Bečva - KST Dolní Němčí C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mužátko Pavel 0:4, Vala Jiří 0:4, Mikuláček Filip 1:2, Baroš Antonín 0:3, WO 2:0, body hostů: Ježek Vít 3:0, Borýsek Jiří 3:1, Matějíček Jakub 4:0, Bartoš Miroslav 3:0, WO 0:2), TJ Nivnice B - Orel Uherské Hradiště 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 2:2, Kozelek Ondřej 4:0, Šopík Jiří 2:2, body hostů: Jančík Martin 0:4, Šmíd Václav 2:2, Zavadil Antonín 2:2, Miroš Miroslav 2:2),
20. kolo:
SK Újezd - TJ Sokol Kostelec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Psota Vladimír 0:2, Martinek Lubomír 3:1, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 3:1, Martinek Filip 0:2, body hostů: Kolařík Milan 3:1, Zahradnický Jiří 1:3, Řehák Lukáš 1:3, Kubáč Petr 1:3), SK Slavičín B - TJ DDM Valašské Meziříčí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malatinský Petr 1:3, Plášek Adam 3:0, Jančařík Zbyněk 4:0, Jančařík Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Vahala Jiří 0:4, Šíma Martin 1:3, Drápela Marek 2:1, Cibulka Stanislav 1:3, WO 0:1), TJ Vlčnov - TJ Vidče 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 1:1, Kučera Josef 3:1, Turzík Vlastimil 4:0, Moštěk Marcel 0:2, body hostů: Mikulenka Petr 1:3, Hráský Luděk 2:2, Knébl Radek 1:3, Mikulenka Zdeněk 2:2), TJ Spartak Hluk - TJ Jiskra Otrokovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Petr 2:2, Pospíšek Karel 1:3, Fanta Marek st. 2:2, Rubáš Josef 4:0, body hostů: Silný Jakub 1:3, Janošík Petr 3:1, Vrzala Vojtěch 1:3, Hons Jakub 2:2), TJ Nivnice B - KST Dolní Němčí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Petr 1:3, Kozelek Ondřej 1:0, Janča Tomáš 2:2, Hladiš Libor 2:2, Šopík Jiří 0:3, body hostů: Bartoš Miroslav 1:3, Ježek Vít 3:1, Borýsek Jiří 2:2, Matějíček Jakub 4:0), TJ Sokol Horní Bečva - Orel Uherské Hradiště 18:0wo,
21. kolo:
TJ Sokol Kostelec B - TJ Sokol Horní Bečva 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zahradnický Jiří 2:2, Adamec Michal 2:2, Huňka Tomáš 2:2, Pavlíček Rudolf 2:0, Kubáč Petr 2:0, body hostů: Baroš Antonín 1:3, Mužátko Pavel 2:2, Baroš Karel 3:1, Vala Jiří 0:4), TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Nivnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Střílka Jakub 2:2, Téglová Tatiana 2:2, Šíma Martin 3:1, Kovář Martin 2:2, body hostů: Kapsa Michal 0:4, Janča Tomáš 4:0, Kovařík Petr 3:1, Šopík Jiří 0:4), KST Dolní Němčí C - TJ Spartak Hluk 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoš Miroslav 2:2, Ježek Milan 4:0, Matějíček Jakub 3:1, Borýsek Jiří 2:2, body hostů: Rubáš Josef 3:1, Fanta Marek st. 2:2, Hájek Petr 0:4, Schuster Tomáš 0:4), Orel Uherské Hradiště - TJ Vlčnov 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavadil Antonín 3:1, Jančík Martin 2:2, Koranda Štěpán 0:4, Miroš Miroslav 1:1, WO 0:2, body hostů: Moštěk Marcel 1:2, Kubíček Martin 3:0, Křapa Ivo 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, WO 2:0), TJ Vidče - SK Slavičín B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 2:2, Knébl Radek 1:3, body hostů: Jančařík Zbyněk 2:2, Plášek Adam 4:0, Jančařík Miroslav 2:2, Malatinský Petr 1:3), TJ Jiskra Otrokovice C - SK Újezd 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janošík Petr 1:2, Silný Jakub 3:1, Vidlář Pavel 2:2, Hons Jakub 2:2, Janečka Zdeněk 0:1, body hostů: Psota Vladimír 1:3, Raška Pavel 4:0, Martinek Lubomír 3:1, Matejička Libor 0:4),
22. kolo:
TJ DDM Valašské Meziříčí C - TJ Sokol Horní Bečva 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíma Martin 0:3, Cibulka Stanislav 0:2, Drápela Marek 0:3, Kovář Martin 1:3, Střílka Jakub 0:2, WO 1:1, body hostů: Baroš Antonín 4:0, Mikuláček Filip 2:1, Baroš Karel 4:0, Poruba Tomáš 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Kostelec B - TJ Nivnice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zahradnický Jiří 3:1, Adamec Michal 4:0, Kubáč Petr 1:3, Pavlíček Rudolf 3:0, Fišer Jiří 0:1, body hostů: Kozelek Ondřej 3:1, Kovařík Petr 0:4, Janča Tomáš 1:3, Šopík Jiří 1:3), Orel Uherské Hradiště - TJ Spartak Hluk 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jančík Martin 2:2, Zavadil Antonín 2:2, Šmíd Václav 0:3, WO 0:6, body hostů: Rubáš Josef 3:0, Fanta Marek st. 2:1, Hájek Petr 2:1, Schuster Tomáš 0:2, WO 6:0), KST Dolní Němčí C - TJ Vlčnov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Vít 3:1, Ježek Milan 4:0, Matějíček Jakub 3:0, Borýsek Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Kubíček Martin 2:2, Kolaja Radomil 0:4, Moštěk Marcel 0:4, Turzík Vlastimil 1:2, WO 1:0), TJ Jiskra Otrokovice C - SK Slavičín B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mancl Zdeněk 2:2, Plišťák Miroslav 0:4, Silný Jakub 1:2, Hons Jakub 2:2, WO 0:1, body hostů: Plášek Adam 4:0, Jančařík Zbyněk 4:0, Martinec Antonín 1:3, Malatinský Petr 1:2, WO 1:0), TJ Vidče - SK Újezd 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hráský Luděk 2:2, Bernhauser Vlastimír 2:2, Mikulenka Petr 1:2, Knébl Radek 0:3, Mikulenka Zdeněk 0:1, WO 0:1, body hostů: Martinek Lubomír 4:0, Psota Vladimír 1:3, Raška Pavel 4:0, Matejička Libor 1:2, WO 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy