Výsledky do novin
Krajská soutěž II.třídy - sk.B
1. kolo:
SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Sokol Mysločovice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondruch Marek 2:2, Kristýnek Boris ml. 3:1, Miklík Martin 2:2, Mikulík Radek 3:1, body hostů: Gazdoš Zdeněk 4:0, Dovrtěl Jaroslav 0:4, Gazdoš Dominik 2:2, Rašík David 0:4), TJ Sokol Šarovy B - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plhák Martin 2:2, Solař Martin 4:0, Plhák Jan ml. 4:0, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Martinec Radek 1:3, Stehlík Miroslav 1:3, Šašinka Jiří 0:4, Kolařík Radomír 0:4), ST AMON Kunovice B - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 2:2, Nožička Jiří 2:1, Vlk Radim 2:2, WO 0:1, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Zákostelský Stanislav 2:2, Semela Pavel 0:4, Lazarczyk Leander 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice - TJ Holešov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišurec Tomáš 1:3, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 3:1, Ježdík Radek 1:3, body hostů: Stoklásek David 4:0, Liška Libor 2:2, Zachoval Libor 2:2, Dědič Michal 0:4), T.J. Sokol Vsetín - KST Dolní Němčí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 4:0, Kubík Josef 0:4, Olšák Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 3:1, body hostů: Salát Jan 1:3, Uher Antonín 3:1, Kolísek Josef 1:3, Uher Jaroslav 2:2), TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - ST AMON Kunovice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 2:2, Šopík Marek 3:1, Mahdal Václav 1:2, Tomanec Lukáš 2:2, Beníček Hynek 0:1, body hostů: Smištíková Dana 0:4, Šašinka Albert 3:1, Velan Martin 2:2, Chvíla Pavel 3:1),
2. kolo:
SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruch Marek 2:2, Kristýnek Boris ml. 2:2, Miklík Martin 3:0, Mikulík Radek 2:2, Mrhálek Ondřej 0:1, body hostů: Guryča Petr 0:4, Šopík Marek 1:3, Mahdal Václav 3:1, Mahdalíček Bohuslav 3:1), TJ Sokol Mysločovice - ST AMON Kunovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gazdoš Zdeněk 3:1, Jančík Svatoslav 0:4, Gazdoš Dominik 1:3, Dovrtěl Jaroslav 0:4, body hostů: Šašinka Albert 4:0, Smištík Miroslav 2:2, Velan Martin 3:1, Chvíla Pavel 3:1), TJ Sokol Šarovy B - T.J. Sokol Vsetín 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 4:0, Plhák Martin 0:4, Solař Martin 4:0, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Kubík Josef 1:3, Kovář Zdeněk 1:3, Sicha Rostislav 1:3, Kostka Jindřich 1:3), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - KST Dolní Němčí D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 1:3, Urbánek Jaroslav 0:3, Martinec Radek 2:2, Matějík Richard 3:1, Šašinka Jiří 0:1, body hostů: Uher Antonín 3:1, Kolísek Josef 1:3, Kučera Ondřej 4:0, Salát Jan 2:2), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Morkovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vlk Radim 4:0, Nožička Jiří 3:1, Berger Miloš 4:0, Jančar Aleš 0:4, body hostů: Tlach Petr 1:3, Ježdík Radek 1:3, Hlobil Stanislav 2:2, Kocourek Tomáš 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Holešov C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryl Ivan 4:0, Lazarczyk Leander 3:1, Šubčík Leopold 4:0, Honč Vladimír 4:0, body hostů: Liška Libor 0:4, Chvátal Petr st. 0:4, Dědič Michal 0:4, Zachoval Libor 1:3),
3. kolo:
SK Spartak Hulín \"B\" - ST AMON Kunovice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruch Marek 1:3, Mikulík Radek 0:2, Kristýnek Boris ml. 0:4, Kvapilík Břetislav 1:3, Matuška Martin 0:2, body hostů: Šašinka Albert 3:1, Smištíková Dana 4:0, Velan Martin 3:1, Chvíla Pavel 4:0), TJ Sokol Mysločovice - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gazdoš Zdeněk 4:0, Žák Radek 3:1, Jančík Svatoslav 1:3, Mokrý Filip 1:3, body hostů: Guryča Petr 0:4, Šopík Marek 3:1, Mahdal Václav 2:2, Mahdalíček Bohuslav 2:2), TJ Sokol Šarovy B - KST Dolní Němčí D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 2:1, Solař Martin 1:3, Plhák Jan ml. 2:1, Strejček Jiří 4:0, WO 0:2, body hostů: Uher Antonín 1:3, Kolísek Josef 2:1, Salát Jan 2:2, Uher Jaroslav 0:3, WO 2:0), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 1:3, Šašinka Jiří 1:3, Urbánek Jaroslav 1:2, Matějík Richard 1:3, WO 0:1, body hostů: Čevela Martin 4:0, Zgabaj Miroslav 4:0, Kostka Jindřich 0:4, Kubík Josef 3:0, WO 1:0), ST AMON Kunovice B - TJ Holešov C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 3:1, Nožička Jiří 3:1, Hajduk Jan 4:0, body hostů: Stoklásek David 1:3, Liška Libor 1:3, Chvátal Petr st. 0:4, Zachoval Libor 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Sokol Morkovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 3:1, Lazarczyk Leander 3:1, Šubčík Leopold 3:1, Honč Vladimír 3:1, body hostů: Hlobil Stanislav 1:3, Ježdík Radek 0:4, Mišurec Tomáš 0:4, Kocourek Tomáš 3:1),
4. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Morkovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 1:3, Šopík Marek 4:0, Tomanec Lukáš 3:1, Mahdal Václav 1:3, body hostů: Mišurec Tomáš 1:3, Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 3:1), ST AMON Kunovice C - TJ Holešov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šašinka Albert 4:0, Smištíková Dana 2:2, Chvíla Pavel 2:0, Velan Martin 3:1, Volák Marek 1:1, body hostů: Liška Libor 3:1, Dědič Michal 0:4, Zachoval Libor 1:3, Chvátal Petr st. 0:4), T.J. Sokol Vsetín - ST AMON Kunovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zgabaj Miroslav 3:1, Kostka Jindřich 1:3, Olšák Miroslav 1:3, Kubík Josef 3:1, body hostů: Smišťík Roman 1:3, Vlk Radim 2:2, Berger Miloš 4:0, Nožička Jiří 1:3), KST Dolní Němčí D - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolísek Josef 1:3, Ježek Miroslav 1:3, Uher Jaroslav 0:2, Uher Antonín 4:0, Kučera Ondřej 0:2, body hostů: Míček Petr 3:1, Zákostelský Stanislav 3:1, Šubčík Leopold 1:3, Semela Pavel 3:1), SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Sokol Šarovy B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruch Marek 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Matuška Martin 0:4, Mrhálek Ondřej 0:3, WO 1:0, body hostů: Plhák Jan ml. 3:0, Strejček Jiří 4:0, Solař Martin 4:0, Zuzaník Marek 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Mysločovice - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gazdoš Zdeněk 3:0, Jančík Svatoslav 0:4, Gazdoš Dominik 0:4, Dovrtěl Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Stehlík Miroslav 1:1, Matějík Richard 3:0, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 3:1, Krpálek Martin 1:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Holešov C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 4:0, Šopík Marek 3:0, Mahdalíček Bohuslav 3:1, Tomanec Lukáš 3:1, Mahdal Václav 0:1, body hostů: Stoklásek David 1:3, Liška Libor 1:3, Zachoval Libor 1:3, Dědič Michal 0:4), ST AMON Kunovice C - TJ Sokol Morkovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šašinka Albert 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Chvíla Pavel 4:0, Velan Martin 2:2, body hostů: Ježdík Radek 1:3, Hlobil Stanislav 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostka Jindřich 4:0, Kovář Zdeněk 1:3, Kubík Josef 1:3, Výchopeň Stanislav 0:4, body hostů: Honč Vladimír 2:2, Lazarczyk Leander 3:1, Ryl Ivan 3:1, Zákostelský Stanislav 2:2), KST Dolní Němčí D - ST AMON Kunovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Antonín 2:1, Uher Jaroslav 0:3, Kolísek Josef 0:3, Ježek Miroslav 1:3, WO 2:1, body hostů: Vlk Radim 3:1, Nožička Jiří 3:0, Berger Miloš 3:0, Smišťík Roman 1:2, WO 1:2), SK Spartak Hulín \"B\" - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklík Martin 3:1, Ondruch Marek 0:4, Mikulík Radek 2:2, Kristýnek Boris ml. 4:0, body hostů: Stehlík Miroslav 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 1:3), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Šarovy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Radek 2:2, Mokrý Filip 0:4, Gazdoš Zdeněk 3:1, Gazdoš Dominik 3:0, Rašík David 0:1, body hostů: Strejček Jiří 4:0, Solař Martin 2:2, Zuzaník Marek 1:3, Henzl Libor 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Šarovy B - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Gajdůšek Robert 2:0, Zuzaník Marek 2:1, Solař Martin 3:0, Strejček Jiří 3:0, Panoš Radovan 0:1, WO 5:0, body hostů: Beníček Hynek 0:4, Mahdal Václav 2:2, Hodl Jaroslav 0:4, WO 0:5), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - ST AMON Kunovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 0:1, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 3:1, Krpálek Martin 0:3, body hostů: Šašinka Albert 1:3, Smištíková Dana 1:3, Velan Martin 0:2, Chvíla Pavel 4:0, Smištík Miroslav 1:1), ST AMON Kunovice B - SK Spartak Hulín \"B\" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 4:0, Nožička Jiří 3:1, Jančar Aleš 0:4, Hajduk Jan 4:0, body hostů: Miklík Martin 1:3, Ondruch Marek 2:2, Mrhálek Ondřej 1:3, Málek Michal 1:3), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ryl Ivan 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1, Šubčík Leopold 2:2, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Musil Josef 0:4, Žák Radek 3:1, Gazdoš Dominik 0:4, Gazdoš Zdeněk 4:0), TJ Sokol Morkovice - T.J. Sokol Vsetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 1:3, body hostů: Čevela Martin 3:1, Olšák Miroslav 2:2, Kubík Josef 2:2, Kostka Jindřich 2:2), TJ Holešov C - KST Dolní Němčí D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Petr st. 2:2, Stoklásek David 4:0, Liška Libor 3:1, Zachoval Libor 2:2, body hostů: Kučera Ondřej 1:3, Uher Antonín 2:2, Ježek Miroslav 2:2, Uher Jaroslav 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Šarovy B - ST AMON Kunovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Robert 3:1, Zuzaník Marek 0:4, Solař Martin 1:3, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Chvíla Pavel 3:1, Smištíková Dana 2:2, Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 2:2), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 1:3, Matějík Richard 2:2, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 3:1, body hostů: Šopík Marek 4:0, Beníček Hynek 0:4, Mahdal Václav 3:1, Guryča Petr 1:3), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Mysločovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 3:1, Nožička Jiří 3:1, Bureš Petr 2:2, Hajduk Jan 3:1, body hostů: Musil Josef 2:2, Jančík Svatoslav 0:4, Gazdoš Zdeněk 3:1, Mokrý Filip 0:4), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - SK Spartak Hulín \"B\" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrla Jiří 4:0, Lazarczyk Leander 3:1, Šubčík Leopold 4:0, Honč Vladimír 4:0, body hostů: Miklík Martin 1:3, Mikulík Radek 0:4, Kristýnek Boris ml. 0:4, Ondruch Marek 0:4), TJ Sokol Morkovice - KST Dolní Němčí D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 1:3, body hostů: Uher Antonín 3:1, Salát Jan 2:2, Ježek Miroslav 2:2, Uher Jaroslav 0:4), TJ Holešov C - T.J. Sokol Vsetín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 2:2, Stoklásek David 3:1, Liška Libor 1:3, Zachoval Libor 1:3, body hostů: Čevela Martin 3:1, Výchopeň Stanislav 0:4, Kubík Josef 4:0, Kostka Jindřich 2:2),
8. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - T.J. Sokol Vsetín 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 4:0, Šopík Marek 4:0, Mahdal Václav 3:1, Stuppiello Claudia 4:0, body hostů: Kubík Josef 0:4, Kovář Zdeněk 0:4, Olšák Miroslav 0:4, Kostka Jindřich 1:3), ST AMON Kunovice C - KST Dolní Němčí D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 4:0, Smištíková Dana 2:2, Chvíla Pavel 3:0, Smištík Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Uher Antonín 0:4, Salát Jan 2:2, Kolísek Josef 1:3, Ježek Miroslav 0:3, WO 0:1), SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruch Marek 4:0, Říha Jaroslav 2:2, Mikulík Radek 4:0, Miklík Martin 2:2, body hostů: Hlobil Stanislav 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 1:3), TJ Sokol Mysločovice - TJ Holešov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Zdeněk 4:0, Žák Radek 4:0, Jančík Svatoslav 0:4, Gazdoš Dominik 2:2, body hostů: Liška Libor 1:3, Holík Alois 1:3, Zachoval Libor 2:2, Chvátal Petr st. 2:2), TJ Sokol Šarovy B - ST AMON Kunovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuzaník Marek 0:4, Solař Martin 2:2, Plhák Jan ml. 0:3, Strejček Jiří 4:0, Gajdůšek Robert 1:0, body hostů: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 2:2, Nožička Jiří 3:1, Smišťík Roman 1:3), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějík Richard 2:2, Šašinka Jiří 1:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 3:1, body hostů: Lazarczyk Leander 3:1, Honč Vladimír 2:2, Šubčík Leopold 0:4, Zákostelský Stanislav 3:1),
9. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - KST Dolní Němčí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 0:4, Tomanec Lukáš 2:2, Stuppiello Claudia 3:1, Mahdal Václav 2:2, body hostů: Kučera Ondřej 1:3, Uher Antonín 0:2, Salát Jan 4:0, Kolísek Josef 3:1, Ježek Miroslav 1:1), ST AMON Kunovice C - T.J. Sokol Vsetín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šašinka Albert 1:3, Smištík Miroslav 2:2, Chvíla Pavel 4:0, Smištíková Dana 0:4, body hostů: Čevela Martin 1:3, Zgabaj Miroslav 3:1, Kubík Josef 3:1, Kostka Jindřich 2:2), SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Holešov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondruch Marek 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, Mikulík Radek 3:1, Miklík Martin 2:2, body hostů: Stoklásek David 3:1, Holík Alois 2:2, Zachoval Libor 1:3, Chvátal Petr st. 2:2), TJ Sokol Mysločovice - TJ Sokol Morkovice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančík Svatoslav 0:2, Žák Radek 3:1, Gazdoš Dominik 2:2, Gazdoš Zdeněk 3:1, Mokrý Filip 0:2, body hostů: Tlach Petr 1:1, Kocourek Tomáš 3:1, Ježdík Radek 2:2, Mich Pavel 2:2, Hlobil Stanislav 0:2), TJ Sokol Šarovy B - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - ST AMON Kunovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějík Richard 3:1, Šašinka Jiří 1:3, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 1:3, body hostů: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 3:1, Nožička Jiří 2:2, Smišťík Roman 1:3),
10. kolo:
ST AMON Kunovice B - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlk Radim 3:1, Berger Miloš 3:0, Nožička Jiří 3:0, Hajduk Jan 3:1, Šrom Dominik 0:1, WO 0:1, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 0:4, Stuppiello Claudia 1:3, Machala Radek 1:3, Mahdal Václav 1:2, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - ST AMON Kunovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zákostelský Stanislav 0:4, Míček Petr 1:3, Šubčík Leopold 3:0, Honč Vladimír 0:4, WO 1:0, body hostů: Šašinka Albert 3:1, Smištík Miroslav 0:2, Velan Martin 3:1, Chvíla Pavel 3:0, Smištíková Dana 2:0, WO 0:1), TJ Sokol Morkovice - TJ Sokol Šarovy B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 3:1, body hostů: Solař Martin 3:1, Gajdůšek Robert 4:0, Zuzaník Marek 0:4, Batoušek Vladimír 0:4), TJ Holešov C - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stoklásek David 4:0, Zachoval Libor 3:1, Liška Libor 3:1, Holík Alois 2:2, body hostů: Matějík Richard 2:2, Stehlík Miroslav 0:4, Martinec Radek 0:4, Urbánek Jaroslav 2:2), T.J. Sokol Vsetín - SK Spartak Hulín \"B\" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zgabaj Miroslav 2:2, Kubík Josef 1:2, Čevela Martin 3:0, Kovář Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Miklík Martin 1:3, Kristýnek Boris ml. 2:2, Mikulík Radek 0:3, Kvapilík Břetislav 1:2, WO 0:2), KST Dolní Němčí D - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježek Miroslav 2:2, Uher Antonín 2:1, Kolísek Josef 2:2, Salát Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Musil Josef 1:3, Žák Radek 2:2, Gazdoš Zdeněk 3:0, Gazdoš Dominik 0:4, WO 1:0),
11. kolo:
ST AMON Kunovice B - ST AMON Kunovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Petr 0:4, Nožička Jiří 1:3, Šrom Dominik 1:3, Hajduk Jan 2:2, body hostů: Chvíla Pavel 3:1, Smištík Miroslav 4:0, Velan Martin 3:1, Volák Marek 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 4:0, Ryl Ivan 4:0, Šubčík Leopold 2:2, Lazarczyk Leander 4:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Stuppiello Claudia 1:3, Machala Radek 0:4, Mahdal Václav 0:4), TJ Sokol Morkovice - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 2:1, Fruhwirt Ivan 1:3, WO 0:1, body hostů: Stehlík Miroslav 2:2, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 3:0, WO 1:0), TJ Holešov C - TJ Sokol Šarovy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklásek David 3:1, Zachoval Libor 2:2, Liška Libor 2:2, Holík Alois 2:2, body hostů: Solař Martin 3:1, Gajdůšek Robert 4:0, Zuzaník Marek 0:4, Batoušek Vladimír 0:4), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Mysločovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 1:3, Kostka Jindřich 4:0, Olšák Miroslav 2:2, Výchopeň Stanislav 2:2, body hostů: Musil Josef 0:4, Gazdoš Zdeněk 3:1, Gazdoš Dominik 2:2, Rašík David 2:2), KST Dolní Němčí D - SK Spartak Hulín \"B\" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježek Miroslav 3:1, Uher Antonín 3:1, Kučera Ondřej 4:0, Kolísek Josef 3:1, body hostů: Ondruch Marek 1:3, Kristýnek Boris ml. 0:4, Miklík Martin 2:2, Mikulík Radek 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Mysločovice - SK Spartak Hulín \"B\" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Zdeněk 4:0, Žák Radek 2:2, Gazdoš Dominik 1:3, Mokrý Filip 2:2, body hostů: Miklík Martin 2:2, Kristýnek Boris ml. 0:4, Ondruch Marek 2:2, Mikulík Radek 3:1), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Sokol Šarovy B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stehlík Miroslav 1:3, Matějík Richard 0:4, Martinec Radek 2:2, Urbánek Jaroslav 2:2, body hostů: Strejček Jiří 4:0, Solař Martin 3:1, Gajdůšek Robert 2:2, Zuzaník Marek 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - ST AMON Kunovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryl Ivan 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:2, Šubčík Leopold 2:2, Honč Vladimír 2:2, body hostů: Berger Miloš 3:1, Vlk Radim 1:3, Nožička Jiří 1:3, Hajduk Jan 3:1), TJ Holešov C - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 2:2, Stoklásek David 3:1, Zachoval Libor 2:2, Holík Alois 3:1, body hostů: Tlach Petr 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Ježdík Radek 0:4, Mich Pavel 3:1), KST Dolní Němčí D - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Antonín 2:2, Kučera Ondřej 3:1, Ježek Miroslav 0:3, Kolísek Josef 0:4, WO 0:1, body hostů: Čevela Martin 3:1, Kubík Josef 2:2, Olšák Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 3:0, WO 1:0), ST AMON Kunovice C - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Velan Martin 2:2, Smištíková Dana 1:3, Chvíla Pavel 3:0, Smištík Miroslav 0:2, Volák Marek 0:2, WO 1:0, body hostů: Mahdalíček Bohuslav 2:2, Stuppiello Claudia 1:3, Tomanec Lukáš 3:1, Mahdal Václav 3:0, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - SK Spartak Hulín \"B\" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stuppiello Claudia 3:1, Tomanec Lukáš 4:0, Mahdal Václav 3:0, Mahdalíček Bohuslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Kristýnek Boris ml. 1:3, Miklík Martin 0:4, Mikulík Radek 1:3, Matuška Martin 0:3, WO 0:1), ST AMON Kunovice C - TJ Sokol Mysločovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 3:1, Velan Martin 2:2, Smištík Miroslav 1:3, Smištíková Dana 3:1, body hostů: Žák Radek 4:0, Gazdoš Zdeněk 2:2, Gazdoš Dominik 0:4, Mokrý Filip 1:3), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Šarovy B 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čevela Martin 3:0, Kostka Jindřich 3:0, Kubík Josef 3:0, Olšák Miroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Gajdůšek Robert 1:3, Zuzaník Marek 1:3, Henzl Václav 1:3, WO 0:5), KST Dolní Němčí D - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolísek Josef 0:4, Kučera Ondřej 2:2, Uher Antonín 4:0, Ježek Miroslav 1:3, body hostů: Krpálek Martin 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 2:2), TJ Sokol Morkovice - ST AMON Kunovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 1:1, Mich Pavel 2:2, Fruhwirt Ivan 1:3, Hlobil Stanislav 1:1, body hostů: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 2:2, Hajduk Jan 3:1, Nožička Jiří 1:3), TJ Holešov C - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zachoval Libor 1:3, Stoklásek David 4:0, Holík Alois 2:2, Liška Libor 2:2, body hostů: Honč Vladimír 1:3, Ryl Ivan 1:3, Šubčík Leopold 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1),
14. kolo:
ST AMON Kunovice C - SK Spartak Hulín \"B\" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šašinka Albert 3:0, Velan Martin 1:2, Smištík Miroslav 3:0, Smištíková Dana 2:1, WO 5:0, body hostů: Miklík Martin 0:4, Mikulík Radek 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, WO 0:5), TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Mysločovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stuppiello Claudia 3:1, Tomanec Lukáš 3:1, Mahdal Václav 4:0, Mahdalíček Bohuslav 1:3, body hostů: Vyoral Pavel 2:2, Žák Radek 1:3, Gazdoš Zdeněk 2:2, Mokrý Filip 0:4), KST Dolní Němčí D - TJ Sokol Šarovy B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Salát Jan 2:1, Uher Jaroslav 1:2, Ježek Miroslav 2:1, Uher Antonín 2:1, WO 5:0, body hostů: Henzl Libor 0:4, Zuzaník Marek 1:3, Solař Martin 4:0, WO 0:5), T.J. Sokol Vsetín - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostka Jindřich 3:1, Tydlačková Simona 4:0, Výchopeň Stanislav 0:4, Kubík Josef 3:1, body hostů: Šašinka Jiří 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 1:3), TJ Holešov C - ST AMON Kunovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 0:4, Zachoval Libor 1:3, Dědič Michal 1:3, Liška Libor 2:2, body hostů: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 2:2, Nožička Jiří 3:1, Kotačka David 1:1, Hajduk Jan 2:0), TJ Sokol Morkovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:1, Tlach Petr 0:2, Fruhwirt Ivan 0:2, WO 1:0, body hostů: Škrla Jiří 4:0, Zákostelský Stanislav 1:3, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 2:1, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Morkovice - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tlach Petr 2:2, Ježdík Radek 1:3, Mich Pavel 4:0, Kocourek Tomáš 3:1, body hostů: Stuppiello Claudia 3:1, Mahdalíček Bohuslav 2:2, Valenta Martin 0:4, Hodl Jaroslav 1:3), TJ Holešov C - ST AMON Kunovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stoklásek David 3:1, Zachoval Libor 1:3, Liška Libor 2:2, Holík Alois 1:3, body hostů: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Smištíková Dana 1:3), ST AMON Kunovice B - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Miloš 4:0, Vlk Radim 2:2, Nožička Jiří 1:2, Hajduk Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Kubík Josef 2:2, Kostka Jindřich 1:3, Výchopeň Stanislav 0:4, Olšák Miroslav 1:2, WO 1:0), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - KST Dolní Němčí D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zákostelský Stanislav 2:2, Kokinopulos Miroslav 2:1, Šubčík Leopold 1:2, Honč Vladimír 3:1, WO 2:0, body hostů: Uher Antonín 2:2, Kučera Ondřej 2:2, Salát Jan 0:3, Ježek Miroslav 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Šarovy B - SK Spartak Hulín \"B\" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zuzaník Marek 3:1, Plhák Jan ml. 3:0, Solař Martin 4:0, Strejček Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Miklík Martin 1:3, Kristýnek Boris ml. 0:4, Kristýnek Boris st. 0:3, Mrhálek Ondřej 0:4, WO 1:0), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Sokol Mysločovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějík Richard 4:0, Šašinka Jiří 0:4, Martinec Radek 1:3, Urbánek Jaroslav 4:0, body hostů: Gazdoš Zdeněk 2:2, Vyoral Pavel 1:3, Gazdoš Dominik 2:2, Mokrý Filip 2:2),
16. kolo:
TJ Holešov C - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Liška Libor 1:3, Zachoval Libor 2:2, Dědič Michal 3:1, Holík Alois 3:1, body hostů: Stuppiello Claudia 3:1, Tomanec Lukáš 1:3, Mahdalíček Bohuslav 0:4, Mahdal Václav 3:1), TJ Sokol Morkovice - ST AMON Kunovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 0:4, Kocourek Tomáš 2:2, Mich Pavel 2:2, Tlach Petr 2:2, body hostů: Velan Martin 1:3, Šašinka Albert 4:0, Smištík Miroslav 3:1, Smištíková Dana 2:2), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - T.J. Sokol Vsetín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubčík Leopold 2:1, Kokinopulos Miroslav 4:0, Zákostelský Stanislav 3:1, Honč Vladimír 2:1, WO 0:2, body hostů: Zgabaj Miroslav 2:1, Kubík Josef 0:3, Olšák Miroslav 0:4, Výchopeň Stanislav 1:3, WO 2:0), ST AMON Kunovice B - KST Dolní Němčí D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlk Radim 3:1, Berger Miloš 4:0, Nožička Jiří 2:2, Hajduk Jan 0:1, Bureš Petr 0:3, body hostů: Uher Antonín 2:2, Kolísek Josef 1:3, Salát Jan 2:2, Ježek Miroslav 2:2), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - SK Spartak Hulín \"B\" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krpálek Martin 2:2, Matějík Richard 4:0, Martinec Radek 0:3, Urbánek Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Kristýnek Boris ml. 3:1, Miklík Martin 3:1, Mikulík Radek 1:3, Ondruch Marek 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Šarovy B - TJ Sokol Mysločovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zuzaník Marek 3:1, Gajdůšek Robert 3:1, Solař Martin 3:1, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Podola Milan 0:4, Gazdoš Zdeněk 3:1, Gazdoš Dominik 0:4, Mokrý Filip 0:4),
17. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Sokol Šarovy B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 2:1, Šopík Marek 2:0, Mahdal Václav 3:0, Stuppiello Claudia 3:0, Beníček Hynek 1:0, WO 5:0, body hostů: Zuzaník Marek 0:4, Plhák Jan ml. 0:4, Solař Martin 1:3, WO 0:5), ST AMON Kunovice C - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šašinka Albert 3:1, Volák Marek 1:3, Smištíková Dana 0:4, Velan Martin 1:3, body hostů: Krpálek Martin 1:3, Matějík Richard 4:0, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 3:1), SK Spartak Hulín \"B\" - ST AMON Kunovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristýnek Boris ml. 1:3, Kvapilík Břetislav 0:4, Mrhálek Ondřej 0:3, Miklík Martin 1:3, WO 1:0, body hostů: Berger Miloš 4:0, Hajduk Jan 3:1, Nožička Jiří 4:0, Smišťík Roman 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Mysločovice - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Zdeněk 2:1, Žák Radek 3:1, Gazdoš Dominik 0:4, Rašík David 0:4, WO 1:0, body hostů: Zákostelský Stanislav 2:2, Ryl Ivan 3:0, Šubčík Leopold 3:1, Kokinopulos Miroslav 2:2, WO 0:1), T.J. Sokol Vsetín - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čevela Martin 3:1, Zgabaj Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 3:0, Kubík Josef 3:1, WO 1:0, body hostů: Musil Drahomír 0:4, Tlach Petr 1:3, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 2:1, WO 0:1), KST Dolní Němčí D - TJ Holešov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Salát Jan 3:1, Ježek Miroslav 2:1, Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 2:2, WO 1:0, body hostů: Liška Libor 0:2, Sigmund Michael 1:3, Holík Alois 2:1, Zachoval Libor 1:3, Chvátal Petr st. 2:0, WO 0:1),
18. kolo:
ST AMON Kunovice C - TJ Sokol Šarovy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Velan Martin 3:1, Volák Marek 2:2, Smištíková Dana 3:1, Gabriel Petr 0:4, body hostů: Batoušek Vladimír 1:3, Zuzaník Marek 1:3, Solař Martin 2:2, Plhák Jan ml. 4:0), TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 1:3, Šopík Marek 2:1, Mahdal Václav 2:1, Stuppiello Claudia 0:4, WO 1:1, body hostů: Krpálek Martin 1:3, Matějík Richard 3:1, Martinec Radek 2:1, Urbánek Jaroslav 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Mysločovice - ST AMON Kunovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podola Milan 0:4, Žák Radek 2:2, Rašík David 0:4, Gazdoš Dominik 0:4, body hostů: Berger Miloš 4:0, Hajduk Jan 4:0, Nožička Jiří 3:1, Kotačka David 3:1), SK Spartak Hulín \"B\" - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristýnek Boris ml. 4:0, Mrhálek Ondřej 0:4, Málek Michal 0:4, Miklík Martin 2:2, body hostů: Ryl Ivan 2:2, Honč Vladimír 3:1, Zákostelský Stanislav 2:2, Kokinopulos Miroslav 3:1), KST Dolní Němčí D - TJ Sokol Morkovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Antonín 3:1, Ježek Miroslav 3:1, Salát Jan 3:1, Kučera Ondřej 2:2, body hostů: Musil Drahomír 2:2, Kocourek Tomáš 3:1, Tlach Petr 0:2, Mich Pavel 0:4, Ježdík Radek 0:2), T.J. Sokol Vsetín - TJ Holešov C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čevela Martin 3:0, Kubík Josef 4:0, Kostka Jindřich 1:2, Kovář Zdeněk 1:3, Výchopeň Stanislav 0:1, WO 1:0, body hostů: Liška Libor 2:2, Stoklásek David 1:2, Zachoval Libor 1:3, Dědič Michal 2:2, WO 0:1),
19. kolo:
T.J. Sokol Vsetín - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Josef 1:0, Olšák Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 3:0, Tydlačková Simona 4:0, Fojtík Tomáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Beníček Hynek 0:4, Hodl Jaroslav 2:2, Valenta Martin 0:4, Mahdal Václav 2:1, WO 0:1), KST Dolní Němčí D - ST AMON Kunovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uher Antonín 4:0, Ježek Miroslav 3:1, Kolísek Josef 2:2, Kučera Ondřej 2:2, body hostů: Velan Martin 2:2, Gabriel Petr 0:4, Volák Marek 1:3, Chvíla Pavel 2:2), TJ Sokol Morkovice - SK Spartak Hulín \"B\" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 2:2, Kocourek Tomáš 4:0, Mich Pavel 4:0, Musil Drahomír 1:3, body hostů: Miklík Martin 0:4, Ondruch Marek 2:2, Kvapilík Břetislav 1:3, Kristýnek Boris ml. 2:2), TJ Holešov C - TJ Sokol Mysločovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Liška Libor 3:1, Stoklásek David 4:0, Dědič Michal 1:3, Holík Alois 0:4, body hostů: Žák Radek 2:2, Gazdoš Zdeněk 3:1, Mokrý Filip 2:2, Gazdoš Dominik 1:3), ST AMON Kunovice B - TJ Sokol Šarovy B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vlk Radim 1:2, Nožička Jiří 1:2, Kotačka David 3:0, Hajduk Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Gajdůšek Robert 2:2, Solař Martin 3:1, Soukup Radek 0:4, WO 0:5), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrla Jiří 2:1, Míček Petr 2:2, Semela Pavel 0:4, Zákostelský Stanislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Šašinka Jiří 1:3, Matějík Richard 3:0, Martinec Radek 4:0, Urbánek Jaroslav 2:2, WO 0:1),
20. kolo:
KST Dolní Němčí D - TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Antonín 4:0, Ježek Miroslav 3:1, Kolísek Josef 1:3, Kučera Ondřej 3:0, WO 0:1, body hostů: Stuppiello Claudia 2:1, Hodl Jaroslav 1:3, Šopík Marek 1:2, Valenta Martin 0:4, Beníček Hynek 0:1, WO 1:0), T.J. Sokol Vsetín - ST AMON Kunovice C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výchopeň Stanislav 0:4, Zgabaj Miroslav 2:2, Kostka Jindřich 0:4, Kubík Josef 3:1, body hostů: Velan Martin 2:2, Chvíla Pavel 4:0, Smištíková Dana 3:1, Smištík Miroslav 2:2), TJ Holešov C - SK Spartak Hulín \"B\" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 3:1, Stoklásek David 4:0, Dědič Michal 2:2, Zachoval Libor 3:1, body hostů: Ondruch Marek 2:2, Kristýnek Boris ml. 1:3, Miklík Martin 1:3, Kvapilík Břetislav 0:4), TJ Sokol Morkovice - TJ Sokol Mysločovice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Kocourek Tomáš 3:1, Mich Pavel 2:1, Musil Drahomír 2:2, WO 1:0, body hostů: Mokrý Filip 0:4, Žák Radek 4:0, Gazdoš Dominik 0:2, Gazdoš Zdeněk 1:2, Rašík David 0:2, WO 0:1), TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B - TJ Sokol Šarovy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Semela Pavel 2:1, Kokinopulos Miroslav 2:1, Zákostelský Stanislav 3:0, Honč Vladimír 2:1, WO 4:0, body hostů: Plhák Jan ml. 3:1, Solař Martin 0:1, Gajdůšek Robert 0:3, Úředníček Petr 0:4, WO 0:4), ST AMON Kunovice B - Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Berger Miloš 3:0, Vlk Radim 1:1, Hajduk Jan 2:0, Nožička Jiří 1:1, WO 6:2, body hostů: Stehlík Miroslav 0:3, Martinec Radek 1:2, Urbánek Jaroslav 1:2, WO 2:6),
21. kolo:
TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - ST AMON Kunovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodl Jaroslav 2:1, Šopík Marek 3:1, Mahdal Václav 2:1, Tomanec Lukáš 2:2, Beníček Hynek 1:0, WO 1:0, body hostů: Vlk Radim 2:2, Kotačka David 0:3, Hajduk Jan 3:1, Bureš Petr 0:4, WO 0:1), ST AMON Kunovice C - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šašinka Albert 2:2, Volák Marek 1:3, Chvíla Pavel 4:0, Velan Martin 2:2, body hostů: Zákostelský Stanislav 3:1, Kokinopulos Miroslav 1:3, Semela Pavel 2:2, Žemba Vít 1:3), TJ Sokol Šarovy B - TJ Sokol Morkovice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gajdůšek Robert 4:0, Solař Martin 2:2, Plhák Jan ml. 3:0, Strejček Jiří 4:0, WO 0:1, body hostů: Ježdík Radek 0:4, Musil Drahomír 0:4, Kocourek Tomáš 1:3, Mich Pavel 1:2, WO 1:0), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Holešov C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 1:1, Krpálek Martin 1:3, Martinec Radek 3:1, Urbánek Jaroslav 2:2, Šašinka Jiří 1:1, body hostů: Holík Alois 2:0, Stoklásek David 2:2, Zachoval Libor 2:2, Liška Libor 2:2, Dědič Michal 0:2), SK Spartak Hulín \"B\" - T.J. Sokol Vsetín 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Miklík Martin 3:1, Kvapilík Břetislav 2:2, Mrhálek Ondřej 0:4, WO 0:5, body hostů: Výchopeň Stanislav 2:1, Olšák Miroslav 2:1, Kostka Jindřich 1:2, Kubík Josef 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Mysločovice - KST Dolní Němčí D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jančík Svatoslav 1:3, Gazdoš Dominik 0:4, Gazdoš Zdeněk 4:0, Mokrý Filip 1:3, body hostů: Salát Jan 3:1, Kolísek Josef 1:3, Uher Antonín 3:1, Ježek Miroslav 3:1),
22. kolo:
ST AMON Kunovice C - ST AMON Kunovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvíla Pavel 4:0, Volák Marek 0:4, Velan Martin 2:2, Gabriel Petr 0:3, WO 0:1, body hostů: Berger Miloš 3:1, Hajduk Jan 2:2, Nožička Jiří 3:1, Bureš Petr 1:2, WO 1:0), TJ Stolní tenis Bystřice pod Lopeníkem - TJ Rožnov pod Radhoštěm, družstvo B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mahdalíček Bohuslav 2:2, Šopík Marek 2:1, Mahdal Václav 2:2, Stuppiello Claudia 3:1, Beníček Hynek 1:0, body hostů: Zákostelský Stanislav 1:3, Honč Vladimír 4:0, Semela Pavel 0:4, Kokinopulos Miroslav 1:3), Tělovýchovná jednota Bojkovice z.s. - TJ Sokol Morkovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stehlík Miroslav 2:2, Urbánek Jan ml. 1:3, Urbánek Jaroslav 4:0, Martinec Radek 2:2, body hostů: Ježdík Radek 3:1, Kocourek Tomáš 1:3, Tlach Petr 2:2, Mich Pavel 1:3), TJ Sokol Šarovy B - TJ Holešov C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajdůšek Robert 4:0, Solař Martin 4:0, Plhák Jan ml. 4:0, Strejček Jiří 4:0, body hostů: Stoklásek David 0:4, Dědič Michal 0:4, Zachoval Libor 0:4, Liška Libor 0:4), TJ Sokol Mysločovice - T.J. Sokol Vsetín 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rašík David 2:2, Mokrý Filip 0:4, Gazdoš Zdeněk 4:0, Gazdoš Dominik 0:4, body hostů: Čevela Martin 3:1, Zgabaj Miroslav 3:1, Kubík Josef 2:2, Kostka Jindřich 2:2), SK Spartak Hulín \"B\" - KST Dolní Němčí D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Martin 1:3, Kvapilík Břetislav 0:4, Matuška Martin 0:3, Janečka Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Uher Antonín 4:0, Kolísek Josef 3:1, Salát Jan 4:0, Ježek Miroslav 3:0, WO 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy