Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž II. třídy
1. kolo:
Sokol Horní Jiřetín C - ST Kopisty C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baňka Jaroslav 3:1, Černuška Josef 2:2, Piskáček Ondřej 4:0, Röber Pavel 2:2, body hostů: Cibulka Josef 1:3, Hájková Marie 0:4, Franc Petr 1:3, Pribuš Michal 3:1), OÚ Polerady - TTC Litvínov E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Pavel 1:3, Muhl Radek 0:4, Kněžek Ivan 0:4, Sirotek Zdeněk 1:3, body hostů: Rytich Milan 4:0, Brejška Roman 4:0, Plzák Jindřich 4:0, Glajc Jaroslav 2:2), TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most H 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hocelík Viktor 1:3, Hejna Martin 1:3, Zralý Daniel 3:1, Hubová Soňa 1:3, body hostů: Sebránek Jan 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Klempt Otakar 0:4, Ublanič Pavel 3:1),
2. kolo:
SKST Baník Most I - SKST Baník Most H 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Eduard 1:3, Fišková Helena 1:3, Beneš Jan 1:3, Skopec Karel 2:2, body hostů: Sebránek Jan 4:0, Hrodek Šimon 3:1, Klempt Otakar 0:4, Ublanič Pavel 4:0), TJ Baník Meziboří C - TTC Litvínov E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hocelík Viktor 3:1, Hejna Martin 1:1, Zozulák Petr 0:4, Zralý Daniel 1:3, Hubová Soňa 0:2, body hostů: Brejška Roman 3:1, Pich Jan st. 1:3, Rytich Milan 3:1, Plzák Jindřich 4:0), ST Kopisty C - OÚ Polerady 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pribuš Michal 3:1, Franc Petr 1:1, Cibulka Josef 2:2, Růžička Josef 4:0, Kastl Roman 0:2, body hostů: Sirotek Zdeněk 2:0, Muhl Radek 0:4, Janda Pavel 2:2, Kněžek Ivan 2:2, Janda Adam 0:2),
3. kolo:
Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most I 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Piskáček Ondřej 3:0, Röber Pavel 1:2, Černuška Josef 2:0, Baňka Jaroslav 3:0, Trnka Petr ml. 1:0, WO 5:0, body hostů: Matějka Eduard 0:4, Beneš Jan 1:3, Hleba Vladyslav 1:3, WO 0:5), TJ Baník Meziboří C - ST Kopisty C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hocelík Viktor 3:1, Zralý Daniel 2:0, Hejna Martin 1:3, Zozulák Petr 1:3, Hubová Soňa 0:2, body hostů: Cibulka Josef 0:4, Růžička Josef 3:1, Franc Petr 3:1, Pribuš Michal 3:1), SKST Baník Most H - TTC Litvínov E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrodek Šimon 3:1, Suchý Matyáš 0:4, Roud Václav 4:0, Ublanič Pavel 0:1, Klempt Otakar 0:3, body hostů: Brejška Roman 2:2, Rytich Milan 3:1, Plzák Jindřich 2:2, Glajc Jaroslav 2:2),
4. kolo:
SKST Baník Most I - TTC Litvínov E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopec Karel 3:1, Hleba Vladyslav 3:1, Beneš Jan 2:2, Matějka Eduard 0:4, body hostů: Rytich Milan 4:0, Plzák Jindřich 2:2, Pich Jan st. 1:3, Glajc Jaroslav 1:3), ST Kopisty C - SKST Baník Most H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibulka Josef 3:1, Franc Petr 3:1, Hájková Marie 2:2, Ráliš Rostislav 3:1, body hostů: Klempt Otakar 0:4, Roud Václav 4:0, Mašková Eliška 0:4, Suchý Matyáš 1:3), Sokol Horní Jiřetín C - OÚ Polerady 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piskáček Ondřej 3:1, Baňka Jaroslav 4:0, Röber Pavel 3:1, Černuška Josef 4:0, body hostů: Sirotek Zdeněk 1:1, Muhl Radek 1:3, Janda Pavel 0:4, Kněžek Ivan 0:4, Janda Adam 0:2),
5. kolo:
OÚ Polerady - SKST Baník Most I 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šefl Václav 2:2, Sirotek Zdeněk 2:2, Muhl Radek 1:3, Janda Pavel 3:1, body hostů: Skopec Karel 2:2, Hleba Vladyslav 2:2, Matějka Eduard 0:4, Beneš Jan 4:0), TJ Baník Meziboří C - Sokol Horní Jiřetín C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hejna Martin 0:4, Hejna Marek 2:2, Hubová Soňa 0:4, WO 0:5, body hostů: Piskáček Ondřej 3:0, Černuška Josef 2:1, Baňka Jaroslav 3:0, Trnka Petr ml. 2:1, WO 5:0), ST Kopisty C - TTC Litvínov E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cibulka Josef 1:3, Růžička Josef 2:2, Hájková Marie 0:4, Kastl Roman 0:4, body hostů: Glajc Jaroslav 3:1, Plzák Jindřich 4:0, Brejška Roman 3:1, Rytich Milan 3:1),
6. kolo:
SKST Baník Most I - ST Kopisty C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Eduard 1:3, Beneš Jan 4:0, Skopec Karel 3:1, Hleba Vladyslav 3:1, body hostů: Cibulka Josef 1:3, Růžička Josef 3:1, Franc Petr 0:2, Pribuš Michal 0:4, Ráliš Rostislav 1:1), Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most H 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černuška Josef 2:1, Baňka Jaroslav 2:2, Piskáček Ondřej 2:2, Röber Pavel 1:3, Trnka Petr ml. 1:0, body hostů: Roud Václav 3:1, Klempt Otakar 0:4, Hrodek Šimon 1:3, Sebránek Jan 4:0), OÚ Polerady - TJ Baník Meziboří C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Zdeněk 3:1, Janda Pavel 3:1, Muhl Radek 3:1, Fiala Ondřej 0:4, body hostů: Hubová Soňa 1:3, Zozulák Petr 1:3, Zralý Daniel 4:0, Hejna Martin 1:3),
7. kolo:
TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most I 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejna Martin 2:2, Hejna Marek 3:1, Zralý Daniel 2:1, Zozulák Petr 2:2, Hubová Soňa 0:1, body hostů: Fišková Helena 0:4, Matějka Eduard 1:3, Beneš Jan 3:1, Hleba Vladyslav 3:1), SKST Baník Most H - OÚ Polerady 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jan 2:2, Hrodek Šimon 2:2, Klempt Otakar 0:2, Roud Václav 4:0, Ublanič Pavel 2:0, body hostů: Janda Pavel 1:3, Šefl Václav 3:1, Sirotek Zdeněk 1:1, Muhl Radek 1:3, Fiala Ondřej 0:2), Sokol Horní Jiřetín C - TTC Litvínov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baňka Jaroslav 2:1, Piskáček Ondřej 3:1, Trnka Petr ml. 1:3, Černuška Josef 4:0, WO 0:1, body hostů: Plzák Jindřich 2:2, Brejška Roman 1:2, Rytich Milan 2:2, Glajc Jaroslav 0:2, Pich Jan st. 0:2, WO 1:0),
8. kolo:
ST Kopisty C - Sokol Horní Jiřetín C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Josef 2:2, Cibulka Josef 0:4, Pribuš Michal 1:3, Hájková Marie 1:3, body hostů: Černuška Josef 4:0, Baňka Jaroslav 4:0, Piskáček Ondřej 3:1, Röber Pavel 1:3), OÚ Polerady - TTC Litvínov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Zdeněk 3:1, Janda Adam 0:4, Janda Pavel 3:1, Muhl Radek 1:3, body hostů: Rytich Milan 4:0, Plzák Jindřich 2:2, Glajc Jaroslav 2:2, Pich Jan st. 1:3), SKST Baník Most H - TJ Baník Meziboří C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sebránek Jan 4:0, Suchý Matyáš 0:4, Klempt Otakar 0:4, WO 0:5, body hostů: Hejna Martin 2:1, Zralý Daniel 2:1, Zozulák Petr 2:1, Hejna Marek 2:1, WO 5:0),
9. kolo:
SKST Baník Most H - SKST Baník Most I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sebránek Jan 4:0, Hrodek Šimon 2:2, Klempt Otakar 0:4, Ublanič Pavel 3:1, body hostů: Hleba Vladyslav 1:3, Skopec Karel 2:2, Beneš Jan 3:1, Fišková Helena 1:3), TTC Litvínov E - TJ Baník Meziboří C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pich Jan st. 0:1, Plzák Jindřich 3:0, Brejška Roman 3:0, Rytich Milan 3:0, Glajc Jaroslav 1:1, WO 5:0, body hostů: Zozulák Petr 1:3, Hejna Martin 1:3, Hubová Soňa 0:4, WO 0:5), OÚ Polerady - ST Kopisty C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muhl Radek 2:2, Šefl Václav 1:1, Janda Pavel 2:2, Sirotek Zdeněk 3:1, Švarcová Janetta 0:2, body hostů: Hájková Marie 1:3, Růžička Josef 3:1, Pribuš Michal 3:1, Kastl Roman 1:3),
10. kolo:
SKST Baník Most I - Sokol Horní Jiřetín C 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hleba Vladyslav 1:3, Skopec Karel 1:3, Beneš Jan 1:3, WO 0:5, body hostů: Černuška Josef 3:0, Piskáček Ondřej 3:0, Röber Pavel 0:3, Baňka Jaroslav 3:0, WO 5:0), ST Kopisty C - TJ Baník Meziboří C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cibulka Josef 1:3, Růžička Josef 4:0, Kastl Roman 1:3, WO 0:5, body hostů: Hejna Martin 2:1, Zozulák Petr 2:1, Hubová Soňa 0:3, Hejna Marek 2:1, WO 5:0), TTC Litvínov E - SKST Baník Most H 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Jaroslav 2:2, Plzák Jindřich 3:1, Brejška Roman 3:1, Rytich Milan 2:2, body hostů: Roud Václav 2:2, Sebránek Jan 4:0, Suchý Matyáš 0:4, Klempt Otakar 0:4),
11. kolo:
TTC Litvínov E - SKST Baník Most I 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Jaroslav 0:2, Brejška Roman 3:1, Plzák Jindřich 3:1, Rytich Milan 3:1, Pich Jan st. 1:1, body hostů: Skopec Karel 3:1, Beneš Jan 2:2, Matějka Eduard 0:4, Hleba Vladyslav 1:3), SKST Baník Most H - ST Kopisty C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klempt Otakar 1:3, Roud Václav 4:0, Sebránek Jan 4:0, Suchý Matyáš 0:4, body hostů: Hájková Marie 1:3, Franc Petr 2:2, Ráliš Rostislav 2:2, Kastl Roman 2:2), OÚ Polerady - Sokol Horní Jiřetín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Zdeněk 2:2, Janda Pavel 1:3, Muhl Radek 1:3, Fiala Václav 1:3, body hostů: Piskáček Ondřej 3:1, Černuška Josef 4:0, Baňka Jaroslav 4:0, Röber Pavel 0:4),
12. kolo:
SKST Baník Most I - OÚ Polerady 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hleba Vladyslav 3:1, Skopec Karel 4:0, Beneš Jan 3:1, Matějka Eduard 1:3, body hostů: Muhl Radek 1:3, Sirotek Zdeněk 0:2, Janda Pavel 3:1, Šefl Václav 1:3, Janda Adam 0:2), Sokol Horní Jiřetín C - TJ Baník Meziboří C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Baňka Jaroslav 4:0, Piskáček Ondřej 3:1, Trnka Petr ml. 2:2, Černuška Josef 4:0, body hostů: Hejna Martin 1:3, Hejna Marek 2:2, Hubová Soňa 0:4, Zozulák Petr 0:4), TTC Litvínov E - ST Kopisty C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pich Jan st. 1:1, Plzák Jindřich 4:0, Brejška Roman 4:0, Rytich Milan 4:0, Glajc Jaroslav 1:1, body hostů: Franc Petr 1:3, Růžička Josef 1:3, Hájková Marie 0:4, Kastl Roman 0:4),
13. kolo:
ST Kopisty C - SKST Baník Most I 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájková Marie 1:3, Kastl Roman 1:3, Franc Petr 2:2, Pribuš Michal 4:0, body hostů: Hleba Vladyslav 3:1, Beneš Jan 3:1, Fišková Helena 0:4, Matějka Eduard 2:2), SKST Baník Most H - Sokol Horní Jiřetín C 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klempt Otakar 0:4, Roud Václav 2:2, Pliska Daniel 0:4, WO 0:5, body hostů: Piskáček Ondřej 2:1, Černuška Josef 3:0, Baňka Jaroslav 3:0, Röber Pavel 2:1, WO 5:0), TJ Baník Meziboří C - OÚ Polerady 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zralý Daniel 4:0, Hubová Soňa 0:4, Hejna Marek 2:2, Hejna Martin 2:2, body hostů: Sirotek Zdeněk 3:1, Fiala Ondřej 1:3, Fiala Václav 1:3, Janda Pavel 3:1),
14. kolo:
SKST Baník Most I - TJ Baník Meziboří C 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Jan 2:2, Hleba Vladyslav 1:3, Matějka Eduard 0:4, WO 0:5, body hostů: Zralý Daniel 3:0, Zozulák Petr 2:1, Hejna Martin 2:1, Hejna Marek 2:1, WO 5:0), OÚ Polerady - SKST Baník Most H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirotek Zdeněk 2:2, Muhl Radek 2:2, Janda Pavel 2:2, Šefl Václav 2:2, body hostů: Roud Václav 4:0, Sebránek Jan 4:0, Suchý Matyáš 0:4, Klempt Otakar 0:4), TTC Litvínov E - Sokol Horní Jiřetín C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čmerda Ondřej 3:1, Plzák Jindřich 1:3, Brejška Roman 2:2, Rytich Milan 1:3, body hostů: Piskáček Ondřej 3:1, Černuška Josef 3:1, Baňka Jaroslav 3:1, Domkář Miroslav 0:4),
15. kolo:
Sokol Horní Jiřetín C - ST Kopisty C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baňka Jaroslav 3:1, Piskáček Ondřej 4:0, Domkář Miroslav 0:4, Černuška Josef 4:0, body hostů: Ráliš Rostislav 1:3, Kastl Roman 1:3, Franc Petr 1:3, Pribuš Michal 2:2), TTC Litvínov E - OÚ Polerady 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plzák Jindřich 2:2, Čmerda Ondřej 2:0, Brejška Roman 2:2, Rytich Milan 4:0, Pich Jan st. 0:2, body hostů: Sirotek Zdeněk 2:2, Muhl Radek 0:4, Šefl Václav 3:1, Janda Pavel 1:3), TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most H 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hocelík Viktor 1:3, Hejna Martin 0:2, Zralý Daniel 2:1, Zozulák Petr 1:3, Hubová Soňa 1:1, WO 1:0, body hostů: Ublanič Pavel 3:1, Roud Václav 4:0, Klempt Otakar 0:4, Sebránek Jan 3:0, WO 0:1),
16. kolo:
SKST Baník Most I - SKST Baník Most H 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hleba Vladyslav 2:2, Beneš Jan 3:1, Skopec Karel 3:1, WO 0:5, body hostů: Roud Václav 3:0, Ublanič Pavel 1:2, Klempt Otakar 0:3, Pliska Daniel 0:3, WO 5:0), TTC Litvínov E - TJ Baník Meziboří C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plzák Jindřich 3:1, Glajc Jaroslav 1:3, Čmerda Ondřej 4:0, Brejška Roman 3:0, WO 1:0, body hostů: Hejna Martin 1:2, Hejna Marek 2:2, Hocelík Viktor 1:3, Hubová Soňa 0:4, WO 0:1), ST Kopisty C - OÚ Polerady 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžička Josef 4:0, Ráliš Rostislav 2:2, Franc Petr 3:1, Pribuš Michal 4:0, body hostů: Janda Pavel 2:2, Muhl Radek 1:3, Fiala Ondřej 0:4, Janda Adam 0:4),
17. kolo:
OÚ Polerady - SKST Baník Most I 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sirotek Zdeněk 1:0, Janda Pavel 3:0, Muhl Radek 1:2, Fiala Ondřej 1:2, Janda Adam 1:1, WO 5:0, body hostů: Hleba Vladyslav 2:2, Beneš Jan 3:1, Fišková Helena 0:4, WO 0:5), TJ Baník Meziboří C - Sokol Horní Jiřetín C 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hejna Marek 2:2, Hejna Martin 1:2, Hubová Soňa 0:4, WO 1:5, body hostů: Piskáček Ondřej 3:0, Röber Pavel 1:2, Baňka Jaroslav 2:0, Černuška Josef 2:1, WO 5:1), TTC Litvínov E - ST Kopisty C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rytich Milan 3:1, Brejška Roman 3:1, Pich Jan st. 2:2, Glajc Jaroslav 2:2, body hostů: Růžička Josef 4:0, Franc Petr 0:4, Pribuš Michal 2:2, Kastl Roman 0:4),
18. kolo:
SKST Baník Most I - TTC Litvínov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Jan 4:0, Skopec Karel 2:2, Hleba Vladyslav 1:3, Fišková Helena 0:4, body hostů: Pich Jan st. 1:3, Glajc Jaroslav 2:2, Brejška Roman 3:1, Rytich Milan 3:1), ST Kopisty C - SKST Baník Most H 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pribuš Michal 2:2, Ráliš Rostislav 2:2, Kastl Roman 2:2, Cibulka Josef 0:4, body hostů: Roud Václav 4:0, Sebránek Jan 4:0, Klempt Otakar 1:3, Pliska Daniel 1:3), Sokol Horní Jiřetín C - OÚ Polerady 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Piskáček Ondřej 4:0, Baňka Jaroslav 4:0, Röber Pavel 1:3, Černuška Josef 4:0, body hostů: Sirotek Zdeněk 1:3, Šefl Václav 1:3, Janda Pavel 1:3, Muhl Radek 0:4),
19. kolo:
Sokol Horní Jiřetín C - SKST Baník Most I 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Baňka Jaroslav 2:0, Černuška Josef 3:0, Piskáček Ondřej 3:0, Röber Pavel 1:2, WO 5:1, body hostů: Hleba Vladyslav 1:3, Beneš Jan 1:2, Fišková Helena 0:4, WO 1:5), ST Kopisty C - TJ Baník Meziboří C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájková Marie 0:4, Cibulka Josef 0:4, Ráliš Rostislav 0:4, Kastl Roman 0:4, body hostů: Hejna Martin 4:0, Hejna Marek 4:0, Zralý Daniel 4:0, Hubová Soňa 4:0), SKST Baník Most H - TTC Litvínov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ublanič Pavel 2:2, Roud Václav 4:0, Klempt Otakar 0:4, Hrodek Šimon 1:3, body hostů: Rytich Milan 3:1, Pich Jan st. 1:3, Glajc Jaroslav 2:2, Brejška Roman 3:1),
20. kolo:
SKST Baník Most I - ST Kopisty C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hleba Vladyslav 4:0, Beneš Jan 4:0, Skopec Karel 4:0, Matějka Eduard 4:0, body hostů: Cibulka Josef 0:4, Hájková Marie 0:4, Kastl Roman 0:4, Ráliš Rostislav 0:4), SKST Baník Most H - Sokol Horní Jiřetín C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klempt Otakar 0:4, Ublanič Pavel 1:3, Pliska Daniel 0:4, 0:4, body hostů: Černuška Josef 4:0, Baňka Jaroslav 4:0, Piskáček Ondřej 4:0, Röber Pavel 3:1), OÚ Polerady - TJ Baník Meziboří C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šefl Václav 3:1, Muhl Radek 1:3, Janda Pavel 3:1, Sirotek Zdeněk 4:0, body hostů: Zozulák Petr 2:2, Hocelík Viktor 1:3, Hejna Martin 0:4, Hejna Marek 2:2),
21. kolo:
TJ Baník Meziboří C - SKST Baník Most I 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejna Marek 4:0, Hejna Martin 1:0, Hocelík Viktor 3:1, Zralý Daniel 4:0, Hubová Soňa 2:1, body hostů: Beneš Jan 2:2, Hleba Vladyslav 0:4, Fišková Helena 0:4, Matějka Eduard 0:4), OÚ Polerady - SKST Baník Most H 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Ondřej 1:3, Janda Pavel 1:3, Muhl Radek 1:3, Janda Adam 0:4, body hostů: Roud Václav 4:0, Sebránek Jan 4:0, Ublanič Pavel 4:0, Klempt Otakar 1:3), TTC Litvínov E - Sokol Horní Jiřetín C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Glajc Jaroslav 0:2, Čmerda Ondřej 1:3, Rytich Milan 0:4, Brejška Roman 1:3, Pich Jan st. 0:2, body hostů: Piskáček Ondřej 4:0, Baňka Jaroslav 4:0, Černuška Josef 4:0, Röber Pavel 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy