Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
SK Spartak Hulín C - SK Spartak Hulín D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Málek Michal 4:0, Matuška Martin 2:0, Mrhálek Ondřej 3:1, Kristýnek Bohumil 4:0, Nesvadba Pavel 1:1, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Gremlica Václav 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Slovák Josef 2:2), KST Količín - TJ Slavia Kroměříž B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syřena Jiří 0:4, Došlík Libor 0:2, Szeif Ladislav 0:4, Šabík Vladimír 4:0, Grygar Martin 0:2, body hostů: Fečko Libor 3:1, Štěpán Radim 3:1, Surýnek Tomáš 3:1, Trnčík Pavel 3:1), OÚ Lubná A - TJ Bystřice pod Hostýnem C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hilšer Vladislav 1:3, Vaculík Jaroslav 1:3, Klásek Jiří 1:3, Škrabal Ota 1:3, body hostů: Cigánek Josef 4:0, Moráček Jakub 4:0, Kubíček Jan 0:4, Beneš Zdeněk 4:0), TJ Holešov E - TJ Holešov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Pavel 3:1, Petřivalský František 1:3, Sigmund Michael 3:1, Hlobil Adam 2:2, body hostů: Chvátal Petr st. 1:3, Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 2:2, Varaďa Marcel 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ťažký Patrik 3:1, Matela Milan 2:2, Vašík Jan 1:1, Nesvadba Vladan 4:0, Zajíc Michal 2:0, body hostů: Šůstal Ondřej 1:3, Odložilík Marcel 1:3, Packo Ondřej 2:2, Zámečník Petr 0:4), Kst Cetechovice - TJ Sokol Morkovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváč Jaroslav 1:3, Mozga Lukáš 2:2, Novák Jiří 0:4, Plšek Pavel 0:4, body hostů: Hlobil Stanislav 3:1, Bádal Radek 3:1, Tlach Petr 3:1, Mišurec Tomáš 4:0),
2. kolo:
SK Spartak Hulín D - KST Količín 18:0wo (body domácích: WO 18:0, body hostů: WO 0:18), OÚ Lubná A - SK Spartak Hulín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Vaculík Jaroslav 3:1, Klásek Jiří 3:1, Polášek Roman 0:3, WO 0:1, body hostů: Kristýnek Boris st. 2:2, Matuška Martin 1:3, Kristýnek Bohumil 1:3, Šošolík Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Holešov E - TJ Slavia Kroměříž B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřivalský František 0:4, Rys Rudolf 0:4, Sigmund Michael 2:2, Hlobil Adam 1:3, body hostů: Fečko Libor 4:0, Trnčík Pavel 3:1, Surýnek Tomáš 4:0, Konečný Vojtěch 2:2), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Bystřice pod Hostýnem C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ťažký Patrik 1:3, Vašík Jan 2:2, Zajíc Michal 0:2, Matela Milan 2:2, Dratva Marek 0:2, body hostů: Beneš Zdeněk 1:0, Cigánek Josef 3:1, Bareš David nejml. 2:2, Moráček Jakub 3:1, Žídek Michal 2:1), Kst Cetechovice - TJ Holešov D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Jiří 1:3, Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 0:4, body hostů: Chlápek Jaroslav 2:2, Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 2:2, Chvátal Petr st. 2:2), TJ Sokol Morkovice B - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tilšer Josef 1:3, Bádal Radek 3:1, Mišurec Tomáš 4:0, Hlobil Stanislav 4:0, body hostů: Šůstal Ondřej 1:3, Odložilík Marcel 2:2, Zámečník Petr 0:4, Packo Ondřej 1:3),
3. kolo:
TJ Sokol Kostelec u Holešova A - SK Spartak Hulín D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šůstal Ondřej 2:2, Fuit František 4:0, Packo Ondřej 1:3, Zámečník Petr 2:2, body hostů: Kristýnek Boris ml. 3:1, Janečka Pavel 1:1, Gremlica Jakub 0:4, Kvapilík Břetislav 3:1, Slovák Josef 0:2), TJ Holešov D - TJ Sokol Morkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 3:1, Pidrman Josef 2:2, Bakalík Miloslav 2:2, Chlápek Jaroslav 1:3, body hostů: Tilšer Josef 1:3, Bádal Radek 0:4, Hlobil Stanislav 4:0, Fruhwirt Ivan 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem C - Kst Cetechovice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cigánek Josef 3:1, Beneš Zdeněk 2:0, Moráček Jakub 3:1, Bareš David nejml. 3:1, Žídek Michal 1:1, body hostů: Novák Jiří 0:4, Mozga Lukáš 3:1, Plšek Pavel 1:3, Hlaváč Jaroslav 0:4), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Bystřice pod Hostýnem D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surýnek Tomáš 3:1, Trnčík Pavel 3:1, Konečný Vojtěch 0:3, Štěpán Radim 4:0, Bartoník Filip 1:0, body hostů: Vašík Jan 2:2, Matela Milan 1:3, Ťažký Patrik 2:2, Dratva Marek 0:4), SK Spartak Hulín C - TJ Holešov E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šošolík Pavel 4:0, Málek Michal 2:2, Matuška Martin 0:2, Nesvadba Pavel 3:1, Mrhálek Ondřej 2:0, body hostů: Petřivalský František 0:4, Rys Rudolf 1:3, Sigmund Michael 2:2, Hlobil Adam 2:2), KST Količín - OÚ Lubná A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Došlík Libor 2:2, Topič Adam 4:0, Šabík Vladimír 4:0, Szeif Ladislav 2:1, WO 0:1, body hostů: Hilšer Vladislav 1:2, Vaculík Jaroslav 2:2, Klásek Jiří 0:4, Polášek Roman 0:4, WO 1:0),
4. kolo:
SK Spartak Hulín D - OÚ Lubná A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gremlica Václav 0:4, Gremlica Jakub 1:3, Slovák Josef 0:4, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Hilšer Vladislav 4:0, Vaculík Jaroslav 3:1, Škrabal Ota 1:0, Klásek Jiří 4:0, Polášek Roman 3:0), TJ Holešov E - KST Količín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Pavel 2:2, Rys Rudolf 2:2, Sigmund Michael 3:1, Hlobil Adam 0:3, Petřivalský František 0:1, body hostů: Topič Adam 2:2, Šabík Vladimír 3:1, Szeif Ladislav 3:1, Syřena Jiří 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem D - SK Spartak Hulín C 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ťažký Patrik 4:0, Matela Milan 3:1, Vašík Jan 2:0, Nesvadba Vladan 3:1, Dratva Marek 1:1, body hostů: Mrhálek Ondřej 0:4, Šošolík Pavel 1:3, Nesvadba Pavel 1:3, Kristýnek Boris st. 1:3), Kst Cetechovice - TJ Slavia Kroměříž B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří 3:1, Mozga Lukáš 1:3, Plšek Pavel 1:2, Hlaváč Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Fečko Libor 2:2, Trnčík Pavel 1:2, Surýnek Tomáš 4:0, Štěpán Radim 2:1, Fojtík Vojtěch 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fruhwirt Ivan 2:2, Bádal Radek 0:4, Mišurec Tomáš 1:3, Mišurcová Ivana 0:4, body hostů: Cigánek Josef 4:0, Moráček Jakub 3:1, Bareš David nejml. 3:1, Beneš Zdeněk 3:1), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Holešov D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Packo Ondřej 0:4, Šůstal Ondřej 1:3, Fuit František 0:3, Zámečník Petr 0:4, WO 0:1, body hostů: Bakalík Miloslav 4:0, Chvátal Petr st. 4:0, Chlápek Jaroslav 4:0, Pidrman Josef 2:1, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Holešov D - SK Spartak Hulín D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 4:0, Chlápek Jaroslav 4:0, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Kolomár Tomáš 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Slovák Josef 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbecký Tomáš 4:0, Moráček Jakub 4:0, Žídek Michal 2:2, Cigánek Josef 4:0, body hostů: Fuit František 1:3, Šůstal Ondřej 0:4, Packo Ondřej 0:4, Zámečník Petr 1:3), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Sokol Morkovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnčík Pavel 3:1, Surýnek Tomáš 3:1, Fečko Libor 4:0, Štěpán Radim 2:2, body hostů: Tilšer Josef 0:4, Bádal Radek 0:4, Mišurec Tomáš 1:3, Fruhwirt Ivan 3:1), SK Spartak Hulín C - Kst Cetechovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šošolík Pavel 2:2, Málek Michal 0:3, Matuška Martin 1:3, Nesvadba Pavel 2:2, WO 1:0, body hostů: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 4:0, Plšek Pavel 1:2, Novák Jiří 1:3, WO 0:1), KST Količín - TJ Bystřice pod Hostýnem D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szeif Ladislav 3:1, Syřena Jiří 0:2, Šabík Vladimír 4:0, Topič Adam 2:2, Došlík Libor 2:0, body hostů: Nesvadba Vladan 3:1, Ťažký Patrik 2:2, Vašík Jan 0:4, Zajíc Michal 0:4), OÚ Lubná A - TJ Holešov E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Vaculík Jaroslav 2:0, Klásek Jiří 2:2, Škrabal Ota 3:1, Polášek Roman 1:1, body hostů: Petřivalský František 0:4, Rys Rudolf 1:3, Sigmund Michael 3:1, Hlobil Adam 0:4),
6. kolo:
SK Spartak Hulín D - TJ Holešov E 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristýnek Boris ml. 4:0, Kvapilík Břetislav 4:0, Gremlica Jakub 2:2, Janečka Pavel 1:2, Slovák Josef 0:1, body hostů: Rys Rudolf 2:2, Hlobil Adam 1:3, Sigmund Pavel 0:4, Petřivalský František 2:2), TJ Bystřice pod Hostýnem D - OÚ Lubná A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ťažký Patrik 4:0, Dratva Marek 2:2, Matela Milan 3:1, Nesvadba Vladan 4:0, body hostů: Hilšer Vladislav 1:3, Vaculík Jaroslav 2:2, Klásek Jiří 0:4, Polášek Roman 0:4), Kst Cetechovice - KST Količín 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 2:2, Novák Jiří 0:3, Plšek Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Šabík Vladimír 2:2, Szeif Ladislav 2:2, Topič Adam 3:1, Došlík Libor 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Morkovice B - SK Spartak Hulín C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fruhwirt Ivan 4:0, Bádal Radek 2:1, Mišurec Tomáš 4:0, Tlach Petr 3:0, Tilšer Josef 1:0, WO 1:0, body hostů: Málek Michal 0:4, Šošolík Pavel 1:3, Nesvadba Pavel 0:3, Kristýnek Boris st. 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Slavia Kroměříž B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámečník Petr 0:4, Packo Ondřej 0:4, Šůstal Ondřej 1:3, Němec David 0:4, body hostů: Surýnek Tomáš 4:0, Trnčík Pavel 3:1, Štěpán Radim 4:0, Konečný Vojtěch 1:0, Bureš Miroslav 3:0), TJ Holešov D - TJ Bystřice pod Hostýnem C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 3:1, Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 1:3, Chlápek Jaroslav 0:4, body hostů: Cigánek Josef 3:1, Bareš David nejml. 4:0, Moráček Jakub 2:2, Žídek Michal 1:3),
7. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem C - SK Spartak Hulín D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bareš David nejml. 4:0, Moráček Jakub 3:0, Beneš Zdeněk 4:0, Vaculík Vincenc 3:0, WO 2:0, body hostů: Kvapilík Břetislav 0:3, Slovák Josef 0:4, Gremlica Jakub 0:3, Kolmár Daniel 0:4, WO 0:2), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Holešov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnčík Pavel 1:3, Fečko Libor 2:0, Surýnek Tomáš 4:0, Bureš Miroslav 0:4, Konečný Vojtěch 0:2, body hostů: Chvátal Petr st. 2:2, Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 2:2), SK Spartak Hulín C - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 4:0, Matuška Martin 4:0, Mrhálek Ondřej 4:0, Nesvadba Pavel 3:0, WO 1:0, body hostů: Šůstal Ondřej 0:3, Fuit František 0:4, Zámečník Petr 0:4, Packo Ondřej 0:4, WO 0:1), KST Količín - TJ Sokol Morkovice B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szeif Ladislav 3:1, Došlík Libor 2:2, Šabík Vladimír 3:1, Topič Adam 4:0, body hostů: Fruhwirt Ivan 2:2, Bádal Radek 0:4, Mišurec Tomáš 1:3, Hlobil Stanislav 1:3), OÚ Lubná A - Kst Cetechovice 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hilšer Vladislav 3:1, Vaculík Jaroslav 0:3, Klásek Jiří 1:3, Škrabal Ota 1:3, WO 1:0, body hostů: Mozga Lukáš 2:2, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 2:1, Novák Jiří 3:1, WO 0:1), TJ Holešov E - TJ Bystřice pod Hostýnem D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Pavel 2:2, Rys Rudolf 3:1, Sigmund Michael 4:0, Petřivalský František 0:4, body hostů: Vašík Jan 2:2, Zajíc Michal 3:1, Ťažký Patrik 1:3, Dratva Marek 1:3),
8. kolo:
SK Spartak Hulín D - TJ Bystřice pod Hostýnem D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gremlica Jakub 1:3, Kolomár Tomáš 0:4, Kolmár Daniel 0:4, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Vašík Jan 4:0, Bareš Alois 4:0, Zajíc Michal 3:1, Matela Milan 4:0), Kst Cetechovice - TJ Holešov E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 4:0, Plšek Pavel 2:1, Novák Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Krejčí Pavel 2:2, Rys Rudolf 0:4, Sigmund Michael 2:2, Petřivalský František 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Morkovice B - OÚ Lubná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fruhwirt Ivan 4:0, Bádal Radek 0:4, Mišurec Tomáš 3:1, Tilšer Josef 2:2, body hostů: Hilšer Vladislav 2:2, Vaculík Jaroslav 2:2, Klásek Jiří 2:2, Škrabal Ota 1:3), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - KST Količín 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Packo Ondřej 0:4, Fuit František 1:3, Zámečník Petr 0:4, Šůstal Ondřej 1:3, body hostů: Szeif Ladislav 4:0, Grygar Martin 3:1, Šabík Vladimír 3:1, Topič Adam 4:0), TJ Holešov D - SK Spartak Hulín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 3:0, Pidrman Josef 0:3, Chlápek Jaroslav 2:2, WO 2:0, body hostů: Málek Michal 2:2, Matuška Martin 1:3, Šošolík Pavel 2:1, Mrhálek Ondřej 0:3, WO 0:2), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Slavia Kroměříž B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bareš David nejml. 4:0, Cigánek Josef 3:1, Beneš Zdeněk 1:1, Moráček Jakub 3:1, Vrbecký Tomáš 2:0, body hostů: Surýnek Tomáš 0:4, Fečko Libor 1:3, Štěpán Radim 2:2, Trnčík Pavel 0:2, Fojtík Vojtěch 0:2),
9. kolo:
TJ Slavia Kroměříž B - SK Spartak Hulín D 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bureš Miroslav 3:0, Fečko Libor 3:0, Štěpán Radim 3:0, Surýnek Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Kolmár Daniel 0:4, Slovák Josef 0:4, Kolomár Tomáš 0:4, WO 0:5), SK Spartak Hulín C - TJ Bystřice pod Hostýnem C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 3:1, Matuška Martin 1:3, Mrhálek Ondřej 0:4, Málek Michal 1:3, body hostů: Cigánek Josef 3:1, Vaculík Vincenc 3:1, Beneš Zdeněk 4:0, Žídek Michal 1:3), KST Količín - TJ Holešov D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grygar Martin 0:4, Došlík Libor 3:1, Šabík Vladimír 4:0, Szeif Ladislav 3:1, body hostů: Chvátal Petr st. 2:2, Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 1:3, Chlápek Jaroslav 2:2), OÚ Lubná A - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klásek Jiří 4:0, Škrabal Ota 4:0, Vaculík Jaroslav 1:0, Hilšer Vladislav 4:0, Polášek Roman 2:1, body hostů: Fuit František 0:4, Odložilík Marcel 1:3, Zámečník Petr 0:4, Packo Ondřej 0:4), TJ Holešov E - TJ Sokol Morkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědič Michal 3:1, Rys Rudolf 1:3, Hlobil Adam 0:2, Krejčí Pavel 3:1, Petřivalský František 1:1, body hostů: Fruhwirt Ivan 4:0, Hlobil Stanislav 2:2, Tilšer Josef 1:3, Mišurec Tomáš 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem D - Kst Cetechovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matela Milan 4:0, Ťažký Patrik 3:1, Vašík Jan 0:4, Zajíc Michal 0:2, Dratva Marek 0:2, body hostů: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 2:2, Novák Jiří 2:2, Plšek Pavel 2:2),
10. kolo:
SK Spartak Hulín D - Kst Cetechovice 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolomár Daniel 0:4, Kolomár Tomáš 0:4, Slovák Josef 0:4, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 4:0, Plšek Pavel 4:0, Novák Jiří 4:0), TJ Sokol Morkovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fruhwirt Ivan 2:2, Mišurcová Ivana 0:4, Mišurec Tomáš 1:3, Hlobil Stanislav 2:2, body hostů: Nesvadba Vladan 4:0, Matela Milan 3:1, Ťažký Patrik 3:1, Dratva Marek 1:3), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Holešov E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zámečník Petr 1:3, Packo Ondřej 0:4, Odložilík Marcel 2:2, Šůstal Ondřej 3:1, body hostů: Dědič Michal 4:0, Rys Rudolf 2:2, Sigmund Michael 3:1, Petřivalský František 1:3), TJ Holešov D - OÚ Lubná A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 2:2, Chlápek Jaroslav 2:1, Pidrman Josef 4:0, WO 0:1, body hostů: Hilšer Vladislav 1:3, Vaculík Jaroslav 2:2, Škrabal Ota 0:4, Klásek Jiří 0:3, WO 1:0), TJ Bystřice pod Hostýnem C - KST Količín 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bareš David nejml. 3:0, Vrbecký Tomáš 3:1, Beneš Zdeněk 3:0, Moráček Jakub 3:1, Vaculík Vincenc 0:1, WO 1:0, body hostů: Šabík Vladimír 1:3, Topič Adam 1:3, Szeif Ladislav 1:3, Došlík Libor 0:3, WO 0:1), TJ Slavia Kroměříž B - SK Spartak Hulín C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnčík Pavel 2:2, Surýnek Tomáš 4:0, Fojtík Vojtěch 0:3, Štěpán Radim 4:0, WO 1:0, body hostů: Nesvadba Pavel 1:3, Šošolík Pavel 2:2, Mrhálek Ondřej 1:3, Kristýnek Bohumil 1:2, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Sokol Morkovice B - SK Spartak Hulín D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skácel Dalibor 4:0, Hlobil Stanislav 4:0, Mišurec Tomáš 4:0, Mišurcová Ivana 3:1, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Slovák Josef 0:4, Kolomár Daniel 0:4, Gremlica Václav 1:3), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - Kst Cetechovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Packo Ondřej 2:2, Šůstal Ondřej 2:2, Odložilík Marcel 1:3, Fuit František 1:3, body hostů: Mozga Lukáš 1:3, Plšek Pavel 4:0, Novák Jiří 4:0, Matejkovič Dušan 0:2, Hlaváč Jaroslav 1:1), TJ Holešov D - TJ Bystřice pod Hostýnem D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 2:2, Vávra Radek 0:4, Chlápek Jaroslav 2:2, body hostů: Vašík Jan 3:1, Matela Milan 2:2, Ťažký Patrik 4:0, Dratva Marek 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Holešov E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Moráček Jakub 2:2, Vaculík Vincenc 3:1, Cigánek Josef 4:0, Bareš David 2:2, WO 0:1, body hostů: Rys Rudolf 2:2, Hlobil Adam 0:2, Sigmund Michael 3:1, Petřivalský František 0:4, Hlobílková Leona 0:2, WO 1:0), TJ Slavia Kroměříž B - OÚ Lubná A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnčík Pavel 3:1, Fečko Libor 2:0, Surýnek Tomáš 4:0, Štěpán Radim 2:2, Bartoník Filip 0:2, body hostů: Polášek Roman 0:4, Škrabal Ota 2:2, Klásek Jiří 2:2, Vaculík Jaroslav 1:3), SK Spartak Hulín C - KST Količín 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 3:1, Kristýnek Boris st. 3:1, Málek Michal 1:3, Nesvadba Pavel 2:2, body hostů: Szeif Ladislav 1:3, Grygar Martin 1:3, Šabík Vladimír 3:1, Talaš Jan 2:2),
12. kolo:
SK Spartak Hulín D - SK Spartak Hulín C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janečka Pavel 0:4, Gremlica Jakub 2:2, Kolmár Daniel 0:4, Slovák Josef 0:4, body hostů: Šošolík Pavel 1:0, Nesvadba Pavel 4:0, Málek Michal 3:1, Matuška Martin 4:0, Mrhálek Ondřej 2:1), TJ Slavia Kroměříž B - KST Količín 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fečko Libor 2:1, Surýnek Tomáš 1:1, Trnčík Pavel 2:1, Štěpán Radim 1:2, Bureš Miroslav 1:0, WO 4:0, body hostů: Topič Adam 1:3, Šabík Vladimír 3:1, Došlík Libor 1:2, Syřena Jiří 0:1, WO 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem C - OÚ Lubná A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žídek Michal 3:1, Bareš David 4:0, Vaculík Vincenc 4:0, Moráček Jakub 4:0, body hostů: Klásek Jiří 0:4, Polášek Roman 0:4, Vaculík Jaroslav 0:4, Škrabal Ota 1:3), TJ Holešov D - TJ Holešov E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 2:2, body hostů: Rys Rudolf 1:3, Petřivalský František 0:4, Sigmund Michael 3:1, Hlobil Adam 0:4), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Bystřice pod Hostýnem D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fuit František 3:1, Packo Ondřej 1:3, Šůstal Ondřej 4:0, Zámečník Petr 3:1, body hostů: Vašík Jan 1:3, Zajíc Patrik 0:4, Zajíc Michal 1:3, Ťažký Patrik 3:1), TJ Sokol Morkovice B - Kst Cetechovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malá Lenka 0:4, Skácel Dalibor 0:4, Mišurec Tomáš 4:0, Mišurcová Ivana 1:3, body hostů: Mozga Lukáš 2:2, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 3:1, Novák Jiří 3:1),
13. kolo:
KST Količín - SK Spartak Hulín D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syřena Jiří 4:0, Došlík Libor 4:0, Šabík Vladimír 4:0, Topič Adam 4:0, body hostů: Gremlica Jakub 0:4, Slovák Josef 0:4, Kolomár Daniel 0:4, Kolomár Tomáš 0:4), SK Spartak Hulín C - OÚ Lubná A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Pavel 1:1, Šošolík Pavel 4:0, Málek Michal 1:3, Kristýnek Boris st. 4:0, Matuška Martin 1:1, body hostů: Škrabal Ota 0:4, Hilšer Vladislav 1:1, Vaculík Jaroslav 2:2, Klásek Jiří 2:2, Polášek Roman 0:2), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Holešov E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fečko Libor 4:0, Štěpán Radim 1:3, Surýnek Tomáš 3:1, WO 0:5, body hostů: Krejčí Pavel 1:2, Dědič Michal 1:2, Rys Rudolf 1:2, Sigmund Michael 1:2, WO 5:0), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Bystřice pod Hostýnem D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moráček Jakub 3:1, Cigánek Josef 3:1, Beneš Zdeněk 3:1, Bareš David nejml. 3:1, body hostů: Matela Milan 0:4, Ťažký Patrik 0:3, Vašík Jan 0:4, Nesvadba Vladan 4:0, Bareš Alois 0:1), TJ Holešov D - Kst Cetechovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 3:1, Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 2:2, Chlápek Jaroslav 1:3, body hostů: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 1:3, Plšek Pavel 3:1, Novák Jiří 1:3), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Sokol Morkovice B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Packo Ondřej 0:4, Zámečník Petr 1:3, Šůstal Ondřej 2:2, Fuit František 0:4, body hostů: Skácel Dalibor 3:1, Bádal Radek 4:0, Mišurcová Ivana 2:2, Mišurec Tomáš 4:0),
14. kolo:
SK Spartak Hulín D - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapilík Břetislav 4:0, Slovák Josef 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Janečka Pavel 0:2, Kolomár Daniel 0:2, body hostů: Fuit František 3:1, Zámečník Petr 3:1, Packo Ondřej 3:1, Šůstal Ondřej 3:1), TJ Sokol Morkovice B - TJ Holešov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tlach Petr 3:1, Bádal Radek 2:2, Mišurec Tomáš 3:1, Hlobil Stanislav 4:0, body hostů: Chvátal Petr st. 2:2, Bakalík Miloslav 2:2, Chlápek Jaroslav 0:4, Pidrman Josef 0:4), Kst Cetechovice - TJ Bystřice pod Hostýnem C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 4:0, Plšek Pavel 0:4, Novák Jiří 1:3, body hostů: Moráček Jakub 2:2, Vaculík Vincenc 2:2, Bareš David 1:3, Beneš Zdeněk 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Slavia Kroměříž B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Jan 2:2, Zajíc Michal 1:3, Matela Milan 2:2, Nesvadba Vladan 4:0, body hostů: Bartoník Filip 0:4, Štěpán Radim 1:3, Surýnek Tomáš 3:1, Trnčík Pavel 3:1), TJ Holešov E - SK Spartak Hulín C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Pavel 3:1, Dědič Michal 4:0, Rys Rudolf 1:3, Petřivalský František 0:4, body hostů: Málek Michal 1:3, Kristýnek Bohumil 2:2, Nesvadba Pavel 2:2, Šošolík Pavel 3:1), OÚ Lubná A - KST Količín 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hilšer Vladislav 2:2, Vaculík Jaroslav 0:3, Klásek Jiří 1:2, Škrabal Ota 1:3, WO 2:0, body hostů: Topič Adam 4:0, Šabík Vladimír 4:0, Grygar Martin 1:3, Syřena Jiří 1:0, Došlík Libor 0:1, WO 0:2),
15. kolo:
OÚ Lubná A - SK Spartak Hulín D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klásek Jiří 4:0, Hilšer Vladislav 4:0, Polášek Roman 4:0, Škrabal Ota 4:0, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Slovák Josef 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Kolomár Daniel 0:4), KST Količín - TJ Holešov E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syřena Jiří 0:4, Došlík Libor 2:2, Šabík Vladimír 3:1, Grygar Martin 2:2, body hostů: Dědič Michal 3:1, Rys Rudolf 2:2, Sigmund Michael 3:1, Petřivalský František 1:3), SK Spartak Hulín C - TJ Bystřice pod Hostýnem D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrhálek Ondřej 2:2, Nesvadba Pavel 3:1, Matuška Martin 4:0, Kristýnek Bohumil 4:0, body hostů: Vašík Jan 2:2, Ostatek Filip ml. 0:4, Dratva Marek 0:4, Ťažký Patrik 1:3), TJ Slavia Kroměříž B - Kst Cetechovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fečko Libor 4:0, Surýnek Tomáš 2:2, Trnčík Pavel 0:3, Štěpán Radim 3:1, Fojtík Vojtěch 0:1, body hostů: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 2:2, Plšek Pavel 1:3, Novák Jiří 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Sokol Morkovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bareš David 3:1, Moráček Jakub 2:0, Vrbecký Tomáš 2:2, Žídek Michal 2:2, Vaculík Vincenc 1:1, body hostů: Jablunka Pavel 1:3, Bádal Radek 1:3, Skácel Dalibor 0:4, Mišurec Tomáš 4:0), TJ Holešov D - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pidrman Josef 2:2, Chlápek Jaroslav 3:1, Vávra Radek 0:4, Bakalík Miloslav 1:3, body hostů: Fuit František 1:3, Odložilík Marcel 3:1, Packo Ondřej 2:2, Šůstal Ondřej 4:0),
16. kolo:
SK Spartak Hulín D - TJ Holešov D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gremlica Václav 0:4, Kvapilík Břetislav 0:1, Slovák Josef 0:4, Janečka Pavel 0:4, WO 0:3, body hostů: Chvátal Petr st. 3:0, Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 3:0, Chlápek Jaroslav 3:0, WO 3:0), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Bystřice pod Hostýnem C 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Packo Ondřej 0:3, Šůstal Ondřej 1:2, Odložilík Marcel 0:3, Fuit František 0:3, WO 5:0, body hostů: Bareš David 3:1, Moráček Jakub 4:0, Cigánek Josef 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Morkovice B - TJ Slavia Kroměříž B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jablunka Pavel 0:4, Tlach Petr 2:2, Mišurec Tomáš 2:2, Mišurcová Ivana 0:4, body hostů: Fečko Libor 4:0, Štěpán Radim 3:1, Trnčík Pavel 2:2, Surýnek Tomáš 3:1), Kst Cetechovice - SK Spartak Hulín C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 3:0, Novák Jiří 4:0, Plšek Pavel 3:0, WO 1:1, body hostů: Kristýnek Bohumil 0:3, Nesvadba Pavel 1:3, Kristýnek Boris st. 0:3, Mrhálek Ondřej 0:4, WO 1:1), TJ Bystřice pod Hostýnem D - KST Količín 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dratva Marek 2:2, Matela Milan 2:2, Vašík Jan 2:1, Zajíc Michal 3:1, WO 1:0, body hostů: Šabík Vladimír 4:0, Grygar Martin 0:4, Měrka Josef 0:4, Došlík Libor 2:1, WO 0:1), TJ Holešov E - OÚ Lubná A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Pavel 2:2, Dědič Michal 4:0, Sigmund Michael 3:1, Rys Rudolf 3:0, Petřivalský František 0:1, body hostů: Hilšer Vladislav 3:1, Vaculík Jaroslav 0:4, Klásek Jiří 0:4, Škrabal Ota 1:3),
17. kolo:
TJ Holešov E - SK Spartak Hulín D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krejčí Pavel 2:0, Dědič Michal 3:0, Rys Rudolf 3:0, Sigmund Michael 3:0, Petřivalský František 0:1, WO 5:0, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Kvapilík Břetislav 1:3, Slovák Josef 0:4, WO 0:5), OÚ Lubná A - TJ Bystřice pod Hostýnem D 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klásek Jiří 2:2, Vaculík Jaroslav 3:1, Škrabal Ota 3:1, WO 0:5, body hostů: Vašík Jan 1:2, Matela Milan 3:0, Ostatek Stanislav ml. 0:3, Ostatek Filip ml. 0:3, WO 5:0), KST Količín - Kst Cetechovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Syřena Jiří 0:3, Došlík Libor 0:3, Šabík Vladimír 3:1, Grygar Martin 0:4, WO 1:1, body hostů: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 3:0, Plšek Pavel 2:1, Novák Jiří 3:1, WO 1:1), SK Spartak Hulín C - TJ Sokol Morkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Martin 3:1, Šošolík Pavel 3:1, Kristýnek Boris st. 2:0, Nesvadba Pavel 3:1, Málek Michal 1:1, body hostů: Hlobil Stanislav 4:0, Jablunka Pavel 0:4, Štolfa Petr 0:4, Mišurcová Ivana 0:4), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Miroslav 4:0, Surýnek Tomáš 4:0, Bartoník Filip 1:3, Štěpán Radim 4:0, body hostů: Odložilík Marcel 1:3, Zámečník Petr 1:3, Němec David 0:4, Bělunek Radek 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem C - TJ Holešov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moráček Jakub 1:3, Vrbecký Tomáš 2:2, Beneš Zdeněk 3:1, Žídek Michal 3:1, body hostů: Pidrman Josef 1:3, Bakalík Miloslav 1:3, Chlápek Jaroslav 1:3, Chvátal Petr st. 4:0),
18. kolo:
SK Spartak Hulín D - TJ Bystřice pod Hostýnem C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gremlica Václav 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Kolomár Daniel 0:4, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Cigánek Josef 4:0, Moráček Jakub 4:0, Beneš Zdeněk 4:0, Vaculík Vincenc 4:0), TJ Holešov D - TJ Slavia Kroměříž B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 1:3, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 2:2, Chlápek Jaroslav 1:3, body hostů: Surýnek Tomáš 3:1, Štěpán Radim 0:4, Fečko Libor 3:1, Trnčík Pavel 3:1), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - SK Spartak Hulín C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámečník Petr 1:3, Bělunek Radek 1:3, Němec David 0:4, Šůstal Ondřej 3:1, body hostů: Kristýnek Boris st. 2:2, Nesvadba Pavel 3:1, Matuška Martin 3:1, Málek Michal 3:1), TJ Sokol Morkovice B - KST Količín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mišurcová Ivana 0:4, Skácel Dalibor 1:3, Mišurec Tomáš 3:0, Tilšer Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Topič Adam 3:1, Šabík Vladimír 3:1, Grygar Martin 1:3, Došlík Libor 3:0, WO 0:1), Kst Cetechovice - OÚ Lubná A 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 4:0, Plšek Pavel 4:0, Novák Jiří 4:0, body hostů: Vaculík Jaroslav 0:4, Klásek Jiří 0:4, Škrabal Ota 0:4, Polášek Roman 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Holešov E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Jan 2:2, Zajíc Michal 1:3, Matela Milan 3:1, Bareš Alois 0:4, body hostů: Rys Rudolf 2:2, Krejčí Pavel 2:2, Dědič Michal 2:2, Sigmund Michael 4:0),
19. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem D - SK Spartak Hulín D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostatek Stanislav st. 2:2, Ostatek Filip ml. 3:1, Bareš Alois 3:1, Vašík Jan 4:0, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Gremlica Jakub 1:3, Kolomár Daniel 0:4, Gremlica Václav 3:1), TJ Holešov E - Kst Cetechovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědič Michal 3:1, Krejčí Pavel 3:1, Sigmund Michael 3:1, Rys Rudolf 1:3, body hostů: Mozga Lukáš 1:3, Hlaváč Jaroslav 2:2, Plšek Pavel 1:3, Novák Jiří 2:2), OÚ Lubná A - TJ Sokol Morkovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Škrabal Ota 2:0, Vaculík Jaroslav 3:1, Klásek Jiří 3:0, Polášek Roman 0:1, WO 0:2, body hostů: Skácel Dalibor 1:2, Štolfa Petr 0:4, Malá Lenka 0:3, Mišurcová Ivana 1:3, WO 2:0), KST Količín - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Syřena Jiří 3:1, Topič Adam 3:1, Grygar Martin 3:1, Šabík Vladimír 4:0, body hostů: Packo Ondřej 0:4, Šůstal Ondřej 2:2, Fuit František 1:3, Zámečník Petr 0:4), SK Spartak Hulín C - TJ Holešov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrhálek Ondřej 2:2, Šošolík Pavel 4:0, Málek Michal 2:2, Nesvadba Pavel 1:3, body hostů: Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 2:2, Chlápek Jaroslav 2:2, Vávra Radek 0:4), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Bystřice pod Hostýnem C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fečko Libor 1:3, Trnčík Pavel 3:1, Štěpán Radim 0:4, Konečný Vojtěch 1:3, body hostů: Cigánek Josef 3:1, Bareš David 4:0, Moráček Jakub 2:2, Beneš Zdeněk 1:1, Vaculík Vincenc 1:1),
20. kolo:
SK Spartak Hulín D - TJ Slavia Kroměříž B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gremlica Jakub 0:4, Kvapilík Břetislav 2:2, Kolomár Daniel 0:4, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Surýnek Tomáš 4:0, Konečný Vojtěch 4:0, Bureš Miroslav 3:1, Bartoník Filip 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem C - SK Spartak Hulín C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaculík Vincenc 3:1, Moráček Jakub 4:0, Beneš Zdeněk 4:0, Žídek Michal 3:1, body hostů: Nesvadba Pavel 1:3, Kristýnek Bohumil 1:3, Matuška Martin 0:4, Mrhálek Ondřej 0:4), TJ Holešov D - KST Količín 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 4:0, Vávra Radek 3:1, Chlápek Jaroslav 4:0, body hostů: Syřena Jiří 1:3, Grygar Martin 0:4, Měrka Josef 0:4, Dvorčák Adam 0:4), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - OÚ Lubná A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zámečník Petr 0:4, Odložilík Marcel 2:2, Packo Ondřej 0:4, Šůstal Ondřej 3:1, body hostů: Hilšer Vladislav 4:0, Klásek Jiří 3:1, Vaculík Jaroslav 2:2, Škrabal Ota 2:2), TJ Sokol Morkovice B - TJ Holešov E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tilšer Josef 0:4, Hlobil Stanislav 3:1, Mišurec Tomáš 2:2, Mišurcová Ivana 0:4, body hostů: Dědič Michal 2:2, Rys Rudolf 2:2, Sigmund Michael 4:0, Petřivalský František 3:1), Kst Cetechovice - TJ Bystřice pod Hostýnem D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 4:0, Novák Jiří 3:1, body hostů: Vašík Jan 1:3, Matela Milan 1:3, Bareš Alois 0:4, Ostatek Filip ml. 0:4),
21. kolo:
Kst Cetechovice - SK Spartak Hulín D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 4:0, Plšek Pavel 4:0, Novák Jiří 4:0, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Kolomár Daniel 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Slovák Josef 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Sokol Morkovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dratva Marek 1:3, Bareš Alois 3:1, Matela Milan 3:1, Vašík Jan 3:1, body hostů: Štolfa Petr 1:3, Tilšer Josef 0:4, Mišurcová Ivana 1:3, Skácel Dalibor 4:0), TJ Holešov E - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědič Michal 1:1, Krejčí Pavel 2:0, Sigmund Michael 4:0, Rys Rudolf 4:0, Hlobílková Leona 2:0, Petřivalský František 1:1, body hostů: Šůstal Ondřej 1:3, Packo Ondřej 0:4, Zámečník Petr 0:4, Fuit František 1:3), OÚ Lubná A - TJ Holešov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Škrabal Ota 0:3, Klásek Jiří 2:1, Vaculík Jaroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 0:3, Chvátal Petr st. 1:2, WO 0:2), KST Količín - TJ Bystřice pod Hostýnem C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvorčák Adam 0:4, Grygar Martin 0:4, Měrka Josef 0:4, Syřena Jiří 0:3, WO 0:1, body hostů: Beneš Zdeněk 3:0, Žídek Michal 4:0, Cigánek Josef 4:0, Kubíček Jan 4:0, WO 1:0), SK Spartak Hulín C - TJ Slavia Kroměříž B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matuška Martin 2:2, Mrhálek Ondřej 0:4, Málek Michal 1:3, Nesvadba Pavel 2:2, body hostů: Trnčík Pavel 1:3, Fečko Libor 4:0, Štěpán Radim 3:1, Bartoník Filip 3:1),
22. kolo:
SK Spartak Hulín D - TJ Sokol Morkovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slovák Josef 0:4, Kvapilík Břetislav 2:2, Kolomár Daniel 0:4, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Mišurcová Ivana 4:0, Štolfa Petr 3:1, Hlobil Stanislav 4:0, Mišurec Tomáš 3:1), Kst Cetechovice - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 3:1, Novák Jiří 4:0, body hostů: Packo Ondřej 0:4, Šůstal Ondřej 0:4, Fuit František 1:3, Zámečník Petr 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Holešov D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bareš Alois 0:4, Dratva Marek 1:3, Matela Milan 3:1, Vašík Jan 2:2, body hostů: Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 1:3, Chvátal Petr st. 4:0), TJ Holešov E - TJ Bystřice pod Hostýnem C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědič Michal 0:4, Rys Rudolf 0:4, Hlobílková Leona 0:4, Petřivalský František 0:4, body hostů: Cigánek Josef 4:0, Moráček Jakub 4:0, Beneš Zdeněk 4:0, Vrbecký Tomáš 4:0), OÚ Lubná A - TJ Slavia Kroměříž B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Vaculík Jaroslav 3:1, Klásek Jiří 1:3, Škrabal Ota 3:1, body hostů: Trnčík Pavel 1:2, Bartoník Filip 1:3, Konečný Vojtěch 2:2, Bureš Miroslav 0:4, Štěpán Radim 1:0), KST Količín - SK Spartak Hulín C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měrka Josef 0:4, Šabík Vladimír 4:0, Grygar Martin 2:2, Topič Adam 3:0, WO 0:1, body hostů: Kristýnek Boris st. 2:1, Málek Michal 1:3, Kristýnek Bohumil 2:2, Mrhálek Ondřej 1:3, WO 1:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy