Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 1. třídy
1. kolo:
Orel Šitbořice A - TJ SPORT Němčičky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vozdecký Jaromír 1:3, Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jakub 0:4, Slavík Jiří 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 3:1, Šíblová Sára 3:1, Šalášek Jiří 3:1), STP Mikulov A - TJ Sokol Brumovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 4:0, Gajan Pavel ml. 3:1, Josef Jaroslav 3:1, Dyrčíková Lucie 4:0, body hostů: Prachař Štěpán 1:3, Krátký Milan 1:3, Ševela František 0:4, Jakubčík František 0:4), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Godany Milan 1:2, Citterbard Oldřich 2:1, Sýkora Daniel 3:0, Fiala Jiří 0:3, WO 5:0, body hostů: Hrabec Lukáš 2:2, Páleník Jiří 2:2, Svoboda Aleš 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Michal 0:3, Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 3:1, Tomek Jan 0:1, body hostů: Sirbu Jan 1:3, Novosad Jiří 1:3, Lukša Břetislav 1:3, Pešek Oldřich 4:0), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Křepice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tetur Stanislav 4:0, Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 4:0, Bednařík Marcel 4:0, body hostů: Papež Radek 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Strouhal Jiří 0:4, Novotný Pavel 1:3), SPIN Lednice A - TJ Sokol Kobylí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobrzyk David 2:1, Svoboda Michal 3:1, Pagáč Martin 4:0, Šimon Peter 2:2, WO 0:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 0:4, Otáhal Jan 1:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Dufek Vladimír 1:3, WO 1:0),
2. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Kobylí C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2, Šíblová Sára 3:1, WO 0:5, body hostů: Vajbar Antonín 0:3, Sedláček Zdeněk 1:2, Hoch Vítek 2:1, Oslzlý Michal 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Křepice A - SPIN Lednice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 2:2, Sedláček Aleš 2:1, Rubeš Jakub 0:3, Novotný Pavel 0:3, WO 2:1, body hostů: Baťka Stanislav 1:2, Pagáč Martin 3:1, Bobrzyk David 3:0, Svoboda Michal 2:1, WO 1:2), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Vranovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Jiří 0:4, Vaculík František 1:3, Pešek Oldřich 2:1, Sirbu Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 3:1, Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Lanžhot C 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Luděk 0:4, Hrabec Lukáš 0:4, Páleník Jiří 0:4, Svoboda Aleš 0:4, body hostů: Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 4:0, Polášek Michal 4:0), TJ Sokol Brumovice A - Sokol Velké Němčice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 1:3, Jakubčík František 0:4, Ševela František 1:3, body hostů: Godany Milan 2:2, Fiala Jiří 2:2, Sýkora Daniel 4:0, Citterbard Oldřich 3:1), Orel Šitbořice A - STP Mikulov A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 0:4, Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 0:4, body hostů: Brozák Radomír 4:0, Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 3:1, Adámek Radek 3:1),
3. kolo:
STP Mikulov A - TJ SPORT Němčičky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brozák Radomír 4:0, Gajan Pavel ml. 2:2, Josef Jaroslav 1:3, Dyrčíková Lucie 3:1, body hostů: Šíblová Sára 2:2, Prokeš Zdeněk 3:1, Šalášek Jiří 1:3, Pinkas Václav 0:4), Sokol Velké Němčice A - Orel Šitbořice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Godany Milan 0:4, Frömmel Zdeněk 0:4, Sýkora Daniel 4:0, Citterbard Oldřich 2:2, body hostů: Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jiří 3:1, Vozdecký Jaromír 2:2), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Brumovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sláma Miroslav 3:1, Polášek Michal 4:0, Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Prachař Štěpán 1:3, Fidor Marek 0:4, Krátký Milan 0:4, Ševela František 0:4), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 4:0, Tetur Stanislav 4:0, Křivka Jan 4:0, Goliáš Petr 2:2, body hostů: Svoboda Aleš 1:3, Páleník Jiří 1:3, Ryšavý Luděk 0:4, Matyáš Ivo 0:4), SPIN Lednice A - TJ Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baťka Stanislav 3:1, Bobrzyk David 4:0, Svoboda Michal 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:4, body hostů: Vaculík František 2:2, Pešek Oldřich 3:1, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Křepice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Vladimír 4:0, Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 4:0, Vajbar Antonín 4:0, body hostů: Papež Radek 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Strouhal Jiří 0:4, Knöttig Ondřej 0:4),
4. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Křepice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 2:2, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 1:3, Papež Radek 1:3), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 1:3, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 0:4, Pešek Oldřich 4:0, body hostů: Hoch Vítek 3:1, Vajbar Antonín 2:2, Otáhal Jan 2:2, Oslzlý Michal 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - SPIN Lednice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 1:3, Páleník Jiří 1:3, Ryšavý Luděk 1:3, Svoboda Aleš 2:2, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 1:3, Bobrzyk David 2:2, Pagáč Martin 4:0, Baťka Stanislav 4:0), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Vranovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 4:0, Krátký Milan 2:2, Ševela František 1:3, Jakubčík František 1:3, body hostů: Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 2:2, Mrkvica Aleš 1:3, Goliáš Petr 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Lanžhot C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 1:3, Vozdecký Jaromír 1:3, Vodáková Aneta 0:4, body hostů: Koníček Marek 2:2, Polášek Michal 2:2, Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 4:0), STP Mikulov A - Sokol Velké Němčice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 4:0, Adámek Radek 2:2, Brozák Radomír 4:0, body hostů: Fiala Jiří 1:3, Godany Milan 0:4, Sýkora Daniel 1:3, Citterbard Oldřich 0:4),
5. kolo:
Sokol Velké Němčice A - TJ SPORT Němčičky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Godany Milan 1:3, Citterbard Oldřich 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 0:4, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 2:2, Pinkas Václav 2:2, Šalášek Jiří 3:1), TJ Sokol Lanžhot C - STP Mikulov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Koníček Marek 2:2, Polášek Michal 1:3, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Zdenek 1:3, body hostů: Brozák Radomír 4:0, Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 2:2, Gajan Pavel st. 0:4), TJ Sokol Vranovice A - Orel Šitbořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 2:2, Tetur Stanislav 2:2, Křivka Jan 3:1, Ponížil David 2:2, body hostů: Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 2:2), SPIN Lednice A - TJ Sokol Brumovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 4:0, Bobrzyk David 3:1, Pagáč Martin 4:0, Baťka Stanislav 1:1, Zechmeister Jan 0:2, body hostů: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 1:3, Ševela František 1:3, Jakubčík František 0:4), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří st. 2:1, Oslzlý Michal 2:1, Otáhal Jan 1:2, Vajbar Antonín 4:0, WO 3:0, body hostů: Svoboda Aleš 0:4, Páleník Jiří 2:1, Hrabec Lukáš 2:1, Ryšavý Luděk 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Křepice A - TJ Troskotovice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Papež Radek 2:2, Sedláček Aleš 1:1, Rubeš Jakub 1:3, Novotný Pavel 1:3, Strouhal Jiří 0:2, body hostů: Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 2:2, Vaculík František 3:1, Pešek Oldřich 4:0),
6. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Troskotovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Vaculík František 0:4, Lukša Břetislav 1:3, Novosad Jiří 0:4, Sirbu Jan 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Křepice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleník Jiří 4:0, Svoboda Aleš 2:2, Ryšavý Luděk 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, body hostů: Papež Radek 2:2, Novotný Pavel 1:3, Strouhal Jiří 1:3, Rubeš Jakub 0:4), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 1:3, Halm Josef 1:3, Ševela František 1:2, Fidor Marek 2:2, WO 1:0, body hostů: Hoch Vítek 4:0, Soukal Jiří ml. 3:1, Otáhal Jan 0:4, Soukal Jiří st. 3:0, WO 0:1), Orel Šitbořice A - SPIN Lednice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Jiří 2:2, Slavík Ondřej 1:3, Slavík Jakub 3:1, Vozdecký Jaromír 2:2, body hostů: Zechmeister Jan 1:3, Bobrzyk David 1:3, Baťka Stanislav 3:1, Pagáč Martin 3:1), STP Mikulov A - TJ Sokol Vranovice A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Josef Jaroslav 0:3, Gajan Pavel ml. 2:0, Dyrčíková Lucie 3:0, Brozák Radomír 3:0, Caban Peter 0:1, WO 5:0, body hostů: Křivka Jan 1:3, Tetur Stanislav 1:3, Klabusay Martin 2:2, WO 0:5), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Lanžhot C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Frömmel Zdeněk 1:3, Godany Milan 2:2, Sýkora Daniel 2:2, Citterbard Oldřich 2:2, body hostů: Polášek Zdenek 3:1, Koníček Marek 4:0, Sláma Miroslav 1:3, Polášek Michal 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Lanžhot C - TJ SPORT Němčičky A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Marek 3:1, Sláma Miroslav 3:1, Polášek Zdenek 3:1, Polášek Michal 4:0, body hostů: Stávek Radim 2:2, Šalášek Jiří 0:4, Hycl David 1:3, Sláma Adam 0:4), TJ Sokol Vranovice A - Sokol Velké Němčice A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mrkvica Aleš 1:3, Tetur Stanislav 1:3, Zmrzlík Pavel 0:3, Goliáš Petr 2:2, WO 0:2, body hostů: Fiala Jiří 3:1, Citterbard Oldřich 3:1, Sýkora Daniel 2:2, Godany Milan 3:0, WO 2:0), SPIN Lednice A - STP Mikulov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bobrzyk David 2:2, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 2:2, Baťka Stanislav 2:2, body hostů: Brozák Radomír 4:0, Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 0:4, Gajan Pavel st. 0:3, Vráblík Jan 0:1), TJ Sokol Kobylí C - Orel Šitbořice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oslzlý Michal 3:1, Vajbar Antonín 4:0, Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 2:2, body hostů: Vozdecký Jaromír 1:3, Slavík Ondřej 1:3, Slavík Jakub 0:4, Slavík Jiří 3:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Křepice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 2:2, Fidor Marek 1:3, Ševela František 2:2, body hostů: Papež Radek 2:2, Sedláček Aleš 4:0, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 0:4), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 2:2, Pešek Oldřich 3:1, Vaculík František 1:3, body hostů: Hrabec Lukáš 4:0, Páleník Jiří 3:1, Svoboda Aleš 1:3, Ryšavý Luděk 0:4),
8. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Hrabec Lukáš 1:3, Páleník Jiří 0:4, Svoboda Aleš 1:3, Ryšavý Luděk 0:4), TJ Sokol Brumovice A - TJ Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 4:0, Fidor Marek 1:3, Krátký Milan 3:1, Ševela František 1:3, body hostů: Lukša Břetislav 1:3, Vaculík František 2:2, Novosad Jiří 2:2, Sirbu Jan 2:2), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Křepice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 3:0, Slavík Jiří 3:0, Slavík Jakub 4:0, Vozdecký Jaromír 3:1, WO 2:0, body hostů: Sedláček Aleš 0:2, Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 0:2, Rubeš Jakub 0:4, Strouhal Jiří 0:2, WO 0:2), STP Mikulov A - TJ Sokol Kobylí C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 1:3, Josef Jaroslav 0:3, Brozák Radomír 4:0, WO 1:0, body hostů: Hoch Vítek 2:2, Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří st. 2:2, Soukal Jiří ml. 0:3, WO 0:1), Sokol Velké Němčice A - SPIN Lednice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jiří 1:3, Godany Milan 0:3, Sýkora Daniel 1:3, Citterbard Oldřich 2:2, WO 0:1, body hostů: Šimon Peter 2:2, Svoboda Michal 4:0, Baťka Stanislav 2:1, Pagáč Martin 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Vranovice A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tomek Jan 0:3, Sláma Miroslav 2:1, Koníček Marek 2:1, Polášek Zdenek 2:1, WO 5:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Mrkvica Aleš 2:2, Křivka Jan 2:2, WO 0:5),
9. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ SPORT Němčičky A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zmrzlík Pavel 0:4, Tetur Stanislav 1:3, Mrkvica Aleš 1:3, Goliáš Petr 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 4:0, Šíblová Sára 1:3, Pinkas Václav 4:0), SPIN Lednice A - TJ Sokol Lanžhot C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Michal 2:2, Bobrzyk David 1:2, Pagáč Martin 2:2, Baťka Stanislav 1:3, WO 1:0, body hostů: Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 1:3, Sláma Miroslav 2:1, Polášek Michal 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Kobylí C - Sokol Velké Němčice A 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Jan 3:0, Soukal Jiří ml. 1:2, Oslzlý Michal 3:0, Vajbar Antonín 3:0, WO 5:0, body hostů: Godany Milan 0:4, Sýkora Daniel 1:3, Fiala Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Křepice A - STP Mikulov A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 0:4, Novotný Pavel 1:3, Strouhal Jiří 0:4, Maška Květoslav 0:4, body hostů: Brozák Radomír 4:0, Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 4:0, Vráblík Jan 3:1), TJ Troskotovice A - Orel Šitbořice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 3:1, Vaculík František 2:2, Pešek Oldřich 2:2, Sirbu Jan 2:2, body hostů: Vozdecký Jaromír 0:4, Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jakub 4:0, Slavík Jiří 3:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 2:2, Krátký Milan 3:1, Ševela František 0:4, Fidor Marek 2:2, body hostů: Páleník Jiří 2:2, Hrabec Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Ryšavý Luděk 2:2),
10. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Brumovice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Filip 3:1, Šalášek Jiří 4:0, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Prachař Štěpán 0:4, Krátký Milan 1:3, Ševela František 0:4, Halm Josef 0:4), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slavík Jiří 4:0, Slavík Ondřej 1:3, Slavík Jakub 1:3, Vozdecký Jaromír 1:3, body hostů: Hrabec Lukáš 2:2, Páleník Jiří 2:2, Svoboda Aleš 3:1, Ryšavý Luděk 2:2), STP Mikulov A - TJ Troskotovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 4:0, Dyrčíková Lucie 4:0, Gajan Pavel ml. 2:2, Josef Jaroslav 0:4, body hostů: Sirbu Jan 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Vaculík František 1:3, Pešek Oldřich 2:2), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Křepice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Godany Milan 2:2, Citterbard Oldřich 1:2, Sýkora Daniel 3:1, Fiala Jiří 3:1, Hrnčíř Leoš 0:1, body hostů: Papež Radek 2:2, Strouhal Jiří 0:2, Sedláček Aleš 2:2, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 0:2), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Kobylí C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Marek 4:0, Sláma Miroslav 2:1, Polášek Michal 2:1, Polášek Zdenek 3:1, WO 1:1, body hostů: Dufek Vladimír 1:3, Hoch Vítek 2:2, Otáhal Jan 0:3, Soukal Jiří ml. 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Vranovice A - SPIN Lednice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Goliáš Petr 0:4, Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 0:4, Veselá Pavlína 0:4, body hostů: Bobrzyk David 3:1, Baťka Stanislav 3:1, Svoboda Michal 4:0, Pagáč Martin 3:1),
11. kolo:
SPIN Lednice A - TJ SPORT Němčičky A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bobrzyk David 3:1, Svoboda Michal 2:2, Pagáč Martin 1:3, Baťka Stanislav 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 2:2, Pinkas Václav 2:2, Šíblová Sára 0:3, Šalášek Jiří 0:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Vranovice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 3:1, Otáhal Jan 4:0, Vajbar Antonín 3:0, Hoch Vítek 3:1, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 2:2, Mrkvica Aleš 0:4, Zmrzlík Pavel 0:4, Goliáš Petr 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Lanžhot C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 2:2, Strouhal Jiří 0:2, Novotný Pavel 2:2, Sedláček Aleš 1:3, Rubeš Jakub 0:2, body hostů: Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 2:2, Tomek Jan 1:3), TJ Troskotovice A - Sokol Velké Němčice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík František 1:3, Sirbu Jan 1:3, Lukša Břetislav 1:3, Pešek Oldřich 4:0, body hostů: Citterbard Oldřich 2:2, Sýkora Daniel 3:1, Godany Milan 1:3, Fiala Jiří 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - STP Mikulov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleník Jiří 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Ryšavý Luděk 1:3, Hrabec Lukáš 2:2, body hostů: Gajan Pavel ml. 3:1, Brozák Radomír 4:0, Adámek Radek 1:3, Josef Jaroslav 0:4), TJ Sokol Brumovice A - Orel Šitbořice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševela František 2:2, Fidor Marek 2:2, Prachař Štěpán 3:1, Krátký Milan 1:3, body hostů: Vozdecký Jaromír 1:3, Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jiří 2:2),
12. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - Orel Šitbořice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 3:1, Stávek Radim 3:0, Šalášek Jiří 3:1, Prokeš Zdeněk 4:0, WO 1:0, body hostů: Slavík Jakub 1:3, Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jiří 1:2, Vozdecký Jaromír 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Brumovice A - STP Mikulov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krátký Milan 1:2, Zítka Karel 0:3, Fidor Marek 2:1, Ševela František 1:2, WO 5:0, body hostů: Brozák Radomír 4:0, Dyrčíková Lucie 3:1, Gajan Pavel ml. 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Klobouky u Brna B - Sokol Velké Němčice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Aleš 3:1, Klímek Ondřej 3:1, Ryšavý Luděk 0:4, Hrabec Lukáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Fiala Jiří 2:1, Sýkora Daniel 1:3, Frömmel Zdeněk 1:3, Godany Milan 3:1, WO 0:1), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Lanžhot C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Jiří 0:4, Vaculík František 1:3, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 1:3, body hostů: Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 3:1, Polášek Michal 3:1), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Vranovice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 1:3, Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 0:4, body hostů: Bednařík Marcel 4:0, Tetur Stanislav 4:0, Křivka Jan 4:0, Mrkvica Aleš 3:1), TJ Sokol Kobylí C - SPIN Lednice A 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vajbar Antonín 3:1, Sedláček Zdeněk 1:3, Soukal Jiří ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Baťka Stanislav 2:1, Bobrzyk David 2:1, Svoboda Michal 0:2, Pagáč Martin 3:0, Zechmeister Jan 0:1, WO 5:0),
13. kolo:
TJ Sokol Kobylí C - TJ SPORT Němčičky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Jan 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Soukal Jiří ml. 0:4, Studýnka Antonín 0:2, WO 0:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 2:1, Stávek Radim 2:1, Šíblová Sára 2:2, Šalášek Jiří 2:2, WO 2:0), SPIN Lednice A - TJ Sokol Křepice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 3:0, Pagáč Martin 4:0, Baťka Stanislav 4:0, Bobrzyk David 2:0, Šimon Peter 1:0, WO 1:1, body hostů: Papež Radek 0:3, Sedláček Aleš 0:3, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 0:2, Strouhal Jiří 0:2, WO 1:1), TJ Sokol Vranovice A - TJ Troskotovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 2:1, Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 3:1, Bednařík Marcel 4:0, WO 1:0, body hostů: Vaculík František 1:3, Pešek Oldřich 2:1, Lukša Břetislav 0:4, Sirbu Jan 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Klobouky u Brna B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Michal 2:1, Sláma Miroslav 3:1, Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 3:1, WO 0:1, body hostů: Hrabec Lukáš 0:4, Páleník Jiří 1:2, Svoboda Aleš 1:3, Ryšavý Luděk 0:1, Klímek Ondřej 1:2, WO 1:0), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Brumovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Jaroslav st. 0:4, Godany Milan 1:3, Mrhal Zdeněk 0:4, Sýkora Daniel 4:0, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Charvát Vavřinec 3:1, Ševela František 2:1, Krátký Milan 3:1, Fidor Marek 0:1), STP Mikulov A - Orel Šitbořice A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cupák Zdeněk 3:0, Brozák Radomír 2:0, Gajan Pavel ml. 3:1, Bařina Leoš 4:0, Josef Jaroslav 1:0, WO 2:0, body hostů: Slavík Jakub 1:3, Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jiří 0:2, Vozdecký Jaromír 0:4, WO 0:2),
14. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - STP Mikulov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 1:3, Stávek Radim 2:2, Šalášek Jiří 0:4, Prokeš Zdeněk 2:2, body hostů: Brozák Radomír 2:2, Cupák Zdeněk 4:0, Bařina Leoš 3:1, Gajan Pavel ml. 2:2), Orel Šitbořice A - Sokol Velké Němčice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 4:0, Vozdecký Jaromír 1:3, Vokál Radek 0:4, body hostů: Citterbard Oldřich 2:2, Godany Milan 2:2, Sýkora Daniel 1:3, Fiala Jiří 3:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Lanžhot C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševela František 1:3, Miklík Pavel 0:4, Zítka Karel 1:3, Lossel Martin 0:4, body hostů: Koníček Marek 4:0, Polášek Zdenek 4:0, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Michal 4:0), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Vranovice A 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páleník Jiří 1:3, Svoboda Aleš 1:3, Ryšavý Luděk 0:4, Hrabec Lukáš 1:3, body hostů: Tetur Stanislav 4:0, Bednařík Marcel 4:0, Křivka Jan 1:3, Mrkvica Aleš 4:0), TJ Troskotovice A - SPIN Lednice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík František 1:3, Lukša Břetislav 3:1, Pešek Oldřich 3:1, Sirbu Jan 2:2, body hostů: Šimon Peter 1:3, Svoboda Michal 1:3, Baťka Stanislav 4:0, Pagáč Martin 1:3), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Kobylí C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 0:4, Sedláček Aleš 2:1, Rubeš Jakub 0:3, Knöttig Ondřej 0:4, WO 1:1, body hostů: Otáhal Jan 3:1, Sedláček Zdeněk 4:0, Hoch Vítek 3:0, Soukal Jiří ml. 2:1, WO 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Křepice A - TJ SPORT Němčičky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 1:3, Sedláček Aleš 1:3, Rubeš Jakub 0:4, Novotný Pavel 1:3, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Pinkas Václav 3:1, Šíblová Sára 3:1, Šalášek Jiří 3:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:1, Otáhal Jan 3:1, Sedláček Zdeněk 3:1, Studýnka Antonín 1:3, body hostů: Novosad Jiří 0:4, Pešek Oldřich 4:0, Lukša Břetislav 1:3, Sirbu Jan 1:3), SPIN Lednice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bobrzyk David 0:1, Baťka Stanislav 2:2, Svoboda Michal 4:0, Pagáč Martin 4:0, Hanák František 1:2, body hostů: Páleník Jiří 2:2, Svoboda Aleš 2:2, Hrabec Lukáš 1:3, Ryšavý Luděk 0:4), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Brumovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivka Jan 3:1, Tetur Stanislav 2:2, Mrkvica Aleš 1:2, Bednařík Marcel 4:0, WO 0:1, body hostů: Prachař Štěpán 1:3, Charvát Vavřinec 3:1, Ševela František 1:3, Krátký Milan 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Lanžhot C - Orel Šitbořice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Miroslav 4:0, Polášek Michal 1:3, Koníček Marek 3:0, Polášek Zdenek 4:0, WO 0:1, body hostů: Slavík Jakub 1:3, Slavík Ondřej 1:3, Vozdecký Jaromír 0:4, Vodáková Aneta 1:2, WO 1:0), Sokol Velké Němčice A - STP Mikulov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Citterbard Oldřich 3:1, Fiala Jiří 2:2, Godany Milan 0:4, Sýkora Daniel 2:2, body hostů: Bařina Leoš 4:0, Gajan Pavel ml. 2:2, Vráblík Jan 1:3, Adámek Radek 2:2),
16. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - Sokol Velké Němčice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pinkas Václav 4:0, Stávek Radim 4:0, Šíblová Sára 4:0, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Citterbard Oldřich 0:4, Godany Milan 0:4, Hruška Jaroslav st. 0:4, Hrnčíř Leoš 0:4), STP Mikulov A - TJ Sokol Lanžhot C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 4:0, Vráblík Jan 1:3, Josef Jaroslav 0:4, Gajan Pavel ml. 2:2, body hostů: Koníček Marek 3:1, Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Michal 1:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Vranovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 2:1, Slavík Ondřej 1:3, Vodáková Aneta 1:3, Vozdecký Jaromír 1:3, WO 1:0, body hostů: Tetur Stanislav 4:0, Goliáš Petr 2:1, Zouhar Rudolf 3:1, Mrkvica Aleš 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Brumovice A - SPIN Lednice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidor Marek 1:3, Ševela František 0:4, Krátký Milan 0:3, Prachař Štěpán 0:4, WO 1:0, body hostů: Baťka Stanislav 3:1, Svoboda Michal 4:0, Pagáč Martin 4:0, Bobrzyk David 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Kobylí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Luděk 0:2, Hrabec Lukáš 2:2, Svoboda Aleš 3:1, Páleník Jiří 3:1, Klímek Ondřej 1:1, body hostů: Hoch Vítek 3:1, Sedláček Zdeněk 2:2, Otáhal Jan 1:3, Soukal Jiří ml. 1:3), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Křepice A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík František 3:1, Sirbu Jan 4:0, Pešek Oldřich 4:0, Lukša Břetislav 4:0, body hostů: Rubeš Jakub 1:3, Papež Jan 0:4, Knöttig Ondřej 0:4, Maška Květoslav 0:4),
17. kolo:
TJ Troskotovice A - TJ SPORT Němčičky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukša Břetislav 2:2, Vaculík František 1:3, Pešek Oldřich 1:2, Sirbu Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 3:1, Pinkas Václav 3:1, Šalášek Jiří 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 3:1, Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 2:2, Novotný Pavel 2:2, body hostů: Páleník Jiří 3:1, Klímek Ondřej 2:2, Hrabec Lukáš 3:1, Ryšavý Luděk 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Brumovice A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hoch Vítek 2:2, Soukal Jiří ml. 2:2, Otáhal Jan 4:0, WO 0:5, body hostů: Charvát Vavřinec 2:1, Prachař Štěpán 0:3, Ševela František 2:1, Fidor Marek 0:3, WO 5:0), SPIN Lednice A - Orel Šitbořice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 4:0, Baťka Stanislav 4:0, Bobrzyk David 2:0, Pagáč Martin 4:0, WO 0:2, body hostů: Slavík Jakub 0:3, Slavík Ondřej 0:4, Halasová Ludmila 0:4, Vokál Radek 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Vranovice A - STP Mikulov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křivka Jan 2:2, Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 1:3, Bednařík Marcel 4:0, body hostů: Cupák Zdeněk 3:1, Brozák Radomír 1:3, Josef Jaroslav 0:4, Gajan Pavel ml. 2:2), TJ Sokol Lanžhot C - Sokol Velké Němčice A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomek Jan 2:2, Sláma Miroslav 3:0, Polášek Zdenek 3:0, Polášek Michal 3:1, WO 2:0, body hostů: Citterbard Oldřich 1:3, Godany Milan 1:3, Sýkora Daniel 1:2, Fiala Jiří 0:3, WO 0:2),
18. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Lanžhot C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 1:3, Stávek Radim 3:1, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 4:0, body hostů: Polášek Michal 1:3, Polášek Zdenek 2:2, Sláma Miroslav 1:3, Koníček Marek 3:1), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Vranovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Citterbard Oldřich 0:4, Fiala Jiří 2:2, Hrnčíř Leoš 1:3, Sýkora Daniel 2:2, body hostů: Bednařík Marcel 4:0, Tetur Stanislav 4:0, Křivka Jan 2:2, Mrkvica Aleš 1:3), STP Mikulov A - SPIN Lednice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brozák Radomír 3:1, Bařina Leoš 3:1, Gajan Pavel ml. 0:4, Cupák Zdeněk 3:1, body hostů: Svoboda Michal 1:3, Baťka Stanislav 3:1, Pagáč Martin 2:2, Bobrzyk David 1:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jakub 2:2, Vodáková Aneta 0:3, Vozdecký Jaromír 1:3, WO 1:0, body hostů: Otáhal Jan 4:0, Sedláček Zdeněk 3:1, Soukal Jiří ml. 3:1, Studýnka Antonín 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Křepice A - TJ Sokol Brumovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 2:2, Novotný Pavel 2:2, Strouhal Jiří 1:3, Rubeš Jakub 0:4, body hostů: Prachař Štěpán 4:0, Charvát Vavřinec 3:0, Fidor Marek 2:2, Krátký Milan 2:2, Lossel Martin 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 3:1, Páleník Jiří 3:1, Ryšavý Luděk 0:2, Šubík Jiří 2:2, Svoboda Aleš 0:2, body hostů: Sirbu Jan 2:2, Vaculík František 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Pešek Oldřich 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ SPORT Němčičky A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páleník Jiří 0:4, Šubík Jiří 1:3, Svoboda Aleš 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, body hostů: Prokeš Zdeněk 3:1, Stávek Radim 4:0, Pinkas Václav 2:2, Šalášek Jiří 2:2), TJ Troskotovice A - TJ Sokol Brumovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novosad Jiří 0:4, Vaculík František 1:3, Sirbu Jan 1:3, Pešek Oldřich 3:1, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Charvát Vavřinec 3:1, Ševela František 3:1, Krátký Milan 2:2), TJ Sokol Křepice A - Orel Šitbořice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Papež Radek 2:2, Sedláček Aleš 3:1, Rubeš Jakub 0:2, Novotný Pavel 2:2, Strouhal Jiří 0:2, body hostů: Slavík Jiří 2:2, Slavík Jakub 3:1, Slavík Ondřej 3:1, Halasová Ludmila 1:3), TJ Sokol Kobylí C - STP Mikulov A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hoch Vítek 4:0, Otáhal Jan 1:3, Mrázek Petr 0:4, WO 0:5, body hostů: Gajan Pavel ml. 2:1, Brozák Radomír 2:1, Josef Jaroslav 1:2, Galuszka Michal 2:1, WO 5:0), SPIN Lednice A - Sokol Velké Němčice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Michal 3:1, Bobrzyk David 3:1, Pagáč Martin 3:1, Baťka Stanislav 3:1, body hostů: Sýkora Daniel 1:3, Fiala Jiří 1:3, Citterbard Oldřich 1:3, Godany Milan 1:3), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Lanžhot C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křivka Jan 1:3, Tetur Stanislav 3:1, Mrkvica Aleš 0:4, Bednařík Marcel 4:0, body hostů: Koníček Marek 2:2, Polášek Zdenek 3:1, Sláma Miroslav 1:3, Polášek Michal 2:2),
20. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - TJ Sokol Vranovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šíblová Sára 3:1, Stávek Radim 3:1, Šalášek Jiří 1:3, Prokeš Zdeněk 3:1, body hostů: Bednařík Marcel 4:0, Tetur Stanislav 1:3, Křivka Jan 1:3, Mrkvica Aleš 0:4), TJ Sokol Lanžhot C - SPIN Lednice A 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Marek 4:0, Polášek Michal 3:1, Sláma Miroslav 3:1, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Zechmeister Jan 0:4, Svoboda Michal 2:2, Baťka Stanislav 0:4, Šimon Peter 0:4), Sokol Velké Němčice A - TJ Sokol Kobylí C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Citterbard Oldřich 2:2, Godany Milan 2:1, Fiala Jiří 3:1, Sýkora Daniel 3:1, WO 0:1, body hostů: Otáhal Jan 2:2, Hoch Vítek 3:1, Soukal Jiří ml. 0:3, Mrázek Petr 0:4, WO 1:0), STP Mikulov A - TJ Sokol Křepice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 4:0, Vráblík Jan 4:0, Gajan Pavel st. 2:2, Gajan Pavel ml. 4:0, body hostů: Papež Radek 1:3, Novotný Pavel 1:3, Strouhal Jiří 0:4, Rubeš Jakub 0:4), Orel Šitbořice A - TJ Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jakub 2:2, Vozdecký Jaromír 1:1, Slavík Jiří 3:1, Vodáková Aneta 0:2, body hostů: Sirbu Jan 2:2, Lukša Břetislav 1:3, Vaculík František 2:2, Pešek Oldřich 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna B - TJ Sokol Brumovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Páleník Jiří 3:1, Svoboda Aleš 2:2, Ryšavý Luděk 0:4, Hrabec Lukáš 3:1, body hostů: Prachař Štěpán 1:3, Charvát Vavřinec 4:0, Fidor Marek 2:2, Krátký Milan 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ SPORT Němčičky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 0:3, Charvát Vavřinec 2:2, Krátký Milan 0:4, Fidor Marek 1:3, WO 0:1, body hostů: Prokeš Zdeněk 4:0, Stávek Radim 2:1, Pinkas Václav 3:1, Šalášek Jiří 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Klobouky u Brna B - Orel Šitbořice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Svoboda Aleš 1:3, Ryšavý Luděk 0:4, body hostů: Slavík Jakub 2:2, Slavík Jiří 2:2, Vozdecký Jaromír 2:2, Slavík Ondřej 3:1), TJ Troskotovice A - STP Mikulov A 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Jiří 0:4, Lukša Břetislav 1:3, Pešek Oldřich 0:3, Sirbu Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Brozák Radomír 4:0, Cupák Zdeněk 4:0, Gajan Pavel ml. 2:2, Vráblík Jan 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Křepice A - Sokol Velké Němčice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Radek 1:3, Sedláček Aleš 1:2, Novotný Pavel 2:2, Rubeš Jakub 0:4, WO 0:1, body hostů: Godany Milan 3:1, Citterbard Oldřich 3:1, Sýkora Daniel 2:1, Fiala Jiří 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Lanžhot C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matějovič David 0:4, Studýnka Antonín 0:2, Mrázek Petr 0:4, Oslzlý Michal 0:3, WO 0:3, body hostů: Koníček Marek 3:0, Polášek Zdenek 4:0, Polášek Michal 3:0, Sláma Miroslav 3:0, WO 3:0), SPIN Lednice A - TJ Sokol Vranovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Michal 2:2, Baťka Stanislav 1:2, Bobrzyk David 1:3, Pagáč Martin 2:2, Zechmeister Jan 0:1, body hostů: Bednařík Marcel 4:0, Tetur Stanislav 3:1, Křivka Jan 1:3, Mrkvica Aleš 2:2),
22. kolo:
TJ SPORT Němčičky A - SPIN Lednice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinkas Václav 0:2, Stávek Radim 4:0, Šalášek Jiří 0:3, Prokeš Zdeněk 4:0, Šíblová Sára 1:1, WO 1:0, body hostů: Baťka Stanislav 2:2, Pagáč Martin 2:2, Svoboda Michal 1:3, Bobrzyk David 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Kobylí C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křivka Jan 3:0, Tetur Stanislav 4:0, Zouhar Rudolf 3:0, Bednařík Marcel 4:0, WO 1:1, body hostů: Otáhal Jan 0:4, Soukal Jiří ml. 0:3, Mrázek Petr 0:4, Matějovič David 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Lanžhot C - TJ Sokol Křepice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomek Jan 4:0, Sláma Miroslav 4:0, Polášek Zdenek 4:0, Polášek Michal 4:0, body hostů: Strouhal Jiří 0:4, Knöttig Ondřej 0:4, Papež Jan 0:4, Rubeš Jakub 0:4), Sokol Velké Němčice A - TJ Troskotovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Citterbard Oldřich 3:1, Fiala Jiří 2:2, Godany Milan 2:2, Sýkora Daniel 4:0, body hostů: Sirbu Jan 2:2, Vaculík František 2:2, Novosad Jiří 0:4, Lukša Břetislav 1:3), STP Mikulov A - TJ Sokol Klobouky u Brna B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 4:0, Bařina Leoš 3:1, Borovička Daniel 0:4, Cupák Zdeněk 4:0, body hostů: Svoboda Aleš 1:3, Hrabec Lukáš 2:2, Šubík Jiří 1:3, Ryšavý Luděk 1:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Brumovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vozdecký Jaromír 0:4, Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jakub 1:3, Slavík Jiří 3:1, body hostů: Prachař Štěpán 2:2, Charvát Vavřinec 4:0, Fidor Marek 3:1, Krátký Milan 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Lanžhot C - SPIN Lednice A 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koníček Marek 3:1, Polášek Michal 3:1, Sláma Miroslav 2:2, Polášek Zdenek 1:3, body hostů: Pagáč Martin 2:2, Bobrzyk David 3:1, Svoboda Michal 2:2, Baťka Stanislav 0:4), TJ SPORT Němčičky A - STP Mikulov A 3:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pinkas Václav 1:2, Šalášek Jiří 0:2, Stávek Radim 1:2, Prokeš Zdeněk 1:2, body hostů: Brozák Radomír 2:1, Bařina Leoš 1:2, Dyrčíková Lucie 3:0, Cupák Zdeněk 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SPIN Lednice A - TJ Sokol Lanžhot C 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Michal 2:1, Baťka Stanislav 2:1, Bobrzyk David 2:1, Pagáč Martin 3:0, body hostů: Polášek Zdenek 3:0, Koníček Marek 0:3, Polášek Michal 0:3, Sláma Miroslav 0:1, Tomek Jan 0:2), STP Mikulov A - TJ SPORT Němčičky A 9:0wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Lanžhot C - SPIN Lednice A 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koníček Marek 4:0, Polášek Michal 1:2, Sláma Miroslav 0:3, Polášek Zdenek 4:0, body hostů: Pagáč Martin 1:3, Bobrzyk David 2:2, Baťka Stanislav 1:2, Svoboda Michal 1:2), TJ SPORT Němčičky A - STP Mikulov A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Lanžhot C - STP Mikulov A 2:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koníček Marek 1:1, Polášek Michal 0:2, Sláma Miroslav 0:3, Polášek Zdenek 0:3, body hostů: Cupák Zdeněk 2:1, Brozák Radomír 3:0, Bařina Leoš 2:0, Dyrčíková Lucie 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
STP Mikulov A - TJ Sokol Lanžhot C 9:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Brozák Radomír 2:0, Bařina Leoš 2:0, Dyrčíková Lucie 2:0, Cupák Zdeněk 2:0, body hostů: Polášek Zdenek 0:2, Koníček Marek 0:2, Polášek Michal 0:2, Sláma Miroslav 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Lanžhot C - STP Mikulov A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS