Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP 4. třídy
1. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Brumovice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Garčicová Karolína 0:4, Klenovec Ondřej 0:4, Tichý Filip 0:2, Janoušková Nikola 0:4, Beneš Lukáš 0:2, body hostů: Polách Jan 4:0, Zítka Karel 4:0, Weiss Lukáš 4:0, Valný Vladimír 4:0), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klein Kamil 2:2, Radkovič Radek 1:3, Létal Dušan 1:3, Barvíř Tomáš 0:4, body hostů: Dostál Dominik 4:0, Dostál Daniel 4:0, Blažek David 1:3, Blažek Petr 3:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomolová Anna 2:2, Tomola Vladimír 0:2, Kovář Pavel 1:3, Dobiáš Rudolf 2:2, Svoboda Zdeněk 1:1, body hostů: Kolínský Michal 2:2, Slabyhoudek Václav 4:0, Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 2:2), TJ Sokol Brumovice D - STP Mikulov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Miklíková Helena 0:4, Šišma Ondřej 2:2, Zítka Lukáš 2:2, Miklík Pavel ml. 1:3, body hostů: Čížek Ondřej 4:0, Černý Mikuláš 4:0, Kalousová Sandra 2:2, Huserek Lukáš 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Pouzdřany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Michal 4:0, Uher Lukáš 3:1, Bartošek František 2:0, Polášek Miroslav 4:0, Pfeffer Milan 2:0, body hostů: Halámek Radek ml. 0:4, Halámek Michal 0:4, Halámek Radek 0:4, Geier Jiří 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Brumovice D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Jaroslav 4:0, Vlach Petr 2:2, Čermák Ladislav 3:1, Krýsa Daniel 4:0, body hostů: Šišma Ondřej 1:3, Zítka Lukáš 0:4, Šišma Marek 1:3, Miklík Pavel ml. 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Jevišovka-Drnholec D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Dominik 4:0, Lesovský Tadeáš 2:2, Dostál Daniel 3:1, Klímek Ondřej 4:0, body hostů: Čepera Roman 1:3, Dobiáš Rudolf 2:2, Kovář Pavel 0:4, Tomola Vladimír 0:4), TJ Sokol Brumovice C - Sportovní klub Zaječí B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zítka Karel 4:0, Valný Vladimír 4:0, Weiss Lukáš 4:0, Polák Milan 1:3, body hostů: Radkovič Radek 0:4, Létal Dušan 1:3, Jarůšek Ladislav 1:3, Barvíř Tomáš 1:3),
3. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Lanžhot D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šperlink Daniel 0:1, Tichý Filip 0:4, Janoušek Radek 0:4, Beneš Lukáš 0:4, Garčicová Karolína 0:3, body hostů: Polášek Miroslav 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 4:0, Uher Lukáš 4:0), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Brumovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dobiáš Rudolf 2:2, Čepera Roman 0:3, Tomola Vladimír 1:3, Kovář Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Zítka Karel 4:0, Valný Vladimír 4:0, Jakubčík Ivo 1:2, Weiss Lukáš 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Marek 0:4, Šišma Ondřej 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Zítka Lukáš 0:2, Szabó Attila 0:2, body hostů: Blažek David 4:0, Blažek Petr 4:0, Klímek Ondřej 4:0, Pilát Ondřej 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - STP Mikulov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 2:2, Geier Jiří 1:3, Halámek Michal 1:3, Halámek Radek 0:2, Geier Josef 0:2, body hostů: Čížek Ondřej 3:1, Černý Mikuláš 1:3, Cvingráf Adam 4:0, Mach Ludvík 4:0),
4. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - STP Mikulov D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bartošek František 4:0, Fojtík Jaroslav 4:0, Polášek Miroslav 4:0, Uher Lukáš 3:1, body hostů: Čížek Ondřej 0:4, Černý Mikuláš 0:4, Kalousová Sandra 0:4, Mach Ludvík 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Pouzdřany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Ladislav 0:4, Krýsa Daniel 1:3, Kolínský Michal 2:2, Slabyhoudek Dušan 0:4, body hostů: Halámek Radek ml. 3:1, Geier Jiří 4:0, Halámek Michal 4:0, Halámek Radek 2:2), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Brumovice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polách Jan 4:0, Jakubčík Ivo 4:0, Kunický Antonín 4:0, Zítka Karel 4:0, body hostů: Šišma Ondřej 0:2, Šišma Marek 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Szabó Attila 0:4, Miklík Pavel ml. 0:2), MSK Břeclav B - Sportovní klub Zaječí B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichý Filip 0:2, Janoušková Nikola 1:3, Klenovec Ondřej 3:1, Beneš Lukáš 1:3, Janoušek Radek 0:2, body hostů: Osička Radovan 3:1, Osička Jaroslav 1:3, Klein Kamil 4:0, Barvíř Tomáš 3:1),
5. kolo:
Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Lanžhot D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarůšek Ladislav 0:4, Barvíř Tomáš 0:3, Radkovič Zdeněk 1:3, Létal Dušan 0:4, WO 1:0, body hostů: Polášek Miroslav 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 3:0, Uher Lukáš 3:1, WO 0:1), TJ Jevišovka-Drnholec D - MSK Břeclav B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Vladimír 2:2, Tomolová Anna 3:1, Kovář Pavel 3:1, Čepera Roman 3:1, body hostů: Němeček Radek 4:0, Klenovec Ondřej 1:3, Janoušková Nikola 0:4, Janoušek Radek 0:4), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halámek Radek ml. 0:4, Halámek Radek 3:1, Geier Josef 0:4, Geier David 0:4, body hostů: Klímek Ondřej 4:0, Dostál Dominik 3:1, Pilát Ondřej 3:1, Dostál Daniel 3:1), STP Mikulov D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Ondřej 3:1, Černý Mikuláš 1:3, Kalousová Sandra 1:3, Mach Ludvík 2:2, body hostů: Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 3:1, Slabyhoudek Dušan 0:2, Slabyhoudek Václav 4:0, Matyáš Martin 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Miroslav 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 3:0, Uher Lukáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Slabyhoudek Dušan 0:4, Kolínský Michal 0:4, Krýsa Daniel 0:4, Čermák Ladislav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - STP Mikulov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilát Ondřej 3:1, Dostál Daniel 4:0, Dostál Dominik 1:1, Klímek Ondřej 4:0, Knappeová Aneta 2:0, body hostů: Čížek Ondřej 0:4, Černý Mikuláš 1:3, Kalousová Sandra 0:4, Mach Ludvík 1:3), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Pouzdřany B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weiss Lukáš 2:2, Zítka Karel 4:0, Valný Vladimír 3:0, Polách Jan 4:0, Polák Milan 0:1, body hostů: Halámek Radek ml. 0:4, Geier Jiří 1:3, Halámek Radek 0:4, Halámek Michal 2:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Brumovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klenovec Ondřej 4:0, Janoušková Nikola 2:2, Beneš Lukáš 0:2, Němeček Radek 4:0, Tichý Filip 1:1, body hostů: Šišma Ondřej 2:2, Šišma Marek 1:3, Miklík Pavel ml. 2:2, Zítka Lukáš 0:4), Sportovní klub Zaječí B - TJ Jevišovka-Drnholec D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarůšek Ladislav 2:2, Barvíř Tomáš 0:4, Osička Radovan 0:2, Létal Dušan 2:2, Svoboda Petr 0:2, body hostů: Kovář Pavel 4:0, Čepera Roman 4:0, Tomola Vladimír 2:2, Mikulík Jan 2:2),
7. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Lanžhot D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:4, Kovář Pavel 0:4, Tomola Vladimír 0:4, Čepera Roman 2:2, body hostů: Polášek Miroslav 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 3:1, Fojtík Jaroslav 3:1), TJ Sokol Brumovice D - Sportovní klub Zaječí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Marek 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Šišma Ondřej 2:2, Miklík Pavel ml. 0:4, body hostů: Jarůšek Ladislav 3:1, Barvíř Tomáš 4:0, Osička Radovan 3:1, Klein Kamil 4:0), STP Mikulov D - TJ Sokol Brumovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalousová Sandra 0:4, Černý Mikuláš 1:3, Mach Ludvík 2:2, Minařík David 0:4, body hostů: Zítka Karel 4:0, Polách Jan 4:0, Weiss Lukáš 3:1, Polák Milan 2:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Ladislav 1:3, Matyáš Martin 0:4, Vávra Tomáš 0:4, Krýsa Daniel 1:3, body hostů: Dostál Daniel 4:0, Klímek Ondřej 4:0, Knappeová Aneta 3:1, Dostál Dominik 3:1),
8. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polášek Miroslav 3:0, Pfeffer Milan 2:1, Bartošek František 2:1, Uher Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Dostál Dominik 0:4, Dostál Daniel 3:1, Pilát Ondřej 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiss Lukáš 3:1, Polách Jan 4:0, Zítka Karel 4:0, Jakubčík Ivo 4:0, body hostů: Slabyhoudek Václav 1:0, Krýsa Daniel 0:4, Kolínský Michal 0:4, Čermák Ladislav 0:4, Slabyhoudek Dušan 0:3), MSK Břeclav B - TJ Sokol Pouzdřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Lukáš 0:2, Klenovec Ondřej 3:1, Němeček Radek 4:0, Janoušková Nikola 1:3, Tichý Filip 0:2, body hostů: Halámek Radek ml. 2:2, Geier Jiří 2:2, Halámek Radek 2:2, Halámek Michal 2:2), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Brumovice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Pavel 4:0, Tomola Vladimír 4:0, Čepera Roman 4:0, Svoboda Zdeněk 4:0, body hostů: Šišma Ondřej 0:4, Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Zítka Lukáš 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Lanžhot D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Szabó Attila 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Šemora Stanislav 0:4, Miklíková Helena 0:4, body hostů: Fojtík Jaroslav 4:0, Bartošek František 4:0, Uher Lukáš 4:0, Polášek Michal 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - Sportovní klub Zaječí B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek 1:3, Geier Josef 0:4, Nováček Rostislav 0:4, Halámek Michal 2:2, body hostů: Barvíř Tomáš 3:1, Létal Dušan 4:0, Jarůšek Ladislav 3:1, Klein Kamil 3:1), STP Mikulov D - MSK Břeclav B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Ondřej 2:2, Černý Mikuláš 1:3, Kalousová Sandra 2:2, Cvingráf Adam 2:2, body hostů: Němeček Radek 4:0, Klenovec Ondřej 4:0, Janoušková Nikola 1:3, Tichý Filip 0:2, Beneš Lukáš 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Brumovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilát Ondřej 2:2, Dostál Daniel 3:1, Dostál Dominik 3:1, Klímek Ondřej 4:0, body hostů: Valný Vladimír 3:1, Jakubčík Ivo 0:4, Weiss Lukáš 0:4, Polák Milan 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Brumovice C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Miroslav 4:0, Polášek Michal 4:0, Pfeffer Milan 3:1, Bartošek František 1:1, Uher Lukáš 2:0, body hostů: Jakubčík Ivo 0:4, Haüsler Karel 0:4, Valný Vladimír 0:4, Zítka Karel 2:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Radek 4:0, Janoušková Nikola 0:4, Beneš Lukáš 0:2, Klenovec Ondřej 3:1, Tichý Filip 0:2, body hostů: Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 2:2, Kolínský Michal 3:1, Gruška Pavel 2:2), Sportovní klub Zaječí B - STP Mikulov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarůšek Ladislav 3:1, Osička Radovan 2:2, Létal Dušan 2:2, Klein Kamil 4:0, body hostů: Čížek Ondřej 2:2, Černý Mikuláš 1:3, Cvingráf Adam 2:2, Kalousová Sandra 0:4), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Pouzdřany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 1:3, Tomola Vladimír 1:3, Kovář Pavel 2:2, Čepera Roman 4:0, body hostů: Halámek Radek 2:2, Halámek Michal 3:1, Halámek Radek ml. 3:1, Nováček Rostislav 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Brumovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Geier Jiří 1:0, Halámek Radek ml. 4:0, Halámek Radek 4:0, Halámek Michal 4:0, Nováček Rostislav 2:1, body hostů: Miklík Pavel ml. 0:4, Miklíková Helena 0:4, Šišma Marek 1:3, Zítka Lukáš 0:4), STP Mikulov D - TJ Jevišovka-Drnholec D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čížek Ondřej 2:2, Černý Mikuláš 1:3, Kalousová Sandra 0:4, Novotný Mikuláš 0:4, body hostů: Čepera Roman 4:0, Svoboda Zdeněk 3:1, Tomola Vladimír 2:2, Kovář Pavel 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Sportovní klub Zaječí B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Martin 0:4, Vlach Petr 1:3, Slabyhoudek Dušan 0:4, Krýsa Daniel 0:4, body hostů: Létal Dušan 4:0, Klein Kamil 4:0, Barvíř Tomáš 3:1, Jarůšek Ladislav 4:0), TJ Sokol Klobouky u Brna C - MSK Břeclav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Ondřej 3:1, Dostál Daniel 2:2, Knappeová Aneta 3:1, Dostál Dominik 2:2, body hostů: Němeček Radek 4:0, Klenovec Ondřej 2:2, Beneš Lukáš 0:4, Tichý Filip 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - MSK Břeclav B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weiss Lukáš 3:1, Polák Milan 3:1, Polách Jan 4:0, Jakubčík Ivo 0:4, body hostů: Němeček Radek 3:1, Klenovec Ondřej 1:3, Tichý Filip 1:3, Beneš Lukáš 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna C - Sportovní klub Zaječí B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilát Ondřej 0:1, Klímek Ondřej 4:0, Dostál Daniel 3:1, Dostál Dominik 2:2, Blažek Petr 3:0, body hostů: Klein Kamil 3:1, Jarůšek Ladislav 0:4, Barvíř Tomáš 0:4, Létal Dušan 1:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Jevišovka-Drnholec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruška Pavel 2:2, Kolínský Michal 1:3, Krýsa Daniel 1:3, Vlach Petr 2:2, body hostů: Tomolová Anna 2:2, Čepera Roman 4:0, Tomola Vladimír 1:3, Svoboda Zdeněk 3:1), STP Mikulov D - TJ Sokol Brumovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Ondřej 3:1, Cvingráf Adam 4:0, Černý Mikuláš 2:0, Kalousová Sandra 2:2, Novotný Mikuláš 0:2, body hostů: Šišma Marek 2:2, Šišma Ondřej 2:2, Zítka Lukáš 0:4, Miklík Pavel ml. 1:3),
13. kolo:
TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Lanžhot D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halámek Radek 0:3, Halámek Michal 0:3, Halámek Radek ml. 0:3, Nováček Rostislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Polášek Michal 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Ondřej 1:3, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Krýsa Daniel 3:1, Vlach Petr 4:0, Kolínský Michal 4:0, Gruška Pavel 4:0), TJ Jevišovka-Drnholec D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:4, Tomolová Anna 1:3, Tomola Vladimír 0:4, Čepera Roman 3:1, body hostů: Klímek Ondřej 4:0, Dostál Dominik 2:2, Dostál Daniel 3:1, Lesovský Tadeáš 3:1), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Brumovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klein Kamil 1:3, Jarůšek Ladislav 2:2, Létal Dušan 1:3, Barvíř Tomáš 1:3, body hostů: Weiss Lukáš 2:2, Jakubčík Ivo 3:1, Polák Milan 2:2, Zítka Karel 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - MSK Břeclav B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Miroslav 3:1, Uher Lukáš 0:1, Bartošek František 2:2, Fojtík Jaroslav 2:2, Polášek Michal 3:0, body hostů: Klenovec Ondřej 2:2, Němeček Radek 4:0, Tichý Filip 0:4, Beneš Lukáš 0:4), TJ Sokol Brumovice C - TJ Jevišovka-Drnholec D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polák Milan 3:1, Valný Vladimír 0:4, Weiss Lukáš 2:2, Zítka Karel 3:1, body hostů: Tomola Vladimír 1:3, Kovář Pavel 2:2, Svoboda Zdeněk 2:2, Čepera Roman 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Brumovice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klímek Ondřej 4:0, Lesovský Tadeáš 4:0, Dostál Daniel 4:0, Dostál Dominik 4:0, body hostů: Šišma Ondřej 0:4, Šišma Marek 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Szabó Attila 0:4), STP Mikulov D - TJ Sokol Pouzdřany B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Mikuláš 0:4, Černý Mikuláš 0:4, Kalousová Sandra 1:3, Kalous Jakub 0:4, body hostů: Halámek Michal 4:0, Halámek Radek 4:0, Halámek Radek ml. 4:0, Geier Josef 3:1),
15. kolo:
STP Mikulov D - TJ Sokol Lanžhot D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dačo Štěpán 0:4, Minařík David 0:4, Burda Ibrahim 0:4, Huserek Lukáš 0:4, body hostů: Fojtík Jaroslav 4:0, Uher Lukáš 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 4:0), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Radek 3:1, Halámek Michal 4:0, Halámek Radek ml. 3:1, Nováček Rostislav 0:4, body hostů: Vlach Petr 2:2, Nováček Jaroslav 1:3, Kolínský Michal 2:2, Čermák Ladislav 1:3), TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Brumovice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Miklík Pavel ml. 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Šišma Ondřej 0:4, Šišma Marek 0:4, body hostů: Kunický Antonín 4:0, Polák Milan 4:0, Jakubčík Ivo 4:0, Zítka Karel 4:0), Sportovní klub Zaječí B - MSK Břeclav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarůšek Ladislav 2:2, Klein Kamil 2:2, Barvíř Tomáš 2:2, Létal Dušan 2:2, body hostů: Klenovec Ondřej 4:0, Janoušková Nikola 0:4, Němeček Radek 4:0, Garčicová Karolína 0:4),
16. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - Sportovní klub Zaječí B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maděryč Milan 2:2, Fojtík Jaroslav 4:0, Uher Lukáš 4:0, Bartošek František 4:0, body hostů: Létal Dušan 0:4, Svoboda Petr 0:4, Jarůšek Ladislav 1:3, Radkovič Radek 1:3), MSK Břeclav B - TJ Jevišovka-Drnholec D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Garčicová Karolína 0:4, Němeček Radek 4:0, Tichý Filip 0:2, Klenovec Ondřej 2:2, Beneš Lukáš 0:2, body hostů: Čepera Roman 3:1, Tomolová Anna 2:2, Svoboda Zdeněk 3:1, Tomola Vladimír 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Pouzdřany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Daniel 4:0, Klímek Ondřej 4:0, Lesovský Tadeáš 4:0, Dostál Dominik 3:1, body hostů: Halámek Radek 0:4, Halámek Michal 0:4, Halámek Radek ml. 1:3, Nováček Rostislav 0:4), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - STP Mikulov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krýsa Daniel 3:1, Kolínský Michal 4:0, Čermák Ladislav 3:1, Gruška Pavel 3:1, body hostů: Čížek Ondřej 3:1, Kalousová Sandra 0:4, Kalous Jakub 0:4, Minařík David 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Lanžhot D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínský Michal 0:4, Krýsa Daniel 1:3, Čermák Ladislav 1:3, Gruška Pavel 2:2, body hostů: Pfeffer Milan 4:0, Uher Lukáš 2:2, Bartošek František 4:0, Maděryč Milan 2:2), STP Mikulov D - TJ Sokol Klobouky u Brna C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Ondřej 2:2, Kalousová Sandra 1:3, Černý Mikuláš 2:2, Kalous Jakub 1:3, body hostů: Dostál Dominik 4:0, Dostál Daniel 4:0, Huták Ondřej 1:3, Pilátová Lucie 1:3), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Sokol Brumovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek 2:2, Halámek Michal 3:1, Halámek Radek ml. 0:4, Nováček Rostislav 0:4, body hostů: Polák Milan 2:2, Jakubčík Ivo 2:2, Weiss Lukáš 3:1, Zítka Karel 4:0), TJ Sokol Brumovice D - MSK Břeclav B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Ondřej 2:2, Šišma Marek 1:3, Szabó Attila 0:2, Zítka Lukáš 0:4, Miklík Pavel ml. 1:1, body hostů: Němeček Radek 4:0, Klenovec Ondřej 4:0, Tichý Filip 3:1, Beneš Lukáš 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec D - Sportovní klub Zaječí B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomola Vladimír 2:2, Svoboda Zdeněk 1:2, Kovář Pavel 3:1, Čepera Roman 4:0, Tomolová Anna 0:1, body hostů: Klein Kamil 3:1, Jarůšek Ladislav 0:4, Létal Dušan 2:2, Barvíř Tomáš 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Jevišovka-Drnholec D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfeffer Milan 4:0, Uher Lukáš 3:1, Maděryč Milan 2:2, Bartošek František 3:1, body hostů: Čepera Roman 3:1, Svoboda Zdeněk 0:4, Tomolová Anna 1:3, Tomola Vladimír 0:4), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Brumovice D 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Létal Dušan 4:0, Barvíř Tomáš 4:0, Jarůšek Ladislav 4:0, Osička Jaroslav 2:0, Osička Radovan 2:0, body hostů: Šemora Stanislav 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Zítka Lukáš 0:4, Szabó Attila 0:4), TJ Sokol Brumovice C - STP Mikulov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kunický Antonín 4:0, Polách Jan 4:0, Valný Vladimír 0:4, Haüsler Karel 0:4, body hostů: Kalous Jakub 2:2, Novotný Mikuláš 2:2, Čížek Ondřej 2:2, Černý Mikuláš 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lesovský Tadeáš 1:2, Klímek Ondřej 4:0, Dostál Daniel 1:3, Dostál Dominik 4:0, WO 1:0, body hostů: Krýsa Daniel 1:3, Čermák Ladislav 1:2, Kolínský Michal 1:3, Nováček Jaroslav 2:2, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Lanžhot D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Petr 0:4, Páleník Jiří 4:0, Klímek Ondřej 3:1, Dostál Daniel 1:3, body hostů: Polášek Miroslav 1:3, Pfeffer Milan 3:1, Bartošek František 2:2, Uher Lukáš 2:2), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Brumovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vávra Tomáš 0:3, Gruška Pavel 2:2, Kolínský Michal 2:2, Čermák Ladislav 3:1, Slabyhoudek Dušan 1:0, body hostů: Jakubčík Ivo 1:3, Weiss Lukáš 3:1, Polák Milan 3:1, Haüsler Karel 1:3), TJ Sokol Pouzdřany B - MSK Břeclav B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nováček Rostislav 0:3, Halámek Radek ml. 1:2, Halámek Radek 1:2, Halámek Michal 1:2, WO 5:0, body hostů: Němeček Radek 4:0, Klenovec Ondřej 4:0, Tichý Filip 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice D - TJ Jevišovka-Drnholec D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Marek 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Ondřej 2:2, Zítka Lukáš 0:4, body hostů: Kovář Pavel 4:0, Tomola Vladimír 3:1, Tomolová Anna 4:0, Mikulík Jan 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Lanžhot D - TJ Sokol Brumovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Uher Lukáš 4:0, Bartošek František 4:0, Maděryč Milan 2:2, Fojtík Jaroslav 2:2, body hostů: Zítka Lukáš 0:4, Miklík Pavel ml. 0:4, Šišma Ondřej 2:2, Šišma Marek 2:2), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Pouzdřany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Létal Dušan 2:2, Barvíř Tomáš 3:1, Jarůšek Ladislav 3:1, Osička Jaroslav 3:1, body hostů: Halámek Radek ml. 3:1, Nováček Rostislav 0:4, Halámek Radek 0:4, Halámek Michal 2:2), MSK Břeclav B - STP Mikulov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Garčicová Karolína 3:1, Beneš Lukáš 1:3, Němeček Radek 4:0, Tichý Filip 1:3, body hostů: Čížek Ondřej 3:1, Černý Mikuláš 2:2, Mikulinec Matěj 2:2, Kalous Jakub 0:4), TJ Sokol Klobouky u Brna C - TJ Sokol Brumovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Petr 3:1, Dostál Dominik 1:1, Pilát Ondřej 3:1, Blažek David 3:1, Špaček Štěpán 1:1, body hostů: Zítka Karel 3:1, Weiss Lukáš 0:4, Haüsler Karel 0:4, Jakubčík Ivo 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Brumovice C - TJ Sokol Lanžhot D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valný Vladimír 0:4, Haüsler Karel 0:4, Jakubčík Ivo 0:4, Polák Milan 0:4, body hostů: Polášek Miroslav 4:0, Pfeffer Milan 4:0, Bartošek František 4:0, Uher Lukáš 4:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - MSK Břeclav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gruška Pavel 2:2, Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 2:2, Vlach Petr 2:2, body hostů: Němeček Radek 4:0, Beneš Lukáš 0:4, Tichý Filip 0:4, Klenovec Ondřej 4:0), STP Mikulov D - Sportovní klub Zaječí B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Ondřej 4:0, Kalous Jakub 0:4, Černý Mikuláš 0:4, Kalousová Sandra 1:3, body hostů: Jarůšek Ladislav 3:1, Klein Kamil 3:1, Barvíř Tomáš 3:1, Svoboda Petr 0:2, Osička Radovan 2:0), TJ Sokol Pouzdřany B - TJ Jevišovka-Drnholec D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek ml. 3:1, Nováček Rostislav 0:4, Halámek Michal 3:1, Halámek Radek 2:2, body hostů: Kovář Pavel 4:0, Tomola Vladimír 1:3, Svoboda Zdeněk 1:3, Mikulík Jan 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Brumovice D - TJ Sokol Pouzdřany B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šišma Ondřej 1:3, Šišma Marek 1:3, Zítka Lukáš 0:4, Szabó Attila 1:3, body hostů: Halámek Michal 4:0, Halámek Radek 4:0, Halámek Radek ml. 4:0, Geier David 1:3), TJ Jevišovka-Drnholec D - STP Mikulov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Zdeněk 4:0, Tomola Vladimír 2:2, Mikulík Jan 2:2, Kovář Pavel 4:0, body hostů: Čížek Ondřej 2:2, Černý Mikuláš 2:2, Kalous Jakub 0:4, Kalousová Sandra 0:4), Sportovní klub Zaječí B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barvíř Tomáš 3:1, Létal Dušan 0:4, Jarůšek Ladislav 0:4, Klein Kamil 4:0, body hostů: Krýsa Daniel 2:2, Čermák Ladislav 3:1, Kolínský Michal 2:2, Gruška Pavel 2:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Klobouky u Brna C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Lukáš 0:4, Klenovec Ondřej 2:2, Tichý Filip 0:4, Němeček Radek 4:0, body hostů: Blažek David 2:2, Blažek Petr 3:1, Pilát Ondřej 2:2, Straková Dana 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS