Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Všetaty D - TJ Sokol Všetaty C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovacs Václav 1:3, Kubíček David 3:1, Müller Václav 1:3, Pokorný Antonín 1:3, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Chalupa Josef 3:1, Primáč Vojtěch 4:0, Lukeš Milan 0:4), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Horní Počaply 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Vladimír 2:2, Papež Miloslav 4:0, Vaněk Antonín 4:0, Hrdý Miroslav 4:0, body hostů: Němeček Vladimír 1:3, Svárovský Luboš 0:2, Coufal Martin 0:4, Hančl Jaroslav 1:3, Petera Jaroslav 0:2), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Tišice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Petr 0:4, Holan Josef 0:2, Novosad Rostislav 2:2, Točík Ondřej 2:2, Týc Petr 1:1, body hostů: Válek Zdeněk 4:0, Jelínek Pavel 4:0, Prokeš Filip 2:2, Dudek Pavel 1:3), TJ Neratovice D - TJ Neratovice E 12:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čuba Milan 3:0, Salmon Ivan 2:1, Urban Jaroslav 3:0, WO 3:3, body hostů: Klouček Milan 1:2, Novák Jiří 0:3, Kratochvíl Lukáš 0:3, WO 3:3), TJ Neratovice C - TJ Sokol Dřínov 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weisser Petr 4:0, Košatý Jan 3:1, Šlechta Jaroslav 4:0, Brodský Miroslav 3:1, body hostů: Plocková Klára 0:4, Poláková Lucie 0:4, Kruml Jan 2:2, Káš Pavel 0:2, Polák Jiří 0:2), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Dynamo Nelahozeves A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bízek Zdeněk 4:0, Zelenka Petr 3:1, Dvořák Martin 4:0, Hraba Milan 0:1, Braunšveig Aleš 3:0, body hostů: Popová Kateřina 0:4, Pop Petr 0:4, Karas Jiří 1:3, Točík David 1:3),
2. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urban Milan 2:0, Němeček Jakub 4:0, Holeček Jiří 3:1, Primáč Vojtěch 4:0, Ducháčková Lucie 0:2, body hostů: Štipák Roman 1:3, Točík David 1:3, Kloda Jiří 1:3, Kebrle Jan 0:4), TJ Sokol Dřínov - Sokol Mělník - Pšovka A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 2:2, Plocková Klára 2:2, Feriová Marie Rozálie 0:4, body hostů: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 1:3, Hraba Milan 2:2, Dvořák Martin 2:2), TJ Neratovice E - TJ Neratovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jan 2:2, Klouček Milan 1:3, Novák Jiří 1:3, Kratochvíl Lukáš 0:4, body hostů: Weisser Petr 4:0, Košatý Jan 3:1, Brodský Miroslav 4:0, Kratochvíl Ivo 1:3), TJ Sokol Tišice - TJ Neratovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Pavel 3:1, Prokeš Filip 2:2, Dudek Pavel 1:3, Vais Jindřich 1:3, body hostů: Čuba Milan 4:0, Salmon Ivan 2:2, Urban Jaroslav 2:2, Guth Michael 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ KRALUPY A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Vladimír 2:2, Svárovský Luboš 0:4, Coufal Martin 0:2, Hančl Jaroslav 1:3, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Točík Ondřej 2:2, Bulíček Michael 3:1, Novosad Rostislav 4:0, Týc Petr 4:0), TJ Sokol Všetaty D - Sokol Dolní Beřkovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Antonín 0:2, Novák Aleš 1:3, Kovacs Václav 2:2, Müller Václav 0:4, Franěk David 0:2, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Papež Miloslav 3:1, Šimon Vladimír 2:2, Hrdý Miroslav 4:0),
3. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Všetaty C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Vladimír 0:4, Papež Miloslav 4:0, Vaněk Antonín 2:2, Hrdý Miroslav 3:1, body hostů: Chalupa Josef 1:3, Němeček Jakub 1:3, Primáč Vojtěch 2:2, Urban Milan 3:1), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Všetaty D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulíček Michael 4:0, Novosad Rostislav 4:0, Točík Ondřej 4:0, Týc Petr 2:2, body hostů: Novák Aleš 1:3, Kovacs Václav 1:3, Müller Václav 0:4, Pokorný Antonín 0:4), TJ Neratovice D - TJ Sokol Horní Počaply 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 4:0, Salmon Ivan 3:1, Urban Jaroslav 4:0, Guth Michael 2:2, body hostů: Němeček Vladimír 2:2, Coufal Martin 0:4, Hančl Jaroslav 0:4, Ježek František 1:3), TJ Neratovice C - TJ Sokol Tišice 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Weisser Petr 3:0, Košatý Jan 2:1, Brodský Miroslav 2:1, Kratochvíl Ivo 0:3, WO 5:0, body hostů: Prokeš Filip 1:3, Jelínek Pavel 3:1, Vais Jindřich 1:3, WO 0:5), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice E 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Braunšveig Aleš 3:0, Bízek Zdeněk 3:0, Dvořák Martin 3:0, Hraba Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Klouček Milan 0:4, Mekiš Milan 0:4, Špinka Karel 0:4, WO 0:5), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Dřínov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vedral Pavel 1:3, Novotný Josef 3:1, Štipák Roman 3:1, Brož Petr 0:1, Motlová Michaela 1:2, body hostů: Plocková Klára 1:3, Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 1:3, Poláková Lucie 2:0, Mikysková Karolína 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Dřínov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 3:1, Primáč Vojtěch 0:4, Holeček Jiří 4:0, Urban Milan 0:4, body hostů: Polák Jiří 2:2, Káš Pavel 2:2, Kruml Jan 3:1, Poláková Lucie 2:2), TJ Neratovice E - TJ Dynamo Nelahozeves A 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák Jan 2:2, Klouček Milan 1:3, Novák Jiří 1:3, WO 0:5, body hostů: Novotný Josef 3:0, Motl Ludvík 0:3, Brož Petr 3:0, Vedral Pavel 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Tišice - Sokol Mělník - Pšovka A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Filip 0:4, Jelínek Pavel 2:2, Dudek Pavel 0:4, Válek Zdeněk 2:2, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 2:2, Hraba Milan 3:1, Dvořák Martin 4:0), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 3:1, Svárovský Luboš 0:4, Coufal Martin 1:3, Hančl Jaroslav 1:1, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Weisser Petr 3:1, Košatý Jan 3:1, Brodský Miroslav 4:0, Kratochvíl Ivo 1:3), TJ Sokol Všetaty D - TJ Neratovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovacs Václav 2:2, Kubíček David 1:3, Müller Václav 0:4, Pokorný Antonín 0:4, body hostů: Čubová Jana 4:0, Čuba Milan 4:0, Guth Michael 2:0, Salmon Ivan 3:1, Urban Jaroslav 0:2), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ KRALUPY A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Vladimír 1:3, Papež Miloslav 2:2, Vaněk Antonín 4:0, Hrdý Miroslav 4:0, body hostů: Novosad Rostislav 2:2, Růžička Petr 1:3, Procházka Stanislav 1:3, Bulíček Michael 1:3),
5. kolo:
TJ KRALUPY A - TJ Sokol Všetaty C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Rostislav 2:2, Týc Petr 2:2, Bulíček Michael 0:4, Babák Josef 1:3, body hostů: Primáč Vojtěch 2:2, Němeček Jakub 4:0, Holeček Jiří 1:3, Urban Milan 4:0), TJ Neratovice D - Sokol Dolní Beřkovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čubová Jana 4:0, Čuba Milan 2:2, Urban Jaroslav 1:3, Salmon Ivan 1:3, body hostů: Hrdý Miroslav 3:1, Šimon Vladimír 0:2, Vaněk Antonín 2:2, Papež Miloslav 3:1, Danaj Milan 0:2), TJ Neratovice C - TJ Sokol Všetaty D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weisser Petr 3:1, Košatý Jan 3:1, Brodský Miroslav 4:0, Kratochvíl Ivo 0:4, body hostů: Novák Aleš 3:1, Pokorný Antonín 1:3, Kovacs Václav 1:3, Müller Václav 1:3), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Horní Počaply 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Dvořák Martin 4:0, Hraba Milan 4:0, body hostů: Coufal Martin 0:4, Hančl Jaroslav 0:4, Svárovský Luboš 0:4, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 0:2), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Tišice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Josef 2:2, Brož Petr 3:1, Vedral Pavel 3:1, Štipák Roman 1:3, body hostů: Prokeš Filip 2:2, Válek Zdeněk 3:1, Jelínek Pavel 2:2, Dudek Pavel 0:4), TJ Sokol Dřínov - TJ Neratovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 3:1, Plocková Klára 4:0, Poláková Lucie 4:0, body hostů: Hanák Jan 1:3, Klouček Milan 0:4, Novák Jiří 0:4, Hampejs Tomáš 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Primáč Vojtěch 2:0, Němeček Jakub 4:0, Ducháčková Lucie 2:2, Chalupa Josef 4:0, Lukeš Milan 0:2, body hostů: Klouček Milan 1:3, Hampejs Tomáš 2:2, Novák Jiří 1:3, Sauer Jan 0:4), TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Dřínov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Válek Zdeněk 1:3, Jelínek Pavel 2:2, Prokeš Filip 1:3, Dudek Pavel 0:4, body hostů: Káš Pavel 3:1, Kruml Jan 4:0, Hloušek Jan 2:2, Poláková Lucie 3:1), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Dynamo Nelahozeves A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Vladimír 2:2, Svárovský Luboš 0:2, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 1:3, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Motlová Michaela 3:1, Motl Ludvík 1:0, Brož Petr 4:0, Novotný Josef 3:1, Karas Jiří 2:1), TJ Sokol Všetaty D - Sokol Mělník - Pšovka A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Aleš 1:3, Kubíček David 0:4, Kovacs Václav 0:4, Pokorný Antonín 0:4, body hostů: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Hraba Milan 4:0, Dvořák Martin 3:1), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Papež Miloslav 0:4, Šimon Vladimír 0:4, Vaněk Antonín 2:2, Hrdý Miroslav 4:0, body hostů: Šlechta Jaroslav 2:2, Weisser Petr 3:1, Brodský Miroslav 3:1, Košatý Jan 2:2), TJ KRALUPY A - TJ Neratovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Petr 2:2, Týc Petr 3:1, Babák Josef 1:1, Novosad Rostislav 3:1, Slapnička Karel 0:2, body hostů: Čuba Milan 4:0, Salmon Ivan 0:4, Urban Jaroslav 2:2, Guth Michael 1:3),
7. kolo:
TJ Neratovice D - TJ Sokol Všetaty C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 4:0, Salmon Ivan 1:3, Urban Jaroslav 1:3, Guth Michael 0:4, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Primáč Vojtěch 2:2, Holeček Jiří 3:1, Chalupa Josef 2:2), TJ Neratovice C - TJ KRALUPY A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Weisser Petr 2:2, Košatý Jan 3:1, Brodský Miroslav 4:0, WO 0:5, body hostů: Novosad Rostislav 2:1, Procházka Stanislav 1:2, Růžička Petr 0:3, Bulíček Michael 0:3, WO 5:0), Sokol Mělník - Pšovka A - Sokol Dolní Beřkovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 3:1, Dvořák Martin 2:2, Hraba Milan 0:1, Zelenka Petr 1:2, body hostů: Papež Miloslav 2:2, Šimon Vladimír 0:4, Vaněk Antonín 1:3, Hrdý Miroslav 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štipák Roman 2:2, Kloda Jiří 3:1, Vedral Pavel 3:1, Novotný Josef 2:2, body hostů: Novák Aleš 3:1, Kubíček David 1:3, Kovacs Václav 2:2, Pokorný Antonín 0:4), TJ Sokol Dřínov - TJ Sokol Horní Počaply 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 4:0, Poláková Lucie 2:0, Plocková Klára 3:1, Polák Jiří 2:0, body hostů: Němeček Vladimír 1:3, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Ježek František 0:4), TJ Neratovice E - TJ Sokol Tišice 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klouček Milan 2:2, Hampejs Tomáš 2:2, Hanák Jan 2:2, WO 0:5, body hostů: Jelínek Pavel 3:0, Válek Zdeněk 3:0, Vais Jindřich 0:3, Prokeš Filip 0:3, WO 5:0),
8. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Tišice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 3:1, Primáč Vojtěch 2:2, Urban Milan 3:1, Chalupa Josef 1:3, body hostů: Prokeš Filip 1:3, Vais Jindřich 1:3, Jelínek Pavel 4:0, Dudek Pavel 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 4:0, Svárovský Luboš 0:4, Hančl Jaroslav 2:2, Coufal Martin 2:2, body hostů: Hanák Jan 3:1, Hampejs Tomáš 2:2, Sauer Jan 1:3, Kratochvíl Lukáš 2:2), TJ Sokol Všetaty D - TJ Sokol Dřínov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček David 1:3, Novák Aleš 3:1, Kovacs Václav 0:4, Pokorný Antonín 0:4, body hostů: Poláková Lucie 2:2, Kruml Jan 4:0, Polák Jiří 3:1, Hloušek Jan 3:1), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Dynamo Nelahozeves A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Vladimír 0:4, Vaněk Antonín 4:0, Hrdý Miroslav 4:0, Papež Miloslav 3:1, body hostů: Brož Petr 2:2, Novotný Josef 1:3, Vedral Pavel 1:3, Štipák Roman 1:3), TJ KRALUPY A - Sokol Mělník - Pšovka A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bulíček Michael 3:1, Novosad Rostislav 3:1, Babák Josef 2:2, Točík Ondřej 0:4, body hostů: Bízek Zdeněk 2:2, Dvořák Martin 4:0, Zelenka Petr 1:3, Švesták Petr 1:3), TJ Neratovice D - TJ Neratovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 2:2, Salmon Ivan 1:3, Urban Jaroslav 1:3, Guth Michael 1:3, body hostů: Weisser Petr 3:1, Košatý Jan 4:0, Brodský Miroslav 4:0, Kratochvíl Ivo 0:4),
9. kolo:
TJ Neratovice C - TJ Sokol Všetaty C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weisser Petr 4:0, Košatý Jan 3:1, Brodský Miroslav 3:1, Fabián Jiří 3:1, body hostů: Němeček Jakub 0:4, Ducháčková Lucie 0:4, Urban Milan 2:2, Holeček Jiří 1:3), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice D 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Martin 3:0, Bízek Zdeněk 3:0, Braunšveig Aleš 3:0, Hraba Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Čuba Milan 1:3, Salmon Ivan 0:4, Urban Jaroslav 0:4, WO 0:5), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ KRALUPY A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloda Jiří 0:1, Štipák Roman 2:2, Motlová Michaela 2:1, Kebrle Jan 1:3, Motl Ludvík 0:3, Brož Petr 1:0, body hostů: Bulíček Michael 2:2, Růžička Petr 1:3, Týc Petr 4:0, Točík Ondřej 3:1), TJ Sokol Dřínov - Sokol Dolní Beřkovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 4:0, Poláková Lucie 3:1, Plocková Klára 3:1, body hostů: Papež Miloslav 0:4, Šimon Vladimír 0:4, Vaněk Antonín 1:3, Hrdý Miroslav 2:2), TJ Neratovice E - TJ Sokol Všetaty D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jan 3:1, Klouček Milan 3:1, Hampejs Tomáš 2:2, Novák Jiří 0:4, body hostů: Novák Aleš 4:0, Kubíček David 1:3, Pokorný Antonín 1:3, Kovacs Václav 2:2), TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Horní Počaply 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Pavel 4:0, Dudek Pavel 3:1, Válek Zdeněk 4:0, Prokeš Filip 4:0, body hostů: Němeček Vladimír 1:3, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 0:2),
10. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Horní Počaply 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jakub 3:1, Ducháčková Lucie 1:3, Primáč Vojtěch 2:2, Chalupa Josef 4:0, body hostů: Němeček Vladimír 3:1, Hančl Jaroslav 2:2, Coufal Martin 1:3, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 0:2), TJ Sokol Všetaty D - TJ Sokol Tišice 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovacs Václav 0:4, Novák Aleš 3:1, Pokorný Antonín 0:4, Pešl Dominik 0:4, body hostů: Jelínek Pavel 4:0, Prokeš Filip 3:1, Válek Zdeněk 3:1, Dudek Pavel 3:1), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Antonín 4:0, Šimon Vladimír 2:2, Papež Miloslav 2:2, Hrdý Miroslav 4:0, body hostů: Klouček Milan 2:2, Hampejs Tomáš 1:3, Novák Jiří 0:4, Mekiš Milan 1:3), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Dřínov 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Ondřej 1:3, Týc Petr 1:3, Procházka Stanislav 2:2, Bulíček Michael 1:3, body hostů: Polák Jiří 4:0, Káš Pavel 4:0, Plocková Klára 0:2, Poláková Lucie 3:0, Káš Pavel ml. 0:2, Hloušek Jan 0:1), TJ Neratovice D - TJ Dynamo Nelahozeves A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 3:1, Salmon Ivan 1:3, Urban Jaroslav 1:3, Guth Michael 1:3, body hostů: Kloda Jiří 3:1, Motlová Michaela 2:2, Brož Petr 4:0, Kebrle Jan 1:3), TJ Neratovice C - Sokol Mělník - Pšovka A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weisser Petr 3:1, Brodský Miroslav 3:1, Fabián Jiří 2:2, Košatý Jan 1:3, body hostů: Bízek Zdeněk 1:3, Braunšveig Aleš 3:1, Vítek Václav 0:4, Dvořák Martin 3:1),
11. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 0:4, Dvořák Martin 3:1, Kasáček Martin 1:3, body hostů: Němeček Jakub 2:2, Urban Milan 1:3, Primáč Vojtěch 4:0, Chalupa Josef 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Neratovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Jiří 1:3, Motlová Michaela 3:1, Brož Petr 2:2, Kebrle Jan 2:2, body hostů: Weisser Petr 3:1, Fabián Jiří 3:1, Košatý Jan 2:2, Kratochvíl Ivo 0:4), TJ Sokol Dřínov - TJ Neratovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 3:1, Poláková Lucie 1:0, Plocková Klára 2:2, Hloušek Jan 1:2, body hostů: Čuba Milan 2:2, Salmon Ivan 2:2, Urban Jaroslav 1:3, Guth Michael 0:4), TJ Neratovice E - TJ KRALUPY A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hampejs Tomáš 2:2, Mekiš Milan 0:4, Sauer Jan 0:4, Hanák Jan 2:2, body hostů: Babák Josef 3:1, Růžička Petr 3:1, Točík Ondřej 3:1, Týc Petr 3:1), TJ Sokol Tišice - Sokol Dolní Beřkovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vais Jindřich 0:4, Jelínek Pavel 2:2, Válek Zdeněk 2:2, Prokeš Filip 1:3, body hostů: Papež Miloslav 2:2, Šimon Vladimír 1:3, Vaněk Antonín 4:0, Hrdý Miroslav 4:0), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Všetaty D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 4:0, Hančl Jaroslav 1:3, Coufal Martin 0:2, Svárovský Luboš 0:2, body hostů: Kovacs Václav 2:2, Kubíček David 2:2, Pokorný Antonín 1:3, Novák Aleš 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Všetaty D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holeček Jiří 1:0, Primáč Vojtěch 3:1, Chalupa Josef 4:0, Němeček Jakub 4:0, Ducháčková Lucie 0:3, body hostů: Novák Aleš 0:2, Kovacs Václav 1:3, Kubíček David 2:2, Pokorný Antonín 1:3, Franěk David 0:2), TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Dolní Beřkovice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízner Pavel 2:0, Hančl Jaroslav 0:4, Němeček Vladimír 2:0, Coufal Martin 1:3, Svárovský Luboš 0:2, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Papež Miloslav 3:1, Vaněk Antonín 3:1, Šimon Vladimír 2:2, Hrdý Miroslav 3:1), TJ Sokol Tišice - TJ KRALUPY A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Válek Zdeněk 3:1, Jelínek Pavel 4:0, Vais Jindřich 0:4, WO 0:5, body hostů: Bulíček Michael 1:2, Růžička Petr 1:2, Procházka Stanislav 1:2, Babák Josef 2:1, WO 5:0), TJ Neratovice E - TJ Neratovice D 4:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák Jan 1:2, Klouček Milan 0:3, Jeřábek Jaromír 0:3, WO 3:3, body hostů: Čubová Jana 3:0, Čuba Milan 3:0, Salmon Ivan 2:1, WO 3:3), TJ Sokol Dřínov - TJ Neratovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hloušek Jan 0:4, Káš Pavel 1:3, Polák Jiří 1:3, Plocková Klára 0:4, body hostů: Weisser Petr 4:0, Fabián Jiří 4:0, Brodský Miroslav 4:0, Košatý Jan 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves A - Sokol Mělník - Pšovka A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Josef 3:1, Brož Petr 2:2, Vedral Pavel 0:4, Motlová Michaela 2:2, body hostů: Bízek Zdeněk 3:1, Dvořák Martin 3:1, Hraba Milan 2:2, Zelenka Petr 0:1, Švesták Petr 1:2),
13. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štipák Roman 3:1, Točík David 2:2, Brož Petr 4:0, Motlová Michaela 2:2, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Němeček Jakub 2:2, Ducháčková Lucie 0:4, Lukeš Milan 0:4), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Dřínov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 3:1, Dvořák Martin 3:1, Hraba Milan 3:1, body hostů: Káš Pavel ml. 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:4, Káš Pavel 1:3, Poláková Lucie 1:0, Polák Jiří 1:2), TJ Neratovice C - TJ Neratovice E 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Weisser Petr 3:0, Košatý Jan 3:0, Kratochvíl Ivo 0:3, WO 3:3, body hostů: Klouček Milan 1:2, Hanák Jan 1:2, Mekiš Milan 1:2, WO 3:3), TJ Neratovice D - TJ Sokol Tišice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čuba Milan 4:0, Salmon Ivan 3:1, Guth Michael 2:2, Brodský Marek 1:3, body hostů: Dudek Pavel 3:1, Vais Jindřich 2:2, Prokeš Filip 1:3, 0:4), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Horní Počaply 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Ondřej 1:3, Růžička Petr 3:1, Procházka Stanislav 1:0, Hrdlička Pavel 3:1, Bulíček Michael 2:1, body hostů: Němeček Vladimír 4:0, Hančl Jaroslav 1:3, Coufal Martin 1:3, Ježek František 0:4), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Všetaty D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Vladimír 2:2, Hrdý Miroslav 4:0, Vaněk Antonín 4:0, Papež Miloslav 3:1, body hostů: Novák Aleš 1:3, Kubíček David 0:4, Pokorný Antonín 1:3, Kovacs Václav 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - Sokol Dolní Beřkovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Jiří 2:2, Němeček Jakub 2:2, Primáč Vojtěch 2:2, Chalupa Josef 2:2, body hostů: Danaj Milan 0:4, Vaněk Antonín 4:0, Šimon Vladimír 0:4, Papež Miloslav 4:0), TJ Sokol Všetaty D - TJ KRALUPY A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Aleš 1:3, Kovacs Václav 2:2, Pokorný Antonín 0:3, Müller Václav 0:4, Pešl Dominik 0:1, body hostů: Procházka Stanislav 2:2, Točík Ondřej 4:0, Růžička Petr 3:1, Babák Josef 4:0), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízner Pavel 2:0, Hančl Jaroslav 0:3, Coufal Martin 0:3, Němeček Vladimír 1:1, Petera Jaroslav 0:1, Svárovský Luboš 0:1, WO 4:0, body hostů: Čuba Milan 3:1, Salmon Ivan 3:1, Guth Michael 3:1, WO 0:4), TJ Sokol Tišice - TJ Neratovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dudek Pavel 0:4, Vais Jindřich 0:4, Válek Zdeněk 3:1, Jelínek Pavel 3:1, body hostů: Weisser Petr 2:2, Košatý Jan 2:2, Fabián Jiří 4:0, Brodský Miroslav 2:2), TJ Neratovice E - Sokol Mělník - Pšovka A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jan 0:4, Klouček Milan 0:4, Hampejs Tomáš 0:4, Novák Jiří 0:4, body hostů: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Hraba Milan 4:0, Dvořák Martin 4:0), TJ Sokol Dřínov - TJ Dynamo Nelahozeves A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláková Lucie 3:0, Káš Pavel 3:1, Hloušek Jan 0:3, Plocková Klára 4:0, Káš Pavel ml. 0:1, Feriová Marie Rozálie 0:1, body hostů: Motlová Michaela 1:3, Novotný Josef 2:2, Štipák Roman 1:3, Vedral Pavel 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Dřínov - TJ Sokol Všetaty C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plocková Klára 2:2, Káš Pavel 3:1, Poláková Lucie 2:2, Polák Jiří 1:1, Káš Pavel ml. 0:2, body hostů: Holeček Jiří 2:2, Němeček Jakub 2:2, Primáč Vojtěch 1:3, Chalupa Josef 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Neratovice E 14:4 (odloženo, čtyřhry 1:0, body domácích: Motlová Michaela 2:1, Štipák Roman 2:1, Točík David 1:2, Tobiášek Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Hanák Jan 2:2, Hampejs Tomáš 2:2, Sauer Jan 0:4, WO 0:5), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Tišice 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Braunšveig Aleš 3:0, Bízek Zdeněk 1:2, Dvořák Martin 3:0, Hraba Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Válek Zdeněk 0:4, Jelínek Pavel 1:3, Dudek Pavel 1:3, WO 0:5), TJ Neratovice C - TJ Sokol Horní Počaply 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weisser Petr 3:1, Fabián Jiří 3:1, Brodský Miroslav 3:1, WO 0:4, body hostů: Němeček Vladimír 3:0, Coufal Martin 0:3, Ježek František 0:3, Hančl Jaroslav 0:3, WO 4:0), TJ Neratovice D - TJ Sokol Všetaty D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čuba Milan 4:0, Salmon Ivan 3:1, Guth Michael 2:2, WO 0:5, body hostů: Novák Aleš 2:1, Kubíček David 1:2, Pokorný Antonín 0:3, Müller Václav 0:3, WO 5:0), TJ KRALUPY A - Sokol Dolní Beřkovice B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Točík Ondřej 3:0, Bagal Zdeněk ml. 3:0, Babák Josef 3:0, Slapnička Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Borecká Světluška 1:3, Brauner Josef 0:4, Krejčová Eliška 0:4, WO 0:5),
16. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ KRALUPY A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Jakub 2:2, Primáč Vojtěch 1:3, Ducháčková Lucie 0:4, Chalupa Josef 4:0, body hostů: Procházka Stanislav 1:3, Růžička Petr 3:1, Bulíček Michael 2:2, Týc Petr 3:1), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice D 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Miloslav 3:0, Šimon Vladimír 2:1, Vaněk Antonín 3:0, Hrdý Miroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Čuba Milan 1:3, Salmon Ivan 0:4, Guth Michael 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Všetaty D - TJ Neratovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovacs Václav 2:2, Novák Aleš 1:3, Kubíček David 0:2, Pokorný Antonín 0:3, Müller Václav 1:1, Pešl Dominik 0:1, body hostů: Weisser Petr 3:1, Fabián Jiří 4:0, Brodský Miroslav 4:0, Kratochvíl Ivo 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Mělník - Pšovka A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 2:0, Hančl Jaroslav 0:4, Němeček Vladimír 2:0, Coufal Martin 0:4, Svárovský Luboš 0:2, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 3:1, Hraba Milan 3:1, Dvořák Martin 3:1), TJ Sokol Tišice - TJ Dynamo Nelahozeves A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jelínek Pavel 4:0, Vais Jindřich 0:4, Dudek Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Novotný Josef 1:2, Brož Petr 2:1, Kloda Jiří 1:2, Kebrle Jan 1:2, WO 5:0), TJ Neratovice E - TJ Sokol Dřínov 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák Jan 1:3, Hampejs Tomáš 1:3, Novák Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Káš Pavel 3:0, Plocková Klára 2:1, Hloušek Jan 2:1, Poláková Lucie 3:0, WO 5:0),
17. kolo:
TJ Neratovice E - TJ Sokol Všetaty C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Milan 1:3, Hampejs Tomáš 2:2, Novák Jiří 1:3, Sauer Jan 1:3, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Holeček Jiří 4:0, Ducháčková Lucie 0:4, Primáč Vojtěch 4:0), TJ Sokol Dřínov - TJ Sokol Tišice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 4:0, Poláková Lucie 2:0, Plocková Klára 2:2, Polák Jiří 2:0, body hostů: Dudek Pavel 0:4, Prokeš Filip 1:3, Válek Zdeněk 1:3, Vais Jindřich 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Horní Počaply 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kebrle Jan 4:0, Novotný Josef 4:0, Brož Petr 4:0, Točík David 4:0, body hostů: Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Svárovský Luboš 0:4, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 0:2), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty D 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Braunšveig Aleš 3:0, Bízek Zdeněk 3:0, Dvořák Martin 3:0, Hraba Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Kubíček David 0:4, Pokorný Antonín 0:4, Franěk David 0:4, WO 0:5), TJ Neratovice C - Sokol Dolní Beřkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Jiří 4:0, Weisser Petr 3:1, Brodský Miroslav 3:1, Kratochvíl Ivo 0:4, body hostů: Papež Miloslav 1:3, Šimon Vladimír 1:3, Vaněk Antonín 1:3, Hrdý Miroslav 3:1), TJ Neratovice D - TJ KRALUPY A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čuba Milan 3:1, Salmon Ivan 0:4, Brodský Marek 0:4, 0:4, body hostů: Babák Josef 3:1, Růžička Petr 3:1, Bulíček Michael 4:0, Týc Petr 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice D 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němeček Jakub 2:1, Holeček Jiří 1:1, Primáč Vojtěch 2:1, Chalupa Josef 3:0, Ducháčková Lucie 0:1, WO 5:0, body hostů: Čuba Milan 3:1, Salmon Ivan 0:4, Brodský Marek 1:3, WO 0:5), TJ KRALUPY A - TJ Neratovice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulíček Michael 1:3, Růžička Petr 0:4, Točík Ondřej 0:4, Týc Petr 1:3, body hostů: Fabián Jiří 4:0, Weisser Petr 2:2, Brodský Miroslav 4:0, Košatý Jan 4:0), Sokol Dolní Beřkovice B - Sokol Mělník - Pšovka A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimon Vladimír 0:4, Danaj Milan 0:4, Hrdý Miroslav 4:0, Vaněk Antonín 3:1, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 2:2, Hraba Milan 2:2, Dvořák Martin 2:2), TJ Sokol Všetaty D - TJ Dynamo Nelahozeves A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Antonín 0:4, Kubíček David 3:1, Kovacs Václav 1:3, Novák Aleš 4:0, body hostů: Brož Petr 3:1, Karas Jiří 2:2, Kebrle Jan 2:2, Kloda Stanislav 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Dřínov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 2:0, Svárovský Luboš 1:3, Němeček Vladimír 2:0, Coufal Martin 2:2, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 1:1, body hostů: Hloušek Jan 2:2, Feriová Marie Rozálie 0:2, Káš Pavel 3:1, Kruml Jan 3:1, Krumlová Lucie 0:2), TJ Sokol Tišice - TJ Neratovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Pavel 4:0, Válek Zdeněk 4:0, Prokeš Filip 1:3, Dudek Pavel 3:1, body hostů: Klouček Milan 1:3, Hampejs Tomáš 2:2, Novák Jiří 0:4, Hanák Jan 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Všetaty C 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jelínek Pavel 2:1, Prokeš Filip 2:1, Dudek Pavel 1:2, Válek Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Lukeš Milan 0:4, Primáč Vojtěch 1:3, Němeček Jakub 3:1, WO 0:5), TJ Neratovice E - TJ Sokol Horní Počaply 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klouček Milan 2:2, Hampejs Tomáš 1:3, Novák Jiří 0:4, Hanák Jan 3:1, body hostů: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 3:1, Hančl Jaroslav 2:2, Ježek František 1:3), TJ Sokol Dřínov - TJ Sokol Všetaty D 6:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kruml Jan 3:0, Krumlová Lucie 0:3, Feriová Marie Rozálie 0:3, WO 3:3, body hostů: Kubíček David 2:1, Pokorný Antonín 2:1, Pešl Dominik 2:1, WO 3:3), TJ Dynamo Nelahozeves A - Sokol Dolní Beřkovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kloda Jiří 1:3, Brož Petr 3:1, Vedral Pavel 1:3, Štipák Roman 1:3, body hostů: Papež Miloslav 3:1, Šimon Vladimír 0:2, Vaněk Antonín 3:1, Hrdý Miroslav 4:0, Danaj Milan 0:2), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 3:1, Dvořák Martin 4:0, Hraba Milan 3:1, body hostů: Bulíček Michael 1:3, Růžička Petr 0:4, Procházka Stanislav 0:4, Babák Josef 1:3), TJ Neratovice C - TJ Neratovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weisser Petr 4:0, Košatý Jan 3:1, Brodský Miroslav 4:0, Kratochvíl Ivo 1:3, body hostů: Čubová Jana 2:2, Čuba Milan 1:3, Salmon Ivan 0:4, Guth Michael 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holeček Jiří 1:3, Primáč Vojtěch 0:4, Němeček Jakub 3:1, Chalupa Josef 0:4, body hostů: Brodský Miroslav 2:2, Košatý Jan 3:1, Fabián Jiří 4:0, Weisser Petr 3:1), TJ Neratovice D - Sokol Mělník - Pšovka A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čuba Milan 3:1, Salmon Ivan 0:4, Brodský Marek 0:4, WO 0:5, body hostů: Braunšveig Aleš 3:0, Hraba Milan 2:1, Bízek Zdeněk 2:1, Dvořák Martin 2:1, WO 5:0), TJ KRALUPY A - TJ Dynamo Nelahozeves A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulíček Michael 4:0, Týc Petr 2:2, Hrdlička Pavel 1:2, Točík Ondřej 2:2, Babák Josef 1:0, body hostů: Motlová Michaela 3:1, Novotný Josef 2:2, Karas Jiří 1:3, Kloda Jiří 0:4), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Dřínov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 3:1, Vaněk Antonín 2:2, Šimon Vladimír 0:4, Papež Miloslav 2:2, body hostů: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 2:2, Plocková Klára 2:2, Polák Jiří 1:3), TJ Sokol Všetaty D - TJ Neratovice E 5:13 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Aleš 3:1, Kubíček David 1:3, Pešl Dominik 0:4, WO 0:5, body hostů: Hanák Jan 3:0, Klouček Milan 2:1, Hampejs Tomáš 2:1, Novák Jiří 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Tišice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Hančl Jaroslav 1:3, Němeček Vladimír 3:1, Svárovský Luboš 0:2, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Jelínek Pavel 3:1, Vais Jindřich 2:2, Válek Zdeněk 2:2, Dudek Pavel 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Všetaty C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Hančl Jaroslav 0:4, Němeček Vladimír 0:4, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Holeček Jiří 3:1, Primáč Vojtěch 3:1, Chalupa Josef 3:1), TJ Sokol Tišice - TJ Sokol Všetaty D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Pavel 4:0, Válek Zdeněk 3:1, Dudek Pavel 3:1, Prokeš Filip 2:2, body hostů: Franěk David 0:4, Pešl Dominik 0:4, Kubíček David 1:3, Novák Aleš 3:1), TJ Neratovice E - Sokol Dolní Beřkovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klouček Milan 0:4, Hampejs Tomáš 1:3, Novák Jiří 0:4, Sauer Jan 0:4, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Šimon Vladimír 3:1, Vaněk Antonín 4:0, Hrdý Miroslav 4:0), TJ Sokol Dřínov - TJ KRALUPY A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plocková Klára 1:3, Káš Pavel ml. 0:4, Poláková Lucie 0:1, Kruml Jan 4:0, Feriová Marie Rozálie 0:3, body hostů: Procházka Stanislav 3:1, Babák Josef 2:2, Bulíček Michael 3:1, Růžička Petr 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Neratovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Josef 2:1, Kloda Jiří 0:3, Točík David 0:3, Vedral Pavel 1:2, WO 4:0, body hostů: Čuba Milan 4:0, Salmon Ivan 3:1, Guth Michael 2:2, WO 0:4), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 1:3, Dvořák Martin 2:2, Hraba Milan 2:2, body hostů: Weisser Petr 0:4, Fabián Jiří 3:1, Brodský Miroslav 2:2, Košatý Jan 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - Sokol Mělník - Pšovka A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Primáč Vojtěch 0:4, Němeček Jakub 3:1, Lukeš Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Braunšveig Aleš 2:1, Bízek Zdeněk 2:1, Hraba Milan 2:1, Dvořák Martin 3:0, WO 5:0), TJ Neratovice C - TJ Dynamo Nelahozeves A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weisser Petr 4:0, Fabián Jiří 1:0, Brodský Miroslav 2:2, Košatý Jan 3:1, Kratochvíl Ivo 0:3, body hostů: Novotný Josef 1:3, Kloda Jiří 0:4, Brož Petr 3:1, Štipák Roman 2:2), TJ Neratovice D - TJ Sokol Dřínov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čuba Milan 3:1, Salmon Ivan 2:2, Guth Michael 0:4, 0:4, body hostů: Káš Pavel ml. 2:2, Káš Pavel 2:2, Kruml Jan 4:0, Plocková Klára 3:1), TJ KRALUPY A - TJ Neratovice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulíček Michael 2:2, Růžička Petr 3:1, Babák Josef 4:0, Holan Josef 3:1, body hostů: Hampejs Tomáš 2:2, Hanák Jan 2:2, Sauer Jan 0:4, Novák Jiří 0:4), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Tišice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Miroslav 4:0, Šimon Vladimír 0:4, Papež Miloslav 3:1, Vaněk Antonín 2:2, body hostů: Dudek Pavel 1:3, Prokeš Filip 1:3, Válek Zdeněk 2:2, Jelínek Pavel 3:1), TJ Sokol Všetaty D - TJ Sokol Horní Počaply 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešl Dominik 0:4, Kovacs Václav 4:0, Kubíček David 4:0, Novák Aleš 4:0, body hostů: Hančl Jaroslav 1:3, Petera Jaroslav 1:3, Bradáč Jiří 1:3, Ježek František 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline