Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor žactva
1. kolo:
TJ Sokol Dřínov - TJ Dynamo Nelahozeves 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Káš Pavel ml. 2:1, Tyle Tomáš 0:3, Ransdorf David 0:1, Krumlová Lucie 0:2, body hostů: Polách Vojtěch 3:0, Kebrle Jindřich 2:1, Kuchta Šimon 2:1), TJ KRALUPY - TJ Neratovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lalík Dominik 1:2, Schweizer Tomáš 1:1, Novák Jiří 2:1, Toms Adam 0:1, body hostů: Kratochvíl Lukáš 2:1, Krojidlo Jan 1:2, Dvořák Zdeněk ml. 2:1), TJ Neratovice B - TJ Sokol Všetaty 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovařík Tomáš 2:0, Žitník Samuel 3:0, Šťastný Ondřej 1:2, Kovařík Adam 0:1, body hostů: Kůsová Adéla 1:2, Jablončík Tomáš 2:1, Kopecký Václav 0:2, Bartoníčková Lucie 0:1), SK Liběchov - TJ Kly 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Dominik 3:0, Strnadová Kateřina 3:0, Ryšavý Jiří 0:2, Vítová Johana 1:0, body hostů: Trnka Jan 0:2, Schamberger Zdeněk 1:2, Hrubý Tomáš 1:2, Svoboda Oliver 0:1),
2. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Kly 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koudelka Patrik 2:0, Kotrč Josef 3:0, Kebrle Jindřich 2:1, Polách Vojtěch 1:0, body hostů: Trnka Václav 0:3, Trnka Jan 1:2, Hrubý Tomáš 0:2, Schamberger Zdeněk 0:1), TJ Sokol Všetaty - SK Liběchov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jablončík Tomáš 1:1, Kůsová Adéla 0:2, Kopecký Václav 1:2, Bartoníčková Lucie 0:1, Filip Adam 0:1, body hostů: Pokorný Dominik 3:0, Strnadová Kateřina 3:0, Vítová Johana 0:2, Ryšavý Jiří 1:0), TJ Neratovice A - TJ Neratovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krojidlo Jan 0:2, Kratochvíl Lukáš 3:0, Dvořák Zdeněk ml. 2:1, Beneš Pavel 1:0, body hostů: Kovařík Tomáš 2:1, Vítek Adam 0:2, Žitník Samuel 1:1, Mecera Jan 0:1, Šťastný Ondřej 0:1), TJ Sokol Dřínov - TJ KRALUPY 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krumlová Lucie 0:2, Tyle Tomáš 0:3, Káš Pavel ml. 3:0, Kyselo Jan 0:1, body hostů: Lalík Dominik 2:1, Schweizer Tomáš 2:1, Novák Jiří 2:1),
3. kolo:
TJ KRALUPY - TJ Dynamo Nelahozeves 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lalík Dominik 2:1, Schweizer Tomáš 1:2, Novák Jiří 1:2, body hostů: Kotrč Josef 2:1, Polách Vojtěch 3:0, Kebrle Jindřich 0:3), TJ Neratovice B - TJ Sokol Dřínov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žitník Samuel 1:1, Kovařík Tomáš 2:1, Vítek Adam 2:1, Šťastný Ondřej 1:0, body hostů: Káš Pavel ml. 3:0, Krumlová Lucie 0:3, Tyle Tomáš 0:2, Kyselo Jan 0:1), SK Liběchov - TJ Neratovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Kateřina 2:1, Pokorný Dominik 0:3, Ryšavý Jiří 0:2, Vítová Johana 0:1, body hostů: Krojidlo Jan 2:1, Dvořák Zdeněk ml. 2:1, Kratochvíl Lukáš 3:0), TJ Kly - TJ Sokol Všetaty 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnka Václav 0:3, Trnka Jan 3:0, Schamberger Zdeněk 0:1, Hrubý Tomáš 2:0, body hostů: Jablončík Tomáš 1:2, Kůsová Adéla 1:2, Kopecký Václav 2:1),
4. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Všetaty 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotrč Josef 3:0, Polách Vojtěch 3:0, Koudelka Patrik 2:1, body hostů: Jablončík Tomáš 0:3, Kůsová Adéla 1:2, Kopecký Václav 0:2, Bartoníčková Lucie 0:1), TJ Neratovice A - TJ Kly 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krojidlo Jan 2:1, Dvořák Zdeněk ml. 3:0, Beneš Pavel 1:1, Lindr Filip 0:1, body hostů: Trnka Jan 2:1, Hrubý Tomáš 0:1, Schamberger Zdeněk 1:0, Kurc Štěpán 0:2, Svoboda Oliver 0:2), TJ Sokol Dřínov - SK Liběchov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Feriová Marie Rozálie 1:2, Krumlová Lucie 1:2, Káš Pavel ml. 3:0, body hostů: Strnadová Kateřina 2:1, Pokorný Dominik 2:1, Vítová Johana 0:3), TJ KRALUPY - TJ Neratovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lalík Dominik 1:2, Novák Jiří 1:2, Schweizer Tomáš 2:1, body hostů: Vítek Adam 2:1, Kovařík Tomáš 3:0, Žitník Samuel 0:3),
5. kolo:
TJ Neratovice B - TJ Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítek Adam 2:1, Kovařík Tomáš 2:0, Žitník Samuel 1:0, Mecera Jan 1:1, Šťastný Ondřej 1:0, body hostů: Polách Vojtěch 2:1, Koudelka Patrik 0:3, Kuchta Adam 0:3), SK Liběchov - TJ KRALUPY 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Kateřina 2:1, Pokorný Dominik 1:2, Ryšavý Jiří 0:2, Vítová Johana 0:1, body hostů: Lalík Dominik 2:1, Schweizer Tomáš 3:0, Hamák Daniel 1:2), TJ Kly - TJ Sokol Dřínov 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schamberger Zdeněk 0:2, Trnka Jan 0:1, Hrubý Tomáš 1:2, Trnka Václav 0:2, Kučerová Beáta 0:1, body hostů: Feriová Marie Rozálie 3:0, Káš Pavel ml. 3:0, Krumlová Lucie 1:1, Tyle Tomáš 1:0), TJ Sokol Všetaty - TJ Neratovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kůsová Adéla 0:3, Kopecký Václav 0:3, Bartoníčková Lucie 0:3, body hostů: Krojidlo Jan 3:0, Beneš Pavel 3:0, Dvořák Zdeněk ml. 3:0),
6. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koudelka Patrik 0:3, Polách Vojtěch 2:1, Kotrč Josef 1:2, body hostů: Dvořák Zdeněk ml. 1:1, Kratochvíl Lukáš 3:0, Krojidlo Jan 2:1, Beneš Pavel 0:1), TJ Sokol Dřínov - TJ Sokol Všetaty 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Feriová Marie Rozálie 2:1, Káš Pavel ml. 3:0, Tyle Tomáš 1:1, Kyselo Jan 0:1, body hostů: Kůsová Adéla 2:1, Jablončík Tomáš 1:2, Kopecký Václav 0:3), TJ KRALUPY - TJ Kly 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lalík Dominik 2:0, Novák Jiří 1:1, Schweizer Tomáš 2:1, Hamák Daniel 1:0, Toms Adam 0:1, body hostů: Trnka Jan 2:1, Hrubý Tomáš 0:2, Schamberger Zdeněk 0:2, Joachymstál Adam st. 0:1, Trnka Václav 1:0), TJ Neratovice B - SK Liběchov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žitník Samuel 0:1, Mecera Jan 2:1, Kovařík Tomáš 3:0, Šťastný Ondřej 2:0, body hostů: Pokorný Dominik 2:1, Vítová Johana 0:3, Ryšavý Jiří 0:3),
7. kolo:
SK Liběchov - TJ Dynamo Nelahozeves 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Strnadová Kateřina 2:1, Pokorný Dominik 2:1, Vítová Johana 0:3, body hostů: Polách Vojtěch 3:0, Kotrč Josef 1:2, Koudelka Patrik 1:2), TJ Kly - TJ Neratovice B 2:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schamberger Zdeněk 1:1, Trnka Jan 0:2, Hrubý Tomáš 1:1, Trnka Václav 0:1, Kurc Štěpán 0:1, body hostů: Kovařík Tomáš 2:0, Vítek Adam 2:0, Žitník Samuel 0:1, Kovařík Adam 1:1, Mecera Jan 1:0), TJ Sokol Všetaty - TJ KRALUPY 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Václav 0:2, Jablončík Tomáš 0:3, Bartoníčková Lucie 0:2, Kůsová Adéla 0:1, Filip Adam 0:1, body hostů: Novák Jiří 3:0, Schweizer Tomáš 3:0, Hamák Daniel 3:0), TJ Neratovice A - TJ Sokol Dřínov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Zdeněk ml. 1:1, Krojidlo Jan 1:1, Kratochvíl Lukáš 2:0, WO 3:0, body hostů: Káš Pavel ml. 2:1, Tyle Tomáš 0:3, WO 0:3),
8. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Dřínov 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kotrč Josef 1:2, Polách Vojtěch 3:0, Kebrle Jindřich 1:2, body hostů: Krumlová Lucie 0:3, Káš Pavel ml. 2:1, Feriová Marie Rozálie 2:1), TJ Neratovice A - TJ KRALUPY 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Lukáš 3:0, Krojidlo Jan 2:1, Beneš Pavel 0:3, body hostů: Novák Jiří 1:2, Schweizer Tomáš 1:2, Lalík Dominik 2:1), TJ Sokol Všetaty - TJ Neratovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Přibyl Marek 0:2, Jablončík Tomáš 0:3, Kopecký Václav 0:2, Bartoníčková Lucie 0:1, Kůsová Adéla 1:0, body hostů: Kovařík Tomáš 3:0, Žitník Samuel 2:1, Vítek Adam 3:0), TJ Kly - SK Liběchov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schamberger Zdeněk 1:2, Hrubý Tomáš 0:2, Trnka Jan 1:1, Kučerová Beáta 0:1, Svoboda Oliver 0:1, body hostů: Pokorný Dominik 3:0, Strnadová Kateřina 3:0, Vítová Johana 1:2),
9. kolo:
TJ Kly - TJ Dynamo Nelahozeves 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrubý Tomáš 0:3, Trnka Jan 2:1, Schamberger Zdeněk 0:2, Kurc Štěpán 0:1, body hostů: Polách Vojtěch 3:0, Kebrle Jindřich 2:1, Koudelka Patrik 2:1), SK Liběchov - TJ Sokol Všetaty 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Kateřina 3:0, Pokorný Dominik 3:0, Vítová Johana 0:1, Ryšavý Jiří 0:2, body hostů: Jablončík Tomáš 1:2, Kopecký Václav 1:2, Kůsová Adéla 1:2), TJ Neratovice B - TJ Neratovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žitník Samuel 1:2, Kovařík Tomáš 3:0, Vítek Adam 0:3, body hostů: Dvořák Zdeněk ml. 0:2, Kratochvíl Lukáš 2:1, Krojidlo Jan 2:1, Beneš Pavel 1:0), TJ KRALUPY - TJ Sokol Dřínov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schweizer Tomáš 3:0, Novák Jiří 2:0, Lalík Dominik 2:0, Procházka Jan 0:1, Hamák Daniel 1:0, body hostů: Feriová Marie Rozálie 0:3, Tyle Tomáš 0:3, Krumlová Lucie 1:2),
10. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ KRALUPY 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polách Vojtěch 3:0, Kotrč Josef 2:1, Kebrle Jindřich 1:2, body hostů: Novák Jiří 0:2, Schweizer Tomáš 2:1, Lalík Dominik 1:2, Hamák Daniel 0:1), TJ Sokol Dřínov - TJ Neratovice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Feriová Marie Rozálie 0:3, Tyle Tomáš 0:3, Krumlová Lucie 0:3, body hostů: Kovařík Tomáš 3:0, Vítek Adam 1:0, Žitník Samuel 3:0, Mecera Jan 2:0), TJ Neratovice A - SK Liběchov 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Beneš Pavel 2:1, Krojidlo Jan 3:0, Kratochvíl Lukáš 3:0, body hostů: Pokorný Dominik 0:3, Strnadová Kateřina 1:2, Vítová Johana 0:2, Ryšavý Jiří 0:1), TJ Sokol Všetaty - TJ Kly 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Václav 1:2, Kůsová Adéla 1:2, Přibyl Marek 0:3, body hostů: Trnka Jan 3:0, Schamberger Zdeněk 3:0, Hrubý Tomáš 1:2),
11. kolo:
TJ Sokol Všetaty - TJ Dynamo Nelahozeves 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Václav 1:2, Přibyl Marek 0:3, Bartoníčková Lucie 0:2, Kůsová Adéla 1:0, body hostů: Polách Vojtěch 1:0, Kotrč Josef 1:0, Koudelka Patrik 2:1, Kuchta Adam 1:1, Kuchta Šimon 2:0), TJ Kly - TJ Neratovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnka Václav 0:2, Hrubý Tomáš 0:2, Trnka Jan 0:3, Svoboda Oliver 0:1, Kučerová Beáta 0:1, body hostů: Kratochvíl Lukáš 3:0, Krojidlo Jan 3:0, Dvořák Zdeněk ml. 3:0), SK Liběchov - TJ Sokol Dřínov 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Kateřina 3:0, Pokorný Dominik 3:0, Ryšavý Jiří 3:0, body hostů: Krumlová Lucie 0:3, Tyle Tomáš 0:3, Kyselo Jan 0:3), TJ Neratovice B - TJ KRALUPY 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vítek Adam 1:2, Kovařík Tomáš 3:0, Žitník Samuel 1:1, Mecera Jan 1:0, body hostů: Hamák Daniel 0:3, Lalík Dominik 2:1, Schweizer Tomáš 1:2),
12. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koudelka Patrik 0:3, Polách Vojtěch 2:1, Kebrle Jindřich 2:1, body hostů: Kovařík Tomáš 3:0, Mecera Jan 1:2, Žitník Samuel 1:2), TJ KRALUPY - SK Liběchov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hamák Daniel 1:2, Lalík Dominik 2:1, Novák Jiří 1:2, body hostů: Strnadová Kateřina 2:1, Pokorný Dominik 3:0, Vítová Johana 0:3), TJ Sokol Dřínov - TJ Kly 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Feriová Marie Rozálie 1:2, Krumlová Lucie 1:2, Tyle Tomáš 1:2, body hostů: Trnka Jan 2:1, Schamberger Zdeněk 2:1, Hrubý Tomáš 2:1), TJ Neratovice A - TJ Sokol Všetaty 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Zdeněk ml. 3:0, Beneš Pavel 3:0, Lindr Filip 2:1, body hostů: Kopecký Václav 0:3, Jablončík Tomáš 1:2, Přibyl Marek 0:3),
13. kolo:
TJ Neratovice A - TJ Dynamo Nelahozeves 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kratochvíl Lukáš 3:0, Beneš Pavel 2:1, Dvořák Zdeněk ml. 2:1, body hostů: Polách Vojtěch 2:1, Kotrč Josef 0:3, Koudelka Patrik 0:3), TJ Sokol Všetaty - TJ Sokol Dřínov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jablončík Tomáš 1:2, Kůsová Adéla 2:1, Přibyl Marek 1:1, Bartoníčková Lucie 0:1, body hostů: Káš Pavel ml. 3:0, Tyle Tomáš 1:2, Feriová Marie Rozálie 1:2), TJ Kly - TJ KRALUPY 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrubý Tomáš 0:3, Trnka Jan 1:2, Schamberger Zdeněk 1:2, body hostů: Novák Jiří 1:2, Schweizer Tomáš 3:0, Lalík Dominik 3:0), SK Liběchov - TJ Neratovice B 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnadová Kateřina 2:1, Pokorný Dominik 2:1, Vítová Johana 0:2, Ryšavý Jiří 0:1, body hostů: Žitník Samuel 1:2, Vítek Adam 1:2, Kovařík Tomáš 3:0),
14. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - SK Liběchov 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polách Vojtěch 3:0, Kotrč Josef 2:1, Kebrle Jindřich 1:2, body hostů: Strnadová Kateřina 1:2, Pokorný Dominik 2:1, Vítová Johana 0:3), TJ Neratovice B - TJ Kly 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovařík Tomáš 3:0, Mecera Jan 3:0, Žitník Samuel 2:0, Vítek Adam 1:0, body hostů: Trnka Jan 0:3, Schamberger Zdeněk 0:3, Hrubý Tomáš 0:3), TJ KRALUPY - TJ Sokol Všetaty 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lalík Dominik 2:0, Schweizer Tomáš 3:0, Novák Jiří 1:1, Procházka Jan 0:1, Mareš Jan 0:1, body hostů: Tůma Aleš 1:2, Kůsová Adéla 1:2, Jablončík Tomáš 1:2), TJ Sokol Dřínov - TJ Neratovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Káš Pavel ml. 2:1, Feriová Marie Rozálie 1:2, Tyle Tomáš 0:1, Krumlová Lucie 0:2, body hostů: Krojidlo Jan 1:2, Dvořák Zdeněk ml. 2:1, Kratochvíl Lukáš 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline