Výsledky do novin
Český pohár,muži
1. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Sokol Pocinovice B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubík Miloš 3:0, Šafařík Zdeněk 2:1, Sutnar Josef 2:1, body hostů: Svoboda Lukáš 0:3, Kalousek Miloš 0:3, Dobiáš Jan 2:1), SKUŘ Plzeň C - SK Drahotín A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gábor Filip 0:3, Janeček Lukáš 3:0, Bezstarosta Filip 0:3, body hostů: Michal Jan st. 2:1, Pošar Pavel 2:1, Kašper Petr 2:1), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Pocinovice A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Martin 0:3, Hofman Petr ml. 0:3, body hostů: Jehlík Miroslav 2:1, Jehlíková Petra 2:1, Kurc Vojtěch 2:1), TJ Slavoj Tachov A - TJ Sokol Starý Plzenec A 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pitra František 3:0, Nič Jaroslav 0:3, Dresler Miroslav 0:3, body hostů: Klíma Tomáš 2:1, Frank Bohumil 2:1, Farajzl Stanislav 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Starý Plzenec B - SKUŘ Plzeň A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrák Jaroslav 0:3, Sutnar Josef 0:3, Šafařík Zdeněk 0:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Korbel Petr 3:0, Kubát Jan 3:0), TJ Dynamo Horšovský Týn A - TJ Sokol Bor B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Němec Josef 0:3, Gabriel Karel 0:3, Písařík Zdeněk 0:2, Herzer Jan 0:1, body hostů: Noha Miroslav 3:0, Krieger Ladislav 3:0, Hrčka Jaroslav 3:0), TJ Sokol Mirošov A - SK Jiskra Domažlice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lopata Vladimír 1:2, Babický Josef 1:2, Vyskočil Marek 1:1, Vyskočil Martin 0:1, body hostů: Ludvík Roman 2:1, Baštář Ondřej 3:0, Marešová Zdeňka ml. 1:2), SK Drahotín A - KOC Sušice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Roman st. 1:2, Ulman Miroslav 2:1, Michal Jan st. 1:2, body hostů: Mazura David 2:1, Holý Pavel ml. 3:0, Vítek Petr 0:3), TJ Sokol Pocinovice A - TJ Dobřany A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurc Vojtěch 0:3, Jehlík Miroslav 0:3, Jehlíková Petra 1:2, body hostů: Vladyka Jakub 3:0, Říšský Pavel 2:1, Obertík Milan ml. 3:0), TJ Zdemyslice A - TJ Sokol Horažďovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Švarc Václav 0:3, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Pavel 0:3, body hostů: Křesák Vojtěch 3:0, Buriánek Jan 3:0, Buriánek Martin 3:0), KOC Sušice B - SKUŘ Plzeň B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Leipelt Lukáš 0:3, Jarab Josef 2:1, Vítovec Miroslav 1:2, body hostů: Mandík Petr 2:1, Horek Daniel 3:0, Čákora Ladislav 1:2), TJ Sokol Starý Plzenec A - KST Klatovy A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frank Bohumil 0:3, Klíma Tomáš 0:3, Klíma Jan 0:3, body hostů: Kollros Roman 3:0, Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 3:0),
3. kolo:
TJ Sokol Pocinovice B - TJ Sokol Starý Plzenec A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Květon Tomáš 1:2, Dobiáš Jan 3:0, Svoboda Lukáš 3:0, body hostů: Farajzl Stanislav 0:3, Klíma Jan 1:2, Výška Jiří 1:2), SKUŘ Plzeň C - TJ Sokol Pocinovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gábor Filip 3:0, Janeček Lukáš 3:0, Wimmer Adam 3:0, body hostů: Jehlík Miroslav 0:3, Jehlíková Petra 0:3, Kurc Vojtěch 0:3), TJ Sokol Skomelno A - SK Drahotín A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hofman Martin 1:2, Hofman Petr ml. 1:2, Ruckauf Michal 3:0, body hostů: Novotný Roman st. 0:3, Michal Jan st. 2:1, Kašper Petr 2:1), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Slavoj Tachov A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrák Jaroslav 1:2, Šafařík Zdeněk 3:0, Sutnar Josef 2:1, body hostů: Pitra František 2:1, Dresler Miroslav 1:2, Záliš Pavel 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Bor B - SKUŘ Plzeň A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Dominik 2:1, Noha Miroslav 1:2, Hrčka Jaroslav 2:1, body hostů: Kubát Jan 1:2, Korbel Petr 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 0:1, Chodounský Martin 2:0), SK Jiskra Domažlice B - KOC Sušice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ludvík Roman 0:3, Horák Libor 3:0, Pangrác Jan 3:0, body hostů: Sommer Patrik 1:2, Holý Pavel ml. 1:2, Aschenbrenner Jan 1:2), TJ Sokol Horažďovice A - TJ Dobřany A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křesák Vojtěch 1:2, Mandák Pavel 2:1, Soukup Miloš 2:1, body hostů: Vladyka Jakub 0:3, Obertík Milan ml. 3:0, Říšský Pavel 1:2), SKUŘ Plzeň B - KST Klatovy A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mandík Petr 0:3, Čákora Ladislav 2:1, Dietl Luboš 1:2, body hostů: Kovářík Matěj 3:0, Sladký Antonín 1:2, Kollros Roman 2:1),
5. kolo:
TJ Sokol Pocinovice B - KOC Sušice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Květon Tomáš 1:2, Dobiáš Jan 0:3, Toman Ondřej 0:3, body hostů: Vítovec Miroslav 3:0, Jarab Josef 3:0, Leipelt Lukáš 2:1), SKUŘ Plzeň C - TJ Zdemyslice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Janeček Lukáš 1:2, Gábor Filip 2:1, Bezstarosta Filip 1:2, body hostů: Švarc Pavel 3:0, Hýsek Tomáš 2:1, Pražan Jiří 0:3), SK Drahotín A - TJ Sokol Mirošov A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michal Jan st. 3:0, Kašper Petr 2:1, Ulman Miroslav 1:2, body hostů: Babický Josef 1:2, Vyskočil Martin 0:3, Vyskočil Marek 2:1), TJ Sokol Starý Plzenec B - TJ Dynamo Horšovský Týn A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafařík Zdeněk 0:3, Petrák Jaroslav 0:3, Sutnar Josef 1:2, body hostů: Písařík Zdeněk 3:0, Herzer Jan 3:0, Gabriel Karel 2:1),
6. kolo:
KOC Sušice B - SKUŘ Plzeň A 1:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítovec Miroslav 0:3, Láriš Petr st. 0:3, Leipelt Lukáš 0:3, body hostů: Šlehofer Stanislav ml. 3:0, Kubát Jan 3:0, Korbel Petr 3:0), TJ Zdemyslice A - KOC Sušice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pražan Jiří 0:3, Hýsek Tomáš 0:3, Švarc Pavel 0:3, body hostů: Holý Pavel ml. 3:0, Aschenbrenner Jan 3:0, Sommer Patrik 3:0), SK Drahotín A - TJ Sokol Horažďovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Michal Jan st. 2:1, Kašper Petr 1:2, Ulman Miroslav 1:2, body hostů: Křesák Vojtěch 2:1, Buriánek Jan 1:2, Mandák Pavel 2:1), TJ Dynamo Horšovský Týn A - SKUŘ Plzeň B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Písařík Zdeněk 2:1, Gabriel Karel 0:3, Němec Josef 1:2, body hostů: Mandík Petr 3:0, Horek Daniel 2:1, Dietl Luboš 1:2),
7. kolo:
TJ Sokol Bor B - SK Jiskra Domažlice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Dominik 2:0, Noha Miroslav 2:1, Hrčka Jaroslav 2:0, Krivda František 0:1, WO 0:1, body hostů: Bacík Zdeněk 2:1, Horák Libor 0:2, Baštář Ondřej 0:3, WO 1:0), TJ Dobřany A - KST Klatovy A 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Obertík Milan ml. 3:0, Vladyka Jakub 2:1, Vohradský Marek 2:1, body hostů: Sladký Antonín 1:2, Kovářík Matěj 1:2, Reiser Miroslav 0:3),
8. kolo:
KOC Sušice A - SKUŘ Plzeň A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Pavel ml. 0:2, Sommer Patrik 0:2, Baierl Tomáš 0:2, WO 3:0, body hostů: Chodounský Martin 3:0, Šlehofer Stanislav ml. 3:0, WO 0:3), SKUŘ Plzeň B - TJ Sokol Horažďovice A 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čákora Ladislav 2:1, Mandík Petr 2:1, Dietl Luboš 2:1, body hostů: Křesák Vojtěch 1:2, Buriánek Martin 0:3, Soukup Miloš 2:1),
9. kolo:
KST Klatovy A - SKUŘ Plzeň A 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovářík Matěj 3:0, Zahradník Lukáš 2:1, Sladký Antonín 0:3, body hostů: Korbel Petr 1:2, Kubát Jan 1:2, Šlehofer Stanislav ml. 2:1), SKUŘ Plzeň B - SK Jiskra Domažlice B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mandík Petr 2:0, Čákora Ladislav 2:0, Dietl Luboš 2:0, WO 3:0, body hostů: Hadrava Libor 0:3, Beneš Jaroslav 0:3, WO 0:3),
10. kolo:
TJ Sokol Bor B - TJ Dobřany A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kříž Dominik 2:0, Noha Miroslav 1:2, Hrčka Jaroslav 2:0, WO 0:2, body hostů: Vladyka Jakub 0:2, Obertík Milan ml. 1:1, Vohradský Marek 1:2, WO 2:0),
11. kolo:
KST Klatovy A - SKUŘ Plzeň B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zahradník Lukáš 2:1, Sladký Antonín 3:0, Reiser Miroslav 1:2, body hostů: Mandík Petr 2:1, Horek Daniel 1:2, Dietl Luboš 0:3),
12. kolo:
KST Klatovy A - TJ Dobřany A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zahradník Lukáš 1:2, Kovářík Matěj 3:0, Tománek Matyáš 0:3, body hostů: Vladyka Jakub 2:1, Vohradský Marek 2:1, Obertík Milan ml. 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline