Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Klabava C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 3:1, Havel Miroslav 3:1, Janečková Jaroslava 2:2, body hostů: Čech Jiří 2:2, Bradna Zdeněk 0:4, Šauer Robert 1:3, Kozelka Martin 1:3), TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Holoubkov A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibil Jiří 3:1, Loukota Petr 0:4, Krchov Josef 2:2, Kotva Jan 3:1, body hostů: Plaček Martin 1:3, Váňa Martin 2:2, Marek Pavel 3:1, Psohlavec Tomáš 2:2), TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Osek u Rokycan A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zuska Jan 0:4, Pour Jiří 3:1, Pour Jan 4:0, Baron Eduard 0:4, body hostů: Zoubele Slavomír 2:2, Sloup Pavel 2:2, Mikuta Stanislav 2:2, Šperl Jan 3:1), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Břasy B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krajdl Roman 3:1, Poch Petr 3:1, Dobrý Jan 2:2, Tomášek Martin 2:2, body hostů: Gašparovič Martin 3:1, Boháček Václav 1:3, Lev Josef 2:2, Somolík Miloš 0:2, Loukota Ondřej 0:2), SK Kornatice A - Cheznovice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Petr 4:0, Šula Milan 1:3, Podsedník Jan 2:2, Šustr Michal 4:0, body hostů: Holý Miloš 2:2, Kopp Stanislav 0:2, Šťastný Jaroslav 1:3, Marek Jakub 2:2, Marek Libor 0:2), SK Rokycany B - TJ Sokol Skomelno A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Michal 0:4, Voříšek Jiří st. 1:3, Veselý Jaroslav 0:4, Košek Michal 4:0, body hostů: Palek Vladimír 2:2, Ruckauf Michal 3:1, Hofman Martin 3:1, Hofman Petr ml. 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Klabava C - TJ Sokol Skomelno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Jiří 1:3, Bradna Zdeněk 0:1, Kozelka Martin 3:1, Duraj Vojtěch 2:2, Šauer Robert 0:3, body hostů: Hofman Martin 2:2, Ruckauf Michal 4:0, Palek Vladimír 1:3, Hofman Petr ml. 3:0, Hofman Petr st. 0:1), Cheznovice - SK Rokycany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 3:1, Marek Jakub 2:2, Šťastný Jaroslav 2:2, body hostů: Veselý Jaroslav 2:2, Voříšek Jiří st. 1:3, Valenta Miroslav 1:3, Bistřický Bohumír 1:3), TJ Sokol Břasy B - SK Kornatice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ineman František 1:3, Gašparovič Martin 4:0, Lev Josef 1:1, Boháček Václav 1:3, Somolík Miloš 0:1, Loukota Ondřej 0:1, body hostů: Šustr Michal 3:1, Krátký Petr 3:1, Šula Milan 1:3, Podsedník Jan 2:2), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Těně B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubele Slavomír 3:1, Lepeška Jaroslav 2:2, Šperl Jan 2:2, Mikuta Stanislav 2:2, body hostů: Poch Petr 1:3, Krajdl Roman 3:1, Tomášek Martin 0:4, Dobrý Jan 3:1), TJ Sokol Holoubkov A - TJ Sokol Podmokly 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Martin 2:2, Plaček Martin 2:2, Gryga Michal 2:2, Marek Pavel 2:2, body hostů: Pour Jan 4:0, Pour Jiří 4:0, Zuska Jan 0:4, Zuska Josef 0:2, Baron Eduard 0:2), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Radnice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Jaroslav 4:0, Halbych Jan 0:4, Havel Miroslav 3:1, Janečková Jaroslava 3:1, body hostů: Přibil Jiří 2:2, Dienstbier Bohuslav 1:3, Krchov Josef 1:3, Loukota Petr 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Klabava C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibil Jiří 3:1, Krchov Josef 2:2, Loukota Petr 3:1, Kotva Jan 1:3, body hostů: Bradna Zdeněk 1:3, Čech Jiří 1:3, Duraj Vojtěch 1:3, Kozelka Martin 4:0), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Podmokly 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Jaroslav 3:1, Šlapák Jaroslav 2:2, Havel Miroslav 4:0, Janečková Jaroslava 2:2, body hostů: Pour Jan 2:2, Pour Jiří 3:1, Zuska Jan 0:4, Baron Eduard 0:4), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Holoubkov A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Poch Petr 4:0, Dobrý Jan 4:0, Krajdl Roman 4:0, body hostů: Plaček Martin 1:3, Váňa Martin 0:4, Gryga Michal 1:3, Marek Pavel 0:4), SK Kornatice A - TJ Sokol Osek u Rokycan A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Petr 0:4, Šula Milan 4:0, Podsedník Jan 2:2, Šustr Michal 1:3, body hostů: Zoubele Slavomír 2:2, Lepeška Jaroslav 1:3, Šperl Jan 3:1, Sloup Pavel 3:1), SK Rokycany B - TJ Sokol Břasy B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Michal 3:1, Veselý Jaroslav 1:3, Voříšek Jiří st. 1:3, Čejka Petr 4:0, body hostů: Somolík Miloš 2:2, Boháček Václav 3:1, Loukota Ondřej 2:2, Sedlecký Josef 0:4), TJ Sokol Skomelno A - Cheznovice 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ruckauf Michal 2:0, Palek Vladimír 2:0, Hofman Martin 2:1, Hofman Petr ml. 0:2, WO 8:0, body hostů: Marek Jakub 1:3, Kopp Stanislav 0:2, Holý Miloš 2:1, WO 0:8),
4. kolo:
TJ Sokol Klabava C - Cheznovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 3:1, Duraj Vojtěch 3:1, Kozelka Martin 3:1, Lorenc Tomáš 0:4, body hostů: Holý Miloš 3:1, Šťastný Jaroslav 2:2, Marek Jakub 1:3, Marek Libor 1:3), TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Skomelno A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ineman František 2:1, Boháček Václav 0:2, Lev Josef 1:2, Gašparovič Martin 0:3, Loukota Ondřej 0:2, WO 1:2, body hostů: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Martin 3:0, Palek Vladimír 2:2, Hofman Petr ml. 2:1, WO 2:1), TJ Sokol Osek u Rokycan A - SK Rokycany B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubele Slavomír 3:1, Mikuta Stanislav 3:1, Šperl Jan 3:1, Sloup Pavel 4:0, body hostů: Veselý Jaroslav 0:4, Čejka Petr 2:2, Filip Michal 1:3, Voříšek Jiří st. 0:4), TJ Sokol Holoubkov A - SK Kornatice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilpoch Václav 0:4, Plaček Martin 0:4, Gryga Michal 4:0, Marek Pavel 0:4, body hostů: Krátký Petr 3:1, Šula Milan 3:1, Šustr Michal 3:1, Podsedník Jan 3:1), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Těně B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeček Jaroslav 3:1, Havel Miroslav 4:0, Janečková Jaroslava 0:4, WO 0:4, body hostů: Poch Petr 1:2, Dobrý Jan 1:2, Tomášek Martin 1:2, Krajdl Roman 2:1, WO 4:0), TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Podmokly 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přibil Jiří 3:1, Krchov Josef 3:1, Loukota Petr 3:1, Kotva Jan 3:1, body hostů: Zuska Josef 0:4, Zuska Jan 0:4, Baron Eduard 0:4, Pour Jan 4:0),
5. kolo:
TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Klabava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Jiří 3:1, Pour Jan 4:0, Zuska Jan 0:4, Baron Eduard 0:4, body hostů: Čech Jiří 2:2, Šauer Robert 2:2, Duraj Vojtěch 2:2, Kozelka Martin 3:1), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Radnice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Krajdl Roman 3:1, Dobrý Jan 4:0, Poch Petr 2:2, body hostů: Přibil Jiří 3:1, Loukota Petr 2:2, Kotva Jan 0:4, Krchov Josef 0:4), SK Kornatice A - TJ Spartak Strašice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Petr 2:2, Šula Milan 2:2, Podsedník Jan 1:3, Šustr Michal 1:2, WO 0:1, body hostů: Janeček Jaroslav 3:0, Šlapák Jaroslav 1:3, Havel Miroslav 4:0, Janečková Jaroslava 1:3, WO 1:0), SK Rokycany B - TJ Sokol Holoubkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filip Michal 2:2, Veselý Jaroslav 1:3, Bistřický Bohumír 2:2, Valenta Miroslav 2:2, body hostů: Plaček Martin 1:3, Gryga Michal 4:0, Váňa Martin 1:3, Marek Pavel 3:1), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Osek u Rokycan A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Martin 3:1, Palek Vladimír 1:2, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Zoubele Slavomír 2:2, Sloup Pavel 2:2, Mikuta Stanislav 0:3, Lepeška Jaroslav 1:3, WO 0:1), Cheznovice - TJ Sokol Břasy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 1:3, Marek Jakub 1:3, Šťastný Jaroslav 2:2, body hostů: Ineman František 3:1, Gašparovič Martin 3:1, Lev Josef 0:2, Boháček Václav 2:2, Loukota Ondřej 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Klabava C - TJ Sokol Břasy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Robert 2:2, Čech Jiří 2:2, Kozelka Martin 3:1, Bradna Zdeněk 1:3, body hostů: Gašparovič Martin 4:0, Boháček Václav 0:2, Somolík Miloš 3:1, Lev Josef 0:4, Loukota Ondřej 1:1), TJ Sokol Osek u Rokycan A - Cheznovice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubele Slavomír 2:2, Lepeška Jaroslav 4:0, Mikuta Stanislav 1:3, Sloup Pavel 3:1, body hostů: Kopp Stanislav 2:2, Holý Miloš 3:1, Šťastný Jaroslav 0:4, Marek Jakub 1:3), TJ Sokol Holoubkov A - TJ Sokol Skomelno A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Martin 0:4, Marek Pavel 2:2, Gryga Michal 0:4, Plaček Martin 0:4, body hostů: Ruckauf Michal 4:0, Palek Vladimír 3:1, Hofman Petr ml. 4:0, Hofman Martin 3:1), TJ Spartak Strašice A - SK Rokycany B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 2:2, Havel Miroslav 4:0, Janečková Jaroslava 4:0, body hostů: Valenta Miroslav 1:3, Filip Michal 1:3, Veselý Jaroslav 0:4, Voříšek Jiří st. 0:4), TJ Sokol Radnice - SK Kornatice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibil Jiří 2:2, Kotva Jan 0:3, Loukota Petr 2:2, Krchov Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Krátký Petr 2:2, Šustr Michal 4:0, Šula Milan 2:2, Podsedník Jan 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Těně B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuska Jan 0:4, Pour Jiří 4:0, Pour Jan 4:0, Baron Eduard 0:4, body hostů: Krajdl Roman 2:2, Poch Petr 2:2, Tomášek Martin 2:2, Dobrý Jan 2:2),
7. kolo:
TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Klabava C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Martin 4:0, Krajdl Roman 4:0, Dobrý Jan 4:0, Poch Petr 4:0, body hostů: Duraj Vojtěch 0:4, Šauer Robert 0:4, Čech Jiří 0:4, Lorenc Tomáš 0:4), SK Kornatice A - TJ Sokol Podmokly 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Petr 3:1, Šula Milan 2:2, Podsedník Jan 2:2, Šustr Michal 2:2, body hostů: Pour Jan 3:1, Zuska Jan 0:4, Pour Jiří 4:0, Baron Eduard 0:4), SK Rokycany B - TJ Sokol Radnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Jaroslav 2:2, Voříšek Jiří st. 2:2, Valenta Miroslav 2:2, Bistřický Bohumír 1:3, body hostů: Přibil Jiří 4:0, Loukota Petr 2:2, Krchov Josef 2:2, Kotva Jan 1:3), TJ Sokol Skomelno A - TJ Spartak Strašice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr ml. 3:1, Palek Vladimír 1:3, Hofman Martin 2:2, Ruckauf Michal 4:0, body hostů: Janeček Jaroslav 3:1, Havel Miroslav 2:2, Halbych Jan 0:4, Janečková Jaroslava 1:3), Cheznovice - TJ Sokol Holoubkov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 3:1, Marek Libor 1:3, Šťastný Jaroslav 1:3, body hostů: Psohlavec Tomáš 1:3, Váňa Martin 2:2, Gryga Michal 3:1, Marek Pavel 1:3), TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Osek u Rokycan A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gašparovič Martin 3:1, Ineman František 1:3, Boháček Václav 0:2, Somolík Miloš 1:3, Loukota Ondřej 1:1, body hostů: Zoubele Slavomír 3:1, Sloup Pavel 4:0, Lepeška Jaroslav 3:1, Mikuta Stanislav 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Klabava C - TJ Sokol Osek u Rokycan A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Robert 0:4, Čech Jiří 3:1, Kozelka Martin 4:0, Bradna Zdeněk 0:4, body hostů: Zoubele Slavomír 3:1, Lepeška Jaroslav 2:2, Sloup Pavel 2:2, Mikuta Stanislav 2:2), TJ Sokol Holoubkov A - TJ Sokol Břasy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Psohlavec Tomáš 0:4, Gryga Michal 4:0, Marek Pavel 3:1, Plaček Martin 2:2, body hostů: Ineman František 2:2, Boháček Václav 1:3, Gašparovič Martin 3:1, Somolík Miloš 1:1, Loukota Ondřej 0:2), TJ Spartak Strašice A - Cheznovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Jaroslav 3:1, Šlapák Jaroslav 4:0, Havel Miroslav 3:0, Janečková Jaroslava 2:1, WO 2:0, body hostů: Kopp Stanislav 0:2, Šťastný Jaroslav 1:3, Marek Jakub 0:4, Marek Libor 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Skomelno A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibil Jiří 0:4, Loukota Petr 1:2, Kotva Jan 0:2, Krchov Josef 1:3, Dienstbier Bohuslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Hofman Martin 2:2, Ruckauf Michal 4:0, Palek Vladimír 3:0, Hofman Petr ml. 4:0, WO 0:1), TJ Sokol Podmokly - SK Rokycany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuska Jan 0:4, Baron Eduard 0:4, Pour Jiří 4:0, Pour Jan 4:0, body hostů: Valenta Miroslav 2:2, Veselý Jaroslav 2:2, Filip Michal 2:2, Budín Václav 2:2), TJ Sokol Těně B - SK Kornatice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomášek Martin 1:3, Krajdl Roman 2:2, Dobrý Jan 2:2, Poch Petr 2:2, body hostů: Šustr Michal 4:0, Krátký Petr 2:2, Šula Milan 1:3, Podsedník Jan 2:2),
9. kolo:
SK Kornatice A - TJ Sokol Klabava C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Petr 3:1, Šula Milan 4:0, Podsedník Jan 4:0, Šustr Michal 2:0, Sýkora Václav 1:1, body hostů: Duraj Vojtěch 0:2, Kozelka Martin 2:2, Šauer Robert 0:4, Lorenc Tomáš 0:4, Kurz Petr 0:2), SK Rokycany B - TJ Sokol Těně B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voříšek Jiří st. 0:3, Veselý Jaroslav 0:4, Filip Michal 0:4, Valenta Miroslav 0:3, WO 2:0, body hostů: Krajdl Roman 4:0, Poch Petr 2:0, Dobrý Jan 4:0, Tomášek Martin 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Podmokly 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palek Vladimír 2:2, Hofman Petr ml. 2:2, Hofman Martin 2:2, Ruckauf Michal 2:2, body hostů: Zuska Jan 0:4, Pour Jan 4:0, Pour Jiří 4:0, Zuska Josef 0:1, Baron Eduard 0:3), Cheznovice - TJ Sokol Radnice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 2:2, Marek Jakub 1:3, Šťastný Jaroslav 2:2, body hostů: Přibil Jiří 3:1, Loukota Petr 1:3, Dienstbier Bohuslav 1:3, Kotva Jan 2:2), TJ Sokol Břasy B - TJ Spartak Strašice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ineman František 4:0, Somolík Miloš 0:4, Lev Josef 2:2, Boháček Václav 2:2, body hostů: Havel Miroslav 3:1, Šlapák Jaroslav 1:3, Havel Miroslav st. 1:3, Janečková Jaroslava 3:1), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Holoubkov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubele Slavomír 3:1, Lepeška Jaroslav 3:1, Šperl Jan 2:2, Sloup Pavel 3:1, body hostů: Plaček Martin 0:4, Váňa Martin 0:4, Gryga Michal 2:2, Marek Pavel 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Klabava C - TJ Sokol Holoubkov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Robert 0:2, Čech Jiří 2:2, Kozelka Martin 1:3, Duraj Vojtěch 1:3, Bradna Zdeněk 1:1, body hostů: Váňa Martin 1:3, Plaček Martin 2:2, Gryga Michal 4:0, Marek Pavel 4:0), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Osek u Rokycan A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havel Miroslav 2:2, Šlapák Jaroslav 2:2, Havel Miroslav st. 0:4, Janečková Jaroslava 1:3, body hostů: Zoubele Slavomír 4:0, Sloup Pavel 4:0, Lepeška Jaroslav 2:2, Mikuta Stanislav 1:3), TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Břasy B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibil Jiří 3:1, Loukota Petr 3:0, Krchov Josef 3:1, Kotva Jan 1:2, WO 2:0, body hostů: Gašparovič Martin 0:3, Ineman František 2:2, Boháček Václav 0:3, Lev Josef 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Podmokly - Cheznovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuska Jan 0:4, Pour Jiří 4:0, Pour Jan 4:0, Baron Eduard 0:4, body hostů: Holý Miloš 2:2, Kopp Stanislav 2:2, Marek Jakub 2:2, Šťastný Jaroslav 2:2), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Skomelno A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Krajdl Roman 3:1, Dobrý Jan 2:2, Poch Petr 2:2, body hostů: Hofman Petr ml. 2:2, Palek Vladimír 0:4, Hofman Martin 1:3, Ruckauf Michal 4:0), SK Kornatice A - SK Rokycany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Petr 4:0, Šula Milan 3:1, Podsedník Jan 4:0, Šustr Michal 4:0, body hostů: Valenta Miroslav 1:3, Bistřický Bohumír 0:4, Veselý Jaroslav 0:4, Nímanský Jaroslav 0:4),
11. kolo:
SK Rokycany B - TJ Sokol Klabava C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budín Václav 3:1, Valenta Miroslav 1:3, Veselý Jaroslav 0:4, Čejka Petr 3:1, body hostů: Šauer Robert 2:2, Bradna Zdeněk 2:2, Čech Jiří 3:1, Kozelka Martin 2:2), TJ Sokol Skomelno A - SK Kornatice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palek Vladimír 2:2, Hofman Petr ml. 2:2, Hofman Martin 3:1, Ruckauf Michal 4:0, body hostů: Šustr Michal 2:2, Sýkora Václav 0:4, Šula Milan 3:1, Podsedník Jan 0:4), Cheznovice - TJ Sokol Těně B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 1:3, Marek Jakub 1:3, Šťastný Jaroslav 1:3, body hostů: Krajdl Roman 2:2, Poch Petr 2:2, Tomášek Martin 2:2, Dobrý Jan 3:1), TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Podmokly 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ineman František 2:2, Gašparovič Martin 3:1, Lev Josef 2:2, Boháček Václav 2:2, body hostů: Zuska Jan 0:4, Pour Jan 4:0, Pour Jiří 3:1, Baron Eduard 0:4), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Radnice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubele Slavomír 3:1, Lepeška Jaroslav 3:1, Mikuta Stanislav 2:2, Sloup Pavel 3:0, WO 0:1, body hostů: Přibil Jiří 1:2, Loukota Petr 0:2, Dienstbier Bohuslav 1:3, Krchov Josef 2:2, Kotva Jan 0:2, WO 1:0), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Holoubkov A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 2:2, Havel Miroslav 4:0, Janečková Jaroslava 2:2, body hostů: Šilpoch Václav 0:4, Plaček Martin 0:4, Gryga Michal 2:2, Marek Pavel 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Klabava C - TJ Spartak Strašice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lorenc Tomáš 1:3, Duraj Vojtěch 2:2, Kozelka Martin 1:1, Šauer Robert 2:2, Kurz Petr 0:2, body hostů: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 1:3, Halbych Jan 1:3, Havel Miroslav 4:0), TJ Sokol Holoubkov A - TJ Sokol Radnice 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Váňa Martin 1:2, Plaček Martin 2:2, Marek Pavel 2:1, Gryga Michal 3:0, WO 3:0, body hostů: Přibil Jiří 3:1, Kotva Jan 0:1, Dienstbier Bohuslav 2:2, Krchov Josef 0:4, WO 0:3), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Podmokly 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubele Slavomír 3:1, Lepeška Jaroslav 3:1, Mikuta Stanislav 2:2, Sloup Pavel 2:2, body hostů: Zuska Jan 0:4, Pour Jan 3:1, Pour Jiří 3:1, Baron Eduard 0:2, Zuska Josef 0:2), TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Těně B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ineman František 1:3, Loukota Ondřej 0:3, Sedlecký Josef 0:3, WO 0:7, body hostů: Krajdl Roman 3:0, Poch Petr 2:1, Tomášek Martin 2:0, Dobrý Jan 2:0, WO 7:0), Cheznovice - SK Kornatice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 0:3, Marek Jakub 3:1, Šťastný Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Podsedník Jan 2:2, Šustr Jindřich 1:3, Šustr Michal 1:2, Šula Milan 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Skomelno A - SK Rokycany B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ruckauf Michal 3:0, Hofman Martin 3:0, Hofman Petr ml. 3:0, Palek Vladimír 2:1, WO 5:0, body hostů: Valenta Miroslav 1:3, Bistřický Bohumír 0:4, Veselý Jaroslav 0:4, WO 0:5),
13. kolo:
TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Klabava C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palek Vladimír 2:1, Hofman Martin 2:2, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 1:1, WO 1:2, body hostů: Lorenc Tomáš 0:3, Bradna Zdeněk 0:2, Duraj Vojtěch 3:1, Šauer Robert 1:3, WO 2:1), SK Rokycany B - Cheznovice 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Miroslav 1:3, Bistřický David 1:3, Veselý Jaroslav 0:4, Bistřický Bohumír 1:2, WO 1:0, body hostů: Holý Miloš 3:0, Kopp Stanislav 4:0, Šťastný Jaroslav 2:2, Marek Jakub 3:1, WO 0:1), SK Kornatice A - TJ Sokol Břasy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šustr Jindřich 2:2, Šula Milan 3:1, Podsedník Jan 3:1, Šustr Michal 3:1, body hostů: Boháček Václav 2:2, Lev Josef 2:2, Loukota Ondřej 1:3, Sedlecký Josef 0:4), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Osek u Rokycan A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Dobrý Jan 4:0, Krajdl Roman 3:1, Poch Petr 2:2, body hostů: Šperl Jan 2:2, Sloup Pavel 1:3, Lepeška Jaroslav 1:1, Mikuta Stanislav 0:4, Zoubele Slavomír 1:1), TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Holoubkov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuska Jan 1:3, Pour Jiří 2:2, Pour Jan 4:0, Zuska Josef 0:4, body hostů: Plaček Martin 2:2, Gryga Michal 3:1, Váňa Martin 1:3, Marek Pavel 3:1), TJ Sokol Radnice - TJ Spartak Strašice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibil Jiří 2:2, Loukota Petr 1:2, Krchov Josef 1:3, Dienstbier Bohuslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 1:3, Havel Miroslav 3:0, Janečková Jaroslava 2:2, WO 1:0),
14. kolo:
TJ Sokol Klabava C - TJ Sokol Radnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duraj Vojtěch 3:1, Šauer Robert 1:3, Kozelka Martin 3:1, Bradna Zdeněk 1:3, body hostů: Přibil Jiří 3:1, Dienstbier Bohuslav 1:3, Krchov Josef 2:2, Loukota Petr 2:2), TJ Sokol Podmokly - TJ Spartak Strašice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuska Jan 2:2, Pour Jan 4:0, Pour Jiří 2:2, Baron Eduard 0:2, Zuska Josef 0:2, body hostů: Janeček Jaroslav 3:1, Šlapák Jaroslav 1:3, Havel Miroslav 3:1, Janečková Jaroslava 1:3), TJ Sokol Holoubkov A - TJ Sokol Těně B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Psohlavec Tomáš 0:4, Gryga Michal 3:1, Marek Pavel 1:3, Plaček Martin 1:3, body hostů: Krajdl Roman 4:0, Poch Petr 2:2, Tomášek Martin 2:2, Dobrý Jan 3:1), TJ Sokol Osek u Rokycan A - SK Kornatice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubele Slavomír 0:4, Červený Václav 0:4, Mikuta Stanislav 1:3, Sloup Pavel 3:1, body hostů: Krátký Petr 3:1, Šustr Michal 4:0, Šula Milan 2:2, Podsedník Jan 3:1), TJ Sokol Břasy B - SK Rokycany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gašparovič Martin 3:1, Ineman František 2:2, Bělohlávek Luděk 4:0, Lev Josef 1:3, body hostů: Čejka Petr 3:1, Valenta Miroslav 0:4, Veselý Jaroslav 1:3, Budín Václav 2:2), Cheznovice - TJ Sokol Skomelno A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Holý Miloš 2:2, Šťastný Jaroslav 2:2, Marek Jakub 1:2, WO 1:5, body hostů: Ruckauf Michal 2:0, Palek Vladimír 1:2, Hofman Petr ml. 2:1, Hofman Martin 1:2, WO 5:1),
15. kolo:
Cheznovice - TJ Sokol Klabava C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 4:0, Marek Jakub 2:2, Šťastný Jaroslav 0:4, body hostů: Šauer Robert 2:2, Čech Jiří 1:3, Bradna Zdeněk 2:2, Duraj Vojtěch 1:3), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Břasy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palek Vladimír 3:1, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Martin 4:0, Hofman Petr ml. 3:1, body hostů: Loukota Ondřej 0:4, Sedlecký Josef 0:4, Lev Josef 1:3, Ineman František 1:3), SK Rokycany B - TJ Sokol Osek u Rokycan A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bistřický David 0:4, Veselý Jaroslav 0:4, Bistřický Bohumír 0:4, Valenta Miroslav 3:1, body hostů: Šperl Jan 3:1, Zoubele Slavomír 4:0, Sloup Pavel 3:1, Mikuta Stanislav 3:1), SK Kornatice A - TJ Sokol Holoubkov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Petr 2:2, Šula Milan 3:1, Podsedník Jan 4:0, Šustr Michal 2:2, body hostů: Váňa Martin 0:4, Šilpoch Václav 0:4, Marek Pavel 2:2, Gryga Michal 3:1), TJ Sokol Těně B - TJ Spartak Strašice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášek Pavel st. 0:4, Krajdl Roman 2:2, Poch Petr 2:2, Tomášek Martin 3:1, body hostů: Janeček Jaroslav 4:0, Páv Jan 1:3, Havel Miroslav 2:2, Janečková Jaroslava 2:2), TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Radnice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Jiří 4:0, Zuska Jan 0:4, Zuska Josef 0:2, Pour Jan 4:0, Baron Eduard 0:2, body hostů: Kotva Jan 2:2, Přibil Jiří 2:2, Dienstbier Bohuslav 2:2, Loukota Petr 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Klabava C - TJ Sokol Podmokly 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šauer Robert 2:2, Čech Jiří 2:2, Bradna Zdeněk 2:2, Kozelka Martin 2:2, body hostů: Pour Jan 4:0, Pour Jiří 4:0, Zuska Jan 0:4, Zuska Josef 0:2, Baron Eduard 0:2), TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Těně B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibil Jiří 3:1, Krchov Josef 0:4, Milfait Václav 0:2, Dienstbier Bohuslav 1:2, Loukota Petr 1:1, WO 0:1, body hostů: Krajdl Roman 2:1, Poch Petr 4:0, Tomášek Martin 3:1, Dobrý Jan 1:2, Hájek Dušan 0:1, WO 1:0), TJ Spartak Strašice A - SK Kornatice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 0:4, Havel Miroslav 3:1, Janečková Jaroslava 1:3, body hostů: Krátký Petr 3:1, Šustr Michal 2:2, Šula Milan 1:3, Podsedník Jan 2:2), TJ Sokol Holoubkov A - SK Rokycany B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Váňa Martin 0:4, Marek Pavel 2:2, Šilpoch Václav 0:4, Plaček Martin 0:4, body hostů: Čejka Petr 4:0, Valenta Miroslav 3:1, Budín Václav 3:1, Bistřický David 1:0, Košek Michal 3:0), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Skomelno A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zoubele Slavomír 2:2, Havlíček Zdeněk 1:3, Mikuta Stanislav 1:3, Sloup Pavel 2:2, body hostů: Hofman Martin 3:1, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr ml. 2:2, Palek Vladimír 1:3), TJ Sokol Břasy B - Cheznovice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boháček Václav 1:2, Ineman František 2:2, Lev Josef 0:3, Sedlecký Josef 1:3, WO 0:2, body hostů: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 3:0, Marek Jakub 1:3, Šťastný Jaroslav 2:0, Marek Libor 0:1, WO 2:0),
17. kolo:
TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Klabava C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ineman František 4:0, Boháček Václav 1:3, Bělohlávek Luděk 4:0, Lev Josef 1:3, body hostů: Kozelka Martin 0:1, Bradna Zdeněk 2:2, Šauer Robert 1:3, Čech Jiří 2:2, Duraj Vojtěch 1:2), Cheznovice - TJ Sokol Osek u Rokycan A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holý Miloš 2:2, Kopp Stanislav 2:2, Marek Jakub 3:1, Šťastný Jaroslav 1:3, body hostů: Mikuta Stanislav 0:4, Šperl Jan 2:2, Sloup Pavel 4:0, Zoubele Slavomír 2:2), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Holoubkov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Martin 2:2, Ruckauf Michal 4:0, Hofman Petr st. 3:1, Hofman Petr ml. 1:3, body hostů: Plaček Martin 1:3, Šilpoch Václav 0:4, Gryga Michal 3:1, Marek Pavel 2:2), SK Rokycany B - TJ Spartak Strašice A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bistřický Bohumír 0:4, Veselý Jaroslav 0:4, Nímanský Jaroslav 0:4, Valenta Miroslav 1:3, body hostů: Janeček Jaroslav 4:0, Havel Miroslav 3:1, Šlapák Jaroslav 4:0, Janečková Jaroslava 4:0), SK Kornatice A - TJ Sokol Radnice 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Petr 3:1, Šula Milan 3:1, Podsedník Jan 2:2, Šustr Michal 4:0, body hostů: Přibil Jiří 3:1, Krchov Josef 0:4, Milfait Václav 1:3, Kotva Jan 0:4), TJ Sokol Těně B - TJ Sokol Podmokly 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Krajdlová Naďa 2:2, Dobrý Jan 2:2, Poch Petr 3:1, body hostů: Zuska Josef 0:1, Zuska Jan 0:4, Pour Jiří 3:1, Pour Jan 4:0, Baron Eduard 0:3),
18. kolo:
TJ Sokol Klabava C - TJ Sokol Těně B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duraj Vojtěch 0:3, Kozelka Martin 2:2, Bradna Zdeněk 1:3, Čech Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Krajdl Roman 4:0, Poch Petr 2:1, Tomášek Martin 3:1, Dobrý Jan 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Podmokly - SK Kornatice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pour Jiří 3:1, Pour Jan 3:1, Zuska Jan 1:3, Baron Eduard 1:3, body hostů: Krátký Petr 2:2, Pihrt Karel 0:4, Šula Milan 3:1, Podsedník Jan 3:1), TJ Sokol Radnice - SK Rokycany B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krchov Josef 1:3, Loukota Petr 1:3, Milfait Václav 1:3, Dienstbier Bohuslav 0:2, Kotva Jan 2:0, body hostů: Košek Michal 3:1, Veselý Jaroslav 1:3, Valenta Miroslav 3:1, Budín Václav 4:0), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Skomelno A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 2:2, Janečková Jaroslava 1:3, Havel Miroslav 4:0, body hostů: Hofman Petr st. 0:4, Hofman Petr ml. 2:2, Palek Vladimír 1:3, Hofman Martin 2:2), TJ Sokol Holoubkov A - Cheznovice 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Váňa Martin 1:2, Gryga Michal 3:0, Marek Pavel 4:0, Plaček Martin 2:0, WO 5:0, body hostů: Kopp Stanislav 1:2, Šťastný Jaroslav 1:3, Marek Jakub 0:4, 0:1, WO 0:5), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Břasy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zoubele Slavomír 4:0, Havlíček Zdeněk 3:1, Mikuta Stanislav 2:2, Sloup Pavel 3:1, body hostů: Ineman František 3:1, Sedlecký Josef 1:3, Boháček Václav 0:4, Loukota Ondřej 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Sokol Klabava C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubele Slavomír 2:2, Trunec Luboš 0:4, Vančura Jan 0:4, Sloup Pavel 3:1, body hostů: Bradna Zdeněk 3:1, Duraj Vojtěch 4:0, Kozelka Martin 2:2, Čech Jiří 2:2), TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Holoubkov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ineman František 2:2, Gašparovič Martin 1:2, Lev Josef 1:2, Boháček Václav 1:2, Sedlecký Josef 0:1, WO 0:2, body hostů: Plaček Martin 2:2, Gryga Michal 4:0, Váňa Martin 2:1, Marek Pavel 1:2, WO 2:0), Cheznovice - TJ Spartak Strašice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopp Stanislav 2:2, Marek Jakub 2:2, Šťastný Jaroslav 2:2, Marek Libor 2:2, body hostů: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 0:4, Havel Miroslav 4:0, Janečková Jaroslava 0:4), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Radnice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Petr ml. 3:1, Hofman Martin 3:1, Hofman Petr st. 0:4, Palek Vladimír 3:1, body hostů: Přibil Jiří 3:1, Kotva Jan 1:3, Loukota Petr 2:2, Krchov Josef 1:3), SK Rokycany B - TJ Sokol Podmokly 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košek Michal 3:1, Valenta Miroslav 3:1, Veselý Jaroslav 1:3, Budín Václav 3:1, body hostů: Pour Jan 4:0, Pour Jiří 1:3, Zuska Jan 1:3, Baron Eduard 0:4), SK Kornatice A - TJ Sokol Těně B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podsedník Jan 1:3, Šula Milan 3:1, Šustr Michal 2:2, Krátký Petr 4:0, body hostů: Krajdl Roman 2:2, Poch Petr 1:3, Tomášek Martin 2:2, Dobrý Jan 1:3),
20. kolo:
TJ Sokol Klabava C - SK Kornatice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čech Jiří 1:2, Duraj Vojtěch 2:1, Kozelka Martin 2:1, Šauer Robert 1:2, WO 4:0, body hostů: Šula Milan 2:2, Krátký Petr 4:0, Sýkora Václav 0:4, WO 0:4), TJ Sokol Těně B - SK Rokycany B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášek Martin 1:3, Krajdl Roman 2:2, Dobrý Jan 3:1, Poch Petr 2:2, body hostů: Košek Michal 4:0, Čejka Petr 1:3, Valenta Miroslav 1:3, Budín Václav 2:2), TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Skomelno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Jan 4:0, Zuska Jan 0:4, Zuska Josef 0:2, Pour Jiří 4:0, Baron Eduard 0:2, body hostů: Hofman Petr ml. 2:2, Hofman Petr st. 2:2, Hofman Martin 2:2, Palek Vladimír 2:2), TJ Sokol Radnice - Cheznovice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibil Jiří 3:1, Krchov Josef 1:3, Kotva Jan 2:2, Dienstbier Bohuslav 0:4, body hostů: Kopp Stanislav 3:1, Holý Miloš 4:0, Šťastný Jaroslav 1:3, Marek Jakub 2:2), TJ Spartak Strašice A - TJ Sokol Břasy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janeček Jaroslav 2:0, Šlapák Jaroslav 3:1, Havel Miroslav 3:1, Janečková Jaroslava 2:2, Halbych Jan 1:1, body hostů: Gašparovič Martin 3:1, Ineman František 2:2, Boháček Václav 0:4, Loukota Ondřej 0:4), TJ Sokol Holoubkov A - TJ Sokol Osek u Rokycan A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šilpoch Václav 1:3, Váňa Martin 1:2, Marek Pavel 2:2, Plaček Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Šperl Jan 2:2, Zoubele Slavomír 3:1, Sloup Pavel 3:0, Trunec Luboš 1:3, WO 0:1),
21. kolo:
TJ Sokol Holoubkov A - TJ Sokol Klabava C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilpoch Václav 0:4, Váňa Martin 2:2, Marek Pavel 4:0, Plaček Martin 1:3, body hostů: Duraj Vojtěch 2:2, Kozelka Martin 2:2, Šauer Robert 3:1, Čech Jiří 2:2), TJ Sokol Osek u Rokycan A - TJ Spartak Strašice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zoubele Slavomír 2:2, Šperl Jan 1:3, Trunec Luboš 1:3, Sloup Pavel 2:2, body hostů: Janeček Jaroslav 4:0, Páv Jan 2:2, Havel Miroslav 3:1, Janečková Jaroslava 1:3), TJ Sokol Břasy B - TJ Sokol Radnice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ineman František 2:2, Lev Josef 3:1, Bělohlávek Luděk 4:0, Gašparovič Martin 4:0, body hostů: Přibil Jiří 1:3, Kotva Jan 0:4, Krchov Josef 0:4, Loukota Petr 2:2), Cheznovice - TJ Sokol Podmokly 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holý Miloš 2:1, Kopp Stanislav 3:1, Marek Jakub 3:1, Šťastný Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Pour Jan 4:0, Zuska Josef 0:3, Zuska Jan 0:4, Pour Jiří 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Skomelno A - TJ Sokol Těně B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palek Vladimír 1:3, Hofman Martin 1:3, Hofman Petr ml. 1:0, Nový Josef 0:4, Kahovec Ladislav 0:3, body hostů: Krajdl Roman 4:0, Poch Petr 4:0, Tomášek Martin 2:2, Dobrý Jan 3:1), SK Rokycany B - SK Kornatice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košek Michal 4:0, Budín Václav 3:1, Valenta Miroslav 2:2, Veselý Jaroslav 1:3, body hostů: Šustr Michal 3:1, Krátký Petr 2:2, Sýkora Václav 1:3, Podsedník Jan 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Klabava C - SK Rokycany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bradna Zdeněk 2:2, Čech Jiří 2:2, Šauer Robert 1:3, Kozelka Martin 1:2, Duraj Vojtěch 0:1, body hostů: Košek Michal 4:0, Čejka Petr 2:2, Valenta Miroslav 0:4, Budín Václav 4:0), SK Kornatice A - TJ Sokol Skomelno A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Petr 3:1, Sýkora Václav 2:2, Podsedník Jan 2:2, Šustr Michal 4:0, body hostů: Hofman Martin 2:2, Hofman Petr ml. 0:2, Palek Vladimír 2:2, Kahovec Ladislav 0:4, Hofman Petr st. 1:1), TJ Sokol Těně B - Cheznovice 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášek Martin 2:2, Krajdl Roman 3:1, Dobrý Jan 2:2, Poch Petr 2:2, body hostů: Holý Miloš 4:0, Kopp Stanislav 2:2, Šťastný Jaroslav 0:2, Marek Jakub 1:3, Marek Libor 0:2), TJ Sokol Podmokly - TJ Sokol Břasy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Jan 3:1, Pour Jiří 3:1, Zuska Jan 1:3, Zuska Josef 1:3, body hostů: Gašparovič Martin 4:0, Lev Josef 1:3, Boháček Václav 2:2, Ineman František 1:3), TJ Sokol Radnice - TJ Sokol Osek u Rokycan A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přibil Jiří 2:2, Loukota Petr 3:1, Milfait Václav 2:2, Dienstbier Bohuslav 2:2, body hostů: Zoubele Slavomír 3:1, Sloup Pavel 4:0, Havlíček Zdeněk 0:4, Trunec Luboš 0:4), TJ Sokol Holoubkov A - TJ Spartak Strašice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Pavel 2:2, Šilpoch Václav 0:4, Gryga Michal 2:2, Psohlavec Tomáš 0:4, body hostů: Janeček Jaroslav 4:0, Šlapák Jaroslav 2:2, Havel Miroslav 4:0, Janečková Jaroslava 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS