Výsledky do novin
Okresní soutěž I. třídy
1. kolo:
TJ Baník Kříše A - SK Němčovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šperl Jan 4:0, Kratochvíl Rudolf 4:0, Razák Petr 1:0, Krhounek Ladislav 3:1, WO 0:3, body hostů: Braborec Martin 0:3, Piškula Martin 0:3, Cipra Petr 1:3, Zuska Václav 0:3, WO 3:0), TJ Sokol Dobřív - SK Mostiště 2003 A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 4:0, Bělohlávek Eduard 4:0, Protiva Miroslav 0:2, Tengler Miroslav 4:0, Břinda Karel 0:2, body hostů: Simler Jan 1:3, Mudra Antonín 1:3, Simler Josef 1:3, Turek Václav 1:3), TJ Hrádek B - TJ Sokol Osek u Rokycan B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušová Aneta 4:0, Oplová Renáta 3:1, Rousek Petr 1:2, Matoušová Jana 2:0, Hobl Pavel 0:1, WO 0:2, body hostů: Havlíček Zdeněk 1:2, Bůcha Petr 2:2, Vančura Jan 1:3, Trunec Luboš 0:3, WO 2:0), SK Nevid B - TJ Sokol Těně C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášů Martin 1:3, Ríha Petr 2:2, Šmolík Vojtěch 0:4, Čada Jan 4:0, body hostů: Kořán Miloslav 2:2, Voříšek Radek 2:2, Tomášek Pavel 3:1, Tomášek Pavel st. 1:1, Hájek Dušan 1:1), TJ Sokol Skomelno B - TJ Spartak Strašice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hofman Petr st. 3:1, Nový Josef 2:2, Kahovec Ladislav 1:3, Jeremiáš Pavel 3:1, body hostů: Havel Miroslav st. 2:2, Bergmann Vladimír 1:3, Velek František 2:2, Ševčík Vladimír 2:2),
2. kolo:
SK Němčovice A - TJ Spartak Strašice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zuska Václav 1:3, Krev Zbyněk 1:3, Ferschmann Karel 0:4, Braborec Martin 0:4, body hostů: Bergmann Vladimír 4:0, Havel Miroslav st. 4:0, Ševčík Vladimír 2:0, Páv Jan 4:0, Bergman Adam 0:2), TJ Sokol Těně C - TJ Sokol Skomelno B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Ondřej 2:2, Hájek Dušan 4:0, Tomášek Pavel 2:2, Tomášek Pavel st. 3:1, body hostů: Nový Josef 1:3, 0:4, Hofman Petr st. 1:3, Kahovec Ladislav 3:1), TJ Sokol Osek u Rokycan B - SK Nevid B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 2:2, Bůcha Petr 3:1, Vančura Jan 2:2, Trunec Luboš 2:2, body hostů: Šmolík Vojtěch 3:1, Tomášů Martin 0:4, Ríha Petr 0:4, Čada Jan 4:0), SK Mostiště 2003 A - TJ Hrádek B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Simler Josef 1:3, Mudra Antonín 3:1, Simler Jan 1:3, Karel Petr 0:4, body hostů: Rousek Petr 1:3, Oplová Renáta 4:0, Matoušová Jana 3:1, Matoušová Aneta 3:1), TJ Baník Kříše A - TJ Sokol Dobřív 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šperl Jan 2:2, Kratochvíl Rudolf 1:3, Razák Petr 4:0, Krhounek Ladislav 2:2, body hostů: Tengler Miroslav 3:1, Dvořák Petr 3:1, Protiva Miroslav 1:3, Břinda Karel 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Dobřív - SK Němčovice A 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bělohlávek Eduard 3:0, Dvořák Petr 2:0, Protiva Miroslav 1:2, Tengler Miroslav 3:0, Břinda Karel 0:1, WO 5:0, body hostů: Krev Zbyněk 1:3, Cipra Petr 1:3, Braborec Martin 1:3, WO 0:5), TJ Hrádek B - TJ Baník Kříše A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušová Aneta 4:0, Oplová Renáta 4:0, Matoušová Jana 4:0, Rousek Petr 2:0, Mudra Jakub 0:2, body hostů: Frahs Michael 1:3, Krhounek Ladislav 1:3, Kratochvíl Rudolf 0:4, Váňa Luděk ml. 0:4), SK Nevid B - SK Mostiště 2003 A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomášů Martin 0:3, Ríha Petr 0:3, Komorous Jaroslav 2:2, Šmolík Vojtěch 0:4, WO 2:0, body hostů: Simler Josef 3:1, Mudra Antonín 4:0, Turek Václav 1:1, Simler Jan 4:0, WO 0:2), TJ Sokol Skomelno B - TJ Sokol Osek u Rokycan B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Josef 3:1, Klíma Jiří 0:4, Hofman Petr st. 3:1, Kahovec Ladislav 3:1, body hostů: Havlíček Zdeněk 2:2, Vančura Jan 2:2, Bůcha Petr 2:2, Trunec Luboš 1:3), TJ Spartak Strašice B - TJ Sokol Těně C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Páv Jan 3:1, Halbych Jan 3:1, Havel Miroslav st. 3:1, Bergmann Vladimír 1:3, body hostů: Krajdlová Naďa 1:3, Hájek Dušan 2:2, Tomášek Pavel 2:2, Tomášek Pavel st. 1:3),
4. kolo:
SK Němčovice A - TJ Sokol Těně C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zuska Václav 0:4, Cipra Petr 1:3, Braborec Martin 0:4, Krev Zbyněk 0:4, body hostů: Pour Ondřej 3:1, Krajdlová Naďa 4:0, Tomášek Pavel st. 4:0, Hájek Dušan 4:0), TJ Sokol Osek u Rokycan B - TJ Spartak Strašice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 2:2, Bůcha Petr 3:1, Vančura Jan 1:3, Trunec Luboš 2:2, body hostů: Halbych Jan 2:2, Páv Jan 1:3, Havel Miroslav st. 2:2, Bergmann Vladimír 3:1), SK Mostiště 2003 A - TJ Sokol Skomelno B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Simler Josef 1:3, Mudra Antonín 3:1, Simler Jan 3:1, Turek Václav 1:3, body hostů: Nový Josef 0:4, Hofman Petr st. 4:0, Jeremiáš Pavel 2:2, Kahovec Ladislav 2:2), TJ Baník Kříše A - SK Nevid B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Rudolf 3:1, Šperl Jan 4:0, Razák Petr 4:0, Krhounek Ladislav 3:1, body hostů: Šmolík Vojtěch 0:4, Tomášů Martin 0:4, Ríha Petr 0:4, Čada Jan 2:2), TJ Sokol Dobřív - TJ Hrádek B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Eduard 0:4, Dvořák Petr 1:3, Protiva Miroslav 0:2, Tengler Miroslav 2:2, Břinda Karel 0:2, body hostů: Oplová Renáta 3:1, Matoušová Aneta 4:0, Hobl Pavel 3:1, Matoušová Jana 3:1),
5. kolo:
TJ Hrádek B - SK Němčovice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušová Jana 4:0, Hobl Pavel 0:2, Oplová Renáta 4:0, Matoušová Aneta 4:0, Mudra Jakub 0:2, body hostů: Zuska Václav 1:3, Cipra Petr 1:3, Braborec Martin 1:3, Krev Zbyněk 1:3), SK Nevid B - TJ Sokol Dobřív 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čada Jan 3:1, Ríha Petr 1:3, Šmolík Vojtěch 3:1, WO 0:5, body hostů: Tengler Miroslav 2:1, Bělohlávek Eduard 1:2, Dvořák Petr 2:1, Protiva Miroslav 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Skomelno B - TJ Baník Kříše A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr st. 2:2, Kahovec Ladislav 2:2, Nový Josef 1:3, Jeremiáš Pavel 1:3, body hostů: Šperl Jan 3:1, Krhounek Ladislav 3:1, Razák Petr 4:0, Kratochvíl Rudolf 0:4), TJ Spartak Strašice B - SK Mostiště 2003 A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halbych Jan 1:3, Páv Jan 3:1, Havel Miroslav st. 2:2, Bergmann Vladimír 1:3, body hostů: Mudra Antonín 3:1, Simler Josef 1:3, Simler Jan 4:0, Turek Václav 1:3), TJ Sokol Těně C - TJ Sokol Osek u Rokycan B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Dušan 2:2, Tomášek Pavel st. 2:2, Tomášek Pavel 1:3, Krajdlová Naďa 3:1, body hostů: Havlíček Zdeněk 3:1, Bůcha Petr 2:2, Bůcha Adam 0:4, Vančura Jan 3:1),
6. kolo:
SK Němčovice A - TJ Sokol Osek u Rokycan B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zuska Václav 1:3, Cipra Petr 1:3, Braborec Martin 0:4, Krev Zbyněk 0:4, body hostů: Havlíček Zdeněk 3:1, Bůcha Petr 4:0, Vančura Jan 3:1, Trunec Luboš 4:0), SK Mostiště 2003 A - TJ Sokol Těně C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Simler Josef 0:4, Mudra Antonín 4:0, Simler Jan 4:0, Turek Václav 3:1, body hostů: Pour Ondřej 1:3, Hájek Dušan 1:3, Tomášek Pavel 1:3, Tomášek Pavel st. 2:2), TJ Baník Kříše A - TJ Spartak Strašice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šperl Jan 2:2, Kratochvíl Rudolf 2:2, Razák Petr 4:0, Krhounek Ladislav 3:1, body hostů: Halbych Jan 0:4, Páv Jan 2:2, Havel Miroslav st. 1:3, Bergmann Vladimír 2:2), TJ Sokol Dobřív - TJ Sokol Skomelno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Eduard 3:1, Dvořák Petr 4:0, Protiva Miroslav 0:4, Tengler Miroslav 1:2, WO 0:1, body hostů: Kahovec Ladislav 2:2, Jeremiáš Pavel 2:2, Nový Josef 1:3, Hofman Petr st. 2:1, WO 1:0), TJ Hrádek B - SK Nevid B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušová Aneta 4:0, Matoušová Jana 4:0, Oplová Renáta 4:0, Rousek Petr 3:1, body hostů: Čada Jan 1:3, Ríha Petr 0:4, Šmolík Vojtěch 0:4, Tomášů Martin 0:4),
7. kolo:
SK Nevid B - SK Němčovice A 13:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čada Jan 3:0, Ríha Petr 3:0, Šmolík Vojtěch 3:0, 0:1, WO 3:2, body hostů: Zuska Václav 0:3, Cipra Petr 0:3, Braborec Martin 1:3, WO 2:3), TJ Sokol Skomelno B - TJ Hrádek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr st. 3:1, Kahovec Ladislav 1:3, Nový Josef 1:2, Jeremiáš Pavel 1:3, WO 1:0, body hostů: Oplová Renáta 1:3, Rousek Petr 2:2, Matoušová Aneta 4:0, Matoušová Jana 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Dobřív - TJ Spartak Strašice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Petr 3:1, Bělohlávek Eduard 4:0, Protiva Miroslav 0:4, Tengler Miroslav 2:2, body hostů: Halbych Jan 2:2, Páv Jan 1:3, Havel Miroslav st. 2:2, Bergmann Vladimír 2:2), TJ Sokol Těně C - TJ Baník Kříše A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voříšek Radek 1:3, Hájek Dušan 2:2, Tomášek Pavel st. 2:2, Tomášek Pavel 1:3, body hostů: Krhounek Ladislav 2:2, Šperl Jan 4:0, Razák Petr 4:0, Kratochvíl Rudolf 0:4), TJ Sokol Osek u Rokycan B - SK Mostiště 2003 A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 2:2, Bůcha Petr 3:1, Vančura Jan 0:4, Trunec Luboš 2:2, body hostů: Mudra Antonín 4:0, Simler Josef 1:3, Simler Jan 3:1, Turek Václav 1:3),
8. kolo:
SK Mostiště 2003 A - SK Němčovice A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mudra Antonín 2:1, Simler Josef 2:1, Simler Jan 3:0, Turek Václav 2:1, WO 5:0, body hostů: Cipra Petr 0:4, Braborec Martin 0:4, Zuska Václav 3:1, WO 0:5), TJ Baník Kříše A - TJ Sokol Osek u Rokycan B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Rudolf 3:1, Šperl Jan 4:0, Razák Petr 3:1, Krhounek Ladislav 3:1, body hostů: Havlíček Zdeněk 0:4, Bůcha Petr 1:3, Trunec Luboš 2:2, Vančura Jan 0:4), TJ Sokol Dobřív - TJ Sokol Těně C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Petr 4:0, Bělohlávek Eduard 4:0, Břinda Karel 0:4, Tengler Miroslav 1:3, body hostů: Hájek Dušan 2:2, Tomášek Pavel st. 1:3, Tomášek Pavel 2:2, Krajdlová Naďa 2:2), TJ Hrádek B - TJ Spartak Strašice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hobl Pavel 3:0, Rousek Petr 2:1, Matoušová Jana 1:2, Matoušová Aneta 4:0, WO 0:3, body hostů: Ševčík Vladimír 0:4, Bergmann Vladimír 1:2, Halbych Jan 1:2, Páv Jan 1:2, WO 3:0), SK Nevid B - TJ Sokol Skomelno B 2:16 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ríha Petr 1:3, Šmolík Vojtěch 0:4, Tomášů Martin 0:4, WO 0:5, body hostů: Nový Josef 2:1, Jeremiáš Pavel 3:0, Hofman Petr st. 3:0, Kahovec Ladislav 3:0, WO 5:0),
9. kolo:
TJ Sokol Skomelno B - SK Němčovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hofman Petr st. 3:1, Jeremiáš Pavel 3:1, Kahovec Ladislav 3:1, Nový Josef 2:2, body hostů: Braborec Martin 0:4, Zuska Václav 2:2, Cipra Petr 3:1, Krev Zbyněk 0:4), TJ Spartak Strašice B - SK Nevid B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bergmann Vladimír 4:0, Ševčík Vladimír 3:1, Páv Jan 3:1, Halbych Jan 3:1, body hostů: Čada Jan 3:1, Šmolík Vojtěch 0:4, Ríha Petr 0:4, Tomášů Martin 0:4), TJ Sokol Těně C - TJ Hrádek B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Dušan 0:4, Krajdlová Naďa 1:3, Tomášek Pavel st. 1:3, Tomášek Pavel 1:3, body hostů: Oplová Renáta 2:2, Matoušová Aneta 4:0, Matoušová Jana 4:0, Hobl Pavel 3:1), TJ Sokol Osek u Rokycan B - TJ Sokol Dobřív 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 2:2, Bůcha Petr 1:3, Vančura Jan 1:3, Trunec Luboš 1:2, WO 1:0, body hostů: Tengler Miroslav 3:0, Dvořák Petr 3:1, Bělohlávek Eduard 4:0, Břinda Karel 0:4, WO 0:1), SK Mostiště 2003 A - TJ Baník Kříše A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mudra Antonín 4:0, Simler Josef 1:3, Simler Jan 1:3, Turek Václav 2:2, body hostů: Kratochvíl Rudolf 2:2, Krhounek Ladislav 0:4, Razák Petr 3:1, Šperl Jan 3:1),
10. kolo:
SK Němčovice A - TJ Baník Kříše A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zuska Václav 1:2, Cipra Petr 1:3, Rýdl Filip 0:4, Krev Zbyněk 0:4, WO 1:0, body hostů: Šperl Jan 4:0, Krhounek Ladislav 3:0, Razák Petr 4:0, Kratochvíl Rudolf 2:2, WO 0:1), SK Mostiště 2003 A - TJ Sokol Dobřív 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Simler Josef 2:2, Turek Tomáš 1:3, Simler Jan 3:1, Turek Václav 2:2, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Tengler Miroslav 3:1, Protiva Miroslav 1:3, Břinda Karel 0:4), TJ Sokol Osek u Rokycan B - TJ Hrádek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 2:2, Bůcha Petr 2:2, Vančura Jan 1:3, Trunec Luboš 2:2, body hostů: Matoušová Aneta 4:0, Matoušová Jana 4:0, Rousek Petr 1:3, Valdhans Miloslav 0:4), TJ Sokol Těně C - SK Nevid B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Ondřej 0:4, Hájek Dušan 2:2, Tomášek Pavel 2:2, Krajdlová Naďa 3:1, body hostů: Čada Jan 4:0, Ríha Petr 3:1, Šmolík Vojtěch 1:3, Tomášů Martin 1:3), TJ Spartak Strašice B - TJ Sokol Skomelno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halbych Jan 2:2, Páv Jan 2:2, Havel Miroslav st. 2:2, Bergmann Vladimír 2:2, body hostů: Jeremiáš Pavel 2:2, Nový Josef 1:3, Hofman Petr st. 3:1, Kahovec Ladislav 2:2),
11. kolo:
TJ Spartak Strašice B - SK Němčovice A 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bergmann Vladimír 4:0, Havel Miroslav st. 2:2, Páv Jan 4:0, Ševčík Vladimír 4:0, body hostů: Zuska Václav 1:3, Braborec Martin 1:3, Cipra Petr 0:4, Krev Zbyněk 0:4), TJ Sokol Skomelno B - TJ Sokol Těně C 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahovec Ladislav 1:3, Hofman Petr st. 1:3, Jeremiáš Pavel 0:4, Nový Josef 2:2, body hostů: Hájek Dušan 4:0, Krajdlová Naďa 3:1, Tomášek Pavel 2:2, Tomášek Pavel st. 3:1), SK Nevid B - TJ Sokol Osek u Rokycan B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomášů Martin 0:4, Ríha Petr 2:2, Komorous Jaroslav 3:0, Šmolík Vojtěch 2:1, WO 2:0, body hostů: Bůcha Petr 1:1, Havlíček Zdeněk 3:1, Vančura Jan 2:2, Trunec Luboš 1:3, WO 0:2), TJ Hrádek B - SK Mostiště 2003 A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušová Aneta 4:0, Matoušová Jana 4:0, Hobl Pavel 1:3, Oplová Renáta 1:2, Hrubý Karel 0:1, body hostů: Mudra Antonín 2:2, Simler Josef 1:3, Simler Jan 2:2, Turek Václav 1:3), TJ Sokol Dobřív - TJ Baník Kříše A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Eduard 2:2, Dvořák Petr 3:1, Protiva Miroslav 0:2, Tengler Miroslav 1:3, Břinda Karel 0:2, body hostů: Šperl Jan 2:2, Krhounek Ladislav 2:2, Razák Petr 4:0, Kratochvíl Rudolf 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Dobřív - SK Němčovice A 11:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Petr 3:0, Bělohlávek Eduard 3:0, Břinda Karel 1:2, WO 3:3, body hostů: Cipra Petr 1:2, Zuska Václav 1:2, Krev Zbyněk 0:3, WO 3:3), TJ Baník Kříše A - TJ Hrádek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šperl Jan 4:0, Kratochvíl Rudolf 0:4, Razák Petr 3:1, Krhounek Ladislav 0:4, body hostů: Matoušová Jana 2:2, Hobl Pavel 3:1, Matoušová Aneta 2:2, Oplová Renáta 2:2), SK Mostiště 2003 A - SK Nevid B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mudra Antonín 4:0, Simler Josef 2:2, Simler Jan 3:1, Turek Václav 4:0, body hostů: Komorous Jaroslav 2:2, Ríha Petr 1:3, Šmolík Vojtěch 0:4, Tomášů Martin 0:4), TJ Sokol Osek u Rokycan B - TJ Sokol Skomelno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 2:2, Krejčí Michal 2:2, Vančura Jan 2:2, Trunec Luboš 2:2, body hostů: Hofman Petr st. 2:2, Nový Josef 2:2, Kahovec Ladislav 2:2, Jeremiáš Pavel 2:2), TJ Sokol Těně C - TJ Spartak Strašice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voříšek Radek 2:2, Hájek Dušan 4:0, Tomášek Pavel st. 1:3, Tomášek Pavel 2:2, body hostů: Halbych Jan 3:1, Páv Jan 1:3, Havel Miroslav st. 1:3, Bergmann Vladimír 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Těně C - SK Němčovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Dušan 4:0, Tomášek Pavel 4:0, Tomášek Pavel st. 4:0, Krajdlová Naďa 4:0, body hostů: Krev Zbyněk 0:4, Rýdl Filip 0:4, Cipra Petr 0:4, Braborec Martin 0:4), TJ Spartak Strašice B - TJ Sokol Osek u Rokycan B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Halbych Jan 3:0, Bergmann Vladimír 1:2, Páv Jan 2:1, Havel Miroslav st. 2:1, WO 5:0, body hostů: Havlíček Zdeněk 1:3, Vančura Jan 0:4, Trunec Luboš 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Skomelno B - SK Mostiště 2003 A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahovec Ladislav 3:1, Nový Josef 2:2, Jeremiáš Pavel 3:1, Hofman Petr st. 1:3, body hostů: Simler Josef 1:3, Mudra Antonín 4:0, Karel Petr 1:3, Turek Václav 1:3), SK Nevid B - TJ Baník Kříše A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmolík Vojtěch 0:4, Ríha Petr 1:3, Čada Jan 3:1, Tomášů Martin 0:4, body hostů: Šperl Jan 4:0, Krhounek Ladislav 2:2, Razák Petr 3:1, Kratochvíl Rudolf 3:1), TJ Hrádek B - TJ Sokol Dobřív 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušová Aneta 4:0, Matoušová Jana 3:1, Hobl Pavel 3:1, Rousek Petr 3:1, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Budělovský Miroslav 0:4, Protiva Miroslav 0:4, Břinda Karel 0:4),
14. kolo:
SK Němčovice A - TJ Hrádek B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cipra Petr 1:3, Zuska Václav 1:3, Krev Zbyněk 1:3, Braborec Martin 0:4, body hostů: Hrubý Karel 1:3, Rousek Petr 4:0, Matoušová Aneta 4:0, Hobl Pavel 4:0), TJ Sokol Dobřív - SK Nevid B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělohlávek Eduard 2:0, Dvořák Petr 3:0, Protiva Miroslav 0:3, Tengler Miroslav 3:0, Břinda Karel 0:1, WO 5:0, body hostů: Ríha Petr 1:3, Šmolík Vojtěch 2:2, Tomášů Martin 1:3, WO 0:5), TJ Baník Kříše A - TJ Sokol Skomelno B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šperl Jan 2:0, Kratochvíl Rudolf 1:2, Razák Petr 3:0, Krhounek Ladislav 2:1, WO 5:0, body hostů: Klíma Jiří 0:4, Nový Josef 1:2, Kahovec Ladislav 2:2, WO 0:5), SK Mostiště 2003 A - TJ Spartak Strašice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karel Petr 0:4, Mudra Antonín 3:1, Simler Josef 3:1, Turek Václav 2:2, body hostů: Halbych Jan 2:2, Bergmann Vladimír 1:3, Havel Miroslav st. 3:1, Páv Jan 2:2), TJ Sokol Osek u Rokycan B - TJ Sokol Těně C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Michal 2:2, Trunec Luboš 4:0, Vančura Jan 0:4, Havlíček Zdeněk 2:2, body hostů: Pour Ondřej 1:3, Hájek Dušan 3:1, Tomášek Pavel 1:3, Tomášek Pavel st. 3:1),
15. kolo:
TJ Sokol Osek u Rokycan B - SK Němčovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 4:0, Trunec Luboš 4:0, Dudl Jan 0:4, Vančura Jan 4:0, body hostů: Zuska Václav 1:3, Cipra Petr 1:3, Braborec Martin 1:3, Krev Zbyněk 1:3), TJ Sokol Těně C - SK Mostiště 2003 A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pour Ondřej 1:3, Tomášek Pavel 2:2, Tomášek Pavel st. 2:2, Hájek Dušan 3:1, body hostů: Jaroš Ivo 0:4, Mudra Antonín 4:0, Turek Václav 1:3, Simler Jan 3:1), TJ Spartak Strašice B - TJ Baník Kříše A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halbych Jan 2:2, Bergmann Vladimír 3:1, Havel Miroslav st. 1:3, Páv Jan 1:3, body hostů: Šperl Jan 4:0, Krhounek Ladislav 1:3, Razák Petr 3:1, Kratochvíl Rudolf 1:3), TJ Sokol Skomelno B - TJ Sokol Dobřív 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahovec Ladislav 3:1, Hofman Petr st. 2:2, Nový Josef 2:2, Jeremiáš Pavel 1:3, body hostů: Tengler Miroslav 1:3, Dvořák Petr 3:1, Bělohlávek Eduard 4:0, Břinda Karel 0:4), SK Nevid B - TJ Hrádek B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čada Jan 3:1, Ríha Petr 2:2, Šmolík Vojtěch 1:3, Tomášů Martin 1:3, body hostů: Matoušová Jana 4:0, Rousek Petr 3:1, Hrubý Karel 1:3, Valdhans Miloslav 1:3),
16. kolo:
SK Němčovice A - SK Nevid B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cipra Petr 2:2, Zuska Václav 2:2, Braborec Martin 0:4, Krev Zbyněk 0:4, body hostů: Tomášů Martin 2:2, Šmolík Vojtěch 3:1, Ríha Petr 3:1, Čada Jan 4:0), TJ Hrádek B - TJ Sokol Skomelno B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušová Jana 2:0, Oplová Renáta 3:1, Hrubý Karel 1:3, Matoušová Aneta 4:0, Valdhans Miloslav 1:1, body hostů: Kahovec Ladislav 1:3, Jeremiáš Pavel 3:1, Vyčichlo Jiří 0:4, Nový Josef 1:3), TJ Spartak Strašice B - TJ Sokol Dobřív 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halbych Jan 3:1, Bergmann Vladimír 2:2, Páv Jan 1:3, Havel Miroslav st. 2:2, body hostů: Dvořák Petr 4:0, Protiva Miroslav 1:3, Bělohlávek Eduard 3:1, Břinda Karel 0:4), TJ Baník Kříše A - TJ Sokol Těně C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Rudolf 0:4, Šperl Jan 4:0, Razák Petr 3:1, Krhounek Ladislav 0:4, body hostů: Pour Ondřej 2:2, Tomášek Pavel 2:2, Krajdlová Naďa 3:1, Tomášek Pavel st. 2:2), SK Mostiště 2003 A - TJ Sokol Osek u Rokycan B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turek Tomáš 0:4, Vonásek Jakub 0:4, Simler Jan 4:0, Turek Václav 4:0, body hostů: Havlíček Zdeněk 2:2, Trunec Luboš 2:2, Vančura Jan 2:2, Šuster Jiří 2:2),
17. kolo:
SK Mostiště 2003 A - SK Němčovice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Simler Josef 4:0, Turek Tomáš 1:3, Simler Jan 4:0, Turek Václav 4:0, body hostů: Zuska Václav 1:3, Cipra Petr 1:3, Braborec Martin 1:3, Krev Zbyněk 0:4), TJ Sokol Osek u Rokycan B - TJ Baník Kříše A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Havlíček Zdeněk 1:2, Vančura Jan 2:1, Šuster Jiří 2:1, Trunec Luboš 2:1, WO 5:0, body hostů: Šperl Jan 0:4, Kratochvíl Rudolf 1:3, Razák Petr 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Těně C - TJ Sokol Dobřív 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pour Ondřej 1:2, Hájek Dušan 2:1, Tomášek Pavel 1:2, Tomášek Pavel st. 2:1, WO 5:0, body hostů: Dvořák Petr 3:1, Břinda Karel 0:4, Bělohlávek Eduard 3:1, WO 0:5), TJ Spartak Strašice B - TJ Hrádek B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halbych Jan 3:1, Bergmann Vladimír 3:1, Páv Jan 3:1, Havel Miroslav st. 3:1, body hostů: Valdhans Miloslav 2:2, Hrubý Karel 0:4, Hobl Pavel 2:2, Drnec Jiří 0:4), TJ Sokol Skomelno B - SK Nevid B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jeremiáš Pavel 3:1, Nový Josef 2:2, Kahovec Ladislav 4:0, Hofman Petr st. 2:2, body hostů: Šmolík Vojtěch 1:3, Tomášů Martin 0:4, Komorous Jaroslav 3:1, Ríha Petr 1:3),
18. kolo:
SK Němčovice A - TJ Sokol Skomelno B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zuska Václav 0:4, Cipra Petr 0:4, Braborec Martin 0:4, Krev Zbyněk 0:4, body hostů: Jeremiáš Pavel 4:0, Nový Josef 4:0, Kahovec Ladislav 4:0, Hofman Petr st. 4:0), SK Nevid B - TJ Spartak Strašice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmolík Vojtěch 2:2, Ríha Petr 1:3, Čada Jan 4:0, Tomášů Martin 0:4, body hostů: Halbych Jan 2:2, Bergmann Vladimír 2:2, Páv Jan 2:2, Ševčík Vladimír 3:1), TJ Hrádek B - TJ Sokol Těně C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušová Jana 3:1, Drnec Jiří 0:2, Oplová Renáta 3:1, Hrubý Karel 0:4, Valdhans Miloslav 1:1, body hostů: Hájek Dušan 4:0, Krajdlová Naďa 2:2, Pour Ondřej 1:3, Tomášek Pavel 2:2), TJ Sokol Dobřív - TJ Sokol Osek u Rokycan B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Protiva Miroslav 2:2, Břinda Karel 1:3, Dvořák Petr 3:0, Tengler Miroslav 3:1, Budělovský Miroslav 0:1, body hostů: Havlíček Zdeněk 2:2, Vančura Jan 1:3, Šuster Jiří 0:4, Trunec Luboš 4:0), TJ Baník Kříše A - SK Mostiště 2003 A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Rudolf 2:2, Šperl Jan 3:1, Razák Petr 4:0, Krhounek Ladislav 1:3, body hostů: Jaroš Ivo 2:2, Karel Petr 0:4, Simler Josef 1:3, Simler Jan 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline