Výsledky do novin
1.třída mladší žactvo
1. kolo:
SK DDM Kotlářka Praha - TTC Klánovice 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Kopecký Michael 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Jandus Martin 0:1, Garček Tomáš 0:1, Pavlíček Matyáš 0:1), ZŠ Lužiny 06 - TTC Elizza Praha 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, Ohera Richard 0:1, body hostů: Zacharda Jáchym ml. 1:0, Ošmera Jan 1:0, Remunda Alexandros Matheos 1:0), TJ Slavoj Praha - AC Sparta Praha 0:3 (body domácích: Nádvorník Václav 0:1, Gräf Adam 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, body hostů: Podrazil Václav 1:0, Sochor David 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0),
2. kolo:
TTC Klánovice - AC Sparta Praha 0:3 (body domácích: Garček Tomáš 0:1, Pavlíček Matyáš 0:1, Jandus Martin 0:1, body hostů: Podrazil Václav 1:0, Sochor David 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), TTC Elizza Praha - TJ Slavoj Praha 3:1 (body domácích: Remunda Alexandros Matheos 1:1, Zacharda Jáchym ml. 1:0, Ošmera Jan 1:0, body hostů: Nádvorník Václav 1:0, Rek Dominik Lukáš 0:2, Gräf Adam 0:1), SK DDM Kotlářka Praha - ZŠ Lužiny 06 3:0 (body domácích: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Rein Tomáš 0:1, Rek Adam Martin 0:1, Ohera Richard 0:1),
3. kolo:
ZŠ Lužiny 06 - TTC Klánovice 3:2 (body domácích: Rek Adam Martin 2:0, Rein Tomáš 1:1, Ohera Richard 0:1, body hostů: Pavlíček Matyáš 0:2, Jandus Martin 1:1, Garček Tomáš 1:0), TJ Slavoj Praha - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Rek Dominik Lukáš 0:1, Gräf Adam 0:1, Nádvorník Václav 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0), AC Sparta Praha - TTC Elizza Praha 3:0 (body domácích: Sochor David 1:0, Podrazil Václav 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0, body hostů: Zacharda Jáchym ml. 0:1, Remunda Alexandros Matheos 0:1, Ošmera Jan 0:1),
4. kolo:
TTC Klánovice - TTC Elizza Praha 0:3 (body domácích: Garček Tomáš 0:1, Pavlíček Matyáš 0:1, Jandus Martin 0:1, body hostů: Ošmera Jan 1:0, Remunda Alexandros Matheos 1:0, Zacharda Jáchym ml. 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - AC Sparta Praha 3:1 (body domácích: Šíp Martin 2:0, Kopecký Michael 1:0, Luxemburk Filip 0:1, body hostů: Podrazil Václav 0:1, Jungwirthová Andrea 0:2, Sochor David 1:0), ZŠ Lužiny 06 - TJ Slavoj Praha 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, Ohera Richard 0:1, body hostů: Gräf Adam 1:0, Nádvorník Václav 1:0, Rek Dominik Lukáš 1:0),
5. kolo:
TJ Slavoj Praha - TTC Klánovice 3:1 (body domácích: Nádvorník Václav 2:0, Gräf Adam 0:1, Rek Dominik Lukáš 1:0, body hostů: Jandus Martin 0:1, Garček Tomáš 1:1, Pavlíček Matyáš 0:1), AC Sparta Praha - ZŠ Lužiny 06 3:0 (body domácích: Podrazil Václav 1:0, Sochor David 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0, body hostů: Rein Tomáš 0:1, Rek Adam Martin 0:1, Ohera Richard 0:1), TTC Elizza Praha - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Remunda Alexandros Matheos 0:1, Zacharda Jáchym ml. 0:1, Ošmera Jan 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0),
6. kolo:
TTC Klánovice - SK DDM Kotlářka Praha 0:3wo, TTC Elizza Praha - ZŠ Lužiny 06 3:0 (body domácích: Ošmera Jan 1:0, Rochowanski Jan 1:0, Zacharda Jáchym ml. 1:0, body hostů: Rein Tomáš 0:1, Rek Adam Martin 0:1, Trávníček Antonín 0:1), AC Sparta Praha - TJ Slavoj Praha 3:0 (body domácích: Sochor David 1:0, Podrazil Václav 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0, body hostů: Gräf Adam 0:1, Nádvorník Václav 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1),
7. kolo:
AC Sparta Praha - TTC Klánovice 3:0wo, TJ Slavoj Praha - TTC Elizza Praha 0:3 (body domácích: Nádvorník Václav 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, Gräf Adam 0:1, body hostů: Rochowanski Jan 1:0, Zacharda Jáchym ml. 1:0, Ošmera Jan 1:0), ZŠ Lužiny 06 - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, Trávníček Antonín 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0),
8. kolo:
TTC Klánovice - ZŠ Lužiny 06 0:3wo, SK DDM Kotlářka Praha - TJ Slavoj Praha 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Kopecký Michael 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Nádvorník Václav 0:1, Rek Dominik Lukáš 0:1, Gräf Adam 0:1), TTC Elizza Praha - AC Sparta Praha 1:3 (body domácích: Rochowanski Jan 0:2, Zacharda Jáchym ml. 0:1, Ošmera Jan 1:0, body hostů: Sochor David 1:0, Podrazil Václav 2:0, Jungwirthová Andrea 0:1),
9. kolo:
TTC Elizza Praha - TTC Klánovice 3:0wo, AC Sparta Praha - SK DDM Kotlářka Praha 0:3 (body domácích: Sochor David 0:1, Podrazil Václav 0:1, Jungwirthová Andrea 0:1, body hostů: Kopecký Michael 1:0, Šíp Martin 1:0, Luxemburk Filip 1:0), TJ Slavoj Praha - ZŠ Lužiny 06 3:2 (body domácích: Nádvorník Václav 1:1, Rek Dominik Lukáš 1:1, Gräf Adam 1:0, body hostů: Rein Tomáš 0:2, Rek Adam Martin 2:0, Trávníček Antonín 0:1),
10. kolo:
TTC Klánovice - TJ Slavoj Praha 0:3wo, ZŠ Lužiny 06 - AC Sparta Praha 0:3 (body domácích: Rek Adam Martin 0:1, Rein Tomáš 0:1, Trávníček Antonín 0:1, body hostů: Sochor David 1:0, Podrazil Václav 1:0, Jungwirthová Andrea 1:0), SK DDM Kotlářka Praha - TTC Elizza Praha 3:0 (body domácích: Šíp Martin 1:0, Kopecký Michael 1:0, Luxemburk Filip 1:0, body hostů: Zacharda Jáchym ml. 0:1, Rochowanski Jan 0:1, Ošmera Jan 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy