Výsledky do novin
RS 4. BB třídy
TJ Sokol Mysločovice "D" - SK Slavičín "D" 8:10, SK Slavičín "D" - TJ Sokol Mysločovice "D" 6:12, TJ Sokol Mysločovice "D" - ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" 9:9, ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" - TJ Sokol Mysločovice "D" 9:9, TJ Sokol Mysločovice "D" - SK Slopné "D" 16:2, SK Slopné "D" - TJ Sokol Mysločovice "D" 5:13, SK Slavičín "D" - ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" 11:7, ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" - SK Slavičín "D" 12:6, SK Slavičín "D" - SK Slopné "D" 12:6, SK Slopné "D" - SK Slavičín "D" 5:13, ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" - SK Slopné "D" 15:3, SK Slopné "D" - ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" 5:13, KST Zlín "E" - TJ Sokol Šarovy "D" 3:15, TJ Sokol Kostelec "E" - SK Slopné "C" 9:9, KST Zlín "E" - KPST - SK Louky "C" 6:12, KPST - SK Louky "C" - TJ Sokol Šarovy "D" 14:4, TJ Sokol Šarovy "D" - TJ Sokol Kostelec "E" 13:5, SK Slopné "C" - KST Zlín "E" 11:7, KPST - SK Louky "C" - SK Slopné "C" 8:10, TJ Sokol Kostelec "E" - KST Zlín "E" 15:3, KPST - SK Louky "C" - TJ Sokol Kostelec "E" 4:14, SK Slopné "C" - TJ Sokol Šarovy "D" 12:6, TJ Sokol Šarovy "D" - KST Zlín "E" 17:1, SK Slopné "C" - TJ Sokol Kostelec "E" 9:9, KPST - SK Louky "C" - KST Zlín "E" 14:4, TJ Sokol Šarovy "D" - KPST - SK Louky "C" 12:6, TJ Sokol Kostelec "E" - TJ Sokol Šarovy "D" 11:7, KST Zlín "E" - SK Slopné "C" 15:3, SK Slopné "C" - KPST - SK Louky "C" 10:8, KST Zlín "E" - TJ Sokol Kostelec "E" 9:9, TJ Sokol Kostelec "E" - KPST - SK Louky "C" 6:12, TJ Sokol Šarovy "D" - SK Slopné "C" 12:6,
1. kolo:
SK Slopné "C" - TJ Sokol Mysločovice "D" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belžík Rostislav 1:3, Šůstek Bohuslav 4:0, Škarek Ladislav 3:1, Vána Václav 2:2, body hostů: Gazdoš Jaroslav st. 1:3, Kolařík Milan st. 2:2, Malota Filip 3:1, Gazdoš Martin 0:4), TJ Sokol Kostelec "E" - SK Slavičín "D" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polášek Daniel 0:4, Hlavicová Dagmara 0:4, Dvořák Jakub 3:1, Zajíček Teo 0:4, body hostů: Droščák Jan ml. 3:1, Plášek Jonáš 4:0, Drápala Tobiáš 3:1, Plášek Hubert 3:1), ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" - TJ Sokol Šarovy "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rizovski Ivan 1:3, Vondráček Tomáš st. 3:1, Nováček Karel 3:1, Maršálek Martin 1:3, body hostů: Weiss Jaromír 2:2, Úředníček Petr 4:0, Zikmund Marek 1:3, Lišaník Josef ml. 1:3), KPST - SK Louky "C" - SK Slopné "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teichmann Petr 2:2, Kolomazník Antonín 3:1, Kolesa Václav 2:0, Kolomazník Radek 4:0, Veselý Petr 1:1, body hostů: Kozubík Jan 0:4, Majzlík Tomáš 0:4, Tkadlecová Tereza 2:2, Vána Jakub 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Mysločovice "D" - TJ Sokol Kostelec "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Jaroslav st. 2:2, Gazdoš Martin 2:2, Ordáň David 2:2, Pešica Daniel 2:2, body hostů: Vlček Jan 4:0, Hlavicová Dagmara 0:4, Dvořák Jakub 4:0, Polášek Daniel 0:4), SK Slavičín "D" - TJ Sokol Šarovy "D" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plášek Jonáš 2:2, Plášek Hubert 0:4, Droščák Jan ml. 1:3, Rak Petr 0:4, body hostů: Weiss Jaromír 2:2, Úředníček Petr 4:0, Panoš Radovan 4:0, Zikmund Marek 3:1), ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" - KPST - SK Louky "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rizovski Ivan 1:3, Bednařík Robert 1:3, Maršálek Martin 2:2, Vondráček Tomáš st. 4:0, body hostů: Teichmann Petr 2:2, Kolomazník Antonín 2:2, Kolomazník Radek 2:2, Gabrhelík Jiří 2:2), SK Slopné "D" - KST Zlín "E" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrů Daniel 1:3, Tkadlecová Tereza 0:2, Vána Jakub 1:3, Majzlík Tomáš 0:4, Trunkát Evžen 0:2, body hostů: Šerý Ondřej 4:0, Kudělka Matyáš 4:0, Málek Tomáš 4:0, Dufek Filip 2:2),
3. kolo:
SK Slopné "C" - SK Slopné "D" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Belžík Rostislav 1:3, Škarek Ladislav 3:1, Šůstek Bohuslav 3:1, Vána Václav 2:2, body hostů: Trunkát Evžen 0:2, Tkadlecová Tereza 2:2, Petrů Daniel 1:3, Vána Jakub 4:0, Majzlík Tomáš 0:2), TJ Sokol Šarovy "D" - TJ Sokol Mysločovice "D" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Úředníček Petr 4:0, Večeřa Miroslav 3:1, Panoš Radovan 4:0, Weiss Jaromír 3:1, body hostů: Gazdoš Jaroslav st. 2:2, Gazdoš Martin 0:4, Ordáň David 0:4, Vrzala Jakub 0:4), KPST - SK Louky "C" - SK Slavičín "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teichmann Petr 3:1, Kolomazník Antonín 1:1, Kolomazník Radek 3:1, Gabrhelík Jiří 3:1, Veselý Petr 1:1, body hostů: Rohlena Ivo 3:1, Droščák Jan ml. 1:3, Plášek Hubert 1:3, Rak Petr 0:4), KST Zlín "E" - ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ždánský Vojtěch 2:2, Dufek Filip 0:4, Málek Tomáš 3:1, Ďulák Michal 0:4, body hostů: Nováček Karel 2:2, Vondráček Tomáš st. 4:0, Rizovski Ivan 3:1, Maršálek Martin 2:2),
4. kolo:
ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" - SK Slopné "C" 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Martin 1:3, Nováček Karel 1:3, Rizovski Ivan 1:2, Vondráček Tomáš st. 3:1, Šanda Zbyněk 0:1, body hostů: Vána Václav 0:4, Škarek Ladislav 3:1, Surá Kateřina 3:1, Šůstek Bohuslav 4:0), SK Slopné "D" - TJ Sokol Kostelec "E" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Majzlík Tomáš 1:3, Tkadlecová Tereza 0:4, Vána Jakub 3:1, Chlud Jan 0:4, body hostů: Dvořák Jakub 4:0, Vlček Jan 3:1, Jonák František 3:1, Podhajský Jakub 2:2), TJ Sokol Mysločovice "D" - KPST - SK Louky "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazda Zdeněk 3:1, Gazdoš Jaroslav st. 1:3, Kolařík Milan st. 1:3, Gazdoš Martin 0:4, body hostů: Teichmann Petr 2:2, Kolomazník Antonín 3:1, Kolesa Václav 4:0, Gabrhelík Jiří 2:2), SK Slavičín "D" - KST Zlín "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plášek Jonáš 3:1, Droščák Jan ml. 2:2, Drápala Tobiáš 3:1, Plášek Hubert 1:3, body hostů: Kudělka Matyáš 4:0, Ďulák Michal 0:4, Ždánský Vojtěch 1:3, Málek Tomáš 2:2),
5. kolo:
SK Slopné "C" - SK Slavičín "D" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surá Kateřina 2:2, Škarek Ladislav 4:0, Šůstek Bohuslav 3:1, Vána Václav 2:2, body hostů: Rohlena Ivo 3:1, Plášek Jonáš 2:2, Plášek Hubert 0:4, Droščák Jan ml. 0:4), TJ Sokol Kostelec "E" - ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Surá Lucie 0:4, Jonák František 0:4, Podhajský Jakub 0:4, Dvořák Jakub 3:1, body hostů: Vondráček Tomáš st. 4:0, Šanda Zbyněk 3:1, Rizovski Ivan 3:1, Maršálek Martin 3:1), TJ Sokol Šarovy "D" - SK Slopné "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Radek 2:2, Balšán Matěj 2:2, Úředníček Petr 4:0, Weiss Jaromír 4:0, body hostů: Vána Jakub 2:2, Švach Štěpán 0:4, Trunkát Evžen 2:2, Chlud Jan 0:4), KST Zlín "E" - TJ Sokol Mysločovice "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudělka Matyáš 4:0, Ovesný Vratislav 4:0, Málek Tomáš 3:1, Šedivá Martina 1:3, body hostů: Gazdoš Jaroslav st. 1:3, Gazdoš Martin 0:4, Kolařík Milan st. 2:2, Malota Filip 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Mysločovice "D" - SK Slopné "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gazdoš Jaroslav st. 2:2, Kolařík Milan st. 3:1, Malota Filip 2:2, Gazdoš Martin 0:2, Gazda Zdeněk 2:0, body hostů: Šůstek Bohuslav 3:1, Surá Kateřina 0:4, Vána Václav 1:3, Škarek Ladislav 3:1), SK Slavičín "D" - TJ Sokol Kostelec "E" 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plášek Hubert 0:3, Rak Petr 0:3, Petráš Michal 0:3, Plášek Jonáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Juránek Radim 4:0, Vlček Jan 4:0, Jonák František 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Šarovy "D" - ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukup Radek 3:1, Večeřa Miroslav 2:2, Úředníček Petr 3:1, Lišaník Josef ml. 3:1, body hostů: Vondráček Tomáš st. 3:1, Kotásek Richard 0:4, Rizovski Ivan 1:3, Bednařík Robert 1:3), SK Slopné "D" - KPST - SK Louky "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tkadlecová Tereza 0:4, Majzlík Tomáš 0:2, Vána Jakub 3:1, Petrů Daniel 1:3, Švach Štěpán 0:2, body hostů: Kolomazník Antonín 4:0, Veselý Petr 2:2, Kolomazník Radek 3:1, Kolesa Václav 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec "E" - TJ Sokol Mysločovice "D" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhajský Jakub 0:4, Vlček Jan 4:0, Juránek Radim 3:1, Jonák František 1:3, body hostů: Kolařík Milan st. 2:2, Malota Filip 3:1, Gazdoš Martin 1:3, Gazdoš Jaroslav st. 2:2), TJ Sokol Šarovy "D" - SK Slavičín "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lišaník Josef ml. 1:3, Soukup Radek 2:2, Panoš Radovan 4:0, Batoušek Vladimír 4:0, body hostů: Rohlena Ivo 2:2, Droščák Jan ml. 1:3, Drápala Tobiáš 2:2, Plášek Hubert 0:4), KPST - SK Louky "C" - ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Teichmann Petr 2:2, Kolomazník Antonín 3:1, Kolesa Václav 3:1, Kolomazník Radek 2:1, Veselý Petr 0:1, body hostů: Vondráček Tomáš st. 4:0, Rizovski Ivan 1:3, Maršálek Martin 1:3, Nováček Karel 0:4), KST Zlín "E" - SK Slopné "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kudělka Matyáš 4:0, Šerý Ondřej 4:0, Málek Tomáš 4:0, Ovesný Vratislav 4:0, body hostů: Švach Štěpán 0:4, Tkadlecová Tereza 0:4, Vána Jakub 0:4, Trunkát Evžen 0:4),
8. kolo:
SK Slopné "D" - SK Slopné "C" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petrů Daniel 0:2, Trunkát Evžen 0:4, Vána Jakub 4:0, Tkadlecová Tereza 0:4, Majzlík Tomáš 0:2, body hostů: Vána Václav 3:1, Surá Kateřina 3:1, Šůstek Bohuslav 3:1, Škarek Ladislav 3:1), TJ Sokol Mysločovice "D" - TJ Sokol Šarovy "D" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Milan st. 3:1, Gazdoš Jaroslav st. 3:1, Malota Filip 2:1, Gazdoš Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Balšán Matěj 0:4, Lišaník Josef ml. 4:0, Zikmund Marek 0:4, Soukup Radek 1:2, WO 0:1), SK Slavičín "D" - KPST - SK Louky "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rohlena Ivo 4:0, Plášek Jonáš 4:0, Plášek Hubert 0:4, Droščák Jan ml. 2:2, body hostů: Veselý Petr 1:3, Kolomazník Radek 2:2, Kolesa Václav 2:2, Gabrhelík Jiří 1:3), ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" - KST Zlín "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Karel 2:2, Rizovski Ivan 2:2, Maršálek Martin 3:1, Kotásek Richard 0:2, Čech Jan 0:2, body hostů: Ševčík Antonín 2:2, Juřica Jan 1:3, Ždánský Vojtěch 2:2, Málek Tomáš 4:0),
9. kolo:
SK Slopné "C" - ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surá Kateřina 1:3, Šůstek Bohuslav 4:0, Škarek Ladislav 4:0, Vána Václav 2:2, body hostů: Vondráček Tomáš st. 2:2, Šanda Zbyněk 2:2, Rizovski Ivan 0:4, Maršálek Martin 1:3), TJ Sokol Kostelec "E" - SK Slopné "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podhajský Jakub 2:2, Vlček Jan 4:0, Dvořák Jakub 4:0, Jonák František 2:2, body hostů: Vána Jakub 2:2, Tkadlecová Tereza 1:3, Kozubík Jan 1:3, Majzlík Tomáš 0:4), KPST - SK Louky "C" - TJ Sokol Mysločovice "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Teichmann Petr 2:2, Veselý Petr 2:2, Kolesa Václav 4:0, Kolomazník Radek 3:1, body hostů: Gazdoš Jaroslav st. 1:3, Gazdoš Martin 0:4, Kolařík Milan st. 1:3, Malota Filip 3:1), KST Zlín "E" - SK Slavičín "D" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juřica Jan 2:2, Ševčík Antonín 2:2, Málek Tomáš 4:0, Šedivá Martina 3:1, body hostů: Plášek Hubert 0:4, Drápala Tobiáš 2:2, Plášek Jonáš 3:1, Rak Petr 0:4),
10. kolo:
SK Slavičín "D" - SK Slopné "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plášek Jonáš 3:1, Plášek Hubert 1:3, Rak Petr 1:3, Petráš Michal 0:2, Drápala Tobiáš 2:0, body hostů: Šůstek Bohuslav 3:1, Surá Kateřina 2:2, Vána Václav 3:1, Belžík Rostislav 1:3), ST Slovácká Sparta Spytihněv "B" - TJ Sokol Kostelec "E" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondráček Tomáš st. 3:1, Maršálek Martin 2:2, Bednařík Robert 1:3, Rizovski Ivan 2:2, body hostů: Mysliveček Jan 0:4, Dvořák Jakub 4:0, Vlček Jan 3:1, Jonák František 1:3), SK Slopné "D" - TJ Sokol Šarovy "D" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vána Jakub 1:2, Trunkát Evžen 0:2, Tkadlecová Tereza 0:3, Petrů Daniel 1:2, Majzlík Tomáš 0:1, WO 5:0, body hostů: Lišaník Josef ml. 4:0, Soukup Radek 2:2, Úředníček Petr 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Mysločovice "D" - KST Zlín "E" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolařík Milan st. 2:2, Malota Filip 3:1, Gazdoš Jaroslav st. 2:2, Gazdoš Martin 0:4, body hostů: Málek Tomáš 4:0, Březina Radovan 1:3, Dufek Filip 3:1, Ďulák Michal 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy