Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třída
1. kolo:
Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Roztoky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roziňák Jan 2:2, Vácha Vladimír st. 3:1, Merta Jiří 0:4, Vácha Vladimír ml. 4:0, body hostů: Pöschl Miroslav st. 2:2, Zwiefelhofer Jiří 1:3, Eibich Jan 2:2, Vacek Jiří 2:2), TJ Sokol Černošice A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zmatlík Lukáš 2:2, Deré Michal 3:1, Fischer Jiří 4:0, Cimler Lukáš 3:1, body hostů: Freisleben Radek 2:2, Tůma Martin 0:4, Skoupil Lukáš 0:4, Freisleben Zdeněk 2:2), SK Viktorie Ořech B - TJ Sokol Středokluky A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Michal 3:1, Novák Marek 4:0, Krolop David 1:3, Redlich Michal 4:0, body hostů: Tolar Petr 2:2, Brejcha Petr 1:3, Tolar Jakub 1:3, Kačerovský Zdeněk 0:4), TJ Sokol Lety A - Sokol Rudná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Pavel 3:1, Vodička Jiří 4:0, Květoň Jan 3:1, Urban Roman 1:3, body hostů: Plecitý Lukáš 3:1, Mitáš Josef 0:4, Nágr Pavel 1:3, Jelínek Vladimír 1:3), TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Libčice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jungvirt Tomáš 1:3, Lauko Ladislav 2:2, Pecháček Jiří 0:4, Šoltés Martin 1:3, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Fišer Štefan 2:2, Podrápský Jaroslav 3:1, Slaměník Richard 3:1),
2. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - TJ Úholičky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pöschl Miroslav st. 0:4, Eibich Jan 1:3, Bárta Kryštof 2:2, Zwiefelhofer Jiří 0:4, body hostů: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Novák Martin 3:1, Kozel Vilém 2:2), Sokol Rudná B - TJ Viktoria Vestec A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Lukáš 4:0, Nágr Pavel 4:0, Mitáš Josef 2:2, Jelínek Vladimír 1:3, body hostů: Lauko Ladislav 2:2, Kurková Marie 1:3, Pecháček Jiří 0:4, Šoltés Martin 2:2), TJ Sokol Středokluky A - TJ Sokol Lety A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kačerovský Zdeněk 2:1, Tolar Jakub 0:3, Kamenszki Ivan 0:3, Tolar Petr 0:3, WO 5:0, body hostů: Vodička Jiří 3:1, Květoň Jan 4:0, Urban Roman 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - SK Viktorie Ořech B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Radek 4:0, Tůma Martin 3:1, Freisleben Zdeněk 1:3, Vilimovský Miroslav 0:4, body hostů: Veverka Jan 2:2, Novák Marek 3:1, Krolop David 2:2, Heřman Miroslav 1:3), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Černošice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vácha Vladimír st. 0:4, Roziňák Jan 1:3, Merta Jiří 0:4, Vácha Vladimír ml. 3:1, body hostů: Cimler Lukáš 2:2, Deré Michal 3:1, Lágner Petr 3:1, Fischer Jiří 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Černošice A - TJ Sokol Roztoky C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zmatlík Lukáš 0:4, Zmatlík Petr 1:3, Lágner Petr 1:3, Deré Michal 2:2, body hostů: Vacek Jiří 3:1, Novotný Vladimír 3:1, Zwiefelhofer Jiří 2:2, Bárta Kryštof 4:0), SK Viktorie Ořech B - Řevnická sportovní s.r.o 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krolop David 1:3, Veverka Jan 3:1, Novák Marek 3:1, Pavlín Jiří 1:3, body hostů: Roziňák Jan 2:2, Vácha Vladimír ml. 4:0, Merta Jiří 0:4, Vácha Vladimír st. 2:2), TJ Sokol Lety A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Jiří 4:0, Květoň Jan 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Urban Roman 4:0, body hostů: Doležal Tomáš 0:4, Tůma Martin 1:3, Freisleben Zdeněk 2:2, Skoupil Lukáš 0:4), TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Středokluky A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jungvirt Tomáš 2:2, Kurková Marie 3:1, Lauko Ladislav 3:1, Šoltés Martin 3:1, body hostů: Kačerovský Zdeněk 3:1, Vanson Patrick 0:4, Hikl Josef 0:4, Tolar Jakub 2:2), TJ Úholičky A - TJ Sokol Libčice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudolf Tomáš 3:1, Vojtěch Dušan 1:1, Kozel Vilém 0:4, Navrátil Lukáš 0:4, Ducháčková Radka 0:2, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Fišer Štefan 2:2, Podrápský Jaroslav 3:1, Slaměník Richard 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - TJ Sokol Libčice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zwiefelhofer Jiří 3:1, Švarc Martin 3:1, Jakoubek Jakub 2:2, Bárta Kryštof 3:1, body hostů: Slaměník Richard 4:0, Richter Jaroslav st. 0:4, Klinga Petr 1:3, Telipský Josef 0:4), Sokol Rudná B - TJ Úholičky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plecitý Lukáš 2:2, Mitáš Josef 1:3, Nágr Pavel 1:3, Jelínek Vladimír 0:4, body hostů: Rudolf Tomáš 4:0, Novák Martin 3:1, Vojtěch Dušan 4:0, Navrátil Lukáš 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Viktoria Vestec A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Freisleben Zdeněk 1:3, Tůma Martin 1:3, Skoupil Lukáš 1:3, WO 0:5, body hostů: Šoltés Martin 3:0, Lachout Miroslav 3:0, Lauko Ladislav 3:0, Ráb Václav 0:3, WO 5:0), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Lety A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vácha Vladimír ml. 3:1, Vácha Vladimír st. 1:3, Merta Jiří 1:3, Roziňák Jan 0:4, body hostů: Květoň Jan 3:1, Urban Roman 2:2, Vodička Jiří 3:1, Dvořák Pavel 3:1), TJ Sokol Černošice A - SK Viktorie Ořech B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lágner Petr 1:3, Fischer Jiří 2:2, Cimler Lukáš 2:2, Deré Michal 2:2, body hostů: Veverka Jan 1:3, Krolop David 1:3, Pavlín Jiří 3:1, Novák Marek 4:0),
5. kolo:
SK Viktorie Ořech B - TJ Sokol Roztoky C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Marek 4:0, Píš Daniel 1:3, Redlich Michal 2:2, Veverka Jan 0:2, Krolop David 0:2, body hostů: Švarc Martin 2:2, Pöschl Miroslav st. 3:1, Eibich Jan 2:2, Bárta Kryštof 2:2), TJ Sokol Lety A - TJ Sokol Černošice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Jan 3:1, Urban Roman 2:2, Vodička Jiří 2:2, Dvořák Pavel 2:2, body hostů: Fischer Jiří 2:2, Cimler Lukáš 1:3, Deré Michal 4:0, Lágner Petr 0:4), TJ Viktoria Vestec A - Řevnická sportovní s.r.o 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Kurková Marie 2:2, Lauko Ladislav 4:0, Šoltés Martin 4:0, body hostů: Vácha Vladimír st. 1:3, Vácha Vladimír ml. 1:3, Roziňák Jan 2:2, Merta Jiří 0:4), TJ Úholičky A - TJ Sokol Středokluky A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Novák Martin 3:1, Navrátil Lukáš 3:1, body hostů: Tolar Petr 0:4, Brejcha Petr 0:4, Tolar Jakub 0:4, Kačerovský Zdeněk 2:2), TJ Sokol Libčice B - Sokol Rudná B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klinga Petr 0:4, Fišer Štefan 4:0, Podrápský Jaroslav 2:2, Bartoň Milan 4:0, body hostů: Plecitý Lukáš 2:2, Mitáš Josef 2:2, Nágr Pavel 1:3, Jelínek Vladimír 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - Sokol Rudná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 2:2, Švarc Martin 2:2, Vacek Jiří 0:4, Pöschl Miroslav st. 2:2, body hostů: Plecitý Lukáš 4:0, Mitáš Josef 2:2, Nágr Pavel 3:1, Jelínek Vladimír 1:3), TJ Sokol Středokluky A - TJ Sokol Libčice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tolar Petr 1:3, Brejcha Petr 0:4, Kamenszki Ivan 0:4, Vanson Patrick 0:4, body hostů: Slaměník Richard 4:0, Richter Jaroslav st. 3:1, Bartoň Milan 4:0, Manek Jakub 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Úholičky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Radek 2:2, Freisleben Zdeněk 1:3, Skoupil Lukáš 2:2, Doležal Tomáš 1:3, body hostů: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Novák Martin 2:2, Kozel Vilém 0:4), TJ Sokol Černošice A - TJ Viktoria Vestec A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lágner Petr 0:4, Fischer Jiří 1:3, Cimler Lukáš 1:3, Deré Michal 3:1, body hostů: Lauko Ladislav 3:1, Novák Ondřej 3:1, Kurková Marie 1:3, Šoltés Martin 4:0), SK Viktorie Ořech B - TJ Sokol Lety A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Marek 3:1, Redlich Michal 3:1, Krolop David 2:2, Veverka Jan 0:4, body hostů: Urban Roman 1:3, Květoň Jan 2:2, Dvořák Pavel 4:0, Nykl Václav 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Lety A - TJ Sokol Roztoky C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Roman 4:0, Vodička Jiří 4:0, Dvořák Pavel 4:0, Holeček David 3:1, body hostů: Bárta Kryštof 0:4, Zwiefelhofer Jiří 0:4, Antoš Vojtěch 0:4, Šturm Vojtěch 1:3), TJ Viktoria Vestec A - SK Viktorie Ořech B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 4:0, Kurková Marie 4:0, Lauko Ladislav 4:0, Šoltés Martin 2:2, body hostů: Novák Marek 1:3, Krolop David 0:4, Píš Daniel 1:3, Heřman Miroslav 0:4), TJ Úholičky A - Řevnická sportovní s.r.o 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Rudolf Tomáš 3:0, Vojtěch Dušan 2:1, Kozel Vilém 0:3, Navrátil Lukáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Roziňák Jan 1:3, Vácha Vladimír ml. 2:2, Vácha Vladimír st. 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Libčice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Slaměník Richard 3:0, Fišer Štefan 3:0, Manek Jakub 1:2, WO 5:0, body hostů: Tůma Martin 1:3, Freisleben Zdeněk 0:4, Skoupil Lukáš 1:3, WO 0:5), Sokol Rudná B - TJ Sokol Středokluky A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Lukáš 2:2, Jelínek Vladimír 2:2, Nágr Pavel 3:1, Mitáš Josef 3:1, body hostů: Tolar Petr 2:2, Kamenszki Ivan 0:4, Tolar Jakub 2:2, Kačerovský Zdeněk 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - TJ Sokol Středokluky A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Martin 3:1, Eibich Jan 3:1, Bárta Kryštof 0:4, Pöschl Miroslav st. 2:2, body hostů: Kamenszki Ivan 1:3, Tolar Petr 1:3, Tolar Jakub 2:2, Kačerovský Zdeněk 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Sokol Rudná B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Zdeněk 0:4, Skoupil Lukáš 1:3, Tůma Martin 2:2, Bujárek Milan 3:1, body hostů: Mitáš Josef 3:1, Plecitý Lukáš 2:2, Nágr Pavel 3:1, Jelínek Vladimír 2:2), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Libčice B 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vácha Vladimír st. 1:3, Roziňák Jan 1:3, Merta Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:0, Slaměník Richard 3:0, Manek Jakub 3:0, Špiegel Jan 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Černošice A - TJ Úholičky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lágner Petr 1:3, Fischer Jiří 2:2, Zmatlík Lukáš 1:3, Deré Michal 2:2, body hostů: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Novák Martin 1:3, Navrátil Lukáš 1:3), TJ Sokol Lety A - TJ Viktoria Vestec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Jiří 2:2, Květoň Jan 3:1, Dvořák Pavel 2:2, Urban Roman 2:2, body hostů: Šoltés Martin 1:3, Kurková Marie 0:4, Novák Ondřej 3:1, Jungvirt Tomáš 3:1),
9. kolo:
TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Roztoky C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Jungvirt Tomáš 3:1, Lauko Ladislav 4:0, Šoltés Martin 2:2, body hostů: Pöschl Miroslav st. 3:1, Eibich Jan 1:3, Zwiefelhofer Jiří 0:4, Bárta Kryštof 0:4), TJ Úholičky A - SK Viktorie Ořech B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Navrátil Lukáš 3:1, Kozel Vilém 2:2, body hostů: Pavlín Jiří 2:2, Krolop David 0:4, Vávra Aleš 1:3, Heřman Miroslav 0:4), TJ Sokol Libčice B - TJ Sokol Černošice A 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fišer Štefan 2:1, Bartoň Milan 2:1, Slaměník Richard 3:0, Podrápský Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Růžička Petr 0:4, Deré Michal 1:3, Zmatlík Lukáš 2:2, WO 0:5), Sokol Rudná B - Řevnická sportovní s.r.o 18:0wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágr Pavel 4:0, Mitáš Josef 3:1, Jelínek Vladimír 3:1, Plecitý Lukáš 4:0, body hostů: Vácha Vladimír st. 0:4, Roziňák Jan 2:2, Merta Jiří 0:4, Vácha Lukáš 0:4), TJ Sokol Středokluky A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kamenszki Ivan 0:4, Tolar Petr 2:2, Kačerovský Zdeněk 3:1, Tolar Jakub 2:2, body hostů: Freisleben Radek 1:3, Freisleben Zdeněk 2:2, Tůma Martin 4:0, Skoupil Lukáš 2:2),
10. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Martin 2:2, Eibich Jan 2:2, Vodňanský Martin 3:1, Bárta Kryštof 2:2, body hostů: Freisleben Radek 2:2, Bujárek Milan 4:0, Tůma Martin 1:3, Freisleben Zdeněk 0:4), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Středokluky A 0:18wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Roziňák Jan 4:0, Vácha Vladimír st. 3:1, Vácha Lukáš 2:2, Vácha Vladimír ml. 4:0, body hostů: Brejcha Petr 0:4, Kamenszki Ivan 1:3, Tolar Petr 0:4, Tolar Jakub 2:2), TJ Sokol Černošice A - Sokol Rudná B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lágner Petr 2:2, Růžička Petr 2:2, Zmatlík Lukáš 1:3, Deré Michal 4:0, body hostů: Nágr Pavel 2:2, Mitáš Josef 2:2, Plecitý Lukáš 3:1, Jelínek Vladimír 0:4), SK Viktorie Ořech B - TJ Sokol Libčice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Marek 1:3, Píš Daniel 1:3, Heřman Miroslav 0:4, Veverka Jan 0:4, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Bartoň Milan 4:0, Slaměník Richard 2:2, Manek Jakub 4:0), TJ Sokol Lety A - TJ Úholičky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Jiří 2:2, Dvořák Pavel 1:3, Květoň Jan 1:3, Urban Roman 2:2, body hostů: Rudolf Tomáš 4:0, Navrátil Lukáš 1:3, Vojtěch Dušan 4:0, Dalihod Jakub 1:3),
11. kolo:
TJ Úholičky A - TJ Viktoria Vestec A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudolf Tomáš 4:0, Navrátil Lukáš 3:1, Vojtěch Dušan 4:0, Carvan Miloslav 1:3, body hostů: Pecháček Jiří 0:2, Novák Ondřej 1:3, Lauko Ladislav 2:2, Šoltés Martin 1:3, Ihl Roman 0:2), TJ Sokol Libčice B - TJ Sokol Lety A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Milan 3:1, Slaměník Richard 3:1, Fišer Štefan 1:3, Podrápský Jaroslav 4:0, body hostů: Urban Roman 1:3, Květoň Jan 2:2, Dvořák Pavel 1:3, Nykl Václav 1:3), Sokol Rudná B - SK Viktorie Ořech B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plecitý Lukáš 3:1, Cihelka Jaroslav 1:2, Nágr Pavel 3:1, Jelínek Vladimír 2:2, Charvát Vojtěch 1:0, body hostů: Novák Marek 2:2, Redlich Michal 3:1, Vávra Aleš 1:3, Heřman Miroslav 0:4), TJ Sokol Středokluky A - TJ Sokol Černošice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tolar Petr 1:3, Tolar Jakub 2:2, Kačerovský Zdeněk 4:0, Kamenszki Ivan 1:3, body hostů: Cimler Lukáš 2:2, Deré Michal 3:1, Lágner Petr 3:1, Veselý Petr 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - Řevnická sportovní s.r.o 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Martin 4:0, Freisleben Zdeněk 3:1, Doležal Tomáš 4:0, Bujárek Milan 4:0, body hostů: Vácha Vladimír ml. 1:3, Roziňák Jan 0:4, Vácha Vladimír st. 0:4, Merta Jiří 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - Řevnická sportovní s.r.o 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zwiefelhofer Jiří 0:3, Bárta Kryštof 0:3, Švarc Martin 2:1, Vodňanský Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Vácha Vladimír ml. 3:1, Roziňák Jan 3:1, Vácha Vladimír st. 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Černošice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 3:1, Freisleben Zdeněk 2:2, Freisleben Radek 2:2, Bujárek Milan 1:3, body hostů: Fischer Jiří 1:3, Cimler Lukáš 1:3, Deré Michal 3:1, Lágner Petr 3:1), TJ Sokol Středokluky A - SK Viktorie Ořech B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tolar Petr 2:2, Tolar Jakub 3:1, Kačerovský Zdeněk 3:1, Kamenszki Ivan 1:3, body hostů: Novák Marek 2:2, Vávra Aleš 3:1, Blažek Jiří 1:3, Heřman Miroslav 1:3), Sokol Rudná B - TJ Sokol Lety A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plecitý Lukáš 3:1, Nágr Pavel 2:2, Jelínek Vladimír 3:1, Cihelka Jaroslav 0:4, body hostů: Vodička Jiří 3:1, Dvořák Pavel 1:3, Urban Roman 2:2, Nykl Václav 2:2), TJ Sokol Libčice B - TJ Viktoria Vestec A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 4:0, Slaměník Richard 4:0, Podrápský Jaroslav 3:1, Manek Jakub 2:2, body hostů: Novák Ondřej 1:3, Šoltés Martin 1:3, Jungvirt Tomáš 1:3, Pecháček Jiří 0:4),
13. kolo:
TJ Úholičky A - TJ Sokol Roztoky C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Novák Martin 3:1, Kozel Vilém 1:0, Navrátil Lukáš 2:1, body hostů: Zwiefelhofer Jiří 0:4, Švarc Martin 1:3, Bárta Kryštof 1:3, Šturm Vojtěch 0:4), TJ Viktoria Vestec A - Sokol Rudná B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Lachout Miroslav 4:0, Lauko Ladislav 4:0, Šoltés Martin 3:1, body hostů: Nágr Pavel 1:3, Plecitý Lukáš 1:3, Charvát Vojtěch 0:4, Jelínek Vladimír 0:4), TJ Sokol Lety A - TJ Sokol Středokluky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vodička Jiří 3:1, Urban Roman 4:0, Dvořák Pavel 3:1, Kosek Jiří 3:1, body hostů: Tolar Petr 3:1, Vanson Patrick 0:4, Kamenszki Ivan 0:4, Tolar Jakub 0:4), SK Viktorie Ořech B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Redlich Michal 3:1, Vávra Aleš 3:1, Heřman Miroslav 0:4, Matoušek Michal 2:2, body hostů: Tůma Martin 2:2, Doležal Tomáš 2:2, Freisleben Zdeněk 3:1, Bujárek Milan 1:3), TJ Sokol Černošice A - Řevnická sportovní s.r.o 18:0wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Lágner Petr 1:3, Fischer Jiří 2:2, Zmatlík Lukáš 1:3, Deré Michal 3:1, body hostů: Roziňák Jan 0:4, Vácha Vladimír ml. 3:1, Vácha Vladimír st. 2:2, Vácha Lukáš 4:0),
14. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - TJ Sokol Černošice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eibich Jan 2:2, Vodňanský Martin 2:2, Pöschl Miroslav st. 0:4, Zwiefelhofer Jiří 0:4, body hostů: Cimler Lukáš 2:2, Deré Michal 2:2, Fischer Jiří 4:0, Lágner Petr 4:0), Řevnická sportovní s.r.o - SK Viktorie Ořech B 0:18wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Vácha Vladimír st. 2:2, Roziňák Jan 1:3, Vácha Lukáš 3:1, Vácha Vladimír ml. 4:0, body hostů: Redlich Michal 2:2, Vávra Aleš 2:2, Blažek Jiří 0:2, Novák Marek 2:2, Heřman Miroslav 0:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Lety A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tůma Martin 1:3, Freisleben Zdeněk 2:2, Doležal Tomáš 2:2, WO 0:5, body hostů: Vodička Jiří 2:1, Dvořák Pavel 1:2, Urban Roman 2:1, Květoň Jan 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Středokluky A - TJ Viktoria Vestec A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tolar Petr 2:2, Kamenszki Ivan 0:4, Tolar Jakub 3:1, Brejcha Petr 0:4, body hostů: Novák Ondřej 4:0, Lauko Ladislav 3:1, Kurková Marie 2:2, Pecháček Jiří 2:2), TJ Sokol Libčice B - TJ Úholičky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:1, Slaměník Richard 1:3, Fišer Štefan 2:2, Bartoň Milan 0:4, body hostů: Rudolf Tomáš 3:1, Vojtěch Dušan 2:2, Šablatura Michal 4:0, Novák Martin 1:3),
15. kolo:
TJ Sokol Libčice B - TJ Sokol Roztoky C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Slaměník Richard 3:0, Fišer Štefan 3:0, Podrápský Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Lukáš Lukáš 0:4, Šimon Matyáš 0:4, Antoš Vojtěch 0:4, WO 0:5), TJ Úholičky A - Sokol Rudná B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Novák Martin 3:1, Navrátil Lukáš 2:2, body hostů: Plecitý Lukáš 0:4, Foltyn Jiří 0:4, Nágr Pavel 1:3, Jelínek Vladimír 2:2), TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 4:0, Kurková Marie 1:3, Jungvirt Tomáš 3:1, Šoltés Martin 3:1, body hostů: Tůma Martin 1:3, Freisleben Radek 0:4, Freisleben Zdeněk 2:2, Bujárek Milan 2:2), TJ Sokol Lety A - Řevnická sportovní s.r.o 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dvořák Pavel 2:1, Urban Roman 2:1, Květoň Jan 3:0, Vodička Jiří 3:0, WO 5:0, body hostů: Vácha Vladimír ml. 2:2, Vácha Vladimír st. 0:4, Roziňák Jan 0:4, WO 0:5), SK Viktorie Ořech B - TJ Sokol Černošice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Marek 4:0, Píš Daniel 3:1, Pavlín Jiří 1:3, Vávra Aleš 2:2, body hostů: Fischer Jiří 1:3, Lágner Petr 0:4, Cimler Lukáš 2:2, Růžička Petr 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - SK Viktorie Ořech B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eibich Jan 4:0, Švarc Martin 4:0, Vodňanský Martin 3:1, Pöschl Miroslav st. 4:0, body hostů: Novák Marek 0:4, Krolop David 0:4, Veverka Jan 0:2, Vávra Aleš 1:3, Heřman Miroslav 0:2), TJ Sokol Černošice A - TJ Sokol Lety A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lágner Petr 0:3, Fischer Jiří 0:3, Cimler Lukáš 2:1, Deré Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Urban Roman 3:1, Květoň Jan 2:2, Dvořák Pavel 3:1, WO 0:5), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Viktoria Vestec A 0:18wo (čtyřhry 2:0, body domácích: Vácha Vladimír ml. 3:1, Vácha Vladimír st. 0:4, Vácha Lukáš 3:1, Roziňák Jan 3:1, body hostů: Kurková Marie 1:3, Novák Ondřej 1:3, Šoltés Martin 1:3, Lauko Ladislav 4:0), TJ Sokol Středokluky A - TJ Úholičky A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tolar Petr 0:4, Vanson Patrick 0:4, Hikl Josef 0:4, Kamenszki Ivan 0:4, body hostů: Rudolf Tomáš 4:0, Navrátil Lukáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Novák Martin 4:0), Sokol Rudná B - TJ Sokol Libčice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plecitý Lukáš 3:1, Foltyn Jiří 0:1, Nágr Pavel 2:2, Jelínek Vladimír 0:4, Mitáš Josef 1:2, body hostů: Fišer Štefan 3:1, Slaměník Richard 3:1, Podrápský Jaroslav 3:1, Richter Jaroslav st. 1:3),
17. kolo:
Sokol Rudná B - TJ Sokol Roztoky C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plecitý Lukáš 4:0, Foltyn Jiří 0:1, Jelínek Vladimír 2:2, Nágr Pavel 2:2, Mitáš Josef 1:2, body hostů: Švarc Martin 1:3, Eibich Jan 3:1, Pöschl Miroslav st. 3:1, Zwiefelhofer Jiří 0:4), TJ Sokol Libčice B - TJ Sokol Středokluky A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 4:0, Fišer Štefan 4:0, Slaměník Richard 4:0, Klinga Petr 1:3, body hostů: Tolar Petr 1:3, Vanson Patrick 1:3, Kamenszki Ivan 0:4, Tolar Jakub 1:3), TJ Úholičky A - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 4:0, Navrátil Lukáš 2:2, Kozel Vilém 0:4, body hostů: Tůma Martin 2:2, Freisleben Zdeněk 1:3, Doležal Tomáš 1:3, Freisleben Radek 2:2), TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Černošice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řízek Jiří 1:0, Lauko Ladislav 3:1, Kurková Marie 0:4, Šoltés Martin 4:0, Novák Ondřej 1:2, body hostů: Zmatlík Lukáš 1:3, Fischer Jiří 1:3, Deré Michal 3:1, Cimler Lukáš 2:2), TJ Sokol Lety A - SK Viktorie Ořech B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodička Jiří 2:2, Dvořák Pavel 2:2, Květoň Jan 2:2, Urban Roman 2:2, body hostů: Novák Marek 3:1, Redlich Michal 1:3, Vávra Aleš 3:1, Heřman Miroslav 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - TJ Sokol Lety A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vodňanský Martin 4:0, Eibich Jan 2:2, Zwiefelhofer Jiří 1:3, Vacek Jiří 3:1, body hostů: Holeček David 0:4, Nykl Václav 1:3, Dvořák Pavel 2:2, Urban Roman 3:1), SK Viktorie Ořech B - TJ Viktoria Vestec A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Redlich Michal 2:2, Vávra Aleš 2:2, Heřman Miroslav 0:4, Veverka Jan 0:4, body hostů: Ráb Václav 2:2, Novák Ondřej 4:0, Lauko Ladislav 4:0, Jungvirt Tomáš 2:2), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Úholičky A 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vácha Vladimír st. 0:4, Roziňák Jan 2:2, Merta Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Rudolf Tomáš 3:0, Navrátil Lukáš 2:1, Dalihod Jakub 2:1, Vojtěch Dušan 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Libčice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bujárek Milan 1:3, Tůma Martin 1:3, Doležal Tomáš 0:4, Freisleben Zdeněk 1:3, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Fišer Štefan 4:0, Slaměník Richard 4:0, Manek Jakub 1:3), TJ Sokol Středokluky A - Sokol Rudná B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tolar Petr 2:2, Kamenszki Ivan 0:4, Tolar Jakub 2:2, Vanson Patrick 0:4, body hostů: Plecitý Lukáš 3:1, Nágr Pavel 3:1, Mitáš Josef 3:1, Jelínek Vladimír 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Středokluky A - TJ Sokol Roztoky C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vanson Patrick 0:4, Tolar Jakub 1:3, Hikl Josef 0:4, Kamenszki Ivan 0:4, body hostů: Švarc Martin 3:1, Pöschl Miroslav st. 4:0, Eibich Jan 4:0, Vacek Jiří 4:0), Sokol Rudná B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágr Pavel 2:2, Mitáš Josef 2:2, Plecitý Lukáš 4:0, Jelínek Vladimír 2:2, body hostů: Bujárek Milan 0:4, Tůma Martin 3:1, Doležal Tomáš 3:1, Freisleben Zdeněk 0:4), TJ Sokol Libčice B - Řevnická sportovní s.r.o 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Fišer Štefan 1:2, Podrápský Jaroslav 2:1, Slaměník Richard 3:0, WO 5:0, body hostů: Roziňák Jan 0:4, Vácha Vladimír ml. 2:2, Vácha Vladimír st. 1:3, WO 0:5), TJ Úholičky A - TJ Sokol Černošice A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojtěch Dušan 3:0, Novák Martin 1:2, Dvořák František 0:3, Rudolf Tomáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Lágner Petr 2:2, Deré Michal 2:2, Fischer Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Viktoria Vestec A - TJ Sokol Lety A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecháček Jiří 1:3, Jungvirt Tomáš 2:2, Lauko Ladislav 4:0, Novák Ondřej 3:1, body hostů: Květoň Jan 2:2, Urban Roman 2:2, Kosek Jiří 2:2, Černý Radek 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Roztoky C - TJ Viktoria Vestec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ghariani Sebastian 4:0, Vodňanský Martin 4:0, Jakoubek Jakub 1:3, Zwiefelhofer Jiří 0:4, body hostů: Novák Ondřej 2:2, Šoltés Martin 2:2, Jungvirt Tomáš 1:3, Lauko Ladislav 2:2), SK Viktorie Ořech B - TJ Úholičky A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Píš Daniel 1:3, Vávra Aleš 2:2, Heřman Miroslav 0:4, Veverka Jan 1:3, body hostů: Rudolf Tomáš 4:0, Novák Martin 1:3, Vojtěch Dušan 4:0, Dalihod Jakub 3:1), TJ Sokol Černošice A - TJ Sokol Libčice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lágner Petr 0:4, Fischer Jiří 1:3, Růžička Petr 1:3, Deré Michal 2:2, body hostů: Žambokréthyová Milena 4:0, Fišer Štefan 3:1, Slaměník Richard 3:1, Bartoň Milan 2:2), Řevnická sportovní s.r.o - Sokol Rudná B 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Roziňák Jan 0:4, Vácha Vladimír ml. 2:2, Vácha Vladimír st. 1:3, WO 0:5, body hostů: Nágr Pavel 3:0, Mitáš Josef 1:2, Plecitý Lukáš 3:0, Jelínek Vladimír 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Středokluky A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Martin 4:0, Bujárek Milan 4:0, Freisleben Zdeněk 4:0, Freisleben Radek 4:0, body hostů: Hikl Josef 0:4, Brejcha Petr 0:4, Tolar Jakub 0:4, Kamenszki Ivan 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy D - TJ Sokol Roztoky C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tůma Martin 3:1, Bujárek Milan 3:1, Freisleben Radek 2:2, Freisleben Zdeněk 2:2, body hostů: Eibich Jan 3:1, Pöschl Miroslav st. 1:3, Jakoubek Jakub 2:2, Zwiefelhofer Jiří 0:4), TJ Sokol Středokluky A - Řevnická sportovní s.r.o 18:0wo (čtyřhry 0:2, body domácích: Brejcha Petr 0:4, Tolar Jakub 3:1, Kamenszki Ivan 0:4, Hikl Josef 0:4, body hostů: Vácha Vladimír ml. 4:0, Vácha Vladimír st. 3:1, Roziňák Jan 3:1, Vácha Lukáš 3:1), Sokol Rudná B - TJ Sokol Černošice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plecitý Lukáš 3:1, Nágr Pavel 1:3, Mitáš Josef 3:1, Jelínek Vladimír 2:2, body hostů: Fischer Jiří 3:1, Lágner Petr 1:3, Deré Michal 2:2, Cimler Lukáš 1:3), TJ Sokol Libčice B - SK Viktorie Ořech B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žambokréthyová Milena 3:0, Slaměník Richard 2:1, Podrápský Jaroslav 2:1, Manek Jakub 2:1, WO 5:0, body hostů: Heřman Miroslav 0:4, Novák Marek 0:4, Redlich Michal 3:1, WO 0:5), TJ Úholičky A - TJ Sokol Lety A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rudolf Tomáš 4:0, Navrátil Lukáš 2:2, Vojtěch Dušan 4:0, Dalihod Jakub 1:3, body hostů: Vodička Jiří 2:2, Dvořák Pavel 0:4, Květoň Jan 2:2, Urban Roman 1:3),
22. kolo:
TJ Viktoria Vestec A - TJ Úholičky A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jungvirt Tomáš 0:4, Lauko Ladislav 1:3, Šoltés Martin 1:3, Novák Ondřej 2:2, body hostů: Rudolf Tomáš 4:0, Vojtěch Dušan 3:1, Navrátil Lukáš 1:3, Šablatura Michal 4:0), TJ Sokol Lety A - TJ Sokol Libčice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Jan 2:2, Urban Roman 2:2, Kosek Jiří 0:4, Dvořák Pavel 3:1, body hostů: Žambokréthyová Milena 3:0, Fišer Štefan 2:2, Slaměník Richard 3:1, Manek Jakub 1:3, Špiegel Jan 0:1), SK Viktorie Ořech B - Sokol Rudná B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Michal 2:2, Vávra Aleš 3:1, Redlich Michal 4:0, Novák Marek 2:2, body hostů: Plecitý Lukáš 2:2, Nágr Pavel 1:3, Mitáš Josef 1:3, Jelínek Vladimír 1:3), TJ Sokol Černošice A - TJ Sokol Středokluky A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lágner Petr 2:1, Fischer Jiří 3:0, Cimler Lukáš 3:0, Deré Michal 3:0, WO 5:0, body hostů: Brejcha Petr 0:4, Kamenszki Ivan 0:4, Tolar Jakub 1:3, WO 0:5), Řevnická sportovní s.r.o - TJ Sokol Mníšek pod Brdy D 0:18wo (čtyřhry 1:1, body domácích: Vácha Vladimír ml. 4:0, Roziňák Jan 1:3, Vácha Vladimír st. 0:4, Vácha Lukáš 4:0, body hostů: Tůma Martin 1:3, Bujárek Milan 2:2, Freisleben Radek 2:2, Freisleben Zdeněk 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy