Výsledky do novin
Okresní přebor 3.třída
1. kolo:
TJ Úholičky C - TJ Sokol Roztoky D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalihod Miroslav 3:1, Dalihod Jakub 4:0, Vorm Petr 1:3, Kozel Petr 2:2, body hostů: Lukáš Lukáš 2:2, Lukáš Jakub 1:3, Bern Karel 3:1, Litoš Josef 0:4), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágl Václav 4:0, Hrstka František 4:0, Kruch Petr 2:0, Tománek František 4:0, Braný Václav 1:1, body hostů: Kalbáč Karel 1:3, Šír Martin 0:4, Polavka Zdeněk 0:4, Sekaninová Lenka 0:4), Sokol Rudná C - TJ Úholičky D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vojtěch 3:1, Šenbauer Jiří 3:1, Cihelka Jaroslav 3:1, Sloup Jiří 4:0, body hostů: Ducháčková Radka 2:2, Dvořáková Martina 0:4, Dvořák Jiří 0:4, Horony Tibor 1:3), TJ Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chval Ivan 0:2, Brejcha Petr 2:2, Vanson Patrick 1:3, Kamenszki Ivan 2:2, Hikl Josef 0:2, body hostů: Bulín Zdeněk 4:0, Zacharda Aleš 3:1, Novák Tomáš 3:1, Severa Martin 1:3), TJ Sokol Černošice C - SK Viktorie Ořech F 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čáp Martin 3:1, Tichý Jiří 3:1, Veselý Petr 3:1, Souček Jan 0:4, body hostů: Yaroslavtsev Vitaly 1:3, Veverka Václav ml. 2:2, Veverka Václav st. 2:2, Pražský Michal 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Únětice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fishman Alexandr 1:3, Antoš Vojtěch 3:1, Bern Karel 3:1, Lukáš Lukáš 0:4, body hostů: Otradovec Josef 4:0, Moravec Petr 2:2, Trubnikov Stanislav 2:2, Franc Martin 1:3), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Černošice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Tomáš 1:3, Bulín Zdeněk 4:0, Kuchta Jiří 2:2, Severa Martin 1:3, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Čáp Martin 3:1, Veselý Petr 2:2, Suchý Michal 0:4), TJ Úholičky D - TJ Sokol Středokluky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 3:1, Horony Tibor 0:4, Dvořák Jiří 2:2, body hostů: Chval Ivan 1:1, Kamenszki Ivan 4:0, Vanson Patrick 2:2, Brejcha Petr 3:1, Hikl Josef 1:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - Sokol Rudná C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šír Martin 0:4, Polavka Zdeněk 0:4, Petkanič Vladimír 0:2, Sekaninová Lenka 0:4, Vilimovský Miroslav 1:1, body hostů: Křižka Václav 4:0, Charvát Vojtěch 4:0, Wimmerová Lucie 4:0, Cihelka Jaroslav 3:1), TJ Úholičky C - TJ Slavoj Davle 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otépka Radim 0:4, Dalihod Miroslav 2:2, Kozel Petr 0:4, Carvan Miloslav 2:2, body hostů: Tománek František 3:1, Hrstka František 4:0, Nágl Václav 2:2, Kruch Petr 3:1),
3. kolo:
TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Roztoky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágl Václav 2:2, Hrstka František 3:1, Kruch Petr 2:2, Tománek František 1:3, body hostů: Lukáš Jakub 0:4, Bern Karel 1:3, Eibich Jan 4:0, Zwiefelhofer Jiří 3:1), Sokol Rudná C - TJ Úholičky C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šenbauer Jiří 2:2, Cihelka Jaroslav 0:1, Sloup Jiří 1:3, Wimmerová Lucie 2:2, Charvát Vojtěch 2:1, body hostů: Dalihod Jakub 3:1, Carvan Miloslav 3:1, Dalihod Miroslav 3:1, Kapusta Arnošt 0:4), TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Marek 0:4, Brejcha Petr 3:1, Kamenszki Ivan 0:4, Chval Ivan 2:2, body hostů: Šír Martin 2:2, Kalbáč Karel 3:1, Sekaninová Lenka 3:1, Polavka Zdeněk 3:1), TJ Sokol Černošice C - TJ Úholičky D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Veselý Petr 4:0, Čáp Martin 3:1, Suchý Michal 2:2, body hostů: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 3:1, Horony Tibor 0:3, Král Martin 1:3, Dvořák Jiří 0:1), TJ Sokol Únětice B - SK Viktorie Ořech F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Freisleben Robin 1:3, Moravec Petr 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1, Franc Martin 1:3, body hostů: Heřman Miroslav 3:1, Jambor Václav 3:1, Veverka Václav st. 1:3, Pražský Michal 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - SK Viktorie Ořech F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šturm Vojtěch 3:1, Šimon Matyáš 0:4, Antoš Vojtěch 2:1, Fishman Alexandr 1:3, Eibich Jan 1:0, body hostů: Jambor Václav 2:2, Veverka Václav ml. 3:1, Veverka Václav st. 1:3, Yaroslavtsev Vitaly 3:1), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Únětice B 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flusser Martin 3:1, Bulín Zdeněk 4:0, Zacharda Aleš 4:0, Novák Tomáš 3:1, body hostů: Otradovec Josef 0:4, Honek Jan 1:3, Freisleben Robin 0:4, Trubnikov Stanislav 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - TJ Sokol Černošice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalbáč Karel 1:3, Petkanič Vladimír 1:3, Polavka Zdeněk 2:2, Vilimovský Miroslav 2:2, body hostů: Tichý Jiří 4:0, Souček Jan 0:4, Čáp Martin 4:0, Veselý Petr 2:2), TJ Úholičky C - TJ Sokol Středokluky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalihod Miroslav 3:1, Dalihod Jakub 3:1, Carvan Miloslav 4:0, Kapusta Arnošt 2:0, Kozel Petr 0:2, body hostů: Chval Ivan 1:3, Vanson Patrick 2:2, Brejcha Petr 1:3, Hikl Josef 0:2, Kamenszki Ivan 0:2), TJ Slavoj Davle - Sokol Rudná C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágl Václav 1:3, Hrstka František 2:2, Kruch Petr 4:0, Tománek František 1:3, body hostů: Požárský Josef 3:1, Charvát Vojtěch 2:2, Cihelka Jaroslav 2:2, Sloup Jiří 1:3),
5. kolo:
Sokol Rudná C - TJ Sokol Roztoky D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foltyn Jiří 3:1, Požárský Josef 2:0, Sloup Jiří 3:1, Cihelka Jaroslav 2:1, Křižka Václav 1:1, WO 0:1, body hostů: Lukáš Jakub 0:3, Lukáš Lukáš 0:4, Eibich Jan 4:0, Šturm Vojtěch 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Středokluky B - TJ Slavoj Davle 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kamenszki Ivan 2:2, Vanson Patrick 2:2, Brejcha Petr 2:2, Hikl Josef 2:2, body hostů: Tománek František 1:1, Nágl Václav 3:1, Hrstka František 4:0, Kruch Petr 0:4, Braný Václav 0:2), TJ Sokol Černošice C - TJ Úholičky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 2:2, Souček Jan 0:4, Čáp Martin 1:3, Veselý Petr 2:2, body hostů: Kozel Petr 1:3, Carvan Miloslav 2:2, Dalihod Jakub 4:0, Dalihod Miroslav 4:0), TJ Sokol Únětice B - TJ Úholičky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otradovec Josef 1:0, Honek Jan 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1, Freisleben Robin 2:2, Krupička Radim 0:3, body hostů: Dvořáková Martina 0:2, Ducháčková Radka 2:2, Král Martin 2:2, Dvořák Jiří 4:0, Horony Tibor 0:2), SK Viktorie Ořech F - SK Viktorie Ořech G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veverka Václav ml. 2:2, Veverka Václav st. 1:3, Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Šrenk Štěpán 2:2, body hostů: Matoušek Zdeněk 2:2, Fürst Mirko 1:3, Severa Martin 1:3, Bulín Zdeněk 4:0),
6. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - SK Viktorie Ořech G 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lukáš Lukáš 1:3, Vágner Jonáš 0:4, Bern Karel 0:2, Šimon Matyáš 1:3, Ciněk David 0:2, body hostů: Novák Tomáš 4:0, Zacharda Aleš 4:0, Bulín Zdeněk 4:0, Cafourek Tomáš 2:2), TJ Úholičky D - SK Viktorie Ořech F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 2:2, Horony Tibor 0:4, Dvořák Jiří 2:2, body hostů: Heřman Miroslav 4:0, Veverka Václav ml. 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Veverka Václav st. 3:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - TJ Sokol Únětice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vilimovský Miroslav 1:3, Kalbáč Karel 2:2, Šír Martin 1:3, Stržínek Jiří 2:2, body hostů: Moravec Petr 4:0, Honek Jan 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1, Krupička Radim 1:3), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Černošice C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nágl Václav 3:0, Hrstka František 3:0, Kruch Petr 3:0, Tománek František 3:0, WO 5:0, body hostů: Veselý Petr 0:4, Tichý Jiří 0:4, Souček Jan 0:4, WO 0:5), Sokol Rudná C - TJ Sokol Středokluky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křižka Václav 2:2, Cihelka Jaroslav 4:0, Šenbauer Jiří 3:1, Sloup Jiří 3:1, body hostů: Brejcha Petr 2:2, Krlín Bohumil 0:4, Kamenszki Ivan 2:2, Chval Ivan 0:4),
7. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Středokluky B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šturm Vojtěch 3:0, Fishman Alexandr 0:3, Bern Karel 2:1, Eibich Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Kamenszki Ivan 2:2, Vanson Patrick 1:3, Krlín Bohumil 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Černošice C - Sokol Rudná C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čáp Martin 1:3, Nosek Michal 0:4, Tichý Jiří 0:4, Souček Jan 0:4, body hostů: Požárský Josef 4:0, Křižka Václav 4:0, Charvát Vojtěch 3:1, Cihelka Jaroslav 4:0), TJ Sokol Únětice B - TJ Úholičky C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Petr 2:2, Honek Jan 0:4, Trubnikov Stanislav 2:2, Freisleben Robin 1:3, body hostů: Kapusta Arnošt 1:1, Carvan Miloslav 4:0, Dalihod Miroslav 2:2, Dalihod Jakub 4:0, Kozel Petr 0:2), SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Pavlín Šimon 4:0, Šrenk Štěpán 3:1, Veverka Václav st. 1:3, body hostů: Vilimovský Miroslav 1:3, Polavka Zdeněk 2:2, Kalbáč Karel 2:2, Šír Martin 0:4), SK Viktorie Ořech G - TJ Úholičky D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Zdeněk 2:2, Fürst Mirko 3:1, Zacharda Aleš 4:0, Bulín Zdeněk 3:1, body hostů: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 2:2, Král Martin 0:4, Dvořák Jiří 2:2),
8. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Úholičky D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šturm Vojtěch 4:0, Lukáš Lukáš 2:2, Antoš Vojtěch 4:0, Fishman Alexandr 3:1, body hostů: Dvořák Jiří 2:2, Ducháčková Radka 1:3, Zapletal Radek 0:4, Dvořáková Martina 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - SK Viktorie Ořech G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalbáč Karel 1:3, Šír Martin 1:3, Polavka Zdeněk 2:2, Stržínek Jiří 3:1, body hostů: Bulín Zdeněk 3:1, Flusser Martin 1:3, Matoušek Zdeněk 4:0, Severa Martin 1:3), TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carvan Miloslav 3:1, Kozel Petr 2:2, Dalihod Jakub 4:0, Kapusta Arnošt 1:3, body hostů: Heřman Miroslav 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 1:3, Veverka Václav ml. 1:3, Šrenk Štěpán 2:2), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Únětice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágl Václav 4:0, Hrstka František 3:1, Kruch Petr 4:0, Tománek František 4:0, body hostů: Freisleben Robin 0:4, Honek Jan 0:4, Trubnikov Stanislav 1:3, Moravec Petr 0:4), TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Černošice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chval Ivan 0:3, Kamenszki Ivan 4:0, Brejcha Petr 3:1, Vanson Patrick 3:1, Hikl Josef 1:0, body hostů: Čáp Martin 2:2, Nosek Michal 0:4, Tichý Jiří 2:2, Souček Jan 1:3),
9. kolo:
TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Roztoky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Veselý Petr 1:0, Čáp Martin 3:1, Nosek Michal 1:3, Souček Jan 0:3, body hostů: Pöschl Miroslav st. 4:0, Lukáš Lukáš 0:4, Bern Karel 2:2, Šimon Matyáš 2:2), TJ Sokol Únětice B - Sokol Rudná C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Petr 2:2, Honek Jan 3:0, Trubnikov Stanislav 3:1, Freisleben Robin 2:2, Franc Martin 0:1, body hostů: Požárský Josef 0:3, Křižka Václav 0:4, Sloup Jiří 3:1, Cihelka Jaroslav 3:1, Dvořák Jan 0:1), SK Viktorie Ořech F - TJ Slavoj Davle 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yaroslavtsev Vitaly 2:2, Šrenk Štěpán 3:1, Veverka Václav st. 0:4, Heřman Miroslav 2:2, body hostů: Hrstka František 3:1, Kruch Petr 3:1, Tománek František 1:3, Nágl Václav 2:2), SK Viktorie Ořech G - TJ Úholičky C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zacharda Aleš 2:2, Fürst Mirko 2:2, Severa Martin 1:3, Bulín Zdeněk 0:2, Novák Tomáš 2:0, body hostů: Kozel Petr 1:3, Kapusta Arnošt 1:3, Carvan Miloslav 4:0, Dalihod Jakub 3:1), TJ Úholičky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 3:1, Horony Tibor 1:3, Dvořák Jiří 2:2, body hostů: Polavka Zdeněk 3:1, Stržínek Jiří 4:0, Kalbáč Karel 2:2, Šír Martin 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimon Matyáš 2:2, Lukáš Lukáš 1:3, Eibich Jan 4:0, Bern Karel 2:2, body hostů: Šír Martin 0:4, Kalbáč Karel 2:2, Stržínek Jiří 3:1, Sekaninová Lenka 2:2), TJ Úholičky C - TJ Úholičky D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalihod Jakub 4:0, Dalihod Miroslav 1:3, Kapusta Arnošt 2:2, Otépka Radim 2:2, body hostů: Ducháčková Radka 3:1, Dvořáková Martina 0:4, Dvořák Jiří 2:2, Král Martin 2:2), TJ Slavoj Davle - SK Viktorie Ořech G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nágl Václav 3:1, Hrstka František 4:0, Kruch Petr 3:1, Tománek František 3:1, body hostů: Severa Martin 0:4, Fürst Mirko 0:4, Bulín Zdeněk 3:1, Zacharda Aleš 0:4), Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vojtěch 4:0, Wimmerová Lucie 2:2, Foltyn Jiří 1:1, Šenbauer Jiří 2:2, Křižka Václav 0:2, body hostů: Heřman Miroslav 3:1, Veverka Václav st. 0:4, Šrenk Štěpán 3:1, Veverka Václav ml. 1:3), TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Únětice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vanson Patrick 1:1, Horák Marek 0:4, Hikl Josef 3:1, Chval Ivan 1:3, Krlín Bohumil 0:2, body hostů: Trubnikov Stanislav 2:2, Moravec Petr 4:0, Honek Jan 3:1, Franc Martin 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Únětice B - TJ Sokol Černošice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Franc Martin 2:0, Moravec Petr 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1, Honek Jan 3:1, Freisleben Robin 0:2, body hostů: Veselý Petr 1:3, Čáp Martin 4:0, Tichý Jiří 1:3, Nosek Michal 0:4), SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Středokluky B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yaroslavtsev Vitaly 4:0, Rein Tomáš 4:0, Šrenk Štěpán 2:2, Heřman Miroslav 3:1, body hostů: Brejcha Petr 0:4, Kamenszki Ivan 1:3, Vanson Patrick 2:2, Krlín Bohumil 0:4), SK Viktorie Ořech G - Sokol Rudná C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fürst Mirko 3:1, Matoušek Zdeněk 0:2, Zacharda Aleš 2:2, Bulín Zdeněk 2:2, Severa Martin 0:2, body hostů: Požárský Josef 1:1, Charvát Vojtěch 3:1, Cihelka Jaroslav 2:2, Sloup Jiří 3:1, Křižka Václav 0:2), TJ Úholičky D - TJ Slavoj Davle 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháčková Radka 1:3, Dvořák Jiří 1:3, Dvořáková Martina 0:4, Ducháček Petr 0:4, body hostů: Nágl Václav 3:1, Braný Václav 3:1, Tománek František 4:0, Hrstka František 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - TJ Úholičky C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalbáč Karel 1:3, Vilimovský Miroslav 1:3, Stržínek Jiří 4:0, Šír Martin 0:4, body hostů: Dalihod Miroslav 3:1, Dalihod Jakub 3:1, Kozel Petr 1:3, Carvan Miloslav 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Úholičky C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pöschl Miroslav st. 4:0, Bárta Kryštof 4:0, Šturm Vojtěch 2:2, Eibich Jan 3:1, body hostů: Carvan Miloslav 2:2, Kapusta Arnošt 0:4, Dalihod Jakub 1:3, Kozel Petr 0:4), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - TJ Slavoj Davle 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šír Martin 0:4, Kalousek Jindřich 0:4, Znamenáček Bohumil 0:4, Petkanič Vladimír 1:3, body hostů: Nágl Václav 4:0, Tománek František 2:0, Hrstka František 4:0, Kruch Petr 4:0, Braný Václav 1:1), TJ Úholičky D - Sokol Rudná C 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 0:4, Horony Tibor 0:4, Dvořák Jiří 0:4, body hostů: Křižka Václav 4:0, Cihelka Jaroslav 4:0, Charvát Vojtěch 4:0, Sloup Jiří 4:0), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Středokluky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Tomáš 4:0, Matoušek Zdeněk 0:1, Bulín Zdeněk 3:1, Kuchta Jiří 4:0, Flusser Martin 1:2, body hostů: Vanson Patrick 1:3, Brejcha Petr 2:2, Chval Ivan 0:4, Horák Marek 1:3), SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Černošice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rein Tomáš 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 2:2, Veverka Václav st. 1:3, Heřman Miroslav 3:1, body hostů: Tichý Jiří 2:2, Souček Jan 0:4, Čáp Martin 3:1, Charvát Petr 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Únětice B - TJ Sokol Roztoky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Franc Martin 0:4, Moravec Petr 0:4, Trubnikov Stanislav 2:1, Honek Jan 2:2, Freisleben Robin 0:1, body hostů: Zwiefelhofer Jiří 4:0, Eibich Jan 3:1, Šturm Vojtěch 2:2, Antoš Vojtěch 3:1), TJ Sokol Černošice C - SK Viktorie Ořech G 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nosek Michal 0:4, Souček Jan 0:4, Tichý Jiří 2:2, Čáp Martin 1:1, WO 0:2, body hostů: Matoušek Zdeněk 2:2, Novák Tomáš 4:0, Zacharda Aleš 3:0, Fürst Mirko 2:0, Severa Martin 0:1, WO 2:0), TJ Sokol Středokluky B - TJ Úholičky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vanson Patrick 3:1, Brejcha Petr 2:2, Chval Ivan 1:3, Hikl Josef 4:0, body hostů: Horony Tibor 0:4, Král Martin 1:3, Ducháčková Radka 2:2, Dvořák Jiří 3:1), Sokol Rudná C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Wimmerová Lucie 4:0, Charvát Vojtěch 4:0, Křižka Václav 4:0, Šenbauer Jiří 4:0, body hostů: Polavka Zdeněk 0:4, Kalbáč Karel 0:4, Kalousek Jindřich 0:4, Petkanič Vladimír 0:4), TJ Slavoj Davle - TJ Úholičky C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágl Václav 2:2, Hrstka František 3:1, Kruch Petr 3:1, Tománek František 1:3, body hostů: Carvan Miloslav 2:2, Kozel Petr 0:4, Dalihod Jakub 4:0, Dalihod Miroslav 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Slavoj Davle 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šturm Vojtěch 2:2, Fishman Alexandr 2:2, Antoš Vojtěch 2:2, Lukáš Lukáš 0:4, body hostů: Hrstka František 4:0, Nágl Václav 2:2, Kruch Petr 3:1, Tománek František 1:3), TJ Úholičky C - Sokol Rudná C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Carvan Miloslav 3:0, Dalihod Jakub 4:0, Krásný Antonín 4:0, Kapusta Arnošt 0:4, Kozel Petr 0:1, body hostů: Charvát Vojtěch 1:3, Wimmerová Lucie 2:2, Křižka Václav 1:3, Cihelka Jaroslav 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - TJ Sokol Středokluky B 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šír Martin 0:3, Kalbáč Karel 1:2, Polavka Zdeněk 0:3, Vilimovský Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Brejcha Petr 3:1, Vanson Patrick 3:1, Hikl Josef 4:0, WO 0:5), TJ Úholičky D - TJ Sokol Černošice C 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ducháčková Radka 1:2, Dvořáková Martina 0:3, Horony Tibor 0:3, Dvořák Jiří 1:2, WO 5:0, body hostů: Veselý Petr 2:2, Tichý Jiří 4:0, Čáp Martin 4:0, WO 0:5), SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Únětice B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veverka Václav ml. 2:2, Rein Tomáš 2:2, Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Heřman Miroslav 4:0, body hostů: Freisleben Robin 0:4, Moravec Petr 2:2, Krupička Radim 0:4, Trubnikov Stanislav 3:1),
15. kolo:
SK Viktorie Ořech F - TJ Sokol Roztoky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Veverka Václav ml. 2:2, Jambor Václav 2:1, Heřman Miroslav 3:1, Veverka Václav st. 0:1, body hostů: Eibich Jan 4:0, Vágner Jonáš 0:4, Bern Karel 0:4, Šturm Vojtěch 2:2), TJ Sokol Únětice B - SK Viktorie Ořech G 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Petr 2:2, Krupička Radim 1:3, Trubnikov Stanislav 4:0, Freisleben Robin 3:1, body hostů: Severa Martin 0:4, Matoušek Zdeněk 1:3, Bulín Zdeněk 2:2, Zacharda Aleš 3:1), TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Nosek Michal 2:2, Veselý Petr 3:1, Čáp Martin 4:0, body hostů: Petkanič Vladimír 0:4, Kalbáč Karel 1:3, Polavka Zdeněk 3:1, Sekaninová Lenka 0:4), TJ Sokol Středokluky B - TJ Úholičky C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hikl Josef 1:3, Brejcha Petr 2:2, Horák Marek 0:4, Vanson Patrick 1:3, body hostů: Carvan Miloslav 3:1, Dalihod Jakub 4:0, Krásný Antonín 3:1, Kozel Petr 2:2), Sokol Rudná C - TJ Slavoj Davle 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foltyn Jiří 3:1, Cihelka Jaroslav 2:2, Křižka Václav 1:2, Sloup Jiří 2:2, Charvát Vojtěch 1:0, body hostů: Hrstka František 3:1, Kruch Petr 2:2, Nágl Václav 0:4, Tománek František 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - Sokol Rudná C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eibich Jan 3:1, Šimon Matyáš 0:4, Litoš Josef 0:4, Kaláb Adam 0:4, body hostů: Charvát Vojtěch 4:0, Křižka Václav 3:1, Sloup Jiří 3:1, Cihelka Jaroslav 3:1), TJ Slavoj Davle - TJ Sokol Středokluky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrstka František 4:0, Nágl Václav 2:0, Kruch Petr 3:1, Tománek František 2:2, Podraszký Tomáš 1:1, body hostů: Pohorelec Jan 2:2, Brejcha Petr 0:4, Hikl Josef 0:4, Vanson Patrick 2:2), TJ Úholičky C - TJ Sokol Černošice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalihod Jakub 3:1, Krásný Antonín 4:0, Carvan Miloslav 2:0, Kapusta Arnošt 2:2, Kozel Petr 1:1, body hostů: Suchý Michal 1:3, Nosek Michal 0:4, Čáp Martin 1:3, Tichý Jiří 2:2), TJ Úholičky D - TJ Sokol Únětice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 1:3, Horony Tibor 1:3, Dvořák Jiří 1:3, body hostů: Moravec Petr 4:0, Freisleben Robin 2:2, Honek Jan 4:0, Trubnikov Stanislav 3:1), SK Viktorie Ořech G - SK Viktorie Ořech F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Severa Martin 2:2, Kuchta Jiří 3:1, Matoušek Zdeněk 2:2, Bulín Zdeněk 4:0, body hostů: Veverka Václav ml. 1:3, Pavlín Šimon 0:4, Veverka Václav st. 1:3, Yaroslavtsev Vitaly 3:1),
17. kolo:
SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Roztoky D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulín Zdeněk 2:2, Matoušek Zdeněk 2:2, Zacharda Aleš 2:2, Fürst Mirko 3:1, body hostů: Zwiefelhofer Jiří 4:0, Šturm Vojtěch 3:1, Fishman Alexandr 0:4, Litoš Josef 0:4), SK Viktorie Ořech F - TJ Úholičky D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Heřman Miroslav 3:1, Veverka Václav ml. 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Jambor Václav 2:1, Veverka Václav st. 0:1, body hostů: Ducháčková Radka 1:3, Dvořáková Martina 0:4, Dvořák Jiří 4:0, Král Martin 0:4), TJ Sokol Únětice B - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Freisleben Robin 2:2, Moravec Petr 3:1, Trubnikov Stanislav 4:0, Honek Jan 2:0, Krupička Radim 0:2, body hostů: Kalbáč Karel 1:3, Petkanič Vladimír 2:2, Polavka Zdeněk 2:2, Kalousek Jindřich 0:4), TJ Sokol Černošice C - TJ Slavoj Davle 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 1:3, Čáp Martin 3:1, Nosek Michal 0:4, Suchý Michal 0:4, body hostů: Nágl Václav 3:1, Hrstka František 4:0, Kruch Petr 3:1, Tománek František 2:2), TJ Sokol Středokluky B - Sokol Rudná C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohorelec Jan 1:3, Brejcha Petr 2:2, Hikl Josef 1:3, Vanson Patrick 1:3, body hostů: Sloup Jiří 2:2, Charvát Vojtěch 4:0, Křižka Václav 2:2, Wimmerová Lucie 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Středokluky B - TJ Sokol Roztoky D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pohorelec Jan 2:2, Hikl Josef 2:2, Vanson Patrick 2:2, Brejcha Petr 2:2, body hostů: Antoš Vojtěch 4:0, Zwiefelhofer Jiří 4:0, Lukáš Jakub 0:4, Lukáš Lukáš 0:4), Sokol Rudná C - TJ Sokol Černošice C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foltyn Jiří 3:0, Sloup Jiří 1:2, Křižka Václav 2:1, Cihelka Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Čáp Martin 3:1, Tichý Jiří 1:3, Suchý Michal 0:4, WO 0:5), TJ Úholičky C - TJ Sokol Únětice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dalihod Jakub 4:0, Kozel Petr 1:3, Carvan Miloslav 4:0, Krásný Antonín 4:0, body hostů: Krupička Radim 0:4, Sitta Radomír 1:3, Moravec Petr 1:3, Trubnikov Stanislav 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - SK Viktorie Ořech F 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petkanič Vladimír 0:3, Šír Martin 0:4, Kalousek Jindřich 0:4, Polavka Zdeněk 1:3, Vilimovský Miroslav 0:1, body hostů: Heřman Miroslav 4:0, Veverka Václav ml. 4:0, Yaroslavtsev Vitaly 4:0, Jambor Václav 3:1), TJ Úholičky D - SK Viktorie Ořech G 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 0:4, Král Martin 0:4, Dvořák Jiří 1:3, body hostů: Matoušek Zdeněk 2:0, Fürst Mirko 4:0, Bulín Zdeněk 4:0, Zacharda Aleš 4:0, Severa Martin 1:1),
19. kolo:
TJ Úholičky D - TJ Sokol Roztoky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ducháčková Radka 3:1, Dvořáková Martina 0:4, Horony Tibor 0:4, Dvořák Jiří 1:3, body hostů: Bern Karel 3:1, Antoš Vojtěch 4:0, Šturm Vojtěch 3:1, Šimon Matyáš 2:2), SK Viktorie Ořech G - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulín Zdeněk 4:0, Kotěšovský Jan 1:3, Kotěšovská Tereza 0:2, Fürst Mirko 2:2, Severa Martin 1:1, body hostů: Sekaninová Lenka 0:4, Kalbáč Karel 3:1, Petkanič Vladimír 3:1, Vilimovský Miroslav 2:2), SK Viktorie Ořech F - TJ Úholičky C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jambor Václav 0:2, Pražský Michal 0:4, Škoda Petr 2:2, Hudák Tomáš 1:3, Pavlín Šimon 0:2, body hostů: Krásný Antonín 3:1, Kozel Petr 3:1, Carvan Miloslav 4:0, Dalihod Jakub 3:1), TJ Sokol Únětice B - TJ Slavoj Davle 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moravec Petr 1:3, Sitta Radomír 2:2, Trubnikov Stanislav 2:2, Honek Jan 2:2, body hostů: Nágl Václav 1:2, Hrstka František 4:0, Kruch Petr 3:1, Tománek František 1:3, Podrazský Tomáš 0:1), TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Středokluky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nosek Michal 1:3, Tichý Jiří 2:2, Veselý Petr 3:1, Suchý Michal 2:2, body hostů: Hikl Josef 2:2, Brejcha Petr 2:2, Vanson Patrick 4:0, Horák Marek 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Roztoky D - TJ Sokol Černošice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bern Karel 2:2, Zwiefelhofer Jiří 4:0, Šimon Matyáš 2:2, Lauermann Matěj 0:4, body hostů: Tichý Jiří 3:1, Souček Jan 2:2, Suchý Michal 1:3, Veselý Petr 2:2), Sokol Rudná C - TJ Sokol Únětice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foltyn Jiří 4:0, Sloup Jiří 4:0, Křižka Václav 1:3, Cihelka Jaroslav 3:1, body hostů: Moravec Petr 1:3, Freisleben Robin 1:3, Trubnikov Stanislav 2:2, Honek Jan 0:4), TJ Slavoj Davle - SK Viktorie Ořech F 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nágl Václav 2:1, Hrstka František 2:1, Kruch Petr 3:0, Podrazský Tomáš 1:2, WO 5:0, body hostů: Yaroslavtsev Vitaly 2:2, Veverka Václav ml. 2:2, Veverka Václav st. 0:4, WO 0:5), TJ Úholičky C - SK Viktorie Ořech G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dalihod Jakub 4:0, Dalihod Miroslav 2:2, Carvan Miloslav 3:1, Krásný Antonín 2:0, Dalihod Miroslav st. 1:1, body hostů: Zacharda Aleš 2:2, Fürst Mirko 1:3, Matoušek Zdeněk 0:4, Bulín Zdeněk 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - TJ Úholičky D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petkanič Vladimír 1:3, Vilimovský Miroslav 3:1, Šír Martin 1:3, Kalousek Jindřich 1:3, body hostů: Dvořáková Martina 0:4, Ducháčková Radka 4:0, Dvořák Jiří 3:1, Král Martin 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy F - TJ Sokol Roztoky D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vilimovský Miroslav 2:2, Polavka Zdeněk 2:2, Šír Martin 0:1, Kalbáč Karel 2:2, Petkanič Vladimír 2:1, body hostů: Zwiefelhofer Jiří 3:1, Lukáš Jakub 1:3, Šimon Matyáš 3:1, Lukáš Lukáš 1:3), TJ Úholičky D - TJ Úholičky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháčková Radka 3:1, Dvořáková Martina 0:4, Martin Král st. 0:4, Dvořák Jiří 3:1, body hostů: Kozel Petr 2:2, Otépka Radim 2:2, Vorm Petr 2:2, Dalihod Jakub 4:0), SK Viktorie Ořech G - TJ Slavoj Davle 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulín Zdeněk 2:2, Zacharda Aleš 3:1, Kuchta Jiří 0:4, Flusser Martin 1:3, body hostů: Nágl Václav 1:3, Hrstka František 4:0, Kruch Petr 2:2, Podrazský Tomáš 3:1), SK Viktorie Ořech F - Sokol Rudná C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rein Tomáš 2:2, Veverka Václav ml. 3:1, Šrenk Štěpán 3:1, Yaroslavtsev Vitaly 1:0, Hudák Tomáš 0:3, body hostů: Foltyn Jiří 4:0, Sloup Jiří 0:2, Křižka Václav 1:3, Cihelka Jaroslav 1:3, Charvát Vojtěch 1:1), TJ Sokol Únětice B - TJ Sokol Středokluky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Freisleben Robin 3:1, Moravec Petr 3:1, Trubnikov Stanislav 4:0, Honek Jan 4:0, body hostů: Chval Ivan 0:4, Hikl Josef 1:3, Brejcha Petr 1:3, Krlín Bohumil 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Černošice C - TJ Sokol Únětice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Jiří 3:1, Nosek Michal 0:4, Veselý Petr 2:2, Suchý Michal 1:3, body hostů: Moravec Petr 4:0, Freisleben Robin 1:3, Honek Jan 2:2, Trubnikov Stanislav 3:1), TJ Sokol Středokluky B - SK Viktorie Ořech F 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brejcha Petr 0:3, Horák Marek 0:3, Pohorelec Jan 2:1, Chval Ivan 0:3, WO 5:0, body hostů: Heřman Miroslav 4:0, Yaroslavtsev Vitaly 3:1, Veverka Václav ml. 3:1, WO 0:5), Sokol Rudná C - SK Viktorie Ořech G 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sloup Jiří 2:2, Dvořák Jan 1:3, Křižka Václav 1:2, Šenbauer Jiří 3:1, Charvát Vojtěch 1:0, body hostů: Novák Tomáš 0:2, Zacharda Aleš 4:0, Bulín Zdeněk 3:1, Kotěšovský Jan 1:3, Kotěšovská Tereza 0:2), TJ Slavoj Davle - TJ Úholičky D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nágl Václav 4:0, Hrstka František 4:0, Kruch Petr 4:0, Podrazský Tomáš 3:1, body hostů: Král Martin 0:4, Zapletal Radek 0:4, Dvořák Jiří 1:3, Ducháčková Radka 0:4), TJ Úholičky C - TJ Sokol Mníšek pod Brdy F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krásný Antonín 2:0, Kozel Petr 1:3, Dalihod Miroslav 4:0, Dalihod Jakub 4:0, Otépka Radim 1:1, body hostů: Šír Martin 1:3, Kalbáč Karel 0:4, Vilimovský Miroslav 2:2, Polavka Zdeněk 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy