Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Slavia Kroměříž B - TJ Slavia Kroměříž C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matula Jaroslav 4:0, Surýnek Tomáš 2:2, Dvořák Vít 4:0, WO 0:5, body hostů: Fojtík Vojtěch 0:3, Bureš Miroslav 1:2, Bartoník Filip 0:3, Konečný Vojtěch 1:2, WO 5:0), OÚ Lubná A - KST Količín 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnčík Pavel 3:1, Hilšer Vladislav 3:1, Vaculík Jaroslav 3:1, Klásek Jiří 4:0, body hostů: Syřena Jiří 0:4, Grygar Martin 0:4, Šabík Vladimír 3:1, Měrka Marek 0:4), TJ Osíčko - SK Spartak Hulín C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubková Alena 1:3, Benda Vladimír 0:4, Jurka Petr 1:3, Fabián Vladimír st. 1:1, WO 0:2, body hostů: Ondruch Marek 3:0, Topič Adam 3:0, Kvapilík Břetislav 4:0, Kolomár Daniel 1:3, WO 2:0), TJ Holešov E - TJ Holešov D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Pavel 2:2, Dědič Michal 2:2, Petřivalský František 0:4, Rys Rudolf 2:2, body hostů: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 2:2), SK Spartak Hulín B - Kst Cetechovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 3:1, Mrhálek Ondřej 3:1, Matuška Martin 1:3, Kristýnek Bohumil 1:3, body hostů: Mozga Lukáš 2:2, Hlaváč Jaroslav 4:0, Plšek Pavel 2:2, Dundálek Pavel 0:4), TJ Sokol Morkovice B - TJ Bystřice pod Hostýnem D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ježdík Radek 4:0, Musil Drahomír 1:3, Mišurec Tomáš 4:0, Štolfa Petr 0:4, body hostů: Vašík Jan 2:2, Dratva Marek 2:2, Žídek Michal 1:3, Kubíček Jan 2:2),
2. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - KST Količín 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Vojtěch 1:3, Bartoník Filip 1:3, Bureš Miroslav 1:3, Konečný Vojtěch 4:0, body hostů: Šabík Vladimír 2:2, Szeif Ladislav 3:1, Grygar Martin 1:3, Plhal Petr 3:1), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Osíčko 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Surýnek Tomáš 4:0, Štěpán Radim 4:0, Fečko Libor 4:0, body hostů: Jakoubková Alena 0:4, Bátrla Tomáš 0:4, Benda Vladimír 0:4, Jurka Petr 0:4), TJ Holešov E - OÚ Lubná A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Pavel 2:2, Rys Rudolf 1:3, Petřivalský František 0:4, Hlobílková Leona 0:4, body hostů: Škrabal Ota 1:1, Hilšer Vladislav 3:1, Trnčík Pavel 3:1, Klásek Jiří 4:0, Polách Libor 2:0), SK Spartak Hulín B - SK Spartak Hulín C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kristýnek Bohumil 2:2, Nesvadba Pavel 2:2, Málek Michal 2:2, Říha Jaroslav 2:2, body hostů: Topič Adam 2:0, Ondruch Marek 2:2, Kvapilík Břetislav 2:2, Kolomár Daniel 2:2, Kolomár Tomáš 0:2), TJ Sokol Morkovice B - TJ Holešov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 3:1, Musil Drahomír 3:1, Mišurec Tomáš 4:0, Skácel Dalibor 1:3, body hostů: Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 1:3, Chlápek Jaroslav 0:4, Chvátal Petr st. 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem D - Kst Cetechovice 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašík Jan 4:0, Vrbecký Tomáš 4:0, Matela Milan 4:0, Moráček Jakub 4:0, body hostů: Mozga Lukáš 0:4, Hlaváč Jaroslav 0:4, Plšek Pavel 0:4, Dundálek Pavel 0:4),
3. kolo:
Kst Cetechovice - TJ Slavia Kroměříž C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 2:2, Plšek Pavel 2:2, Novák Jiří 0:4, body hostů: Bartoník Filip 1:3, Bureš Miroslav 3:1, Fojtík Vojtěch 1:3, Konečný Vojtěch 4:0), TJ Holešov D - TJ Bystřice pod Hostýnem D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 2:2, Chlápek Jaroslav 3:1, body hostů: Vašík Jan 2:2, Matela Milan 1:3, Žídek Michal 0:4, Kubíček Jan 0:4), SK Spartak Hulín C - TJ Sokol Morkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Topič Adam 4:0, Janečka Pavel 1:2, Slovák Josef 0:4, Ondruch Marek 3:1, Kolomár Daniel 0:1, body hostů: Mišurcová Ivana 1:3, Skácel Dalibor 2:2, Mišurec Tomáš 3:1, Ježdík Radek 2:2), OÚ Lubná A - SK Spartak Hulín B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Polách Libor 2:1, Vaculík Jaroslav 2:2, Klásek Jiří 4:0, Foltýn Vlastimil 0:1, body hostů: Kristýnek Bohumil 0:4, Mrhálek Ondřej 1:3, Nesvadba Pavel 2:2, Málek Michal 1:3), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Holešov E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Radim 3:1, Surýnek Tomáš 3:0, Matula Jaroslav 3:0, Dvořák Vít 4:0, WO 2:0, body hostů: Rys Rudolf 0:4, Hlobílková Leona 0:4, Petřivalský František 0:4, Krejčí Pavel 1:1, WO 0:2), KST Količín - TJ Osíčko 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 4:0, Szeif Ladislav 2:0, Plhal Petr 3:1, Grygar Martin 2:2, Měrka Josef 0:2, body hostů: Jakoubková Alena 0:4, Benda Vladimír 0:4, Blažek Miroslav 2:2, Jurka Petr 3:1),
4. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - TJ Osíčko 18:0wo, TJ Holešov E - KST Količín 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Pavel 1:2, Rys Rudolf 1:3, Petřivalský František 0:4, Hlobílková Leona 0:4, WO 1:0, body hostů: Šabík Vladimír 4:0, Szeif Ladislav 3:0, Plhal Petr 4:0, Grygar Martin 2:2, WO 0:1), SK Spartak Hulín B - TJ Slavia Kroměříž B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šošolík Pavel 3:1, Matuška Martin 0:4, Málek Michal 0:4, Mrhálek Ondřej 0:4, body hostů: Matula Jaroslav 3:1, Štěpán Radim 3:1, Fečko Libor 3:1, Surýnek Tomáš 4:0), TJ Sokol Morkovice B - OÚ Lubná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Musil Drahomír 3:1, Ježdík Radek 3:1, Mišurec Tomáš 3:1, Skácel Dalibor 0:4, body hostů: Trnčík Pavel 3:1, Vaculík Jaroslav 1:1, Foltýn Vlastimil 1:3, Klásek Jiří 1:3, Polách Libor 1:1), TJ Bystřice pod Hostýnem D - SK Spartak Hulín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matela Milan 4:0, Bareš Alois 2:0, Vašík Jan 4:0, Dratva Marek 3:1, Ostatek Stanislav ml. 2:0, body hostů: Slovák Josef 0:4, Gremlica Jakub 1:3, Kolomár Daniel 0:4, Kolomár Tomáš 0:4), Kst Cetechovice - TJ Holešov D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváč Jaroslav 2:2, Plšek Pavel 1:3, Dundálek Pavel 0:4, Novák Jiří 2:2, body hostů: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 2:2, Chlápek Jaroslav 2:2),
5. kolo:
TJ Holešov D - TJ Slavia Kroměříž C 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Liška Libor 3:1, Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 1:2, WO 2:0, body hostů: Bureš Miroslav 1:3, Konečný Vojtěch 3:1, Bartoník Filip 2:2, Fojtík Vojtěch 0:3, WO 0:2), SK Spartak Hulín C - Kst Cetechovice 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolomár Daniel 0:4, Gremlica Václav 0:4, Gremlica Jakub 1:3, Janečka Pavel 1:3, body hostů: Hlaváč Jaroslav 4:0, Novák Jiří 4:0, Plšek Pavel 4:0, Dundálek Pavel 2:2), OÚ Lubná A - TJ Bystřice pod Hostýnem D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trnčík Pavel 4:0, Foltýn Vlastimil 1:3, Polách Libor 1:0, Klásek Jiří 3:1, Hilšer Vladislav 1:2, body hostů: Vašík Jan 2:2, Matela Milan 3:1, Ostatek Filip ml. 0:4, Dratva Marek 1:3), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Sokol Morkovice B 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Fečko Libor 2:0, Surýnek Tomáš 4:0, Matula Jaroslav 4:0, Štěpán Radim 2:0, body hostů: Mišurcová Ivana 0:4, Ježdík Radek 0:4, Jablunka Pavel 0:4, Skácel Dalibor 0:4), KST Količín - SK Spartak Hulín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grygar Martin 2:2, Szeif Ladislav 1:1, Plhal Petr 4:0, Šabík Vladimír 4:0, Měrka Josef 0:2, body hostů: Nesvadba Pavel 0:4, Mrhálek Ondřej 1:3, Matuška Martin 2:2, Málek Michal 2:2), TJ Osíčko - TJ Holešov E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bátrla Tomáš 0:4, Benda Vladimír 0:4, Jurka Petr 3:1, Fabián Vladimír st. 1:3, body hostů: Dědič Michal 4:0, Krejčí Pavel 1:1, Rys Rudolf 3:1, Petřivalský František 3:1, Hlobílková Leona 1:1),
6. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - TJ Holešov E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Miroslav 3:1, Konečný Vojtěch 1:3, Fojtík Vojtěch 1:3, Bartoník Filip 3:1, body hostů: Rys Rudolf 2:2, Dědič Michal 4:0, Hlobílková Leona 1:3, Petřivalský František 1:3), SK Spartak Hulín B - TJ Osíčko 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška Martin 3:1, Šošolík Pavel 4:0, Nesvadba Pavel 4:0, Mrhálek Ondřej 4:0, body hostů: Fabián Vladimír st. 1:3, Jakoubková Alena 0:4, Benda Vladimír 0:4, Bátrla Tomáš 0:4), TJ Sokol Morkovice B - KST Količín 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jablunka Pavel 1:3, Ježdík Radek 1:3, Mišurec Tomáš 2:2, Musil Drahomír 4:0, body hostů: Šabík Vladimír 3:1, Plhal Petr 2:2, Szeif Ladislav 1:3, Grygar Martin 2:2), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Slavia Kroměříž B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matela Milan 1:3, Vašík Jan 2:2, Moráček Jakub 3:1, Vrbecký Tomáš 3:1, body hostů: Surýnek Tomáš 1:3, Fečko Libor 2:2, Dvořák Vít 3:1, Štěpán Radim 1:3), Kst Cetechovice - OÚ Lubná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváč Jaroslav 1:3, Plšek Pavel 1:3, Mozga Lukáš 4:0, Novák Jiří 1:3, body hostů: Polách Libor 1:0, Hilšer Vladislav 3:1, Trnčík Pavel 2:2, Klásek Jiří 3:1, Foltýn Vlastimil 0:3), TJ Holešov D - SK Spartak Hulín C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bakalík Miloslav 4:0, Chlápek Jaroslav 3:0, Liška Libor 4:0, Pidrman Josef 3:1, WO 0:1, body hostů: Janečka Pavel 1:3, Kvapilík Břetislav 0:4, Gremlica Jakub 0:3, Slovák Josef 0:4, WO 1:0),
7. kolo:
SK Spartak Hulín C - TJ Slavia Kroměříž C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolomár Daniel 0:4, Kvapilík Břetislav 1:3, Gremlica Jakub 1:3, Janečka Pavel 0:2, Gremlica Václav 0:2, body hostů: Bureš Miroslav 3:1, Konečný Vojtěch 4:0, Fojtík Vojtěch 4:0, Bartoník Filip 3:1), OÚ Lubná A - TJ Holešov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Trnčík Pavel 0:4, Foltýn Vlastimil 0:2, Klásek Jiří 2:2, Škrabal Ota 1:1, body hostů: Liška Libor 3:1, Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 1:3), TJ Slavia Kroměříž B - Kst Cetechovice 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Surýnek Tomáš 4:0, Dvořák Vít 4:0, Fečko Libor 3:1, Štěpán Radim 3:1, body hostů: Mozga Lukáš 2:2, Hlaváč Jaroslav 0:4, Novák Jiří 0:4, Dundálek Pavel 0:4), KST Količín - TJ Bystřice pod Hostýnem D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grygar Martin 2:2, Szeif Ladislav 2:2, Plhal Petr 3:1, Šabík Vladimír 4:0, body hostů: Vašík Jan 0:4, Matela Milan 2:2, Ostatek Stanislav ml. 0:4, Žídek Michal 3:1), TJ Osíčko - TJ Sokol Morkovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benda Vladimír 0:4, Blažek Miroslav 2:2, Jurka Petr 2:2, Fabián Vladimír st. 2:2, body hostů: Štolfa Petr 1:3, Skácel Dalibor 2:2, Ježdík Radek 3:1, Mišurec Tomáš 4:0), TJ Holešov E - SK Spartak Hulín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědič Michal 3:1, Krejčí Pavel 3:1, Rys Rudolf 2:2, Hlobílková Leona 1:2, Petřivalský František 0:1, body hostů: Šošolík Pavel 3:1, Mrhálek Ondřej 0:4, Málek Michal 2:2, Matuška Martin 2:2),
8. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - SK Spartak Hulín B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Vojtěch 2:1, Bartoník Filip 2:2, Bureš Miroslav 3:0, Konečný Vojtěch 4:0, WO 2:0, body hostů: Málek Michal 1:3, Nesvadba Pavel 1:2, Říha Jaroslav 0:4, Matuška Martin 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Morkovice B - TJ Holešov E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jablunka Pavel 2:2, Ježdík Radek 4:0, Musil Drahomír 4:0, Skácel Dalibor 2:1, WO 1:0, body hostů: Krejčí Pavel 1:2, Rys Rudolf 2:2, Hlobílková Leona 0:4, Petřivalský František 0:4, WO 0:1), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Osíčko 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 2:2, Dratva Marek 2:2, Vašík Jan 4:0, Žídek Michal 3:1, body hostů: Fabián Vladimír st. 2:2, Jakoubková Alena 0:4, Benda Vladimír 0:4, Jurka Petr 3:1), Kst Cetechovice - KST Količín 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 1:2, Novák Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Syřena Jiří 0:4, Grygar Martin 1:3, Plhal Petr 1:3, Šabík Vladimír 3:0, WO 1:0), TJ Holešov D - TJ Slavia Kroměříž B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bakalík Miloslav 0:4, Pidrman Josef 2:2, Chlápek Jaroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Matula Jaroslav 3:0, Dvořák Vít 3:0, Štěpán Radim 2:1, Surýnek Tomáš 2:1, WO 5:0), SK Spartak Hulín C - OÚ Lubná A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolomár Daniel 0:4, Gremlica Václav 0:4, Gremlica Jakub 1:3, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Trnčík Pavel 4:0, Foltýn Vlastimil 3:1, Polách Libor 4:0, Klásek Jiří 4:0),
9. kolo:
OÚ Lubná A - TJ Slavia Kroměříž C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Ota 3:1, Hilšer Vladislav 3:1, Trnčík Pavel 4:0, Klásek Jiří 3:1, body hostů: Konečný Vojtěch 3:1, Bureš Miroslav 0:4, Bartoník Filip 0:4, Fojtík Vojtěch 0:4), TJ Slavia Kroměříž B - SK Spartak Hulín C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpán Radim 4:0, Surýnek Tomáš 4:0, Štětinová Nela 0:3, Fečko Libor 4:0, Dvořák Vít 1:0, body hostů: Gremlica Václav 1:3, Slovák Josef 1:3, Gremlica Jakub 1:3, Kolomár Daniel 0:4), KST Količín - TJ Holešov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Syřena Jiří 0:4, Grygar Martin 1:3, Plhal Petr 2:2, Šabík Vladimír 4:0, body hostů: Chvátal Petr st. 2:0, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 1:3, Chlápek Jaroslav 3:1, Liška Libor 0:2), TJ Osíčko - Kst Cetechovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jakoubková Alena 1:3, Blažek Miroslav 1:3, Jurka Petr 2:2, Fabián Vladimír st. 1:3, body hostů: Mozga Lukáš 4:0, Plšek Pavel 3:1, Dundálek Pavel 0:4, Novák Jiří 4:0), TJ Holešov E - TJ Bystřice pod Hostýnem D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dědič Michal 3:1, Krejčí Pavel 3:1, Hlobílková Leona 0:2, Rys Rudolf 2:2, Petřivalský František 1:1, body hostů: Vašík Jan 1:3, Vrbecký Tomáš 4:0, Matela Milan 2:2, Ostatek Stanislav ml. 0:4), SK Spartak Hulín B - TJ Sokol Morkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 3:1, Říha Jaroslav 4:0, Málek Michal 3:1, Mrhálek Ondřej 2:0, Matuška Martin 0:2, body hostů: Ježdík Radek 3:1, Jablunka Pavel 1:3, Mišurcová Ivana 0:4, Skácel Dalibor 0:4),
10. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - TJ Sokol Morkovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fojtík Vojtěch 1:3, Bureš Miroslav 4:0, Bartoník Filip 0:4, Konečný Vojtěch 3:1, body hostů: Skácel Dalibor 1:3, Ježdík Radek 2:2, Musil Drahomír 2:2, Mišurec Tomáš 3:1), TJ Bystřice pod Hostýnem D - SK Spartak Hulín B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dratva Marek 0:4, Žídek Michal 2:2, Matela Milan 3:1, Vašík Jan 1:3, body hostů: Šošolík Pavel 4:0, Říha Jaroslav 3:1, Matuška Martin 2:2, Málek Michal 1:3), Kst Cetechovice - TJ Holešov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 2:0, Plšek Pavel 2:1, Novák Jiří 2:2, Dundálek Pavel 1:1, WO 0:1, body hostů: Krejčí Pavel 3:1, Rys Rudolf 1:3, Krejčí Jakub 0:4, Petřivalský František 1:2, WO 1:0), TJ Holešov D - TJ Osíčko 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 4:0, body hostů: Fabián Vladimír st. 0:4, Jakoubková Alena 0:4, Blažek Miroslav 0:4, Jurka Petr 1:3), SK Spartak Hulín C - KST Količín 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slovák Josef 0:4, Janečka Pavel 0:4, Gremlica Jakub 0:4, Gremlica Václav 0:4, body hostů: Plhal Petr 4:0, Šabík Vladimír 4:0, Syřena Jiří 4:0, Grygar Martin 4:0), OÚ Lubná A - TJ Slavia Kroměříž B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hilšer Vladislav 1:3, Trnčík Pavel 1:3, Vaculík Jaroslav 0:2, Klásek Jiří 0:4, Foltýn Vlastimil 0:2, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Matula Jaroslav 4:0, Fečko Libor 2:0, Surýnek Tomáš 4:0, Štěpán Radim 0:2),
11. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Slavia Kroměříž C 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 0:3, Matela Milan 2:1, Ostatek Filip ml. 0:3, Dratva Marek 3:0, WO 5:0, body hostů: Bureš Miroslav 3:1, Fojtík Vojtěch 2:2, Bartoník Filip 2:2, WO 0:5), Kst Cetechovice - TJ Sokol Morkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 2:1, Novák Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Skácel Dalibor 2:2, Jablunka Pavel 0:4, Ježdík Radek 1:3, Mišurec Tomáš 2:1, WO 1:0), TJ Holešov D - SK Spartak Hulín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr st. 3:1, Chlápek Jaroslav 2:2, Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 2:2, body hostů: Šošolík Pavel 1:3, Málek Michal 3:1, Kristýnek Bohumil 1:3, Mrhálek Ondřej 0:4), SK Spartak Hulín C - TJ Holešov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gremlica Jakub 0:4, Kvapilík Břetislav 3:1, Ondruch Marek 3:0, Topič Adam 4:0, Gremlica Václav 0:1, body hostů: Dědič Michal 2:2, Rys Rudolf 1:3, Hlobílková Leona 1:3, Petřivalský František 2:2), OÚ Lubná A - TJ Osíčko 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polách Libor 1:1, Škrabal Ota 3:1, Hilšer Vladislav 4:0, Foltýn Vlastimil 2:2, Klásek Jiří 2:0, body hostů: Jurka Petr 3:1, Blažek Miroslav 1:3, Benda Vladimír 0:4, Jakoubková Alena 0:4), TJ Slavia Kroměříž B - KST Količín 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Matula Jaroslav 4:0, Skácel Jakub 0:1, Fečko Libor 4:0, Štěpán Radim 3:0, body hostů: Syřena Jiří 0:4, Plhal Petr 0:4, Měrka Josef 1:3, Grygar Martin 0:4),
12. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - TJ Slavia Kroměříž B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoník Filip 0:4, Bureš Miroslav 0:4, Fojtík Vojtěch 0:4, Konečný Vojtěch 2:2, body hostů: Fečko Libor 3:1, Matula Jaroslav 4:0, Dvořák Vít 4:0, Surýnek Tomáš 3:1), KST Količín - OÚ Lubná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grygar Martin 1:3, Szeif Ladislav 3:1, Plhal Petr 2:2, Šabík Vladimír 4:0, body hostů: Škrabal Ota 1:3, Hilšer Vladislav 3:1, Trnčík Pavel 1:3, Klásek Jiří 1:3), SK Spartak Hulín C - TJ Osíčko 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Topič Adam 4:0, Kvapilík Břetislav 3:1, Gremlica Jakub 2:2, Janečka Pavel 2:2, body hostů: Jurka Petr 3:1, Blažek Miroslav 2:2, Jakoubková Alena 0:4, Benda Vladimír 0:4), TJ Holešov D - TJ Holešov E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr st. 3:0, Bakalík Miloslav 1:3, Chlápek Jaroslav 3:1, Pidrman Josef 2:1, WO 1:1, body hostů: Dědič Michal 1:2, Krejčí Pavel 1:2, Rys Rudolf 2:2, Petřivalský František 1:3, WO 1:1), Kst Cetechovice - SK Spartak Hulín B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 4:0, Novák Jiří 1:3, Dundálek Pavel 0:4, body hostů: Málek Michal 2:2, Šošolík Pavel 1:3, Nesvadba Pavel 2:2, Říha Jaroslav 2:2), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Sokol Morkovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vašík Jan 2:2, Zajíc Michal 1:3, Ostatek Stanislav ml. 1:3, Bareš Alois 0:2, Ostatek Filip ml. 1:1, body hostů: Mišurcová Ivana 0:4, Skácel Dalibor 4:0, Ježdík Radek 3:1, Mišurec Tomáš 4:0),
13. kolo:
KST Količín - TJ Slavia Kroměříž C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šabík Vladimír 2:2, Szeif Ladislav 0:1, Plhal Petr 2:2, Grygar Martin 1:3, WO 0:3, body hostů: Konečný Vojtěch 3:0, Bureš Miroslav 4:0, Fojtík Vojtěch 1:2, Bartoník Filip 0:3, WO 3:0), TJ Osíčko - TJ Slavia Kroměříž B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Miroslav 2:2, Benda Vladimír 0:4, Jakoubková Alena 1:3, Jurka Petr 1:3, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Štěpán Radim 3:1, Surýnek Tomáš 4:0, Skácel Jakub 1:3), OÚ Lubná A - TJ Holešov E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnčík Pavel 3:1, Polách Libor 1:3, Klásek Jiří 2:2, Hilšer Vladislav 3:1, body hostů: Rys Rudolf 0:4, Krejčí Pavel 2:2, Dědič Michal 1:3, Zrůbek Marek 4:0), SK Spartak Hulín C - SK Spartak Hulín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gremlica Václav 1:3, Gremlica Jakub 3:1, Slovák Josef 1:3, Janečka Pavel 2:2, body hostů: Kristýnek Boris st. 2:2, Mrhálek Ondřej 3:1, Šošolík Pavel 2:2, Matuška Martin 2:2), TJ Holešov D - TJ Sokol Morkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 3:1, Bakalík Miloslav 2:2, Chlápek Jaroslav 2:2, Pidrman Josef 1:3, body hostů: Skácel Dalibor 0:4, Ježdík Radek 2:2, Musil Drahomír 2:2, Mišurec Tomáš 4:0), Kst Cetechovice - TJ Bystřice pod Hostýnem D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 2:2, Plšek Pavel 2:2, Novák Jiří 3:1, body hostů: Vašík Jan 3:1, Matela Milan 3:1, Bareš Alois 0:4, Ostatek Stanislav ml. 0:4),
14. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - Kst Cetechovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svak Adam 0:2, Bureš Miroslav 3:1, Bartoník Filip 1:3, Konečný Vojtěch 3:1, Fojtík Vojtěch 0:2, body hostů: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 2:1, Novák Jiří 1:3, Dundálek Pavel 0:1), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Holešov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Moráček Jakub 4:0, Vrbecký Tomáš 2:2, Vašík Jan 1:3, Matela Milan 4:0, body hostů: Liška Libor 2:2, Chvátal Petr st. 2:2, Bakalík Miloslav 0:4, Pidrman Josef 1:3), TJ Sokol Morkovice B - SK Spartak Hulín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ježdík Radek 4:0, Skácel Dalibor 4:0, Musil Drahomír 4:0, Jablunka Pavel 3:1, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Kolomár Daniel 0:4, Kolomár Tomáš 0:4, Slovák Josef 1:3), SK Spartak Hulín B - OÚ Lubná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Říha Jaroslav 3:1, Šošolík Pavel 3:1, Nesvadba Pavel 1:1, Mrhálek Ondřej 1:3, Matuška Martin 0:2, body hostů: Hilšer Vladislav 3:1, Škrabal Ota 1:3, Trnčík Pavel 3:1, Klásek Jiří 1:3), TJ Holešov E - TJ Slavia Kroměříž B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dědič Michal 0:4, Rys Rudolf 0:4, Zrůbek Marek 2:2, Krejčí Pavel 0:2, Petřivalský František 0:2, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Surýnek Tomáš 3:1, Dohnal Vojtěch 4:0, Štěpán Radim 3:1), TJ Osíčko - KST Količín 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurka Petr 0:4, Blažek Miroslav 3:1, Benda Vladimír 0:4, Jakoubková Alena 0:4, body hostů: Šabík Vladimír 3:1, Plhal Petr 4:0, Grygar Martin 3:1, Došlík Libor 3:1),
15. kolo:
TJ Osíčko - TJ Slavia Kroměříž C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jakoubková Alena 1:3, Benda Vladimír 0:4, Jurka Petr 1:3, Fabián Vladimír st. 1:3, body hostů: Bartoník Filip 4:0, Konečný Vojtěch 4:0, Bureš Miroslav 4:0, Svak Adam 1:3), KST Količín - TJ Holešov E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grygar Martin 0:4, Talaš Jan 1:3, Plhal Petr 2:2, Šabík Vladimír 2:2, body hostů: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 3:1, Rys Rudolf 1:3, Krejčí Pavel 3:0, Petřivalský František 0:1), TJ Slavia Kroměříž B - SK Spartak Hulín B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Surýnek Tomáš 4:0, Štěpán Radim 3:1, WO 0:5, body hostů: Nesvadba Pavel 0:1, Šošolík Pavel 1:2, Matuška Martin 0:3, Mrhálek Ondřej 0:2, Málek Michal 0:3, WO 5:0), OÚ Lubná A - TJ Sokol Morkovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Vlastimil 1:1, Hilšer Vladislav 3:1, Trnčík Pavel 1:2, Klásek Jiří 0:3, Vaculík Jaroslav 0:2, WO 2:0, body hostů: Skácel Dalibor 0:2, Ježdík Radek 3:1, Musil Drahomír 3:1, Mišurec Tomáš 3:1, WO 0:2), SK Spartak Hulín C - TJ Bystřice pod Hostýnem D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gremlica Václav 0:4, Kvapilík Břetislav 3:1, Gremlica Jakub 1:3, Janečka Pavel 1:3, body hostů: Vašík Jan 3:1, Matela Milan 4:0, Zajíc Patrik 3:1, Ostatek Stanislav ml. 1:3), TJ Holešov D - Kst Cetechovice 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Libor 4:0, Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 3:1, body hostů: Mozga Lukáš 1:3, Hlaváč Jaroslav 1:3, Plšek Pavel 0:2, Novák Jiří 0:4, Dundálek Pavel 0:2),
16. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - TJ Holešov D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škarpa Ondřej 0:1, Konečný Vojtěch 2:1, Fojtík Vojtěch 2:1, Bureš Miroslav 2:1, Bartoník Filip 0:2, WO 5:0, body hostů: Liška Libor 4:0, Bakalík Miloslav 1:3, Pidrman Josef 1:3, WO 0:5), Kst Cetechovice - SK Spartak Hulín C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 4:0, Novák Jiří 4:0, Dundálek Pavel 1:3, body hostů: Janečka Pavel 1:3, Gremlica Jakub 1:3, Gremlica Václav 0:4, Slovák Josef 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem D - OÚ Lubná A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moráček Jakub 4:0, Vaculík Vincenc 2:2, Vašík Jan 2:2, Matela Milan 4:0, body hostů: Hilšer Vladislav 2:2, Vaculík Jaroslav 1:3, Trnčík Pavel 1:3, Klásek Jiří 0:4), TJ Sokol Morkovice B - TJ Slavia Kroměříž B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ježdík Radek 1:3, Skácel Dalibor 0:4, Mišurec Tomáš 3:1, Musil Drahomír 2:2, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Surýnek Tomáš 2:2, Štěpán Radim 1:3, Dohnal Vojtěch 3:1), SK Spartak Hulín B - KST Količín 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 3:1, Nesvadba Pavel 0:2, Šošolík Pavel 1:2, Mrhálek Ondřej 0:4, Málek Michal 1:1, WO 1:0, body hostů: Šabík Vladimír 4:0, Plhal Petr 3:1, Grygar Martin 1:3, Došlík Libor 2:1, WO 0:1), TJ Holešov E - TJ Osíčko 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 4:0, Rys Rudolf 4:0, Petřivalský František 3:1, body hostů: Fabián Vladimír st. 1:3, Jakoubková Alena 0:4, Benda Vladimír 0:4, Bátrla Tomáš 0:4),
17. kolo:
TJ Holešov E - TJ Slavia Kroměříž C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Dědič Michal 4:0, Rys Rudolf 3:1, Krejčí Pavel 2:0, Petřivalský František 1:1, body hostů: Bureš Miroslav 2:2, Škarpa Ondřej 0:4, Svak Adam 0:4, Čížek Matěj 0:4), TJ Osíčko - SK Spartak Hulín B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabián Vladimír st. 0:4, Jurka Petr 2:2, Blažek Miroslav 1:3, Benda Vladimír 0:4, body hostů: Říha Jaroslav 4:0, Matuška Martin 2:2, Šošolík Pavel 3:1, Nesvadba Pavel 4:0), KST Količín - TJ Sokol Morkovice B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grygar Martin 1:2, Šabík Vladimír 1:2, Plhal Petr 2:1, Došlík Libor 1:2, WO 5:0, body hostů: Skácel Dalibor 0:4, Ježdík Radek 3:1, Mišurec Tomáš 4:0, WO 0:5), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Bystřice pod Hostýnem D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Surýnek Tomáš 3:1, Dvořák Vít 4:0, Skácel Jakub 1:3, Štěpán Radim 3:1, body hostů: Vašík Jan 3:1, Matela Milan 1:3, Bareš Alois 1:3, Berčíková Denisa 0:4), OÚ Lubná A - Kst Cetechovice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hilšer Vladislav 4:0, Trnčík Pavel 2:2, Klásek Jiří 3:1, Vaculík Jaroslav 3:1, body hostů: Hlaváč Jaroslav 3:1, Novák Jiří 1:3, Plšek Pavel 0:4, Dundálek Pavel 0:4), SK Spartak Hulín C - TJ Holešov D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gremlica Jakub 1:2, Kolomár Daniel 0:3, Slovák Josef 0:2, Janečka Pavel 0:2, WO 6:0, body hostů: Hlobílek Jaromír 0:1, Prášil Milan 1:0, Bakalík Miloslav 4:0, Chvátal Petr st. 4:0, WO 0:6),
18. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - SK Spartak Hulín C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bureš Miroslav 3:0, Fojtík Vojtěch 1:0, Bartoník Filip 3:1, Konečný Vojtěch 3:0, Škarpa Ondřej 3:0, WO 2:0, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Kvapilík Břetislav 1:1, Gremlica Václav 0:4, Gremlica Jakub 0:4, WO 0:2), TJ Holešov D - OÚ Lubná A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 2:1, Prášil Milan 0:1, body hostů: Klásek Jiří 3:1, Polách Libor 0:4, Polášek Roman 0:4, Vaculík Jaroslav 1:3), Kst Cetechovice - TJ Slavia Kroměříž B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mozga Lukáš 2:1, Hlaváč Jaroslav 1:2, Novák Jiří 0:3, Plšek Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Dvořák Vít 4:0, Surýnek Tomáš 3:1, Štěpán Radim 2:2, WO 0:5), TJ Bystřice pod Hostýnem D - KST Količín 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dratva Marek 0:4, Žídek Michal 1:3, Vašík Jan 2:2, Matela Milan 4:0, body hostů: Šabík Vladimír 3:1, Plhal Petr 3:1, Grygar Martin 1:3, Došlík Libor 2:2), TJ Sokol Morkovice B - TJ Osíčko 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skácel Dalibor 2:2, Ježdík Radek 2:2, Mišurec Tomáš 3:0, Musil Drahomír 4:0, Mišurcová Ivana 1:0, body hostů: Jurka Petr 2:2, Blažek Miroslav 2:2, Fabián Vladimír st. 0:4, Benda Vladimír 0:4), SK Spartak Hulín B - TJ Holešov E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říha Jaroslav 3:1, Klusák Tomáš 3:1, Šošolík Pavel 3:1, Nesvadba Pavel 1:3, body hostů: Dědič Michal 2:2, Zrůbek Marek 3:1, Rys Rudolf 1:3, Hlobílková Leona 0:4),
19. kolo:
SK Spartak Hulín B - TJ Slavia Kroměříž C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šošolík Pavel 2:2, Málek Michal 2:2, Matuška Martin 2:2, Klusák Tomáš 4:0, body hostů: Konečný Vojtěch 2:2, Bureš Miroslav 3:1, Bartoník Filip 1:3, Svak Adam 0:4), TJ Holešov E - TJ Sokol Morkovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Pavel 3:1, Dědič Michal 3:1, Petřivalský František 1:3, Rys Rudolf 2:2, body hostů: Hrabčík Květoslav 0:4, Skácel Dalibor 1:3, Mišurec Tomáš 4:0, Ježdík Radek 2:2), TJ Osíčko - TJ Bystřice pod Hostýnem D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabián Vladimír st. 1:3, Benda Vladimír 0:4, Jurka Petr 2:2, Jakoubková Alena 1:3, body hostů: Vašík Jan 3:1, Žídek Michal 4:0, Zajíc Patrik 1:3, Matela Milan 4:0), KST Količín - Kst Cetechovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Došlík Libor 2:2, Grygar Martin 1:3, Šabík Vladimír 3:1, Plhal Petr 1:3, body hostů: Mozga Lukáš 4:0, Hlaváč Jaroslav 3:1, Plšek Pavel 1:3, Novák Jiří 1:3), TJ Slavia Kroměříž B - TJ Holešov D 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Vít 4:0, Surýnek Tomáš 4:0, Štěpán Radim 1:3, WO 0:5, body hostů: Chvátal Petr st. 1:2, Bakalík Miloslav 1:2, Chlápek Jaroslav 1:2, Pidrman Josef 0:3, WO 5:0), OÚ Lubná A - SK Spartak Hulín C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnčík Pavel 4:0, Klásek Jiří 4:0, Hilšer Vladislav 3:0, Daněk Filip 1:3, Gabrhelík Lukáš 0:1, body hostů: Kolomár Daniel 1:3, Gremlica Jakub 1:3, Gremlica Václav 0:4, Slovák Josef 2:2),
20. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - OÚ Lubná A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Miroslav 3:1, Škarpa Ondřej 1:3, Bartoník Filip 0:4, Fojtík Vojtěch 1:3, body hostů: Vaculík Jaroslav 2:2, Hilšer Vladislav 4:0, Trnčík Pavel 3:1, Klásek Jiří 2:2), SK Spartak Hulín C - TJ Slavia Kroměříž B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gremlica Jakub 1:3, Kolomár Daniel 0:4, Gremlica Václav 0:4, Janečka Pavel 0:4, body hostů: Štěpán Radim 4:0, Surýnek Tomáš 4:0, Dvořák Vít 4:0, Skácel Jakub 3:1), TJ Holešov D - KST Količín 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 4:0, Pidrman Josef 2:1, Chlápek Jaroslav 1:2, WO 1:1, body hostů: Šabík Vladimír 0:3, Plhal Petr 2:2, Grygar Martin 0:4, Došlík Libor 1:2, WO 1:1), Kst Cetechovice - TJ Osíčko 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 2:0, Plšek Pavel 4:0, Novák Jiří 4:0, Dundálek Pavel 0:2, body hostů: Jakoubková Alena 0:4, Benda Vladimír 0:4, Blažek Miroslav 2:2, Jurka Petr 1:3), TJ Bystřice pod Hostýnem D - TJ Holešov E 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaculík Vincenc 4:0, Vašík Jan 3:1, Matela Milan 2:1, Vrbecký Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Zrůbek Marek 1:1, Dědič Michal 1:3, Rys Rudolf 0:4, Krejčí Pavel 0:3, Petřivalský František 0:2, WO 0:1), TJ Sokol Morkovice B - SK Spartak Hulín B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skácel Dalibor 0:4, Ježdík Radek 2:2, Mišurec Tomáš 4:0, Musil Drahomír 4:0, body hostů: Šošolík Pavel 2:2, Nesvadba Pavel 1:3, Matuška Martin 2:2, Málek Michal 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Morkovice B - TJ Slavia Kroměříž C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skácel Dalibor 1:3, Ježdík Radek 3:1, Mišurec Tomáš 3:1, Musil Drahomír 4:0, body hostů: Bureš Miroslav 2:2, Fojtík Vojtěch 2:2, Bartoník Filip 1:3, Čížek Matěj 0:4), SK Spartak Hulín B - TJ Bystřice pod Hostýnem D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Pavel 4:0, Mrhálek Ondřej 3:1, Málek Michal 3:1, Klusák Tomáš 4:0, body hostů: Dratva Marek 0:4, Žídek Michal 2:2, Ostatek Filip ml. 0:4, Ostatek Stanislav ml. 0:4), TJ Holešov E - Kst Cetechovice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 3:1, Dědič Michal 2:1, Krejčí Pavel 3:0, Rys Rudolf 2:2, Petřivalský František 0:1, WO 1:0, body hostů: Mozga Lukáš 2:2, Hlaváč Jaroslav 1:3, Plšek Pavel 1:2, Novák Jiří 1:3, WO 0:1), TJ Osíčko - TJ Holešov D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Benda Vladimír 0:4, Jakoubková Alena 0:4, Blažek Miroslav 3:1, Fabián Vladimír st. 0:4, body hostů: Chvátal Petr st. 4:0, Bakalík Miloslav 3:1, Pidrman Josef 3:1, Chlápek Jaroslav 3:1), KST Količín - SK Spartak Hulín C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Měrka Josef 1:3, Grygar Martin 1:3, Šabík Vladimír 4:0, Plhal Petr 4:0, body hostů: Kristýnek Boris ml. 2:2, Kolomár Daniel 0:4, Gremlica Jakub 2:2, Slovák Josef 2:2), TJ Slavia Kroměříž B - OÚ Lubná A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Surýnek Tomáš 3:1, Skácel Jakub 0:4, Dvořák Vít 4:0, WO 0:5, body hostů: Klásek Jiří 1:2, Daněk Filip 1:2, Vaculík Jaroslav 1:2, Škrabal Ota 2:1, WO 5:0),
22. kolo:
TJ Slavia Kroměříž C - TJ Bystřice pod Hostýnem D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svak Adam 0:2, Bureš Miroslav 4:0, Škarpa Ondřej 1:3, Fojtík Vojtěch 3:1, Bartoník Filip 2:0, body hostů: Vašík Jan 2:2, Matela Milan 1:3, Ostatek Stanislav ml. 0:4, Dratva Marek 3:1), TJ Sokol Morkovice B - Kst Cetechovice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skácel Dalibor 1:3, Jablunka Pavel 2:2, Ježdík Radek 1:3, Mišurec Tomáš 3:1, body hostů: Mozga Lukáš 3:1, Hlaváč Jaroslav 4:0, Plšek Pavel 2:1, Novák Jiří 0:4, Dundálek Pavel 0:1), SK Spartak Hulín B - TJ Holešov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrhálek Ondřej 2:2, Šošolík Pavel 4:0, Nesvadba Pavel 0:2, Klusák Tomáš 4:0, Málek Michal 1:1, body hostů: Chvátal Petr st. 2:2, Bakalík Miloslav 2:2, Pidrman Josef 1:3, Chlápek Jaroslav 0:4), TJ Holešov E - SK Spartak Hulín C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zrůbek Marek 4:0, Rys Rudolf 4:0, Krejčí Pavel 3:0, Petřivalský František 3:1, WO 0:1, body hostů: Janečka Pavel 0:4, Kolomár Daniel 0:4, Gremlica Jakub 1:3, Slovák Josef 0:3, WO 1:0), TJ Osíčko - OÚ Lubná A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jurka Petr 3:1, Fabián Vladimír st. 0:4, Jakoubková Alena 0:4, Blažek Miroslav 3:1, body hostů: Hilšer Vladislav 4:0, Klásek Jiří 2:2, Škrabal Ota 2:2, Vaculík Jaroslav 2:2), KST Količín - TJ Slavia Kroměříž B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grygar Martin 0:3, Měrka Josef 0:3, Došlík Libor 2:1, Plhal Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Surýnek Tomáš 4:0, Štěpán Radim 2:2, Skácel Jakub 2:2, WO 0:5),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy