Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Morkovice C - TJ Bystřice pod Hostýnem E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 2:2, Mišurcová Ivana 3:1, Hrabčík Květoslav 1:3, body hostů: Zajíc Patrik 2:2, Ostatek Filip ml. 2:2, Ostatek Stanislav ml. 2:2, Ostatek Stanislav st. 0:4), TJ Holešov F - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášil Milan 3:1, Hlobílek Jaromír 2:2, Kratochvíla Libor 3:1, Lochman Radek 3:1, body hostů: Šůstal Ondřej 4:0, Václavek Ondřej 1:3, Topič Alois 0:2, Bleša Vojtěch 0:4, Škamrala Petr 0:2), TJ Holešov G - OÚ Lubná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Jakub 3:1, Varaďa Marcel 3:1, Hošťálek Ivan 3:1, Doležal Rudolf 3:1, body hostů: Škrabal Ota 4:0, Polášek Roman 0:4, Gelatka Petr 0:4, Kozelský David 0:4), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Slavia Kroměříž D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zámečník Petr 1:1, Bělunek Radek 3:1, Fuit František 3:1, Možiš Roman 3:1, Packo Ondřej 2:0, body hostů: Štěpán Radim 4:0, Svak Adam 0:4, Zuzaňák Tomáš 0:4, Majtner Jan 0:4),
2. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem E - OÚ Lubná B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 3:1, Ostatek Filip ml. 3:1, Berčíková Denisa 0:4, Zajíc Patrik 3:1, body hostů: Škrabal Ota 4:0, Gelatka Petr 1:3, Kozelský David 1:3, Hilšer Martin 1:3), TJ Sokol Kostelec u Holešova B - TJ Holešov G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šůstal Ondřej 4:0, Němec David 3:1, Václavek Ondřej 2:2, Bleša Vojtěch 1:3, body hostů: Varaďa Marcel 2:2, Hošťálek Ivan 0:4, Doležal Rudolf 3:1, Krejčí Jakub 1:3), TJ Sokol Morkovice C - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jablunka Pavel 2:1, Hanáček Lubomír 2:1, Mišurcová Ivana 1:2, Hrabčík Květoslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Packo Ondřej 3:1, Zámečník Petr 1:3, Možiš Roman 3:1, WO 0:5), TJ Slavia Kroměříž D - TJ Holešov F 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zuzaňák Tomáš 0:4, Svak Adam 2:2, Majtner Jan 1:3, WO 0:5, body hostů: Kratochvíla Libor 3:0, Hlobílková Leona 2:1, Hlobílek Jaromír 1:2, Prášil Milan 3:0, WO 5:0),
3. kolo:
TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Bystřice pod Hostýnem E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Možiš Roman 4:0, Bělunek Radek 3:1, Packo Ondřej 3:1, Fuit František 4:0, body hostů: Ostatek Stanislav ml. 1:3, Ostatek Filip ml. 0:4, Zajíc Patrik 0:4, Burda Martin 1:3), TJ Holešov F - TJ Sokol Morkovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíla Libor 2:2, Hlobílková Leona 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3, Prášil Milan 1:3, body hostů: Mišurcová Ivana 4:0, Hrabčík Květoslav 0:4, Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 2:2), OÚ Lubná B - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Roman 3:1, Škrabal Ota 3:1, Gelatka Petr 0:4, Daněk Filip 1:2, Vaculík Jaroslav 1:0, body hostů: Němec David 2:2, Šůstal Ondřej 4:0, Topič Alois 2:2, Václavek Ondřej 0:4), TJ Holešov G - TJ Slavia Kroměříž D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doležal Rudolf 4:0, Krejčí Jakub 1:3, Varaďa Marcel 2:2, Hošťálek Ivan 2:2, body hostů: Svak Adam 3:1, Majtner Jan 3:1, Zuzaňák Tomáš 0:4, Čížek Matěj 1:3),
4. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem E - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 3:1, Ostatek Filip ml. 1:3, Zajíc Patrik 0:4, Bareš Alois 2:0, Ostatek Stanislav st. 0:2, body hostů: Šůstal Ondřej 4:0, Němec David 3:1, Václavek Ondřej 2:2, Bleša Vojtěch 1:3), TJ Sokol Morkovice C - TJ Holešov G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mišurcová Ivana 4:0, Hrabčík Květoslav 1:3, Jablunka Pavel 3:1, Hanáček Lubomír 3:1, body hostů: Varaďa Marcel 1:3, Hošťálek Ivan 1:3, Krejčí Jakub 0:4, Doležal Rudolf 3:1), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Holešov F 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělunek Radek 3:1, Zámečník Petr 3:1, Odložilík Marcel 4:0, Možiš Roman 4:0, body hostů: Hlobílek Jaromír 0:4, Prášil Milan 2:2, Kratochvíla Libor 0:4, Lochman Radek 0:4), TJ Slavia Kroměříž D - OÚ Lubná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svak Adam 1:3, Majtner Jan 1:3, Zuzaňák Tomáš 0:4, Štěpán Radim 4:0, body hostů: Vaculík Jaroslav 3:1, Škrabal Ota 3:1, Polášek Roman 3:1, Gelatka Petr 1:3),
5. kolo:
TJ Holešov F - TJ Bystřice pod Hostýnem E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lochman Radek 3:1, Kratochvíla Libor 3:1, Prášil Milan 3:1, Hlobílek Jaromír 2:2, body hostů: Ostatek Filip ml. 0:4, Ostatek Stanislav ml. 3:1, Zajíc Patrik 2:2, Ostatek Stanislav st. 0:4), TJ Holešov G - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Rudolf 1:3, Hošťálek Ivan 0:4, Krejčí Jakub 0:4, Varaďa Marcel 0:4, body hostů: Packo Ondřej 4:0, Zámečník Petr 4:0, Bělunek Radek 4:0, Odložilík Marcel 3:1), OÚ Lubná B - TJ Sokol Morkovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaculík Jaroslav 4:0, Daněk Filip 0:4, Gabrhelík Lukáš 0:4, Škrabal Ota 3:1, body hostů: Jablunka Pavel 3:1, Hanáček Lubomír 2:2, Mišurcová Ivana 2:2, Hrabčík Květoslav 2:2), TJ Sokol Kostelec u Holešova B - TJ Slavia Kroměříž D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Václavek Ondřej 1:3, Bleša Vojtěch 2:2, Němec David 3:1, Šůstal Ondřej 4:0, body hostů: Svak Adam 3:1, Zuzaňák Tomáš 1:3, Čížek Matěj 0:4, Majtner Jan 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Morkovice C - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 2:2, Mišurcová Ivana 3:1, Kapounek Jaroslav 3:1, body hostů: Šůstal Ondřej 3:1, Němec David 1:3, Václavek Ondřej 0:4, Bleša Vojtěch 0:4), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - OÚ Lubná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Možiš Roman 3:1, Odložilík Marcel 3:1, Zámečník Petr 1:1, Bělunek Radek 3:1, Packo Ondřej 2:0, body hostů: Polášek Roman 0:2, Škrabal Ota 3:1, Vaculík Jaroslav 1:3, Gelatka Petr 0:4, Gabrhelík Lukáš 0:2), TJ Holešov F - TJ Holešov G 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prášil Milan 2:2, Hlobílková Leona 4:0, Kratochvíla Libor 3:1, Lochman Radek 3:1, body hostů: Doležal Rudolf 3:1, Krejčí Jakub 1:3, Varaďa Marcel 0:4, Hošťálek Ivan 0:4), TJ Bystřice pod Hostýnem E - TJ Slavia Kroměříž D 18:0wo,
7. kolo:
TJ Holešov G - TJ Bystřice pod Hostýnem E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Varaďa Marcel 1:3, Doležal Rudolf 2:2, Hošťálek Ivan 1:3, Krejčí Jakub 0:4, body hostů: Zajíc Patrik 3:1, Stejskal Matouš 2:2, Ostatek Stanislav ml. 4:0, Ostatek Filip ml. 3:1), OÚ Lubná B - TJ Holešov F 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrabal Ota 4:0, Vaculík Jaroslav 4:0, Polášek Roman 2:1, Gelatka Petr 0:4, Gabrhelík Lukáš 0:1, body hostů: Kratochvíla Libor 1:3, Lochman Radek 2:2, Prášil Milan 1:3, Hlobílek Jaromír 2:2), TJ Sokol Kostelec u Holešova B - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec David 0:4, Šůstal Ondřej 4:0, Václavek Ondřej 0:4, Bleša Vojtěch 0:4, body hostů: Zámečník Petr 3:1, Bělunek Radek 3:1, Packo Ondřej 3:1, Možiš Roman 2:0, Odložilík Marcel 1:1), TJ Slavia Kroměříž D - TJ Sokol Morkovice C 0:18wo,
8. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem E - TJ Sokol Morkovice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Patrik 1:3, Ostatek Filip ml. 0:3, Ostatek Stanislav st. 0:3, Žákovský Bořivoj 0:4, WO 2:0, body hostů: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 4:0, Mišurcová Ivana 4:0, Hrabčík Květoslav 1:1, WO 0:2), TJ Sokol Kostelec u Holešova B - TJ Holešov F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šůstal Ondřej 4:0, Němec David 2:2, Václavek Ondřej 0:4, Topič Alois 2:2, body hostů: Prášil Milan 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3, Lochman Radek 2:2, Kratochvíla Libor 3:1), OÚ Lubná B - TJ Holešov G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škrabal Ota 4:0, Vaculík Jaroslav 3:1, Gelatka Petr 1:3, Polášek Roman 2:0, Daněk Filip 0:2, body hostů: Hošťálek Ivan 2:2, Krejčí Jakub 1:3, Varaďa Marcel 2:2, Doležal Rudolf 1:3), TJ Slavia Kroměříž D - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zuzaňák Tomáš 0:4, Čížek Matěj 0:4, Svak Adam 0:4, WO 0:5, body hostů: Packo Ondřej 3:0, Bělunek Radek 3:0, Fuit František 3:0, Odložilík Marcel 3:0, WO 5:0),
9. kolo:
OÚ Lubná B - TJ Bystřice pod Hostýnem E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrabal Ota 2:0, Polášek Roman 4:0, Gelatka Petr 2:2, Vaculík Jaroslav 2:2, Daněk Filip 1:1, body hostů: Ostatek Filip ml. 2:2, Ostatek Stanislav ml. 3:1, Ostatek Stanislav st. 0:4, Žákovský Bořivoj 0:4), TJ Holešov G - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Jakub 1:3, Hošťálek Ivan 2:2, Varaďa Marcel 2:2, Doležal Rudolf 4:0, body hostů: Bleša Vojtěch 0:4, Václavek Ondřej 1:3, Šůstal Ondřej 3:1, Němec David 3:1), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Sokol Morkovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fuit František 3:1, Odložilík Marcel 3:1, Packo Ondřej 4:0, Bělunek Radek 2:2, body hostů: Malá Lenka 1:3, Kapounek Jaroslav 1:3, Hanáček Lubomír 0:4, Jablunka Pavel 2:2), TJ Holešov F - TJ Slavia Kroměříž D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lochman Radek 4:0, Kratochvíla Libor 4:0, Prášil Milan 4:0, Hlobílek Jaromír 2:2, body hostů: Svak Adam 1:3, Zuzaňák Tomáš 0:4, Majtner Jan 1:3, Čížek Matěj 0:4),
10. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem E - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ostatek Stanislav ml. 0:4, Ostatek Filip ml. 0:1, Berčíková Denisa 0:4, Žákovský Bořivoj 0:4, Ostatek Stanislav st. 0:3, body hostů: Packo Ondřej 4:0, Zámečník Petr 4:0, Fuit František 4:0, Odložilík Marcel 4:0), TJ Sokol Morkovice C - TJ Holešov F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 4:0, Mišurcová Ivana 3:1, Hrabčík Květoslav 0:4, body hostů: Lochman Radek 1:3, Kratochvíla Libor 1:3, Prášil Milan 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3), TJ Sokol Kostelec u Holešova B - OÚ Lubná B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec David 1:3, Šůstal Ondřej 3:1, Nový Zdeněk 1:3, Topič Alois 0:2, Václavek Ondřej 0:2, body hostů: Polášek Roman 3:1, Škrabal Ota 3:1, Daněk Filip 1:3, Vaculík Jaroslav 4:0), TJ Slavia Kroměříž D - TJ Holešov G 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čížek Matěj 0:4, Majtner Jan 2:2, Zuzaňák Tomáš 0:4, WO 0:5, body hostů: Hošťálek Ivan 2:1, Krejčí Jakub 2:1, Doležal Rudolf 3:0, Varaďa Marcel 3:0, WO 5:0),
11. kolo:
TJ Sokol Kostelec u Holešova B - TJ Bystřice pod Hostýnem E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nový Zdeněk 3:1, Václavek Ondřej 0:4, Bleša Vojtěch 0:4, Šůstal Ondřej 4:0, body hostů: Zajíc Patrik 2:2, Ostatek Stanislav ml. 3:1, Ostatek Filip ml. 2:2, Žákovský Bořivoj 2:2), TJ Holešov G - TJ Sokol Morkovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí Jakub 2:2, Varaďa Marcel 2:2, Hošťálek Ivan 2:2, Doležal Rudolf 4:0, body hostů: Hrabčík Květoslav 0:4, Mišurcová Ivana 3:1, Kapounek Jaroslav 3:1, Tichý Miroslav 0:4), TJ Holešov F - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíla Libor 0:4, Lochman Radek 0:4, Prášil Milan 1:3, Hlobílek Jaromír 0:4, body hostů: Fuit František 4:0, Možiš Roman 4:0, Packo Ondřej 4:0, Bělunek Radek 3:1), OÚ Lubná B - TJ Slavia Kroměříž D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Foltýn Vlastimil 4:0, Kozelský David 0:4, Daněk Filip 4:0, Gabrhelík Lukáš 4:0, body hostů: Svak Adam 1:3, Čížek Matěj 1:3, Zuzaňák Tomáš 1:3, Matušínský David 1:3),
12. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem E - TJ Holešov F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zajíc Patrik 2:2, Ostatek Filip ml. 1:3, Žákovský Bořivoj 1:3, Ostatek Stanislav st. 0:4, body hostů: Hlobílek Jaromír 2:2, Prášil Milan 3:1, Kratochvíla Libor 4:0, Lochman Radek 3:1), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Holešov G 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Packo Ondřej 4:0, Možiš Roman 3:1, Bělunek Radek 3:1, Zámečník Petr 3:1, body hostů: Krejčí Jakub 0:4, Drábek Tomáš 0:4, Varaďa Marcel 1:3, Doležal Rudolf 2:2), TJ Sokol Morkovice C - OÚ Lubná B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jablunka Pavel 3:1, Hanáček Lubomír 1:3, Mišurcová Ivana 2:2, Kapounek Jaroslav 1:3, body hostů: Foltýn Vlastimil 3:1, Polášek Roman 1:3, Daněk Filip 0:2, Vaculík Jaroslav 4:0, Škrabal Ota 1:1), TJ Slavia Kroměříž D - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svak Adam 2:2, Zuzaňák Tomáš 0:4, Čížek Matěj 1:3, Matušínský David 0:4, body hostů: Šůstal Ondřej 4:0, Němec David 3:1, Nový Zdeněk 4:0, Václavek Ondřej 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Kostelec u Holešova B - TJ Sokol Morkovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec David 2:2, Nový Zdeněk 1:3, Václavek Ondřej 1:3, Šůstal Ondřej 4:0, body hostů: Jablunka Pavel 3:1, Hanáček Lubomír 3:1, Hrabčík Květoslav 0:4, Kapounek Jaroslav 2:2), OÚ Lubná B - TJ Sokol Kostelec u Holešova A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozelský David 0:4, Daněk Filip 1:3, Gabrhelík Lukáš 0:4, Foltýn Vlastimil 1:3, body hostů: Packo Ondřej 4:0, Zámečník Petr 3:1, Bělunek Radek 4:0, Odložilík Marcel 3:1), TJ Holešov G - TJ Holešov F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Rudolf 1:2, Holík Lukáš 0:2, Varaďa Marcel 1:3, Hošťálek Ivan 0:3, Krejčí Jakub 0:4, body hostů: Kratochvíla Libor 3:1, Lochman Radek 4:0, Prášil Milan 4:0, Hlobílek Jaromír 3:1), TJ Slavia Kroměříž D - TJ Bystřice pod Hostýnem E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svak Adam 3:1, Zuzaňák Tomáš 0:4, Čížek Matěj 3:1, Skácel Jakub 3:1, body hostů: Ostatek Stanislav ml. 4:0, Zajíc Patrik 1:3, Ostatek Filip ml. 1:3, Žákovský Bořivoj 1:3),
14. kolo:
TJ Bystřice pod Hostýnem E - TJ Holešov G 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc Patrik 4:0, Berčíková Denisa 1:3, Ostatek Filip ml. 2:2, Bareš Alois 4:0, body hostů: Varaďa Marcel 2:2, Drábek Tomáš 0:4, Krejčí Jakub 2:2, Holík Lukáš 1:3), TJ Holešov F - OÚ Lubná B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíla Libor 1:3, Prášil Milan 2:2, Hlobílek Jaromír 1:3, Lochman Radek 1:3, body hostů: Vaculík Jaroslav 4:0, Daněk Filip 1:3, Foltýn Vlastimil 4:0, Gabrhelík Lukáš 2:2), TJ Sokol Kostelec u Holešova A - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Packo Ondřej 4:0, Možiš Roman 3:1, Odložilík Marcel 3:1, Fuit František 3:1, body hostů: Šůstal Ondřej 3:1, Němec David 0:4, Nový Zdeněk 0:4, Václavek Ondřej 0:2, Bleša Vojtěch 0:2), TJ Sokol Morkovice C - TJ Slavia Kroměříž D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jablunka Pavel 4:0, Hanáček Lubomír 4:0, Mišurcová Ivana 4:0, Hrabčík Květoslav 1:3, body hostů: Zuzaňák Tomáš 0:4, Svak Adam 1:3, Čížek Matěj 1:3, Skácel Jakub 1:3),
15. kolo:
TJ Slavia Kroměříž D - TJ Holešov G 0:18wo,
16. kolo:
TJ Sokol Kostelec u Holešova B - TJ Slavia Kroměříž D 18:0wo,
17. kolo:
TJ Sokol Kostelec u Holešova B - TJ Holešov G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šůstal Ondřej 4:0, Němec David 1:3, Nový Zdeněk 3:1, Václavek Ondřej 2:2, body hostů: Hošťálek Ivan 2:2, Doležal Rudolf 2:0, Varaďa Marcel 2:2, Krejčí Jakub 0:4, Holík Lukáš 0:2),
18. kolo:
TJ Holešov G - TJ Slavia Kroměříž D 18:0wo,
19. kolo:
TJ Slavia Kroměříž D - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 0:18wo,
20. kolo:
TJ Holešov G - TJ Sokol Kostelec u Holešova B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Rudolf 1:1, Krejčí Jakub 0:4, Varaďa Marcel 2:2, Hošťálek Ivan 1:3, Holík Lukáš 0:2, body hostů: Šůstal Ondřej 4:0, Němec David 4:0, Václavek Ondřej 2:2, Nový Zdeněk 2:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Morkovice C - TJ Bystřice pod Hostýnem E 9:3 (body domácích: body hostů), OÚ Lubná B - TJ Holešov F 9:3 (body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Bystřice pod Hostýnem E - TJ Sokol Morkovice C 6:9 (body domácích: body hostů), TJ Holešov F - OÚ Lubná B 4:9,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Morkovice C - OÚ Lubná B 1:9 (1: 9),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
OÚ Lubná B - TJ Sokol Morkovice C 9:3 (body domácích: body hostů),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Morkovice C - OÚ Lubná B -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy