Výsledky do novin
Krajský přebor II.tř. sk.C
1. kolo:
TTC Roudnice C - TJ Sokol Filipov B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jiří ml. 2:2, Červenka Marek 3:1, Sklenička Jan ml. 2:2, Líska Tomáš ml. 2:0, Brhovský Václav 2:0, body hostů: Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 1:3, Fučík Zdeněk 0:4), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Dolní Zálezly A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 4:0, Svrček Petr 2:1, Zápotocký Milan 3:0, Karásek Jiří 0:1, WO 0:1, body hostů: Kmínek Martin 0:3, Hájek Petr 1:3, Rutar Jiří ml. 0:4, Riedel Pavel 1:3, WO 1:0), GPD Benešov nad Ploučnicí A - KST Kalich Litoměřice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babička Michal st. 2:2, Štípek Martin 2:2, Hanuš Jiří 3:1, Babička Lukáš 3:1, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 2:2, Jonáš Stanislav 0:4, Málek Josef 0:4), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - TJ Slovan Varnsdorf A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Vladimír 3:0, Weichart Martin 4:0, Schneider Lubor 3:1, Mašek Lubomír 4:0, WO 0:1, body hostů: Charouzek Martin 0:4, Žatečka Ladislav 1:2, Peleška Jiří 0:4, Bušek Jiří 0:4, WO 1:0), SK Štětí B - SK Štětí C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 2:2, Ullman Miloslav 3:0, Nedoma Jiří 2:2, Novák Vladislav 0:1, body hostů: Oliva Michal 2:2, Dvořák Martin 2:2, Dvořák Milan 0:4, Novotný Petr 1:3), TJ Sokol Terezín A - TTC Roudnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 1:3, Skrbek Zdeněk 2:2, Pizur Miroslav 3:1, Brdlík František 4:0, body hostů: Spurný Antonín ml. 3:1, Kotrba Petr 1:3, Laube Robert 0:4, Bláha Vlastimil 2:2),
2. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TTC Roudnice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Honzík Stanislav 3:1, Neumann Martin 3:1, Mrázek Michal 1:3, Kopecký Karel 3:1, body hostů: Laube Robert 1:3, Spurný Antonín ml. 1:3, Kotrba Petr 0:4, Bláha Vlastimil 4:0), SK Štětí C - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:2, Dvořák Martin 4:0, Oliva Michal 4:0, Dvořák Milan 0:4, body hostů: Slavík Petr 1:3, Pavelková Lenka 2:2, Skrbek Zdeněk 1:3, Pizur Miroslav 2:2), TJ Slovan Varnsdorf A - SK Štětí B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charouzek Martin 1:3, Peleška Jiří 2:2, Žatečka Ladislav 1:3, Bušek Jiří 1:3, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 2:2, Líska Vladislav 1:3), KST Kalich Litoměřice A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 3:1, Prášilová Petra 1:3, Málek Josef 1:3, Jonáš Stanislav 0:4, body hostů: Schneider Lubor 3:1, Brázda Zdeněk 1:3, Mašek Lubomír 3:1, Weichart Martin 4:0), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Dolní Zálezly A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 4:0, Nebohý František 0:1, Hanuš Jiří 4:0, Babička Lukáš 1:2, body hostů: Kmínek Martin 2:2, Hájek Petr 1:3, Kopal Petr 1:3, Rutar Jiří ml. 2:2), TTC Roudnice C - TJ Chemička Ústí nad Labem A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Líska Tomáš ml. 1:3, Brhovský Václav 4:0, Sklenička Jan ml. 2:2, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Kindl Zdeněk 1:3, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 1:2, Karásek Jiří 1:3, Navarra Mirko 0:1),
3. kolo:
TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Filipov B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kindl Zdeněk 4:0, Komárek Jaroslav 4:0, Svrček Petr 3:0, Barták Tomáš 0:4, Navarra Mirko 0:1, body hostů: Neumann Martin 1:3, Kopecký Karel 1:3, Mrázek Michal 1:3, Honzík Stanislav 2:2), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 3:1, Myslivec Miroslav 0:1, Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 0:3, body hostů: Cinibulk Miloš 3:1, Brhovský Václav 1:3, Sklenička Jan ml. 2:2, Líska Tomáš ml. 3:1), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - TJ Dolní Zálezly A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zach Vladimír 1:1, Weichart Martin 4:0, Schneider Lubor 3:1, Mašek Lubomír 4:0, Pucherna Lubomír 2:0, body hostů: Kmínek Martin 1:3, Hájek Petr 0:4, Kopal Petr 0:4, Rutar Jiří ml. 1:3), SK Štětí B - KST Kalich Litoměřice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ullman Miloslav 3:1, Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 2:2, Nedoma Jiří 2:2, body hostů: Eisnerová Heda 2:2, Prášilová Petra 3:1, Jonáš Stanislav 0:4, Málek Josef 0:4), TJ Sokol Terezín A - TJ Slovan Varnsdorf A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 0:2, Skrbek Zdeněk 3:1, Pizur Miroslav 2:2, Pavelková Lenka 0:4, Futera Vratislav 1:1, body hostů: Charouzek Martin 3:1, Peleška Jiří 2:2, Žatečka Ladislav 3:1, Bušek Jiří 2:2), TTC Roudnice B - SK Štětí C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Novák Jaroslav 3:1, Bláha Vlastimil 2:2, Kotrba Petr 2:2, body hostů: Dvořák Milan st. 0:4, Oliva Michal 3:1, Novotný Petr 1:3, Dvořák Martin 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SK Štětí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 1:3, Neumann Martin 3:1, Fučík Zdeněk 2:2, Honzík Stanislav 2:2, body hostů: Novotný Petr 2:2, Oliva Michal 3:1, Dvořák Milan st. 1:3, Jurista Josef 2:2), TJ Slovan Varnsdorf A - TTC Roudnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charouzek Martin 2:2, Žatečka Ladislav 3:1, Bušek Jiří 2:2, Peleška Jiří 2:2, body hostů: Laube Robert 3:1, Kotrba Petr 0:4, Bláha Vlastimil 4:0, Medáček Jaroslav 0:4), KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Terezín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Jonáš Stanislav 0:4, Málek Josef 2:2, Prášilová Petra 3:1, body hostů: Futera Vratislav 2:2, Slavík Petr 1:3, Skrbek Zdeněk 3:1, Pizur Miroslav 1:3), SK Štětí B - TJ Dolní Zálezly A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ullman Miloslav 4:0, Vízek Martin 3:1, Nedoma Jiří 4:0, Líska Vladislav 3:1, body hostů: Kmínek Martin 2:2, Hájek Petr 0:4, Kopal Petr 0:4, Rutar Jiří ml. 0:4), TTC Roudnice C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhovský Václav 3:1, Líska Tomáš ml. 3:1, Sklenička Jan ml. 0:4, Cinibulk Miloš 0:3, WO 1:0, body hostů: Schneider Lubor 1:2, Mašek Lubomír 3:1, Weichart Martin 3:1, Brázda Zdeněk 2:2, WO 0:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zápotocký Milan 2:2, Komárek Jaroslav 2:1, Svrček Petr 3:0, Kindl Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Brabencová Pavlína 0:4, Hanuš Jiří 2:2, Nebohý František 0:4, Myslivec Miroslav 1:1, WO 0:2),
5. kolo:
GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Filipov B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štípek Martin 2:1, Myslivec Miroslav 1:2, Nebohý František 1:0, Babička Michal st. 1:1, Hanuš Jiří 2:0, WO 4:1, body hostů: Kopecký Karel 2:2, Mrázek Michal 0:4, Honzík Stanislav 2:1, WO 1:4), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Vladimír 0:1, Schneider Lubor 2:2, Mašek Lubomír 3:1, Weichart Martin 4:0, Brázda Zdeněk 1:2, body hostů: Kindl Zdeněk 2:2, Zápotocký Milan 3:1, Komárek Jaroslav 0:4, Svrček Petr 1:3), SK Štětí B - TTC Roudnice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 1:3, Nedoma Jiří 3:1, Ullman Miloslav 2:0, WO 0:2, body hostů: Cinibulk Miloš 2:1, Brhovský Václav 1:2, Sklenička Jan ml. 1:3, Jaroš Václav 0:4, WO 2:0), TJ Sokol Terezín A - TJ Dolní Zálezly A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájková Jana 1:3, Skrbek Zdeněk 4:0, Pizur Miroslav 3:1, Brdlík František 4:0, body hostů: Kmínek Martin 1:3, Hájek Petr 1:3, Kopal Petr 0:4, Rutar Jiří ml. 2:2), TTC Roudnice B - KST Kalich Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 2:2, Laube Robert 1:3, Bláha Vlastimil 2:2, Kotrba Petr 3:1, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 3:1, Jonáš Stanislav 0:4, Málek Josef 1:3), SK Štětí C - TJ Slovan Varnsdorf A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 1:3, Oliva Michal 3:1, Dvořák Martin 4:0, Dvořák Milan st. 0:4, body hostů: Charouzek Martin 2:2, Peleška Jiří 2:2, Bušek Jiří 2:2, Žatečka Ladislav 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Slovan Varnsdorf A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 2:2, Neumann Martin 2:2, Kopecký Karel 2:2, Honzík Stanislav 2:2, body hostů: Žatečka Ladislav 2:2, Charouzek Martin 1:3, Bušek Jiří 3:1, Peleška Jiří 2:2), KST Kalich Litoměřice A - SK Štětí C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 3:1, Prášilová Petra 4:0, Málek Josef 3:1, Jonáš Stanislav 3:1, body hostů: Dvořák Milan st. 0:4, Dvořák Martin 3:1, Balogová Andrea 0:4, Havran Michal 0:4), TTC Roudnice B - TJ Dolní Zálezly A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spurný Antonín ml. 4:0, Zimák Michal 3:1, Bláha Vlastimil 3:1, Kotrba Petr 4:0, body hostů: Kmínek Martin 1:3, Hájek Petr 0:4, Kopal Petr 0:4, Rutar Jiří ml. 1:3), TTC Roudnice C - TJ Sokol Terezín A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhovský Václav 2:1, Líska Tomáš ml. 2:0, Sklenička Jan ml. 3:1, Cinibulk Miloš 3:1, WO 0:3, body hostů: Hájková Jana 0:4, Futera Vratislav 1:2, Skrbek Zdeněk 2:1, Pizur Miroslav 0:3, WO 3:0), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Štětí B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zápotocký Milan 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:2, Kindl Zdeněk 3:1, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Vízek Martin 3:1, Nedoma Jiří 0:4, Líska Vladislav 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 1:3, Babička Lukáš 2:2, Nebohý František 1:3, Štípek Martin 2:2, body hostů: Schneider Lubor 2:2, Weichart Martin 4:0, Mašek Lubomír 4:0, Plutnar Stanislav 0:4),
7. kolo:
TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - TJ Sokol Filipov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weichart Martin 4:0, Schneider Lubor 4:0, Zach Vladimír 3:1, Plutnar Stanislav 2:1, Novák Jiří 0:1, body hostů: Mrázek Michal 1:3, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 0:4, Fučík Zdeněk 0:4), SK Štětí B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vízek Martin 3:1, Líska Vladislav 2:2, Nedoma Jiří 4:0, Ullman Miloslav 2:0, Novák Vladislav 0:2, WO 1:0, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Štípek Martin 3:1, Myslivec Miroslav 0:4, Babička Michal st. 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Terezín A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájková Jana 0:4, Futera Vratislav 1:3, Pizur Miroslav 3:1, Skrbek Zdeněk 3:1, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 2:2, Karásek Jiří 1:3), TTC Roudnice B - TTC Roudnice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kysilka Miroslav 2:2, Kotrba Petr 2:2, Zimák Michal 1:3, Laube Robert 2:2, body hostů: Líska Tomáš ml. 3:1, Brhovský Václav 3:1, Cinibulk Miloš 3:1, Jaroš Václav 0:4), SK Štětí C - TJ Dolní Zálezly A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 0:4, Dvořák Milan st. 0:4, Dvořák Martin 4:0, Oliva Michal 4:0, body hostů: Kmínek Martin 2:2, Hájek Petr 2:2, Kopal Petr 2:2, Rutar Jiří ml. 2:2), TJ Slovan Varnsdorf A - KST Kalich Litoměřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charouzek Martin 2:2, Peleška Jiří 2:2, Žatečka Ladislav 2:2, Bušek Jiří 1:3, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 3:1, Jonáš Stanislav 1:3, Málek Josef 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Filipov B - KST Kalich Litoměřice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 0:3, Fučík Zdeněk 1:3, WO 0:1, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Málek Josef 2:2, Jonáš Stanislav 0:3, WO 1:0), TJ Slovan Varnsdorf A - TJ Dolní Zálezly A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charouzek Martin 4:0, Peleška Jiří 1:3, Žatečka Ladislav 3:1, Bušek Jiří 2:2, body hostů: Kmínek Martin 3:1, Hájek Petr 1:3, Kopal Petr 2:2, Rutar Jiří ml. 0:4), TTC Roudnice C - SK Štětí C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhovský Václav 4:0, Líska Tomáš ml. 2:1, Sklenička Jan ml. 2:2, Cinibulk Miloš 3:1, WO 0:1, body hostů: Novotný Petr 0:4, Dvořák Milan st. 0:4, Oliva Michal 2:1, Dvořák Martin 2:2, WO 1:0), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komárek Jaroslav 2:2, Zápotocký Milan 2:2, Svrček Petr 2:2, Kindl Zdeněk 3:1, body hostů: Kotrba Petr 1:3, Spurný Antonín ml. 3:1, Laube Robert 0:4, Bláha Vlastimil 3:1), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Sokol Terezín A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 4:0, Štípek Martin 4:0, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 1:3, body hostů: Skrbek Zdeněk 1:3, Pavelková Lenka 2:2, Slavík Petr 1:3, Pizur Miroslav 2:2), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - SK Štětí B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mašek Lubomír 3:1, Brázda Zdeněk 1:3, Schneider Lubor 2:2, Weichart Martin 4:0, body hostů: Ullman Miloslav 2:2, Vízek Martin 0:4, Vaňha Jiří 2:2, Nedoma Jiří 2:2),
9. kolo:
SK Štětí B - TJ Sokol Filipov B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 3:1, Ullman Miloslav 4:0, body hostů: Mrázek Michal 1:3, Fučík Zdeněk 0:4, Kopecký Karel 1:3, Honzík Stanislav 0:4), TJ Sokol Terezín A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Petr 0:4, Skrbek Zdeněk 1:3, Pizur Miroslav 1:3, Brdlík František 1:2, WO 1:0, body hostů: Schneider Lubor 3:0, Mašek Lubomír 4:0, Weichart Martin 4:0, Plutnar Stanislav 1:3, WO 0:1), TTC Roudnice B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jaroslav 2:0, Kotrba Petr 4:0, Bláha Vlastimil 2:1, Spurný Antonín ml. 3:1, Laube Robert 1:1, WO 1:0, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Štípek Martin 1:3, Babička Michal st. 0:3, Myslivec Miroslav 0:3, Nebohý František 0:1, WO 0:1), SK Štětí C - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 2:2, Dvořák Milan st. 1:3, Dvořák Martin 4:0, Oliva Michal 2:0, Balogová Andrea 0:2, body hostů: Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 3:1, Navarra Mirko 1:3, Karásek Jiří 0:4), TJ Slovan Varnsdorf A - TTC Roudnice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peleška Jiří 1:2, Gola Ondra 2:2, Charouzek Martin 1:3, Bušek Jiří 1:3, WO 1:0, body hostů: Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 3:0, Hrádek Tomáš 2:2, Sklenička Jan ml. 3:1, WO 0:1), KST Kalich Litoměřice A - TJ Dolní Zálezly A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Málek Josef 3:1, Jonáš Stanislav 2:2, Prášilová Petra 4:0, body hostů: Kmínek Martin 1:3, Hájek Petr 2:2, Kopal Petr 0:4, Rutar Jiří ml. 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Dolní Zálezly A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Zdeněk 1:3, Kopecký Karel 3:1, Honzík Stanislav 4:0, Mrázek Michal 1:3, body hostů: Kopal Petr 2:2, Riedel Pavel 0:4, Kmínek Martin 3:1, Hájek Petr 2:2), TTC Roudnice C - KST Kalich Litoměřice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhovský Václav 2:1, Líska Tomáš ml. 2:2, Sklenička Jan ml. 4:0, Cinibulk Miloš 3:1, WO 0:1, body hostů: Eisnerová Heda 3:1, Prášilová Petra 1:2, Jonáš Stanislav 0:4, Málek Josef 0:4, WO 1:0), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Slovan Varnsdorf A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Svrček Petr 2:1, Zápotocký Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Bušek Jiří 2:2, Charouzek Martin 1:3, Holubec Jiří 0:4, Peleška Jiří 1:2, WO 1:0), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SK Štětí C 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanuš Jiří 4:0, Babička Michal st. 4:0, Myslivec Miroslav 4:0, Štípek Martin 2:0, Nebohý František 0:2, body hostů: Balogová Andrea 1:3, Havran Michal 1:3, Dvořák Milan st. 0:4, Novotný Petr 0:4), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - TTC Roudnice B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Lubomír 4:0, Schneider Lubor 2:0, Plutnar Stanislav 3:1, Brázda Zdeněk 4:0, Zach Vladimír 2:0, body hostů: Kotrba Petr 1:3, Zimák Michal 0:4, Medáček Jaroslav 0:4, Kysilka Miroslav 0:4), SK Štětí B - TJ Sokol Terezín A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 3:1, Ullman Miloslav 2:0, Pilař Libor 0:2, body hostů: Brdlík František 3:1, Futera Vratislav 1:3, Hájková Jana 0:4, Friedrich Bohuslav 0:4),
11. kolo:
TJ Sokol Terezín A - TJ Sokol Filipov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Futera Vratislav 0:4, Pavelková Lenka 0:1, Pizur Miroslav 3:1, Brdlík František 3:1, Skrbek Zdeněk 2:1, body hostů: Mrázek Michal 3:1, Kopecký Karel 3:1, Honzík Stanislav 1:3, Fučík Zdeněk 1:3), TTC Roudnice B - SK Štětí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Petr 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1, Bláha Vlastimil 2:2, Kysilka Miroslav 1:3, body hostů: Vízek Martin 3:1, Nedoma Jiří 3:1, Líska Vladislav 2:2, Pilař Libor 0:4), SK Štětí C - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havran Michal 0:4, Novotný Petr 0:4, Dvořák Martin 4:0, Dvořák Milan st. 1:3, body hostů: Schneider Lubor 3:1, Weichart Martin 3:1, Mašek Lubomír 3:1, Plutnar Stanislav 2:2), TJ Slovan Varnsdorf A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peleška Jiří 2:2, Gola Ondra 3:1, Bušek Jiří 2:2, Holubec Jiří 0:4, body hostů: Babička Michal st. 1:3, Štípek Martin 3:1, Hanuš Jiří 4:0, Myslivec Miroslav 1:3), KST Kalich Litoměřice A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:1, Málek Josef 2:2, Jonáš Stanislav 0:4, Prášilová Petra 3:1, body hostů: Kindl Zdeněk 3:1, Komárek Jaroslav 2:2, Hanek Tomáš st. 1:3, Svrček Petr 2:2), TTC Roudnice C - TJ Dolní Zálezly A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhovský Václav 4:0, Líska Tomáš ml. 2:0, Sklenička Jan ml. 3:1, Cinibulk Miloš 4:0, WO 0:2, body hostů: Říha Jaroslav 0:4, Kopal Petr 1:3, Kmínek Martin 0:3, Hájek Petr 0:3, WO 2:0),
12. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TTC Roudnice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 0:4, Honzík Stanislav 1:2, Kopecký Karel 1:3, Fučík Zdeněk 0:4, WO 1:0, body hostů: Brhovský Václav 4:0, Cinibulk Miloš 4:0, Líska Tomáš ml. 3:0, Sklenička Jan ml. 2:0, Jaroš Václav 0:2, WO 0:1), TJ Dolní Zálezly A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopal Petr 2:2, Riedel Pavel 0:3, Kmínek Martin 1:3, Hájek Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Kindl Zdeněk 4:0, Zápotocký Milan 2:2, Svrček Petr 2:1, Komárek Jaroslav 4:0, WO 0:1), KST Kalich Litoměřice A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Málek Josef 1:3, Jonáš Stanislav 1:2, WO 2:0, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Štípek Martin 2:2, Myslivec Miroslav 1:3, Babička Michal st. 0:3, WO 0:2), TJ Slovan Varnsdorf A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charouzek Martin 0:4, Peleška Jiří 3:1, Žatečka Ladislav 0:3, Bušek Jiří 1:2, WO 2:0, body hostů: Schneider Lubor 3:0, Mašek Lubomír 3:1, Weichart Martin 3:1, Plutnar Stanislav 1:2, WO 0:2), SK Štětí C - SK Štětí B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havran Michal 0:4, Dvořák Milan 0:4, Dvořák Martin 1:3, Burda Petr 0:1, Novotný Petr 0:3, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 4:0, Líska Vladislav 3:1), TTC Roudnice B - TJ Sokol Terezín A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Jaroslav 0:2, Laube Robert 3:1, Bláha Vlastimil 4:0, Spurný Antonín ml. 4:0, WO 0:2, body hostů: Pavelková Lenka 1:3, Pospíšil Petr 0:3, Skrbek Zdeněk 0:3, Pizur Miroslav 2:2, WO 2:0),
13. kolo:
TTC Roudnice B - TJ Sokol Filipov B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zimák Michal 3:0, Bláha Vlastimil 2:0, Laube Robert 3:0, Spurný Antonín ml. 3:0, WO 6:0, body hostů: Neumann Martin 0:4, Mrázek Michal 0:4, Honzík Stanislav 0:3, WO 0:6), TJ Sokol Terezín A - SK Štětí C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelková Lenka 2:2, Skrbek Zdeněk 2:0, Pizur Miroslav 3:0, Brdlík František 4:0, Hájková Jana 0:2, WO 0:1, body hostů: Dvořák Milan st. 0:4, Havran Michal 0:4, Novotný Petr 2:2, Dvořák Martin 2:1, WO 1:0), SK Štětí B - TJ Slovan Varnsdorf A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 2:2, Nedoma Jiří 0:4, Ullman Miloslav 4:0, body hostů: Charouzek Martin 1:3, Peleška Jiří 1:3, Žatečka Ladislav 2:2, Bušek Jiří 2:2), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - KST Kalich Litoměřice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plutnar Stanislav 1:3, Schneider Lubor 2:2, Mašek Lubomír 2:1, Weichart Martin 3:1, Zach Vladimír 0:1, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 2:2, Jonáš Stanislav 0:4, Málek Josef 2:2), TJ Dolní Zálezly A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmínek Martin 3:1, Hájek Petr 1:3, Kopal Petr 1:3, Riedel Pavel 0:4, body hostů: Hanuš Jiří 3:1, Štípek Martin 4:0, Babička Lukáš 3:1, Myslivec Miroslav 1:3), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TTC Roudnice C 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zápotocký Milan 4:0, Komárek Jaroslav 2:2, Svrček Petr 2:2, Kindl Zdeněk 3:1, body hostů: Cinibulk Miloš 2:2, Líska Tomáš ml. 1:3, Brhovský Václav 1:3, Sklenička Jan ml. 1:3),
14. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 3:1, Kopecký Karel 1:3, Neumann Martin 1:3, body hostů: Hanek Tomáš st. 1:3, Svrček Petr 3:1, Komárek Jaroslav 3:1, Karásek Jiří 2:2), TTC Roudnice C - GPD Benešov nad Ploučnicí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhovský Václav 3:0, Sklenička Jan ml. 4:0, Cinibulk Miloš 3:1, Jaroš Václav 0:1, WO 0:4, body hostů: Babička Michal st. 0:3, Štípek Martin 1:2, Myslivec Miroslav 0:3, Hanuš Jiří 1:2, WO 4:0), TJ Dolní Zálezly A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krampera Stanislav 0:1, Hájek Petr 0:3, Kmínek Martin 1:2, Riedel Pavel 2:2, Kopal Petr 1:2, WO 2:0, body hostů: Weichart Martin 4:0, Schneider Lubor 2:1, Mašek Lubomír 3:0, Plutnar Stanislav 1:3, WO 0:2), KST Kalich Litoměřice A - SK Štětí B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Eisnerová Heda 3:0, Prášilová Petra 2:1, Málek Josef 2:1, Jonáš Stanislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Pilař Libor 1:3, Vízek Martin 3:1, Nedoma Jiří 1:3, WO 0:5), TJ Slovan Varnsdorf A - TJ Sokol Terezín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charouzek Martin 4:0, Peleška Jiří 3:1, Žatečka Ladislav 1:1, Bušek Jiří 1:3, Gola Ondra 0:2, body hostů: Brdlík František 3:1, Futera Vratislav 1:3, Skrbek Zdeněk 2:2, Pizur Miroslav 1:3), SK Štětí C - TTC Roudnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Balogová Andrea 0:4, Dvořák Milan st. 0:4, Havran Michal 1:3, Dvořák Martin 2:2, body hostů: Kotrba Petr 2:2, Laube Robert 4:0, Bláha Vlastimil 3:1, Spurný Antonín ml. 4:0),
15. kolo:
SK Štětí C - TJ Sokol Filipov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:2, Oliva Michal 4:0, Dvořák Martin 4:0, Dvořák Milan st. 0:4, body hostů: Neumann Martin 2:2, Mrázek Michal 1:3, Kopecký Karel 2:2, Honzík Stanislav 1:3), TTC Roudnice B - TJ Slovan Varnsdorf A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spurný Antonín ml. 4:0, Horejsek Jakub 0:4, Bláha Vlastimil 4:0, Laube Robert 2:2, body hostů: Charouzek Martin 2:2, Peleška Jiří 1:3, Žatečka Ladislav 2:2, Bušek Jiří 1:3), TJ Sokol Terezín A - KST Kalich Litoměřice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavelková Lenka 0:4, Futera Vratislav 1:2, Pizur Miroslav 0:4, Brdlík František 3:1, WO 1:0, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 3:1, Borecký Vlastimil 2:1, Jonáš Stanislav 2:2, WO 0:1), TJ Dolní Zálezly A - SK Štětí B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopal Petr 0:4, Hájek Petr 0:4, Kmínek Martin 2:2, Rutar Jiří ml. 0:4, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Vízek Martin 3:1, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 4:0), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - TTC Roudnice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schneider Lubor 3:1, Mašek Lubomír 3:1, Brázda Zdeněk 0:3, Weichart Martin 3:1, Plutnar Stanislav 1:0, body hostů: Sklenička Jan ml. 2:2, Brhovský Václav 2:2, Líska Tomáš ml. 2:2, Mejzr Radek 0:4), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štípek Martin 3:1, Babička Lukáš 2:2, Myslivec Miroslav 1:3, Babička Michal st. 1:3, WO 0:1, body hostů: Kindl Zdeněk 2:2, Zápotocký Milan 2:2, Hanek Tomáš st. 3:1, Svrček Petr 2:2, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Filipov B - GPD Benešov nad Ploučnicí A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neumann Martin 3:1, Kopecký Karel 3:1, Mrázek Michal 1:3, Honzík Stanislav 3:1, body hostů: Hanuš Jiří 2:2, Babička Michal st. 2:2, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 1:3), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duplinský Milan 0:4, Zápotocký Milan 2:2, Svrček Petr 1:2, Karásek Jiří 1:3, WO 0:1, body hostů: Schneider Lubor 2:1, Weichart Martin 4:0, Brázda Zdeněk 2:2, Mašek Lubomír 3:0, Plutnar Stanislav 0:1, WO 1:0), TTC Roudnice C - SK Štětí B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Líska Tomáš ml. 1:3, Sklenička Jan ml. 2:2, Brhovský Václav 0:4, Cinibulk Miloš 2:2, body hostů: Ullman Miloslav 3:1, Vízek Martin 3:1, Líska Vladislav 3:1, Nedoma Jiří 2:2), TJ Dolní Zálezly A - TJ Sokol Terezín A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopal Petr 0:4, Hájek Petr 1:3, Kmínek Martin 2:2, Rutar Jiří ml. 1:3, body hostů: Futera Vratislav 1:3, Brdlík František 4:0, Skrbek Zdeněk 3:1, Pizur Miroslav 4:0), KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Málek Josef 3:1, Jonáš Stanislav 1:3, body hostů: Horejsek Jakub 1:3, Kotrba Petr 2:2, Medáček Jaroslav 0:4, Laube Robert 1:3), TJ Slovan Varnsdorf A - SK Štětí C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charouzek Martin 2:2, Žatečka Ladislav 2:1, Gola Ondra 1:2, Bušek Jiří 1:3, WO 2:0, body hostů: Dvořák Milan st. 0:4, Novotný Petr 2:2, Oliva Michal 3:0, Dvořák Martin 3:0, WO 0:2),
17. kolo:
TJ Slovan Varnsdorf A - TJ Sokol Filipov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žatečka Ladislav 1:3, Gola Ondra 2:2, Charouzek Martin 2:2, Peleška Jiří 2:2, body hostů: Neumann Martin 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Kopecký Karel 1:1, Mrázek Michal 4:0, Fučík Zdeněk 0:2), SK Štětí C - KST Kalich Litoměřice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 2:2, Jurista Josef 0:3, Dvořák Martin 4:0, Dvořák Milan st. 1:3, Burda Petr 0:1, body hostů: Eisnerová Heda 3:1, Prášilová Petra 3:1, Jonáš Stanislav 1:3, Málek Josef 2:2), TJ Dolní Zálezly A - TTC Roudnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájek Petr 2:2, Kopal Petr 2:2, Kmínek Martin 4:0, Rutar Jiří ml. 1:3, body hostů: Kotrba Petr 2:2, Laube Robert 3:1, Medáček Jaroslav 1:3, Kysilka Miroslav 1:3), TJ Sokol Terezín A - TTC Roudnice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavelková Lenka 2:2, Futera Vratislav 0:2, Pizur Miroslav 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Slavík Petr 2:0, body hostů: Brhovský Václav 4:0, Cinibulk Miloš 4:0, Mejzr Radek 0:4, Jaroš Václav 0:4), SK Štětí B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízek Martin 4:0, Líska Vladislav 4:0, Nedoma Jiří 4:0, Pilař Libor 2:2, body hostů: Navarra Mirko 1:3, Barták Tomáš 1:3, Pospíšil Pavel 0:4, Nechyba Zdeněk st. 0:4), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weichart Martin 4:0, Mašek Lubomír 2:0, Zach Vladimír 1:1, Schneider Lubor 3:1, Plutnar Stanislav 1:1, WO 0:2, body hostů: Hanuš Jiří 1:3, Štípek Martin 1:3, Babička Lukáš 1:2, Myslivec Miroslav 0:3, WO 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Karel 1:3, Honzík Stanislav 1:3, Mrázek Michal 1:3, Neumann Martin 1:2, WO 1:0, body hostů: Schneider Lubor 3:0, Brázda Zdeněk 4:0, Zach Vladimír 2:2, Plutnar Stanislav 2:2, WO 0:1), GPD Benešov nad Ploučnicí A - SK Štětí B 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Babička Lukáš 0:3, Hanuš Jiří 1:2, Babička Michal st. 1:2, Štípek Martin 0:3, WO 5:0, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Chemička Ústí nad Labem A - TJ Sokol Terezín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Barták Tomáš 1:3, Karásek Jiří 2:2, Duplinský Milan 2:2, Komárek Jaroslav 3:1, body hostů: Skrbek Zdeněk 2:2, Pizur Miroslav 3:1, Slavík Petr 3:1, Futera Vratislav 0:4), TTC Roudnice C - TTC Roudnice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Jiří ml. 2:2, Sklenička Jan ml. 2:2, Mejzr Radek 1:3, Jaroš Václav 2:2, body hostů: Bláha Vlastimil 3:1, Kysilka Miroslav 1:3, Kotrba Petr 2:2, Spurný Antonín ml. 3:1), TJ Dolní Zálezly A - SK Štětí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopal Petr 2:2, Hájek Petr 2:2, Kmínek Martin 2:2, Rutar Jiří ml. 2:2, body hostů: Dvořák Milan st. 0:4, Oliva Michal 4:0, Novotný Petr 0:4, Dvořák Martin 4:0), KST Kalich Litoměřice A - TJ Slovan Varnsdorf A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Jonáš Stanislav 1:3, Málek Josef 2:2, body hostů: Charouzek Martin 2:2, Peleška Jiří 1:3, Žatečka Ladislav 2:2, Žítek Ladislav 0:4),
19. kolo:
KST Kalich Litoměřice A - TJ Sokol Filipov B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 3:0, Jonáš Stanislav 4:0, Málek Josef 0:2, Borecký Vlastimil 1:1, WO 1:0, body hostů: Mrázek Michal 1:3, Honzík Stanislav 0:4, Neumann Martin 1:2, Fučík Zdeněk 1:3, WO 0:1), TJ Dolní Zálezly A - TJ Slovan Varnsdorf A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopal Petr 3:1, Hájek Petr 1:3, Kmínek Martin 0:4, Rutar Jiří ml. 0:4, body hostů: Gola Ondra 3:1, Žatečka Ladislav 3:1, Peleška Jiří 3:1, Charouzek Martin 3:1), SK Štětí C - TTC Roudnice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oliva Michal 2:2, Dvořák Milan st. 2:2, Novotný Petr 2:2, Dvořák Martin 2:0, Jurista Josef 0:2, body hostů: Brhovský Václav 4:0, Cinibulk Miloš 4:0, Mejzr Radek 0:4, Jaroš Václav 0:4), TTC Roudnice B - TJ Chemička Ústí nad Labem A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laube Robert 2:2, Spurný Antonín ml. 4:0, Bláha Vlastimil 1:2, Kotrba Petr 2:1, WO 1:1, body hostů: Zápotocký Milan 1:2, Komárek Jaroslav 1:3, Hanek Tomáš st. 2:2, Svrček Petr 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Terezín A - GPD Benešov nad Ploučnicí A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Petr 3:1, Skrbek Zdeněk 2:2, Pizur Miroslav 1:2, Brdlík František 4:0, Hájková Jana 0:1, body hostů: Babička Michal st. 0:4, Hanuš Jiří 3:1, Štípek Martin 2:2, Myslivec Miroslav 0:1, Babička Lukáš 1:2), SK Štětí B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pilař Libor 0:3, Nedoma Jiří 1:2, Líska Vladislav 1:2, Vízek Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Brázda Zdeněk 3:1, Plutnar Stanislav 2:2, Zach Vladimír 2:2, WO 0:5),
20. kolo:
TJ Sokol Filipov B - SK Štětí B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Zdeněk 1:3, Neumann Martin 1:3, Mrázek Michal 0:4, Honzík Stanislav 1:3, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 4:0, Pilař Libor 1:3), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - TJ Sokol Terezín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plutnar Stanislav 0:1, Weichart Martin 2:1, Brázda Zdeněk 0:4, Schneider Lubor 2:2, Plutnar Jaroslav 1:2, WO 0:1, body hostů: Slavík Petr 3:1, Pizur Miroslav 2:1, Brdlík František 3:0, Skrbek Zdeněk 2:2, Pospíšil Petr 0:1, WO 1:0), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TTC Roudnice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanuš Jiří 4:0, Štípek Martin 3:1, Babička Michal st. 0:1, Babička Lukáš 1:3, Myslivec Miroslav 1:2, body hostů: Spurný Antonín ml. 2:2, Bláha Vlastimil 2:2, Laube Robert 2:2, Zimák Michal 1:3), TJ Chemička Ústí nad Labem A - SK Štětí C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duplinský Milan 2:2, Barták Tomáš 1:3, Hanek Tomáš st. 2:2, Komárek Jaroslav 3:1, body hostů: Oliva Michal 4:0, Dvořák Martin 3:1, Novotný Petr 1:3, Dvořák Milan st. 0:4), TTC Roudnice C - TJ Slovan Varnsdorf A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sklenička Jan ml. 4:0, Jaroš Václav 1:3, Sedláček Jiří ml. 0:4, Cinibulk Miloš 4:0, body hostů: Gola Ondra 2:2, Žatečka Ladislav 2:2, Peleška Jiří 2:2, Charouzek Jaroslav 1:3), TJ Dolní Zálezly A - KST Kalich Litoměřice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rutar Jiří ml. 1:3, Kopal Petr 4:0, Hájek Petr 0:4, Kmínek Martin 3:1, body hostů: Eisnerová Heda 3:1, Jonáš Stanislav 2:2, Friedl Rudolf 1:3, Málek Josef 2:2),
21. kolo:
TJ Dolní Zálezly A - TJ Sokol Filipov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rutar Jiří ml. 1:3, Kopal Petr 3:1, Hájek Petr 0:4, Kmínek Martin 4:0, body hostů: Neumann Martin 3:1, Mrázek Michal 2:2, Honzík Stanislav 2:2, Fučík Zdeněk 0:2, Kopecký Karel 1:1), KST Kalich Litoměřice A - TTC Roudnice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 3:1, Jonáš Stanislav 2:2, Málek Josef 2:2, body hostů: Sklenička Jan ml. 2:2, Cinibulk Miloš 3:1, Jaroš Václav 0:4, Sedláček Jiří ml. 0:4), TJ Slovan Varnsdorf A - TJ Chemička Ústí nad Labem A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charouzek Martin 2:2, Peleška Jiří 2:2, Žatečka Ladislav 2:2, Bušek Jiří 4:0, body hostů: Komárek Jaroslav 3:1, Nechyba Zdeněk st. 1:3, Navarra Mirko 1:3, Pospíšil Pavel 1:3), SK Štětí C - GPD Benešov nad Ploučnicí A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Petr 0:4, Burda Petr 0:4, Dvořák Martin 4:0, Oliva Michal 3:1, body hostů: Štípek Martin 3:1, Hanuš Jiří 2:2, Babička Michal st. 2:2, Myslivec Miroslav 2:2), TTC Roudnice B - TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotrba Petr 3:1, Medáček Jaroslav 1:3, Zimák Michal 2:2, Kysilka Miroslav 1:3, body hostů: Brázda Zdeněk 4:0, Zach Vladimír 3:1, Pucherna Lubomír 0:4, Plutnar Stanislav 2:2), TJ Sokol Terezín A - SK Štětí B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slavík Petr 2:2, Skrbek Zdeněk 2:2, Pizur Miroslav 1:3, Brdlík František 1:3, body hostů: Ullman Miloslav 4:0, Vízek Martin 4:0, Nedoma Jiří 1:3, Pilař Libor 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Filipov B - TJ Sokol Terezín A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrázek Michal 1:3, Neumann Martin 2:2, Fučík Zdeněk 0:4, Honzík Stanislav 2:2, body hostů: Skrbek Zdeněk 3:1, Pizur Miroslav 3:1, Slavík Petr 3:1, Pavelková Lenka 2:2), SK Štětí B - TTC Roudnice B 16:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vízek Martin 3:0, Nedoma Jiří 2:1, Pilař Libor 3:0, Líska Vladislav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kysilka Miroslav 0:4, Medáček Jaroslav 0:4, Kotrba Petr 1:3, WO 0:5), TJ Slavoj Krásné Březno INPEKO A - SK Štětí C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plutnar Jaroslav 1:3, Zach Vladimír 2:2, Plutnar Stanislav 3:1, Schneider Lubor 2:0, Novák Jiří 0:1, WO 0:1, body hostů: Oliva Michal 3:1, Dvořák Martin 3:0, Novotný Petr 1:3, Havran Michal 0:4, WO 1:0), GPD Benešov nad Ploučnicí A - TJ Slovan Varnsdorf A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štípek Martin 2:2, Hanuš Jiří 0:1, Babička Michal st. 0:3, Myslivec Miroslav 1:3, Babička Lukáš 2:1, WO 1:0, body hostů: Charouzek Martin 2:2, Peleška Jiří 3:1, Žatečka Ladislav 3:1, Gola Ondra 2:1, WO 0:1), TJ Chemička Ústí nad Labem A - KST Kalich Litoměřice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svrček Petr 0:1, Karásek Jiří 0:4, Hanek Tomáš st. 2:2, Komárek Jaroslav 2:2, Kovář Dušan 0:3, body hostů: Eisnerová Heda 4:0, Prášilová Petra 4:0, Jonáš Stanislav 2:2, Málek Josef 2:2), TJ Dolní Zálezly A - TTC Roudnice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopal Petr 2:1, Hájek Petr 2:2, Rutar Jiří ml. 2:2, Kmínek Martin 2:1, WO 2:0, body hostů: Brhovský Václav 4:0, Sklenička Jan ml. 2:0, Mejzr Radek 0:4, Jaroš Václav 0:4, WO 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy