Výsledky do novin
M ČR družstev starší žáci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 A - TJ Sokol Chrudim A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bělík Šimon 1:0, Sedláček Michael 1:0, Skotnica Martin 1:0, body hostů: Starka Martin 0:1, Komárek Adam 0:1, Pospíšil Jaroslav 0:1), TJ Sever Žatec - SK Přerov 3:1 (body domácích: Kadlec Matěj 1:1, Keller Filip 1:0, Brandtl Aleš 1:0, body hostů: Otáhal Bořek 1:0, Jarolím Tomáš 0:2, Hejduk Pavel 0:1), STC Slaný - SKST LIberec 0:3 (body domácích: Černý Martin 0:1, Chadima Ondřej 0:1, Řeháček Jiří 0:1, body hostů: Rosu Robert Alexandru 1:0, Waldhauser Štěpán 1:0, Korp Oliver Petr 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A - Jiskra Humpolec 3:0 (body domácích: Lebeda Matyáš 1:0, Janovský Dan 1:0, Tesolin Riccardo 1:0, body hostů: Stehno Josef 0:1, Hájek Jaroslav 0:1, Pazderka Patrik 0:1), SKST Cheb - TJ Ostrava KST A 0:3 (body domácích: Veinfurt Adam 0:1, Levora Vojtěch 0:1, Jelínek Kristian 0:1, body hostů: Kadlec Vít 1:0, Štalzer Adam 1:0, Kindl Tomáš 1:0), AC Sparta Praha A - Jiskra Strážnice 3:1 (body domácích: Šmíd Miroslav 2:0, Podrazil Václav 0:1, Šusta Petr 1:0, body hostů: Morávek Radim 0:1, Morávek Jindřich 1:1, Pukl Ondřej 0:1), Libín Prachatice - TJ Union Plzeň A 3:1 (body domácích: Heinzl Lukáš 2:0, Kulhánek Tomáš 0:1, Hodina Petr 1:0, body hostů: Gabriel Petr 0:1, Pachner Jan 1:1, Višňovský Václav 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - KST Zlín 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Šíp Martin 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Sigmund Michael 0:1, Vranka Ondřej 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 A - TJ Sever Žatec 3:0 (body domácích: Bělík Šimon 1:0, Skotnica Martin 1:0, Sedláček Michael 1:0, body hostů: Keller Filip 0:1, Kadlec Matěj 0:1, Brandtl Aleš 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A - SKST LIberec 3:2 (body domácích: Janovský Dan 2:0, Lebeda Matyáš 1:1, Truněček Martin 0:1, body hostů: Waldhauser Štěpán 0:2, Rosu Robert Alexandru 1:1, Korp Oliver Petr 1:0), AC Sparta Praha A - TJ Ostrava KST A 0:3 (body domácích: Šmíd Miroslav 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1, Šusta Petr 0:1, body hostů: Kadlec Vít 1:0, Štalzer Adam 1:0, Slavík Lukáš 1:0), SK DDM Kotlářka Praha A - Libín Prachatice 3:0 (body domácích: Stach Matěj 1:0, Kaucký Jakub 1:0, Šíp Martin 1:0, body hostů: Hodina Petr 0:1, Heinzl Lukáš 0:1, Kulhánek Tomáš 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ostrava 2016 A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A 3:0 (body domácích: Skotnica Martin 1:0, Bělík Šimon 1:0, Sedláček Michael 1:0, body hostů: Lebeda Matyáš 0:1, Janovský Dan 0:1, Tesolin Riccardo 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - TJ Ostrava KST A 1:3 (body domácích: Stach Matěj 1:1, Kaucký Jakub 0:1, Šíp Martin 0:1, body hostů: Slavík Lukáš 0:1, Štalzer Adam 2:0, Kadlec Vít 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - TTC Ostrava 2016 A 2:3 (body domácích: Štalzer Adam 1:1, Slavík Lukáš 0:2, Kadlec Vít 1:0, body hostů: Skotnica Martin 1:1, Bělík Šimon 2:0, Sedláček Michael 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 A - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (body domácích: Truněček Martin 0:1, Janovský Dan 0:1, Tesolin Riccardo 0:1, body hostů: Kaucký Jakub 1:0, Stach Matěj 1:0, Šíp Martin 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Chrudim A - SK Přerov 0:3 (body domácích: Starka Martin 0:1, Komárek Adam 0:1, Pospíšil Jaroslav 0:1, body hostů: Hejduk Pavel 1:0, Otáhal Bořek 1:0, Jarolím Tomáš 1:0), STC Slaný - Jiskra Humpolec 3:0 (body domácích: Černý Martin 1:0, Chadima Ondřej 1:0, Řeháček Jiří 1:0, body hostů: Stehno Josef 0:1, Hájek Jaroslav 0:1, Pazderka Patrik 0:1), Jiskra Strážnice - SKST Cheb 3:2 (body domácích: Morávek Radim 2:0, Morávek Jindřich 1:1, Pukl Ondřej 0:1, body hostů: Jelínek Kristian 0:2, Levora Vojtěch 1:1, Veinfurt Adam 1:0), TJ Union Plzeň A - KST Zlín 2:3 (body domácích: Pachner Jan 1:1, Gabriel Petr 1:1, Višňovský Václav 0:1, body hostů: Dufek Jan 2:0, Sigmund Michael 0:2, Vranka Ondřej 1:0),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Přerov - STC Slaný 3:0 (body domácích: Otáhal Bořek 1:0, Hejduk Pavel 1:0, Jarolím Tomáš 1:0, body hostů: Chadima Ondřej 0:1, Černý Martin 0:1, Řeháček Jiří 0:1), Jiskra Strážnice - KST Zlín 3:1 (body domácích: Morávek Radim 2:0, Morávek Jindřich 1:0, Pukl Ondřej 0:1, body hostů: Dufek Jan 0:1, Vranka Ondřej 0:2, Sigmund Michael 1:0),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Přerov - Jiskra Strážnice 3:2 (body domácích: Otáhal Bořek 1:1, Hejduk Pavel 1:1, Jarolím Tomáš 1:0, body hostů: Morávek Jindřich 0:2, Morávek Radim 2:0, Pukl Ondřej 0:1), STC Slaný - KST Zlín 2:3 (body domácích: Chadima Ondřej 0:2, Černý Martin 1:1, Řeháček Jiří 1:0, body hostů: Dufek Jan 2:0, Sigmund Michael 1:1, Vranka Ondřej 0:1),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sever Žatec - SKST LIberec 2:3 (body domácích: Kadlec Matěj 2:0, Keller Filip 0:2, Brandtl Aleš 0:1, body hostů: Rosu Robert Alexandru 1:1, Korp Oliver Petr 1:1, Waldhauser Štěpán 1:0), AC Sparta Praha A - Libín Prachatice 3:2 (body domácích: Šmíd Miroslav 1:1, Šusta Petr 1:1, Podrazil Václav 1:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 0:2, Heinzl Lukáš 2:0, Hodina Petr 0:1),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha A - SKST LIberec 0:3 (body domácích: Šmíd Miroslav 0:1, Šusta Petr 0:1, Podrazil Vojtěch 0:1, body hostů: Rosu Robert Alexandru 1:0, Waldhauser Štěpán 1:0, Korp Oliver Petr 1:0), TJ Sever Žatec - Libín Prachatice 3:2 (body domácích: Kadlec Matěj 1:1, Keller Filip 1:1, Brandtl Aleš 1:0, body hostů: Kulhánek Tomáš 0:2, Heinzl Lukáš 2:0, Hodina Petr 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Chrudim A - Jiskra Humpolec 3:0 (body domácích: Starka Martin 1:0, Komárek Adam 1:0, Pospíšil Jaroslav 1:0, body hostů: Stehno Josef 0:1, Hájek Jaroslav 0:1, Pazderka Patrik 0:1), TJ Union Plzeň A - SKST Cheb 1:3 (body domácích: Gabriel Petr 1:1, Pachner Jan 0:1, Višňovský Václav 0:1, body hostů: Jelínek Kristian 0:1, Levora Vojtěch 2:0, Veinfurt Adam 1:0),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - TJ Sokol Chrudim A 2:3 (body domácích: Levora Vojtěch 2:0, Jelínek Kristian 0:2, Veinfurt Adam 0:1, body hostů: Komárek Adam 1:1, Starka Martin 1:1, Pospíšil Jaroslav 1:0), Jiskra Humpolec - TJ Union Plzeň A 1:3 (body domácích: Hájek Jaroslav 0:2, Pazderka Patrik 0:1, Stehno Josef 1:0, body hostů: Pachner Jan 1:0, Gabriel Petr 2:0, Višňovský Václav 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS