Výsledky do novin
M ČR družstev dorostenci
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - SKST Cheb 3:0 (body domácích: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 1:0, Štalzer Adam 1:0, body hostů: Březovský Petr 0:1, Levora Vojtěch 0:1, Trgo Michael 0:1), ČZ Strakonice Elektrostav - TTC Ústí nad Orlicí A 3:0 (body domácích: Slapnička Jakub 1:0, Novotný Petr 1:0, Krejčí Ondřej 1:0, body hostů: Slavíček Martin 0:1, Svojanovský Radim 0:1, Svojanovský Jakub 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - Slavoj Polná 3:0 (body domácích: Mokrejš Jan 1:0, Jakubský Filip 1:0, Jirásek Martin ml. 1:0, body hostů: Manelyuk Dmytro 0:1, Kučera Martin 0:1, Manelyuk Denys 0:1), SK Přerov - TTC Elizza Praha A 0:3 (body domácích: Skopal Dalibor 0:1, Jarolím Tomáš 0:1, Otáhal Bořek 0:1, body hostů: Průša David 1:0, Čamr František 1:0, Dvořák Petr 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - SKST Baník Havířov A 0:3 (body domácích: Důra Matouš 0:1, Končal Adam 0:1, Jánský Marek 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 1:0, Bako Radim 1:0, Rusnák Aleš 1:0), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Liberec A 1:3 (body domácích: Skála Radek 1:1, Vaculík Miloslav 0:1, Beránek Pavel 0:1, body hostů: Pařízek Martin 0:1, Blinka Michal 2:0, Pusch František 1:0), KST Zlín - SKST Baník Most 3:0 (body domácích: Nedbálek Michal 1:0, Dufek Jan 1:0, Jelínek Vojtěch 1:0, body hostů: Schmoranz Pavel 0:1, Vondráček Filip 0:1, Záruba David 0:1), TTC Ostrava 2016 A - TTC Brandýs nad Labem 3:0 (body domácích: Soukup Adam 1:0, Koldas Tomáš 1:0, Pustka Matouš 1:0, body hostů: Šejvl Jakub 0:1, Chalupa Josef ml. 0:1, Sysel Vojtěch 0:1),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - ČZ Strakonice Elektrostav 3:0 (body domácích: Martinko Tomáš 1:0, Onderka František 1:0, Plachta Jakub 1:0, body hostů: Slapnička Jakub 0:1, Novotný Petr 0:1, Krejčí Ondřej 0:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TTC Elizza Praha A 3:2 (body domácích: Mokrejš Jan 1:1, Jakubský Filip 1:1, Hušek Adam 1:0, body hostů: Čamr František 1:1, Průša David 1:1, Dvořák Petr 0:1), SKST Liberec A - SKST Baník Havířov A 1:3 (body domácích: Pařízek Martin 1:1, Blinka Michal 0:1, Pusch František 0:1, body hostů: Mynář Vojtěch 0:1, Bako Radim 2:0, Rusnák Aleš 1:0), TTC Ostrava 2016 A - KST Zlín 3:0 (body domácích: Koldas Tomáš 1:0, Bělík Šimon 1:0, Soukup Adam 1:0, body hostů: Nedbálek Michal 0:1, Dufek Jan 0:1, Jelínek Vojtěch 0:1),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TJ Ostrava KST A 1:3 (body domácích: Hušek Adam 0:2, Jirásek Martin ml. 0:1, Mokrejš Jan 1:0, body hostů: Onderka František 1:0, Martinko Tomáš 2:0, Štalzer Adam 0:1), TTC Ostrava 2016 A - SKST Baník Havířov A 3:2 (body domácích: Koldas Tomáš 1:1, Bělík Šimon 2:0, Soukup Adam 0:1, body hostů: Rusnák Aleš 0:2, Bako Radim 1:1, Mynář Vojtěch 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - TTC Ostrava 2016 A 3:1 (body domácích: Onderka František 1:1, Martinko Tomáš 1:0, Plachta Jakub 1:0, body hostů: Koldas Tomáš 1:0, Bělík Šimon 0:2, Soukup Adam 0:1), SKST Baník Havířov A - TJ Sokol PP Hradec Králové 2 3:2 (body domácích: Bako Radim 2:0, Rusnák Aleš 1:1, Mynář Vojtěch 0:1, body hostů: Jakubský Filip 0:2, Mokrejš Jan 1:1, Hušek Adam 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Cheb - TTC Ústí nad Orlicí A 3:0 (body domácích: Levora Vojtěch 1:0, Březovský Petr 1:0, Trgo Michael 1:0, body hostů: Slavíček Martin 0:1, Svojanovský Radim 0:1, Svojanovský Jakub 0:1), SK Přerov - Slavoj Polná 3:0 (body domácích: Skopal Dalibor 1:0, Otáhal Bořek 1:0, Hejduk Pavel 1:0, body hostů: Manelyuk Dmytro 0:1, Kučera Martin 0:1, Manelyuk Denys 0:1), TJ Sokol Plzeň V. A - TTC Moravská Slavia Brno 3:2 (body domácích: Důra Matouš 1:1, Končal Adam 1:1, Vyleta Michal ml. 1:0, body hostů: Beránek Pavel 0:2, Skála Radek 2:0, Vaculík Miloslav 0:1), TTC Brandýs nad Labem - SKST Baník Most 3:0 (body domácích: Chalupa Josef ml. 1:0, Šejvl Jakub 1:0, Sysel Vojtěch 1:0, body hostů: Schmoranz Pavel 0:1, Vondráček Filip 0:1, Záruba David 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Přerov - SKST Cheb 2:3 (body domácích: Otáhal Bořek 1:1, Jarolím Tomáš 0:2, Hejduk Pavel 1:0, body hostů: Březovský Petr 2:0, Levora Vojtěch 1:1, Trgo Michael 0:1), TTC Brandýs nad Labem - TJ Sokol Plzeň V. A 2:3 (body domácích: Chalupa Josef ml. 1:1, Šejvl Jakub 0:2, Sysel Vojtěch 1:0, body hostů: Končal Adam 1:1, Důra Matouš 2:0, Jánský Marek 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Plzeň V. A - SKST Cheb 2:3 (body domácích: Končal Adam 1:1, Důra Matouš 0:2, Vyleta Michal ml. 1:0, body hostů: Levora Vojtěch 2:0, Březovský Petr 1:1, Trgo Michael 0:1), TTC Brandýs nad Labem - SK Přerov 3:0 (body domácích: Chalupa Josef ml. 1:0, Šejvl Jakub 1:0, Sysel Vojtěch 1:0, body hostů: Otáhal Bořek 0:1, Jarolím Tomáš 0:1, Hejduk Pavel 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Ústí nad Orlicí A - Slavoj Polná 3:1 (body domácích: Svojanovský Radim 2:0, Slavíček Martin 0:1, Svojanovský Jakub 1:0, body hostů: Manelyuk Dmytro 0:1, Kučera Martin 1:1, Manelyuk Denys 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - SKST Baník Most 3:0 (body domácích: Vaculík Miloslav 1:0, Beránek Pavel 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Záruba David 0:1, Schmoranz Pavel 0:1, Vondráček Filip 0:1),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - TTC Ústí nad Orlicí A 3:0 (body domácích: Vaculík Miloslav 1:0, Beránek Pavel 1:0, Skála Radek 1:0, body hostů: Slavíček Martin 0:1, Svojanovský Radim 0:1, Svojanovský Jakub 0:1), Slavoj Polná - SKST Baník Most 0:3 (body domácích: Kučera Martin 0:1, Manelyuk Dmytro 0:1, Manelyuk Denys 0:1, body hostů: Schmoranz Pavel 1:0, Vondráček Filip 1:0, Záruba David 1:0),
41. vyřazovací kolo, 1. utkání:
ČZ Strakonice Elektrostav - TTC Elizza Praha A 2:3 (body domácích: Slapnička Jakub 2:0, Novotný Petr 0:2, Krejčí Ondřej 0:1, body hostů: Marat Filip 1:1, Čamr František 1:1, Dvořák Petr 1:0), SKST Liberec A - KST Zlín 3:0 (body domácích: Blinka Michal 1:0, Pařízek Martin 1:0, Pusch František 1:0, body hostů: Dufek Jan 0:1, Nedbálek Michal 0:1, Jelínek Vojtěch 0:1),
42. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Elizza Praha A - SKST Liberec A 3:1 (body domácích: Průša David 2:0, Čamr František 0:1, Dvořák Petr 1:0, body hostů: Pařízek Martin 0:1, Blinka Michal 1:1, Pusch František 0:1), KST Zlín - ČZ Strakonice Elektrostav 1:3 (body domácích: Nedbálek Michal 0:2, Dufek Jan 0:1, Jelínek Vojtěch 1:0, body hostů: Novotný Petr 1:0, Slapnička Jakub 2:0, Krejčí Ondřej 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS