Výsledky do novin
M ČR družstev dorostenky
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Vlašim A - AC Sparta Praha A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovská Anna 1:0, Pytlíková Tereza 1:0, body hostů: Handlová Natálie 0:1, Kohlmannová Aneta 0:1), SK DDM Kotlářka Praha A - Jiskra Nový Bor 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helenka 1:0, body hostů: Kašubiaková Viktorie 0:1, Nykodýmová Natálie 0:1), TJ Batesta Chodov - SK Dobré A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Morová Natálie 0:1, Kárová Klára 0:1, body hostů: Bačinová Pavla 1:0, Koďousková Eliška 1:0), SKST Hodonín A - KST ZŠ Vyšší Brod 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ševčíková Klára 1:1, Žižkovská Rebeka 1:1, body hostů: Meškánová Andrea 1:1, Procházková Šárka 1:1), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - TTC Moravská Slavia Brno 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Terezie 2:0, Jirásková Tereza 0:1, body hostů: Halasová Ludmila 0:1, Záděrová Linda 1:1), T.J. Sokol Vsetín - SKST Vlašim B 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Krčmářová Magdaléna 0:1, Holíková Kristýna 0:1, body hostů: Bošinová Aneta 1:0, Pěnkavová Kristýna 1:0), TJ Sokol Plzeň V. A - TJ Ostrava KST A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyletová Helena ml. 0:1, Holubová Klaudie 0:1, body hostů: Březinová Barbora 1:0, Vašendová Jana 1:0), TJ Tesla Pardubice A - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Voženílková Alena 0:1, Bayerová Anežka ml. 0:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:0, Grigelová Natália 1:0),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Vlašim A - SK DDM Kotlářka Praha A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polívková Barbora 1:1, Matějovská Anna 1:0, body hostů: Štricová Niamh 1:0, Sommerová Helenka 0:2), SK Dobré A - SKST Hodonín A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koďousková Eliška 0:1, Bačinová Pavla 0:1, body hostů: Ilčíková Anežka 1:0, Ševčíková Klára 1:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Vlašim B 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sazimová Terezie 1:1, Jirásková Tereza 1:1, body hostů: Bošinová Aneta 0:2, Pěnkavová Kristýna 2:0), TJ Ostrava KST A - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 0:1, Březinová Barbora 0:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:0, Grigelová Natália 1:0),
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Hodonín A - SKST Vlašim A 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ilčíková Anežka 1:1, Ševčíková Klára 1:1, body hostů: Pytlíková Tereza 0:2, Matějovská Anna 2:0), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Baník Havířov A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 0:1, Jirásková Tereza 0:1, body hostů: Štěpánová Gabriela 1:0, Grigelová Natália 1:0),
4. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SKST Baník Havířov A - SKST Hodonín A 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Grigelová Natália 1:1, Štěpánová Gabriela 1:0, body hostů: Ilčíková Anežka 1:0, Ševčíková Klára 0:2), TJ Sokol PP Hradec Králové 2 - SKST Vlašim A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sazimová Terezie 0:1, Jirásková Tereza 0:1, body hostů: Polívková Barbora 1:0, Matějovská Anna 1:0),
11. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha A - Jiskra Nový Bor 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 2:0, Handlová Natálie 0:1, body hostů: Kašubiaková Viktorie 0:1, Nykodýmová Natálie 1:1), KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Batesta Chodov 2:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházková Šárka 0:2, Meškánová Andrea 1:1, body hostů: Morová Natálie 2:0, Kárová Klára 1:1), TTC Moravská Slavia Brno - T.J. Sokol Vsetín 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Halasová Ludmila 1:0, body hostů: Holíková Kristýna 0:1, Krčmářová Magdaléna 0:1), TJ Tesla Pardubice A - TJ Sokol Plzeň V. A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bayerová Anežka ml. 1:0, Voženílková Alena 1:0, body hostů: Holubová Klaudie 0:1, Vyletová Helena ml. 0:1),
12. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AC Sparta Praha A - TJ Batesta Chodov 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kohlmannová Aneta 1:0, Handlová Natálie 1:0, body hostů: Kárová Klára 0:1, Morová Natálie 0:1), TTC Moravská Slavia Brno - TJ Tesla Pardubice A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Záděrová Linda 1:0, Halasová Ludmila 1:0, body hostů: Bayerová Anežka ml. 0:1, Voženílková Alena 0:1),
13. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Moravská Slavia Brno - AC Sparta Praha A 3:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halasová Ludmila 0:2, Záděrová Linda 2:0, body hostů: Handlová Natálie 1:1, Kohlmannová Aneta 1:1), TJ Batesta Chodov - TJ Tesla Pardubice A 1:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sankotová Klára 0:2, Morová Natálie 0:1, body hostů: Voženílková Alena 1:0, Bayerová Anežka ml. 2:0),
21. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Dobré A - SK DDM Kotlářka Praha A 0:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grimmerová Diana 0:1, Bačinová Pavla 0:1, body hostů: Sommerová Helenka 1:0, Štricová Niamh 1:0), SKST Vlašim B - TJ Ostrava KST A 1:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pěnkavová Kristýna 1:1, Bošinová Aneta 0:1, body hostů: Březinová Barbora 0:1, Vašendová Jana 2:0),
22. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Ostrava KST A - SK DDM Kotlářka Praha A 3:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vašendová Jana 2:0, Březinová Barbora 1:0, body hostů: Sommerová Helenka 0:1, Štricová Niamh 0:2), SKST Vlašim B - SK Dobré A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bošinová Aneta 1:0, Pěnkavová Kristýna 1:0, body hostů: Bačinová Pavla 0:1, Grimmerová Diana 0:1),
31. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - Jiskra Nový Bor 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 2:0, Procházková Šárka 0:1, body hostů: Kašubiaková Viktorie 0:1, Nykodýmová Natálie 1:1), TJ Sokol Plzeň V. A - T.J. Sokol Vsetín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vyletová Helena ml. 1:1, Holubová Klaudie 1:0, body hostů: Krčmářová Magdaléna 1:0, Holíková Kristýna 0:2),
32. vyřazovací kolo, 1. utkání:
KST ZŠ Vyšší Brod - TJ Sokol Plzeň V. A 3:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Meškánová Andrea 1:0, Procházková Šárka 1:0, body hostů: Jaramillo Věra 0:1, Holubová Klaudie 0:1), Jiskra Nový Bor - T.J. Sokol Vsetín 3:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nykodýmová Natálie 2:0, Kašubiaková Viktorie 0:1, body hostů: Holíková Kristýna 0:1, Krčmářová Magdaléna 1:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy