Výsledky do novin
Krajská soutěž I. třídy A
1. kolo:
TTC Komořany A - Orel Ivančice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynšt Martin 1:2, Hejdušek Ivan 1:2, Busta Stanislav 1:2, Kmoníček Pavel 2:2, body hostů: Císarík Pavel 4:0, Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 2:1, Klíma Miloš 0:3), SK Kuřim A - Orel Silůvky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smolík Milan 3:1, Fučík Petr 1:3, Vermouzek František 3:1, Šípka Zdeněk 2:2, body hostů: Ertl Jakub 1:3, Novák Lukáš 3:1, Vališ Petr 1:3, Paták Zdeněk 2:2), KST Blansko B - TJ Sokol Hlubočany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr Michal 1:3, Polívka Ondřej 2:2, Voráč Pavel 2:1, Kaluža Tomáš 1:3, Svoboda Lukáš 1:0, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 4:0, Sirbu Jakub 1:3, Navrátil Václav 3:1, Kovář Jakub 1:3), STK Zbraslavec A - TJ Cemo Mokrá A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Křepela Lubomír 2:0, Krása Petr ml. 2:0, Křepela Radim 2:0, Pačinek Jakub 2:0, body hostů: Paták Radek 0:2, Kvapil Zdeněk 0:2, Vojtěch Martin 0:2, Vojtěch Tomáš 0:2), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Brno I C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spirit Michal 0:2, Bil Martin 0:2, Dragan Tomáš 0:3, Macháň David 1:1, body hostů: Toufar Zdeněk 3:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Prachař Marek 1:1, Musil Ondřej 2:0), TJ Brno-Bystrc B - TJ Šošůvka A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 0:2, Chlíbek David 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Hanák Petr 0:2, body hostů: Bezděk Luboš 2:0, Kutil Libor 2:0, Cetkovský Martin 2:0, Obalil Jiří 2:0),
2. kolo:
TTC Komořany A - Orel Silůvky B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Masařík Michal 0:3, Hejdušek Ivan 1:1, Busta Stanislav 2:1, Kmoníček Pavel 0:1, Götz Bořivoj 0:2, body hostů: Ertl Jakub 2:1, Novák Lukáš 2:1, Vališ Petr 2:1, Paták Zdeněk 2:0), SK Kuřim A - Orel Ivančice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fučík Petr 2:1, Smolík Milan 2:1, Vermouzek František 1:1, Šípka Zdeněk 0:4, Šťastný Pavel 0:1, body hostů: Štěpán Libor 3:1, Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 2:1), KST Blansko B - TJ Cemo Mokrá A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Voráč Pavel 1:1, Polívka Ondřej 2:0, Petr Michal 3:0, Kaluža Tomáš 2:0, body hostů: Kvapil Zdeněk 1:2, Vojtěch Martin 0:2, Vojtěch Tomáš 0:2, Levardi Robert 0:2), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Hlubočany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Těžký Pavel 1:3, Křepela Radim 1:2, Krása Petr ml. 1:2, Pačinek Jakub 2:2, body hostů: Navrátil Václav 1:3, Daněk Zdeněk ml. 4:0, Kovář Jakub 2:1, Sirbu Jakub 2:1), TJ Sokol Bučovice A - TJ Šošůvka A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plšek Ondřej 0:2, Bil Martin 0:2, Dragan Tomáš 0:3, Macháň David 2:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 1:1, Cetkovský Martin 1:1), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Brno I C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Petr 1:1, Pernička Pavel 0:2, Chlíbek David 0:3, Trávníček Tomáš 1:2, body hostů: Musil Ondřej 3:0, Kopřiva Tomáš 3:0, Toufar Zdeněk 2:0, Ryšavý Filip 0:2),
3. kolo:
Orel Ivančice A - TJ Sokol Brno I C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 3:1, Šlapanský Jan 1:3, Klíma Miloš 1:3, Císarík Pavel 1:3, body hostů: Dočekal Petr 0:4, Prachař Marek 4:0, Musil Ondřej 3:1, Kopřiva Tomáš 3:1), TJ Šošůvka A - Orel Silůvky B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 3:1, Obalil Jiří 2:2, Cetkovský Martin 0:3, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Ertl Jakub 1:3, Novák Lukáš 3:1, Vališ Petr 1:3, Paták Zdeněk 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Bučovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Jakub 1:0, Navrátil Václav 2:0, Daněk Zdeněk ml. 2:0, Sirbu Jakub 1:0, WO 3:0, body hostů: Macháň David 0:2, Spirit Michal 0:2, Staněk Milan 0:2, WO 0:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Brno-Bystrc B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 4:0, Paták Radek 2:2, Vojtěch Tomáš 1:3, Vojtěch Martin 2:2, body hostů: Trávníček Tomáš 3:1, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 2:2, Kleinhampl Miroslav 0:4), TTC Komořany A - KST Blansko B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabal Marek 0:4, Hejdušek Ivan 2:1, Hynšt Martin 0:3, Busta Stanislav 3:1, body hostů: Petr Michal 3:1, Kaluža Tomáš 3:1, Čák Pavel 2:1, Mikula Stanislav 1:2), STK Zbraslavec A - SK Kuřim A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 1:2, Krása Petr ml. 1:2, Křepela Radim 2:1, Pačinek Jakub 4:0, body hostů: Cvrkal Rudolf 3:1, Vermouzek František 0:3, Smolík Milan 0:3, Šípka Zdeněk 2:1),
4. kolo:
Orel Ivančice A - TJ Šošůvka A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 3:1, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 0:3, Štěpán Libor 3:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:1, Kutil Libor 2:2, Cetkovský Martin 1:3, Obalil Jiří 1:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Brno I C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Vališ Petr 1:2, Škorpík Jan 2:1, Paták Zdeněk 3:1, body hostů: Dočekal Petr 1:3, Prachař Marek 2:1, Musil Ondřej 1:2, Kopřiva Tomáš 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Brno-Bystrc B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sirbu Jakub 2:0, Navrátil Václav 2:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Kovář Jakub 2:0, body hostů: Pernička Pavel 0:3, Chlíbek David 0:2, Havránek Lukáš 0:2, Burda Radim 0:2), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Bučovice A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Zdeněk 3:1, Paták Radek 4:0, Vojtěch Tomáš 2:2, Vojtěch Martin 1:3, body hostů: Macháň David 2:2, Dragan Tomáš 1:3, Bil Martin 2:2, Spirit Michal 1:3), TTC Komořany A - STK Zbraslavec A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Götz Bořivoj 0:2, Hejdušek Ivan 0:2, Hrabal Marek 0:3, Busta Stanislav 2:1, body hostů: Pačinek Jakub 3:0, Krása Petr ml. 3:0, Křepela Radim 1:1, Těžký Pavel 1:1), SK Kuřim A - KST Blansko B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvrkal Rudolf 4:0, Fučík Petr 1:3, Smolík Milan 1:3, Šípka Zdeněk 2:2, body hostů: Zukal Adam 3:1, Petr Michal 3:1, Kaluža Tomáš 0:4, Voráč Pavel 2:2),
5. kolo:
KST Blansko B - Orel Ivančice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petr Michal 2:2, Kaluža Tomáš 1:3, Polívka Ondřej 0:3, Zukal Adam 2:2, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 2:2, Císarík Pavel 3:0), STK Zbraslavec A - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 1:2, Krása Petr ml. 1:1, Křepela Radim 3:0, Pačinek Jakub 3:0, body hostů: Ertl Jakub 2:1, Vališ Petr 0:3, Kolbert Radek 0:3, Záděra Kamil 1:1), TJ Sokol Bučovice A - TTC Komořany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spirit Michal 0:2, Macháň David 0:2, Bil Martin 0:3, Dragan Tomáš 1:1, body hostů: Masařík Lukáš 3:0, Busta Stanislav 2:0, Kmoníček Pavel 2:0, Hejdušek Ivan 1:1), TJ Brno-Bystrc B - SK Kuřim A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlíbek David 1:3, Trávníček Tomáš 1:1, Pernička Pavel 1:2, Hanák Petr 3:1, Havránek Lukáš 0:2, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 2:2, Smolík Milan 3:1, Fučík Petr 2:1), TJ Sokol Brno I C - TJ Sokol Hlubočany A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ryšavý Filip 1:3, Musil Ondřej 2:1, Kopřiva Tomáš 0:3, Prachař Marek 2:2, body hostů: Navrátil Václav 3:1, Daněk Zdeněk ml. 4:0, Sirbu Jakub 2:1, Kovář Jakub 0:3), TJ Šošůvka A - TJ Cemo Mokrá A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 1:2, Obalil Jiří 2:1, Cetkovský Martin 1:2, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Kvapil Zdeněk 3:1, Paták Radek 1:2, Vojtěch Martin 0:3, Vojtěch Tomáš 1:2),
6. kolo:
KST Blansko B - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaluža Tomáš 1:1, Polívka Ondřej 2:0, Petr Michal 2:1, Voráč Pavel 1:1, WO 3:0, body hostů: Ertl Jakub 2:1, Vališ Petr 1:2, Škorpík Jan 0:3, WO 0:3), STK Zbraslavec A - Orel Ivančice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Lubomír 3:1, Krása Petr ml. 3:0, Křepela Radim 2:1, Pačinek Jakub 1:3, body hostů: Štěpán Libor 3:1, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 0:3, Císarík Pavel 1:2), TJ Sokol Bučovice A - SK Kuřim A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macháň David 0:2, Bil Martin 0:2, Staněk Milan 0:3, Dragan Tomáš 1:2, body hostů: Šípka Zdeněk 3:0, Vermouzek František 3:0, Smolík Milan 2:0, Fučík Petr 1:1), TJ Brno-Bystrc B - TTC Komořany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pernička Pavel 0:2, Chlíbek David 0:2, Havránek Lukáš 0:3, Hanák Petr 1:1, body hostů: Busta Stanislav 3:0, Masařík Lukáš 2:0, Kmoníček Pavel 2:0, Hejdušek Ivan 1:1), TJ Sokol Brno I C - TJ Cemo Mokrá A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 3:0, Toufar Zdeněk 1:2, Dočekal Petr 1:2, Prachař Marek 3:1, body hostů: Paták Radek 1:3, Kvapil Zdeněk 1:2, Vojtěch Martin 2:1, Vojtěch Tomáš 1:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Hlubočany A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 1:2, Cetkovský Martin 1:2, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Navrátil Václav 1:2, Daněk Zdeněk ml. 2:1, Sirbu Jakub 1:2, Kovář Jakub 0:3),
7. kolo:
Orel Ivančice A - TJ Sokol Hlubočany A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peška Ladislav 1:2, Šlapanský Jan 1:2, Minster Roman 0:3, Císarík Pavel 2:1, body hostů: Daněk Zdeněk ml. 3:0, Sirbu Jakub 1:2, Navrátil Václav 2:1, Kovář Jakub 2:1), TJ Cemo Mokrá A - Orel Silůvky B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Martin 0:2, Vojtěch Tomáš 0:3, Paták Radek 0:2, body hostů: Novák Lukáš 3:0, Ertl Jakub 2:0, Paták Zdeněk 2:0, Vališ Petr 1:1), TTC Komořany A - TJ Sokol Brno I C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frimmer Ján 0:2, Hejdušek Ivan 0:2, Kmoníček Pavel 0:2, Masařík Lukáš 1:1, WO 0:1, body hostů: Musil Ondřej 2:0, Prachař Marek 2:0, Kopřiva Tomáš 2:0, Dočekal Petr 1:1, WO 1:0), SK Kuřim A - TJ Šošůvka A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 1:2, Smolík Milan 0:3, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 1:2, body hostů: Bezděk Luboš 3:0, Kutil Libor 3:0, Cetkovský Martin 0:3, Obalil Jiří 3:0), KST Blansko B - TJ Sokol Bučovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skoupý Michal 1:0, Petr Michal 0:2, Kaluža Tomáš 3:0, Přikryl Jiří 2:0, WO 3:0, body hostů: Macháň David 1:2, Spirit Michal 1:2, Bil Martin 0:2, WO 0:3), STK Zbraslavec A - TJ Brno-Bystrc B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Těžký Pavel 2:0, Krása Petr ml. 2:0, Křepela Radim 2:0, Pačinek Jakub 2:0, body hostů: Hanák Petr 0:2, Pernička Pavel 0:2, Chlíbek David 0:2, Havránek Lukáš 0:2),
8. kolo:
Orel Ivančice A - TJ Cemo Mokrá A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 3:0, Peška Ladislav 1:1, Šlapanský Jan 1:2, Štěpán Libor 3:0, body hostů: Kvapil Zdeněk 1:2, Paták Radek 1:2, Vojtěch Martin 1:2, Vojtěch Tomáš 0:2), Orel Silůvky B - TJ Sokol Hlubočany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záděra Kamil 0:3, Vališ Petr 0:2, Paták Zdeněk 1:2, Ertl Jakub 1:2, body hostů: Navrátil Václav 2:1, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Sirbu Jakub 3:0, Kovář Jakub 1:1), TTC Komořany A - TJ Šošůvka A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmoníček Pavel 0:4, Hejdušek Ivan 1:2, Masařík Lukáš 2:1, Busta Stanislav 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Kutil Libor 2:2, Cetkovský Martin 1:2, Obalil Jiří 2:1), SK Kuřim A - TJ Sokol Brno I C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 3:0, Smolík Milan 0:2, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Prachař Marek 2:1, Kopřiva Tomáš 1:2, Ryšavý Filip 0:3, Dočekal Petr 0:2), KST Blansko B - TJ Brno-Bystrc B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čák Pavel 1:1, Přikryl Jiří 1:1, Petr Michal 3:0, Kaluža Tomáš 3:0, body hostů: Trávníček Tomáš 0:3, Pernička Pavel 1:2, Chlíbek David 0:2, Havránek Lukáš 1:1), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Bučovice A 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pačinek Jakub 1:0, Krása Petr ml. 1:1, Těžký Pavel 2:1, Křepela Radim 2:0, WO 3:0, body hostů: Spirit Michal 0:3, Macháň David 2:1, Bil Martin 0:2, WO 0:3),
9. kolo:
TJ Sokol Bučovice A - Orel Ivančice A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spirit Michal 0:2, Bil Martin 0:2, Dragan Tomáš 1:2, Macháň David 0:2, body hostů: Štěpán Libor 3:0, Císarík Pavel 1:1, Peška Ladislav 2:0, Šlapanský Jan 2:0), TJ Brno-Bystrc B - Orel Silůvky B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 2:2, Pernička Pavel 3:1, Chlíbek David 2:2, Hanák Petr 2:2, body hostů: Ertl Jakub 4:0, Paták Zdeněk 2:2, Vališ Petr 0:4, Kolbert Radek 1:3), TJ Sokol Brno I C - KST Blansko B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvarda Lubomír 3:1, Kopřiva Tomáš 0:3, Dočekal Petr 0:3, Prachař Marek 3:1, body hostů: Zukal Adam 3:1, Petr Michal 3:1, Polívka Ondřej 1:2, Kaluža Tomáš 1:2), TJ Šošůvka A - STK Zbraslavec A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 3:1, Obalil Jiří 0:4, Cetkovský Martin 0:3, Bezděk Luboš 3:1, body hostů: Pačinek Jakub 4:0, Křepela Radim 2:2, Krása Petr ml. 2:2, Křepela Lubomír 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - TTC Komořany A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jakub 2:0, Navrátil Václav 1:1, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Sirbu Jakub 2:0, body hostů: Masařík Lukáš 1:2, Masařík Michal 0:2, Hasala Petr 0:2, Hejdušek Ivan 0:2), TJ Cemo Mokrá A - SK Kuřim A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:3, Vojtěch Martin 4:0, Vojtěch Tomáš 1:2, Paták Radek 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 2:2, Šplíchal Jiří 0:4, Fučík Petr 2:1),
10. kolo:
TJ Sokol Bučovice A - Orel Silůvky B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Spirit Michal 2:1, Bil Martin 0:3, Dragan Tomáš 1:2, Macháň David 1:2, body hostů: Ertl Jakub 3:0, Novák Lukáš 2:1, Záděra Kamil 1:2, Vališ Petr 2:1), TJ Brno-Bystrc B - Orel Ivančice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníček Tomáš 1:1, Pernička Pavel 0:2, Chlíbek David 0:3, Hanák Petr 1:2, body hostů: Štěpán Libor 3:0, Císarík Pavel 3:0, Peška Ladislav 1:1, Šlapanský Jan 1:1), TJ Sokol Brno I C - STK Zbraslavec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Marek 2:2, Kopřiva Tomáš 2:2, Rakovický Milan 2:2, Musil Ondřej 3:1, body hostů: Pačinek Jakub 3:1, Křepela Radim 3:1, Krása Petr ml. 1:3, Těžký Pavel 0:4), TJ Šošůvka A - KST Blansko B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 2:2, Obalil Jiří 1:3, Cetkovský Martin 1:3, Bezděk Luboš 3:1, body hostů: Polívka Ondřej 4:0, Kaluža Tomáš 3:1, Mikula Stanislav 2:2, Procházka Ondřej 0:4), TJ Sokol Hlubočany A - SK Kuřim A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sirbu Jakub 2:0, Navrátil Václav 2:0, Daněk Zdeněk ml. 2:0, Kovář Jakub 2:0, body hostů: Šípka Zdeněk 0:2, Vermouzek František 0:2, Fučík Petr 0:2, Štěpánek Luděk 0:2), TJ Cemo Mokrá A - TTC Komořany A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Martin 2:0, Vojtěch Tomáš 1:2, Paták Radek 2:0, WO 2:0, body hostů: Masařík Lukáš 1:2, Hynšt Martin 1:2, Holec Ondřej 0:1, Hejdušek Ivan 1:1, WO 0:2),
11. kolo:
TTC Komořany A - SK Kuřim A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Busta Stanislav 4:0, Masařík Michal 0:4, Götz Bořivoj 0:2, Masařík Lukáš 3:1, WO 0:2, body hostů: Šípka Zdeněk 1:2, Vermouzek František 3:1, Smolík Milan 2:2, Fučík Petr 1:2, WO 2:0), KST Blansko B - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konečný Štěpán 0:1, Přikryl Jiří 1:2, Mikula Stanislav 2:1, Voráč Pavel 1:3, Petr Michal 1:1, body hostů: Pačinek Jakub 3:1, Křepela Radim 2:1, Krása Petr ml. 0:3, Suchý Petr 3:0), TJ Sokol Bučovice A - TJ Brno-Bystrc B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spirit Michal 0:3, Bil Martin 1:2, Dragan Tomáš 0:3, Macháň David 2:2, body hostů: Trávníček Tomáš 4:0, Hanák Petr 2:1, Pernička Pavel 2:1, Havránek Lukáš 2:1), TJ Sokol Brno I C - TJ Šošůvka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Herník Miloslav 3:1, Ryšavý Filip 1:3, Prachař Marek 2:2, Musil Ondřej 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Kutil Libor 2:2, Cetkovský Martin 0:4, Obalil Jiří 2:2), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Hlubočany A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvapil Zdeněk 2:1, Paták Radek 0:2, Levardi Robert 0:3, Vojtěch Martin 1:2, WO 0:1, body hostů: Navrátil Václav 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, Sirbu Jakub 1:2, Kovář Jakub 1:1, WO 1:0), Orel Ivančice A - Orel Silůvky B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Císarík Pavel 2:0, Peška Ladislav 2:0, Šlapanský Jan 2:0, Štěpán Libor 2:0, body hostů: Křupala Vladislav 0:2, Záděra Kamil 0:2, Kolbert Radek 0:2, Vašulín Karel 0:2),
12. kolo:
SK Kuřim A - TTC Komořany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 2:2, Smolík Milan 3:1, Vermouzek František 1:3, Šípka Zdeněk 1:3, body hostů: Busta Stanislav 3:1, Masařík Lukáš 3:1, Hynšt Martin 1:3, Hejdušek Ivan 2:2), STK Zbraslavec A - KST Blansko B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krása Petr ml. 2:2, Křepela Radim 2:2, Křepela Lubomír 0:3, Pačinek Jakub 1:3, body hostů: Mikula Stanislav 0:2, Svoboda Lukáš 4:0, Petr Michal 3:1, Polívka Ondřej 2:1, Kaluža Tomáš 1:1), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Bučovice A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr 3:0, Havránek Lukáš 2:1, Chlíbek David 2:1, Trávníček Tomáš 2:1, body hostů: Macháň David 1:2, Spirit Michal 1:2, Rotrekl Martin 1:2, Bil Martin 0:3), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Brno I C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 3:0, Cetkovský Martin 2:1, Obalil Jiří 2:1, Bezděk Luboš 2:1, body hostů: Herník Miloslav 2:1, Toufar Zdeněk 0:3, Musil Ondřej 0:3, Prachař Marek 1:2), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Cemo Mokrá A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmetka Miroslav 1:2, Navrátil Václav 2:1, Baričák Marek 3:0, Daněk Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Kvapil Zdeněk 1:2, Paták Radek 1:2, Vojtěch Martin 1:2, Vojtěch Tomáš 0:3), Orel Silůvky B - Orel Ivančice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 2:1, Vašulín Karel 0:3, Paták Zdeněk 0:3, Novák Lukáš 2:2, body hostů: Štěpán Libor 3:1, Peška Ladislav 2:1, Šlapanský Jan 2:1, Klíma Miloš 2:1),
13. kolo:
Orel Ivančice A - TTC Komořany A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 2:0, Šlapanský Jan 2:1, Štěpán Libor 3:0, body hostů: Masařík Lukáš 2:1, Masařík David 0:3, Hasala Petr 0:3, Hejdušek Ivan 0:2), Orel Silůvky B - SK Kuřim A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Záděra František 1:1, Kolbert Radek 2:2, Paták Zdeněk 2:2, Novák Lukáš 1:1, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 2:2, Smolík Milan 1:3, Fučík Petr 2:2), TJ Sokol Hlubočany A - KST Blansko B 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Václav 0:3, Baričák Marek 1:2, Daněk Zdeněk ml. 0:2, Kovář Jakub 2:2, WO 0:1, body hostů: Svoboda Lukáš 3:0, Petr Michal 3:0, Přikryl Jiří 2:1, Kaluža Tomáš 1:2, WO 1:0), TJ Cemo Mokrá A - STK Zbraslavec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Martin 0:2, Kvapil Zdeněk 0:2, Vojtěch Tomáš 0:2, Paták Radek 0:2, body hostů: Pačinek Jakub 2:0, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:0, Těžký Pavel 2:0), TJ Sokol Brno I C - TJ Sokol Bučovice A 10:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 2:0, Musil Ondřej 1:1, Novak Adam 2:1, Toufar Zdeněk 2:0, WO 3:0, body hostů: Bil Martin 2:1, Dragan Tomáš 0:3, Plšek Ondřej 0:3, WO 0:3), TJ Šošůvka A - TJ Brno-Bystrc B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 2:0, Obalil Jiří 2:0, Cetkovský Martin 2:1, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Chlíbek David 0:3, Havránek Lukáš 1:2, Pernička Pavel 0:2, Trávníček Tomáš 0:2),
14. kolo:
Orel Silůvky B - TTC Komořany A 10:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ertl Jakub 1:2, Novák Lukáš 2:1, Paták Zdeněk 2:1, Kolbert Radek 1:2, WO 4:0, body hostů: Masařík Lukáš 4:0, Hejdušek Ivan 2:2, Fiala Jan 0:4, WO 0:4), Orel Ivančice A - SK Kuřim A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císarík Pavel 2:1, Peška Ladislav 3:0, Šlapanský Jan 1:2, Štěpán Libor 3:1, body hostů: Šípka Zdeněk 1:3, Vermouzek František 2:1, Smolík Milan 0:3, Fučík Petr 1:2), TJ Cemo Mokrá A - KST Blansko B 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Martin 0:2, Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Tomáš 0:3, Paták Radek 0:2, WO 0:1, body hostů: Svoboda Lukáš 3:0, Petr Michal 1:1, Přikryl Jiří 2:0, Kaluža Tomáš 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Hlubočany A - STK Zbraslavec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jakub 1:2, Kobolka Luboš 0:2, Navrátil Václav 0:3, Baričák Marek 2:1, body hostů: Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 3:0, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 0:2), TJ Šošůvka A - TJ Sokol Bučovice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kutil Libor 3:0, Obalil Jiří 1:2, Cetkovský Martin 1:2, Bezděk Luboš 3:0, body hostů: Spirit Michal 1:2, Dragan Tomáš 2:1, Macháň David 1:2, Rotrekl Martin 0:3), TJ Sokol Brno I C - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:1, Ryšavý Filip 1:2, Novak Adam 1:2, Musil Ondřej 4:0, body hostů: Trávníček Tomáš 2:2, Pernička Pavel 2:2, Chlíbek David 1:2, Trávníček Rudolf 0:3),
15. kolo:
TJ Sokol Brno I C - Orel Ivančice A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Marek 3:1, Čech Jiří 1:3, Musil Ondřej 0:3, Kvarda Lubomír 2:2, body hostů: Štěpán Libor 3:1, Císarík Pavel 4:0, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 0:3), Orel Silůvky B - TJ Šošůvka A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulín Karel 1:1, Záděra Kamil 0:2, Křupala Vladislav 0:3, Kolbert Radek 0:3, body hostů: Kutil Libor 3:0, Bezděk Luboš 3:0, Cetkovský Martin 2:0, Obalil Jiří 1:1), TJ Sokol Bučovice A - TJ Sokol Hlubočany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spirit Michal 1:2, Bil Martin 0:2, Rotrekl Martin 0:3, Macháň David 1:2, body hostů: Kovář Jakub 3:0, Navrátil Václav 3:0, Baričák Marek 3:0, Procházka Miroslav 0:2), TJ Brno-Bystrc B - TJ Cemo Mokrá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr 2:2, Pernička Pavel 1:3, Chlíbek David 2:2, Trávníček Tomáš 3:1, body hostů: Paták Radek 4:0, Vojtěch Martin 1:3, Škorpík Jan 3:1, Vojtěch Tomáš 0:4), KST Blansko B - TTC Komořany A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přikryl Jiří 1:0, Kaluža Tomáš 2:0, Petr Michal 2:0, Voráč Pavel 1:0, WO 3:0, body hostů: Hasala Petr 0:2, Fiala Jan 0:2, Masařík Michal 0:2, WO 0:3), SK Kuřim A - STK Zbraslavec A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šplíchal Jiří 0:2, Štěpánek Luděk 0:2, Fučík Petr 1:2, Vermouzek František 0:2, body hostů: Pačinek Jakub 3:0, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 1:1, Těžký Pavel 2:0),
16. kolo:
TJ Šošůvka A - Orel Ivančice A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kutil Libor 3:1, Cetkovský Martin 1:3, Obalil Jiří 0:3, Bezděk Luboš 3:1, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Císarík Pavel 2:2, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 0:3), TJ Sokol Brno I C - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil Ondřej 3:0, Prachař Marek 1:1, Rakovický Milan 2:1, Toufar Zdeněk 2:1, body hostů: Ertl Jakub 1:2, Paták Zdeněk 0:3, Novák Lukáš 1:2, Kolbert Radek 1:1), TJ Brno-Bystrc B - TJ Sokol Hlubočany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Petr 3:1, Pernička Pavel 0:2, Chlíbek David 0:4, Trávníček Tomáš 3:1, Havránek Lukáš 1:1, body hostů: Kovář Jakub 2:2, Navrátil Václav 4:0, Baričák Marek 2:2, Kobolka Luboš 1:3), TJ Sokol Bučovice A - TJ Cemo Mokrá A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plšek Ondřej 0:3, Bil Martin 0:3, Dragan Tomáš 1:2, Macháň David 2:1, body hostů: Kvapil Zdeněk 3:0, Paták Radek 3:0, Vojtěch Martin 1:2, Vojtěch Tomáš 2:1), STK Zbraslavec A - TTC Komořany A 10:0wo, KST Blansko B - SK Kuřim A 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kaluža Tomáš 1:0, Přikryl Jiří 2:0, Petr Michal 2:1, Svoboda Lukáš 1:0, WO 3:0, body hostů: Doležal Jiří 0:3, Vermouzek František 0:2, Fučík Petr 1:1, WO 0:3),
17. kolo:
Orel Ivančice A - KST Blansko B 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Císarík Pavel 0:3, Peška Ladislav 1:3, Šlapanský Jan 1:2, Štěpán Libor 4:0, WO 1:0, body hostů: Petr Michal 3:1, Zukal Adam 1:2, Svoboda Lukáš 3:1, Kaluža Tomáš 1:2, WO 0:1), Orel Silůvky B - STK Zbraslavec A 2:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ertl Jakub 0:2, Záděra Kamil 1:1, Křupala Vladislav 0:3, WO 0:4, body hostů: Těžký Pavel 2:1, Pačinek Jakub 2:0, Krása Petr ml. 1:0, Křepela Radim 1:0, WO 4:0), TTC Komořany A - TJ Sokol Bučovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Holec Ondřej 1:0, Frimmer Ján 2:0, Hejdušek Ivan 2:0, Busta Stanislav 1:0, WO 3:0, body hostů: Spirit Michal 0:2, Plšek Ondřej 0:2, Bil Martin 0:2, WO 0:3), SK Kuřim A - TJ Brno-Bystrc B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 2:1, Smolík Milan 1:1, Vermouzek František 2:1, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Trávníček Tomáš 2:1, Hanák Petr 1:2, Chlíbek David 0:3, Pernička Pavel 0:2), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Sokol Brno I C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kobolka Luboš 2:1, Kovář Jakub 1:2, Baričák Marek 3:0, Navrátil Václav 3:0, body hostů: Musil Ondřej 2:1, Prachař Marek 1:2, Kopřiva Tomáš 0:3, Ryšavý Filip 0:2, Toufar Zdeněk 0:1), TJ Cemo Mokrá A - TJ Šošůvka A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Martin 1:2, Kvapil Zdeněk 1:2, Vojtěch Tomáš 1:2, Paták Radek 1:3, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Kutil Libor 3:0, Cetkovský Martin 2:1, Obalil Jiří 0:3),
18. kolo:
Orel Silůvky B - KST Blansko B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kolbert Radek 0:2, Paták Zdeněk 0:2, Záděra František 0:3, Vašulín Karel 0:2, WO 3:0, body hostů: Kaluža Tomáš 3:0, Petr Michal 3:0, Zukal Adam 3:0, WO 0:3), Orel Ivančice A - STK Zbraslavec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Císarík Pavel 1:2, Peška Ladislav 0:2, Šlapanský Jan 0:3, Štěpán Libor 2:1, body hostů: Křepela Radim 3:0, Pačinek Jakub 2:1, Křepela Lubomír 3:0, Krása Petr ml. 0:2), SK Kuřim A - TJ Sokol Bučovice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 2:1, Smolík Milan 1:1, Vermouzek František 3:0, Šípka Zdeněk 3:0, body hostů: Bil Martin 2:1, Spirit Michal 0:3, Rotrekl Martin 0:3, Plšek Ondřej 0:2), TTC Komořany A - TJ Brno-Bystrc B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Jan 0:4, Holec Ondřej 1:3, Hejdušek Ivan 3:1, Busta Stanislav 4:0, body hostů: Trávníček Tomáš 2:2, Hanák Petr 3:1, Chlíbek David 2:2, Havránek Lukáš 1:3), TJ Cemo Mokrá A - TJ Sokol Brno I C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Martin 2:0, Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Tomáš 3:0, Paták Radek 2:1, body hostů: Dočekal Petr 1:2, Čech Jiří 0:3, Ryšavý Filip 1:1, Kopřiva Tomáš 0:2), TJ Sokol Hlubočany A - TJ Šošůvka A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmetka Miroslav 1:2, Kovář Jakub 1:2, Baričák Marek 0:3, Navrátil Václav 2:2, body hostů: Bezděk Luboš 4:0, Kutil Libor 3:0, Cetkovský Martin 2:1, Obalil Jiří 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Hlubočany A - Orel Ivančice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Baričák Marek 2:2, Kovář Jakub 2:2, Müller Zdeněk st. 1:3, Navrátil Václav 3:1, body hostů: Štěpán Libor 4:0, Císarík Pavel 2:2, Peška Ladislav 2:2, Šlapanský Jan 0:4), Orel Silůvky B - TJ Cemo Mokrá A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Novák Lukáš 2:2, Křupala Vladislav 2:2, Paták Zdeněk 2:2, body hostů: Paták Radek 3:1, Kvapil Zdeněk 2:2, Vojtěch Martin 2:2, Vojtěch Tomáš 0:4), TJ Sokol Brno I C - TTC Komořany A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopřiva Tomáš 3:0, Herník Miloslav 3:0, Novak Adam 1:2, Prachař Marek 2:1, body hostů: Busta Stanislav 1:2, Masařík Lukáš 2:1, Hejdušek Ivan 0:3, Daněk Zdeněk st. 0:3), TJ Šošůvka A - SK Kuřim A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 4:0, Cetkovský Martin 1:3, Dvořák Leoš 0:3, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Šípka Zdeněk 2:2, Vermouzek František 2:2, Smolík Milan 1:3, Fučík Petr 1:2), TJ Sokol Bučovice A - KST Blansko B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Macháň David 0:2, Spirit Michal 0:2, Bil Martin 2:1, Dragan Tomáš 0:3, body hostů: Petr Michal 2:1, Kaluža Tomáš 3:0, Přikryl Jiří 1:1, Procházka Ondřej 2:0), TJ Brno-Bystrc B - STK Zbraslavec A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Havránek Lukáš 3:0, Pernička Pavel 0:3, Chlíbek David 0:3, Hanák Petr 2:2, body hostů: Pačinek Jakub 3:1, Křepela Radim 3:0, Krása Petr ml. 1:2, Těžký Pavel 1:2),
20. kolo:
TJ Cemo Mokrá A - Orel Ivančice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Martin 0:2, Kvapil Zdeněk 1:1, Vojtěch Tomáš 0:3, Paták Radek 1:2, body hostů: Štěpán Libor 2:1, Císarík Pavel 3:0, Peška Ladislav 2:0, Šlapanský Jan 1:1), TJ Sokol Hlubočany A - Orel Silůvky B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jakub 3:0, Sádlík Luděk 0:2, Baričák Marek 3:0, Navrátil Václav 3:0, body hostů: Paták Zdeněk 1:2, Ertl Jakub 1:2, Kolbert Radek 0:3, Křupala Vladislav 0:2), TJ Šošůvka A - TTC Komořany A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kutil Libor 2:1, Obalil Jiří 1:2, Cetkovský Martin 2:1, Bezděk Luboš 4:0, body hostů: Busta Stanislav 0:4, Masařík Lukáš 2:1, Masařík Michal 0:3, Hejdušek Ivan 2:1), TJ Sokol Brno I C - SK Kuřim A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prachař Marek 3:0, Rakovický Milan 2:0, Kopřiva Tomáš 3:0, Musil Ondřej 2:1, body hostů: Šípka Zdeněk 0:3, Vermouzek František 1:2, Smolík Milan 0:3, Fučík Petr 0:2), TJ Brno-Bystrc B - KST Blansko B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 2:2, Havránek Lukáš 0:3, Chlíbek David 1:2, Hanák Petr 2:2, body hostů: Petr Michal 3:1, Kaluža Tomáš 2:2, Zukal Adam 2:1, Přikryl Jiří 2:1), TJ Sokol Bučovice A - STK Zbraslavec A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plšek Ondřej 0:2, Bil Martin 0:2, Spirit Michal 0:2, Dragan Tomáš 0:2, body hostů: Pačinek Jakub 2:0, Křepela Radim 2:0, Krása Petr ml. 2:0, Těžký Pavel 2:0),
21. kolo:
Orel Ivančice A - TJ Sokol Bučovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peška Ladislav 2:0, Šlapanský Jan 2:0, Klíma Miloš 2:1, Císarík Pavel 2:0, body hostů: Spirit Michal 0:3, Bil Martin 0:2, Dragan Tomáš 1:1, Plšek Ondřej 0:2), Orel Silůvky B - TJ Brno-Bystrc B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ertl Jakub 3:1, Záděra František 4:0, Křupala Vladislav 0:3, Paták Zdeněk 3:1, body hostů: Hanák Petr 3:1, Havránek Lukáš 1:3, Chlíbek David 1:3, Pernička Pavel 0:3), KST Blansko B - TJ Sokol Brno I C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Voráč Pavel 2:1, Přikryl Jiří 2:1, Petr Michal 3:0, Kaluža Tomáš 3:1, body hostů: Novak Adam 0:4, Ryšavý Filip 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Prachař Marek 2:1), STK Zbraslavec A - TJ Šošůvka A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křepela Radim 3:1, Krása Petr ml. 2:1, Těžký Pavel 0:3, Pačinek Jakub 4:0, body hostů: Bezděk Luboš 3:1, Kutil Libor 1:3, Obalil Jiří 1:2, Cetkovský Martin 0:3), TTC Komořany A - TJ Sokol Hlubočany A 7:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:3, Frimmer Ján 0:3, Hynšt Martin 1:2, Masařík Lukáš 2:1, WO 4:0, body hostů: Navrátil Václav 2:2, Kovář Jakub 3:1, Baričák Marek 4:0, WO 0:4), SK Kuřim A - TJ Cemo Mokrá A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fučík Petr 3:1, Smolík Milan 1:3, Vermouzek František 1:2, Šípka Zdeněk 3:1, body hostů: Vojtěch Martin 4:0, Kvapil Zdeněk 2:2, Levardi Robert 0:4, Vojtěch Tomáš 1:2),
22. kolo:
Orel Silůvky B - TJ Sokol Bučovice A 10:0wo, Orel Ivančice A - TJ Brno-Bystrc B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peška Ladislav 4:0, Šlapanský Jan 2:1, Klíma Miloš 1:2, Císarík Pavel 2:2, body hostů: Hanák Petr 3:1, Havránek Lukáš 1:3, Chlíbek David 1:2, Pernička Pavel 0:3), STK Zbraslavec A - TJ Sokol Brno I C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suchý Petr 1:2, Křepela Radim 3:0, Krása Petr ml. 3:0, Pačinek Jakub 1:2, body hostů: Novak Adam 0:3, Kopřiva Tomáš 1:2, Musil Ondřej 1:2, Prachař Marek 2:1), KST Blansko B - TJ Šošůvka A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaluža Tomáš 3:1, Svoboda Lukáš 3:0, Zukal Adam 0:3, Petr Michal 3:1, body hostů: Bezděk Luboš 3:1, Kutil Libor 1:3, Cetkovský Martin 1:2, Obalil Jiří 0:3), SK Kuřim A - TJ Sokol Hlubočany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Petr 2:2, Šplíchal Jiří 1:3, Smolík Milan 0:3, Šípka Zdeněk 3:1, body hostů: Navrátil Václav 3:1, Kovář Jakub 1:3, Baričák Marek 4:0, Kobolka Luboš 1:2), TTC Komořany A - TJ Cemo Mokrá A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Götz Bořivoj 0:4, Hejdušek Ivan 1:3, Masařík Lukáš 3:1, Busta Stanislav 4:0, body hostů: Kvapil Zdeněk 2:2, Paták Radek 2:2, Vojtěch Martin 2:2, Škorpík Jan 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy