Výsledky do novin
Krajská soutěž II. třídy C
1. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Vítězslav 3:0, Valoušek František 1:2, Fridrich Bronislav 0:3, Hanák Jiří 4:0, body hostů: Pešek Oldřich 2:2, Švejda Alois 2:1, Oškrdal Jan 1:2, Hanák Zdeněk 0:3), STP Mikulov A - T.J. Sokol Hodonín B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dyrčíková Lucie 3:0, Vráblík Jan 0:2, Brozák Radomír 2:1, Cupák Zdeněk 3:0, body hostů: Šaur Ivo 2:1, Kalivoda Martin 1:2, Zlámal Martin 0:3, Maděrič Zdeněk 0:2), TJ Sokol Vracov B - Stavoimpex Hodonín B 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Křiva Zdeněk 0:2, Šnajdr Radomír 0:2, Valko Jan 0:3, Koutný František 0:2, WO 3:0, body hostů: Řežáb Jiří 3:0, Brychta Edo 3:0, Mádel Ladislav 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jiskra Strážnice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 1:3, Zástěra Libor 2:2, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Kamenský Petr 4:0, Morávek Jindřich 2:2, Pukl Ondřej 0:4, Orel Eduard 1:3), SKST Rohatec A - TJ Sokol Kobylí B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malošek Radek 2:0, Kolář David 2:0, Chvátal Tomáš 2:0, Příkaský Zbyněk 2:0, body hostů: Otáhal Jan 0:2, Soukal Jiří ml. 0:2, Soukal Jiří st. 0:2, Vajbar Antonín 0:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Agrotec Hustopeče B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 1:2, Charvát Vít st. 0:3, Kordula Jiří 2:1, Kuchařič Jiří st. 0:2, Bábíček Josef 0:1, body hostů: Kuchař Pavel 1:2, Šlancar Jiří 2:1, Hušek Jindřich 3:0, Hladký Rostislav 3:0),
2. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - T.J. Sokol Hodonín B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suský Stanislav 1:2, Valoušek František 0:2, Berka Petr 0:3, Vala Vítězslav 2:1, body hostů: Šaur Ivo 3:0, Kalivoda Martin 3:0, Zlámal Martin 2:1, Maděrič Zdeněk 0:2), STP Mikulov A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 2:1, Vráblík Jan 1:2, Gajan Pavel ml. 1:2, Cupák Zdeněk 4:0, body hostů: Pešek Oldřich 3:1, Švejda Alois 1:2, Stibor Tomáš 0:3, Hanák Zdeněk 1:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Jiskra Strážnice C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Boruta Matěj 0:3, Valko Jan 0:2, Vašík Michal 2:1, Koutný František 1:2, body hostů: Kamenský Petr 3:0, Morávek Jindřich 2:1, Orel Eduard 1:2, Martinek Tomáš 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - Stavoimpex Hodonín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 2:2, Hrabec Lukáš 0:4, Šubík Jiří 2:1, Volek Pavel ml. 2:2, body hostů: Řežáb Jiří 4:0, Mádel Ladislav 2:2, Malík Vladimír 0:2, Brychta Edo 2:1, Skala Ján 1:1), SKST Rohatec A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Tomáš 3:0, Kolář David 1:2, Drábek Milan 0:3, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Hladký Rostislav 2:2, Šlancar Jiří 1:2, Kuchař Pavel 1:2, Blažek Jiří 1:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Kobylí B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bábíček Josef 2:0, Charvát Vít ml. 2:0, Kordula Jiří 2:1, Kuchařič Jiří st. 3:0, body hostů: Otáhal Jan 0:3, Soukal Jiří ml. 0:3, Soukal Jiří st. 1:1, Vajbar Antonín 0:2),
3. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Kobylí B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepera Roman 0:2, Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:3, Pešek Oldřich 1:1, body hostů: Jangl Marek 3:0, Kubík Josef 2:0, Hoch Vítek 1:1, Soukal Jiří st. 2:0), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Agrotec Hustopeče B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zlámal Martin 1:3, Maděrič Zdeněk 0:4, Lacho František 1:2, Kalivoda Martin 3:1, body hostů: Šlancar Jiří 3:1, Kuchař Pavel 1:3, Šafařík Jan 4:0, Blažek Jiří 2:1), Stavoimpex Hodonín B - SKST Rohatec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skala Ján 0:3, Mádel Ladislav 3:0, Řežáb Jiří 3:0, Brychta Edo 3:0, body hostů: Příkaský Zbyněk 1:2, Chvátal Tomáš 0:3, Kolář David 1:2, Drábek Milan 1:2), TJ Jiskra Strážnice C - SK Baník Ratíškovice A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orel Eduard 2:2, Černý Zdeněk 1:2, Pukl Ondřej 0:3, Kamenský Petr 2:2, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:2, Bábíček Josef 3:1, Charvát Vít ml. 3:0, Hrbáček Milan 1:2), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Vracov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 4:0, Suský Stanislav 1:2, Valoušek František 1:2, Vala Vítězslav 2:2, body hostů: Koutný František 3:1, Valko Jan 0:4, Trcala Miroslav 1:2, Studnička Ondřej 2:1), STP Mikulov A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 2:0, Dyrčíková Lucie 2:0, Gajan Pavel ml. 2:1, Cupák Zdeněk 2:0, body hostů: Sedláček Zdeněk 0:3, Šubík Jiří 0:2, Kratochvíl Jaroslav 1:1, Hrabec Lukáš 0:2),
4. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Agrotec Hustopeče B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Alois 2:1, Hanák Zdeněk 0:3, Oškrdal Jan 0:3, Pešek Oldřich 2:1, body hostů: Hladký Rostislav 3:0, Šlancar Jiří 2:1, Kuchař Pavel 1:2, Blažek Jiří 2:1), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Kobylí B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zlámal Martin 1:2, Maděrič Zdeněk 0:3, Lacho František 2:1, Kalivoda Martin 2:2, body hostů: Jangl Marek 4:0, Kubík Josef 1:2, Hoch Vítek 1:2, Soukal Jiří st. 2:1), Stavoimpex Hodonín B - SK Baník Ratíškovice A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádel Ladislav 2:0, Skala Ján 1:1, Brychta Edo 3:0, Řežáb Jiří 2:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 0:3, Charvát Vít ml. 1:1, Kordula Jiří 0:2, Hrbáček Milan 0:2), TJ Jiskra Strážnice C - SKST Rohatec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pukl Ondřej 1:3, Černý Zdeněk 2:1, Martinek Tomáš 2:1, Orel Eduard 1:3, body hostů: Chvátal Tomáš 2:2, Příkaský Zbyněk 3:1, Drábek Milan 0:3, Kolář David 3:0), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jiří 3:1, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 0:4, Vala Vítězslav 2:2, body hostů: Šubík Jiří 2:2, Sedláček Zdeněk 2:2, Kratochvíl Jaroslav 1:3, Volek Pavel ml. 4:0), STP Mikulov A - TJ Sokol Vracov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 2:0, Gajan Pavel ml. 0:2, Dyrčíková Lucie 3:0, Cupák Zdeněk 2:0, WO 1:0, body hostů: Koutný František 1:2, Valko Jan 1:2, Trcala Miroslav 0:1, Rachunek Martin 0:2, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Vracov B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašík Michal 1:0, Valko Jan 1:1, Trcala Miroslav 2:1, Koutný František 2:0, WO 3:0, body hostů: Pešek Oldřich 2:1, Švejda Alois 0:3, Hanák Zdeněk 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - T.J. Sokol Hodonín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Zástěra Libor 3:0, Volek Pavel ml. 4:0, body hostů: Šaur Ivo 2:2, Lacho František 1:2, Zlámal Martin 0:3, Maděrič Zdeněk 1:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Rakvice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 2:2, Chvátal Tomáš 1:3, Drábek Milan 1:3, Příkaský Zbyněk 3:1, body hostů: Hanák Jiří 4:0, Vala Vítězslav 1:3, Suský Stanislav 2:2, Valoušek František 2:2), SK Baník Ratíškovice A - STP Mikulov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 2:2, Kordula Jiří 0:3, Hrbáček Milan 1:3, Kuchařič Jiří st. 3:1, Charvát Vít st. 1:0, body hostů: Cupák Zdeněk 3:1, Dyrčíková Lucie 4:0, Brozák Radomír 0:4, Bařina Leoš 2:2), TJ Sokol Kobylí B - Stavoimpex Hodonín B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří st. 0:2, Soukal Jiří ml. 0:2, Vajbar Antonín 1:2, Hoch Vítek 0:2, body hostů: Řežáb Jiří 3:0, Brychta Edo 2:0, Skala Ján 1:1, Mádel Ladislav 2:0), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Jiskra Strážnice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlancar Jiří 3:0, Šafařík Jan 0:2, Hušek Jan 1:2, Hladký Rostislav 4:0, WO 0:1, body hostů: Kamenský Petr 2:2, Černý Zdeněk 1:2, Orel Eduard 1:2, Martinek Tomáš 0:2, WO 1:0),
6. kolo:
TJ Sokol Vracov B - T.J. Sokol Hodonín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valko Jan 1:1, Studnička Ondřej 3:1, Vašík Michal 1:3, Koutný František 1:3, Trcala Miroslav 2:0, body hostů: Šaur Ivo 4:0, Lacho František 2:2, Zlámal Martin 1:3, Maděrič Zdeněk 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šubík Jiří 0:2, Zástěra Libor 2:0, Kratochvíl Jaroslav 3:0, Volek Pavel ml. 3:0, body hostů: Pešek Oldřich 1:2, Hanák Zdeněk 0:3, Oškrdal Jan 0:2, Stibor Tomáš 1:1), SKST Rohatec A - STP Mikulov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 0:4, Příkaský Zbyněk 3:1, Chvátal Antonín 1:3, Chvátal Tomáš 3:1, body hostů: Cupák Zdeněk 4:0, Dyrčíková Lucie 2:2, Brozák Radomír 1:3, Bařina Leoš 2:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Rakvice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 3:0, Kordula Jiří 1:1, Bábíček Josef 2:1, Kuchařič Jiří st. 3:0, body hostů: Hanák Jiří 2:1, Vala Vítězslav 0:3, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 0:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Jiskra Strážnice C 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoch Vítek 1:2, Kubík Josef 1:2, Soukal Jiří st. 2:1, Jangl Marek 4:0, body hostů: Frolek Radek 2:2, Kamenský Petr 0:3, Černý Zdeněk 1:2, Orel Eduard 2:1), TJ Agrotec Hustopeče B - Stavoimpex Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchař Pavel 2:2, Šlancar Jiří 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, Šafařík Jan 1:3, body hostů: Řežáb Jiří 4:0, Skala Ján 1:3, Brychta Edo 2:1, Mádel Ladislav 2:1),
7. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - Stavoimpex Hodonín B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Oškrdal Jan 0:2, Vutov Ivan 0:3, Pešek Oldřich 0:2, body hostů: Mesaroš Petr 3:0, Skala Ján 2:0, Brychta Edo 2:0, Mádel Ladislav 2:0), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 2:1, Lacho František 0:3, Zlámal Martin 0:3, Rančík Antonín 2:2, body hostů: Morávek Jindřich 3:1, Kamenský Petr 2:1, Frolek Radek 3:0, Orel Eduard 1:2), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jiří 2:1, Suský Stanislav 0:3, Valoušek František 1:2, Vala Vítězslav 1:3, body hostů: Hoch Vítek 3:1, Kubík Josef 3:0, Vajbar Antonín 2:1, Soukal Jiří st. 0:2, Jangl Marek 1:0), STP Mikulov A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dyrčíková Lucie 1:1, Bařina Leoš 2:0, Brozák Radomír 3:0, Cupák Zdeněk 2:0, body hostů: Hladký Rostislav 1:2, Hušek Jindřich 0:2, Šlancar Jiří 0:2, Kuchař Pavel 0:2), TJ Sokol Vracov B - SKST Rohatec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Michal 1:3, Valko Jan 1:2, Trcala Miroslav 0:3, Koutný František 3:1, body hostů: Chvátal Tomáš 1:3, Příkaský Zbyněk 4:0, Kolář David 2:1, Kotásková Petra 2:1), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kordula Jiří 0:2, Hrbáček Milan 0:2, Charvát Vít ml. 0:3, Bábíček Josef 1:1, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Zástěra Libor 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:0, Sedláček Zdeněk 1:1),
8. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Jiskra Strážnice C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2, Pešek Oldřich 0:2, Švejda Alois 0:2, body hostů: Morávek Jindřich 2:0, Kamenský Petr 2:0, Frolek Radek 2:0, Orel Eduard 2:0), T.J. Sokol Hodonín B - Stavoimpex Hodonín B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Martin 2:1, Rančík Antonín 1:2, Lacho František 1:2, Bezucha Jan 0:3, body hostů: Mesaroš Petr 3:0, Brychta Edo 1:2, Mádel Ladislav 2:1, Malík Vladimír 2:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Agrotec Hustopeče B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jiří 3:1, Suský Stanislav 0:4, Valoušek František 0:3, Vala Vítězslav 3:1, body hostů: Kuchař Pavel 2:2, Hladký Rostislav 4:0, Šlancar Jiří 2:2, Hušek Jindřich 1:2), STP Mikulov A - TJ Sokol Kobylí B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 2:1, Gajan Pavel ml. 0:2, Dyrčíková Lucie 3:0, Cupák Zdeněk 3:0, body hostů: Jangl Marek 2:1, Kubík Josef 1:2, Hoch Vítek 0:3, Soukal Jiří st. 0:2), TJ Sokol Vracov B - SK Baník Ratíškovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Radomír 0:2, Šnajdr Michal 0:2, Valko Jan 1:2, Koutný František 0:3, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:1, Bábíček Josef 3:0, Charvát Vít ml. 2:0, Hrbáček Milan 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SKST Rohatec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 1:2, Sedláček Zdeněk 1:2, Kratochvíl Jaroslav 3:0, Volek Pavel ml. 4:0, body hostů: Příkaský Zbyněk 2:2, Kolář David 1:2, Chvátal Tomáš 1:2, Vymyslický Stanislav 0:3),
9. kolo:
SKST Rohatec A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 2:0, Malošek Radek 2:0, Drábek Milan 3:0, Kolář David 2:0, body hostů: Pešek Oldřich 0:3, Švejda Alois 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), SK Baník Ratíškovice A - T.J. Sokol Hodonín B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábíček Josef 2:0, Hrbáček Milan 2:0, Charvát Vít ml. 2:0, Kuchařič Jiří st. 2:0, body hostů: Kalivoda Martin 0:2, Mikuš Martin 0:2, Maděrič Zdeněk 0:2, Zlámal Martin 0:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Vracov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří st. 1:1, Kubík Josef 2:0, Vajbar Antonín 2:1, Hoch Vítek 3:0, body hostů: Studnička Ondřej 2:1, Boruta Vladislav 0:3, Boruta Matěj 0:2, Nikl František 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hušek Jan 2:2, Šlancar Jiří 1:3, Kuchař Pavel 1:3, Hladký Rostislav 4:0, body hostů: Volek Pavel ml. 3:1, Kratochvíl Jaroslav 2:2, Zástěra Libor 1:3, Šubík Jiří 2:2), Stavoimpex Hodonín B - TJ Sokol Rakvice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Malík Vladimír 2:0, Mádel Ladislav 1:1, Brychta Edo 2:1, Mesaroš Petr 3:0, body hostů: Hanák Jiří 2:1, Vala Vítězslav 0:3, Suský Stanislav 0:2, Valoušek František 0:2), TJ Jiskra Strážnice C - STP Mikulov A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bureš Martin 2:2, Lanová Renata 1:2, Kamenský Petr 2:1, Černý Zdeněk 1:3, body hostů: Cupák Zdeněk 4:0, Brozák Radomír 3:1, Bařina Leoš 1:2, Galuszka Michal 0:3),
10. kolo:
SKST Rohatec A - T.J. Sokol Hodonín B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 2:2, Příkaský Zbyněk 3:0, Kolář David 2:1, Malošek Radek 2:2, body hostů: Rančík Antonín 1:3, Kalivoda Martin 2:2, Lacho František 2:1, Zlámal Martin 0:3), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrbáček Milan 2:0, Bábíček Josef 2:0, Charvát Vít ml. 2:1, Kuchařič Jiří st. 3:0, body hostů: Pešek Oldřich 1:2, Stibor Tomáš 0:3, Švejda Alois 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Jiří st. 2:1, Kubík Josef 2:0, Vajbar Antonín 0:2, Hoch Vítek 0:2, WO 6:0, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 1:1, Zástěra Libor 2:2, Šubík Jiří 2:1, WO 0:6), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Vracov B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchař Pavel 2:2, Blažek Jiří 2:1, Ebach Petr 0:3, Hušek Jan 4:0, body hostů: Studnička Ondřej 2:2, Trcala Miroslav 2:2, Valko Jan 2:1, Šnajdr Radomír 0:3), Stavoimpex Hodonín B - STP Mikulov A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skala Ján 1:3, Mádel Ladislav 2:2, Brychta Edo 2:2, Mesaroš Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Cupák Zdeněk 4:0, Brozák Radomír 3:1, Bařina Leoš 1:3, Gajan Pavel ml. 0:4, WO 1:0), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Rakvice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Zdeněk 2:1, Martinek Tomáš 2:1, Frolek Radek 1:2, Kamenský Petr 3:0, body hostů: Hanák Jiří 3:0, Vala Vítězslav 0:3, Suský Stanislav 1:2, Valoušek František 0:3),
11. kolo:
TJ Sokol Rakvice A - STP Mikulov A 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Anth Zdeněk 0:3, Suský Stanislav 0:3, Vala Vítězslav 0:3, Hanák Jiří 2:1, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Brozák Radomír 2:1, Dyrčíková Lucie 3:0, Bařina Leoš 2:1), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kouřil Přemysl 0:3, Valko Jan 0:2, Šnajdr Michal 0:3, Studnička Ondřej 3:0, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Zástěra Libor 2:1, Šubík Jiří 1:1), SKST Rohatec A - SK Baník Ratíškovice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 2:1, Kolář David 2:1, Drábek Milan 1:2, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Hrbáček Milan 3:1, Kordula Jiří 1:2, Šrédl Pavel 0:3, Charvát Vít st. 0:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Soukal Jiří st. 0:2, Kubík Josef 1:1, Hoch Vítek 2:1, Jangl Marek 3:0, WO 4:0, body hostů: Hladký Rostislav 2:2, Šlancar Jiří 0:3, Kuchař Pavel 2:1, WO 0:4), Stavoimpex Hodonín B - TJ Jiskra Strážnice C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádel Ladislav 2:0, Malík Vladimír 1:1, Brychta Edo 1:1, Mesaroš Petr 2:0, WO 2:0, body hostů: Kamenský Petr 2:1, Grabovský Jaroslav ml. 0:1, Látal Roman 0:2, Lanová Renata 0:2, WO 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - T.J. Sokol Hodonín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejda Alois 1:3, Stibor Tomáš 1:3, Pešek Oldřich 3:0, Oškrdal Jan 2:2, Čepera Roman 0:1, body hostů: Rančík Antonín 3:1, Lacho František 3:1, Zlámal Martin 2:2, Maděrič Zdeněk 1:3),
12. kolo:
STP Mikulov A - TJ Sokol Rakvice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dyrčíková Lucie 3:0, Cupák Zdeněk 2:0, Bařina Leoš 1:2, Brozák Radomír 3:0, body hostů: Vala Vítězslav 0:3, Hanák Jiří 1:2, Suský Stanislav 1:2, Valoušek František 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Vracov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 0:3, Zástěra Libor 3:0, Kratochvíl Jaroslav 3:0, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Koutný František 1:3, Studnička Ondřej 1:2, Trcala Miroslav 1:2, Petrželka Tomáš 1:2), SK Baník Ratíškovice A - SKST Rohatec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Jiří 1:2, Bábíček Josef 1:2, Charvát Vít ml. 0:1, Kuchařič Jiří st. 2:2, Hrubý Otto 0:2, body hostů: Příkaský Zbyněk 4:0, Kolář David 2:1, Chvátal Tomáš 3:0, Drábek Milan 0:3), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Kobylí B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlancar Jiří 1:3, Hušek Jindřich 0:4, Blažek Jiří 3:1, Hladký Rostislav 4:0, body hostů: Soukal Jiří st. 1:3, Kubík Josef 3:1, Hoch Vítek 2:2, Charvát Vavřinec 2:2), TJ Jiskra Strážnice C - Stavoimpex Hodonín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Martin 1:3, Tomeček Tomáš 0:3, Kamenský Petr 2:1, Frolek Radek 2:2, WO 1:0, body hostů: Mesaroš Petr 4:0, Brychta Edo 2:2, Mádel Ladislav 3:1, Skala Ján 0:2, WO 0:1), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalivoda Martin 3:0, Lacho František 1:1, Zlámal Martin 1:2, Rančík Antonín 3:0, body hostů: Pešek Oldřich 2:1, Stibor Tomáš 1:2, Hanák Zdeněk 0:3, Čepera Roman 0:2),
13. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Rakvice A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švejda Alois 0:2, Vutov Ivan 0:2, Pešek Oldřich 1:2, Stibor Tomáš 1:2, body hostů: Anth Zdeněk 3:0, Hanák Jiří 3:0, Valoušek František 0:2, Suský Stanislav 2:0), T.J. Sokol Hodonín B - STP Mikulov A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lacho František 3:0, Zlámal Martin 0:3, Kalivoda Martin 1:2, Rančík Antonín 0:3, body hostů: Cupák Zdeněk 2:1, Dyrčíková Lucie 3:0, Brozák Radomír 1:2, Bařina Leoš 2:1), Stavoimpex Hodonín B - TJ Sokol Vracov B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádel Ladislav 2:0, Malík Vladimír 0:2, Mesaroš Petr 3:0, Brychta Edo 3:0, body hostů: Koutný František 1:2, Petrželka Tomáš 1:2, Trcala Miroslav 0:2, Boruta Matěj 0:2), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Frolek Radek 0:2, Bureš Martin 0:2, Jamný Pavel 0:2, WO 0:3, body hostů: Volek Pavel ml. 2:0, Zástěra Libor 2:0, Kratochvíl Jaroslav 1:0, Šubík Jiří 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Kobylí B - SKST Rohatec A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Vavřinec 1:3, Soukal Jiří st. 0:3, Kubík Josef 3:0, Jangl Marek 2:2, body hostů: Malošek Radek 3:1, Kolář David 3:1, Příkaský Zbyněk 1:2, Chvátal Tomáš 1:2), TJ Agrotec Hustopeče B - SK Baník Ratíškovice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Jan 0:4, Šlancar Jiří 2:2, Kuchař Pavel 0:3, Hladký Rostislav 3:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:2, Bábíček Josef 4:0, Charvát Vít ml. 3:1, Kordula Jiří 1:2),
14. kolo:
T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Rakvice A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rančík Antonín 1:2, Lacho František 1:2, Zlámal Martin 0:3, Kalivoda Martin 2:1, body hostů: Anth Zdeněk 1:2, Hanák Jiří 3:0, Suský Stanislav 2:1, Vala Vítězslav 2:1), TJ Jevišovka-Drnholec B - STP Mikulov A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Zdeněk 0:2, Vutov Ivan 0:2, Pešek Oldřich 1:2, Stibor Tomáš 0:2, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Dyrčíková Lucie 2:0, Brozák Radomír 1:1, Bařina Leoš 2:0), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Vracov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bureš Martin 2:2, Martinek Tomáš 3:1, Tomeček Tomáš 3:1, Frolek Radek 1:3, body hostů: Petrželka Tomáš 1:3, Vašík Michal 2:2, Koutný František 1:3, Trcala Miroslav 3:1), Stavoimpex Hodonín B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Skala Ján 0:2, Mádel Ladislav 1:2, Brychta Edo 2:1, Mesaroš Petr 2:1, WO 5:1, body hostů: Kratochvíl Jaroslav 1:3, Zástěra Libor 2:1, Volek Pavel ml. 3:1, WO 1:5), TJ Agrotec Hustopeče B - SKST Rohatec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šafaříková Sandra 0:3, Blažek Jiří 1:2, Kuchař Pavel 0:3, Hušek Jan 3:1, body hostů: Příkaský Zbyněk 4:0, Kolář David 1:2, Chvátal Tomáš 2:1, Drábek Milan 2:1), TJ Sokol Kobylí B - SK Baník Ratíškovice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vajbar Antonín 0:4, Hoch Vítek 0:4, Kubík Josef 4:0, Jangl Marek 3:1, body hostů: Bábíček Josef 2:2, Kuchařič Jiří st. 3:1, Charvát Vít ml. 2:2, Hrbáček Milan 2:2),
15. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vavřinec 2:1, Hoch Vítek 1:1, Vajbar Antonín 2:1, Kubík Josef 3:0, body hostů: Pešek Oldřich 3:0, Oškrdal Jan 0:3, Vutov Ivan 0:3, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Agrotec Hustopeče B - T.J. Sokol Hodonín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 1:1, Hušek Jindřich 2:0, Šlancar Jiří 3:0, Hladký Rostislav 2:0, body hostů: Kalivoda Martin 1:2, Zlámal Martin 0:2, Maděrič Zdeněk 0:2, Rančík Antonín 0:2), SKST Rohatec A - Stavoimpex Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 3:1, Chvátal Antonín 0:3, Drábek Milan 0:3, Kolář David 2:2, body hostů: Mesaroš Petr 2:2, Mádel Ladislav 4:0, Brychta Edo 2:1, Malík Vladimír 1:2), SK Baník Ratíškovice A - TJ Jiskra Strážnice C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbáček Milan 1:3, Bábíček Josef 4:0, Charvát Vít ml. 3:0, Kuchařič Jiří st. 2:2, body hostů: Kamenský Petr 1:3, Tomeček Tomáš 1:3, Bureš Martin 2:2, Černý Zdeněk 1:2), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Rakvice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrželka Tomáš 0:3, Vašík Michal 1:2, Kouřil Přemysl 3:0, Studnička Ondřej 0:4, body hostů: Anth Zdeněk 3:1, Hanák Jiří 2:1, Suský Stanislav 2:1, Vala Vítězslav 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - STP Mikulov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabec Lukáš 0:4, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Cupák Zdeněk 4:0, Dyrčíková Lucie 2:2, Brozák Radomír 2:2, Bařina Leoš 1:2),
16. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 2:0, Hušek Jindřich 2:0, Šlancar Jiří 2:0, Hladký Rostislav 2:0, body hostů: Pešek Oldřich 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Čepera Roman 0:2, Hanák Zdeněk 0:2), TJ Sokol Kobylí B - T.J. Sokol Hodonín B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Charvát Vavřinec 0:1, Kubík Josef 2:0, Soukal Jiří st. 3:0, Hoch Vítek 2:0, WO 3:0, body hostů: Kalivoda Martin 1:2, Maděrič Zdeněk 0:3, Zlámal Martin 0:2, WO 0:3), SK Baník Ratíškovice A - Stavoimpex Hodonín B 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charvát Vít st. 1:3, Hradil Kryštof 0:4, Charvát Vít ml. 2:1, Bábíček Josef 2:2, body hostů: Mesaroš Petr 3:1, Mádel Ladislav 3:1, Brychta Edo 3:1, Malík Vladimír 1:2), SKST Rohatec A - TJ Jiskra Strážnice C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolář David 0:4, Chvátal Tomáš 1:2, Drábek Milan 0:3, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Frolek Radek 2:2, Tomeček Tomáš 3:1, Kamenský Petr 2:1, Lanová Renata 2:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rakvice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Jaroslav 4:0, Zástěra Libor 2:1, Sedláček Zdeněk 0:3, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Anth Zdeněk 1:3, Hanák Jiří 3:1, Suský Stanislav 1:2, Vala Vítězslav 0:3), TJ Sokol Vracov B - STP Mikulov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutný František 0:1, Kouřil Přemysl 0:2, Petrželka Tomáš 0:3, Vašík Michal 1:2, Boruta Matěj 0:1, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Dyrčíková Lucie 3:0, Brozák Radomír 2:0, Bařina Leoš 1:1),
17. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Vracov B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Zdeněk 1:3, Vutov Ivan 1:2, Pešek Oldřich 3:0, Stibor Tomáš 1:3, body hostů: Kouřil Přemysl 3:1, Koutný František 3:1, Vašík Michal 0:3, Studnička Ondřej 2:1), T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalivoda Martin 1:2, Lacho František 1:2, Zlámal Martin 1:2, Juras Pavel 0:3, body hostů: Volek Pavel ml. 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Zástěra Libor 2:1, Šubík Jiří 3:0, Sedláček Zdeněk 0:1), TJ Sokol Rakvice A - SKST Rohatec A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák Jiří 4:0, Suský Stanislav 2:1, Vala Vítězslav 1:2, Anth Zdeněk 2:2, body hostů: Kolář David 0:4, Příkaský Zbyněk 3:1, Chvátal Tomáš 1:2, Drábek Milan 1:2), STP Mikulov A - SK Baník Ratíškovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brozák Radomír 2:0, Bařina Leoš 0:2, Cupák Zdeněk 3:0, Dyrčíková Lucie 3:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 1:2, Charvát Vít ml. 1:2, Charvát Vít st. 0:2, Hrubý Otto 0:2), Stavoimpex Hodonín B - TJ Sokol Kobylí B 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skala Ján 0:3, Mádel Ladislav 3:1, Brychta Edo 3:0, Mesaroš Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Kubík Josef 2:2, Charvát Vavřinec 0:3, Otáhal Jan 1:3, Soukal Jiří st. 1:2, WO 1:0), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Agrotec Hustopeče B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 2:2, Bureš Martin 2:2, Černý Zdeněk 1:3, Kamenský Petr 2:2, body hostů: Blažek Jiří 2:2, Šlancar Jiří 3:1, Kuchař Pavel 1:3, Hušek Jindřich 3:1),
18. kolo:
T.J. Sokol Hodonín B - TJ Sokol Vracov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Juras Pavel 2:1, Lacho František 1:1, Rančík Antonín 2:1, Kalivoda Martin 3:0, body hostů: Kouřil Přemysl 3:0, Studnička Ondřej 0:3, Koutný František 0:3, Vašík Michal 0:2), TJ Jevišovka-Drnholec B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vutov Ivan 0:3, Stibor Tomáš 0:2, Pešek Oldřich 1:2, Oškrdal Jan 1:2, body hostů: Volek Pavel ml. 3:0, Šubík Jiří 3:0, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Sedláček Zdeněk 1:1), STP Mikulov A - SKST Rohatec A 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brozák Radomír 2:1, Dyrčíková Lucie 3:0, Bařina Leoš 2:1, Cupák Zdeněk 3:0, body hostů: Chvátal Tomáš 1:2, Příkaský Zbyněk 0:3, Kolář David 1:2, Drábek Milan 0:3), TJ Sokol Rakvice A - SK Baník Ratíškovice A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 3:0, Suský Stanislav 1:2, Vala Vítězslav 0:3, Anth Zdeněk 4:0, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:2, Charvát Vít ml. 2:1, Kordula Jiří 1:2, Hrubý Otto 0:3), TJ Jiskra Strážnice C - TJ Sokol Kobylí B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 0:2, Kamenský Petr 3:0, Bureš Martin 2:1, Frolek Radek 3:0, Pukl Ondřej 1:0, body hostů: Kubík Josef 2:1, Charvát Vavřinec 0:3, Soukal Jiří ml. 0:3, Soukal Jiří st. 1:2), Stavoimpex Hodonín B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brychta Edo 2:0, Malík Vladimír 0:2, Mádel Ladislav 3:0, Mesaroš Petr 3:0, body hostů: Kuchař Pavel 1:2, Šafaříková Sandra 1:2, Hušek Jan 0:2, Šafařík Jan 0:2),
19. kolo:
Stavoimpex Hodonín B - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mádel Ladislav 1:0, Malík Vladimír 1:1, Brychta Edo 3:0, Mesaroš Petr 2:0, Skala Ján 1:0, body hostů: Pešek Oldřich 1:2, Švejda Alois 0:2, Stibor Tomáš 0:2, Čepera Roman 0:2), TJ Jiskra Strážnice C - T.J. Sokol Hodonín B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Černý Zdeněk 1:3, Bureš Martin 1:3, Kamenský Petr 4:0, body hostů: Juras Pavel 3:1, Kalivoda Martin 3:1, Rančík Antonín 3:1, Zlámal Martin 0:4), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rakvice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukal Jiří st. 1:3, Jangl Marek 3:1, Hoch Vítek 1:3, Kubík Josef 4:0, body hostů: Anth Zdeněk 3:1, Suský Stanislav 2:2, Hanák Jiří 2:2, Vala Vítězslav 0:4), TJ Agrotec Hustopeče B - STP Mikulov A 2:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 0:2, Kuchař Pavel 0:2, Hušek Jindřich 0:3, Šlancar Jiří 0:3, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Dyrčíková Lucie 3:0, Brozák Radomír 2:0, Bařina Leoš 2:0), SKST Rohatec A - TJ Sokol Vracov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 3:1, Chvátal Antonín 1:3, Drábek Milan 2:2, Příkaský Zbyněk 2:2, body hostů: Kouřil Přemysl 4:0, Koutný František 0:4, Studnička Ondřej 3:1, Trcala Miroslav 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - SK Baník Ratíškovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 1:3, Zástěra Libor 1:3, Kratochvíl Jaroslav 4:0, Volek Pavel ml. 3:1, body hostů: Kuchařič Jiří st. 2:2, Bábíček Josef 1:3, Charvát Vít ml. 2:2, Kordula Jiří 2:2),
20. kolo:
TJ Jiskra Strážnice C - TJ Jevišovka-Drnholec B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 1:1, Černý Zdeněk 2:0, Bureš Martin 2:1, Kamenský Petr 3:0, body hostů: Pešek Oldřich 2:1, Stibor Tomáš 0:3, Hanák Zdeněk 0:2, Dobiáš Rudolf 0:2), Stavoimpex Hodonín B - T.J. Sokol Hodonín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mádel Ladislav 3:0, Skala Ján 0:3, Brychta Edo 2:1, Mesaroš Petr 4:0, body hostů: Juras Pavel 1:3, Kalivoda Martin 1:2, Lacho František 1:2, Rančík Antonín 1:2), TJ Agrotec Hustopeče B - TJ Sokol Rakvice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šafařík Jan 3:1, Kuchař Pavel 1:3, Šafaříková Sandra 1:2, Blažek Jiří 0:4, body hostů: Anth Zdeněk 4:0, Suský Stanislav 2:2, Vala Vítězslav 3:1, Valoušek František 1:2), TJ Sokol Kobylí B - STP Mikulov A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Jan 0:2, Soukal Jiří st. 0:2, Soukal Jiří ml. 0:3, Hoch Vítek 1:2, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Dyrčíková Lucie 3:0, Gajan Pavel ml. 1:1, Bařina Leoš 2:0), SK Baník Ratíškovice A - TJ Sokol Vracov B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bábíček Josef 1:1, Kordula Jiří 1:1, Hrbáček Milan 2:1, Kuchařič Jiří st. 2:0, WO 2:0, body hostů: Studnička Ondřej 1:2, Koutný František 2:1, Šnajdr Radomír 0:3, WO 0:2), SKST Rohatec A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Malošek Radek 2:1, Kolář David 2:1, Chvátal Tomáš 1:2, Příkaský Zbyněk 4:0, body hostů: Volek Pavel ml. 2:2, Kratochvíl Jaroslav 1:2, Šubík Jiří 1:2, Zástěra Libor 0:3),
21. kolo:
TJ Jevišovka-Drnholec B - SKST Rohatec A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepera Roman 0:3, Vutov Ivan 1:1, Oškrdal Jan 0:3, Stibor Tomáš 2:1, body hostů: Příkaský Zbyněk 2:1, Chvátal Tomáš 2:1, Kolář David 2:1, Drábek Milan 2:0), T.J. Sokol Hodonín B - SK Baník Ratíškovice A 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zlámal Martin 0:2, Maděrič Zdeněk 0:2, Mikuš Tomáš 0:3, WO 0:3, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Charvát Vít ml. 2:0, Kordula Jiří 1:0, Hrbáček Milan 1:0, WO 3:0), TJ Sokol Vracov B - TJ Sokol Kobylí B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koutný František 1:2, Vašík Michal 1:2, Studnička Ondřej 3:0, Kouřil Přemysl 4:0, body hostů: Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 0:3, Vajbar Antonín 1:2, Charvát Vavřinec 1:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šubík Jiří 2:0, Zástěra Libor 2:0, Kratochvíl Jaroslav 2:1, Volek Pavel ml. 3:0, body hostů: Šafařík Jan 0:3, Šlancar Jiří 0:3, Hušek Jindřich 1:1, Kuchař Pavel 0:2), TJ Sokol Rakvice A - Stavoimpex Hodonín B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suský Stanislav 1:3, Anth Zdeněk 2:1, Hanák Jiří 2:1, Průdek Daniel 0:4, body hostů: Mesaroš Petr 4:0, Brychta Edo 2:2, Mádel Ladislav 2:1, Malík Vladimír 1:2), STP Mikulov A - TJ Jiskra Strážnice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gajan Pavel ml. 0:2, Brozák Radomír 2:2, Dyrčíková Lucie 3:1, Cupák Zdeněk 4:0, Bařina Leoš 1:1, body hostů: Morávek Jindřich 3:1, Frolek Radek 0:4, Kamenský Petr 1:3, Orel Eduard 2:2),
22. kolo:
T.J. Sokol Hodonín B - SKST Rohatec A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kalivoda Martin 3:1, Lacho František 2:1, Rančík Antonín 1:1, Juras Pavel 4:0, Zlámal Martin 0:1, body hostů: Malošek Radek 2:2, Chvátal Tomáš 2:2, Drábek Milan 0:3, Rybecký Marek 0:3), TJ Jevišovka-Drnholec B - SK Baník Ratíškovice A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stibor Tomáš 0:2, Vutov Ivan 0:2, Pešek Oldřich 0:3, Švejda Alois 0:2, body hostů: Kuchařič Jiří st. 3:0, Bábíček Josef 2:0, Charvát Vít ml. 2:0, Hrbáček Milan 2:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Zdeněk 1:3, Šubík Jiří 1:3, Kratochvíl Jaroslav 3:1, Volek Pavel ml. 4:0, body hostů: Kubík Josef 3:1, Hoch Vítek 0:4, Otáhal Jan 2:2, Soukal Jiří ml. 1:1, Soukal Jiří st. 1:1), TJ Sokol Vracov B - TJ Agrotec Hustopeče B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koutný František 1:0, Boruta Matěj 1:1, Studnička Ondřej 3:0, Kouřil Přemysl 2:0, WO 3:0, body hostů: Šlancar Jiří 1:2, Kuchař Pavel 0:3, Hušek Jindřich 0:2, WO 0:3), STP Mikulov A - Stavoimpex Hodonín B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brozák Radomír 2:1, Dyrčíková Lucie 2:1, Bařina Leoš 2:1, Cupák Zdeněk 3:0, body hostů: Mesaroš Petr 2:1, Brychta Edo 1:2, Skala Ján 0:3, Mádel Ladislav 0:3), TJ Sokol Rakvice A - TJ Jiskra Strážnice C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanák Jiří 2:1, Suský Stanislav 2:1, Valoušek František 1:2, Anth Zdeněk 3:0, body hostů: Kamenský Petr 2:1, Bureš Martin 0:3, Černý Zdeněk 1:2, Grabovský Jaroslav ml. 1:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy