Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální soutěž 4. třídy
1. kolo:
TJ Březovice C - TJ Slavoj Čistá C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bien Lukáš 2:2, Sucharda Jiří 2:2, Takács Petr 2:1, Vovčák Adam 0:4, WO 1:0, body hostů: Veselý Luděk 4:0, Chuvan Quy 1:3, Martinec Jaroslav 1:3, Doubek Miroslav 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Březno B - TJ Sokol Kněžmost 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berky Jozef 1:3, Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 0:4, Popovych Andriy 0:4, body hostů: Sajdl Radek 4:0, Březina Pavel 4:0, Kalina Jaroslav 4:0, Maršálek Petr 3:1), TJ Sokol Chotětov B - ST Dolní Bousov C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červinka František 2:2, Vosyka Jiří ml. 0:4, Vosyka Jiří st. 1:3, Moc Vladimír st. 2:2, body hostů: Vitmajer Vladimír 3:1, Hanč Martin 3:1, Ungr Milan 4:0, Kužel Jiří 1:3), SK Dolní Stakory D - TTC HESO Nepřevázka 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 3:0, Hercík Jiří st. 2:1, Šámal Vladimír 2:1, Jonáš Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Císařovský Petr 3:1, Kafluk Miloslav 0:4, Pulda Radek 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Plazy C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Adam 2:2, Černý Jaroslav 2:2, Bernát Jan 3:1, Procházka Zdeněk 2:1, Veselý Michal 0:1, body hostů: Marek Jiří 1:3, Vyrtych Martin 3:1, Magušin Petr 3:1, Mejsnar Jan 0:4), TJ Chudíř - TJ Sokol Otradovice D 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Štujber Martin 2:1, Gavura Jan 3:0, Pavlíček Jiří 0:3, Štujber Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Tonar Josef 1:3, Doležalová Daniela 2:2, May Pavel 3:1, WO 0:5),
2. kolo:
TJ Plazy C - TJ Chudíř 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jiří 3:1, Mejsnar Jan 2:2, Jonáš Zdeněk 4:0, Vaňousek Miroslav 4:0, body hostů: Štujber Martin 2:2, Hrouda Jaroslav 0:4, Štujber Patrik 0:1, Pavlíček Jiří 0:4, Gavura Jan 1:2), TTC HESO Nepřevázka - TJ Sokol Kosmonosy D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Radek 0:4, Císařovský Petr 1:3, Kafluk Miloslav 0:4, Škába Petr 3:1, body hostů: Bernát Jan 4:0, Procházka Zdeněk 3:1, Černý Jaroslav 1:1, Veselý Adam 3:1, Veselý Michal 1:1), ST Dolní Bousov C - SK Dolní Stakory D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanč Martin 2:2, Ungr Milan 3:1, Kužel Jiří 1:3, Vitmajer Vladimír 1:3, body hostů: Hercík Jiří st. 3:1, Šámal Vladimír 0:4, Jonáš Jaroslav st. 2:2, Šádek Jaroslav st. 4:0), TJ Sokol Kněžmost - TJ Sokol Chotětov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březina Pavel 3:1, Sajdl Radek 2:0, Maršálek Petr 3:1, Macek Jaroslav 4:0, Holub Vladimír 1:1, body hostů: Moc Vladimír st. 2:2, Vonášek Pavel 0:4, Vosyka Jiří ml. 0:4, Vosyka Jiří st. 1:3), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Březno B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Luděk 4:0, Chuvan Quy 4:0, Martinec Jaroslav 4:0, Doubek Miroslav 4:0, body hostů: Šálený Petr 0:4, Popovych Andriy 0:4, Knížek Milan 0:4, Berky Jozef 0:4), TJ Sokol Podlázky D - TJ Březovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Petr 2:2, Soumar Miroslav 2:2, Šimeček Vladimír 2:2, Kozák Roman 4:0, body hostů: Sucharda Jiří 3:1, Bien Lukáš 3:1, Svoboda Pavel 0:4, Vovčák Jan 0:4),
3. kolo:
TJ Sokol Březno B - TJ Sokol Podlázky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 1:3, Popovych Andriy 1:3, Berky Jozef 2:2, body hostů: Šindelář Petr 1:3, Šimeček Vladimír 4:0, Soumar Miroslav 3:1, Hladký Petr 4:0), TJ Sokol Chotětov B - TJ Slavoj Čistá C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka František 4:0, Vosyka Jiří ml. 0:4, Vosyka Jiří st. 0:4, Martiak Pavol 0:4, body hostů: Veselý Luděk 3:1, Chuvan Quy 3:1, Martinec Jaroslav 3:1, Doubek Miroslav 3:1), SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Kněžmost 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Jonáš Jaroslav st. 2:2, Šámal Vladimír 0:4, Hercík Jiří st. 2:2, body hostů: Sajdl Radek 2:2, Březina Pavel 3:1, Macek Jaroslav 2:2, Holub Vladimír 0:2, Kalina Jaroslav 1:1), TJ Sokol Kosmonosy D - ST Dolní Bousov C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Adam 4:0, Černý Jaroslav 0:2, Bernát Jan 3:1, Procházka Zdeněk 3:1, Veselý Michal 1:1, body hostů: Ungr Milan 3:1, Hanč Martin 1:3, Vitmajer Vladimír 1:3, Kužel Jiří 0:4), TJ Chudíř - TTC HESO Nepřevázka 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štujber Martin 2:2, Gavura Jan 4:0, Štujber Patrik 1:3, Hrouda Jaroslav 2:2, body hostů: Císařovský Petr 3:1, Pulda Radek 1:3, Škába Petr 3:1, Kafluk Miloslav 0:4), TJ Sokol Otradovice D - TJ Plazy C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: May Pavel 1:3, Doležalová Daniela 0:4, Tonar Josef 0:4, Černý Vladimír 0:4, body hostů: Marek Jiří 3:1, Vaňousek Miroslav 4:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Vyrtych Martin 4:0),
4. kolo:
TTC HESO Nepřevázka - TJ Sokol Otradovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pulda Radek 0:4, Pulda Tomáš 2:2, Císařovský Petr 3:1, Vejvoda Roman 3:1, body hostů: Kopta Vladimír 2:2, May Pavel 4:0, Černý Vladimír 1:3, Tonar Josef 1:3), ST Dolní Bousov C - TJ Chudíř 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ungr Milan 4:0, Pitro Aleš 1:3, Kužel Jiří 2:2, Vitmajer Vladimír 2:2, body hostů: Štujber Martin 3:1, Gavura Jan 3:1, Štujber Patrik 1:3, Hrouda Jaroslav 0:4), TJ Sokol Kněžmost - TJ Sokol Kosmonosy D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Březina Pavel 3:1, Sajdl Radek 3:1, Maršálek Petr 0:2, Macek Jaroslav 3:1, Holub Vladimír 0:2, body hostů: Procházka Zdeněk 3:1, Veselý Adam 1:3, Černý Jaroslav 2:2, Veselý Michal 0:3, Bernát Jan 1:0), TJ Slavoj Čistá C - SK Dolní Stakory D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubín Tomáš 0:2, Chuvan Quy 3:1, Doubek Miroslav 3:1, Veselý Luděk 2:2, Weber Quan Hai 0:2, body hostů: Šádek Jaroslav st. 2:2, Jonáš Jaroslav st. 1:3, Hercík Jiří st. 1:3, Šámal Vladimír 4:0), TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Chotětov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Petr 3:1, Soumar Miroslav 3:1, Šlapáček Vladimír 2:2, Šindelář Petr 0:2, Kozák Roman 2:0, body hostů: Vonášek Pavel 0:4, Martiak Pavol 0:4, Červinka František 4:0, Moc Vladimír st. 2:2), TJ Březovice C - TJ Sokol Březno B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jiří 3:1, Svoboda Pavel 2:2, Takács Petr 4:0, Vovčák Jan 2:2, body hostů: Berky Jozef 3:1, Šálený Petr 2:2, Knížek Milan 0:4, Popovych Andriy 0:4),
5. kolo:
TJ Sokol Chotětov B - TJ Březovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moc Vladimír st. 1:3, Vosyka Jiří ml. 2:2, Červinka František 4:0, Tahal Jiří 4:0, body hostů: Sucharda Jiří 0:4, Bien Lukáš 2:2, Takács Petr 2:2, Vovčák Adam 1:3), SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Podlázky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Jonáš Martin 2:2, Šámal Vladimír 1:3, body hostů: Kozák Roman 2:2, Soumar Miroslav 2:2, Hladký Petr 2:2, Šimeček Vladimír 0:4), TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Slavoj Čistá C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jaroslav 1:3, Veselý Michal 0:2, Veselý Adam 2:2, Procházka Zdeněk 3:1, Bernát Jan 2:0, body hostů: Doubek Miroslav 2:2, Veselý Luděk 3:1, Chuvan Quy 2:2, Martinec Jaroslav 1:3), TJ Chudíř - TJ Sokol Kněžmost 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štujber Martin 4:0, Gavura Jan 4:0, Hrouda Jaroslav 0:4, Štujber Patrik 0:4, body hostů: Maršálek Petr 0:2, Kalina Jaroslav 2:2, Macek Jaroslav 2:2, Březina Pavel 2:2, Holub Vladimír 2:0), TJ Sokol Otradovice D - ST Dolní Bousov C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: May Pavel 3:1, Kopta Vladimír 1:3, Tonar Josef 0:4, Černý Vladimír 0:4, body hostů: Hanč Martin 3:1, Ungr Milan 4:0, Kužel Jiří 2:2, Vitmajer Vladimír 3:1), TJ Plazy C - TTC HESO Nepřevázka 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mejsnar Jan 2:2, Vyrtych Martin 4:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Marek Jiří 4:0, body hostů: Císařovský Petr 1:3, Beran Antonín 1:3, Pulda Radek 0:4, Kafluk Miloslav 0:4),
6. kolo:
ST Dolní Bousov C - TJ Plazy C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanč Martin 1:3, Ungr Milan 4:0, Pitro Aleš 1:3, Kužel Jiří ml. 0:4, body hostů: Magušin Petr 3:1, Zítka Miloslav 1:3, Jonáš Zdeněk 3:1, Mejsnar Jan 3:1), TJ Sokol Kněžmost - TJ Sokol Otradovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Březina Pavel 4:0, Sajdl Radek 3:1, Macek Jaroslav 2:2, Maršálek Petr 1:1, Holub Vladimír 0:2, body hostů: May Pavel 3:1, Kopta Vladimír 1:3, Černý Vladimír 0:4, Hradecká Šárka 2:2), TJ Slavoj Čistá C - TJ Chudíř 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luděk 3:1, Doubek Miroslav 3:0, Chuvan Quy 2:2, Martinec Jaroslav 1:3, Weber Quan Hai 0:1, body hostů: Hrouda Jaroslav 1:3, Rychetský David 0:4, Štujber Martin 3:1, Gavura Jan 3:1), TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Kosmonosy D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hladký Petr 0:4, Kozák Roman 2:2, Šindelář Petr 0:4, Šlapáček Vladimír 1:3, body hostů: Bernát Jan 4:0, Veselý Adam 2:2, Procházka Zdeněk 4:0, Černý Jaroslav 2:0, Veselý Michal 1:1), TJ Březovice C - SK Dolní Stakory D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vovčák Adam 0:4, Novotný David 2:2, Bien Lukáš 3:1, Maršálek Zdeněk 0:4, body hostů: Šádek Jaroslav st. 3:1, Jonáš Jaroslav st. 4:0, Šámal Vladimír 2:2, Jonáš Martin 2:2), TJ Sokol Březno B - TJ Sokol Chotětov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Milan 1:3, Berky Jozef 2:2, Šálený Petr 2:2, Popovych Andriy 0:4, body hostů: Moc Vladimír st. 1:3, Tahal Jiří 4:0, Červinka František 4:0, Kellner Ondřej 2:2),
7. kolo:
SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Březno B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Jonáš Jaroslav st. 4:0, Hercík Jiří st. 4:0, Šámal Vladimír 4:0, body hostů: Knížek Milan 0:4, Berky Jozef 0:4, Šálený Petr 0:4, Popovych Andriy 0:4), TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Březovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Adam 4:0, Černý Jaroslav 2:1, Bernát Jan 4:0, Procházka Zdeněk 3:0, Veselý Michal 0:1, WO 0:1, body hostů: Sucharda Jiří 1:3, Ginzl Petr 0:4, Bien Lukáš 0:3, Takács Petr 1:3, WO 1:0), TJ Chudíř - TJ Sokol Podlázky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrouda Jaroslav 0:4, Rychetský David 2:2, Štujber Martin 4:0, Gavura Jan 4:0, body hostů: Hladký Petr 1:3, Soumar Miroslav 1:3, Šimeček Vladimír 2:2, Šlapáček Vladimír 2:2), TJ Sokol Otradovice D - TJ Slavoj Čistá C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kopta Vladimír 1:3, Černý Vladimír 0:4, May Pavel 3:1, Doležalová Daniela 0:4, body hostů: Veselý Luděk 3:1, Chuvan Quy 3:1, Doubek Miroslav 2:0, Martinec Jaroslav 3:1, Weber Quan Hai 1:1), TJ Plazy C - TJ Sokol Kněžmost 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 4:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Mejsnar Jan 0:4, Zítka Miloslav 0:4, body hostů: Sajdl Radek 2:2, Březina Pavel 2:2, Kalina Jaroslav 2:2, Maršálek Petr 2:2), TTC HESO Nepřevázka - ST Dolní Bousov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Roman 3:1, Beran Antonín 3:1, Císařovský Petr 3:1, Pulda Radek 0:4, body hostů: Ungr Milan 4:0, Hanč Martin 1:3, Vitmajer Vladimír 1:3, Kužel Jiří 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Kněžmost - TTC HESO Nepřevázka 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Petr 1:3, Kalina Jaroslav 2:1, Macek Jaroslav 4:0, Sajdl Radek 4:0, Holub Vladimír 1:0, body hostů: Císařovský Petr 2:2, Beran Antonín 0:4, Vejvoda Roman 1:3, Pulda Radek 1:3), TJ Slavoj Čistá C - TJ Plazy C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Luděk 1:3, Martinec Jaroslav 2:2, Doubek Miroslav 2:2, Chuvan Quy 2:2, body hostů: Mejsnar Jan 0:4, Marek Jiří 3:1, Vaňousek Miroslav 3:1, Vyrtych Martin 3:1), TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Otradovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hladký Petr 1:3, Kozák Roman 3:1, Soumar Miroslav 3:1, Šlapáček Vladimír 3:1, body hostů: Tonar Josef 0:4, Hradecká Šárka 1:3, Kopta Vladimír 1:3, May Pavel 4:0), TJ Březovice C - TJ Chudíř 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jiří 1:3, Svoboda Pavel 3:1, Vovčák Adam 1:3, Takács Petr 2:2, body hostů: Štujber Martin 3:1, Gavura Jan 4:0, Hrouda Jaroslav 0:1, Pavlíček Jiří 2:2, Štujber Patrik 0:3), TJ Sokol Březno B - TJ Sokol Kosmonosy D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 0:4, Popovych Andriy 0:4, Berky Jozef 0:4, body hostů: Černý Jaroslav 4:0, Procházka Zdeněk 4:0, Veselý Adam 4:0, Veselý Michal 4:0), TJ Sokol Chotětov B - SK Dolní Stakory D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vonášek Pavel 0:1, Martiak Pavol 0:4, Vosyka Jiří ml. 0:4, Vosyka Jiří st. 0:4, Tahal Jiří 2:1, body hostů: Šádek Jaroslav st. 4:0, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Šámal Vladimír 3:1, Jonáš Martin 4:0),
9. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Chotětov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Adam 3:1, Černý Jaroslav 2:0, Veselý Michal 3:1, Procházka Zdeněk 3:1, Falta Michal 1:1, body hostů: Tahal Jiří 3:1, Vonášek Pavel 0:4, Kellner Ondřej 0:4, Martiak Pavol 1:3), TJ Chudíř - TJ Sokol Březno B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štujber Martin 4:0, Gavura Jan 4:0, Rychetský David 4:0, Pavlíček Jiří 4:0, body hostů: Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 0:4, Berky Jozef 0:4, Popovych Andriy 0:4), TJ Sokol Otradovice D - TJ Březovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: May Pavel 4:0, Kopta Vladimír 1:3, Černý Vladimír 2:2, Tonar Josef 0:4, body hostů: Sucharda Jiří 2:2, Svoboda Pavel 3:1, Takács Petr 3:1, Vovčák Adam 1:3), TJ Plazy C - TJ Sokol Podlázky D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Magušin Petr 4:0, Vyrtych Martin 4:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Marek Jiří 3:1, body hostů: Šlapáček Vladimír 1:3, Šindelář Petr 0:4, Hladký Petr 0:4, Soumar Miroslav 0:4), TTC HESO Nepřevázka - TJ Slavoj Čistá C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pulda Radek 0:4, Kafluk Miloslav 0:4, Císařovský Petr 2:2, Beran Antonín 1:3, body hostů: Martinec Jaroslav 3:1, Doubek Miroslav 4:0, Veselý Luděk 4:0, Chuvan Quy 2:2), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Kněžmost 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kužel Jiří ml. 0:4, Hanč Martin 2:2, Kužel Jiří 1:3, Vitmajer Vladimír 2:2, body hostů: Sajdl Radek 3:1, Macek Jaroslav 3:1, Kalina Jaroslav 3:1, Maršálek Petr 2:2),
10. kolo:
TJ Slavoj Čistá C - ST Dolní Bousov C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Luděk 4:0, Martinec Jaroslav 4:0, Chuvan Quy 3:1, Doubek Miroslav 2:0, Weber Quan Hai 2:0, body hostů: Kužel Jiří 0:4, Pitro Aleš 0:4, Vitmajer Vladimír 0:4, Pavlišta Jaroslav 1:3), TJ Sokol Podlázky D - TTC HESO Nepřevázka 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Vladimír 1:3, Kozák Roman 3:1, Soumar Miroslav 1:3, Šlapáček Vladimír 1:3, body hostů: Císařovský Petr 4:0, Beran Antonín 2:1, Pulda Radek 1:3, Vejvoda Roman 3:1, Boháček Miroslav 0:1), TJ Březovice C - TJ Plazy C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sucharda Jiří 1:3, Maršálek Zdeněk 0:4, Vovčák Adam 0:4, Takács Petr 2:2, body hostů: Mejsnar Jan 2:2, Vaňousek Miroslav 4:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Vyrtych Martin 3:1), TJ Sokol Březno B - TJ Sokol Otradovice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Milan 0:4, Berky Jozef 2:2, Popovych Andriy 0:4, Šálený Petr 2:2, body hostů: May Pavel 4:0, Doležalová Daniela 4:0, Černý Vladimír 2:2, Tonar Josef 2:2), TJ Sokol Chotětov B - TJ Chudíř 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tahal Jiří 3:1, Moc Vladimír st. 1:3, Vonášek Pavel 0:4, Červinka František 4:0, body hostů: Gavura Jan 3:1, Štujber Martin 2:2, Hrouda Jaroslav 2:2, Štujber Patrik 1:3), SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Kosmonosy D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 2:2, Jonáš Martin 0:4, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Hercík Jiří st. 1:3, body hostů: Procházka Zdeněk 2:2, Bernát Jan 4:0, Černý Jaroslav 1:2, Veselý Adam 2:2, Veselý Michal 1:0),
11. kolo:
TJ Chudíř - SK Dolní Stakory D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlíček Jiří 0:4, Rychetský David 1:3, Gavura Jan 2:2, Štujber Martin 2:2, body hostů: Šádek Jaroslav st. 4:0, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Hercík Jiří st. 2:2, Šámal Vladimír 2:2), TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Chotětov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: May Pavel 3:1, Doležalová Daniela 3:1, Černý Vladimír 3:1, Tonar Josef 2:2, body hostů: Vonášek Pavel 1:3, Martiak Pavol 0:4, Moc Vladimír st. 0:4, Červinka František 4:0), TJ Plazy C - TJ Sokol Březno B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jiří 3:1, Mejsnar Jan 3:1, Vyrtych Martin 4:0, Vaňousek Miroslav 4:0, body hostů: Knížek Milan 0:4, Berky Jozef 1:3, Šálený Petr 1:3, Popovych Andriy 0:4), TTC HESO Nepřevázka - TJ Březovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Roman 3:1, Pulda Radek 1:2, Císařovský Petr 4:0, Beran Antonín 3:1, Boháček Miroslav 0:1, body hostů: Sucharda Jiří 1:3, Takács Petr 2:2, Bien Lukáš 2:2, Vovčák Adam 0:4), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Podlázky D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlišta Jaroslav 4:0, Hanč Martin 4:0, Kužel Jiří 4:0, Vitmajer Vladimír 4:0, body hostů: Hladký Petr 0:4, Šlapáček Vladimír 0:4, Šimeček Vladimír 0:4, Šindelář Petr 0:4), TJ Sokol Kněžmost - TJ Slavoj Čistá C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sajdl Radek 1:3, Macek Jaroslav 1:3, Kalina Jaroslav 1:3, Maršálek Petr 0:3, Holub Vladimír 0:1, body hostů: Martinec Jaroslav 3:1, Doubek Miroslav 2:2, Veselý Luděk 4:0, Chuvan Quy 4:0),
12. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Kněžmost 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Vladimír 2:2, Hladký Petr 2:2, Šindelář Petr 0:4, Soumar Miroslav 1:3, body hostů: Březina Pavel 0:2, Sajdl Radek 4:0, Holub Vladimír 2:2, Macek Jaroslav 4:0, Kalina Jaroslav 1:1), TJ Březovice C - ST Dolní Bousov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jiří 1:3, Svoboda Pavel 2:2, Bien Lukáš 4:0, Vovčák Adam 1:3, body hostů: Pitro Aleš 0:4, Hanč Martin 3:1, Kužel Jiří 2:2, Pavlišta Jaroslav 3:1), TJ Sokol Březno B - TTC HESO Nepřevázka 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šálený Petr 4:0, Soukupová Pavlína 0:4, Soukup Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Boháček Miroslav 2:1, Vejvoda Roman 2:1, Císařovský Petr 2:1, Pulda Radek 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Chotětov B - TJ Plazy C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červinka František 1:3, Vosyka Jiří ml. 0:4, Vosyka Jiří st. 0:4, Tahal Jiří 2:2, body hostů: Marek Jiří 3:1, Vaňousek Miroslav 4:0, Jonáš Zdeněk 2:2, Vyrtych Martin 4:0), SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Otradovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Jonáš Jaroslav st. 2:0, Hercík Jiří st. 3:1, Jonáš Martin 3:1, Šámal Vladimír 0:2, body hostů: Černý Vladimír 0:4, Hradecká Šárka 0:4, May Pavel 3:1, Doležalová Daniela 1:3), TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Chudíř 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Adam 2:2, Černý Jaroslav 2:1, Bernát Jan 3:0, Procházka Zdeněk 4:0, Veselý Michal 0:1, WO 0:1, body hostů: Rychetský David 1:3, Pavlíček Jiří 0:4, Štujber Martin 1:2, Gavura Jan 2:2, WO 1:0),
13. kolo:
TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Kosmonosy D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležalová Daniela 2:2, Tonar Josef 0:4, Richter Jan 0:1, May Pavel 2:2, Černý Vladimír 0:3, body hostů: Bernát Jan 4:0, Procházka Zdeněk 4:0, Černý Jaroslav 2:2, Veselý Michal 2:2), TJ Plazy C - SK Dolní Stakory D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Magušin Petr 3:1, Vyrtych Martin 3:1, Jonáš Zdeněk 4:0, Marek Jiří 3:1, body hostů: Šádek Jaroslav st. 2:2, Jonáš Jaroslav st. 0:4, Hercík Jiří st. 1:3, Jonáš Martin 0:4), TTC HESO Nepřevázka - TJ Sokol Chotětov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škába Petr 4:0, Beran Antonín 2:2, Vejvoda Roman 2:1, Pulda Radek 0:4, Císařovský Petr 1:0, body hostů: Červinka František 3:1, Vosyka Jiří st. 1:3, Kellner Ondřej 2:2, Vosyka Jiří ml. 1:3), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Březno B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlišta Jaroslav 4:0, Vitmajer Vladimír 4:0, Pitro Aleš 4:0, Kužel Jiří 4:0, body hostů: Popovych Andriy 0:4, Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 0:4, Berky Jozef 0:4), TJ Sokol Kněžmost - TJ Březovice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maršálek Petr 4:0, Holub Vladimír 4:0, Kalina Jaroslav 4:0, Sajdl Radek 2:0, Macek Jaroslav 2:0, body hostů: Maršálek Zdeněk 0:4, Svoboda Pavel 0:4, Sucharda Jiří 0:4, Vovčák Adam 0:4), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Podlázky D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Luděk 4:0, Martinec Jaroslav 3:1, Chuvan Quy 3:1, Doubek Miroslav 2:0, Weber Quan Hai 0:2, body hostů: Kozák Roman 2:2, Šimeček Vladimír 1:3, Soumar Miroslav 1:3, Hladký Petr 0:4),
14. kolo:
TJ Slavoj Čistá C - TJ Březovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Jaroslav 3:1, Doubek Miroslav 3:1, Veselý Luděk 3:1, Weber Quan Hai 3:1, body hostů: Sucharda Jiří 2:2, Ginzl Petr 1:3, Maršálek Zdeněk 0:4, Svoboda Pavel 1:3), TJ Sokol Kněžmost - TJ Sokol Březno B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Petr 2:2, Macek Jaroslav 3:1, Holub Vladimír 3:1, Kalina Jaroslav 3:1, body hostů: Berky Jozef 1:3, Šálený Petr 4:0, Soukup Jiří 0:4, Soukupová Pavlína 0:4), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Chotětov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlišta Jaroslav 3:1, Vitmajer Vladimír 2:2, Kužel Jiří 2:2, Šimon Marek 0:4, body hostů: Martiak Pavol 1:3, Kellner Ondřej 1:3, Tahal Jiří 4:0, Červinka František 3:1), TTC HESO Nepřevázka - SK Dolní Stakory D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Císařovský Petr 1:3, Vejvoda Roman 0:2, Pulda Radek 0:4, Pulda Tomáš 0:3, Boháček Miroslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Jonáš Jaroslav st. 2:1, Šádek Jaroslav st. 4:0, Hercík Jiří st. 4:0, Jonáš Martin 4:0, WO 0:1), TJ Plazy C - TJ Sokol Kosmonosy D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vyrtych Martin 2:2, Vaňousek Miroslav 2:2, Jonáš Zdeněk 3:1, Marek Jiří 1:3, body hostů: Bernát Jan 4:0, Procházka Zdeněk 3:1, Černý Jaroslav 1:3, Veselý Adam 0:4), TJ Sokol Otradovice D - TJ Chudíř 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: May Pavel 4:0, Richter Jan 2:2, Doležalová Daniela 4:0, Kopta Vladimír 2:2, body hostů: Štujber Martin 0:4, Gavura Jan 2:2, Pavlíček Jiří 2:2, Hrouda Jaroslav 0:4),
15. kolo:
TJ Chudíř - TJ Plazy C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štujber Martin 3:1, Gavura Jan 2:2, Pavlíček Jiří 1:3, Hrouda Jaroslav 1:3, body hostů: Marek Jiří 2:2, Landsinger Tomáš 0:4, Jonáš Zdeněk 4:0, Vyrtych Martin 3:1), TJ Sokol Kosmonosy D - TTC HESO Nepřevázka 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Michal 2:2, Černý Jaroslav 1:1, Bernát Jan 4:0, Procházka Zdeněk 4:0, Falta Michal 2:0, body hostů: Vejvoda Roman 1:3, Škába Petr 1:3, Beran Antonín 1:3, Pulda Radek 0:4), SK Dolní Stakory D - ST Dolní Bousov C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Šámal Vladimír 1:1, Jonáš Jaroslav st. 3:0, Hercík Jiří st. 3:1, Jonáš Martin 1:1, WO 0:1, body hostů: Pavlišta Jaroslav 1:3, Hanč Martin 0:4, Kužel Jiří 1:3, Vitmajer Vladimír 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Kněžmost 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vonášek Pavel 0:4, Vosyka Jiří ml. 0:4, Vosyka Jiří st. 0:4, Červinka František 3:1, body hostů: Sajdl Radek 4:0, Beran Josef 3:1, Kalina Jaroslav 1:1, Holub Vladimír 3:1, Macek Jaroslav 2:0), TJ Sokol Březno B - TJ Slavoj Čistá C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 4:0, Soukup Jiří 0:4, Soukupová Pavlína 0:4, body hostů: Veselý Luděk 3:1, Weber Quan Hai 3:1, Martinec Jaroslav 3:1, Chuvan Quy 3:1), TJ Březovice C - TJ Sokol Podlázky D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jiří 1:3, Maršálek Zdeněk 0:4, Takács Petr 2:2, Vovčák Adam 1:3, body hostů: Hladký Petr 4:0, Kozák Roman 4:0, Soumar Miroslav 3:1, Šimeček Vladimír 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Podlázky D - TJ Sokol Březno B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soumar Miroslav 3:0, Šimeček Vladimír 2:1, Šlapáček Vladimír 2:1, Kozák Roman 3:0, WO 5:0, body hostů: Soukupová Pavlína 0:4, Berky Jozef 2:2, Soukup Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Chotětov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Martinec Jaroslav 3:1, Doubek Miroslav 1:1, Veselý Luděk 3:1, Chuvan Quy 3:1, Weber Quan Hai 2:0, body hostů: Červinka František 4:0, Moc Vladimír st. 0:4, Kellner Ondřej 0:4, Martiak Pavol 0:4), TJ Sokol Kněžmost - SK Dolní Stakory D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beran Josef 0:4, Sajdl Radek 1:3, Holub Vladimír 0:3, Kalina Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Šádek Jaroslav st. 4:0, Hercík Jiří st. 3:1, Jonáš Martin 3:1, Jonáš Jaroslav st. 3:0, WO 0:1), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Kosmonosy D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavlišta Jaroslav 0:4, Hanč Martin 0:4, Pitro Aleš 0:4, Kužel Jiří 0:4, body hostů: Bernát Jan 4:0, Procházka Zdeněk 4:0, Veselý Adam 4:0, Černý Jaroslav 4:0), TTC HESO Nepřevázka - TJ Chudíř 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císařovský Petr 2:2, Beran Antonín 2:2, Škába Petr 2:2, Vejvoda Roman 2:2, body hostů: Štujber Martin 4:0, Gavura Jan 4:0, Pavlíček Jiří 0:4, Hrouda Jaroslav 0:4), TJ Plazy C - TJ Sokol Otradovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Jiří 4:0, Zítka Miloslav 0:4, Magušin Petr 3:1, Vaňousek Miroslav 2:2, body hostů: Richter Jan 1:3, May Pavel 3:1, Kopta Vladimír 1:3, Doležalová Daniela 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Otradovice D - TTC HESO Nepřevázka 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Richter Jan 1:3, May Pavel 3:1, Doležalová Daniela 3:1, Kopta Vladimír 1:3, body hostů: Pulda Tomáš 3:1, Pulda Radek 0:4, Císařovský Petr 2:2, Vejvoda Roman 3:1), TJ Chudíř - ST Dolní Bousov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štujber Martin 2:2, Gavura Jan 4:0, Pavlíček Jiří 1:3, Hrouda Jaroslav 1:3, body hostů: Pavlišta Jaroslav 3:1, Pitro Aleš 1:3, Kužel Jiří 2:2, Vitmajer Vladimír 2:2), TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Kněžmost 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Adam 4:0, Černý Jaroslav 1:1, Bernát Jan 4:0, Procházka Zdeněk 4:0, Veselý Michal 1:1, body hostů: Sajdl Radek 1:3, Maršálek Petr 0:4, Holub Vladimír 1:3, Kalina Jaroslav 0:4), SK Dolní Stakory D - TJ Slavoj Čistá C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Šámal Vladimír 0:4, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Hercík Jiří st. 2:2, body hostů: Doubek Miroslav 1:1, Veselý Luděk 2:2, Weber Quan Hai 1:3, Chuvan Quy 2:2, Ráb Martin 1:1), TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Podlázky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moc Vladimír st. 1:3, Vosyka Jiří ml. 0:4, Vosyka Jiří st. 0:4, Červinka František 3:1, body hostů: Kozák Roman 3:1, Šimeček Vladimír 2:2, Soumar Miroslav 4:0, Hladký Petr 3:1), TJ Sokol Březno B - TJ Březovice C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berky Jozef 2:2, Šálený Petr 3:1, Soukup Jiří 0:4, Soukupová Pavlína 0:4, body hostů: Takács Petr 3:1, Vovčák Adam 2:2, Sucharda Jiří 2:2, Bien Lukáš 4:0),
18. kolo:
TJ Březovice C - TJ Sokol Chotětov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jiří 3:1, Takács Petr 2:2, Vovčák Jan 1:3, Vovčák Adam 3:1, body hostů: Moc Vladimír st. 2:2, Tahal Jiří 4:0, Martiak Pavol 1:3, Vonášek Pavel 0:4), TJ Sokol Podlázky D - SK Dolní Stakory D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Roman 3:1, Soumar Miroslav 1:3, Hladký Petr 0:4, Šimeček Vladimír 1:3, body hostů: Šádek Jaroslav st. 3:1, Jonáš Martin 3:1, Šámal Vladimír 2:2, Jonáš Jaroslav st. 3:1), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Kosmonosy D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weber Quan Hai 0:4, Chuvan Quy 1:3, Doubek Miroslav 0:3, Martinec Jaroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Bernát Jan 4:0, Procházka Zdeněk 4:0, Veselý Adam 3:1, Černý Jaroslav 2:0, Veselý Michal 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Kněžmost - TJ Chudíř 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macek Jaroslav 4:0, Sajdl Radek 3:1, Holub Vladimír 1:2, Maršálek Petr 1:3, Kalina Jaroslav 0:1, body hostů: Pavlíček Jiří 2:2, Hrouda Jaroslav 0:4, Štujber Martin 2:2, Gavura Jan 3:1), ST Dolní Bousov C - TJ Sokol Otradovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitmajer Vladimír 4:0, Pitro Aleš 2:2, Pavlišta Jaroslav 3:1, Hanč Martin 2:2, body hostů: Richter Jan 0:4, May Pavel 3:1, Tonar Josef 0:4, Doležalová Daniela 2:2), TTC HESO Nepřevázka - TJ Plazy C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Roman 1:3, Škába Petr 2:2, Boháček Miroslav 0:4, Císařovský Petr 2:2, body hostů: Mejsnar Jan 1:3, Vaňousek Miroslav 2:2, Jonáš Zdeněk 4:0, Vyrtych Martin 4:0),
19. kolo:
TJ Plazy C - ST Dolní Bousov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyrtych Martin 3:1, Mejsnar Jan 2:2, Jonáš Zdeněk 4:0, Marek Jiří 4:0, body hostů: Pitro Aleš 0:4, Kužel Jiří 1:3, Hanč Martin 0:4, Pavlišta Jaroslav 2:2), TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Kněžmost 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Jan 1:3, May Pavel 3:1, Doležalová Daniela 2:2, Kopta Vladimír 1:3, body hostů: Sajdl Radek 2:2, Macek Jaroslav 4:0, Holub Vladimír 1:3, Kalina Jaroslav 2:2), TJ Chudíř - TJ Slavoj Čistá C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štujber Martin 2:2, Rychetský David 0:4, Gavura Jan 4:0, Pavlíček Jiří 0:4, body hostů: Veselý Luděk 2:2, Chuvan Quy 3:1, Martinec Jaroslav 2:2, Doubek Miroslav 3:1), TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Podlázky D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Černý Jaroslav 3:0, Bernát Jan 1:0, Veselý Michal 2:1, Falta Michal 1:1, Procházka Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Šindelář Petr 0:4, Hladký Petr 0:4, Soumar Miroslav 2:2, WO 0:5), SK Dolní Stakory D - TJ Březovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 4:0, Jonáš Martin 2:2, Šámal Vladimír 2:2, Jonáš Jaroslav st. 3:1, body hostů: Svoboda Pavel 0:4, Bien Lukáš 2:2, Vovčák Adam 0:4, Takács Petr 3:1), TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Březno B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kellner Ondřej 2:2, Vosyka Jiří ml. 3:1, Vosyka Jiří st. 3:1, Červinka František 3:1, body hostů: Berky Jozef 1:3, Šálený Petr 4:0, Soukup Jiří 0:4, Knížek Milan 0:4),
20. kolo:
TJ Sokol Březno B - SK Dolní Stakory D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Soukup Jiří 0:4, Soukupová Pavlína 0:4, Šálený Petr 2:2, Knížek Milan 0:4, body hostů: Šádek Jaroslav st. 3:1, Jonáš Martin 4:0, Šámal Vladimír 3:1, Jonáš Jaroslav st. 4:0), TJ Březovice C - TJ Sokol Kosmonosy D 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vovčák Adam 0:4, Takács Petr 1:3, Maršálek Zdeněk 0:4, WO 0:5, body hostů: Bernát Jan 3:0, Procházka Zdeněk 3:0, Veselý Adam 3:0, Veselý Michal 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Podlázky D - TJ Chudíř 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Petr 2:2, Šimeček Vladimír 0:4, Soumar Miroslav 1:3, Šlapáček Vladimír 2:2, body hostů: Štujber Martin 4:0, Gavura Jan 4:0, Pavlíček Jiří 1:3, Rychetský David 2:2), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Otradovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Jaroslav 3:1, Chuvan Quy 2:2, Veselý Luděk 3:1, Doubek Miroslav 1:1, Weber Quan Hai 1:1, body hostů: Tonar Josef 0:4, Doležalová Daniela 2:2, Richter Jan 1:3, May Pavel 3:1), TJ Sokol Kněžmost - TJ Plazy C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Jaroslav 2:2, Sajdl Radek 1:3, Holub Vladimír 0:4, Maršálek Petr 0:4, body hostů: Marek Jiří 4:0, Vaňousek Miroslav 3:1, Magušin Petr 3:1, Jonáš Zdeněk 3:1), ST Dolní Bousov C - TTC HESO Nepřevázka 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pitro Aleš 2:2, Pavlišta Jaroslav 2:2, Vitmajer Vladimír 2:2, Kužel Jiří 2:2, body hostů: Císařovský Petr 3:1, Beran Antonín 1:3, Vejvoda Roman 1:3, Škába Petr 3:1),
21. kolo:
TTC HESO Nepřevázka - TJ Sokol Kněžmost 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škába Petr 3:1, Císařovský Petr 3:1, Pulda Radek 0:4, Beran Antonín 2:2, body hostů: Macek Jaroslav 4:0, Rašín Rastislav 1:3, Holub Vladimír 2:2, Kalina Jaroslav 1:3), TJ Plazy C - TJ Slavoj Čistá C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vyrtych Martin 4:0, Vaňousek Miroslav 2:2, Jonáš Zdeněk 4:0, Marek Jiří 2:0, Mejsnar Jan 0:2, body hostů: Martinec Jaroslav 1:3, Veselý Luděk 1:3, Chuvan Quy 1:3, Doubek Miroslav 1:3), TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Podlázky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Jan 1:3, May Pavel 4:0, Doležalová Daniela 0:2, Tonar Josef 0:4, Černý Vladimír 0:2, body hostů: Soumar Miroslav 3:1, Hladký Petr 3:1, Kozák Roman 2:2, Šimeček Vladimír 3:1), TJ Chudíř - TJ Březovice C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gavura Jan 3:0, Štujber Martin 3:0, Hrouda Jaroslav 1:2, Štujber Patrik 1:2, WO 5:0, body hostů: Takács Petr 2:2, Svoboda Pavel 2:2, Vovčák Adam 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Březno B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Adam 3:0, Novák Václav 2:1, Veselý Michal 2:1, Procházka Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Soukup Jiří 0:4, Šálený Petr 2:2, Soukupová Pavlína 0:4, WO 0:5), SK Dolní Stakory D - TJ Sokol Chotětov B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šádek Jaroslav st. 3:1, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Brabec Jaroslav 2:1, Šámal Vladimír 1:3, WO 0:1, body hostů: Tahal Jiří 2:2, Moc Vladimír st. 1:3, Červinka František 3:1, Vonášek Pavel 0:3, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Kosmonosy D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kellner Ondřej 0:4, Vosyka Jiří ml. 0:4, Červinka František 1:3, Tahal Jiří 3:1, body hostů: Veselý Adam 2:2, Procházka Zdeněk 3:1, Černý Jaroslav 1:1, Bernát Jan 4:0, Veselý Michal 2:0), TJ Sokol Březno B - TJ Chudíř 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 4:0, Soukup Jiří 0:4, Berky Jozef 2:2, body hostů: Gavura Jan 3:1, Pavlíček Jiří 2:2, Rychetský David 3:1, Štujber Patrik 2:2), TJ Březovice C - TJ Sokol Otradovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bien Lukáš 2:2, Sucharda Jiří 1:2, Vovčák Adam 1:3, Takács Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Doležalová Daniela 3:1, Tonar Josef 0:4, Richter Jan 1:2, May Pavel 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Podlázky D - TJ Plazy C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Petr 1:3, Soumar Miroslav 1:3, Kozák Roman 1:3, Šlapáček Vladimír 1:3, body hostů: Mejsnar Jan 0:4, Vaňousek Miroslav 4:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Vyrtych Martin 4:0), TJ Slavoj Čistá C - TTC HESO Nepřevázka 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinec Jaroslav 3:1, Veselý Luděk 3:0, Chuvan Quy 2:2, Doubek Miroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Beran Antonín 3:1, Pulda Radek 0:4, Císařovský Petr 1:3, Franc Lukáš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Kněžmost - ST Dolní Bousov C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sajdl Radek 3:1, Macek Jaroslav 3:1, Holub Vladimír 3:1, Kalina Jaroslav 0:2, Rašín Rastislav 1:1, body hostů: Pitro Aleš 0:4, Kužel Jiří 1:3, Pavlišta Jaroslav 4:0, Hanč Martin 1:3),
23. kolo:
ST Dolní Bousov C - TJ Slavoj Čistá C 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanč Martin 0:4, Pitro Aleš 0:4, Kužel Jiří 0:3, Pavlišta Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Weber Quan Hai 3:1, Veselý Luděk 3:1, Martinec Jaroslav 3:1, Doubek Miroslav 2:1, WO 0:1), TTC HESO Nepřevázka - TJ Sokol Podlázky D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škába Petr 3:1, Beran Antonín 3:1, Císařovský Petr 4:0, Boháček Miroslav 0:4, body hostů: Kozák Roman 3:1, Soumar Miroslav 1:3, Šimeček Vladimír 1:3, Šlapáček Vladimír 1:3), TJ Plazy C - TJ Březovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Marek Jiří 4:0, Mejsnar Jan 1:3, Vaňousek Miroslav 3:1, Jonáš Zdeněk 4:0, body hostů: Sucharda Jiří 0:4, Bien Lukáš 2:2, Takács Petr 1:3, Vovčák Adam 1:3), TJ Sokol Otradovice D - TJ Sokol Březno B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: May Pavel 4:0, Doležalová Daniela 4:0, Tonar Josef 3:1, Černý Vladimír 3:1, body hostů: Knížek Milan 0:4, Berky Jozef 2:2, Soukup Jiří 0:4, Soukupová Pavlína 0:4), TJ Chudíř - TJ Sokol Chotětov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlíček Jiří 2:2, Hrouda Jaroslav 4:0, Štujber Martin 4:0, Gavura Jan 4:0, body hostů: Martiak Pavol 0:4, Vosyka Jiří ml. 1:3, Vonášek Pavel 0:4, Vosyka Jiří st. 1:3), TJ Sokol Kosmonosy D - SK Dolní Stakory D 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Michal 0:3, Veselý Adam 1:2, Bernát Jan 2:1, Procházka Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Šádek Jaroslav st. 3:1, Jonáš Jaroslav st. 2:2, Jonáš Martin 1:3, WO 0:5),
24. kolo:
SK Dolní Stakory D - TJ Chudíř 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šádek Jaroslav st. 3:1, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Jonáš Martin 0:2, Šámal Vladimír 2:2, Brabec Jaroslav 1:1, body hostů: Gavura Jan 4:0, Pavlíček Jiří 1:3, Štujber Martin 2:2, Hrouda Jaroslav 0:4), TJ Sokol Chotětov B - TJ Sokol Otradovice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kellner Ondřej 1:3, Vosyka Jiří ml. 1:3, Vonášek Pavel 0:4, Martiak Pavol 0:4, body hostů: Richter Jan 4:0, May Pavel 4:0, Tonar Josef 2:2, Doležalová Daniela 4:0), TJ Sokol Březno B - TJ Plazy C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 4:0, Soukup Jiří 0:4, Soukupová Pavlína 0:4, body hostů: Mejsnar Jan 3:1, Vaňousek Miroslav 3:1, Jonáš Zdeněk 3:1, Vyrtych Martin 3:1), TJ Březovice C - TTC HESO Nepřevázka 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sucharda Jiří 1:3, Bien Lukáš 2:2, Vovčák Adam 2:2, Svoboda Pavel 1:3, body hostů: Císařovský Petr 3:1, Škába Petr 3:1, Beran Antonín 3:1, Pulda Radek 1:3), TJ Sokol Podlázky D - ST Dolní Bousov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hladký Petr 2:2, Šimeček Vladimír 2:1, Soumar Miroslav 3:1, Šlapáček Vladimír 1:3, Kozák Roman 0:1, body hostů: Vitmajer Vladimír 3:1, Kužel Jiří 2:2, Pavlišta Jaroslav 3:1, Pitro Aleš 0:4), TJ Slavoj Čistá C - TJ Sokol Kněžmost 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luděk 2:2, Chuvan Quy 2:2, Weber Quan Hai 2:2, Doubek Miroslav 2:0, Martinec Jaroslav 0:2, body hostů: Macek Jaroslav 4:0, Sajdl Radek 2:2, Holub Vladimír 1:3, Kalina Jaroslav 1:3),
25. kolo:
TJ Sokol Kněžmost - TJ Sokol Podlázky D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Jaroslav 4:0, Sajdl Radek 4:0, Rašín Rastislav 2:2, Maršálek Petr 2:2, body hostů: Šimeček Vladimír 0:4, Šindelář Petr 0:4, Šlapáček Vladimír 2:2, Kozák Roman 2:2), ST Dolní Bousov C - TJ Březovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pitro Aleš 1:3, Pavlišta Jaroslav 3:1, Kužel Jiří 3:1, Vitmajer Vladimír 3:1, body hostů: Sucharda Jiří 1:3, Maršálek Zdeněk 0:4, Takács Petr 4:0, Vovčák Adam 1:3), TTC HESO Nepřevázka - TJ Sokol Březno B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škába Petr 3:1, Kafluk Miloslav 0:4, Vejvoda Roman 3:1, Císařovský Petr 4:0, body hostů: Berky Jozef 2:2, Šálený Petr 2:2, Knížek Milan 1:3, Soukup Jiří 1:3), TJ Plazy C - TJ Sokol Chotětov B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mejsnar Jan 1:3, Vaňousek Miroslav 3:1, Jonáš Zdeněk 4:0, Marek Jiří 3:1, body hostů: Martiak Pavol 0:4, Vosyka Jiří ml. 1:3, Tahal Jiří 3:1, Vosyka Jiří st. 1:3), TJ Sokol Otradovice D - SK Dolní Stakory D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: May Pavel 3:1, Doležalová Daniela 1:3, Tonar Josef 0:3, Černý Vladimír 0:4, WO 1:0, body hostů: Šádek Jaroslav st. 4:0, Jonáš Jaroslav st. 3:1, Hercík Jiří st. 3:1, Jonáš Martin 1:2, WO 0:1), TJ Chudíř - TJ Sokol Kosmonosy D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štujber Martin 1:3, Gavura Jan 2:1, Pavlíček Jiří 0:3, Rychetský David 0:3, WO 2:1, body hostů: Bernát Jan 3:0, Procházka Zdeněk 3:1, Veselý Adam 2:2, Černý Jaroslav 2:0, WO 1:2),
26. kolo:
TJ Sokol Kosmonosy D - TJ Sokol Otradovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bernát Jan 4:0, Veselý Michal 3:1, Novák Václav 0:3, Procházka Zdeněk 4:0, Falta Michal 1:0, body hostů: Richter Jan 1:3, May Pavel 2:2, Doležalová Daniela 1:3, Tonar Josef 0:4), SK Dolní Stakory D - TJ Plazy C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šádek Jaroslav st. 1:2, Jonáš Jaroslav st. 1:3, Šámal Vladimír 0:4, Jonáš Martin 0:4, WO 0:1, body hostů: Vaňousek Miroslav 3:1, Marek Jiří 3:0, Jonáš Zdeněk 4:0, Vyrtych Martin 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Chotětov B - TTC HESO Nepřevázka 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červinka František 4:0, Vonášek Pavel 1:3, Vosyka Jiří st. 0:4, Martiak Pavol 1:3, body hostů: Škába Petr 3:1, Císařovský Petr 3:1, Beran Antonín 3:1, Pulda Radek 1:3), TJ Sokol Březno B - ST Dolní Bousov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Knížek Milan 0:4, Šálený Petr 3:1, Soukup Jiří 0:4, Soukupová Pavlína 0:4, body hostů: Pavlišta Jaroslav 4:0, Pitro Aleš 3:1, Kužel Jiří 3:1, Vitmajer Vladimír 3:1), TJ Březovice C - TJ Sokol Kněžmost 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maršálek Zdeněk 0:4, Sucharda Jiří 1:1, Vovčák Adam 2:2, Takács Petr 4:0, Bien Lukáš 2:0, body hostů: Macek Jaroslav 3:1, Rašín Rastislav 1:3, Holub Vladimír 1:3, Maršálek Petr 2:2), TJ Sokol Podlázky D - TJ Slavoj Čistá C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimeček Vladimír 0:4, Kozák Roman 1:3, Šindelář Petr 0:4, Šlapáček Vladimír 1:3, body hostů: Martinec Jaroslav 3:1, Doubek Miroslav 4:0, Veselý Luděk 4:0, Chuvan Quy 3:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy