Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Turnov C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Libor 1:2, Krejsa Karel 0:3, David Lukáš 2:1, Málek Lukáš 2:2, body hostů: Longin Milan 3:1, Longinová Ilona 2:1, Kopiary Lubomír 1:2, Červová Jitka 2:1), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlata Petr 1:0, Hrubý Tomáš 2:0, Skalský Milan 2:0, Nesvadba Luboš 2:0, Hrubý Jiří 1:0, body hostů: Dlouhý Dominik 0:2, Fišarová Markéta 0:2, Fejfar Zdeněk 0:2, Zelenka Václav 0:2), TJ Sokol Horní Branná - TJ Sokol Košťálov A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šeda Zdeněk 0:3, Kučera Michal 0:3, Zavoral Ivo 2:1, Janda Vladimír 1:2, body hostů: Ouhrabka Michal 3:0, Leopold Mikuláš 1:2, Svaček Igor 2:1, Ouhrabka Petr 3:0), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Košťálov A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pfeifer Miroslav 3:0, Nesvadba Luboš 1:1, Hrubý Jiří 1:2, Pavlata Petr 3:0, body hostů: Ouhrabka Michal 2:1, Svaček Igor 0:3, Pastorek Milan 1:2, Ouhrabka Petr 0:2), TJ Sokol Horní Branná - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krejčí Josef 2:0, Kučera Michal 2:0, Zavoral Ivo 1:2, Janda Vladimír 3:0, body hostů: Dlouhý Dominik 1:2, Fišarová Markéta 1:2, Fejfar Zdeněk 0:2, Zelenka Václav 0:2), TJ Sokol Turnov D - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varcl Matěj 2:0, Mencl Kryštof 2:0, Filip Josef 2:1, Brenner Matěj 2:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 0:3, Klimenta Miroslav 1:1, Jirouš Zbyněk 0:2, Hartig Petr 0:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota - Orel Studenec u Horek 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hercík Jaroslav ml. 3:1, Morávek Luděk 1:3, Tominec Tomáš 2:2, Hercík Jan 3:1, body hostů: Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 3:1, Kuřík František 0:4, Hačková Adriana 1:3), TJ Sokol Bradlecká Lhota - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hercík Jaroslav ml. 3:0, Morávek Luděk 1:2, Tominec Tomáš 2:1, Hercík Jan 3:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 1:2, Klimenta Miroslav 2:1, Jirouš Zbyněk 0:3, Hartig Petr 0:3), TJ Sokol Turnov D - Orel Studenec u Horek 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 1:3, Brenner Matěj 1:2, Filip Josef 1:2, Mencl Kryštof 2:2, body hostů: Kuřík Jan st. 4:0, Suja Jan 2:2, Kuřík František 1:2, Hačková Adriana 2:1),
2. kolo:
Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Turnov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hartig Petr 0:2, Brumlich Ladislav ml. 1:1, Klimenta Miroslav 0:3, Jirouš Zbyněk 0:2, body hostů: Longin Milan 2:1, Longinová Ilona 2:0, Hlaváček Vladimír 2:0, Kopiary Lubomír 2:0), Orel Studenec u Horek - TJ Sokol Semily B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hačková Adriana 0:3, Suja Jan 2:2, Tesař Miloš 2:2, Exner Tomáš 3:1, Kuřík Jan st. 1:0, body hostů: David Lukáš 3:1, Málek Lukáš 1:3, David Jaroslav 3:1, Král Libor 1:3), Orel Studenec u Horek - TJ Sokol Turnov C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hačková Adriana 0:3, Suja Jan 0:2, Tesař Miloš 0:3, Exner Tomáš 2:1, body hostů: Longin Milan 3:0, Longinová Ilona 3:0, Hlaváček Vladimír 2:1, Kopiary Lubomír 1:1), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Semily B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartig Petr 1:2, Brumlich Ladislav ml. 2:1, Klimenta Miroslav 1:2, Jirouš Zbyněk 0:4, body hostů: David Lukáš 4:0, Málek Lukáš 2:1, David Jaroslav 2:1, Král Libor 1:0, Krejsa Karel 0:2), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flajšr Antonín 1:1, Pastorek Milan 2:0, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 2:1, body hostů: Crha Radek 1:2, Fišarová Markéta 0:3, Fejfar Zdeněk 0:2, Golis Radek 1:1), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Turnov D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nesvadba Luboš 2:1, Skalský Milan 2:1, Pavlata Petr 3:0, Hrubý Jiří 2:1, body hostů: Mencl Kryštof 1:2, Filip Josef 0:3, Brenner Matěj 0:3, Varcl Jan st. 2:1), TJ Sokol Horní Branná - TJ Sokol Bradlecká Lhota 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Josef 3:1, Tryzna Pavel 2:2, Kučera Michal 2:2, Janda Vladimír 2:2, body hostů: Hercík Jaroslav ml. 3:1, Hercík Jan 4:0, Morávek Luděk 0:4, Hercik Jaroslav st. 0:4), TJ Sokol Horní Branná - TJ Sokol Turnov D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kučera Michal 0:4, Janda Vladimír 3:1, Tryzna Pavel 2:2, Krejčí Josef 2:2, body hostů: Mencl Kryštof 4:0, Brenner Matěj 1:3, Filip Josef 1:3, Varcl Jan st. 3:1), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Bradlecká Lhota 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Luboš 3:0, Skalský Milan 0:2, Pavlata Petr 3:0, Hrubý Jiří 2:1, body hostů: Hercík Jan 1:2, Hercík Jaroslav ml. 2:1, Morávek Luděk 0:3, Hercik Jaroslav st. 0:2),
3. kolo:
Sokol Víchová nad Jizerou A - Orel Studenec u Horek 3:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brumlich Ladislav ml. 0:2, Hartig Petr 0:2, Klimenta Miroslav 0:3, Jirouš Zbyněk 0:2, WO 3:0, body hostů: Kuřík Martin 3:0, Exner Tomáš 3:0, Kuřík Jan st. 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Horní Branná - TJ Sokol Turnov C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šeda Zdeněk 0:2, Kučera Michal 0:2, Tryzna Pavel 0:3, Zavoral Ivo 1:1, body hostů: Longin Milan 3:0, Longinová Ilona 2:0, Hlaváček Vladimír 2:0, Kopiary Lubomír 1:1), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Semily B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Luboš 2:0, Skalský Milan 2:0, Hrubý Tomáš 1:2, Pavlata Petr 3:0, body hostů: Málek Lukáš 1:2, David Jaroslav 1:2, Král Libor 0:2, Krejsa Karel 0:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varcl Matěj 1:2, Brenner Matěj 2:1, Filip Josef 2:1, Mencl Kryštof 3:1, body hostů: Golis Radek 2:2, Crha Radek 1:2, Fišarová Markéta 1:2, Zelenka Václav 1:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota - TJ Sokol Košťálov A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenček Radek 0:4, Morávek Luděk 0:3, Hercík Jaroslav ml. 2:1, Hercík Jan 3:1, body hostů: Ouhrabka Michal 4:0, Pastorek Milan 2:2, Leopold Mikuláš 1:2, Ouhrabka Petr 2:1), TJ Sokol Horní Branná - TJ Sokol Semily B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tryzna Pavel 3:1, Kučera Michal 0:3, Zavoral Ivo 2:2, Janda Vladimír 2:1, Šeda Zdeněk 0:1, WO 0:1, body hostů: Málek Lukáš 3:1, David Jaroslav 4:0, Král Libor 0:3, Krejsa Karel 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Turnov C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pfeifer Miroslav 3:1, Skalský Milan 0:2, Nesvadba Luboš 2:2, Hrubý Jiří 3:1, Hrubý Tomáš 1:1, body hostů: Hlaváček Vladimír 2:2, Longinová Ilona 2:2, Longin Milan 2:2, Kopiary Lubomír 1:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Košťálov A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 3:1, Brenner Matěj 0:4, Filip Josef 1:2, Mencl Kryštof 2:2, body hostů: Ouhrabka Michal 4:0, Pastorek Milan 2:2, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Petr 1:2), TJ Sokol Bradlecká Lhota - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jenček Radek 1:2, Morávek Luděk 1:2, Hercík Jaroslav ml. 3:0, Hercík Jan 4:0, body hostů: Crha Radek 2:2, Golis Radek 1:2, Fišarová Markéta 1:2, Hegarová Monika 0:3),
4. kolo:
TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Bradlecká Lhota 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 1:3, Brenner Matěj 0:4, Filip Josef 1:2, Mencl Kryštof 4:0, body hostů: Hercík Jan 3:1, Hercík Jaroslav ml. 3:1, Tominec Tomáš 2:2, Hercik Jaroslav st. 1:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nesvadba Luboš 2:0, Pastorek Ondřej 2:0, Skalský Milan 2:0, Pfeifer Miroslav 2:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 0:2, Klimenta Miroslav 0:2, Hartig Petr 0:2, Jirouš Zbyněk 0:2), TJ Sokol Horní Branná - Orel Studenec u Horek 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šeda Zdeněk 1:3, Zavoral Ivo 1:3, Krejčí Josef 2:2, Janda Vladimír 0:2, Tryzna Pavel 2:0, body hostů: Exner Tomáš 3:1, Suja Jan 2:2, Kuřík František 2:2, Tesař Miloš 3:1), TJ Sokol Horní Branná - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zavoral Ivo 2:0, Tryzna Pavel 1:1, Janda Vladimír 3:0, Šeda Zdeněk 2:0, body hostů: Klimenta Miroslav 1:2, Brumlich Ladislav ml. 0:2, Jirouš Zbyněk 0:2, Hartig Petr 0:2), TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - Orel Studenec u Horek 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jiří 3:0, Skalský Milan 1:1, Nesvadba Luboš 1:2, Pfeifer Miroslav 3:0, body hostů: Tesař Miloš 1:2, Exner Tomáš 2:1, Kuřík František 0:3, Hačková Adriana 0:2), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Longin Milan 2:0, Kopiary Lubomír 1:1, Vondra Pavel 3:0, Červová Jitka 2:0, body hostů: Crha Radek 1:2, Zelenková Monika 0:2, Dlouhý Dominik 0:2, Zelenka Václav 0:2), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Košťálov A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Libor 0:3, Krejsa Karel 0:2, Málek Lukáš 2:1, David Jaroslav 1:2, body hostů: Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 2:1, Leopold Mikuláš 2:1, Svaček Igor 0:1, Móro Jaroslav 1:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Košťálov A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Longin Milan 4:0, Vondra Pavel 3:1, Hlaváček Vladimír 2:1, Kopiary Lubomír 0:4, body hostů: Ouhrabka Michal 3:1, Ouhrabka Petr 1:3, Leopold Mikuláš 1:3, Svaček Igor 1:2), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Libor 1:2, Krejsa Karel 1:2, Málek Lukáš 2:1, David Jaroslav 4:0, body hostů: Dlouhý Dominik 2:2, Zelenka Václav 1:2, Crha Radek 2:1, Zelenková Monika 0:3),
5. kolo:
TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B - TJ Sokol Horní Branná 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrubý Jiří 2:0, Skalský Milan 2:0, Nesvadba Luboš 1:2, Pfeifer Miroslav 3:0, body hostů: Kučera Michal 0:3, Janda Vladimír 1:1, Tryzna Pavel 1:1, Šeda Zdeněk 0:2, Krejčí Josef 0:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Dominik 2:2, Zelenka Václav 3:1, Fejfar Zdeněk 1:3, Golis Radek 3:1, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 2:2, Klimenta Miroslav 4:0, Jirouš Zbyněk 1:3, Hartig Petr 0:4), TJ Sokol Košťálov A - Orel Studenec u Horek 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ouhrabka Petr 1:3, Pastorek Milan 1:3, Leopold Mikuláš 2:2, Ouhrabka Michal 4:0, body hostů: Exner Tomáš 2:2, Tesař Miloš 2:2, Kuřík Jan st. 3:1, Suja Jan 1:1, Hačková Adriana 0:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Semily B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Filip Josef 3:1, Brenner Matěj 1:3, Varcl Jan st. 1:3, Mencl Kryštof 2:2, body hostů: David Lukáš 4:0, Málek Lukáš 3:1, David Jaroslav 2:2, Král Libor 0:4), TJ Sokol Bradlecká Lhota - TJ Sokol Turnov C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jenček Radek 0:3, Hercik Jaroslav st. 0:2, Morávek Luděk 1:2, Hercík Jan 2:1, body hostů: Longin Milan 3:0, Hlaváček Vladimír 3:0, Červová Jitka 1:2, Kopiary Lubomír 1:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - Orel Studenec u Horek 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišarová Markéta 2:2, Zelenka Václav 1:2, Fejfar Zdeněk 1:2, Golis Radek 1:3, body hostů: Exner Tomáš 4:0, Tesař Miloš 3:1, Suja Jan 1:2, Hačková Adriana 1:2), TJ Sokol Košťálov A - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hochmal Zdeněk 1:2, Ouhrabka Petr 1:2, Leopold Mikuláš 2:1, Ouhrabka Michal 4:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 3:1, Klimenta Miroslav 1:2, Jirouš Zbyněk 1:2, Hartig Petr 0:3), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Turnov C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Varcl Matěj 3:0, Brenner Matěj 0:3, Filip Josef 2:1, Mencl Kryštof 3:0, WO 1:0, body hostů: Hlaváček Vladimír 2:1, Kopiary Lubomír 1:2, Červová Jitka 0:3, Varcl Jakub 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Bradlecká Lhota - TJ Sokol Semily B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jenček Radek 0:3, Hercik Jaroslav st. 0:2, Morávek Luděk 1:2, Hercík Jan 2:1, body hostů: David Lukáš 2:1, Málek Lukáš 3:0, David Jaroslav 2:1, Král Libor 1:1),
6. kolo:
TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Semily B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopiary Lubomír 2:0, Longin Milan 1:1, Hlaváček Vladimír 2:1, Longinová Ilona 3:0, body hostů: David Lukáš 2:1, Málek Lukáš 0:3, Krejsa Karel 0:2, Král Libor 0:2), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Turnov D 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hartig Petr 0:3, Jirouš Zbyněk 1:1, Klimenta Miroslav 0:3, Brumlich Ladislav ml. 1:2, body hostů: Mencl Kryštof 2:1, Filip Josef 3:0, Varcl Matěj 3:0, Brenner Matěj 1:1), Orel Studenec u Horek - TJ Sokol Bradlecká Lhota 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tesař Miloš 2:0, Kuřík Jan st. 2:0, Kuřík Martin 2:0, Exner Tomáš 2:0, body hostů: Hercík Jan 0:2, Tominec Tomáš 0:2, Morávek Luděk 0:2, Jenček Radek 0:2), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Bradlecká Lhota 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klimenta Miroslav 1:2, Jirouš Zbyněk 0:3, Brumlich Ladislav ml. 1:2, Hartig Petr 1:3, body hostů: Hercík Jan 4:0, Tominec Tomáš 3:0, Morávek Luděk 0:3, Jenček Radek 1:0, Hercík Jaroslav ml. 2:0), Orel Studenec u Horek - TJ Sokol Turnov D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hačková Adriana 1:1, Suja Jan 1:1, Exner Tomáš 3:0, Tesař Miloš 3:0, body hostů: Mencl Kryštof 2:1, Filip Josef 0:3, Varcl Matěj 0:2, Brenner Matěj 0:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Crha Radek 0:3, Zelenka Václav 0:2, Fišarová Markéta 0:3, Golis Radek 3:0, body hostů: Pfeifer Miroslav 3:0, Nesvadba Luboš 2:1, Skalský Milan 2:1, Hrubý Tomáš 1:1), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Horní Branná 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Milan 2:1, Leopold Mikuláš 2:0, Ouhrabka Michal 3:0, Ouhrabka Petr 1:2, Svaček Igor 1:0, body hostů: Janda Vladimír 0:3, Zavoral Ivo 1:2, Kučera Michal 2:1, Šeda Zdeněk 0:3), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svaček Igor 1:1, Leopold Mikuláš 0:2, Ouhrabka Michal 0:3, Ouhrabka Petr 0:2, body hostů: Pavlata Petr 2:1, Pfeifer Miroslav 2:0, Nesvadba Luboš 2:0, Skalský Milan 2:0), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Horní Branná 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišarová Markéta 1:3, Crha Radek 0:3, Fejfar Zdeněk 1:2, Golis Radek 4:0, body hostů: Janda Vladimír 3:1, Zavoral Ivo 3:1, Kučera Michal 1:2, Šeda Zdeněk 0:2, Krejčí Josef 1:0),
7. kolo:
TJ Sokol Turnov C - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopiary Lubomír 1:1, Longin Milan 2:0, Longinová Ilona 3:0, Hlaváček Vladimír 2:0, body hostů: Brumlich Ladislav ml. 1:2, Klimenta Miroslav 0:2, Jirouš Zbyněk 0:2, Hartig Petr 0:2), TJ Sokol Semily B - Orel Studenec u Horek 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Král Libor 1:1, David Jaroslav 2:0, Málek Lukáš 2:1, David Lukáš 3:0, body hostů: Tesař Miloš 2:1, Suja Jan 0:3, Kuřík František 0:2, Hačková Adriana 0:2), TJ Sokol Semily B - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejsa Karel 1:3, David Jaroslav 3:1, Málek Lukáš 2:1, David Lukáš 3:1, body hostů: Klimenta Miroslav 1:3, Brumlich Ladislav ml. 4:0, Hartig Petr 0:4, Jirouš Zbyněk 1:2), TJ Sokol Turnov C - Orel Studenec u Horek 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Longin Milan 2:0, Longinová Ilona 2:0, Kopiary Lubomír 2:1, Hlaváček Vladimír 2:0, body hostů: Kuřík František 0:3, Hačková Adriana 0:2, Tesař Miloš 1:1, Suja Jan 0:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Košťálov A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fejfar Zdeněk 1:2, Zelenka Václav 2:1, Kynčl Luboš 0:2, Golis Radek 2:2, Fišarová Markéta 0:1, body hostů: Ouhrabka Michal 4:0, Ouhrabka Petr 2:1, Leopold Mikuláš 1:2, Prášková Vlasta 1:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Josef 1:3, Brenner Matěj 0:3, Varcl Matěj 2:1, Mencl Kryštof 3:1, body hostů: Pfeifer Miroslav 3:1, Hrubý Jiří 3:1, Skalský Milan 0:2, Hrubý Tomáš 2:1, Nesvadba Luboš 0:1), TJ Sokol Bradlecká Lhota - TJ Sokol Horní Branná 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hercík Jan 3:1, Hercik Jaroslav st. 0:4, Morávek Luděk 0:4, Hercík Jaroslav ml. 4:0, body hostů: Janda Vladimír 3:1, Kučera Michal 2:2, Zavoral Ivo 2:2, Krejčí Josef 2:2), TJ Sokol Turnov D - TJ Sokol Horní Branná 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filip Josef 2:1, Brenner Matěj 1:2, Varcl Matěj 3:0, Mencl Kryštof 4:0, body hostů: Janda Vladimír 1:3, Šeda Zdeněk 0:2, Kučera Michal 1:2, Zavoral Ivo 1:2, Krejčí Josef 0:1), TJ Sokol Bradlecká Lhota - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morávek Luděk 0:3, Hercik Jaroslav st. 0:2, Jenček Radek 0:3, Hercík Jan 3:0, body hostů: Pfeifer Miroslav 3:0, Hrubý Jiří 2:0, Nesvadba Luboš 2:1, Hrubý Tomáš 1:1, Skalský Milan 0:1),
8. kolo:
Orel Studenec u Horek - Sokol Víchová nad Jizerou A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 2:1, Hačková Adriana 0:2, Kuřík František 2:1, Exner Tomáš 4:0, Kuřík Jan st. 1:0, body hostů: Klimenta Miroslav 2:2, Brumlich Ladislav ml. 1:2, Hartig Petr 0:3, Jirouš Zbyněk 1:2), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopiary Lubomír 1:3, Hlaváček Vladimír 2:2, Longin Milan 3:1, Longinová Ilona 2:2, body hostů: Pavlata Petr 2:1, Hrubý Jiří 3:1, Pfeifer Miroslav 3:1, Exner Petr 0:4, Hrubý Tomáš 0:1), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Horní Branná 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Libor 1:3, Krejsa Karel 1:3, David Jaroslav 3:0, David Lukáš 4:0, body hostů: Janda Vladimír 2:2, Krejčí Josef 2:2, Kučera Michal 0:4, Zavoral Ivo 2:1), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Libor 0:3, David Jaroslav 0:3, David Lukáš 3:0, WO 0:2, body hostů: Pavlata Petr 2:0, Nesvadba Luboš 2:1, Skalský Milan 1:1, Pfeifer Miroslav 1:1, WO 2:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Horní Branná 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Longin Milan 2:0, Longinová Ilona 2:0, Kopiary Lubomír 3:0, Hlaváček Vladimír 2:1, body hostů: Zavoral Ivo 0:3, Šeda Zdeněk 0:3, Kučera Michal 0:2, Janda Vladimír 1:0, Krejčí Josef 0:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Turnov D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Dominik 1:1, Hegarová Monika 0:2, Zelenka Václav 0:3, Fišarová Markéta 0:2, body hostů: Filip Josef 2:1, Brenner Matěj 2:0, Varcl Matěj 2:0, Varcl Jan st. 2:0), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Bradlecká Lhota 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastorek Milan 2:1, Flajšr Antonín 0:2, Ouhrabka Michal 3:0, Leopold Mikuláš 3:0, body hostů: Hercík Jan 2:1, Morávek Luděk 1:2, Hercik Jaroslav st. 0:3, Hercík Michal 0:2), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Turnov D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pastorek Milan 2:0, Škaloud Miroslav 1:1, Ouhrabka Michal 3:0, Leopold Mikuláš 2:0, body hostů: Filip Josef 0:3, Varcl Matěj 1:1, Varcl Jan st. 0:2, Brenner Matěj 0:2), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Bradlecká Lhota 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kynčl Luboš 1:2, Fišarová Markéta 1:2, Dlouhý Dominik 1:2, Zelenka Václav 2:2, body hostů: Hercík Jan 4:0, Morávek Luděk 2:1, Hercík Michal 0:3, Hercik Jaroslav st. 2:1),
9. kolo:
TJ Sokol Bradlecká Lhota - TJ Sokol Turnov D 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hercik Jaroslav st. 1:3, Morávek Luděk 0:4, Hercík Jaroslav ml. 3:0, Tominec Tomáš 2:2, body hostů: Filip Josef 3:1, Varcl Matěj 2:2, Brenner Matěj 1:3, Varcl Jan st. 3:0), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Horní Branná 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brumlich Ladislav ml. 1:3, Jirouš Zbyněk 1:3, Hartig Petr 1:2, Klimenta Miroslav 2:2, body hostů: Janda Vladimír 4:0, Zavoral Ivo 4:0, Kučera Michal 2:2, Šeda Zdeněk 0:3), Orel Studenec u Horek - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuřík František 0:3, Kuřík Jan st. 1:1, Exner Tomáš 0:3, Kuřík Martin 2:1, body hostů: Pavlata Petr 3:0, Hrubý Jiří 1:2, Nesvadba Luboš 3:0, Skalský Milan 1:1), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brumlich Ladislav ml. 0:2, Jirouš Zbyněk 0:2, Hartig Petr 0:2, Klimenta Miroslav 0:2, body hostů: Pavlata Petr 2:0, Nesvadba Luboš 2:0, Skalský Milan 2:0, Pastorek Ondřej 2:0), Orel Studenec u Horek - TJ Sokol Horní Branná 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuřík František 0:2, Kuřík Jan st. 2:0, Exner Tomáš 1:2, Kuřík Martin 2:0, WO 3:0, body hostů: Janda Vladimír 2:1, Šeda Zdeněk 0:3, Kučera Michal 2:1, WO 0:3), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Turnov C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Dominik 0:2, Zelenka Václav 0:2, Crha Radek 0:2, Fišarová Markéta 0:2, body hostů: Longin Milan 2:0, Longinová Ilona 2:0, Hlaváček Vladimír 2:0, Kopiary Lubomír 1:0, Vondra Pavel 1:0), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Semily B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Milan 2:1, Ouhrabka Petr 1:2, Leopold Mikuláš 3:0, Ouhrabka Michal 3:0, body hostů: David Jaroslav 2:1, Málek Lukáš 1:2, Král Libor 0:3, Krejsa Karel 0:3), TJ Sokol Košťálov A - TJ Sokol Turnov C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastorek Milan 0:3, Ouhrabka Petr 0:3, Leopold Mikuláš 1:2, Ouhrabka Michal 2:1, body hostů: Longin Milan 2:1, Vondra Pavel 3:0, Longinová Ilona 2:1, Hlaváček Vladimír 2:1), TJ Sokol Nová Ves n. P. B - TJ Sokol Semily B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišarová Markéta 0:1, Zelenka Václav 2:2, Crha Radek 2:2, Dlouhý Dominik 3:1, Golis Radek 2:1, body hostů: Málek Lukáš 3:1, David Jaroslav 4:0, Král Libor 0:4, Krejsa Karel 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Horní Branná - TJ Sokol Jablonec nad Jizerou B 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krejčí Josef 1:2, Janda Vladimír 0:2, Šeda Zdeněk 0:3, Kučera Michal 1:2, body hostů: Pavlata Petr 3:0, Honců Michal 3:0, Skalský Milan 3:0, Pastorek Ondřej 0:2), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brumlich Ladislav ml. 2:2, Klimenta Miroslav 3:1, Hartig Petr 2:2, Jirouš Zbyněk 2:2, body hostů: Golis Radek 3:1, Crha Radek 1:3, Dlouhý Dominik 3:1, Fišarová Markéta 0:4), Orel Studenec u Horek - TJ Sokol Košťálov A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suja Jan 1:2, Exner Tomáš 3:0, Tesař Miloš 1:2, Kuřík Martin 2:2, Kuřík Jan st. 1:0, body hostů: Ouhrabka Michal 3:1, Ouhrabka Petr 0:4, Leopold Mikuláš 3:0, Pastorek Milan 0:3), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Turnov D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Král Libor 0:3, David Jaroslav 0:3, David Lukáš 2:1, Málek Lukáš 2:1, body hostů: Mencl Kryštof 3:0, Filip Josef 1:2, Varcl Matěj 1:2, Brenner Matěj 3:0), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Bradlecká Lhota 10:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Longinová Ilona 1:0, Hlaváček Vladimír 1:1, Kopiary Lubomír 2:1, Longin Milan 3:0, WO 2:0, body hostů: Hercík Jan 2:1, Jenček Radek 0:3, Morávek Luděk 0:2, 0:1, WO 0:2), Orel Studenec u Horek - TJ Sokol Nová Ves n. P. B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suja Jan 1:1, Exner Tomáš 2:0, Tesař Miloš 3:0, Kuřík Martin 3:0, body hostů: Golis Radek 0:3, Dlouhý Dominik 0:3, Crha Radek 0:2, Fišarová Markéta 1:1), Sokol Víchová nad Jizerou A - TJ Sokol Košťálov A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brumlich Ladislav ml. 2:1, Klimenta Miroslav 1:2, Hartig Petr 0:3, Jirouš Zbyněk 1:3, body hostů: Ouhrabka Michal 4:0, Leopold Mikuláš 3:0, Ouhrabka Petr 1:2, Pastorek Milan 1:2), TJ Sokol Turnov C - TJ Sokol Turnov D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Longin Milan 2:1, Longinová Ilona 2:1, Hlaváček Vladimír 3:0, Kopiary Lubomír 1:1, Vondra Pavel 0:1, body hostů: Mencl Kryštof 2:1, Filip Josef 1:2, Brenner Matěj 0:3, Varcl Matěj 1:2), TJ Sokol Semily B - TJ Sokol Bradlecká Lhota 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: David Jaroslav 3:1, Krejsa Karel 2:2, David Lukáš 0:1, Málek Lukáš 3:1, Král Libor 1:2, body hostů: Hercík Jaroslav ml. 3:1, Hercík Jan 3:1, Tominec Tomáš 1:3, Morávek Luděk 0:2, Jenček Radek 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy