Výsledky do novin
Okresní soutěž 5.třídy
1. kolo:
SKST Pstruží D - TTC Frýdek-Místek B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubala Pavel 4:0, Kahánek Petr 4:0, Pavlů Libor 4:0, Samek Petr 4:0, body hostů: Svoboda Vojtěch 0:4, Novák Petr 0:4, Běčák Matěj 0:4, Parmová Daniela 0:4), Sokol Palkovice B - Sokol Brušperk F 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opěla Radomír 4:0, Adámek Petr 4:0, Weigert Miloslav 3:1, Pohludka Stanislav 3:1, body hostů: Hamar Tomáš 1:3, Jančák Richard 1:3, Červenka Jan 0:4, Neuwirth Ondřej 0:4), Sokol Nýdek - TJ Janovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Milan 2:2, Krucina David 1:3, Witosz Hubert 0:4, Krucina Vojtěch 1:3, body hostů: Bláha Jaroslav 4:0, Suran Vladimír 3:1, Janáček Radim 1:3, Suran Erik 4:0), SK Návsí / Milíkov D - TTC Bystřice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvrtek Jan 2:0, Walek Adrian 4:0, Zvrtková Magdaléna 1:3, Čmiel Adam 0:4, Heczko David 0:2, body hostů: Šulák Jan 1:3, Szymík Daniel 3:1, Marosz Milan 3:1, Marosz Daniel 2:2), SC Smilovice D - Sokol Lhotka 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kisiala Radek 1:3, Macura Luděk 3:1, Polka Vlastimil 0:2, Žatkulák Pavel 1:3, Chodura Roman 0:2, body hostů: Solik Jaroslav 4:0, Zlý Radoslav 3:1, Šrubař Miroslav 1:3, Fuchsík Lukéš 3:1),
2. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - SK Frýdlant n.O. B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Vojtěch 0:4, Fabián Tobiáš 0:4, Běčák Matěj 0:4, Novák Petr 0:4, body hostů: Ondračka Adam 4:0, Bakota Adam 4:0, Šlachta Antonín Prokop 4:0, Pánek Jakub 4:0), TTC Bystřice D - SC Smilovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marosz Daniel 3:1, Szymík Daniel 2:2, Šulák Jan 1:3, Konderla Roman 4:0, body hostů: Lisztwan Jan st. 2:2, Macura Luděk 3:1, Žatkulák Pavel 0:4, Kantor Martin 1:3), TJ Janovice C - SK Návsí / Milíkov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suran Erik 3:1, Bláha Jaroslav 2:2, Suran Vladimír 2:2, Janáček Radim 2:2, body hostů: Walek Adrian 3:1, Čmiel Adam 0:4, Zvrtková Magdaléna 0:4, Bojko Lukáš 4:0), Sokol Brušperk F - Sokol Nýdek 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jančák Richard 2:2, Neuwirth Ondřej 1:3, Ševěček Jan 4:0, Hamar Tomáš 3:1, body hostů: Krucina David 2:2, Benesz Milan 1:3, Witosz Hubert 1:3, Krucina Vojtěch 2:2), SKST Pstruží D - Sokol Palkovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samek Petr 1:3, Kahánek Petr 0:4, Kubala Patrik 2:2, Kubala Pavel 0:4, body hostů: Adámek Petr 4:0, Pohludka Stanislav 2:2, Weigert Miloslav 3:1, Blažek Lukáš 4:0),
3. kolo:
Sokol Palkovice B - TTC Frýdek-Místek B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weigert Miloslav 4:0, Blažek Lukáš 4:0, Adámek Petr 4:0, Opěla Radomír 4:0, body hostů: Fabián Tobiáš 0:4, Parmová Daniela 0:4, Svoboda Vojtěch 0:4, Běčák Matěj 0:4), Sokol Nýdek - SKST Pstruží D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krucina David 1:3, Benesz Milan 3:1, Krucina Vojtěch 3:1, Witosz Hubert 1:3, body hostů: Kubala Pavel 2:2, Pavlů Libor 3:1, Běčák Vít 2:2, Macura Zdeněk 1:3), SK Návsí / Milíkov D - Sokol Brušperk F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvrtek Jan 4:0, Walek Adrian 3:1, Zvrtková Magdaléna 1:1, Čmiel Adam 1:3, Kulštejn Ondřej 0:2, body hostů: Jančák Richard 3:1, Hamar Tomáš 2:2, Neuwirth Ondřej 1:3, Viňanský Pavel 1:3), SC Smilovice D - TJ Janovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lisztwan Jan st. 4:0, Macura Luděk 3:1, Kisiala Radek 0:4, Kantor Martin 1:3, body hostů: Bláha Jaroslav 2:2, Suran Vladimír 2:2, Janáček Radim 1:3, Suran Erik 3:1), SK Frýdlant n.O. B - Sokol Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondračka Adam 3:1, Pánek Jakub 1:3, Stramová Eliška 1:3, Bakota Adam 3:1, body hostů: Solik Jaroslav 4:0, Zlý Radoslav 2:2, Fuchsík Lukéš 2:2, Šrubař Miroslav 0:4),
4. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - Sokol Lhotka 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Petr 0:4, Parmová Daniela 0:4, Běčák Matěj 0:4, Šilák Ondřej 0:4, body hostů: Fuchsík Lukéš 4:0, Šrubař Miroslav 4:0, Zlý Radoslav 4:0, Slípek Ivan 4:0), TTC Bystřice D - SK Frýdlant n.O. B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konderla Roman 2:2, Marosz Milan 2:2, Marosz Daniel 2:2, Szymík Daniel 2:2, body hostů: Bakota Adam 4:0, Ondračka Adam 4:0, Stramová Eliška 0:4, Šlachta Antonín Prokop 0:4), Sokol Brušperk F - SC Smilovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševěček Jan 1:3, Hamar Tomáš 2:2, Červenka Jan 1:3, Neuwirth Ondřej 1:3, body hostů: Lisztwan Jan st. 4:0, Macura Luděk 4:0, Kisiala Radek 0:2, Kantor Martin 3:1, Polka Vlastimil 0:2), SKST Pstruží D - SK Návsí / Milíkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubala Patrik 3:1, Samek Petr 2:2, Pavlů Libor 2:2, Běčák Vít 1:3, body hostů: Bojko Lukáš 3:1, Kulštejn Ondřej 0:4, Čmiel Adam 1:3, Walek Adrian 4:0), Sokol Palkovice B - Sokol Nýdek 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Opěla Radomír 3:1, Adámek Petr 4:0, Weigert Miloslav 4:0, Pohludka Stanislav 3:1, body hostů: Rusnok Beata 0:4, Witosz Hubert 0:4, Krucina Vojtěch 0:4, Benesz Milan 2:2),
5. kolo:
Sokol Nýdek - TTC Frýdek-Místek B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benesz Milan 3:1, Witosz Hubert 3:1, Krucina David 3:1, Krucina Vojtěch 3:1, body hostů: Běčák Matěj 0:4, Parmová Daniela 0:4, Svoboda Vojtěch 0:4, Fabián Tobiáš 4:0), SK Návsí / Milíkov D - Sokol Palkovice B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zvrtek Jan 1:1, Čmiel Adam 0:4, Zvrtková Magdaléna 0:4, Heczko David 0:4, Kulštejn Ondřej 0:2, body hostů: Adámek Petr 4:0, Pohludka Stanislav 4:0, Weigert Miloslav 4:0, Menšík Vladimír 3:1), SC Smilovice D - SKST Pstruží D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Georgiadis Petros 4:0, Kantor Martin 1:3, Macura Luděk 2:2, Lisztwan Jan st. 3:1, body hostů: Hrabcová Anna 2:2, Kubala Pavel 0:4, Kubala Patrik 2:2, Pavlů Libor 2:2), SK Frýdlant n.O. B - TJ Janovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bakota Adam 4:0, Stramová Eliška 0:4, Šlachta Antonín Prokop 2:2, Ondračka Adam 3:1, body hostů: Bláha Jaroslav 2:2, Suran Vladimír 2:2, Janáček Radim 1:3, Suran Erik 2:2), Sokol Lhotka - TTC Bystřice D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solik Jaroslav 4:0, Šrubař Miroslav 1:3, Fuchsík Lukéš 4:0, Zlý Radoslav 4:0, body hostů: Šulák Jan 0:4, Szymík Daniel 1:3, Marosz Milan 1:3, Marosz Daniel 1:3),
6. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - TTC Bystřice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běčák Matěj 0:4, Svoboda Vojtěch 0:4, Novák Petr 0:4, Parmová Daniela 0:4, body hostů: Konderla Roman 4:0, Lisztwan Leszek 4:0, Marosz Daniel 4:0, Marosz Milan 4:0), TJ Janovice C - Sokol Lhotka 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Suran Erik 2:1, Bláha Jaroslav 1:2, Suran Vladimír 2:1, Janáček Radim 1:2, WO 5:0, body hostů: Šrubař Miroslav 0:4, Fuchsík Lukéš 4:0, Solik Jaroslav 2:2, WO 0:5), Sokol Brušperk F - SK Frýdlant n.O. B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševěček Jan 2:2, Neuwirth Ondřej 1:3, Jančák Richard 0:4, Hamar Tomáš 2:2, body hostů: Bakota Adam 4:0, Ondračka Adam 4:0, Pánek Jakub 1:3, Šlachta Antonín Prokop 2:2), Sokol Palkovice B - SC Smilovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Lukáš 4:0, Opěla Radomír 4:0, Adámek Petr 3:1, Weigert Miloslav 3:1, body hostů: Georgiadis Petros 2:2, Jiří Dohnal 0:4, Lisztwan Jan st. 0:4, Macura Luděk 0:4), Sokol Nýdek - SK Návsí / Milíkov D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Milan 2:2, Witosz Hubert 0:4, Krucina Vojtěch 3:1, Szlaur Vladislav 0:4, body hostů: Zvrtková Magdaléna 3:1, Walek Adrian 4:0, Čmiel Adam 2:2, Kulštejn Ondřej 2:2),
7. kolo:
SK Návsí / Milíkov D - TTC Frýdek-Místek B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvrtková Magdaléna 4:0, Walek Adrian 4:0, Heczko David 2:0, Čmiel Adam 4:0, Kulštejn Ondřej 1:1, body hostů: Novák Petr 0:4, Běčák Matěj 0:4, Svoboda Vojtěch 0:4, Fabián Tobiáš 1:3), SC Smilovice D - Sokol Nýdek 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macura Luděk 4:0, Georgiadis Petros 3:1, Jiří Dohnal 4:0, Lisztwan Jan st. 3:1, body hostů: Krucina David 0:4, Benesz Milan 1:3, Krucina Vojtěch 1:3, Dóményová Klára 0:2, Bonek Daniel 0:2), SK Frýdlant n.O. B - SKST Pstruží D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondračka Adam 4:0, Pánek Jakub 3:1, Šlachta Antonín Prokop 3:1, Bakota Adam 4:0, body hostů: Kahánek Petr 0:4, Kubala Pavel 1:3, Kubala Patrik 1:3, Samek Petr 0:4), Sokol Lhotka - Sokol Brušperk F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrubař Miroslav 0:4, Zlý Radoslav 3:1, Fuchsík Lukéš 3:1, Herot Martin 0:4, body hostů: Jančák Richard 2:2, Hamar Tomáš 4:0, Ševěček Jan 2:2, Červenka Jan 2:2), TTC Bystřice D - TJ Janovice C 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Marosz Daniel 0:4, Marosz Milan 1:3, Šulák Jan 0:4, WO 0:5, body hostů: Borovský Ivan 3:0, Suran Erik 3:0, Lichna Ivo 3:0, Bláha Jaroslav 2:1, WO 5:0),
8. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - TJ Janovice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Vojtěch 0:4, Novák Petr 0:4, Běčák Matěj 0:4, Kopečný Ondřej 0:4, body hostů: Suran Vladimír 4:0, Bláha Jaroslav 4:0, Janáček Radim 4:0, Suran Erik 4:0), Sokol Brušperk F - TTC Bystřice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červenka Jan 0:4, Neuwirth Ondřej 0:4, Jančák Richard 0:4, Ševěček Jan 1:3, body hostů: Konderla Roman 3:1, Horký David 4:0, Marosz Milan 4:0, Marosz Daniel 4:0), SKST Pstruží D - Sokol Lhotka 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrabcová Anna 1:3, Kubala Patrik 4:0, Samek Petr 2:2, Kajpuš Ctirad 0:4, body hostů: Slípek Ivan 1:3, Solik Jaroslav 3:1, Šrubař Miroslav 0:1, Fuchsík Lukéš 3:1, Zlý Radoslav 2:1), Sokol Palkovice B - SK Frýdlant n.O. B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Lukáš 4:0, Opěla Radomír 4:0, Adámek Petr 4:0, Weigert Miloslav 3:1, body hostů: Bakota Adam 1:3, Pánek Jakub 0:4, Šlachta Antonín Prokop 0:4, Stramová Eliška 0:4), SK Návsí / Milíkov D - SC Smilovice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čmiel Adam 0:4, Walek Adrian 2:2, Heczko David 0:4, Kulštejn Ondřej 0:4, body hostů: Lisztwan Jan st. 4:0, Georgiadis Petros 4:0, Jiří Dohnal 3:1, Macura Luděk 3:1),
9. kolo:
SC Smilovice D - TTC Frýdek-Místek B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lisztwan Jan st. 4:0, Macura Luděk 4:0, Kisiala Radek 4:0, Kantor Martin 4:0, body hostů: Svoboda Vojtěch 0:4, Novák Petr 0:4, Parmová Daniela 0:4, Běčák Matěj 0:4), SK Frýdlant n.O. B - Sokol Nýdek 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondračka Adam 4:0, Pánek Jakub 3:1, Šlachta Antonín Prokop 4:0, Bakota Adam 3:1, body hostů: Dóményová Klára 0:4, Bonek Daniel 0:4, Krucina Vojtěch 1:3, Benesz Milan 1:3), Sokol Lhotka - Sokol Palkovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchsík Lukéš 1:3, Solik Jaroslav 1:3, Šrubař Miroslav 0:4, Slípek Ivan 0:4, body hostů: Blažek Lukáš 4:0, Adámek Petr 4:0, Opěla Radomír 4:0, Weigert Miloslav 1:1, Menšík Vladimír 1:1), TTC Bystřice D - SKST Pstruží D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horký David 1:3, Šulák Jan 2:2, Marosz Milan 2:2, Marosz Daniel 3:1, body hostů: Kahánek Petr 2:2, Běčák Vít 1:3, Kubala Pavel 2:2, Hrabcová Anna 3:1), TJ Janovice C - Sokol Brušperk F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lichna Ivo 3:1, Suran Vladimír 3:1, Bláha Jaroslav 2:2, Kostura Stanislav 2:2, body hostů: Hamar Tomáš 3:1, Jančák Richard 3:1, Neuwirth Ondřej 0:4, Vantuch Richard 0:4),
10. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - Sokol Brušperk F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běčák Matěj 1:3, Svoboda Vojtěch 1:3, Parmová Daniela 0:4, Šilák Ondřej 3:1, body hostů: Vantuch Richard 1:3, Neuwirth Ondřej 3:1, Hamar Tomáš 4:0, Červenka Jan 3:1), SKST Pstruží D - TJ Janovice C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běčák Vít 2:2, Macura Zdeněk 0:4, Kubala Pavel 2:2, Pavlů Libor 2:2, body hostů: Suran Erik 4:0, Bláha Jaroslav 3:1, Kostura Stanislav 1:3, Janáček Radim 2:2), Sokol Palkovice B - TTC Bystřice D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Lukáš 4:0, Opěla Radomír 4:0, Adámek Petr 4:0, Weigert Miloslav 2:0, Menšík Vladimír 2:0, body hostů: Konderla Roman 0:4, Horký David 0:4, Marosz Daniel 0:4, Szymík Daniel 0:4), Sokol Nýdek - Sokol Lhotka 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Milan 0:4, Krucina David 0:4, Krucina Vojtěch 2:2, Witosz Hubert 0:4, body hostů: Zlý Radoslav 3:1, Šrubař Miroslav 3:1, Slípek Ivan 4:0, Solik Jaroslav 4:0), SK Návsí / Milíkov D - SK Frýdlant n.O. B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bojko Lukáš 4:0, Walek Adrian 1:3, Kulštejn Ondřej 1:3, Kluz Milan 0:4, body hostů: Bakota Adam 3:1, Ondračka Adam 3:1, Stramová Eliška 2:2, Pánek Jakub 2:2),
11. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - SC Smilovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondračka Adam 1:3, Pánek Jakub 1:3, Šlachta Antonín Prokop 2:2, Bakota Adam 4:0, body hostů: Lisztwan Jan st. 2:2, Georgiadis Petros 3:1, Macura Luděk 1:3, Jiří Dohnal 2:2), Sokol Lhotka - SK Návsí / Milíkov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulnek Jaroslav 0:1, Solik Jaroslav 3:1, Slípek Ivan 3:1, Zlý Radoslav 1:3, Šrubař Miroslav 1:2, body hostů: Walek Adrian 4:0, Kulštejn Ondřej 0:4, Čmiel Adam 2:2, Heczko David 2:2), TTC Bystřice D - Sokol Nýdek 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Szymík Daniel 3:1, Lisztwan Leszek 2:2, Marosz Daniel 1:3, Konderla Roman 3:1, body hostů: Benesz Milan 2:2, Krucina Vojtěch 1:3, Dóményová Klára 0:4, Witosz Hubert 4:0), TJ Janovice C - Sokol Palkovice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Suran Vladimír 0:4, Bláha Jaroslav 0:4, Janáček Radim 0:4, Kostura Stanislav 0:4, body hostů: Blažek Lukáš 4:0, Opěla Radomír 4:0, Adámek Petr 4:0, Weigert Miloslav 4:0), Sokol Brušperk F - SKST Pstruží D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neuwirth Ondřej 1:3, Vajda Ondřej 0:4, Červenka Jan 0:4, Ševěček Jan 1:3, body hostů: Kajpuš Ctirad 3:1, Kahánek Petr 3:1, Kubala Pavel 4:0, Hrabcová Anna 4:0),
12. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - SKST Pstruží D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Vojtěch 0:4, Novák Petr 0:4, Parmová Daniela 0:4, Běčák Matěj 0:4, body hostů: Hrabcová Anna 4:0, Kubala Patrik 4:0, Běčák Vít 4:0, Kubala Pavel 4:0), Sokol Brušperk F - Sokol Palkovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ševěček Jan 0:4, Neuwirth Ondřej 0:4, Červenka Jan 0:4, Hamar Tomáš 1:3, body hostů: Blažek Lukáš 4:0, Adámek Petr 4:0, Opěla Radomír 3:1, Weigert Miloslav 4:0), TJ Janovice C - Sokol Nýdek 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Suran Erik 4:0, Suran Vladimír 3:1, Bláha Jaroslav 2:2, Janáček Radim 1:3, body hostů: Benesz Milan 2:2, Krucina David 2:2, Krucina Vojtěch 2:2, Dóményová Klára 0:4), TTC Bystřice D - SK Návsí / Milíkov D 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marosz Daniel 3:1, Marosz Milan 3:1, Szymík Daniel 2:2, Šulák Jan 2:2, body hostů: Walek Adrian 4:0, Heczko David 1:3, Zvrtková Magdaléna 0:4, Kulštejn Ondřej 0:3, Bojko Lukáš 1:0), Sokol Lhotka - SC Smilovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Solik Jaroslav 3:1, Fuchsík Lukéš 3:1, Slípek Ivan 1:1, Zlý Radoslav 4:0, Šrubař Miroslav 1:1, body hostů: Kantor Martin 0:4, Kisiala Radek 0:2, Macura Luděk 3:1, Žatkulák Pavel 1:3, Polka Vlastimil 0:2),
13. kolo:
SK Frýdlant n.O. B - TTC Frýdek-Místek B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondračka Adam 4:0, Stramová Eliška 4:0, Pánková Tereza 2:2, Bakota Adam 4:0, body hostů: Svoboda Vojtěch 0:4, Běčák Matěj 1:3, Novák Petr 1:3, Parmová Daniela 0:4), SC Smilovice D - TTC Bystřice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lisztwan Jan st. 4:0, Georgiadis Petros 4:0, Kantor Martin 3:1, Peterek David 4:0, body hostů: Šulák Jan 0:4, Konderla Roman 0:4, Marosz Daniel 0:4, Marosz Milan 1:3), SK Návsí / Milíkov D - TJ Janovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko David 2:2, Walek Adrian 3:1, Zvrtková Magdaléna 1:3, Čmiel Adam 0:4, body hostů: Suran Erik 4:0, Suran Vladimír 1:3, Bláha Jaroslav 2:2, Borovský Ivan 3:1), Sokol Nýdek - Sokol Brušperk F 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Benesz Milan 2:2, Krucina Vojtěch 3:1, Krucina David 1:3, Witosz Hubert 2:1, Dóményová Klára 0:1, body hostů: Hamar Tomáš 4:0, Ševěček Jan 3:1, Červenka Jan 1:3, Neuwirth Ondřej 0:4), Sokol Palkovice B - SKST Pstruží D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Petr 4:0, Opěla Radomír 4:0, Blažek Lukáš 4:0, Weigert Miloslav 4:0, body hostů: Macura Zdeněk 0:4, Kubala Pavel 0:4, Běčák Vít 0:4, Pavlů Libor 0:4),
14. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - Sokol Palkovice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Petr 0:4, Svoboda Vojtěch 0:4, Parmová Daniela 0:4, Běčák Matěj 0:4, body hostů: Weigert Miloslav 4:0, Blažek Lukáš 4:0, Adámek Petr 4:0, Menšík Vladimír 4:0), SKST Pstruží D - Sokol Nýdek 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahánek Petr 3:1, Pavlů Libor 2:2, Hrabcová Anna 2:2, Kubala Pavel 1:3, body hostů: Benesz Milan 3:1, Krucina David 3:1, Krucina Vojtěch 2:2, Dóményová Klára 0:4), Sokol Brušperk F - SK Návsí / Milíkov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neuwirth Ondřej 0:4, Červenka Jan 0:4, Jančák Richard 1:3, Hamar Tomáš 3:1, body hostů: Walek Adrian 4:0, Heczko David 3:1, Zvrtková Magdaléna 3:1, Kulštejn Ondřej 2:2), TJ Janovice C - SC Smilovice D 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Suran Erik 2:2, Suran Vladimír 0:4, Bláha Jaroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Georgiadis Petros 3:0, Lisztwan Jan st. 2:1, Macura Luděk 2:1, Peterek David 3:0, WO 5:0), Sokol Lhotka - SK Frýdlant n.O. B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slípek Ivan 0:3, Fuchsík Lukéš 1:3, Solik Jaroslav 3:1, Zlý Radoslav 1:3, Šrubař Miroslav 0:1, body hostů: Bakota Adam 3:1, Ondračka Adam 4:0, Stramová Eliška 1:2, Šlachta Antonín Prokop 3:1, Pánek Jakub 0:1),
15. kolo:
Sokol Lhotka - TTC Frýdek-Místek B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fuchsík Lukéš 4:0, Solik Jaroslav 4:0, Šrubař Miroslav 3:1, Herot Martin 2:2, body hostů: Fabián Tobiáš 1:3, Svoboda Vojtěch 1:3, Běčák Matěj 1:3, Parmová Daniela 0:4), SK Frýdlant n.O. B - TTC Bystřice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlachta Antonín Prokop 3:1, Pánek Jakub 0:4, Bakota Adam 2:0, Ondračka Adam 4:0, Papíková Irena Elizabeth 0:2, body hostů: Szymík Daniel 2:2, Pail František 1:3, Šulák Jan 1:3, Marosz Daniel 3:1), SC Smilovice D - Sokol Brušperk F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lisztwan Jan st. 4:0, Macura Luděk 4:0, Kisiala Radek 4:0, Kantor Martin 3:1, body hostů: Hamar Tomáš 1:3, Neuwirth Ondřej 0:4, Červenka Jan 0:4, Vajda Ondřej 0:4), SK Návsí / Milíkov D - SKST Pstruží D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kulštejn Ondřej 0:4, Heczko David 1:3, Čmiel Adam 1:3, Zvrtková Magdaléna 1:1, Majetný Jan 0:2, body hostů: Kahánek Petr 3:1, Pavlů Libor 4:0, Běčák Vít 2:2, Kubala Patrik 4:0), Sokol Nýdek - Sokol Palkovice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Milan 1:3, Krucina Vojtěch 2:2, Witosz Hubert 1:1, Stonawski Josef 0:4, Szlaur Vladislav 0:2, body hostů: Weigert Miloslav 4:0, Adámek Petr 4:0, Pohludka Stanislav 1:3, Menšík Vladimír 3:1),
16. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - Sokol Nýdek 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Běčák Matěj 2:2, Svoboda Vojtěch 1:3, Parmová Daniela 0:4, Fabián Tobiáš 1:3, body hostů: Krucina Vojtěch 4:0, Dóményová Klára 1:3, Bonek Daniel 3:1, Krucina David 4:0), Sokol Palkovice B - SK Návsí / Milíkov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Adámek Petr 4:0, Blažek Lukáš 3:1, Weigert Miloslav 3:1, Menšík Vladimír 3:1, body hostů: Walek Adrian 3:1, Zvrtková Magdaléna 0:4, Heczko David 0:4, Čmiel Adam 0:4), SKST Pstruží D - SC Smilovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahánek Petr 2:2, Běčák Vít 2:2, Pavlů Libor 2:2, Kubala Pavel 2:2, body hostů: Polášek Martin 4:0, Chodura Roman 3:1, Polášková Michaela 1:3, Polka Vlastimil 0:4), TJ Janovice C - SK Frýdlant n.O. B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovský Ivan 3:1, Suran Erik 2:2, Suran Vladimír 1:3, Bláha Jaroslav 0:4, body hostů: Bakota Adam 4:0, Ondračka Adam 3:1, Šlachta Antonín Prokop 2:2, Pánek Jakub 1:3), TTC Bystřice D - Sokol Lhotka 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konderla Roman 0:4, Šulák Jan 0:4, Pail František 2:2, Marosz Daniel 1:3, body hostů: Krpec Filip 3:1, Solik Jaroslav 4:0, Šrubař Miroslav 0:2, Fuchsík Lukéš 4:0, Zlý Radoslav 2:0),
17. kolo:
TTC Bystřice D - TTC Frýdek-Místek B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šulák Jan 3:1, Pail František 3:1, Szymík Daniel 3:1, Marosz Milan 3:1, body hostů: Parmová Daniela 4:0, Běčák Matěj 0:4, Svoboda Vojtěch 0:4, Novák Petr 0:4), Sokol Lhotka - TJ Janovice C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krpec Filip 3:0, Fuchsík Lukéš 3:0, Solik Jaroslav 3:0, Zlý Radoslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Suran Vladimír 0:4, Bláha Jaroslav 0:4, Bucha Lukáš 0:4, WO 0:5), SK Frýdlant n.O. B - Sokol Brušperk F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šlachta Antonín Prokop 4:0, Bakota Adam 4:0, Pánek Jakub 2:0, Ondračka Adam 4:0, Pánková Tereza 1:1, body hostů: Hamar Tomáš 1:3, Neuwirth Ondřej 0:4, Vajda Ondřej 0:4, Vantuch Richard 0:4), SC Smilovice D - Sokol Palkovice B 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Peterek David 0:3, Macura Luděk 0:3, Kantor Martin 0:3, Georgiadis Petros 3:0, WO 5:0, body hostů: Adámek Petr 3:1, Blažek Lukáš 3:1, Weigert Miloslav 3:1, WO 0:5), SK Návsí / Milíkov D - Sokol Nýdek 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko David 2:2, Walek Adrian 2:0, Zvrtková Magdaléna 3:1, Čmiel Adam 2:2, Majetný Jan 1:1, body hostů: Benesz Milan 3:1, Krucina Vojtěch 2:2, Dóményová Klára 0:4, Witosz Hubert 1:3),
18. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - SK Návsí / Milíkov D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Běčák Matěj 0:4, Svoboda Vojtěch 0:4, Parmová Daniela 0:4, Novák Petr 0:4, body hostů: Zvrtková Magdaléna 4:0, Heczko David 4:0, Walek Adrian 4:0, Kulštejn Ondřej 4:0), Sokol Nýdek - SC Smilovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krucina Vojtěch 1:3, Benesz Milan 2:2, Witosz Hubert 0:4, Dóményová Klára 0:4, body hostů: Lisztwan Jan st. 4:0, Peterek David 4:0, Macura Luděk 3:1, Kisiala Radek 1:1, Polka Vlastimil 1:1), SKST Pstruží D - SK Frýdlant n.O. B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kahánek Petr 1:3, Pavlů Libor 0:4, Hrabcová Anna 1:3, Kubala Patrik 1:3, body hostů: Bakota Adam 4:0, Ondračka Adam 4:0, Stramová Eliška 3:1, Šlachta Antonín Prokop 2:2), Sokol Brušperk F - Sokol Lhotka 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančák Richard 0:4, Viňanský Pavel 0:4, Vantuch Richard 0:4, Hamar Tomáš 1:3, body hostů: Slípek Ivan 3:1, Solik Jaroslav 4:0, Fuchsík Lukéš 4:0, Krpec Filip 4:0), TJ Janovice C - TTC Bystřice D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borovský Ivan 4:0, Suran Erik 4:0, Suran Vladimír 3:1, Bláha Jaroslav 4:0, body hostů: Pail František 0:4, Marosz Milan 1:3, Šulák Jan 0:4, Szymík Daniel 0:4),
19. kolo:
TJ Janovice C - TTC Frýdek-Místek B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suran Erik 4:0, Suran Vladimír 4:0, Bláha Jaroslav 3:1, WO 0:5, body hostů: Běčák Matěj 1:2, Novák Petr 0:3, Kopečný Adam 0:3, Kopečný Ondřej 0:3, WO 5:0), TTC Bystřice D - Sokol Brušperk F 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pail František 4:0, Šulák Jan 4:0, Szymík Daniel 4:0, Marosz Milan 4:0, body hostů: Neuwirth Ondřej 0:4, Jančák Richard 0:4, Vajda Ondřej 0:4, Viňanský Pavel 0:4), Sokol Lhotka - SKST Pstruží D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herot Martin 1:3, Solik Jaroslav 4:0, Slípek Ivan 4:0, Fuchsík Lukéš 4:0, body hostů: Kubala Pavel 1:3, Pavlů Libor 0:4, Běčák Vít 1:3, Macura Zdeněk 1:3), SK Frýdlant n.O. B - Sokol Palkovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stramová Eliška 1:3, Pánková Tereza 0:4, Pánek Jakub 0:4, Bakota Adam 2:2, body hostů: Blažek Lukáš 3:1, Adámek Petr 4:0, Menšík Vladimír 2:2, Opěla Radomír 4:0), SC Smilovice D - SK Návsí / Milíkov D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lisztwan Jan st. 3:1, Peterek David 2:2, Kisiala Radek 0:4, Macura Luděk 4:0, body hostů: Kulštejn Ondřej 1:3, Walek Adrian 3:1, Heczko David 1:3, Majetný Jan 0:2, Bojko Lukáš 2:0),
20. kolo:
TTC Frýdek-Místek B - SC Smilovice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Vojtěch 0:4, Novák Petr 1:3, Parmová Daniela 0:4, Běčák Matěj 1:3, body hostů: Lisztwan Jan st. 4:0, Macura Luděk 4:0, Kisiala Radek 4:0, Polka Vlastimil 2:2), Sokol Nýdek - SK Frýdlant n.O. B 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benesz Milan 1:3, Krucina David 0:4, Witosz Hubert 0:4, Bonek Daniel 0:2, Dóményová Klára 0:2, body hostů: Šlachta Antonín Prokop 3:1, Ondračka Adam 4:0, Stramová Eliška 4:0, Bakota Adam 4:0), Sokol Palkovice B - Sokol Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Opěla Radomír 3:1, Pohludka Stanislav 1:3, Menšík Vladimír 1:3, Blažek Lukáš 3:1, body hostů: Fuchsík Lukéš 2:2, Solik Jaroslav 2:2, Slípek Ivan 2:2, Zlý Radoslav 2:2), SKST Pstruží D - TTC Bystřice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kahánek Petr 2:2, Hrabcová Anna 3:1, Pavlů Libor 1:3, Kubala Patrik 3:1, body hostů: Šulák Jan 2:2, Horký David 2:2, Marosz Daniel 2:2, Konderla Roman 1:3), Sokol Brušperk F - TJ Janovice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jančák Richard 0:4, Neuwirth Ondřej 0:4, Červenka Jan 0:4, Hamar Tomáš 2:2, body hostů: Borovský Ivan 4:0, Suran Erik 4:0, Bláha Jaroslav 3:1, Janáček Radim 3:1),
21. kolo:
Sokol Brušperk F - TTC Frýdek-Místek B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vajda Ondřej 3:1, Neuwirth Ondřej 3:1, Hamar Tomáš 4:0, Červenka Jan 1:3, body hostů: Běčák Matěj 1:3, Fabián Tobiáš 3:1, Tauš Zdeněk 0:4, Novák Petr 1:3), TJ Janovice C - SKST Pstruží D 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Suran Erik 3:0, Suran Vladimír 1:2, Bláha Jaroslav 2:1, WO 3:3, body hostů: Kahánek Petr 1:2, Kubala Pavel 0:3, Pavlů Libor 2:1, WO 3:3), TTC Bystřice D - Sokol Palkovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Konderla Roman 1:0, Szymík Daniel 0:4, Marosz Milan 0:4, Pail František 0:4, Šulák Jan 0:3, body hostů: Menšík Vladimír 3:1, Adámek Petr 4:0, Blažek Lukáš 4:0, Opěla Radomír 4:0), Sokol Lhotka - Sokol Nýdek 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Solik Jaroslav 3:1, Krpec Filip 4:0, Zlý Radoslav 1:3, Slípek Ivan 0:4, body hostů: Krucina Vojtěch 2:2, Benesz Milan 3:1, Krucina David 2:2, Bonek Daniel 1:3), SK Frýdlant n.O. B - SK Návsí / Milíkov D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bakota Adam 4:0, Ondračka Adam 4:0, Šlachta Antonín Prokop 3:1, Stramová Eliška 3:1, body hostů: Majetný Jan 0:4, Kulštejn Ondřej 0:4, Heczko David 1:3, Walek Adrian 1:3),
22. kolo:
SC Smilovice D - SK Frýdlant n.O. B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Peterek David 3:0, Jiří Dohnal 3:0, Kantor Martin 3:0, Macura Luděk 3:0, WO 5:0, body hostů: Blahuta Petr 0:4, Fuchsík Šimon 0:4, Štěrbová Barbora 0:4, WO 0:5), SK Návsí / Milíkov D - Sokol Lhotka 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Heczko David 2:2, Walek Adrian 3:1, Kulštejn Ondřej 0:2, Zvrtková Magdaléna 1:3, Bojko Lukáš 2:0, body hostů: Solik Jaroslav 3:1, Zlý Radoslav 2:2, Fuchsík Lukéš 3:1, Šrubař Miroslav 0:4), Sokol Nýdek - TTC Bystřice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krucina Vojtěch 3:1, Benesz Milan 2:2, Krucina David 1:3, Witosz Hubert 0:4, body hostů: Konderla Roman 3:1, Pail František 1:3, Marosz Milan 2:2, Šulák Jan 4:0), Sokol Palkovice B - TJ Janovice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Adámek Petr 4:0, Weigert Miloslav 4:0, Menšík Vladimír 3:1, Pohludka Stanislav 3:1, body hostů: Suran Vladimír 2:2, Janáček Radim 0:4, Bucha Lukáš 0:4, Kostura Stanislav 0:4), SKST Pstruží D - Sokol Brušperk F 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kahánek Petr 3:1, Hrabcová Anna 4:0, Pavlů Libor 4:0, Kubala Pavel 4:0, body hostů: Jančák Richard 1:3, Hamar Tomáš 0:4, Červenka Jan 0:4, Neuwirth Ondřej 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SK Frýdlant n.O. B - SC Smilovice D 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondračka Adam 3:1, Šlachta Antonín Prokop 3:0, Stramová Eliška 0:1, Bakota Adam 4:0, Pánek Jakub 0:2, body hostů: Georgiadis Petros 2:2, Lisztwan Jan st. 1:3, Jiří Dohnal 1:2, Peterek David 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SC Smilovice D - SK Frýdlant n.O. B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kantor Martin 0:4, Macura Luděk 1:3, Peterek David 2:1, Georgiadis Petros 3:1, body hostů: Bakota Adam 3:1, Šlachta Antonín Prokop 2:2, Ondračka Adam 3:1, Pánek Jakub 0:1, Stramová Eliška 1:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy