Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní liga
1. kolo:
SK Vacenovice A - SK Vacenovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Miroslav st. 1:1, Mikulčík Libor 2:2, Dohnálek Petr 4:0, Urban Marek 3:1, Novák Radek 2:0, body hostů: Křižka Zdeněk 2:2, Fišman Jan 0:4, Novák Miroslav ml. 1:3, Charvát Petr 1:3), TJ Sokol Bzenec A - SK Baník Ratíškovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juras Pavel 4:0, Juras Martin 1:3, Látal Roman 1:3, Juras Antonín 1:3, body hostů: Hrbáček Milan 3:1, Hradil Kryštof 3:1, Charvát Vít st. 3:1, Zemánková Gabriela 0:4), TJ Sokol Lužice A - TJ Jiskra Strážnice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Petr 1:3, Oláh Eduard 3:1, Vašek Štefan 2:1, Ondruš Milan 1:3, Konečný Miroslav 0:1, body hostů: Černý Zdeněk 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 2:2, Svoboda Jakub 0:4, Žajdlík Ludvík 4:0), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SKST Čeložnice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinda Dušan 0:4, Valuch David 0:4, Nešpor Rostislav st. 2:2, Hubáček Vojtěch 1:3, body hostů: Jakubíček Vlastimil 4:0, Hering Roman 3:1, Kalod Radek st. 3:1, Kojecký Jaroslav 3:1), TJ Sokol Kyjov A - TJ Vlast Ježov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 3:1, Škoula Rudolf 2:2, Dočekal Pavel 1:3, Krakovič Petr 1:3, body hostů: Kůřil Pavel ml. 2:2, Ingr David 3:1, Kůřil Radim 2:2, Kůřil Pavel st. 2:2), SKST Rohatec B - SKST Dubňany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valuch Michal 1:3, Zelinka Pavel 3:1, Rybecký Marek 3:1, Chvátal Antonín 3:1, body hostů: Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Kotásková Petra 1:3, Budiš Tomáš 0:4, Chludil Radek 1:3),
2. kolo:
SKST Dubňany A - SK Vacenovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Pavel 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Chludil Radek 4:0, Kotásková Petra 4:0, body hostů: Charvát Petr 1:3, Fišman Jan 1:3, Křižka Zdeněk 0:4, Bařák Václav 0:4), TJ Vlast Ježov A - SKST Rohatec B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 2:2, Ingr David 4:0, Kůřil Pavel st. 4:0, Kůřil Pavel ml. 4:0, body hostů: Rybecký Marek 0:4, Vymyslický Stanislav 1:3, Chvátal Antonín 1:3, Zelinka Pavel 0:4), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Kyjov A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalod Radek st. 3:1, Hering Roman 2:2, Jakubíček Vlastimil 1:3, Kojecký Jaroslav 0:4, body hostů: Škoula Rudolf 3:1, Krakovič Petr 1:3, Kovář Dušan 3:1, Dočekal Pavel 3:1), TJ Jiskra Strážnice D - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pukl Ondřej 2:2, Orel Eduard 4:0, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Žajdlík Ludvík 1:3, body hostů: Kůřilová Jana 3:1, Pinda Dušan 3:1, Nešpor Rostislav st. 2:2, Hubáček Vojtěch 0:2, Staněk Michal 0:2), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Lužice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchařič Jiří ml. 3:1, Charvát Vít st. 2:2, Hradil Kryštof 3:1, Hrbáček Milan 4:0, body hostů: Konečný Miroslav 1:3, Oláh Eduard 2:2, Komosný Miloslav 1:3, Hrubý Petr 0:4), SK Vacenovice A - TJ Sokol Bzenec A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Radek 4:0, Mikulčík Libor 3:1, Dohnálek Petr 3:1, Urban Marek 3:1, body hostů: Látal Roman 1:3, Gablas Kamil 0:4, Růčka Pavel 0:4, Juras Martin 2:2),
3. kolo:
SK Vacenovice B - TJ Sokol Bzenec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Zdeněk 2:2, Bařák Václav 1:3, Kreml Pavel 2:2, Fišman Jan 3:1, body hostů: Juras Pavel 4:0, Růčka Pavel 0:4, Juras Antonín 2:2, Látal Roman 2:2), TJ Sokol Lužice A - SK Vacenovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Petr 0:2, Oláh Eduard 2:2, Konečný Miroslav 0:4, Polachová Jana 0:4, Mikula Ján 0:2, body hostů: Novák Radek 3:1, Mikulčík Libor 4:0, Urban Marek 4:0, Novák Miroslav st. 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SK Baník Ratíškovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřilová Jana 4:0, Pinda Dušan 2:2, Nešpor Rostislav st. 2:2, Okénková Martina 1:3, body hostů: Hrbáček Milan 2:2, Hradil Kryštof 1:3, Charvát Vít st. 2:2, Šrédl Pavel 2:2), TJ Sokol Kyjov A - TJ Jiskra Strážnice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoula Rudolf 4:0, Krakovič Petr 4:0, Dočekal Pavel 3:1, Kovář Dušan 3:1, body hostů: Grabovský Jaroslav ml. 0:4, Svoboda Jakub 0:4, Marek Jakub 0:4, Žajdlík Ludvík 2:2), SKST Rohatec B - SKST Čeložnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valuch Michal 3:1, Zelinka Pavel 2:2, Rybecký Marek 1:3, Chvátal Antonín 3:1, body hostů: Jakubíček Vlastimil 3:1, Kalod Radek st. 2:2, Tihlařík Ondřej 2:2, Kojecký Jaroslav 0:4), SKST Dubňany A - TJ Vlast Ježov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlynár Radoslav 1:3, Budiš Tomáš 1:3, Chludil Radek 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 2:2, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 4:0, Kůřil Radim 2:2, Kostelanský Stanislav 0:4),
4. kolo:
TJ Vlast Ježov A - SK Vacenovice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kůřil Radim 3:0, Ingr David 3:0, Kůřil Pavel st. 1:2, Kůřil Pavel ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Fišman Jan 1:3, Charvát Petr 1:3, Kreml Pavel 0:4, WO 0:5), SKST Čeložnice A - SKST Dubňany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Radek st. 2:2, Hering Roman 2:2, Jakubíček Vlastimil 3:1, Kojecký Jaroslav 1:3, body hostů: Chludil Radek 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Kotásková Petra 1:3, Budiš Tomáš 0:1, Mlynár Radoslav 0:3), TJ Jiskra Strážnice D - SKST Rohatec B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Jakub 1:3, Teturová Barbora 1:3, Martinek Tomáš 4:0, Žajdlík Ludvík 4:0, body hostů: Rybecký Jakub 1:3, Valuch Michal 2:2, Chvátal Antonín 1:3, Zelinka Pavel 2:2), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Kyjov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Petr 1:2, Hrbáček Milan 3:1, Hradil Kryštof 2:2, Charvát Vít st. 4:0, Kuchařič Jiří ml. 1:0, body hostů: Werner Jan 0:4, Mikeska Jaroslav st. 0:4, Krakovič Petr 3:1, Škoula Rudolf 2:2), SK Vacenovice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Marek 4:0, Mikulčík Libor 3:1, Dohnálek Petr 4:0, Novák Radek 4:0, body hostů: Kůřilová Jana 0:4, Pinda Dušan 0:4, Nešpor Rostislav st. 0:4, Okénková Martina 1:3), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Lužice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 2:2, Juras Martin 4:0, Růčka Pavel 1:3, Juras Antonín 2:2, body hostů: Oláh Eduard 3:1, Mikula Ján 2:2, Komosný Miloslav 0:4, Konečný Miroslav 2:2),
5. kolo:
SK Vacenovice B - TJ Sokol Lužice A 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Petr 4:0, Fišman Jan 3:1, Kreml Pavel 3:1, Bařák Václav 4:0, body hostů: Oláh Eduard 2:2, Hrubý Petr 0:4, Konečný Miroslav 0:4, Vašek Štefan 0:2, Komosný Miloslav 0:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Sokol Bzenec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřilová Jana 2:1, Pinda Dušan 2:2, Nešpor Rostislav st. 3:1, Okénková Martina 3:1, Staněk Michal 0:1, body hostů: Juras Pavel 4:0, Gablas Kamil 1:3, Juras Antonín 0:4, Látal Roman 1:3), TJ Sokol Kyjov A - SK Vacenovice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krakovič Petr 1:3, Škoula Rudolf 1:3, Dočekal Pavel 1:3, Vavřínek Zdeněk 0:2, Moudrý Rostislav 0:2, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 4:0, Urban Marek 3:1, Novák Radek 3:1), SKST Rohatec B - SK Baník Ratíškovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rybecký Marek 2:2, Zelinka Pavel 2:2, Valuch Michal 1:3, Chvátal Antonín 0:4, body hostů: Hrbáček Milan 2:2, Hrubý Otto 3:1, Charvát Vít st. 3:1, Hradil Kryštof 3:1), SKST Dubňany A - TJ Jiskra Strážnice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budiš Tomáš 1:3, Kotásková Petra 1:3, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Chludil Radek 4:0, body hostů: Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Orel Eduard 2:2, Pukl Ondřej 1:3, Žajdlík Ludvík 2:2), TJ Vlast Ježov A - SKST Čeložnice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 4:0, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Pavel ml. 3:1, body hostů: Kalod Radek ml. 0:4, Kojecký Jaroslav 0:4, Hering Roman 2:2, Kalod Radek st. 1:3),
6. kolo:
SKST Čeložnice A - SK Vacenovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Radek st. 4:0, Hering Roman 4:0, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kojecký Jaroslav 1:3, body hostů: Charvát Petr 1:3, Křižka Zdeněk 1:3, Fišman Jan 1:3, Bařák Václav 0:4), TJ Jiskra Strážnice D - TJ Vlast Ježov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pukl Ondřej 1:3, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Bureš Martin 2:2, Orel Eduard 2:2, body hostů: Kůřil Pavel ml. 1:3, Ingr David 3:1, Kůřil Radim 4:0, Kůřil Pavel st. 2:2), SK Baník Ratíškovice B - SKST Dubňany A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hradil Kryštof 3:0, Kordula Petr 2:1, Hrbáček Milan 3:0, Charvát Vít st. 3:0, WO 5:0, body hostů: Matza Pavel 0:4, Mlynár Radoslav 1:3, Cuták Jaroslav 0:4, WO 0:5), SK Vacenovice A - SKST Rohatec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Marek 1:1, Mikulčík Libor 3:1, Novák Radek 4:0, Novák Miroslav st. 2:2, Chvátal Petr 0:2, body hostů: Valuch Michal 1:3, Zelinka Pavel 1:3, Chvátal Antonín 3:1, Rybecký Marek 1:3), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Kyjov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 2:2, Juras Pavel 4:0, Juras Antonín 0:4, Gablas Kamil 0:2, Růčka Pavel 0:2, body hostů: Krakovič Petr 2:2, Škoula Rudolf 2:2, Kovář Dušan 3:1, Dočekal Pavel 3:1), TJ Sokol Lužice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oláh Eduard 1:3, Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 1:3, Hrubý Petr 1:3, body hostů: Kůřilová Jana 4:0, Nešpor Rostislav st. 4:0, Pinda Dušan 3:1, Staněk Michal 0:4),
7. kolo:
SK Vacenovice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Charvát Petr 0:4, Bařák Václav 0:4, Kreml Pavel 1:3, Fišman Jan 1:3, body hostů: Kůřilová Jana 4:0, Pinda Dušan 4:0, Nešpor Rostislav st. 4:0, Okénková Martina 2:2), TJ Sokol Kyjov A - TJ Sokol Lužice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krakovič Petr 4:0, Škoula Rudolf 4:0, Dočekal Pavel 4:0, Kovář Dušan 4:0, body hostů: Hřebíček Miroslav 0:4, Oláh Eduard 0:4, Parák Lukáš 0:4, Valoušek Jindřich 0:4), SKST Rohatec B - TJ Sokol Bzenec A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rybecký Marek 2:2, Zelinka Pavel 1:3, Valuch Michal 1:3, Chvátal Antonín 3:1, body hostů: Látal Roman 2:2, Juras Martin 3:1, Juras Pavel 4:0, Růčka Pavel 0:4), SKST Dubňany A - SK Vacenovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mlynár Radoslav 0:4, Kotásková Petra 1:3, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Budiš Tomáš 0:4, body hostů: Dohnálek Petr 2:2, Mikulčík Libor 3:1, Urban Marek 3:1, Novák Radek 3:1), TJ Vlast Ježov A - SK Baník Ratíškovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Radim 2:2, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 2:2, Kůřil Pavel ml. 2:2, body hostů: Hrbáček Milan 2:2, Hrubý Otto 4:0, Charvát Vít st. 0:4, Hradil Kryštof 1:3), SKST Čeložnice A - TJ Jiskra Strážnice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kalod Radek st. 3:1, Hering Roman 3:1, Jakubíček Vlastimil 3:1, Kojecký Jaroslav 2:2, body hostů: Žajdlík Ludvík 3:1, Teturová Barbora 0:4, Bureš Martin 2:2, Jamný Pavel 0:4),
8. kolo:
TJ Jiskra Strážnice D - SK Vacenovice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žajdlík Ludvík 3:1, Bureš Martin 3:1, Orel Eduard 3:1, Martinek Tomáš 4:0, body hostů: Křižka Zdeněk 2:2, Charvát Petr 0:4, Kreml Pavel 1:3, Bařák Václav 0:4), SK Baník Ratíškovice B - SKST Čeložnice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kladňák Martin 0:4, Hradil Kryštof 0:4, Charvát Vít st. 3:1, Hrbáček Milan 3:1, body hostů: Jakubíček Vlastimil 2:2, Hering Roman 3:1, Kalod Radek st. 3:1, Tihlařík Ondřej 2:2), SK Vacenovice A - TJ Vlast Ježov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 3:1, Novák Radek 3:1, Urban Marek 1:3, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 2:2, Kůřil Radim 1:3, Libor Hradil 0:4), TJ Sokol Bzenec A - SKST Dubňany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 0:4, Juras Pavel 3:1, Kopčil Miloslav 1:3, Juras Martin 3:1, body hostů: Mlynár Radoslav 2:2, Horák Pavel 1:3, Kotásková Petra 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 4:0), TJ Sokol Lužice A - SKST Rohatec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oláh Eduard 3:1, Vašek Štefan 1:3, Konečný Miroslav 2:2, Hrubý Petr 2:2, body hostů: Valuch Michal 2:2, Chvátal Antonín 1:3, Zelinka Pavel 2:2, Rybecký Marek 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Sokol Kyjov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kůřilová Jana 3:1, Pinda Dušan 4:0, Nešpor Rostislav st. 2:2, Okénková Martina 0:4, body hostů: Krakovič Petr 2:2, Dočekal Pavel 1:3, Škoula Rudolf 1:3, Kovář Dušan 3:1),
9. kolo:
SK Vacenovice B - TJ Sokol Kyjov A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Křižka Zdeněk 1:3, Charvát Petr 0:4, Novák Miroslav ml. 0:4, Fišman Jan 1:3, body hostů: Krakovič Petr 4:0, Kovář Dušan 4:0, Dočekal Pavel 4:0, Škoula Rudolf 2:2), SKST Rohatec B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valuch Michal 1:3, Zelinka Pavel 1:3, Rybecký Marek 2:0, Chvátal Antonín 2:2, Juryca Dalibor 0:2, body hostů: Kůřilová Jana 4:0, Pinda Dušan 1:3, Nešpor Rostislav st. 2:2, Okénková Martina 3:1), SKST Dubňany A - TJ Sokol Lužice A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlynár Radoslav 2:2, Budiš Tomáš 1:3, Kotásková Petra 0:2, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Kotásková Michaela 1:1, body hostů: Komosný Miloslav 1:3, Polachová Jana 2:2, Konečný Miroslav 2:2, Oláh Eduard 3:1), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Bzenec A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Radim 2:2, Ingr David 4:0, Kůřil Pavel st. 1:3, Kůřil Pavel ml. 2:2, body hostů: Juras Martin 3:1, Látal Roman 1:1, Juras Pavel 3:1, Růčka Pavel 0:4, Kopčil Miloslav 0:2), SKST Čeložnice A - SK Vacenovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kojecký Jaroslav 2:2, Kalod Radek st. 3:1, Jakubíček Vlastimil 3:1, Tihlařík Ondřej 2:2, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 0:4, Novák Radek 3:1, Novák Miroslav st. 0:4), TJ Jiskra Strážnice D - SK Baník Ratíškovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žajdlík Ludvík 2:2, Teturová Barbora 0:4, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Bureš Martin 2:2, body hostů: Hrbáček Milan 4:0, Hrubý Otto 4:0, Charvát Vít st. 2:2, Hradil Kryštof 1:3),
10. kolo:
SK Baník Ratíškovice B - SK Vacenovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 1:3, Hrbáček Milan 4:0, Charvát Vít st. 1:3, Hrubý Otto 4:0, body hostů: Fišman Jan 1:3, Křižka Zdeněk 2:2, Kreml Pavel 2:2, Bařák Václav 1:3), SK Vacenovice A - TJ Jiskra Strážnice D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dohnálek Petr 3:0, Urban Marek 1:2, Novák Radek 3:0, Novák Miroslav st. 2:1, WO 5:0, body hostů: Orel Eduard 1:3, Marek Jakub 0:4, Žajdlík Ludvík 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Bzenec A - SKST Čeložnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juras Martin 3:1, Holman Jiří 0:4, Juras Pavel 4:0, Látal Roman 2:2, body hostů: Jakubíček Vlastimil 1:3, Hering Roman 2:2, Kalod Radek st. 2:2, Tihlařík Ondřej 2:2), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Lužice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 4:0, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Pavel ml. 4:0, body hostů: Oláh Eduard 0:4, Vašek Štefan 1:1, Konečný Miroslav 1:3, Polachová Jana 0:4, Hrubý Petr 0:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SKST Dubňany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinda Dušan 2:2, Okénková Martina 3:1, Nešpor Rostislav st. 2:2, Hubáček Vojtěch 0:4, body hostů: Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Kotásková Petra 2:2, Mlynár Radoslav 1:3, Horák Pavel 2:2), TJ Sokol Kyjov A - SKST Rohatec B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škoula Rudolf 3:1, Kovář Dušan 3:1, Pozděch Josef 0:4, Krakovič Petr 2:2, body hostů: Drábek Milan 4:0, Chvátal Antonín 2:2, Rybecký Marek 1:3, Zelinka Pavel 1:3),
11. kolo:
SK Vacenovice B - SKST Rohatec B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křižka Zdeněk 2:2, Charvát Petr 2:2, Bařák Václav 1:3, Fišman Jan 1:3, body hostů: Rybecký Marek 2:2, Chvátal Antonín 3:1, Zelinka Pavel 1:3, Drábek Milan 4:0), SKST Dubňany A - TJ Sokol Kyjov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mlynár Radoslav 1:3, Budiš Tomáš 1:3, Kotásková Petra 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Škoula Rudolf 2:2, Krakovič Petr 2:2, Dočekal Pavel 1:3, Kovář Dušan 3:1), TJ Vlast Ježov A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ingr David 4:0, Kůřil Radim 4:0, Kůřil Pavel st. 4:0, Kůřil Pavel ml. 4:0, body hostů: Okénková Martina 0:4, Hubáček Vojtěch 0:4, Sedlák Roman 0:4, Valuch David 0:4), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Lužice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kojecký Jaroslav 1:3, Tihlařík Ondřej 1:3, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kalod Radek st. 3:1, body hostů: Polachová Jana 2:2, Konečný Miroslav 0:4, Oláh Eduard 3:1, Hrubý Petr 2:2), TJ Jiskra Strážnice D - TJ Sokol Bzenec A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Orel Eduard 3:1, Černý Zdeněk 1:3, Martinek Tomáš 2:2, Žajdlík Ludvík 1:3, body hostů: Kopčil Miloslav 0:4, Juras Martin 3:1, Juras Pavel 4:0, Látal Roman 2:2), SK Baník Ratíškovice B - SK Vacenovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Petr 2:2, Hradil Kryštof 1:3, Kuchařič Jiří ml. 1:3, Hrbáček Milan 3:1, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Novák Miroslav st. 2:2, Urban Marek 3:1, Chvátal Petr 1:3),
12. kolo:
SK Vacenovice B - SKST Dubňany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Miroslav ml. 2:2, Charvát Petr 3:1, Kreml Pavel 0:4, Křižka Zdeněk 3:1, body hostů: Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Kotásková Petra 2:2, Mlynár Radoslav 1:3, Budiš Tomáš 1:3), SKST Rohatec B - TJ Vlast Ježov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Antonín 1:3, Zelinka Pavel 0:4, Valuch Michal 3:1, Rybecký Marek 0:4, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 2:2, Kůřil Radim 4:0, Kůřil Pavel st. 3:1), TJ Sokol Kyjov A - SKST Čeložnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pozděch Josef 2:2, Škoula Rudolf 2:2, Dočekal Pavel 3:1, Krakovič Petr 2:2, body hostů: Jakubíček Vlastimil 3:1, Hering Roman 0:4, Kalod Radek st. 2:2, Kojecký Jaroslav 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Jiskra Strážnice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinda Dušan 1:3, Okénková Martina 3:1, Nešpor Rostislav st. 3:1, Kůřilová Jana 2:2, body hostů: Martinek Tomáš 4:0, Bureš Martin 1:3, Černý Zdeněk 0:4, Žajdlík Ludvík 2:2), TJ Sokol Lužice A - SK Baník Ratíškovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polachová Jana 1:3, Oláh Eduard 4:0, Vašek Štefan 2:2, Konečný Miroslav 1:3, body hostů: Charvát Vít st. 3:1, Hrbáček Milan 3:1, Kordula Petr 0:4, Hradil Kryštof 2:2), TJ Sokol Bzenec A - SK Vacenovice A 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Juras Martin 4:0, Kopčil Miloslav 1:3, Juras Pavel 3:1, Látal Roman 0:4, WO 1:0, body hostů: Mikulčík Libor 2:2, Novák Radek 3:1, Novák Miroslav st. 1:3, Urban Marek 2:2, WO 0:1),
13. kolo:
TJ Sokol Bzenec A - SK Vacenovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopčil Miloslav 0:4, Juras Martin 4:0, Juras Pavel 3:1, Látal Roman 2:2, body hostů: Křižka Zdeněk 3:1, Fišman Jan 1:3, Kreml Pavel 1:3, Bařák Václav 2:2), SK Vacenovice A - TJ Sokol Lužice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Petr 4:0, Mikulčík Libor 1:3, Novák Miroslav st. 2:2, Urban Marek 1:1, Novák Radek 2:0, body hostů: Polachová Jana 1:3, Konečný Miroslav 0:4, Oláh Eduard 3:1, Komosný Miloslav 0:1, Hrubý Petr 2:1), SK Baník Ratíškovice B - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Petr 1:3, Hradil Kryštof 3:1, Charvát Vít st. 1:3, Hrbáček Milan 4:0, body hostů: Pinda Dušan 3:1, Nešpor Rostislav st. 2:2, Staněk Michal 0:4, Okénková Martina 2:2), TJ Jiskra Strážnice D - TJ Sokol Kyjov A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martinek Tomáš 4:0, Pukl Ondřej 1:3, Bureš Martin 2:2, Žajdlík Ludvík 1:3, body hostů: Pozděch Josef 1:3, Škoula Rudolf 2:2, Krakovič Petr 2:2, Dočekal Pavel 3:1), SKST Čeložnice A - SKST Rohatec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tihlařík Ondřej 2:2, Kalod Radek st. 4:0, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kojecký Jaroslav 0:4, body hostů: Zelinka Pavel 2:2, Chvátal Antonín 1:3, Rybecký Jakub 2:2, Valuch Michal 1:3), TJ Vlast Ježov A - SKST Dubňany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 3:1, Ingr David 4:0, Kůřil Pavel st. 2:2, Kůřil Pavel ml. 2:2, body hostů: Jelínek Zdeněk ml. 2:2, Kotásková Petra 2:2, Mlynár Radoslav 1:3, Budiš Tomáš 0:4),
14. kolo:
SK Vacenovice B - TJ Vlast Ježov A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Křižka Zdeněk 4:0, Charvát Petr 3:1, Kreml Pavel 1:3, Fišman Jan 2:2, body hostů: Kůřil Pavel ml. 1:3, Pantlík Ladislav 1:3, Kůřil Radim 2:2, Kůřil Pavel st. 2:2), SKST Dubňany A - SKST Čeložnice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Tomáš 3:1, Mlynár Radoslav 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Kotásková Petra 4:0, body hostů: Jakubíček Vlastimil 1:3, Kalod Radek st. 2:2, Kojecký Jaroslav 0:4, Tihlařík Ondřej 0:4), SKST Rohatec B - TJ Jiskra Strážnice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelinka Pavel 1:3, Valuch Michal 3:1, Chvátal Antonín 4:0, Drábek Milan 3:1, body hostů: Žajdlík Ludvík 1:3, Grabovský Jaroslav ml. 1:3, Teturová Barbora 3:1, Jamný Pavel 0:4), TJ Sokol Kyjov A - SK Baník Ratíškovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Werner Jan 2:2, Pozděch Josef 1:3, Dočekal Pavel 2:2, Škoula Rudolf 3:1, body hostů: Hrbáček Milan 2:2, Hrubý Otto 3:1, Hradil Kryštof 0:4, Charvát Vít st. 3:1), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SK Vacenovice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Okénková Martina 2:1, Pinda Dušan 2:1, Hubáček Vojtěch 0:3, Valuch David 0:3, WO 5:0, body hostů: Mikulčík Libor 2:2, Novák Radek 4:0, Chvátal Petr 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Lužice A - TJ Sokol Bzenec A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrubý Petr 2:2, Oláh Eduard 2:2, Komosný Miloslav 1:0, Konečný Miroslav 2:2, Mikula Ján 1:2, body hostů: Látal Roman 0:4, Juras Martin 4:0, Růčka Pavel 0:4, Juras Pavel 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Lužice A - SK Vacenovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polachová Jana 3:1, Oláh Eduard 3:1, Vašek Štefan 2:2, Hrubý Petr 1:3, body hostů: Křižka Zdeněk 3:1, Bařák Václav 0:4, Novák Miroslav ml. 1:3, Charvát Petr 3:1), TJ Sokol Bzenec A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Látal Roman 3:1, Juras Pavel 2:2, Kopčil Miloslav 1:3, Juras Martin 2:2, body hostů: Pinda Dušan 2:2, Okénková Martina 3:1, Nešpor Rostislav st. 3:1, Staněk Michal 0:4), SK Vacenovice A - TJ Sokol Kyjov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnálek Petr 4:0, Mikulčík Libor 4:0, Novák Radek 3:1, Urban Marek 0:4, body hostů: Šibal Denis 1:3, Pozděch Josef 1:3, Škoula Rudolf 1:3, Dočekal Pavel 2:2), SK Baník Ratíškovice B - SKST Rohatec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 0:4, Kordula Petr 3:1, Charvát Vít st. 3:1, Hrbáček Milan 3:1, body hostů: Drábek Milan 4:0, Valuch Michal 1:3, Chvátal Antonín 1:3, Rybecký Marek 1:3), TJ Jiskra Strážnice D - SKST Dubňany A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Orel Eduard 4:0, Bureš Martin 3:1, Teturová Barbora 2:2, Martinek Tomáš 4:0, body hostů: Kotásková Petra 1:3, Kotásková Michaela 1:3, Budiš Tomáš 1:3, Mlynár Radoslav 0:4), SKST Čeložnice A - TJ Vlast Ježov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kojecký Jaroslav 1:3, Kalod Radek st. 2:2, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kojecký Dalibor 0:4, body hostů: Kůřil Pavel ml. 2:2, Ingr David 2:2, Kůřil Radim 3:1, Kůřil Pavel st. 2:2),
16. kolo:
SK Vacenovice B - SKST Čeložnice A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charvát Petr 1:2, Bařák Václav 1:2, Kreml Pavel 1:2, Křižka Zdeněk 0:3, WO 5:0, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kalod Radek st. 4:0, WO 0:5), TJ Vlast Ježov A - TJ Jiskra Strážnice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 3:1, Ingr David 3:1, Kůřil Pavel st. 1:3, Kůřil Pavel ml. 1:3, body hostů: Orel Eduard 2:2, Martinek Tomáš 4:0, Bureš Martin 1:3, Žajdlík Ludvík 1:3), SKST Dubňany A - SK Baník Ratíškovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mlynár Radoslav 0:4, Budiš Tomáš 1:3, Kotásková Petra 4:0, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Hrbáček Milan 2:2, Šrédl Pavel 2:2, Hradil Kryštof 1:3, Charvát Vít st. 2:2), SKST Rohatec B - SK Vacenovice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Antonín 1:3, Valuch Michal 0:4, Rybecký Marek 2:2, Rybecký Jakub 2:2, body hostů: Dohnálek Petr 4:0, Mikulčík Libor 1:3, Novák Radek 4:0, Chvátal Petr 2:2), TJ Sokol Kyjov A - TJ Sokol Bzenec A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Moudrý Rostislav 1:2, Vavřínek Dominik 1:2, Dočekal Pavel 2:1, Škoula Rudolf 2:1, WO 5:0, body hostů: Látal Roman 2:2, Juras Martin 4:0, Holman Jiří 0:4, WO 0:5), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Sokol Lužice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Okénková Martina 4:0, Pinda Dušan 4:0, Staněk Michal 0:4, Valuch David 1:3, body hostů: Konečný Miroslav 2:2, Oláh Eduard 2:2, Komosný Miloslav 2:2, Hrubý Petr 1:3),
17. kolo:
Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SK Vacenovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pinda Dušan 3:1, Valuch David 0:2, Nešpor Rostislav st. 4:0, Hubáček Vojtěch 0:4, Staněk Michal 0:2, body hostů: Novák Miroslav ml. 3:1, Bařák Václav 2:2, Kreml Pavel 2:2, Charvát Petr 2:2), TJ Sokol Lužice A - TJ Sokol Kyjov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Eduard 3:1, Vašek Štefan 3:1, Hrubý Petr 1:3, Konečný Miroslav 2:2, body hostů: Moudrý Rostislav 1:3, Pozděch Josef 3:1, Škoula Rudolf 2:2, Dočekal Pavel 1:3), TJ Sokol Bzenec A - SKST Rohatec B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Juras Pavel 4:0, Látal Roman 2:2, Juras Martin 4:0, Juras Antonín 2:2, body hostů: Zelinka Pavel 2:2, Valuch Michal 0:4, Rybecký Marek 1:3, Příkaský Libor 1:3), SK Vacenovice A - SKST Dubňany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 1:3, Chvátal Petr 2:2, Novák Radek 2:2, body hostů: Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Kotásková Petra 2:2, Mlynár Radoslav 1:3, Kotásková Michaela 1:3), SK Baník Ratíškovice B - TJ Vlast Ježov A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hradil Kryštof 0:4, Hrbáček Milan 1:3, Charvát Vít st. 2:2, Hrubý Otto 4:0, body hostů: Kůřil Pavel ml. 2:2, Ingr David 3:1, Kůřil Radim 2:2, Kůřil Pavel st. 2:2), TJ Jiskra Strážnice D - SKST Čeložnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 2:2, Bureš Martin 0:4, Žajdlík Ludvík 2:2, Martinek Tomáš 4:0, body hostů: Jakubíček Vlastimil 3:1, Kalod Radek st. 2:2, Kojecký Jaroslav 1:3, Hering Roman 2:2),
18. kolo:
SK Vacenovice B - TJ Jiskra Strážnice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bařák Václav 1:3, Charvát Petr 0:4, Kreml Pavel 1:3, Fišman Jan 0:4, body hostů: Martinek Tomáš 4:0, Teturová Barbora 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 3:1, Žajdlík Ludvík 4:0), SKST Čeložnice A - SK Baník Ratíškovice B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kojecký Jaroslav 0:4, Kalod Radek st. 4:0, Jakubíček Vlastimil 4:0, WO 0:5, body hostů: Hrbáček Milan 1:2, Charvát Vít st. 1:2, Kordula Petr 1:2, Hradil Kryštof 1:2, WO 5:0), TJ Vlast Ježov A - SK Vacenovice A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kůřil Radim 1:2, Ingr David 3:0, Kůřil Pavel st. 0:3, Kůřil Pavel ml. 2:1, WO 5:0, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Novák Radek 2:2, Novák Miroslav st. 1:3, WO 0:5), SKST Dubňany A - TJ Sokol Bzenec A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 2:0, Budiš Tomáš 2:2, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Horák Pavel 3:1, Kotásková Michaela 1:1, body hostů: Látal Roman 1:3, Kopčil Miloslav 0:4, Juras Martin 3:1, Vašík Miroslav 0:2, Juras Antonín 0:2), SKST Rohatec B - TJ Sokol Lužice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valuch Michal 3:1, Drábek Milan 4:0, Zelinka Pavel 3:1, Chvátal Antonín 2:0, Rybecký Marek 1:1, body hostů: Vašek Štefan 0:1, Oláh Eduard 2:2, Polachová Jana 0:4, Konečný Miroslav 1:3, Hrubý Petr 0:3), TJ Sokol Kyjov A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pozděch Josef 2:1, Moudrý Rostislav 2:1, Dočekal Pavel 3:0, Škoula Rudolf 3:0, WO 5:0, body hostů: Staněk Michal 0:4, Sedlák Roman 0:4, Kůřilová Jana 2:2, WO 0:5),
19. kolo:
TJ Sokol Kyjov A - SK Vacenovice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Dušan 0:1, Škoula Rudolf 3:1, Vavřínek Dominik 2:2, Dočekal Pavel 3:1, Pozděch Josef 1:2, body hostů: Křižka Zdeněk 3:1, Kreml Pavel 0:4, Novák Miroslav ml. 2:2, Charvát Petr 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - SKST Rohatec B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valuch David 0:4, Pinda Dušan 3:1, Nešpor Rostislav st. 4:0, Staněk Michal 0:4, body hostů: Chvátal Antonín 3:1, Valuch Michal 2:2, Rybecký Marek 2:2, Zelinka Pavel 2:2), TJ Sokol Lužice A - SKST Dubňany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oláh Eduard 3:1, Vašek Štefan 1:2, Konečný Miroslav 1:3, Hrubý Petr 1:3, Komosný Miloslav 0:1, body hostů: Mlynár Radoslav 0:4, Kotásková Petra 3:1, Budiš Tomáš 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 4:0), TJ Sokol Bzenec A - TJ Vlast Ježov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juras Martin 3:1, Vašík Miroslav 0:4, Gablas Kamil 2:2, Látal Roman 0:4, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 3:1, Kůřil Radim 3:1, Kůřil Pavel st. 2:2), SK Vacenovice A - SKST Čeložnice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 2:2, Chvátal Petr 2:2, Novák Radek 2:2, body hostů: Jakubíček Vlastimil 2:2, Kalod Radek st. 4:0, Kojecký Jaroslav 1:3, Tihlařík Ondřej 0:4), SK Baník Ratíškovice B - TJ Jiskra Strážnice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hradil Kryštof 1:3, Kordula Petr 0:4, Charvát Vít st. 3:1, Hrbáček Milan 1:3, body hostů: Orel Eduard 3:1, Grabovský Jaroslav ml. 2:2, Martinek Tomáš 4:0, Žajdlík Ludvík 2:2),
20. kolo:
SK Vacenovice B - SK Baník Ratíškovice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Charvát Petr 2:1, Bařák Václav 1:2, Kreml Pavel 1:2, Fišman Jan 2:1, WO 5:0, body hostů: Charvát Vít st. 4:0, Kordula Petr 0:4, Hradil Kryštof 2:2, WO 0:5), TJ Jiskra Strážnice D - SK Vacenovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grabovský Jaroslav ml. 2:2, Teturová Barbora 1:3, Bureš Martin 2:2, Žajdlík Ludvík 2:2, body hostů: Novák Radek 4:0, Mikulčík Libor 2:2, Chvátal Petr 1:3, Novák Miroslav st. 2:2), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Bzenec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tihlařík Ondřej 4:0, Kalod Radek st. 4:0, Jakubíček Vlastimil 4:0, Kojecký Jaroslav 2:2, body hostů: Kopčil Miloslav 0:4, Juras Martin 0:2, Látal Roman 1:3, Gablas Kamil 1:3, Vašík Miroslav 0:2), TJ Sokol Lužice A - TJ Vlast Ježov A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Oláh Eduard 1:3, Komosný Miloslav 0:4, Hrubý Petr 2:2, Konečný Miroslav 1:3, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Ingr David 2:2, Kůřil Radim 4:0, Kůřil Pavel st. 3:1), SKST Dubňany A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotásková Petra 2:2, Mlynár Radoslav 2:2, Budiš Tomáš 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, body hostů: Pinda Dušan 2:2, Hubáček Vojtěch 0:4, Nešpor Rostislav st. 3:1, Valuch David 0:4), SKST Rohatec B - TJ Sokol Kyjov A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rybecký Marek 2:2, Valuch Michal 2:2, Zelinka Pavel 0:4, Chvátal Antonín 2:2, body hostů: Pozděch Josef 1:3, Vavřínek Dominik 4:0, Škoula Rudolf 3:1, Dočekal Pavel 2:2),
21. kolo:
SKST Rohatec B - SK Vacenovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valuch Michal 4:0, Chvátal Antonín 2:2, Rybecký Marek 2:0, Drábek Milan 4:0, Zelinka Pavel 1:1, body hostů: Charvát Petr 2:2, Fišman Jan 0:4, Kreml Pavel 0:4, Křižka Zdeněk 1:3), TJ Sokol Kyjov A - SKST Dubňany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moudrý Rostislav 2:2, Pozděch Josef 2:2, Dočekal Pavel 0:4, Škoula Rudolf 2:2, body hostů: Kotásková Petra 3:1, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Budiš Tomáš 1:3, Horák Pavel 2:2), Tělovýchovná jednota Mikulčice B - TJ Vlast Ježov A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pinda Dušan 4:0, Staněk Michal 1:3, Nešpor Rostislav st. 4:0, Okénková Martina 3:1, body hostů: Kůřil Pavel ml. 1:3, Kostelanský Stanislav 0:4, Kůřil Radim 2:2, Hojač Pavel 1:3), TJ Sokol Lužice A - SKST Čeložnice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Oláh Eduard 3:1, Konečný Miroslav 1:3, Hrubý Petr 2:2, Vašek Štefan 2:2, body hostů: Jakubíček Vlastimil 3:1, Kalod Radek st. 3:1, Tihlařík Ondřej 2:2, Kojecký Jaroslav 0:4), TJ Sokol Bzenec A - TJ Jiskra Strážnice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Látal Roman 0:4, Kopčil Miloslav 0:4, Gablas Kamil 0:3, Juras Martin 1:3, Vašík Miroslav 0:1, body hostů: Černý Zdeněk 4:0, Martinek Tomáš 4:0, Bureš Martin 3:1, Žajdlík Ludvík 4:0), SK Vacenovice A - SK Baník Ratíškovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnálek Petr 3:1, Novák Radek 3:1, Novák Miroslav st. 0:4, Mikulčík Libor 0:4, body hostů: Hrbáček Milan 3:1, Šrédl Pavel 2:2, Kordula Petr 2:2, Charvát Vít st. 3:1),
22. kolo:
SK Vacenovice B - SK Vacenovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Petr 1:3, Novák Miroslav ml. 3:1, Kreml Pavel 2:2, Křižka Zdeněk 2:2, body hostů: Dohnálek Petr 3:1, Mikulčík Libor 2:2, Novák Miroslav st. 1:3, Urban Marek 2:2), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Bzenec A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hradil Kryštof 1:3, Kordula Petr 2:2, Charvát Vít st. 3:1, Hrbáček Milan 3:1, body hostů: Látal Roman 2:2, Gablas Kamil 0:4, Juras Martin 4:0, Kopčil Miloslav 1:3), TJ Jiskra Strážnice D - TJ Sokol Lužice A 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žajdlík Ludvík 2:1, Teturová Barbora 2:1, Grabovský Jaroslav ml. 2:1, Bureš Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Hřebíček Miroslav 0:4, Komosný Miloslav 0:4, Hrubý Petr 4:0, WO 0:5), SKST Čeložnice A - Tělovýchovná jednota Mikulčice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tihlařík Ondřej 3:1, Kalod Radek st. 3:1, Jakubíček Vlastimil 3:1, Kojecký Jaroslav 1:3, body hostů: Pinda Dušan 3:1, Okénková Martina 1:3, Nešpor Rostislav st. 2:2, Zelinka Vlastimil 0:4), TJ Vlast Ježov A - TJ Sokol Kyjov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůřil Radim 3:1, Ingr David 2:0, Kůřil Pavel st. 3:1, Kůřil Pavel ml. 2:2, Hojač Pavel 0:2, body hostů: Moudrý Rostislav 0:4, Šikuta Michal 0:4, Vavřínek Dominik 2:2, Dočekal Pavel 4:0), SKST Dubňany A - SKST Rohatec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotásková Petra 3:1, Budiš Tomáš 1:3, Jelínek Zdeněk ml. 4:0, Mlynár Radoslav 2:2, body hostů: Chvátal Antonín 2:2, Zelinka Pavel 1:3, Příkaský Libor 1:3, Rybecký Marek 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy