Výsledky do novin
Okresní přebor 2
1. kolo:
Stolní tenis Benešov D - TJ Sokol Teplýšovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Martin 1:3, Košař Pavel 1:1, Plíšek Pavel 2:2, Plíšek Jan 0:4, Sadílek Stanislav 0:2, body hostů: Šramota Pavel 2:0, Pessr Jiří 2:2, Zeman Pavel 4:0, Sládek Jaroslav 3:1, Breburda Milan 1:1), KST Týnec nad Sázavou B - TJ Slavoj Čerčany B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Tomáš 2:2, Šípek Jiří 2:2, Pospíšil Jiří 3:1, body hostů: Tomašovič Ivan 2:2, Kučera Jan 3:1, Matoušek Jakub 3:1, Bartůšková Jarmila 0:4), TJ Kavalier Sázava B - TJ Sokol Votice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart Pavel st. 3:1, Martin Gábor 0:2, Šturc Jaroslav 2:1, Šteflíček Jiří 3:0, Srb Miroslav 1:1, WO 1:1, body hostů: Zavadil Rostislav 2:1, Švestka Petr 2:2, Lovíšek Lubomír 0:4, Jíša Tomáš 1:2, WO 1:1), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - SDH Petroupim B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kakos Miroslav 4:0, Tichá Vendula 4:0, Kahoun Josef 0:3, WO 0:6, body hostů: Šturc Zdeněk 1:2, Škvor Josef 1:2, Černý Aleš 1:2, Lejček Roman 0:2, WO 6:0), TJ Slavoj Čerčany A - SK Mrač 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žádník Jiří 4:0, Vocel Viktor 1:3, Mádr Václav 3:0, Dykast Ladislav 3:1, WO 1:0, body hostů: Platil Jaroslav 0:1, Škvor Vladimír 1:3, Rabiňák Jaroslav 1:3, Dlouhá Marie 1:2, Khol Pavel 1:2, WO 0:1), Sokol Pyšely B - Krusičany A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Jiří 3:1, Gončar Ivan 2:2, Ptáček Pavel 0:2, Hrach Miroslav 1:3, Vejmelka Jaroslav 1:1, body hostů: Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 4:0, Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - Krusičany A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šramota Pavel 3:1, Pessr Jiří 0:4, Zeman Pavel 3:1, Sládek Jaroslav 3:1, body hostů: Vozár Ján 1:3, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1), SK Mrač - Sokol Pyšely B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rabiňák Jaroslav 2:2, Škvor Vladimír 2:2, Dlouhá Marie 2:2, Platil Jaroslav 0:2, Khol Pavel 1:1, body hostů: Vejmelka Jaroslav 2:1, Kovařík Jiří 2:2, Gončar Ivan 2:2, Hrach Miroslav 3:1, Ptáček Pavel 0:1), SDH Petroupim B - TJ Slavoj Čerčany A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Petr 2:1, Škvor Josef 0:4, Šturc Zdeněk 0:4, Lejček Roman 0:3, WO 2:0, body hostů: Žádník Jiří 3:0, Mádr Václav 3:0, Dykast Ladislav 3:1, Vocel Viktor 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Votice B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Petr 3:1, Lovíšek Lubomír 2:2, Pařík Aleš 0:4, Zoul Petr 1:3, body hostů: Tichá Vendula 4:0, Kakos Miroslav 3:1, Bejbl Jan 2:2, Bébr Milan 1:3), TJ Slavoj Čerčany B - TJ Kavalier Sázava B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomašovič Ivan 1:2, Šrámek Pavel 1:3, Kučera Jan 2:2, Matoušek Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Šteflíček Jiří 4:0, Linhart Pavel st. 3:0, Šturc Jaroslav 1:3, Srb Miroslav 2:2, WO 0:1), Stolní tenis Benešov D - KST Týnec nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šachl David 0:1, Kohout Ondřej 3:1, Hausenblas Jakub 4:0, Košař Pavel 2:2, Dvořák Martin 0:3, body hostů: Pospíšil Jiří 3:1, Pospíšil Tomáš 1:3, Šípek Jiří 2:2, Halák Karel 1:3),
3. kolo:
KST Týnec nad Sázavou B - TJ Sokol Teplýšovice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Tomáš 4:0, Šípek Jiří 2:2, Pospíšil Jiří 4:0, body hostů: Pessr Jiří 0:4, Breburda Milan 2:2, Zeman Pavel 1:3, Sládek Jaroslav 2:2), TJ Kavalier Sázava B - Stolní tenis Benešov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šteflíček Jiří 4:0, Srb Miroslav 4:0, Šturc Jaroslav 3:1, Novák Jaroslav 0:2, Enderst Jindřich 0:2, body hostů: Šachl David 2:2, Dvořák Martin 1:3, Plíšek Pavel 1:3, Plíšek Jan 1:3), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - TJ Slavoj Čerčany B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tichá Vendula 4:0, Kakos Miroslav 0:4, Bébr Milan 0:4, Remiš Tomáš 0:4, body hostů: Kučera Jan 3:1, Tomašovič Ivan 3:1, Matoušek Jakub 3:1, Bartůšková Jarmila 3:1), TJ Slavoj Čerčany A - TJ Sokol Votice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žádník Jiří 2:2, Mádr Václav 1:3, Vocel Viktor 1:3, Dykast Ladislav 2:2, body hostů: Zavadil Rostislav 3:1, Švestka Petr 4:0, Jíša Tomáš 2:2, Lovíšek Lubomír 1:3), Sokol Pyšely B - SDH Petroupim B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáček Pavel 1:0, Kovařík Jiří 2:2, Hrach Miroslav 3:1, Vejmelka Jaroslav 4:0, Melíšek Marian 3:0, body hostů: Klatovský Petr 1:3, Škvor Josef 0:4, Rabiňák Ondřej 1:3, Lejček Roman 1:3), Krusičany A - SK Mrač 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 2:2, body hostů: Škvor Vladimír 3:1, Rabiňák Jaroslav 1:3, Khol Pavel 1:3, Dlouhá Marie 2:2),
4. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - SK Mrač 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Breburda Milan 2:2, Šramota Pavel 3:1, Zeman Pavel 2:2, Sládek Jaroslav 2:2, body hostů: Platil Jaroslav 0:4, Škvor Vladimír 4:0, Khol Pavel 0:4, Dlouhá Marie 3:1), SDH Petroupim B - Krusičany A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Petr 3:1, Lejček Roman 2:2, Šturc Zdeněk 1:3, Škvor Josef 1:3, body hostů: Fulín Jiří 3:1, Chocholoušek Martin 0:4, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 4:0), TJ Sokol Votice B - Sokol Pyšely B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zavadil Rostislav 4:0, Jíša Tomáš 2:2, Lovíšek Lubomír 1:3, Procházka Pavel 1:3, body hostů: Gončar Ivan 1:2, Hrach Miroslav 2:2, Kovařík Jiří 2:2, Vejmelka Jaroslav 3:1, Ptáček Pavel 0:1), TJ Slavoj Čerčany B - TJ Slavoj Čerčany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomašovič Ivan 2:1, Šrámek Pavel 0:3, Kučera Jan 3:1, Matoušek Jakub 0:4, WO 2:0, body hostů: Dykast Ladislav 3:1, Žádník Jiří 2:1, Mádr Václav 1:2, Vocel Viktor 3:1, WO 0:2), Stolní tenis Benešov D - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Plíšek Pavel 2:2, Šachl David 3:1, Košař Pavel 1:1, Hausenblas Jakub 4:0, Plíšek Jan 1:1, body hostů: Kakos Miroslav 2:2, Tichá Vendula 3:1, Kahoun Petr 0:4, Remiš Tomáš 0:4), KST Týnec nad Sázavou B - TJ Kavalier Sázava B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Jiří 2:1, Šípek Jiří 4:0, Pospíšil Tomáš 2:2, WO 1:0, body hostů: Šteflíček Jiří 3:1, Srb Miroslav 2:2, Šturc Jaroslav 1:2, Martin Gábor 0:4, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Kavalier Sázava B - TJ Sokol Teplýšovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Miroslav 0:4, Šturc Jaroslav 1:2, Houdek Richard 0:4, Šteflíček Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Breburda Milan 2:2, Šramota Pavel 3:1, Zeman Pavel 2:1, Sládek Jaroslav 4:0, WO 1:0), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - KST Týnec nad Sázavou B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tichá Vendula 3:1, Kakos Miroslav 0:4, Bébr Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Cvaniga Jan 2:1, Pospíšil Jiří 2:1, Šípek Jiří 2:1, Pospíšil Tomáš 3:0, WO 5:0), TJ Slavoj Čerčany A - Stolní tenis Benešov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žádník Jiří 3:1, Mádr Václav 3:1, Vocel Viktor 2:1, Dykast Ladislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Hausenblas Jakub 3:1, Sadílek Stanislav 0:4, Plíšek Jan 1:3, Plíšek Pavel 0:3, WO 1:0), Sokol Pyšely B - TJ Slavoj Čerčany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gončar Ivan 2:2, Kovařík Jiří 2:1, Hrach Miroslav 3:1, Vejmelka Jaroslav 4:0, Ptáček Pavel 0:1, body hostů: Šrámek Pavel 0:4, Tomašovič Ivan 2:2, Kučera Jan 1:3, Matoušek Jakub 2:2), Krusičany A - TJ Sokol Votice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulín Jiří 1:3, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1, body hostů: Písařík Tomáš 4:0, Jíša Tomáš 1:3, Lovíšek Lubomír 2:2, Budka Miloslav 2:2), SK Mrač - SDH Petroupim B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvor Vladimír 1:3, Rabiňák Jaroslav 3:1, Dlouhá Marie 3:1, Platil Jaroslav 2:2, body hostů: Klatovský Petr 3:1, Lejček Roman 1:3, Škvor Josef 2:2, Šturc Zdeněk 1:3),
6. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - SDH Petroupim B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Breburda Milan 1:3, Šramota Pavel 4:0, Zeman Pavel 2:1, Sládek Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Černý Jiří 1:3, Klatovský Petr 2:2, Lejček Roman 0:4, Šturc Zdeněk 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Votice B - SK Mrač 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Tomáš 1:3, Babický Lukáš 2:2, Lovíšek Lubomír 3:1, Jíša Tomáš 1:3, body hostů: Khol Pavel 1:3, Rabiňák Jaroslav 3:1, Škvor Vladimír 3:1, Dlouhá Marie 2:2), TJ Slavoj Čerčany B - Krusičany A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomašovič Ivan 3:1, Kučera Jan 4:0, Matoušek Jakub 3:1, Šrámek Pavel 3:1, body hostů: Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 1:3, Vozár Ján 0:4, Jahoda Martin 0:4), Stolní tenis Benešov D - Sokol Pyšely B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Plíšek Pavel 2:2, Plíšek Jan 0:4, Dvořák Martin 0:4, Hausenblas Jakub 4:0, body hostů: Kovařík Jiří 2:2, Gončar Ivan 2:2, Hrach Miroslav 3:1, Vejmelka Jaroslav 3:1), KST Týnec nad Sázavou B - TJ Slavoj Čerčany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Jiří 2:2, Ouřada František 2:2, Pospíšil Tomáš 1:3, body hostů: Žádník Jiří 3:1, Vocel Viktor 4:0, Mádr Václav 0:4, Dykast Ladislav 3:1), TJ Kavalier Sázava B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Miroslav 2:2, Šturc Jaroslav 1:3, Martin Gábor 0:2, Šteflíček Jiří 4:0, Linhart Pavel st. 1:1, body hostů: Tichá Vendula 3:1, Kakos Miroslav 2:2, Bejbl Jan 2:2, Bébr Milan 1:3),
7. kolo:
Sokol Louňovice pod Blaníkem B - TJ Sokol Teplýšovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kakos Miroslav 1:3, Kahoun Josef ml. 0:1, Tichá Vendula 1:3, Bébr Milan 1:3, Kahoun Josef nejml. 0:3, body hostů: Breburda Milan 3:1, Šramota Pavel 3:1, Zeman Pavel 2:0, Sládek Jaroslav 4:0, Pessr Jiří 1:1), TJ Slavoj Čerčany A - TJ Kavalier Sázava B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žádník Jiří 3:0, Vocel Viktor 2:1, Mádr Václav 1:2, Dykast Ladislav 3:0, WO 4:0, body hostů: Šteflíček Jiří 2:1, Linhart Pavel st. 1:2, Šturc Jaroslav 0:3, Brožek Michal 0:3, WO 0:4), Sokol Pyšely B - KST Týnec nad Sázavou B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Jiří 1:3, Gončar Ivan 1:3, Vejmelka Jaroslav 3:1, Hrach Miroslav 2:2, body hostů: Cvaniga Jan 0:4, Pospíšil Tomáš 3:1, Šípek Jiří 2:2, Staněk Jiří 4:0), Krusičany A - Stolní tenis Benešov D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fulín Jiří 3:1, Chocholoušek Martin 2:2, Vozár Ján 1:3, Jahoda Martin 4:0, body hostů: Šachl David 2:2, Dvořák Martin 0:4, Plíšek Jan 2:2, Plíšek Pavel 2:2), SK Mrač - TJ Slavoj Čerčany B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvor Vladimír 2:2, Khol Pavel 1:3, Dlouhá Marie 4:0, Platil Jaroslav 0:4, body hostů: Matoušek Jakub 1:3, Kučera Jan 3:1, Šrámek Pavel 3:1, Tomašovič Ivan 2:2), SDH Petroupim B - TJ Sokol Votice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Petr 4:0, Lejček Roman 2:2, Škvor Josef 2:2, Šturc Zdeněk 2:2, body hostů: Lovíšek Lubomír 3:1, Jíša Tomáš 1:3, Budka Miloslav 2:2, Pařík Aleš 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - TJ Sokol Votice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Breburda Milan 4:0, Šramota Pavel 3:1, Pessr Jiří 4:0, Sládek Jaroslav 3:1, body hostů: Budka Miloslav 0:4, Jíša Tomáš 2:2, Žák Vladimír 0:4, Pařík Aleš 0:4), TJ Slavoj Čerčany B - SDH Petroupim B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Jakub 3:1, Kučera Jan 4:0, Tomašovič Ivan 1:3, Šrámek Pavel 3:1, body hostů: Klatovský Petr 3:1, Škvor Josef 1:3, Šturc Zdeněk 0:4, Lejček Roman 1:3), Stolní tenis Benešov D - SK Mrač 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hnátek Jan 2:2, Šachl David 4:0, Plíšek Jan 3:1, Dvořák Martin 0:4, body hostů: Škvor Vladimír 2:2, Platil Jaroslav 1:3, Rabiňák Jaroslav 1:3, Dlouhá Marie 3:1), KST Týnec nad Sázavou B - Krusičany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Jiří 4:0, Šípek Jiří 2:2, Pospíšil Tomáš 3:1, body hostů: Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 0:4, Jahoda Luděk 1:3, Jahoda Martin 3:1), TJ Kavalier Sázava B - Sokol Pyšely B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šteflíček Jiří 4:0, Šturc Jaroslav 2:2, Martin Gábor 0:2, Srb Miroslav 3:1, Brožek Michal 0:2, body hostů: Hrach Miroslav 1:3, Ptáček Pavel 2:2, Kovařík Jiří 3:1, Gončar Ivan 1:3), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - TJ Slavoj Čerčany A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kakos Miroslav 0:4, Tichá Vendula 2:1, Bébr Milan 0:4, WO 1:5, body hostů: Žádník Jiří 2:1, Dykast Ladislav 3:0, Mádr Václav 2:0, Vocel Viktor 2:1, WO 5:1),
9. kolo:
TJ Slavoj Čerčany A - TJ Sokol Teplýšovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žádník Jiří 4:0, Vocel Viktor 3:1, Dykast Ladislav 1:3, Mádr Václav 2:2, body hostů: Šramota Pavel 0:4, Sládek Jaroslav 2:2, Zeman Pavel 2:2, Breburda Milan 2:2), Sokol Pyšely B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrach Miroslav 1:2, Kovařík Jiří 2:1, Ptáček Pavel 2:1, Vejmelka Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kakos Miroslav 1:3, Tichá Vendula 3:1, Bébr Milan 0:4, WO 0:5), Krusičany A - TJ Kavalier Sázava B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulín Jiří 3:1, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 4:0, body hostů: Šteflíček Jiří 3:1, Srb Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 0:4, Houdek Richard 0:2, Brožek Michal 0:2), SK Mrač - KST Týnec nad Sázavou B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škvor Vladimír 3:1, Khol Pavel 0:4, Dlouhá Marie 2:2, Rabiňák Jaroslav 3:1, body hostů: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Tomáš 1:3, Šípek Jiří 3:1, Pospíšil Jiří 3:1), SDH Petroupim B - Stolní tenis Benešov D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Petr 4:0, Škvor Josef 2:2, Šturc Zdeněk 3:1, Lejček Roman 4:0, body hostů: Dvořák Martin 1:3, Plíšek Jan 1:3, Plíšek Pavel 0:4, Hnátek Jan 1:3), TJ Sokol Votice B - TJ Slavoj Čerčany B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Tomáš 1:2, Lovíšek Lubomír 1:3, Jíša Tomáš 1:2, Procházka Pavel 0:4, WO 0:2, body hostů: Tomašovič Ivan 2:2, Šrámek Pavel 3:0, Kučera Jan 4:0, Matoušek Jakub 2:1, WO 2:0),
10. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - TJ Slavoj Čerčany B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Breburda Milan 3:1, Pessr Jiří 0:4, Zeman Pavel 1:3, Sládek Jaroslav 4:0, body hostů: Matoušek Jakub 1:3, Kučera Jan 2:2, Šrámek Pavel 2:2, Tomašovič Ivan 3:1), Stolní tenis Benešov D - TJ Sokol Votice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíšek Pavel 3:1, Hnátek Jan 2:2, Šachl David 3:1, Zvolský Miroslav 4:0, body hostů: Zavadil Rostislav 3:1, Lovíšek Lubomír 0:4, Budka Miloslav 1:3, Pařík Aleš 0:4), KST Týnec nad Sázavou B - SDH Petroupim B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Jiří 4:0, Halák Karel 3:0, Váňa Jiří 0:2, Šípek Jiří 2:2, Jarolím Jakub 0:2, WO 1:0, body hostů: Škvor Josef 1:3, Klatovský Petr 2:2, Šturc Zdeněk 1:2, Lejček Roman 2:2, WO 0:1), TJ Kavalier Sázava B - SK Mrač 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteflíček Jiří 4:0, Šturc Jaroslav 3:1, Brožek Michal 0:4, Srb Miroslav 1:3, body hostů: Škvor Vladimír 2:2, Platil Jaroslav 1:3, Rabiňák Jaroslav 3:1, Dlouhá Marie 2:2), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Krusičany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kakos Miroslav 2:2, Tichá Vendula 4:0, Kahoun Petr 0:4, Remiš Tomáš 0:4, body hostů: Fulín Jiří 3:1, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1), TJ Slavoj Čerčany A - Sokol Pyšely B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žádník Jiří 4:0, Dykast Ladislav 1:3, Mádr Václav 3:1, Vocel Viktor 3:1, body hostů: Gončar Ivan 1:3, Vejmelka Jaroslav 3:1, Hrach Miroslav 1:3, Kovařík Jiří 0:4),
11. kolo:
Sokol Pyšely B - TJ Sokol Teplýšovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vejmelka Jaroslav 2:2, Kovařík Jiří 3:1, Ptáček Pavel 0:2, Hrach Miroslav 3:1, Melíšek Marian 1:1, body hostů: Pessr Jiří 0:4, Šramota Pavel 2:2, Zeman Pavel 4:0, Sládek Jaroslav 1:3), Krusičany A - TJ Slavoj Čerčany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fulín Jiří 2:1, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 0:4, Jahoda Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Žádník Jiří 3:1, Dykast Ladislav 2:1, Mádr Václav 1:3, Vocel Viktor 4:0, WO 0:1), SK Mrač - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabiňák Jaroslav 3:1, Škvor Vladimír 4:0, Dlouhá Marie 3:1, Khol Pavel 0:4, body hostů: Bejbl Jan 1:3, Bébr Milan 1:3, Kakos Miroslav 2:2, Tichá Vendula 2:2), SDH Petroupim B - TJ Kavalier Sázava B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jiří 3:1, Klatovský Petr 4:0, Šturc Zdeněk 2:2, Škvor Josef 3:1, body hostů: Šteflíček Jiří 3:1, Šturc Jaroslav 1:3, Martin Gábor 0:4, Brožek Michal 0:4), TJ Sokol Votice B - KST Týnec nad Sázavou B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švestka Petr 3:1, Zavadil Rostislav 3:1, Lovíšek Lubomír 0:4, Zoul Petr 0:4, body hostů: Staněk Jiří 4:0, Pospíšil Tomáš 2:2, Šípek Jiří 2:2, Cvaniga Jan 2:2), TJ Slavoj Čerčany B - Stolní tenis Benešov D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomašovič Ivan 4:0, Kučera Jan 3:1, Matoušek Jakub 3:1, Šrámek Pavel 2:2, body hostů: Šachl David 1:3, Hausenblas Jakub 1:3, Plíšek Jan 0:4, Hnátek Jan 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - Stolní tenis Benešov D 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Breburda Milan 3:0, Šramota Pavel 3:1, Zeman Pavel 4:0, Sládek Jaroslav 4:0, Pessr Jiří 1:0, body hostů: Šachl David 1:3, Hnátek Jan 0:4, Dvořák Martin 0:4, Plíšek Jan 0:4), TJ Slavoj Čerčany B - KST Týnec nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomašovič Ivan 2:2, Šrámek Pavel 3:1, Kučera Jan 2:2, Matoušek Jakub 2:2, body hostů: Cvaniga Jan 0:4, Pospíšil Tomáš 1:2, Šípek Jiří 2:2, Kastner Karel 3:1, Pospíšil Jiří 1:0), TJ Sokol Votice B - TJ Kavalier Sázava B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jíša Tomáš 2:2, Babický Lukáš 2:1, Lovíšek Lubomír 1:2, Žák Martin 0:4, WO 1:1, body hostů: Šteflíček Jiří 3:0, Srb Miroslav 2:2, Šturc Jaroslav 3:0, Brožek Michal 1:3, WO 1:1), SDH Petroupim B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šturc Zdeněk 0:4, Lejček Roman 2:2, Klatovský Petr 3:1, Škvor Josef 1:3, body hostů: Tichá Vendula 4:0, Bejbl Jan 2:2, Kakos Miroslav 3:1, Kahoun Petr 1:3), SK Mrač - TJ Slavoj Čerčany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvor Vladimír 2:2, Dlouhá Marie 3:1, Khol Pavel 1:3, Platil Jaroslav 0:4, body hostů: Žádník Jiří 3:1, Vocel Viktor 2:2, Mádr Václav 3:1, Dykast Ladislav 2:2), Krusičany A - Sokol Pyšely B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fulín Jiří 3:1, Chocholoušek Martin 2:2, Vozár Ján 1:3, Jahoda Martin 4:0, body hostů: Kovařík Jiří 3:1, Gončar Ivan 0:4, Hrach Miroslav 1:3, Vejmelka Jaroslav 2:2),
13. kolo:
Krusičany A - TJ Sokol Teplýšovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vozár Ján 0:4, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 2:2, body hostů: Breburda Milan 2:1, Šramota Pavel 1:3, Zeman Pavel 2:2, Sládek Jaroslav 4:0, Pessr Jiří 0:1), Sokol Pyšely B - SK Mrač 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejmelka Jaroslav 3:1, Ptáček Pavel 1:3, Gončar Ivan 3:1, Kovařík Jiří 3:1, body hostů: Khol Pavel 1:3, Škvor Vladimír 1:3, Rabiňák Jaroslav 1:3, Dlouhá Marie 3:1), TJ Slavoj Čerčany A - SDH Petroupim B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žádník Jiří 4:0, Vocel Viktor 3:1, Mádr Václav 3:0, Dykast Ladislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Škvor Josef 0:4, Klatovský Petr 2:2, Šturc Zdeněk 0:4, Lejček Roman 0:3, WO 1:0), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - TJ Sokol Votice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kakos Miroslav 1:2, Tichá Vendula 3:0, Bejbl Jan 1:2, Bébr Milan 1:2, WO 5:0, body hostů: Jíša Tomáš 3:1, Lovíšek Lubomír 3:1, Zoul Petr 0:4, WO 0:5), TJ Kavalier Sázava B - TJ Slavoj Čerčany B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteflíček Jiří 4:0, Šturc Jaroslav 0:3, Brožek Michal 0:4, Srb Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Kučera Jan 3:1, Matoušek Jakub 3:1, Šrámek Pavel 2:1, Tomašovič Ivan 2:2, WO 1:0), KST Týnec nad Sázavou B - Stolní tenis Benešov D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvaniga Jan 2:2, Pospíšil Tomáš 2:2, Šípek Jiří 3:1, Kastner Karel 4:0, body hostů: Dvořák Martin 0:4, Plíšek Jan 0:4, Plíšek Pavel 2:2, Kohout Ondřej 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - KST Týnec nad Sázavou B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Breburda Milan 1:3, Šramota Pavel 1:3, Zeman Pavel 2:2, Sládek Jaroslav 3:1, body hostů: Cvaniga Jan 1:3, Halák Karel 2:2, Šípek Jiří 4:0, Pospíšil Jiří 2:2), Stolní tenis Benešov D - TJ Kavalier Sázava B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Martin 2:2, Šachl David 2:2, Hnátek Jan 3:1, Plíšek Jan 1:3, body hostů: Šteflíček Jiří 3:1, Srb Miroslav 1:3, Šturc Jaroslav 3:1, Brožek Michal 1:3), TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Pavel 3:1, Tomašovič Ivan 2:2, Kučera Jan 3:1, Matoušek Jakub 3:1, body hostů: Remiš Tomáš 0:4, Bébr Milan 0:4, Tichá Vendula 4:0, Kakos Miroslav 1:3), TJ Sokol Votice B - TJ Slavoj Čerčany A 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jíša Tomáš 2:1, Lovíšek Lubomír 2:1, Babický Lukáš 2:1, Žák Vladimír 1:2, WO 5:0, body hostů: Vocel Viktor 4:0, Panenka Antonín 1:3, Bernard Pavel 0:4, WO 0:5), SDH Petroupim B - Sokol Pyšely B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Petr 3:1, Škvor Josef 2:2, Lejček Roman 1:3, Šturc Zdeněk 1:3, body hostů: Gončar Ivan 0:4, Kovařík Jiří 3:1, Hrach Miroslav 2:2, Vejmelka Jaroslav 4:0), SK Mrač - Krusičany A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvor Vladimír 4:0, Dlouhá Marie 2:2, Rabiňák Jaroslav 2:2, Platil Jaroslav 1:3, body hostů: Fulín Jiří 2:2, Vozár Ján 1:3, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 2:2),
15. kolo:
SK Mrač - TJ Sokol Teplýšovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabiňák Jaroslav 1:3, Dlouhá Marie 3:1, Škvor Vladimír 4:0, Khol Pavel 0:4, body hostů: Breburda Milan 3:1, Šramota Pavel 2:2, Zeman Pavel 1:2, Sládek Jaroslav 2:2, Pessr Jiří 0:1), Krusičany A - SDH Petroupim B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fulín Jiří 3:1, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 4:0, body hostů: Klatovský Petr 2:2, Škvor Josef 0:4, Šturc Zdeněk 0:4, Lejček Roman 2:2), Sokol Pyšely B - TJ Sokol Votice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáček Pavel 2:0, Hrach Miroslav 3:1, Vejmelka Jaroslav 4:0, Kovařík Jiří 3:1, Gončar Ivan 0:2, body hostů: Jíša Tomáš 1:3, Lovíšek Lubomír 1:3, Babický Lukáš 2:2, Žák Martin 0:4), TJ Slavoj Čerčany A - TJ Slavoj Čerčany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žádník Jiří 4:0, Mádr Václav 1:2, Vocel Viktor 2:2, Dykast Ladislav 3:1, WO 0:1, body hostů: Šrámek Pavel 2:2, Tomašovič Ivan 2:2, Kučera Jan 0:3, Matoušek Jakub 1:3, WO 1:0), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Stolní tenis Benešov D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kakos Miroslav 3:1, Tichá Vendula 4:0, Bébr Milan 1:3, Kahoun Josef nejml. 0:4, body hostů: Šachl David 2:2, Kohout Ondřej 2:2, Plíšek Pavel 2:2, Hausenblas Jakub 2:2), TJ Kavalier Sázava B - KST Týnec nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteflíček Jiří 3:1, Šturc Jaroslav 3:1, Novák Jaroslav 0:4, Srb Miroslav 3:1, body hostů: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Jiří 1:3, Šípek Jiří 3:1, Pospíšil Tomáš 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - TJ Kavalier Sázava B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Breburda Milan 2:2, Šramota Pavel 4:0, Zeman Pavel 1:2, Sládek Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Šteflíček Jiří 2:2, Novák Jaroslav 1:3, Srb Miroslav 0:4, Šturc Jaroslav 1:2, WO 0:1), KST Týnec nad Sázavou B - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Jiří 3:1, Šípek Jiří 1:3, Pospíšil Tomáš 3:1, body hostů: Kakos Miroslav 1:3, Tichá Vendula 3:1, Bébr Milan 2:2, Tichý František 2:2), Stolní tenis Benešov D - TJ Slavoj Čerčany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hausenblas Jakub 3:0, Plíšek Pavel 0:2, Šachl David 0:3, Zvolský Miroslav 3:0, Hnátek Jan 0:1, WO 4:0, body hostů: Žádník Jiří 2:2, Mádr Václav 2:2, Vocel Viktor 2:2, WO 0:4), TJ Slavoj Čerčany B - Sokol Pyšely B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šrámek Pavel 3:1, Tomašovič Ivan 2:2, Kučera Jan 3:1, Matoušek Jakub 2:2, body hostů: Hrach Miroslav 1:3, Ptáček Pavel 1:3, Kovařík Jiří 1:3, Gončar Ivan 3:1), TJ Sokol Votice B - Krusičany A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babický Lukáš 3:1, Jíša Tomáš 2:2, Lovíšek Lubomír 2:2, Budka Miloslav 0:4, body hostů: Jančář Josef 1:3, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 4:0), SDH Petroupim B - SK Mrač 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klatovský Petr 3:1, Černý Jiří 3:1, Lejček Roman 1:3, Škvor Josef 1:3, body hostů: Khol Pavel 1:3, Škvor Vladimír 2:2, Dlouhá Marie 3:1, Rabiňák Jaroslav 2:2),
17. kolo:
SDH Petroupim B - TJ Sokol Teplýšovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvor Josef 2:2, Klatovský Petr 3:1, Šturc Zdeněk 1:3, Lejček Roman 2:2, body hostů: Breburda Milan 4:0, Šramota Pavel 3:1, Zeman Pavel 1:3, Sládek Jaroslav ml. 0:4), SK Mrač - TJ Sokol Votice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvor Vladimír 3:1, Dlouhá Marie 4:0, Rabiňák Jaroslav 3:1, Platil Jaroslav 1:3, body hostů: Babický Lukáš 2:2, Lovíšek Lubomír 1:3, Jíša Tomáš 0:4, Zoul Petr 2:2), Krusičany A - TJ Slavoj Čerčany B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 2:2, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 4:0, body hostů: Matoušek Jakub 2:2, Šrámek Pavel 1:3, Kučera Jan 2:2, Tomašovič Ivan 1:3), Sokol Pyšely B - Stolní tenis Benešov D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrach Miroslav 2:2, Ptáček Pavel 1:0, Vejmelka Jaroslav 2:1, Kovařík Jiří 4:0, Gončar Ivan 1:2, WO 0:1, body hostů: Hnátek Jan 1:3, Plíšek Pavel 0:2, Šachl David 2:2, Hausenblas Jakub 2:1, Plíšek Jan 0:2, WO 1:0), TJ Slavoj Čerčany A - KST Týnec nad Sázavou B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mádr Václav 3:1, Vocel Viktor 3:1, Žádník Jiří 3:1, WO 1:4, body hostů: Cvaniga Jan 1:2, Pospíšil Jiří 0:3, Šípek Jiří 1:2, Pospíšil Tomáš 1:2, WO 4:1), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - TJ Kavalier Sázava B 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kakos Miroslav 3:1, Tichá Vendula 4:0, Tichý František 1:3, Bébr Milan 3:1, body hostů: Šteflíček Jiří 2:2, Novák Jaroslav 0:4, Šturc Jaroslav 2:2, Srb Miroslav 1:3),
18. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Breburda Milan 2:2, Šramota Pavel 1:3, Zeman Pavel 0:2, Sládek Jaroslav 2:2, Pessr Jiří 1:1, body hostů: Bejbl Jan 4:0, Remiš Tomáš 1:3, Tichá Vendula 3:1, Kakos Miroslav 2:2), TJ Kavalier Sázava B - TJ Slavoj Čerčany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šteflíček Jiří 3:0, Šturc Jaroslav 2:2, Novák Jaroslav 0:4, Srb Miroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Žádník Jiří 1:3, Dykast Ladislav 2:1, Mádr Václav 3:1, Vocel Viktor 3:1, WO 0:1), KST Týnec nad Sázavou B - Sokol Pyšely B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvaniga Jan 2:2, Halák Karel 3:0, Šípek Jiří 2:2, Pospíšil Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Hrach Miroslav 2:2, Gončar Ivan 0:2, Vejmelka Jaroslav 2:1, Kovařík Jiří 1:3, Ptáček Pavel 0:2, WO 1:0), Stolní tenis Benešov D - Krusičany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnátek Jan 1:3, Hausenblas Jakub 4:0, Šachl David 3:1, Plíšek Pavel 3:1, body hostů: Fulín Jiří 1:3, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 1:3), TJ Slavoj Čerčany B - SK Mrač 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šrámek Pavel 3:0, Tomašovič Ivan 1:2, Matoušek Jakub 2:1, Kučera Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Škvor Vladimír 1:3, Rabiňák Jaroslav 1:3, Dlouhá Marie 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Votice B - SDH Petroupim B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Písařík Tomáš 4:0, Lovíšek Lubomír 3:1, Babický Lukáš 3:1, Budka Miloslav 1:3, body hostů: Klatovský Petr 3:1, Škvor Josef 1:3, Lejček Roman 1:3, Šturc Zdeněk 0:4),
19. kolo:
TJ Sokol Votice B - TJ Sokol Teplýšovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jíša Tomáš 2:2, Lovíšek Lubomír 0:3, Budka Miloslav 0:4, Zoul Petr 0:4, WO 1:0, body hostů: Pessr Jiří 4:0, Šramota Pavel 3:1, Zeman Pavel 3:0, Sládek Jaroslav 3:1, WO 0:1), SDH Petroupim B - TJ Slavoj Čerčany B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klatovský Petr 2:1, Černý Jiří 1:3, Lejček Roman 0:4, Škvor Josef 1:3, WO 1:0, body hostů: Kučera Jan 3:1, Matoušek Jakub 2:1, Šrámek Pavel 3:1, Tomašovič Ivan 3:1, WO 0:1), SK Mrač - Stolní tenis Benešov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabiňák Jaroslav 2:2, Dlouhá Marie 1:3, Škvor Vladimír 1:3, Khol Pavel 0:4, body hostů: Hnátek Jan 4:0, Košař Pavel 0:1, Hausenblas Jakub 4:0, Šachl David 2:2, Kohout Ondřej 2:1), Krusičany A - KST Týnec nad Sázavou B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fulín Jiří 1:3, Chocholoušek Martin 0:4, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 3:1, body hostů: Šípek Jiří 3:1, Pospíšil Tomáš 3:1, Pospíšil Jiří 2:2, Halák Karel 2:2), Sokol Pyšely B - TJ Kavalier Sázava B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Melíšek Marian 3:1, Kovařík Jiří 3:1, Vejmelka Jaroslav 2:2, Gončar Ivan 2:2, body hostů: Novák Jaroslav 1:3, Šteflíček Jiří 2:2, Šturc Jaroslav 3:1, Brožek Michal 0:4), TJ Slavoj Čerčany A - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žádník Jiří 2:2, Vocel Viktor 2:2, Mádr Václav 3:0, Dykast Ladislav 4:0, WO 0:1, body hostů: Kahoun Josef nejml. 0:4, Bébr Milan 1:3, Kakos Miroslav 1:3, Tichá Vendula 2:1, WO 1:0),
20. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - TJ Slavoj Čerčany A 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Breburda Milan 0:3, Pessr Jiří 1:2, Šramota Pavel 1:1, Sládek Jaroslav 1:1, WO 7:0, body hostů: Dykast Ladislav 2:0, Vocel Viktor 2:2, Žádník Jiří 3:1, WO 0:7), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - Sokol Pyšely B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý František 1:3, Bébr Milan 0:4, Tichá Vendula 4:0, Kakos Miroslav 0:4, body hostů: Vejmelka Jaroslav 3:1, Hrach Miroslav 2:2, Ptáček Pavel 3:1, Kovařík Jiří 3:1), TJ Kavalier Sázava B - Krusičany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožek Michal 0:4, Šturc Jaroslav 2:1, Novák Jaroslav 1:3, Šteflíček Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 3:1, Jahoda Martin 3:0, WO 1:0), KST Týnec nad Sázavou B - SK Mrač 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cvaniga Jan 4:0, Pospíšil Jiří 2:1, Šípek Jiří 3:1, Pospíšil Tomáš 3:1, Jarolím Jakub 0:1, body hostů: Rabiňák Jaroslav 1:3, Škvor Vladimír 1:3, Dlouhá Marie 2:2, Platil Jaroslav 0:4), Stolní tenis Benešov D - SDH Petroupim B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíšek Jan 1:3, Plíšek Pavel 1:3, Šachl David 2:2, Dvořák Martin 1:3, body hostů: Škvor Josef 3:1, Klatovský Petr 4:0, Lejček Roman 4:0, Šturc Zdeněk 0:4), TJ Slavoj Čerčany B - TJ Sokol Votice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matoušek Jakub 2:1, Kučera Jan 4:0, Šrámek Pavel 4:0, Tomašovič Ivan 3:1, WO 0:1, body hostů: Jíša Tomáš 2:2, Zoul Petr 0:3, Lovíšek Lubomír 0:4, Babický Lukáš 0:4, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Slavoj Čerčany B - TJ Sokol Teplýšovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomašovič Ivan 1:3, Šrámek Pavel 3:1, Kučera Jan 2:2, Matoušek Jakub 1:3, body hostů: Pessr Jiří 2:2, Breburda Milan 2:2, Šramota Pavel 2:2, Sládek Jaroslav 3:1), TJ Sokol Votice B - Stolní tenis Benešov D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lovíšek Lubomír 0:4, Budka Miloslav 1:3, Procházka Pavel 1:3, Žák Martin 1:3, body hostů: Košař Pavel 4:0, Plíšek Jan 1:3, Šachl David 4:0, Hausenblas Jakub 4:0), SDH Petroupim B - KST Týnec nad Sázavou B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jiří 3:1, Klatovský Petr 3:1, Lejček Roman 0:4, Škvor Josef 2:2, body hostů: Cvaniga Jan 1:3, Pospíšil Jiří 2:2, Halák Karel 3:1, Pospíšil Tomáš 2:2), SK Mrač - TJ Kavalier Sázava B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvor Vladimír 3:1, Dlouhá Marie 3:1, Rabiňák Jaroslav 2:2, Khol Pavel 0:2, Platil Jaroslav 0:2, body hostů: Šteflíček Jiří 4:0, Šturc Jaroslav 2:2, Novák Jaroslav 1:3, Martin Gábor 1:3), Krusičany A - Sokol Louňovice pod Blaníkem B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fulín Jiří 2:2, Chocholoušek Martin 1:3, Jahoda Luděk 2:2, Jahoda Martin 4:0, body hostů: Tichá Vendula 3:1, Kakos Miroslav 2:2, Bébr Milan 2:2, Tichý František 0:4), Sokol Pyšely B - TJ Slavoj Čerčany A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Melíšek Marian 2:2, Gončar Ivan 2:2, Ptáček Pavel 2:2, Hrach Miroslav 2:2, body hostů: Žádník Jiří 3:1, Dykast Ladislav 3:1, Vocel Viktor 2:2, Bernard Pavel 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Teplýšovice A - Sokol Pyšely B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pessr Jiří 2:2, Šramota Pavel 3:1, Breburda Milan 2:2, Sládek Jaroslav 1:3, body hostů: Melíšek Marian 2:2, Kovařík Jiří 3:1, Hrach Miroslav 0:4, Vejmelka Jaroslav 3:1), TJ Slavoj Čerčany A - Krusičany A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žádník Jiří 3:1, Mádr Václav 3:1, Dykast Ladislav 2:0, Vocel Viktor 2:2, WO 0:2, body hostů: Fulín Jiří 1:2, Chocholoušek Martin 0:4, Jančář Josef 0:4, Jahoda Martin 3:0, WO 2:0), Sokol Louňovice pod Blaníkem B - SK Mrač 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kakos Miroslav 0:3, Remiš Tomáš 0:3, Bébr Milan 2:1, Tichý František 0:3, WO 5:0, body hostů: Škvor Vladimír 4:0, Dlouhá Marie 3:1, Rabiňák Jaroslav 3:1, WO 0:5), TJ Kavalier Sázava B - SDH Petroupim B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Miroslav 3:1, Šteflíček Jiří 3:1, Brožek Michal 1:3, Šturc Jaroslav 3:1, body hostů: Škvor Josef 0:4, Klatovský Petr 1:0, Šturc Zdeněk 1:3, Lejček Roman 2:2, Černý Aleš 2:1), KST Týnec nad Sázavou B - TJ Sokol Votice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pospíšil Tomáš 3:1, Pospíšil Jiří 4:0, Halák Karel 3:1, Šípek Jiří 3:1, body hostů: Písařík Tomáš 3:1, Zoul Petr 0:4, Žák Martin 0:4, Žák Vladimír 0:4), Stolní tenis Benešov D - TJ Slavoj Čerčany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 1:3, Plíšek Jan 1:3, Košař Pavel 4:0, Šachl David 3:1, body hostů: Bartůšková Jarmila 1:3, Matoušek Jakub 2:2, Kučera Jan 2:2, Tomašovič Ivan 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy