Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 3.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Mratín B - TTC Říčany juniors 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 2:2, Malý Jaroslav 3:1, Semerák Lukáš 3:1, Carda Roman 0:4, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Navrátil Pavel 0:2, Dědič David 1:3, Doskočil Matěj 1:3, Šantavý Jan 2:0), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Aero Odolena Voda E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knor Tomáš 4:0, Paal Daniel 3:1, Skála Lukáš 1:3, Matouš Karel 4:0, body hostů: Bubeníček Jan 0:4, Fišmistr Josef 1:3, Topol Filip nejml. 1:3, Vaňásek Miloš 2:2), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Nehvizdy B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macko Arnošt 4:0, Cimbůrek Martin 1:0, Jankovská Iveta 4:0, Liehm Ondřej 4:0, Horák Jan 2:1, body hostů: Znamenáček Petr 1:3, Horák Pavel 0:4, Holub Daniel 0:4, Pastír Roman 0:4), TJ Sokol Velké Popovice D - SKST Úvaly D 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tyller Jiří 2:1, Hozman Luděk 3:0, Beneš Vojtěch 2:1, Kaválek Radim 3:0, WO 5:0, body hostů: Trojan Petr 0:4, Hanzlík Tomáš 2:2, Hošek Petr 0:4, WO 0:5), TTC Brandýs nad Labem G - ASK Stará Boleslav 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vošahlík Marek 0:4, Fabiánová Pavla 3:1, Hliněnský Martin 1:3, Svoboda Milan 4:0, body hostů: Svášek Bohumil st. 1:3, Králík Martin 2:2, Králík Pavel 2:2, Juhász Radovan 3:1), TJ Sokol Líbeznice D - Sokol Přezletice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 2:2, Srbek Jiří 3:1, Smetana Roman 1:3, Kotrbáček Matyáš 1:3, body hostů: Burša Martin 4:0, Ptáčník Luboš 1:3, Rabochová Hana 2:2, Weishaupt Antonín 2:2),
2. kolo:
TTC Říčany juniors - Sokol Přezletice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Matěj 2:2, Dědič David 1:3, Cibulková Veronika 1:3, Štěpánek Aleš 4:0, body hostů: Ptáčník Luboš 2:2, Macek Pavel 2:2, Weishaupt Antonín 2:2, Spretka Jerzy 2:2), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Líbeznice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Martin 2:2, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 3:1, body hostů: Mohyla Jiří 2:2, Procházka Miroslav 4:0, Srbek Jiří 1:3, Kreibich Pavel 1:3), SKST Úvaly D - TTC Brandýs nad Labem G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Miroslav 3:1, Trojan Petr 2:2, Hošek Petr 1:3, Jirásek Zdeněk 0:4, body hostů: Vošahlík Marek 1:3, Hliněnský Martin 2:2, Tomsová Kateřina 3:1, Bessenyey Vaszil 4:0), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Velké Popovice D 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Znamenáček Petr 0:4, Hrdina Pavel 0:4, Holub Daniel 0:4, Pastír Roman 0:4, body hostů: Hozman Luděk 4:0, Hynek Jaroslav 4:0, Kaválek Radim 4:0, Tyller Jiří 4:0), TTC Říčany E - TJ Sokol Nehvizdy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peřinová Adéla 0:4, Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 2:2, body hostů: Počepický Petr 4:0, Jankovská Iveta 4:0, Horák Jan 3:1, Macko Arnošt 3:1), TJ Sokol Mratín B - TJ Spartak Čelákovice D 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semerák Lukáš 3:1, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 2:2, Carda Roman 2:2, body hostů: Skála Lukáš 0:4, Kučera Jan 0:4, Matouš Karel 2:2, Paal Daniel 3:1),
3. kolo:
TJ Spartak Čelákovice D - TTC Říčany juniors 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tvrdý Vladimír 0:2, Paal Daniel 2:2, Šnajdr Jakub 3:1, Knor Tomáš 2:1, Skála Lukáš 0:2, WO 0:1, body hostů: Dědič David 3:1, Navrátil Pavel 0:2, Cibulková Veronika 1:3, Štěpánek Aleš 3:0, Šantavý Jan 1:1, WO 1:0), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Aero Odolena Voda E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jan 4:0, Cimbůrek Martin 4:0, Počepický Petr 3:1, Liehm Ondřej 4:0, body hostů: Čejka Michal 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, Topol Filip nejml. 0:2, Vaňásek Miloš 1:1), TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Říčany E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hozman Luděk 4:0, Kaválek Radim 4:0, Beneš Vojtěch 4:0, Pospíšil Ondřej 0:4, body hostů: Peřinová Adéla 1:3, Mencl Adam 1:3, Doskočil Jan 1:3, Tichý Michal 1:3), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Nehvizdy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bessenyey Vaszil 3:1, Koliandr Vladimír 1:3, Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 2:2, body hostů: Hrdina Pavel 3:1, Macko Lukáš 4:0, Pastír Roman 1:3, Horák Pavel 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 3:1, Srbek Jiří 2:2, Smetana Roman 2:0, Švinger Jan 3:1, Kotrbáček Matyáš 2:0, body hostů: Coufal Petr 0:4, Procházka Milan 0:4, Trojan Petr 1:3, Hanzlík Tomáš 3:1), Sokol Přezletice D - ASK Stará Boleslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Luboš 1:3, Spretka Jerzy 1:3, Weishaupt Antonín 1:2, Burša Martin 2:2, Rabochová Hana 0:1, body hostů: Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Martin 4:0, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0),
4. kolo:
TTC Říčany juniors - ASK Stará Boleslav 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Aleš 4:0, Navrátil Pavel 2:2, Brůha Jan 1:2, Doskočil Matěj 2:2, Cibulková Veronika 1:0, body hostů: Juhász Radovan 3:1, Králík Pavel 3:1, Králík Martin 0:4, Svášek Bohumil st. 0:4), SKST Úvaly D - Sokol Přezletice D 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 2:2, Moucha Jaroslav 0:2, Staněk Miroslav 1:3, Trojan Petr 1:3, Hošek Petr 0:2, body hostů: Burša Martin 4:0, Macek Pavel 4:0, Spretka Jerzy 3:1, Rabochová Hana 1:3), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Líbeznice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Znamenáček Petr 3:1, Macko Lukáš 2:2, Hrdina Pavel 1:3, Holub Daniel 0:4, body hostů: Smetana Roman 1:3, Procházka Miroslav 4:0, Kotrbáček Matyáš 3:1, Kreibich Pavel 2:2), TTC Říčany E - TTC Brandýs nad Labem G 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tichý Michal 1:3, Peřinová Adéla 1:3, Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, body hostů: Svoboda Milan st. 4:0, Lang Petr 4:0, Vošahlík Marek 2:2, Hliněnský Martin 4:0), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Velké Popovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 1:3, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, Topol Filip nejml. 0:2, Čejka Michal 0:2, body hostů: Beneš Vojtěch 4:0, Černý Václav 3:1, Hozman Luděk 4:0, Tyller Jiří 4:0), TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Nehvizdy A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 1:3, Slezák Jakub 0:4, Carda Roman 1:3, body hostů: Macko Arnošt 1:3, Cimbůrek Martin 3:1, Počepický Petr 3:1, Horák Jan 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Spartak Čelákovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počepický Petr 3:1, Liehm Ondřej 3:1, Jankovská Iveta 2:2, Macko Arnošt 2:2, body hostů: Kučera Jan 0:4, Marfinec Patrik 0:4, Šnajdr Jakub 4:0, Knor Tomáš 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Mratín B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tyller Jiří 1:3, Beneš Vojtěch 0:4, Pospíšil Ondřej 0:4, Hozman Luděk 2:2, body hostů: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 4:0, Carda Roman 2:2, Semerák Lukáš 3:1), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Aero Odolena Voda E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bessenyey Vaszil 4:0, Fabiánová Natálie 3:1, Svoboda Milan st. 4:0, Vošahlík Marek 1:3, body hostů: Bubeníček Jan 1:3, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 1:3, Vaňásek Miloš 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - TTC Říčany E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švinger Jan 4:0, Procházka Miroslav 2:0, Smetana Roman 4:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, Kreibich Pavel 2:0, body hostů: Tichý Michal 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Vitvar Lukáš 0:4, Mencl Adam 0:4), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Nehvizdy B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rabochová Hana 0:4, Hanzal Filip 1:3, Spretka Jerzy 4:0, Weishaupt Antonín 4:0, body hostů: Holub Daniel 1:3, Hrdina Pavel 2:2, Macko Lukáš 2:2, Znamenáček Petr 2:2), ASK Stará Boleslav - SKST Úvaly D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 3:1, Králík Martin 2:2, Mařák Zdeněk 0:4, body hostů: Coufal Petr 2:2, Hanzlík Tomáš 4:0, Hošek Petr 1:3, Procházka Milan 1:3),
6. kolo:
TTC Říčany juniors - SKST Úvaly D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cibulková Veronika 0:2, Dědič David 3:1, Doskočil Matěj 1:3, Navrátil Pavel 2:2, Štěpánek Aleš 2:0, body hostů: Procházka Milan 2:2, Trojan Petr 3:1, Doucha Mladoš 0:4, Coufal Petr 3:1), TJ Sokol Nehvizdy B - ASK Stará Boleslav 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holub Daniel 1:3, Pastír Roman 1:3, Macko Lukáš 2:2, Znamenáček Petr 3:1, body hostů: Králík Martin 2:2, Králík Pavel 4:0, Svášek Bohumil st. 3:1, Medal Jakub 0:4), TTC Říčany E - Sokol Přezletice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peřinová Adéla 0:4, Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:2, Doskočil Jan 2:2, Tichý Michal 0:2, body hostů: Weishaupt Antonín 4:0, Spretka Jerzy 3:1, Rabochová Hana 3:1, Burša Martin 4:0), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Líbeznice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 0:4, Čejka Michal 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, body hostů: Srbek Jiří 4:0, Kreibich Pavel 4:0, Smetana Roman 4:0, Švinger Jan 4:0), TJ Sokol Mratín B - TTC Brandýs nad Labem G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 3:1, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 3:1, Carda Roman 1:3, body hostů: Svoboda Milan st. 2:2, Bessenyey Vaszil 2:2, Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 1:3), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Velké Popovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tvrdý Vladimír 1:3, Marfinec Václav 0:4, Marfinec Patrik 2:2, Kučera Jan 3:1, body hostů: Hynek Jaroslav 3:1, Černý Václav 3:1, Beneš Vojtěch 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3),
7. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy A - TTC Říčany juniors 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jan 2:2, Cimbůrek Martin 3:1, Počepický Petr 3:1, Liehm Ondřej 3:1, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Doskočil Matěj 0:4, Navrátil Pavel 1:3, Cibulková Veronika 0:4), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Spartak Čelákovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bessenyey Vaszil 1:3, Fabiánová Natálie 0:4, Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 0:4, body hostů: Knor Tomáš 3:1, Šnajdr Jakub 4:0, Kučera Jan 4:0, Matouš Karel 4:0), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Mratín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srbek Jiří 2:2, Kotrbáček Matyáš 3:1, Smetana Roman 1:3, Švinger Jan 2:2, body hostů: Dunovský Daniel 2:2, Semerák Lukáš 3:1, Carda Roman 0:4, Slezák Jakub 3:1), Sokol Přezletice D - TJ Aero Odolena Voda E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macek Pavel 3:1, Weishaupt Antonín 4:0, Rabochová Hana 4:0, Burša Martin 4:0, body hostů: Čejka Michal 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, Vaňásek Miloš 1:3), ASK Stará Boleslav - TTC Říčany E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Pavel 2:0, Pitro Miroslav 2:2, Králík Martin 3:1, Svášek Bohumil st. 2:2, Juhász Radovan 2:0, body hostů: Kamenář Jan 3:1, Stárek Karel nejml. 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Doskočil Jan 2:2), SKST Úvaly D - TJ Sokol Nehvizdy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzlík Tomáš 4:0, Coufal Petr 3:1, Trojan Petr 4:0, Moucha Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Holub Daniel 0:3, Pastír Roman 0:4, Horák Pavel 0:4, Macko Lukáš 2:2, WO 1:0),
8. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Nehvizdy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dědič David 4:0, Doskočil Matěj 3:1, Navrátil Pavel 3:1, Šantavý Jan 4:0, body hostů: Holub Daniel 0:4, Horák Pavel 0:4, Znamenáček Petr 0:4, Macko Lukáš 2:2), TTC Říčany E - SKST Úvaly D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vitvar Lukáš 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, body hostů: Hanzlík Tomáš 4:0, Coufal Petr 4:0, Trojan Petr 4:0, Holý Zdeněk 4:0), TJ Aero Odolena Voda E - ASK Stará Boleslav 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíšková Miroslava 1:3, Fišmistr Josef 0:4, Bubeníček Jan 1:3, Pískovský Matěj 0:4, body hostů: Svášek Bohumil st. 3:1, Králík Pavel 4:0, Juhász Radovan 4:0, Králík Martin 3:1), TJ Sokol Mratín B - Sokol Přezletice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carda Roman 0:4, Semerák Lukáš 3:1, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 1:3, body hostů: Weishaupt Antonín 3:1, Rabochová Hana 1:3, Macek Pavel 2:2, Burša Martin 2:2), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Líbeznice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jakub 4:0, Knor Tomáš 4:0, Kučera Jan 3:1, Matouš Karel 1:2, WO 0:1, body hostů: Švinger Jan 0:3, Kreibich Pavel 2:2, Smetana Roman 1:3, Hejný Miroslav 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Velké Popovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 3:1, Počepický Petr 4:0, Liehm Ondřej 3:1, body hostů: Tyller Jiří 0:4, Hozman Luděk 1:3, Kaválek Radim 3:1, Černý Václav 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Říčany juniors 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Beneš Vojtěch 2:2, Hozman Luděk 1:3, Kaválek Radim 3:1, Tyller Jiří 3:1, body hostů: Šantavý Jan 3:1, Dědič David 0:4, Brůha Jan 1:3, Doskočil Matěj 0:1, Štěpánek Aleš 3:0), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Nehvizdy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomsová Kateřina 0:4, Hliněnský Martin 0:4, Vošahlík Marek 0:4, Lang Petr 2:2, body hostů: Jankovská Iveta 3:1, Liehm Ondřej 3:1, Cimbůrek Martin 4:0, Macko Arnošt 4:0), Sokol Přezletice D - TJ Spartak Čelákovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Spretka Jerzy 2:2, Ptáčník Luboš 2:2, Weishaupt Antonín 1:3, Burša Martin 2:2, body hostů: Paal Daniel 1:3, Marfinec Václav 0:4, Knor Tomáš 4:0, Šnajdr Jakub 4:0), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Mratín B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 2:2, Pitro Miroslav 1:3, Svášek Bohumil st. 2:2, Králík Martin 2:2, body hostů: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 0:4), SKST Úvaly D - TJ Aero Odolena Voda E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 3:1, Holý Zdeněk 3:1, Procházka Milan 3:1, Trojan Petr 3:1, body hostů: Bubeníček Jan 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, Vaňásek Miloš 4:0), TJ Sokol Nehvizdy B - TTC Říčany E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdina Pavel 3:1, Pastír Roman 1:3, Znamenáček Petr 4:0, Horák Pavel 2:2, body hostů: Doskočil Jan 3:1, Peřinová Adéla 1:3, Stárek Karel nejml. 1:3, Mencl Adam 1:3),
10. kolo:
TTC Říčany juniors - TTC Říčany E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brůha Jan 4:0, Doskočil Matěj 4:0, Navrátil Pavel 4:0, Dědič David 4:0, body hostů: Stárek Karel nejml. 0:4, Mencl Adam 0:4, Tichý Michal 0:4, Vrána Lukáš 0:4), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Nehvizdy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čejka Michal 0:3, Jež Rostislav 3:1, Vaňásek Miloš 3:1, Pískovský Matěj 0:4, Grubauer Milan 0:1, body hostů: Macko Lukáš 4:0, Hrdina Pavel 2:2, Znamenáček Petr 2:2, Pastír Roman 2:2), TJ Sokol Mratín B - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Slezák Jakub 1:3, Dunovský Daniel 4:0, Semerák Lukáš 3:1, body hostů: Coufal Petr 1:3, Trojan Petr 1:3, Hošek Petr 0:4, Holý Zdeněk 2:2), TJ Spartak Čelákovice D - ASK Stará Boleslav 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Paal Daniel 3:1, Kučera Jan 1:3, Seidl Tomáš 4:0, Marfinec Václav 0:4, body hostů: Králík Martin 3:1, Králík Pavel 2:2, Juhász Radovan 2:2, Svášek Bohumil st. 1:3), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Líbeznice D 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jankovská Iveta 4:0, Horák Jan 3:1, Macko Arnošt 2:2, Liehm Ondřej 4:0, body hostů: Srbek Jiří 0:4, Procházka Miroslav 1:3, Smetana Roman 0:4, Kotrbáček Matyáš 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - TTC Brandýs nad Labem G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pospíšil Ondřej 2:2, Hozman Luděk 2:2, Beneš Vojtěch 3:1, Tyller Jiří 3:1, body hostů: Vošahlík Marek 0:4, Fabiánová Natálie 0:4, Lang Petr 4:0, Bessenyey Vaszil 2:2),
11. kolo:
TTC Brandýs nad Labem G - TTC Říčany juniors 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lang Petr 3:1, Vošahlík Marek 0:4, Bessenyey Vaszil 3:1, Fabiánová Natálie 0:4, body hostů: Šantavý Jan 4:0, Dědič David 2:2, Doskočil Matěj 2:2, Navrátil Pavel 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Velké Popovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 1:3, Mohyla Jiří 2:2, Kreibich Pavel 2:2, Kotrbáček Matyáš 2:2, body hostů: Pospíšil Ondřej 1:3, Černý Václav 0:4, Hozman Luděk 4:0, Kaválek Radim 4:0), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Nehvizdy A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rabochová Hana 1:3, Burša Martin 3:1, Spretka Jerzy 0:4, Ptáčník Luboš 1:3, body hostů: Horák Jan 1:3, Macko Arnošt 3:1, Cimbůrek Martin 3:1, Liehm Ondřej 4:0), SKST Úvaly D - TJ Spartak Čelákovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 3:1, Holý Zdeněk 3:1, Procházka Milan 2:2, Trojan Petr 2:1, Hošek Petr 0:1, body hostů: Kučera Jan 2:2, Knor Tomáš 4:0, Sobotka Jiří 0:4, Marfinec Václav 0:4), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Mratín B 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pastír Roman 1:3, Znamenáček Petr 1:3, Hrdina Pavel 1:3, WO 0:5, body hostů: Samborský Jakub 3:0, Malý Jaroslav 3:0, Semerák Lukáš 3:0, Carda Roman 0:3, WO 5:0), TTC Říčany E - TJ Aero Odolena Voda E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Peřinová Adéla 2:2, Mencl Adam 2:2, Tichý Michal 2:2, Stárek Karel nejml. 0:4, body hostů: Pískovský Matěj 2:2, Bubeníček Jan 1:3, Čejka Michal 0:1, Vaňásek Miloš 4:0, Topol Filip nejml. 3:0),
12. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Aero Odolena Voda E 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šantavý Jan 4:0, Navrátil Pavel 4:0, Štěpánek Aleš 4:0, WO 0:5, body hostů: Fišmistr Josef 0:3, Vaňásek Miloš 0:3, Pískovský Matěj 0:3, Bubeníček Jan 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Mratín B - TTC Říčany E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 3:0, Malý Jaroslav 3:0, Semerák Lukáš 3:1, Dunovský Daniel 4:0, WO 2:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:4, Jícha Tomáš 0:4, Kupec Josef 0:2, Bébr Leoš 1:3, WO 0:2), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Nehvizdy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Tomáš 4:0, Marfinec Patrik 2:2, Paal Daniel 4:0, Šnajdr Jakub 4:0, body hostů: Hrdina Pavel 1:3, Horák Pavel 0:4, Macko Lukáš 1:3, Pastír Roman 0:4), TJ Sokol Nehvizdy A - ASK Stará Boleslav 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Jan 2:2, Cimbůrek Martin 2:2, Počepický Petr 4:0, Jankovská Iveta 3:1, body hostů: Králík Pavel 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4, Juhász Radovan 0:4, Králík Martin 2:2), TJ Sokol Velké Popovice D - Sokol Přezletice D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Jaroslav 1:3, Černý Václav 1:3, Pospíšil Ondřej 0:4, Tyller Jiří 2:2, body hostů: Burša Martin 4:0, Ptáčník Luboš 2:2, Spretka Jerzy 2:0, Weishaupt Antonín 3:1, Macek Pavel 1:1), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Líbeznice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Milan st. 4:0, Hliněnský Martin 0:4, Vošahlík Marek 0:4, Lang Petr 4:0, body hostů: Mohyla Jiří 2:2, Kotrbáček Matyáš 2:2, Srbek Jiří 2:2, Kreibich Pavel 2:2),
13. kolo:
TJ Sokol Líbeznice D - TTC Říčany juniors 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kreibich Pavel 0:1, Procházka Miroslav 1:3, Srbek Jiří 0:4, Švinger Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 0:2, WO 1:0, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Šantavý Jan 3:0, Dědič David 2:2, Navrátil Pavel 3:1, WO 0:1), Sokol Přezletice D - TTC Brandýs nad Labem G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ptáčník Luboš 1:3, Weishaupt Antonín 4:0, Spretka Jerzy 1:3, Rabochová Hana 1:3, body hostů: Hliněnský Martin 0:4, Bessenyey Vaszil 3:1, Svoboda Milan st. 3:1, Lang Petr 3:1), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Velké Popovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mařák Zdeněk 0:4, Králík Martin 3:1, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0, body hostů: Hynek Jaroslav 1:3, Tyller Jiří 3:1, Černý Václav 1:3, Novosád Pavel 1:3), SKST Úvaly D - TJ Sokol Nehvizdy A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Petr 2:2, Holý Zdeněk 1:3, Procházka Milan 0:4, Trojan Petr 2:2, body hostů: Horák Jan 1:3, Počepický Petr 4:0, Macko Arnošt 2:2, Jankovská Iveta 4:0), TTC Říčany E - TJ Spartak Čelákovice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Adam 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, Vitvar Lukáš 0:4, Peřinová Adéla 0:4, body hostů: Knor Tomáš 4:0, Paal Daniel 4:0, Kučera Jan 4:0, Tuška Jan 4:0), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Mratín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaňásek Miloš 3:1, Jež Rostislav 2:2, Fišmistr Josef 0:4, Bubeníček Jan 0:4, body hostů: Dunovský Daniel 3:1, Samborský Jakub 4:0, Slezák Jakub 2:2, Carda Roman 2:2),
14. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Mratín B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štěpánek Aleš 4:0, Dědič David 1:3, Doskočil Matěj 1:3, Navrátil Pavel 2:2, body hostů: Semerák Lukáš 2:2, Carda Roman 0:4, Malý Jaroslav 3:1, Dunovský Daniel 3:1), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Spartak Čelákovice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 0:4, Vaňásek Miloš 3:1, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 0:4, body hostů: Tuška Jan 4:0, Knor Tomáš 3:1, Kučera Jan 3:1, Tvrdý Vladimír 3:1), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Sokol Nehvizdy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Pavel 0:4, Hrdina Pavel 1:3, Pastír Roman 0:4, Holub Daniel 1:3, body hostů: Macko Arnošt 3:1, Liehm Ondřej 4:0, Počepický Petr 4:0, Cimbůrek Martin 3:1), SKST Úvaly D - TJ Sokol Velké Popovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Coufal Petr 3:1, Hanzlík Tomáš 3:0, Procházka Milan 1:3, Holý Zdeněk 4:0, WO 0:1, body hostů: Hynek Jaroslav 1:3, Tyller Jiří 2:2, Hozman Luděk 1:2, Pospíšil Ondřej 0:4, WO 1:0), ASK Stará Boleslav - TTC Brandýs nad Labem G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Pavel 3:1, Králík Martin 4:0, Medal Jakub 0:4, Juhász Radovan 4:0, body hostů: Hliněnský Martin 2:2, Vošahlík Marek 1:3, Tomsová Kateřina 1:3, Nekola Tomáš ml. 1:3), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Líbeznice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Luboš 3:1, Spretka Jerzy 1:3, Weishaupt Antonín 2:2, Rabochová Hana 1:3, body hostů: Procházka Miroslav 3:1, Srbek Jiří 1:3, Švinger Jan 1:3, Kotrbáček Matyáš 4:0),
15. kolo:
Sokol Přezletice D - TTC Říčany juniors 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burša Martin 3:1, Macek Pavel 0:2, Ptáčník Luboš 1:3, Spretka Jerzy 2:2, Weishaupt Antonín 1:1, body hostů: Šantavý Jan 4:0, Dědič David 2:2, Navrátil Pavel 1:3, Doskočil Matěj 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - ASK Stará Boleslav 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srbek Jiří 1:1, Procházka Miroslav 3:0, Smetana Roman 2:2, Švinger Jan 2:2, Kreibich Pavel 2:0, WO 0:1, body hostů: Králík Martin 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4, Králík Pavel 2:1, Medal Jakub 0:4, WO 1:0), TTC Brandýs nad Labem G - SKST Úvaly D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánová Natálie 0:4, Bessenyey Vaszil 4:0, Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 0:4, body hostů: Moucha Jaroslav 3:1, Coufal Petr 3:1, Holý Zdeněk 3:1, Trojan Petr 3:1), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Nehvizdy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klápa Petr 0:4, Beneš Vojtěch 4:0, Pospíšil Ondřej 2:2, Tyller Jiří 4:0, body hostů: Horák Pavel 1:3, Hrdina Pavel 2:2, Macko Lukáš 2:2, Holub Daniel 1:3), TJ Sokol Nehvizdy A - TTC Říčany E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Jan 4:0, Cimbůrek Martin 3:1, Macko Arnošt 4:0, Jankovská Iveta 4:0, body hostů: Mencl Adam 0:4, Peřinová Adéla 0:4, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 1:3), TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Mratín B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Knor Tomáš 2:1, Šnajdr Jakub 4:0, Paal Daniel 1:0, Tuška Jan 4:0, Přibáň Václav 0:2, WO 0:2, body hostů: Samborský Jakub 2:2, Dunovský Daniel 1:2, Slezák Jakub 0:4, Carda Roman 0:3, WO 2:0),
16. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Spartak Čelákovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šantavý Jan 3:1, Navrátil Pavel 2:2, Dědič David 2:2, Štěpánek Aleš 3:0, WO 1:0, body hostů: Skála Lukáš 0:4, Kučera Jan 0:4, Šnajdr Jakub 3:1, Tuška Jan 2:1, WO 0:1), TJ Aero Odolena Voda E - TJ Sokol Nehvizdy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 0:4, Jež Rostislav 1:1, Pískovský Matěj 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Vaňásek Miloš 1:1, body hostů: Horák Jan 3:1, Cimbůrek Martin 4:0, Jankovská Iveta 4:0, Liehm Ondřej 3:1), TTC Říčany E - TJ Sokol Velké Popovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrána Lukáš 1:3, Peřinová Adéla 1:3, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 3:1, body hostů: Tyller Jiří 3:1, Kaválek Radim 4:0, Beneš Vojtěch 3:1, Pospíšil Ondřej 1:3), TJ Sokol Nehvizdy B - TTC Brandýs nad Labem G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pastír Roman 2:2, Macko Lukáš 2:2, Holub Daniel 1:3, Horák Pavel 1:3, body hostů: Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 2:2, Lang Petr 4:0, Svoboda Milan st. 4:0), SKST Úvaly D - TJ Sokol Líbeznice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doucha Mladoš 0:4, Moucha Jaroslav 0:2, Hošek Petr 0:4, Trojan Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Švinger Jan 3:1, Kreibich Pavel 3:1, Srbek Jiří 2:1, Kotrbáček Matyáš 3:0, WO 2:0), ASK Stará Boleslav - Sokol Přezletice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0, Králík Martin 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4, body hostů: Weishaupt Antonín 3:1, Spretka Jerzy 1:3, Ptáčník Luboš 1:3, Rabochová Hana 1:3),
17. kolo:
ASK Stará Boleslav - TTC Říčany juniors 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Medal Jakub 0:3, Svášek Bohumil st. 0:3, Králík Martin 2:1, WO 4:4, body hostů: Štěpánek Aleš 3:0, Dědič David 2:1, Navrátil Pavel 2:1, WO 4:4), Sokol Přezletice D - SKST Úvaly D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Luboš 2:2, Weishaupt Antonín 2:0, Spretka Jerzy 3:1, Burša Martin 4:0, Macek Pavel 1:1, body hostů: Holý Zdeněk 2:2, Procházka Milan 0:4, Doucha Mladoš 0:4, Trojan Petr 2:2), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Nehvizdy B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 3:1, Švinger Jan 4:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, Švec Karel 2:2, body hostů: Hrdina Pavel 0:4, Znamenáček Petr 1:3, Holub Daniel 0:4, Macko Lukáš 2:2), TTC Brandýs nad Labem G - TTC Říčany E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Milan st. 4:0, Fabiánová Natálie 3:1, Vošahlík Marek 4:0, Bessenyey Vaszil 4:0, body hostů: Mencl Adam 0:4, Peřinová Adéla 1:3, Stárek Karel nejml. 0:4, Masopust Josef 0:4), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Aero Odolena Voda E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hozman Luděk 4:0, Beneš Vojtěch 4:0, Pospíšil Ondřej 3:1, Tyller Jiří 4:0, body hostů: Bubeníček Jan 0:3, Pískovský Matěj 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Topol Filip nejml. 1:3, Vaňásek Miloš 0:1), TJ Sokol Nehvizdy A - TJ Sokol Mratín B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 4:0, Počepický Petr 4:0, Jankovská Iveta 4:0, body hostů: Samborský Jakub 1:3, Semerák Lukáš 1:3, Slezák Jakub 0:4, Carda Roman 0:4),
18. kolo:
TJ Spartak Čelákovice D - TJ Sokol Nehvizdy A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skála Lukáš 0:4, Marfinec Václav 0:4, Paal Daniel 1:3, Tuška Jan 3:1, body hostů: Jankovská Iveta 2:2, Počepický Petr 4:0, Horák Jan 3:1, Liehm Ondřej 3:1), TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Velké Popovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Semerák Lukáš 3:1, Slezák Jakub 2:2, Carda Roman 0:4, body hostů: Hozman Luděk 1:3, Tyller Jiří 2:2, Hynek Jaroslav 1:3, Petřík Zdeněk 3:1), TJ Aero Odolena Voda E - TTC Brandýs nad Labem G 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bubeníček Jan 3:1, Topol Filip nejml. 2:2, Fišmistr Josef 0:4, Pískovský Matěj 1:3, body hostů: Svoboda Milan st. 4:0, Koliandr Vladimír 3:1, Vošahlík Marek 2:2, Nekola Tomáš ml. 1:3), TTC Říčany E - TJ Sokol Líbeznice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Adam 0:4, Masopust Josef 0:2, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 2:2, Kupec Josef 1:0, WO 0:1, body hostů: Mohyla Jiří 4:0, Kotrbáček Matyáš 4:0, Kreibich Pavel 2:1, Srbek Jiří 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Nehvizdy B - Sokol Přezletice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Daniel 0:4, Macko Lukáš 1:3, Hrdina Pavel 2:2, Znamenáček Petr 3:1, body hostů: Macek Pavel 2:2, Rabochová Hana 1:3, Ptáčník Luboš 4:0, Burša Martin 3:1), SKST Úvaly D - ASK Stará Boleslav 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojan Petr 3:1, Procházka Milan 2:2, Coufal Petr 2:2, Staněk Miroslav 2:2, body hostů: Mařák Zdeněk 0:4, Králík Pavel 3:1, Svášek Bohumil st. 0:4, Juhász Radovan 4:0),
19. kolo:
SKST Úvaly D - TTC Říčany juniors 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hošek Petr 0:4, Procházka Milan 0:4, Trojan Petr 1:3, Jirásek Zdeněk 0:4, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Dědič David 4:0, Navrátil Pavel 3:1, Doskočil Matěj 4:0), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Nehvizdy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Martin 4:0, Svášek Bohumil st. 2:2, Juhász Radovan 4:0, Králík Pavel 4:0, body hostů: Horák Pavel 1:3, Holub Daniel 0:4, Znamenáček Petr 1:3, Pastír Roman 0:4), Sokol Přezletice D - TTC Říčany E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weishaupt Antonín 4:0, Ptáčník Luboš 2:1, Burša Martin 4:0, Spretka Jerzy 3:1, WO 0:1, body hostů: Kamenář Jan 2:2, Peřinová Adéla 0:4, Mencl Adam 0:3, Stárek Karel nejml. 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Aero Odolena Voda E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohyla Jiří 4:0, Kreibich Pavel 4:0, Švec Karel 4:0, Hejný Miroslav 0:4, body hostů: Topol Filip nejml. 1:3, Fišmistr Josef 1:3, Čejka Michal 1:3, Pískovský Matěj 1:3), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Mratín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bessenyey Vaszil 3:1, Hliněnský Martin 2:2, Svoboda Milan st. 3:1, Vošahlík Marek 0:4, body hostů: Samborský Jakub 2:2, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 1:3), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Spartak Čelákovice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Václav 2:2, Pospíšil Ondřej 4:0, Beneš Vojtěch 4:0, Tyller Jiří 4:0, body hostů: Marfinec Václav 0:4, Tvrdý Vladimír 1:3, Skála Lukáš 0:4, Sobotka Jiří 1:3),
20. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Nehvizdy A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šantavý Jan 4:0, Dědič David 1:3, Doskočil Matěj 0:4, Štěpánek Aleš 4:0, body hostů: Cimbůrek Martin 2:2, Liehm Ondřej 1:3, Jankovská Iveta 2:2, Počepický Petr 2:2), TJ Spartak Čelákovice D - TTC Brandýs nad Labem G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tuška Jan 3:1, Wolf Josef 0:4, Vlček Matěj 1:3, Marfinec Patrik 3:1, body hostů: Tomsová Kateřina 2:2, Svoboda Milan st. 4:0, Koliandr Vladimír 1:3, Hliněnský Martin 2:2), TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Líbeznice D 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Semerák Lukáš 4:0, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 0:4, WO 0:5, body hostů: Švec Karel 1:2, Procházka Miroslav 2:1, Kreibich Pavel 2:1, Švinger Jan 2:1, WO 5:0), TJ Aero Odolena Voda E - Sokol Přezletice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bubeníček Jan 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Topol Filip nejml. 1:3, Čejka Michal 0:1, Pískovský Matěj 0:3, body hostů: Burša Martin 4:0, Rabochová Hana 4:0, Weishaupt Antonín 4:0, Spretka Jerzy 3:1), TTC Říčany E - ASK Stará Boleslav 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Doskočil Jan 2:2, Bébr Leoš 1:3, Mencl Adam 1:3, Kupec Josef 0:1, Peřinová Adéla 1:2, body hostů: Králík Pavel 2:2, Svášek Bohumil st. 1:3, Juhász Radovan 4:0, Králík Martin 4:0), TJ Sokol Nehvizdy B - SKST Úvaly D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Znamenáček Petr 2:2, Horák Pavel 4:0, Pastír Roman 2:2, Holub Daniel 2:2, body hostů: Coufal Petr 3:1, Trojan Petr 3:1, Doucha Mladoš 0:4, Jirásek Zdeněk 0:4),
21. kolo:
TJ Sokol Nehvizdy B - TTC Říčany juniors 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Pavel 0:4, Pastír Roman 0:4, Hrdina Pavel 1:3, Znamenáček Petr 2:2, body hostů: Štěpánek Aleš 4:0, Navrátil Pavel 3:1, Dědič David 2:2, Doskočil Matěj 4:0), SKST Úvaly D - TTC Říčany E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Coufal Petr 3:1, Trojan Petr 4:0, Doucha Mladoš 1:1, Staněk Miroslav 3:1, Jirásek Zdeněk 0:2, body hostů: Peřinová Adéla 1:3, Mencl Adam 1:3, Stárek Karel nejml. 0:4, Doskočil Jan 3:1), ASK Stará Boleslav - TJ Aero Odolena Voda E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Martin 4:0, Svášek Bohumil st. 3:1, Juhász Radovan 4:0, Králík Pavel 3:1, body hostů: Bubeníček Jan 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Čejka Michal 0:4, Vaňásek Miloš 2:2), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Mratín B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rabochová Hana 1:3, Weishaupt Antonín 4:0, Burša Martin 2:2, Spretka Jerzy 2:2, body hostů: Samborský Jakub 3:1, Malý Jaroslav 3:1, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 0:4), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Spartak Čelákovice D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švinger Jan 4:0, Kreibich Pavel 2:0, Srbek Jiří 3:1, Kotrbáček Matyáš 4:0, Smetana Roman 2:0, body hostů: Marfinec Patrik 1:3, Tvrdý Vladimír 0:4, Skála Lukáš 0:4, Marfinec Václav 0:4), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Nehvizdy A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pospíšil Ondřej 0:4, Hozman Luděk 1:3, Tyller Jiří 2:2, Hynek Jaroslav 0:3, WO 0:1, body hostů: Macko Arnošt 1:2, Cimbůrek Martin 4:0, Jankovská Iveta 3:1, Počepický Petr 4:0, WO 1:0),
22. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Velké Popovice D 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brůha Jan 1:2, Navrátil Pavel 3:0, Doskočil Matěj 3:0, Dědič David 3:0, WO 5:0, body hostů: Pospíšil Ondřej 1:3, Černý Václav 1:3, Klápa Petr 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Nehvizdy A - TTC Brandýs nad Labem G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jan 2:2, Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 4:0, Liehm Ondřej 2:2, body hostů: Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 0:4, Bessenyey Vaszil 3:1, Lang Petr 3:1), TJ Spartak Čelákovice D - Sokol Přezletice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jakub 2:1, Knor Tomáš 3:1, Kučera Jan 0:2, Vlček Matěj 1:3, Marfinec Václav 0:2, WO 0:1, body hostů: Rabochová Hana 2:2, Macek Pavel 1:2, Spretka Jerzy 3:1, Weishaupt Antonín 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Mratín B - ASK Stará Boleslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Jakub 2:2, Malý Jaroslav 3:1, Slezák Jakub 1:3, Carda Roman 0:4, body hostů: Králík Martin 3:1, Králík Pavel 4:0, Juhász Radovan 2:2, Svášek Bohumil st. 1:3), TJ Aero Odolena Voda E - SKST Úvaly D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pískovský Matěj 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Bubeníček Jan 1:3, Topol Filip nejml. 3:0, Vaňásek Miloš 0:1, body hostů: Coufal Petr 4:0, Trojan Petr 3:1, Procházka Milan 3:1, Doucha Mladoš 2:2), TTC Říčany E - TJ Sokol Nehvizdy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mencl Adam 2:2, Kupec Josef 1:0, Peřinová Adéla 1:3, Doskočil Jan 4:0, Stárek Karel nejml. 0:3, body hostů: Hrdina Pavel 3:1, Horák Pavel 1:3, Macko Lukáš 3:1, Pastír Roman 1:3),
23. kolo:
TTC Říčany E - TTC Říčany juniors 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupec Josef 1:0, Peřinová Adéla 1:3, Mencl Adam 2:2, Bébr Leoš 3:1, Stárek Karel nejml. 1:2, body hostů: Dědič David 2:2, Navrátil Pavel 3:1, Doskočil Matěj 3:1, Štěpánek Aleš 0:4), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Aero Odolena Voda E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macko Lukáš 3:1, Pastír Roman 3:1, Horák Pavel 3:1, Holub Daniel 2:2, body hostů: Čejka Michal 0:3, Pískovský Matěj 0:4, Fišmistr Josef 0:4, Topol Filip nejml. 4:0, Vaňásek Miloš 1:0), SKST Úvaly D - TJ Sokol Mratín B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojan Petr 1:3, Staněk Miroslav 0:4, Coufal Petr 2:2, Procházka Milan 0:4, body hostů: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 4:0, Semerák Lukáš 3:1, Slezák Jakub 2:2), ASK Stará Boleslav - TJ Spartak Čelákovice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svášek Bohumil st. 1:3, Králík Martin 4:0, Pitro Miroslav 3:1, Juhász Radovan 4:0, body hostů: Kučera Jan 2:2, Vlček Matěj 1:3, Tvrdý Vladimír 0:3, Paal Daniel 1:3, Marfinec Patrik 0:1), TJ Sokol Líbeznice D - TJ Sokol Nehvizdy A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Miroslav 1:1, Srbek Jiří 0:4, Švinger Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 3:1, Švec Karel 0:2, body hostů: Horák Jan 2:2, Macko Arnošt 2:2, Cimbůrek Martin 4:0, Liehm Ondřej 2:2), TTC Brandýs nad Labem G - TJ Sokol Velké Popovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hliněnský Martin 1:3, Vošahlík Marek 1:3, Koliandr Vladimír 1:3, Svoboda Milan st. 3:1, body hostů: Kaválek Radim 4:0, Černý Václav 0:4, Hozman Luděk 3:1, Tyller Jiří 3:1),
24. kolo:
TTC Říčany juniors - TTC Brandýs nad Labem G 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Pavel 4:0, Dědič David 3:1, Doskočil Matěj 3:1, Štěpánek Aleš 0:3, WO 1:0, body hostů: Hliněnský Martin 1:3, Vošahlík Marek 1:3, Svoboda Milan st. 3:1, Pokorný Tomáš 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Velké Popovice D - TJ Sokol Líbeznice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hynek Jaroslav 0:3, Novosád Pavel 0:4, Hozman Luděk 4:0, Tyller Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Srbek Jiří 2:2, Procházka Miroslav 1:2, Kotrbáček Matyáš 3:1, Švinger Jan 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Nehvizdy A - Sokol Přezletice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liehm Ondřej 2:2, Jankovská Iveta 2:2, Počepický Petr 2:2, Macko Arnošt 0:4, body hostů: Burša Martin 2:2, Ptáčník Luboš 3:1, Spretka Jerzy 1:1, Weishaupt Antonín 4:0, Macek Pavel 0:2), TJ Spartak Čelákovice D - SKST Úvaly D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Jakub 4:0, Knor Tomáš 4:0, Vlček Matěj 1:2, Skála Lukáš 0:2, Marfinec Patrik 1:1, WO 1:0, body hostů: Coufal Petr 1:3, Procházka Milan 1:3, Trojan Petr 2:2, Moucha Jaroslav 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Mratín B - TJ Sokol Nehvizdy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Semerák Lukáš 4:0, Slezák Jakub 2:2, Carda Roman 2:2, body hostů: Hrdina Pavel 1:3, Znamenáček Petr 1:3, Macko Lukáš 2:2, Horák Pavel 0:4), TJ Aero Odolena Voda E - TTC Říčany E 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pískovský Matěj 0:4, Bubeníček Jan 3:1, Topol Filip nejml. 4:0, Fišmistr Josef 0:4, body hostů: Peřinová Adéla 2:2, Mencl Adam 2:2, Tichý Michal 2:2, Stárek Karel nejml. 3:1),
25. kolo:
TJ Aero Odolena Voda E - TTC Říčany juniors 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pískovský Matěj 1:3, Fišmistr Josef 1:3, Topol Filip nejml. 2:2, Bubeníček Jan 0:2, Čejka Michal 0:2, body hostů: Dědič David 4:0, Doskočil Matěj 4:0, Navrátil Pavel 3:1, Štěpánek Aleš 1:3), TTC Říčany E - TJ Sokol Mratín B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mencl Adam 1:3, Peřinová Adéla 1:3, Vrána Lukáš 2:2, Tichý Michal 1:3, body hostů: Samborský Jakub 4:0, Semerák Lukáš 4:0, Slezák Jakub 3:1, Carda Roman 0:4), TJ Sokol Nehvizdy B - TJ Spartak Čelákovice D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdina Pavel 4:0, Znamenáček Petr 3:1, Horák Pavel 2:2, Holub Daniel 2:2, body hostů: Marfinec Patrik 3:1, Vlček Matěj 2:2, Čech Ondřej 0:4, Marfinec Václav 0:1, Tvrdý Vladimír 0:3), ASK Stará Boleslav - TJ Sokol Nehvizdy A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pitro Miroslav 0:4, Králík Pavel 2:2, Králík Martin 1:3, Juhász Radovan 2:2, body hostů: Horák Jan 1:3, Počepický Petr 4:0, Cimbůrek Martin 2:2, Jankovská Iveta 4:0), Sokol Přezletice D - TJ Sokol Velké Popovice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ptáčník Luboš 2:1, Weishaupt Antonín 2:0, Spretka Jerzy 1:2, Burša Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Hozman Luděk 2:1, Kaválek Radim 2:1, Černý Václav 0:3, Tyller Jiří 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Líbeznice D - TTC Brandýs nad Labem G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Miroslav 1:1, Švinger Jan 2:2, Kotrbáček Matyáš 3:1, Smetana Roman 2:2, Kreibich Pavel 1:1, body hostů: Vošahlík Marek 0:4, Hliněnský Martin 0:4, Lang Petr 3:1, Svoboda Milan st. 4:0),
26. kolo:
TTC Říčany juniors - TJ Sokol Líbeznice D 10:8, TTC Brandýs nad Labem G - Sokol Přezletice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabiánová Natálie 0:4, Bessenyey Vaszil 2:1, Lang Petr 3:1, Vošahlík Marek 0:4, WO 0:1, body hostů: Weishaupt Antonín 3:1, Ptáčník Luboš 2:2, Macek Pavel 2:2, Burša Martin 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice D - ASK Stará Boleslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hozman Luděk 4:0, Novosád Pavel 0:4, Pospíšil Ondřej 1:3, Tyller Jiří 1:3, body hostů: Pitro Miroslav 1:3, Králík Martin 3:1, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 3:1), TJ Sokol Nehvizdy A - SKST Úvaly D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horák Jan 1:3, Macko Arnošt 3:1, Počepický Petr 4:0, Liehm Ondřej 3:1, body hostů: Coufal Petr 1:3, Procházka Milan 1:3, Trojan Petr 1:3, Holý Zdeněk 2:2), TJ Spartak Čelákovice D - TTC Říčany E 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knor Tomáš 3:1, Vlček Matěj 3:1, Čech Ondřej 1:1, Šnajdr Jakub 4:0, Marfinec Václav 0:2, body hostů: Peřinová Adéla 2:2, Mencl Adam 1:3, Stárek Karel nejml. 0:4, Tichý Michal 2:2), TJ Sokol Mratín B - TJ Aero Odolena Voda E 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Malý Jaroslav 4:0, Slezák Jakub 2:2, Semerák Lukáš 4:0, body hostů: Vaňásek Miloš 0:2, Fišmistr Josef 0:4, Bubeníček Jan 0:4, Topol Filip nejml. 1:3, Pískovský Matěj 1:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TTC Říčany juniors - Sokol Přezletice D 18:0,
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Přezletice D - TTC Říčany juniors 0:18,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy