Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Všetaty C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Polák Karel 3:0, Chalupa Josef 3:0, Bíba Jaroslav 3:0, Primáč Vojtěch 3:0, WO 5:0, body hostů: Müller Václav 0:4, Pokorný Antonín 0:4, Ducháčková Lucie 0:4, WO 0:5), TJ Neratovice D - TJ KRALUPY B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weisser Petr 2:2, Němeček Jakub 2:2, Košatý Jan 3:1, Kočiš Ludovít 1:3, body hostů: Holeček Jiří 2:2, Holan Josef 1:3, Tkačuk Roman 1:3, Točík Ondřej 4:0), TJ Neratovice E - TJ Dynamo Nelahozeves A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jan 2:2, Salmon Ivan 0:4, Hampejs Tomáš 2:2, Sauer Jan 0:1, Klouček Milan 0:3, body hostů: Gecašek Marek 3:1, Točík Radek 4:0, Ovsenáková Alena 2:2, Novotný Josef 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves B - Sokol Mělník - Pšovka A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kloda Jiří 0:4, Kebrle Jan 1:3, Kloda Stanislav 0:4, Kebrle Jakub 0:4, body hostů: Kasáček Martin 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Braunšveig Aleš 4:0, Zelenka Petr 3:1), TJ KRALUPY A - Sokol Dolní Beřkovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulíček Michael 1:3, Babák Josef 3:1, Procházka Stanislav 1:3, Týc Petr 2:2, body hostů: Šimon Vladimír 1:3, Papež Miloslav 3:1, Vaněk Antonín 4:0, Danaj Milan 1:3), TJ Sokol Dřínov A - TJ Sokol Horní Počaply 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 4:0, Poláková Lucie 3:1, Plocková Klára 3:0, Polák Jiří 1:0, body hostů: Němeček Vladimír 1:3, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Ježek František 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Horní Počaply 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kubíček David 3:1, Pokorný Antonín 1:3, Franěk David 0:4, WO 0:5, body hostů: Němeček Vladimír 3:0, Hančl Jaroslav 2:1, Coufal Martin 2:1, Ježek František 1:2, WO 5:0), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Dřínov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 1:3, Šimon Vladimír 0:4, Vaněk Antonín 2:2, Papež Miloslav 3:1, body hostů: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 3:1, Plocková Klára 2:2, Polák Jiří 2:2), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Zelenka Petr 4:0, Kasáček Martin 2:2, body hostů: Bulíček Michael 0:4, Růžička Petr 1:3, Týc Petr 0:4, Babák Josef 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Dynamo Nelahozeves B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štipák Roman 3:1, Gecašek Marek 4:0, Motlová Michaela 4:0, Točík Radek 4:0, body hostů: Kebrle Jan 0:4, Kloda Jiří 0:4, Kebrle Jakub 0:4, Kloda Stanislav 1:1, Točík David 0:2), TJ KRALUPY B - TJ Neratovice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holan Josef 4:0, Točík Ondřej 4:0, Holeček Jiří 4:0, Hrdlička Pavel 4:0, body hostů: Hanák Jan 0:4, Hampejs Tomáš 0:4, Urban Jaroslav 0:4, Salmon Ivan 0:4), TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urban Milan 2:2, Bíba Jaroslav 2:2, Polák Karel 0:4, Primáč Vojtěch 4:0, body hostů: Němeček Jakub 3:1, Košatý Jan 3:1, Kočiš Ludovít 1:3, Brodský Miroslav 1:3),
3. kolo:
TJ Neratovice D - TJ Sokol Všetaty C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košatý Jan 4:0, Němeček Jakub 4:0, Fabián Jiří 4:0, Brodský Miroslav 4:0, body hostů: Kubíček David 0:4, Pokorný Antonín 0:4, Ducháčková Lucie 0:4, Pešl Dominik 0:4), TJ Neratovice E - TJ Sokol Všetaty B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hampejs Tomáš 1:3, Salmon Ivan 0:2, Urban Jaroslav 0:2, Guth Michael 0:4, Klouček Milan 0:2, Novák Jiří 0:2, body hostů: Bíba Jaroslav 4:0, Primáč Vojtěch 3:1, Polák Karel 4:0, Urban Milan 4:0), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ KRALUPY B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloda Jiří 1:3, Štibinger Michal 2:2, Polách Vojtěch 1:3, Kebrle Jan 2:2, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Točík Ondřej 3:1, Schweizer Tomáš 0:4, Holan Josef 4:0), TJ KRALUPY A - TJ Dynamo Nelahozeves A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babák Josef 1:3, Bulíček Michael 0:4, Růžička Petr 0:4, Slapnička Karel 0:4, body hostů: Točík Radek 4:0, Gecašek Marek 4:0, Brož Petr 4:0, Vedral Pavel 3:1), TJ Sokol Dřínov A - Sokol Mělník - Pšovka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 2:2, Poláková Lucie 3:1, Plocková Klára 0:4, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 3:1, Zelenka Petr 1:3, Švesták Petr 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Dolní Beřkovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petera Jaroslav 0:4, Svárovský Luboš 0:4, Hančl Jaroslav 1:3, Coufal Martin 2:2, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Šimon Vladimír 2:2, Papež Miloslav 4:0, Danaj Milan 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - Sokol Dolní Beřkovice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Antonín 1:3, Ducháčková Lucie 0:4, Franěk David 0:4, Pešl Dominik 0:4, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Šimon Vladimír 3:1, Vaněk Antonín 4:0, Danaj Milan 4:0), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Horní Počaply 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Zelenka Petr 4:0, Švesták Petr 4:0, body hostů: Němeček Vladimír 0:1, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Ježek František 0:4, Petera Jaroslav 0:3), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Dřínov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gecašek Marek 1:3, Točík Radek 4:0, Štipák Roman 1:3, Novotný Josef 2:2, body hostů: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 1:3, Plocková Klára 3:1, Poláková Lucie 1:3), TJ KRALUPY B - TJ KRALUPY A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tkačuk Roman 4:0, Točík Ondřej 3:1, Holan Josef 2:2, Hrdlička Pavel 2:2, body hostů: Babák Josef 2:2, Slapnička Karel 0:4, Týc Petr 1:3, Bulíček Michael 2:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bíba Jaroslav 4:0, Chalupa Josef 3:1, Polák Karel 4:0, Primáč Vojtěch 2:0, Urban Milan 2:0, body hostů: Kebrle Jakub 0:4, Kebrle Jan 1:3, Kloda Jiří 0:4, Polách Vojtěch 0:4), TJ Neratovice D - TJ Neratovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Weisser Petr 4:0, Němeček Jakub 4:0, Košatý Jan 4:0, Kovařík Pavel 0:4, body hostů: Čubová Jana 1:3, Salmon Ivan 1:3, Guth Michael 1:1, Klouček Milan 1:1, Hampejs Tomáš 0:2, Urban Jaroslav 0:2),
5. kolo:
TJ Neratovice E - TJ Sokol Všetaty C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čubová Jana 4:0, Hanák Jan 4:0, Klouček Milan 2:0, Salmon Ivan 3:1, Hampejs Tomáš 2:0, body hostů: Franěk David 0:4, Pokorný Antonín 1:3, Kubíček David 0:4, Pešl Dominik 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Neratovice D 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kebrle Jan 1:3, Kloda Jiří 0:4, Kebrle Jakub 0:4, Točík David 1:3, body hostů: Fabián Jiří 4:0, Weisser Petr 2:2, Němeček Jakub 4:0, Brodský Miroslav 4:0), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Všetaty B 4:14 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Stanislav 0:4, Bulíček Michael 1:3, Týc Petr 1:3, Růžička Petr 0:4, body hostů: Polák Karel 4:0, Primáč Vojtěch 3:1, Bíba Jaroslav 4:0, Chalupa Josef 3:1), TJ Sokol Dřínov A - TJ KRALUPY B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 2:2, Káš Pavel 0:4, Poláková Lucie 2:2, Plocková Klára 4:0, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Holan Josef 3:1, Bagal Zdeněk ml. 1:3, Točík Ondřej 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Dynamo Nelahozeves A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 3:0, Svárovský Luboš 0:4, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Petera Jaroslav 0:1, body hostů: Gecašek Marek 3:1, Točík Radek 4:0, Karas Jiří 3:1, Motlová Michaela 3:1), Sokol Dolní Beřkovice B - Sokol Mělník - Pšovka A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimon Vladimír 0:4, Danaj Milan 0:4, Vaněk Antonín 2:2, Papež Miloslav 1:3, body hostů: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 3:1, Zelenka Petr 3:1, Švesták Petr 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - Sokol Mělník - Pšovka A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček David 0:4, Pešl Dominik 0:4, Ducháčková Lucie 0:4, Pokorný Antonín 0:4, body hostů: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Švesták Petr 4:0, Zelenka Petr 4:0), TJ Dynamo Nelahozeves A - Sokol Dolní Beřkovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vedral Pavel 2:2, Motlová Michaela 2:2, Novotný Josef 2:2, Gecašek Marek 2:2, body hostů: Papež Miloslav 4:0, Šimon Vladimír 0:4, Vaněk Antonín 4:0, Danaj Milan 0:4), TJ KRALUPY B - TJ Sokol Horní Počaply 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schweizer Tomáš 0:4, Holan Josef 4:0, Holeček Jiří 4:0, Hrdlička Pavel 4:0, body hostů: Němeček Vladimír 1:3, Hančl Jaroslav 1:3, Coufal Martin 1:3, Ježek František 1:1, Petera Jaroslav 0:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Dřínov A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chalupa Josef 2:2, Bíba Jaroslav 4:0, Polák Karel 3:1, Primáč Vojtěch 1:3, body hostů: Polák Jiří 0:4, Káš Pavel 1:3, Kruml Jan 3:1, Poláková Lucie 2:2), TJ Neratovice D - TJ KRALUPY A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Weisser Petr 4:0, Němeček Jakub 4:0, Brodský Miroslav 4:0, Košatý Jan 4:0, body hostů: Slapnička Karel 0:4, Růžička Petr 0:4, Týc Petr 0:4, Procházka Stanislav 0:4), TJ Neratovice E - TJ Dynamo Nelahozeves B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čubová Jana 2:0, Hanák Jan 3:1, Hampejs Tomáš 3:1, Klouček Milan 4:0, Novák Jiří 0:2, body hostů: Kebrle Jakub 1:3, Kebrle Jan 1:3, Kloda Jiří 2:2, Polách Vojtěch 0:4),
7. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloda Jiří 3:1, Kebrle Jan 3:1, Točík David 3:1, Kebrle Jakub 4:0, body hostů: Kubíček David 3:1, Pokorný Antonín 0:4, Ducháčková Lucie 0:4, Pešl Dominik 0:4), TJ KRALUPY A - TJ Neratovice E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulíček Michael 3:1, Procházka Stanislav 1:3, Týc Petr 2:2, Růžička Petr 3:1, body hostů: Čubová Jana 4:0, Salmon Ivan 2:2, Hampejs Tomáš 1:3, Sauer Jan 0:4), TJ Sokol Dřínov A - TJ Neratovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 2:2, Poláková Lucie 0:4, Plocková Klára 0:4, body hostů: Fabián Jiří 3:1, Němeček Jakub 2:2, Košatý Jan 4:0, Brodský Miroslav 2:2), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Všetaty B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Vladimír 4:0, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Svárovský Luboš 0:4, body hostů: Polák Karel 3:1, Primáč Vojtěch 3:1, Urban Milan 3:1, Chalupa Josef 3:1), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ KRALUPY B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimon Vladimír 0:4, Danaj Milan 0:4, Vaněk Antonín 3:1, Papež Miloslav 1:3, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Tkačuk Roman 4:0, Točík Ondřej 2:2, Holan Josef 3:1), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Dynamo Nelahozeves A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Braunšveig Aleš 2:2, Bízek Zdeněk 2:2, Zelenka Petr 3:1, Švesták Petr 2:2, body hostů: Točík Radek 3:1, Motlová Michaela 0:4, Brož Petr 3:1, Štipák Roman 1:3),
8. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubíček David 1:3, Ducháčková Lucie 0:4, Franěk David 0:4, Pešl Dominik 0:4, body hostů: Novotný Josef 4:0, Vedral Pavel 3:1, Gecašek Marek 4:0, Karas Jiří 4:0), TJ KRALUPY B - Sokol Mělník - Pšovka A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Točík Ondřej 1:3, Holan Josef 2:2, Holeček Jiří 3:1, Tkačuk Roman 3:1, body hostů: Zelenka Petr 1:3, Švesták Petr 0:4, Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 2:2), TJ Sokol Všetaty B - Sokol Dolní Beřkovice B 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Urban Milan 2:1, Bíba Jaroslav 2:1, Polák Karel 2:1, Primáč Vojtěch 2:1, WO 5:0, body hostů: Vaněk Antonín 4:0, Danaj Milan 0:4, Šimon Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ Neratovice D - TJ Sokol Horní Počaply 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Jiří 1:1, Brodský Miroslav 4:0, Němeček Jakub 4:0, Košatý Jan 3:1, Weisser Petr 2:0, body hostů: Němeček Vladimír 2:2, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Ježek František 0:2, Petera Jaroslav 0:2), TJ Neratovice E - TJ Sokol Dřínov A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čubová Jana 4:0, Hanák Jan 0:4, Hampejs Tomáš 0:2, Salmon Ivan 0:4, Klouček Milan 0:2, body hostů: Plocková Klára 3:1, Poláková Lucie 3:1, Káš Pavel 3:1, Kruml Jan 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ KRALUPY A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík David 0:4, Kloda Jiří 0:4, Kebrle Jan 1:3, Kebrle Jakub 0:4, body hostů: Procházka Stanislav 3:1, Růžička Petr 4:0, Týc Petr 4:0, Bulíček Michael 4:0),
9. kolo:
TJ KRALUPY A - TJ Sokol Všetaty C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulíček Michael 4:0, Týc Petr 4:0, Procházka Stanislav 3:1, Slapnička Karel 2:2, body hostů: Kubíček David 2:2, Pokorný Antonín 1:3, Pešl Dominik 0:4, Lukeš Milan 0:4), TJ Sokol Dřínov A - TJ Dynamo Nelahozeves B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 4:0, Poláková Lucie 3:1, Plocková Klára 3:1, body hostů: Točík David 1:3, Kebrle Jan 0:4, Štibinger Michal 0:4, Kloda Jiří 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Hančl Jaroslav 0:2, Němeček Vladimír 4:0, Coufal Martin 2:2, Svárovský Luboš 0:2, body hostů: Čubová Jana 2:2, Hanák Jan 1:3, Hampejs Tomáš 1:3, Klouček Milan 2:2), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 1:3, Šimon Vladimír 1:3, Papež Miloslav 0:4, Vaněk Antonín 3:1, body hostů: Fabián Jiří 4:0, Košatý Jan 2:2, Němeček Jakub 2:2, Brodský Miroslav 3:1), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 2:2, Švesták Petr 3:1, WO 0:5, body hostů: Urban Milan 0:3, Chalupa Josef 0:3, Bíba Jaroslav 2:1, Primáč Vojtěch 1:2, WO 5:0), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ KRALUPY B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Radek 4:0, Brož Petr 2:2, Gecašek Marek 4:0, Štipák Roman 4:0, body hostů: Tkačuk Roman 0:4, Holeček Jiří 1:3, Točík Ondřej 0:4, Holan Josef 1:3),
10. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ KRALUPY B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešl Dominik 0:4, Kubíček David 2:2, Franěk David 1:3, Pokorný Antonín 1:3, body hostů: Holeček Jiří 4:0, Holan Josef 3:1, Schweizer Tomáš 1:3, Točík Ondřej 4:0), TJ Sokol Všetaty B - TJ Dynamo Nelahozeves A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Primáč Vojtěch 1:3, Urban Milan 1:3, Bíba Jaroslav 2:2, Polák Karel 2:2, body hostů: Točík Radek 4:0, Brož Petr 2:2, Gecašek Marek 3:1, Štipák Roman 1:3), TJ Neratovice D - Sokol Mělník - Pšovka A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Jiří 3:1, Weisser Petr 3:1, Košatý Jan 2:2, Brodský Miroslav 2:2, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 1:3, Švesták Petr 1:3, Zelenka Petr 1:3), TJ Neratovice E - Sokol Dolní Beřkovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čubová Jana 4:0, Hampejs Tomáš 3:1, Klouček Milan 2:2, Salmon Ivan 2:2, body hostů: Vaněk Antonín 3:1, Papež Miloslav 1:3, Danaj Milan 0:4, Šimon Vladimír 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Horní Počaply 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík David 2:2, Kebrle Jan 3:1, Kebrle Jakub 1:3, Polách Vojtěch 1:3, body hostů: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 3:1, Coufal Martin 2:2, Ježek František 0:1, Svárovský Luboš 0:3), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Dřínov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulíček Michael 2:2, Růžička Petr 3:1, Týc Petr 2:2, Procházka Stanislav 1:3, body hostů: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 2:2, Plocková Klára 0:4, Poláková Lucie 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Dřínov A - TJ Sokol Všetaty C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 4:0, Plocková Klára 4:0, Poláková Lucie 1:0, Feriová Marie Rozálie 1:2, body hostů: Pokorný Antonín 1:3, Ducháčková Lucie 1:3, Lukeš Milan 0:4, Pešl Dominik 0:4), TJ Sokol Horní Počaply - TJ KRALUPY A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 3:0, Hančl Jaroslav 2:2, Coufal Martin 2:2, Svárovský Luboš 0:1, body hostů: Bulíček Michael 1:3, Růžička Petr 1:3, Týc Petr 3:1, Procházka Stanislav 0:2, Slapnička Karel 0:2), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Dynamo Nelahozeves B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 3:1, Šimon Vladimír 3:1, Papež Miloslav 4:0, Vaněk Antonín 4:0, body hostů: Kebrle Jan 1:3, Kebrle Jakub 0:4, Polách Vojtěch 1:3, Pop Petr 0:4), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Zelenka Petr 3:1, Švesták Petr 2:2, body hostů: Čubová Jana 2:2, Klouček Milan 0:4, Hampejs Tomáš 1:3, Salmon Ivan 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Neratovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Radek 3:1, Gecašek Marek 3:1, Brož Petr 1:3, Novotný Josef 0:4, body hostů: Košatý Jan 3:1, Weisser Petr 1:3, Fabián Jiří 3:1, Brodský Miroslav 2:2), TJ KRALUPY B - TJ Sokol Všetaty B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holan Josef 2:2, Schweizer Tomáš 1:3, Holeček Jiří 4:0, Hrdlička Pavel 3:1, body hostů: Primáč Vojtěch 2:2, Polák Karel 2:2, Urban Milan 2:2, Bíba Jaroslav 0:4),
12. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Všetaty B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Milan 0:4, Franěk David 0:4, Pešl Dominik 0:4, Pokorný Antonín 0:4, body hostů: Bíba Jaroslav 4:0, Urban Milan 4:0, Polák Karel 4:0, Primáč Vojtěch 4:0), TJ KRALUPY B - TJ Neratovice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bagal Zdeněk ml. 0:4, Tkačuk Roman 1:1, Holeček Jiří 4:0, Holan Josef 0:4, Schweizer Tomáš 0:2, body hostů: Fabián Jiří 3:1, Weisser Petr 2:2, Košatý Jan 3:1, Němeček Jakub 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Neratovice E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Radek 3:1, Brož Petr 3:1, Štipák Roman 2:2, Vedral Pavel 3:1, body hostů: Čubová Jana 4:0, Klouček Milan 0:4, Sauer Jan 0:4, Salmon Ivan 1:3), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Dynamo Nelahozeves B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bízek Zdeněk 3:1, Zelenka Petr 4:0, Švesták Petr 3:1, Kasáček Martin 2:2, body hostů: Kebrle Jakub 1:3, Kloda Stanislav 1:3, Kebrle Jan 1:3, Kloda Jiří 1:3), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ KRALUPY A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimon Vladimír 0:4, Danaj Milan 3:1, Papež Miloslav 3:1, Vaněk Antonín 2:2, body hostů: Procházka Stanislav 2:2, Růžička Petr 1:3, Bulíček Michael 2:2, Votava Martin 3:1), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Dřínov A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Svárovský Luboš 0:4, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 1:3, body hostů: Plocková Klára 3:1, Polák Jiří 2:2, Kruml Jan 3:1, Poláková Lucie 3:1),
13. kolo:
TJ Sokol Horní Počaply - TJ Sokol Všetaty C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vízner Pavel 3:0, Němeček Vladimír 2:0, Hančl Jaroslav 1:2, Coufal Martin 2:1, Svárovský Luboš 0:1, WO 5:0, body hostů: Novák Aleš 2:2, Kubíček David 1:3, Ducháčková Lucie 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Dřínov A - Sokol Dolní Beřkovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 2:2, Polák Jiří 2:2, Plocková Klára 3:1, body hostů: Vaněk Antonín 3:1, Papež Miloslav 3:1, Danaj Milan 0:4, Šimon Vladimír 0:4), TJ KRALUPY A - Sokol Mělník - Pšovka A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slapnička Karel 0:4, Růžička Petr 2:2, Votava Martin 3:1, Bulíček Michael 2:2, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 2:2, Švesták Petr 3:1, Zelenka Petr 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Dynamo Nelahozeves A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloda Jiří 1:3, Kebrle Jan 1:3, Štibinger Michal 0:4, Kebrle Jakub 0:4, body hostů: Motlová Michaela 4:0, Novotný Josef 3:1, Štipák Roman 3:1, Brož Petr 4:0), TJ Neratovice E - TJ KRALUPY B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čubová Jana 4:0, Hampejs Tomáš 1:3, Klouček Milan 1:3, Salmon Ivan 1:3, body hostů: Hrdlička Pavel 3:1, Holeček Jiří 3:1, Točík Ondřej 3:1, Holan Josef 0:3, Schweizer Tomáš 0:1), TJ Neratovice D - TJ Sokol Všetaty B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabián Jiří 2:2, Weisser Petr 4:0, Němeček Jakub 4:0, Košatý Jan 3:1, body hostů: Bíba Jaroslav 2:2, Polák Karel 1:3, Urban Milan 0:4, Chalupa Josef 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešl Dominik 0:4, Müller Václav 0:4, Novák Aleš 0:4, Kubíček David 0:4, body hostů: Němeček Jakub 4:0, Brodský Miroslav 4:0, Fabián Jiří 4:0, Košatý Jan 4:0), TJ Sokol Všetaty B - TJ Neratovice E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bíba Jaroslav 3:1, Primáč Vojtěch 0:4, Urban Milan 3:1, Chalupa Josef 2:2, body hostů: Čubová Jana 4:0, Hampejs Tomáš 2:2, Salmon Ivan 1:3, Sauer Jan 1:3), TJ KRALUPY B - TJ Dynamo Nelahozeves B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schweizer Tomáš 0:4, Holan Josef 1:1, Holeček Jiří 4:0, Točík Ondřej 4:0, Tkačuk Roman 2:0, body hostů: Kloda Stanislav 1:3, Kebrle Jan 2:2, Kloda Jiří 1:3, Točík David 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ KRALUPY A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Radek 4:0, Brož Petr 4:0, Štipák Roman 4:0, Novotný Josef 2:2, body hostů: Bulíček Michael 0:4, Růžička Petr 0:4, Procházka Stanislav 1:3, Votava Martin 1:1, Slapnička Karel 0:2), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Dřínov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 1:3, Zelenka Petr 1:3, Švesták Petr 2:2, body hostů: Plocková Klára 0:3, Káš Pavel 2:2, Kruml Jan 3:1, Poláková Lucie 3:1, Polák Jiří 0:1), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Horní Počaply 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Danaj Milan 2:2, Šimon Vladimír 2:2, Papež Miloslav 3:1, Vaněk Antonín 3:1, body hostů: Němeček Vladimír 3:1, Svárovský Luboš 0:2, Hančl Jaroslav 2:2, Coufal Martin 1:3, Petera Jaroslav 0:2),
15. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Všetaty C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hollein Martin 1:3, Šimon Vladimír 3:1, Danaj Milan 2:2, Papež Miloslav 4:0, body hostů: Lukeš Milan 0:4, Müller Václav 1:3, Novák Aleš 3:1, Kubíček David 2:2), TJ Sokol Horní Počaply - Sokol Mělník - Pšovka A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Vladimír 3:1, Svárovský Luboš 0:4, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 3:1, Švesták Petr 3:1, Zelenka Petr 4:0), TJ Sokol Dřínov A - TJ Dynamo Nelahozeves A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 2:2, Poláková Lucie 3:1, Plocková Klára 2:2, body hostů: Gecašek Marek 2:2, Brož Petr 1:3, Štipák Roman 2:2, Ovsenáková Alena 0:4), TJ KRALUPY A - TJ KRALUPY B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulíček Michael 2:2, Týc Petr 3:1, Růžička Petr 2:2, Procházka Stanislav 1:3, body hostů: Holan Josef 1:3, Holeček Jiří 3:1, Tkačuk Roman 3:1, Točík Ondřej 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Všetaty B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloda Stanislav 0:3, Kloda Jiří 0:3, Točík David 0:3, Kebrle Jan 1:2, WO 5:0, body hostů: Bíba Jaroslav 4:0, Primáč Vojtěch 4:0, Chalupa Josef 3:1, WO 0:5), TJ Neratovice E - TJ Neratovice D 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hanák Jan 0:4, Hampejs Tomáš 0:4, Klouček Milan 0:4, WO 0:5, body hostů: Fabián Jiří 3:0, Košatý Jan 3:0, Němeček Jakub 3:0, Brodský Miroslav 3:0, WO 5:0),
16. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Neratovice E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukeš Milan 0:4, Pešl Dominik 0:4, Ducháčková Lucie 0:4, Novák Aleš 3:1, body hostů: Čubová Jana 4:0, Klouček Milan 3:1, Salmon Ivan 3:1, Hampejs Tomáš 3:1), TJ Neratovice D - TJ Dynamo Nelahozeves B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Jakub 4:0, Fabián Jiří 4:0, Brodský Miroslav 4:0, Košatý Jan 4:0, body hostů: Kebrle Jan 0:4, Kebrle Jakub 0:4, Kloda Jiří 0:4, Polách Vojtěch 0:4), TJ Sokol Všetaty B - TJ KRALUPY A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bíba Jaroslav 4:0, Primáč Vojtěch 3:1, Polák Karel 2:2, WO 0:5, body hostů: Votava Martin 1:2, Bulíček Michael 1:2, Růžička Petr 0:3, Procházka Stanislav 1:2, WO 5:0), TJ KRALUPY B - TJ Sokol Dřínov A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holan Josef 1:3, Tkačuk Roman 2:2, Holeček Jiří 4:0, Točík Ondřej 3:1, body hostů: Kruml Jan 3:1, Káš Pavel 1:3, Polák Jiří 2:2, Plocková Klára 0:3, Feriová Marie Rozálie 0:1), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Horní Počaply 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Radek 4:0, Gecašek Marek 4:0, Brož Petr 3:1, Vedral Pavel 2:2, body hostů: Němeček Vladimír 2:2, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 1:3, Ježek František 0:4), Sokol Mělník - Pšovka A - Sokol Dolní Beřkovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Kasáček Martin 2:2, Švesták Petr 2:2, body hostů: Vaněk Antonín 2:2, Papež Miloslav 2:2, Šimon Vladimír 0:4, Danaj Milan 0:4),
17. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Sokol Všetaty C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Zelenka Petr 4:0, Švesták Petr 4:0, body hostů: Kubíček David 0:4, Pokorný Antonín 0:4, Novák Aleš 0:4, Müller Václav 0:4), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Dynamo Nelahozeves A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hollein Martin 0:4, Danaj Milan 0:4, Papež Miloslav 1:3, Šimon Vladimír 0:4, body hostů: Točík Radek 4:0, Brož Petr 3:1, Štipák Roman 4:0, Vedral Pavel 4:0), TJ Sokol Horní Počaply - TJ KRALUPY B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Ježek František 1:1, Hančl Jaroslav 2:2, Coufal Martin 2:2, Petera Jaroslav 0:2, body hostů: Schweizer Tomáš 0:4, Tkačuk Roman 3:1, Holan Josef 3:1, Karas Ivan 1:3), TJ Sokol Dřínov A - TJ Sokol Všetaty B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 3:1, Polák Jiří 2:1, Plocková Klára 2:2, Feriová Marie Rozálie 0:1, body hostů: Bíba Jaroslav 2:2, Primáč Vojtěch 1:3, Chalupa Josef 1:3, Urban Milan 1:3), TJ KRALUPY A - TJ Neratovice D 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bulíček Michael 1:3, Procházka Stanislav 1:3, Slapnička Karel 0:4, WO 0:5, body hostů: Košatý Jan 3:0, Brodský Miroslav 3:0, Kratochvíl Ivo 1:2, Fabián Jiří 3:0, WO 5:0), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Neratovice E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kloda Jiří 1:2, Kebrle Jan 1:2, Pop Petr 1:2, Polách Vojtěch 1:2, WO 5:0, body hostů: Hampejs Tomáš 4:0, Klouček Milan 4:0, Novák Jiří 0:4, WO 0:5),
18. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Dynamo Nelahozeves B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Václav 1:3, Pokorný Antonín 1:1, Ducháčková Lucie 0:2, Kubíček David 3:1, Franěk David 1:1, Lukeš Milan 0:2, body hostů: Pop Petr 0:4, Kloda Jiří 3:1, Kebrle Jan 4:0, Polách Vojtěch 3:1), TJ Neratovice E - TJ KRALUPY A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hanák Jan 1:3, Hampejs Tomáš 2:2, Klouček Milan 2:2, Novák Jiří 1:3, body hostů: Votava Martin 3:1, Bulíček Michael 2:2, Procházka Stanislav 1:3, Růžička Petr 4:0), TJ Neratovice D - TJ Sokol Dřínov A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabián Jiří 3:1, Němeček Jakub 4:0, Weisser Petr 3:1, Brodský Miroslav 2:2, body hostů: Káš Pavel ml. 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:4, Kruml Jan 2:2, Káš Pavel 2:2), TJ Sokol Všetaty B - TJ Sokol Horní Počaply 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bíba Jaroslav 3:1, Polák Karel 2:0, Chalupa Josef 3:1, Primáč Vojtěch 4:0, Urban Milan 2:0, body hostů: Němeček Vladimír 2:2, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, Ježek František 0:2, Svárovský Luboš 0:2), TJ KRALUPY B - Sokol Dolní Beřkovice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Točík Ondřej 3:1, Tkačuk Roman 4:0, Holeček Jiří 4:0, Holan Josef 3:1, body hostů: Vaněk Antonín 2:2, Šimon Vladimír 0:4, Danaj Milan 0:4, Raček Jan 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves A - Sokol Mělník - Pšovka A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Petr 3:1, Vedral Pavel 0:4, Štipák Roman 3:1, Gecašek Marek 3:1, body hostů: Braunšveig Aleš 2:2, Bízek Zdeněk 2:2, Švesták Petr 1:3, Zelenka Petr 2:2),
19. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík Radek 4:0, Brož Petr 2:2, Štipák Roman 3:1, Karas Jiří 2:2, body hostů: Pešl Dominik 0:4, Novák Aleš 3:1, Kubíček David 2:2, Lukeš Milan 0:4), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ KRALUPY B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 2:2, Zelenka Petr 3:1, Švesták Petr 4:0, body hostů: Hrdlička Pavel 1:3, Holeček Jiří 1:3, Točík Ondřej 1:3, Holan Josef 0:4), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Sokol Všetaty B 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Papež Miloslav 2:2, Danaj Milan 0:4, Šimon Vladimír 0:4, WO 0:5, body hostů: Bíba Jaroslav 3:0, Chalupa Josef 2:1, Primáč Vojtěch 3:0, Urban Milan 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Neratovice D 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Vladimír 1:3, Svárovský Luboš 0:4, Hančl Jaroslav 0:4, Coufal Martin 0:4, body hostů: Fabián Jiří 3:1, Němeček Jakub 4:0, Košatý Jan 4:0, Weisser Petr 4:0), TJ Sokol Dřínov A - TJ Neratovice E 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kruml Jan 3:0, Káš Pavel 3:0, Poláková Lucie 3:0, Pleticha Robert 1:2, WO 5:0, body hostů: Hampejs Tomáš 1:3, Salmon Ivan 1:3, Sauer Jan 0:4, WO 0:5), TJ KRALUPY A - TJ Dynamo Nelahozeves B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bulíček Michael 4:0, Slapnička Karel 1:3, Procházka Stanislav 4:0, Votava Martin 4:0, body hostů: Kloda Jiří 1:3, Kloda Stanislav 1:3, Točík David 1:3, Polách Vojtěch 0:2, Popová Kateřina 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ KRALUPY A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 4:0, Kubíček David 2:2, Ducháčková Lucie 0:4, Pešl Dominik 0:4, body hostů: Procházka Stanislav 3:1, Votava Martin 2:2, Bulíček Michael 2:2, Růžička Petr 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves B - TJ Sokol Dřínov A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kebrle Jan 1:3, Kloda Jiří 1:3, Polách Vojtěch 1:3, Točík David 2:2, body hostů: Polák Jiří 2:0, Poláková Lucie 4:0, Kruml Jan 4:0, Pleticha Robert 1:3, Feriová Marie Rozálie 0:2), TJ Neratovice E - TJ Sokol Horní Počaply 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hampejs Tomáš 2:2, Salmon Ivan 2:2, Sauer Jan 0:4, Kratochvíl Lukáš 2:2, body hostů: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 3:1, Hančl Jaroslav 2:2, Ježek František 1:3), TJ Neratovice D - Sokol Dolní Beřkovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Košatý Jan 3:1, Weisser Petr 4:0, Němeček Jakub 3:1, Kovařík Pavel 0:4, body hostů: Danaj Milan 1:3, Šimon Vladimír 1:3, Papež Miloslav 1:3, Vaněk Antonín 3:1), TJ Sokol Všetaty B - Sokol Mělník - Pšovka A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Primáč Vojtěch 1:3, Bíba Jaroslav 3:1, Urban Milan 0:2, Polák Karel 3:1, Chalupa Josef 0:2, body hostů: Braunšveig Aleš 3:1, Bízek Zdeněk 2:2, Švesták Petr 1:3, Zelenka Petr 3:1), TJ KRALUPY B - TJ Dynamo Nelahozeves A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holan Josef 1:3, Hrdlička Pavel 3:1, Holeček Jiří 1:3, Točík Ondřej 0:4, body hostů: Karas Jiří 2:2, Štipák Roman 2:2, Gecašek Marek 4:0, Točík Radek 3:1),
21. kolo:
TJ KRALUPY B - TJ Sokol Všetaty C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holan Josef 4:0, Tkačuk Roman 4:0, Holeček Jiří 3:1, Schweizer Tomáš 0:4, body hostů: Müller Václav 1:3, Ducháčková Lucie 1:3, Novák Aleš 1:3, Kubíček David 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves A - TJ Sokol Všetaty B 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novotný Josef 2:2, Motl Ludvík 0:4, Točík Radek 4:0, WO 0:5, body hostů: Polák Karel 2:1, Primáč Vojtěch 1:2, Chalupa Josef 1:2, Urban Milan 2:1, WO 5:0), Sokol Mělník - Pšovka A - TJ Neratovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Braunšveig Aleš 2:2, Bízek Zdeněk 1:3, Zelenka Petr 0:4, Švesták Petr 2:2, body hostů: Weisser Petr 1:3, Němeček Jakub 4:0, Fabián Jiří 4:0, Košatý Jan 2:2), Sokol Dolní Beřkovice B - TJ Neratovice E 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Danaj Milan 3:1, Šimon Vladimír 3:1, Papež Miloslav 2:2, Vaněk Antonín 4:0, body hostů: Hampejs Tomáš 1:3, Salmon Ivan 1:3, Hanák Jan 1:3, Novák Jiří 1:3), TJ Sokol Horní Počaply - TJ Dynamo Nelahozeves B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vízner Pavel 4:0, Němeček Vladimír 3:0, Hančl Jaroslav 1:3, Coufal Martin 4:0, Svárovský Luboš 0:1, body hostů: Točík David 1:3, Kloda Jiří 1:3, Kloda Stanislav 2:2, Štibinger Michal 0:4), TJ Sokol Dřínov A - TJ KRALUPY A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 3:1, Poláková Lucie 3:1, Plocková Klára 2:2, body hostů: Bulíček Michael 1:3, Votava Martin 2:2, Růžička Petr 0:4, Procházka Stanislav 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Všetaty C - TJ Sokol Dřínov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Aleš 3:1, Kubíček David 2:2, Müller Václav 1:3, Franěk David 1:3, body hostů: Plocková Klára 2:2, Feriová Marie Rozálie 0:4, Kruml Jan 4:0, Káš Pavel 3:1), TJ KRALUPY A - TJ Sokol Horní Počaply 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bulíček Michael 2:2, Slapnička Karel 2:2, Procházka Stanislav 4:0, Votava Martin 4:0, body hostů: Coufal Martin 2:2, Hančl Jaroslav 2:2, Ježek František 0:4, Petera Jaroslav 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves B - Sokol Dolní Beřkovice B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kloda Jiří 1:3, Kloda Stanislav 1:3, Kebrle Jan 3:1, WO 0:5, body hostů: Vaněk Antonín 3:0, Papež Miloslav 2:1, Danaj Milan 0:3, Šimon Vladimír 2:1, WO 5:0), TJ Neratovice E - Sokol Mělník - Pšovka A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hampejs Tomáš 1:3, Klouček Milan 1:3, Salmon Ivan 0:4, Sauer Jan 0:4, body hostů: Braunšveig Aleš 4:0, Bízek Zdeněk 4:0, Švesták Petr 4:0, Zelenka Petr 2:2), TJ Neratovice D - TJ Dynamo Nelahozeves A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Jakub 3:1, Brodský Miroslav 3:1, Košatý Jan 3:1, Kovařík Tomáš 2:2, body hostů: Motl Ludvík 0:4, Novotný Josef 0:4, Točík Radek 4:0, Štipák Roman 1:3), TJ Sokol Všetaty B - TJ KRALUPY B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urban Milan 3:1, Primáč Vojtěch 2:2, Chalupa Josef 2:2, Polák Karel 3:1, body hostů: Holeček Jiří 3:1, Hrdlička Pavel 3:1, Schweizer Tomáš 0:4, Holan Josef 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy