Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor 2.třídy
1. kolo:
SK Mšeno - TJ Sokol Dřínov B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájková Magdalena 3:0, Stritzko Vojtěch 3:0, Koloc Milan 3:0, Kůtek Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Káš Pavel ml. 0:4, Mikysková Karolína 0:4, Tyle Tomáš 0:4, WO 0:5), SK Liběchov - TJ Sokol Byšice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregorová Markéta 1:3, Mikyska Radek 3:1, Vítová Johana 0:4, Vít Miloslav 1:3, body hostů: Horák Milan 3:1, Vais Jindřich 4:0, Kolka Daniel 3:1, Ducháček Milan 1:3), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Start Mlékojedy B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Miroslav 3:1, Týnek Jan 4:0, Šebek Petr 0:3, Štěpán Stanislav 1:3, Havel Jiří 0:1, body hostů: Pilinský Michal 2:2, Krojidlo Jan 1:1, Nikolov Kiril 3:1, Dvořák Zdeněk ml. 2:2, Beneš Pavel 0:2), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Dynamo Nelahozeves D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horkavý Zdeněk 3:1, Ovsenáková Alena 1:3, Kotrč Miloslav 2:2, Hamák Václav 2:2, body hostů: Štibinger Michal 3:1, Polách Vojtěch 2:2, Popová Kateřina 1:3, Pop Petr 2:2), TJ Start Mlékojedy A - TJ Neratovice F 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zajbrlík Petr 4:0, Strnad Jiří 4:0, Novotný Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Kovařík Tomáš 0:3, Kratochvíl Lukáš 0:3, Kovařík Pavel 0:3, Novák Jiří 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Byšice B - Sokol Dolní Beřkovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žára Michal 1:3, Hájek Jaroslav 0:4, Kubánek Kamil 0:4, Žára Robert 0:4, body hostů: Hollein Martin 4:0, Raček Jan 4:0, Brauner Josef 4:0, Borecká Světluška 3:1), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Libiš 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Carva Pavel 4:0, Dvořák Michal 4:0, Čech Miroslav 2:0, Dvořák Miroslav 3:1, Zelenka Rostislav 2:0, body hostů: Mróz Roman 0:4, Škaloud Martin 1:3, Pour Svatopluk 0:4, Šebek Eduard 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Libiš 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pleticha Robert 4:0, Plocková Klára 4:0, Dvořáková Lucie 1:3, Mikysková Karolína 2:2, body hostů: Šebek Eduard 2:2, Ryšlavá Pavla 0:4, Ryslavý Marek 1:3, Pour Svatopluk 2:2), Sokol Dolní Beřkovice C - Sokol Mělník - Pšovka B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hollein Martin 0:4, Borecká Světluška 2:2, Brauner Josef 2:2, Raček Jan 2:2, body hostů: Čech Miroslav 2:0, Zelenka Rostislav 1:3, Zelenka Petr 4:0, Carva Pavel 3:1, Dvořák Miroslav 0:2), TJ Neratovice F - TJ Sokol Byšice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovaříková Marcela 0:4, Novák Jiří 4:0, Kratochvíl Lukáš 4:0, Vítek Adam 1:3, body hostů: Žára Robert 1:3, Žára Michal 2:2, Kubánek Kamil 2:2, Krejčí František 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Start Mlékojedy A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štibinger Michal 0:4, Polách Vojtěch 1:3, Popová Kateřina 0:4, Pop Petr 0:4, body hostů: Zajbrlík Petr 4:0, Strnad Jiří 4:0, Novotný Petr 3:1, Svatoň Tomáš 4:0), TJ Start Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves C 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nikolov Kiril 1:3, Pilinský Michal 0:4, Pilinský Tomáš 0:4, Lindr Filip 0:4, body hostů: Horkavý Zdeněk 4:0, Ovsenáková Alena 4:0, Hamák Václav 3:1, Kotrč Miloslav 4:0), TJ Sokol Byšice A - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vais Jindřich 4:0, Kolka Daniel 4:0, Píša Martin 2:2, Horák Milan 3:1, body hostů: Pelikán Luboš 0:4, Týnek Jan 2:2, Lhotský Miroslav 1:2, Štěpán Stanislav 0:2, Kundera Martin 0:2, Havel Jiří 0:1), SK Mšeno - SK Liběchov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kůtek Jaroslav 3:1, Stritzko Vojtěch 3:1, Hájková Magdalena 3:1, Koloc Milan 1:0, Vaněk Jindřich 2:1, body hostů: Pokorný Dominik 0:4, Strnadová Kateřina 0:4, Vít Miloslav 4:0, Gregorová Markéta 0:4),
3. kolo:
SK Liběchov - TJ Sokol Dřínov B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vít Miloslav 2:0, Gregorová Markéta 3:0, Mikyska Radek 3:0, Miženko Milan 2:0, Ryšavý Jiří 0:1, Vítová Johana 0:1, WO 5:0, body hostů: Dvořáková Lucie 1:3, Chvojková Štěpánka 1:3, Tyle Tomáš 0:4, WO 0:5), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - SK Mšeno 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pelikán Luboš 0:4, Týnek Jan 1:3, Lhotský Miroslav 0:4, Kundera Martin 0:4, body hostů: Kůtek Jaroslav 4:0, Sedlák Tomáš 4:0, Stritzko Vojtěch 4:0, Hájková Magdalena 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Byšice A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horkavý Zdeněk 2:2, Vedral Pavel 4:0, Hamák Václav 1:3, Tobiášek Martin 4:0, body hostů: Horák Milan 2:2, Vais Jindřich 2:2, Kolka Daniel 1:3, Ducháček Milan 0:4), TJ Start Mlékojedy A - TJ Start Mlékojedy B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Novotný Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Hnátek Lukáš 0:3, Pilinský Michal 0:3, Nikolov Kiril 0:1, Pilinský Tomáš 0:3, Kostelecký Zdeněk 0:2, WO 5:0), TJ Sokol Byšice B - TJ Dynamo Nelahozeves D 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Žára Robert 0:4, Hájek Jaroslav 0:4, Krejčí František 0:4, WO 0:5, body hostů: Polách Vojtěch 3:0, Štibinger Michal 3:0, Pop Petr 3:0, Novotný Petr 3:0, WO 5:0), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Neratovice F 0:18wo, TJ Sokol Libiš - Sokol Dolní Beřkovice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mróz Roman 0:2, Homola Marek 0:4, Pour Svatopluk 0:2, Škaloud Martin 2:2, Holub Petr 0:2, Šebek Eduard 0:2, body hostů: Brauner Josef 2:0, Raček Jan 4:0, Borecká Světluška 3:1, Hollein Martin 4:0, Krejčová Eliška 1:1),
4. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - Sokol Dolní Beřkovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Káš Pavel ml. 3:1, Šály Vladimír 0:4, Tyle Tomáš 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:4, body hostů: Borecká Světluška 4:0, Brauner Josef 3:1, Krejčová Eliška 3:1, Raček Jan 3:1), TJ Neratovice F - TJ Sokol Libiš 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Tomáš 4:0, Kratochvíl Lukáš 4:0, Novák Jiří 3:1, Kovařík Pavel 4:0, body hostů: Pour Svatopluk 0:4, Šebek Eduard 0:4, Holub Petr 0:4, Škaloud Martin 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves D - Sokol Mělník - Pšovka B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popová Kateřina 1:3, Polách Vojtěch 1:3, Novotný Petr 1:3, Pop Petr 2:2, body hostů: Zelenka Petr 4:0, Zelenka Rostislav 0:4, Dvořák Michal 4:0, Dvořák Miroslav 3:1), TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Byšice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nikolov Kiril 3:1, Dvořák Zdeněk ml. 3:1, Kostelecký Zdeněk 3:1, Krojidlo Jan 4:0, body hostů: Žára Michal 0:4, Žára Robert 0:4, Hájek Jaroslav 1:3, Kubánek Kamil 2:2), TJ Sokol Byšice A - TJ Start Mlékojedy A 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Píša Martin 0:3, Horák Milan 0:3, Vais Jindřich 2:1, Kolka Daniel 0:3, WO 5:0, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 3:1, Svatoň Tomáš 3:1, WO 0:5), SK Mšeno - TJ Dynamo Nelahozeves C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájková Magdalena 2:2, Stritzko Vojtěch 3:1, Kůtek Jaroslav 4:0, Sedlák Tomáš 3:1, body hostů: Kotrč Miloslav 0:4, Karas Jiří 3:1, Horkavý Zdeněk 1:3, Hamák Václav 0:4), SK Liběchov - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikyska Radek 3:1, Miženko Milan 3:1, Vít Miloslav 3:1, Vítová Johana 0:2, Ryšavý Jiří 0:2, body hostů: Pelikán Luboš 0:2, Týnek Jan 4:0, Lhotský Miroslav 1:3, Štěpán Stanislav 1:3, Kundera Martin 1:1),
5. kolo:
TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Dřínov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebek Petr 1:1, Lhotský Miroslav 3:1, Týnek Jan 4:0, Pelikán Luboš 2:2, Štěpán Stanislav 0:2, body hostů: Pleticha Robert 3:1, Káš Pavel ml. 2:2, Chvojková Štěpánka 1:3, Šály Vladimír 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves C - SK Liběchov 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tobiášek Martin 4:0, Ovsenáková Alena 4:0, Horkavý Zdeněk 2:2, Hamák Václav 3:1, body hostů: Pokorný Dominik 0:4, Strnadová Kateřina 0:4, Vít Miloslav 2:2, Gregorová Markéta 1:3), TJ Start Mlékojedy A - SK Mšeno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jiří 3:1, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 2:2, Novotný Petr 0:4, body hostů: Stritzko Vojtěch 1:3, Hájková Magdalena 2:2, Kůtek Jaroslav 1:3, Sedlák Tomáš 3:1 Velmi vyrovnaný zápas, vněmž v mnoha setech rozhodovali pouhé dva míčky. O vítězství domácích hlavně rozhodl čtyřbodový Petr Zajbrlík.), TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Byšice A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myška Radek 0:2, Loudín Přemysl 0:4, Kubánek Kamil 0:4, Žára Michal 0:4, Žára Robert 0:2, body hostů: Horák Milan 4:0, Píša Martin 4:0, Ducháček Milan 4:0, Kolka Daniel 4:0), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Start Mlékojedy B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Miroslav 3:1, Dvořák Michal 3:1, Čech Miroslav 2:0, Zelenka Rostislav 3:1, Carva Pavel 2:0, body hostů: Beneš Pavel 0:4, Hnátek Lukáš 0:4, Nikolov Kiril 2:2, Kostelecký Zdeněk 1:3), TJ Sokol Libiš - TJ Dynamo Nelahozeves D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Petr 0:4, Homola Marek 0:4, Mróz Roman 1:3, Škaloud Martin 2:2, body hostů: Popová Kateřina 2:2, Pop Petr 4:0, Štibinger Michal 4:0, Polách Vojtěch 3:1), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Neratovice F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Borecká Světluška 3:1, Brauner Josef 0:2, Raček Jan 1:3, Hollein Martin 1:3, Danaj Milan 2:0, body hostů: Košatý Jan 4:0, Kovařík Tomáš 1:3, Kovařík Pavel 2:2, Novák Jiří 2:2),
6. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Neratovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šály Vladimír 0:4, Chvojková Štěpánka 1:3, Dvořáková Lucie 0:3, Pleticha Robert 3:1, Krumlová Lucie 0:1, body hostů: Kovařík Tomáš 3:1, Kovařík Pavel 3:1, Novák Jiří 4:0, Vítek Adam 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves D - Sokol Dolní Beřkovice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štibinger Michal 4:0, Polách Vojtěch 3:1, Popová Kateřina 1:3, Pop Petr 2:2, body hostů: Borecká Světluška 2:2, Raček Jan 2:2, Brauner Josef 0:1, Hollein Martin 2:2, Krejčová Eliška 0:3), TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Libiš 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kostelecký Zdeněk 4:0, Salajka Petr 2:2, Nikolov Kiril 4:0, Pilinský Tomáš 1:3, body hostů: Holub Petr 1:3, Homola Marek 0:2, Pour Svatopluk 2:2, Šebek Eduard 2:2, Homolová Martina 0:2), TJ Sokol Byšice A - Sokol Mělník - Pšovka B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horák Milan 1:3, Vais Jindřich 1:3, Kolka Daniel 2:2, Píša Martin 1:3, body hostů: Zelenka Petr 4:0, Zelenka Rostislav 0:4, Čech Miroslav 3:1, Carva Pavel 4:0), SK Mšeno - TJ Sokol Byšice B 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koloc Milan 3:0, Stritzko Vojtěch 3:0, Hájková Magdalena 3:0, Kůtek Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Myška Radek 0:4, Žára Robert 0:4, Hájek Jaroslav 0:4, WO 0:5), SK Liběchov - TJ Start Mlékojedy A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikyska Radek 0:4, Miženko Milan 0:4, Vít Miloslav 0:4, Gregorová Markéta 0:4, body hostů: Zajbrlík Petr 4:0, Strnad Jiří 4:0, Svatoň Tomáš 4:0, Novotný Petr 4:0), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Dynamo Nelahozeves C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Miroslav 0:4, Štěpán Stanislav 0:4, Čáp Kamil 0:4, Petržílka Ivan 0:4, body hostů: Horkavý Zdeněk 4:0, Ovsenáková Alena 4:0, Hamák Václav 4:0, Kotrč Miloslav 4:0),
7. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Dřínov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horkavý Zdeněk 4:0, Ovsenáková Alena 4:0, Hamák Václav 4:0, Kotrč Miloslav 4:0, body hostů: Šály Vladimír 0:4, Krumlová Lucie 0:4, Dvořáková Lucie 0:4, Chvojková Štěpánka 0:4), TJ Start Mlékojedy A - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Strnad Jiří 3:1, Zajbrlík Petr 3:1, Svatoň Tomáš 4:0, WO 0:5, body hostů: Týnek Jan 2:1, Pelikán Luboš 0:3, Lhotský Miroslav 0:3, Čáp Kamil 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Byšice B - SK Liběchov 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Myška Radek 0:2, Loudín Přemysl 2:2, Kubánek Kamil 0:4, Hájek Jaroslav 1:3, Žára Robert 0:2, body hostů: Mikyska Radek 4:0, Miženko Milan 3:1, Gregorová Markéta 2:2, Vít Miloslav 4:0), Sokol Mělník - Pšovka B - SK Mšeno 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Carva Pavel 1:3, Čech Miroslav 1:1, Dvořák Michal 2:2, Dvořák Miroslav 0:4, Zelenka Petr 1:1, body hostů: Koloc Milan 2:2, Sedlák Tomáš 4:0, Kůtek Jaroslav 2:2, Hájková Magdalena 3:1 Na půdu letos v kombinované sestavě hrajícího domácího týmů "B" přijel ambiciózní soupeř ze Mšena. V utkání hraném v přátelském duchu domácí prohráli obě úvodní čtyřhry a skóre se začalo rychle naklánět ve prospěch dobře hrajících hostů. A když po polovině zápasů nebylo o výhře hostů téměř pochyb, nemohlo pomoci ani střídání nechtějícího hrát vedoucího týmu za zraněného Mirka Čecha. Pak asi nepřekvapí jeho gentlemanská prohra s jinak výborně hrající Magdou Hájkovou, která byla překvapivě jedním z tahounů a strůjcem jednoznačného a zaslouženého vítězství hostů.), TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Petr 0:2, Homola Marek 0:2, Pour Svatopluk 0:4, Škaloud Martin 3:1, Ryslavý Marek 0:2, Šebek Eduard 0:2, body hostů: Horák Milan 4:0, Píša Martin 3:1, Kolka Daniel 3:1, Ducháček Milan 3:1), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Start Mlékojedy B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brauner Josef 1:1, Hollein Martin 3:1, Raček Jan 3:1, Borecká Světluška 4:0, Krejčová Eliška 1:1, body hostů: Kostelecký Zdeněk 0:4, Dvořák Zdeněk ml. 1:3, Nikolov Kiril 0:2, Grigoriadi Roman 3:1, Krojidlo Jan 0:2), TJ Neratovice F - TJ Dynamo Nelahozeves D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Pavel 1:3, Kovařík Tomáš 2:2, Kratochvíl Lukáš 4:0, Novák Jiří 2:2, body hostů: Štibinger Michal 3:1, Polách Vojtěch 3:1, Popová Kateřina 1:3, Novotný Petr 0:4),
8. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Dynamo Nelahozeves D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šály Vladimír 1:3, Pleticha Robert 4:0, Chvojková Štěpánka 0:3, Káš Pavel ml. 2:2, Plocková Klára 1:0, body hostů: Novotný Petr 1:3, Polách Vojtěch 3:1, Popová Kateřina 2:2, Pop Petr 2:2), TJ Start Mlékojedy B - TJ Neratovice F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kostelecký Zdeněk 1:3, Dvořák Zdeněk ml. 1:3, Nikolov Kiril 1:3, Grigoriadi Roman 3:1, body hostů: Kratochvíl Lukáš 2:2, Kovařík Tomáš 3:1, Novák Jiří 2:2, Kovařík Pavel 3:1), TJ Sokol Byšice A - Sokol Dolní Beřkovice C 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ducháček Milan 2:2, Kolka Daniel 4:0, Vais Jindřich 4:0, Horák Milan 4:0, body hostů: Hollein Martin 0:4, Brauner Josef 0:3, Raček Jan 1:3, Borecká Světluška 1:3, Krejčová Eliška 0:1), SK Mšeno - TJ Sokol Libiš 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 2:0, Hájková Magdalena 4:0, Sedlák Tomáš 4:0, Vaněk Jindřich 1:1, Kůtek Jaroslav 2:0, Stritzko Vojtěch 2:0, body hostů: Pour Svatopluk 0:2, Homolová Martina 0:2, Mróz Roman 0:4, Škaloud Martin 1:3, Šebek Eduard 0:2, Mrózová Martina 0:2), SK Liběchov - Sokol Mělník - Pšovka B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vít Miloslav 1:3, Gregorová Markéta 1:3, Miženko Milan 1:3, Mikyska Radek 2:2, body hostů: Dvořák Miroslav 0:4, Dvořák Michal 4:0, Zelenka Petr 4:0, Čech Miroslav 3:1), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Byšice B 12:6 (teplota před utkáním 15 C po utkání 16,5 C střídání domácí : utkání č. 7 Štěpán Stanislav za Pelikán Luboš utkání č. 12 Havel Jiří za Kundera Martin čtyřhry 2:0, body domácích: Lhotský Miroslav 3:1, Pelikán Luboš 1:0, Týnek Jan 4:0, Kundera Martin 1:1, Štěpán Stanislav 1:2, Havel Jiří 0:2, body hostů: Žára Robert 2:2, Žára Michal 1:3, Loudín Přemysl 3:1, Hora Martin 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Start Mlékojedy A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karas Jiří 3:1, Vedral Pavel 1:1, Tobiášek Martin 1:3, Ovsenáková Alena 3:1, Horkavý Zdeněk 0:2, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 1:3, Svatoň Tomáš 2:2, Novotný Petr 1:3),
9. kolo:
TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Dřínov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 3:1, Svatoň Tomáš 4:0, Novotný Petr 4:0, body hostů: Šály Vladimír 0:4, Káš Pavel ml. 1:3, Chvojková Štěpánka 0:4, Krumlová Lucie 0:4), TJ Sokol Byšice B - TJ Dynamo Nelahozeves C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žára Michal 0:4, Žára Robert 0:4, Kubánek Kamil 0:4, Hájek Jaroslav 0:4, body hostů: Horkavý Zdeněk 4:0, Ovsenáková Alena 4:0, Hamák Václav 4:0, Kotrč Miloslav 4:0), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Michal 4:0, Dvořák Miroslav 3:1, Čech Miroslav 3:1, Zelenka Rostislav 3:1, body hostů: Týnek Jan 2:2, Pelikán Luboš 0:2, Lhotský Miroslav 0:2, Kundera Martin 1:3, Šebek Petr 0:2, Havel Jiří 0:2), TJ Sokol Libiš - SK Liběchov 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Petr 0:2, Mróz Roman 0:2, Pour Svatopluk 0:4, Škaloud Martin 1:3, Homolová Martina 0:2, Šebek Eduard 0:2, body hostů: Mikyska Radek 4:0, Miženko Milan 4:0, Gregorová Markéta 3:1, Vít Miloslav 4:0), Sokol Dolní Beřkovice C - SK Mšeno 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hollein Martin 0:4, Raček Jan 1:3, Brauner Josef 0:4, Borecká Světluška 1:3, body hostů: Kůtek Jaroslav 4:0, Hájková Magdalena 2:2, Koloc Milan 4:0, Sedlák Tomáš 2:0, Stritzko Vojtěch 2:0), TJ Neratovice F - TJ Sokol Byšice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří 3:1, Kovařík Tomáš 3:1, Kovařík Pavel 2:2, Kratochvíl Lukáš 4:0, body hostů: Horák Milan 2:2, Vais Jindřich 2:2, Kolka Daniel 0:4, Píša Martin 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Start Mlékojedy B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štibinger Michal 4:0, Polách Vojtěch 2:2, Novotný Petr 2:2, Pop Petr 2:2, body hostů: Grigoriadi Roman 3:1, Dvořák Zdeněk ml. 3:1, Nikolov Kiril 0:4, Pilinský Tomáš 0:4),
10. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Start Mlékojedy B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Robert 3:1, Chvojková Štěpánka 0:4, Šály Vladimír 1:3, Feriová Marie Rozálie 2:2, body hostů: Kostelecký Zdeněk 1:1, Grigoriadi Roman 2:2, Nikolov Kiril 4:0, Pilinský Michal 2:2, Beneš Pavel 1:1), TJ Sokol Byšice A - TJ Dynamo Nelahozeves D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vais Jindřich 3:1, Kolka Daniel 4:0, Ducháček Milan 1:3, Horák Milan 3:1, body hostů: Polách Vojtěch 3:1, Novotný Petr 0:4, Popová Kateřina 1:3, Pop Petr 1:3), SK Mšeno - TJ Neratovice F 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlák Tomáš 3:1, Stritzko Vojtěch 2:2, Koloc Milan 3:1, Hájková Magdalena 3:1, body hostů: Kovařík Pavel 0:4, Novák Jiří 0:4, Košatý Jan 4:0, Kratochvíl Lukáš 1:3), SK Liběchov - Sokol Dolní Beřkovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikyska Radek 0:4, Strnadová Kateřina 0:4, Gregorová Markéta 1:3, Vít Miloslav 2:2, body hostů: Brauner Josef 2:0, Raček Jan 4:0, Danaj Milan 4:0, Borecká Světluška 3:1, Krejčová Eliška 0:2), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Libiš 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Týnek Jan 4:0, Čáp Kamil 0:2, Lhotský Miroslav 3:1, Kundera Martin 1:3, Havel Jiří 0:2, body hostů: Pour Svatopluk 1:1, Mróz Roman 2:2, Škaloud Martin 3:1, Šebek Eduard 1:3, Homola Marek 1:1), TJ Dynamo Nelahozeves C - Sokol Mělník - Pšovka B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tobiášek Martin 2:2, Ovsenáková Alena 4:0, Kotrč Miloslav 0:2, Karas Jiří 3:0, Hamák Václav 1:1, Horkavý Zdeněk 1:0, body hostů: Dvořák Miroslav 1:3, Dvořák Michal 2:2, Carva Pavel 2:2, Zelenka Rostislav 0:4), TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Byšice B 13:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svatoň Tomáš 3:0, Strnad Jiří 3:0, Zajbrlík Petr 3:0, WO 3:3, body hostů: Žára Robert 0:3, Žára Michal 0:3, Myška Radek 0:3, WO 3:3),
11. kolo:
TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Dřínov B 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hájek Jaroslav 1:3, Žára Robert 1:3, Loudín Přemysl 3:1, WO 0:5, body hostů: Šály Vladimír 1:2, Feriová Marie Rozálie 1:1, Pleticha Robert 2:1, Káš Pavel ml. 3:0, Chvojková Štěpánka 0:1, WO 5:0), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Start Mlékojedy A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dvořák Michal 2:2, Dvořák Miroslav 0:4, Čech Miroslav 0:4, Zelenka Rostislav 0:4, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 3:1, Novotný Petr 3:1), TJ Sokol Libiš - TJ Dynamo Nelahozeves C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škaloud Martin 2:2, Pour Svatopluk 1:3, Šebek Eduard 1:3, Homolová Martina 0:2, Ryšlavá Pavla 0:2, body hostů: Koudelka Patrik 1:3, Ovsenáková Alena 4:0, Hamák Václav 4:0, Horkavý Zdeněk 3:1), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brauner Josef 2:2, Krejčová Eliška 1:3, Raček Jan 3:1, Borecká Světluška 3:1, body hostů: Týnek Jan 4:0, Pelikán Luboš 1:3, Lhotský Miroslav 2:2, Štěpán Stanislav 0:2, Havel Jiří 0:2), TJ Neratovice F - SK Liběchov 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Novák Jiří 2:1, Kovařík Tomáš 3:0, Kovařík Pavel 2:1, Kratochvíl Lukáš 3:0, WO 5:0, body hostů: Vít Miloslav 1:3, Mikyska Radek 1:3, Strnadová Kateřina 0:4, WO 0:5), TJ Dynamo Nelahozeves D - SK Mšeno 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popová Kateřina 0:4, Polách Vojtěch 0:4, Štibinger Michal 2:2, Pop Petr 0:4, body hostů: Kůtek Jaroslav 3:1, Koloc Milan 4:0, Hájková Magdalena 3:1, Sedlák Tomáš 4:0), TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Byšice A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Petr 0:4, Kostelecký Zdeněk 0:2, Nikolov Kiril 1:3, Grigoriadi Roman 2:2, Vondruška Vladimír 0:2, body hostů: Horák Milan 3:1, Vais Jindřich 4:0, Kolka Daniel 3:1, Píša Martin 3:1),
12. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Byšice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Feriová Marie Rozálie 0:4, Šály Vladimír 0:4, Pleticha Robert 4:0, Chvojková Štěpánka 0:4, body hostů: Horák Milan 3:1, Píša Martin 3:1, Kolka Daniel 3:1, Ducháček Milan 3:1), SK Mšeno - TJ Start Mlékojedy B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 4:0, Sedlák Tomáš 4:0, Hájková Magdalena 2:2, Kůtek Jaroslav 4:0, body hostů: Grigoriadi Roman 1:3, Pilinský Michal 0:4, Nikolov Kiril 1:1, Beneš Pavel 0:4, Kostelecký Zdeněk 0:2), SK Liběchov - TJ Dynamo Nelahozeves D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gregorová Markéta 1:3, Vít Miloslav 1:3, Mikyska Radek 1:3, Pokorný Dominik 0:4, body hostů: Štibinger Michal 4:0, Popová Kateřina 2:2, Točík David 4:0, Pop Petr 3:1), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Neratovice F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Luboš 1:3, Týnek Jan 3:1, Lhotský Miroslav 1:3, Kundera Martin 0:2, Havel Jiří 0:2, body hostů: Novák Jiří 3:1, Kratochvíl Lukáš 4:0, Kovařík Pavel 2:2, Vítek Adam 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves C - Sokol Dolní Beřkovice C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Karas Jiří 2:2, Hamák Václav 2:2, Horkavý Zdeněk 1:3, Ovsenáková Alena 2:2, body hostů: Raček Jan 4:0, Hollein Martin 2:2, Brauner Josef 0:4, Borecká Světluška 3:1), TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Libiš 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 4:0, Novotný Petr 4:0, body hostů: Mróz Roman 0:4, Pour Svatopluk 0:4, Šebek Eduard 0:2, Škaloud Martin 0:4, Holub Petr 0:2), TJ Sokol Byšice B - Sokol Mělník - Pšovka B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hájek Jaroslav 0:4, Žára Robert 0:4, Žára Michal 0:4, Kubánek Kamil 0:4, body hostů: Zelenka Rostislav 4:0, Čech Miroslav 4:0, Carva Pavel 4:0, Dvořák Miroslav 4:0),
13. kolo:
Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Dřínov B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carva Pavel 4:0, Čech Miroslav 0:1, Dvořák Michal 4:0, Dvořák Miroslav 3:1, Zelenka Rostislav 3:0, body hostů: Káš Pavel ml. 0:4, Pleticha Robert 2:2, Šály Vladimír 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:2, Chvojková Štěpánka 0:2), TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Byšice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Homola Marek 1:1, Mróz Roman 2:2, Pour Svatopluk 1:1, Škaloud Martin 4:0, Ryslavý Marek 0:2, Holub Petr 0:2, body hostů: Žára Robert 1:3, Hájek Jaroslav 1:3, Krejčí František 3:1, Loudín Přemysl 3:1), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Start Mlékojedy A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hollein Martin 1:3, Raček Jan 0:4, Krejčová Eliška 0:4, Borecká Světluška 2:2, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 3:1, Novotný Petr 2:2, Svatoň Tomáš 4:0 Domácí hráli oslabeni pro zranění Josefa Braunera-bolesti v oblasti levé paty.), TJ Neratovice F - TJ Dynamo Nelahozeves C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Košatý Jan 4:0, Kovařík Tomáš 3:1, Kovařík Pavel 1:3, Kratochvíl Lukáš 3:1, body hostů: Horkavý Zdeněk 0:4, Ovsenáková Alena 2:2, Karas Jiří 2:2, Hamák Václav 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popová Kateřina 3:1, Kebrle Jindřich 2:2, Štibinger Michal 4:0, Pop Petr 4:0, body hostů: Šebek Petr 1:3, Pelikán Luboš 2:2, Lhotský Miroslav 0:2, Štěpán Stanislav 0:4, Kundera Martin 0:2), TJ Start Mlékojedy B - SK Liběchov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dvořák Zdeněk ml. 3:1, Krojidlo Jan 2:2, Nikolov Kiril 1:1, Grigoriadi Roman 4:0, Kostelecký Zdeněk 1:1, body hostů: Pokorný Dominik 0:4, Strnadová Kateřina 1:3, Gregorová Markéta 2:2, Vít Miloslav 2:2), TJ Sokol Byšice A - SK Mšeno 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Píša Martin 0:4, Vais Jindřich 2:2, Kolka Daniel 1:3, Horák Milan 1:3, body hostů: Koloc Milan 4:0, Sedlák Tomáš 4:0, Kůtek Jaroslav 2:2, Hájková Magdalena 2:2),
14. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - SK Mšeno 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Robert 0:4, Káš Pavel ml. 0:4, Chvojková Štěpánka 0:4, Šály Vladimír 0:4, body hostů: Sedlák Tomáš 4:0, Stritzko Vojtěch 4:0, Kůtek Jaroslav 4:0, Hájková Magdalena 4:0), TJ Sokol Byšice A - SK Liběchov 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vais Jindřich 3:1, Horák Milan 4:0, Kolka Daniel 4:0, Ducháček Milan 2:2, body hostů: Mikyska Radek 1:3, Miženko Milan 0:4, Gregorová Markéta 1:3, Vít Miloslav 1:3), TJ Start Mlékojedy B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Salajka Petr 1:3, Pilinský Tomáš 2:2, Nikolov Kiril 4:0, Kostelecký Zdeněk 2:2, body hostů: Týnek Jan 3:1, Pelikán Luboš 1:3, Šebek Petr 0:4, Lhotský Miroslav 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Dynamo Nelahozeves C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popová Kateřina 1:3, Polách Vojtěch 1:3, Štibinger Michal 2:2, Pop Petr 3:1, body hostů: Kotrč Miloslav 0:4, Tobiášek Martin 4:0, Horkavý Zdeněk 2:2, Hamák Václav 3:1), TJ Neratovice F - TJ Start Mlékojedy A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří 1:3, Kovařík Tomáš 1:3, Kovařík Pavel 2:2, Kratochvíl Lukáš 2:2, body hostů: Novotný Petr 0:4, Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 2:2), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Sokol Byšice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hollein Martin 4:0, Raček Jan 4:0, Borecká Světluška 4:0, Krejčová Eliška 1:3, body hostů: Žára Michal 0:2, Hájek Jaroslav 1:3, Loudín Přemysl 1:3, Kubánek Kamil 0:4, Žára Robert 1:1), TJ Sokol Libiš - Sokol Mělník - Pšovka B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pour Svatopluk 0:4, Šebek Eduard 0:4, Holub Petr 0:4, Mróz Roman 0:4, body hostů: Zelenka Rostislav 4:0, Carva Pavel 4:0, Dvořák Miroslav 4:0, Dvořák Michal 4:0),
15. kolo:
TJ Sokol Libiš - TJ Sokol Dřínov B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Homola Marek 2:1, Pour Svatopluk 1:2, Ryslavý Marek 1:2, Škaloud Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Chvojková Štěpánka 2:2, Dvořáková Lucie 0:4, Šály Vladimír 3:1, WO 0:5), Sokol Mělník - Pšovka B - Sokol Dolní Beřkovice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čech Miroslav 4:0, Dvořák Michal 3:1, Dvořák Miroslav 1:3, Zelenka Rostislav 2:2, body hostů: Raček Jan 2:2, Hollein Martin 0:4, Borecká Světluška 3:1, Krejčová Eliška 0:2, Brauner Josef 1:1), TJ Sokol Byšice B - TJ Neratovice F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí František 1:3, Žára Robert 0:4, Myška Radek 0:4, Kubánek Kamil 1:3, body hostů: Sauer Jan 4:0, Novák Jiří 4:0, Kratochvíl Lukáš 4:0, Vítek Adam 2:2), TJ Start Mlékojedy A - TJ Dynamo Nelahozeves D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jiří 3:1, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 4:0, Novotný Petr 1:3, body hostů: Štibinger Michal 1:3, Polách Vojtěch 2:2, Pop Petr 1:3, Popová Kateřina 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Start Mlékojedy B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horkavý Zdeněk 4:0, Ovsenáková Alena 3:1, Hamák Václav 4:0, Kotrč Miloslav 4:0, body hostů: Pilinský Tomáš 1:3, Salajka Petr 0:4, Nikolov Kiril 0:4, Žitník Samuel 0:4), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Sokol Byšice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Miroslav 2:2, Pelikán Luboš 0:4, Štěpán Stanislav 0:4, Havel Jiří 0:2, Petržílka Ivan 0:2, body hostů: Horák Milan 4:0, Píša Martin 3:1, Kolka Daniel 4:0, Ducháček Milan 3:1), SK Liběchov - SK Mšeno 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pokorný Dominik 0:4, Mikyska Radek 1:3, Miženko Milan 0:4, Ryšavý Jiří 0:4, body hostů: Koloc Milan 3:1, Sedlák Tomáš 4:0, Kůtek Jaroslav 4:0, Hájková Magdalena 4:0),
16. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - SK Liběchov 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šály Vladimír 1:3, Chvojková Štěpánka 1:3, Pleticha Robert 4:0, Tyle Tomáš 0:4, body hostů: Mikyska Radek 3:1, Ryšavý Jiří 1:3, Gregorová Markéta 3:1, Vít Miloslav 3:1), SK Mšeno - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 4:0, Kůtek Jaroslav 4:0, Hájková Magdalena 3:1, Vaněk Jindřich 3:1, body hostů: Týnek Jan 2:2, Čáp Kamil 0:4, Pelikán Luboš 0:4, Šebek Petr 0:2, Havel Jiří 0:2), TJ Sokol Byšice A - TJ Dynamo Nelahozeves C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolka Daniel 3:1, Ducháček Milan 0:4, Vais Jindřich 3:1, Horák Milan 2:2, body hostů: Tobiášek Martin 4:0, Ovsenáková Alena 2:2, Hamák Václav 1:3, Kotrč Miloslav 1:3), TJ Start Mlékojedy B - TJ Start Mlékojedy A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Beneš Pavel 0:3, Kostelecký Zdeněk 0:3, Nikolov Kiril 1:2, Krojidlo Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 3:1, WO 0:5), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Byšice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štibinger Michal 3:0, Novotný Petr 2:1, Kebrle Jindřich 2:1, Pop Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Žára Robert 0:4, Loudín Přemysl 2:2, Myška Radek 0:4, WO 0:5), TJ Neratovice F - Sokol Mělník - Pšovka B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Tomáš 3:1, Kratochvíl Lukáš 4:0, Novák Jiří 3:1, Kovařík Pavel 3:1, body hostů: Zelenka Rostislav 0:4, Čech Miroslav 1:3, Carva Pavel 2:2, Dvořák Miroslav 0:4), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Sokol Libiš 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hollein Martin 4:0, Krejčová Eliška 1:3, Raček Jan 3:1, Borecká Světluška 3:1, body hostů: Škaloud Martin 2:2, Mróz Roman 2:2, Pour Svatopluk 1:3, Holub Petr 0:4),
17. kolo:
Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Sokol Dřínov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Raček Jan 4:0, Krejčová Eliška 1:1, Borecká Světluška 3:1, Hollein Martin 3:1, Brauner Josef 2:0, body hostů: Dvořáková Lucie 0:1, Krumlová Lucie 0:4, Šály Vladimír 0:4, Chvojková Štěpánka 0:4, Pleticha Robert 3:0), TJ Sokol Libiš - TJ Neratovice F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Homola Marek 2:2, Mróz Roman 1:1, Pour Svatopluk 0:2, Ryslavý Marek 0:4, Homolová Martina 0:2, Ryšlavá Pavla 0:2, body hostů: Kratochvíl Lukáš 4:0, Vítek Adam 2:2, Kovařík Pavel 4:0, Kovaříková Marcela 3:1), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Dynamo Nelahozeves D 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Carva Pavel 1:3, Zelenka Rostislav 0:4, Čech Miroslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Pop Petr 3:0, Štibinger Michal 3:0, Polách Vojtěch 3:0, Novotný Petr 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Byšice B - TJ Start Mlékojedy B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loudín Přemysl 3:1, Hájek Jaroslav 0:4, Kubánek Kamil 0:4, Žára Robert 0:4, body hostů: Nikolov Kiril 3:1, Kostelecký Zdeněk 3:1, Dvořák Zdeněk ml. 3:1, Grigoriadi Roman 4:0), TJ Start Mlékojedy A - TJ Sokol Byšice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 2:2, Novotný Petr 3:1, Svatoň Tomáš 4:0, body hostů: Kolka Daniel 1:3, Píša Martin 0:4, Horák Milan 1:3, Vais Jindřich 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves C - SK Mšeno 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horkavý Zdeněk 1:3, Ovsenáková Alena 1:3, Hamák Václav 0:4, Kotrč Miloslav 1:3, body hostů: Koloc Milan 3:1, Sedlák Tomáš 3:1, Kůtek Jaroslav 2:0, Stritzko Vojtěch 4:0, Hájková Magdalena 1:1), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - SK Liběchov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lhotský Miroslav 0:4, Štěpán Stanislav 1:3, Týnek Jan 4:0, Šebek Petr 0:4, body hostů: Mikyska Radek 3:1, Miženko Milan 3:1, Strnadová Kateřina 2:2, Pokorný Dominik 3:1),
18. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvojková Štěpánka 1:3, Dvořáková Lucie 0:4, Pleticha Robert 2:2, Plocková Klára 4:0, body hostů: Pelikán Luboš 2:2, Týnek Jan 3:1, Lhotský Miroslav 3:1, Šebek Petr 1:3), SK Liběchov - TJ Dynamo Nelahozeves C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vít Miloslav 1:3, Miženko Milan 0:4, Vítová Johana 0:4, Ryšavý Jiří 0:4, body hostů: Tobiášek Martin 4:0, Ovsenáková Alena 4:0, Hamák Václav 3:1, Karas Jiří 4:0), SK Mšeno - TJ Start Mlékojedy A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koloc Milan 3:1, Sedlák Tomáš 2:2, Kůtek Jaroslav 0:1, Stritzko Vojtěch 2:2, Hájková Magdalena 1:2, body hostů: Novotný Petr 0:4, Svatoň Tomáš 1:3, Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 3:1), TJ Sokol Byšice A - TJ Sokol Byšice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horák Milan 4:0, Píša Martin 4:0, Kolka Daniel 4:0, Ducháček Milan 3:1, body hostů: Hora Martin 0:4, Žára Robert 0:4, Krejčí František 0:4, Loudín Přemysl 1:3), TJ Start Mlékojedy B - Sokol Mělník - Pšovka B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Grigoriadi Roman 3:0, Kostelecký Zdeněk 0:2, Pilinský Michal 0:3, Pilinský Tomáš 0:3, Nikolov Kiril 1:0, WO 5:0, body hostů: Zelenka Rostislav 3:1, Čech Miroslav 3:1, Dvořák Miroslav 2:2, WO 0:5), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Libiš 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Točík David 4:0, Štibinger Michal 3:1, Pop Petr 4:0, WO 0:5, body hostů: Škaloud Martin 1:2, Šebek Eduard 0:3, Ryslavý Marek 0:3, Pour Svatopluk 0:3, WO 5:0), TJ Neratovice F - Sokol Dolní Beřkovice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovařík Tomáš 3:1, Kratochvíl Lukáš 4:0, Novák Jiří 2:2, Kovařík Pavel 4:0, body hostů: Krejčová Eliška 0:4, Raček Jan 1:3, Brauner Josef 0:4, Borecká Světluška 2:2),
19. kolo:
TJ Neratovice F - TJ Sokol Dřínov B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovařík Pavel 4:0, Sauer Jan 4:0, Kovaříková Marcela 3:1, Novák Jiří 4:0, body hostů: Dvořáková Lucie 0:1, Chvojková Štěpánka 0:4, Šály Vladimír 0:2, Káš Pavel ml. 1:3, Krumlová Lucie 0:3, Feriová Marie Rozálie 0:2), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Dynamo Nelahozeves D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Raček Jan 2:2, Krejčová Eliška 0:4, Borecká Světluška 3:1, Hollein Martin 2:2, body hostů: Polách Vojtěch 2:2, Štibinger Michal 2:2, Točík David 4:0, Novotný Petr 1:3), TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holub Petr 0:4, Pour Svatopluk 0:4, Homola Marek 0:4, Škaloud Martin 0:4, body hostů: Dvořák Zdeněk ml. 4:0, Grigoriadi Roman 4:0, Nikolov Kiril 4:0, Kostelecký Zdeněk 4:0), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Byšice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carva Pavel 4:0, Čech Miroslav 3:0, Dvořák Michal 4:0, Dvořák Miroslav 1:3, Zelenka Rostislav 0:1, body hostů: Kolka Daniel 1:3, Píša Martin 0:4, Horák Milan 2:2, Vais Jindřich 1:3), TJ Sokol Byšice B - SK Mšeno 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krejčí František 0:4, Hájek Jaroslav 0:4, Žára Michal 0:4, Žára Robert 0:4, body hostů: Koloc Milan 4:0, Stritzko Vojtěch 4:0, Kůtek Jaroslav 4:0, Hájková Magdalena 4:0), TJ Start Mlékojedy A - SK Liběchov 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 4:0, Novotný Petr 4:0, body hostů: Mikyska Radek 0:4, Strnadová Kateřina 0:4, Gregorová Markéta 0:4, Vít Miloslav 0:4), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horkavý Zdeněk 3:1, Ovsenáková Alena 3:1, Hamák Václav 4:0, Kotrč Miloslav 4:0, body hostů: Týnek Jan 2:0, Kundera Martin 0:4, Lhotský Miroslav 0:4, Štěpán Stanislav 0:2, Havel Jiří 0:2, Šebek Petr 0:2),
20. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Dynamo Nelahozeves C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Robert 2:2, Káš Pavel ml. 1:3, Šály Vladimír 0:4, Dvořáková Lucie 0:2, Tyle Tomáš 0:2, body hostů: Tobiášek Martin 4:0, Ovsenáková Alena 3:1, Hamák Václav 3:1, Horkavý Zdeněk 3:1), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Start Mlékojedy A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebek Petr 0:4, Lhotský Miroslav 0:4, Štěpán Stanislav 0:2, Kundera Martin 0:4, Havel Jiří 0:2, body hostů: Svatoň Tomáš 4:0, Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Novotný Petr 4:0), SK Liběchov - TJ Sokol Byšice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregorová Markéta 3:1, Vítová Johana 0:2, Vít Miloslav 4:0, Mikyska Radek 3:1, Ryšavý Jiří 0:2, body hostů: Žára Robert 2:2, Žára Michal 1:3, Kubánek Kamil 2:2, Hájek Jaroslav 1:3), SK Mšeno - Sokol Mělník - Pšovka B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlák Tomáš 3:1, Koloc Milan 2:2, Kůtek Jaroslav 2:2, Stritzko Vojtěch 3:1, body hostů: Čech Miroslav 1:3, Carva Pavel 2:2, Dvořák Michal 3:1, Dvořák Miroslav 0:4), TJ Sokol Byšice A - TJ Sokol Libiš 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolka Daniel 4:0, Ducháček Milan 4:0, Vais Jindřich 4:0, Horák Milan 4:0, body hostů: Pour Svatopluk 0:4, Ryšlavá Pavla 0:4, Šebek Eduard 0:4, Škaloud Martin 0:4), TJ Start Mlékojedy B - Sokol Dolní Beřkovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grigoriadi Roman 4:0, Pilinský Michal 0:4, Pilinský Tomáš 0:4, Dvořák Zdeněk ml. 1:1, Kostelecký Zdeněk 1:1, body hostů: Krejčová Eliška 2:2, Raček Jan 3:1, Brauner Josef 2:2, Borecká Světluška 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Neratovice F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polách Vojtěch 1:3, Točík David 4:0, Novotný Petr 0:4, Kebrle Jindřich 0:4, body hostů: Kratochvíl Lukáš 3:1, Kovařík Tomáš 3:1, Novák Jiří 3:1, Kovařík Pavel 2:2),
21. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Dřínov B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Točík David 3:1, Štibinger Michal 4:0, Polách Vojtěch 3:1, Popová Kateřina 3:1, body hostů: Feriová Marie Rozálie 0:4, Dvořáková Lucie 0:2, Pleticha Robert 3:1, Šály Vladimír 0:2, Tyle Tomáš 0:2, Chvojková Štěpánka 0:2), TJ Neratovice F - TJ Start Mlékojedy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sauer Jan 2:2, Kratochvíl Lukáš 3:1, Kovařík Tomáš 3:1, Kovařík Pavel 3:1, body hostů: Kostelecký Zdeněk 1:3, Dvořák Zdeněk ml. 4:0, Pilinský Michal 0:4, Pilinský Tomáš 0:4), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Sokol Byšice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hollein Martin 1:3, Krejčová Eliška 0:4, Borecká Světluška 3:1, Brauner Josef 1:3, body hostů: Horák Milan 2:2, Vais Jindřich 4:0, Kolka Daniel 2:2, Píša Martin 3:1), TJ Sokol Libiš - SK Mšeno 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škaloud Martin 1:3, Pour Svatopluk 0:2, Homola Marek 0:4, Ryslavý Marek 0:2, Holub Petr 0:2, Mróz Roman 0:2, body hostů: Koloc Milan 4:0, Vysloužil Jaroslav 3:1, Kůtek Jaroslav 4:0, Hájková Magdalena 4:0), Sokol Mělník - Pšovka B - SK Liběchov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čech Miroslav 2:0, Carva Pavel 4:0, Dvořák Michal 4:0, Dvořák Miroslav 1:3, Zelenka Rostislav 1:1, body hostů: Miženko Milan 1:3, Vít Miloslav 2:2, Strnadová Kateřina 0:4, Pokorný Dominik 1:3), TJ Sokol Byšice B - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubánek Kamil 3:1, Hájek Jaroslav 0:4, Loudín Přemysl 3:1, Žára Michal 1:1, Žára Robert 0:2, body hostů: Týnek Jan 4:0, Pelikán Luboš 2:2, Lhotský Miroslav 2:2, Kundera Martin 1:3), TJ Start Mlékojedy A - TJ Dynamo Nelahozeves C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Jiří 3:1, Zajbrlík Petr 4:0, Novotný Petr 2:2, Svatoň Tomáš 3:1, body hostů: Tobiášek Martin 3:1, Ovsenáková Alena 1:3, Hamák Václav 0:4, Kotrč Miloslav 0:4),
22. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Start Mlékojedy A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Robert 1:1, Šály Vladimír 0:2, Chvojková Štěpánka 0:4, Dvořáková Lucie 0:4, Tyle Tomáš 0:2, Feriová Marie Rozálie 0:2, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 4:0, Novotný Petr 3:1), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Byšice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horkavý Zdeněk 4:0, Ovsenáková Alena 4:0, Hamák Václav 4:0, Kotrč Miloslav 4:0, body hostů: Hájek Jaroslav 0:4, Žára Robert 0:4, Myška Radek 0:4, Kubánek Kamil 0:4), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - Sokol Mělník - Pšovka B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Týnek Jan 3:0, Pelikán Luboš 0:3, Lhotský Miroslav 1:2, Štěpán Stanislav 0:3, WO 5:0, body hostů: Zelenka Rostislav 2:2, Čech Miroslav 3:1, Dvořák Miroslav 3:1, WO 0:5), SK Liběchov - TJ Sokol Libiš 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vít Miloslav 4:0, Gregorová Markéta 3:1, Pokorný Dominik 3:1, Vítová Johana 0:2, Ryšavý Jiří 0:2, body hostů: Homola Marek 1:3, Škaloud Martin 3:1, Pour Svatopluk 1:3, Šebek Eduard 1:3), SK Mšeno - Sokol Dolní Beřkovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 3:1, Kůtek Jaroslav 4:0, Stritzko Vojtěch 3:0, Hájková Magdalena 3:1, Vysloužil Jaroslav 0:1, body hostů: Hollein Martin 0:4, Raček Jan 1:3, Brauner Josef 0:2, Borecká Světluška 2:2, Krejčová Eliška 0:2), TJ Sokol Byšice A - TJ Neratovice F 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píša Martin 2:2, Vais Jindřich 2:2, Kolka Daniel 3:1, Horák Milan 4:0, body hostů: Kratochvíl Lukáš 2:2, Kovařík Tomáš 1:3, Kovařík Pavel 2:2, Kovaříková Marcela 0:4), TJ Start Mlékojedy B - TJ Dynamo Nelahozeves D 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Zdeněk ml. 2:1, Krojidlo Jan 1:2, Kostelecký Zdeněk 1:2, Nikolov Kiril 1:2, WO 5:0, body hostů: Novotný Petr 3:1, Polách Vojtěch 4:0, Kebrle Jindřich 0:4, WO 0:5),
23. kolo:
TJ Start Mlékojedy B - TJ Sokol Dřínov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Grigoriadi Roman 3:1, Pilinský Michal 1:3, Nikolov Kiril 3:1, Kostelecký Zdeněk 2:0, Pilinský Tomáš 0:2, body hostů: Pleticha Robert 4:0, Feriová Marie Rozálie 2:2, Dvořáková Lucie 0:4, Chvojková Štěpánka 1:3), TJ Dynamo Nelahozeves D - TJ Sokol Byšice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popová Kateřina 1:3, Polách Vojtěch 2:2, Točík David 4:0, Pop Petr 0:4, body hostů: Horák Milan 3:1, Vais Jindřich 2:2, Ducháček Milan 1:3, Kolka Daniel 3:1), TJ Neratovice F - SK Mšeno 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Lukáš 2:2, Kovařík Tomáš 3:1, Novák Jiří 2:2, Kovařík Pavel 2:2, body hostů: Koloc Milan 3:1, Sedlák Tomáš 4:0, Kůtek Jaroslav 0:2, Stritzko Vojtěch 0:4, Hájková Magdalena 0:2), Sokol Dolní Beřkovice C - SK Liběchov 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Raček Jan 3:0, Krejčová Eliška 0:3, Borecká Světluška 3:0, Brauner Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Mikyska Radek 2:2, Gregorová Markéta 1:3, Vít Miloslav 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mróz Roman 3:1, Pour Svatopluk 3:1, Homola Marek 1:3, Holub Petr 0:4, body hostů: Pelikán Luboš 3:1, Týnek Jan 3:0, Lhotský Miroslav 2:2, Čáp Kamil 1:1, Kundera Martin 0:2, Havel Jiří 0:1), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Dynamo Nelahozeves C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Carva Pavel 4:0, Čech Miroslav 1:1, Dvořák Michal 4:0, Zelenka Rostislav 0:4, Dvořák Miroslav 1:1, body hostů: Tobiášek Martin 2:2, Horkavý Zdeněk 1:3, Hamák Václav 1:3, Kotrč Miloslav 2:2), TJ Sokol Byšice B - TJ Start Mlékojedy A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žára Michal 0:4, Loudín Přemysl 0:4, Krejčí František 0:4, Žára Robert 0:4, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Svatoň Tomáš 4:0, Novotný Petr 4:0),
24. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - TJ Sokol Byšice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šály Vladimír 2:2, Káš Pavel ml. 3:1, Dvořáková Lucie 0:4, Chvojková Štěpánka 2:2, body hostů: Loudín Přemysl 2:2, Krejčí František 3:1, Kubánek Kamil 3:1, Žára Michal 1:3), TJ Start Mlékojedy A - Sokol Mělník - Pšovka B 18:0wo, TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Sokol Libiš 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horkavý Zdeněk 3:1, Ovsenáková Alena 4:0, Hamák Václav 4:0, Kotrč Miloslav 4:0, body hostů: Holub Petr 0:4, Škaloud Martin 1:3, Pour Svatopluk 0:4, Šebek Eduard 0:4), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - Sokol Dolní Beřkovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lhotský Miroslav 0:2, Pelikán Luboš 0:2, Šebek Petr 0:4, Havel Jiří 0:4, Čáp Kamil 0:2, Kundera Martin 1:1, body hostů: Raček Jan 4:0, Hollein Martin 4:0, Brauner Josef 2:0, Borecká Světluška 4:0, Krejčová Eliška 1:1), SK Liběchov - TJ Neratovice F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikyska Radek 3:1, Miženko Milan 2:2, Gregorová Markéta 0:4, Vít Miloslav 3:1, body hostů: Novák Jiří 1:3, Kovaříková Marcela 2:2, Kratochvíl Lukáš 4:0, Kovařík Pavel 1:3), SK Mšeno - TJ Dynamo Nelahozeves D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hájková Magdalena 3:1, Stritzko Vojtěch 4:0, Koloc Milan 3:0, Kůtek Jaroslav 4:0, Vysloužil Jaroslav 0:1, body hostů: Štibinger Michal 1:3, Novotný Petr 0:4, Popová Kateřina 0:4, Kebrle Jindřich 1:3), TJ Sokol Byšice A - TJ Start Mlékojedy B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Píša Martin 2:2, Vais Jindřich 4:0, Kolka Daniel 2:2, Horák Milan 3:1, body hostů: Grigoriadi Roman 3:1, Pilinský Michal 0:4, Nikolov Kiril 2:2, Pilinský Tomáš 0:4),
25. kolo:
TJ Sokol Byšice A - TJ Sokol Dřínov B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ducháček Milan 4:0, Vais Jindřich 4:0, Kolka Daniel 4:0, Horák Milan 4:0, body hostů: Pleticha Robert 0:4, Šály Vladimír 0:4, Chvojková Štěpánka 0:4, Feriová Marie Rozálie 0:4), TJ Start Mlékojedy B - SK Mšeno 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilinský Michal 0:4, Pilinský Tomáš 0:4, Kostelecký Zdeněk 0:2, Grigoriadi Roman 3:1, Vondruška Vladimír 0:2, body hostů: Sedlák Tomáš 3:1, Kůtek Jaroslav 3:1, Hájková Magdalena 3:1, Koloc Milan 4:0), TJ Dynamo Nelahozeves D - SK Liběchov 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popová Kateřina 4:0, Štibinger Michal 4:0, Kebrle Jindřich 4:0, Pop Petr 4:0, body hostů: Pokorný Dominik 0:4, Ryšavý Jiří 0:4, Gregorová Markéta 0:4, Vítová Johana 0:4), TJ Neratovice F - TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Lukáš 3:1, Vítek Adam 2:2, Novák Jiří 3:1, Kovaříková Marcela 3:1, body hostů: Pelikán Luboš 0:4, Týnek Jan 4:0, Lhotský Miroslav 0:4, Kundera Martin 1:3), Sokol Dolní Beřkovice C - TJ Dynamo Nelahozeves C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hollein Martin 1:3, Raček Jan 3:1, Borecká Světluška 3:1, Krejčová Eliška 0:1, Brauner Josef 0:3, body hostů: Horkavý Zdeněk 3:1, Ovsenáková Alena 3:1, Hamák Václav 2:2, Kotrč Miloslav 1:3), TJ Sokol Libiš - TJ Start Mlékojedy A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Škaloud Martin 1:2, Homola Marek 0:3, Pour Svatopluk 0:3, Šebek Eduard 0:1, Holub Petr 0:2, WO 5:0, body hostů: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 4:0, Novotný Petr 3:1, WO 0:5), Sokol Mělník - Pšovka B - TJ Sokol Byšice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelenka Rostislav 4:0, Carva Pavel 4:0, Dvořák Michal 4:0, Dvořák Miroslav 1:3, body hostů: Žára Michal 1:3, Žára Robert 1:3, Krejčí František 0:4, Loudín Přemysl 1:3),
26. kolo:
TJ Sokol Dřínov B - Sokol Mělník - Pšovka B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pleticha Robert 4:0, Šály Vladimír 1:1, Chvojková Štěpánka 1:3, Feriová Marie Rozálie 1:3, Dvořáková Lucie 0:2, body hostů: Zelenka Rostislav 1:3, Carva Pavel 3:1, Dvořák Michal 3:1, Dvořák Miroslav 2:2), TJ Sokol Byšice B - TJ Sokol Libiš 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žára Michal 2:2, Loudín Přemysl 3:1, Kubánek Kamil 0:4, Žára Robert 2:2, body hostů: Mróz Roman 4:0, Škaloud Martin 3:1, Homola Marek 1:3, Šebek Eduard 0:1, Pour Svatopluk 1:2), TJ Start Mlékojedy A - Sokol Dolní Beřkovice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strnad Jiří 4:0, Zajbrlík Petr 3:1, Svatoň Tomáš 4:0, Novotný Petr 2:2, body hostů: Raček Jan 1:3, Krejčová Eliška 0:4, Brauner Josef 0:4, Borecká Světluška 2:2), TJ Dynamo Nelahozeves C - TJ Neratovice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vedral Pavel 3:1, Ovsenáková Alena 2:2, Hamák Václav 2:2, Karas Jiří 3:1, body hostů: Košatý Jan 4:0, Kovařík Tomáš 2:2, Kovařík Pavel 0:4, Kovaříková Marcela 0:4), TJ Start Mlékojedy C-Zdravý Duch - TJ Dynamo Nelahozeves D 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pelikán Luboš 0:2, Kundera Martin 1:3, Štěpán Stanislav 1:3, Šebek Petr 0:2, Čáp Kamil 0:2, Havel Jiří 0:2, body hostů: Popová Kateřina 4:0, Kuchta Adam 2:2, Pop Petr 4:0, Točík David 4:0), SK Liběchov - TJ Start Mlékojedy B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítová Johana 0:2, Mikyska Radek 2:2, Vít Miloslav 2:2, Gregorová Markéta 1:3, Ryšavý Jiří 0:2, body hostů: Kostelecký Zdeněk 4:0, Pilinský Tomáš 1:3, Nikolov Kiril 2:2, Grigoriadi Roman 4:0), SK Mšeno - TJ Sokol Byšice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koloc Milan 4:0, Hájková Magdalena 2:2, Kůtek Jaroslav 3:1, Stritzko Vojtěch 4:0, body hostů: Píša Martin 0:4, Kolka Daniel 1:3, Vais Jindřich 1:3, Horák Milan 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy