Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Regionální přebor žactva
1. kolo:
TJ KRALUPY - TJ Dynamo Nelahozeves 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schweizer Tomáš 3:0, Hrdlička Michal 0:3, Procházka Jan 0:2, Hartl Matěj 1:0, body hostů: Kebrle Jindřich 1:1, Koudelka Patrik 2:1, Kuchta Adam 2:1, Dvořák Vojtěch 0:1), SK Liběchov - TJ Neratovice B 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Dominik 2:1, Vítová Johana 1:2, Ryšavý Jiří 1:2, body hostů: Šťastný Ondřej 2:1, Žitník Samuel 3:0, Kovařík Adam 0:3), TJ Neratovice A - TJ Kly 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krojidlo Jan 2:1, Beneš Pavel 2:1, Hnátek Lukáš 1:2, body hostů: Schamberger Zdeněk 1:2, Trnka Jan 3:0, Hrubý Tomáš 0:3),
2. kolo:
TJ Kly - TJ Sokol Všetaty 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnka Jan 2:1, Schamberger Zdeněk 0:2, Hrubý Tomáš 1:1, Trnka Václav 0:1, Svoboda Oliver 0:1, body hostů: Kůsová Adéla 2:1, Jablončík Tomáš 3:0, Bartoníčková Lucie 1:2), TJ Neratovice B - TJ Neratovice A 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šťastný Ondřej 2:1, Žitník Samuel 1:1, Lindr Filip 1:1, Vítek Adam 0:1, Hurdálek Pavel 0:1, body hostů: Hnátek Lukáš 3:0, Beneš Pavel 0:3, Dvořák Zdeněk ml. 2:1), TJ KRALUPY - SK Liběchov 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mareš Jan 0:1, Procházka Jan 0:1, Schweizer Tomáš 2:1, Hartl Matěj 0:2, Hrdlička Michal 0:2, body hostů: Pokorný Dominik 3:0, Ryšavý Jiří 2:1, Vítová Johana 2:1),
3. kolo:
SK Liběchov - TJ Dynamo Nelahozeves 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Dominik 3:0, Vítová Johana 0:3, Ryšavý Jiří 0:3, body hostů: Kebrle Jindřich 2:1, Koudelka Patrik 2:0, Kuchta Šimon 2:1, Kuchta Adam 0:1), TJ Neratovice A - TJ KRALUPY 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krojidlo Jan 2:1, Hnátek Lukáš 2:1, Dvořák Zdeněk ml. 3:0, body hostů: Schweizer Tomáš 2:1, Procházka Jan 0:3, Hartl Matěj 0:3), TJ Sokol Všetaty - TJ Neratovice B 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Jablončík Tomáš 1:2, Přibyl Marek 0:2, Kůsová Adéla 2:1, Kopecký Václav 0:1, body hostů: Šťastný Ondřej 3:0, Lindr Filip 1:0, Vítek Adam 2:1, Hurdálek Pavel 0:2),
4. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Kly 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kebrle Jindřich 2:1, Kuchta Šimon 2:1, Kuchta Adam 1:2, body hostů: Schamberger Zdeněk 1:2, Hrubý Tomáš 0:3, Trnka Jan 3:0), TJ KRALUPY - TJ Sokol Všetaty 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Mareš Jan 0:3, Schweizer Tomáš 1:2, Procházka Jan 0:3, body hostů: Kůsová Adéla 3:0, Jablončík Tomáš 3:0, Kopecký Václav 2:1), SK Liběchov - TJ Neratovice A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Dominik 2:1, Vítová Johana 0:3, Ryšavý Jiří 0:3, body hostů: Hnátek Lukáš 2:1, Krojidlo Jan 3:0, Salajka Petr 2:1),
5. kolo:
TJ Neratovice A - TJ Dynamo Nelahozeves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Zdeněk ml. 3:0, Hnátek Lukáš 2:0, Krojidlo Jan 3:0, Beneš Pavel 1:0, body hostů: Koudelka Patrik 0:3, Kebrle Jindřich 0:3, Kuchta Šimon 0:3), TJ Sokol Všetaty - SK Liběchov 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kůsová Adéla 2:1, Přibyl Marek 1:1, Kopecký Václav 0:1, Bartoníčková Lucie 1:1, Jablončík Tomáš 0:1, body hostů: Ryšavý Jiří 1:2, Vítová Johana 1:2, Pokorný Dominik 3:0), TJ Kly - TJ Neratovice B 4:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnka Jan 3:0, Hrubý Tomáš 0:3, Schamberger Zdeněk 0:2, Trnka Václav 0:1, body hostů: Hurdálek Pavel 0:1, Šťastný Ondřej 2:1, Lindr Filip 2:1, Žitník Samuel 2:0),
6. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kebrle Jindřich 1:2, Koudelka Patrik 0:3, Volf Jiří 0:2, Kuchta Šimon 0:1, body hostů: Žitník Samuel 3:0, Šťastný Ondřej 3:0, Lindr Filip 1:0, Vítek Adam 1:1), TJ KRALUPY - TJ Kly 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Procházka Jan 0:3, Schweizer Tomáš 3:0, Hartl Matěj 0:3, body hostů: Trnka Václav 2:1, Trnka Jan 2:1, Schamberger Zdeněk 2:1), TJ Neratovice A - TJ Sokol Všetaty 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krojidlo Jan 3:0, Dvořák Zdeněk ml. 3:0, Hnátek Lukáš 1:1, Beneš Pavel 1:0, body hostů: Kopecký Václav 0:3, Jablončík Tomáš 1:2, Kůsová Adéla 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Všetaty - TJ Dynamo Nelahozeves 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jablončík Tomáš 3:0, Kůsová Adéla 3:0, Přibyl Marek 2:1, body hostů: Kuchta Šimon 1:2, Kuchta Adam 0:3, Koudelka Patrik 0:3), TJ Kly - SK Liběchov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrubý Tomáš 1:1, Trnka Jan 3:0, Schamberger Zdeněk 2:1, Trnka Václav 1:0, body hostů: Pokorný Dominik 2:1, Ryšavý Jiří 0:3, 0:3), TJ Neratovice B - TJ KRALUPY 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lindr Filip 2:1, Šťastný Ondřej 1:0, Žitník Samuel 2:1, Hurdálek Pavel 1:1, body hostů: Schweizer Tomáš 3:0, Procházka Jan 0:3, Hartl Matěj 0:3),
8. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ KRALUPY 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koudelka Patrik 2:0, Kuchta Šimon 2:1, Kebrle Jindřich 2:1, Kuchta Adam 0:1, body hostů: Hrdlička Michal 0:3, Schweizer Tomáš 3:0, Hartl Matěj 0:2, Mareš Jan 0:1), TJ Neratovice B - SK Liběchov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lindr Filip 1:1, Žitník Samuel 1:1, Hurdálek Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Dominik 2:1, Ryšavý Jiří 0:3, WO 0:3), TJ Kly - TJ Neratovice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Schamberger Zdeněk 2:1, Trnka Jan 2:1, Svoboda Oliver 0:1, Trnka Václav 1:1, body hostů: Dvořák Zdeněk ml. 3:0, Beneš Pavel 0:3, Salajka Petr 1:2),
9. kolo:
TJ Sokol Všetaty - TJ Kly 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kopecký Václav 2:1, Přibyl Marek 1:1, Kůsová Adéla 3:0, Jablončík Tomáš 1:0, body hostů: Trnka Jan 2:1, Schamberger Zdeněk 0:2, Trnka Václav 0:3, Hrubý Tomáš 0:1), TJ Neratovice A - TJ Neratovice B 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Zdeněk ml. 2:1, Krojidlo Jan 2:1, Hnátek Lukáš 2:1, body hostů: Lindr Filip 0:1, Hurdálek Pavel 0:3, Žitník Samuel 1:0, Šťastný Ondřej 0:2, Kovařík Tomáš 2:0), SK Liběchov - TJ KRALUPY 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Dominik 3:0, Vítová Johana 2:1, Ryšavý Jiří 0:3, body hostů: Hartl Matěj 1:2, Schweizer Tomáš 2:1, Procházka Jan 1:2),
10. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - SK Liběchov 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kebrle Jindřich 0:1, Koudelka Patrik 1:1, Kuchta Adam 0:2, Kuchta Šimon 1:0, WO 3:0, body hostů: Pokorný Dominik 3:0, Vítová Johana 1:2, WO 0:3), TJ KRALUPY - TJ Neratovice A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Schweizer Tomáš 1:2, Hrdlička Michal 0:1, Procházka Jan 0:3, Hartl Matěj 0:2, body hostů: Hnátek Lukáš 2:1, Dvořák Zdeněk ml. 3:0, Krojidlo Jan 3:0), TJ Neratovice B - TJ Sokol Všetaty 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žitník Samuel 2:1, Šťastný Ondřej 0:1, Lindr Filip 2:1, Hurdálek Pavel 0:2, body hostů: Kopecký Václav 1:2, Jablončík Tomáš 3:0, Kůsová Adéla 1:2),
11. kolo:
TJ Kly - TJ Dynamo Nelahozeves 5:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Trnka Jan 3:0, Hrubý Tomáš 1:2, Schamberger Zdeněk 1:0, Trnka Václav 0:2, body hostů: Kebrle Jindřich 1:2, Kuchta Šimon 1:0, Kuchta Adam 1:2, Koudelka Patrik 1:1), TJ Sokol Všetaty - TJ KRALUPY 10:0wo, TJ Neratovice A - SK Liběchov 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krojidlo Jan 3:0, Beneš Pavel 2:1, Salajka Petr 2:1, body hostů: Ryšavý Jiří 0:3, Pokorný Dominik 2:1, Vítová Johana 0:3),
12. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Neratovice A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kebrle Jindřich 0:3, Koudelka Patrik 1:2, Kuchta Adam 0:1, Kuchta Šimon 1:1, body hostů: Hnátek Lukáš 3:0, Krojidlo Jan 1:2, Salajka Petr 3:0), SK Liběchov - TJ Sokol Všetaty 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pokorný Dominik 3:0, Vítová Johana 0:3, Ryšavý Jiří 1:2, body hostů: Jablončík Tomáš 2:1, Kůsová Adéla 2:1, Kopecký Václav 1:2), TJ Neratovice B - TJ Kly 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šťastný Ondřej 2:1, Vítek Adam 1:1, Lindr Filip 2:1, Žitník Samuel 1:0, body hostů: Trnka Jan 3:0, Hrubý Tomáš 0:3, Trnka Václav 0:3),
13. kolo:
TJ Neratovice B - TJ Dynamo Nelahozeves 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Lindr Filip 3:0, Žitník Samuel 3:0, Šťastný Ondřej 3:0, body hostů: Kuchta Šimon 0:3, Kuchta Adam 0:3, Koudelka Patrik 0:3), TJ Kly - TJ KRALUPY 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trnka Jan 1:0, Trnka Václav 1:1, Hrubý Tomáš 1:0, Schamberger Zdeněk 1:0, Svoboda Oliver 1:0, WO 3:0, body hostů: Schweizer Tomáš 1:2, Procházka Jan 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Všetaty - TJ Neratovice A 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jablončík Tomáš 2:1, Kůsová Adéla 1:2, Bartoníčková Lucie 1:2, body hostů: Salajka Petr 0:3, Hnátek Lukáš 3:0, Beneš Pavel 2:1),
14. kolo:
TJ Dynamo Nelahozeves - TJ Sokol Všetaty 4:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kebrle Jindřich 1:2, Kuchta Šimon 2:1, Kuchta Adam 1:0, Koudelka Patrik 0:2, body hostů: Přibyl Marek 3:0, Kopecký Václav 1:2, Bartoníčková Lucie 1:2), SK Liběchov - TJ Kly 5:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Dominik 3:0, Vítová Johana 1:2, Ryšavý Jiří 0:3, body hostů: Hrubý Tomáš 1:2, Trnka Jan 2:1, Trnka Václav 2:1), TJ KRALUPY - TJ Neratovice B 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrdlička Michal 0:3, Schweizer Tomáš 2:1, Hartl Matěj 0:3, body hostů: Šťastný Ondřej 2:1, Lindr Filip 2:1, Vítek Adam 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy