Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1. třídy
1. kolo:
TTC Liberec - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačírek Miloslav 1:3, Engerer Jiří 1:3, Záleský Vlastimil 1:3, Boháč Miloš 3:1, body hostů: Vlček Milan 3:1, Říčař Rudolf 1:3, Havlík Jaroslav st. 2:2, Jarkovský Otto 4:0), Slavia Liberec - ST Frýdlant B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fáček Petr 4:0, Pažout Daniel 3:1, Lanková Martina 1:3, Hruda Kamil 3:1, body hostů: Nohejl Martin 2:2, Nohejl Václav 2:2, Nohejl Martin ml. 1:3, Nohejl Tomáš 0:4), TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Hrádek nad Nisou A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Alexander 0:4, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 0:4, Bohuněk Bohumil 1:3, body hostů: Šedina František ml. 4:0, Hromník Mojmír 3:1, Novotný Jaroslav 3:1, Tacinec Martin 3:1), ST Frýdlant A - KST Victory Liberec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potenský Jan 3:1, Krošlak Eduard 1:3, Hauer Marek 0:2, Gittler Vladislav 0:4, Halík Jiří 0:2, body hostů: Rýgl Lukáš 4:0, Smutný Štěpán 2:2, Anton Petr 3:1, Plíšek Jan 3:1), SKST Liberec M - SKST Liberec N 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kriegelstein Petr 1:3, Richter Pavel 1:3, Vojkovič Karel st. 3:1, Berger Jan 4:0, body hostů: Tauchman Denis 3:1, Čermák Felix 1:3, Vogel Jakub 2:2, Procházka Jaroslav 1:3),
2. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - SKST Liberec N 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Říčař Rudolf 2:2, Jarkovský Otto 2:2, Havlík Jaroslav st. 3:1, Pavlů Josef 0:2, Kitzler Lubor st. 0:2, body hostů: Tauchman Denis 3:1, Čermák Felix 1:3, Vogel Matěj 3:1, Čermák Bohuslav 2:2), KST Victory Liberec B - SKST Liberec M 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plíšek Jan 2:2, Janoušek Milan 1:3, Andrle Tomáš 1:3, Anton Petr 4:0, body hostů: Berger Jan 3:1, Knot Jan 2:2, Zacharová Kateřina 1:3, Kriegelstein Petr 2:2), TTC Hrádek nad Nisou A - ST Frýdlant A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromník Mojmír 4:0, Tacinec Martin 3:1, Najman Mariusz Seweryn 0:2, Novotný Jaroslav 4:0, Vele Ondřej 0:2, body hostů: Potenský Jan 2:2, Krošlak Eduard 1:3, Halík Jiří 1:3, Široký Jiří 1:3), ST Frýdlant B - TJ Viktoria Dětřichov A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nohejl Martin 1:3, Nohejl Václav 4:0, Nohejl Tomáš 2:2, Nohejl Matěj 2:2, body hostů: Bohuněk Bohumil 1:3, Chmelař Milan 1:3, Konečný Josef 3:1, Tomíček Evžen 2:2), TTC Liberec - Slavia Liberec 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačírek Miloslav 0:4, Engerer Jiří 3:1, Záleský Vlastimil 2:2, Boháč Miloš 3:1, body hostů: Fáček Petr 2:2, Buzek Josef 2:2, Pažout Daniel 2:2, Hruda Kamil 2:2),
3. kolo:
Slavia Liberec - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fáček Petr 3:1, Pažout Daniel 0:4, Lanková Martina 0:4, Hruda Kamil 1:3, body hostů: Vlček Milan 3:1, Svoboda Jan 4:0, Havlík Jaroslav st. 3:1, Jarkovský Otto 2:2), TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Liberec 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tomíček Evžen 3:0, Konečný Josef 2:1, Bohuněk Bohumil 1:2, Chmelař Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Engerer Jiří 1:3, Boháč Miloš 0:4, Záleský Vlastimil 3:1, WO 0:5), ST Frýdlant A - ST Frýdlant B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potenský Jan 4:0, Krošlak Eduard 3:1, Široký Jiří 1:3, Halík Jiří 1:1, Hyršl Jiří 0:2, body hostů: Nohejl Martin 1:3, Nohejl Václav 3:1, Nohejl Tomáš 2:2, Nohejl Václav ml. 1:3), SKST Liberec M - TTC Hrádek nad Nisou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 2:2, Knot Jan 4:0, Kriegelstein Petr 2:2, Richter Pavel 1:3, body hostů: Tacinec Martin 1:3, Novotný Jaroslav 3:1, Hromník Mojmír 3:1, Vele Ondřej 0:4), SKST Liberec N - KST Victory Liberec B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perný Matěj 1:2, Čermák Felix 0:4, Vogel Matěj 0:3, Ďurík Vojtěch 1:2, WO 3:0, body hostů: Andrle Tomáš 4:0, Rýgl Lukáš 1:0, Plíšek Jan 4:0, Smutný Štěpán 2:2, WO 0:3),
4. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - KST Victory Liberec B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 4:0, Jarkovský Otto 1:2, Havlík Jaroslav st. 2:1, Říčař Rudolf 2:2, WO 1:1, body hostů: Anton Petr 3:1, Plíšek Jan 1:3, Smutný Štěpán 0:2, Andrle Tomáš 1:2, Janoušek Milan 0:1, WO 1:1), TTC Hrádek nad Nisou A - SKST Liberec N 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromník Mojmír 4:0, Najman Mariusz Seweryn 2:2, Tacinec Martin 3:1, Novotný Jaroslav 3:1, body hostů: Ďurík Vojtěch 1:3, Vogel Jakub 0:4, Vejvoda Viktor 3:1, Čermák Bohuslav 0:4), ST Frýdlant B - SKST Liberec M 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohejl Martin 2:2, Nohejl Václav 3:1, Nohejl Martin ml. 2:2, Nohejl Václav ml. 2:2, body hostů: Berger Jan 4:0, Zacharová Kateřina 0:4, Kriegelstein Petr 3:1, Richter Pavel 0:4), TTC Liberec - ST Frýdlant A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Engerer Jiří 2:2, Záleský Vlastimil 3:1, Boháč Miloš 3:1, WO 0:5, body hostů: Hyršl Jiří 1:2, Halík Jiří 0:3, Hauer Marek 0:3, Krošlak Eduard 3:0, WO 5:0), Slavia Liberec - TJ Viktoria Dětřichov A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Buzek Josef 2:2, Fáček Petr 4:0, Pažout Daniel 2:2, WO 0:5, body hostů: Hejduk Alexander 0:3, Tomíček Evžen 1:2, Konečný Josef 1:2, Bohuněk Bohumil 2:1, WO 5:0),
5. kolo:
TJ Viktoria Dětřichov A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vacek Stanislav 2:2, Štiťáková Lucie 0:4, Konečný Josef 1:3, Bohuněk Bohumil 1:3, body hostů: Vlček Milan 4:0, Jarkovský Otto 4:0, Havlík Jaroslav st. 2:0, Říčař Rudolf 1:3, Flégl Pavel 1:1), ST Frýdlant A - Slavia Liberec 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hyršl Jiří 1:2, Halík Jiří 1:2, Krošlak Eduard 2:1, WO 3:3, body hostů: Fáček Petr 3:0, Buzek Josef 0:3, Pažout Daniel 2:1, WO 3:3), SKST Liberec M - TTC Liberec 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Richter Pavel 0:1, Kriegelstein Petr 0:3, Vojkovič Karel st. 3:0, Knot Jan 2:1, Zacharová Kateřina 2:0, WO 5:0, body hostů: Engerer Jiří 2:2, Boháč Miloš 1:3, Záleský Vlastimil 2:2, WO 0:5), SKST Liberec N - ST Frýdlant B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tauchman Denis 3:1, Vogel Jakub 3:1, Ďurík Vojtěch 1:3, Procházka Jaroslav 1:1, Čermák Felix 1:1, body hostů: Nohejl Martin 2:2, Nohejl Václav 3:1, Nohejl Martin ml. 2:2, Nohejl Tomáš 0:4), KST Victory Liberec B - TTC Hrádek nad Nisou A 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Plíšek Jan 1:2, Rýgl Lukáš 2:1, Janoušek Milan 2:1, WO 3:3, body hostů: Novotný Jaroslav 3:0, Tacinec Martin 1:2, Vele Ondřej 0:3, WO 3:3),
6. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TTC Hrádek nad Nisou A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarkovský Otto 1:3, Havlík Jaroslav ml. 4:0, Vlček Milan 1:3, Havlík Jaroslav st. 1:3, body hostů: Šedina František ml. 3:1, Tacinec Martin 1:3, Hromník Mojmír 3:1, Novotný Jaroslav 2:2), ST Frýdlant B - KST Victory Liberec B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohejl Martin 1:3, Nohejl Václav 2:2, Nohejl Martin ml. 0:4, Nohejl Matěj 0:4, body hostů: Janoušek Milan 2:2, Andrle Tomáš 3:1, Plíšek Jan 4:0, Rýgl Lukáš 4:0), TTC Liberec - SKST Liberec N 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Engerer Jiří 1:3, Záleský Vlastimil 1:3, Boháč Miloš 1:3, WO 0:5, body hostů: Vejvoda Viktor 3:0, Tauchman Denis 3:0, Čermák Bohuslav 0:3, Vogel Matěj 3:0, WO 5:0), Slavia Liberec - SKST Liberec M 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fáček Petr 3:1, Buzek Josef 2:2, Lanková Martina 3:1, Pažout Daniel 2:2, body hostů: Vojkovič Karel st. 4:0, Veselka Jiří ml. 0:4, Kriegelstein Petr 2:2, Richter Pavel 0:4), TJ Viktoria Dětřichov A - ST Frýdlant A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Stanislav 0:4, Tomíček Evžen 1:2, Konečný Josef 1:2, Bohuněk Bohumil 2:2, WO 2:0, body hostů: Krošlak Eduard 3:1, Široký Jiří 1:3, Hyršl Jiří 4:0, Potenský Jan 2:0, WO 0:2),
7. kolo:
ST Frýdlant A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hyršl Jiří 2:2, Halík Jiří 0:3, Krošlak Eduard 2:2, Potenský Jan 1:0, WO 1:3, body hostů: Vlček Milan 2:1, Svoboda Jan 3:0, Havlík Jaroslav st. 0:2, Jarkovský Otto 2:2, WO 3:1), SKST Liberec M - TJ Viktoria Dětřichov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Jan 4:0, Zacharová Kateřina 3:1, Richter Pavel 0:4, Vojkovič Karel st. 4:0, body hostů: Vacek Stanislav 1:3, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 1:3, Bohuněk Bohumil 1:3), SKST Liberec N - Slavia Liberec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perný Matěj 0:4, Vogel Matěj 2:2, Tauchman Denis 3:1, Čermák Felix 2:2, body hostů: Fáček Petr 3:1, Lanková Martina 1:3, Hruda Kamil 2:2, Pažout Daniel 3:1), KST Victory Liberec B - TTC Liberec 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Rýgl Lukáš 2:1, Janoušek Milan 3:0, Anton Petr 3:0, Plíšek Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Engerer Jiří 1:3, Záleský Vlastimil 1:3, Boháč Miloš 2:2, WO 0:5), TTC Hrádek nad Nisou A - ST Frýdlant B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hromník Mojmír 3:1, Šedina František ml. 2:0, Tacinec Martin 2:2, Novotný Jaroslav 4:0, Vele Ondřej 1:1, body hostů: Nohejl Martin 0:4, Nohejl Václav 2:2, Nohejl Tomáš 1:3, Nohejl Václav ml. 1:3),
8. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - ST Frýdlant B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 4:0, Jarkovský Otto 3:1, Havlík Jaroslav st. 3:0, Říčař Rudolf 1:3, Flégl Pavel 1:0, body hostů: Nohejl Martin 1:3, Nohejl Václav 2:2, Nohejl Tomáš 1:3, Nohejl Martin ml. 0:4), TTC Liberec - TTC Hrádek nad Nisou A 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Engerer Jiří 1:3, Záleský Vlastimil 2:2, Boháč Miloš 3:1, WO 0:5, body hostů: Novotný Jaroslav 2:1, Šedina František ml. 3:0, Tacinec Martin 1:2, Vele Ondřej 0:3, WO 5:0), Slavia Liberec - KST Victory Liberec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Buzek Josef 0:4, Fáček Petr 3:1, Pažout Daniel 2:2, Hruda Kamil 1:3, body hostů: Anton Petr 4:0, Rýgl Lukáš 0:1, Janoušek Milan 2:2, Andrle Tomáš 2:2, Plíšek Jan 2:1), TJ Viktoria Dětřichov A - SKST Liberec N 18:0wo, ST Frýdlant A - SKST Liberec M 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyršl Jiří 2:2, Krošlak Eduard 2:2, Potenský Jan 3:1, Široký Jiří 2:2, body hostů: Berger Jan 4:0, Knot Jan 3:1, Richter Pavel 0:4, Link Martin 0:4),
9. kolo:
SKST Liberec M - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zacharová Kateřina 3:1, Knot Jan 1:3, Berger Jan 3:1, Vojkovič Karel st. 2:2, body hostů: Havlík Jaroslav ml. 4:0, Vlček Milan 2:2, Havlík Jaroslav st. 1:3, Jarkovský Otto 0:4), SKST Liberec N - ST Frýdlant A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Felix 0:4, Ďurík Vojtěch 2:2, Perný Matěj 0:4, Vogel Jakub 3:1, body hostů: Hyršl Jiří 3:1, Krošlak Eduard 4:0, Potenský Jan 2:2, Široký Jiří 2:2), KST Victory Liberec B - TJ Viktoria Dětřichov A 18:0wo, TTC Hrádek nad Nisou A - Slavia Liberec 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šedina František ml. 2:1, Tacinec Martin 2:1, Najman Mariusz Seweryn 1:2, Novotný Jaroslav 2:1, WO 5:0, body hostů: Fáček Petr 3:1, Lanková Martina 0:4, Hruda Kamil 2:2, WO 0:5), ST Frýdlant B - TTC Liberec 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nohejl Václav 1:2, Nohejl Martin ml. 1:2, Starý Jiří st. 1:2, Nohejl Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Engerer Jiří 3:1, Boháč Miloš 0:4, Záleský Vlastimil 4:0, WO 0:5),
10. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TTC Liberec 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Jan 3:0, Flégl Pavel 0:3, Říčař Rudolf 0:3, Kitzler Lubor st. 0:3, WO 5:0, body hostů: Engerer Jiří 3:1, Boháč Miloš 3:1, Záleský Vlastimil 3:1, WO 0:5), ST Frýdlant B - Slavia Liberec 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nohejl Martin 2:2, Nohejl Václav 2:2, Nohejl Matěj 2:2, Nohejl Václav ml. 1:3, body hostů: Fáček Petr 4:0, Lanková Martina 0:4, Pažout Daniel 4:0, Buzek Josef 1:3), TTC Hrádek nad Nisou A - TJ Viktoria Dětřichov A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hromník Mojmír 3:1, Tacinec Martin 2:2, Najman Mariusz Seweryn 0:4, Novotný Jaroslav 4:0, body hostů: Bohuněk Bohumil 2:2, Hejduk Alexander 1:3, Konečný Josef 1:3, Tomíček Evžen 3:1), KST Victory Liberec B - ST Frýdlant A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rýgl Lukáš 4:0, Janoušek Milan 3:0, Smutný Štěpán 1:3, Anton Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Široký Jiří 1:3, Hyršl Jiří 1:3, Potenský Jan 1:2, Hauer Marek 0:4, WO 0:1), SKST Liberec N - SKST Liberec M 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tauchman Denis 3:1, Čermák Bohuslav 2:2, Vogel Matěj 2:2, Perný Matěj 1:3, body hostů: Vojkovič Karel st. 3:1, Link Martin 1:3, Kriegelstein Petr 2:2, Knot Jan 2:2),
11. kolo:
SKST Liberec N - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vejvoda Viktor 2:2, Čermák Bohuslav 1:3, Tauchman Denis 4:0, Vogel Matěj 2:2, body hostů: Vlček Milan 3:1, Jarkovský Otto 2:2, Havlík Jaroslav st. 2:2, Říčař Rudolf 0:4), SKST Liberec M - KST Victory Liberec B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kriegelstein Petr 0:3, Richter Pavel 0:4, Link Martin 0:4, Berger Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Rýgl Lukáš 3:1, Janoušek Milan 2:1, Plíšek Jan 3:1, Anton Petr 4:0, WO 0:1), ST Frýdlant A - TTC Hrádek nad Nisou A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halík Jiří 2:1, Hyršl Jiří 3:0, Krošlak Eduard 3:0, Potenský Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Vele Ondřej 1:3, Doležalová Monika 0:4, Brigantová Beata 0:4, WO 0:5), TJ Viktoria Dětřichov A - ST Frýdlant B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Alexander 3:1, Tomíček Evžen 3:1, Konečný Josef 4:0, Bohuněk Bohumil 2:2, body hostů: Nohejl Martin 1:3, Starý Jiří st. 1:3, Nohejl Václav 2:2, Nohejl Tomáš 0:1, Nohejl Matěj 0:3), Slavia Liberec - TTC Liberec 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fáček Petr 3:0, Hruda Kamil 2:1, Pažout Daniel 3:0, Buzek Josef 2:1, WO 5:0, body hostů: Engerer Jiří 0:4, Boháč Miloš 0:4, Záleský Vlastimil 2:2, WO 0:5),
12. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - Slavia Liberec 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 4:0, Vlček Milan 1:1, Havlík Jaroslav st. 3:1, Jarkovský Otto 4:0, Flégl Pavel 0:2, body hostů: Fáček Petr 2:2, Hruda Kamil 0:4, Buzek Josef 1:3, Lanková Martina 1:3), TTC Liberec - TJ Viktoria Dětřichov A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Engerer Jiří 2:2, Záleský Vlastimil 3:1, Boháč Miloš 4:0, WO 0:5, body hostů: Tomíček Evžen 2:1, Konečný Josef 1:2, Bohuněk Bohumil 0:3, Hejduk Alexander 0:3, WO 5:0), ST Frýdlant B - ST Frýdlant A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohejl Martin 1:3, Nohejl Václav 4:0, Nohejl Matěj 1:3, Nohejl Václav ml. 1:3, body hostů: Gittler Vladislav 1:3, Krošlak Eduard 3:1, Potenský Jan 3:1, Široký Jiří 2:2), TTC Hrádek nad Nisou A - SKST Liberec M 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hromník Mojmír 2:2, Tacinec Martin 1:3, Najman Mariusz Seweryn 1:3, Novotný Jaroslav 2:2, body hostů: Kriegelstein Petr 0:4, Zacharová Kateřina 3:1, Knot Jan 3:1, Vojkovič Karel st. 4:0), KST Victory Liberec B - SKST Liberec N 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Milan 3:1, Cmunt Martin 2:2, Plíšek Jan 2:2, Anton Petr 2:2, body hostů: Čermák Bohuslav 0:4, Ďurík Vojtěch 0:4, Vejvoda Viktor 4:0, Tauchman Denis 3:1),
13. kolo:
KST Victory Liberec B - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rýgl Lukáš 3:1, Anton Petr 3:1, Cmunt Martin 1:3, Janoušek Milan 3:1, body hostů: Vlček Milan 2:2, Jarkovský Otto 3:1, Havlík Jaroslav st. 1:3, Flégl Pavel 0:4), SKST Liberec N - TTC Hrádek nad Nisou A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jandák Jan 2:2, Čermák Felix 0:1, Vogel Matěj 3:1, Ďurík Vojtěch 2:2, Čermák Bohuslav 1:2, body hostů: Tacinec Martin 3:1, Novotný Jaroslav 3:1, Vele Ondřej 0:4, Najman Mariusz Seweryn 2:2), SKST Liberec M - ST Frýdlant B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Berger Jan 4:0, Kriegelstein Petr 1:3, Zacharová Kateřina 4:0, Vojkovič Karel st. 4:0, body hostů: Nohejl Martin 1:3, Nohejl Václav 1:3, Nohejl Martin ml. 0:4, Nohejl Václav ml. 1:3), ST Frýdlant A - TTC Liberec 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krošlak Eduard 2:2, Potenský Jan 3:1, Hyršl Jiří 1:3, Hauer Marek 0:4, body hostů: Matoušková Stanislava 2:2, Engerer Jiří 1:3, Boháč Miloš 4:0, Záleský Vlastimil 3:1), TJ Viktoria Dětřichov A - Slavia Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejduk Alexander 1:3, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 3:1, Bohuněk Bohumil 3:1, body hostů: Fáček Petr 4:0, Buzek Josef 0:4, Pažout Daniel 2:2, Lanková Martina 1:3),
14. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - TJ Viktoria Dětřichov A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarkovský Otto 4:0, Vlček Milan 4:0, Havlík Jaroslav st. 2:1, Říčař Rudolf 1:3, WO 1:0, body hostů: Hejduk Alexander 0:4, Tomíček Evžen 1:3, Konečný Josef 2:2, Bohuněk Bohumil 1:2, WO 0:1), Slavia Liberec - ST Frýdlant A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lanková Martina 4:0, Hruda Kamil 3:1, Pažout Daniel 2:2, Buzek Josef 2:2, body hostů: Krošlak Eduard 2:2, Potenský Jan 3:1, Hyršl Jiří 0:4, Halík Jiří 0:4), TTC Liberec - SKST Liberec M 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušková Stanislava 3:0, Engerer Jiří 2:2, Záleský Vlastimil 2:1, Boháč Miloš 2:1, WO 2:1, body hostů: Berger Jan 0:2, Knot Jan 2:1, Zacharová Kateřina 2:2, Richter Pavel 0:4, WO 1:2), ST Frýdlant B - SKST Liberec N 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nohejl Martin 3:1, Nohejl Václav 2:0, Nohejl Martin ml. 2:2, Nohejl Václav ml. 3:1, Nohejl Matěj 1:1, body hostů: Čermák Bohuslav 2:2, Vogel Jakub 1:3, Vejvoda Viktor 0:4, Čermák Felix 2:2), TTC Hrádek nad Nisou A - KST Victory Liberec B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Najman Mariusz Seweryn 0:4, Hromník Mojmír 3:0, Tacinec Martin 1:3, Novotný Jaroslav 2:1, WO 0:2, body hostů: Rýgl Lukáš 2:1, Cmunt Martin 1:3, Anton Petr 3:0, Janoušek Milan 1:2, Plíšek Jan 1:0, WO 2:0),
15. kolo:
TTC Hrádek nad Nisou A - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vele Ondřej 0:4, Brigantová Beata 0:4, Najman Mariusz Seweryn 1:3, Ortová Pavlína 0:4, body hostů: Vlček Milan 4:0, Flégl Pavel 3:1, Havlík Jaroslav st. 4:0, Říčař Rudolf 4:0), KST Victory Liberec B - ST Frýdlant B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rýgl Lukáš 3:1, Smutný Štěpán 3:1, Andrle Tomáš 3:1, Janoušek Milan 4:0, body hostů: Nohejl Martin 1:3, Starý Jiří st. 1:3, Nohejl Matěj 1:3, Nohejl Václav ml. 0:4), SKST Liberec N - TTC Liberec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Felix 3:1, Vogel Matěj 0:4, Tauchman Denis 4:0, Ďurík Vojtěch 0:4, body hostů: Matoušková Stanislava 2:2, Engerer Jiří 2:2, Boháč Miloš 2:2, Záleský Vlastimil 3:1), SKST Liberec M - Slavia Liberec 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Richter Pavel 0:4, Kriegelstein Petr 0:4, Knot Jan 3:1, Vojkovič Karel st. 4:0, body hostů: Fáček Petr 3:1, Lanková Martina 2:2, Pažout Daniel 2:2, Hruda Kamil 2:2), ST Frýdlant A - TJ Viktoria Dětřichov A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Potenský Jan 2:1, Krošlak Eduard 3:1, Široký Jiří 2:1, Hyršl Jiří 3:1, WO 1:1, body hostů: Hejduk Alexander 0:4, Tomíček Evžen 1:2, Konečný Josef 2:2, Bohuněk Bohumil 1:2, WO 1:1),
16. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - ST Frýdlant A 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vlček Milan 3:0, Jarkovský Otto 3:0, Havlík Jaroslav st. 3:0, Říčař Rudolf 3:0, WO 5:0, body hostů: Halík Jiří 0:4, Gittler Vladislav 0:4, Hauer Marek 0:4, WO 0:5), TJ Viktoria Dětřichov A - SKST Liberec M 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Alexander 2:2, Tomíček Evžen 3:1, Konečný Josef 2:2, Bohuněk Bohumil 3:1, body hostů: Berger Jan 4:0, Kriegelstein Petr 2:2, Richter Pavel 0:4, Donát Ondřej 0:4), Slavia Liberec - SKST Liberec N 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fáček Petr 3:1, Lanková Martina 1:3, Pažout Daniel 4:0, Hruda Kamil 2:2, body hostů: Ďurík Vojtěch 1:3, Wolf Filip 0:4, Čermák Bohuslav 3:1, Vejvoda Viktor 2:2), TTC Liberec - KST Victory Liberec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušková Stanislava 3:1, Engerer Jiří 0:4, Záleský Vlastimil 3:1, Boháč Miloš 4:0, body hostů: Rýgl Lukáš 1:3, Cmunt Martin 2:2, Andrle Tomáš 2:2, Smutný Štěpán 0:1, Plíšek Jan 1:2), ST Frýdlant B - TTC Hrádek nad Nisou A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nohejl Václav 2:2, Nohejl Tomáš 1:2, Nohejl Václav ml. 1:3, Nohejl Matěj 1:3, WO 1:0, body hostů: Tacinec Martin 0:4, Hromník Mojmír 4:0, Novotný Jaroslav 2:1, Najman Mariusz Seweryn 4:0, WO 0:1),
17. kolo:
ST Frýdlant B - TTC Preciosa Jablonné v Pod. A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nohejl Martin 1:3, Nohejl Václav 2:2, Nohejl Matěj 1:3, Nohejl Václav ml. 1:3, body hostů: Svoboda Jan 4:0, Jarkovský Otto 3:1, Havlík Jaroslav st. 4:0, Říčař Rudolf 0:4), TTC Hrádek nad Nisou A - TTC Liberec 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tacinec Martin 2:2, Hromník Mojmír 3:1, Šedina František ml. 4:0, Novotný Jaroslav 3:1, body hostů: Matoušková Stanislava 2:2, Engerer Jiří 0:2, Boháč Miloš 0:4, Záleský Vlastimil 2:2, Kačírek Miloslav 0:2), KST Victory Liberec B - Slavia Liberec 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janoušek Milan 2:2, Andrle Tomáš 3:1, Rýgl Lukáš 3:1, Plíšek Jan 1:3, body hostů: Fáček Petr 4:0, Buzek Josef 1:3, Pažout Daniel 1:3, Hruda Kamil 1:3), SKST Liberec N - TJ Viktoria Dětřichov A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vogel Jakub 1:3, Tauchman Denis 4:0, Vogel Matěj 3:1, Jandák Jan 0:4, body hostů: Hejduk Alexander 1:3, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 3:1, Bohuněk Bohumil 2:2), SKST Liberec M - ST Frýdlant A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojkovič Karel st. 4:0, Berger Jan 3:1, Kriegelstein Petr 2:2, Zacharová Kateřina 2:2, body hostů: Potenský Jan 2:2, Krošlak Eduard 2:2, Hauer Marek 0:4, Hyršl Jiří 1:3),
18. kolo:
TTC Preciosa Jablonné v Pod. A - SKST Liberec M 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vlček Milan 4:0, Svoboda Jan 4:0, Havlík Jaroslav st. 4:0, Jarkovský Otto 4:0, body hostů: Richter Pavel 0:4, Kriegelstein Petr 0:4, Veselka Jiří ml. 0:4, Donát Ondřej 0:4), ST Frýdlant A - SKST Liberec N 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hyršl Jiří 0:3, Široký Jiří 1:2, Potenský Jan 2:1, Hauer Marek 0:4, WO 1:2, body hostů: Vejvoda Viktor 3:1, Čermák Felix 2:1, Vogel Matěj 2:1, Tauchman Denis 3:0, WO 2:1), TJ Viktoria Dětřichov A - KST Victory Liberec B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hejduk Alexander 1:3, Tomíček Evžen 2:2, Konečný Josef 1:3, Bohuněk Bohumil 1:3, body hostů: Cmunt Martin 2:2, Plíšek Jan 1:3, Janoušek Milan 4:0, Rýgl Lukáš 4:0), Slavia Liberec - TTC Hrádek nad Nisou A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fáček Petr 3:1, Lanková Martina 2:2, Pažout Daniel 2:2, Hruda Kamil 2:2, body hostů: Tacinec Martin 3:1, Šedina František ml. 3:1, Novotný Jaroslav 1:3, Vele Ondřej 0:4), TTC Liberec - ST Frýdlant B 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušková Stanislava 4:0, Engerer Jiří 2:2, Záleský Vlastimil 4:0, Boháč Miloš 3:0, Kačírek Miloslav 0:1, body hostů: Nohejl Martin 1:3, Nohejl Václav 1:3, Nohejl Tomáš 0:4, Nohejl Václav ml. 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy