Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
Sokol Přezletice "C" - TTC Říčany "E" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Teplý Stanislav ml. 0:3, Hron Martin 4:0, Burša Martin 1:3, Weishaupt Antonín 3:1, Schneiberk Filip 0:1, body hostů: Šerlinger Rudolf 2:2, Kupec Josef 2:2, Bébr Leoš 2:2, Postl Václav 2:2), Sokol Líbeznice "C" - TJ Mnichovice "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohyla Jiří 1:2, Václavík Pavel 3:0, Ptáček Josef 3:1, Pavlík Zbyšek 4:0, WO 2:0, body hostů: Skolil Lukáš 2:2, Kožíšek Tomáš 1:3, Votípka Stanislav 0:2, Šebánek Miroslav 0:4, WO 0:2), Sokol Mratín "A" - AERO Odolena Voda "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 1:3, Vajgl Lukáš 3:1, Protiva Václav 1:3, body hostů: Novosad Rostislav 2:2, Tkáč Jan 0:2, Kuchynka Pavel 2:2, Procházka Petr st. 3:1, Kulíšková Miroslava 0:2), SK Úvaly "A" - Sokol Líbeznice "D" 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šochman Karel 3:0, Jandovský Petr 3:0, Kukla Oldřich st. 3:0, Moucha Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Moravec Jan 1:3, Doubrava Petr 0:4, Srbek Jiří 1:3, WO 0:5), TTC Říčany "F" - Sokol V.Popovice "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedl Jakub 2:2, Jícha Tomáš 2:2, Vitvár Milan 3:0, Riedl Martin 3:1, Marvan Jiří 0:1, body hostů: Chrt Martin 2:2, Hynek Jaroslav 0:4, Lukáš Petr 0:4, Roško Jaroslav 4:0),
2. kolo:
TTC Říčany "E" - Sokol V.Popovice "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šerlinger Rudolf 4:0, Kupec Josef 3:1, Masopust Josef 2:0, Postl Václav 4:0, Navrátil Jaroslav 1:1, body hostů: Chrt Martin 1:3, Lukáš Petr 1:3, Čihák František 0:4, Petřík Václav 0:4), Sokol Líbeznice "D" - TTC Říčany "F" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srbek Jiří 0:4, Doubrava Petr 1:3, Procházka Vladimír 1:3, Švec Karel 0:4, body hostů: Riedl Martin 4:0, Riedl Jakub 3:1, Vitvár Milan 4:0, Novotný Kryštof 3:1), AERO Odolena Voda "C" - SK Úvaly "A" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Rostislav 3:0, Procházka Petr st. 3:0, Hudečková Hana 3:0, Tkáč Jan 3:1, WO 3:0, body hostů: Kukla Oldřich st. 0:4, Jandovský Petr 0:4, Květoň Miroslav 1:3, Šochman Karel 0:1, WO 0:3), TJ Mnichovice "B" - Sokol Mratín "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bareš Luboš 0:1, Hejný Stanislav st. 2:2, Kožíšek Tomáš 2:2, Skolil Lukáš 3:1, Trojánek Antonín 2:1, body hostů: Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 1:3, Protiva Václav 0:4), Sokol Přezletice "C" - Sokol Líbeznice "C" 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hron Martin 0:4, Teplý Stanislav ml. 0:4, Schneiberk Filip 0:4, WO 0:5, body hostů: Václavík Pavel 3:0, Ptáček Josef 3:0, Procházka Miroslav 3:0, Samiec Roman 3:0, WO 5:0),
3. kolo:
Sokol Líbeznice "C" - TTC Říčany "E" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohyla Jiří 1:3, Procházka Miroslav 0:4, Samiec Roman 2:2, Ptáček Josef 4:0, body hostů: Šerlinger Rudolf 2:2, Postl Václav 2:2, Bébr Leoš 2:2, Kupec Josef 3:1), Sokol Mratín "A" - Sokol Přezletice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 2:2, Protiva Václav 1:3, body hostů: Teplý Stanislav ml. 2:2, Schneiberk Filip 0:4, Poláček Petr 2:2, Hron Martin 3:1), SK Úvaly "A" - TJ Mnichovice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 1:3, Šochman Karel 2:1, Jandovský Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Skolil Lukáš 2:2, Trojánek Antonín 1:3, Hejný Stanislav st. 3:1, Bareš Luboš 0:2, Kožíšek Tomáš 1:0, WO 1:0), TTC Říčany "F" - AERO Odolena Voda "C" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Riedl Martin 2:2, Riedl Jakub 1:3, Vitvár Milan 1:3, Novotný Kryštof 2:2, WO 1:0, body hostů: Hudečková Hana 4:0, Novosad Rostislav 4:0, Procházka Petr st. 0:4, Tkáč Jan 2:2, WO 0:1), Sokol V.Popovice "C" - Sokol Líbeznice "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chrt Martin 4:0, Lukáš Petr 3:1, Hynek Jaroslav 0:3, Čihák František 0:4, Petřík Václav 0:1, body hostů: Procházka Vladimír 2:2, Doubrava Petr 2:2, Moravec Jan 3:1, Švec Karel 2:2),
4. kolo:
TTC Říčany "E" - Sokol Líbeznice "D" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupec Josef 2:0, Postl Václav 3:1, Navrátil Jaroslav 3:1, Bébr Leoš 3:1, Šerlinger Rudolf 2:0, body hostů: Moravec Jan 2:2, Doubrava Petr 0:4, Švec Karel 0:4, Procházka Vladimír 1:3), AERO Odolena Voda "C" - Sokol V.Popovice "C" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hudečková Hana 4:0, Novosad Rostislav 3:1, Kuchynka Pavel 3:1, Tkáč Jan 3:1, body hostů: Brož Zdeněk 0:4, Petřík Václav 0:4, Lukáš Petr 1:3, Chrt Martin 2:2), TJ Mnichovice "B" - TTC Říčany "F" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 2:2, Kožíšek Tomáš 2:2, Hejný Stanislav st. 1:3, Bareš Luboš 1:3, body hostů: Riedl Jakub 4:0, Vitvár Milan 3:1, Riedl Martin 3:1, Novotný Kryštof 0:4), Sokol Přezletice "C" - SK Úvaly "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Göndör Josef 2:2, Hron Martin 3:1, Teplý Stanislav ml. 1:3, Poláček Petr 3:1, body hostů: Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 2:2, Jandovský Petr 0:4, Šochman Karel 3:1), Sokol Líbeznice "C" - Sokol Mratín "A" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samiec Roman 2:2, Pavlík Zbyšek 4:0, Václavík Pavel 4:0, Ptáček Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Skopal Roman 1:2, Samborský Vladimír 0:4, Vajgl Lukáš 1:3, Protiva Václav 0:4, WO 1:0),
5. kolo:
Sokol Mratín "A" - TTC Říčany "E" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 2:2, Protiva Václav 1:1, Dunovský Daniel 2:0, body hostů: Šerlinger Rudolf 1:3, Kupec Josef 2:2, Bébr Leoš 1:3, Postl Václav 2:2), SK Úvaly "A" - Sokol Líbeznice "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 0:4, Kukla Oldřich ml. 1:2, Jandovský Petr 3:1, WO 1:0, body hostů: Mohyla Jiří 1:3, Václavík Pavel 2:2, Samiec Roman 3:1, Ptáček Josef 3:0, WO 0:1), TTC Říčany "F" - Sokol Přezletice "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedl Jakub 2:2, Vitvár Milan 2:2, Jícha Tomáš 0:2, Riedl Martin 2:2, Marvan Jiří 0:2, body hostů: Hron Martin 2:2, Poláček Petr 4:0, Teplý Stanislav ml. 2:2, Burša Martin 2:2), Sokol V.Popovice "C" - TJ Mnichovice "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brož Zdeněk 0:4, Chrt Martin 1:3, Lukáš Petr 0:4, Dvořák Martin 4:0, body hostů: Trojánek Antonín 3:1, Hejný Stanislav st. 3:1, Skolil Lukáš 2:1, Kožíšek Tomáš 3:1, Bareš Luboš 0:1), Sokol Líbeznice "D" - AERO Odolena Voda "C" 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Jan 0:4, Procházka Vladimír 1:3, Janko Ota 0:2, Švec Karel 0:4, Srbek Jiří 0:2, body hostů: Novosad Rostislav 4:0, Procházka Petr st. 3:1, Tkáč Jan 4:0, Kulíšková Miroslava 4:0),
6. kolo:
TTC Říčany "E" - AERO Odolena Voda "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šerlinger Rudolf 2:2, Postl Václav 2:2, Masopust Josef 1:3, Kupec Josef 1:3, body hostů: Hudečková Hana 4:0, Novosad Rostislav 2:2, Kuchynka Pavel 2:2, Tkáč Jan 2:2), TJ Mnichovice "B" - Sokol Líbeznice "D" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skolil Lukáš 2:0, Hejný Stanislav st. 3:1, Kožíšek Tomáš 3:1, Trojánek Antonín 4:0, Bareš Luboš 2:0, body hostů: Doubrava Petr 1:3, Moravec Jan 0:4, Švec Karel 0:4, Srbek Jiří 1:3), Sokol Přezletice "C" - Sokol V.Popovice "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schneiberk Filip 0:4, Hron Martin 4:0, Poláček Petr 3:1, Teplý Stanislav ml. 0:4, body hostů: Hynek Jaroslav 2:2, Brož Zdeněk 2:2, Lukáš Petr 2:2, Chrt Martin 3:1), Sokol Líbeznice "C" - TTC Říčany "F" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohyla Jiří 3:1, Václavík Pavel 4:0, Ptáček Josef 2:1, Pavlík Zbyšek 3:0, WO 1:1, body hostů: Vitvár Milan 1:2, Riedl Martin 1:3, Riedl Jakub 0:4, Verbík Jan 0:3, WO 1:1), Sokol Mratín "A" - SK Úvaly "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dunovský Daniel 1:3, Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 4:0, Protiva Václav 0:4, body hostů: Pilát Radek 2:2, Kukla Oldřich st. 2:2, Kukla Oldřich ml. 3:1, Šochman Karel 2:2),
7. kolo:
SK Úvaly "A" - TTC Říčany "E" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Oldřich ml. 2:0, Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 2:2, Jandovský Petr 1:3, Šochman Karel 2:0, body hostů: Šerlinger Rudolf 3:1, Navrátil Jaroslav 1:3, Postl Václav 2:2, Bébr Leoš 0:2, Masopust Josef 1:1), TTC Říčany "F" - Sokol Mratín "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvár Milan 4:0, Riedl Jakub 2:2, Novotný Kryštof 2:2, Riedl Martin 3:1, body hostů: Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 1:3, Vajgl Lukáš 1:3, Protiva Václav 0:4), Sokol V.Popovice "C" - Sokol Líbeznice "C" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Martin 1:1, Brož Zdeněk 1:2, Chrt Martin 2:0, Lukáš Petr 2:0, WO 7:1, body hostů: Ptáček Josef 1:1, Mohyla Jiří 1:2, Procházka Miroslav 1:3, WO 1:7), Sokol Líbeznice "D" - Sokol Přezletice "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švec Karel 1:3, Srbek Jiří 2:2, Procházka Vladimír 2:2, Doubrava Petr 2:2, body hostů: Schneiberk Filip 0:4, Burša Martin 2:2, Poláček Petr 4:0, Hron Martin 3:1), AERO Odolena Voda "C" - TJ Mnichovice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuchynka Pavel 2:2, Hudečková Věra 3:1, Novosad Rostislav 1:3, Tkáč Jan 2:2, body hostů: Hejný Stanislav st. 3:1, Trojánek Antonín 3:1, Kožíšek Tomáš 0:2, Bareš Luboš 2:2, Zvěřina Tomáš 0:2),
8. kolo:
TTC Říčany "E" - TJ Mnichovice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jaroslav 2:2, Kupec Josef 3:1, Masopust Josef 1:3, Postl Václav 2:2, body hostů: Kožíšek Tomáš 2:2, Bareš Luboš 1:3, Šebánek Miroslav 1:1, Trojánek Antonín 2:2, Hejný Stanislav st. 2:0), Sokol Přezletice "C" - AERO Odolena Voda "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burša Martin 1:3, Hron Martin 2:2, Poláček Petr 3:1, Göndör Josef 2:2, body hostů: Kuchynka Pavel 3:1, Tkáč Jan 2:2, Kulíšková Miroslava 2:2, Procházka Petr st. 1:3), Sokol Líbeznice "C" - Sokol Líbeznice "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mohyla Jiří 2:2, Václavík Pavel 4:0, Samiec Roman 1:3, Procházka Miroslav 1:3, body hostů: Procházka Vladimír 3:1, Moravec Jan 3:1, Švec Karel 1:3, Srbek Jiří 1:3), Sokol Mratín "A" - Sokol V.Popovice "C" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 3:1, Vajgl Lukáš 3:1, Dunovský Daniel 3:1, body hostů: Hynek Jaroslav 0:4, Brož Zdeněk 0:4, Lukáš Petr 0:4, Chrt Martin 4:0), SK Úvaly "A" - TTC Říčany "F" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Oldřich st. 3:1, Kukla Oldřich ml. 2:2, Šochman Karel 3:1, Jandovský Petr 2:2, body hostů: Riedl Martin 2:2, Riedl Jakub 1:3, Vitvár Milan 2:2, Jícha Tomáš 1:3),
9. kolo:
TTC Říčany "F" - TTC Říčany "E" 14:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Tomáš 2:2, Vitvár Milan 4:0, Riedl Jakub 4:0, Riedl Martin 4:0, body hostů: Kupec Josef 1:0, Navrátil Jaroslav 1:3, Postl Václav 0:4, Masopust Josef 0:4, Bébr Leoš 0:3), Sokol V.Popovice "C" - SK Úvaly "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Václav 0:4, Brož Zdeněk 2:2, Lukáš Petr 2:2, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Kukla Oldřich ml. 3:1, Jandovský Petr 1:3, Kukla Oldřich st. 2:2, Šochman Karel 3:1), Sokol Líbeznice "D" - Sokol Mratín "A" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Vladimír 3:1, Doubrava Petr 1:3, Švec Karel 1:3, Srbek Jiří 1:3, body hostů: Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 2:2, Dunovský Daniel 3:1, Protiva Václav 1:3), AERO Odolena Voda "C" - Sokol Líbeznice "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Rostislav 1:3, Hudečková Věra 3:1, Kuchynka Pavel 1:3, Tkáč Jan 3:1, body hostů: Václavík Pavel 1:3, Ptáček Josef 2:2, Mohyla Jiří 3:1, Samiec Roman 2:2), TJ Mnichovice "B" - Sokol Přezletice "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trojánek Antonín 2:2, Skolil Lukáš 2:2, Hejný Stanislav st. 4:0, Kožíšek Tomáš 1:3, body hostů: Burša Martin 1:3, Schneiberk Filip 0:4, Poláček Petr 3:1, Hron Martin 3:1),
10. kolo:
TTC Říčany "E" - Sokol Přezletice "C" 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kupec Josef 1:2, Šerlinger Rudolf 1:2, Postl Václav 1:2, Masopust Josef 1:2, WO 5:0, body hostů: Hron Martin 4:0, Poláček Petr 4:0, Burša Martin 0:4, WO 0:5), TJ Mnichovice "B" - Sokol Líbeznice "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trojánek Antonín 3:1, Skolil Lukáš 2:2, Bareš Luboš 0:4, Kožíšek Tomáš 1:3, body hostů: Mohyla Jiří 1:3, Václavík Pavel 4:0, Ptáček Josef 3:1, Samiec Roman 2:2), AERO Odolena Voda "C" - Sokol Mratín "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudečková Věra 2:1, Novosad Rostislav 2:2, Kuchynka Pavel 1:3, Tkáč Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 1:2, Vajgl Lukáš 1:3, Dunovský Daniel 1:3, WO 1:0), Sokol Líbeznice "D" - SK Úvaly "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Jan 1:3, Janko Ota 2:2, Švec Karel 0:4, Procházka Vladimír 2:2, body hostů: Pilát Radek 1:3, Jandovský Petr 2:2, Kukla Oldřich st. 4:0, Šochman Karel 4:0), Sokol V.Popovice "C" - TTC Říčany "F" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brož Zdeněk 0:4, Lukáš Petr 1:3, Chrt Martin 3:1, Dvořák Martin 3:1, body hostů: Riedl Martin 4:0, Riedl Jakub 1:3, Vitvár Milan 2:2, Novotný Kryštof 2:2),
11. kolo:
Sokol V.Popovice "C" - TTC Říčany "E" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Roško Jaroslav 4:0, Chrt Martin 3:1, Lukáš Petr 2:1, Dvořák Martin 3:1, Brož Zdeněk 0:1, body hostů: Postl Václav 0:4, Šerlinger Rudolf 2:2, Kupec Josef 0:4, Masopust Josef 2:2), TTC Říčany "F" - Sokol Líbeznice "D" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Riedl Martin 4:0, Riedl Jakub 4:0, Vitvár Milan 4:0, Novotný Kryštof 0:2, Marvan Jiří 0:2, body hostů: Moravec Jan 1:3, Srbek Jiří 1:3, Procházka Vladimír 1:3, Švec Karel 1:3), SK Úvaly "A" - AERO Odolena Voda "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Oldřich st. 2:2, Pilát Radek 2:2, Kukla Oldřich ml. 3:1, Jandovský Petr 3:1, body hostů: Novosad Rostislav 2:2, Hudečková Věra 2:2, Kuchynka Pavel 2:2, Tkáč Jan 0:4), Sokol Mratín "A" - TJ Mnichovice "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 4:0, Protiva Václav 0:4, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Skolil Lukáš 3:1, Hejný Stanislav st. 1:3, Kožíšek Tomáš 1:3), Sokol Líbeznice "C" - Sokol Přezletice "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samiec Roman 1:3, Ptáček Josef 4:0, Václavík Pavel 3:1, Mohyla Jiří 1:3, body hostů: Teplý Stanislav ml. 1:3, Göndör Josef 1:3, Poláček Petr 3:1, Hron Martin 2:2),
12. kolo:
TTC Říčany "E" - Sokol Líbeznice "C" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Navrátil Jaroslav 0:4, Šerlinger Rudolf 2:2, Postl Václav 0:4, Bébr Leoš 0:4, body hostů: Václavík Pavel 4:0, Ptáček Josef 3:1, Mohyla Jiří 3:1, Samiec Roman 4:0), Sokol Přezletice "C" - Sokol Mratín "A" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hron Martin 4:0, Nováková Ivana 3:1, Poláček Petr 4:0, Teplý Stanislav ml. 2:2, body hostů: Skopal Roman 1:3, Samborský Vladimír 0:4, Vajgl Lukáš 2:2, Protiva Václav 0:4), TJ Mnichovice "B" - SK Úvaly "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trojánek Antonín 3:1, Hejný Stanislav st. 1:3, Kožíšek Tomáš 3:1, Novák Milan 2:2, body hostů: Kukla Oldřich ml. 1:3, Pilát Radek 3:1, Jandovský Petr 0:4, Kukla Oldřich st. 3:1), AERO Odolena Voda "C" - TTC Říčany "F" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hudečková Věra 3:1, Novosad Rostislav 2:2, Kuchynka Pavel 3:1, Tkáč Jan 4:0, body hostů: Vitvár Milan 1:3, Riedl Martin 2:2, Riedl Jakub 1:3, Novotný Kryštof 0:4), Sokol Líbeznice "D" - Sokol V.Popovice "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Jan 3:1, Procházka Vladimír 1:3, Švec Karel 0:4, Srbek Jiří 1:3, body hostů: Dvořák Martin 4:0, Chrt Martin 3:1, Lukáš Petr 3:1, Brož Zdeněk 1:3),
13. kolo:
Sokol Líbeznice "D" - TTC Říčany "E" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Jan 3:1, Janko Ota 0:4, Srbek Jiří 1:3, Doubrava Petr 2:2, body hostů: Postl Václav 3:1, Kupec Josef 2:2, Navrátil Jaroslav 4:0, Bébr Leoš 1:3), Sokol V.Popovice "C" - AERO Odolena Voda "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čihák František 0:4, Chrt Martin 3:1, Lukáš Petr 3:1, Brož Zdeněk 2:2, body hostů: Kuchynka Pavel 2:2, Hudečková Věra 2:2, Tkáč Jan 2:2, Novosad Rostislav 2:2), TTC Říčany "F" - TJ Mnichovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvár Milan 1:3, Riedl Jakub 4:0, Novotný Kryštof 1:3, Riedl Martin 4:0, body hostů: Trojánek Antonín 2:2, Skolil Lukáš 1:3, Kožíšek Tomáš 2:2, Bareš Luboš 1:3), SK Úvaly "A" - Sokol Přezletice "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Oldřich st. 2:2, Kukla Oldřich ml. 1:3, Jandovský Petr 2:2, Květoň Miroslav 0:4, body hostů: Göndör Josef 3:1, Teplý Stanislav ml. 1:3, Hron Martin 3:1, Poláček Petr 4:0), Sokol Mratín "A" - Sokol Líbeznice "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 0:4, Dunovský Daniel 1:3, body hostů: Pavlík Zbyšek 3:1, Václavík Pavel 2:2, Ptáček Josef 2:2, Samiec Roman 2:2),
14. kolo:
TTC Říčany "E" - Sokol Mratín "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kupec Josef 3:1, Postl Václav 2:2, Masopust Josef 2:2, Navrátil Jaroslav 2:2, body hostů: Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 4:0, Vajgl Lukáš 0:4, Protiva Václav 0:4), Sokol Líbeznice "C" - SK Úvaly "A" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavlík Zbyšek 3:1, Samiec Roman 0:4, Ptáček Josef 4:0, Václavík Pavel 4:0, body hostů: Kukla Oldřich ml. 1:3, Kukla Oldřich st. 1:3, Jandovský Petr 1:3, Šochman Karel 2:2), Sokol Přezletice "C" - TTC Říčany "F" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hron Martin 2:2, Nováková Ivana 4:0, Poláček Petr 3:1, Teplý Stanislav ml. 2:2, body hostů: Riedl Martin 1:3, Vitvár Milan 2:2, Riedl Jakub 2:2, Novotný Kryštof 0:4), TJ Mnichovice "B" - Sokol V.Popovice "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trojánek Antonín 3:1, Hejný Stanislav st. 2:0, Skolil Lukáš 3:1, Kožíšek Tomáš 3:1, Bareš Luboš 1:1, body hostů: Brož Zdeněk 0:4, Lukáš Petr 0:4, Chrt Martin 1:3, Dvořák Martin 3:1), AERO Odolena Voda "C" - Sokol Líbeznice "D" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novosad Rostislav 4:0, Kuchynka Pavel 4:0, Hudečková Věra 4:0, Tkáč Jan 4:0, body hostů: Moravec Jan 0:4, Janko Ota 0:4, Srbek Jiří 0:4, Švec Karel 0:4),
15. kolo:
AERO Odolena Voda "C" - TTC Říčany "E" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novosad Rostislav 2:0, Hudečková Věra 2:0, Kuchynka Pavel 2:1, Tkáč Jan 3:0, WO 6:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 0:3, Postl Václav 1:2, Bébr Leoš 0:2, Masopust Josef 0:2, WO 0:6), Sokol Líbeznice "D" - TJ Mnichovice "B" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Moravec Jan 1:3, Srbek Jiří 0:4, Doubrava Petr 1:3, Procházka Vladimír 1:3, body hostů: Trojánek Antonín 4:0, Skolil Lukáš 3:1, Hejný Stanislav st. 3:1, Kožíšek Tomáš 3:1), Sokol V.Popovice "C" - Sokol Přezletice "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Martin 3:1, Lukáš Petr 1:3, Roško Jaroslav 2:2, Chrt Martin 2:2, body hostů: Poláček Petr 4:0, Hron Martin 1:3, Teplý Stanislav ml. 0:4, Nováková Ivana 3:1), TTC Říčany "F" - Sokol Líbeznice "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitvár Milan 3:1, Marvan Jiří 0:4, Novotný Kryštof 2:2, Riedl Martin 3:1, body hostů: Václavík Pavel 4:0, Procházka Miroslav 1:3, Mohyla Jiří 1:3, Samiec Roman 2:2), SK Úvaly "A" - Sokol Mratín "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukla Oldřich st. 1:3, Květoň Miroslav 1:3, Šochman Karel 4:0, Jandovský Petr 3:1, body hostů: Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 2:2, Dunovský Daniel 2:2, Slezák Jakub 0:4),
16. kolo:
TTC Říčany "E" - SK Úvaly "A" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Masopust Josef 1:3, Postl Václav 2:2, Kupec Josef 2:1, Bébr Leoš 1:3, WO 1:0, body hostů: Kukla Oldřich ml. 3:1, Jandovský Petr 1:3, Květoň Miroslav 2:2, Šochman Karel 2:0, Kukla Oldřich st. 1:0, WO 0:1), Sokol Mratín "A" - TTC Říčany "F" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skopal Roman 4:0, Samborský Vladimír 1:2, Dunovský Daniel 2:2, Protiva Václav 3:0, WO 1:1, body hostů: Riedl Martin 2:1, Riedl Jakub 1:3, Novotný Kryštof 0:3, Jícha Tomáš 1:3, WO 1:1), Sokol Líbeznice "C" - Sokol V.Popovice "C" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mohyla Jiří 2:1, Ptáček Josef 2:0, Samiec Roman 2:1, Václavík Pavel 1:2, WO 0:5, body hostů: Brož Zdeněk 0:3, Hynek Jaroslav 0:3, Lukáš Petr 2:1, Chrt Martin 2:0, WO 5:0), Sokol Přezletice "C" - Sokol Líbeznice "D" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Poláček Petr 3:0, Nováková Ivana 2:1, Göndör Josef 3:0, Teplý Stanislav ml. 1:2, WO 5:0, body hostů: Švec Karel 0:4, Moravec Jan 1:3, Srbek Jiří 2:2, WO 0:5), TJ Mnichovice "B" - AERO Odolena Voda "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skolil Lukáš 2:2, Trojánek Antonín 2:2, Kožíšek Tomáš 1:3, Hejný Stanislav st. 1:2, Bareš Luboš 0:1, body hostů: Novosad Rostislav 2:2, Hudečková Věra 3:1, Kuchynka Pavel 4:0, Tkáč Jan 1:3),
17. kolo:
TJ Mnichovice "B" - TTC Říčany "E" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Trojánek Antonín 3:0, Hejný Stanislav st. 1:1, Skolil Lukáš 3:0, Kožíšek Tomáš 2:1, WO 5:0, body hostů: Kupec Josef 1:2, Bébr Leoš 0:3, Postl Václav 1:2, Masopust Josef 0:2, WO 0:5), AERO Odolena Voda "C" - Sokol Přezletice "C" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kuchynka Pavel 1:2, Novosad Rostislav 2:1, Hudečková Věra 3:0, Tkáč Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Poláček Petr 3:1, Hron Martin 2:2, Göndör Josef 1:3, WO 0:5), Sokol Líbeznice "D" - Sokol Líbeznice "C" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Jan 1:3, Srbek Jiří 0:4, Švec Karel 0:4, Janko Ota 0:4, body hostů: Mohyla Jiří 3:1, Václavík Pavel 4:0, Procházka Miroslav 4:0, Samiec Roman 4:0), Sokol V.Popovice "C" - Sokol Mratín "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Roško Jaroslav 4:0, Dvořák Martin 2:2, Chrt Martin 3:1, Brož Zdeněk 0:4, body hostů: Skopal Roman 3:1, Samborský Vladimír 2:2, Vajgl Lukáš 1:3, Dunovský Daniel 1:3), TTC Říčany "F" - SK Úvaly "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitvár Milan 2:1, Riedl Jakub 1:1, Novotný Kryštof 2:1, Riedl Martin 3:0, WO 5:0, body hostů: Kukla Oldřich ml. 0:3, Květoň Miroslav 1:2, Kukla Oldřich st. 1:2, Šochman Karel 1:1, WO 0:5),
18. kolo:
TTC Říčany "E" - TTC Říčany "F" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Navrátil Jaroslav 2:2, Postl Václav 2:2, Masopust Josef 2:2, Bébr Leoš 2:2, body hostů: Riedl Jakub 4:0, Riedl Martin 4:0, Marvan Jiří 0:4, Jícha Jan 0:4), SK Úvaly "A" - Sokol V.Popovice "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Oldřich ml. 1:2, Kukla Oldřich st. 2:1, Šochman Karel 2:2, Jandovský Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Brož Zdeněk 0:4, Dvořák Martin 3:1, Hynek Jaroslav 0:2, Chrt Martin 4:0, WO 0:2), Sokol Mratín "A" - Sokol Líbeznice "D" 16:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skopal Roman 4:0, Dunovský Daniel 4:0, Vajgl Lukáš 4:0, Protiva Václav 4:0, body hostů: Moravec Jan 0:4, Srbek Jiří 0:4, Procházka Vladimír 0:4, Švec Karel 0:4), Sokol Líbeznice "C" - AERO Odolena Voda "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlík Zbyšek 2:2, Ptáček Josef 4:0, Samiec Roman 3:1, Václavík Pavel 4:0, body hostů: Novosad Rostislav 0:3, Kuchynka Pavel 0:4, Hudečková Věra 2:2, Tkáč Jan 1:3, Jež Rostislav 0:1), Sokol Přezletice "C" - TJ Mnichovice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poláček Petr 3:1, Nováková Ivana 3:1, Hron Martin 2:2, Teplý Stanislav ml. 0:4, body hostů: Trojánek Antonín 4:0, Skolil Lukáš 2:2, Kožíšek Tomáš 1:3, Bareš Luboš 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
AERO Odolena Voda "C" - SK Úvaly "A" 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), SK Úvaly "A" - AERO Odolena Voda "C" 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Úvaly "A" - AERO Odolena Voda "C" -:-, AERO Odolena Voda "C" - SK Úvaly "A" -:-,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
AERO Odolena Voda "C" - SK Úvaly "A" -:-, SK Úvaly "A" - AERO Odolena Voda "C" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy