Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 3.třídy
1. kolo:
AERO Odolena Voda "D" - TTC Říčany "G" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr ml. 4:0, Procházka Petr st. 3:1, Kuchynka Pavel 4:0, Vaňásek Miloš 3:1, body hostů: Jícha Tomáš 2:2, Marvan Jiří 0:4, Verbík Jan 0:4, Verbík Bohuslav 0:4), ASK Stará Boleslav "A" - SK Úvaly "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mařák Jaroslav 2:2, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0, Mařák Milan 3:1, body hostů: Žitek Jiří 0:4, Květoň Miroslav 3:1, Michalcová Martina 0:4, Bambas Petr 1:3), TJ Spartak Čelákovice "C" - Sokol Mratín "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bárta Jan 3:1, Kukla Kryštof 4:0, Jahoda Pavel 2:2, Matouš Karel 4:0, body hostů: Semerák Lukáš 2:2, Šulc Pavel 1:3, Slezák Jakub 0:4, Kovář Michal 0:4), Slavoj Veleň - Jizera Káraný "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 4:0, Šilhán Rudolf ml. 3:1, Moc Marek 3:1, Šilhán Rudolf st. 2:2, body hostů: Leistner Jan ml. 1:3, Leistner Petr 0:4, Zolman Pavel 0:4, Čmuhař Daniel 3:1), TTC Brandýs "F" - Sokol Přezletice "D" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kraus Richard 1:3, Dolník Filip 1:3, Lang Petr 0:4, Jirotka Bohuslav 1:3, body hostů: Burša Martin 4:0, Ptáčník Luboš 4:0, Weishaupt Antonín 2:0, Spretka Jerzy 3:1, Macek Pavel 0:2),
2. kolo:
TTC Říčany "G" - Sokol Přezletice "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Jan 0:4, Verbík Bohuslav 0:2, Verbík Jan 0:4, Marvan Jiří 2:2, Jícha Tomáš 2:0, body hostů: Macek Pavel 3:1, Burša Martin 4:0, Weishaupt Antonín 3:1, Spretka Jerzy 2:2), Jizera Káraný "A" - TTC Brandýs "F" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leistner Jan ml. 3:1, Jarý Jan 1:3, Čmuhař Daniel 4:0, Hřebíček Jakub 0:4, body hostů: Dolník Filip 3:1, Kraus Richard 2:2, Strnad Richard 1:3, Lang Petr 2:2), Sokol Mratín "B" - Slavoj Veleň 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 0:4, Semerák Lukáš 1:3, Slouka Martin 0:4, Svoboda Martin 0:4, body hostů: Moc Marek 3:1, Šilhán Rudolf st. 4:0, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Novák Václav 4:0), SK Úvaly "B" - TJ Spartak Čelákovice "C" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Miroslav 3:1, Michalcová Martina 0:4, Žitek Jiří 0:2, Bambas Petr 0:4, Žižka Milan 0:2, body hostů: Bárta Jan 3:1, Kukla Kryštof 3:1, Matouš Karel 4:0, Sobotka Jiří 3:1), AERO Odolena Voda "D" - Jizera Káraný "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr ml. 4:0, Kuchynková Zuzana 2:2, Kuchynka Pavel 4:0, Vaňásek Miloš 4:0, body hostů: Šejvl Jakub 1:3, Notek Denis 0:4, Dolanský Petr 1:3, Zolmanová Kateřina 0:4),
3. kolo:
Jizera Káraný "B" - TTC Říčany "G" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zolmanová Kateřina 0:4, Šejvl Jakub 3:1, Notek Denis 0:4, Hradecký Michal 0:4, body hostů: Marvan Jiří 4:0, Verbík Jan 3:1, Jícha Jan 3:1, Kepka Jakub 3:1), ASK Stará Boleslav "A" - AERO Odolena Voda "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mařák Jaroslav 0:4, Diviš Jaroslav 0:4, Králík Pavel 0:4, Mařák Milan 2:2, body hostů: Vaňásek Miloš 3:1, Procházka Petr st. 3:1, Procházka Petr ml. 4:0, Hudečková Hana 4:0), Slavoj Veleň - SK Úvaly "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 3:1, Moc Marek 3:1, Šilhán Rudolf ml. 3:1, Šilhán Rudolf st. 3:1, body hostů: Michalcová Martina 0:4, Bambas Petr 0:4, Žitek Jiří 0:4, Květoň Miroslav 4:0), TTC Brandýs "F" - Sokol Mratín "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sviták Petr 4:0, Kraus Richard 4:0, Dolník Filip 4:0, Strnad Richard 2:2, body hostů: Slouka Martin 0:4, Šulc Pavel 1:3, Slezák Jakub 1:3, Svoboda Martin 0:4), Sokol Přezletice "D" - Jizera Káraný "A" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burša Martin 3:1, Ptáčník Luboš 3:1, Weishaupt Antonín 4:0, Macek Pavel 1:2, WO 0:1, body hostů: Zolman Pavel 0:3, Čmuhař Daniel 3:1, Leistner Jan ml. 1:3, Leistner Petr 0:4, WO 1:0),
4. kolo:
TTC Říčany "G" - Jizera Káraný "A" 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kepka Jakub 0:4, Verbík Jan 0:4, Bébr Leoš 1:3, WO 0:5, body hostů: Leistner Jan ml. 3:0, Čmuhař Daniel 3:0, Páral Karel 3:0, Leistner Petr 2:1, WO 5:0), Sokol Mratín "B" - Sokol Přezletice "D" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 0:4, Semerák Lukáš 1:3, Slouka Martin 2:2, Kovář Michal 0:4, body hostů: Schneiberk Filip 2:2, Ptáčník Luboš 4:0, Spretka Jerzy 4:0, Macek Pavel 3:1), SK Úvaly "B" - TTC Brandýs "F" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Miroslav 4:0, Žitek Jiří 1:3, Michalcová Martina 1:3, Bambas Petr 2:2, body hostů: Lang Petr 3:1, Dvořák Martin 0:4, Dolník Filip 3:1, Sviták Petr 2:2), AERO Odolena Voda "D" - TJ Spartak Čelákovice "C" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Procházka Petr st. 2:1, Procházka Petr ml. 2:1, Kuchynka Pavel 3:0, Hudečková Hana 3:0, WO 5:0, body hostů: Bárta Jan 0:4, Kukla Kryštof 0:4, Matouš Karel 2:2, WO 0:5), Jizera Káraný "B" - ASK Stará Boleslav "A" 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dolanský Petr 1:3, Leistner Jan 1:3, Notek Denis 1:3, WO 0:5, body hostů: Mařák Jaroslav 3:0, Mařák Zdeněk 0:3, Diviš Jaroslav 3:0, Mařák Milan 3:0, WO 5:0),
5. kolo:
ASK Stará Boleslav "A" - TTC Říčany "G" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mařák Jaroslav 2:2, Diviš Jaroslav 0:2, Juhász Radovan 2:2, Mařák Milan 4:0, Králík Pavel 2:0, body hostů: Navrátil Jaroslav 3:1, Bébr Leoš 3:1, Jícha Tomáš 0:4, Kepka Jakub 0:4), TJ Spartak Čelákovice "C" - Jizera Káraný "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matouš Karel 4:0, Kukla Kryštof 4:0, Bárta Jan 3:1, Sobotka Jiří 4:0, body hostů: Zolmanová Kateřina 0:4, Notek Denis 0:4, Zita Roman 1:3, Šejvl Jakub 0:4), Slavoj Veleň - AERO Odolena Voda "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němeček Petr 1:3, Novák Václav 0:4, Šilhán Rudolf ml. 3:1, Šilhán Rudolf st. 2:2, body hostů: Procházka Petr ml. 2:2, Procházka Petr st. 2:2, Kuchynka Pavel 2:2, Hudečková Hana 4:0), Sokol Přezletice "D" - SK Úvaly "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Pavel 4:0, Ptáčník Luboš 3:1, Burša Martin 4:0, Spretka Jerzy 3:1, body hostů: Květoň Miroslav 2:2, Žitek Jiří 0:4, Bambas Petr 0:4, Havel Marek 0:4), Jizera Káraný "A" - Sokol Mratín "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarý Jan 0:4, Čmuhař Daniel 3:1, Leistner Jan ml. 4:0, Zolman Pavel 3:1, body hostů: Šulc Pavel 2:2, Slouka Martin 1:3, Samborský Jakub 1:3, Slezák Jakub 2:2),
6. kolo:
TTC Říčany "G" - Sokol Mratín "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Verbík Bohuslav 0:1, Bébr Leoš 2:2, Kepka Jakub 0:4, Verbík Jan 1:3, Jícha Tomáš 3:0, body hostů: Semerák Lukáš 4:0, Šulc Pavel 1:3, Samborský Jakub 2:2, Slezák Jakub 3:1), SK Úvaly "B" - Jizera Káraný "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michalcová Martina 2:2, Květoň Miroslav 3:1, Žitek Jiří 1:3, Bambas Petr 2:2, body hostů: Jarý Jan 2:2, Čmuhař Daniel 4:0, Leistner Jan ml. 2:2, Páral Karel 0:4), AERO Odolena Voda "D" - TTC Brandýs "F" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Miloš 3:1, Procházka Petr ml. 4:0, Hudečková Hana 4:0, Kuchynka Pavel 3:1, body hostů: Dolník Filip 0:4, Kraus Richard 0:4, Bessenyey Vaszil 2:2, Lang Petr 0:4), Jizera Káraný "B" - Slavoj Veleň 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolanský Petr 0:4, Zita Roman 3:1, Marečková Eliška 0:4, Notek Denis 0:4, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 4:0, Moc Marek 3:1, Novák Václav 3:1, Němeček Pavel 3:1), ASK Stará Boleslav "A" - TJ Spartak Čelákovice "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mařák Jaroslav 2:2, Králík Pavel 2:2, Juhász Radovan 3:1, Mařák Milan 1:3, body hostů: Matouš Karel 3:1, Sobotka Jiří 0:4, Jahoda Pavel 1:3, Kukla Kryštof 4:0),
7. kolo:
TJ Spartak Čelákovice "C" - TTC Říčany "G" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kukla Kryštof 4:0, Jahoda Pavel 4:0, Matouš Karel 4:0, Sobotka Jiří 3:1, body hostů: Verbík Jan 0:4, Jícha Jan 0:4, Jícha Tomáš 1:3, Kepka Jakub 0:4), Slavoj Veleň - ASK Stará Boleslav "A" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 4:0, Němeček Pavel 4:0, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Šilhán Rudolf st. 3:1, body hostů: Mařák Jaroslav 0:4, Diviš Jaroslav 0:4, Mařák Milan 1:3, Juhász Radovan 0:4), TTC Brandýs "F" - Jizera Káraný "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mansfeld Jakub 3:1, Strnad Richard 3:1, Sviták Petr 3:1, Dolník Filip 4:0, body hostů: Marečková Eliška 0:4, Notek Denis 0:4, Zita Roman 3:1, Šejvl Jakub 0:4), Sokol Přezletice "D" - AERO Odolena Voda "D" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Pavel 0:4, Burša Martin 1:3, Weishaupt Antonín 3:1, Ptáčník Luboš 2:2, body hostů: Vaňásek Miloš 1:3, Procházka Petr st. 2:2, Kulíšková Miroslava 3:1, Procházka Petr ml. 4:0), Sokol Mratín "B" - SK Úvaly "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 2:2, Semerák Lukáš 3:1, Šulc Pavel 0:4, Kovář Michal 0:4, body hostů: Michalcová Martina 3:1, Bambas Petr 2:2, Květoň Miroslav 4:0, Žitek Jiří 2:2),
8. kolo:
TTC Říčany "G" - SK Úvaly "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Verbík Jan 0:4, Jícha Jan 0:4, Kepka Jakub 0:4, Verbík Bohuslav 0:4, body hostů: Květoň Miroslav 4:0, Žitek Jiří 4:0, Ittner Karel 4:0, Bambas Petr 4:0), AERO Odolena Voda "D" - Jizera Káraný "A" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaňásek Miloš 2:0, Procházka Petr st. 2:2, Procházka Petr ml. 4:0, Kulíšková Miroslava 4:0, Kuchynka Pavel 1:1, body hostů: Leistner Jan ml. 1:3, Čmuhař Daniel 2:2, Leistner Petr 0:4, Zolman Pavel 0:4), Jizera Káraný "B" - Sokol Přezletice "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolanský Petr 0:1, Hradecký Michal 0:4, Šejvl Jakub 0:4, Notek Denis 0:3, Zita Roman 1:2, WO 1:0, body hostů: Ptáčník Luboš 3:0, Hleděncová Adéla 3:1, Weishaupt Antonín 4:0, Burša Martin 4:0, WO 0:1), ASK Stará Boleslav "A" - TTC Brandýs "F" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 1:3, Diviš Jaroslav 3:1, Juhász Radovan 3:1, Mařák Milan 2:2, body hostů: Bessenyey Vaszil 1:3, Dolník Filip 4:0, Kraus Richard 1:3, Šimáně Daniel 1:3), TJ Spartak Čelákovice "C" - Slavoj Veleň 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Kryštof 4:0, Bárta Jan 2:2, Matouš Karel 4:0, Sobotka Jiří 0:4, body hostů: Moc Marek 1:3, Novák Václav 2:2, Šilhán Rudolf st. 1:3, Šilhán Rudolf ml. 2:2),
9. kolo:
Slavoj Veleň - TTC Říčany "G" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 4:0, Němeček Pavel 2:2, Šilhán Rudolf ml. 3:0, Šilhán Rudolf st. 3:1, WO 1:0, body hostů: Verbík Jan 0:4, Bébr Leoš 2:2, Jícha Tomáš 1:3, Verbík Bohuslav 0:3, WO 0:1), TTC Brandýs "F" - TJ Spartak Čelákovice "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolník Filip 1:3, Sviták Petr 0:4, Kraus Richard 1:3, Strnad Richard 1:3, body hostů: Jahoda Pavel 2:2, Matouš Karel 4:0, Kukla Kryštof 4:0, Bárta Jan 3:1), Sokol Přezletice "D" - ASK Stará Boleslav "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burša Martin 3:1, Ptáčník Luboš 2:2, Weishaupt Antonín 2:1, Teplý Stanislav ml. 3:1, WO 0:1, body hostů: Diviš Jaroslav 1:3, Králík Pavel 0:4, Mařák Milan 1:3, Juhász Radovan 3:0, WO 1:0), Jizera Káraný "A" - Jizera Káraný "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jarý Jan 3:1, Čmuhař Daniel 4:0, Leistner Jan ml. 4:0, Páral Karel 3:1, body hostů: Zita Roman 1:3, Šejvl Jakub 1:3, Zolmanová Kateřina 0:4, Notek Denis 0:4), Sokol Mratín "B" - AERO Odolena Voda "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 1:3, Slezák Jakub 3:1, Šulc Pavel 0:4, Svoboda Martin 0:2, WO 0:2, body hostů: Kulíšková Miroslava 2:1, Procházková Eva 1:2, Procházka Petr ml. 3:1, Vaňásek Miloš 4:0, WO 2:0),
10. kolo:
AERO Odolena Voda "D" - SK Úvaly "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr st. 3:1, Vaňásek Miloš 1:1, Procházka Petr ml. 2:2, Kulíšková Miroslava 4:0, Kuchynka Pavel 0:2, body hostů: Žitek Jiří 0:4, Květoň Miroslav 2:2, Havel Marek 1:3, Ittner Karel 3:1), Jizera Káraný "B" - Sokol Mratín "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marečková Eliška 1:3, Zita Roman 3:1, Notek Denis 0:4, Šejvl Jakub 0:4, body hostů: Dunovský Daniel 3:1, Semerák Lukáš 3:1, Samborský Jakub 3:1, Slezák Jakub 3:1), ASK Stará Boleslav "A" - Jizera Káraný "A" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králík Pavel 2:1, Juhász Radovan 4:0, Diviš Jaroslav 3:1, Mařák Zdeněk 3:1, WO 1:0, body hostů: Zolman Pavel 0:4, Leistner Petr 0:3, Leistner Jan ml. 0:4, Čmuhař Daniel 3:1, WO 0:1), TJ Spartak Čelákovice "C" - Sokol Přezletice "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matouš Karel 3:1, Jahoda Pavel 1:3, Bárta Jan 1:3, Přibáň Václav 3:1, body hostů: Burša Martin 2:2, Ptáčník Luboš 1:3, Teplý Stanislav ml. 2:2, Weishaupt Antonín 3:1), Slavoj Veleň - TTC Brandýs "F" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 3:1, Moc Marek 0:4, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Šilhán Rudolf st. 2:2, body hostů: Dolník Filip 1:3, Bessenyey Vaszil 3:1, Jirotka Bohuslav 1:3, Lang Petr 2:2),
11. kolo:
TTC Brandýs "F" - TTC Říčany "G" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sviták Petr 1:3, Lang Petr 1:3, Strnad Richard 3:1, Jirotka Bohuslav 3:1, body hostů: Navrátil Jaroslav 3:1, Bébr Leoš 3:1, Verbík Jan 0:2, Kepka Jakub 0:4, Jícha Tomáš 2:0), Sokol Přezletice "D" - Slavoj Veleň 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burša Martin 2:2, Ptáčník Luboš 3:1, Spretka Jerzy 0:1, Teplý Stanislav ml. 2:2, Macek Pavel 1:2, body hostů: Moc Marek 1:3, Novák Václav 2:2, Šilhán Rudolf st. 2:2, Šilhán Rudolf ml. 3:1), Jizera Káraný "A" - TJ Spartak Čelákovice "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jarý Jan 1:3, Leistner Petr 0:4, Čmuhař Daniel 4:0, Leistner Jan ml. 1:3, body hostů: Bárta Jan 1:3, Kukla Kryštof 3:1, Matouš Karel 3:1, Jahoda Pavel 3:1), Sokol Mratín "B" - ASK Stará Boleslav "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Jakub 1:3, Slezák Jakub 1:3, Šulc Pavel 2:2, Kovář Michal 1:3, body hostů: Mařák Zdeněk 0:4, Diviš Jaroslav 3:1, Mařák Milan 4:0, Juhász Radovan 4:0), SK Úvaly "B" - Jizera Káraný "B" 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Michalcová Martina 4:0, Bambas Petr 3:1, Květoň Miroslav 2:0, Ittner Karel 4:0, Žižka Milan 0:2, body hostů: Zita Roman 2:2, Šejvl Jakub 0:4, Zolmanová Kateřina 0:4, Marečková Eliška 1:3),
12. kolo:
TTC Říčany "G" - AERO Odolena Voda "D" 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jícha Jan 0:1, Verbík Jan 0:4, Marvan Jiří 0:4, Bébr Leoš 1:3, Jícha Tomáš 1:2, body hostů: Kulíšková Miroslava 4:0, Procházka Petr ml. 3:1, Kuchynka Pavel 4:0, Vaňásek Miloš 3:1), SK Úvaly "B" - ASK Stará Boleslav "A" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Květoň Miroslav 3:1, Ittner Karel 1:3, Žitek Jiří 1:3, Bambas Petr 0:4, body hostů: Diviš Jaroslav 1:3, Králík Pavel 3:1, Mařák Milan 4:0, Juhász Radovan 3:1), Sokol Mratín "B" - TJ Spartak Čelákovice "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Samborský Jakub 1:3, Slezák Jakub 2:2, Šulc Pavel 0:4, Svoboda Martin 0:4, body hostů: Bárta Jan 3:1, Kukla Kryštof 4:0, Matouš Karel 4:0, Sobotka Jiří 2:2), Jizera Káraný "A" - Slavoj Veleň 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Jarý Jan 1:3, Čmuhař Daniel 4:0, Leistner Jan ml. 1:3, WO 0:5, body hostů: Novák Václav 2:1, Němeček Pavel 2:1, Šilhán Rudolf st. 0:3, Šilhán Rudolf ml. 2:1, WO 5:0), Sokol Přezletice "D" - TTC Brandýs "F" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macek Pavel 1:3, Weishaupt Antonín 4:0, Burša Martin 2:2, Spretka Jerzy 1:1, Teplý Stanislav ml. 2:0, body hostů: Dolník Filip 2:2, Sviták Petr 1:3, Lang Petr 1:3, Šimáně Daniel 2:2),
13. kolo:
Sokol Přezletice "D" - TTC Říčany "G" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Burša Martin 4:0, Teplý Stanislav ml. 3:1, Spretka Jerzy 3:1, Ptáčník Luboš 4:0, body hostů: Verbík Bohuslav 0:4, Verbík Jan 0:4, Kepka Jakub 0:4, Jícha Jan 2:2), TTC Brandýs "F" - Jizera Káraný "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sviták Petr 2:2, Kraus Richard 2:0, Dolník Filip 4:0, Mansfeld Jakub 3:1, Šimáně Daniel 1:1, body hostů: Zolman Pavel 0:4, Leistner Petr 0:4, Leistner Jan ml. 1:3, Čmuhař Daniel 3:1), Slavoj Veleň - Sokol Mratín "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 3:1, Šilhán Rudolf st. 3:1, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Němeček Petr 3:1, body hostů: Semerák Lukáš 0:4, Dunovský Daniel 3:1, Slezák Jakub 0:4, Kovář Michal 0:4), TJ Spartak Čelákovice "C" - SK Úvaly "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bárta Jan 2:2, Kukla Kryštof 3:1, Jahoda Pavel 2:2, Matouš Karel 3:1, body hostů: Michalcová Martina 0:4, Žitek Jiří 0:4, Květoň Miroslav 3:1, Ittner Karel 3:1), Jizera Káraný "B" - AERO Odolena Voda "D" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolanský Petr 1:3, Marečková Eliška 2:2, Šejvl Jakub 2:2, Notek Denis 0:4, body hostů: Kuchynková Zuzana 1:3, Procházková Eva 0:2, Procházka Petr st. 4:0, Vaňásek Miloš 4:0, Procházka Petr ml. 2:0),
14. kolo:
TTC Říčany "G" - Jizera Káraný "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marvan Jiří 4:0, Verbík Jan 4:0, Kepka Jakub 2:2, Jícha Jan 1:3, body hostů: Leistner Jan 2:2, Notek Denis 2:2, Zolmanová Kateřina 1:3, Hradecký Michal 0:4), AERO Odolena Voda "D" - ASK Stará Boleslav "A" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Procházka Petr st. 3:1, Vaňásek Miloš 3:1, Procházka Petr ml. 3:1, Kulíšková Miroslava 3:1, body hostů: Králík Pavel 1:3, Diviš Jaroslav 0:4, Mařák Milan 2:2, Juhász Radovan 1:3), SK Úvaly "B" - Slavoj Veleň 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žitek Jiří 0:4, Bambas Petr 1:3, Květoň Miroslav 2:2, Ittner Karel 2:2, body hostů: Novák Václav 3:1, Němeček Pavel 2:2, Šilhán Rudolf st. 2:2, Šilhán Rudolf ml. 4:0), Sokol Mratín "B" - TTC Brandýs "F" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slouka Martin 1:3, Semerák Lukáš 0:4, Slezák Jakub 2:2, Dunovský Daniel 2:2, body hostů: Sviták Petr 4:0, Mansfeld Jakub 4:0, Dvořák Martin 1:3, Lang Petr 2:2), Jizera Káraný "A" - Sokol Přezletice "D" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zolman Pavel 1:3, Leistner Petr 0:4, Leistner Jan ml. 1:3, Čmuhař Daniel 4:0, body hostů: Burša Martin 3:1, Macek Pavel 3:1, Weishaupt Antonín 3:1, Spretka Jerzy 1:3),
15. kolo:
Jizera Káraný "A" - TTC Říčany "G" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Leistner Petr 1:3, Jarý Jan 1:3, Leistner Jan ml. 2:2, Zolman Pavel 2:2, body hostů: Navrátil Jaroslav 4:0, Bébr Leoš 2:2, Kepka Jakub 0:4, Marvan Jiří 4:0), Sokol Přezletice "D" - Sokol Mratín "B" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Macek Pavel 4:0, Weishaupt Antonín 2:0, Burša Martin 4:0, Ptáčník Luboš 4:0, Teplý Stanislav ml. 2:0, body hostů: Slouka Martin 0:4, Semerák Lukáš 0:4, Šulc Pavel 0:4, Kovář Michal 0:4), TTC Brandýs "F" - SK Úvaly "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sviták Petr 3:1, Bessenyey Vaszil 1:1, Mansfeld Jakub 3:1, Strnad Richard 2:2, Kraus Richard 1:1, body hostů: Michalcová Martina 0:4, Bambas Petr 2:2, Květoň Miroslav 4:0, Žitek Jiří 0:4), TJ Spartak Čelákovice "C" - AERO Odolena Voda "D" 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahoda Pavel 1:3, Bárta Jan 1:3, Matouš Karel 2:2, Kukla Kryštof 3:1, body hostů: Kulíšková Miroslava 2:2, Procházka Petr st. 2:2, Vaňásek Miloš 1:3, Procházka Petr ml. 4:0), ASK Stará Boleslav "A" - Jizera Káraný "B" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Diviš Jaroslav 4:0, Králík Pavel 3:1, Mařák Milan 4:0, Juhász Radovan 4:0, body hostů: Zolmanová Kateřina 0:4, Šejvl Jakub 0:4, Zolman Miloš 0:4, Zita Roman 1:3),
16. kolo:
TTC Říčany "G" - ASK Stará Boleslav "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jícha Jan 0:4, Jícha Tomáš 1:3, Bébr Leoš 2:2, Marvan Jiří 0:4, body hostů: Králík Pavel 2:2, Diviš Jaroslav 3:1, Juhász Radovan 4:0, Mařák Milan 4:0), Jizera Káraný "B" - TJ Spartak Čelákovice "C" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Leistner Jan 0:4, Hradecký Michal 0:4, Marečková Eliška 0:4, Notek Denis 0:4, body hostů: Matouš Karel 4:0, Bárta Jan 4:0, Jahoda Pavel 4:0, Kukla Kryštof 4:0), AERO Odolena Voda "D" - Slavoj Veleň 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuchynka Pavel 4:0, Procházka Petr st. 2:0, Procházka Petr ml. 3:1, Kulíšková Miroslava 1:3, Vaňásek Miloš 1:1, body hostů: Němeček Pavel 0:4, Novák Václav 1:3, Šilhán Rudolf st. 1:3, Šilhán Rudolf ml. 3:1), SK Úvaly "B" - Sokol Přezletice "D" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ittner Karel 2:2, Žitek Jiří 0:4, Květoň Miroslav 3:1, Havel Marek 2:2, body hostů: Weishaupt Antonín 3:1, Teplý Stanislav ml. 2:2, Ptáčník Luboš 2:2, Burša Martin 2:2), Sokol Mratín "B" - Jizera Káraný "A" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Samborský Jakub 4:0, Slezák Jakub 2:2, Semerák Lukáš 3:1, Šulc Pavel 1:3, body hostů: Jarý Jan 1:3, Čmuhař Daniel 3:1, Leistner Petr 1:3, Zolman Pavel 1:3),
17. kolo:
Sokol Mratín "B" - TTC Říčany "G" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semerák Lukáš 3:1, Slouka Martin 2:2, Slezák Jakub 3:1, Dunovský Daniel 4:0, body hostů: Jícha Tomáš 1:3, Verbík Jan 1:3, Marvan Jiří 2:2, Jícha Jan 0:4), Jizera Káraný "A" - SK Úvaly "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jarý Jan 2:2, Zolman Pavel 2:2, Leistner Jan ml. 3:1, Čmuhař Daniel 3:1, body hostů: Michalcová Martina 0:4, Bambas Petr 1:3, Žitek Jiří 1:3, Květoň Miroslav 4:0), TTC Brandýs "F" - AERO Odolena Voda "D" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolník Filip 2:2, Kraus Richard 0:2, Strnad Richard 0:4, Šimáně Daniel 2:2, Lang Petr 0:2, body hostů: Procházka Petr st. 2:2, Vaňásek Miloš 3:1, Kulíšková Miroslava 3:1, Procházka Petr ml. 4:0), Slavoj Veleň - Jizera Káraný "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 4:0, Šilhán Rudolf st. 3:1, Němeček Petr 3:1, Šilhán Rudolf ml. 4:0, body hostů: Zolman Miloš 1:3, Zolmanová Kateřina 0:4, Zita Roman 1:3, Dolanský Petr 0:4), TJ Spartak Čelákovice "C" - ASK Stará Boleslav "A" 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sobotka Jiří 1:2, Bárta Jan 1:1, Kukla Kryštof 2:1, Matouš Karel 2:1, WO 5:1, body hostů: Diviš Jaroslav 0:4, Mařák Milan 2:2, Juhász Radovan 3:0, WO 1:5),
18. kolo:
TTC Říčany "G" - TJ Spartak Čelákovice "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Verbík Jan 1:3, Jícha Tomáš 1:2, Jícha Jan 0:3, Bébr Leoš 3:1, WO 1:1, body hostů: Jahoda Pavel 2:2, Bárta Jan 2:2, Matouš Karel 3:0, Sobotka Jiří 0:1, Přibáň Václav 2:0, WO 1:1), ASK Stará Boleslav "A" - Slavoj Veleň 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Jaroslav 1:3, Králík Pavel 2:2, Mařák Milan 3:1, Juhász Radovan 3:1, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 4:0, Šilhán Rudolf st. 0:4, Novák Václav 2:2, Moc Marek 1:3), Jizera Káraný "B" - TTC Brandýs "F" 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marečková Eliška 0:4, Zolmanová Kateřina 0:4, Notek Denis 0:2, Šejvl Jakub 1:3, Hradecký Michal 0:2, body hostů: Sviták Petr 4:0, Dolník Filip 4:0, Strnad Richard 4:0, Lang Petr 3:1), AERO Odolena Voda "D" - Sokol Přezletice "D" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kulíšková Miroslava 4:0, Vaňásek Miloš 1:3, Procházka Petr ml. 4:0, Procházka Petr st. 3:1, body hostů: Schneiberk Filip 0:4, Weishaupt Antonín 2:1, Ptáčník Luboš 1:3, Burša Martin 1:3, Macek Pavel 0:1), SK Úvaly "B" - Sokol Mratín "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ittner Karel 4:0, Bambas Petr 2:2, Žitek Jiří 2:2, Michalcová Martina 2:2, body hostů: Samborský Jakub 2:2, Slezák Jakub 1:3, Šulc Pavel 1:3, Slouka Martin 2:2),
19. kolo:
SK Úvaly "B" - TTC Říčany "G" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bambas Petr 3:1, Michalcová Martina 1:3, Květoň Miroslav 4:0, Ittner Karel 4:0, body hostů: Bébr Leoš 2:2, Kepka Jakub 0:4, Jícha Tomáš 1:3, Marvan Jiří 1:3), Jizera Káraný "A" - AERO Odolena Voda "D" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Páral Karel 1:3, Jarý Jan 0:4, Leistner Jan ml. 0:4, Čmuhař Daniel 1:3, body hostů: Procházka Petr st. 3:1, Procházka Petr ml. 3:0, Kulíšková Miroslava 4:0, Kuchynka Pavel 4:0, Procházková Eva 0:1), Sokol Přezletice "D" - Jizera Káraný "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Spretka Jerzy 3:1, Ptáčník Luboš 3:1, Burša Martin 4:0, Macek Pavel 3:1, body hostů: Šejvl Jakub 0:4, Zolmanová Kateřina 0:4, Zolman Miloš 2:2, Zita Roman 1:3), TTC Brandýs "F" - ASK Stará Boleslav "A" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimáně Daniel 0:4, Kraus Richard 1:3, Jirotka Bohuslav 1:1, Mansfeld Jakub 2:2, Lang Petr 1:1, body hostů: Diviš Jaroslav 1:3, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 4:0, Mařák Milan 3:1), Slavoj Veleň - TJ Spartak Čelákovice "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Václav 1:3, Šilhán Rudolf st. 0:4, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Němeček Petr 0:4, body hostů: Matouš Karel 3:1, Přibáň Václav 3:1, Bárta Jan 2:2, Kukla Kryštof 3:1),
20. kolo:
TTC Říčany "G" - Slavoj Veleň 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Verbík Bohuslav 0:1, Jícha Jan 0:4, Verbík Jan 1:3, Kepka Jakub 0:4, Jícha Tomáš 1:2, body hostů: Šilhán Rudolf ml. 4:0, Šilhán Rudolf st. 4:0, Novák Václav 4:0, Moc Marek 2:2), TJ Spartak Čelákovice "C" - TTC Brandýs "F" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jahoda Pavel 1:3, Matouš Karel 3:1, Bárta Jan 2:2, Kukla Kryštof 4:0, body hostů: Bessenyey Vaszil 1:1, Mansfeld Jakub 2:2, Šimáně Daniel 2:2, Sviták Petr 1:3, Strnad Richard 0:2), ASK Stará Boleslav "A" - Sokol Přezletice "D" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Diviš Jaroslav 2:2, Králík Pavel 3:1, Juhász Radovan 2:2, Mařák Milan 2:2, body hostů: Burša Martin 2:2, Macek Pavel 0:4, Ptáčník Luboš 1:3, Weishaupt Antonín 4:0), Jizera Káraný "B" - Jizera Káraný "A" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hradecký Michal 0:4, Šejvl Jakub 0:4, Dolanský Petr 1:3, Zolman Miloš 2:2, body hostů: Zolman Pavel 3:1, Leistner Petr 3:1, Jarý Jan 3:1, Čmuhař Daniel 4:0), AERO Odolena Voda "D" - Sokol Mratín "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondra Jakub 1:3, Vaňásek Miloš 2:2, Procházka Petr ml. 3:1, Procházka Petr st. 2:2, body hostů: Slouka Martin 2:2, Semerák Lukáš 2:2, Kovář Michal 2:2, Svoboda Martin 2:2),
21. kolo:
SK Úvaly "B" - AERO Odolena Voda "D" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bambas Petr 1:1, Ittner Karel 2:2, Jandovský Petr 3:1, Květoň Miroslav 2:2, Žitek Jiří 0:2, body hostů: Vondra Jakub 4:0, Procházka Petr st. 3:1, Vaňásek Miloš 1:3, Procházka Petr ml. 0:4), Sokol Mratín "B" - Jizera Káraný "B" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Samborský Jakub 3:1, Slezák Jakub 4:0, Semerák Lukáš 3:1, Dunovský Daniel 4:0, body hostů: Šejvl Jakub 1:3, Zolmanová Kateřina 0:4, Marečková Eliška 0:4, Zolman Miloš 1:3), Jizera Káraný "A" - ASK Stará Boleslav "A" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zolman Pavel 2:2, Leistner Petr 1:3, Leistner Jan ml. 3:1, Čmuhař Daniel 3:1, body hostů: Mařák Zdeněk 0:4, Juhász Radovan 3:1, Diviš Jaroslav 1:3, Mařák Milan 3:1), Sokol Přezletice "D" - TJ Spartak Čelákovice "C" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Burša Martin 1:3, Macek Pavel 0:4, Weishaupt Antonín 2:2, Ptáčník Luboš 2:2, body hostů: Kukla Kryštof 4:0, Bárta Jan 2:2, Matouš Karel 4:0, Jahoda Pavel 1:3), TTC Brandýs "F" - Slavoj Veleň 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strnad Richard 2:2, Sviták Petr 2:2, Kraus Richard 0:4, Dvořák Martin 0:4, body hostů: Novák Václav 3:1, Šilhán Rudolf st. 2:2, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Němeček Pavel 3:1),
22. kolo:
TTC Říčany "G" - TTC Brandýs "F" 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kepka Jakub 0:4, Marvan Jiří 3:1, Jícha Jan 0:4, Jícha Tomáš 1:1, WO 0:3, body hostů: Strnad Richard 2:2, Dolník Filip 4:0, Lang Petr 2:1, Mansfeld Jakub 2:1, WO 3:0), Slavoj Veleň - Sokol Přezletice "D" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Václav 3:1, Šilhán Rudolf st. 1:3, Šilhán Rudolf ml. 4:0, Němeček Pavel 3:1, body hostů: Weishaupt Antonín 3:1, Macek Pavel 0:4, Burša Martin 1:3, Ptáčník Luboš 1:3), TJ Spartak Čelákovice "C" - Jizera Káraný "A" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Přibáň Václav 4:0, Liscová Tereza 0:4, Matouš Karel 4:0, Jahoda Pavel 2:2, body hostů: Leistner Jan ml. 1:3, Čmuhař Daniel 2:2, Jarý Jan 1:3, Zolman Pavel 2:2), ASK Stará Boleslav "A" - Sokol Mratín "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králík Pavel 4:0, Diviš Jaroslav 2:2, Mařák Milan 4:0, Juhász Radovan 2:2, body hostů: Semerák Lukáš 2:2, Slouka Martin 0:4, Slezák Jakub 2:2, Šulc Pavel 0:4), Jizera Káraný "B" - SK Úvaly "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hradecký Michal 0:4, Notek Denis 0:4, Šejvl Jakub 0:4, Marečková Eliška 0:4, body hostů: Ittner Karel 4:0, Bambas Petr 4:0, Květoň Miroslav 4:0, Michalcová Martina 4:0),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Spartak Čelákovice "C" - Slavoj Veleň 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů), Slavoj Veleň - TJ Spartak Čelákovice "C" 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: body hostů),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Slavoj Veleň - TJ Spartak Čelákovice "C" -:-, TJ Spartak Čelákovice "C" - Slavoj Veleň -:-,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Spartak Čelákovice "C" - Slavoj Veleň -:-, Slavoj Veleň - TJ Spartak Čelákovice "C" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy