Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP II. třídy
1. kolo:
Moravan Lednice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bobrzyk David 2:2, Tarhaj Josef 0:2, Dostál Ladislav 3:1, Hejmala Karel 2:2, Měřínský Jiří 2:0, body hostů: Libenský Svatoslav 3:1, Vacula Karel 3:1, Matyáš Ivo 0:4, Rišnovský Robert 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Šakvice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studýnka Antonín 4:0, Otáhal Jan 4:0, Soukal Jiří ml. 2:2, Novák Jiří st. 4:0, body hostů: Šmíd Zdeněk 1:3, Smutek Květoslav 0:4, Charoušek Richard 0:4, Smutek Pavel 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Boleradice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 2:2, Frömmel Zdeněk 2:2, body hostů: Hos Tomáš 1:3, Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František ml. 4:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Perná B 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Morc Dominik 1:2, Vacek Jan 2:1, Cerovská Nikol 1:2, Tomek Kryštof 0:3, WO 5:0, body hostů: Kolínek Zdeněk 2:2, Matula Arnošt 4:0, Smejkal Oldřich 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Troskotovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Galousek Ivo 4:0, Prachař Štěpán 3:1, Jakubčík František 0:2, Vladimír Válný 1:3, Fidor Marek 0:2, body hostů: Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 1:1, Novosad Jiří 1:3, Sirbu Jan 2:2, Vaculík František 1:1), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Němčičky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 3:0, Kopecký Jaroslav 3:0, Kopecký Jan 3:1, WO 1:1, body hostů: Šalášek Jiří 0:4, Sláma Adam 0:4, Ulica Jaromír 1:2, Hycl David 1:2, WO 1:1),
2. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Němčičky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Libenský Svatoslav 3:1, Nováček Jaroslav 1:3, Matyáš Ivo 2:2, Rišnovský Robert 2:2, body hostů: Levčík Miroslav 3:1, Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 2:2, Mezihorák Aleš 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Perná A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 2:2, Novosad Jiří 2:0, Vaculík František 2:0, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 0:4, Kopecký Jan 0:4, Kopecký Jaroslav 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Brumovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matula Arnošt 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, Kvěch Jan 1:3, Smejkal Oldřich 1:3, body hostů: Galousek Ivo 4:0, Prachař Štěpán 2:2, Jakubčík František 0:4, Fidor Marek 2:2), TJ Sokol Boleradice A - MSK Břeclav B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 3:1, Pregrt Jiří 4:0, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 1:3, body hostů: Morc Dominik 1:3, Vališ Dominik 1:3, Tomek Kryštof 1:3, Vacek Jan 1:3), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Velké Němčice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 1:2, Charoušek Richard 1:3, Šmíd Zdeněk 2:2, Smutek Květoslav 0:4, WO 0:1, body hostů: Sedláček Petr 1:3, Hruška Jaroslav st. 3:0, Smetana Jaroslav 3:1, Sýkora Daniel 4:0, WO 1:0), Moravan Lednice B - TJ Sokol Kobylí C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 0:4, Dostál Ladislav 1:2, Měřínský Jiří 2:2, WO 0:1, body hostů: Oslzlý Michal 4:0, Studýnka Antonín 4:0, Soukal Jiří ml. 1:3, Kubík Josef 2:1, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Jan 2:1, Studýnka Antonín 1:1, Novák Jiří st. 2:1, Soukal Jiří ml. 1:2, Kubík Josef 1:0, WO 5:0, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Rišnovský Robert 3:1, Patka Jiří 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Velké Němčice B - Moravan Lednice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Jaroslav st. 2:2, Smetana Jaroslav 4:0, Sýkora Daniel 3:0, Frömmel Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 1:3, Juras Oldřich 0:4, Dostál Ladislav 2:1, WO 0:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Šakvice B 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Morc Dominik 1:2, Cerovská Nikol 1:2, Vacek Jan 3:0, Vališ Dominik 2:1, WO 5:0, body hostů: Charoušek Richard 1:3, Smutek Pavel 2:2, Šmíd Zdeněk 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Boleradice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 2:2, Galousek Ivo 4:0, Jakubčík František 0:3, Fidor Marek 1:2, WO 2:0, body hostů: Vojtěšek Tomáš 0:2, Hos Tomáš 1:3, Pregrt Jiří 3:1, Novotňák František ml. 3:1, WO 0:2), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Perná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 4:0, Bačovský David 1:3, Kopecký Jan 1:3, body hostů: Matula Arnošt 2:2, Kolínek Zdeněk 2:2, Kvěch Jan 2:2, Smejkal Oldřich 0:4), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Troskotovice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Adam 2:2, Šalášek Jiří 2:2, Ulica Jaromír 3:1, Levčík Miroslav 3:1, body hostů: Vaculík František 3:1, Lukša Břetislav 0:4, Novosad Jiří 0:3, Sirbu Jan 3:1, Strouhal Jaroslav 0:1),
4. kolo:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 1:1, Sirbu Jan 2:2, Vaculík František 2:2, Novosad Jiří 0:2, body hostů: Rišnovský Robert 3:1, Matyáš Ivo 0:4, Vacula Karel 2:2, Libenský Svatoslav 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Němčičky B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Arnošt 2:2, Smejkal Oldřich 1:3, Kolínek Zdeněk 2:2, Kvěch Jan 0:4, body hostů: Levčík Miroslav 4:0, Sláma Adam 1:3, Šalášek Jiří 2:2, Hycl David 4:0), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Perná A 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hos Tomáš 3:1, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 4:0, WO 0:5, body hostů: Čulen Vlastimil 2:1, Kolínek Vladimír 1:2, Kopecký Jan 1:2, Kopecký Jaroslav 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Brumovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smutek Květoslav 0:4, Smutek Pavel 2:2, Šmíd Zdeněk 0:4, Charoušek Richard 1:3, body hostů: Galousek Ivo 4:0, Prachař Štěpán 3:1, Vladimír Válný 4:0, Fidor Marek 2:2), Moravan Lednice B - MSK Břeclav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tarhaj Josef 3:1, Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 3:1, Juras Oldřich 0:2, Jelínek Jaromír 2:0, body hostů: Vacek Jan 0:4, Morc Dominik 1:3, Cerovská Nikol 3:1, Vališ Dominik 3:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Velké Němčice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 1:3, Studýnka Antonín 3:1, Otáhal Jan 0:2, Novák Jiří st. 2:2, Kubík Josef 1:1, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 2:2, Furch František 4:0, Sýkora Daniel 3:1),
5. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Hruška Jaroslav st. 2:2, Furch František 2:1, Frömmel Zdeněk 2:2, WO 0:1, body hostů: Matyáš Ivo 0:4, Rišnovský Robert 3:1, Vacula Karel 2:2, Libenský Svatoslav 1:2, WO 1:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Kobylí C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabikovič Daniel 0:4, Cerovská Nikol 1:2, Tomek Kryštof 0:4, Vališ Dominik 3:1, WO 0:1, body hostů: Oslzlý Michal 3:0, Studýnka Antonín 3:1, Novák Jiří st. 2:1, Otáhal Jan 3:1, Novák Jiří ml. 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice A - Moravan Lednice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 1:3, Galousek Ivo 4:0, Fidor Marek 1:3, Jakubčík František 2:2, body hostů: Bobrzyk David 3:1, Jelínek Jaromír 2:2, Juras Oldřich 3:1, Hejmala Karel 0:4), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Šakvice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:0, Kolínek Vladimír 2:0, Kopecký Jan 3:0, Kopecký Jaroslav 1:2, WO 5:1, body hostů: Charoušek Richard 1:3, Smutek Pavel 1:3, Šmíd Zdeněk 0:3, WO 1:5), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Boleradice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levčík Miroslav 4:0, Hycl David 2:0, Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 1:3, Ulica Jaromír 1:1, body hostů: Novotňák František ml. 2:2, Veselý Miroslav 1:3, Pregrt Jiří 3:1, Vojtěšek Tomáš 0:4), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Perná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 2:2, Vaculík František 4:0, body hostů: Matula Arnošt 1:3, Smejkal Oldřich 1:3, Kolínek Zdeněk 3:1, Hoffmann Dušan 0:4),
6. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Perná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacula Karel 4:0, Matyáš Ivo 1:3, Rišnovský Robert 4:0, Libenský Svatoslav 3:1, body hostů: Matula Arnošt 1:3, Kolínek Zdeněk 1:3, Smejkal Oldřich 2:2, Kolínek Tomáš 0:4), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Troskotovice A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pregrt Jiří 2:2, Vojtěšek Tomáš 0:4, Novotňák František ml. 2:2, Novotňák František st. 1:2, WO 0:2, body hostů: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 4:0, Lukša Břetislav 0:1, Novosad Jiří 2:1, Sirbu Jan 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Němčičky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smutek Květoslav 0:4, Charoušek Richard 0:3, Smutek Pavel 0:3, Šmíd Zdeněk 1:3, WO 2:0, body hostů: Levčík Miroslav 4:0, Ulica Jaromír 4:0, Hycl David 4:0, Suský Josef 1:1, WO 0:2), Moravan Lednice B - TJ Sokol Perná A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Vlastimil 1:3, Hejmala Karel 1:3, Bobrzyk David 4:0, Juras Oldřich 1:3, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jaroslav 1:3, Kopecký Jan 3:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Brumovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otáhal Jan 3:1, Studýnka Antonín 3:1, Novák Jiří st. 0:4, Oslzlý Michal 3:1, body hostů: Galousek Ivo 4:0, Prachař Štěpán 1:3, Vladimír Válný 1:3, Fidor Marek 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - MSK Břeclav B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smetana Jaroslav 3:0, Furch František 3:0, Sýkora Daniel 3:0, Frömmel Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Vacek Jan 1:3, Vališ Dominik 0:4, Morc Dominik 0:4, WO 0:5),
7. kolo:
MSK Břeclav B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruckner Tomáš 1:1, Vališ Dominik 3:1, Vacek Jan 1:3, Tomek Kryštof 1:3, Cerovská Nikol 0:2, body hostů: Rišnovský Robert 1:3, Matyáš Ivo 2:2, Vacula Karel 4:0, Libenský Svatoslav 3:1), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Velké Němčice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 3:1, Jakubčík František 2:2, Fidor Marek 0:4, Ševela František 1:3, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Smetana Jaroslav 2:2, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 4:0), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jan 2:2, Kopecký Jaroslav 0:4, body hostů: Oslzlý Michal 4:0, Studýnka Antonín 1:3, Otáhal Jan 2:2, Dufek Vladimír 3:0, Poulík Jan 0:1), TJ Sokol Němčičky B - Moravan Lednice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 0:4, Suský Josef 1:3, Hycl David 4:0, body hostů: Bobrzyk David 3:1, Tarhaj Josef 2:2, Hejmala Karel 2:2, Hruška Vlastimil 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Šakvice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 2:0, Lukša Břetislav 4:0, Sirbu Jan 4:0, Vaculík František 3:1, Novosad Jiří 2:0, body hostů: Šmíd Zdeněk 0:4, Charoušek Richard 0:4, Smutek Květoslav 0:4, Smutek Pavel 1:3), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Boleradice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matula Arnošt 1:3, Kolínek Zdeněk 2:2, Kvěch Jan 1:3, Smejkal Oldřich 2:2, body hostů: Hos Tomáš 3:1, Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 3:1, Novotňák František ml. 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Boleradice A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Matyáš Ivo 1:2, Rišnovský Robert 2:1, Libenský Svatoslav 0:3, Vacula Karel 1:2, WO 5:0, body hostů: Hos Tomáš 1:3, Novotňák František st. 4:0, Novotňák František ml. 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Perná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Květoslav 0:4, Charoušek Richard 2:2, Smutek Pavel 3:1, Šmíd Zdeněk 1:3, body hostů: Matula Arnošt 3:1, Kolínek Zdeněk 3:1, Kvěch Jan 3:1, Smejkal Oldřich 1:3), Moravan Lednice B - TJ Sokol Troskotovice A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Bobrzyk David 3:1, Dostál Ladislav 2:2, Tarhaj Josef 3:1, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Lukša Břetislav 2:2, Vaculík František 0:2, Sirbu Jan 3:1, Novosad Jiří 1:1), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Němčičky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Jan 2:1, Studýnka Antonín 2:2, Dufek Vladimír 3:1, Oslzlý Michal 3:1, Soukal Jiří ml. 0:1, body hostů: Ulica Jaromír 2:2, Hycl David 3:1, Šalášek Jiří 1:3, Sláma Adam 0:4), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 4:0, Frömmel Zdeněk 1:3, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jan 0:4, Kopecký Jaroslav 2:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Brumovice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Morc Dominik 1:3, Vališ Dominik 2:2, Vacek Jan 0:4, Bruckner Tomáš 0:4, body hostů: Galousek Ivo 4:0, Prachař Štěpán 3:1, Vladimír Válný 4:0, Fidor Marek 2:2),
9. kolo:
TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubčík František 1:3, Prachař Štěpán 2:2, Galousek Ivo 4:0, Fidor Marek 0:4, body hostů: Rišnovský Robert 2:2, Matyáš Ivo 2:2, Libenský Svatoslav 2:2, Vacula Karel 3:1), TJ Sokol Perná A - MSK Břeclav B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 3:0, Kopecký Jan 4:0, Kopecký Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Vacek Jan 0:4, Cerovská Nikol 0:4, Vališ Dominik 1:2, Morc Dominik 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Velké Němčice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalášek Jiří 3:1, Hycl David 4:0, Suský Josef 2:0, Sláma Adam 1:3, Levčík Miroslav 1:1, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 1:3, Furch František 1:3, Sýkora Daniel 3:1), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 0:2, Sirbu Jan 2:2, Vaculík František 3:1, Novosad Jiří 0:2, body hostů: Dufek Vladimír 1:3, Studýnka Antonín 2:2, Novák Jiří st. 2:2, Otáhal Jan 2:2), Moravan Lednice B - TJ Sokol Perná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tarhaj Josef 3:1, Bobrzyk David 4:0, Hejmala Karel 0:2, Hruška Vlastimil 1:3, Měřínský Jiří 0:2, body hostů: Kolínek Zdeněk 3:1, Matula Arnošt 2:2, Smejkal Oldřich 2:2, Hoffmann Dušan 1:3), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Šakvice B 10:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pregrt Jiří 3:0, Demela Jindřich 0:3, Novotňák František ml. 3:0, WO 3:3, body hostů: Smutek Pavel 1:2, Smutek Květoslav 1:2, Charoušek Richard 1:2, WO 3:3),
10. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Šakvice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Ivo 4:0, Rišnovský Robert 4:0, Libenský Svatoslav 4:0, Vacula Karel 3:1, body hostů: Smutek Květoslav 0:4, Šmíd Zdeněk 0:4, Charoušek Richard 0:4, Smutek Pavel 1:3), Moravan Lednice B - TJ Sokol Boleradice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tarhaj Josef 2:2, Hruška Vlastimil 1:3, Dostál Ladislav 2:1, Hejmala Karel 1:3, WO 0:1, body hostů: Hos Tomáš 1:3, Vojtěšek Tomáš 1:3, Novotňák František st. 4:0, Novotňák František ml. 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Perná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Otáhal Jan 1:1, Dufek Vladimír 4:0, Studýnka Antonín 3:1, Oslzlý Michal 4:0, Soukal Jiří ml. 0:2, body hostů: Matula Arnošt 1:3, Kolínek Zdeněk 1:3, Kvěch Jan 1:3, Smejkal Oldřich 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Troskotovice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Furch František 1:3, Sýkora Daniel 3:1, Frömmel Zdeněk 0:4, body hostů: Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 0:2, Vaculík František 3:1, Sirbu Jan 3:1, Novosad Jiří 1:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Němčičky B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckner Tomáš 0:4, Vališ Dominik 4:0, Cerovská Nikol 2:2, Vacek Jan 3:1, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 1:3, Levčík Miroslav 3:1, Suský Josef 1:3), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Galousek Ivo 4:0, Prachař Štěpán 2:2, Fidor Marek 0:3, Jakubčík František 1:3, Vladimír Válný 1:0, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 2:2),
11. kolo:
TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 4:0, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jan 3:1, Kopecký Jaroslav 2:0, WO 0:2, body hostů: Libenský Svatoslav 0:3, Matyáš Ivo 0:3, Rišnovský Robert 1:3, Vacula Karel 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Brumovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Adam 2:2, Levčík Miroslav 4:0, Šalášek Jiří 2:2, Mezihorák Aleš 0:4, body hostů: Prachař Štěpán 3:1, Vladimír Válný 3:1, Fidor Marek 1:3, Jakubčík František 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - MSK Břeclav B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 2:0, Sirbu Jan 3:1, Vaculík František 4:0, Novosad Jiří 0:2, body hostů: Fabikovič Daniel 0:4, Bruckner Tomáš 0:4, Morc Dominik 2:2, Vacek Jan 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Velké Němčice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolínek Zdeněk 2:2, Matula Arnošt 3:1, Kvěch Jan 1:3, Smejkal Oldřich 1:3, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 2:2, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 4:0), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Kobylí C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pregrt Jiří 2:2, Hos Tomáš 1:3, Novotňák František ml. 2:1, Novotňák František st. 1:3, WO 1:0, body hostů: Oslzlý Michal 3:1, Dufek Vladimír 3:1, Otáhal Jan 1:3, Studýnka Antonín 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice B - Moravan Lednice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Květoslav 1:3, Charoušek Richard 0:4, Šmíd Zdeněk 2:2, Smutek Pavel 2:2, body hostů: Hejmala Karel 3:1, Juras Oldřich 4:0, Gregor Miroslav 2:2, Hruška Vlastimil 2:2),
12. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - Moravan Lednice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Ivo 2:1, Vacula Karel 4:0, Rišnovský Robert 3:1, Libenský Svatoslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Tarhaj Josef 1:3, Bobrzyk David 0:3, Hruška Vlastimil 0:4, Hejmala Karel 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Kobylí C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smutek Květoslav 0:4, Charoušek Richard 0:4, Šmíd Zdeněk 0:4, Smutek Pavel 1:3, body hostů: Dufek Vladimír 4:0, Novák Jiří st. 4:0, Studýnka Antonín 3:1, Otáhal Jan 4:0), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hos Tomáš 1:2, Vojtěšek Tomáš 1:2, Novotňák František ml. 3:0, Pregrt Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Sýkora Daniel 3:1, Smetana Jaroslav 2:2, Frömmel Zdeněk 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Perná B - MSK Břeclav B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 2:2, Matula Arnošt 3:1, Kvěch Jan 2:2, Smejkal Oldřich 0:4, body hostů: Vacek Jan 4:0, Cerovská Nikol 2:2, Tomek Kryštof 2:2, Morc Dominik 1:3), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Brumovice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 2:0, Sirbu Jan 4:0, Vaculík František 4:0, Novosad Jiří 1:1, body hostů: Vladimír Válný 1:3, Fidor Marek 0:4, Prachař Štěpán 1:3, Jakubčík František 0:4), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 3:1, Hycl David 3:1, Sláma Adam 1:3, Levčík Miroslav 1:3, body hostů: Bačovský David 0:4, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 4:0),
13. kolo:
TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Adam 0:4, Šalášek Jiří 3:1, Ulica Jaromír 3:1, Hycl David 4:0, body hostů: Libenský Svatoslav 1:3, Matyáš Ivo 1:3, Rišnovský Robert 1:3, Vacula Karel 3:1), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 2:2, body hostů: Lukša Břetislav 3:1, Novosad Jiří 3:1, Strouhal Jaroslav 0:4, Sirbu Jan 1:3), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Perná B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 1:3, Jakubčík František 2:2, Fidor Marek 3:1, Halm Josef 0:4, body hostů: Matula Arnošt 4:0, Kolínek Zdeněk 2:2, Smejkal Oldřich 2:2, Hoffmann Dušan 2:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Boleradice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Morc Dominik 1:3, Vališ Dominik 3:1, Cerovská Nikol 2:2, Vacek Jan 4:0, body hostů: Novotňák František st. 2:2, Vojtěšek Tomáš 0:4, Veselý Miroslav 1:3, Novotňák František ml. 3:1), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Šakvice B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Smetana Jaroslav 2:1, Hruška Jaroslav st. 3:0, Sýkora Daniel 3:0, Frömmel Zdeněk 2:1, WO 5:0, body hostů: Smutek Pavel 1:3, Charoušek Richard 0:4, Šmíd Zdeněk 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Kobylí C - Moravan Lednice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří st. 2:2, Soukal Jiří ml. 3:1, Studýnka Antonín 2:0, Otáhal Jan 3:1, Poulík Jan 0:2, body hostů: Měřínský Jiří 2:2, Loukota Zdeněk ml. 0:4, Tarhaj Josef 1:3, Bobrzyk David 3:1),
14. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Kobylí C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Ivo 0:3, Rišnovský Robert 1:2, Vacula Karel 3:1, Libenský Svatoslav 0:4, WO 1:1, body hostů: Oslzlý Michal 4:0, Novák Jiří st. 2:1, Studýnka Antonín 2:1, Otáhal Jan 2:2, WO 1:1), Moravan Lednice B - TJ Sokol Velké Němčice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hejmala Karel 1:3, Tarhaj Josef 3:1, Bobrzyk David 3:1, Hruška Vlastimil 1:3, body hostů: Frömmel Zdeněk 0:4, Smetana Jaroslav 2:2, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 3:1), TJ Sokol Šakvice B - MSK Břeclav B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Charoušek Richard 3:1, Šafařík Václav ml. 4:0, Smutek Pavel 1:2, Šmíd Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Morc Dominik 0:4, Vališ Dominik 3:1, Tomek Kryštof 2:2, Cerovská Nikol 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Brumovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 2:2, Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 2:2, Novotňák František ml. 3:1, body hostů: Prachař Štěpán 2:2, Vladimír Válný 3:1, Jakubčík František 2:2, Krátký Milan 0:2, Kunický Antonín 2:0), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matula Arnošt 2:2, Kolínek Zdeněk 2:2, Kvěch Jan 2:2, Smejkal Oldřich 2:2, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kopecký Jan 2:2, Bačovský David 2:2, Kolínek Vladimír 2:2), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Němčičky B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 2:1, Sirbu Jan 3:1, Novosad Jiří 2:2, WO 1:0, body hostů: Šalášek Jiří 1:3, Sláma Adam 1:3, Hycl David 2:1, Suský Josef 0:4, WO 0:1),
15. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Troskotovice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Ivo 2:2, Libenský Svatoslav 2:2, Rišnovský Robert 2:2, Vacula Karel 2:2, body hostů: Sýkora Marek 2:2, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 3:1, Novosad Jiří 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Perná B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Levčík Miroslav 2:2, Suský Josef 0:4, Hycl David 4:0, Ulica Jaromír 3:1, body hostů: Matula Arnošt 1:3, Kolínek Zdeněk 2:2, Kvěch Jan 2:2, Smejkal Oldřich 2:2), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Boleradice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 2:1, Kopecký Jaroslav 3:1, Kopecký Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 2:2, Hos Tomáš 0:3, Novotňák František ml. 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Šakvice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prachař Štěpán 4:0, Vladimír Válný 1:1, Fidor Marek 2:2, Jakubčík František 3:1, Krátký Milan 1:1, body hostů: Smutek Květoslav 0:4, Smutek Pavel 3:1, Charoušek Richard 1:3, Šmíd Zdeněk 1:3), MSK Břeclav B - Moravan Lednice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomek Kryštof 2:2, Vacek Jan 1:3, Cerovská Nikol 3:1, Vališ Dominik 4:0, body hostů: Bobrzyk David 3:1, Juras Oldřich 1:3, Hruška Vlastimil 1:3, Měřínský Jiří 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Kobylí C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 3:1, Frömmel Zdeněk 0:4, Hruška Jaroslav st. 0:4, Mrhal Zdeněk 0:4, body hostů: Oslzlý Michal 4:0, Studýnka Antonín 3:1, Dufek Vladimír 3:1, Otáhal Jan 3:1),
16. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Velké Němčice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rišnovský Robert 4:0, Matyáš Ivo 0:3, Libenský Svatoslav 2:1, Vacula Karel 3:1, WO 2:0, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Hruška Jaroslav st. 2:2, Smetana Jaroslav 0:3, Furch František 2:1, WO 0:2), TJ Sokol Kobylí C - MSK Břeclav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dufek Vladimír 4:0, Soukal Jiří ml. 4:0, Oslzlý Michal 1:1, Otáhal Jan 3:1, Kubík Josef 1:1, body hostů: Vacek Jan 1:3, Vališ Dominik 2:2, Morc Dominik 0:2, Fabikovič Daniel 0:4, Morc Zbyněk 0:2), Moravan Lednice B - TJ Sokol Brumovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Měřínský Jiří 2:2, Tarhaj Josef 2:2, Bobrzyk David 4:0, Juras Oldřich 1:3, body hostů: Halm Josef 1:2, Prachař Štěpán 2:2, Jakubčík František 2:2, Fidor Marek 1:3, Kunický Antonín 1:0), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Perná A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutek Pavel 1:3, Charoušek Richard 3:1, Šmíd Zdeněk 2:2, Šafařík Václav ml. 0:4, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jaroslav 1:3, Kopecký Jan 4:0), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Němčičky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěšek Tomáš 1:3, Veselý Miroslav 3:0, Novotňák František ml. 4:0, Pregrt Jiří 3:0, WO 1:1, body hostů: Levčík Miroslav 1:2, Sláma Adam 0:4, Blaško Květoslav 1:2, Suský Josef 1:3, WO 1:1), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Troskotovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 1:3, Matula Arnošt 1:3, Kvěch Jan 2:2, Smejkal Oldřich 2:2, body hostů: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 4:0, Novosad Jiří 2:2, Strouhal Jaroslav 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matula Arnošt 2:2, Kolínek Zdeněk 1:3, Kvěch Jan 1:3, Smejkal Oldřich 1:3, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Vávra Tomáš 1:3, Rišnovský Robert 4:0, Vacula Karel 4:0), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Boleradice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Novosad Jiří 2:2, Sirbu Jan 3:1, Vaculík František 0:1, Lukša Břetislav 3:0, body hostů: Hos Tomáš 0:4, Vojtěšek Tomáš 0:4, Pregrt Jiří 1:3, Novotňák František ml. 3:1), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Šakvice B 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Levčík Miroslav 2:1, Ulica Jaromír 3:0, Hycl David 3:0, Suský Josef 1:1, WO 5:1, body hostů: Charoušek Richard 0:4, Šmíd Zdeněk 1:2, Smutek Pavel 1:3, WO 1:5), TJ Sokol Perná A - Moravan Lednice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:0, Kopecký Jaroslav 1:3, Kopecký Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Juras Oldřich 0:4, Měřínský Jiří 2:2, Bobrzyk David 2:1, Tarhaj Josef 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Kobylí C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prachař Štěpán 1:3, Vladimír Válný 1:3, Jakubčík František 1:3, Ševela František 0:4, body hostů: Oslzlý Michal 4:0, Dufek Vladimír 4:0, Novák Jiří st. 3:1, Otáhal Jan 2:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Velké Němčice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Jan 1:3, Cerovská Nikol 2:2, Tomek Kryštof 3:1, Vališ Dominik 1:3, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Smetana Jaroslav 3:1, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 2:2),
18. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - MSK Břeclav B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Ivo 4:0, Rišnovský Robert 4:0, Vacula Karel 3:1, Libenský Svatoslav 4:0, body hostů: Vacek Jan 0:4, Vališ Dominik 0:4, Cerovská Nikol 0:4, Tomek Kryštof 1:3), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Brumovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 4:0, Furch František 2:0, Frömmel Zdeněk 2:1, Sýkora Daniel 4:0, Mrhal Zdeněk 0:2, WO 0:1, body hostů: Jakubčík František 0:4, Vladimír Válný 1:3, Fidor Marek 1:3, Prachař Štěpán 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Perná A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří st. 3:1, Otáhal Jan 3:1, Studýnka Antonín 3:1, Soukal Jiří ml. 3:1, body hostů: Čulen Vlastimil 3:1, Kolínek Vladimír 1:3, Kopecký Jaroslav 0:4, Kopecký Jan 0:4), Moravan Lednice B - TJ Sokol Němčičky B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hruška Vlastimil 1:3, Tarhaj Josef 1:3, Bobrzyk David 2:2, Měřínský Jiří 1:3, body hostů: Šalášek Jiří 4:0, Hycl David 4:0, Levčík Miroslav 2:2, Sláma Adam 1:3), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Troskotovice A 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Charoušek Richard 0:4, Smutek Pavel 2:2, Šmíd Zdeněk 0:4, WO 0:5, body hostů: Novosad Jiří 3:0, Lukša Břetislav 3:0, Sirbu Jan 2:1, Vaculík František 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Perná B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pregrt Jiří 3:1, Vojtěšek Tomáš 2:2, Novotňák František ml. 4:0, Hos Tomáš 3:1, body hostů: Matula Arnošt 2:2, Kolínek Zdeněk 1:3, Kvěch Jan 0:4, Smejkal Oldřich 1:3),
19. kolo:
TJ Sokol Boleradice A - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hos Tomáš 2:2, Pregrt Jiří 0:4, Novotňák František ml. 4:0, Vojtěšek Tomáš 1:3, body hostů: Libenský Svatoslav 2:2, Matyáš Ivo 2:2, Rišnovský Robert 3:1, Vacula Karel 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Šakvice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 3:1, Matula Arnošt 1:3, Kvěch Jan 1:3, Smejkal Oldřich 1:3, body hostů: Smutek Pavel 3:1, Šafařík Václav ml. 2:2, Charoušek Richard 2:2, Jakubčík Jiří 3:1), TJ Sokol Troskotovice A - Moravan Lednice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sýkora Marek 1:1, Vaculík František 4:0, Sirbu Jan 2:2, Lukša Břetislav 2:2, Novosad Jiří 1:1, body hostů: Tarhaj Josef 3:1, Měřínský Jiří 2:2, Hruška Vlastimil 0:4, Juras Oldřich 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Kobylí C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalášek Jiří 1:3, Sláma Adam 1:3, Levčík Miroslav 2:2, Ulica Jaromír 4:0, body hostů: Oslzlý Michal 3:1, Dufek Vladimír 3:1, Studýnka Antonín 1:3, Poulík Jan 1:3), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Velké Němčice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jaroslav 1:3, Kopecký Jan 1:3, body hostů: Hruška Jaroslav st. 2:2, Smetana Jaroslav 1:3, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 4:0), TJ Sokol Brumovice A - MSK Břeclav B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladimír Válný 3:1, Prachař Štěpán 2:2, Fidor Marek 1:3, Jakubčík František 2:2, body hostů: Morc Dominik 2:2, Vališ Dominik 2:2, Cerovská Nikol 2:2, Vacek Jan 2:2),
20. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Brumovice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matyáš Ivo 2:2, Rišnovský Robert 3:1, Vacula Karel 3:1, Libenský Svatoslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Vladimír Válný 1:2, Prachař Štěpán 3:1, Jakubčík František 0:4, Fidor Marek 1:3, WO 1:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Perná A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Jan 1:3, Tomek Kryštof 3:1, Cerovská Nikol 0:2, Vališ Dominik 3:1, Vymyslický Jan 2:0, body hostů: Čulen Vlastimil 1:3, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 2:2), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Němčičky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smetana Jaroslav 1:3, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 3:1, Frömmel Zdeněk 0:4, body hostů: Ulica Jaromír 2:2, Hycl David 4:0, Sláma Adam 1:3, Šalášek Jiří 2:2), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Troskotovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otáhal Jan 3:1, Kubík Josef 2:2, Novák Jiří st. 2:2, Oslzlý Michal 2:2, body hostů: Sýkora Marek 3:1, Lukša Břetislav 1:3, Vaculík František 2:2, Sirbu Jan 1:3), TJ Sokol Perná B - Moravan Lednice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 2:2, Matula Arnošt 1:3, Kvěch Jan 1:3, Smejkal Oldřich 2:2, body hostů: Tarhaj Josef 1:3, Bobrzyk David 4:0, Měřínský Jiří 0:2, Juras Oldřich 3:1, Hruška Vlastimil 2:0), TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Boleradice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smutek Květoslav 1:3, Smutek Pavel 2:2, Šmíd Zdeněk 2:2, Jakubčík Jiří 2:2, body hostů: Hos Tomáš 1:3, Veselý Miroslav 4:0, Pregrt Jiří 0:4, Novotňák František ml. 4:0),
21. kolo:
TJ Sokol Šakvice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charoušek Richard 2:2, Šafařík Václav ml. 2:2, Šmíd Zdeněk 1:3, Smutek Pavel 1:3, body hostů: Vacula Karel 4:0, Rišnovský Robert 4:0, Libenský Svatoslav 2:2, Nováček Jaroslav 0:4), TJ Sokol Boleradice A - Moravan Lednice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hos Tomáš 1:3, Veselý Miroslav 2:2, Novotňák František ml. 4:0, Pregrt Jiří 1:3, body hostů: Měřínský Jiří 2:2, Tarhaj Josef 2:2, Hruška Vlastimil 2:2, Juras Oldřich 2:2), TJ Sokol Perná B - TJ Sokol Kobylí C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Zdeněk 2:2, Matula Arnošt 1:3, Kvěch Jan 2:2, Smejkal Oldřich 1:3, body hostů: Studýnka Antonín 4:0, Novák Jiří st. 1:3, Otáhal Jan 3:1, Soukal Jiří ml. 2:2), TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Němčice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Marek 3:1, Vaculík František 3:1, Sirbu Jan 3:1, Lukša Břetislav 4:0, body hostů: Frömmel Zdeněk 1:3, Smetana Jaroslav 2:2, Mrhal Zdeněk 0:4, Hruška Jaroslav st. 0:4), TJ Sokol Němčičky B - MSK Břeclav B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Levčík Miroslav 3:1, Hycl David 3:1, Sláma Adam 4:0, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Morc Dominik 0:4, Vacek Jan 0:4, Morc Zbyněk 0:4, Vališ Dominik 3:1), TJ Sokol Perná A - TJ Sokol Brumovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 3:1, Kopecký Jaroslav 2:2, Kopecký Jan 2:2, body hostů: Prachař Štěpán 2:2, Vladimír Válný 3:1, Jakubčík František 1:3, Fidor Marek 1:3),
22. kolo:
TJ Sokol Velké Hostěrádky A - TJ Sokol Perná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matyáš Ivo 1:3, Vacula Karel 4:0, Rišnovský Robert 3:1, Libenský Svatoslav 2:2, body hostů: Čulen Vlastimil 2:2, Kolínek Vladimír 2:2, Kopecký Jaroslav 0:4, Kopecký Jan 2:2), TJ Sokol Brumovice A - TJ Sokol Němčičky B 5:13 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vladimír Válný 1:3, Fidor Marek 0:4, Jakubčík František 0:4, Prachař Štěpán 2:2, body hostů: Hycl David 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Levčík Miroslav 3:1, Ulica Jaromír 3:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Troskotovice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckner Tomáš 1:3, Morc Dominik 0:4, Vališ Dominik 1:3, Tomek Kryštof 2:2, body hostů: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 2:1, Lukša Břetislav 3:1, Novosad Jiří 3:1, Strouhal Jaroslav 0:1), TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Perná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Jaroslav 2:2, Furch František 3:1, Sýkora Daniel 4:0, Frömmel Zdeněk 2:2, body hostů: Kolínek Zdeněk 1:3, Matula Arnošt 1:3, Kvěch Jan 2:2, Smejkal Oldřich 1:3), TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Boleradice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Jiří st. 4:0, Studýnka Antonín 4:0, Hoch Vítek 3:1, Kubík Josef 3:1, body hostů: Novotňák František ml. 2:2, Novotňák František st. 0:4, Pregrt Jiří 0:4, Vojtěšek Tomáš 0:4), Moravan Lednice B - TJ Sokol Šakvice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tarhaj Josef 2:2, Bobrzyk David 4:0, Hruška Vlastimil 0:4, Juras Oldřich 1:3, body hostů: Smutek Pavel 3:1, Šafařík Václav ml. 3:1, Jakubčík Jiří 2:2, Charoušek Richard 1:3),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Němčice B 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Lukša Břetislav 0:2, Sirbu Jan 3:1, Vaculík František 2:2, Novosad Jiří 0:2, body hostů: Sýkora Daniel 3:1, Furch František 2:2, Smetana Jaroslav 1:3, Mrhal Zdeněk 1:3), TJ Sokol Němčičky B - TJ Sokol Kobylí C 7:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Levčík Miroslav 3:1, Sláma Adam 0:4, Hycl David 2:1, Ulica Jaromír 2:2, body hostů: Oslzlý Michal 4:0, Dufek Vladimír 1:1, Novák Jiří st. 1:3, Otáhal Jan 2:1, Studýnka Antonín 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Velké Němčice B - TJ Sokol Troskotovice A 0:9wo, TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Němčičky B 9:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Oslzlý Michal 2:0, Dufek Vladimír 2:0, Novák Jiří st. 1:2, Otáhal Jan 1:1, WO 3:0, body hostů: Hycl David 1:2, Šalášek Jiří 2:1, Sláma Adam 0:3, WO 0:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Velké Němčice B -:-, TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Němčičky B -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí C 9:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sýkora Marek 4:0, Vaculík František 2:1, Sirbu Jan 1:2, Lukša Břetislav 2:2, body hostů: Otáhal Jan 2:2, Oslzlý Michal 2:2, Studýnka Antonín 1:2, Dufek Vladimír 0:2, Novák Jiří st. 0:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kobylí C - TJ Sokol Troskotovice A 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Otáhal Jan 1:3, Studýnka Antonín 2:2, Oslzlý Michal 4:0, Poulík Jan 1:3, body hostů: Sýkora Marek 1:3, Vaculík František 3:1, Lukša Břetislav 2:2, Novosad Jiří 2:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Troskotovice A - TJ Sokol Kobylí C 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vaculík František 4:0, Lukša Břetislav 2:2, Sirbu Jan 1:2, Novosad Jiří 0:1, Sýkora Marek 1:2, body hostů: Otáhal Jan 0:4, Oslzlý Michal 3:1, Studýnka Antonín 2:2, Kubík Josef 2:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy