Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP III. třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Velké Němčice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 1:3, Darmovzal Jan 1:3, Vala Jaroslav 3:1, Mikulica Miroslav 1:3, body hostů: Mrhal Zdeněk 3:1, Sedláček Petr 3:1, Hruška Jaroslav st. 4:0, Krišpín Karel 0:4), TJ Sokol Kobylí D - KST Uherčice A 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:0, Hoch Vítek 3:0, Kubík Josef 3:0, Šíblová Sára 2:1, WO 5:0, body hostů: Dolíhal Luděk 1:3, Dostál Martin 0:4, Urbánek Michal 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Maška Petr 2:2, Dobrovolný Tomáš 1:2, Rubeš Jakub 2:2, Papež Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Slabyhoudek Václav 3:1, Vávra Tomáš 0:4, Vlach Radomír 0:3, Patka Jiří 3:1, WO 0:1), TJ Agrotec Hustopeče E - Moravan Lednice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 4:0, Pleskač Pavel 2:2, WO 0:4, body hostů: Gregor Miroslav 0:2, Gajda Michal 1:2, Kružík David 0:3, Loukota Zdeněk ml. 0:3, Jelínek Jaromír 1:0, WO 4:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Brumovice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Tomáš 0:4, Dohnálek Luděk 0:4, Svoboda Petr 0:4, Lesovský Tadeáš 0:4, body hostů: Krátký Milan 4:0, Lossel Martin 4:0, Ševela František 4:0, Halm Josef 4:0), TJ Jevišovka A - MSK Břeclav C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zajíc René 4:0, Švejda Alois 4:0, Himal Tomáš 2:2, Benešová Zuzana 0:4, body hostů: Vacek Jan 2:2, Fabikovič Daniel 2:2, Morc Dominik 1:3, Bruckner Tomáš 1:3), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Vranovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Radek 0:4, Slavík Jakub 0:4, Halasová Anna 0:3, Hanák František 0:4, Halas Pavel st. 1:0, body hostů: Mrkvica Aleš 4:0, Goliáš Petr 4:0, Zmrzlík Pavel 4:0, Šťastný Pavel 3:1), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Rakvice C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 2:0, Blaško Květoslav 4:0, Mezihorák Aleš 0:2, body hostů: Straka Dominik 1:3, Polášek Patrik 0:4, Průdek Danek 0:2, Pluháček Radek 2:2, Průdek Filip 0:2),
2. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Rakvice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Strouhal Jaroslav 1:3, Mrhal Zdeněk 3:1, Sedláček Petr 2:2, Hruška Jaroslav st. 4:0, body hostů: Straka Dominik 0:4, Polášek Patrik 1:3, Průdek Danek 2:2, Pluháček Radek 3:1), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Němčičky C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 4:0, Šťastný Pavel 2:2, Tetur Marek 1:3, body hostů: Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 0:1, Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 0:4, Mezihorák Aleš 1:2), TJ Sokol Pouzdřany A - Orel Šitbořice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Jakub 1:3, Svoboda Ondřej 3:1, Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Radek ml. 0:4, body hostů: Stejskal Libor 4:0, Vokál Radek 3:1, Halasová Anna 2:2, Hanák František 1:2, Halas Pavel st. 1:0), TJ Sokol Brumovice B - TJ Jevišovka A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lossel Martin 3:1, Fidor Marek 3:1, Halm Josef 3:1, Ševela František 2:2, body hostů: Zajíc René 4:0, Himal Tomáš 1:3, Benešová Zuzana 0:4, Tomola Jaroslav 0:4), Moravan Lednice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 3:1, Gregor Miroslav 4:0, Gajda Michal 4:0, WO 0:5, body hostů: Janoušek Tomáš 0:3, Dohnálek Luděk 0:3, Blažek Petr 1:2, Blažek David 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Agrotec Hustopeče E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vlach Petr 2:2, Vávra Tomáš 1:3, Vlach Radomír 2:2, Patka Jiří 2:2, body hostů: Pleskač Pavel 1:3, Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 4:0, Pleskač Jan 0:4), KST Uherčice A - TJ Sokol Křepice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolíhal Luděk 0:4, Kopeček David 0:4, Hančkr Karel 0:4, Streichel Václav 0:2, Urbánek Michal 0:2, body hostů: Maška Petr 4:0, Novotný Pavel 4:0, Knöttig Ondřej 4:0, Rubeš Jakub 4:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Kobylí D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 0:4, Vala Jaroslav 2:1, Mikulica Miroslav 3:1, Darmovzal Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Novák Jiří st. 2:2, Soukal Jiří ml. 2:2, Hoch Vítek 3:1, Kubík Josef 3:0, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Velké Němčice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Jiří st. 3:1, Soukal Jiří ml. 3:1, Kubík Josef 1:3, Hoch Vítek 3:1, body hostů: Strouhal Jaroslav 0:4, Sedláček Petr 2:2, Mrhal Zdeněk 1:3, Hruška Jaroslav st. 3:1), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Rakvice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rubeš Jakub 2:2, Knöttig Ondřej 3:1, Novotný Pavel 3:1, Maška Petr 3:1, body hostů: Vala Jaroslav 4:0, Straka Vlastimil 0:4, Darmovzal Jan 0:4, Mikulica Miroslav 1:3), TJ Agrotec Hustopeče E - KST Uherčice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 4:0, Pleskač Pavel 4:0, Pleskač Jan 2:2, body hostů: Dolíhal Luděk 0:4, Hančkr Karel 1:3, Furch Michal 0:4, Urbánek Michal 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lesovský Tadeáš 0:4, Dohnálek Luděk 1:3, Svoboda Petr 0:4, Vodáková Aneta 0:2, Jakubčík Václav 0:2, body hostů: Vávra Tomáš 4:0, Kolínský Michal 3:1, Vlach Petr 4:0, Vlach Radomír 4:0), TJ Jevišovka A - Moravan Lednice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zajíc René 4:0, Himal Tomáš 2:2, Švejda Alois 3:1, Svoboda Zdeněk 0:4, body hostů: Kružík Leoš 1:3, Gajda Michal 1:3, Gregor Miroslav 2:2, Jelínek Jaromír 3:1), Orel Šitbořice B - MSK Břeclav C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Ondřej 0:4, Slavík Jakub 0:4, Halasová Anna 1:3, Stejskal Libor 4:0, body hostů: Růžičková Natálie 3:1, Vašíčková Martina 2:2, Fabikovič Daniel 3:1, Bruckner Tomáš 3:1), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Pouzdřany A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 4:0, Mezihorák Aleš 4:0, Blaško Květoslav 4:0, body hostů: Halámek Zdeněk 0:4, Křížek Nikolas 0:4, Svoboda Ondřej 0:4, Halámek Jakub 0:4), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Vranovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 1:2, Polášek Patrik 1:3, Pluháček Radek 2:2, Průdek Danek 1:3, Průdek Filip 0:1, body hostů: Mrkvica Aleš 4:0, Goliáš Petr 4:0, Pavelka Daniel 0:4, Šťastný Pavel 3:1),
4. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Vranovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Petr 2:2, Mrhal Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 3:1, Strouhal Jaroslav 1:3, body hostů: Mrkvica Aleš 4:0, Tetur Marek 1:3, Goliáš Petr 3:1, Pavelka Daniel 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Rakvice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek 0:4, Halámek Jakub 0:4, Halámek Zdeněk 0:4, Halámek Radek ml. 0:4, body hostů: Straka Dominik 4:0, Polášek Patrik 4:0, Průdek Danek 2:0, Pluháček Radek 4:0, Průdek Filip 2:0), MSK Břeclav C - TJ Sokol Němčičky C 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bruckner Tomáš 0:4, Morc Dominik 3:1, Fabikovič Daniel 0:4, Vacek Jan 3:1, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 3:1, Blaško Květoslav 3:1, Stávek Pavel 2:2), TJ Sokol Brumovice B - Orel Šitbořice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 2:2, Lossel Martin 2:2, Halm Josef 2:2, Ševela František 2:2, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Stejskal Libor 4:0, Hanák František 0:4, Slavík Jakub 0:4), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Švejda Alois 2:2, Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 1:3, Smíšek Petr 1:3, body hostů: Slabyhoudek Václav 2:2, Vlach Radomír 0:4, Kolínský Michal 3:1, Presl Michal 4:0), KST Uherčice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kopeček David 2:2, Dolíhal Luděk 4:0, Hančkr Karel 4:0, Dostál Martin 3:1, body hostů: Blažek Petr 0:1, Svoboda Petr 2:2, Blažek David 1:3, Janoušek Tomáš 0:4, Lesovský Tadeáš 0:3), TJ Sokol Rakvice B - TJ Agrotec Hustopeče E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Straka Vlastimil 1:3, Zlámal Vojtěch 0:4, Mikulica Miroslav 2:2, Darmovzal Jan 1:3, body hostů: Pleskač Jan 1:3, Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 3:1, Ebach Petr 4:0), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Křepice C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Jiří st. 4:0, Novák Jiří ml. 1:3, Kubík Josef 3:1, Hoch Vítek 2:2, body hostů: Novotný Pavel 2:2, Maška Petr 2:2, Rubeš Jakub 0:4, Knöttig Ondřej 2:2),
5. kolo:
TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Velké Němčice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Knöttig Ondřej 4:0, Rubeš Jakub 1:3, Maška Petr 3:1, body hostů: Lazárik Milan 0:4, Sedláček Petr 2:2, Mrhal Zdeněk 1:3, Hruška Jaroslav st. 1:3), TJ Agrotec Hustopeče E - TJ Sokol Kobylí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Filip 4:0, Ebach Petr 3:1, Pleskač Jan 0:4, Pleskač Pavel 0:4, body hostů: Novák Jiří st. 2:2, Novák Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 2:2, Kubík Josef 2:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rakvice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Špaček Štěpán 0:4, Janoušek Tomáš 0:4, Vodáková Aneta 0:4, Svoboda Petr 0:2, Kalus Tomáš 0:2, body hostů: Vala Jaroslav 4:0, Mikulica Miroslav 4:0, Straka Vlastimil 4:0, Zlámal Vojtěch 4:0), TJ Jevišovka A - KST Uherčice A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švejda Alois 2:0, Tomola Jaroslav 3:1, Zajíc René 4:0, Himal Tomáš 4:0, Benešová Zuzana 0:2, body hostů: Dolíhal Luděk 0:4, Urbánek Michal 1:3, Hančkr Karel 1:3, Streichel Václav 1:3), Orel Šitbořice B - Moravan Lednice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slavík Jakub 0:4, Slavík Ondřej 0:2, Stejskal Libor 3:1, Halas Pavel st. 4:0, Zimolka David 0:2, body hostů: Gregor Miroslav 2:2, Jelínek Jaromír 2:2, Měřínský Jiří 2:2, Tarhaj Josef 3:1), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Brumovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 1:1, Blaško Květoslav 4:0, Mezihorák Aleš 0:2, body hostů: Krátký Milan 1:3, Lossel Martin 1:3, Halm Josef 1:3, Ševela František 1:3), TJ Sokol Rakvice C - MSK Břeclav C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 1:3, Polášek Patrik 1:3, Pluháček Radek 3:1, Průdek Danek 1:3, body hostů: Vacek Jan 3:1, Morc Dominik 3:1, Vašíčková Martina 1:3, Bruckner Tomáš 3:1), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Pouzdřany A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrkvica Aleš 4:0, Šťastný Pavel 4:0, Zmrzlík Pavel 3:1, Pavelka Daniel 2:2, body hostů: Svoboda Ondřej 2:2, Halámek Jakub 0:4, Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Radek 0:2, Halámek Radek ml. 0:2),
6. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Pouzdřany A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strouhal Jaroslav 0:2, Sedláček Petr 4:0, Hruška Jaroslav st. 4:0, Mrhal Zdeněk 3:1, Lazárik Milan 1:1, body hostů: Halámek Zdeněk 1:3, Křížek Nikolas 0:2, Svoboda Ondřej 2:2, Halámek Jakub 1:3, Halámek Radek 0:2), MSK Břeclav C - TJ Sokol Vranovice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabikovič Daniel 0:4, Růžičková Natálie 1:3, Vašíčková Martina 1:2, Bruckner Tomáš 1:3, WO 1:0, body hostů: Mrkvica Aleš 4:0, Goliáš Petr 4:0, Pavelka Daniel 1:3, Šťastný Pavel 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Rakvice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krátký Milan 4:0, Lossel Martin 2:0, Halm Josef 2:2, Ševela František 3:1, Zítka Karel 1:1, body hostů: Polášek Patrik 0:4, Straka Dominik 2:2, Průdek Danek 0:2, Pluháček Radek 2:2, Průdek Filip 0:2), Moravan Lednice C - TJ Sokol Němčičky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Gregor Miroslav 1:3, Jelínek Jaromír 2:2, Měřínský Jiří 2:2, body hostů: Blaško Květoslav 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 3:1, Mezihorák Aleš 1:2, Stávek Josef 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - Orel Šitbořice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slabyhoudek Václav 2:2, Patka Jiří 2:2, Kolínský Michal 2:2, Vlach Petr 2:2, body hostů: Slavík Jakub 0:4, Stejskal Libor 4:0, Vokál Radek 4:0, Hanák František 0:4), TJ Sokol Rakvice B - TJ Jevišovka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jaroslav 3:1, Straka Vlastimil 1:3, Mikulica Miroslav 2:2, Darmovzal Jan 2:2, body hostů: Švejda Alois 3:1, Zajíc René 4:0, Himal Tomáš 1:3, Mrenica Ondřej 0:4), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Klobouky u Brna A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 4:0, Poulík Jan 4:0, Šíblová Sára 4:0, Křivka Štěpán 1:3, body hostů: Blažek Petr 1:3, Janoušek Tomáš 1:3, Blažek David 1:3, Dohnálek Luděk 0:4), TJ Agrotec Hustopeče E - TJ Sokol Křepice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 1:3, Ebach Petr 4:0, Pleskač Jan 0:4, body hostů: Novotný Pavel 2:2, Maška Petr 2:2, Papež Jan 2:2, Rubeš Jakub 1:3),
7. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče E - TJ Sokol Velké Němčice C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Blažek Jiří 3:0, Ebach Petr 2:1, Pleskač Pavel 0:3, Pleskač Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Sedláček Petr 2:2, Mrhal Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Křepice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klašková Natálie 0:4, Dohnálek Luděk 0:2, Lesovský Tadeáš 0:4, Svoboda Petr 0:4, Janoušek Tomáš 0:2, body hostů: Novotný Pavel 4:0, Maška Petr 4:0, Rubeš Jakub 4:0, Knöttig Ondřej 4:0), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Kobylí D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Zdeněk 0:4, Švejda Alois 2:2, Zajíc René 4:0, Tomola Jaroslav 0:4, body hostů: Novák Jiří st. 2:2, Soukal Jiří ml. 3:1, Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 3:1), Orel Šitbořice B - KST Uherčice A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halas Pavel st. 4:0, Hanák František 1:3, Vokál Radek 4:0, Slavík Ondřej 1:1, Slavík Jakub 2:0, body hostů: Kopeček David 1:3, Dostál Martin 0:4, Hančkr Karel 2:2, Fojtík Miloš 1:3), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 4:0, Mezihorák Aleš 2:2, Blaško Květoslav 4:0, body hostů: Kolínský Michal 0:4, Vávra Tomáš 1:3, Patka Jiří 0:4, Slabyhoudek Václav 1:3), TJ Sokol Rakvice C - Moravan Lednice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Patrik 2:2, Straka Dominik 3:1, Pluháček Radek 3:1, Průdek Danek 3:1, body hostů: Gregor Miroslav 0:4, Loukota Zdeněk ml. 0:4, Gajda Michal 1:3, Měřínský Jiří 4:0), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Brumovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 4:0, Mrkvica Aleš 3:1, Tetur Marek 0:3, Faron Roman 2:2, Šťastný Pavel 1:0, body hostů: Krátký Milan 1:3, Lossel Martin 3:1, Halm Josef 2:2, Ševela František 0:4), TJ Sokol Pouzdřany A - MSK Břeclav C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Jakub 0:4, Křížek Nikolas 0:2, Halámek Zdeněk 0:4, Svoboda Ondřej 0:4, Halámek Radek ml. 0:2, body hostů: Morc Dominik 4:0, Fabikovič Daniel 4:0, Růžičková Natálie 4:0, Vašíčková Martina 4:0),
8. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - MSK Břeclav C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mrhal Zdeněk 3:0, Hruška Jaroslav st. 3:0, Sedláček Petr 2:1, Strouhal Jaroslav 0:1, Lazárik Milan 0:2, WO 5:0, body hostů: Morc Dominik 1:3, Bruckner Tomáš 1:3, Vacek Jan 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Pouzdřany A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halm Josef 4:0, Ševela František 4:0, Krátký Milan 4:0, Zítka Karel 3:1, body hostů: Halámek Radek 0:4, Halámek Radek ml. 0:4, Halámek Jakub 0:4, Halámek Zdeněk 1:3), Moravan Lednice C - TJ Sokol Vranovice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gajda Michal 1:3, Tarhaj Josef 1:2, Měřínský Jiří 2:1, Loukota Zdeněk ml. 1:3, WO 1:1, body hostů: Mrkvica Aleš 4:0, Goliáš Petr 3:1, Pavelka Daniel 0:3, Šťastný Pavel 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Rakvice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínský Michal 1:3, Patka Jiří 1:3, Vávra Tomáš 0:4, Vlach Radomír 0:2, Vlach Petr 0:2, body hostů: Polášek Patrik 3:1, Straka Dominik 4:0, Průdek Danek 3:1, Pluháček Radek 4:0), KST Uherčice A - TJ Sokol Němčičky C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolíhal Luděk 1:3, Hančkr Karel 0:4, Kopeček David 0:4, Streichel Václav 1:3, body hostů: Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 4:0, Suský Jakub 3:1, Mezihorák Aleš 3:1), TJ Sokol Rakvice B - Orel Šitbořice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 3:1, Zlámal Vojtěch 1:3, Darmovzal Jan 0:4, Mikulica Miroslav 2:2, body hostů: Halas Pavel st. 4:0, Halasová Anna 1:3, Slavík Jakub 2:2, Hanák František 3:1), TJ Sokol Křepice C - TJ Jevišovka A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Pavel 1:2, Knöttig Ondřej 1:3, Papež Jan 0:1, Rubeš Jakub 0:4, Maška Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 3:0, Švejda Alois 4:0, Svojanovský Ladislav 1:3, WO 0:1), TJ Agrotec Hustopeče E - TJ Sokol Klobouky u Brna A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ebach Petr 4:0, Pleskač Pavel 4:0, Pleskač Jan 4:0, Hovězák Petr 2:0, Hovězák Filip 2:0, body hostů: Vodáková Aneta 0:4, Kalus Tomáš 0:4, Dohnálek Luděk 0:4, Janoušek Tomáš 0:4),
9. kolo:
TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Velké Němčice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vodáková Aneta 0:2, Janoušek Tomáš 0:4, Lesovský Tadeáš 0:4, Jakubčík Václav 0:4, Kalus Tomáš 0:2, body hostů: Strouhal Jaroslav 4:0, Mrhal Zdeněk 4:0, Sedláček Petr 4:0, Hruška Jaroslav st. 4:0), TJ Jevišovka A - TJ Agrotec Hustopeče E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomola Jaroslav 0:4, Svojanovský Ladislav 2:2, Smíšek Petr 1:3, Himal Tomáš 2:1, Benešová Zuzana 0:1, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 4:0, Pleskač Pavel 2:2, Hovězák Petr 1:1, Hovězák Filip 0:2), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Kobylí D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halasová Anna 0:2, Slavík Jakub 0:4, Vokál Radek 2:2, Halas Pavel st. 4:0, Hanák František 0:2, body hostů: Soukal Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 2:2, Novák Jiří st. 3:1, Kubík Josef 2:2), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Rakvice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 3:1, Suský Jakub 1:1, Blaško Květoslav 2:2, Mezihorák Aleš 0:2, body hostů: Straka Vlastimil 1:3, Vala Jaroslav 3:1, Mikulica Miroslav 1:3, Darmovzal Jan 1:3), TJ Sokol Rakvice C - KST Uherčice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Patrik 3:1, Straka Dominik 3:1, Pluháček Radek 4:0, Průdek Danek 2:0, Průdek Filip 2:0, body hostů: Dolíhal Luděk 1:3, Furch Michal 0:4, Hančkr Karel 1:3, Dostál Martin 0:4), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němeček Miloš 2:0, Faron Roman 3:0, Mrkvica Aleš 4:0, Zmrzlík Pavel 1:3, Pavelka Daniel 1:1, WO 1:0, body hostů: Kolínský Michal 1:3, Vlach Petr 0:4, Vlach Radomír 2:1, Patka Jiří 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Pouzdřany A - Moravan Lednice C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Radek 0:4, Halámek Jakub 1:3, Svoboda Ondřej 1:3, Halámek Zdeněk 2:2, body hostů: Gregor Miroslav 3:1, Loukota Zdeněk ml. 1:3, Hruška Vlastimil 4:0, Měřínský Jiří 4:0), MSK Břeclav C - TJ Sokol Brumovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašíčková Martina 0:1, Morc Dominik 1:3, Fabikovič Daniel 1:3, Vacek Jan 4:0, Krejčiřík Stanislav 1:2, body hostů: Krátký Milan 3:1, Lossel Martin 1:3, Ševela František 2:2, Halm Josef 3:1),
10. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Brumovice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazárik Milan 0:4, Sedláček Petr 1:3, Hruška Jaroslav st. 4:0, Mrhal Zdeněk 0:3, WO 0:1, body hostů: Krátký Milan 2:1, Lossel Martin 3:1, Ševela František 2:2, Halm Josef 3:1, WO 1:0), Moravan Lednice C - MSK Břeclav C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gregor Miroslav 1:3, Kružík Leoš 0:4, Gajda Michal 1:2, Kružík David 1:3, WO 0:1, body hostů: Morc Dominik 4:0, Fabikovič Daniel 4:0, Růžičková Natálie 2:2, Krejčiřík Stanislav 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Pouzdřany A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Patka Jiří 1:0, Slabyhoudek Václav 4:0, Vlach Petr 2:2, Vlach Radomír 2:2, Kolínský Michal 2:1, body hostů: Halámek Radek 0:4, Halámek Jakub 0:4, Halámek Zdeněk 2:2, Svoboda Ondřej 3:1), KST Uherčice A - TJ Sokol Vranovice C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolíhal Luděk 1:3, Fojtík Miloš 0:4, Dostál Martin 0:4, Hančkr Karel 0:4, body hostů: Mrkvica Aleš 4:0, Pavelka Daniel 4:0, Šťastný Pavel 4:0, Goliáš Petr 1:0, Pokorný Petr 2:1), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Rakvice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Jaroslav 4:0, Straka Vlastimil 2:2, Darmovzal Jan 1:3, Mikulica Miroslav 1:3, body hostů: Straka Dominik 2:2, Polášek Patrik 0:4, Průdek Danek 3:1, Pluháček Radek 3:1), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Němčičky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Jiří st. 3:1, Kubík Josef 2:2, Novák Jiří ml. 0:4, Šíblová Sára 0:4, body hostů: Blaško Květoslav 4:0, Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 2:2, Stávek Josef 2:2), TJ Sokol Křepice C - Orel Šitbořice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Zach Tomáš 3:1, Knöttig Ondřej 3:1, Rubeš Jakub 1:3, body hostů: Halas Pavel st. 3:1, Hanák František 0:4, Slavík Jakub 1:3, Vokál Radek 1:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Jevišovka A 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janoušek Tomáš 0:4, Svoboda Petr 0:4, Dohnálek Luděk 0:4, Lesovský Tadeáš 0:4, body hostů: Smíšek Libor 4:0, Zajíc René 4:0, Tomola Jaroslav 4:0, Himal Tomáš 4:0),
11. kolo:
TJ Jevišovka A - TJ Sokol Velké Němčice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Himal Tomáš 2:2, Švejda Alois 3:0, Svojanovský Ladislav 1:2, Damborský Bohumil 4:0, Tomola Jaroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Mrhal Zdeněk 2:2, Strouhal Jaroslav 0:2, Hruška Jaroslav st. 3:1, Sedláček Petr 0:3, Lazárik Milan 0:2, WO 0:1), Orel Šitbořice B - TJ Agrotec Hustopeče E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Libor 3:1, Hanák František 1:3, Halasová Anna 0:4, Halas Pavel st. 3:1, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Pleskač Jan 1:3, Hovězák Petr 2:2, Pleskač Pavel 2:2), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Křepice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 3:1, Mezihorák Aleš 0:2, Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 0:2, body hostů: Zach Tomáš 1:3, Novotný Pavel 2:2, Rubeš Jakub 1:3, Knöttig Ondřej 1:3), TJ Sokol Rakvice C - TJ Sokol Kobylí D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Patrik 2:2, Straka Dominik 0:4, Pluháček Radek 2:2, Průdek Danek 2:2, body hostů: Soukal Jiří ml. 4:0, Hoch Vítek 2:2, Novák Jiří ml. 3:1, Šíblová Sára 1:3), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Rakvice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Goliáš Petr 2:1, Němeček Miloš 2:1, Faron Roman 2:1, Zmrzlík Pavel 0:3, WO 5:0, body hostů: Mikulica Miroslav 1:3, Straka Vlastimil 1:3, Vala Jaroslav 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Pouzdřany A - KST Uherčice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halámek Zdeněk 3:1, Halámek Radek 0:3, Svoboda Ondřej 4:0, Halámek Jakub 4:0, Halámek Radek ml. 0:1, body hostů: Hančkr Karel 2:2, Dolíhal Luděk 1:3, Streichel Václav 1:3, Fojtík Miloš 1:3), MSK Břeclav C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Růžičková Natálie 2:2, Vacek Jan 4:0, Fabikovič Daniel 2:2, Morc Dominik 2:0, Krejčiřík Stanislav 1:1, body hostů: Kolínský Michal 2:2, Vlach Radomír 3:1, Patka Jiří 0:4, Vávra Tomáš 0:4), TJ Sokol Brumovice B - Moravan Lednice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halm Josef 2:0, Ševela František 2:1, Krátký Milan 1:2, Lossel Martin 2:1, Zítka Karel 0:1, WO 5:0, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Gregor Miroslav 2:2, Měřínský Jiří 3:1, WO 0:5),
12. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - Moravan Lednice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrhal Zdeněk 2:2, Sedláček Petr 2:2, Hruška Jaroslav st. 4:0, Lazárik Milan 1:3, body hostů: Kružík Leoš 1:3, Kružík David 0:3, Gregor Miroslav 3:1, Tarhaj Josef 3:1, Loukota Zdeněk ml. 0:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Brumovice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolínský Michal 0:4, Slabyhoudek Václav 2:2, Vlach Petr 1:3, Vlach Radomír 0:4, body hostů: Krátký Milan 3:1, Lossel Martin 3:1, Halm Josef 3:0, Ševela František 4:0, Zítka Karel 0:1), KST Uherčice A - MSK Břeclav C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dolíhal Luděk 0:4, Streichel Václav 0:1, Hančkr Karel 0:4, Fojtík Miloš 0:4, Dostál Martin 0:3, body hostů: Vacek Jan 4:0, Morc Dominik 4:0, Bruckner Tomáš 4:0, Krejčiřík Stanislav 4:0), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Pouzdřany A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Vlastimil 3:1, Straka Daniel 1:1, Mikulica Miroslav 4:0, Darmovzal Jan 3:1, Zlámal Vojtěch 0:2, body hostů: Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Radek ml. 0:4, Svoboda Ondřej 3:1, Halámek Jakub 1:3), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Vranovice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 2:2, Hoch Vítek 2:2, Novák Jiří st. 3:1, Kubík Josef 1:3, body hostů: Mrkvica Aleš 4:0, Faron Roman 0:4, Šťastný Pavel 2:2, Goliáš Petr 2:1, Zmrzlík Pavel 0:1), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Rakvice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zach Tomáš 1:3, Knöttig Ondřej 4:0, Novotný Pavel 3:1, Rubeš Jakub 3:1, body hostů: Polášek Patrik 0:4, Straka Dominik 2:2, Průdek Danek 1:3, Pluháček Radek 2:2), TJ Agrotec Hustopeče E - TJ Sokol Němčičky C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleskač Jan 0:4, Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 0:4, Hovězák Petr 0:4, body hostů: Šalášek Jiří 3:1, Blaško Květoslav 3:1, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - Orel Šitbořice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Petr 1:3, Svoboda Petr 2:2, Blažek David 0:4, Janoušek Tomáš 0:4, body hostů: Vokál Radek 4:0, Slavík Ondřej 2:2, Slavík Jakub 3:1, Halas Pavel st. 4:0),
13. kolo:
Orel Šitbořice B - TJ Jevišovka A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stejskal Libor 4:0, Hanák František 0:4, Halas Pavel ml. 0:2, Slavík Ondřej 0:4, Halasová Ludmila 0:2, body hostů: Svojanovský Ladislav 3:1, Švejda Alois 3:1, Damborský Bohumil 3:1, Zajíc René 3:1), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 4:0, Stávek Josef 1:0, Blaško Květoslav 4:0, Mezihorák Aleš 2:1, body hostů: Blažek David 0:4, Blažek Petr 1:3, Dohnálek Luděk 0:4, Janoušek Tomáš 0:4), TJ Sokol Rakvice C - TJ Agrotec Hustopeče E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polášek Patrik 2:2, Straka Dominik 2:2, Průdek Danek 1:3, Průdek Filip 0:4, body hostů: Pleskač Pavel 4:0, Pleskač Jan 1:3, Ebach Petr 4:0, Hovězák Petr 2:2), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Křepice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Faron Roman 1:3, Šťastný Pavel 1:2, Goliáš Petr 4:0, Němeček Miloš 2:2, Mrkvica Aleš 1:0, body hostů: Zach Tomáš 2:0, Strouhal Petr 2:2, Novotný Pavel 2:2, Knöttig Ondřej 1:3, Rubeš Jakub 0:2), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Sokol Kobylí D 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Zdeněk 0:4, Halámek Radek 0:4, Svoboda Ondřej 0:4, Halámek Jakub 0:4, body hostů: Soukal Jiří ml. 4:0, Hoch Vítek 4:0, Poulík Jan 4:0, Kubík Josef 4:0), MSK Břeclav C - TJ Sokol Rakvice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bruckner Tomáš 2:2, Fabikovič Daniel 0:4, Krejčiřík Stanislav 1:3, Růžičková Natálie 2:2, body hostů: Straka Vlastimil 1:3, Darmovzal Jan 2:2, Vala Jaroslav 4:0, Mikulica Miroslav 4:0), TJ Sokol Brumovice B - KST Uherčice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševela František 4:0, Halm Josef 4:0, Lossel Martin 4:0, Zítka Karel 4:0, body hostů: Hančkr Karel 0:4, Dolíhal Luděk 0:4, Dostál Martin 0:4, Fojtík Miloš 0:4), Moravan Lednice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kružík David 2:2, Gregor Miroslav 3:1, Měřínský Jiří 4:0, Kružík Leoš 1:3, body hostů: Slabyhoudek Václav 2:2, Patka Jiří 3:1, Vlach Radomír 1:3, Vávra Tomáš 0:4),
14. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strouhal Jaroslav 3:1, Sedláček Petr 1:1, Hruška Jaroslav st. 4:0, Mrhal Zdeněk 4:0, Lazárik Milan 1:1, body hostů: Patka Jiří 1:3, Slabyhoudek Václav 1:3, Vlach Radomír 1:3, Vlach Petr 0:4), KST Uherčice A - Moravan Lednice C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hančkr Karel 1:3, Fojtík Miloš 1:3, Dolíhal Luděk 3:1, Dostál Martin 1:3, body hostů: Kružík Leoš 3:1, Kružík David 2:2, Gregor Miroslav 3:1, Loukota Zdeněk ml. 2:2), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Brumovice B 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vala Jaroslav 2:2, Valoušek František 4:0, Darmovzal Jan 2:2, WO 0:5, body hostů: Krátký Milan 2:1, Lossel Martin 1:2, Ševela František 0:3, Halm Josef 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Kobylí D - MSK Břeclav C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Jiří ml. 3:1, Šíblová Sára 3:1, Soukal Jiří ml. 3:0, Kubík Josef 4:0, Křivka Štěpán 0:1, body hostů: Fabikovič Daniel 1:3, Bruckner Tomáš 1:3, Krejčiřík Stanislav 0:4, Babič Petr 1:3), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Pouzdřany A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Rubeš Jakub 2:2, Papež Jan 4:0, Knöttig Ondřej 4:0, body hostů: Halámek Radek 0:4, Halámek Jakub 0:4, Franzberger František 1:3, Halámek Zdeněk 1:3), TJ Agrotec Hustopeče E - TJ Sokol Vranovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 1:3, Pleskač Pavel 1:3, Pleskač Jan 1:3, body hostů: Mrkvica Aleš 3:1, Zmrzlík Pavel 0:4, Goliáš Petr 3:1, Šťastný Pavel 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Rakvice C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnálek Luděk 0:4, Svoboda Petr 0:4, Kalus Tomáš 0:4, Vodáková Aneta 0:4, body hostů: Straka Dominik 4:0, Polášek Patrik 4:0, Průdek Danek 4:0, Pluháček Radek 4:0), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Němčičky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomola Jaroslav 0:4, Himal Tomáš 2:2, Zajíc René 4:0, Smíšek Petr 0:4, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 3:1, Blaško Květoslav 3:1, Stávek Josef 2:2),
15. kolo:
Orel Šitbořice B - TJ Sokol Velké Němčice C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vokál Radek 1:3, Hanák František 0:4, Stejskal Libor 4:0, Halas Pavel st. 4:0, body hostů: Lazárik Milan 1:3, Sedláček Petr 2:2, Mrhal Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2), TJ Sokol Rakvice C - TJ Jevišovka A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Straka Dominik 1:3, Polášek Patrik 2:2, Pluháček Radek 2:2, Průdek Danek 1:3, body hostů: Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 4:0, Svojanovský Ladislav 1:3, Himal Tomáš 1:3), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šťastný Pavel 1:0, Faron Roman 3:1, Zmrzlík Pavel 4:0, Pavelka Daniel 4:0, Veselá Pavlína 0:3, body hostů: Janoušek Tomáš 0:4, Blažek Petr 1:3, Blažek David 2:2, Dohnálek Luděk 1:3), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Agrotec Hustopeče E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Zdeněk 0:4, Svoboda Ondřej 2:2, Halámek Radek 0:4, Halámek Radek ml. 0:4, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 4:0, Hovězák Petr 3:1, Pleskač Jan 3:1), MSK Břeclav C - TJ Sokol Křepice C 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabikovič Daniel 1:3, Vacek Jan 1:1, Bruckner Tomáš 1:3, Morc Dominik 0:4, Krejčiřík Stanislav 0:2, body hostů: Zach Tomáš 4:0, Rubeš Jakub 1:3, Novotný Pavel 4:0, Knöttig Ondřej 4:0), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Kobylí D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fidor Marek 1:3, Lossel Martin 0:4, Halm Josef 2:2, Ševela František 3:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 2:2, Poulík Jan 1:3, Novák Jiří ml. 3:1, Kubík Josef 4:0), Moravan Lednice C - TJ Sokol Rakvice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gregor Miroslav 1:2, Měřínský Jiří 3:0, Tarhaj Josef 1:0, Hejmala Karel 2:1, Kružík Leoš 0:3, WO 3:0, body hostů: Vala Jaroslav 3:1, Straka Vlastimil 1:3, Mikulica Miroslav 0:1, Darmovzal Jan 2:2, WO 0:3), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - KST Uherčice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slabyhoudek Václav 4:0, Patka Jiří 4:0, Kolínský Michal 3:1, Vlach Radomír 0:1, WO 0:3, body hostů: Dolíhal Luděk 0:3, Dostál Martin 0:3, Fojtík Miloš 0:3, Hančkr Karel 2:2, WO 3:0),
16. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - KST Uherčice A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Petr 4:0, Mrhal Zdeněk 4:0, Hruška Jaroslav st. 4:0, Lazárik Milan 2:2, body hostů: Hančkr Karel 1:3, Furch Michal 0:4, Streichel Václav 0:4, Fojtík Miloš 1:3), TJ Sokol Rakvice B - TJ Sokol Velké Hostěrádky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Straka Vlastimil 2:2, Vala Jaroslav 4:0, Darmovzal Jan 3:1, Zlámal Vojtěch 2:2, body hostů: Slabyhoudek Václav 2:2, Patka Jiří 3:1, Kolínský Michal 0:4, Vávra Tomáš 0:4), TJ Sokol Kobylí D - Moravan Lednice C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poulík Jan 2:2, Soukal Jiří ml. 4:0, Novák Jiří st. 4:0, Kubík Josef 3:1, body hostů: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Kružík David 0:4, Měřínský Jiří 1:3, Tarhaj Josef 2:2), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Brumovice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rubeš Jakub 1:3, Knöttig Ondřej 3:1, Novotný Pavel 4:0, Zach Tomáš 2:2, body hostů: Krátký Milan 1:3, Fidor Marek 1:3, Halm Josef 2:2, Ševela František 2:2), TJ Agrotec Hustopeče E - MSK Břeclav C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 1:3, Hovězák Petr 0:4, Pleskač Jan 0:4, body hostů: Vacek Jan 3:1, Morc Dominik 3:1, Fabikovič Daniel 2:2, Krejčiřík Stanislav 3:1), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Pouzdřany A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Petr 1:3, Svoboda Petr 1:3, Janoušek Tomáš 1:3, Dohnálek Luděk 1:3, body hostů: Halámek Zdeněk 4:0, Franzberger František 4:0, Halámek Radek 1:3, Halámek Jakub 3:1), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Vranovice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrenica Ondřej 0:4, Damborský Bohumil 4:0, Smíšek Petr 0:4, Tomola Jaroslav 0:4, body hostů: Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 3:1, Faron Roman 3:1, Šťastný Pavel 2:0, Zmrzlík Pavel 1:1), Orel Šitbořice B - TJ Sokol Němčičky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanák František 0:4, Slavík Jakub 0:4, Halas Pavel st. 4:0, Stejskal Libor 3:1, body hostů: Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 2:2, Blaško Květoslav 2:2, Stávek Josef 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Velké Němčice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 1:3, Blaško Květoslav 3:1, body hostů: Lazárik Milan 0:4, Sedláček Petr 1:3, Mrhal Zdeněk 3:1, Hruška Jaroslav st. 2:2), TJ Sokol Rakvice C - Orel Šitbořice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polášek Patrik 2:2, Straka Dominik 3:1, Pluháček Radek 4:0, Průdek Danek 4:0, body hostů: Hanák František 1:3, Slavík Jakub 0:4, Vokálová Kateřina 0:4, Vokál Radek 2:2), TJ Sokol Pouzdřany A - TJ Jevišovka A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halámek Zdeněk 1:3, Halámek Jakub 0:4, Franzberger František 1:3, Krajča Miroslav 1:3, body hostů: Zajíc René 4:0, Švejda Alois 4:0, Damborský Bohumil 4:0, Smíšek Libor 1:3), MSK Břeclav C - TJ Sokol Klobouky u Brna A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabikovič Daniel 4:0, Růžičková Natálie 4:0, Krejčiřík Stanislav 4:0, Morc Dominik 2:0, Vacek Jan 2:0, body hostů: Kalus Tomáš 0:4, Vodáková Aneta 0:4, Blažek David 0:4, Jakubčík Václav 0:4), TJ Sokol Brumovice B - TJ Agrotec Hustopeče E 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jakubčík František 3:0, Fidor Marek 3:1, Halm Josef 3:1, Ševela František 2:0, Zítka Karel 0:2, WO 0:1, body hostů: Pleskač Pavel 1:3, Ebach Petr 3:0, Pleskač Jan 0:4, Šubík Jiří 0:4, WO 1:0), Moravan Lednice C - TJ Sokol Křepice C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Loukota Zdeněk ml. 0:4, Kružík David 0:4, Gregor Miroslav 2:2, Kružík Leoš 0:4, body hostů: Novotný Pavel 4:0, Knöttig Ondřej 3:1, Papež Jan 4:0, Rubeš Jakub 3:1), TJ Sokol Velké Hostěrádky B - TJ Sokol Kobylí D 1:17 (čtyřhry 1:1, body domácích: Patka Jiří 0:4, Slabyhoudek Václav 0:4, Vlach Petr 0:4, Kolínský Michal 0:4, body hostů: Soukal Jiří ml. 4:0, Kubík Josef 4:0, Hoch Vítek 4:0, Poulík Jan 4:0), KST Uherčice A - TJ Sokol Rakvice B 1:17 (čtyřhry 0:1, body domácích: Dolíhal Luděk 0:4, Fojtík Miloš 1:3, Stehlík Daniel 0:4, WO 0:5, body hostů: Straka Vlastimil 3:0, Vala Jaroslav 3:0, Darmovzal Jan 2:1, Mikulica Miroslav 3:0, WO 5:0),
18. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Němčičky C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazárik Milan 0:4, Mrhal Zdeněk 0:4, Hruška Jaroslav st. 2:2, Sedláček Petr 2:2, body hostů: Šalášek Jiří 4:0, Sláma Adam 3:1, Stávek Josef 2:2, Blaško Květoslav 3:1), TJ Sokol Kobylí D - TJ Jevišovka A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 3:1, Novák Jiří st. 4:0, Kubík Josef 2:2, body hostů: Zajíc René 3:1, Himal Tomáš 0:4, Svojanovský Ladislav 1:3, Smíšek Petr 0:4), TJ Sokol Vranovice C - TJ Agrotec Hustopeče E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 2:2, Šťastný Pavel 1:3, Faron Roman 2:2, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 3:1, Pleskač Pavel 1:3, Hovězák Petr 0:4), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Křepice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 1:2, Lossel Martin 1:3, Jakubčík František 3:1, Ševela František 3:1, Zítka Karel 0:1, body hostů: Knöttig Ondřej 3:1, Novotný Pavel 3:1, Papež Jan 0:1, Zach Tomáš 2:2, Rubeš Jakub 0:3),
19. kolo:
TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Velké Němčice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 2:2, Lossel Martin 1:3, Halm Josef 2:2, Ševela František 3:1, body hostů: Lazárik Milan 0:4, Sedláček Petr 2:2, Mrhal Zdeněk 2:2, Hruška Jaroslav st. 4:0), TJ Sokol Křepice C - TJ Agrotec Hustopeče E 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Knöttig Ondřej 1:2, Novotný Pavel 2:1, Zach Tomáš 1:2, Rubeš Jakub 0:3, WO 5:0, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 1:3, Pleskač Pavel 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Vranovice C - TJ Jevišovka A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Goliáš Petr 2:2, Šťastný Pavel 1:3, Mrkvica Aleš 1:3, Němeček Miloš 1:3, body hostů: Švejda Alois 2:2, Svojanovský Ladislav 1:3, Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 4:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Kobylí D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 0:4, Stávek Josef 2:2, Blaško Květoslav 1:3, body hostů: Soukal Jiří ml. 3:1, Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 3:1, Novák Jiří st. 3:1),
20. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Kobylí D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lazárik Milan 0:4, Strouhal Jaroslav 0:3, Sedláček Petr 2:2, Hruška Jaroslav st. 2:2, Krišpín Karel 0:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 2:2, Novák Jiří st. 3:1, Kubík Josef 4:0), TJ Sokol Němčičky C - TJ Sokol Vranovice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šalášek Jiří 3:1, Sláma Adam 1:3, Stávek Josef 0:4, Blaško Květoslav 3:1, body hostů: Mrkvica Aleš 2:2, Němeček Miloš 1:3, Goliáš Petr 4:0, Šťastný Pavel 2:2), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Křepice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Damborský Bohumil 4:0, Zajíc René 2:2, Švejda Alois 3:1, Svojanovský Ladislav 2:2, body hostů: Novotný Pavel 3:1, Knöttig Ondřej 2:2, Strouhal Petr 0:4, Zach Tomáš 0:2, Papež Jan 0:2), TJ Agrotec Hustopeče E - TJ Sokol Brumovice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 3:1, Ebach Petr 2:2, Pleskač Jan 0:2, WO 0:2, body hostů: Krátký Milan 1:2, Lossel Martin 1:2, Halm Josef 2:2, Ševela František 1:3, WO 2:0),
21. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Agrotec Hustopeče E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrhal Zdeněk 0:2, Lazárik Milan 1:3, Sedláček Petr 1:3, Hruška Jaroslav st. 2:2, Krišpín Karel 0:2, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Pleskač Jan 1:3, Ebach Petr 4:0, Pleskač Pavel 3:1), TJ Jevišovka A - TJ Sokol Brumovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švejda Alois 4:0, Zajíc René 4:0, Svojanovský Ladislav 1:3, Damborský Bohumil 4:0, body hostů: Krátký Milan 1:3, Lossel Martin 0:4, Halm Josef 1:3, Ševela František 1:3), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Němčičky C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Knöttig Ondřej 2:2, Papež Jan 3:1, Rubeš Jakub 3:1, body hostů: Šalášek Jiří 1:3, Sláma Adam 0:4, Stávek Josef 0:4, Blaško Květoslav 3:1), TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Kobylí D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faron Roman 0:4, Mrkvica Aleš 3:1, Šťastný Pavel 3:0, Goliáš Petr 3:1, WO 0:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 1:3, Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 1:3, Novák Jiří st. 2:1, WO 1:0),
22. kolo:
TJ Sokol Vranovice C - TJ Sokol Velké Němčice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Faron Roman 3:1, Němeček Miloš 3:1, Šťastný Pavel 4:0, Zmrzlík Pavel 2:2, body hostů: Hruška Jaroslav st. 2:2, Mrhal Zdeněk 1:3, Sedláček Petr 1:3, Lazárik Milan 0:4), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Kobylí D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novotný Pavel 4:0, Knöttig Ondřej 1:3, Strouhal Petr 1:3, Zach Tomáš 1:1, Rubeš Jakub 0:2, body hostů: Soukal Jiří ml. 3:1, Hoch Vítek 3:1, Novák Jiří st. 0:3, Kubík Josef 3:1, Poulík Jan 0:1), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Němčičky C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ševela František 2:2, Halm Josef 1:3, Krátký Milan 2:2, Lossel Martin 1:3, body hostů: Šalášek Jiří 2:2, Sláma Adam 4:0, Blaško Květoslav 4:0, Stávek Josef 0:4), TJ Agrotec Hustopeče E - TJ Jevišovka A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ebach Petr 2:1, Pleskač Jan 0:4, Blažek Jiří 3:1, Pleskač Pavel 1:2, WO 2:0, body hostů: Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 1:1, Švejda Alois 2:2, Himal Tomáš 1:3, WO 0:2),
23. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Jevišovka A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lazárik Milan 0:4, Sedláček Petr 0:4, Hruška Jaroslav st. 1:3, Mrhal Zdeněk 1:3, body hostů: Zajíc René 4:0, Švejda Alois 4:0, Damborský Bohumil 4:0, Svojanovský Ladislav 2:2), TJ Sokol Němčičky C - TJ Agrotec Hustopeče E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stávek Josef 2:2, Blaško Květoslav 2:2, Sláma Adam 1:3, Šalášek Jiří 3:1, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Pleskač Pavel 1:3, Ebach Petr 3:1, Pleskač Jan 0:4), TJ Sokol Kobylí D - TJ Sokol Brumovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soukal Jiří ml. 1:3, Hoch Vítek 1:3, Novák Jiří st. 2:2, Kubík Josef 3:1, body hostů: Krátký Milan 2:2, Lossel Martin 1:3, Ševela František 4:0, Halm Josef 2:2), TJ Sokol Křepice C - TJ Sokol Vranovice C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Strouhal Petr 2:2, Novotný Pavel 3:0, Zach Tomáš 2:1, Rubeš Jakub 2:2, WO 2:0, body hostů: Faron Roman 1:3, Mrkvica Aleš 1:3, Goliáš Petr 2:1, Šťastný Pavel 1:2, WO 0:2),
24. kolo:
TJ Sokol Velké Němčice C - TJ Sokol Křepice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lazárik Milan 0:4, Hruška Jaroslav st. 3:1, Sedláček Petr 1:3, Mrhal Zdeněk 2:2, body hostů: Novotný Pavel 4:0, Linhart Kamil 2:2, Zach Tomáš 3:1, Rubeš Jakub 1:3), TJ Sokol Brumovice B - TJ Sokol Vranovice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krátký Milan 3:1, Lossel Martin 2:2, Ševela František 2:2, Halm Josef 2:2, body hostů: Mrkvica Aleš 3:1, Goliáš Petr 4:0, Zmrzlík Pavel 0:4, Pavelka Daniel 0:2, Pokorný Petr 0:2), TJ Sokol Kobylí D - TJ Agrotec Hustopeče E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Josef 2:2, Hoch Vítek 1:3, Soukal Jiří ml. 3:1, Novák Jiří st. 3:1, body hostů: Blažek Jiří 4:0, Ebach Petr 2:2, Pleskač Pavel 1:3, Pleskač Jan 0:4), TJ Sokol Němčičky C - TJ Jevišovka A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Stávek Josef 1:3, Sláma Adam 1:3, Blaško Květoslav 1:3, Šalášek Jiří 2:2, body hostů: Zajíc René 4:0, Damborský Bohumil 4:0, Švejda Alois 3:1, Svojanovský Ladislav 0:4),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy