Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
OP dorostu
1. kolo:
TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Vranovice A 7:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:0, Novák Jiří ml. 3:0, WO 0:3, body hostů: Pokorný Petr 0:2, Zmrzlík Pavel 0:2, Pavelka Daniel 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Rakvice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubík Josef 3:0, Šíblová Sára 3:0, Hoch Vítek 2:0, Křivka Štěpán 0:1, body hostů: Průdek Filip 1:2, Zlámal Vojtěch 0:3, Suský Patrik 0:1, Straka Daniel 0:2), MSK Břeclav A - MSK Břeclav B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cerovská Nikol 1:0, Tomek Kryštof 3:0, Vacek Jan 3:0, Vališ Dominik 2:0, body hostů: Fabikovič Daniel 0:3, Vašíčková Martina 0:2, Růžičková Natálie 0:3, Bruckner Tomáš 0:1), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ciprys Jiří 0:3, Brada Michal 0:3, Petrla Jan 0:3, body hostů: Blažek Petr 3:0, Janoušek Tomáš 3:0, Svoboda Petr 3:0), TJ Agrotec Hustopeče A - Orel Šitbořice A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pleskač Jan 3:0, Hytych Jakub 1:2, Groh Petr 1:2, body hostů: Slavík Jakub 2:1, Slavík Ondřej 2:1, Zimolka David 0:3),
2. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - Orel Šitbořice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavelka Daniel 3:0, Pokorný Petr 3:0, Zmrzlík Pavel 3:0, body hostů: Slavík Ondřej 0:3, Slavík Jakub 0:1, Halasová Ludmila 0:3, Stejskal František 0:2), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Agrotec Hustopeče A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek David 0:3, Blažek Petr 2:1, Dohnálek Luděk 1:2, body hostů: Groh Petr 1:2, Pleskač Jan 3:0, Šubík Jiří 2:1), MSK Břeclav B - TJ Sokol Lanžhot A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Fabikovič Daniel 1:0, Růžičková Natálie 3:0, Vašíčková Martina 3:0, Bruckner Tomáš 2:0, body hostů: Petrla Jan 0:3, Ciprys Jiří 0:3, Brada Michal 0:3), TJ Sokol Rakvice A - MSK Břeclav A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Průdek Filip 0:3, Zlámal Vojtěch 0:3, Suský Patrik 0:3, body hostů: Morc Dominik 3:0, Tomek Kryštof 3:0, Vališ Dominik 3:0), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Kobylí B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Jiří ml. 2:1, Soukal Jiří ml. 3:0, Poulík Jan 2:1, body hostů: Šíblová Sára 0:3, Hoch Vítek 2:1, Kubík Josef 0:3),
3. kolo:
TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Vranovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0, Šíblová Sára 3:0, body hostů: Pavelka Daniel 0:3, Pokorný Petr 0:3, Zmrzlík Pavel 0:3), MSK Břeclav A - TJ Sokol Kobylí A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašíček Jan 2:0, Vališ Dominik 3:0, Vacek Jan 3:0, Morc Dominik 0:1, body hostů: Soukal Jiří ml. 0:3, Poulík Jan 1:2, Novák Jiří ml. 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Rakvice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ciprys Jiří 0:3, Jeřábek Petr 0:3, Brada Michal 0:3, body hostů: Suský Patrik 3:0, Průdek Filip 3:0, Zlámal Vojtěch 3:0), TJ Agrotec Hustopeče A - MSK Břeclav B 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pleskač Jan 3:0, Růžička Filip 2:0, Šubík Jiří 0:3, Groh Petr 0:1, body hostů: Fabikovič Daniel 1:2, Vašíčková Martina 1:2, Růžičková Natálie 2:1), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zimolka David 0:3, Slavík Ondřej 2:1, Slavík Jakub 3:0, body hostů: Dohnálek Luděk 1:2, Blažek Petr 1:2, Janoušek Tomáš 2:1),
4. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 8:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Pavelka Daniel 3:0, Pokorný Petr 2:1, Zmrzlík Pavel 3:0, body hostů: Blažek Petr 0:3, Janoušek Tomáš 1:2, Blažek David 0:3), MSK Břeclav B - Orel Šitbořice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžičková Natálie 3:0, Vašíčková Martina 1:1, Fabikovič Daniel 2:1, Bruckner Tomáš 1:0, body hostů: Slavík Jakub 1:1, Slavík Ondřej 1:2, Zimolka David 0:3, Vokálová Kateřina 0:1), TJ Agrotec Hustopeče A - TJ Sokol Rakvice A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Groh Petr 1:2, Pleskač Jan 3:0, Šubík Jiří 3:0, body hostů: Suský Patrik 1:2, Zlámal Vojtěch 0:3, Průdek Filip 1:2), TJ Sokol Kobylí A - TJ Sokol Lanžhot A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matějovič David 1:2, Soukal Jiří ml. 3:0, Novák Jiří ml. 3:0, body hostů: Brada Michal 1:2, Ciprys Jiří 0:3, Petrla Jan 1:2), TJ Sokol Kobylí B - MSK Břeclav A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíblová Sára 1:2, Křivka Štěpán 0:3, WO 0:3, body hostů: Cerovská Nikol 1:1, Vališ Dominik 2:0, Šubíková Magdalena 2:0, WO 3:0),
5. kolo:
MSK Břeclav A - TJ Sokol Vranovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cerovská Nikol 2:0, Vacek Jan 2:0, Morc Dominik 2:0, WO 3:0, body hostů: Pavelka Daniel 0:3, Zmrzlík Pavel 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Kobylí B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brada Michal 0:3, Petrla Jan 0:3, Ciprys Jiří 0:3, body hostů: Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0, Šíblová Sára 3:0), TJ Agrotec Hustopeče A - TJ Sokol Kobylí A 6:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Filip 3:0, Šubík Jiří 1:2, Groh Petr 1:2, body hostů: Matějovič David 0:3, Soukal Jiří ml. 2:1, Novák Jiří ml. 2:1), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Rakvice A 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slavík Jakub 0:1, Slavík Ondřej 1:2, Zimolka David 0:3, Vokálová Kateřina 0:2, body hostů: Suský Patrik 2:1, Průdek Filip 3:0, Zlámal Vojtěch 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav B 6:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek David 2:1, Blažek Petr 2:1, Svoboda Petr 2:1, body hostů: Růžičková Natálie 3:0, Babič Petr 0:3, Hlavenka Dominik 0:3),
6. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - MSK Břeclav B 2:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavelka Daniel 0:3, Zmrzlík Pavel 1:2, Veselá Pavlína 0:3, body hostů: Fabikovič Daniel 3:0, Bruckner Tomáš 3:0, Krejčiřík Stanislav 2:1), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Klobouky u Brna A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zlámal Vojtěch 3:0, Průdek Filip 3:0, Suský Patrik 3:0, body hostů: Blažek David 0:3, Blažek Petr 0:3, Janoušek Tomáš 0:3), TJ Sokol Kobylí A - Orel Šitbořice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Soukal Jiří ml. 3:0, Poulík Jan 3:0, Novák Jiří ml. 3:0, body hostů: Slavík Jakub 0:3, Slavík Ondřej 0:3, Zimolka David 0:3), TJ Sokol Kobylí B - TJ Agrotec Hustopeče A 8:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Křivka Štěpán 0:2, Kubík Josef 2:0, Šíblová Sára 2:0, WO 3:0, body hostů: Šubík Jiří 1:2, Pleskač Jan 1:2, WO 0:3), MSK Břeclav A - TJ Sokol Lanžhot A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Morc Dominik 3:0, Cerovská Nikol 3:0, Vališ Dominik 3:0, body hostů: Ciprys Jiří 0:3, Petrla Jan 0:3, Brada Michal 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Lanžhot A - TJ Sokol Vranovice A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Ciprys Jiří 0:3, Brada Michal 0:3, Petrla Jan 0:3, body hostů: Pavelka Daniel 3:0, Pokorný Petr 3:0, Zmrzlík Pavel 3:0), TJ Agrotec Hustopeče A - MSK Břeclav A 3:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šubík Jiří 0:3, Růžička Filip 2:1, Pleskač Jan 0:3, body hostů: Vacek Jan 2:1, Vališ Dominik 2:1, Šubíková Magdalena 3:0), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Kobylí B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vokálová Kateřina 0:3, Slavík Ondřej 0:3, Halasová Ludmila 0:3, body hostů: Šíblová Sára 3:0, Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0), TJ Sokol Klobouky u Brna A - TJ Sokol Kobylí A 2:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Špaček Štěpán 1:2, Vodáková Aneta 0:2, Klašková Natálie 0:3, Svoboda Petr 1:0, body hostů: Soukal Jiří ml. 3:0, Poulík Jan 3:0, Matějovič David 1:2), MSK Břeclav B - TJ Sokol Rakvice A 8:2 (body domácích: Krejčiřík Stanislav 3:0, Bruckner Tomáš 3:0, Fabikovič Daniel 2:1, WO 0:1, body hostů: Straka Daniel 0:1, Průdek Filip 0:3, Zlámal Vojtěch 1:2, Suský Patrik 0:2, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Sokol Vranovice A - TJ Sokol Rakvice A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zmrzlík Pavel 3:0, Pavelka Daniel 2:1, Pokorný Petr 3:0, body hostů: Straka Daniel 0:2, Průdek Filip 1:2, Zlámal Vojtěch 0:3, Suský Patrik 0:1), TJ Sokol Kobylí A - MSK Břeclav B 7:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Jiří ml. 1:2, Poulík Jan 3:0, Soukal Jiří ml. 3:0, body hostů: Fabikovič Daniel 1:2, Bruckner Tomáš 0:3, Krejčiřík Stanislav 1:2), TJ Sokol Kobylí B - TJ Sokol Klobouky u Brna A 9:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíblová Sára 2:1, Hoch Vítek 3:0, Kubík Josef 3:0, body hostů: Janoušek Tomáš 0:3, Blažek David 0:3, Blažek Petr 1:2), MSK Břeclav A - Orel Šitbořice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cerovská Nikol 3:0, Vacek Jan 3:0, Morc Dominik 3:0, body hostů: Zimolka David 0:2, Halasová Ludmila 0:3, Vokálová Kateřina 0:3, Slavík Jakub 0:1), TJ Sokol Lanžhot A - TJ Agrotec Hustopeče A 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petrla Jan 1:2, Brada Michal 0:3, Ciprys Jiří 0:3, body hostů: Šubík Jiří 3:0, Pleskač Jan 3:0, Groh Petr 2:1),
9. kolo:
TJ Agrotec Hustopeče A - TJ Sokol Vranovice A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Růžička Filip 3:0, Šubík Jiří 3:0, Pleskač Jan 3:0, body hostů: Pokorný Petr 0:3, Pavelka Daniel 0:3, Pavelka Ondřej 0:3), Orel Šitbořice A - TJ Sokol Lanžhot A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vokálová Kateřina 2:0, Halasová Ludmila 2:0, Slavík Ondřej 2:0, WO 3:0, body hostů: Ciprys Jiří 0:3, Petrla Jan 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Klobouky u Brna A - MSK Břeclav A 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Blažek David 0:3, Blažek Petr 0:3, Vodáková Aneta 0:3, body hostů: Morc Dominik 3:0, Vališ Dominik 3:0, Vacek Jan 3:0), MSK Břeclav B - TJ Sokol Kobylí B 1:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fabikovič Daniel 1:2, Bruckner Tomáš 0:3, Růžičková Natálie 0:2, Krejčiřík Stanislav 0:1, body hostů: Šíblová Sára 2:1, Kubík Josef 3:0, Hoch Vítek 3:0), TJ Sokol Rakvice A - TJ Sokol Kobylí A 3:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Straka Daniel 1:1, Průdek Filip 1:2, Zlámal Vojtěch 1:2, Suský Patrik 0:1, body hostů: Novák Jiří ml. 0:3, Poulík Jan 3:0, Matějovič David 3:0),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy