Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. tř. sk. C
1. kolo:
SK Březnice "B" - SK Březnice "A" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2, Dušek Vladimír 2:2, Medvecký Jan 2:2, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Soused Milan 2:2, Čížek Marek 2:2, Šimek Jakub 2:2), TJ Slavoj Obecnice - TJ Olešná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hušek Antonín 4:0, Steiner Petr 4:0, Hála Pavel 0:3, Steiner František 2:2, Tůma Radek 0:1, body hostů: Skalka Josef 1:3, Poch Pavel 1:3, Kopp Jan 2:2, Herman Miloš 2:2), Sokol Neveklov - TJ Sokol Benešov "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačmar David 2:2, Holý Pavel 2:1, Peter Luboš 2:2, Horálek Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Povolný Aleš 1:3, Šturc Jiří 3:0, Hrazdíra Jiří 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Velké Popovice - KST Týnec nad Sázavou 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 2:2, Maršál Petr 0:4, Semrád Petr 1:3, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 2:2, Abrahám Petr 3:1, Kašpárek František 2:2), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:2, Šprysl Josef 3:0, Císař Jan 2:1, Mráz Roman 3:1, WO 1:2, body hostů: Kubát Pavel 1:3, Ungr Jan II. 1:2, Čepelák Vladimír st. 2:1, Novák Ondřej 0:3, WO 2:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jan 4:0, Lesák Jakub 2:1, Linhart František ml. 4:0, Lískovec Jindřich 2:1, WO 0:2, body hostů: Freisleben Radek 0:3, Freisleben Zdeněk 0:4, Zamazal Pavel 1:2, Macháček Pavel st. 1:3, WO 2:0),
2. kolo:
TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Roman 2:2, Lesák Jakub 1:3, Linhart František ml. 3:1, Lískovec Jindřich 3:1, body hostů: Randák Adam 4:0, Maršál Petr 0:4, Bialas Filip 2:2, Zita Petr 1:3), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - KST Týnec nad Sázavou 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Radek 0:4, Freisleben Zdeněk 1:3, Macháček Pavel st. 2:2, Zamazal Pavel 0:4, body hostů: Hameta Oldřich 4:0, Balata Vladimír 3:1, Abrahám Petr 4:0, Kašpárek František 2:2), TJ Sokol Příbram "B" - Sokol Neveklov 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:3, Šprysl Josef 3:0, Mráz Roman 4:0, Císař Jan 1:3, Havelka Marek 1:0, body hostů: Kačmar David 2:2, Holý Pavel 2:2, Peter Luboš 2:2, Kříž Zdeněk 0:4), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Benešov "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 1:3, Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 3:1, Ungr Jan II. 3:1, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Šturc Jiří 0:4, Hrazdíra Jiří 1:3, Švarc Ondřej 1:3), SK Březnice "B" - TJ Slavoj Obecnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Vladimír 1:3, Medvecký Jan 0:4, Jeřábek Tomáš 2:2, Haník Josef 4:0, body hostů: Steiner Petr 2:2, Hála Pavel 3:1, Steiner František 2:2, Hušek Antonín 2:2), SK Březnice "A" - TJ Olešná 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čížek Marek 2:2, Soused Milan 2:2, Šimek Jakub 1:3, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Poch Pavel 2:2, Skalka Josef 1:3, Kopp Jan 3:1, Herman Miloš 1:3),
3. kolo:
TJ Tatran Sedlčany "B" - KST Týnec nad Sázavou 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Roman 1:2, Lesák Jakub 2:1, Linhart František ml. 4:0, Lískovec Jindřich 2:2, WO 0:2, body hostů: Hameta Oldřich 2:2, Balata Vladimír 1:2, Abrahám Petr 1:2, Kašpárek František 1:3, WO 2:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Sokol Velké Popovice 4:14 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zamazal Pavel 0:4, Freisleben Radek 0:2, Macháček Pavel st. 1:3, Šťastný Michael st. 1:3, Freisleben Zdeněk 0:2, WO 1:0, body hostů: Randák Adam 4:0, Bialas Filip 4:0, Stupavský Milan 4:0, Maršál Petr 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Benešov "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:1, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 3:1, Šprysl Josef 3:0, Havelka Marek 1:0, WO 0:1, body hostů: Dohnal Jaroslav 2:2, Hrazdíra Jiří 0:3, Šafránek Martin 1:3, Švarc Ondřej 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Hořovice "B" - Sokol Neveklov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Kubát Pavel 3:1, Čepelák Vladimír st. 2:2, Ungr Jan II. 4:0, body hostů: Kačmar David 1:3, Holý Pavel 3:1, Peter Luboš 1:3, Kříž Zdeněk 0:4), SK Březnice "B" - TJ Olešná 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Medvecký Jan 0:4, Dušek Vladimír 1:3, Jeřábek Tomáš 3:1, Haník Josef 4:0, body hostů: Skalka Josef 2:2, Kopp Jan 2:2, Poch Pavel 2:2, Herman Miloš 2:2), SK Březnice "A" - TJ Slavoj Obecnice 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 0:4, Soused Milan 1:3, Šimek Jakub 2:2, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Steiner Petr 2:2, Hála Pavel 2:2, Steiner František 3:1, Hušek Antonín 2:2),
4. kolo:
TJ Slavoj Obecnice - TJ Tatran Sedlčany "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steiner Petr 3:1, Hála Pavel 1:3, Hušek Antonín 2:1, Tůma Radek 0:4, WO 1:0, body hostů: Mašek Roman 2:2, Lískovec Jindřich 4:0, Linhart František ml. 2:2, Lesák Jakub 1:2, WO 0:1), TJ Olešná - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 4:0, Herman Miloš 3:0, Poch Pavel 3:0, Kopp Jan 3:1, WO 0:2, body hostů: Freisleben Zdeněk 0:4, Zamazal Pavel 0:4, Freisleben Radek 0:3, Macháček Pavel st. 1:2, WO 2:0), Sokol Neveklov - SK Březnice "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačmar David 2:1, Holý Pavel 2:1, Peter Luboš 0:3, Horálek Jan 0:4, WO 3:0, body hostů: Medvecký Jan 2:2, Jeřábek Tomáš 3:0, Haník Josef 3:0, Dušek Vladimír 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Benešov "B" - SK Březnice "A" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 1:3, Šturc Jiří 2:1, Dohnal Jaroslav 4:0, WO 0:1, body hostů: Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 3:1, Šimek Jakub 1:3, Čížek Marek 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Příbram "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Truc Petr ml. 0:4, Maršál Petr 1:3, Stupavský Milan 4:0, body hostů: Šprysl Josef 2:2, Mráz Roman 2:2, Císař Jan 2:2, Hlaváček Jaromír 1:3), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Hořovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 0:3, Balata Vladimír 1:3, Kašpárek František 1:3, Hameta Oldřich 3:1, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan II. 3:0, Čepelák Vladimír st. 2:2, Novák Ondřej 3:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steiner Petr 4:0, Hála Pavel 4:0, Hušek Antonín 4:0, Tůma Radek 2:2, body hostů: Freisleben Zdeněk 0:4, Zamazal Pavel 1:3, Freisleben Radek 0:4, Macháček Pavel st. 1:3), TJ Olešná - TJ Tatran Sedlčany "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 0:4, Poch Pavel 1:2, Kopp Jan 1:2, Herman Miloš 1:2, WO 2:1, body hostů: Mašek Roman 2:1, Lískovec Jindřich 3:1, Linhart František ml. 3:0, Lesák Jakub 2:1, WO 1:2), Sokol Neveklov - SK Březnice "A" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačmar David 2:1, Holý Pavel 1:3, Peter Luboš 0:4, Kříž Zdeněk 0:4, WO 1:0, body hostů: Soused Milan 3:1, Soused Zbyněk 3:0, Šimek Jakub 3:1, Čížek Marek 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Benešov "B" - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Povolný Aleš 2:2, Šturc Jiří 3:1, Dohnal Jaroslav 2:2, body hostů: Jeřábek Tomáš 2:2, Haník Josef 4:0, Dušek Vladimír 1:3, Medvecký Jan 0:4), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Hořovice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:2, Truc Petr ml. 1:3, Zita Petr 0:4, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan II. 2:2, Čepelák Vladimír st. 3:1, Novák Ondřej 2:2), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Příbram "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 0:4, Balata Vladimír 1:3, Kašpárek František 0:3, Hameta Oldřich 4:0, WO 1:0, body hostů: Císař Jan 3:1, Hlaváček Jaromír 3:1, Mráz Roman 3:1, Šprysl Josef 1:2, WO 0:1),
6. kolo:
TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Příbram "B" 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jan 1:3, Lesák Jakub 3:1, Linhart František ml. 3:0, Lískovec Jindřich 4:0, WO 1:0, body hostů: Císař Jan 1:3, Mráz Roman 1:3, Hlaváček Jaromír 0:4, Šprysl Josef 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Sokol Hořovice "B" 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Radek 0:3, Freisleben Zdeněk 1:3, Zamazal Pavel 0:4, Macháček Pavel st. 1:2, WO 2:0, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan II. 2:0, Čepelák Vladimír st. 4:0, Novák Ondřej 3:1, WO 0:2), SK Březnice "B" - TJ Sokol Velké Popovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvecký Jan 2:2, Dušek Vladimír 0:4, Jeřábek Tomáš 1:2, Haník Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Stupavský Milan 3:1, Randák Adam 4:0, Bialas Filip 1:3, Maršál Petr 2:1, WO 1:0), SK Březnice "A" - KST Týnec nad Sázavou 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soused Milan 2:2, Čížek Marek 3:1, Šimek Jakub 2:2, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Balata Vladimír 4:0, Hameta Oldřich 3:1, Abrahám Petr 0:4, Kašpárek František 0:4), TJ Slavoj Obecnice - Sokol Neveklov 18:0wo, TJ Olešná - TJ Sokol Benešov "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 1:3, Poch Pavel 2:2, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 3:1, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Šturc Jiří 3:1, Povolný Aleš 1:3, Hrazdíra Jiří 0:4),
7. kolo:
TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jan 1:3, Lesák Jakub 3:0, Linhart František ml. 3:1, Lískovec Jindřich 3:1, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:2, Pancíř Josef 0:3, Novák Ondřej 1:3, WO 0:1), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Sokol Příbram "B" 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šťastný Michael st. 0:1, Freisleben Zdeněk 0:4, Zamazal Pavel 0:4, Freisleben Radek 0:4, Macháček Pavel st. 0:3, body hostů: Šprysl Josef 4:0, Císař Jan 4:0, Mráz Roman 4:0, Hlaváček Jaromír 4:0), SK Březnice "B" - KST Týnec nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvecký Jan 1:3, Dušek Vladimír 1:3, Haník Josef 4:0, Jeřábek Tomáš 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 2:2, Abrahám Petr 1:3, Kašpárek František 1:3), SK Březnice "A" - TJ Sokol Velké Popovice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soused Zbyněk 3:0, Čížek Marek 2:2, Šimek Jakub 1:2, Soused Milan 3:1, WO 0:2, body hostů: Stupavský Milan 1:3, Randák Adam 3:0, Bialas Filip 1:3, Maršál Petr 0:1, Šiler Jiří 0:2, WO 2:0), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Benešov "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steiner Petr 3:1, Hála Pavel 1:3, Hušek Antonín 4:0, Steiner František 0:4, body hostů: Šturc Jiří 3:1, Povolný Aleš 2:2, Hrazdíra Jiří 1:3, Šafránek Martin 2:2), TJ Olešná - Sokol Neveklov 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skalka Josef 2:1, Poch Pavel 1:2, Herman Miloš 2:1, Kopp Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Kačmar David 1:3, Holý Pavel 1:3, Peter Luboš 2:2, WO 0:5),
8. kolo:
Sokol Neveklov - TJ Tatran Sedlčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačmar David 4:0, Holý Pavel 1:3, Peter Luboš 2:2, Kříž Zdeněk 0:4, body hostů: Lískovec Jindřich 3:1, Kovář Jan 1:3, Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 3:1), TJ Sokol Benešov "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švarc Ondřej 2:2, Šturc Jiří 4:0, Dohnal Jaroslav 4:0, Povolný Aleš 4:0, body hostů: Freisleben Zdeněk 0:4, Freisleben Radek 1:3, Zamazal Pavel 1:3, Macháček Pavel st. 0:4), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Slavoj Obecnice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 4:0, Zita Petr 0:4, Maršál Petr 1:3, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Steiner Petr 2:2, Hušek Antonín 3:1, Hála Pavel 1:3, Tůma Radek 2:2), KST Týnec nad Sázavou - TJ Olešná 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Balata Vladimír 3:1, Kašpárek František 1:3, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 1:3, Kopp Jan 2:2, Kroc František 0:4), TJ Sokol Příbram "B" - SK Březnice "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Císař Jan 2:1, Mráz Roman 3:0, Šprysl Josef 2:2, Havelka Marek 2:2, WO 2:0, body hostů: Haník Josef 3:1, Jeřábek Tomáš 0:3, Dušek Vladimír 0:3, Medvecký Jan 2:2, WO 0:2), TJ Sokol Hořovice "B" - SK Březnice "A" 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Čepelák Vladimír st. 0:4, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan II. 1:3, body hostů: Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 4:0, Čížek Marek 2:2, Šimek Jakub 3:1),
9. kolo:
Sokol Neveklov - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kačmar David 4:0, Holý Pavel 2:2, Peter Luboš 3:1, Horálek Jan 0:4, body hostů: Macháček Pavel st. 1:3, Zamazal Pavel 2:2, Freisleben Zdeněk 1:3, Freisleben Radek 3:1), TJ Sokol Benešov "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:3, Povolný Aleš 1:2, Šafránek Martin 0:3, Švarc Ondřej 1:2, WO 3:0, body hostů: Mašek Roman 3:0, Lískovec Jindřich 3:1, Linhart František ml. 3:0, Lesák Jakub 1:2, WO 0:3), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Olešná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Zita Petr 0:4, Truc Petr ml. 0:4, Šiler Jiří 0:2, Petřík Zdeněk 2:0, body hostů: Skalka Josef 2:2, Poch Pavel 2:2, Kopp Jan 3:1, Herman Miloš 3:1), KST Týnec nad Sázavou - TJ Slavoj Obecnice 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Abrahám Petr 1:1, Balata Vladimír 1:1, Kašpárek František 0:3, Hameta Oldřich 3:0, WO 7:0, body hostů: Tůma Radek 2:2, Hála Pavel 1:2, Hušek Antonín 2:1, WO 0:7), TJ Sokol Příbram "B" - SK Březnice "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 3:0, Šprysl Josef 2:2, Císař Jan 1:1, Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 1:1, WO 1:0, body hostů: Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 2:1, Čížek Marek 0:4, Šimek Jakub 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice "B" - SK Březnice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čepelák Vladimír st. 1:3, Novák Ondřej 3:1, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan II. 3:1, body hostů: Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 4:0, Dušek Vladimír 1:3, Medvecký Jan 0:4),
10. kolo:
SK Březnice "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvecký Jan 1:3, Dušek Vladimír 1:3, Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 3:1, body hostů: Lískovec Jindřich 3:1, Mašek Roman 0:4, Linhart František ml. 3:1, Lískovec Ivan 3:1), SK Březnice "A" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čížek Marek 4:0, Šimek Jakub 4:0, Soused Zbyněk 4:0, Soused Milan 4:0, body hostů: Freisleben Zdeněk 0:4, Freisleben Radek 0:4, Šedivý Jan 0:4, Zamazal Pavel 0:4), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Příbram "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner Petr 1:3, Hála Pavel 3:1, Hušek Antonín 4:0, Steiner František 0:4, body hostů: Šprysl Josef 2:2, Mráz Roman 2:2, Císař Jan 2:2, Hlaváček Jaromír 2:2), TJ Olešná - TJ Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 3:1, Herman Miloš 1:3, Poch Pavel 1:2, Kopp Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 4:0, Novák Ondřej 0:4, Čepelák Vladimír st. 2:2, Kebrle Josef 1:2, WO 0:1), Sokol Neveklov - TJ Sokol Velké Popovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačmar David 2:2, Holý Pavel 1:3, Peter Luboš 2:2, Kříž Zdeněk 0:4, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:1, Truc Petr ml. 1:3, Semrád Petr 3:1), TJ Sokol Benešov "B" - KST Týnec nad Sázavou 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Povolný Aleš 1:3, Šturc Jiří 2:2, Dohnal Jaroslav 3:1, body hostů: Balata Vladimír 2:2, Hameta Oldřich 4:0, Abrahám Petr 2:2, Kastner Karel 0:4),
11. kolo:
SK Březnice "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Medvecký Jan 4:0, Dušek Vladimír 3:1, Haník Josef 4:0, Jeřábek Tomáš 4:0, body hostů: Freisleben Zdeněk 1:3, Freisleben Radek 0:4, Zamazal Pavel 0:4, Šedivý Jan 0:4), SK Březnice "A" - TJ Tatran Sedlčany "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 1:3, Čížek Marek 2:2, Šimek Jakub 2:2, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Lískovec Jindřich 3:1, Linhart František ml. 3:1, Lískovec Ivan 1:3, Mašek Roman 2:2), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steiner Petr 2:2, Hála Pavel 2:1, Hušek Antonín 2:1, Steiner František 3:1, Tůma Radek 0:1, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Novák Ondřej 1:3, Pancíř Josef 0:3, Čepelák Vladimír st. 2:2, WO 0:1), TJ Olešná - TJ Sokol Příbram "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skalka Josef 1:3, Herman Miloš 2:2, Poch Pavel 1:2, Kopp Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Šprysl Josef 1:3, Mráz Roman 3:1, Císař Jan 3:1, Hlaváček Jaromír 1:2, WO 0:1), Sokol Neveklov - KST Týnec nad Sázavou 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kačmar David 3:1, Kříž Zdeněk 0:4, Holý Pavel 3:1, WO 0:5, body hostů: Balata Vladimír 1:2, Hameta Oldřich 3:0, Abrahám Petr 1:2, Kastner Karel 1:2, WO 5:0), TJ Sokol Benešov "B" - TJ Sokol Velké Popovice 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 2:2, Šturc Jiří 1:2, Dohnal Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 4:0, Bialas Filip 1:3, Semrád Petr 1:2, WO 1:0),
12. kolo:
SK Březnice "A" - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Soused Milan 2:2, Soused Zbyněk 2:2, Šimek Jakub 2:2, Čížek Marek 2:2, body hostů: Medvecký Jan 2:2, Dušek Vladimír 2:2, Haník Josef 2:2, Jeřábek Tomáš 2:2), TJ Olešná - TJ Slavoj Obecnice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 3:1, Poch Pavel 1:3, Herman Miloš 0:2, Kopp Jan 2:2, Lysák Stanislav 1:1, body hostů: Tůma Radek 2:2, Hála Pavel 1:3, Steiner Petr 2:2, Hušek Antonín 4:0), TJ Sokol Benešov "B" - Sokol Neveklov 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 1:2, Povolný Aleš 2:1, Šturc Jiří 3:0, Dohnal Jaroslav 3:0, WO 5:0, body hostů: Kačmar David 2:2, Peter Luboš 1:3, Kříž Zdeněk 0:4, WO 0:5), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 1:3, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 3:1, Bialas Filip 1:3, Semrád Petr 1:3), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čepelák Vladimír st. 2:2, Ungr Jan II. 2:2, Kubát Pavel 3:1, Novák Ondřej 2:2, body hostů: Havelka Marek 3:1, Mráz Roman 0:4, Císař Jan 2:2, Hlaváček Jaromír 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Tatran Sedlčany "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Radek 1:3, Freisleben Zdeněk 0:3, Macháček Pavel st. 1:2, Zamazal Pavel 2:2, WO 2:0, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Kovář Jan 2:2, Mašek Roman 1:2, Lesák Jakub 3:0, WO 0:2),
13. kolo:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Tatran Sedlčany "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 2:1, Bialas Filip 2:0, Semrád Petr 3:0, Stupavský Milan 3:0, WO 5:0, body hostů: Lískovec Jindřich 1:2, Lesák Jakub 0:3, Linhart František ml. 0:3, Mašek Roman 0:2, WO 0:5), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Petr 3:1, Balata Vladimír 4:0, Halák Karel 0:4, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Freisleben Zdeněk 1:3, Freisleben Radek 1:3, Macháček Pavel st. 2:2, Zamazal Pavel 1:3), Sokol Neveklov - TJ Sokol Příbram "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačmar David 3:1, Holý Pavel 2:2, Peter Luboš 1:3, Horálek Jan 0:4, body hostů: Šprysl Josef 3:1, Císař Jan 2:2, Mráz Roman 3:1, Hlaváček Jaromír 2:2), TJ Sokol Benešov "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 2:2, Povolný Aleš 2:2, Šturc Jiří 1:2, Dohnal Jaroslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan II. 1:3, Čepelák Vladimír st. 2:2, Novák Ondřej 0:3, WO 0:1), TJ Slavoj Obecnice - SK Březnice "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Suchý Miroslav 0:3, Tůma Radek 1:3, Hála Pavel 2:1, Podsedník Jan 1:3, WO 2:0, body hostů: Haník Josef 3:1, Jeřábek Tomáš 3:0, Medvecký Jan 1:3, Dušek Vladimír 3:0, WO 0:2), TJ Olešná - SK Březnice "A" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 2:2, Lysák Stanislav 2:0, Herman Miloš 1:2, Kopp Jan 4:0, Poch Pavel 0:2, WO 1:0, body hostů: Soused Milan 2:2, Šimek Jakub 0:4, Čížek Marek 3:1, Michal Radek 1:2, WO 0:1),
14. kolo:
KST Týnec nad Sázavou - TJ Tatran Sedlčany "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 1:3, Balata Vladimír 3:1, Pospíšil Jiří 0:4, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Linhart František ml. 2:2, Lesák Jakub 2:2, Mašek Roman 2:2, Kovář Jan 2:2), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 1:1, Maršál Petr 4:0, Semrád Petr 4:0, Stupavský Milan 4:0, Šiler Jiří 2:0, body hostů: Freisleben Radek 0:4, Macháček Pavel ml. 0:4, Zamazal Pavel 0:4, Macháček Pavel st. 1:3), TJ Sokol Benešov "B" - TJ Sokol Příbram "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 1:3, Šturc Jiří 1:2, Dohnal Jaroslav 3:1, WO 1:0, body hostů: Císař Jan 4:0, Mráz Roman 2:2, Hlaváček Jaromír 2:2, Šprysl Josef 2:1, WO 0:1), Sokol Neveklov - TJ Sokol Hořovice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačmar David 3:0, Holý Pavel 0:4, Peter Luboš 0:3, Horálek Jan 0:4, WO 1:1, body hostů: Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan II. 3:0, Čepelák Vladimír st. 3:1, Novák Ondřej 2:1, WO 1:1), TJ Olešná - SK Březnice "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 3:1, Lysák Stanislav 1:3, Herman Miloš 1:2, Kopp Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Jeřábek Tomáš 3:1, Haník Josef 2:2, Medvecký Jan 0:4, Dušek Vladimír 1:2, WO 0:1), TJ Slavoj Obecnice - SK Březnice "A" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podsedník Jan 0:3, Hála Pavel 3:1, Hušek Antonín 3:1, Steiner Petr 2:2, Tůma Radek 1:0, body hostů: Soused Milan 1:3, Šimek Jakub 2:2, Čížek Marek 2:2, Michal Radek 2:2),
15. kolo:
TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Slavoj Obecnice 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kovář Jan 2:1, Lískovec Ivan 1:2, Lesák Jakub 2:1, Linhart František ml. 3:0, WO 5:0, body hostů: Hála Pavel 2:2, Tůma Radek 1:3, Podsedník Jan 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Olešná 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Zdeněk 0:4, Zamazal Pavel 0:4, Macháček Pavel st. 1:3, Freisleben Radek 0:4, body hostů: Skalka Josef 4:0, Poch Pavel 4:0, Kopp Jan 4:0, Herman Miloš 3:1), SK Březnice "B" - Sokol Neveklov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petrovic Pavel 3:1, Dušek Vladimír 2:2, Medvecký Jan 2:2, Haník Josef 4:0, body hostů: Kačmar David 3:1, Holý Pavel 2:2, Horálek Jan 0:4, Kříž Zdeněk 0:4), SK Březnice "A" - TJ Sokol Benešov "B" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Soused Milan 2:2, Šimek Jakub 2:2, Čížek Marek 2:2, Soused Zbyněk 4:0, body hostů: Šturc Jiří 2:2, Dohnal Jaroslav 3:1, Šafránek Martin 1:3, Hrazdíra Jiří 0:4), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Velké Popovice 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hlaváček Jaromír 1:2, Mráz Roman 1:3, Císař Jan 1:2, Šprysl Josef 2:2, WO 0:2, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:0, Bialas Filip 1:3, Semrád Petr 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Hořovice "B" - KST Týnec nad Sázavou 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:2, Kubát Pavel 3:1, Ungr Jan II. 3:0, WO 0:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:0, Balata Vladimír 2:2, Abrahám Petr 0:4, Kašpárek František 0:4, WO 1:0),
16. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Slavoj Obecnice 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zamazal Pavel 0:4, Šedivý Jan 0:4, Freisleben Radek 1:3, Macháček Pavel st. 0:4, body hostů: Tůma Radek 4:0, Hušek Antonín 4:0, Hála Pavel 3:1, Steiner Petr 4:0), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Olešná 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Roman 2:0, Linhart František ml. 3:0, Lesák Jakub 2:1, Lískovec Jindřich 3:0, WO 1:4, body hostů: Skalka Josef 1:2, Poch Pavel 0:3, Kopp Jan 0:2, Vurm Jiří 0:3, WO 4:1), SK Březnice "A" - Sokol Neveklov 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Michal Radek 3:1, Šimek Jakub 3:1, Čížek Marek 2:2, Soused Milan 3:1, body hostů: Kačmar David 3:1, Holý Pavel 2:2, Kříž Zdeněk 0:4, Horálek Jan 0:4), SK Březnice "B" - TJ Sokol Benešov "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Medvecký Jan 1:3, Petrovic Pavel 2:2, Dušek Vladimír 2:2, Haník Josef 3:1, body hostů: Dohnal Jaroslav 4:0, Šturc Jiří 2:2, Švarc Ondřej 2:2, Hrazdíra Jiří 0:1, Šafránek Martin 0:3), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Velké Popovice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:1, Kubát Pavel 1:3, Ungr Jan II. 1:3, WO 1:0, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 1:3, Petřík Zdeněk 2:1, Semrád Petr 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Příbram "B" - KST Týnec nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Šprysl Josef 2:2, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:2, body hostů: Hameta Oldřich 4:0, Balata Vladimír 2:2, Abrahám Petr 1:3, Kašpárek František 0:4),
17. kolo:
TJ Sokol Příbram "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Šprysl Josef 3:1, Mráz Roman 2:1, Císař Jan 2:2, WO 1:0, body hostů: Lískovec Ivan 4:0, Kovář Jan 0:4, Linhart František ml. 2:2, Mašek Roman 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Ondřej 3:1, Čepelák Vladimír st. 4:0, Kubát Pavel 3:0, Ungr Jan II. 4:0, WO 0:1, body hostů: Freisleben Zdeněk 1:3, Freisleben Radek 0:4, Zamazal Pavel 0:4, Macháček Pavel st. 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Velké Popovice - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 3:1, Petřík Zdeněk 2:2, Semrád Petr 0:4, body hostů: Jeřábek Tomáš 2:2, Haník Josef 3:1, Dušek Vladimír 1:3, Medvecký Jan 1:3), KST Týnec nad Sázavou - SK Březnice "A" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Balata Vladimír 4:0, Kašpárek František 0:4, Hameta Oldřich 2:2, body hostů: Soused Zbyněk 2:2, Soused Milan 2:2, Čížek Marek 2:2, Šimek Jakub 2:2), Sokol Neveklov - TJ Slavoj Obecnice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kačmar David 2:2, Holý Pavel 2:1, Peter Luboš 1:2, Kříž Zdeněk 0:4, WO 2:0, body hostů: Tůma Radek 3:1, Steiner František 4:0, Hála Pavel 1:2, Hušek Antonín 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Benešov "B" - TJ Olešná 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrazdíra Jiří 0:4, Povolný Aleš 1:2, Šturc Jiří 2:1, Dohnal Jaroslav 1:2, WO 1:2, body hostů: Skalka Josef 3:0, Poch Pavel 1:3, Herman Miloš 2:1, Kopp Jan 3:0, WO 2:1),
18. kolo:
TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Tatran Sedlčany "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Ondřej 2:2, Čepelák Vladimír st. 2:2, Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan II. 3:1, body hostů: Linhart František ml. 4:0, Lískovec Ivan 1:3, Mašek Roman 1:3, Kovář Jan 1:3), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Šprysl Josef 4:0, Císař Jan 4:0, Mráz Roman 4:0, body hostů: Freisleben Zdeněk 1:3, Zamazal Pavel 0:4, Freisleben Radek 0:4, Macháček Pavel st. 1:3), KST Týnec nad Sázavou - SK Březnice "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 1:3, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 2:2, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Jeřábek Tomáš 4:0, Haník Josef 3:1, Medvecký Jan 1:3, Dušek Vladimír 0:4), TJ Sokol Velké Popovice - SK Březnice "A" 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 4:0, Petřík Zdeněk 2:2, Semrád Petr 0:3, Stupavský Milan 3:1, WO 0:1, body hostů: Soused Milan 1:3, Soused Zbyněk 3:1, Čížek Marek 1:3, Šimek Jakub 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Benešov "B" - TJ Slavoj Obecnice 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šafránek Martin 0:2, Švarc Ondřej 1:2, Povolný Aleš 3:0, Šturc Jiří 1:2, WO 6:0, body hostů: Tůma Radek 3:1, Hála Pavel 1:2, Steiner František 2:2, WO 0:6), Sokol Neveklov - TJ Olešná 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kačmar David 3:1, Holý Pavel 2:1, Peter Luboš 0:4, Kříž Zdeněk 0:4, WO 1:0, body hostů: Skalka Josef 3:1, Kopp Jan 2:2, Poch Pavel 3:0, Herman Miloš 2:2, WO 0:1),
19. kolo:
TJ Tatran Sedlčany "B" - Sokol Neveklov 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart František ml. 3:0, Mašek Roman 2:0, Lesák Jakub 3:0, Lískovec Ivan 4:0, WO 0:4, body hostů: Kačmar David 0:4, Peter Luboš 0:3, Holý Pavel 0:3, Kříž Zdeněk 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - TJ Sokol Benešov "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Freisleben Radek 2:2, Freisleben Zdeněk 2:1, Macháček Pavel st. 1:3, Zamazal Pavel 0:4, WO 1:0, body hostů: Hrazdíra Jiří 3:1, Povolný Aleš 1:3, Šturc Jiří 2:1, Dohnal Jaroslav 4:0, WO 0:1), TJ Slavoj Obecnice - TJ Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Radek 1:3, Hušek Antonín 3:1, Hála Pavel 2:2, Šefl Václav 2:2, body hostů: Stupavský Milan 4:0, Maršál Petr 1:3, Šiler Jiří 1:3, Semrád Petr 2:2), TJ Olešná - KST Týnec nad Sázavou 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skalka Josef 3:1, Poch Pavel 3:1, Herman Miloš 2:2, Kopp Jan 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Abrahám Petr 2:2, Kašpárek František 0:4, Kastner Karel 0:4), SK Březnice "B" - TJ Sokol Příbram "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dušek Vladimír 0:4, Medvecký Jan 1:3, Benda Milan 0:4, Jeřábek Tomáš 4:0, body hostů: Havelka Marek 3:1, Šprysl Josef 2:2, Mráz Roman 3:1, Hlaváček Jaromír 3:1), SK Březnice "A" - TJ Sokol Hořovice "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jakub 2:2, Soused Milan 2:1, Čížek Marek 2:1, Soused Zbyněk 3:1, WO 1:1, body hostů: Kubát Pavel 2:2, Ungr Jan II. 1:3, Čepelák Vladimír st. 1:2, Kebrle Josef 1:2, WO 1:1),
20. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - Sokol Neveklov 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Radek 1:3, Freisleben Zdeněk 2:2, Zamazal Pavel 1:3, Macháček Pavel st. 3:1, body hostů: Kačmar David 3:1, Holý Pavel 3:1, Horálek Jan 0:4, Peter Luboš 3:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Benešov "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhart František ml. 4:0, Mašek Roman 0:3, Lískovec Ivan 3:1, Lesák Jakub 3:1, WO 0:1, body hostů: Dohnal Jaroslav 2:2, Šturc Jiří 2:2, Povolný Aleš 0:3, Hrazdíra Jiří 1:3, WO 1:0), TJ Olešná - TJ Sokol Velké Popovice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skalka Josef 1:3, Poch Pavel 1:3, Herman Miloš 3:1, Kopp Jan 3:1, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 2:2, Maršál Petr 2:2, Bialas Filip 0:4), TJ Slavoj Obecnice - KST Týnec nad Sázavou 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tůma Radek 2:2, Šefl Václav 2:1, Hušek Antonín 1:1, Hála Pavel 3:1, WO 0:3, body hostů: Hameta Oldřich 3:0, Abrahám Petr 2:2, Pospíšil Jiří 0:3, Kašpárek František 0:3, WO 3:0), SK Březnice "A" - TJ Sokol Příbram "B" 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jakub 2:2, Soused Milan 3:1, Čížek Marek 3:1, Soused Zbyněk 2:2, body hostů: Mráz Roman 4:0, Hlaváček Jaromír 0:4, Šprysl Josef 0:4, Havelka Marek 2:2), SK Březnice "B" - TJ Sokol Hořovice "B" 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jeřábek Václav 0:4, Medvecký Jan 0:4, Jeřábek Tomáš 2:1, Dušek Vladimír 0:4, WO 0:1, body hostů: Kubát Pavel 4:0, Ungr Jan II. 3:1, Čepelák Vladimír st. 3:1, Koros Zdeněk 3:0, WO 1:0),
21. kolo:
TJ Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice "B" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jan 1:3, Linhart František ml. 1:3, Lesák Jakub 2:2, Lískovec Jindřich 4:0, body hostů: Haník Josef 3:1, Jeřábek Tomáš 3:1, Benda Milan 0:4, Medvecký Jan 2:2), TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - SK Březnice "A" 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zamazal Pavel 1:3, Freisleben Radek 0:4, Macháček Pavel st. 2:2, Freisleben Zdeněk 0:4, body hostů: Soused Milan 3:1, Soused Zbyněk 4:0, Šimek Jakub 4:0, Čížek Marek 2:2), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Slavoj Obecnice 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 3:1, Havelka Marek 3:1, Císař Jan 3:1, Mráz Roman 2:0, WO 2:0, body hostů: Hušek Antonín 1:2, Šefl Václav 0:4, Hála Pavel 2:1, Tůma Radek 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Olešná 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pancíř Josef 0:1, Novák Michal 3:1, Kubát Pavel 1:3, Čepelák Vladimír st. 1:3, Ungr Jan II. 2:1, body hostů: Poch Pavel 3:1, Vohradský Jaroslav 0:4, Kopp Jan 3:1, Herman Miloš 3:1), TJ Sokol Velké Popovice - Sokol Neveklov 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 4:0, Maršál Petr 3:1, Semrád Petr 4:0, Stupavský Milan 4:0, body hostů: Kačmar David 1:3, Holý Pavel 0:4, Peter Luboš 0:4, Kříž Zdeněk 0:4), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Benešov "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 2:2, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 1:3, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Povolný Aleš 1:3, Šturc Jiří 2:2, Dohnal Jaroslav 3:1, Hrazdíra Jiří 2:2),
22. kolo:
TJ Sokol Mníšek pod Brdy "C" - SK Březnice "B" 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Freisleben Zdeněk 2:2, Zamazal Pavel 1:3, Freisleben Radek 0:4, Macháček Pavel st. 1:3, body hostů: Jeřábek Tomáš 4:0, Medvecký Jan 2:2, Haník Josef 3:1, Benda Milan 3:1), TJ Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice "A" 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kovář Jan 1:0, Lesák Jakub 4:0, Linhart František ml. 4:0, Lískovec Jindřich 3:1, Mašek Roman 0:3, body hostů: Soused Milan 0:4, Soused Zbyněk 2:2, Šimek Jakub 1:3, Čížek Marek 1:3), TJ Sokol Hořovice "B" - TJ Slavoj Obecnice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Michal 1:3, Ungr Jan II. 3:1, Kubát Pavel 3:0, Čepelák Vladimír st. 2:2, WO 0:1, body hostů: Hušek Antonín 3:1, Podsedník Jan 0:4, Tůma Radek 2:2, Hála Pavel 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Olešná 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Šprysl Josef 0:1, Císař Jan 2:2, Mráz Roman 2:2, Havelka Marek 3:0, body hostů: Skalka Josef 2:2, Poch Pavel 4:0, Kopp Jan 1:3, Vurm Jiří 0:4), KST Týnec nad Sázavou - Sokol Neveklov 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 1:3, Balata Vladimír 4:0, Kašpárek František 2:1, Hameta Oldřich 3:1, WO 1:0, body hostů: Kačmar David 2:2, Holý Pavel 2:2, Kříž Zdeněk 0:4, Peter Luboš 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Benešov "B" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Randák Adam 3:0, Maršál Petr 3:1, Semrád Petr 3:1, Stupavský Milan 4:0, Šiler Jiří 0:1, body hostů: Bělina Nikola 0:4, Povolný Aleš 3:1, Švarc Ondřej 0:4, Hrazdíra Jiří 0:4),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice "A" 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kovář Jan 2:0, Lesák Jakub 2:0, Linhart František ml. 1:2, Lískovec Jindřich 3:0, body hostů: Čížek Marek 1:2, Šimek Jakub 0:3, Soused Zbyněk 1:1, Soused Milan 0:2), TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Velké Popovice 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jaromír 2:2, Šprysl Josef 0:3, Mráz Roman 1:2, Havelka Marek 2:2, body hostů: Randák Adam 4:0, Stupavský Milan 4:0, Maršál Petr 0:3, Semrád Petr 1:2), SK Březnice "B" - KST Týnec nad Sázavou 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Benda Milan 3:1, Petrovic Pavel 2:2, Haník Josef 1:2, Jeřábek Tomáš 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 3:1, Abrahám Petr 0:4, Kašpárek František 0:3), TJ Sokol Benešov "B" - Sokol Neveklov 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Povolný Aleš 2:1, Hrazdíra Jiří 1:2, Šturc Jiří 2:1, Dohnal Jaroslav 4:0, body hostů: Kačmar David 3:1, Holý Pavel 0:3, Kříž Zdeněk 0:3, Peter Luboš 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SK Březnice "A" - TJ Tatran Sedlčany "B" 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimek Jakub 1:2, Čížek Marek 1:2, Soused Milan 1:2, Soused Zbyněk 2:2, Michal Radek 0:1, body hostů: Lískovec Jindřich 4:0, Kovář Jan 2:2, Lesák Jakub 1:2, Linhart František ml. 2:1), TJ Sokol Velké Popovice - TJ Sokol Příbram "B" 9:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 4:0, Maršál Petr 0:3, Semrád Petr 2:1, Stupavský Milan 2:2, body hostů: Havelka Marek 2:2, Císař Jan 1:3, Mráz Roman 2:1, Šprysl Josef 0:1, Hlaváček Jaromír 1:1), KST Týnec nad Sázavou - SK Březnice "B" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Abrahám Petr 3:1, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 0:4, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Jeřábek Tomáš 3:1, Haník Josef 2:2, Petrovic Pavel 1:3, Medvecký Jan 0:2, Dušek Vladimír 1:1), Sokol Neveklov - TJ Sokol Benešov "B" 0:10wo,
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Tatran Sedlčany "B" - SK Březnice "A" -:-, TJ Sokol Příbram "B" - TJ Sokol Velké Popovice -:-, SK Březnice "B" - KST Týnec nad Sázavou -:-, TJ Sokol Benešov "B" - Sokol Neveklov -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Velké Popovice 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kovář Jan 1:3, Lesák Jakub 2:2, Lískovec Jindřich 4:0, Linhart František ml. 3:1, body hostů: Randák Adam 2:2, Stupavský Milan 1:3, Bialas Filip 2:2, Semrád Petr 1:3), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Benešov "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abrahám Petr 1:3, Balata Vladimír 2:2, Kašpárek František 1:3, Hameta Oldřich 4:0, body hostů: Dohnal Jaroslav 3:1, Šturc Jiří 2:2, Povolný Aleš 3:1, Hrazdíra Jiří 0:4),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Velké Popovice - TJ Tatran Sedlčany "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Randák Adam 3:1, Semrád Petr 1:3, Truc Petr ml. 2:2, Stupavský Milan 3:1, body hostů: Kovář Jan 0:4, Linhart František ml. 3:1, Lískovec Jindřich 3:1, Lesák Jakub 1:3), TJ Sokol Benešov "B" - KST Týnec nad Sázavou 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Povolný Aleš 1:3, Hrazdíra Jiří 1:3, Šturc Jiří 2:2, Dohnal Jaroslav 3:1, body hostů: Hameta Oldřich 3:1, Balata Vladimír 4:0, Abrahám Petr 1:3, Kašpárek František 1:3),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Tatran Sedlčany "B" - TJ Sokol Velké Popovice 8:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kovář Jan 1:3, Lesák Jakub 3:1, Lískovec Jindřich 2:2, Linhart František ml. 1:3, body hostů: Randák Adam 3:1, Stupavský Milan 3:1, Maršál Petr 0:4, Semrád Petr 3:1), KST Týnec nad Sázavou - TJ Sokol Benešov "B" 9:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Balata Vladimír 3:1, Abrahám Petr 2:2, Kašpárek František 0:3, Hameta Oldřich 3:1, body hostů: Dohnal Jaroslav 3:1, Šturc Jiří 3:1, Povolný Aleš 1:3, Hrazdíra Jiří 0:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy