Výsledky do novin
Krajská soutěž 2. tř. sk. D
1. kolo:
TJ Sadská "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Jiří 1:3, Dvořák Jaroslav 2:1, Popelka Zdeněk 1:2, Vydra Milan 1:3, WO 0:2, body hostů: Kokojan Tomáš 4:0, Mucha Lubomír 1:3, Kemr Václav 3:0, Šimek Jiří 1:2, WO 2:0), TJ Klučov - SK Nová Ves I. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 4:0, Trnka Václav 2:0, Chlumský Petr 2:1, Martin Petr 4:0, WO 1:2, body hostů: Pych Luděk ml. 1:3, Řehák Josef st. 0:4, Petřík Petr 0:3, Bodlák Karel 0:2, WO 2:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - FK Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Beňuš Petr 3:1, Mucha Ondřej 1:3, Sosnovec Martin 3:1, Vala Martin 2:2, body hostů: Šembera David 1:3, Šembera Karel 1:3, Mazurkiewicz Ivo 2:2, Ulrich Radek 3:1), SK Městec Králové - TJ Sokol Poděbrady 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásl Libor 3:0, Kloz Daniel 2:2, Šmíd Ondřej 2:1, Kubánek Josef 2:2, WO 2:0, body hostů: Votík Jan 1:3, Potměšil Jiří 2:1, Vojtíšek Miroslav 2:2, Vymazal Lukáš 0:3, WO 0:2), TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Týnec nad Labem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mundil Robert 1:3, Kořínek Zdeněk 0:3, Cyrus Miroslav 3:1, Lövl Jan 3:1, Vančura Filip 0:1, body hostů: Valenta Richard 2:2, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 2:2, Brunclík Marek 0:2, Křeček Jiří 2:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čihák Jaroslav 0:3, Liška Jan 1:2, Pokorný Jaroslav 0:3, Pokorný Petr 2:1, WO 4:0, body hostů: Kořínek Milan 2:1, Majer Pavel 2:1, Faltín Antonín 2:1, Tivodar Michal 3:0, WO 0:4),
2. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - SK Městec Králové 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Petr 4:0, Burda Roman 0:4, Čihák Milan 3:1, Pokorný Jaroslav 2:2, body hostů: Šmíd Ondřej 1:3, Kubánek Josef 2:2, Šmidrkal Dobroslav 2:2, Kloz Daniel 2:2), TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Sokol Poděbrady 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tivodar Michal 2:2, Růžička Dušan 1:1, Kořínek Milan 1:2, Majer Pavel 4:0, Faltín Antonín 1:0, WO 0:2, body hostů: Omáčka David 2:2, Vojtíšek Miroslav 2:2, Bašta Marek 1:2, Votík Jan 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmunda Zdeněk 0:4, Čakovský Milan st. 0:4, Cyrus Miroslav 2:1, Lövl Jan 3:1, WO 0:1, body hostů: Sosnovec Martin 3:1, Vala Martin 3:1, Beňuš Petr 2:2, Mucha Ondřej 2:1, WO 1:0), TJ Sokol Týnec nad Labem - FK Kolín "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 2:2, Brunclík Marek 0:4, Moravec Stanislav 0:3, Mošna Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Šembera Karel 2:2, Mazurkiewicz Ivo 3:1, Ulrich Radek 2:2, Šembera David 2:1, WO 1:0), TJ Sadská "C" - TJ Klučov 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žána Michal 0:3, Počarovský Pavel 0:3, Motl Milan 0:2, Vydra Milan 0:1, WO 4:3, body hostů: Chlumský Petr 2:0, Kurel David 3:0, Martin Petr 3:0, Trnka Václav 1:0, WO 3:4), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - SK Nová Ves I. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kemr Václav 2:1, Šimek Jiří 3:1, Kokojan Tomáš 3:1, Mucha Lubomír 3:0, Sláčalová Kateřina 0:1, WO 0:1, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Petřík Petr 0:3, Bodlák Karel 1:3, Pych Luděk 0:4, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Poděbrady 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Petr 3:1, Burda Roman 2:2, Čihák Milan 3:0, Pokorný Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Votík Jan 2:2, Pešek Jakub 1:3, Potměšil Jiří 2:2, Vymazal Lukáš 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora "C" - SK Městec Králové 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tivodar Michal 2:0, Růžička Dušan 2:0, Kořínek Milan 1:2, Majer Pavel 3:0, WO 0:6, body hostů: Šmidrkal Dobroslav 1:2, Kubánek Josef 1:2, Šmíd Ondřej 0:2, Kloz Daniel 0:2, WO 6:0), TJ Sokol Čáslav - FK Kolín "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmunda Zdeněk 0:3, Čakovský Milan st. 1:3, Cyrus Miroslav 2:1, Lövl Jan 3:1, Vančura Filip 0:1, WO 1:0, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 3:1, Šembera Karel 3:1, Šembera David 1:3, Holman Martin 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 1:3, Brunclík Marek 0:4, Moravec Stanislav 1:3, Mošna Petr 3:1, body hostů: Beňuš Petr 3:1, Jirásek Zdeněk 2:2, Vala Martin 3:1, Mucha Ondřej 3:1), TJ Sadská "C" - SK Nová Ves I. 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motl Milan 2:2, Popelka Zdeněk 2:2, Vydra Milan 4:0, Dvořák Jaroslav 2:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Řehák Josef st. 0:4, Březina Miroslav st. 2:2, Petřík Petr 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Klučov 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kemr Václav 0:2, Šimek Jiří 0:3, Mucha Lubomír 0:3, Kokojan Tomáš 0:2, WO 2:4, body hostů: Chlumský Petr 3:0, Kurel David 2:0, Martin Petr 3:0, Trnka Václav 2:0, WO 4:2),
4. kolo:
TJ Klučov - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chlumský Petr 1:2, Kurel David 3:0, Trnka Václav 1:2, Martin Petr 3:1, WO 0:3, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Burda Roman 0:3, Čihák Milan 2:1, Vacek Miroslav 0:3, WO 3:0), SK Nová Ves I. - TJ Sokol Kutná Hora "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef st. 3:1, Březina Miroslav st. 1:3, Bodlák Karel 0:3, Pych Luděk ml. 2:2, WO 1:0, body hostů: Faltín Antonín 3:1, Kořínek Milan 1:3, Růžička Dušan 3:1, Majer Pavel 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Martin 2:0, Mucha Ondřej 2:0, Beňuš Petr 1:2, Sosnovec Martin 3:0, WO 0:6, body hostů: Dvořák Jaroslav 1:2, Motl Milan 0:3, Vydra Milan 1:1, Popelka Zdeněk 0:2, WO 6:0), FK Kolín "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Martin 2:0, Šembera Karel 2:2, Šembera David 2:1, Mazurkiewicz Ivo 3:0, WO 1:3, body hostů: Kokojan Tomáš 1:2, Kemr Václav 1:2, Šimek Jiří 0:3, Mucha Lubomír 1:2, WO 3:1), SK Městec Králové - TJ Sokol Čáslav 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kubánek Josef 3:1, Kloz Daniel 1:3, Krásl Libor 3:1, Šmidrkal Dobroslav 1:3, body hostů: Lövl Jan 3:1, Zikmunda Zdeněk 1:3, Čakovský Milan st. 3:1, Cyrus Miroslav 1:3), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Týnec nad Labem 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votík Jan 2:2, Potměšil Jiří 2:1, Bašta Marek 1:2, Vojtíšek Miroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Valenta Richard 2:2, Mošna Petr 1:3, Moravec Stanislav 3:0, Křeček Jiří 0:3, WO 2:0),
5. kolo:
TJ Klučov - TJ Sokol Kutná Hora "C" 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kurel David 3:0, Trnka Václav 2:0, Chlumský Petr 1:1, Martin Petr 2:0, WO 6:2, body hostů: Faltín Antonín 0:2, Kořínek Milan 0:4, Majer Pavel 1:2, WO 2:6), SK Nová Ves I. - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef st. 0:3, Březina Miroslav st. 0:2, Bodlák Karel 0:4, Pych Luděk ml. 2:2, WO 0:3, body hostů: Čihák Milan 4:0, Pokorný Jaroslav 3:0, Pokorný Petr 2:1, Vacek Miroslav 2:1, WO 3:0), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sosnovec Martin 1:2, Jirásek Zdeněk 2:2, Beňuš Petr 3:0, Vala Martin 2:0, WO 3:1, body hostů: Kokojan Tomáš 1:2, Kemr Václav 1:1, Šimek Jiří 1:3, Mucha Lubomír 1:2, WO 1:3), FK Kolín "C" - TJ Sadská "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šembera David 1:1, Šembera Karel 3:1, Mazurkiewicz Ivo 3:0, Ulrich Radek 4:0, WO 0:3, body hostů: Bečvářová Michaela 0:4, Motl Milan 0:3, Počarovský Pavel 0:3, Vydra Milan 2:1, WO 3:0), SK Městec Králové - TJ Sokol Týnec nad Labem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubánek Josef 2:2, Kloz Daniel 0:4, Krásl Libor 4:0, Šmidrkal Dobroslav 2:2, body hostů: Valenta Richard 1:3, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Křeček Jiří 1:3), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Čáslav 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Votík Jan 0:4, Vymazal Lukáš 2:2, Pešek Jakub 2:2, Vojtíšek Miroslav 3:1, body hostů: Lövl Jan 4:0, Vančura Filip 1:3, Čakovský Milan st. 1:3, Cyrus Miroslav 3:1),
6. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Čáslav 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Petr 4:0, Liška Jan 0:2, Čihák Milan 3:1, Vacek Miroslav 4:0, Pokorný Jaroslav 0:2, body hostů: Lövl Jan 2:2, Zikmunda Zdeněk 1:3, Čakovský Milan st. 1:3, Cyrus Miroslav 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Sokol Týnec nad Labem 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Dušan 3:1, Majer Pavel 2:2, Faltín Antonín 1:3, Kořínek Milan 2:2, body hostů: Valenta Richard 2:2, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 2:2, Brunclík Marek 1:3), TJ Sadská "C" - SK Městec Králové 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Popelka Zdeněk 2:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 2:1, Dvořák Jaroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Krásl Libor 3:1, Šmíd Ondřej 1:3, Kloz Daniel 0:4, Šmidrkal Dobroslav 1:2, WO 1:0), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Poděbrady 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Lubomír 0:3, Sláčalová Kateřina 0:3, Šimek Jiří 2:1, Kokojan Tomáš 1:3, WO 3:0, body hostů: Vymazal Lukáš 4:0, Pešek Jakub 2:1, Vojtíšek Miroslav 1:2, Omáčka David 3:0, WO 0:3), TJ Klučov - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 1:3, Trnka Václav 1:3, Douša Ivan 0:4, Martin Petr 4:0, body hostů: Mucha Ondřej 1:3, Sosnovec Martin 3:1, Beňuš Petr 3:1, Vala Martin 3:1), SK Nová Ves I. - FK Kolín "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Petr 1:3, Řehák Josef st. 0:3, Bodlák Karel 0:3, Pych Luděk ml. 3:1, WO 1:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 3:1, Šembera Karel 4:0, Šembera David 1:2, Holman Martin 2:1, WO 1:1),
7. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Týnec nad Labem 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Petr 3:0, Pokorný Jaroslav 1:1, Čihák Milan 2:1, Vacek Miroslav 2:1, WO 5:1, body hostů: Mošna Petr 2:2, Moravec Stanislav 1:3, Brunclík Marek 0:3, WO 1:5), TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Sokol Čáslav 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Faltín Antonín 2:0, Majer Pavel 2:0, Kořínek Milan 3:1, Růžička Dušan 2:0, WO 0:6, body hostů: Lövl Jan 1:2, Vančura Filip 0:2, Čakovský Milan st. 0:2, Cyrus Miroslav 0:3, WO 6:0), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Poděbrady 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hubáček Jiří 2:2, Počarovský Pavel 2:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 2:2, body hostů: Vymazal Lukáš 1:3, Pešek Jakub 0:4, Bašta Marek 3:1, Vojtíšek Miroslav 3:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - SK Městec Králové 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Lubomír 1:3, Šimek Jiří 3:1, Eliška Roman 3:1, Kokojan Tomáš 1:3, body hostů: Krásl Libor 2:2, Kubánek Josef 1:3, Kloz Daniel 2:2, Šmíd Ondřej 3:1), TJ Klučov - FK Kolín "C" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 0:4, Trnka Václav 2:1, Ševčík Jiří ml. 0:3, Martin Petr 2:2, WO 2:0, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 2:2, Šembera Karel 2:2, Ulrich Radek 3:0, Šembera David 3:0, WO 0:2), SK Nová Ves I. - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Petr 0:2, Bodlák Karel 0:2, Pych Luděk 0:3, Pych Luděk ml. 2:1, WO 6:0, body hostů: Vala Martin 3:0, Sosnovec Martin 2:1, Mucha Ondřej 2:0, Cihlář Jan 1:1, WO 0:6),
8. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 4:0, Vala Martin 2:0, Sosnovec Martin 3:0, Cihlář Jan 1:2, Jirásek Zdeněk 2:0, WO 0:2, body hostů: Burda Roman 0:3, Liška Jan 1:3, Vacek Miroslav 0:4, Čihák Milan 1:2, WO 2:0), FK Kolín "C" - TJ Sokol Kutná Hora "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brant Pavel 1:3, Šembera Karel 1:3, Šembera David 1:3, Mazurkiewicz Ivo 3:1, body hostů: Růžička Dušan 3:1, Majer Pavel 3:1, Faltín Antonín 2:2, Kořínek Milan 2:2), SK Městec Králové - TJ Klučov 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubánek Josef 1:3, Kloz Daniel 0:4, Krásl Libor 1:2, Šmíd Ondřej 2:2, WO 1:0, body hostů: Martin Petr 3:1, Trnka Václav 3:1, Kurel David 4:0, Chlumský Petr 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Poděbrady - SK Nová Ves I. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymazal Lukáš 2:1, Votík Jan 2:1, Vojtíšek Miroslav 3:1, Pešek Jakub 4:0, WO 2:0, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Řehák Josef st. 0:3, Březina Miroslav st. 0:3, Pych Daniel 0:4, WO 0:2), TJ Sokol Čáslav - TJ Sadská "C" 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zikmunda Zdeněk 2:2, Vančura Filip 0:4, Cyrus Miroslav 1:2, Lövl Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Počarovský Pavel 2:2, Motl Milan 2:2, Vydra Milan 2:2, Hubáček Jiří 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 1:2, Křeček Jiří 3:1, Moravec Stanislav 4:0, Mošna Petr 2:1, WO 2:0, body hostů: Kokojan Tomáš 2:1, Kemr Václav 1:2, Šimek Jiří 0:4, Mucha Lubomír 1:3, WO 0:2),
9. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kutná Hora "C" 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Sosnovec Martin 3:1, Jirásek Zdeněk 0:4, Mucha Ondřej 2:2, WO 0:5, body hostů: Tivodar Michal 2:1, Majer Pavel 1:2, Růžička Dušan 1:2, Kořínek Milan 3:0, WO 5:0), FK Kolín "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Martin 4:0, Šembera Karel 2:2, Šembera David 0:3, Mazurkiewicz Ivo 3:1, WO 0:1, body hostů: Burda Roman 1:3, Pokorný Jaroslav 1:3, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 2:1, WO 1:0), SK Městec Králové - SK Nová Ves I. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmíd Ondřej 3:1, Kloz Daniel 2:2, Krásl Libor 4:0, Kubánek Josef 3:0, WO 0:1, body hostů: Pych Luděk ml. 2:1, Řehák Josef st. 1:3, Březina Miroslav st. 0:4, Bodlák Karel 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Poděbrady - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Jakub 1:3, Omáčka David 3:1, Vojtíšek Miroslav 2:2, Bašta Marek 2:2, body hostů: Martin Petr 4:0, Trnka Václav 1:3, Kurel David 2:2, Chlumský Petr 1:3), TJ Sokol Čáslav - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmunda Zdeněk 0:4, Čakovský Milan st. 1:2, Cyrus Miroslav 4:0, Lövl Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Eliška Roman 2:2, Mucha Lubomír 1:3, Kemr Václav 1:2, Šimek Jiří 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sadská "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 1:1, Křeček Jiří 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 2:1, WO 5:0, body hostů: Dvořák Jaroslav 1:2, Popelka Zdeněk 1:2, Vydra Milan 1:1, Hubáček Jiří 0:3, WO 0:5),
10. kolo:
TJ Sadská "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 0:3, Motl Milan 1:3, Vydra Milan 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3, WO 0:3, body hostů: Burda Roman 2:1, Vacek Miroslav 2:1, Pokorný Petr 4:0, Čihák Milan 3:0, WO 3:0), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Kutná Hora "C" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mucha Lubomír 1:2, Kemr Václav 0:2, Šimek Jiří 2:1, Kokojan Tomáš 0:3, WO 3:2, body hostů: Faltín Antonín 2:1, Majer Pavel 3:0, Kořínek Milan 1:2, Růžička Dušan 2:0, WO 2:3), TJ Klučov - TJ Sokol Čáslav 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 3:1, Trnka Václav 2:1, Chlumský Petr 2:1, Martin Petr 3:1, WO 1:1, body hostů: Cikán Michal 0:4, Vančura Filip 0:4, Lövl Jan 2:1, Cyrus Miroslav 2:1, WO 1:1), SK Nová Ves I. - TJ Sokol Týnec nad Labem 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef st. 2:2, Pych Luděk ml. 2:2, Petřík Petr 1:3, Březina Miroslav st. 1:3, body hostů: Valenta Richard 3:1, Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 4:0, Brunclík Marek 0:4), TJ Sokol Kutná Hora "B" - SK Městec Králové 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vala Martin 4:0, Mucha Ondřej 2:1, Sosnovec Martin 3:0, Beňuš Petr 1:2, WO 0:3, body hostů: Kubánek Josef 0:3, Krásl Libor 2:2, Kloz Daniel 0:3, Šmíd Ondřej 1:2, WO 3:0), FK Kolín "C" - TJ Sokol Poděbrady 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holman Martin 4:0, Šembera Karel 4:0, Šembera David 2:1, Mazurkiewicz Ivo 2:2, WO 1:0, body hostů: Mengr Miroslav ml. 0:4, Doležal Martin 0:4, Vojtíšek Miroslav 2:2, Bašta Marek 1:2, WO 0:1),
11. kolo:
TJ Sadská "C" - TJ Sokol Kutná Hora "C" 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Zdeněk 2:2, Počarovský Pavel 1:3, Vydra Milan 3:1, Dvořák Jaroslav 3:1, body hostů: Majer Pavel 3:1, Kořínek Milan 1:3, Faltín Antonín 2:2, Růžička Dušan 1:3), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rufer Vladislav 0:4, Mucha Lubomír 1:3, Šimek Jiří 1:3, Kokojan Tomáš 3:1, body hostů: Burda Roman 2:2, Vacek Miroslav 2:2, Pokorný Petr 4:0, Čihák Milan 3:1), TJ Klučov - TJ Sokol Týnec nad Labem 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 3:1, Trnka Václav 3:1, Martin Petr 4:0, body hostů: Valenta Richard 0:4, Mošna Petr 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Brunclík Marek 0:4), SK Nová Ves I. - TJ Sokol Čáslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef st. 2:2, Pych Luděk ml. 4:0, Petřík Petr 0:4, Březina Miroslav st. 0:4, body hostů: Lövl Jan 3:1, Cyrus Miroslav 3:1, Vančura Filip 2:2, Širák Daniel 2:2), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Poděbrady 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Martin 3:0, Jirásek Zdeněk 4:0, Sosnovec Martin 3:0, Beňuš Petr 2:0, WO 0:4, body hostů: Pešek Jakub 0:3, Omáčka David 0:2, Žoha Libor 0:4, Doležal Martin 0:3, WO 4:0), FK Kolín "C" - SK Městec Králové 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brant Pavel 2:1, Šembera Karel 2:2, Ulrich Radek 2:1, Mazurkiewicz Ivo 3:0, WO 0:3, body hostů: Kubánek Josef 0:3, Šmíd Ondřej 1:2, Krásl Libor 3:1, Kloz Daniel 0:3, WO 3:0),
12. kolo:
TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 3:1, Kemr Václav 3:1, Mucha Lubomír 1:3, Šimek Jiří 2:2, body hostů: Počarovský Pavel 0:4, Dvořák Jaroslav 3:1, Vydra Milan 2:2, Hubáček Jiří 2:2), SK Nová Ves I. - TJ Klučov 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef st. 1:3, Petřík Petr 0:4, Březina Miroslav st. 0:4, Pych Luděk ml. 3:1, body hostů: Chlumský Petr 2:2, Kurel David 3:1, Martin Petr 3:1, Trnka Václav 4:0), FK Kolín "C" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ulrich Radek 0:3, Šembera Karel 0:1, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Hrda Lukáš 1:1, Šembera David 0:2, WO 4:1, body hostů: Mucha Ondřej 1:2, Beňuš Petr 2:0, Vala Martin 3:0, Sosnovec Martin 2:1, WO 1:4), TJ Sokol Poděbrady - SK Městec Králové 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bašta Marek 1:3, Pešek Jakub 2:2, Vojtíšek Miroslav 2:2, Omáčka Tomáš 1:3, body hostů: Kloz Daniel 3:1, Šmíd Ondřej 0:4, Krásl Libor 4:0, Kubánek Josef 3:1), TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Čáslav 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Brunclík Marek 0:4, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 4:0, body hostů: Lövl Jan 3:1, Cyrus Miroslav 1:3, Cikán Michal 1:3, Čakovský Milan st. 1:3), TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tivodar Michal 4:0, Růžička Dušan 3:1, Majer Pavel 1:3, Kořínek Milan 2:2, body hostů: Čihák Jaroslav 1:3, Pokorný Jaroslav 2:2, Pokorný Petr 2:2, Čihák Milan 1:3),
13. kolo:
SK Městec Králové - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloz Daniel 0:4, Kubánek Josef 1:2, Krásl Libor 3:0, Šmíd Ondřej 2:2, Šmidrkal Dobroslav 0:1, WO 1:0, body hostů: Pokorný Petr 3:1, Vacek Miroslav 2:2, Čihák Milan 2:2, Pokorný Jaroslav 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Kutná Hora "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vymazal Lukáš 0:3, Pešek Jakub 1:2, Vojtíšek Miroslav 2:1, Gebauer Ludvík 0:2, Doležal Martin 0:1, WO 4:0, body hostů: Růžička Dušan 3:0, Faltín Antonín 2:1, Majer Pavel 2:1, Kořínek Milan 2:1, WO 0:4), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Čáslav 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Martin 0:1, Beňuš Petr 2:0, Sosnovec Martin 2:1, Mucha Ondřej 3:0, Cihlář Jan 1:1, WO 0:5, body hostů: Lövl Jan 2:1, Vančura Filip 0:3, Cikán Michal 1:2, Mundil Robert 0:2, WO 5:0), FK Kolín "C" - TJ Sokol Týnec nad Labem 12:6 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šembera Karel 1:1, Šembera David 1:1, Mazurkiewicz Ivo 3:0, Hrda Lukáš 2:1, WO 5:2, body hostů: Cincibus Milan 0:4, Moravec Stanislav 2:1, Brunclík Marek 1:2, WO 2:5), TJ Klučov - TJ Sadská "C" 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 3:1, Trnka Václav 2:1, Douša Ivan 0:4, Martin Petr 4:0, WO 1:0, body hostů: Bečvářová Michaela 1:3, Motl Milan 1:3, Vydra Milan 1:2, Počarovský Pavel 3:1, WO 0:1), SK Nová Ves I. - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef st. 2:2, Bodlák Karel 1:3, Březina Miroslav st. 1:3, Pych Luděk ml. 4:0, body hostů: Eliška Roman 2:2, Šimek Jiří 3:1, Kokojan Tomáš 3:1, Kemr Václav 0:2, Mucha Lubomír 0:2),
14. kolo:
TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymazal Lukáš 0:4, Pešek Jakub 2:2, Vojtíšek Miroslav 1:3, Bašta Marek 3:1, body hostů: Pokorný Petr 4:0, Vacek Miroslav 2:2, Burda Roman 1:3, Čihák Milan 3:1), SK Městec Králové - TJ Sokol Kutná Hora "C" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kloz Daniel 3:1, Šmíd Ondřej 1:2, Krásl Libor 2:2, Šmidrkal Dobroslav 1:3, Kubánek Josef 0:1, body hostů: Kořínek Milan 1:3, Růžička Dušan 1:3, Majer Pavel 4:0, Tivodar Michal 3:1), FK Kolín "C" - TJ Sokol Čáslav 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrda Lukáš 3:1, Šembera Karel 2:0, Šembera David 1:0, Mazurkiewicz Ivo 3:1, Holman Martin 1:1, WO 0:3, body hostů: Čakovský Milan st. 3:1, Kořínek Zdeněk 0:4, Vančura Filip 0:3, Cyrus Miroslav 0:2, WO 3:0), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Týnec nad Labem 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jirásek Zdeněk 2:0, Mucha Ondřej 2:0, Sosnovec Martin 2:1, Beňuš Petr 3:0, WO 3:3, body hostů: Valenta Richard 0:3, Brunclík Marek 0:3, Moravec Stanislav 1:1, Cincibus Milan 0:2, WO 3:3), SK Nová Ves I. - TJ Sadská "C" 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef st. 1:3, Petřík Petr 0:4, Březina Miroslav st. 0:3, Pych Luděk ml. 4:0, WO 0:1, body hostů: Dvořák Jaroslav 2:2, Motl Milan 3:1, Vydra Milan 3:1, Hubáček Jiří 2:1, WO 1:0), TJ Klučov - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurel David 4:0, Chlumský Petr 2:1, Růžičková Klára 0:3, Martin Petr 4:0, WO 1:1, body hostů: Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3, Mucha Lubomír 1:2, Kemr Václav 1:2, WO 1:1),
15. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Klučov 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Petr 4:0, Vacek Miroslav 1:3, Burda Roman 2:2, Čihák Milan 3:1, body hostů: Kurel David 2:2, Martin Petr 2:2, Chlumský Petr 2:2, Douša Ivan 0:4), TJ Sokol Kutná Hora "C" - SK Nová Ves I. 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Milan 0:3, Růžička Dušan 3:0, Faltín Antonín 3:0, Majer Pavel 3:0, WO 1:3, body hostů: Pych Luděk ml. 1:2, Řehák Josef st. 0:3, Petřík Petr 1:2, Březina Miroslav st. 1:2, WO 3:1), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Počarovský Pavel 0:3, Motl Milan 2:1, Vydra Milan 1:2, Dvořák Jaroslav 0:3, WO 2:2, body hostů: Beňuš Petr 3:0, Mucha Ondřej 1:2, Sosnovec Martin 3:0, Vala Martin 2:1, WO 2:2), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - FK Kolín "C" 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Lubomír 1:3, Kokojan Tomáš 2:1, Šimek Jiří 1:2, Eliška Roman 2:2, WO 1:1, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 3:1, Hrda Lukáš 1:3, Holman Martin 3:0, Brant Pavel 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Čáslav - SK Městec Králové 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zikmunda Zdeněk 1:3, Čakovský Milan st. 1:3, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 3:1, body hostů: Krásl Libor 3:1, Kloz Daniel 1:3, Šmíd Ondřej 3:1, Kubánek Josef 3:1), TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Poděbrady 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 3:1, Brunclík Marek 0:4, Moravec Stanislav 1:3, Mošna Petr 3:1, body hostů: Vojtíšek Miroslav 3:1, Bašta Marek 1:3, Pešek Jakub 3:1, Vymazal Lukáš 2:2),
16. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Klučov 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Milan 1:3, Růžička Dušan 3:1, Faltín Antonín 1:3, Majer Pavel 3:1, body hostů: Martin Petr 3:1, Kurel David 3:1, Chlumský Petr 2:2, Ševčík Jiří ml. 0:4), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - SK Nová Ves I. 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Liška Jan 3:1, Burda Roman 1:2, Čihák Milan 2:1, Vacek Miroslav 3:1, WO 2:0, body hostů: Pych Luděk ml. 4:0, Řehák Josef st. 1:3, Petřík Petr 0:4, Březina Miroslav st. 0:2, WO 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 3:1, Mucha Lubomír 1:3, Eliška Roman 2:2, body hostů: Vala Martin 1:3, Sosnovec Martin 4:0, Cihlář Jan 2:2, Mucha Ondřej 2:2), TJ Sadská "C" - FK Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dvořák Jaroslav 1:3, Motl Milan 2:2, Vydra Milan 3:1, Hubáček Jiří 2:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 4:0, Hrda Lukáš 0:4, Holman Martin 3:1, Brant Pavel 1:3), TJ Sokol Týnec nad Labem - SK Městec Králové 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:0, Brunclík Marek 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 3:0, WO 2:0, body hostů: Kubánek Josef 0:2, Šmíd Ondřej 2:1, Krásl Libor 2:2, Kloz Daniel 1:3, Šmidrkal Dobroslav 0:1, WO 0:2), TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Poděbrady 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Zdeněk 0:2, Čakovský Milan st. 2:2, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 4:0, Vančura Filip 0:2, body hostů: Vojtíšek Miroslav 2:2, Omáčka David 1:3, Pešek Jakub 3:1, Vymazal Lukáš 3:1),
17. kolo:
TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kořínek Zdeněk 0:4, Čakovský Milan st. 1:3, Cyrus Miroslav 1:3, Lövl Jan 3:1, body hostů: Vacek Miroslav 2:2, Burda Roman 2:2, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 4:0), TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Kutná Hora "C" 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 3:0, Brunclík Marek 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Mošna Petr 3:0, WO 1:1, body hostů: Růžička Dušan 0:3, Majer Pavel 2:1, Líbal Václav 0:4, Líbal Tomáš 0:4, WO 1:1), SK Městec Králové - TJ Sadská "C" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubánek Josef 2:1, Kloz Daniel 2:1, Šmíd Ondřej 4:0, Krásl Libor 3:0, WO 3:0, body hostů: Motl Milan 0:3, Dvořák Jaroslav 1:2, Vydra Milan 0:3, Hubáček Jiří 1:3, WO 0:3), TJ Sokol Poděbrady - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pešek Jakub 2:0, Vojtíšek Miroslav 3:0, Vymazal Lukáš 2:1, Omáčka David 2:1, WO 2:3, body hostů: Mucha Lubomír 0:3, Eliška Roman 2:1, Šimek Jiří 0:3, Kemr Václav 0:2, WO 3:2), TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Klučov 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mucha Ondřej 0:4, Vala Martin 1:2, Beňuš Petr 2:1, Sosnovec Martin 2:2, WO 0:2, body hostů: Martin Petr 3:1, Kurel David 2:2, Chlumský Petr 2:1, Trnka Václav 2:1, WO 2:0), FK Kolín "C" - SK Nová Ves I. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brant Pavel 2:1, Holman Martin 3:1, Mazurkiewicz Ivo 2:1, Ulrich Radek 4:0, WO 0:2, body hostů: Pych Luděk ml. 3:1, Řehák Josef st. 0:3, Petřík Petr 0:4, Bodlák Karel 0:3, WO 2:0),
18. kolo:
TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Richard 3:1, Křeček Jiří 1:3, Moravec Stanislav 2:2, Mošna Petr 3:1, body hostů: Vacek Miroslav 3:1, Burda Roman 0:4, Pokorný Petr 3:1, Čihák Milan 1:3), TJ Sokol Čáslav - TJ Sokol Kutná Hora "C" 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zikmunda Zdeněk 2:2, Cikán Michal 2:2, Čakovský Milan st. 1:1, Lövl Jan 4:0, Cyrus Miroslav 1:1, body hostů: Majer Pavel 3:1, Růžička Dušan 3:1, Líbal Tomáš 0:4, Líbal Václav 0:4), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sadská "C" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pešek Jakub 2:0, Vojtíšek Miroslav 2:0, Vymazal Lukáš 2:1, Omáčka David 3:0, WO 0:6, body hostů: Hubáček Jiří 0:1, Vydra Milan 0:3, Motl Milan 1:1, Dvořák Jaroslav 0:2, Počarovský Pavel 0:2, WO 6:0), SK Městec Králové - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krásl Libor 4:0, Kloz Daniel 2:0, Šmíd Ondřej 2:1, Kubánek Josef 3:0, WO 4:0, body hostů: Kokojan Tomáš 0:3, Šimek Jiří 0:4, Eliška Roman 1:2, Kemr Václav 0:2, WO 0:4), FK Kolín "C" - TJ Klučov 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrda Lukáš 3:1, Ulrich Radek 0:1, Šembera David 2:2, Mazurkiewicz Ivo 2:2, Holman Martin 1:2, body hostů: Martin Petr 4:0, Kurel David 3:1, Chlumský Petr 1:3, Ševčík Jiří ml. 0:4), TJ Sokol Kutná Hora "B" - SK Nová Ves I. 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mucha Ondřej 4:0, Jirásek Zdeněk 3:1, Beňuš Petr 3:0, Sosnovec Martin 3:0, WO 0:2, body hostů: Bodlák Karel 0:3, Petřík Petr 0:4, Šíma Roman 0:4, Březina Miroslav st. 1:2, WO 2:0),
19. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sokol Kutná Hora "B" 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 0:3, Čihák Milan 2:1, Liška Jan 1:2, Burda Roman 1:3, WO 2:1, body hostů: Sosnovec Martin 3:1, Vala Martin 2:1, Mucha Ondřej 1:2, Beňuš Petr 3:0, WO 1:2), TJ Sokol Kutná Hora "C" - FK Kolín "C" 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kořínek Milan 2:1, Líbal Václav 0:4, Líbal Tomáš 0:4, WO 0:6, body hostů: Brant Pavel 2:1, Šembera Karel 2:0, Šembera David 3:0, Nekovář Petr 2:1, WO 6:0), TJ Klučov - SK Městec Králové 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 2:1, Trnka Václav 1:2, Martin Petr 4:0, WO 2:0, body hostů: Dvořák Pavel 0:4, Kloz Daniel 1:3, Šmíd Ondřej 3:1, Kubánek Josef 0:2, WO 0:2), SK Nová Ves I. - TJ Sokol Poděbrady 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řehák Josef st. 1:3, Petřík Petr 1:2, Březina Miroslav st. 0:3, Pych Luděk ml. 3:1, WO 2:0, body hostů: Vojtíšek Miroslav 2:2, Omáčka David 3:1, Pešek Jakub 1:2, Vymazal Lukáš 3:0, WO 0:2), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Čáslav 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 0:4, Motl Milan 1:3, Vydra Milan 2:1, Dvořák Jaroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Lövl Jan 3:1, Zikmunda Zdeněk 1:3, Čakovský Milan st. 3:1, Cyrus Miroslav 3:0, WO 0:1), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Týnec nad Labem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliška Roman 4:0, Kokojan Tomáš 1:3, Šimek Jiří 1:3, Mucha Lubomír 0:1, Kemr Václav 1:2, body hostů: Valenta Richard 2:2, Mošna Petr 3:0, Moravec Stanislav 3:1, Křeček Jiří 1:3, Brunclík Marek 0:1),
20. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Tivodar Michal 2:2, Růžička Dušan 2:2, Majer Pavel 2:2, WO 0:5, body hostů: Mucha Ondřej 1:2, Beňuš Petr 2:1, Vala Martin 1:2, Sosnovec Martin 2:1, WO 5:0), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - FK Kolín "C" 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 1:3, Čihák Milan 2:2, Pokorný Jaroslav 3:1, Burda Roman 2:2, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 4:0, Hrda Lukáš 2:2, Ulrich Radek 2:2, Šembera David 0:4), SK Nová Ves I. - SK Městec Králové 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Řehák Josef st. 2:2, Petřík Petr 1:3, Březina Miroslav st. 0:4, Pych Luděk ml. 4:0, body hostů: Šmíd Ondřej 2:2, Kloz Daniel 2:2, Krásl Libor 3:1, Kubánek Josef 2:2), TJ Klučov - TJ Sokol Poděbrady 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trnka Václav 2:1, Růžičková Klára 1:2, Chlumský Petr 4:0, Martin Petr 3:1, WO 2:0, body hostů: Pešek Jakub 3:1, Vymazal Lukáš 1:2, Bašta Marek 0:3, Pešek Jan Ing. 0:1, Gebauer Lubomír 0:3, WO 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sokol Čáslav 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šimek Jiří 2:2, Kokojan Tomáš 2:1, Kemr Václav 1:2, Eliška Roman 1:3, WO 0:2, body hostů: Lövl Jan 3:1, Cikán Michal 1:3, Čakovský Milan st. 2:1, Cyrus Miroslav 2:1, WO 2:0), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Týnec nad Labem 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hendrych Jan 0:4, Vydra Milan 3:1, Počarovský Pavel 3:1, Trejdl Dušan 1:3, body hostů: Mošna Petr 3:1, Moravec Stanislav 3:1, Křeček Jiří 1:3, Brunclík Marek 2:2),
21. kolo:
TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Sadská "C" 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vacek Miroslav 3:1, Liška Jan 0:3, Čihák Milan 4:0, Pokorný Petr 4:0, WO 0:1, body hostů: Hubáček Jiří 1:3, Dědek Martin 1:3, Hendrych Jan 0:3, Žána Michal 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Majer Pavel 2:1, Tivodar Michal 2:1, Kořínek Milan 2:1, Růžička Dušan 2:1, WO 5:0, body hostů: Šimek Jiří 0:4, Mucha Lubomír 3:1, Rufer Vladislav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Čáslav - TJ Klučov 14:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Cikán Michal 1:2, Čakovský Milan st. 2:1, Cyrus Miroslav 3:0, Lövl Jan 3:0, WO 5:0, body hostů: Chlumský Petr 1:3, Kurel David 2:2, Dvořák Vladimír 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Týnec nad Labem - SK Nová Ves I. 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valenta Richard 2:0, Křeček Jiří 2:1, Moravec Stanislav 3:0, Mošna Petr 2:0, Brunclík Marek 0:1, WO 3:2, body hostů: Řehák Josef st. 0:3, Pych Luděk ml. 2:1, Petřík Petr 0:3, Březina Miroslav st. 0:2, WO 2:3), SK Městec Králové - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmíd Ondřej 0:4, Šmidrkal Dobroslav 0:3, Krásl Libor 2:1, Kloz Daniel 1:2, WO 3:0, body hostů: Sosnovec Martin 2:1, Jirásek Zdeněk 3:1, Vala Martin 2:1, Beňuš Petr 3:0, WO 0:3), TJ Sokol Poděbrady - FK Kolín "C" 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pešek Jakub 0:3, Gebauer Lubomír 0:3, Vymazal Lukáš 0:3, Vojtíšek Miroslav 3:0, WO 0:4, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 3:0, Šembera David 2:1, Brant Pavel 2:1, Šembera Karel 2:1, WO 4:0),
22. kolo:
TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Sadská "C" 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Majer Pavel 2:1, Tivodar Michal 3:0, Kořínek Milan 2:1, Růžička Dušan 2:1, WO 2:2, body hostů: Počarovský Pavel 0:3, Motl Milan 1:2, Vydra Milan 1:2, Dvořák Jaroslav 1:2, WO 2:2), TJ Sokol Kostelec nad Černými lesy - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vacek Miroslav 4:0, Pokorný Jaroslav 4:0, Čihák Milan 2:1, Liška Jan 1:1, Pokorný Petr 1:0, WO 2:0, body hostů: Kokojan Tomáš 0:3, Šimek Jiří 0:4, Mucha Lubomír 1:3, Kemr Václav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Týnec nad Labem - TJ Klučov 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Valenta Richard 2:1, Brunclík Marek 2:0, Křeček Jiří 3:0, Moravec Stanislav 2:1, WO 6:0, body hostů: Kurel David 2:2, Douša Ivan 0:4, Dvořák Vladimír 0:3, WO 0:6), TJ Sokol Čáslav - SK Nová Ves I. 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zikmunda Zdeněk 3:1, Čakovský Milan st. 3:1, Cyrus Miroslav 3:1, Lövl Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Pych Luděk ml. 2:1, Petřík Petr 2:2, Pych Luděk 0:4, Březina Miroslav st. 0:4, WO 1:0), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sokol Kutná Hora "B" 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vymazal Lukáš 0:3, Mengr Miroslav ml. 0:3, Pešek Jakub 0:2, Gebauer Lubomír 0:2, WO 6:0, body hostů: Beňuš Petr 2:0, Mucha Ondřej 2:0, Vala Martin 3:0, Sosnovec Martin 3:0, WO 0:6), SK Městec Králové - FK Kolín "C" 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kloz Daniel 0:2, Šmíd Ondřej 2:0, Krásl Libor 3:0, Kubánek Josef 1:0, Šmidrkal Dobroslav 1:0, WO 8:0, body hostů: Mazurkiewicz Ivo 1:2, Šembera David 0:3, Brant Pavel 1:2, WO 0:8),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kutná Hora "C" 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sosnovec Martin 2:0, Vala Martin 2:0, Mucha Ondřej 2:1, Beňuš Petr 2:0, body hostů: Majer Pavel 0:3, Faltín Antonín 1:1, Kořínek Milan 0:2, Růžička Dušan 0:2), FK Kolín "C" - TJ Klučov 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrda Lukáš 2:1, Šembera Karel 1:2, Šembera David 0:3, Mazurkiewicz Ivo 2:2, body hostů: Martin Petr 3:1, Chlumský Petr 3:0, Kurel David 2:1, Trnka Václav 0:3), SK Městec Králové - TJ Sokol Poděbrady 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubánek Josef 2:0, Šmíd Ondřej 2:0, Krásl Libor 2:0, Kloz Daniel 2:0, body hostů: Doležal Martin 0:2, Votík Jan 0:2, Bartoš Jaroslav 0:2, Gebauer Ludvík 0:2), TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sadská "C" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Eliška Roman 2:1, Šimek Jiří 1:2, Kemr Václav 0:2, Kokojan Tomáš 1:2, Mucha Lubomír 0:1, body hostů: Motl Milan 1:2, Vydra Milan 3:0, Dvořák Jaroslav 3:0, Hubáček Jiří 1:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "C" - TJ Sokol Kutná Hora "B" 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Líbal Václav 0:3, Líbal Tomáš 0:3, Růžička Dušan 2:1, Tivodar Michal 2:1, body hostů: Cihlář Jan 2:1, Mucha Ondřej 1:2, Vala Martin 3:0, Beňuš Petr 2:1), TJ Klučov - FK Kolín "C" 9:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 2:2, Trnka Václav 1:2, Martin Petr 2:2, body hostů: Hrda Lukáš 2:2, Mazurkiewicz Ivo 4:0, Šembera Karel 1:3, Šembera David 0:3), TJ Sokol Poděbrady - SK Městec Králové 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Martin 0:2, Votík Jan 1:1, Gebauer Ludvík 0:3, Bartoš Jaroslav 0:2, body hostů: Vaníček Miroslav 3:0, Šmíd Ondřej 1:1, Kubánek Josef 2:0, Šmidrkal Dobroslav 2:0), TJ Sadská "C" - TJ Lokomotiva Nymburk "B" 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hubáček Jiří 1:2, Vydra Milan 3:0, Motl Milan 1:2, Dvořák Jaroslav 4:0, body hostů: Eliška Roman 2:2, Kokojan Tomáš 1:2, Mucha Lubomír 0:2, Šimek Jiří 1:2, Kemr Václav 0:1),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Sokol Kutná Hora "C" -:-, FK Kolín "C" - TJ Klučov -:-, SK Městec Králové - TJ Sokol Poděbrady -:-, TJ Lokomotiva Nymburk "B" - TJ Sadská "C" -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Klučov 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vala Martin 3:0, Sosnovec Martin 1:1, Beňuš Petr 2:1, Mucha Ondřej 2:1, body hostů: Chlumský Petr 1:2, Martin Petr 1:2, Kurel David 1:2, Trnka Václav 0:2), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sadská "C" 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoš Jaroslav 0:2, Doležal Martin 1:1, Votík Jan 0:3, Gebauer Ludvík 0:3, body hostů: Počarovský Pavel 2:1, Dvořák Jaroslav 3:0, Vydra Milan 2:0, Hubáček Jiří 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
TJ Klučov - TJ Sokol Kutná Hora "B" 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kurel David 3:1, Chlumský Petr 2:2, Trnka Václav 3:1, Martin Petr 1:3, body hostů: Sosnovec Martin 2:2, Vala Martin 1:3, Beňuš Petr 3:1, Mucha Ondřej 1:3), TJ Sadská "C" - TJ Sokol Poděbrady 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hubáček Jiří 1:2, Vydra Milan 2:1, Dvořák Jaroslav 2:1, Počarovský Pavel 3:1, body hostů: Votík Jan 2:2, Doležal Martin 2:1, Gebauer Ludvík 0:3, Bartoš Jaroslav 1:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
TJ Sokol Kutná Hora "B" - TJ Klučov 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mucha Ondřej 0:4, Beňuš Petr 2:1, Sosnovec Martin 3:0, Vala Martin 3:0, body hostů: Kurel David 1:2, Chlumský Petr 1:2, Trnka Václav 1:2, Martin Petr 2:2), TJ Sokol Poděbrady - TJ Sadská "C" -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy