Výsledky do novin
městská soutěž III.třídy
1. kolo:
Technika Brno B - Orel Šlapanice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škrášek Martin 3:1, Arbet Martin 0:2, Libus Jiří 3:1, Němec Karel 3:1, Lomovciv Petr 1:1, body hostů: Sýkora Miroslav 2:2, Polášek Josef 2:2, Novák Vojtěch 2:2, Julínek Petr 0:4), SKST Nový Lískovec C - Sokol Bílovice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 0:4, Hyspecký Petr 1:3, Kajanovič Filip 3:1, Holas Oldřich 0:4, body hostů: Knotek Michal 3:1, Kareš Matěj 2:2, Kozák Jan 4:0, Meluzín Tomáš 3:1), TJ Holásky E - Sokol Brno I H 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šatný Jiří 3:1, Tvarůžek Jiří 1:3, Vysloužil Jan 2:2, Šelc Martin 2:2, body hostů: Luner Petr 3:1, Ryšavý Filip 4:0, Babušík Tomáš 0:4, Janda Roman 1:3), TJ Holásky D - Univerzita Brno C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondruška Ladislav 3:1, Pazdera Miroslav 4:0, Kubísek Rudolf 3:1, Klimeš Viktor 3:1, body hostů: Byrtus David 2:2, Šíp Josef 0:4, Raszka Radim 0:4, Schuppler Petr 1:3), Sokol Líšeň E - Sokol Popůvky A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrazíková Anna 1:3, Halouzka Michal 1:3, Rozman Michal 4:0, Žák Jiří 3:1, body hostů: Popelka Jaroslav 2:2, Blaha Petr 2:2, Ureš Jan 3:1, Krejčí Milan 0:4), SaSM Brno B - KST Oltec Brno E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ohaňka Zdeněk 0:1, Hrabec Lukáš 2:2, Kucin Michal 3:0, Kleinhampl Miroslav 1:3, Burda Radim 1:2, WO 0:1, body hostů: Kouřil Martin 3:1, Hrůza Peter 1:3, Kříž Jaroslav 1:3, Hamadeh Nabil 3:0, WO 1:0),
2. kolo:
Orel Šlapanice B - KST Oltec Brno E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Julínek Petr 0:4, Sýkora Miroslav 1:3, Polášek Josef 2:2, Řezníček Miroslav 2:2, body hostů: Kouřil Martin 2:2, Cardová Kateřina 1:3, Hamadeh Nabil 4:0, Kříž Jaroslav 4:0), Sokol Popůvky A - SaSM Brno B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blecha Pavel 1:3, Blaha Petr 2:2, Buček Vladimír 0:4, Popelka Jaroslav 0:1, Blechová Iva 0:3, body hostů: Hrabec Lukáš 4:0, Burda Radim 1:1, Kleinhampl Miroslav 4:0, Kucin Michal 3:1, Kratochvíl Jan 1:1), Univerzita Brno C - Sokol Líšeň E 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schuppler Petr 1:3, Šíp Josef 0:4, Dvořáková Ivana 0:4, Byrtus David 1:3, body hostů: Žák Jiří 4:0, Ovesný Tomáš 4:0, Rozman Michal 3:1, Mrazíková Anna 3:1), Sokol Brno I H - TJ Holásky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlaváček Jan 1:3, Janda Roman 1:1, Ryšavý Filip 3:1, Babušík Tomáš 0:4, Nguyen Ahn Tuan 0:2, body hostů: Schlinger Stanislav 3:1, Sýkora Josef 3:1, Klimeš Viktor 2:2, Pazdera Miroslav 3:1), Sokol Bílovice A - TJ Holásky E 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Knotek Michal 3:1, Kozák Jan 0:4, Meluzín Tomáš 0:4, Kareš Matěj 0:4, body hostů: Šatný Jiří 4:0, Šelc Martin 3:1, Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 3:1), Technika Brno B - SKST Nový Lískovec C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Karel 4:0, Škrášek Martin 2:2, Libus Jiří 3:1, Lomovciv Petr 1:3, body hostů: Hyspecký Petr 0:4, Holík Tomáš 2:2, Kajanovič Filip 2:2, Dočkal Stanislav 2:2),
3. kolo:
SKST Nový Lískovec C - Orel Šlapanice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Holík Tomáš 4:0, Florián Petr 3:1, Kajanovič Filip 2:2, Klimeš Dominik 0:2, Holas Oldřich 0:2, body hostů: Řezníček Miroslav 2:2, Polášek Josef 2:2, Novák Vojtěch 2:2, Julínek Petr 1:3), TJ Holásky E - Technika Brno B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvarůžek Jiří 2:2, Vysloužil Jan 2:2, Šatný Jiří 4:0, Šelc Martin 3:1, body hostů: Němec Karel 3:1, Libus Jiří 2:2, Škrášek Martin 0:4, Arbet Martin 0:4), TJ Holásky D - Sokol Bílovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 2:2, Pazdera Miroslav 0:4, Kubísek Rudolf 0:4, Sýkora Josef 4:0, body hostů: Knotek Michal 3:1, Kozák Jan 3:1, Meluzín Tomáš 2:2, Oplatek Jiří 2:2), Sokol Líšeň E - Sokol Brno I H 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Jiří 2:2, Ovesný Tomáš 4:0, Rozman Michal 4:0, Halouzka Michal 2:2, body hostů: Holub Michal 1:1, Ryšavý Filip 1:3, Basovník Dalibor 2:2, Babušík Tomáš 0:4, Nguyen Ahn Tuan 0:2), SaSM Brno B - Univerzita Brno C 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hrabec Lukáš 2:1, Kleinhampl Miroslav 3:0, Lakomá Denisa 1:2, Kucin Michal 2:1, WO 5:0, body hostů: Raszka Radim 0:4, Schuppler Petr 2:2, Sláma Martin 2:2, WO 0:5), KST Oltec Brno E - Sokol Popůvky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Martin 1:3, Hrůza Peter 1:3, Hamadeh Nabil 3:1, Kříž Jaroslav 4:0, body hostů: Ureš Jan 3:1, Popelka Jaroslav 2:2, Zadák Karel st. 0:4, Blecha Pavel 2:2),
4. kolo:
Orel Šlapanice B - Sokol Popůvky A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filla Michal 4:0, Řezníček Miroslav 1:3, Novák Vojtěch 0:4, Polášek Josef 3:1, body hostů: Ureš Jan 2:2, Popelka Jaroslav 2:2, Blaha Petr 2:2, Blecha Pavel 2:2), Univerzita Brno C - KST Oltec Brno E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Byrtus David 1:3, Dvořáková Ivana 1:3, Sláma Martin 1:3, Schuppler Petr 1:3, body hostů: Kouřil Martin 3:1, Hrůza Peter 2:2, Hamadeh Nabil 4:0, Kříž Jaroslav 3:1), Sokol Brno I H - SaSM Brno B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janda Roman 4:0, Babušík Tomáš 1:3, Hlaváček Jan 1:2, Ryšavý Filip 3:1, Nguyen Ahn Tuan 0:1, body hostů: Burda Radim 2:2, Hrabec Lukáš 1:3, Kleinhampl Miroslav 1:3, Kucin Michal 3:1), Sokol Bílovice A - Sokol Líšeň E 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meluzín Tomáš 2:2, Knotek Michal 4:0, Kareš Matěj 1:3, Kozák Jan 2:2, body hostů: Rozman Michal 1:3, Mrazíková Anna 1:3, Ovesný Tomáš 2:2, Žák Jiří 3:1), Technika Brno B - TJ Holásky D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrášek Martin 2:2, Lomovciv Petr 0:4, Libus Jiří 2:2, Němec Karel 3:1, body hostů: Sýkora Josef 4:0, Vondruška Ladislav 2:2, Klimeš Viktor 1:3, Pazdera Miroslav 0:2, Schlinger Stanislav 2:0), SKST Nový Lískovec C - TJ Holásky E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Florián Petr 1:3, Holík Tomáš 0:4, Kajanovič Filip 1:3, Dočkal Stanislav 1:3, body hostů: Šatný Jiří 4:0, Šelc Martin 3:1, Vysloužil Jan 3:1, Škvařil Petr 3:1),
5. kolo:
TJ Holásky E - Orel Šlapanice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvarůžek Jiří 3:1, Šatný Jiří 4:0, Vysloužil Jan 4:0, Šelc Martin 4:0, body hostů: Řezníček Miroslav 0:4, Remeš Dominik 0:4, Polášek Josef 1:3, Frýb Jan 0:4), TJ Holásky D - SKST Nový Lískovec C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sýkora Josef 4:0, Vondruška Ladislav 3:1, Kubísek Rudolf 1:3, Schlinger Stanislav 4:0, body hostů: Štoček Dalibor 0:4, Holík Tomáš 1:3, Florián Petr 1:3, Kajanovič Filip 2:2), Sokol Líšeň E - Technika Brno B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrazíková Anna 1:3, Rozman Michal 1:3, Žák Jiří 3:1, Halouzka Michal 1:3, body hostů: Němec Karel 4:0, Škrášek Martin 2:2, Libus Jiří 3:1, Lomovciv Petr 1:3), SaSM Brno B - Sokol Bílovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kucin Michal 4:0, Hrabec Lukáš 0:3, Ohaňka Zdeněk 1:3, Kleinhampl Miroslav 1:3, Burda Radim 1:0, body hostů: Meluzín Tomáš 3:1, Kozák Jan 2:2, Kareš Matěj 2:2, Knotek Michal 2:2), KST Oltec Brno E - Sokol Brno I H 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kouřil Martin 1:2, Kříž Jaroslav 3:0, Hamadeh Nabil 3:0, Svoboda Miroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Janda Roman 2:2, Babušík Tomáš 1:3, Nguyen Ahn Tuan 1:3, WO 0:5), Sokol Popůvky A - Univerzita Brno C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Popelka Jaroslav 4:0, Blaha Petr 4:0, Blecha Pavel 2:2, Blechová Iva 2:2, body hostů: Sláma Martin 2:2, Šíp Josef 0:4, Schuppler Petr 2:2, Raszka Radim 0:4),
6. kolo:
Orel Šlapanice B - Univerzita Brno C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šmerda Zdeněk 1:3, Sýkora Miroslav 4:0, Polášek Josef 3:1, Řezníček Miroslav 2:2, body hostů: Raszka Radim 0:4, Sláma Martin 3:1, Dvořáková Ivana 1:3, Schuppler Petr 2:2), Sokol Brno I H - Sokol Popůvky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janda Roman 3:1, Nguyen Ahn Tuan 0:4, Hlaváček Jan 1:3, Babušík Tomáš 3:1, body hostů: Popelka Jaroslav 2:2, Blecha Pavel 1:3, Blechová Iva 2:2, Ureš Jan 4:0), Sokol Bílovice A - KST Oltec Brno E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 2:2, Kareš Matěj 1:1, Knotek Michal 4:0, Muzikář René 2:2, Havelka Libor 0:2, body hostů: Kouřil Martin 0:4, Hamadeh Nabil 3:1, Svoboda Miroslav 1:3, Kříž Jaroslav 3:1), Technika Brno B - SaSM Brno B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Karel 3:1, Libus Jiří 4:0, Škrášek Martin 3:0, Arbet Martin 1:3, WO 0:1, body hostů: Burda Radim 0:3, Hrabec Lukáš 1:3, Kleinhampl Miroslav 1:3, Kucin Michal 2:1, Kratochvíl Jan 0:1, WO 1:0), SKST Nový Lískovec C - Sokol Líšeň E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kajanovič Filip 2:2, Prokop Martin 1:3, Holík Tomáš 3:1, Florián Petr 4:0, body hostů: Halouzka Michal 2:2, Gottvald Ivo 2:2, Mrazíková Anna 2:2, Rozman Michal 0:4), TJ Holásky E - TJ Holásky D 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šelc Martin 4:0, Tvarůžek Jiří 4:0, Škvařil Petr 4:0, Vysloužil Jan 4:0, body hostů: Buchta Štěpán 0:4, Anděl Radomír 0:4, Špondr Martin 0:4, Anděl Tomáš 0:4),
7. kolo:
TJ Holásky D - Orel Šlapanice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vondruška Ladislav 3:1, Sýkora Josef 4:0, Klimeš Viktor 4:0, Schlinger Stanislav 3:1, body hostů: Medek Vratislav 0:4, Remeš Dominik 2:2, Polášek Josef 0:4, Šmerda Zdeněk 0:4), Sokol Líšeň E - TJ Holásky E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žák Jiří 1:3, Mrazíková Anna 2:2, Rozman Michal 1:3, Halouzka Michal 1:3, body hostů: Tvarůžek Jiří 0:2, Šatný Jiří 4:0, Vysloužil Jan 3:1, Šelc Martin 3:1, Škvařil Petr 1:1), SaSM Brno B - SKST Nový Lískovec C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lakomá Denisa 1:3, Kleinhampl Miroslav 0:1, Kucin Michal 4:0, Hrabec Lukáš 1:3, Kratochvíl Jan 0:3, body hostů: Florián Petr 3:1, Kajanovič Filip 3:1, Holík Tomáš 3:1, Štoček Dalibor 1:3), KST Oltec Brno E - Technika Brno B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Martin 3:1, Hamadeh Nabil 3:1, Kříž Jaroslav 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, body hostů: Němec Karel 3:1, Libus Jiří 3:1, Škrášek Martin 0:4, Arbet Martin 0:4), Sokol Popůvky A - Sokol Bílovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Popelka Jaroslav 1:3, Blecha Pavel 0:4, Zadák Karel ml. 0:4, Ureš Jan 1:3, body hostů: Kozák Jan 3:1, Kareš Matěj 3:1, Muzikář René 4:0, Knotek Michal 4:0), Univerzita Brno C - Sokol Brno I H 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sláma Martin 1:3, Dvořáková Ivana 1:3, Schuppler Petr 0:4, Byrtus David 1:3, body hostů: Ryšavý Filip 4:0, Proks Ivo 4:0, Babušík Tomáš 1:3, Janda Roman 4:0),
8. kolo:
Orel Šlapanice B - Sokol Brno I H 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filla Michal 2:2, Sýkora Miroslav 2:2, Polášek Josef 2:2, Řezníček Miroslav 2:2, body hostů: Basovník Dalibor 3:1, Proks Ivo 4:0, Nguyen Ahn Tuan 0:4, Janda Roman 1:3), Sokol Bílovice A - Univerzita Brno C 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kareš Matěj 4:0, Knotek Michal 2:0, Kozák Jan 4:0, Muzikář René 4:0, Havelka Libor 1:1, body hostů: Schuppler Petr 0:4, Raszka Radim 0:4, Šíp Josef 0:4, Byrtus David 1:3), Technika Brno B - Sokol Popůvky A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Karel 3:1, Libus Jiří 4:0, Škrášek Martin 2:2, Lomovciv Petr 2:2, body hostů: Popelka Jaroslav 2:2, Ureš Jan 1:3, Blecha Pavel 0:4, Blaha Petr 2:2), SKST Nový Lískovec C - KST Oltec Brno E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kajanovič Filip 3:1, Holík Tomáš 2:2, Štoček Dalibor 1:3, Hyspecký Petr 1:3, body hostů: Kouřil Martin 3:1, Pečenka Karel 0:4, Hamadeh Nabil 3:1, Kříž Jaroslav 3:1), TJ Holásky E - SaSM Brno B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tvarůžek Jiří 1:3, Šatný Jiří 3:0, Vysloužil Jan 4:0, Šelc Martin 2:2, WO 0:1, body hostů: Kucin Michal 1:3, Kleinhampl Miroslav 0:3, Ohaňka Zdeněk 2:1, Hrabec Lukáš 2:2, Kotas Martin 0:1, WO 1:0), TJ Holásky D - Sokol Líšeň E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 1:3, Sýkora Josef 3:1, Klimeš Viktor 1:3, Schlinger Stanislav 3:1, body hostů: Gottvald Ivo 2:2, Mrazíková Anna 0:4, Žák Jiří 2:2, Ovesný Tomáš 4:0),
9. kolo:
Sokol Líšeň E - Orel Šlapanice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrazíková Anna 2:2, Žák Jiří 3:1, Rozman Michal 2:2, Nováček Jiří 2:2, body hostů: Filla Michal 4:0, Řezníček Miroslav 0:4, Polášek Josef 2:2, Novák Vojtěch 1:3), SaSM Brno B - TJ Holásky D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinhampl Miroslav 2:2, Kucin Michal 2:2, Hrabec Lukáš 0:3, Lakomá Denisa 1:3, WO 1:0, body hostů: Schlinger Stanislav 4:0, Sýkora Josef 4:0, Klimeš Viktor 2:2, Pazdera Miroslav 0:3, WO 0:1), KST Oltec Brno E - TJ Holásky E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Turzík Vlastimil 2:2, Kouřil Martin 1:3, Hamadeh Nabil 2:2, Kříž Jaroslav 1:3, body hostů: Šelc Martin 2:2, Šatný Jiří 4:0, Škvařil Petr 1:3, Vysloužil Jan 3:1), Sokol Popůvky A - SKST Nový Lískovec C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ureš Jan 3:1, Popelka Jaroslav 1:3, Zadák Karel ml. 3:1, Blecha Pavel 2:2, body hostů: Prokop Martin 0:4, Holík Tomáš 2:2, Hyspecký Petr 1:3, Kajanovič Filip 4:0), Univerzita Brno C - Technika Brno B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Schuppler Petr 1:2, Sláma Martin 2:2, Šíp Josef 1:3, Dvořáková Ivana 1:3, WO 0:1, body hostů: Němec Karel 4:0, Škrášek Martin 1:2, Libus Jiří 4:0, Lomovciv Petr 1:3, WO 1:0), Sokol Brno I H - Sokol Bílovice A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Babušík Tomáš 0:4, Janda Roman 4:0, Proks Ivo 4:0, Ryšavý Filip 4:0, body hostů: Kareš Matěj 1:3, Kozák Jan 1:3, Meluzín Tomáš 1:3, Oplatek Jiří 1:3),
10. kolo:
Orel Šlapanice B - Sokol Bílovice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filla Michal 3:1, Sýkora Miroslav 3:1, Polášek Josef 0:4, Řezníček Miroslav 1:3, body hostů: Kozák Jan 2:2, Kareš Matěj 1:3, Muzikář René 3:1, Knotek Michal 3:1), Technika Brno B - Sokol Brno I H 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Karel 3:1, Škrášek Martin 1:3, Libus Jiří 2:2, Lomovciv Petr 1:3, body hostů: Ryšavý Filip 2:2, Proks Ivo 4:0, Babušík Tomáš 0:4, Janda Roman 3:1), SKST Nový Lískovec C - Univerzita Brno C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kajanovič Filip 4:0, Florián Petr 3:1, Holík Tomáš 2:2, Hyspecký Petr 1:3, body hostů: Dvořáková Ivana 1:3, Raszka Radim 0:4, Schuppler Petr 3:1, Byrtus David 2:2), TJ Holásky E - Sokol Popůvky A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šatný Jiří 4:0, Škvařil Petr 4:0, Vysloužil Jan 4:0, Šelc Martin 4:0, body hostů: Popelka Jaroslav 0:4, Blaha Petr 0:4, Ureš Jan 0:4, Blecha Pavel 0:4), TJ Holásky D - KST Oltec Brno E 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 1:3, Sýkora Josef 2:2, Klimeš Viktor 0:4, Schlinger Stanislav 2:1, WO 0:1, body hostů: Kouřil Martin 2:2, Turzík Vlastimil 2:2, Kříž Jaroslav 3:0, Hamadeh Nabil 3:1, WO 1:0), Sokol Líšeň E - SaSM Brno B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rozman Michal 4:0, Komárková Jana 2:2, Nováček Jiří 1:3, Žák Jiří 3:1, body hostů: Lakomá Denisa 0:4, Kleinhampl Miroslav 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, Kucin Michal 2:2),
11. kolo:
SaSM Brno B - Orel Šlapanice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleinhampl Miroslav 4:0, Hrabec Lukáš 4:0, Kucin Michal 4:0, Ohaňka Zdeněk 2:2, body hostů: Řezníček Miroslav 1:3, Polášek Josef 0:4, Sýkora Miroslav 0:4, Filla Michal 1:3), KST Oltec Brno E - Sokol Líšeň E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Martin 3:1, Cardová Kateřina 1:3, Hamadeh Nabil 3:1, Kříž Jaroslav 2:2, body hostů: Rozman Michal 3:1, Ovesný Tomáš 3:1, Halouzka Michal 1:3, Žák Jiří 0:4), Sokol Popůvky A - TJ Holásky D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zadák Karel ml. 3:1, Popelka Jaroslav 1:3, Blecha Pavel 1:3, Blaha Petr 1:3, body hostů: Sýkora Josef 4:0, Schlinger Stanislav 3:1, Klimeš Viktor 3:1, Pazdera Miroslav 0:4), Univerzita Brno C - TJ Holásky E 4:14 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sláma Martin 0:4, Byrtus David 2:1, Šíp Josef 1:3, WO 1:5, body hostů: Šelc Martin 3:0, Vysloužil Jan 2:1, Zimola Ondřej 2:1, Škvařil Petr 1:1, WO 5:1), Sokol Brno I H - SKST Nový Lískovec C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babušík Tomáš 1:3, Janda Roman 2:1, Proks Ivo 3:1, Nguyen Ahn Tuan 1:3, WO 0:1, body hostů: Florián Petr 3:1, Holík Tomáš 2:2, Hyspecký Petr 0:3, Kajanovič Filip 3:1, WO 1:0), Sokol Bílovice A - Technika Brno B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozák Jan 2:2, Meluzín Tomáš 0:4, Oplatek Jiří 1:3, Kareš Matěj 1:3, body hostů: Němec Karel 4:0, Libus Jiří 4:0, Škrášek Martin 3:1, Lomovciv Petr 1:3),
12. kolo:
Orel Šlapanice B - Technika Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filla Michal 4:0, Sýkora Miroslav 1:3, Řezníček Miroslav 1:3, Polášek Josef 1:3, body hostů: Němec Karel 3:1, Libus Jiří 3:1, Škrášek Martin 1:3, Lomovciv Petr 2:2), Sokol Bílovice A - SKST Nový Lískovec C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kareš Matěj 4:0, Kozák Jan 3:0, Knotek Michal 3:1, Muzikář René 2:0, WO 1:2, body hostů: Florián Petr 0:3, Kajanovič Filip 1:2, Holík Tomáš 0:3, Hyspecký Petr 0:4, WO 2:1), Sokol Brno I H - TJ Holásky E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Luner Petr 0:3, Janda Roman 0:1, Proks Ivo 1:3, Ryšavý Filip 3:1, Babušík Tomáš 0:3, WO 1:0, body hostů: Šatný Jiří 3:0, Javůrek Leoš 2:1, Vysloužil Jan 2:2, Šelc Martin 4:0, Tvarůžek Jiří 0:1, WO 0:1), Univerzita Brno C - TJ Holásky D 0:18 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíp Josef 0:4, Sláma Martin 0:4, Dvořáková Ivana 0:4, WO 0:5, body hostů: Sýkora Josef 3:0, Vondruška Ladislav 3:0, Pazdera Miroslav 3:0, Klimeš Viktor 3:0, WO 5:0), Sokol Popůvky A - Sokol Líšeň E 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Petr 3:1, Blecha Pavel 1:3, Zadák Karel st. 0:4, Buček Vladimír 0:4, body hostů: Mrazíková Anna 3:1, Rozman Michal 3:1, Žák Jiří 3:1, Halouzka Michal 3:1), KST Oltec Brno E - SaSM Brno B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Martin 3:1, Hrůza Peter 2:2, Kříž Jaroslav 4:0, Hamadeh Nabil 4:0, body hostů: Kleinhampl Miroslav 0:4, Ohaňka Zdeněk 0:4, Hrabec Lukáš 1:3, Kucin Michal 2:2),
13. kolo:
KST Oltec Brno E - Orel Šlapanice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Martin 3:1, Hamadeh Nabil 4:0, Kříž Jaroslav 3:1, Hrůza Peter 2:2, body hostů: Filla Michal 3:1, Řezníček Miroslav 1:3, Polášek Josef 0:4, Sýkora Miroslav 0:4), SaSM Brno B - Sokol Popůvky A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kleinhampl Miroslav 3:1, Hrabec Lukáš 4:0, Kucin Michal 4:0, Ohaňka Zdeněk 2:2, body hostů: Blecha Pavel 0:4, Blaha Petr 1:3, Popelka Jaroslav 1:3, Buček Vladimír 1:3), Sokol Líšeň E - Univerzita Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mrazíková Anna 1:3, Rozman Michal 3:1, Žák Jiří 3:1, Vybíral Zdeněk 0:4, body hostů: Schuppler Petr 2:2, Sláma Martin 1:3, Krchňák Daniel 4:0, Šíp Josef 2:2), TJ Holásky D - Sokol Brno I H 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 1:3, Sýkora Josef 4:0, Klimeš Viktor 0:4, Schlinger Stanislav 2:2, body hostů: Ryšavý Filip 3:1, Proks Ivo 2:2, Babušík Tomáš 2:2, Janda Roman 2:2), TJ Holásky E - Sokol Bílovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šatný Jiří 4:0, Javůrek Leoš 2:2, Vysloužil Jan 2:2, Šelc Martin 1:3, body hostů: Knotek Michal 2:2, Kozák Jan 3:1, Kareš Matěj 1:3, Adámek Milan 1:3), SKST Nový Lískovec C - Technika Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dočkal Stanislav 2:2, Podhrázský Martin 0:2, Florián Petr 2:2, Holík Tomáš 2:2, Prokop Martin 1:1, body hostů: Němec Karel 3:1, Libus Jiří 3:1, Škrášek Martin 1:3, Lomovciv Petr 2:2),
14. kolo:
Orel Šlapanice B - SKST Nový Lískovec C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Filla Michal 3:1, Sýkora Miroslav 4:0, Řezníček Miroslav 2:2, Polášek Josef 1:3, body hostů: Dočkal Stanislav 2:2, Hyspecký Petr 0:4, Kajanovič Filip 2:2, Holík Tomáš 2:2), Technika Brno B - TJ Holásky E 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Karel 4:0, Libus Jiří 1:3, Škrášek Martin 1:3, Auda Jan 0:4, body hostů: Tvarůžek Jiří 0:2, Šatný Jiří 3:1, Šelc Martin 3:1, Vysloužil Jan 3:1, Zimola Ondřej 1:1), Sokol Bílovice A - TJ Holásky D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozák Jan 1:2, Kareš Matěj 0:4, Knotek Michal 0:4, Muzikář René 3:0, Meluzín Tomáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Sýkora Josef 4:0, Schlinger Stanislav 2:1, Vondruška Ladislav 3:1, Klimeš Viktor 2:2, WO 0:1), Sokol Brno I H - Sokol Líšeň E 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Nguyen Ahn Tuan 0:3, Proks Ivo 2:1, Ryšavý Filip 2:1, Babušík Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Gottvald Ivo 3:1, Halouzka Michal 2:2, Rozman Michal 3:1, WO 0:5), Univerzita Brno C - SaSM Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schuppler Petr 1:3, Sláma Martin 2:2, Krchňák Daniel 3:1, Šíp Josef 1:3, body hostů: Burda Radim 2:2, Ohaňka Zdeněk 0:4, Hrabec Lukáš 3:1, Kucin Michal 4:0), Sokol Popůvky A - KST Oltec Brno E 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zadák Karel ml. 2:2, Blecha Pavel 2:2, Ureš Jan 1:2, Blaha Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Hamadeh Nabil 3:1, Pečenka Karel 0:1, Kříž Jaroslav 4:0, Hrůza Peter 1:2, Svoboda Miroslav 1:2, WO 1:0),
15. kolo:
Sokol Popůvky A - Orel Šlapanice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ureš Jan 3:0, Zadák Karel ml. 3:1, Blecha Pavel 2:1, Blaha Petr 2:1, WO 2:1, body hostů: Polášek Josef 0:2, Sýkora Miroslav 2:1, Julínek Petr 1:3, Šmerda Zdeněk 0:4, WO 1:2), KST Oltec Brno E - Univerzita Brno C 15:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koláček Michal 2:0, Kříž Jaroslav 3:0, Hamadeh Nabil 3:0, Hrůza Peter 2:1, Cardová Kateřina 0:1, WO 5:0, body hostů: Raszka Radim 0:4, Byrtus David 1:3, Sláma Martin 1:3, WO 0:5), SaSM Brno B - Sokol Brno I H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kleinhampl Miroslav 3:1, Hrabec Lukáš 3:1, Kucin Michal 2:1, Burda Radim 2:2, WO 1:0, body hostů: Proks Ivo 3:1, Babušík Tomáš 0:4, Nguyen Ahn Tuan 0:4, Janda Roman 2:1, WO 0:1), Sokol Líšeň E - Sokol Bílovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mrazíková Anna 1:3, Gottvald Ivo 2:2, Rozman Michal 3:1, Halouzka Michal 3:1, body hostů: Kozák Jan 0:4, Knotek Michal 3:1, Kareš Matěj 1:3, Meluzín Tomáš 3:1), TJ Holásky D - Technika Brno B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 1:3, Sýkora Josef 3:1, Klimeš Viktor 2:2, Schlinger Stanislav 2:2, body hostů: Libus Jiří 3:1, Němec Karel 4:0, Auda Antonín 0:4, Škrášek Martin 1:3), TJ Holásky E - SKST Nový Lískovec C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Jan 4:0, Šatný Jiří 2:0, Škvařil Petr 4:0, Šelc Martin 4:0, Tvarůžek Jiří 2:0, body hostů: Štoček Dalibor 0:4, Prokop Martin 0:4, Florián Petr 0:4, Holas Oldřich 0:4),
16. kolo:
Orel Šlapanice B - TJ Holásky E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sýkora Miroslav 1:3, Řezníček Miroslav 0:4, Šmerda Zdeněk 0:4, Julínek Petr 2:2, body hostů: Vysloužil Jan 4:0, Škvařil Petr 3:1, Tvarůžek Jiří 3:1, Šelc Martin 3:1), SKST Nový Lískovec C - TJ Holásky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Tomáš 1:2, Kajanovič Filip 1:3, Hyspecký Petr 0:3, Dvořáček Jan 1:3, WO 1:1, body hostů: Sýkora Josef 4:0, Schlinger Stanislav 3:0, Klimeš Viktor 4:0, Pazdera Miroslav 0:3, WO 1:1), Technika Brno B - Sokol Líšeň E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Karel 3:1, Libus Jiří 4:0, Škrášek Martin 3:1, Lomovciv Petr 3:1, body hostů: Hanáková Ilona 0:4, Zemanová Irena 0:4, Rozman Michal 3:1, Halouzka Michal 0:4), Sokol Bílovice A - SaSM Brno B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kareš Matěj 3:1, Muzikář René 0:1, Knotek Michal 3:1, Kozák Jan 1:3, Meluzín Tomáš 1:2, body hostů: Ohaňka Zdeněk 0:4, Burda Radim 3:1, Hrabec Lukáš 2:2, Kucin Michal 1:0, Kleinhampl Miroslav 2:1), Sokol Brno I H - KST Oltec Brno E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babušík Tomáš 1:3, Janda Roman 2:2, Proks Ivo 1:3, Ryšavý Filip 3:1, body hostů: Kouřil Martin 2:2, Hrůza Peter 1:3, Kříž Jaroslav 0:2, Hamadeh Nabil 4:0, Turzík Vlastimil 2:0), Univerzita Brno C - Sokol Popůvky A 2:16 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šíp Josef 1:3, Schuppler Petr 0:1, Sláma Martin 1:3, WO 0:8, body hostů: Buček Vladimír 0:2, Popelka Jaroslav 3:0, Blaha Petr 2:0, Blecha Pavel 2:0, WO 8:0),
17. kolo:
Univerzita Brno C - Orel Šlapanice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Byrtus David 2:2, Krchňák Daniel 3:1, Šíp Josef 3:1, Sláma Martin 3:1, body hostů: Sýkora Miroslav 2:2, Julínek Petr 0:4, Králová Lucie 1:3, Remeš Dominik 2:2), Sokol Popůvky A - Sokol Brno I H 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaha Petr 2:2, Popelka Jaroslav 1:3, Blecha Pavel 2:2, Otoupalík Karel 0:3, Doležal Jiří 0:1, body hostů: Ryšavý Filip 3:1, Proks Ivo 3:1, Babušík Tomáš 1:3, Janda Roman 4:0), KST Oltec Brno E - Sokol Bílovice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Martin 0:2, Hamadeh Nabil 4:0, Kříž Jaroslav 2:2, Turzík Vlastimil 3:1, Hrůza Peter 0:2, body hostů: Muzikář René 2:2, Kozák Jan 2:2, Kareš Matěj 1:3, Knotek Michal 2:2), SaSM Brno B - Technika Brno B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleinhampl Miroslav 2:2, Hrabec Lukáš 2:2, Kucin Michal 3:1, Burda Radim 2:2, body hostů: Němec Karel 4:0, Libus Jiří 3:1, Lomovciv Petr 0:4, Škrášek Martin 0:4), Sokol Líšeň E - SKST Nový Lískovec C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mrazíková Anna 2:2, Halouzka Michal 4:0, Rozman Michal 1:3, Žák Jiří 1:3, body hostů: Dočkal Stanislav 3:1, Kajanovič Filip 2:2, Holík Tomáš 2:2, Dvořáček Jan 1:3), TJ Holásky D - TJ Holásky E 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 4:0, Pazdera Miroslav 4:0, Kubísek Rudolf 4:0, Klimeš Viktor 4:0, body hostů: Kocián Jaroslav 0:4, Břížďala Jiří 0:4, Bišof Radim 0:4, Rýdl Jan 0:3, Škvařil Petr 0:1),
18. kolo:
Orel Šlapanice B - TJ Holásky D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Julínek Petr 1:3, Sýkora Miroslav 0:4, Řezníček Miroslav 2:2, Polášek Josef 1:3, body hostů: Sýkora Josef 4:0, Schlinger Stanislav 4:0, Klimeš Viktor 3:1, Pazdera Miroslav 1:3), TJ Holásky E - Sokol Líšeň E 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Jan 3:1, Šatný Jiří 2:0, Škvařil Petr 2:2, Šelc Martin 3:1, WO 0:2, body hostů: Halouzka Michal 0:4, Rozman Michal 3:1, Zemanová Irena 0:3, Gottvald Ivo 1:2, WO 2:0), SKST Nový Lískovec C - SaSM Brno B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Holík Tomáš 2:2, Štoček Dalibor 0:4, Podhrázský Martin 0:2, Dvořáček Jan 3:1, Prokop Martin 1:1, body hostů: Kleinhampl Miroslav 2:2, Ohaňka Zdeněk 3:1, Hrabec Lukáš 2:2, Kucin Michal 3:1), Technika Brno B - KST Oltec Brno E 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Škrášek Martin 0:4, Lomovciv Petr 1:3, Němec Karel 3:1, Libus Jiří 3:1, body hostů: Kouřil Martin 1:1, Turzík Vlastimil 2:2, Kříž Jaroslav 2:2, Hamadeh Nabil 4:0, Hrůza Peter 0:2), Sokol Bílovice A - Sokol Popůvky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meluzín Tomáš 2:1, Kozák Jan 2:2, Knotek Michal 3:1, Muzikář René 4:0, WO 1:0, body hostů: Blaha Petr 0:4, Ureš Jan 1:2, Zadák Karel ml. 3:1, Blecha Pavel 0:4, WO 0:1), Sokol Brno I H - Univerzita Brno C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Babušík Tomáš 3:0, Proks Ivo 2:1, Hlaváček Jan 1:2, Janda Roman 1:0, Nguyen Ahn Tuan 0:2, WO 5:0, body hostů: Sláma Martin 2:2, Šíp Josef 3:1, Schuppler Petr 0:4, WO 0:5),
19. kolo:
Sokol Brno I H - Orel Šlapanice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Babušík Tomáš 2:2, Brázdová Marie 0:4, Proks Ivo 2:0, Ryšavý Filip 4:0, Nguyen Ahn Tuan 0:2, body hostů: Sýkora Miroslav 2:2, Remeš Dominik 1:3, Řezníček Miroslav 2:2, Julínek Petr 3:1), Univerzita Brno C - Sokol Bílovice A 6:12 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šíp Josef 2:2, Sláma Martin 1:2, Byrtus David 1:3, WO 1:5, body hostů: Kozák Jan 2:1, Havelka Libor 0:3, Muzikář René 2:0, Knotek Michal 3:0, WO 5:1), Sokol Popůvky A - Technika Brno B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ureš Jan 1:3, Popelka Jaroslav 3:1, Blecha Pavel 0:4, Blaha Petr 3:1, body hostů: Němec Karel 3:1, Škrášek Martin 2:2, Lomovciv Petr 1:3, Libus Jiří 3:1), KST Oltec Brno E - SKST Nový Lískovec C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Martin 2:2, Hrůza Peter 3:1, Kříž Jaroslav 2:2, Hamadeh Nabil 4:0, body hostů: Šutera Ondřej 0:2, Kajanovič Filip 3:1, Holík Tomáš 0:4, Dvořáček Jan 2:2, Štoček Dalibor 0:2), SaSM Brno B - TJ Holásky E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleinhampl Miroslav 1:3, Hrabec Lukáš 2:2, Kucin Michal 1:3, Burda Radim 1:3, body hostů: Šelc Martin 3:1, Tvarůžek Jiří 3:1, Vysloužil Jan 3:1, Škvařil Petr 2:2), Sokol Líšeň E - TJ Holásky D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halouzka Michal 2:1, Zemanová Irena 1:3, Rozman Michal 0:4, Mrazíková Anna 1:3, WO 1:0, body hostů: Sýkora Josef 4:0, Schlinger Stanislav 3:0, Vondruška Ladislav 2:2, Klimeš Viktor 2:2, WO 0:1),
20. kolo:
Orel Šlapanice B - Sokol Líšeň E 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Filla Michal 1:2, Sýkora Miroslav 2:1, Řezníček Miroslav 0:3, Polášek Josef 0:3, WO 5:0, body hostů: Ovesný Tomáš 4:0, Halouzka Michal 3:1, Rozman Michal 2:2, WO 0:5), TJ Holásky D - SaSM Brno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 2:2, Sýkora Josef 4:0, Pazdera Miroslav 1:3, Schlinger Stanislav 2:2, body hostů: Kleinhampl Miroslav 2:2, Burda Radim 0:4, Hrabec Lukáš 2:2, Kucin Michal 3:1), TJ Holásky E - KST Oltec Brno E 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tvarůžek Jiří 1:3, Vysloužil Jan 2:2, Škvařil Petr 3:1, Šelc Martin 3:1, body hostů: Kouřil Martin 0:4, Hrůza Peter 1:3, Kříž Jaroslav 2:2, Hamadeh Nabil 4:0), SKST Nový Lískovec C - Sokol Popůvky A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Holík Tomáš 1:2, Prokop Martin 1:3, Vítkovič Martin 1:3, Štoček Dalibor 0:4, WO 1:0, body hostů: Blaha Petr 4:0, Ureš Jan 1:2, Popelka Jaroslav 4:0, Blecha Pavel 3:1, WO 0:1), Technika Brno B - Univerzita Brno C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Němec Karel 3:0, Libus Jiří 3:0, Škrášek Martin 3:0, Lomovciv Petr 1:2, WO 5:0, body hostů: Dvořáková Ivana 0:4, Šíp Josef 1:3, Sláma Martin 1:3, WO 0:5), Sokol Bílovice A - Sokol Brno I H 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kareš Matěj 3:1, Kozák Jan 3:1, Adámek Milan 4:0, Muzikář René 3:0, Meluzín Tomáš 0:1, body hostů: Babušík Tomáš 3:1, Brázdová Marie 0:4, Hlaváček Jan 0:4, Nguyen Ahn Tuan 0:4),
21. kolo:
Sokol Bílovice A - Orel Šlapanice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozák Jan 4:0, Kareš Matěj 4:0, Knotek Michal 2:1, Muzikář René 4:0, WO 0:1, body hostů: Řezníček Miroslav 0:4, Remeš Dominik 1:3, Polášek Josef 0:4, Julínek Petr 0:3, WO 1:0), Sokol Brno I H - Technika Brno B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Babušík Tomáš 0:4, Nguyen Ahn Tuan 0:4, Brázdová Marie 0:4, Holub Michal 2:2, body hostů: Němec Karel 4:0, Libus Jiří 4:0, Škrášek Martin 3:1, Lomovciv Petr 3:1), Univerzita Brno C - SKST Nový Lískovec C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krchňák Daniel 2:0, Byrtus David 3:1, Šíp Josef 3:1, Sláma Martin 4:0, Dvořáková Ivana 0:2, body hostů: Prokop Martin 0:4, Vítkovič Martin 1:3, Štoček Dalibor 3:1, Holas Oldřich 0:4), Sokol Popůvky A - TJ Holásky E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Doležal Jiří 0:4, Blecha Pavel 0:4, Ureš Jan 1:3, Blaha Petr 1:2, WO 1:0, body hostů: Šatný Jiří 3:0, Šelc Martin 3:1, Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 4:0, WO 0:1), KST Oltec Brno E - TJ Holásky D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Martin 2:2, Hrůza Peter 1:3, Cardová Kateřina 0:4, Hamadeh Nabil 3:1, body hostů: Sýkora Josef 4:0, Schlinger Stanislav 3:1, Klimeš Viktor 2:2, Pazdera Miroslav 1:3), SaSM Brno B - Sokol Líšeň E 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kleinhampl Miroslav 2:2, Hrabec Lukáš 3:1, Kucin Michal 2:2, Ohaňka Zdeněk 1:3, body hostů: Halouzka Michal 1:3, Ovesný Tomáš 4:0, Rozman Michal 1:3, Augustin Jan 2:2),
22. kolo:
Orel Šlapanice B - SaSM Brno B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Filla Michal 4:0, Sýkora Miroslav 3:1, Remeš Dominik 1:3, Polášek Josef 1:3, body hostů: Hrabec Lukáš 3:1, Kleinhampl Miroslav 2:2, Ohaňka Zdeněk 1:3, Burda Radim 1:3), Sokol Líšeň E - KST Oltec Brno E 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Halouzka Michal 0:4, Mrazíková Anna 0:4, Rozman Michal 2:2, Žák Jiří 2:2, body hostů: Kouřil Martin 3:1, Turzík Vlastimil 4:0, Hrůza Peter 2:2, Hamadeh Nabil 3:1), TJ Holásky D - Sokol Popůvky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondruška Ladislav 3:1, Klimeš Viktor 2:2, Pazdera Miroslav 0:4, Sýkora Josef 4:0, body hostů: Blaha Petr 2:2, Popelka Jaroslav 3:1, Blecha Pavel 1:3, Buček Vladimír 1:3), TJ Holásky E - Univerzita Brno C 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šelc Martin 3:0, Vysloužil Jan 3:0, Tvarůžek Jiří 2:1, Šatný Jiří 1:0, Škvařil Petr 1:1, WO 5:0, body hostů: Šíp Josef 0:4, Sláma Martin 2:2, Dvořáková Ivana 0:4, WO 0:5), SKST Nový Lískovec C - Sokol Brno I H 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Florián Petr 2:2, Dočkal Stanislav 4:0, Holík Tomáš 4:0, Klimeš Dominik 3:1, body hostů: Babušík Tomáš 0:4, Holub Michal 2:2, Hlaváček Jan 0:4, Nguyen Ahn Tuan 1:3), Technika Brno B - Sokol Bílovice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Karel 3:1, Lomovciv Petr 0:4, Libus Jiří 3:1, Škrášek Martin 0:2, Auda Antonín 0:2, body hostů: Kareš Matěj 2:2, Muzikář René 4:0, Kozák Jan 2:2, Knotek Michal 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy