Výsledky do novin
městská soutěž IV.třídy
1. kolo:
SKST Nový Lískovec D - Orel Šlapanice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Podhrázský Martin 1:3, Klimeš Dominik 0:4, Štoček Dalibor 1:3, Florián Petr 3:1, body hostů: Novák Vojtěch 4:0, Šmerda Zdeněk 2:2, Klimeš Petr 3:1, Medek Vratislav 2:2), Sokol Sokolnice B - Sokol Židenice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Radek 1:3, Kukla Marek st. 2:2, Černý Jaroslav 1:3, Jandl Pavel 0:4, body hostů: Sedlář Jaroslav 3:1, Kusák Ivo 4:0, Milichovský Josef 3:1, Nečas Igor 2:2), Salesko Líšeň B - Sokol Líšeň F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pollak Vojtěch 2:2, Horvath Dominik 0:4, Nečas Michal 2:2, Bartoň Petr 0:4, body hostů: Hanáková Ilona 3:1, Zemanová Irena 2:2, Nováček Jiří 4:0, Halouzka Michal 3:1), SK Slatina I - TJ Holásky F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhárek František 1:3, Halický Roman 2:2, Novák Jakub 1:3, Linhárek Jan 3:1, body hostů: Mašek Michal 3:1, Zimola Ondřej 2:2, Škvařil Petr 4:0, Kocián Jaroslav 0:4), Sokol Bílovice B - Salesko Líšeň A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meluzín Tomáš 4:0, Oplatek Jiří 4:0, Koláček Jan ml. 4:0, Uličný Petr 4:0, body hostů: Švarc Jakub 0:4, Belka Jan 0:4, Vondráček David 0:4, Šustera Michal 0:4), Orel Šlapanice C - KST Oltec Brno F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Jiří ml. 2:2, Králová Lucie 3:1, Remeš Dominik 1:3, Král Dominik 0:4, body hostů: Cardová Kateřina 1:3, Koláček Michal 2:2, Svoboda Miroslav 3:1, Pečenka Karel 4:0),
2. kolo:
Orel Šlapanice D - KST Oltec Brno F 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Petr 1:3, Šmerda Zdeněk 2:2, Julínek Petr 2:2, Medek Vratislav 0:4, body hostů: Cardová Kateřina 2:2, Koláček Michal 3:1, Svoboda Miroslav 4:0, Švehla Jiří 2:0, Šebek Emil 0:2), Salesko Líšeň A - Orel Šlapanice C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Švarc Jakub 3:1, Vondráček David 2:0, Svoboda Ondřej 1:3, Slavíček Martin 2:2, Hajster Tomáš 0:2, body hostů: Jašek Jiří ml. 2:2, Králová Lucie 2:2, Remeš Dominik 3:1, Král Dominik 1:3), TJ Holásky F - Sokol Bílovice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvařil Petr 1:3, Mašek Michal 1:3, Kocián Jaroslav 0:4, Zimola Ondřej 3:1, body hostů: Meluzín Tomáš 2:2, Oplatek Jiří 4:0, Koláček Jan ml. 2:2, Uličný Petr 3:1), Sokol Líšeň F - SK Slatina I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Augustin Jan 1:3, Hanáková Ilona 1:3, Halouzka Michal 3:1, Komárková Jana 2:2, body hostů: Linhárek František 0:4, Linhárek Jan 4:0, Varady Martin 3:1, Halický Roman 2:2), Sokol Židenice D - Salesko Líšeň B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebesta Jiří 3:1, Sedlář Jaroslav 3:1, Milichovský Josef 3:1, Kusák Ivo 3:1, body hostů: Bartoň Petr 4:0, Sklenák Jakub 0:4, Tučka David 0:4, Odložilík Michal 0:4), SKST Nový Lískovec D - Sokol Sokolnice B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Klimeš Dominik 0:4, Šutera Ondřej 0:4, Štoček Dalibor 0:4, Podhrázský Martin 0:3, WO 1:0, body hostů: Jandl Pavel 3:0, Kukla Marek st. 4:0, Wünsch Radek 4:0, Černý Jaroslav 4:0, WO 0:1),
3. kolo:
Sokol Sokolnice B - Orel Šlapanice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wünsch Radek 0:4, Kukla Marek st. 3:1, Ketman Dalibor 2:2, Jandl Pavel 3:1, body hostů: Novák Vojtěch 2:2, Medek Vratislav 1:3, Šmerda Zdeněk 4:0, Julínek Petr 1:3), Salesko Líšeň B - SKST Nový Lískovec D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Michal 3:1, Pollak Vojtěch 2:2, Sklenák Jakub 0:4, Bartoň Petr 2:2, body hostů: Podhrázský Martin 1:3, Šutera Ondřej 1:3, Štoček Dalibor 4:0, Florián Petr 3:1), SK Slatina I - Sokol Židenice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhárek František 3:1, Halický Roman 4:0, Varady Martin 3:1, Linhárek Jan 4:0, body hostů: Sedlář Jaroslav 0:4, Kusák Ivo 1:3, Šebesta Jiří 1:3, Milichovský Josef 0:4), Sokol Bílovice B - Sokol Líšeň F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meluzín Tomáš 2:2, Uličný Petr 2:2, Oplatek Jiří 4:0, Koláček Jan ml. 2:2, body hostů: Komárková Jana 3:1, Koláček Jan st. 0:4, Nováček Jiří 0:4, Halouzka Michal 3:1), Orel Šlapanice C - TJ Holásky F 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Králová Lucie 3:1, Jašek Jiří ml. 2:2, Král Dominik 1:3, Remeš Dominik 2:2, body hostů: Mašek Michal 3:1, Zimola Ondřej 3:1, Kocián Jaroslav 1:3, Škvařil Petr 1:1, Anděl Radomír 0:2), KST Oltec Brno F - Salesko Líšeň A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečenka Karel 3:1, Cardová Kateřina 1:3, Koláček Michal 2:2, Šebek Emil 0:2, Svoboda Miroslav 1:1, body hostů: Belka Jan 1:3, Švarc Jakub 2:2, Šustera Michal 3:1, Vondráček David 3:1),
4. kolo:
Orel Šlapanice D - Salesko Líšeň A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Petr 0:4, Medek Vratislav 1:3, Šmerda Zdeněk 1:3, Novák Vojtěch 2:2, body hostů: Slavíček Martin 4:0, Svoboda Ondřej 3:1, Belka Jan 1:3, Švarc Jakub 4:0), TJ Holásky F - KST Oltec Brno F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Michal 3:1, Zimola Ondřej 3:1, Kocián Jaroslav 0:4, Škvařil Petr 3:1, body hostů: Svoboda Miroslav 2:2, Cardová Kateřina 1:3, Pečenka Karel 3:1, Šebek Emil 1:3), Sokol Líšeň F - Orel Šlapanice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Komárková Jana 3:1, Mrazíková Anna 3:1, Halouzka Michal 3:1, body hostů: Jašková Monika 0:4, Králová Lucie 3:1, Remeš Dominik 2:2, Král Dominik 0:4), Sokol Židenice D - Sokol Bílovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebesta Jiří 2:2, Kusák Ivo 2:2, Sedlář Jaroslav 2:2, Milichovský Josef 0:4, body hostů: Meluzín Tomáš 3:1, Koláček Jan ml. 2:2, Oplatek Jiří 3:1, Uličný Petr 2:2), SKST Nový Lískovec D - SK Slatina I 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Dominik 0:4, Šutera Ondřej 0:4, Florián Petr 2:2, Štoček Dalibor 1:3, body hostů: Linhárek František 3:1, Huml Otakar st. 4:0, Hodek Vojtěch 2:2, Halický Roman 4:0), Sokol Sokolnice B - Salesko Líšeň B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ketman Dalibor 3:1, Jandl Pavel 3:1, Wünsch Radek 3:1, Kukla Marek st. 4:0, body hostů: Bartoň Petr 2:2, Tučka David 0:4, Pollak Vojtěch 1:3, Horvath Dominik 0:4),
5. kolo:
Salesko Líšeň B - Orel Šlapanice D 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tučka David 0:4, Pollak Vojtěch 2:2, Horvath Dominik 1:3, Nečas Michal 2:2, body hostů: Medek Vratislav 4:0, Klimeš Petr 1:3, Šmerda Zdeněk 2:2, Julínek Petr 4:0), SK Slatina I - Sokol Sokolnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhárek František 1:3, Huml Otakar st. 3:1, Halický Roman 1:3, Varady Martin 3:1, body hostů: Jandl Pavel 2:2, Kukla Marek st. 3:1, Wünsch Radek 1:3, Černý Jaroslav 2:2), Sokol Bílovice B - SKST Nový Lískovec D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meluzín Tomáš 3:1, Uličný Petr 4:0, Oplatek Jiří 3:1, Koláček Jan ml. 2:2, body hostů: Šutera Ondřej 1:3, Klimeš Dominik 1:3, Podhrázský Martin 1:3, Štoček Dalibor 1:3), Orel Šlapanice C - Sokol Židenice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Jiří ml. 4:0, Králová Lucie 0:1, Král Dominik 2:2, Remeš Dominik 2:2, Krček Pavel 0:3, body hostů: Kusák Ivo 3:1, Sedlář Jaroslav 2:2, Milichovský Josef 1:3, Šebesta Jiří 2:2), KST Oltec Brno F - Sokol Líšeň F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Miroslav 3:0, Cardová Kateřina 1:3, Koláček Michal 3:1, Šebek Emil 0:2, Švehla Jiří 0:2, WO 0:1, body hostů: Mrazíková Anna 3:1, Komárková Jana 2:1, Halouzka Michal 2:2, Koláček Jan st. 1:3, WO 1:0), Salesko Líšeň A - TJ Holásky F 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Ondřej 1:3, Hajster Tomáš 0:4, Švarc Jakub 1:3, Belka Jan 0:4, body hostů: Mašek Michal 4:0, Škvařil Petr 4:0, Zimola Ondřej 3:1, Kocián Jaroslav 3:1),
6. kolo:
Orel Šlapanice D - TJ Holásky F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novák Vojtěch 3:1, Julínek Petr 2:2, Šmerda Zdeněk 4:0, Medek Vratislav 3:1, body hostů: Škvařil Petr 1:1, Mašek Michal 1:3, Zimola Ondřej 2:2, Kocián Jaroslav 0:4, Bišof Radim 0:2), Sokol Líšeň F - Salesko Líšeň A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Jiří 2:2, Žák Jiří 4:0, Komárková Jana 4:0, Hanáková Ilona 2:2, body hostů: Slavíček Martin 0:4, Svoboda Ondřej 0:4, Švarc Jakub 2:2, Belka Jan 2:2), Sokol Židenice D - KST Oltec Brno F 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jaroslav 4:0, Šebesta Jiří 3:1, Kusák Ivo 2:1, Milichovský Josef 2:1, Nečas Igor 0:1, WO 1:0, body hostů: Cardová Kateřina 1:3, Koláček Michal 0:4, Švehla Jiří 1:3, Svoboda Miroslav 2:1, WO 0:1), SKST Nový Lískovec D - Orel Šlapanice C 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Dominik 0:4, Podhrázský Martin 0:4, Štoček Dalibor 2:2, Šutera Ondřej 0:4, body hostů: Jašek Jiří ml. 3:1, Králová Lucie 4:0, Remeš Dominik 4:0, Král Dominik 3:1), Sokol Sokolnice B - Sokol Bílovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ketman Dalibor 2:2, Černý Jaroslav 2:2, Kukla Marek st. 3:1, Wünsch Radek 1:3, body hostů: Uličný Petr 1:3, Koláček Jan ml. 0:4, Meluzín Tomáš 3:1, Oplatek Jiří 4:0), Salesko Líšeň B - SK Slatina I 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoň Petr 1:2, Pollak Vojtěch 1:3, Tučka David 0:4, Sklenák Jakub 0:3, WO 3:0, body hostů: Huml Otakar st. 4:0, Linhárek František 3:1, Varady Martin 3:1, Halický Roman 2:0, WO 0:3),
7. kolo:
SK Slatina I - Orel Šlapanice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhárek František 3:1, Huml Otakar st. 4:0, Hodek Vojtěch 2:2, Halický Roman 3:1, body hostů: Julínek Petr 0:4, Medek Vratislav 1:3, Šmerda Zdeněk 3:1, Novák Vojtěch 0:4), Sokol Bílovice B - Salesko Líšeň B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Jan ml. 3:1, Uličný Petr 4:0, Meluzín Tomáš 4:0, Oplatek Jiří 4:0, body hostů: Bartoň Petr 0:4, Sklenák Jakub 0:4, Pollak Vojtěch 1:3, Horvath Dominik 0:4), Orel Šlapanice C - Sokol Sokolnice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Jiří ml. 0:4, Králová Lucie 1:3, Krček Pavel 0:4, Remeš Dominik 4:0, body hostů: Jandl Pavel 3:1, Ketman Dalibor 3:1, Kukla Marek st. 3:1, Černý Jaroslav 2:2), KST Oltec Brno F - SKST Nový Lískovec D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečenka Karel 3:1, Svoboda Miroslav 3:1, Cardová Kateřina 2:2, Koláček Michal 2:2, body hostů: Štoček Dalibor 0:4, Šutera Ondřej 1:3, Podhrázský Martin 1:3, Florián Petr 4:0), Salesko Líšeň A - Sokol Židenice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belka Jan 1:3, Švarc Jakub 2:2, Vondráček David 2:2, Šustera Michal 3:1, body hostů: Sedlář Jaroslav 2:2, Šebesta Jiří 1:3, Kusák Ivo 4:0, Milichovský Josef 1:3), TJ Holásky F - Sokol Líšeň F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Jan 2:2, Zimola Ondřej 1:1, Škvařil Petr 4:0, Mašek Michal 3:1, Kocián Jaroslav 0:2, body hostů: Augustin Jan 1:3, Mrazíková Anna 1:3, Halouzka Michal 3:1, Nováček Jiří 1:3),
8. kolo:
Orel Šlapanice D - Sokol Líšeň F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novák Vojtěch 3:1, Julínek Petr 2:2, Šmerda Zdeněk 1:3, Medek Vratislav 0:4, body hostů: Komárková Jana 3:1, Koláček Jan st. 2:2, Halouzka Michal 3:1, Nováček Jiří 2:2), Sokol Židenice D - TJ Holásky F 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebesta Jiří 2:2, Sedlář Jaroslav 2:2, Kusák Ivo 1:3, Milichovský Josef 1:1, Nečas Igor 0:2, body hostů: Vysloužil Jan 4:0, Škvařil Petr 4:0, Kocián Jaroslav 0:4, Mašek Michal 2:2), SKST Nový Lískovec D - Salesko Líšeň A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Podhrázský Martin 3:1, Štoček Dalibor 4:0, Klimeš Dominik 2:2, Šutera Ondřej 1:3, WO 1:0, body hostů: Slavíček Martin 0:4, Belka Jan 2:2, Švarc Jakub 2:2, Vondráček David 2:2, WO 0:1), Sokol Sokolnice B - KST Oltec Brno F 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Jaroslav 2:2, Kukla Marek st. 1:3, Ketman Dalibor 1:3, Jandl Pavel 2:2, body hostů: Kouřil Martin 4:0, Pečenka Karel 4:0, Cardová Kateřina 2:2, Švehla Jiří 0:4), Salesko Líšeň B - Orel Šlapanice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nečas Michal 2:2, Pollak Vojtěch 2:2, Horvath Dominik 0:4, Tučka David 0:4, body hostů: Jašek Jiří ml. 3:1, Králová Lucie 3:1, Remeš Dominik 3:1, Král Dominik 3:1), SK Slatina I - Sokol Bílovice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Varady Martin 3:1, Huml Otakar st. 3:1, Huml Otakar ml. 4:0, Linhárek Jan 4:0, body hostů: Koláček Jan ml. 2:2, Meluzín Tomáš 0:4, Uličný Petr 0:4, Oplatek Jiří 0:4),
9. kolo:
Sokol Bílovice B - Orel Šlapanice D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koláček Jan ml. 2:1, Uličný Petr 2:1, Meluzín Tomáš 3:0, Oplatek Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Medek Vratislav 0:4, Julínek Petr 2:2, Šmerda Zdeněk 1:3, WO 0:5), Orel Šlapanice C - SK Slatina I 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Jiří ml. 2:2, Králová Lucie 3:1, Král Dominik 0:4, Remeš Dominik 3:1, body hostů: Huml Otakar ml. 4:0, Huml Otakar st. 1:3, Varady Martin 1:3, Hodek Vojtěch 2:2), KST Oltec Brno F - Salesko Líšeň B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koláček Michal 3:0, Cardová Kateřina 1:2, Švehla Jiří 2:1, Pečenka Karel 2:0, WO 5:1, body hostů: Nečas Michal 2:1, Pollak Vojtěch 1:3, Horvath Dominik 0:4, WO 1:5), Salesko Líšeň A - Sokol Sokolnice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Belka Jan 1:3, Švarc Jakub 0:4, Vondráček David 2:2, Slavíček Martin 1:3, body hostů: Jandl Pavel 3:1, Ketman Dalibor 2:2, Kukla Marek st. 3:1, Černý Jaroslav 4:0), TJ Holásky F - SKST Nový Lískovec D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 3:1, Kocián Jaroslav 1:3, Zimola Ondřej 2:2, body hostů: Podhrázský Martin 1:3, Holas Oldřich 0:4, Štoček Dalibor 2:2, Florián Petr 4:0), Sokol Líšeň F - Sokol Židenice D 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemanová Irena 1:3, Komárková Jana 3:1, Nováček Jiří 4:0, Žák Jiří 4:0, body hostů: Sedlář Jaroslav 1:3, Šebesta Jiří 1:3, Kusák Ivo 1:3, Milichovský Josef 1:3),
10. kolo:
Orel Šlapanice D - Sokol Židenice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Petr 1:3, Julínek Petr 4:0, Šmerda Zdeněk 2:2, Medek Vratislav 1:3, body hostů: Sedlář Jaroslav 3:1, Šebesta Jiří 1:3, Kusák Ivo 2:2, Milichovský Josef 1:2, Nečas Igor 1:0), SKST Nový Lískovec D - Sokol Líšeň F 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Klimeš Dominik 1:3, Štoček Dalibor 4:0, Vítkovič Martin 2:2, WO 0:5, body hostů: Komárková Jana 0:3, Hanáková Ilona 1:2, Zemanová Irena 2:1, Nováček Jiří 2:1, WO 5:0), Sokol Sokolnice B - TJ Holásky F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jandl Pavel 2:2, Kukla Marek st. 2:2, Černý Jaroslav 1:2, Ketman Dalibor 0:2, Wünsch Radek 0:2, WO 1:0, body hostů: Vysloužil Jan 3:1, Škvařil Petr 4:0, Mašek Michal 2:2, Zimola Ondřej 1:2, WO 0:1), Salesko Líšeň B - Salesko Líšeň A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Petr 3:1, Horvath Dominik 0:4, Nečas Michal 0:4, Tučka David 0:4, body hostů: Šustera Michal 4:0, Slavíček Martin 3:1, Belka Jan 3:1, Švarc Jakub 3:1), SK Slatina I - KST Oltec Brno F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linhárek Jan 3:1, Huml Otakar st. 2:2, Huml Otakar ml. 4:0, Halický Roman 1:1, Linhárek František 0:2, body hostů: Kouřil Martin 2:2, Svoboda Miroslav 2:2, Koláček Michal 1:3, Cardová Kateřina 1:3), Sokol Bílovice B - Orel Šlapanice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Oplatek Jiří 3:1, Uličný Petr 2:2, Meluzín Tomáš 4:0, Doseděl Ondřej 0:4, body hostů: Jašek Jiří ml. 1:3, Králová Lucie 2:2, Král Dominik 1:3, Remeš Dominik 3:1),
11. kolo:
Orel Šlapanice C - Orel Šlapanice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jašek Jiří ml. 2:2, Králová Lucie 3:1, Remeš Dominik 2:2, Král Dominik 1:3, body hostů: Julínek Petr 2:2, Medek Vratislav 1:3, Šmerda Zdeněk 2:2, Novák Vojtěch 3:1), KST Oltec Brno F - Sokol Bílovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koláček Michal 2:2, Kouřil Martin 4:0, Pečenka Karel 3:0, Svoboda Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Uličný Petr 0:4, Koláček Jan ml. 0:4, Meluzín Tomáš 1:3, Oplatek Jiří 2:1, WO 1:0), Salesko Líšeň A - SK Slatina I 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Belka Jan 1:3, Švarc Jakub 0:4, Vondráček David 3:1, Slavíček Martin 2:2, WO 1:0, body hostů: Huml Otakar ml. 4:0, Huml Otakar st. 3:1, Varady Martin 2:2, Hodek Vojtěch 1:3, WO 0:1), TJ Holásky F - Salesko Líšeň B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škvařil Petr 2:0, Vysloužil Jan 3:1, Kocián Jaroslav 2:2, Mašek Michal 4:0, Anděl Radomír 0:2, body hostů: Sklenák Jakub 0:4, Pollak Vojtěch 3:1, Bartoň Petr 2:2, Tučka David 0:4), Sokol Líšeň F - Sokol Sokolnice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemanová Irena 1:3, Nováček Jiří 3:1, Halouzka Michal 2:2, Komárková Jana 3:1, body hostů: Černý Jaroslav 1:3, Ketman Dalibor 3:1, Jandl Pavel 2:2, Kukla Marek st. 1:3), Sokol Židenice D - SKST Nový Lískovec D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šebesta Jiří 3:1, Kusák Ivo 2:2, Milichovský Josef 2:0, Sedlář Jaroslav 3:1, Nečas Igor 1:1, body hostů: Klimeš Dominik 2:2, Štoček Dalibor 2:2, Šutera Ondřej 1:3, Holas Oldřich 0:4),
12. kolo:
Orel Šlapanice D - SKST Nový Lískovec D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Julínek Petr 4:0, Šmerda Zdeněk 4:0, Novák Vojtěch 4:0, Klimeš Petr 2:2, body hostů: Klimeš Dominik 1:3, Šenk Michal 0:4, Šutera Ondřej 1:3, Podhrázský Martin 0:4), Sokol Židenice D - Sokol Sokolnice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šebesta Jiří 1:3, Milichovský Josef 1:3, Nečas Igor 1:3, Kusák Ivo 2:2, body hostů: Jandl Pavel 4:0, Wünsch Radek 2:2, Ketman Dalibor 3:1, Černý Jaroslav 2:2), Sokol Líšeň F - Salesko Líšeň B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zemanová Irena 2:2, Komárková Jana 4:0, Halouzka Michal 4:0, Nováček Jiří 4:0, body hostů: Pollak Vojtěch 1:3, Nečas Michal 1:3, Odložilík Michal 0:4, Sklenák Jakub 0:4), TJ Holásky F - SK Slatina I 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Michal 1:3, Zimola Ondřej 1:3, Vysloužil Jan 2:2, Škvařil Petr 3:1, body hostů: Huml Otakar st. 2:2, Halický Roman 1:3, Linhárek Jan 4:0, Varady Martin 2:2), Salesko Líšeň A - Sokol Bílovice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belka Jan 1:3, Vondráček David 4:0, Šustera Michal 3:1, Švarc Jakub 2:2, body hostů: Koláček Jan ml. 0:4, Meluzín Tomáš 2:2, Oplatek Jiří 3:1, Uličný Petr 1:3), KST Oltec Brno F - Orel Šlapanice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pečenka Karel 3:1, Svoboda Miroslav 1:1, Cardová Kateřina 0:4, Koláček Michal 4:0, Kouřil Martin 1:1, body hostů: Jašek Jiří ml. 1:3, Králová Lucie 3:1, Remeš Dominik 2:2, Král Dominik 1:3),
13. kolo:
KST Oltec Brno F - Orel Šlapanice D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Švehla Jiří 2:2, Svoboda Miroslav 3:0, Pečenka Karel 3:1, Koláček Michal 4:0, WO 0:1, body hostů: Julínek Petr 2:2, Šmerda Zdeněk 1:3, Novák Vojtěch 0:3, Klimeš Petr 0:4, WO 1:0), Orel Šlapanice C - Salesko Líšeň A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Jiří ml. 1:3, Králová Lucie 4:0, Král Dominik 0:4, Remeš Dominik 2:2, body hostů: Belka Jan 2:2, Švarc Jakub 2:2, Vondráček David 2:2, Šustera Michal 3:1), Sokol Bílovice B - TJ Holásky F 3:15 (čtyřhry 1:0, body domácích: Oplatek Jiří 1:3, Meluzín Tomáš 0:3, Koláček Jan ml. 0:4, WO 1:5, body hostů: Zimola Ondřej 2:1, Mašek Michal 3:0, Škvařil Petr 2:0, Vysloužil Jan 3:0, WO 5:1), SK Slatina I - Sokol Líšeň F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhárek Jan 3:0, Huml Otakar st. 4:0, Halický Roman 2:1, Varady Martin 1:2, WO 3:0, body hostů: Zemanová Irena 2:2, Komárková Jana 0:1, Halouzka Michal 1:3, Koláček Jan st. 0:4, WO 0:3), Salesko Líšeň B - Sokol Židenice D 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bartoň Petr 1:3, Sklenák Jakub 0:4, Pollak Vojtěch 2:2, Horvath Dominik 0:4, body hostů: Sedlář Jaroslav 3:1, Šebesta Jiří 4:0, Kusák Ivo 4:0, Milichovský Josef 2:2), Sokol Sokolnice B - SKST Nový Lískovec D 18:0wo,
14. kolo:
Orel Šlapanice D - Sokol Sokolnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Julínek Petr 3:1, Šmerda Zdeněk 1:3, Novák Vojtěch 2:2, Klimeš Petr 2:2, body hostů: Jandl Pavel 3:1, Wünsch Radek 0:4, Černý Jaroslav 2:2, Ketman Dalibor 3:1), SKST Nový Lískovec D - Salesko Líšeň B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Štoček Dalibor 2:1, Šenk Michal 1:2, Vítkovič Martin 1:2, Prokop Martin 2:1, WO 5:0, body hostů: Bartoň Petr 3:1, Pollak Vojtěch 3:1, Sklenák Jakub 0:4, WO 0:5), Sokol Židenice D - SK Slatina I 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Sedlář Jaroslav 1:2, Milichovský Josef 0:4, Krbálek Libor 0:1, Kusák Ivo 2:2, Šebesta Jiří 0:3, WO 2:0, body hostů: Huml Otakar st. 2:2, Linhárek František 2:1, Huml Otakar ml. 4:0, Halický Roman 4:0, WO 0:2), Sokol Líšeň F - Sokol Bílovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komárková Jana 2:2, Zemanová Irena 2:2, Halouzka Michal 3:1, Žák Jiří 3:1, body hostů: Uličný Petr 0:3, Meluzín Tomáš 2:2, Adámek Milan 3:1, Oplatek Jiří 1:3, Koláček Jan ml. 0:1), TJ Holásky F - Orel Šlapanice C 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mašek Michal 3:0, Vysloužil Jan 3:0, Kocián Jaroslav 3:0, Škvařil Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Králová Veronika 0:4, Jašková Monika 0:4, Slavík Vojtěch 0:4, WO 0:5), Salesko Líšeň A - KST Oltec Brno F 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Belka Jan 0:4, Švarc Jakub 2:2, Vondráček David 4:0, Svoboda Ondřej 1:3, body hostů: Svoboda Miroslav 3:1, Pečenka Karel 3:1, Koláček Michal 2:2, Švehla Jiří 1:3),
15. kolo:
Salesko Líšeň A - Orel Šlapanice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belka Jan 1:3, Švarc Jakub 3:1, Vondráček David 3:1, Svoboda Ondřej 1:3, body hostů: Klimeš Petr 0:4, Novák Vojtěch 3:1, Julínek Petr 2:2, Šmerda Zdeněk 3:1), KST Oltec Brno F - TJ Holásky F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Martin 3:1, Koláček Michal 2:2, Pečenka Karel 1:2, Svoboda Miroslav 2:2, WO 1:0, body hostů: Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 4:0, Mašek Michal 0:4, Zimola Ondřej 0:3, WO 0:1), Orel Šlapanice C - Sokol Líšeň F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jašek Jiří ml. 3:1, Králová Lucie 3:1, Král Dominik 0:4, Remeš Dominik 4:0, body hostů: Hanáková Ilona 1:3, Zemanová Irena 2:2, Halouzka Michal 2:2, Koláček Jan st. 1:3), Sokol Bílovice B - Sokol Židenice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uličný Petr 1:3, Meluzín Tomáš 3:1, Havelka Libor 0:4, Oplatek Jiří 2:2, body hostů: Šebesta Jiří 2:2, Krbálek Libor 2:2, Kusák Ivo 3:1, Nečas Igor 3:1), SK Slatina I - SKST Nový Lískovec D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhárek František 3:1, Huml Otakar st. 4:0, Halický Roman 3:1, Varady Martin 4:0, body hostů: Podhrázský Martin 0:4, Ouroda Petr 0:4, Štoček Dalibor 0:4, Holas Oldřich 2:2), Salesko Líšeň B - Sokol Sokolnice B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sklenák Jakub 0:4, Horvath Dominik 0:4, Bartoň Petr 1:3, Pollak Vojtěch 2:2, body hostů: Kukla Marek st. 4:0, Wünsch Radek 3:1, Ketman Dalibor 3:1, Černý Jaroslav 3:1),
16. kolo:
Orel Šlapanice D - Salesko Líšeň B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Klimeš Petr 2:1, Novák Vojtěch 2:1, Julínek Petr 3:0, Šmerda Zdeněk 3:0, WO 5:0, body hostů: Nečas Michal 1:3, Pollak Vojtěch 1:3, Odložilík Michal 0:4, WO 0:5), Sokol Sokolnice B - SK Slatina I 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jaroslav 2:2, Kukla Marek st. 0:4, Ketman Dalibor 2:2, Wünsch Radek 1:3, body hostů: Linhárek František 1:3, Halický Roman 3:1, Linhárek Jan 4:0, Novák Jakub 3:1), SKST Nový Lískovec D - Sokol Bílovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dočekal Petr 0:4, Florián Petr 4:0, Štoček Dalibor 4:0, Holas Oldřich 0:4, body hostů: Meluzín Tomáš 2:2, Adámek Milan 2:2, Uličný Petr 2:2, Oplatek Jiří 2:2), Sokol Židenice D - Orel Šlapanice C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šebesta Jiří 3:1, Sedlář Jaroslav 2:2, Milichovský Josef 1:1, Kusák Ivo 2:2, Nečas Igor 1:1, body hostů: Remeš Dominik 2:2, Králová Lucie 3:1, Král Dominik 2:2, Krček Pavel 0:4), Sokol Líšeň F - KST Oltec Brno F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halouzka Michal 3:1, Komárková Jana 1:3, Zemanová Irena 0:4, Žák Jiří 4:0, body hostů: Koláček Michal 3:1, Švehla Jiří 2:2, Pečenka Karel 2:2, Svoboda Miroslav 1:3), TJ Holásky F - Salesko Líšeň A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vysloužil Jan 4:0, Škvařil Petr 4:0, Kocián Jaroslav 4:0, Mašek Michal 4:0, body hostů: Belka Jan 0:4, Švarc Jakub 0:4, Svoboda Ondřej 0:4, Slavíček Martin 0:4),
17. kolo:
TJ Holásky F - Orel Šlapanice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Michal 2:2, Bišof Radim 1:2, Vysloužil Jan 4:0, Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Vítězslav 0:1, body hostů: Jelínek Vladimír 2:2, Klimeš Petr 0:4, Novák Vojtěch 2:2, Šmerda Zdeněk 2:2), Salesko Líšeň A - Sokol Líšeň F 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Belka Jan 0:4, Švarc Jakub 3:1, Vondráček David 3:1, Hajster Tomáš 0:4, body hostů: Halouzka Michal 3:1, Zemanová Irena 3:1, Komárková Jana 2:2, Koláček Jan st. 2:2), KST Oltec Brno F - Sokol Židenice D 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kouřil Martin 4:0, Svoboda Miroslav 3:0, Koláček Michal 4:0, Pečenka Karel 3:1, WO 0:1, body hostů: Šebesta Jiří 0:4, Milichovský Josef 0:4, Kusák Ivo 1:2, Krbálek Libor 0:4, WO 1:0), Orel Šlapanice C - SKST Nový Lískovec D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jašek Jiří ml. 2:2, Králová Lucie 2:2, Remeš Dominik 3:1, Jašková Monika 0:1, WO 0:3, body hostů: Hyspecký Petr 0:3, Prokop Martin 0:3, Florián Petr 3:0, Štoček Dalibor 3:1, WO 3:0), Sokol Bílovice B - Sokol Sokolnice B 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koláček Jan ml. 1:2, Uličný Petr 2:1, Meluzín Tomáš 1:2, Oplatek Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Jandl Pavel 2:2, Černý Jaroslav 3:1, Ketman Dalibor 1:3, WO 0:5), SK Slatina I - Salesko Líšeň B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Linhárek František 2:2, Halický Roman 4:0, Huml Otakar st. 4:0, Varady Martin 4:0, body hostů: Bartoň Petr 1:3, Sklenák Jakub 0:4, Pollak Vojtěch 1:3, Horvath Dominik 0:4),
18. kolo:
Orel Šlapanice D - SK Slatina I 7:11 (čtyřhry 0:1, body domácích: Novák Vojtěch 1:3, Šmerda Zdeněk 3:1, Julínek Petr 2:2, Medek Vratislav 0:4, WO 1:0, body hostů: Huml Otakar st. 3:1, Linhárek František 2:2, Halický Roman 3:1, Varady Martin 2:2, WO 0:1), Salesko Líšeň B - Sokol Bílovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bartoň Petr 2:2, Horvath Dominik 0:4, Nečas Michal 2:2, Pollak Vojtěch 2:2, body hostů: Meluzín Tomáš 1:3, Uličný Petr 2:2, Adámek Milan 4:0, Oplatek Jiří 3:1), Sokol Sokolnice B - Orel Šlapanice C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Jaroslav 2:2, Kukla Marek st. 2:2, Ketman Dalibor 2:2, Wünsch Radek 1:3, body hostů: Jašek Jiří ml. 3:1, Králová Lucie 2:2, Krček Pavel 0:4, Remeš Dominik 4:0), SKST Nový Lískovec D - KST Oltec Brno F 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Florián Petr 1:3, Ouroda Petr 0:4, Štoček Dalibor 2:2, Vítkovič Martin 0:4, body hostů: Kouřil Martin 2:2, Koláček Michal 4:0, Pečenka Karel 3:1, Svoboda Miroslav 4:0), Sokol Židenice D - Salesko Líšeň A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedlář Jaroslav 3:1, Šebesta Jiří 1:3, Milichovský Josef 0:2, Kusák Ivo 3:1, Nečas Igor 1:1, body hostů: Belka Jan 1:3, Svoboda Ondřej 3:1, Švarc Jakub 2:2, Šustera Michal 2:2), Sokol Líšeň F - TJ Holásky F 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koláček Jan st. 1:3, Zemanová Irena 0:4, Halouzka Michal 2:2, Komárková Jana 1:3, body hostů: Vysloužil Jan 4:0, Škvařil Petr 4:0, Mašek Michal 3:1, Kocián Jaroslav 1:3),
19. kolo:
Sokol Líšeň F - Orel Šlapanice D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Jan st. 1:3, Halouzka Michal 4:0, Zemanová Irena 1:3, Hanáková Ilona 2:2, body hostů: Novák Vojtěch 3:1, Klimeš Petr 1:3, Julínek Petr 3:1, Šmerda Zdeněk 1:3), TJ Holásky F - Sokol Židenice D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Michal 3:1, Škvařil Petr 3:1, Vysloužil Jan 4:0, Kocián Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Sedlář Jaroslav 0:3, Šebesta Jiří 1:3, Kusák Ivo 2:2, Milichovský Josef 0:4, WO 1:0), Salesko Líšeň A - SKST Nový Lískovec D 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vondráček David 3:1, Slavíček Martin 3:1, Svoboda Ondřej 4:0, Šustera Michal 4:0, body hostů: Klimeš Dominik 0:4, Prokop Martin 1:3, Florián Petr 0:4, Štoček Dalibor 1:3), KST Oltec Brno F - Sokol Sokolnice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kouřil Martin 1:2, Svoboda Miroslav 3:0, Koláček Michal 0:3, Pečenka Karel 2:0, WO 5:1, body hostů: Kukla Marek st. 1:2, Černý Jaroslav 2:2, Ketman Dalibor 2:2, WO 1:5), Orel Šlapanice C - Salesko Líšeň B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králová Lucie 4:0, Král Dominik 2:2, Frýb Jan 2:2, Remeš Dominik 2:2, body hostů: Bartoň Petr 3:1, Pollak Vojtěch 3:1, Odložilík Michal 0:4, Tučka David 0:4), Sokol Bílovice B - SK Slatina I 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Meluzín Tomáš 2:2, Koláček Jan ml. 0:2, Oplatek Jiří 2:2, Adámek Milan 3:1, Uličný Petr 2:0, body hostů: Linhárek František 2:2, Linhárek Jan 3:1, Hodek Vojtěch 0:4, Halický Roman 2:2),
20. kolo:
Orel Šlapanice D - Sokol Bílovice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Julínek Petr 3:1, Novák Vojtěch 2:2, Šmerda Zdeněk 1:3, Medek Vratislav 1:3, body hostů: Adámek Milan 3:1, Oplatek Jiří 2:2, Uličný Petr 2:2, Meluzín Tomáš 2:2), SK Slatina I - Orel Šlapanice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hodek Vojtěch 2:2, Halický Roman 3:1, Linhárek František 2:1, Varady Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Králová Lucie 4:0, Král Dominik 1:3, Frýb Jan 0:4, Remeš Dominik 0:3, WO 0:1), Salesko Líšeň B - KST Oltec Brno F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tučka David 0:4, Horvath Dominik 0:3, Bartoň Petr 2:1, Nečas Michal 0:4, WO 2:0, body hostů: Koláček Michal 3:1, Pečenka Karel 4:0, Švehla Jiří 3:1, Svoboda Miroslav 2:0, WO 0:2), Sokol Sokolnice B - Salesko Líšeň A 13:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Černý Jaroslav 3:1, Kukla Marek st. 3:1, Ketman Dalibor 3:1, Wünsch Radek 3:1, WO 1:0, body hostů: Švarc Jakub 4:0, Vondráček David 0:4, Belka Jan 0:4, Slavíček Martin 0:4, WO 0:1), SKST Nový Lískovec D - TJ Holásky F 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Martin 2:2, Vítkovič Martin 2:2, Klimeš Dominik 0:4, Šutera Ondřej 1:3, body hostů: Vysloužil Jan 4:0, Mašek Michal 4:0, Bišof Radim 1:3, Kocián Jaroslav 2:2), Sokol Židenice D - Sokol Líšeň F 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlář Jaroslav 2:2, Šebesta Jiří 0:4, Nečas Igor 1:3, Kusák Ivo 4:0, body hostů: Hanáková Ilona 1:3, Halouzka Michal 3:1, Mrazíková Anna 3:1, Zemanová Irena 2:2),
21. kolo:
Sokol Židenice D - Orel Šlapanice D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedlář Jaroslav 2:2, Šebesta Jiří 1:3, Milichovský Josef 0:2, Kusák Ivo 1:3, Nečas Igor 0:2, body hostů: Novák Vojtěch 3:1, Jelínek Vladimír 4:0, Julínek Petr 3:1, Šmerda Zdeněk 2:2), Sokol Líšeň F - SKST Nový Lískovec D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zemanová Irena 3:1, Komárková Jana 3:1, Halouzka Michal 3:1, Žák Jiří 4:0, body hostů: Podhrázský Martin 0:4, Štoček Dalibor 2:2, Klimeš Dominik 1:3, Vaněk Martin 0:4), TJ Holásky F - Sokol Sokolnice B 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mašek Michal 1:2, Vysloužil Jan 2:1, Kocián Jaroslav 0:3, Škvařil Petr 3:0, WO 5:0, body hostů: Kukla Marek st. 3:1, Ketman Dalibor 2:2, Wünsch Radek 1:3, WO 0:5), Salesko Líšeň A - Salesko Líšeň B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Belka Jan 3:1, Šustera Michal 4:0, Švarc Jakub 3:1, Slavíček Martin 3:1, body hostů: Bartoň Petr 3:1, Horvath Dominik 0:4, Nečas Michal 0:4, Tučka David 0:4), KST Oltec Brno F - SK Slatina I 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Miroslav 2:2, Kouřil Martin 3:1, Koláček Michal 3:1, Pečenka Karel 1:1, WO 2:1, body hostů: Linhárek František 0:3, Hodek Vojtěch 0:4, Varady Martin 3:1, Halický Roman 2:1, WO 1:2), Orel Šlapanice C - Sokol Bílovice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Král Dominik 0:4, Králová Lucie 1:3, Remeš Dominik 2:2, WO 0:4, body hostů: Meluzín Tomáš 2:1, Adámek Milan 3:0, Oplatek Jiří 2:1, Uličný Petr 2:1, WO 4:0),
22. kolo:
Orel Šlapanice D - Orel Šlapanice C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Novák Vojtěch 1:3, Julínek Petr 3:1, Medek Vratislav 2:2, Šmerda Zdeněk 4:0, body hostů: Remeš Dominik 2:2, Králová Lucie 3:1, Král Dominik 1:3, Jašková Monika 0:4), Sokol Bílovice B - KST Oltec Brno F 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Meluzín Tomáš 3:1, Uličný Petr 1:3, Oplatek Jiří 1:3, Adámek Milan 3:1, body hostů: Koláček Michal 2:2, Svoboda Miroslav 4:0, Švehla Jiří 1:3, Šebek Emil 1:3), SK Slatina I - Salesko Líšeň A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Linhárek František 1:3, Halický Roman 3:1, Hodek Vojtěch 0:4, Novák Jakub 2:2, body hostů: Šustera Michal 3:1, Švarc Jakub 3:1, Slavíček Martin 3:1, Svoboda Ondřej 1:3), Salesko Líšeň B - TJ Holásky F 8:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoň Petr 2:1, Pollak Vojtěch 2:1, Nečas Michal 1:2, WO 3:3, body hostů: Anděl Radomír 0:3, Mašek Michal 3:0, Kocián Jaroslav 1:2, WO 3:3), Sokol Sokolnice B - Sokol Líšeň F 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jaroslav 3:1, Kukla Marek st. 4:0, Ketman Dalibor 3:1, Wünsch Radek 2:2, body hostů: Halouzka Michal 2:2, Hanáková Ilona 0:4, Komárková Jana 2:2, Zemanová Irena 0:4), SKST Nový Lískovec D - Sokol Židenice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klimeš Dominik 2:2, Ouroda Petr 2:2, Šenk Michal 1:3, Florián Petr 3:1, body hostů: Sedlář Jaroslav 3:1, Šebesta Jiří 2:2, Kusák Ivo 2:2, Krbálek Libor 1:3),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy