Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor
1. kolo:
TJ Sokol Vlkoš A - TJ Vlast Ježov B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Elznic Drahomír 1:3, Smolka Longin 0:4, Fiala Radim 2:2, Mikl Antonín 2:2, body hostů: Pantlík Ladislav 2:0, Kalod Radek 4:0, Kůřil Radim 3:1, Blahůšek Filip 2:2, Kostelanský Stanislav 0:2), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Bzenec A 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Firtl Radim 4:0, Chimiak Stanislav 3:1, Dočekal Pavel 4:0, Žídek Jiří 4:0, body hostů: Gablas Kamil 0:4, Vašík Miroslav 1:3, Juras Antonín 0:2, Vašík Michal 0:4, Juras Pavel 0:2), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Čejč B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojač Pavel 3:1, Hering Roman 4:0, Kalod Radek 4:0, Kojecký Jaroslav 4:0, body hostů: Ingr Lukáš 0:4, Marada Petr 0:4, Výmolová Marta 0:4, Smutný Antonín 1:3), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Lužice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašíček Tomáš 4:0, Ďuriš Josef 2:2, Šnajdr Michal 4:0, Šnajdr Radomír 4:0, body hostů: Hřebíček Miroslav 0:4, Ondruš Milan 0:4, Komosný Miloslav 1:3, Konečný Miroslav 1:3), TJ Slavoj Rohatec B - SK Baník Ratíškovice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymyslický Stanislav 2:2, Chvátal Antonín 4:0, Valuch Michal 3:1, Luzum Jaroslav 4:0, body hostů: Kudr Martin 0:4, Kordula Jiří 1:3, Charvát Vít ml. 0:4, Kordula Petr 2:2), TJ Slovan Hodonín D - Orel Vnorovy A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stašek Lubomír 3:1, Kmeť Milan 2:2, Drábek Ivo ml. 4:0, Osička Jan st. 4:0, body hostů: Tomeček Josef 2:2, Břečka Karel 1:3, Ondruš Luboš 0:4, Tomčala Jiří 0:4),
2. kolo:
TJ Vlast Ježov B - Orel Vnorovy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Pavel ml. 3:1, Kalod Radek 1:3, Kostelanský Stanislav 0:4, Blahůšek Filip 3:1, body hostů: Tomeček Josef 3:1, Břečka Karel 2:2, Ondruš Luboš 2:2, Komoň Richard 2:2), SK Baník Ratíškovice B - TJ Slovan Hodonín D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příkaský Jakub 1:3, Kordula Petr 2:2, Kordula Jiří 1:3, Toman Petr 0:4, body hostů: Stašek Lubomír 4:0, Drábek Ivo ml. 4:0, Kmeť Milan 3:1, Vjazanko Petr 1:3), TJ Sokol Lužice B - TJ Slavoj Rohatec B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hřebíček Miroslav 0:4, Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 1:3, Ráb František 0:4, body hostů: Luzum Jaroslav 3:1, Chvátal Antonín 4:0, Chvátal Tomáš 3:1, Valuch Michal 3:1), TJ Sokol Čejč B - TJ Sokol Vracov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutný Antonín 1:3, Ingr Lukáš 1:3, Marada Petr 0:2, Linner Marek 2:2, Blaha Stanislav 0:2, body hostů: Šnajdr Michal 2:2, Šnajdr Radomír 3:1, Vašíček Tomáš 3:1, Ďuriš Josef 4:0), TJ Sokol Bzenec A - SKST Čeložnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmínek Vojtěch 1:1, Vašík Miroslav 2:2, Gablas Kamil 1:3, Juras Antonín 3:1, Vašík Michal 0:2, body hostů: Hojač Bohuslav 0:4, Hojač Pavel 3:1, Hering Roman 4:0, Kojecký Jaroslav 2:2), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Kyjov B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Elznic Drahomír 2:2, Mikl Antonín 0:4, Smolka Longin 0:4, Fiala Radim 0:4, body hostů: Žídek Jiří 4:0, Chimiak Stanislav 3:1, Dočekal Pavel 3:1, Firtl Radim 4:0),
3. kolo:
TJ Sokol Kyjov B - TJ Vlast Ježov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chimiak Stanislav 0:4, Žídek Jiří 0:4, Dočekal Pavel 4:0, Firtl Radim 3:1, body hostů: Blahůšek Filip 2:2, Kalod Radek 2:2, Kůřil Radim 3:1, Pantlík Ladislav 2:2), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Vlkoš A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojač Pavel 2:2, Hering Roman 4:0, Kalod Radek 3:1, Kojecký Jaroslav 2:2, body hostů: Fiala Radim 0:2, Mikl Antonín 1:3, Elznic Drahomír 3:1, Smolka Longin 1:3, Sobotka Roman 0:2), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Bzenec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Radomír 4:0, Šnajdr Michal 3:1, Vašíček Tomáš 3:1, Cibulka Marek 0:4, body hostů: Gablas Kamil 1:3, Vašík Michal 1:3, Juras Antonín 1:3, Vašík Miroslav 3:1), TJ Slavoj Rohatec B - TJ Sokol Čejč B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymyslický Stanislav 2:2, Chvátal Antonín 4:0, Valuch Michal 4:0, Luzum Jaroslav 3:1, body hostů: Ingr Lukáš 0:4, Blaha Stanislav 2:2, Marada Petr 0:4, Smutný Antonín 1:3), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Lužice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kmeť Milan 1:3, Drábek Ivo ml. 4:0, Hromek František 1:3, Osička Jan st. 4:0, body hostů: Hřebíček Miroslav 0:4, Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 2:2, Ondruš Milan 2:2), Orel Vnorovy A - SK Baník Ratíškovice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Komoň Richard 3:1, Tomeček Josef 3:1, Břečka Karel 4:0, Ondruš Luboš 2:1, Studnička Jiří 0:1, body hostů: Kordula Petr 1:3, Charvát Vít ml. 0:4, Kordula Jiří 3:1, Šupálek Milan 0:4),
4. kolo:
TJ Vlast Ježov B - SK Baník Ratíškovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blahůšek Filip 3:1, Kalod Radek 2:2, Kůřil Radim 3:1, Pantlík Ladislav 2:1, Kůřil Pavel ml. 1:0, body hostů: Kordula Petr 2:2, Hrbáček Patrik 0:4, Příkaský Jakub 0:4, Kordula Jiří 3:1), TJ Sokol Lužice B - Orel Vnorovy A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruš Milan 4:0, Konečný Miroslav 2:2, Ráb František 0:2, Komosný Miloslav 2:2, Hřebíček Miroslav 0:2, body hostů: Tomeček Josef 2:2, Břečka Karel 2:2, Ondruš Luboš 1:3, Komoň Richard 3:1), TJ Sokol Čejč B - TJ Slovan Hodonín D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Linner Marek 2:2, Smutný Antonín 1:3, Marada Petr 1:3, Blaha Stanislav 1:3, body hostů: Hromek František 1:3, Kmeť Milan 4:0, Drábek Ivo ml. 3:1, Osička Jan st. 3:1), TJ Sokol Bzenec A - TJ Slavoj Rohatec B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Gablas Kamil 0:4, Vašík Miroslav 0:2, Juras Antonín 3:1, Vašík Michal 1:3, Juras Pavel 0:2, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Valuch Michal 3:1, Chvátal Antonín 4:0, Vymyslický Stanislav 3:1), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Vracov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikl Antonín 4:0, Fiala Radim 3:1, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 2:2, body hostů: Šnajdr Radomír 2:2, Cibulka Marek 0:4, Stuchlík Jaroslav 1:3, Šnajdr Michal 0:4), TJ Sokol Kyjov B - SKST Čeložnice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chimiak Stanislav 3:1, Mikeska Jaroslav st. 0:4, Dočekal Pavel 3:1, Firtl Radim 4:0, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Hojač Pavel 1:3, Hering Roman 2:2, Kalod Radek 2:2),
5. kolo:
SKST Čeložnice A - TJ Vlast Ježov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hering Roman 3:1, Hojač Pavel 1:3, Kalod Radek 2:2, Kojecký Jaroslav 3:1, Něnička Petr 1:0, body hostů: Pantlík Ladislav 1:2, Blahůšek Filip 2:2, Kůřil Radim 2:2, Kůřil Pavel ml. 1:3), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Kyjov B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdr Radomír 4:0, Vašíček Tomáš 3:1, Ďuriš Josef 4:0, Šnajdr Michal 1:3, body hostů: Vavřínek Dominik 1:3, Chimiak Stanislav 0:4, Dočekal Pavel 2:2, Firtl Radim 1:3), TJ Slavoj Rohatec B - TJ Sokol Vlkoš A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymyslický Stanislav 3:1, Chvátal Antonín 2:2, Valuch Michal 2:2, Luzum Jaroslav 2:2, body hostů: Mikl Antonín 3:1, Fiala Radim 0:4, Elznic Drahomír 3:1, Smolka Longin 1:3), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Bzenec A 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmeť Milan 3:1, Drábek Ivo ml. 4:0, Osička Jan st. 4:0, Hřebačka Michal 3:1, body hostů: Gablas Kamil 0:2, Juras Pavel 0:4, Juras Antonín 2:2, Vašík Miroslav 0:4, Vašík Michal 0:2), Orel Vnorovy A - TJ Sokol Čejč B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondruš Luboš 1:3, Motyčka Petr 1:3, Tomeček Josef 2:2, Komoň Richard 3:1, body hostů: Výmolová Marta 2:2, Blaha Stanislav 1:3, Marada Petr 2:2, Smutný Antonín 4:0), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Lužice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 2:2, Kordula Petr 4:0, Příkaský Jakub 2:2, Šupálek Milan 0:4, body hostů: Hřebíček Miroslav 2:2, Parák František 1:3, Komosný Miloslav 3:1, Ondruš Milan 2:2),
6. kolo:
TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Lužice B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Pavel ml. 3:1, Kalod Radek 2:2, Kůřil Radim 3:1, Blahůšek Filip 4:0, body hostů: Hřebíček Miroslav 0:4, Komosný Miloslav 1:3, Konečný Miroslav 0:4, Ondruš Milan 3:1), TJ Sokol Čejč B - SK Baník Ratíškovice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blaha Stanislav 0:2, Linner Marek 2:2, Ingr Lukáš 2:2, Smutný Antonín 2:2, Marada Petr 0:2, body hostů: Kordula Petr 4:0, Hrbáček Patrik 1:3, Příkaský Jakub 1:3, Kordula Jiří 4:0), TJ Sokol Bzenec A - Orel Vnorovy A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gablas Kamil 0:1, Vašík Miroslav 4:0, Juras Antonín 3:1, Juras Martin 0:4, Vašík Michal 0:3, body hostů: Tomeček Josef 3:1, Břečka Karel 2:2, Motyčka Petr 2:2, Ondruš Luboš 2:2), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Slovan Hodonín D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikl Antonín 3:1, Fiala Radim 1:3, Elznic Drahomír 2:2, Smolka Longin 1:3, body hostů: Kmeť Milan 1:3, Drábek Ivo ml. 2:2, Osička Jan st. 2:2, Hřebačka Michal 4:0), TJ Sokol Kyjov B - TJ Slavoj Rohatec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žídek Jiří 1:0, Bábíček Radek 0:4, Dočekal Pavel 2:2, Chimiak Stanislav 3:1, Vavřínek Dominik 1:2, body hostů: Vymyslický Stanislav 2:2, Valuch Michal 2:2, Chvátal Antonín 4:0, Luzum Jaroslav 1:3), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Vracov D 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kojecký Jaroslav 0:4, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 1:3, Valenta Josef 0:1, Tihlařík Ondřej 0:3, body hostů: Šnajdr Radomír 4:0, Vašíček Tomáš 3:1, Šnajdr Michal 2:2, Ďuriš Josef 3:1),
7. kolo:
TJ Sokol Vracov D - TJ Vlast Ježov B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Radomír 4:0, Ďuriš Josef 2:2, Vašíček Tomáš 3:1, Šnajdr Michal 3:1, body hostů: Blahůšek Filip 1:3, Kalod Radek 1:3, Kůřil Radim 0:4, Pantlík Ladislav 2:2), TJ Slavoj Rohatec B - SKST Čeložnice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valuch Michal 1:3, Chvátal Antonín 3:1, Vymyslický Stanislav 1:3, Luzum Jaroslav 1:3, body hostů: Kojecký Jaroslav 0:4, Hojač Pavel 3:1, Hering Roman 4:0, Kalod Radek 3:1), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Kyjov B 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmeť Milan 4:0, Stašek Lubomír 4:0, Hřebačka Michal 3:1, Drábek Ivo ml. 4:0, body hostů: Žídek Jiří 1:3, Dočekal Pavel 0:4, Bábíček Radek 0:4, Cafourek Karel 0:4), Orel Vnorovy A - TJ Sokol Vlkoš A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studnička Jiří 1:3, Motyčka Petr 3:1, Ondruš Luboš 1:3, Břečka Karel 3:1, body hostů: Mikl Antonín 1:3, Fiala Radim 1:3, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 2:2), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Bzenec A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbáček Patrik 2:2, Kordula Petr 3:1, Kordula Jiří 3:1, Charvát Vít ml. 3:1, body hostů: Vašík Miroslav 2:2, Kmínek Vojtěch 0:1, Vašík Michal 0:4, Juras Antonín 3:1, Gablas Kamil 0:3), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Čejč B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hřebíček Miroslav 0:4, Ondruš Milan 1:3, Komosný Miloslav 2:2, Konečný Miroslav 3:1, body hostů: Smutný Antonín 4:0, Ingr Lukáš 2:2, Marada Petr 0:2, Linner Marek 2:2, Blaha Stanislav 2:0),
8. kolo:
TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Čejč B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blahůšek Filip 3:1, Kalod Radek 3:1, Kůřil Radim 2:2, Pantlík Ladislav 2:2, body hostů: Smutný Antonín 1:3, Linner Marek 3:1, Ingr Lukáš 2:2, Blaha Stanislav 0:3, Marada Petr 0:1), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Lužice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Miroslav 3:1, Gablas Kamil 0:2, Juras Antonín 4:0, Vašík Michal 0:4, Juras Pavel 0:2, body hostů: Hřebíček Miroslav 2:2, Konečný Miroslav 3:1, Komosný Miloslav 2:2, Ondruš Milan 2:2), TJ Sokol Vlkoš A - SK Baník Ratíškovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikl Antonín 3:1, Fiala Radim 0:4, Elznic Drahomír 3:1, Smolka Longin 3:1, body hostů: Hrbáček Patrik 1:3, Kordula Jiří 2:2, Příkaský Jakub 1:3, Kordula Petr 3:1), TJ Sokol Kyjov B - Orel Vnorovy A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřínek Dominik 3:1, Bábíček Radek 0:4, Dočekal Pavel 1:3, Žídek Jiří 0:4, body hostů: Komoň Richard 3:1, Ondruš Luboš 2:2, Tomeček Josef 3:1, Břečka Karel 4:0), SKST Čeložnice A - TJ Slovan Hodonín D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojač Pavel 0:4, Hering Roman 2:2, Kalod Radek 1:3, Kojecký Jaroslav 0:4, body hostů: Kmeť Milan 2:2, Drábek Ivo ml. 4:0, Hřebačka Michal 3:1, Salajka Milan 4:0), TJ Sokol Vracov D - TJ Slavoj Rohatec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šnajdr Radomír 2:2, Šnajdr Michal 2:2, Ďuriš Josef 2:2, Mopils Aleš 1:3, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Valuch Michal 1:3, Vymyslický Stanislav 2:2, Chvátal Antonín 4:0),
9. kolo:
TJ Slavoj Rohatec B - TJ Vlast Ježov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Antonín 3:1, Vymyslický Stanislav 1:3, Valuch Michal 4:0, Luzum Jaroslav 1:3, body hostů: Blahůšek Filip 1:3, Kalod Radek 1:2, Kůřil Radim 2:2, Pantlík Ladislav 3:1, Kůřil Pavel ml. 0:1), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Vracov D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmeť Milan 1:3, Hřebačka Michal 4:0, Stašek Lubomír 3:1, Drábek Ivo ml. 3:1, body hostů: Šnajdr Radomír 2:2, Šnajdr Michal 1:3, Valko Jan 0:4, Ďuriš Josef 2:2), Orel Vnorovy A - SKST Čeložnice A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Tomeček Josef 4:0, Motyčka Petr 3:1, Ondruš Luboš 3:1, Břečka Karel 3:1, body hostů: Hering Roman 1:3, Hojač Pavel 1:3, Kojecký Jaroslav 0:4, Kalod Radek 1:3), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Kyjov B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrbáček Patrik 1:3, Kordula Jiří 3:1, Kordula Petr 2:2, Příkaský Jakub 1:3, body hostů: Žídek Jiří 1:3, Jelínek Jiří 3:1, Dočekal Pavel 1:3, Firtl Radim 4:0), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Vlkoš A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hřebíček Miroslav 1:3, Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 1:3, Ondruš Milan 2:2, body hostů: Mikl Antonín 4:0, Sobotka Roman 0:4, Elznic Drahomír 2:2, Smolka Longin 4:0), TJ Sokol Čejč B - TJ Sokol Bzenec A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Marada Petr 0:1, Smutný Antonín 3:1, Linner Marek 3:1, Ingr Lukáš 2:2, Blaha Stanislav 2:1, body hostů: Vašík Miroslav 2:2, Vašík Michal 0:4, Gablas Kamil 0:4, Juras Antonín 4:0),
10. kolo:
TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Bzenec A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blahůšek Filip 2:2, Kalod Radek 4:0, Kůřil Radim 2:1, Pantlík Ladislav 4:0, Kůřil Pavel ml. 1:0, body hostů: Vašík Miroslav 2:2, Cileček Petr 0:4, Gablas Kamil 0:2, Juras Antonín 1:3, Vašík Michal 0:2), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Čejč B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Radim 0:4, Mikl Antonín 3:1, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 2:2, body hostů: Ingr Lukáš 2:2, Linner Marek 1:3, Marada Petr 0:2, Smutný Antonín 2:2, Blaha Stanislav 2:0), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Lužice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav st. 3:1, Bábíček Radek 0:4, Dočekal Pavel 4:0, Žídek Jiří 3:1, body hostů: Hřebíček Miroslav 1:3, Konečný Miroslav 1:3, Komosný Miloslav 1:3, Ondruš Milan 3:1), SKST Čeložnice A - SK Baník Ratíškovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojač Pavel 1:3, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 3:1, Kojecký Jaroslav 0:4, body hostů: Hrbáček Patrik 1:3, Kordula Jiří 3:1, Charvát Vít ml. 3:1, Kordula Petr 2:2), TJ Sokol Vracov D - Orel Vnorovy A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šnajdr Radomír 2:1, Mopils Aleš 0:3, Šnajdr Michal 1:2, Cibulka Marek 0:3, WO 5:0, body hostů: Břečka Karel 4:0, Ondruš Luboš 2:2, Motyčka Petr 3:1, WO 0:5), TJ Slavoj Rohatec B - TJ Slovan Hodonín D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Valuch Michal 1:3, Chvátal Antonín 1:3, Vymyslický Stanislav 1:3, Luzum Jaroslav 2:2, body hostů: Kmeť Milan 0:4, Drábek Ivo ml. 3:1, Stašek Lubomír 4:0, Hřebačka Michal 4:0),
11. kolo:
TJ Slovan Hodonín D - TJ Vlast Ježov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kmeť Milan 1:3, Stašek Lubomír 4:0, Hřebačka Michal 3:1, Drábek Ivo ml. 1:3, body hostů: Blahůšek Filip 1:3, Kalod Radek 2:2, Kůřil Radim 2:2, Pantlík Ladislav 2:2), Orel Vnorovy A - TJ Slavoj Rohatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Josef 2:2, Komoň Richard 1:3, Ondruš Luboš 2:2, Břečka Karel 3:1, body hostů: Valuch Michal 2:2, Chvátal Antonín 4:0, Vymyslický Stanislav 2:2, Luzum Jaroslav 0:4), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Vracov D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 1:3, Příkaský Jakub 2:2, Kordula Jiří 3:1, Hrbáček Patrik 1:3, body hostů: Mopils Aleš 0:2, Šnajdr Michal 2:2, Ďuriš Josef 3:1, Studnička Ondřej 3:1, Valko Jan 1:1), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Lužice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojač Pavel 2:2, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 4:0, Kojecký Jaroslav 1:3, body hostů: Hřebíček Miroslav 2:2, Konečný Miroslav 1:3, Komosný Miloslav 1:3, Ondruš Milan 2:2), TJ Sokol Čejč B - TJ Sokol Kyjov B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Stanislav 0:2, Ingr Lukáš 1:3, Linner Marek 2:2, Smutný Antonín 2:2, Marada Petr 0:2, body hostů: Vavřínek Dominik 2:2, Chimiak Stanislav 0:2, Dočekal Pavel 3:1, Firtl Radim 4:0, Jelínek Jiří 2:0), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Vlkoš A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Juras Pavel 0:2, Vašík Miroslav 3:1, Juras Antonín 4:0, Vašík Michal 2:2, Kmínek Vojtěch 0:2, body hostů: Elznic Drahomír 3:1, Fiala Radim 1:3, Smolka Longin 1:3, Ondrůšek Vlastislav 2:0, Mikl Antonín 0:2),
12. kolo:
TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Vlkoš A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blahůšek Filip 2:2, Kalod Radek 2:2, Kůřil Pavel ml. 2:2, Pantlík Ladislav 3:1, body hostů: Mikl Antonín 3:1, Fiala Radim 0:4, Elznic Drahomír 4:0, Smolka Longin 0:4), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Kyjov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Miroslav 2:2, Gablas Kamil 2:2, Vašík Michal 1:3, Juras Antonín 2:2, body hostů: Mikeska Jaroslav st. 1:3, Žídek Jiří 1:3, Mořický Aleš 4:0, Dočekal Pavel 3:1), TJ Sokol Čejč B - SKST Čeložnice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blaha Stanislav 1:3, Ingr Lukáš 0:4, Linner Marek 2:2, Marada Petr 1:3, body hostů: Kalod Radek 4:0, Kojecký Jaroslav 3:1, Hering Roman 3:1, Hojač Pavel 2:2), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Vracov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hřebíček Miroslav 1:3, Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 2:2, Ondruš Milan 1:3, body hostů: Šnajdr Michal 3:1, Vašíček Tomáš 3:1, Mopils Aleš 0:4, Ďuriš Josef 4:0), SK Baník Ratíškovice B - TJ Slavoj Rohatec B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příkaský Jakub 1:3, Kordula Jiří 3:1, Kordula Petr 2:2, Hrbáček Patrik 2:2, body hostů: Valuch Michal 2:2, Luzum Jaroslav 2:2, Chvátal Antonín 2:2, Vymyslický Stanislav 2:2), Orel Vnorovy A - TJ Slovan Hodonín D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Josef 3:1, Komoň Richard 2:2, Ondruš Luboš 2:2, Břečka Karel 4:0, body hostů: Bursík Antonín 0:4, Kmeť Milan 0:4, Schenel David 2:2, Drábek Ivo ml. 3:1),
13. kolo:
Orel Vnorovy A - TJ Vlast Ježov B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Josef 2:2, Komoň Richard 2:2, Ondruš Luboš 0:4, Břečka Karel 2:2, body hostů: Blahůšek Filip 3:1, Kalod Radek 2:2, Kůřil Radim 3:1, Pantlík Ladislav 2:2), TJ Slovan Hodonín D - SK Baník Ratíškovice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmeť Milan 2:2, Schenel David 2:2, Drábek Ivo ml. 4:0, Stašek Lubomír 4:0, body hostů: Příkaský Jakub 1:3, Kordula Jiří 1:3, Hrbáček Patrik 0:4, Kordula Petr 2:2), TJ Slavoj Rohatec B - TJ Sokol Lužice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Tomáš 3:1, Vymyslický Stanislav 1:3, Luzum Jaroslav 2:2, Valuch Michal 2:2, body hostů: Ondruš Milan 2:2, Konečný Miroslav 0:4, Macůrek Marek 3:1, Komosný Miloslav 3:1), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Čejč B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šnajdr Radomír 4:0, Šnajdr Michal 3:1, Ďuriš Josef 3:1, Mopils Aleš 0:4, body hostů: Blaha Stanislav 1:3, Linner Marek 1:3, Smutný Antonín 2:2, Marada Petr 2:2), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Bzenec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kojecký Jaroslav 2:2, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 4:0, Tihlařík Ondřej 1:3, body hostů: Gablas Kamil 0:4, Vašík Miroslav 3:1, Juras Antonín 2:2, Vašík Michal 1:3), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Vlkoš A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jelínek Jiří 4:0, Žídek Jiří 3:1, Dočekal Pavel 2:2, Mořický Aleš 3:1, body hostů: Ondrůšek Vlastislav 0:1, Mikl Antonín 1:3, Elznic Drahomír 1:3, Fiala Radim 0:4, Smolka Longin 2:1),
14. kolo:
TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Kyjov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blahůšek Filip 2:2, Kalod Radek 3:1, Kůřil Radim 1:3, Pantlík Ladislav 3:1, body hostů: Jelínek Jiří 0:4, Žídek Jiří 2:2, Mořický Aleš 2:2, Dočekal Pavel 3:1), TJ Sokol Vlkoš A - SKST Čeložnice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 3:1, Fiala Radim 1:3, Elznic Drahomír 1:3, Smolka Longin 2:2, body hostů: Tihlařík Ondřej 0:4, Kojecký Jaroslav 2:2, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 4:0), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Vracov D 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Miroslav 2:2, Gablas Kamil 1:3, Vašík Michal 1:3, Juras Pavel 0:4, body hostů: Šnajdr Radomír 4:0, Mopils Aleš 1:3, Šnajdr Michal 3:1, Vašíček Tomáš 4:0), TJ Sokol Čejč B - TJ Slavoj Rohatec B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blaha Stanislav 2:1, Linner Marek 3:1, Smutný Antonín 2:2, Ingr Lukáš 2:2, Marada Petr 0:1, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Voznica Vlastimil 2:2, Vymyslický Stanislav 1:3, Chvátal Antonín 2:2), TJ Sokol Lužice B - TJ Slovan Hodonín D 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondruš Milan 1:3, Komosný Miloslav 1:3, Macůrek Marek 1:3, Konečný Miroslav 2:2, body hostů: Kmeť Milan 2:2, Schenel David 2:2, Drábek Ivo ml. 3:1, Stašek Lubomír 4:0), SK Baník Ratíškovice B - Orel Vnorovy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 3:1, Kudr Martin 0:4, Kordula Petr 4:0, Příkaský Jakub 0:4, body hostů: Komoň Richard 2:2, Břečka Karel 2:2, Motyčka Petr 2:2, Ondruš Luboš 3:1),
15. kolo:
SK Baník Ratíškovice B - TJ Vlast Ježov B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 3:1, Kordula Jiří 3:1, Kordula Petr 3:1, Hrbáček Patrik 1:3, body hostů: Blahůšek Filip 0:4, Kalod Radek 2:2, Kůřil Radim 2:2, Pantlík Ladislav 2:2), Orel Vnorovy A - TJ Sokol Lužice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tomeček Josef 3:1, Břečka Karel 2:2, Ondruš Luboš 1:3, Motyčka Petr 1:3, body hostů: Macůrek Marek 3:1, Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 0:4, Ondruš Milan 4:0), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Čejč B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmeť Milan 2:2, Drábek Ivo ml. 3:1, Hřebačka Michal 3:1, Stašek Lubomír 1:3, body hostů: Linner Marek 4:0, Blaha Stanislav 1:3, Smutný Antonín 1:3, Marada Petr 1:3), TJ Slavoj Rohatec B - TJ Sokol Bzenec A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valuch Michal 1:3, Luzum Jaroslav 2:2, Vymyslický Stanislav 3:1, Chvátal Antonín 4:0, body hostů: Vašík Miroslav 2:2, Gablas Kamil 0:4, Vašík Michal 1:3, Juras Antonín 3:1), TJ Sokol Vracov D - TJ Sokol Vlkoš A 3:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šnajdr Radomír 3:1, Cibulka Marek 0:4, Šnajdr Michal 0:4, WO 0:5, body hostů: Ondrůšek Vlastislav 1:1, Mikl Antonín 3:0, Elznic Drahomír 2:1, Smolka Longin 2:1, Fiala Radim 1:0, WO 5:0), SKST Čeložnice A - TJ Sokol Kyjov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hojač Pavel 1:3, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 3:1, Kojecký Jaroslav 0:4, body hostů: Vavřínek Dominik 2:2, Žídek Jiří 1:3, Mořický Aleš 3:1, Dočekal Pavel 3:1),
16. kolo:
TJ Vlast Ježov B - SKST Čeložnice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Pavel ml. 2:2, Kalod Radek 2:2, Kůřil Radim 3:1, Pantlík Ladislav 3:1, body hostů: Kojecký Jaroslav 2:2, Hojač Pavel 0:4, Hering Roman 2:2, Kalod Radek 2:2), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Vracov D 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žídek Jiří 4:0, Mořický Aleš 4:0, Dočekal Pavel 2:2, Firtl Radim 3:1, body hostů: Bednařík Matěj 0:4, Šnajdr Radomír 1:3, Studnička Ondřej 1:3, Valko Jan 1:3), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Slavoj Rohatec B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrůšek Vlastislav 0:4, Mikl Antonín 3:1, Smolka Longin 0:2, Elznic Drahomír 4:0, Fiala Radim 0:2, body hostů: Valuch Michal 2:2, Luzum Jaroslav 3:1, Chvátal Antonín 2:2, Vymyslický Stanislav 2:2), TJ Sokol Bzenec A - TJ Slovan Hodonín D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Michal 2:2, Gablas Kamil 1:3, Juras Antonín 2:2, Vašík Miroslav 1:3, body hostů: Vjazanko Petr 0:4, Kmeť Milan 2:2, Drábek Ivo ml. 4:0, Stašek Lubomír 4:0), TJ Sokol Čejč B - Orel Vnorovy A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Výmolová Marta 1:3, Blaha Stanislav 3:1, Ingr Lukáš 2:2, Marada Petr 2:2, body hostů: Břečka Karel 3:1, Ondruš Luboš 2:2, Komoň Richard 2:2, Tomčala Jiří 1:3), TJ Sokol Lužice B - SK Baník Ratíškovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Konečný Miroslav 2:2, Macůrek Marek 4:0, Komosný Miloslav 1:3, Ondruš Milan 1:3, body hostů: Charvát Vít ml. 2:2, Příkaský Jakub 2:2, Kordula Jiří 2:2, Kordula Petr 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Lužice B - TJ Vlast Ježov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Macůrek Marek 2:2, Komosný Miloslav 2:2, Ondruš Milan 1:3, Konečný Miroslav 2:2, body hostů: Blahůšek Filip 0:4, Kalod Radek 2:2, Kůřil Radim 3:1, Kůřil Pavel ml. 4:0), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Čejč B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Příkaský Jakub 1:3, Kordula Jiří 3:1, Kordula Petr 3:1, Hrbáček Patrik 2:2, body hostů: Blaha Stanislav 2:2, Linner Marek 3:1, Smutný Antonín 2:2, Marada Petr 0:4), Orel Vnorovy A - TJ Sokol Bzenec A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondruš Luboš 0:4, Motyčka Petr 2:2, Studnička Jiří 0:4, Břečka Karel 3:1, body hostů: Gablas Kamil 2:2, Vašík Miroslav 3:1, Juras Antonín 4:0, Vašík Michal 2:2), TJ Slovan Hodonín D - TJ Sokol Vlkoš A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kmeť Milan 3:1, Stašek Lubomír 3:1, Hřebačka Michal 2:2, Drábek Ivo ml. 2:2, body hostů: Mikl Antonín 2:2, Smolka Longin 1:3, Elznic Drahomír 2:2, Ondrůšek Vlastislav 1:3), TJ Slavoj Rohatec B - TJ Sokol Kyjov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vymyslický Stanislav 1:3, Chvátal Antonín 1:3, Juryca Dalibor 2:2, Luzum Jaroslav 0:2, Salaba Petr 0:2, body hostů: Vavřínek Dominik 3:1, Žídek Jiří 1:3, Dočekal Pavel 4:0, Mořický Aleš 4:0), TJ Sokol Vracov D - SKST Čeložnice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Studnička Ondřej 1:3, Šnajdr Michal 2:2, Vašíček Tomáš 3:1, Bednařík Matěj 0:4, body hostů: Kojecký Jaroslav 2:2, Hojač Pavel 1:3, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 4:0),
18. kolo:
TJ Vlast Ježov B - TJ Sokol Vracov D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Pavel ml. 3:1, Kalod Radek 1:3, Kůřil Radim 0:4, Pantlík Ladislav 2:2, body hostů: Šnajdr Radomír 3:1, Studnička Ondřej 3:1, Vašíček Tomáš 3:1, Ďuriš Josef 1:3), SKST Čeložnice A - TJ Slavoj Rohatec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kojecký Jaroslav 1:3, Hering Roman 4:0, Kalod Radek 4:0, Hojač Pavel 1:3, body hostů: Luzum Jaroslav 2:2, Valuch Michal 2:2, Vymyslický Stanislav 0:4, Chvátal Antonín 2:2), TJ Sokol Kyjov B - TJ Slovan Hodonín D 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vavřínek Dominik 2:2, Dočekal Pavel 2:2, Mořický Aleš 2:2, Firtl Radim 2:2, body hostů: Kmeť Milan 0:4, Drábek Ivo ml. 1:3, Hřebačka Michal 4:0, Stašek Lubomír 3:1), TJ Sokol Vlkoš A - Orel Vnorovy A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Radim 0:4, Mikl Antonín 3:1, Elznic Drahomír 2:2, Smolka Longin 2:2, body hostů: Tomeček Josef 2:2, Břečka Karel 2:2, Motyčka Petr 2:2, Komoň Richard 3:1), TJ Sokol Bzenec A - SK Baník Ratíškovice B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vašík Miroslav 2:1, Gablas Kamil 1:2, Juras Antonín 2:0, Kmínek Vojtěch 0:3, Cileček Petr 0:1, WO 5:0, body hostů: Hrbáček Patrik 2:2, Kordula Jiří 3:1, Kordula Petr 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Čejč B - TJ Sokol Lužice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutný Antonín 1:3, Linner Marek 4:0, Blaha Stanislav 0:4, Ingr Lukáš 2:2, body hostů: Konečný Miroslav 1:3, Komosný Miloslav 2:2, Macůrek Marek 3:1, Ondruš Milan 3:1),
19. kolo:
TJ Sokol Čejč B - TJ Vlast Ježov B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ingr Lukáš 1:3, Linner Marek 2:2, Smutný Antonín 1:3, Marada Petr 0:4, body hostů: Kůřil Pavel ml. 3:1, Kalod Radek 3:1, Kůřil Radim 3:1, Pantlík Ladislav 3:1), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Bzenec A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Komosný Miloslav 2:2, Macůrek Marek 4:0, Ondruš Milan 2:2, Konečný Miroslav 2:2, body hostů: Vašík Miroslav 2:2, Gablas Kamil 0:4, Vašík Michal 1:3, Juras Antonín 3:1), SK Baník Ratíškovice B - TJ Sokol Vlkoš A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kordula Jiří 4:0, Hrbáček Patrik 2:2, Kordula Petr 1:3, Příkaský Jakub 2:2, body hostů: Mikl Antonín 3:1, Ondrůšek Vlastislav 1:3, Elznic Drahomír 2:2, Smolka Longin 1:3), Orel Vnorovy A - TJ Sokol Kyjov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Břečka Karel 0:4, Ondruš Luboš 1:3, Komoň Richard 0:4, Tomčala Jiří 0:4, body hostů: Žídek Jiří 3:1, Dočekal Pavel 4:0, Firtl Radim 4:0, Mořický Aleš 4:0), TJ Slovan Hodonín D - SKST Čeložnice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grabovský Jaroslav 0:4, Drábek Ivo ml. 1:3, Hřebačka Michal 3:1, Vjazanko Petr 0:4, body hostů: Kojecký Jaroslav 2:2, Hojač Pavel 3:1, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 4:0), TJ Slavoj Rohatec B - TJ Sokol Vracov D 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vymyslický Stanislav 3:1, Chvátal Antonín 4:0, Valuch Michal 3:1, Luzum Jaroslav 3:1, body hostů: Stuchlík Jaroslav 0:4, Šnajdr Michal 2:2, Ďuriš Josef 1:3, Mopils Aleš 0:4),
20. kolo:
TJ Vlast Ježov B - TJ Slavoj Rohatec B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kůřil Pavel ml. 1:3, Kalod Radek 3:1, Kůřil Radim 4:0, Pantlík Ladislav 2:2, body hostů: Valuch Michal 1:3, Vymyslický Stanislav 0:2, Juryca Dalibor 1:3, Chvátal Antonín 3:1, Luzum Jaroslav 1:1), TJ Sokol Vracov D - TJ Slovan Hodonín D 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šnajdr Radomír 3:0, Vašíček Tomáš 4:0, Ďuriš Josef 4:0, Šnajdr Michal 4:0, Stuchlík Jaroslav 0:1, body hostů: Hromek František 0:4, Vjazanko Petr 1:3, Zelinka Oldřich 0:4, Grabovský Jaroslav 0:4), SKST Čeložnice A - Orel Vnorovy A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hojač Pavel 1:3, Hering Roman 4:0, Kalod Radek 2:2, Kojecký Jaroslav 0:4, body hostů: Břečka Karel 3:1, Tomeček Josef 3:1, Komoň Richard 1:3, Ondruš Luboš 2:2), TJ Sokol Kyjov B - SK Baník Ratíškovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vavřínek Dominik 2:2, Firtl Radim 2:2, Dočekal Pavel 2:2, Mořický Aleš 3:1, body hostů: Příkaský Jakub 1:3, Kordula Jiří 3:1, Charvát Vít ml. 1:3, Kordula Petr 2:2), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Lužice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikl Antonín 1:3, Fiala Radim 0:4, Elznic Drahomír 1:3, Smolka Longin 1:3, body hostů: Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 3:1, Ondruš Milan 4:0, Macůrek Marek 4:0), TJ Sokol Bzenec A - TJ Sokol Čejč B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Miroslav 1:1, Gablas Kamil 0:4, Vašík Michal 0:4, Juras Antonín 4:0, Juras Martin 0:2, body hostů: Linner Marek 2:2, Ingr Lukáš 3:1, Smutný Antonín 3:1, Marada Petr 3:1),
21. kolo:
TJ Sokol Bzenec A - TJ Vlast Ježov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašík Miroslav 2:0, Gablas Kamil 0:4, Vašík Michal 2:2, Juras Antonín 3:1, Juras Pavel 0:2, body hostů: Blahůšek Filip 1:3, Kalod Radek 3:1, Kůřil Radim 3:1, Pantlík Ladislav 2:2), TJ Sokol Čejč B - TJ Sokol Vlkoš A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smutný Antonín 2:2, Linner Marek 4:0, Marada Petr 0:4, Blaha Stanislav 2:2, body hostů: Mikl Antonín 2:2, Fiala Radim 2:2, Elznic Drahomír 3:1, Smolka Longin 1:3), TJ Sokol Lužice B - TJ Sokol Kyjov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Miroslav 1:3, Komosný Miloslav 0:4, Ondruš Milan 3:1, Macůrek Marek 4:0, body hostů: Vavřínek Dominik 2:1, Firtl Radim 2:2, Dočekal Pavel 1:3, Mořický Aleš 3:1, Mikeska Jaroslav st. 0:1), SK Baník Ratíškovice B - SKST Čeložnice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Charvát Vít ml. 2:2, Kordula Jiří 2:2, Kordula Petr 2:2, Příkaský Jakub 0:4, body hostů: Kojecký Jaroslav 1:3, Hojač Pavel 2:2, Hering Roman 4:0, Kalod Radek 3:1), Orel Vnorovy A - TJ Sokol Vracov D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tomeček Josef 3:1, Komoň Richard 3:0, Motyčka Petr 2:2, Břečka Karel 4:0, Ondruš Luboš 0:1, body hostů: Šnajdr Radomír 1:3, Šnajdr Michal 0:4, Ďuriš Josef 3:1, Mopils Aleš 0:4), TJ Slovan Hodonín D - TJ Slavoj Rohatec B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Grabovský Jaroslav 1:3, Vaňhara Michal 1:3, Kmeť Milan 3:1, Hromek František 2:2, body hostů: Valuch Michal 0:4, Luzum Jaroslav 4:0, Chvátal Antonín 3:1, Vymyslický Stanislav 2:2),
22. kolo:
TJ Vlast Ježov B - TJ Slovan Hodonín D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blahůšek Filip 2:2, Kalod Radek 1:3, Kůřil Radim 1:3, Pantlík Ladislav 3:1, body hostů: Schenel David 0:4, Kmeť Milan 2:2, Stašek Lubomír 4:0, Hřebačka Michal 3:1), TJ Slavoj Rohatec B - Orel Vnorovy A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Antonín 4:0, Vymyslický Stanislav 3:1, Valuch Michal 4:0, Rybecký Jakub 1:3, body hostů: Tomčala Jiří 1:3, Motyčka Petr 1:3, Studnička Jiří 0:4, Komoň Richard 2:2), TJ Sokol Vracov D - SK Baník Ratíškovice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ďuriš Josef 3:1, Šnajdr Michal 3:1, Valko Jan 1:2, Studnička Ondřej 3:1, Bednařík Matěj 0:1, body hostů: Hrbáček Patrik 0:4, Kordula Jiří 2:2, Charvát Vít ml. 1:3, Kordula Petr 3:1), TJ Sokol Lužice B - SKST Čeložnice A 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Konečný Miroslav 2:2, Komosný Miloslav 2:2, Ondruš Milan 3:1, Macůrek Marek 4:0, body hostů: Valenta Josef 0:4, Kojecký Jaroslav 0:4, Hering Roman 3:1, Kalod Radek 2:2), TJ Sokol Kyjov B - TJ Sokol Čejč B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žídek Jiří 2:2, Dočekal Pavel 3:1, Firtl Radim 4:0, Mořický Aleš 2:0, Mikeska Jaroslav st. 1:1, body hostů: Smutný Antonín 3:1, Blaha Stanislav 1:3, Marada Petr 0:4, Ingr Lukáš 0:4), TJ Sokol Vlkoš A - TJ Sokol Bzenec A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Radim 1:3, Smolka Longin 1:3, Elznic Drahomír 3:1, Mikl Antonín 3:1, body hostů: Vašík Michal 2:2, Gablas Kamil 0:4, Juras Antonín 4:0, Vašík Miroslav 2:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS