Výsledky do novin
Extraliga mužů
1. kolo:
Sokol Králův Dvůr A - SK Kotlářka Praha A 4:0 (body domácích: Košťál Radek 1:0, Jančařík Lubomír 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Kaucký Petr 0:2, Obešlo František 0:1, Reitšpies David 0:1), Charvát Baník Havířov A - Robot Mokré Lazce A 4:0 (body domácích: Karabec Ivan 1:0, Beneš Michal 2:0, Crha Jakub 1:0, body hostů: Buba Ondřej 0:2, Schwarzer Antonín 0:1, Hanák Martin 0:1), SF SKK El Niňo Praha A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Obešlo Michal 2:0, Konečný Tomáš 1:0, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Šlapák Miloš 0:1, Sitak Andriy 0:1), TJ Ostrava KST A - Moravská Slavia Brno A 4:0 (body domácích: Klimek Vojtěch 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Pavlík Tibor 1:0, body hostů: Handl Petr 0:2, Šmerda Marek 0:1, Chrást Roman 0:1), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - SKST Liberec A 3:3 (body domácích: Zlámal Jaromír 1:1, Seibert Jakub 1:1, Kabelka Tomáš 1:1, body hostů: Jahoda Martin 2:0, Borůvka Lukáš 0:1, Medek Josef 1:1, Borůvka Jakub 0:1), DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - STEN marketing HB Ostrov A 0:4 (body domácích: Čihák Marek 0:1, Šereda Peter 0:2, Kanta František 0:1, body hostů: Bai He 2:0, Korbel Petr 1:0, Kobes Kristián 1:0),
2. kolo:
Sokol Králův Dvůr A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 4:1 (body domácích: Jančařík Lubomír 2:0, Širuček Pavel 1:1, Košťál Radek 1:0, body hostů: Čihák Marek 0:2, Šereda Peter 1:0, Palkovský David 0:2), SK Kotlářka Praha A - STEN marketing HB Ostrov A 2:4 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Obešlo František 0:2, Kaucký Petr 0:2, body hostů: Bai He 1:1, Korbel Petr 2:0, Kobes Kristián 1:1), Charvát Baník Havířov A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 3:3 (body domácích: Karabec Ivan 0:2, Beneš Michal 2:0, Matějka Kamil 1:1, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Kabelka Tomáš 1:1, Zlámal Jaromír 1:1), Robot Mokré Lazce A - SKST Liberec A 4:2 (body domácích: Schwarzer Antonín 1:1, Hanák Martin 2:0, Buba Ondřej 1:1, body hostů: Jahoda Martin 0:2, Borůvka Lukáš 0:2, Medek Josef 2:0), SF SKK El Niňo Praha A - TJ Ostrava KST A 4:0 (body domácích: Konečný Tomáš 1:0, Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 0:2, Klimek Vojtěch 0:1, Pavlík Tibor 0:1), Sokol H.Králové 2 Imeda A - Moravská Slavia Brno A 4:1 (body domácích: Sitak Andriy 2:0, Demek Tomáš 1:1, Lebeda Michal ml. 1:0, body hostů: Handl Petr 1:1, Chrást Roman 0:1, Šmerda Marek 0:2),
3. kolo:
Sokol Králův Dvůr A - STEN marketing HB Ostrov A 3:3 (body domácích: Širuček Pavel 0:2, Košťál Radek 1:1, Jančařík Lubomír 2:0, body hostů: Bai He 2:0, Kobes Kristián 0:2, Korbel Petr 1:1), SK Kotlářka Praha A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 0:4 (body domácích: Obešlo František 0:1, Kaucký Petr 0:2, Reitšpies David 0:1, body hostů: Čihák Marek 2:0, Šereda Peter 1:0, Palkovský David 1:0), Charvát Baník Havířov A - SKST Liberec A 4:1 (body domácích: Beneš Michal 2:0, Crha Jakub 1:0, Matějka Kamil 1:0, Karabec Ivan 0:1, body hostů: Medek Josef 1:1, Borůvka Lukáš 0:1, Borůvka Jakub 0:2), Robot Mokré Lazce A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 2:4 (body domácích: Schwarzer Antonín 1:1, Hanák Martin 1:1, Buba Ondřej 0:2, body hostů: Zlámal Jaromír 0:2, Kabelka Tomáš 2:0, Seibert Jakub 2:0), SF SKK El Niňo Praha A - Moravská Slavia Brno A 4:0 (body domácích: Obešlo Michal 1:0, Konečný Tomáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Šmerda Marek 0:1, Handl Petr 0:1, Chrást Roman 0:1, Šenkapoul Petr 0:1), Sokol H.Králové 2 Imeda A - TJ Ostrava KST A 1:4 (body domácích: Šlapák Miloš 0:2, Sitak Andriy 1:1, Demek Tomáš 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, Merta David 0:1, Karásek Karel 2:0),
4. kolo:
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - TJ Ostrava KST A 4:1 (body domácích: Čihák Marek 2:0, Šereda Peter 2:0, Palkovský David 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 0:2, Karásek Karel 0:1, Merta David 1:1), STEN marketing HB Ostrov A - Moravská Slavia Brno A 4:0 (body domácích: Bai He 1:0, Kobes Kristián 1:0, Korbel Petr 1:0, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Šmerda Marek 0:1, Handl Petr 0:1, Chrást Roman 0:1, Bíza Petr 0:1), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Kabelka Tomáš 0:1, Seibert Jakub 0:2, Zlámal Jaromír 0:1, body hostů: Konečný Tomáš 2:0, Tregler Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), SKST Liberec A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 0:4 (body domácích: Medek Josef 0:1, Jahoda Martin 0:2, Borůvka Jakub 0:1, body hostů: Sitak Andriy 2:0, Šlapák Miloš 1:0, Demek Tomáš 1:0), Sokol Králův Dvůr A - Charvát Baník Havířov A 4:1 (body domácích: Jančařík Lubomír 2:0, Širuček Pavel 1:1, Košťál Radek 1:0, body hostů: Karabec Ivan 0:2, Beneš Michal 1:0, Crha Jakub 0:2), SK Kotlářka Praha A - Robot Mokré Lazce A 3:3 (body domácích: Reitšpies David 1:1, Kaucký Petr 1:1, Obešlo František 1:1, body hostů: Hanák Martin 2:0, Holáň Jan 0:2, Schwarzer Antonín 1:1),
5. kolo:
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - Moravská Slavia Brno A 4:0 (body domácích: Čihák Marek 1:0, Kanta František 1:0, Šereda Peter 1:0, Palkovský David 1:0, body hostů: Chrást Roman 0:2, Šmerda Marek 0:1, Handl Petr 0:1), STEN marketing HB Ostrov A - TJ Ostrava KST A 4:0 (body domácích: Bai He 1:0, Kobes Kristián 1:0, Korbel Petr 1:0, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Merta David 0:2, Klimek Vojtěch 0:1, Bajger Ondřej 0:1), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 3:3 (body domácích: Zlámal Jaromír 0:2, Seibert Jakub 2:0, Kabelka Tomáš 1:1, body hostů: Sitak Andriy 1:1, Demek Tomáš 1:1, Šlapák Miloš 1:1), SKST Liberec A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Borůvka Jakub 0:1, Medek Josef 0:2, Borůvka Lukáš 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0), Sokol Králův Dvůr A - Robot Mokré Lazce A 4:1 (body domácích: Jančařík Lubomír 2:0, Širuček Pavel 2:0, Štěpánek David 0:1, body hostů: Hanák Martin 0:2, Holáň Jan 0:1, Schwarzer Antonín 1:1), SK Kotlářka Praha A - Charvát Baník Havířov A 2:4 (body domácích: Obešlo František 1:1, Reitšpies David 1:1, WO 0:2, body hostů: Beneš Michal 1:1, Crha Jakub 1:0, Karabec Ivan 0:1, WO 2:0),
6. kolo:
Charvát Baník Havířov A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 3:3 (body domácích: Beneš Michal 1:1, Matějka Kamil 0:1, Crha Jakub 2:0, Karabec Ivan 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Palkovský David 1:1, Čihák Marek 0:2), Robot Mokré Lazce A - STEN marketing HB Ostrov A 3:3 (body domácích: Schwarzer Antonín 1:1, Hanák Martin 2:0, Buba Ondřej 0:2, body hostů: Hrnčiřík Jan 0:2, Korbel Petr 0:1, Bai He 2:0, Kobes Kristián 1:0), SF SKK El Niňo Praha A - Sokol Králův Dvůr A 4:2 (body domácích: Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 0:2, Konečný Tomáš 2:0, body hostů: Širuček Pavel 1:1, Košťál Radek 1:1, Jančařík Lubomír 0:2), Sokol H.Králové 2 Imeda A - SK Kotlářka Praha A 0:4 (body domácích: Demek Tomáš 0:1, Lebeda Michal ml. 0:1, Sitak Andriy 0:1, Brož Petr 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Obešlo František 1:0, Kaucký Petr 1:0), TJ Ostrava KST A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 2:4 (body domácích: Klimek Vojtěch 0:2, Bajger Ondřej 2:0, Karásek Karel 0:2, body hostů: Kabelka Tomáš 1:1, Zlámal Jaromír 1:1, Seibert Jakub 2:0), Moravská Slavia Brno A - SKST Liberec A 3:3 (body domácích: Handl Petr 2:0, Šmerda Marek 1:1, Chrást Roman 0:2, body hostů: Medek Josef 1:1, Borůvka Lukáš 1:1, Jahoda Martin 1:1),
7. kolo:
Charvát Baník Havířov A - STEN marketing HB Ostrov A 1:4 (body domácích: Karabec Ivan 0:2, Beneš Michal 0:1, Crha Jakub 1:0, Matějka Kamil 0:1, body hostů: Bai He 2:0, Hrnčiřík Jan 1:0, Kobes Kristián 1:1), Robot Mokré Lazce A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 1:4 (body domácích: Schwarzer Antonín 0:2, Hanák Martin 1:1, Buba Ondřej 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Kanta František 0:1, Čihák Marek 2:0), SF SKK El Niňo Praha A - SK Kotlářka Praha A 4:0 (body domácích: Obešlo Michal 1:0, Tregler Tomáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, body hostů: Reitšpies David 0:2, Kaucký Petr 0:1, Obešlo František 0:1), Sokol H.Králové 2 Imeda A - Sokol Králův Dvůr A 0:4 (body domácích: Sitak Andriy 0:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Koblížek Martin 0:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Širuček Pavel 1:0, Štěpánek David 1:0), TJ Ostrava KST A - SKST Liberec A 4:0 (body domácích: Pavlík Tibor 1:0, Bajger Ondřej 2:0, Klimek Vojtěch 1:0, body hostů: Borůvka Lukáš 0:2, Jahoda Martin 0:1, Medek Josef 0:1), Moravská Slavia Brno A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 0:4 (body domácích: Šmerda Marek 0:1, Chrást Roman 0:2, Handl Petr 0:1, body hostů: Seibert Jakub 2:0, Zlámal Jaromír 1:0, Kabelka Tomáš 1:0),
8. kolo:
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 4:1 (body domácích: Šereda Peter 2:0, Čihák Marek 1:1, Palkovský David 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Zlámal Jaromír 1:0, Kabelka Tomáš 0:2), STEN marketing HB Ostrov A - SKST Liberec A 4:0 (body domácích: Bai He 1:0, Hrnčiřík Jan 1:0, Kobes Kristián 1:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Borůvka Jakub 0:2, Borůvka Lukáš 0:1, Jahoda Martin 0:1), Sokol Králův Dvůr A - TJ Ostrava KST A 4:0 (body domácích: Jančařík Lubomír 1:0, Širuček Pavel 2:0, Košťál Radek 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 0:2, Klimek Vojtěch 0:1, Merta David 0:1), SK Kotlářka Praha A - Moravská Slavia Brno A 4:1 (body domácích: Obešlo František 1:1, Kaucký Petr 2:0, Reitšpies David 1:0, body hostů: Handl Petr 1:1, Šmerda Marek 0:1, Chrást Roman 0:1, Bíza Petr 0:1), Charvát Baník Havířov A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Matějka Kamil 0:1, Štrof Vojtěch 0:2, Beneš Michal 0:1, body hostů: Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Konečný Tomáš 1:0), Robot Mokré Lazce A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 3:3 (body domácích: Buba Ondřej 0:2, Hanák Martin 2:0, Schwarzer Antonín 1:1, body hostů: Demek Tomáš 1:1, Šlapák Miloš 0:2, Sitak Andriy 2:0),
9. kolo:
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - SKST Liberec A 4:0 (body domácích: Šereda Peter 1:0, Kanta František 2:0, Čihák Marek 1:0, body hostů: Medek Josef 0:2, Borůvka Jakub 0:1, Jahoda Martin 0:1), STEN marketing HB Ostrov A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 4:0 (body domácích: Bai He 1:0, Kobes Kristián 1:0, Korbel Petr 1:0, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Kabelka Tomáš 0:1, Zlámal Jaromír 0:1), Sokol Králův Dvůr A - Moravská Slavia Brno A 4:0 (body domácích: Štěpánek David 1:0, Košťál Radek 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Šenkapoul Petr 0:1, Handl Petr 0:1, Chrást Roman 0:1, Šmerda Marek 0:1), SK Kotlářka Praha A - TJ Ostrava KST A 4:2 (body domácích: Kaucký Petr 1:1, Reitšpies David 2:0, Obešlo František 1:1, body hostů: Merta David 0:2, Karásek Karel 0:2, Bajger Ondřej 2:0), Charvát Baník Havířov A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 3:3 (body domácích: Karabec Ivan 2:0, Beneš Michal 1:1, Crha Jakub 0:1, Štrof Vojtěch 0:1, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Demek Tomáš 2:0, Sitak Andriy 1:1), Robot Mokré Lazce A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Schwarzer Antonín 0:1, Hanák Martin 0:2, Buba Ondřej 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Konečný Tomáš 1:0),
10. kolo:
SF SKK El Niňo Praha A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 4:1 (body domácích: Konečný Tomáš 2:0, Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 0:1, body hostů: Šereda Peter 0:2, Palkovský David 0:1, Čihák Marek 1:1), STEN marketing HB Ostrov A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 4:0 (body domácích: Kobes Kristián 1:0, Korbel Petr 1:0, Bai He 1:0, Hrnčiřík Jan 1:0, body hostů: Šlapák Miloš 0:2, Hort Tomáš 0:1, Sitak Andriy 0:1), TJ Ostrava KST A - Charvát Baník Havířov A 1:4 (body domácích: Merta David 0:2, Bajger Ondřej 1:1, Karásek Karel 0:1, body hostů: Crha Jakub 2:0, Karabec Ivan 0:1, Beneš Michal 2:0), Moravská Slavia Brno A - Robot Mokré Lazce A 0:4 (body domácích: Šmerda Marek 0:1, Handl Petr 0:2, Chrást Roman 0:1, body hostů: Hanák Martin 2:0, Buba Ondřej 1:0, Schwarzer Antonín 1:0), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - Sokol Králův Dvůr A 0:4 (body domácích: Kabelka Tomáš 0:1, Červený Miroslav 0:2, Zlámal Jaromír 0:1, body hostů: Jančařík Lubomír 2:0, Košťál Radek 1:0, Širuček Pavel 1:0), SKST Liberec A - SK Kotlářka Praha A 0:4 (body domácích: Jahoda Martin 0:1, Medek Josef 0:2, Borůvka Jakub 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Obešlo František 1:0, Kaucký Petr 1:0),
11. kolo:
SF SKK El Niňo Praha A - STEN marketing HB Ostrov A 3:3 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 0:2, Tregler Tomáš 2:0, Obešlo Michal 1:1, body hostů: Korbel Petr 1:1, Kobes Kristián 0:2, Bai He 2:0), Sokol H.Králové 2 Imeda A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 1:4 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Sitak Andriy 1:1, Šlapák Miloš 0:1, body hostů: Čihák Marek 1:1, Šereda Peter 1:0, Kanta František 2:0), TJ Ostrava KST A - Robot Mokré Lazce A 3:3 (body domácích: Karásek Karel 1:1, Bajger Ondřej 1:1, Merta David 1:1, body hostů: Hanák Martin 2:0, Buba Ondřej 0:2, Schwarzer Antonín 1:1), Moravská Slavia Brno A - Charvát Baník Havířov A 3:3 (body domácích: Šmerda Marek 1:1, Handl Petr 2:0, Chrást Roman 0:2, body hostů: Karabec Ivan 0:2, Crha Jakub 1:1, Štrof Vojtěch 2:0), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - SK Kotlářka Praha A 2:4 (body domácích: Zlámal Jaromír 1:1, Seibert Jakub 1:1, Kabelka Tomáš 0:2, body hostů: Reitšpies David 2:0, Obešlo František 1:1, Kaucký Petr 1:1), SKST Liberec A - Sokol Králův Dvůr A 0:4 (body domácích: Borůvka Lukáš 0:1, Jahoda Martin 0:2, Medek Josef 0:1, body hostů: Košťál Radek 2:0, Jančařík Lubomír 1:0, Širuček Pavel 1:0),
12. kolo:
SK Kotlářka Praha A - Sokol Králův Dvůr A 0:4 (body domácích: Reitšpies David 0:1, Obešlo František 0:1, Kaucký Petr 0:1, Málek Tomáš 0:1, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Košťál Radek 1:0, Jančařík Lubomír 1:0), Robot Mokré Lazce A - Charvát Baník Havířov A 2:4 (body domácích: Hanák Martin 1:1, Schwarzer Antonín 1:1, Buba Ondřej 0:2, body hostů: Crha Jakub 2:0, Karabec Ivan 1:1, Beneš Michal 1:1), Sokol H.Králové 2 Imeda A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Sitak Andriy 0:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Šlapák Miloš 0:1, body hostů: Konečný Tomáš 2:0, Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0), Moravská Slavia Brno A - TJ Ostrava KST A 1:4 (body domácích: Chrást Roman 0:2, Šmerda Marek 1:1, Handl Petr 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 2:0, Klimek Vojtěch 0:1, Karásek Karel 2:0), SKST Liberec A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 1:4 (body domácích: Borůvka Lukáš 1:0, Jahoda Martin 0:2, Medek Josef 0:1, Borůvka Jakub 0:1, body hostů: Seibert Jakub 1:1, Zlámal Jaromír 1:0, Kabelka Tomáš 2:0), STEN marketing HB Ostrov A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 4:1 (body domácích: Bai He 2:0, Korbel Petr 2:0, Kobes Kristián 0:1, body hostů: Čihák Marek 0:2, Kanta František 0:1, Šereda Peter 1:1),
13. kolo:
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - Sokol Králův Dvůr A 1:4 (body domácích: Čihák Marek 1:1, Šereda Peter 0:2, Palkovský David 0:1, body hostů: Jančařík Lubomír 1:1, Širuček Pavel 1:0, Košťál Radek 2:0), STEN marketing HB Ostrov A - SK Kotlářka Praha A 4:1 (body domácích: Korbel Petr 2:0, Bai He 2:0, Hrnčiřík Jan 0:1, body hostů: Obešlo František 0:1, Reitšpies David 0:1, Kaucký Petr 1:1, Málek Tomáš 0:1), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - Charvát Baník Havířov A 2:4 (body domácích: Zlámal Jaromír 1:1, Seibert Jakub 1:1, Kabelka Tomáš 0:2, body hostů: Crha Jakub 1:1, Beneš Michal 2:0, Karabec Ivan 1:1), SKST Liberec A - Robot Mokré Lazce A 2:4 (body domácích: Borůvka Lukáš 0:2, Jahoda Martin 1:1, Medek Josef 1:1, body hostů: Hanák Martin 2:0, Buba Ondřej 1:1, Schwarzer Antonín 1:1), TJ Ostrava KST A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Pavlík Tibor 0:1, Bajger Ondřej 0:2, Klimek Vojtěch 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Konečný Tomáš 1:0, Tregler Tomáš 1:0), Moravská Slavia Brno A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 0:4 (body domácích: Šmerda Marek 0:1, Handl Petr 0:2, Chrást Roman 0:1, body hostů: Sitak Andriy 2:0, Demek Tomáš 1:0, Šlapák Miloš 1:0),
14. kolo:
STEN marketing HB Ostrov A - Sokol Králův Dvůr A 2:4 (body domácích: Bai He 2:0, Korbel Petr 0:2, Hrnčiřík Jan 0:2, body hostů: Širuček Pavel 1:1, Jančařík Lubomír 2:0, Košťál Radek 1:1), DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - SK Kotlářka Praha A 1:4 (body domácích: Kanta František 0:2, Čihák Marek 0:2, Šereda Peter 1:0, body hostů: Reitšpies David 2:0, Obešlo František 1:0, Kaucký Petr 1:1), SKST Liberec A - Charvát Baník Havířov A 0:4 (body domácích: Medek Josef 0:1, Jahoda Martin 0:2, Borůvka Lukáš 0:1, body hostů: Beneš Michal 2:0, Crha Jakub 1:0, Karabec Ivan 1:0), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - Robot Mokré Lazce A 4:2 (body domácích: Zlámal Jaromír 1:1, Seibert Jakub 1:1, Kabelka Tomáš 2:0, body hostů: Hanák Martin 2:0, Buba Ondřej 0:2, Schwarzer Antonín 0:2), Moravská Slavia Brno A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Chrást Roman 0:1, Handl Petr 0:2, Šmerda Marek 0:1, body hostů: Obešlo Michal 2:0, Tregler Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 1:0), TJ Ostrava KST A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 4:2 (body domácích: Klimek Vojtěch 0:2, Karásek Karel 2:0, Pavlík Tibor 2:0, body hostů: Sitak Andriy 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Demek Tomáš 1:1),
15. kolo:
TJ Ostrava KST A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 1:4 (body domácích: Bajger Ondřej 0:2, Pavlík Tibor 1:1, Karásek Karel 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Palkovský David 0:1, Čihák Marek 2:0), Moravská Slavia Brno A - STEN marketing HB Ostrov A 1:4 (body domácích: Šmerda Marek 1:1, Handl Petr 0:2, Šenkapoul Petr 0:1, body hostů: Hrnčiřík Jan 1:1, Bai He 1:0, Korbel Petr 2:0), SF SKK El Niňo Praha A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 4:0 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:0, Obešlo Michal 2:0, Konečný Tomáš 1:0, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Polanský Tomáš 0:1, Zlámal Jaromír 0:1), Sokol H.Králové 2 Imeda A - SKST Liberec A 4:2 (body domácích: Demek Tomáš 2:0, Sitak Andriy 1:1, Lebeda Michal ml. 1:1, body hostů: Medek Josef 1:1, Borůvka Lukáš 0:2, Jahoda Martin 1:0, Borůvka Jakub 0:1), Charvát Baník Havířov A - Sokol Králův Dvůr A 1:4 (body domácích: Beneš Michal 1:1, Karabec Ivan 0:2, Crha Jakub 0:1, body hostů: Širuček Pavel 1:1, Jančařík Lubomír 1:0, Košťál Radek 2:0), Robot Mokré Lazce A - SK Kotlářka Praha A 3:3 (body domácích: Buba Ondřej 0:2, Hanák Martin 2:0, Schwarzer Antonín 1:1, body hostů: Reitšpies David 1:1, Obešlo František 0:2, Kaucký Petr 2:0),
16. kolo:
Moravská Slavia Brno A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 1:4 (body domácích: Šmerda Marek 0:2, Handl Petr 1:1, Bíza Petr 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Kanta František 0:1, Čihák Marek 2:0), TJ Ostrava KST A - STEN marketing HB Ostrov A 2:4 (body domácích: Klimek Vojtěch 0:2, Bajger Ondřej 2:0, Pavlík Tibor 0:2, body hostů: Kobes Kristián 1:1, Hrnčiřík Jan 1:1, Bai He 2:0), Sokol H.Králové 2 Imeda A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 1:4 (body domácích: Šlapák Miloš 0:2, Sitak Andriy 1:1, Lebeda Michal ml. 0:1, body hostů: Kabelka Tomáš 2:0, Zlámal Jaromír 0:1, Seibert Jakub 2:0), SF SKK El Niňo Praha A - SKST Liberec A 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Borůvka Lukáš 0:2, Kodým Jiří 0:1, Jahoda Martin 0:1), Robot Mokré Lazce A - Sokol Králův Dvůr A 0:4 (body domácích: Holáň Jan 0:1, Hanák Martin 0:2, Schwarzer Antonín 0:1, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Jančařík Lubomír 1:0, Košťál Radek 1:0), Charvát Baník Havířov A - SK Kotlářka Praha A 3:3 (body domácích: Karabec Ivan 0:2, Crha Jakub 2:0, Beneš Michal 1:1, body hostů: Reitšpies David 1:1, Obešlo František 1:1, Kaucký Petr 1:1),
17. kolo:
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - Charvát Baník Havířov A 4:1 (body domácích: Šereda Peter 2:0, Čihák Marek 2:0, Kanta František 0:1, body hostů: Karabec Ivan 0:2, Beneš Michal 0:1, Crha Jakub 1:1), STEN marketing HB Ostrov A - Robot Mokré Lazce A 4:0 (body domácích: Bai He 1:0, Kobes Kristián 2:0, Korbel Petr 1:0, body hostů: Buba Ondřej 0:2, Schwarzer Antonín 0:1, Hanák Martin 0:1), Sokol Králův Dvůr A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Jančařík Lubomír 0:1, Širuček Pavel 0:2, Košťál Radek 0:1, body hostů: Gavlas Antonín ml. 2:0, Obešlo Michal 1:0, Konečný Tomáš 1:0), SK Kotlářka Praha A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 4:1 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Kaucký Petr 1:1, Obešlo František 1:0, body hostů: Sitak Andriy 1:1, Šlapák Miloš 0:1, Lebeda Michal ml. 0:2), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - TJ Ostrava KST A 4:1 (body domácích: Kabelka Tomáš 0:1, Seibert Jakub 2:0, Zlámal Jaromír 1:0, Polanský Tomáš 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 1:1, Karásek Karel 0:1, Klimek Vojtěch 0:2), SKST Liberec A - Moravská Slavia Brno A 1:4 (body domácích: Borůvka Jakub 0:2, Medek Josef 0:2, Jahoda Martin 1:0, body hostů: Handl Petr 2:0, Šmerda Marek 1:0, Bíza Petr 1:1),
18. kolo:
STEN marketing HB Ostrov A - Charvát Baník Havířov A 4:1 (body domácích: Kobes Kristián 2:0, Korbel Petr 1:0, Bai He 1:0, Hrnčiřík Jan 0:1, body hostů: Beneš Michal 1:1, Crha Jakub 0:1, Karabec Ivan 0:2), DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - Robot Mokré Lazce A 4:2 (body domácích: Šereda Peter 2:0, Čihák Marek 1:1, Palkovský David 1:1, body hostů: Schwarzer Antonín 1:1, Buba Ondřej 0:2, Hanák Martin 1:1), SK Kotlářka Praha A - SF SKK El Niňo Praha A 0:4 (body domácích: Obešlo František 0:1, Reitšpies David 0:2, Kaucký Petr 0:1, body hostů: Tregler Tomáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:0, Konečný Tomáš 1:0), Sokol Králův Dvůr A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 4:0 (body domácích: Jančařík Lubomír 1:0, Štěpánek David 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Šlapák Miloš 0:2, Brož Petr 0:1, Hort Tomáš 0:1), SKST Liberec A - TJ Ostrava KST A 4:1 (body domácích: Borůvka Jakub 0:1, Jahoda Martin 2:0, Medek Josef 1:0, WO 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 1:1, Klimek Vojtěch 0:1, Karásek Karel 0:1, WO 0:1), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - Moravská Slavia Brno A 4:1 (body domácích: Seibert Jakub 1:0, Kabelka Tomáš 1:1, Zlámal Jaromír 1:0, WO 1:0, body hostů: Bíza Petr 0:2, Šmerda Marek 1:0, Handl Petr 0:1, WO 0:1),
19. kolo:
Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 1:4 (body domácích: Merker Martin 0:2, Seibert Jakub 0:2, Zlámal Jaromír 1:0, body hostů: Čihák Marek 2:0, Šereda Peter 1:0, Kanta František 1:1), SKST Liberec A - STEN marketing HB Ostrov A 0:4 (body domácích: Jahoda Martin 0:1, Borůvka Jakub 0:1, Borůvka Lukáš 0:1, Medek Josef 0:1, body hostů: Bai He 1:0, Hrnčiřík Jan 1:0, Kobes Kristián 1:0, Korbel Petr 1:0), TJ Ostrava KST A - Sokol Králův Dvůr A 0:4 (body domácích: Klimek Vojtěch 0:1, Bajger Ondřej 0:2, Pavlík Tibor 0:1, body hostů: Širuček Pavel 2:0, Jančařík Lubomír 1:0, Košťál Radek 1:0), Moravská Slavia Brno A - SK Kotlářka Praha A 1:4 (body domácích: Šmerda Marek 0:2, Handl Petr 1:1, Chrást Roman 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Obešlo František 0:1, Kaucký Petr 2:0), SF SKK El Niňo Praha A - Charvát Baník Havířov A 4:0 (body domácích: Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 2:0, Konečný Tomáš 1:0, body hostů: Beneš Michal 0:2, Crha Jakub 0:1, Karabec Ivan 0:1), Sokol H.Králové 2 Imeda A - Robot Mokré Lazce A 2:4 (body domácích: Šlapák Miloš 1:1, Sitak Andriy 1:1, Lebeda Michal ml. 0:2, body hostů: Hanák Martin 2:0, Holáň Jan 1:1, Schwarzer Antonín 1:1),
20. kolo:
SKST Liberec A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 0:4 (body domácích: Borůvka Lukáš 0:1, Jahoda Martin 0:2, Medek Josef 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Čihák Marek 1:0, Kanta František 1:0), Slavoj Severotuk Ústí n.L.A - STEN marketing HB Ostrov A 1:4 (body domácích: Zlámal Jaromír 0:2, Seibert Jakub 1:1, Merker Martin 0:1, body hostů: Korbel Petr 1:0, Bai He 1:0, Kobes Kristián 2:0, Hrnčiřík Jan 0:1), Moravská Slavia Brno A - Sokol Králův Dvůr A 0:4 (body domácích: Šmerda Marek 0:1, Handl Petr 0:2, Chrást Roman 0:1, body hostů: Jančařík Lubomír 2:0, Štěpánek David 1:0, Košťál Radek 1:0), TJ Ostrava KST A - SK Kotlářka Praha A 0:4 (body domácích: Pavlovský Lukáš 0:1, Bajger Ondřej 0:2, Pavlík Tibor 0:1, body hostů: Reitšpies David 2:0, Obešlo František 1:0, Kaucký Petr 1:0), Sokol H.Králové 2 Imeda A - Charvát Baník Havířov A 3:3 (body domácích: Lebeda Michal ml. 0:2, Šlapák Miloš 1:1, Sitak Andriy 2:0, body hostů: Beneš Michal 2:0, Karabec Ivan 0:2, Crha Jakub 1:1), SF SKK El Niňo Praha A - Robot Mokré Lazce A 4:1 (body domácích: Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Tregler Tomáš 0:1, body hostů: Holáň Jan 0:2, Schwarzer Antonín 0:1, Hanák Martin 1:1),
21. kolo:
DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - SF SKK El Niňo Praha A 1:4 (body domácích: Čihák Marek 0:2, Šereda Peter 1:1, Kanta František 0:1, body hostů: Konečný Tomáš 2:0, Tregler Tomáš 0:1, Obešlo Michal 2:0), Sokol H.Králové 2 Imeda A - STEN marketing HB Ostrov A 0:4 (body domácích: Sitak Andriy 0:1, Lebeda Michal ml. 0:2, Šlapák Miloš 0:1, body hostů: Kobes Kristián 1:0, Hrnčiřík Jan 1:0, Korbel Petr 1:0, Bai He 1:0), Charvát Baník Havířov A - TJ Ostrava KST A 4:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Karabec Ivan 1:1, Beneš Michal 1:0, body hostů: Bajger Ondřej 1:1, Klimek Vojtěch 0:1, Pavlík Tibor 0:2), Robot Mokré Lazce A - Moravská Slavia Brno A 4:1 (body domácích: Schwarzer Antonín 1:1, Hanák Martin 2:0, Buba Ondřej 1:0, body hostů: Handl Petr 1:1, Chrást Roman 0:1, Šmerda Marek 0:2), Sokol Králův Dvůr A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 4:0 (body domácích: Jančařík Lubomír 1:0, Košťál Radek 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Polanský Tomáš 0:2, Kabelka Tomáš 0:1, Zlámal Jaromír 0:1), SK Kotlářka Praha A - SKST Liberec A 4:2 (body domácích: Kaucký Petr 1:1, Reitšpies David 2:0, Obešlo František 1:1, body hostů: Jahoda Martin 1:1, Borůvka Lukáš 0:2, Medek Josef 1:1),
22. kolo:
STEN marketing HB Ostrov A - SF SKK El Niňo Praha A 3:3 (body domácích: Korbel Petr 1:1, Kobes Kristián 0:2, Bai He 2:0, body hostů: Obešlo Michal 2:0, Gavlas Antonín ml. 1:1, Tregler Tomáš 0:2), DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - Sokol H.Králové 2 Imeda A 4:0 (body domácích: Čihák Marek 1:0, Šereda Peter 2:0, Kanta František 1:0, body hostů: Lebeda Michal ml. 0:2, Sitak Andriy 0:1, Šlapák Miloš 0:1), Robot Mokré Lazce A - TJ Ostrava KST A 4:2 (body domácích: Hanák Martin 2:0, Buba Ondřej 0:1, Schwarzer Antonín 2:0, Holáň Jan 0:1, body hostů: Bajger Ondřej 1:1, Pavlík Tibor 1:1, Klimek Vojtěch 0:2), Charvát Baník Havířov A - Moravská Slavia Brno A 4:1 (body domácích: Crha Jakub 2:0, Štrof Vojtěch 1:1, Beneš Michal 1:0, body hostů: Chrást Roman 0:2, Šmerda Marek 1:0, Handl Petr 0:2), SK Kotlářka Praha A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.A 4:2 (body domácích: Reitšpies David 2:0, Kaucký Petr 1:1, Obešlo František 1:1, body hostů: Seibert Jakub 0:2, Zlámal Jaromír 1:1, Polanský Tomáš 1:1), Sokol Králův Dvůr A - SKST Liberec A 4:0 (body domácích: Košťál Radek 1:0, Jančařík Lubomír 2:0, Širuček Pavel 1:0, body hostů: Jahoda Martin 0:2, Borůvka Lukáš 0:1, Medek Josef 0:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
STEN marketing HB Ostrov A - Charvát Baník Havířov A 4:1 (body domácích: Bai He 2:0, Kobes Kristián 1:1, Korbel Petr 1:0, body hostů: Beneš Michal 1:1, Karabec Ivan 0:1, Crha Jakub 0:2), DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - SK Kotlářka Praha A 4:2 (body domácích: Šereda Peter 1:1, Čihák Marek 2:0, Palkovský David 1:1, body hostů: Reitšpies David 0:2, Obešlo František 0:2, Kaucký Petr 2:0),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Charvát Baník Havířov A - STEN marketing HB Ostrov A 1:4 (body domácích: Karabec Ivan 0:2, Beneš Michal 1:1, Crha Jakub 0:1, body hostů: Korbel Petr 1:0, Bai He 1:0, Kobes Kristián 2:0, Hrnčiřík Jan 0:1), SK Kotlářka Praha A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 1:4 (body domácích: Kaucký Petr 0:2, Reitšpies David 1:1, Obešlo František 0:1, body hostů: Šereda Peter 2:0, Palkovský David 0:1, Čihák Marek 2:0),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
STEN marketing HB Ostrov A - Charvát Baník Havířov A -:-, DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - SK Kotlářka Praha A -:-,
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Králův Dvůr A - STEN marketing HB Ostrov A 4:2 (body domácích: Jančařík Lubomír 2:0, Košťál Radek 1:1, Širuček Pavel 1:1, body hostů: Kobes Kristián 0:2, Korbel Petr 1:1, Bai He 1:1), SF SKK El Niňo Praha A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 4:1 (body domácích: Konečný Tomáš 2:0, Gavlas Antonín ml. 2:0, Obešlo Michal 0:1, body hostů: Čihák Marek 0:2, Kanta František 0:1, Šereda Peter 1:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Sokol Králův Dvůr A - STEN marketing HB Ostrov A 4:1 (body domácích: Širuček Pavel 1:1, Jančařík Lubomír 2:0, Košťál Radek 1:0, body hostů: Bai He 1:1, Korbel Petr 0:1, Kobes Kristián 0:2), SF SKK El Niňo Praha A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A 4:1 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Konečný Tomáš 2:0, Tregler Tomáš 0:1, body hostů: Palkovský David 0:2, Šereda Peter 0:1, Čihák Marek 1:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
STEN marketing HB Ostrov A - Sokol Králův Dvůr A 2:4 (body domácích: Bai He 1:1, Korbel Petr 1:1, Kobes Kristián 0:2, body hostů: Jančařík Lubomír 2:0, Širuček Pavel 1:1, Košťál Radek 1:1), DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - SF SKK El Niňo Praha A 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Čihák Marek 1:1, Šereda Peter 2:0, Palkovský David 0:2, body hostů: Konečný Tomáš 1:1, Gavlas Antonín ml. 0:1, Tregler Tomáš 1:1, Obešlo Michal 1:0),
2. vyřazovací kolo, 4. utkání:
STEN marketing HB Ostrov A - Sokol Králův Dvůr A -:-, DTJ Hr.Králové Pinec.cz A - SF SKK El Niňo Praha A -:-,
2. vyřazovací kolo, 5. utkání:
Sokol Králův Dvůr A - STEN marketing HB Ostrov A -:-, SF SKK El Niňo Praha A - DTJ Hr.Králové Pinec.cz A -:-,
3. vyřazovací kolo, 1. utkání:
SF SKK El Niňo Praha A - Sokol Králův Dvůr A 4:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Gavlas Antonín ml. 2:0, Konečný Tomáš 0:2, Tregler Tomáš 1:1, body hostů: Jančařík Lubomír 1:1, Širuček Pavel 2:0, Košťál Radek 0:2),
3. vyřazovací kolo, 2. utkání:
SF SKK El Niňo Praha A - Sokol Králův Dvůr A 4:2 (body domácích: Gavlas Antonín ml. 1:1, Konečný Tomáš 1:1, Tregler Tomáš 1:0, Obešlo Michal 1:0, body hostů: Jančařík Lubomír 2:0, Širuček Pavel 0:2, Košťál Radek 0:2),
3. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Sokol Králův Dvůr A - SF SKK El Niňo Praha A 3:4 (čtyřhry 0:1, body domácích: Širuček Pavel 1:1, Jančařík Lubomír 2:0, Košťál Radek 0:2, body hostů: Obešlo Michal 0:1, Gavlas Antonín ml. 1:1, Konečný Tomáš 2:0, Tregler Tomáš 0:1),
3. vyřazovací kolo, 4. utkání:
Sokol Králův Dvůr A - SF SKK El Niňo Praha A -:-,
3. vyřazovací kolo, 5. utkání:
SF SKK El Niňo Praha A - Sokol Králův Dvůr A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy