Výsledky do novin
3.liga mužů skupina B
1. kolo:
TTC Kladno A - KST Rakovník A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 1:3, Pavlíček Ondřej 3:1, Havlíček Tomáš 2:1, Bajer Jiří 3:1, body hostů: Lédl Jiří 2:2, Pisár Petr 2:2, Kettner Martin 2:2, Tvrz Jaroslav st. 0:3), Jiskra Aš A - Batesta Chodov A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Huleš Petr 3:1, Kvasnička Lukáš 1:2, Jánský Radek 1:2, Klepáček Pavel 4:0, body hostů: Plaček Jaroslav 3:1, Kořínek Jan 2:2, Tonhauser Robert 0:3, Tonhauser Martin 0:3), Baník Most A - Sokol Lenešice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lukaščuk Josef 2:0, Vondra Miroslav 1:1, Macháček Jan 2:1, Mandinec Jan 3:0, body hostů: Zajíček Pavel 2:1, Kolovratník Martin 0:3, Hrnčál Miroslav 0:2, Koželuh Jindřich 0:1, Fencl Pavel 0:1), Jiskra Nový Bor A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Franěk Tomáš 3:1, Vojtěch Petr 0:4, Ivan Radek 2:2, Fojtík Jan 3:1, body hostů: Fiklík Michael 2:2, Weichart Martin 2:2, Seibert Karel 2:2, Vrbík Radek 2:2), Avia Čakovice A - SF SKK El Niňo Praha D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Aleš 4:0, Hüttl Michal 1:2, Suchomel Tomáš 1:2, Vaňásek Jiří 2:2, body hostů: Vítovec Martin 2:2, Voříšek Tomáš 3:1, Plachý Ladislav 0:3, Počta Tomáš 1:2), TTC Bělá pod Bezdězem A - KMST Liberec A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožík Karel 3:0, Gargulák Michal 2:1, Kaňka Luděk st. 1:2, Balog Roland 3:0, body hostů: Rakušan Ondřej 0:3, Fábini Marek 2:1, Šilhán Petr 1:2, Fabini Jan 0:3),
2. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem A - Jiskra Nový Bor A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožík Karel 2:2, Kaňka Luděk st. 3:1, Gargulák Michal 2:1, Balog Roland 2:2, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Fojtík Jan 4:0, Franěk Tomáš 0:4, Ivan Radek 0:3), KMST Liberec A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabini Jan 1:2, Rakušan Ondřej 2:1, Šilhán Petr 3:0, Fábini Marek 3:0, body hostů: Votava Milan 1:2, Lžičař Martin 1:2, Kroupa Tomáš 0:3, Budinský Petr 1:2), Avia Čakovice A - Baník Most A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hüttl Michal 1:3, Suchomel Tomáš 1:3, Petřík Aleš 1:2, Vaňásek Jiří 3:1, body hostů: Mandinec Jan 1:3, Lukaščuk Josef 4:0, Macháček Jan 3:1, Hejč Antonín st. 1:2), SF SKK El Niňo Praha D - Sokol Lenešice A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vítovec Martin 2:1, Bútora Michal 2:1, Počta Tomáš 1:2, Voříšek Tomáš 3:0, body hostů: Zajíček Pavel 3:0, Kolovratník Martin 0:3, Hrnčál Miroslav 1:2, Koželuh Jindřich 0:2, Fencl Pavel 0:1), TTC Kladno A - Jiskra Aš A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 2:0, Pavlíček Ondřej 1:1, Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 3:0, body hostů: Klepáček Pavel 0:3, Huleš Petr 1:2, Kvasnička Lukáš 0:2, Jánský Radek 0:2), KST Rakovník A - Batesta Chodov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Andrt Tomáš 1:1, Tvrz Jaroslav st. 2:0, Kettner Martin 3:0, Pisár Petr 3:0, body hostů: Kořínek Jan 1:2, Minář Marek 0:3, Kovačič Petr st. 0:2, Visinger Jakub 0:2),
3. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožík Karel 2:2, Bayer Aleš 0:1, Gargulák Michal 2:1, Balog Roland 3:1, Kaňka Luděk st. 2:0, body hostů: Karásek Vít 1:3, Lžičař Martin 3:1, Kroupa Tomáš 1:2, Fiklík Michael 0:3), KMST Liberec A - Jiskra Nový Bor A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:2, Fabini Jan 1:2, Rakušan Ondřej 2:1, Fábini Marek 4:0, body hostů: Fojtík Jan 2:2, Hruška Václav ml. 2:2, Franěk Tomáš 1:2, Ivan Radek 0:3), Avia Čakovice A - Sokol Lenešice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hüttl Michal 2:2, Petřík Aleš 2:1, Suchomel Tomáš 2:1, Vaňásek Jiří 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Kolovratník Martin 1:3, Hrnčál Miroslav 1:2, Koželuh Jindřich 0:2, Fencl Pavel 0:1), SF SKK El Niňo Praha D - Baník Most A 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vítovec Martin 2:1, Bútora Michal 0:3, Voříšek Tomáš 1:2, WO 0:4, body hostů: Mandinec Jan 1:1, Macháček Jan 3:0, Hejč Antonín st. 0:2, Lukaščuk Josef 2:0, WO 4:0), TTC Kladno A - Batesta Chodov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zika Ondřej 2:0, Pavlíček Ondřej 2:0, Havlíček Tomáš 2:0, Bajer Jiří 2:0, body hostů: Kořínek Jan 0:2, Minář Marek 0:2, Kovačič Petr st. 0:2, Visinger Jakub 0:2), KST Rakovník A - Jiskra Aš A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kettner Martin 2:0, Tvrz Jaroslav st. 1:1, Lédl Jiří 2:1, Pisár Petr 3:0, body hostů: Klepáček Pavel 1:2, Kvasnička Lukáš 0:3, Huleš Petr 1:1, Jánský Radek 0:2),
4. kolo:
Jiskra Aš A - TTC Bělá pod Bezdězem A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Lukáš 0:3, Jánský Radek 1:2, Huleš Petr 1:2, Klepáček Pavel 1:2, body hostů: Gargulák Michal 2:1, Brožík Karel 2:1, Kaňka Luděk st. 3:0, Bayer Aleš 2:1), Batesta Chodov A - KMST Liberec A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Martin 0:2, Kořínek Jan 0:2, Tonhauser Robert 0:3, Plaček Jaroslav 1:2, body hostů: Fábini Marek 3:0, Šilhán Petr 3:0, Rakušan Ondřej 1:1, Fabini Jan 2:0), Baník Most A - TTC Kladno A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandinec Jan 1:2, Macháček Jan 1:2, Lukaščuk Josef 3:0, Vondra Miroslav 3:0, body hostů: Havlíček Tomáš 2:1, Pavlíček Ondřej 1:2, Bajer Jiří 1:2, Zika Ondřej 0:3), Sokol Lenešice A - KST Rakovník A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolovratník Martin 2:2, Hrnčál Miroslav 1:3, Koželuh Jindřich 2:2, Zajíček Pavel 2:2, body hostů: Pisár Petr 4:0, Kettner Martin 0:4, Lédl Jiří 2:2, Tvrz Jaroslav st. 3:1), Jiskra Nový Bor A - Avia Čakovice A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 1:2, Franěk Tomáš 1:2, Fojtík Jan 1:2, Hruška Václav ml. 1:3, body hostů: Vaňásek Jiří 3:1, Petřík Aleš 3:0, Hüttl Michal 1:2, Suchomel Tomáš 2:1), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - SF SKK El Niňo Praha D 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 2:1, Lžičař Martin 3:0, Votava Milan 1:2, Kváš Pavel 2:1, body hostů: Voříšek Tomáš 0:3, Vítovec Martin 1:2, Plachý Ladislav 3:0, Skřivánek Petr 0:3),
5. kolo:
Jiskra Aš A - KMST Liberec A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvasnička Lukáš 1:2, Jánský Radek 0:3, Huleš Petr 2:1, Klepáček Pavel 1:3, body hostů: Fábini Marek 3:1, Šilhán Petr 2:1, Rakušan Ondřej 3:0, Fabini Jan 1:2), Batesta Chodov A - TTC Bělá pod Bezdězem A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plaček Jaroslav 1:2, Kořínek Jan 1:1, Tonhauser Martin 0:3, Tonhauser Robert 0:3, body hostů: Gargulák Michal 1:2, Brožík Karel 3:0, Kaňka Luděk st. 3:0, Bayer Aleš 2:0), Baník Most A - KST Rakovník A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandinec Jan 2:0, Macháček Jan 2:0, Lukaščuk Josef 3:0, Vondra Miroslav 2:0, body hostů: Pisár Petr 0:3, Kettner Martin 0:2, Přibík Jan 0:2, Tvrz Jaroslav st. 0:2), Sokol Lenešice A - TTC Kladno A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolovratník Martin 2:2, Hrnčál Miroslav 0:4, Koželuh Jindřich 0:1, Zajíček Pavel 4:0, Fencl Pavel 2:1, body hostů: Bajer Jiří 3:1, Zika Ondřej 1:3, Havlíček Tomáš 3:1, Pavlíček Ondřej 1:3), Jiskra Nový Bor A - SF SKK El Niňo Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtík Jan 3:1, Franěk Tomáš 3:1, Ivan Radek 0:3, Hruška Václav ml. 3:1, body hostů: Voříšek Tomáš 2:2, Vítovec Martin 3:1, Plachý Ladislav 1:3, Bútora Michal 0:3), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - Avia Čakovice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 2:2, Lžičař Martin 1:2, Votava Milan 2:1, Kváš Pavel 3:1, body hostů: Vaňásek Jiří 3:1, Petřík Aleš 1:3, Hüttl Michal 1:2, Suchomel Tomáš 1:2),
6. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem A - Avia Čakovice A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brožík Karel 1:2, Kaňka Luděk st. 0:2, Gargulák Michal 0:3, Balog Roland 1:1, Bayer Aleš 0:1, body hostů: Vaňásek Jiří 3:0, Petřík Aleš 3:0, Hüttl Michal 3:0, Suchomel Tomáš 0:2), KMST Liberec A - SF SKK El Niňo Praha D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šilhán Petr 2:0, Rakušan Ondřej 2:0, Fabini Jan 1:2, Fábini Marek 3:0, body hostů: Vítovec Martin 1:2, Voříšek Tomáš 1:2, Plachý Ladislav 0:2, Skřivánek Petr 0:2), TTC Kladno A - Jiskra Nový Bor A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havlíček Tomáš 4:0, Pavlíček Ondřej 0:4, Zika Ondřej 1:3, Bajer Jiří 1:3, body hostů: Hruška Václav ml. 3:1, Fojtík Jan 3:1, Franěk Tomáš 1:3, Ivan Radek 3:1), KST Rakovník A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lédl Jiří 1:2, Kettner Martin 0:3, Tvrz Jaroslav st. 0:3, Pisár Petr 2:2, body hostů: Lžičař Martin 3:1, Votava Milan 3:0, Fiklík Michael 2:1, Seibert Karel 2:1), Jiskra Aš A - Baník Most A 5:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kvasnička Lukáš 0:2, Jánský Radek 0:2, Huleš Petr 1:2, Klepáček Pavel 0:3, WO 4:0, body hostů: Vondra Miroslav 4:0, Lukaščuk Josef 2:1, Macháček Jan 3:0, WO 0:4), Batesta Chodov A - Sokol Lenešice A 3:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kořínek Jan 2:0, Tonhauser Martin 0:3, Tonhauser Robert 0:3, Kruliš David 0:2, WO 0:2, body hostů: Kolovratník Martin 2:1, Fencl Pavel 3:0, Hrnčál Miroslav 2:0, Zajíček Pavel 1:1, WO 2:0),
7. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem A - SF SKK El Niňo Praha D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bayer Aleš 2:2, Brožík Karel 1:3, Gargulák Michal 2:2, Kaňka Luděk st. 2:2, body hostů: Voříšek Tomáš 3:1, Vítovec Martin 4:0, Skřivánek Petr 0:4, Počta Tomáš 2:2), KMST Liberec A - Avia Čakovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fabini Jan 1:3, Šilhán Petr 4:0, Rakušan Ondřej 2:2, Fábini Marek 2:2, body hostů: Vaňásek Jiří 3:1, Petřík Aleš 2:2, Hüttl Michal 1:3, Suchomel Tomáš 1:3), TTC Kladno A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pachman Tomáš 0:4, Pavlíček Ondřej 2:2, Zika Ondřej 2:2, Havlíček Tomáš 4:0, body hostů: Kváš Pavel 3:1, Votava Milan 2:2, Lžičař Martin 2:2, Fiklík Michael 1:3), KST Rakovník A - Jiskra Nový Bor A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lédl Jiří 2:2, Štepka Vladimír 1:3, Tvrz Jaroslav st. 0:1, Pisár Petr 3:1, Kettner Martin 1:1, body hostů: Fojtík Jan 3:1, Ivan Radek 1:3, Franěk Tomáš 3:1, Hruška Václav ml. 1:2), Jiskra Aš A - Sokol Lenešice A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kvasnička Lukáš 0:3, Jánský Radek 0:1, Huleš Petr 2:1, Klepáček Pavel 2:2, Dospíšil Ivan 1:1, body hostů: Zajíček Pavel 2:0, Kolovratník Martin 2:1, Fencl Pavel 2:1, Hrnčál Miroslav 1:2, Koželuh Jindřich 1:1), Batesta Chodov A - Baník Most A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Visinger Jakub 0:2, Minář Marek 0:2, Partyngl Tomáš 0:2, Kovačič Petr st. 0:2, body hostů: Vondra Miroslav 2:0, Lukaščuk Josef 2:0, Macháček Jan 2:0, Mandinec Jan 2:0),
8. kolo:
Baník Most A - TTC Bělá pod Bezdězem A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandinec Jan 2:2, Macháček Jan 1:2, Lukaščuk Josef 2:1, Vondra Miroslav 3:0, WO 1:0, body hostů: Gargulák Michal 3:1, Bayer Aleš 0:3, Balog Roland 1:2, Kaňka Luděk st. 1:2, WO 0:1), KMST Liberec A - Sokol Lenešice A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabini Jan 1:3, Šilhán Petr 2:2, Fábini Marek 2:1, Rakušan Ondřej 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 4:0, Kolovratník Martin 1:3, Fencl Pavel 1:3, Hrnčál Miroslav 1:2), Jiskra Nový Bor A - Jiskra Aš A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 1:1, Franěk Tomáš 1:1, Fojtík Jan 3:0, Hruška Václav ml. 3:0, body hostů: Klepáček Pavel 2:1, Huleš Petr 0:3, Jánský Radek 0:2, Kvasnička Lukáš 0:2), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - Batesta Chodov A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 1:2, Kroupa Tomáš 2:1, Seibert Karel 2:1, Kváš Pavel 3:0, body hostů: Kořínek Jan 3:0, Plaček Jaroslav 0:3, Tonhauser Robert 0:3, Tonhauser Martin 1:2), Avia Čakovice A - TTC Kladno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Aleš 3:1, Hüttl Michal 1:3, Suchomel Tomáš 1:3, Vaňásek Jiří 2:2, body hostů: Havlíček Tomáš 3:1, Pavlíček Ondřej 3:1, Zika Ondřej 1:3, Bajer Jiří 2:2), SF SKK El Niňo Praha D - KST Rakovník A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Voříšek Tomáš 3:0, Plachý Ladislav 2:1, Počta Tomáš 0:3, Kubík Jiří 4:0, body hostů: Pisár Petr 2:2, Lédl Jiří 1:2, Kettner Martin 1:2, Štepka Vladimír 0:3),
9. kolo:
Baník Most A - KMST Liberec A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandinec Jan 1:1, Macháček Jan 2:0, Lukaščuk Josef 2:1, Vondra Miroslav 3:0, body hostů: Fábini Marek 0:3, Rakušan Ondřej 1:2, Fabini Jan 0:2, Šilhán Petr 1:1), Sokol Lenešice A - TTC Bělá pod Bezdězem A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolovratník Martin 3:1, Fencl Pavel 0:4, Hrnčál Miroslav 0:3, Zajíček Pavel 3:1, body hostů: Gargulák Michal 3:1, Brožík Karel 2:2, Bayer Aleš 2:2, Kaňka Luděk st. 2:1), Jiskra Nový Bor A - Batesta Chodov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ivan Radek 1:1, Franěk Tomáš 2:0, Fojtík Jan 3:0, Hruška Václav ml. 2:0, body hostů: Kořínek Jan 1:2, Plaček Jaroslav 0:2, Tonhauser Robert 0:2, Tonhauser Martin 0:2), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - Jiskra Aš A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budinský Petr 2:1, Kroupa Tomáš 1:1, Seibert Karel 2:1, Kváš Pavel 3:0, body hostů: Klepáček Pavel 3:0, Huleš Petr 0:3, Kvasnička Lukáš 0:3, Jánský Radek 0:2), Avia Čakovice A - KST Rakovník A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Aleš 3:0, Hüttl Michal 1:1, Suchomel Tomáš 2:1, Vaňásek Jiří 3:0, body hostů: Pisár Petr 2:1, Kettner Martin 0:3, Štepka Vladimír 0:3, Tvrz Jaroslav st. 0:2), SF SKK El Niňo Praha D - TTC Kladno A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kubík Jiří 4:0, Špaček Zbyněk 1:3, Plachý Ladislav 1:3, Voříšek Tomáš 1:3, body hostů: Havlíček Tomáš 1:3, Pavlíček Ondřej 2:2, Zika Ondřej 3:1, Bajer Jiří 3:1),
10. kolo:
TTC Kladno A - TTC Bělá pod Bezdězem A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 3:1, Prágr Lukáš 0:4, Havlíček Tomáš 4:0, Bajer Jiří 2:2, body hostů: Gargulák Michal 1:3, Kaňka Luděk st. 3:1, Bayer Aleš 1:3, Brožík Karel 2:2), KST Rakovník A - KMST Liberec A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lédl Jiří 2:2, Tvrz Jaroslav st. 2:2, Kettner Martin 1:3, Pisár Petr 4:0, body hostů: Fábini Marek 2:2, Rakušan Ondřej 3:1, Fabini Jan 2:2, Brumlich Daniel 0:4), Jiskra Aš A - Avia Čakovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jánský Radek 1:2, Kvasnička Lukáš 0:3, Huleš Petr 1:2, Klepáček Pavel 1:2, body hostů: Vaňásek Jiří 3:0, Petřík Aleš 3:0, Suchomel Tomáš 0:3, Melichar Jiří 3:0), Batesta Chodov A - SF SKK El Niňo Praha D 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), Baník Most A - Jiskra Nový Bor A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mandinec Jan 1:1, Macháček Jan 2:0, Lukaščuk Josef 3:0, Vondra Miroslav 3:0, body hostů: Hruška Václav ml. 1:2, Fojtík Jan 0:3, Franěk Tomáš 0:2, Ivan Radek 0:2), Sokol Lenešice A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolovratník Martin 3:1, Fencl Pavel 1:3, Hrnčál Miroslav 0:2, Zajíček Pavel 3:1, Koželuh Jindřich 0:2, body hostů: Votava Milan 2:2, Karásek Vít 2:2, Fiklík Michael 2:2, Kroupa Tomáš 3:1),
11. kolo:
TTC Kladno A - KMST Liberec A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zika Ondřej 3:0, Dědina Radek 0:3, Havlíček Tomáš 2:1, Bajer Jiří 4:0, body hostů: Rakušan Ondřej 2:2, Fábini Marek 1:2, Fabini Jan 0:3, Brumlich Daniel 1:2), KST Rakovník A - TTC Bělá pod Bezdězem A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 0:3, Tvrz Jaroslav st. 0:2, Kettner Martin 2:1, Pisár Petr 0:3, body hostů: Brožík Karel 2:1, Kaňka Luděk st. 2:1, Gargulák Michal 3:0, Bayer Aleš 2:0), Jiskra Aš A - SF SKK El Niňo Praha D 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jánský Radek 0:3, Kvasnička Lukáš 0:3, Huleš Petr 1:2, Klepáček Pavel 3:0, body hostů: Kubík Jiří 3:0, Voříšek Tomáš 2:1, Vítovec Martin 1:2, Bútora Michal 2:1), Batesta Chodov A - Avia Čakovice A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kruliš David 0:2, Plaček Jaroslav 0:2, Tonhauser Robert 0:3, Kořínek Jan 1:2, body hostů: Vaňásek Jiří 3:0, Petřík Aleš 3:0, Suchomel Tomáš 2:0, Melichar Jiří 1:1), Baník Most A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Lukaščuk Josef 4:0, Macháček Jan 1:3, Brožek Michal 0:4, Vondra Miroslav 4:0, body hostů: Kváš Pavel 2:2, Votava Milan 2:2, Karásek Vít 2:2, Lžičař Martin 1:3), Sokol Lenešice A - Jiskra Nový Bor A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolovratník Martin 3:1, Fencl Pavel 1:3, Koželuh Jindřich 0:2, Zajíček Pavel 4:0, Hrnčál Miroslav 1:1, body hostů: Hruška Václav ml. 2:2, Fojtík Jan 3:1, Franěk Tomáš 1:3, Ivan Radek 1:3),
12. kolo:
KST Rakovník A - TTC Kladno A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 1:2, Tvrz Jaroslav st. 0:2, Kettner Martin 0:3, Pisár Petr 1:2, body hostů: Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 3:0, Zika Ondřej 0:2), Batesta Chodov A - Jiskra Aš A 0:10wo (body domácích: WO 0:10, body hostů: WO 10:0), Sokol Lenešice A - Baník Most A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolovratník Martin 0:3, Fencl Pavel 1:1, Hrnčál Miroslav 1:2, Zajíček Pavel 0:2, Koželuh Jindřich 1:0, body hostů: Vondra Miroslav 3:0, Matuška Dominik 0:1, Lukaščuk Josef 2:1, Macháček Jan 2:0, Mandinec Jan 1:1), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - Jiskra Nový Bor A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Tomáš 3:0, Lžičař Martin 2:0, Votava Milan 1:2, Kváš Pavel 3:0, body hostů: Hruška Václav ml. 0:3, Fojtík Jan 1:2, Franěk Tomáš 1:2, Ivan Radek 0:2), SF SKK El Niňo Praha D - Avia Čakovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pěnkava Luboš 2:0, Kubík Jiří 2:0, Vítovec Martin 2:0, Němeček Jakub 2:0, body hostů: Vaňásek Jiří 0:2, Hüttl Michal 0:2, Charamza Ondřej ml. 0:2, Vojáček Miloš 0:2), KMST Liberec A - TTC Bělá pod Bezdězem A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fábini Marek 4:0, Fabini Jan 0:2, Rakušan Ondřej 2:1, Šilhán Petr 2:2, Janků Ondřej 1:0, body hostů: Gargulák Michal 2:2, Bayer Aleš 2:2, Kaňka Luděk st. 0:3, Balcar Miroslav 1:2),
13. kolo:
Jiskra Nový Bor A - TTC Bělá pod Bezdězem A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 2:1, Franěk Tomáš 3:0, Fojtík Jan 1:2, Hruška Václav ml. 3:0, body hostů: Brožík Karel 1:2, Gargulák Michal 0:3, Kaňka Luděk st. 2:1, Řípa Vladimír 0:3), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - KMST Liberec A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fiklík Michael 1:2, Černý Jaroslav 2:1, Karásek Vít 1:2, Votava Milan 4:0, body hostů: Fábini Marek 3:1, Rakušan Ondřej 1:2, Janků Ondřej 0:3, Šilhán Petr 1:2), Baník Most A - Avia Čakovice A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška Dominik 2:0, Macháček Jan 2:0, Lukaščuk Josef 2:0, Vondra Miroslav 2:0, body hostů: Melichar Jiří 0:2, Toula Vladimír 0:2, Charamza Ondřej ml. 0:2, Vojáček Miloš 0:2), Sokol Lenešice A - SF SKK El Niňo Praha D 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolovratník Martin 0:3, Fencl Pavel 0:2, Hrnčál Miroslav 1:2, Zajíček Pavel 2:1, body hostů: Špaček Zbyněk 2:1, Voříšek Tomáš 2:1, Pěnkava Luboš 3:0, Počta Tomáš 1:1), Jiskra Aš A - TTC Kladno A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jánský Radek 0:2, Kvasnička Lukáš 0:2, Huleš Petr 0:3, Klepáček Pavel 1:2, body hostů: Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 3:0, Pavlíček Ondřej 2:0, Zika Ondřej 1:1), Batesta Chodov A - KST Rakovník A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kruliš David 0:2, Tonhauser Martin 0:2, Tonhauser Robert 0:3, Plaček Jaroslav 1:1, body hostů: Pisár Petr 3:0, Kettner Martin 2:0, Lédl Jiří 2:0, Tvrz Jaroslav st. 1:1),
14. kolo:
Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - TTC Bělá pod Bezdězem A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Jaroslav 2:1, Fiklík Michael 1:2, Karásek Vít 3:0, Votava Milan 3:1, body hostů: Brožík Karel 1:3, Kaňka Luděk st. 2:1, Gargulák Michal 0:3, Zvěřina Jiří 1:2), Jiskra Nový Bor A - KMST Liberec A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 0:4, Franěk Tomáš 0:3, Fojtík Jan 2:1, Hruška Václav ml. 3:1, body hostů: Fábini Marek 2:2, Rakušan Ondřej 3:1, Brumlich Daniel 1:2, Šilhán Petr 3:0), Sokol Lenešice A - Avia Čakovice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolovratník Martin 1:1, Fencl Pavel 2:0, Hrnčál Miroslav 2:0, Zajíček Pavel 3:0, Koželuh Jindřich 0:1, body hostů: Melichar Jiří 2:1, Vojáček Miloš 0:3, Charamza Ondřej ml. 0:2, Toula Vladimír 0:2), Baník Most A - SF SKK El Niňo Praha D 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Matuška Dominik 1:1, Macháček Jan 2:0, Lukaščuk Josef 3:0, Vondra Miroslav 2:0, body hostů: Voříšek Tomáš 1:2, Vítovec Martin 0:2, Plachý Ladislav 0:2, Skřivánek Petr 0:2), Batesta Chodov A - TTC Kladno A 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mora Petr 0:2, Kovačič Petr st. 0:2, Partyngl Tomáš 0:3, Minář Marek 0:2, body hostů: Havlíček Tomáš 3:0, Bajer Jiří 2:0, Pavlíček Ondřej 2:0, Zika Ondřej 2:0), Jiskra Aš A - KST Rakovník A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dospíšil Ivan 1:3, Kvasnička Lukáš 0:4, Huleš Petr 3:0, Klepáček Pavel 2:2, body hostů: Pisár Petr 3:1, Kettner Martin 2:2, Přibík Jan 2:2, Tvrz Jaroslav st. 2:1),
15. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem A - Jiskra Aš A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvěřina Jiří 2:2, Gargulák Michal 3:1, Bochňák David 0:3, Kaňka Luděk st. 3:1, body hostů: Klepáček Pavel 3:1, Huleš Petr 2:2, Jánský Radek 1:3, Painz Jiří 1:2), KMST Liberec A - Batesta Chodov A 10:0wo, TTC Kladno A - Baník Most A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bajer Jiří 1:3, Pavlíček Ondřej 2:2, Zika Ondřej 0:4, Havlíček Tomáš 4:0, body hostů: Macháček Jan 2:2, Lukaščuk Josef 3:1, Vondra Miroslav 2:2, Matuška Dominik 2:2), KST Rakovník A - Sokol Lenešice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kettner Martin 2:2, Lédl Jiří 1:3, Tvrz Jaroslav st. 2:2, Pisár Petr 2:2, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Kolovratník Martin 2:2, Fencl Pavel 1:3, Hrnčál Miroslav 3:1), Avia Čakovice A - Jiskra Nový Bor A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petřík Aleš 2:1, Hüttl Michal 3:0, Suchomel Tomáš 0:3, Vaňásek Jiří 4:0, body hostů: Fojtík Jan 2:2, Hruška Václav ml. 1:2, Franěk Tomáš 1:2, Ivan Radek 0:3), SF SKK El Niňo Praha D - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skřivánek Petr 1:2, Plachý Ladislav 1:2, Sedláček Prokop 1:2, Voříšek Tomáš 2:2, body hostů: Kváš Pavel 4:0, Votava Milan 1:2, Lžičař Martin 2:1, Kroupa Tomáš 1:2),
16. kolo:
KMST Liberec A - Jiskra Aš A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brumlich Daniel 2:0, Fábini Marek 2:0, Šilhán Petr 2:0, Rakušan Ondřej 2:0, body hostů: Klepáček Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Jánský Radek 0:2, Painz Jiří 0:2), TTC Bělá pod Bezdězem A - Batesta Chodov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 1:1, Zvěřina Jiří 2:0, Kaňka Luděk st. 3:0, Gargulák Michal 3:0, body hostů: Tonhauser Robert 1:2, Tonhauser Martin 0:3, Kožuškanič Jan 0:2, Kruliš David 0:2), KST Rakovník A - Baník Most A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lédl Jiří 2:2, Přibík Jan 1:3, Kettner Martin 0:3, Pisár Petr 2:2, body hostů: Macháček Jan 2:2, Lukaščuk Josef 2:2, Vondra Miroslav 3:1, Matuška Dominik 3:0), TTC Kladno A - Sokol Lenešice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavlíček Ondřej 3:1, Strejc Filip 0:3, Zika Ondřej 2:1, Havlíček Tomáš 3:1, body hostů: Zajíček Pavel 3:1, Kolovratník Martin 2:2, Hrnčál Miroslav 0:3, Fencl Pavel 1:2), SF SKK El Niňo Praha D - Jiskra Nový Bor A 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vítovec Martin 3:0, Pěnkava Luboš 2:0, Špaček Zbyněk 3:0, Voříšek Tomáš 2:1, body hostů: Fojtík Jan 0:3, Hruška Václav ml. 0:3, Franěk Tomáš 1:2, Ivan Radek 0:2), Avia Čakovice A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Petřík Aleš 3:1, Hüttl Michal 2:2, Suchomel Tomáš 0:4, Vaňásek Jiří 3:1, body hostů: Votava Milan 2:2, Lžičař Martin 3:1, Černý Jaroslav 1:3, Kroupa Tomáš 2:2),
17. kolo:
Avia Čakovice A - TTC Bělá pod Bezdězem A 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Petřík Aleš 1:0, Hüttl Michal 2:0, Suchomel Tomáš 2:0, WO 4:0, body hostů: Gargulák Michal 0:2, Bochňák David 0:2, Bayer Aleš 0:1, WO 0:4), SF SKK El Niňo Praha D - KMST Liberec A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vítovec Martin 2:2, Plachý Ladislav 1:2, Počta Tomáš 2:2, Voříšek Tomáš 2:2, Němeček Jakub 1:0, body hostů: Fábini Marek 2:2, Šilhán Petr 3:1, Rakušan Ondřej 3:1, Brumlich Daniel 0:4), Jiskra Nový Bor A - TTC Kladno A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Petr 1:3, Ivan Radek 3:1, Franěk Tomáš 2:2, Hruška Václav ml. 4:0, body hostů: Bajer Jiří 2:2, Zika Ondřej 2:2, Pavlíček Ondřej 2:2, Čermák Milan 0:4), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - KST Rakovník A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Votava Milan 1:1, Kroupa Tomáš 1:1, Lžičař Martin 3:0, Kváš Pavel 3:0, body hostů: Pisár Petr 2:1, Kettner Martin 0:3, Přibík Jan 0:2, Tvrz Jaroslav st. 0:2), Baník Most A - Jiskra Aš A 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mandinec Jan 1:2, Lukaščuk Josef 3:0, Vondra Miroslav 3:0, Macháček Jan 2:0, WO 0:2, body hostů: Huleš Petr 1:2, Jánský Radek 0:3, Painz Jiří 0:3, Klepáček Pavel 1:1, WO 2:0), Sokol Lenešice A - Batesta Chodov A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolovratník Martin 2:0, Hrnčál Miroslav 1:1, Fencl Pavel 1:0, Zajíček Pavel 3:0, Koželuh Jindřich 2:0, body hostů: Plaček Jaroslav 1:2, Kořínek Jan 0:3, Tonhauser Robert 0:2, Tonhauser Martin 0:2),
18. kolo:
SF SKK El Niňo Praha D - TTC Bělá pod Bezdězem A 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Plachý Ladislav 1:0, Počta Tomáš 2:0, Vítovec Martin 3:0, WO 4:0, body hostů: Gargulák Michal 0:3, Bochňák David 0:2, Bayer Aleš 0:1, WO 0:4), Avia Čakovice A - KMST Liberec A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Aleš 3:0, Hüttl Michal 2:1, Suchomel Tomáš 0:3, Vaňásek Jiří 3:0, body hostů: Fábini Marek 2:1, Šilhán Petr 1:2, Rakušan Ondřej 1:2, Brumlich Daniel 0:3), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - TTC Kladno A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budinský Petr 1:3, Weichart Martin 1:3, Votava Milan 3:1, Kváš Pavel 3:1, body hostů: Havlíček Tomáš 3:1, Bajer Jiří 3:1, Zika Ondřej 1:3, Pavlíček Ondřej 1:3), Jiskra Nový Bor A - KST Rakovník A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 1:2, Franěk Tomáš 2:0, Fojtík Jan 3:0, Hruška Václav ml. 3:0, body hostů: Pisár Petr 1:2, Lédl Jiří 0:3, Přibík Jan 0:3, Kettner Martin 1:1), Sokol Lenešice A - Jiskra Aš A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kolovratník Martin 3:0, Hrnčál Miroslav 2:1, Fencl Pavel 1:2, Zajíček Pavel 2:0, Koželuh Jindřich 0:1, body hostů: Klepáček Pavel 1:2, Huleš Petr 3:0, Jánský Radek 0:3, Painz Jiří 0:3), Baník Most A - Batesta Chodov A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mandinec Jan 2:0, Lukaščuk Josef 2:0, Macháček Jan 2:0, Vondra Miroslav 2:0, body hostů: Kruliš David 0:2, Kožuškanič Jan 0:2, Tonhauser Robert 0:2, Tonhauser Martin 0:2),
19. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem A - Baník Most A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kaňka Luděk st. 1:1, Brožík Karel 0:2, Gargulák Michal 0:3, Bayer Aleš 0:2, Zvěřina Jiří 0:1, body hostů: Vondra Miroslav 3:0, Lukaščuk Josef 3:0, Macháček Jan 2:0, Mandinec Jan 1:1), Sokol Lenešice A - KMST Liberec A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kolovratník Martin 2:1, Fencl Pavel 1:2, Hrnčál Miroslav 3:0, Zajíček Pavel 4:0, body hostů: Rakušan Ondřej 1:3, Šilhán Petr 1:2, Fábini Marek 1:2, Fabini Jan 0:3), Jiskra Aš A - Jiskra Nový Bor A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jánský Radek 1:3, Kvasnička Lukáš 0:4, Huleš Petr 3:1, Klepáček Pavel 4:0, body hostů: Ivan Radek 1:3, Franěk Tomáš 3:1, Vojtěch Petr 2:2, Oliverius Pavel 2:2), Batesta Chodov A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Martin 0:4, Plaček Jaroslav 3:1, Tonhauser Robert 0:4, Kořínek Jan 4:0, body hostů: Karásek Vít 2:2, Kroupa Tomáš 2:2, Černý Jaroslav 2:2, Budinský Petr 3:1), TTC Kladno A - Avia Čakovice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prágr Lukáš 0:2, Zika Ondřej 3:1, Pavlíček Ondřej 2:2, Havlíček Tomáš 4:0, Dědina Radek 0:1, WO 0:1, body hostů: Vaňásek Jiří 2:2, Petřík Aleš 1:2, Hüttl Michal 2:2, Suchomel Tomáš 1:3, WO 1:0), KST Rakovník A - SF SKK El Niňo Praha D 4:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lédl Jiří 2:1, Přibík Jan 0:3, Tvrz Jaroslav st. 0:3, Kettner Martin 0:3, body hostů: Němeček Jakub 2:1, Pěnkava Luboš 3:0, Voříšek Tomáš 2:1, Špaček Zbyněk 3:0),
20. kolo:
KMST Liberec A - Baník Most A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fabini Jan 2:2, Šilhán Petr 1:2, Rakušan Ondřej 1:2, Fábini Marek 2:2, body hostů: Vondra Miroslav 4:0, Lukaščuk Josef 3:1, Macháček Jan 1:2, Mandinec Jan 0:3), TTC Bělá pod Bezdězem A - Sokol Lenešice A 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zvěřina Jiří 0:3, Brožík Karel 1:2, Gargulák Michal 1:2, Kaňka Luděk st. 1:2, WO 0:1, body hostů: Zajíček Pavel 3:0, Kolovratník Martin 3:0, Hrnčál Miroslav 2:1, Fencl Pavel 1:2, WO 1:0), Batesta Chodov A - Jiskra Nový Bor A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tonhauser Martin 0:4, Plaček Jaroslav 3:1, Kruliš David 1:3, Kořínek Jan 3:1, body hostů: Ivan Radek 3:1, Franěk Tomáš 3:1, Oliverius Pavel 1:3, Vojtěch Petr 2:2), Jiskra Aš A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hlisník Tibor 0:3, Kvasnička Lukáš 0:3, Huleš Petr 1:2, Klepáček Pavel 2:1, body hostů: Karásek Vít 3:0, Kroupa Tomáš 2:1, Černý Jaroslav 2:1, Budinský Petr 2:1), KST Rakovník A - Avia Čakovice A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lédl Jiří 2:1, Přibík Jan 0:3, Tvrz Jaroslav st. 0:3, Kettner Martin 1:2, body hostů: Vaňásek Jiří 2:1, Petřík Aleš 3:0, Hüttl Michal 3:0, Melichar Jiří 1:2), TTC Kladno A - SF SKK El Niňo Praha D 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prágr Lukáš 1:3, Pavlíček Ondřej 3:1, Havlíček Tomáš 1:2, Zika Ondřej 4:0, body hostů: Vítovec Martin 3:1, Plachý Ladislav 2:2, Bútora Michal 0:4, Skřivánek Petr 1:2),
21. kolo:
TTC Bělá pod Bezdězem A - TTC Kladno A 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), KMST Liberec A - KST Rakovník A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fabini Jan 1:2, Šilhán Petr 2:0, Fábini Marek 2:1, Rakušan Ondřej 3:0, body hostů: Pisár Petr 2:1, Štepka Vladimír 0:3, Cír Radek 0:3, Mikeš Milan 1:1), Avia Čakovice A - Jiskra Aš A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Aleš 3:0, Hüttl Michal 1:1, Suchomel Tomáš 1:2, Vaňásek Jiří 3:0, body hostů: Klepáček Pavel 2:1, Huleš Petr 1:2, Jánský Radek 0:3, Kvasnička Lukáš 0:2), SF SKK El Niňo Praha D - Batesta Chodov A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Plachý Ladislav 1:0, Počta Tomáš 0:2, Špaček Zbyněk 2:0, Vítovec Martin 3:0, Voříšek Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Kořínek Jan 1:1, Plaček Jaroslav 1:2, Tonhauser Robert 0:3, Tonhauser Martin 0:2, WO 0:1), Jiskra Nový Bor A - Baník Most A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ivan Radek 3:1, Vojtěch Petr 0:4, Franěk Tomáš 2:2, Fojtík Jan 3:1, body hostů: Vondra Miroslav 3:1, Lukaščuk Josef 2:2, Macháček Jan 2:2, Matuška Dominik 1:3), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - Sokol Lenešice A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seibert Karel 3:1, Kroupa Tomáš 1:2, Lžičař Martin 1:2, Kváš Pavel 4:0, body hostů: Kolovratník Martin 1:3, Hrnčál Miroslav 2:2, Fencl Pavel 1:2, Koželuh Jindřich 1:2),
22. kolo:
KMST Liberec A - TTC Kladno A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šilhán Petr 2:1, Fabini Jan 2:0, Fábini Marek 2:1, Rakušan Ondřej 3:0, body hostů: Pavlíček Ondřej 0:3, Havlíček Tomáš 1:2, Prágr Lukáš 0:3, Bajer Jiří 1:1), TTC Bělá pod Bezdězem A - KST Rakovník A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bochňák David 2:1, Bayer Aleš 0:2, Gargulák Michal 2:1, Kaňka Luděk st. 4:0, Brožík Karel 1:0, body hostů: Pisár Petr 3:1, Kettner Martin 1:2, Kos Zdeněk 0:3, Cír Radek 0:3), SF SKK El Niňo Praha D - Jiskra Aš A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubík Jiří 2:0, Němeček Jakub 2:0, Špaček Zbyněk 2:0, Vítovec Martin 2:0, body hostů: Klepáček Pavel 0:2, Huleš Petr 0:2, Jánský Radek 0:2, Kvasnička Lukáš 0:2), Avia Čakovice A - Batesta Chodov A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Petřík Aleš 2:0, Hüttl Michal 2:0, Suchomel Tomáš 2:1, Vaňásek Jiří 2:0, body hostů: Plaček Jaroslav 0:3, Tonhauser Robert 0:2, Kořínek Jan 1:1, Tonhauser Martin 0:2), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - Baník Most A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroupa Tomáš 2:2, Seibert Karel 1:3, Lžičař Martin 2:2, Kváš Pavel 3:1, body hostů: Vondra Miroslav 3:1, Lukaščuk Josef 2:2, Macháček Jan 2:2, Matuška Dominik 1:3), Jiskra Nový Bor A - Sokol Lenešice A 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ivan Radek 1:2, Franěk Tomáš 2:1, Fojtík Jan 3:0, Hruška Václav ml. 4:0, body hostů: Kolovratník Martin 1:3, Hrnčál Miroslav 0:3, Fencl Pavel 0:3, Koželuh Jindřich 2:1),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Avia Čakovice A - Baník Most A 3:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Petřík Aleš 1:2, Hüttl Michal 0:2, Suchomel Tomáš 1:2, Vaňásek Jiří 1:2, body hostů: Vondra Miroslav 3:0, Lukaščuk Josef 3:0, Macháček Jan 2:1, Matuška Dominik 0:2), Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - KMST Liberec A 9:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kroupa Tomáš 3:0, Lžičař Martin 0:2, Kváš Pavel 3:0, Karásek Vít 3:0, body hostů: Fábini Marek 1:2, Šilhán Petr 1:2, Rakušan Ondřej 0:3, Fabini Jan 0:2),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Baník Most A - Avia Čakovice A 9:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Matuška Dominik 1:1, Macháček Jan 1:1, Vondra Miroslav 3:0, Lukaščuk Josef 3:0, body hostů: Vaňásek Jiří 2:1, Petřík Aleš 0:3, Hüttl Michal 0:2, Suchomel Tomáš 0:2), KMST Liberec A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 9:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Fábini Marek 4:0, Brumlich Daniel 1:3, Rakušan Ondřej 2:2, Šilhán Petr 2:2, body hostů: Kváš Pavel 3:1, Karásek Vít 2:2, Lžičař Martin 1:3, Kroupa Tomáš 1:3),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Baník Most A - Avia Čakovice A -:-, Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - KMST Liberec A 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kroupa Tomáš 2:1, Karásek Vít 2:1, Lžičař Martin 1:2, Kváš Pavel 3:0, body hostů: Rakušan Ondřej 2:1, Fábini Marek 1:2, Šilhán Petr 1:2, Brumlich Daniel 0:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Slavoj Severotuk Ústí n.L.C - Baník Most A 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kroupa Tomáš 0:2, Karásek Vít 1:1, Lžičař Martin 0:3, Kváš Pavel 1:2, body hostů: Vondra Miroslav 3:0, Lukaščuk Josef 2:1, Matuška Dominik 1:1, Macháček Jan 2:0),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
Baník Most A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C 9:3 (čtyřhry 0:1, body domácích: Lukaščuk Josef 3:0, Macháček Jan 1:1, Matuška Dominik 2:1, Vondra Miroslav 3:0, body hostů: Kváš Pavel 1:2, Votava Milan 0:3, Lžičař Martin 1:2, Kroupa Tomáš 0:2),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
Baník Most A - Slavoj Severotuk Ústí n.L.C -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy