Výsledky do novin
3.liga mužů skupina D
1. kolo:
US Steinerová Choceň B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Jan 1:0, Merta Jakub 2:0, Zajíček Miroslav 3:0, Bezdíček Martin 2:0, Bělohlávek Dominik 0:1, body hostů: Janák Martin 0:3, Čopián Štefan 0:2, Procházka Jiří 0:2, Kantorek Jiří 1:1), Baník Mikulčice A - SKST Hodonín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhel Tomáš 1:2, Podrazil Vítězslav 1:2, Kolařík Jan 3:0, Vedral David 3:0, body hostů: Buriánek Patrik 2:1, Možíš Karel 1:2, Motyčka Jan 1:2, Hašlík Jakub 0:3), Medovinka Hlinsko A - Sokol Brno I A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 2:2, Rybenský Dušan 2:2, Černý Radek 1:3, Dalecký Petr 2:2, body hostů: Cupák Zdeněk 4:0, Kolůch Jaroslav 2:0, Galatík Pavel 0:4, Poledňa Martin 3:1, Šaur Ivo 0:2), Sokol Lanžhot A - TTC Sokol Znojmo A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Zdeněk 1:3, Štofka Filip 2:2, Koníček Michal 1:3, Gajdoschík Adrián 4:0, body hostů: Musil David 0:2, Vybíral Marek 3:1, Forman Libor 2:2, Ondrovčák Miroslav 2:2, Bartoš Milan 1:1), MS Brno C - Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:0, Kozubík Pavel 2:0, Sigmund Ivo 2:0, Žoldoš Petr 2:0, body hostů: Veselý Lukáš 0:2, Nováček Libor 0:2, Dospíšil Pavel 0:2, Vitula Josef 0:2), Sokol Studená A - SK Jihlava A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 3:1, Blažek Zdeněk 1:3, Forman Pavel 3:1, Ságl Ondřej 2:2, body hostů: Palát Petr 2:2, Pluhař Jan 2:2, Brom Vladan 1:3, Vondra Martin 2:2),
2. kolo:
Sokol Studená A - Sokol Lanžhot A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 0:2, Blažek Zdeněk 0:2, Forman Pavel 1:2, Smola Igor 1:2, Fiala Ondřej 0:1, body hostů: Gajdoschík Adrián 3:0, Štofka Filip 1:2, Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:0), SK Jihlava A - TTC Sokol Znojmo A 2:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brom Vladan 1:1, Urban Jaroslav 0:2, Maštera Martin 0:3, Vondra Martin 0:3, body hostů: Forman Libor 3:0, Bartoš Milan 3:0, Ondrovčák Miroslav 2:0, Musil David 1:1), MS Brno C - Medovinka Hlinsko A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:1, Kozubík Pavel 2:0, Sigmund Ivo 1:1, Žoldoš Petr 3:0, Fischer Karel 0:1, body hostů: Dalecký Petr 2:1, Černý Radek 1:2, Polanský Jiří 0:3, Rybenský Dušan 0:2), Koral Tišnov B - Sokol Brno I A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 1:3, Veselý Lukáš 3:1, Vitula Josef 1:3, Dospíšil Pavel 2:2, body hostů: Cupák Zdeněk 1:3, Kolůch Jaroslav 2:2, Poledňa Martin 4:0, Galatík Pavel 2:2), US Steinerová Choceň B - Baník Mikulčice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulecký Jan 2:1, Zajíček Miroslav 1:3, Bezdíček Martin 1:3, Merta Jakub 3:1, Bělohlávek Dominik 0:1, body hostů: Vedral David 3:1, Kolařík Jan 3:1, Brhel Tomáš 0:2, Podrazil Vítězslav 3:1, Kurka Milan 0:2), TTC Ústí nad Orlicí A - SKST Hodonín B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Čopián Štefan 2:2, Procházka Jiří 1:3, Kantorek Jiří 3:0, Janák Martin 2:2, body hostů: Mikeska Jaroslav 2:2, Možíš Karel 3:1, Buriánek Patrik 0:4, Motyčka Jan 2:1),
3. kolo:
Sokol Studená A - TTC Sokol Znojmo A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Ondřej 0:1, Blažek Zdeněk 2:2, Forman Pavel 2:1, Smola Igor 2:2, Mádr Miloslav 0:3, body hostů: Ondrovčák Miroslav 3:1, Bartoš Milan 2:2, Forman Libor 3:1, Musil David 1:2), SK Jihlava A - Sokol Lanžhot A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vondra Martin 1:2, Urban Jaroslav 2:1, Brom Vladan 0:3, Pluhař Jan 2:2, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Štofka Filip 1:2, Koníček Michal 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:2), MS Brno C - Sokol Brno I A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žoldoš Petr 3:0, Kozubík Pavel 1:1, Flíbor Zbyněk 2:1, Svoboda Jan 2:1, body hostů: Cupák Zdeněk 1:2, Kolůch Jaroslav 2:1, Poledňa Martin 0:3, Galatík Pavel 0:2), Koral Tišnov B - Medovinka Hlinsko A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 2:2, Veselý Lukáš 2:2, Vitula Josef 2:2, Dospíšil Pavel 3:1, body hostů: Dalecký Petr 4:0, Černý Radek 1:3, Rybenský Dušan 2:2, Polanský Jiří 0:4), US Steinerová Choceň B - SKST Hodonín B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bezdíček Martin 3:0, Zajíček Miroslav 2:0, Merta Jakub 3:0, Mikulecký Jan 1:0, Bělohlávek Dominik 0:2, body hostů: Motyčka Jan 0:3, Mikeska Jaroslav 1:2, Možíš Karel 1:2, Buriánek Patrik 0:2), TTC Ústí nad Orlicí A - Baník Mikulčice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čopián Štefan 2:2, Procházka Jiří 1:3, Kantorek Jiří 2:2, Janák Martin 3:1, body hostů: Vedral David 2:2, Kolařík Jan 3:1, Brhel Tomáš 2:2, Podrazil Vítězslav 0:2, Kurka Milan 1:1),
4. kolo:
Baník Mikulčice A - Sokol Studená A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazil Vítězslav 1:3, Brhel Tomáš 1:3, Kolařík Jan 4:0, Kurka Milan 1:3, body hostů: Ságl Ondřej 3:1, Smola Igor 3:1, Blažek Zdeněk 1:3, Forman Pavel 2:2), SKST Hodonín B - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:0, Motyčka Jan 1:1, Buriánek Patrik 1:0, Možíš Karel 2:1, Brhel Richard 1:0, WO 0:1, body hostů: Brom Vladan 0:2, Vondra Martin 2:1, Urban Jaroslav 0:3, Maštera Martin 0:2, WO 1:0), Medovinka Hlinsko A - US Steinerová Choceň B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Jiří 0:2, Rybenský Dušan 0:2, Černý Radek 0:3, Dalecký Petr 2:1, body hostů: Merta Jakub 3:0, Bezdíček Martin 3:0, Zajíček Miroslav 1:1, Mikulecký Jan 1:1), Sokol Brno I A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cupák Zdeněk 3:0, Poledňa Martin 1:2, Charitonov Vitalij 1:2, Kolůch Jaroslav 4:0, body hostů: Janák Martin 2:2, Kantorek Jiří 0:3, Procházka Jiří 1:2, Čopián Štefan 1:2), Sokol Lanžhot A - MS Brno C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štofka Filip 0:4, Darmovzal Zdeněk 1:3, Koníček Michal 1:3, Gajdoschík Adrián 4:0, body hostů: Kozubík Pavel 2:1, Svoboda Jan 2:2, Sigmund Ivo 3:1, Flíbor Zbyněk 3:1, Novák Lukáš 0:1), TTC Sokol Znojmo A - Koral Tišnov B 10:1 (čtyřhry 0:1, body domácích: Forman Libor 1:0, Ondrovčák Miroslav 2:0, Bartoš Milan 3:0, Musil David 1:0, WO 3:0, body hostů: Nováček Libor 0:3, Veselý Lukáš 0:2, Hulák Jiří 0:2, WO 0:3),
5. kolo:
Baník Mikulčice A - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Podrazil Vítězslav 3:0, Brhel Tomáš 1:1, Kolařík Jan 3:0, Kurka Milan 1:2, body hostů: Brom Vladan 0:3, Vondra Martin 2:1, Urban Jaroslav 0:3, Maštera Martin 1:1), SKST Hodonín B - Sokol Studená A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Richard 2:2, Lamač Petr 0:4, Možíš Karel 2:2, Mikeska Jaroslav 4:0, body hostů: Ságl Ondřej 3:1, Smola Igor 2:2, Blažek Zdeněk 2:2, Forman Pavel 1:3), Medovinka Hlinsko A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 1:2, Rybenský Dušan 3:0, Dalecký Petr 2:1, Černý Radek 2:1, body hostů: Kantorek Jiří 1:2, Janák Martin 0:3, Procházka Jiří 1:2, Čopián Štefan 2:1), Sokol Brno I A - US Steinerová Choceň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cupák Zdeněk 3:1, Poledňa Martin 1:3, Charitonov Vitalij 1:3, Kolůch Jaroslav 3:1, body hostů: Merta Jakub 3:1, Bezdíček Martin 3:1, Zajíček Miroslav 2:2, Mikulecký Jan 0:4), Sokol Lanžhot A - Koral Tišnov B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štofka Filip 1:3, Koníček Michal 1:3, Gajdoschík Adrián 3:0, Darmovzal Zdeněk 3:1, body hostů: Dospíšil Pavel 2:2, Veselý Lukáš 2:2, Nováček Libor 1:3, Sedlář Jakub 2:1), TTC Sokol Znojmo A - MS Brno C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Libor 0:2, Vybíral Marek 2:2, Bartoš Milan 1:3, Ondrovčák Miroslav 4:0, Musil David 0:2, body hostů: Flíbor Zbyněk 3:1, Svoboda Jan 1:3, Kozubík Pavel 2:2, Sigmund Ivo 3:1),
6. kolo:
Sokol Studená A - MS Brno C 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Forman Pavel 1:3, Blažek Zdeněk 1:2, Mádr Miloslav 1:2, Ságl Ondřej 2:2, body hostů: Žoldoš Petr 4:0, Kozubík Pavel 3:1, Svoboda Jan 1:2, Fischer Karel 1:2), SK Jihlava A - Koral Tišnov B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maštera Martin 0:2, Urban Jaroslav 0:2, Brom Vladan 1:2, Vondra Martin 1:2, body hostů: Veselý Lukáš 3:0, Antoš Jiří 3:0, Dospíšil Pavel 0:2, Nováček Libor 2:0), US Steinerová Choceň B - Sokol Lanžhot A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Jan 2:1, Zajíček Miroslav 2:1, Bezdíček Martin 1:2, Merta Jakub 3:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 3:0, Koníček Michal 1:2, Darmovzal Zdeněk 0:3, Štofka Filip 0:3), TTC Ústí nad Orlicí A - TTC Sokol Znojmo A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čopián Štefan 1:1, Procházka Jiří 0:2, Kantorek Jiří 0:3, Janák Martin 0:2, body hostů: Vybíral Marek 3:0, Ondrovčák Miroslav 2:0, Bartoš Milan 2:0, Musil David 1:1), Baník Mikulčice A - Medovinka Hlinsko A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Tomáš 3:0, Podrazil Vítězslav 0:2, Kolařík Jan 3:0, Vedral David 2:1, Hrdlička Petr 1:0, body hostů: Dalecký Petr 1:2, Černý Radek 2:1, Rybenský Dušan 0:3, Polanský Jiří 0:3), SKST Hodonín B - Sokol Brno I A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Buriánek Patrik 1:3, Brhel Richard 0:1, Možíš Karel 2:1, Mikeska Jaroslav 3:1, WO 0:2, body hostů: Cupák Zdeněk 1:2, Kolůch Jaroslav 4:0, Poledňa Martin 0:3, Galatík Pavel 1:1, WO 2:0),
7. kolo:
Sokol Studená A - Koral Tišnov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ságl Ondřej 3:1, Blažek Zdeněk 0:4, Forman Pavel 1:3, Smola Igor 3:1, body hostů: Veselý Lukáš 3:1, Antoš Jiří 3:1, Dospíšil Pavel 1:3, Nováček Libor 2:2), SK Jihlava A - MS Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palát Petr 1:2, Urban Jaroslav 0:2, Vondra Martin 0:3, Pluhař Jan 1:2, body hostů: Žoldoš Petr 3:0, Kozubík Pavel 2:1, Svoboda Jan 3:0, Fischer Karel 1:1), US Steinerová Choceň B - TTC Sokol Znojmo A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Dominik 2:2, Merta Jakub 0:2, Zajíček Miroslav 3:0, Bezdíček Martin 3:1, Mikulecký Jan 1:0, body hostů: Vybíral Marek 2:2, Ondrovčák Miroslav 1:3, Bartoš Milan 1:2, Musil David 1:2), TTC Ústí nad Orlicí A - Sokol Lanžhot A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 0:3, Procházka Jiří 0:2, Kantorek Jiří 0:3, Čopián Štefan 2:1, body hostů: Gajdoschík Adrián 3:0, Koníček Michal 3:0, Darmovzal Zdeněk 2:1, Štofka Filip 1:1), Baník Mikulčice A - Sokol Brno I A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brhel Tomáš 2:1, Podrazil Vítězslav 1:1, Kolařík Jan 3:0, Vedral David 3:0, body hostů: Cupák Zdeněk 1:2, Kolůch Jaroslav 1:2, Galatík Pavel 0:3, Poledňa Martin 0:2), SKST Hodonín B - Medovinka Hlinsko A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:0, Motyčka Jan 1:1, Buriánek Patrik 2:1, Možíš Karel 3:0, body hostů: Dalecký Petr 0:3, Černý Radek 2:1, Rybenský Dušan 0:3, Polanský Jiří 0:2),
8. kolo:
Medovinka Hlinsko A - Sokol Studená A 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 0:4, Rybenský Dušan 1:2, Černý Radek 1:2, Dalecký Petr 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 4:0, Smola Igor 3:1, Blažek Zdeněk 1:2, Forman Pavel 2:1), Sokol Brno I A - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Poledňa Martin 3:0, Javůrek Tomáš 0:2, Galatík Pavel 3:0, Cupák Zdeněk 3:0, body hostů: Vondra Martin 1:2, Brom Vladan 1:2, Urban Jaroslav 0:3, Maštera Martin 0:2), Sokol Lanžhot A - Baník Mikulčice A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Štofka Filip 1:3, Darmovzal Zdeněk 0:3, Koníček Michal 2:1, Gajdoschík Adrián 3:1, body hostů: Vedral David 2:2, Kolařík Jan 4:0, Brhel Tomáš 0:2, Kurka Milan 2:1, Hrdlička Petr 0:1), TTC Sokol Znojmo A - SKST Hodonín B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 2:1, Musil David 1:2, Bartoš Milan 3:0, Ondrovčák Miroslav 3:1, body hostů: Mikeska Jaroslav 1:3, Možíš Karel 1:2, Buriánek Patrik 0:3, Motyčka Jan 2:1), MS Brno C - US Steinerová Choceň B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kozubík Pavel 2:0, Svoboda Jan 2:0, Flíbor Zbyněk 2:1, Žoldoš Petr 3:0, body hostů: Bezdíček Martin 0:3, Zajíček Miroslav 1:2, Bělohlávek Dominik 0:2, Mikulecký Jan 0:2), Koral Tišnov B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Libor 2:1, Veselý Lukáš 3:0, Dospíšil Pavel 1:2, Sedlář Jakub 2:1, body hostů: Čopián Štefan 2:1, Janák Martin 1:2, Procházka Jiří 0:3, Kantorek Jiří 1:2),
9. kolo:
Medovinka Hlinsko A - SK Jihlava A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Jiří 1:3, Rybenský Dušan 1:3, Černý Radek 3:0, Dalecký Petr 2:2, body hostů: Pluhař Jan 2:2, Vondra Martin 2:2, Brom Vladan 2:2, Urban Jaroslav 2:1), Sokol Brno I A - Sokol Studená A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cupák Zdeněk 2:1, Galatík Pavel 1:2, Poledňa Martin 2:1, Kolůch Jaroslav 3:1, body hostů: Ságl Ondřej 3:1, Smola Igor 1:2, Blažek Zdeněk 0:3, Forman Pavel 1:2), Sokol Lanžhot A - SKST Hodonín B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Darmovzal Zdeněk 2:1, Štofka Filip 2:1, Koníček Michal 1:2, Gajdoschík Adrián 3:0, body hostů: Buriánek Patrik 0:3, Mikeska Jaroslav 2:1, Možíš Karel 2:1, Lamač Petr 0:3), TTC Sokol Znojmo A - Baník Mikulčice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 2:2, Musil David 1:3, Bartoš Milan 3:1, Ondrovčák Miroslav 2:2, body hostů: Vedral David 4:0, Kolařík Jan 2:2, Brhel Tomáš 1:3, Kurka Milan 1:3), MS Brno C - TTC Ústí nad Orlicí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozubík Pavel 1:1, Svoboda Jan 2:0, Flíbor Zbyněk 2:1, Žoldoš Petr 3:0, body hostů: Čopián Štefan 1:2, Janák Martin 0:3, Procházka Jiří 0:2, Kantorek Jiří 1:1), Koral Tišnov B - US Steinerová Choceň B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Libor 2:1, Veselý Lukáš 2:1, Sedlář Jakub 2:1, Dospíšil Pavel 2:0, Paciorek Roman 0:1, body hostů: Zajíček Miroslav 1:2, Bezdíček Martin 3:0, Bělohlávek Dominik 0:3, Mikulecký Jan 0:3),
10. kolo:
US Steinerová Choceň B - Sokol Studená A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bělohlávek Dominik 1:2, Merta Jakub 2:0, Zajíček Miroslav 3:0, Bezdíček Martin 2:1, Mikulecký Jan 1:0, body hostů: Ságl Ondřej 1:2, Smola Igor 1:2, Fiala Ondřej 1:1, Mádr Miloslav 0:4), TTC Ústí nad Orlicí A - SK Jihlava A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janák Martin 2:0, Kaplan Vojtěch 1:1, Kantorek Jiří 3:0, Čopián Štefan 2:0, body hostů: Vondra Martin 1:2, Brom Vladan 0:2, Maštera Martin 0:2, Urban Jaroslav 0:2), Baník Mikulčice A - MS Brno C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Tomáš 0:2, Kurka Milan 0:2, Kolařík Jan 1:2, Podrazil Vítězslav 1:1, Hrdlička Petr 0:1, body hostů: Žoldoš Petr 3:0, Flíbor Zbyněk 3:0, Fischer Karel 0:2, Svoboda Jan 2:0), SKST Hodonín B - Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 2:1, Motyčka Jan 2:0, Buriánek Patrik 3:0, Možíš Karel 2:1, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Dospíšil Pavel 0:3, Antoš Jiří 0:3, Nováček Libor 1:1), Medovinka Hlinsko A - Sokol Lanžhot A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Polanský Jiří 1:3, Rybenský Dušan 2:2, Černý Radek 2:2, Dalecký Petr 2:2, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 2:2, Štofka Filip 2:2), Sokol Brno I A - TTC Sokol Znojmo A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cupák Zdeněk 1:3, Charitonov Vitalij 1:3, Poledňa Martin 2:2, Kolůch Jaroslav 3:1, body hostů: Bartoš Milan 3:1, Ondrovčák Miroslav 3:1, Vybíral Marek 2:2, Musil David 1:3),
11. kolo:
US Steinerová Choceň B - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikulecký Jan 2:0, Merta Jakub 1:0, Zajíček Miroslav 1:2, Bezdíček Martin 3:0, Příhoda Tomáš 0:1, WO 1:0, body hostů: Vondra Martin 2:1, Brom Vladan 1:2, Urban Jaroslav 0:2, Maštera Martin 0:2, WO 0:1), TTC Ústí nad Orlicí A - Sokol Studená A 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Janák Martin 1:2, Kaplan Vojtěch 0:3, Kantorek Jiří 0:3, Čopián Štefan 2:1, body hostů: Ságl Ondřej 3:0, Smola Igor 2:1, Fiala Ondřej 2:1, Mádr Miloslav 2:1), Baník Mikulčice A - Koral Tišnov B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Brhel Tomáš 2:2, Kurka Milan 1:1, Kolařík Jan 3:1, Podrazil Vítězslav 2:2, Hrdlička Petr 1:1, body hostů: Nováček Libor 2:2, Antoš Jiří 1:3, Veselý Lukáš 1:3, Dospíšil Pavel 3:1), SKST Hodonín B - MS Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Možíš Karel 1:2, Motyčka Jan 0:2, Buriánek Patrik 1:2, Mikeska Jaroslav 0:3, body hostů: Žoldoš Petr 2:1, Flíbor Zbyněk 3:0, Svoboda Jan 2:1, Bíza Martin 2:0), Medovinka Hlinsko A - TTC Sokol Znojmo A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Polanský Jiří 1:3, Rybenský Dušan 1:2, Černý Radek 1:2, Dalecký Petr 2:2, body hostů: Bartoš Milan 3:1, Ondrovčák Miroslav 4:0, Vybíral Marek 1:2, Musil David 1:2), Sokol Brno I A - Sokol Lanžhot A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Cupák Zdeněk 0:4, Poledňa Martin 3:1, Charitonov Vitalij 0:4, Kolůch Jaroslav 4:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 3:1, Koníček Michal 2:2, Darmovzal Zdeněk 2:2, Štofka Filip 2:2),
12. kolo:
TTC Ústí nad Orlicí A - US Steinerová Choceň B 1:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čopián Štefan 0:2, Kantorek Jiří 0:2, Kaplan Vojtěch 0:3, Janák Martin 0:2, body hostů: Mikulecký Jan 3:0, Zajíček Miroslav 1:0, Merta Jakub 2:0, Bezdíček Martin 2:0, Bělohlávek Dominik 1:0), SKST Hodonín B - Baník Mikulčice A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Možíš Karel 1:2, Motyčka Jan 3:0, Buriánek Patrik 2:1, Brhel Richard 2:1, WO 1:0, body hostů: Kolařík Jan 1:2, Brhel Tomáš 1:2, Podrazil Vítězslav 2:1, Kurka Milan 0:3, WO 0:1), Sokol Brno I A - Medovinka Hlinsko A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cupák Zdeněk 2:0, Poledňa Martin 2:0, Galatík Pavel 2:0, Kolůch Jaroslav 2:0, body hostů: Dalecký Petr 0:2, Černý Radek 0:2, Rybenský Dušan 0:2, Polanský Jiří 0:2), TTC Sokol Znojmo A - Sokol Lanžhot A 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Forman Libor 2:2, Vybíral Marek 2:2, Musil David 1:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, body hostů: Gajdoschík Adrián 3:1, Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 1:3, Štofka Filip 2:1), Koral Tišnov B - MS Brno C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 1:2, Veselý Lukáš 0:2, Sedlář Jakub 0:3, Antoš Jiří 1:2, body hostů: Žoldoš Petr 3:0, Sigmund Ivo 3:0, Kozubík Pavel 3:0, Svoboda Jan 0:2), SK Jihlava A - Sokol Studená A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Palát Petr 3:0, Pluhař Jan 0:3, Brom Vladan 1:2, Vondra Martin 1:3, body hostů: Ságl Ondřej 2:2, Smola Igor 3:0, Fiala Ondřej 2:1, Mádr Miloslav 1:2),
13. kolo:
Sokol Lanžhot A - Sokol Studená A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 3:0, Štofka Filip 0:2, Gajdoschík Adrián 3:0, Darmovzal Zdeněk 3:0, body hostů: Ságl Ondřej 1:2, Smola Igor 1:2, Blažek Zdeněk 0:3, Forman Pavel 0:2), TTC Sokol Znojmo A - SK Jihlava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Musil David 2:0, Ondrovčák Miroslav 2:0, Vybíral Lukáš 0:2, Bartoš Milan 3:0, Vybíral Marek 1:0, body hostů: Maštera Martin 0:3, Brom Vladan 1:2, Urban Jaroslav 1:1, Picka Filip 0:2), Medovinka Hlinsko A - MS Brno C 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Polanský Jiří 0:2, Řezníček David 0:2, Rybenský Dušan 1:2, Dalecký Petr 1:2, body hostů: Žoldoš Petr 3:0, Sigmund Ivo 2:1, Svoboda Jan 1:1, Svoboda Libor 2:0), Sokol Brno I A - Koral Tišnov B 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cupák Zdeněk 2:0, Poledňa Martin 2:0, Galatík Pavel 2:0, Kolůch Jaroslav 2:0, body hostů: Veselý Lukáš 0:2, Hulák Jiří 0:2, Nováček Libor 0:2, Skříček Jan 0:2), Baník Mikulčice A - US Steinerová Choceň B 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kurka Milan 0:2, Brhel Tomáš 0:2, Kolařík Jan 1:1, Podrazil Vítězslav 0:3, WO 1:0, body hostů: Mikulecký Jan 2:0, Bezdíček Martin 2:1, Zajíček Miroslav 2:0, Merta Jakub 2:0, WO 0:1), SKST Hodonín B - TTC Ústí nad Orlicí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:0, Buriánek Patrik 0:2, Možíš Karel 2:1, Motyčka Jan 3:0, Brhel Richard 1:0, body hostů: Čopián Štefan 1:2, Janák Martin 2:1, Procházka Jiří 0:3, Kantorek Jiří 0:3),
14. kolo:
TTC Sokol Znojmo A - Sokol Studená A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 3:1, Vybíral Lukáš 1:3, Bartoš Milan 2:2, Ondrovčák Miroslav 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 3:1, Smola Igor 3:1, Blažek Zdeněk 1:3, Forman Pavel 1:3), Sokol Lanžhot A - SK Jihlava A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koníček Michal 1:1, Štofka Filip 0:2, Gajdoschík Adrián 3:0, Darmovzal Zdeněk 3:0, WO 1:0, body hostů: Pluhař Jan 2:1, Brom Vladan 1:2, Urban Jaroslav 0:2, Maštera Martin 0:2, WO 0:1), Sokol Brno I A - MS Brno C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cupák Zdeněk 1:3, Laicman Petr 2:1, Galatík Pavel 0:3, Kolůch Jaroslav 3:1, body hostů: Kozubík Pavel 1:3, Žoldoš Petr 4:0, Svoboda Jan 2:1, Sigmund Ivo 1:2), Medovinka Hlinsko A - Koral Tišnov B 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kalina Petr 1:3, Řezníček David 0:3, Polanský Jiří 0:3, Dalecký Petr 3:1, body hostů: Dospíšil Pavel 2:2, Veselý Lukáš 3:1, Antoš Jiří 3:0, Sedlář Jakub 2:1), SKST Hodonín B - US Steinerová Choceň B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:1, Motyčka Jan 2:1, Možíš Karel 1:2, Brhel Richard 2:2, body hostů: Merta Jakub 2:2, Bezdíček Martin 1:3, Zajíček Miroslav 3:0, Mikulecký Jan 0:3), Baník Mikulčice A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brhel Tomáš 1:1, Podrazil Vítězslav 1:1, Kolařík Jan 3:0, Vedral David 3:0, body hostů: Čopián Štefan 2:1, Janák Martin 0:3, Procházka Jiří 0:2, Kantorek Jiří 0:2),
15. kolo:
Sokol Studená A - Baník Mikulčice A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 3:1, Blažek Zdeněk 2:1, Fiala Ondřej 1:2, Ságl Ondřej 2:2, body hostů: Vedral David 4:0, Brhel Tomáš 1:3, Kurka Milan 0:3, Hrdlička Petr 1:2), SK Jihlava A - SKST Hodonín B 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Maštera Martin 0:3, Urban Jaroslav 1:2, Brom Vladan 2:1, Vondra Martin 1:2, body hostů: Motyčka Jan 3:0, Buriánek Patrik 1:2, Možíš Karel 1:2, Mikeska Jaroslav 3:0), US Steinerová Choceň B - Medovinka Hlinsko A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Merta Jakub 1:0, Zajíček Miroslav 2:0, Bezdíček Martin 2:0, Mikulecký Jan 2:0, Bělohlávek Dominik 1:0, body hostů: Polanský Jiří 0:2, Kalina Petr 0:2, Řezníček David 0:2, Kosek Petr 0:2), TTC Ústí nad Orlicí A - Sokol Brno I A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janák Martin 1:1, Hájek Ladislav 0:2, Kantorek Jiří 0:3, Čopián Štefan 0:2, body hostů: Cupák Zdeněk 2:1, Kolůch Jaroslav 2:0, Galatík Pavel 2:0, Laicman Petr 2:0), MS Brno C - Sokol Lanžhot A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Jan 2:2, Kozubík Pavel 0:2, Flíbor Zbyněk 2:1, Žoldoš Petr 4:0, Sigmund Ivo 1:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:2, Koníček Michal 1:3, Štofka Filip 1:2, Darmovzal Zdeněk 1:2), Koral Tišnov B - TTC Sokol Znojmo A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 1:3, Veselý Lukáš 2:2, Antoš Jiří 2:1, Dospíšil Pavel 0:3, WO 1:0, body hostů: Vybíral Marek 1:2, Bartoš Milan 2:2, Ondrovčák Miroslav 4:0, Musil David 2:1, WO 0:1),
16. kolo:
SK Jihlava A - Baník Mikulčice A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Brom Vladan 2:1, Vondra Martin 1:1, Palát Petr 3:0, Pluhař Jan 3:0, body hostů: Brhel Tomáš 2:1, Kurka Milan 0:3, Hrdlička Petr 0:3, Stehlík Daniel 0:2), Sokol Studená A - SKST Hodonín B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 3:1, Blažek Zdeněk 0:4, Fiala Ondřej 1:2, Ságl Ondřej 2:2, body hostů: Možíš Karel 1:3, Mikeska Jaroslav 4:0, Motyčka Jan 3:1, Buriánek Patrik 1:2), TTC Ústí nad Orlicí A - Medovinka Hlinsko A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Ladislav 1:2, Janák Martin 2:1, Čopián Štefan 3:0, Kaplan Vojtěch 3:1, body hostů: Dalecký Petr 2:2, Polanský Jiří 1:2, Kalina Petr 0:3, Řezníček David 1:2), US Steinerová Choceň B - Sokol Brno I A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulecký Jan 3:1, Merta Jakub 3:1, Zajíček Miroslav 0:3, Bezdíček Martin 3:1, body hostů: Cupák Zdeněk 2:2, Kolůch Jaroslav 2:2, Galatík Pavel 1:3, Laicman Petr 1:2), Koral Tišnov B - Sokol Lanžhot A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 0:3, Veselý Lukáš 2:0, Antoš Jiří 0:3, Dospíšil Pavel 0:3, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:1, Štofka Filip 2:1, Darmovzal Zdeněk 3:0, Koníček Michal 2:0), MS Brno C - TTC Sokol Znojmo A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Jan 2:0, Kozubík Pavel 2:0, Sigmund Ivo 2:0, Žoldoš Petr 2:0, body hostů: Ondrovčák Miroslav 0:2, Musil David 0:2, Forman Libor 0:2, Bartoš Milan 0:2),
17. kolo:
MS Brno C - Sokol Studená A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Libor 2:0, Kozubík Pavel 1:1, Svoboda Jan 3:0, Sigmund Ivo 3:0, body hostů: Ságl Ondřej 0:3, Smola Igor 1:2, Fiala Ondřej 0:2, Forman Pavel 0:2), Koral Tišnov B - SK Jihlava A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Libor 2:0, Veselý Lukáš 2:0, Antoš Jiří 2:1, Dospíšil Pavel 2:0, body hostů: Vondra Martin 0:3, Brom Vladan 1:1, Urban Jaroslav 0:2, Maštera Martin 0:2), Sokol Lanžhot A - US Steinerová Choceň B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Darmovzal Zdeněk 2:2, Štofka Filip 3:1, Koníček Michal 1:2, Gajdoschík Adrián 3:1, body hostů: Zajíček Miroslav 2:2, Bezdíček Martin 2:2, Bělohlávek Dominik 1:3, Mikulecký Jan 1:2), TTC Sokol Znojmo A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Bartoš Milan 2:0, Forman Libor 3:0, Musil David 2:0, body hostů: Čopián Štefan 0:3, Janák Martin 0:2, Kantorek Jiří 0:2, Procházka Jiří 0:2), Medovinka Hlinsko A - Baník Mikulčice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček David 1:3, Kalina Petr 1:3, Rybenský Dušan 3:1, Dalecký Petr 3:1, body hostů: Kolařík Jan 3:1, Brhel Tomáš 3:1, Kurka Milan 2:2, Stehlík Daniel 0:4), Sokol Brno I A - SKST Hodonín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cupák Zdeněk 1:1, Poledňa Martin 2:0, Galatík Pavel 3:0, Kolůch Jaroslav 2:0, body hostů: Motyčka Jan 0:3, Mikeska Jaroslav 0:2, Možíš Karel 0:2, Buriánek Patrik 1:1),
18. kolo:
Koral Tišnov B - Sokol Studená A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nováček Libor 2:2, Veselý Lukáš 2:2, Antoš Jiří 2:2, Dospíšil Pavel 2:2, body hostů: Ságl Ondřej 2:2, Smola Igor 2:2, Fiala Ondřej 2:2, Forman Pavel 2:2), MS Brno C - SK Jihlava A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozubík Pavel 1:1, Svoboda Libor 1:1, Žoldoš Petr 3:0, Sigmund Ivo 3:0, body hostů: Pluhař Jan 1:2, Vondra Martin 1:2, Brom Vladan 0:2, Maštera Martin 0:2), TTC Sokol Znojmo A - US Steinerová Choceň B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 2:2, Ondrovčák Miroslav 2:2, Musil David 1:3, Bartoš Milan 3:1, body hostů: Bezdíček Martin 2:2, Bělohlávek Dominik 2:2, Zajíček Miroslav 4:0, Mikulecký Jan 0:4), Sokol Lanžhot A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koníček Michal 3:0, Štofka Filip 2:1, Gajdoschík Adrián 3:0, Darmovzal Zdeněk 1:2, body hostů: Čopián Štefan 1:2, Janák Martin 1:2, Kaplan Vojtěch 1:2, Hájek Ladislav 0:3), Sokol Brno I A - Baník Mikulčice A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cupák Zdeněk 1:1, Poledňa Martin 1:1, Laicman Petr 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, body hostů: Kolařík Jan 2:1, Brhel Tomáš 0:3, Podrazil Vítězslav 0:2, Hrdlička Petr 0:2), Medovinka Hlinsko A - SKST Hodonín B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Řezníček David 1:3, Kalina Petr 1:3, Polanský Jiří 3:1, Dalecký Petr 3:1, body hostů: Mikeska Jaroslav 3:1, Motyčka Jan 2:2, Možíš Karel 2:2, Buriánek Patrik 1:3),
19. kolo:
Sokol Studená A - Medovinka Hlinsko A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smola Igor 2:0, Mádr Miloslav 1:1, Fiala Ondřej 2:1, Ságl Ondřej 3:0, body hostů: Dalecký Petr 1:2, Rybenský Dušan 1:2, Polanský Jiří 0:2, Kosek Petr 0:2), SK Jihlava A - Sokol Brno I A 2:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Brom Vladan 1:1, Maštera Martin 0:2, Vondra Martin 1:1, WO 0:5, body hostů: Cupák Zdeněk 2:0, Kolůch Jaroslav 1:0, Šaur Ivo 0:2, Laicman Petr 1:0, WO 5:0), Baník Mikulčice A - Sokol Lanžhot A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil Vítězslav 1:3, Kurka Milan 0:2, Kolařík Jan 1:2, Vedral David 2:2, Hrdlička Petr 1:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Štofka Filip 3:1, Koníček Michal 0:3, Darmovzal Zdeněk 2:1), SKST Hodonín B - TTC Sokol Znojmo A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Možíš Karel 2:2, Buriánek Patrik 1:3, Motyčka Jan 2:1, Mikeska Jaroslav 1:3, body hostů: Ondrovčák Miroslav 4:0, Bartoš Milan 3:1, Vybíral Marek 1:3, Musil David 1:2), US Steinerová Choceň B - MS Brno C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mikulecký Jan 0:2, Zajíček Miroslav 2:1, Merta Jakub 1:2, Bezdíček Martin 1:3, Bělohlávek Dominik 0:1, body hostů: Žoldoš Petr 4:0, Kozubík Pavel 0:3, Svoboda Jan 3:0, Sigmund Ivo 2:1), TTC Ústí nad Orlicí A - Koral Tišnov B 10:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Janák Martin 2:0, Procházka Jiří 2:0, Kantorek Jiří 2:1, Čopián Štefan 3:0, WO 1:0, body hostů: Veselý Lukáš 1:2, Antoš Jiří 0:3, Dospíšil Pavel 0:2, Nováček Libor 0:2, WO 0:1),
20. kolo:
SK Jihlava A - Medovinka Hlinsko A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Maštera Martin 2:1, Kocmánek Tomáš 0:2, Pluhař Jan 3:0, Vondra Martin 3:0, Brom Vladan 1:0, body hostů: Dalecký Petr 2:1, Černý Radek 1:2, Polanský Jiří 0:3, Kosek Petr 0:3), Sokol Studená A - Sokol Brno I A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fiala Ondřej 0:1, Maňhal Jan ml. 0:2, Smola Igor 0:3, Ságl Ondřej 2:1, Mádr Miloslav 0:1, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Laicman Petr 1:1, Šaur Ivo 1:1), SKST Hodonín B - Sokol Lanžhot A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Mikeska Jaroslav 3:1, Buriánek Patrik 0:4, Možíš Karel 2:2, Motyčka Jan 4:0, body hostů: Gajdoschík Adrián 2:2, Koníček Michal 2:2, Štofka Filip 2:2, Darmovzal Zdeněk 1:3), Baník Mikulčice A - TTC Sokol Znojmo A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Podrazil Vítězslav 1:3, Kurka Milan 0:2, Kolařík Jan 2:1, Vedral David 3:1, Hrdlička Petr 0:2, body hostů: Ondrovčák Miroslav 2:2, Bartoš Milan 3:1, Musil David 2:2, Vybíral Marek 2:1), TTC Ústí nad Orlicí A - MS Brno C 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Janák Martin 2:1, Procházka Jiří 1:2, Kantorek Jiří 0:3, Čopián Štefan 0:4, body hostů: Sigmund Ivo 2:2, Svoboda Jan 3:0, Kozubík Pavel 2:1, Žoldoš Petr 3:0), US Steinerová Choceň B - Koral Tišnov B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bělohlávek Dominik 1:1, Merta Jakub 2:0, Bezdíček Martin 3:0, Zajíček Miroslav 1:0, WO 1:0, body hostů: Antoš Jiří 1:2, Veselý Lukáš 0:2, Dospíšil Pavel 0:1, Nováček Libor 0:2, WO 0:1),
21. kolo:
Sokol Studená A - US Steinerová Choceň B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Blažek Zdeněk 2:2, Mádr Miloslav 0:3, Smola Igor 1:0, Ságl Ondřej 3:1, Zejda Petr 0:2, body hostů: Merta Jakub 3:1, Zajíček Miroslav 4:0, Bezdíček Martin 0:3, Bělohlávek Dominik 0:2, Mikulecký Jan 1:0), SK Jihlava A - TTC Ústí nad Orlicí A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Picka Filip 1:2, Maštera Martin 0:2, Brom Vladan 1:2, Vondra Martin 1:2, body hostů: Čopián Štefan 3:0, Janák Martin 2:1, Procházka Jiří 3:0, Kantorek Jiří 0:2), MS Brno C - Baník Mikulčice A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sigmund Ivo 2:0, Kozubík Pavel 1:1, Svoboda Jan 3:0, Žoldoš Petr 3:0, body hostů: Vedral David 1:2, Kolařík Jan 0:3, Podrazil Vítězslav 0:2, Brhel Tomáš 0:2), Koral Tišnov B - SKST Hodonín B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Libor 3:1, Veselý Lukáš 2:1, Antoš Jiří 2:1, Dospíšil Pavel 1:1, Dospíšil Pavel ml. 0:2, body hostů: Veselý Jan 1:3, Buriánek Patrik 1:3, Mikeska Jaroslav 3:0, Možíš Karel 1:2), Sokol Lanžhot A - Medovinka Hlinsko A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štofka Filip 2:0, Darmovzal Zdeněk 2:0, Gajdoschík Adrián 2:0, Koníček Michal 2:0, body hostů: Polanský Jiří 0:2, Kalina Petr 0:2, Černý Stanislav 0:2, Škarvada Vladimír 0:2), TTC Sokol Znojmo A - Sokol Brno I A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vybíral Marek 1:2, Musil David 0:2, Vybíral Lukáš 0:3, Vybíral Pavel 1:1, Ondrovčák Miroslav 0:1, body hostů: Cupák Zdeněk 3:0, Kolůch Jaroslav 3:0, Poledňa Martin 2:1, Galatík Pavel 1:1),
22. kolo:
SK Jihlava A - US Steinerová Choceň B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Picka Filip 0:3, Maštera Martin 0:2, Vondra Martin 1:2, Brom Vladan 2:1, body hostů: Bělohlávek Dominik 3:0, Bezdíček Martin 2:1, Zajíček Miroslav 0:2, Merta Jakub 2:0, Mikulecký Jan 1:0), Sokol Studená A - TTC Ústí nad Orlicí A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smola Igor 4:0, Blažek Zdeněk 1:3, Fiala Ondřej 1:2, Ságl Ondřej 3:1, body hostů: Čopián Štefan 2:2, Janák Martin 2:2, Procházka Jiří 1:3, Kantorek Jiří 1:2), Koral Tišnov B - Baník Mikulčice A 7:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nováček Libor 2:2, Veselý Lukáš 1:3, Antoš Jiří 0:3, Dospíšil Pavel 2:2, body hostů: Kolařík Jan 4:0, Brhel Tomáš 2:2, Kurka Milan 2:2, Hrdlička Petr 2:1), MS Brno C - SKST Hodonín B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kozubík Pavel 2:0, Žoldoš Petr 2:0, Svoboda Jan 3:0, Sigmund Ivo 1:1, body hostů: Mikeska Jaroslav 0:3, Buriánek Patrik 0:2, Hašlík Jakub 1:1, Veselý Jan 0:2), TTC Sokol Znojmo A - Medovinka Hlinsko A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrovčák Miroslav 2:0, Forman Libor 2:0, Bartoš Milan 2:0, Vybíral Pavel 2:0, body hostů: Polanský Jiří 0:2, Kalina Petr 0:2, Škarvada Vladimír 0:2, Černý Stanislav 0:2), Sokol Lanžhot A - Sokol Brno I A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Štofka Filip 2:1, Darmovzal Zdeněk 1:1, Koníček Michal 2:1, Gajdoschík Adrián 3:0, body hostů: Cupák Zdeněk 1:2, Kolůch Jaroslav 2:1, Poledňa Martin 0:3, Laicman Petr 0:2),
1. vyřazovací kolo, 1. utkání:
US Steinerová Choceň B - MS Brno C 9:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Mikulecký Jan 1:3, Bezdíček Martin 2:2, Zajíček Miroslav 2:2, Merta Jakub 3:1, body hostů: Kozubík Pavel 2:2, Žoldoš Petr 3:1, Svoboda Jan 3:1, Sigmund Ivo 0:4), TTC Sokol Znojmo A - Sokol Lanžhot A 9:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vybíral Marek 1:2, Ondrovčák Miroslav 2:1, Kříž Bohumil 2:1, Musil David 3:0, body hostů: Štofka Filip 3:0, Koníček Michal 0:3, Darmovzal Zdeněk 1:2, Baláž Branislav 0:3),
1. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MS Brno C - US Steinerová Choceň B 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Žoldoš Petr 3:0, Kozubík Pavel 0:2, Sigmund Ivo 2:1, Svoboda Jan 3:0, body hostů: Merta Jakub 2:1, Zajíček Miroslav 1:2, Bezdíček Martin 0:3, Mikulecký Jan 0:2), Sokol Lanžhot A - TTC Sokol Znojmo A 9:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 3:1, Štofka Filip 1:2, Gajdoschík Adrián 4:0, body hostů: Bartoš Milan 1:1, Ondrovčák Miroslav 3:1, Musil David 2:2, Kříž Bohumil 0:3, Vybíral Marek 0:2),
1. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MS Brno C - US Steinerová Choceň B 9:5 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Jan 3:0, Kozubík Pavel 1:2, Sigmund Ivo 1:2, Žoldoš Petr 4:0, body hostů: Merta Jakub 2:2, Zajíček Miroslav 2:1, Bezdíček Martin 0:3, Mikulecký Jan 0:3), TTC Sokol Znojmo A - Sokol Lanžhot A 8:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Bartoš Milan 2:2, Vybíral Marek 3:1, Musil David 0:2, Ondrovčák Miroslav 3:1, Kříž Bohumil 0:2, body hostů: Gajdoschík Adrián 4:0, Štofka Filip 2:2, Koníček Michal 1:3, Darmovzal Zdeněk 1:3),
2. vyřazovací kolo, 1. utkání:
Sokol Lanžhot A - MS Brno C 2:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Koníček Michal 0:2, Darmovzal Zdeněk 0:2, Štofka Filip 0:3, Gajdoschík Adrián 2:1, body hostů: Žoldoš Petr 3:0, Sigmund Ivo 3:0, Svoboda Jan 1:1, Kozubík Pavel 1:1),
2. vyřazovací kolo, 2. utkání:
MS Brno C - Sokol Lanžhot A 9:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Svoboda Jan 2:1, Kozubík Pavel 1:1, Žoldoš Petr 3:0, Sigmund Ivo 2:1, body hostů: Štofka Filip 0:3, Gajdoschík Adrián 2:1, Koníček Michal 0:3, Darmovzal Zdeněk 1:1),
2. vyřazovací kolo, 3. utkání:
MS Brno C - Sokol Lanžhot A -:-,

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS