Výsledky do novin
1. třída A muži
1. kolo:
Avia Čakovice B - TJ Sokol Michle Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojáček Miloš 1:1, Melichar Jiří 2:0, Charamza Ondřej ml. 3:0, Toula Vladimír 2:1, body hostů: Votípka Emanuel 1:2, Haralík Stanislav 0:3, Pištora Josef 0:2, Motyčka Oldřich 1:1), AC Sparta Praha C - SF SKK EL Nino Praha G 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bozděch Jan 0:4, Martiška Jan 1:2, Bartošek Jan 0:3, Abdullin Denis 3:1, WO 1:0, body hostů: Hudec Lukáš 3:1, Drešer Jan 2:2, Zimčík Lukáš 2:1, Skřivánek Petr 3:0, WO 0:1), TTC Elizza Praha E - PSK Olymp Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 3:1, Dušek Jan 3:0, Kadlec Tomáš 1:2, Marat Petr 2:2, body hostů: Němeček Jiří 1:3, Kocábek Pavel 2:2, Ploc Marek 0:3, Budiš Ondřej 2:1), TJ Střížkov C - TJ Sokol Petrovice I. A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 1:3, Blažek Pavel 0:4, Myslivec Jiří 1:2, Jaroněk Aleš 4:0, body hostů: Sedláček Vladimír 2:2, Hanzal Petr 2:2, Matoušek Jan 3:1, Vojtěch Radek 2:1), TTC Alimpex Praha A - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 3:0, Prokš Vladimír 0:2, Balák Pavel 3:0, Nejedlý Pavel 2:1, body hostů: Černý Martin 1:2, Flídr Josef 1:1, Flekač Tomáš 0:3, Chadima Pavel 0:2, Duchoslav Petr 1:0), TJ Pankrác A - TJ Slovan Bohnice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Cacek Jan 0:3, Sedlář Jan 1:1, Moravec Roman 1:2, Hondlík Josef 1:2, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Vomlel Lukáš 2:1, Šimáček Milan 1:2, Novotný Petr 2:0),
2. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TJ Slovan Bohnice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 2:1, Votípka Emanuel 1:2, Motyčka Oldřich 1:2, Haralík Stanislav 0:4, body hostů: Vomlel Lukáš 3:1, Šimáček Milan 2:1, Veselá Jaroslava 1:2, Novotný Petr 3:0), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - TJ Pankrác A 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flekač Tomáš 3:1, Duchoslav Petr 0:2, Flídr Josef 3:0, Černý Martin 4:0, Chadima Pavel 0:1, body hostů: Moravec Roman 2:2, Hondlík Josef 1:3, Sedlář Jan 0:3, Cacek Jan 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TTC Alimpex Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pecka Milan 0:3, Laube Petr 1:1, Sedláček Vladimír 2:1, Matoušek Jan 0:2, Hanzal Petr 0:1, body hostů: Hrdý Martin 3:0, Svoboda Robert 1:2, Balák Pavel 2:1, Nejedlý Pavel 2:0), PSK Olymp Praha B - TJ Střížkov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kocábek Pavel 4:0, Budiš Ondřej 1:2, Ploc Marek 1:2, Němeček Jiří 2:2, body hostů: Jaroněk Aleš 3:1, Kočvara Vlastimil 2:2, Blažek Pavel 0:3, Myslivec Jiří 1:2), SF SKK EL Nino Praha G - TTC Elizza Praha E 9:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Vyvadilová Jitka 2:1, Neřold Kryštof 0:2, Skřivánek Petr 2:1, Drešer Jan 0:2, WO 5:0, body hostů: Braňka Štěpán 4:0, Dušek Jan 1:2, Kadlec Tomáš 1:2, WO 0:5), Avia Čakovice B - AC Sparta Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 2:2, Melichar Jiří 3:1, Toula Vladimír 1:3, Charamza Ondřej ml. 2:2, body hostů: Abdullin Denis 4:0, Havazík Ondřej 2:2, Martiška Jan 2:2, Bozděch Jan 0:1, Červenka Jan 0:3),
3. kolo:
AC Sparta Praha C - TJ Sokol Michle Praha C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červenka Jan 1:3, Martiška Jan 3:1, Bozděch Jan 2:1, Abdullin Denis 3:1, body hostů: Pištora Josef 1:3, Haralík Stanislav 1:3, Votípka Emanuel 3:1, Motyčka Oldřich 1:2), TTC Elizza Praha E - Avia Čakovice B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fausek Matěj 0:4, Marat Petr 3:1, Kadlec Tomáš 2:2, Dušek Jan 3:1, body hostů: Vojáček Miloš 2:2, Melichar Jiří 3:1, Nguyen Ngoc Bach 2:2, Hanzlík Tomáš 1:3), TJ Střížkov C - SF SKK EL Nino Praha G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 1:3, Blažek Pavel 1:3, Provazník Petr 2:2, Jaroněk Aleš 3:1, body hostů: Skřivánek Petr 3:1, Hudec Lukáš 0:4, Neřold Kryštof 3:1, Navrátil Jiří 3:1), TTC Alimpex Praha A - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 2:0, Svoboda Robert 1:1, Balák Pavel 2:0, Hrdý Martin 3:0, Prokš Vladimír 1:0, body hostů: Kocábek Pavel 0:3, Budiš Ondřej 1:2, Ploc Marek 0:2, Pocz Štefan 0:2), TJ Pankrác A - TJ Sokol Petrovice I. A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 2:2, Cacek Jan 1:3, Sedlář Jan 1:2, Moravec Roman 3:1, body hostů: Sedláček Vladimír 4:0, Vojtěch Radek 3:1, Pecka Milan 1:3, Hanzal Petr 0:3), TJ Slovan Bohnice B - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Novotný Petr 3:0, Vomlel Lukáš 2:0, Šimáček Milan 2:1, Veletová Ilona 1:2, body hostů: Flekač Tomáš 0:3, Duchoslav Petr 2:1, Chadima Pavel 1:2, Hadrava Petr 0:2),
4. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motyčka Oldřich 0:4, Pištora Josef 3:1, Votípka Emanuel 2:2, Haralík Stanislav 3:1, body hostů: Černý Martin 3:1, Duchoslav Petr 1:3, Flekač Tomáš 2:2, Chadima Pavel 2:2), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Slovan Bohnice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Matoušek Jan 0:2, Laube Petr 0:2, Hanzal Petr 0:2, Pecka Milan 0:2, body hostů: Vomlel Lukáš 2:0, Šimáček Milan 2:0, Běhalová Kateřina 2:0, Novotný Petr 2:0), PSK Olymp Praha B - TJ Pankrác A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budiš Ondřej 2:1, Ploc Marek 1:2, Kocábek Pavel 2:1, Němeček Jiří 3:0, body hostů: Moravec Roman 2:1, Hondlík Josef 1:2, Sedlář Jan 1:2, Cacek Jan 0:3), SF SKK EL Nino Praha G - TTC Alimpex Praha A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drešer Jan 2:2, Navrátil Jiří 2:2, Vyvadilová Jitka 1:3, Skřivánek Petr 2:2, body hostů: Hrdý Martin 3:1, Balák Pavel 1:3, Svoboda Robert 1:1, Nejedlý Pavel 4:0, Prokš Vladimír 0:2), Avia Čakovice B - TJ Střížkov C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 2:2, Melichar Jiří 3:0, Toula Vladimír 2:1, Charamza Ondřej ml. 2:2, body hostů: Jaroněk Aleš 3:1, Kočvara Vlastimil 0:4, Blažek Pavel 0:3, Provazník Petr 2:1), AC Sparta Praha C - TTC Elizza Praha E 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havazík Ondřej 2:2, Bozděch Jan 3:1, Martiška Jan 1:2, Abdullin Denis 3:1, body hostů: Braňka Štěpán 4:0, Marat Petr 2:2, Fausek Matěj 0:4, Pícha David 0:3),
5. kolo:
TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Michle Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 1:3, Pícha David 2:1, Marat Petr 3:1, Běhal Aleš 3:1, Akopyan Artur 0:1, body hostů: Votípka Emanuel 3:1, Haralík Stanislav 2:2, Motyčka Oldřich 2:2, Závora Jiří 0:4), TJ Střížkov C - AC Sparta Praha C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:3, Blažek Pavel 0:2, Myslivec Jiří 0:3, Jaroněk Aleš 3:0, body hostů: Abdullin Denis 3:0, Martiška Jan 2:1, Bozděch Jan 2:1, Červenka Jan 1:1), TTC Alimpex Praha A - Avia Čakovice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nejedlý Pavel 3:1, Hrdý Martin 4:0, Balák Pavel 2:2, Svoboda Robert 0:3, Prokš Vladimír 0:1, body hostů: Melichar Jiří 2:2, Charamza Ondřej ml. 2:2, Vojáček Miloš 1:3, Toula Vladimír 2:2), TJ Pankrác A - SF SKK EL Nino Praha G 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hondlík Josef 2:2, Sedlář Jan 1:2, Cacek Jan 2:1, Moravec Roman 3:1, body hostů: Skřivánek Petr 3:1, Neřold Kryštof 0:4, Navrátil Jiří 0:3, Rejent Stepan 3:0), TJ Slovan Bohnice B - PSK Olymp Praha B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šimáček Milan 3:0, Novotný Petr 1:2, Veletová Ilona 3:0, Vomlel Lukáš 1:2, WO 1:0, body hostů: Němeček Jiří 1:2, Kocábek Pavel 1:2, Ploc Marek 1:2, Budiš Ondřej 1:2, WO 0:1), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duchoslav Petr 1:2, Flídr Josef 2:1, Flekač Tomáš 3:0, Černý Martin 2:1, body hostů: Pecka Milan 0:3, Laube Petr 1:2, Hanzal Petr 2:1, Matoušek Jan 1:2),
6. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TJ Sokol Petrovice I. A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seidl Josef 0:4, Motyčka Oldřich 2:2, Votípka Emanuel 2:2, Haralík Stanislav 4:0, body hostů: Sedláček Vladimír 2:2, Laube Petr 1:3, Hanzal Petr 2:2, Pecka Milan 3:1), PSK Olymp Praha B - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 1:2, Cendelín Jan 0:2, Kocábek Pavel 1:2, Ploc Marek 0:3, body hostů: Černý Martin 3:0, Flekač Tomáš 2:1, Duchoslav Petr 3:0, Flídr Josef 1:1), SF SKK EL Nino Praha G - TJ Slovan Bohnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimčík Lukáš 2:2, Dusík Stanislav 1:3, Vyvadilová Jitka 0:3, Skřivánek Petr 3:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Vomlel Lukáš 1:3, Šimáček Milan 2:2, Veselá Jaroslava 3:0), Avia Čakovice B - TJ Pankrác A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toula Vladimír 2:0, Melichar Jiří 2:0, Vojáček Miloš 2:0, Charamza Ondřej ml. 2:0, body hostů: Moravec Roman 0:2, Hondlík Josef 0:2, Cacek Jan 0:2, Satorie Michal 0:2), AC Sparta Praha C - TTC Alimpex Praha A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bozděch Jan 1:2, Havazík Ondřej 0:4, Martiška Jan 2:2, Abdullin Denis 4:0, Červenka Jan 0:1, body hostů: Hrdý Martin 3:1, Nejedlý Pavel 3:1, Balák Pavel 2:2, Prokš Vladimír 1:3), TTC Elizza Praha E - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 2:2, Marat Petr 1:3, Kadlec Tomáš 1:1, Dušek Jan 2:2, Běhal Aleš 2:0, body hostů: Jaroněk Aleš 2:2, Kočvara Vlastimil 1:3, Myslivec Jiří 3:1, Provazník Petr 2:2),
7. kolo:
TJ Střížkov C - TJ Sokol Michle Praha C 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:4, Myslivec Jiří 0:4, Provazník Petr 3:0, Jaroněk Aleš 3:1, body hostů: Haralík Stanislav 2:2, Votípka Emanuel 3:1, Pištora Josef 2:2, Motyčka Oldřich 2:1), TTC Alimpex Praha A - TTC Elizza Praha E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Robert 1:1, Nejedlý Pavel 2:0, Balák Pavel 2:1, Hrdý Martin 3:0, body hostů: Dušek Jan 2:1, Marat Petr 0:3, Fausek Matěj 0:2, Kadlec Tomáš 0:2), TJ Pankrác A - AC Sparta Praha C 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 0:2, Kočvara Tomáš 0:2, Sedlář Jan 0:3, Moravec Roman 1:1, body hostů: Abdullin Denis 3:0, Martiška Jan 2:0, Bozděch Jan 2:0, Červenka Jan 1:1), TJ Slovan Bohnice B - Avia Čakovice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šimáček Milan 2:2, Veletová Ilona 3:1, Vomlel Lukáš 0:4, Novotný Petr 2:2, body hostů: Charamza Ondřej ml. 1:3, Melichar Jiří 4:0, Toula Vladimír 2:2, Vojáček Miloš 2:2), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - SF SKK EL Nino Praha G 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Flekač Tomáš 3:1, Chadima Pavel 2:2, Flídr Josef 3:0, Černý Martin 2:2, body hostů: Skřivánek Petr 2:2, Drešer Jan 2:2, Rejent Stepan 0:4, Zimčík Lukáš 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - PSK Olymp Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hanzal Petr 1:3, Pecka Milan 3:1, Laube Petr 2:1, Sedláček Vladimír 3:1, body hostů: Kocábek Pavel 2:2, Budiš Ondřej 2:2, Ploc Marek 2:2, Krása Karel 0:3),
8. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - PSK Olymp Praha B 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Oldřich 2:0, Pištora Josef 1:1, Votípka Emanuel 2:1, Haralík Stanislav 3:0, body hostů: Kocábek Pavel 2:1, Ploc Marek 0:3, Kolařík Zdeněk 0:2, Srb Vladimír 0:2), SF SKK EL Nino Praha G - TJ Sokol Petrovice I. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Drešer Jan 1:1, Rejent Stepan 1:1, Dusík Stanislav 3:0, Skřivánek Petr 3:0, body hostů: Sedláček Vladimír 2:1, Laube Petr 0:3, Pecka Milan 0:2, Matoušek Jan 0:2), Avia Čakovice B - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojáček Miloš 2:0, Melichar Jiří 2:0, Toula Vladimír 2:1, Nguyen Ngoc Bach 3:0, body hostů: Černý Martin 1:2, Flekač Tomáš 0:3, Duchoslav Petr 0:2, Chadima Pavel 0:2), AC Sparta Praha C - TJ Slovan Bohnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Abdullin Denis 3:1, Bozděch Jan 1:3, Havazík Ondřej 0:2, Martiška Jan 2:2, Červenka Jan 0:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Šimáček Milan 1:3, Veselá Jaroslava 4:0, Vomlel Lukáš 1:2), TTC Elizza Praha E - TJ Pankrác A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 2:2, Kadlec Tomáš 2:2, Marat Petr 2:1, Dušek Jan 3:1, body hostů: Moravec Roman 4:0, Hondlík Josef 1:3, Sedlář Jan 0:4, Cacek Jan 1:2), TJ Střížkov C - TTC Alimpex Praha A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Jaroněk Aleš 0:2, Blažek Pavel 0:2, Myslivec Jiří 0:2, Kočvara Vlastimil 0:2, body hostů: Prokš Vladimír 2:0, Balák Pavel 2:0, Nejedlý Pavel 2:0, Hrdý Martin 2:0),
9. kolo:
TTC Alimpex Praha A - TJ Sokol Michle Praha C 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Balák Pavel 1:0, Nejedlý Pavel 1:1, Hrdý Martin 3:0, Svoboda Robert 2:0, Prokš Vladimír 1:0, body hostů: Haralík Stanislav 1:2, Pištora Josef 0:2, Motyčka Oldřich 0:2, Závora Jiří 0:2), TJ Pankrác A - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Moravec Roman 3:1, Hondlík Josef 3:1, Sedlář Jan 2:2, Cacek Jan 1:3, body hostů: Jaroněk Aleš 3:1, Provazník Petr 3:1, Myslivec Jiří 0:3, Kočvara Vlastimil 1:3, Blažek Pavel 0:1), TJ Slovan Bohnice B - TTC Elizza Praha E 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Novotný Petr 2:1, Veletová Ilona 0:3, Šimáček Milan 1:2, Vomlel Lukáš 1:2, body hostů: Dušek Jan 3:0, Marat Petr 3:0, Fausek Matěj 1:2, Kadlec Tomáš 1:2), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - AC Sparta Praha C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Flekač Tomáš 1:2, Duchoslav Petr 2:1, Flídr Josef 2:1, Černý Martin 3:0, body hostů: Abdullin Denis 2:1, Martiška Jan 1:2, Bozděch Jan 0:3, Červenka Jan 1:2), TJ Sokol Petrovice I. A - Avia Čakovice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matoušek Jan 1:3, Vojtěch Radek 1:2, Pecka Milan 1:2, Černý Zdeněk 2:2, body hostů: Toula Vladimír 2:2, Melichar Jiří 4:0, Charamza Ondřej ml. 2:1, Vojáček Miloš 1:2), PSK Olymp Praha B - SF SKK EL Nino Praha G 5:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Budiš Ondřej 0:3, Ploc Marek 0:3, Kocábek Pavel 2:1, Němeček Jiří 1:3, body hostů: Skřivánek Petr 3:1, Drešer Jan 1:2, Hudec Lukáš 3:0, Dusík Stanislav 3:0),
10. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - SF SKK EL Nino Praha G 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Oldřich 2:1, Pištora Josef 2:1, Votípka Emanuel 2:1, Haralík Stanislav 2:1, body hostů: Drešer Jan 0:3, Dusík Stanislav 2:1, Rejent Stepan 2:1, Ezr Václav 0:3), Avia Čakovice B - PSK Olymp Praha B 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nguyen Ngoc Bach 3:0, Charamza Ondřej ml. 2:0, Dvořák Jakub 2:1, Vojáček Miloš 2:1, body hostů: Kocábek Pavel 0:3, Budiš Ondřej 0:3, Ploc Marek 2:1, Srb Vladimír 0:2), AC Sparta Praha C - TJ Sokol Petrovice I. A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Martiška Jan 3:0, Havazík Ondřej 1:1, Bozděch Jan 1:1, Abdullin Denis 3:0, Červenka Jan 0:1, body hostů: Sedláček Vladimír 1:2, Laube Petr 2:1, Hanzal Petr 0:3, Pecka Milan 0:2), TTC Elizza Praha E - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 2:0, Kadlec Tomáš 1:1, Marat Petr 3:0, Dušek Jan 3:0, body hostů: Černý Martin 1:2, Flekač Tomáš 0:3, Duchoslav Petr 0:2, Hofmanová Ivana 0:2), TJ Střížkov C - TJ Slovan Bohnice B 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočvara Vlastimil 0:2, Myslivec Jiří 0:2, Blažek Pavel 0:2, Jaroněk Aleš 0:2, body hostů: Birnbaum Erik 2:0, Šimáček Milan 2:0, Novotný Petr 2:0, Veselá Jaroslava 2:0), TTC Alimpex Praha A - TJ Pankrác A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrdý Martin 2:0, Svoboda Robert 1:1, Nejedlý Pavel 3:0, Prokš Vladimír 2:1, Balák Pavel 1:0, body hostů: Moravec Roman 1:2, Hondlík Josef 0:3, Sedlář Jan 1:2, Cacek Jan 0:2),
11. kolo:
TJ Pankrác A - TJ Sokol Michle Praha C 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 2:2, Sedlář Jan 1:3, Cacek Jan 1:2, Moravec Roman 2:1, WO 1:0, body hostů: Haralík Stanislav 1:2, Votípka Emanuel 2:2, Pištora Josef 4:0, Motyčka Oldřich 1:2, WO 0:1), TJ Slovan Bohnice B - TTC Alimpex Praha A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Šimáček Milan 3:0, Veselá Jaroslava 2:1, Birnbaum Erik 1:2, Novotný Petr 2:1, body hostů: Nejedlý Pavel 1:2, Hrdý Martin 3:0, Balák Pavel 0:3, Prokš Vladimír 0:3), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - TJ Střížkov C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 4:0, Flekač Tomáš 0:4, Chadima Pavel 1:3, Černý Martin 3:1, body hostů: Jaroněk Aleš 2:2, Provazník Petr 3:1, Kočvara Vlastimil 2:2, Myslivec Jiří 1:3), TJ Sokol Petrovice I. A - TTC Elizza Praha E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pecka Milan 0:3, Hanzal Petr 0:2, Matoušek Jan 1:2, Laube Petr 1:2, body hostů: Braňka Štěpán 3:0, Marat Petr 3:0, Fausek Matěj 2:1, Kadlec Tomáš 1:1), PSK Olymp Praha B - AC Sparta Praha C 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Luboš 0:2, Krása Karel 0:2, Jirků Jaromír 0:3, WO 0:3, body hostů: Abdullin Denis 3:0, Martiška Jan 2:0, Bozděch Jan 1:0, Červenka Jan 1:0, WO 3:0), SF SKK EL Nino Praha G - Avia Čakovice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zimčík Lukáš 1:3, Vyvadilová Jitka 2:2, Dusík Stanislav 1:2, Skřivánek Petr 2:2, body hostů: Melichar Jiří 4:0, Charamza Ondřej ml. 1:3, Vojáček Miloš 3:1, Toula Vladimír 1:2),
12. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - Avia Čakovice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Motyčka Oldřich 1:3, Pištora Josef 2:1, Haralík Stanislav 2:1, Votípka Emanuel 1:3, body hostů: Melichar Jiří 3:1, Charamza Ondřej ml. 2:2, Toula Vladimír 2:1, Vojáček Miloš 1:2), SF SKK EL Nino Praha G - AC Sparta Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Prokop 2:1, Drešer Jan 2:0, Zimčík Lukáš 3:0, Skřivánek Petr 2:1, body hostů: Abdullin Denis 1:2, Martiška Jan 0:3, Havazík Ondřej 0:3, Bozděch Jan 1:1), PSK Olymp Praha B - TTC Elizza Praha E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 0:3, Eberl Milan 0:2, Kocábek Pavel 1:2, Ploc Marek 1:2, body hostů: Braňka Štěpán 2:1, Běhal Aleš 3:0, Marat Petr 3:0, Fausek Matěj 1:1), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Střížkov C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Zdeněk 4:0, Hanzal Petr 1:2, Vojtěch Radek 0:2, Sedláček Vladimír 3:1, Laube Petr 0:1, body hostů: Jaroněk Aleš 2:2, Provazník Petr 2:2, Kočvara Vlastimil 1:2, Myslivec Jiří 1:2), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - TTC Alimpex Praha A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Duchoslav Petr 3:1, Chadima Pavel 1:3, Flídr Josef 1:3, Černý Martin 2:2, body hostů: Svoboda Robert 0:4, Balák Pavel 2:2, Nejedlý Pavel 4:0, Hrdý Martin 3:1), TJ Slovan Bohnice B - TJ Pankrác A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veletová Ilona 1:3, Vomlel Lukáš 1:2, Novotný Petr 2:1, Šimáček Milan 4:0, body hostů: Moravec Roman 3:1, Sedlář Jan 0:4, Cacek Jan 1:2, Hondlík Josef 2:1),
13. kolo:
TJ Slovan Bohnice B - TJ Sokol Michle Praha C 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vomlel Lukáš 3:0, Veselá Jaroslava 2:0, Šimáček Milan 1:2, Novotný Petr 3:0, body hostů: Pištora Josef 1:2, Votípka Emanuel 0:3, Motyčka Oldřich 1:2, Haralík Stanislav 0:2), TJ Pankrác A - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hondlík Josef 2:2, Sedlář Jan 2:2, Satorie Michal 2:2, Moravec Roman 3:1, body hostů: Černý Martin 1:3, Duchoslav Petr 1:3, Chadima Pavel 2:2, Flídr Josef 3:1), TTC Alimpex Praha A - TJ Sokol Petrovice I. A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 1:1, Nejedlý Pavel 2:0, Balák Pavel 3:0, Prokš Vladimír 2:0, body hostů: Pecka Milan 0:3, Laube Petr 0:2, Hanzal Petr 0:2, Matoušek Jan 1:1), TJ Střížkov C - PSK Olymp Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Petr 2:1, Kočvara Vlastimil 2:1, Myslivec Jiří 1:2, Jaroněk Aleš 3:0, body hostů: Němeček Jiří 2:1, Kocábek Pavel 1:2, Ploc Marek 1:2, Eberl Milan 0:3), TTC Elizza Praha E - SF SKK EL Nino Praha G 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kadlec Tomáš 0:3, Truc Petr ml. 0:2, Dušek Jan 1:2, Běhal Aleš 2:1, body hostů: Skřivánek Petr 3:0, Zimčík Lukáš 1:2, Dusík Stanislav 3:0, Rejent Stepan 1:1), AC Sparta Praha C - Avia Čakovice B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Martiška Jan 2:2, Bozděch Jan 1:2, Havazík Ondřej 1:2, Abdullin Denis 2:2, body hostů: Melichar Jiří 4:0, Nguyen Ngoc Bach 2:2, Charamza Ondřej ml. 1:2, Vojáček Miloš 1:2),
14. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - AC Sparta Praha C 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motyčka Oldřich 1:2, Pištora Josef 1:2, Votípka Emanuel 2:1, Haralík Stanislav 0:2, WO 0:2, body hostů: Martiška Jan 3:0, Bozděch Jan 1:1, Červenka Jan 1:2, Havazík Ondřej 2:1, WO 2:0), Avia Čakovice B - TTC Elizza Praha E 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Ngoc Bach 2:0, Charamza Ondřej ml. 2:0, Vojáček Miloš 1:2, Melichar Jiří 3:0, body hostů: Dušek Jan 1:2, Kadlec Tomáš 0:3, Marat Petr 1:1, Pícha David 0:2), SF SKK EL Nino Praha G - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sedláček Prokop 3:0, Vyvadilová Jitka 1:2, Zimčík Lukáš 2:1, Skřivánek Petr 3:0, body hostů: Jaroněk Aleš 2:1, Provazník Petr 1:2, Kočvara Vlastimil 0:3, Myslivec Jiří 0:3), PSK Olymp Praha B - TTC Alimpex Praha A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ploc Marek 0:3, Budiš Ondřej 0:2, Eberl Milan 1:1, Kocábek Pavel 2:1, WO 0:1, body hostů: Nejedlý Pavel 2:0, Prokš Vladimír 1:2, Balák Pavel 2:1, Hrdý Martin 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Pankrác A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hanzal Petr 1:0, Černý Zdeněk 3:0, Laube Petr 1:2, Sedláček Vladimír 2:1, Pecka Milan 1:1, body hostů: Moravec Roman 1:2, Satorie Michal 1:2, Sedlář Jan 1:2, Pacák Miroslav 0:1, Hondlík Josef 1:1), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - TJ Slovan Bohnice B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Petr 0:3, Duchoslav Petr 1:1, Chadima Pavel 0:3, Černý Martin 2:1, body hostů: Novotný Petr 2:1, Šimáček Milan 2:1, Vomlel Lukáš 2:1, Veselá Jaroslava 2:0),
15. kolo:
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - TJ Sokol Michle Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Pavel 2:1, Duchoslav Petr 3:0, Hadrava Petr 1:2, Černý Martin 2:1, WO 1:0, body hostů: Haralík Stanislav 1:2, Pištora Josef 1:2, Votípka Emanuel 2:1, Motyčka Oldřich 0:3, WO 0:1), TJ Slovan Bohnice B - TJ Sokol Petrovice I. A 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Birnbaum Erik 2:0, Veselá Jaroslava 2:0, Novotný Petr 2:0, Šimáček Milan 2:0, body hostů: Hanzal Petr 0:2, Pecka Milan 0:2, Novotný Václav 0:2, Rod Karel 0:2), TJ Pankrác A - PSK Olymp Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hondlík Josef 3:1, Sedlář Jan 0:2, Cacek Jan 2:2, Moravec Roman 3:1, Satorie Michal 0:2, body hostů: Eberl Milan 1:3, Kocábek Pavel 1:3, Němeček Jiří 3:1, Ploc Marek 3:1), TTC Alimpex Praha A - SF SKK EL Nino Praha G 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nejedlý Pavel 3:0, Balák Pavel 2:0, Svoboda Robert 1:1, Hrdý Martin 3:0, Prokš Vladimír 0:1, body hostů: Zimčík Lukáš 1:2, Skřivánek Petr 1:2, Sedláček Prokop 0:3, Drešer Jan 0:2), TJ Střížkov C - Avia Čakovice B 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Petr 2:1, Kočvara Vlastimil 0:3, Myslivec Jiří 1:2, Jaroněk Aleš 2:2, body hostů: Melichar Jiří 4:0, Nguyen Ngoc Bach 2:1, Toula Vladimír 0:3, Vojáček Miloš 2:1), TTC Elizza Praha E - AC Sparta Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 2:2, Pícha David 1:3, Kadlec Tomáš 3:1, Marat Petr 2:2, body hostů: Martiška Jan 4:0, Bozděch Jan 3:1, Havazík Ondřej 0:4, Červenka Jan 1:3),
16. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TTC Elizza Praha E 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Motyčka Oldřich 2:2, Votípka Emanuel 2:2, Haralík Stanislav 2:2, Pištora Josef 2:2, body hostů: Marat Petr 2:2, Fausek Matěj 2:2, Pícha David 2:2, Kadlec Tomáš 2:2), AC Sparta Praha C - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bozděch Jan 1:2, Červenka Jan 2:1, Havazík Ondřej 2:1, Martiška Jan 3:0, body hostů: Jaroněk Aleš 3:0, Provazník Petr 0:3, Kočvara Vlastimil 1:2, Myslivec Jiří 0:3), Avia Čakovice B - TTC Alimpex Praha A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Ngoc Bach 4:0, Vojáček Miloš 0:4, Charamza Ondřej ml. 0:4, Melichar Jiří 2:2, body hostů: Nejedlý Pavel 3:1, Prokš Vladimír 2:2, Hrdý Martin 3:1, Balák Pavel 2:2), SF SKK EL Nino Praha G - TJ Pankrác A 10:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drešer Jan 2:0, Vyvadilová Jitka 2:0, Sedláček Prokop 2:1, Skřivánek Petr 3:0, body hostů: Moravec Roman 1:2, Sedlář Jan 0:3, Kočvara Tomáš 0:2, Pacák Miroslav 0:2), PSK Olymp Praha B - TJ Slovan Bohnice B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Budiš Ondřej 2:2, Ploc Marek 1:2, Eberl Milan 1:2, Kocábek Pavel 1:3, body hostů: Novotný Petr 4:0, Šimáček Milan 4:0, Veletová Ilona 1:2, Vomlel Lukáš 0:3), TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Laube Petr 1:2, Černý Zdeněk 3:0, Hanzal Petr 1:1, Sedláček Vladimír 3:0, Pecka Milan 1:0, body hostů: Černý Martin 0:3, Chadima Pavel 0:3, Duchoslav Petr 2:1, Flídr Josef 1:2),
17. kolo:
TJ Sokol Petrovice I. A - TJ Sokol Michle Praha C 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Zdeněk 3:0, Matoušek Jan 1:2, Pecka Milan 1:2, Sedláček Vladimír 4:0, body hostů: Pištora Josef 1:3, Votípka Emanuel 1:2, Haralík Stanislav 1:2, Motyčka Oldřich 1:2), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - PSK Olymp Praha B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Pavel 0:4, Duchoslav Petr 3:1, Flídr Josef 1:3, Černý Martin 3:1, body hostů: Kocábek Pavel 1:3, Ploc Marek 2:2, Němeček Jiří 4:0, Eberl Milan 0:1, Budiš Ondřej 2:1), TJ Slovan Bohnice B - SF SKK EL Nino Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vomlel Lukáš 2:1, Šimáček Milan 1:1, Veselá Jaroslava 3:0, Novotný Petr 2:1, body hostů: Skřivánek Petr 2:1, Sedláček Prokop 1:2, Drešer Jan 0:3, Navrátil Jiří 0:2), TJ Pankrác A - Avia Čakovice B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hondlík Josef 0:3, Sedlář Jan 1:2, Cacek Jan 1:2, Moravec Roman 2:2, body hostů: Melichar Jiří 4:0, Nguyen Ngoc Bach 1:2, Vojáček Miloš 2:1, Toula Vladimír 2:1), TTC Alimpex Praha A - AC Sparta Praha C 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nejedlý Pavel 3:1, Prokš Vladimír 1:2, Svoboda Robert 0:2, Hrdý Martin 4:0, Balák Pavel 0:1, body hostů: Abdullin Denis 3:1, Martiška Jan 1:3, Havazík Ondřej 1:2, Červenka Jan 1:2), TJ Střížkov C - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Provazník Petr 2:2, Kočvara Vlastimil 2:1, Myslivec Jiří 2:1, Jaroněk Aleš 2:2, body hostů: Marat Petr 1:3, Truc Petr ml. 0:4, Dušek Jan 3:0, Kadlec Tomáš 2:1),
18. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TJ Střížkov C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 3:1, Motyčka Oldřich 3:1, Votípka Emanuel 1:2, Haralík Stanislav 2:2, body hostů: Jaroněk Aleš 4:0, Kočvara Vlastimil 0:4, Provazník Petr 2:2, Myslivec Jiří 0:3), TTC Elizza Praha E - TTC Alimpex Praha A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fausek Matěj 1:2, Kadlec Tomáš 1:2, Marat Petr 3:0, Dušek Jan 0:4, body hostů: Balák Pavel 3:1, Hrdý Martin 2:1, Nejedlý Pavel 2:1, Prokš Vladimír 1:2), AC Sparta Praha C - TJ Pankrác A 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bozděch Jan 2:2, Martiška Jan 3:1, Havazík Ondřej 2:2, Červenka Jan 1:0, Abdullin Denis 2:1, body hostů: Moravec Roman 1:3, Cacek Jan 3:1, Hondlík Josef 1:3, Sedlář Jan 1:3), Avia Čakovice B - TJ Slovan Bohnice B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toula Vladimír 1:3, Vojáček Miloš 0:4, Taraňko Mikhail 2:1, Melichar Jiří 3:1, body hostů: Novotný Petr 3:1, Veselá Jaroslava 3:1, Šimáček Milan 0:2, Birnbaum Erik 2:1, Vomlel Lukáš 1:1), SF SKK EL Nino Praha G - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dusík Stanislav 2:1, Vyvadilová Jitka 1:2, Sedláček Prokop 1:2, Skřivánek Petr 1:2, WO 4:0, body hostů: Černý Martin 3:1, Flídr Josef 4:0, Hofmanová Ivana 0:4, WO 0:4), PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Petrovice I. A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ploc Marek 2:2, Kocábek Pavel 1:2, Eberl Milan 0:3, Němeček Jiří 3:1, body hostů: Matoušek Jan 1:3, Vojtěch Radek 4:0, Černý Zdeněk 2:1, Laube Petr 1:2),
19. kolo:
PSK Olymp Praha B - TJ Sokol Michle Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němeček Jiří 4:0, Ploc Marek 1:3, Budiš Ondřej 1:3, Kocábek Pavel 2:1, WO 1:0, body hostů: Haralík Stanislav 2:1, Votípka Emanuel 3:1, Motyčka Oldřich 2:2, Závora Jiří 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Petrovice I. A - SF SKK EL Nino Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Laube Petr 2:1, Pecka Milan 2:0, Hanzal Petr 1:2, Sedláček Vladimír 3:0, body hostů: Skřivánek Petr 1:2, Dusík Stanislav 1:2, Rejent Stepan 0:3, Navrátil Jiří 1:1), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - Avia Čakovice B 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chadima Pavel 0:2, Daňhel Jaroslav 0:2, Flekač Tomáš 0:2, WO 0:3, body hostů: Melichar Jiří 2:0, Vojáček Miloš 1:0, Charamza Ondřej ml. 2:0, Toula Vladimír 1:0, WO 3:0), TJ Slovan Bohnice B - AC Sparta Praha C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Birnbaum Erik 1:0, Kézr Aleš 2:0, Veselá Jaroslava 2:0, Novotný Petr 1:0, WO 3:0, body hostů: Bozděch Jan 0:2, Červenka Jan 0:2, Havazík Ondřej 0:2, WO 0:3), TJ Pankrác A - TTC Elizza Praha E 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cacek Jan 2:2, Hondlík Josef 2:1, Sedlář Jan 2:1, Moravec Roman 2:2, body hostů: Fausek Matěj 0:4, Kadlec Tomáš 2:2, Marat Petr 3:0, Truc Petr ml. 1:2), TTC Alimpex Praha A - TJ Střížkov C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hrdý Martin 3:0, Prokš Vladimír 2:1, Balák Pavel 2:1, Svoboda Robert 1:2, body hostů: Jaroněk Aleš 2:1, Provazník Petr 1:2, Kočvara Vlastimil 1:2, Kolda Petr 0:3),
20. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TTC Alimpex Praha A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pištora Josef 0:3, Motyčka Oldřich 1:1, Seidl Josef 0:3, Votípka Emanuel 1:2, body hostů: Nejedlý Pavel 3:0, Prokš Vladimír 1:2, Hrdý Martin 3:0, Balák Pavel 2:0), TJ Střížkov C - TJ Pankrác A 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Provazník Petr 2:2, Kočvara Vlastimil 1:3, Myslivec Jiří 1:2, Jaroněk Aleš 3:1, body hostů: Moravec Roman 4:0, Cacek Jan 1:3, Hondlík Josef 1:3, Sedlář Jan 2:1), TTC Elizza Praha E - TJ Slovan Bohnice B 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Truc Petr ml. 0:2, Kadlec Tomáš 0:2, Marat Petr 0:3, Běhal Aleš 1:1, body hostů: Veselá Jaroslava 3:0, Novotný Petr 2:0, Kézr Aleš 2:0, Šimáček Milan 1:1), AC Sparta Praha C - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 10:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Martiška Jan 2:2, Bozděch Jan 3:1, Havazík Ondřej 1:2, Abdullin Denis 3:1, WO 0:1, body hostů: Černý Martin 3:1, Duchoslav Petr 3:1, Chadima Pavel 0:4, Flídr Josef 0:3, WO 1:0), Avia Čakovice B - TJ Sokol Petrovice I. A 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Toula Vladimír 2:0, Charamza Ondřej ml. 1:1, Vojáček Miloš 2:1, Melichar Jiří 3:0, body hostů: Pecka Milan 1:2, Matoušek Jan 1:2, Hanzal Petr 0:2, Laube Petr 0:2), SF SKK EL Nino Praha G - PSK Olymp Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Prokop 2:1, Drešer Jan 3:0, Zimčík Lukáš 1:2, Skřivánek Petr 2:1, body hostů: Němeček Jiří 2:1, Kocábek Pavel 2:1, Eberl Milan 0:3, Budiš Ondřej 0:3),
21. kolo:
SF SKK EL Nino Praha G - TJ Sokol Michle Praha C 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zimčík Lukáš 2:1, Dusík Stanislav 2:1, Vyvadilová Jitka 3:0, Skřivánek Petr 3:1, body hostů: Votípka Emanuel 0:4, Pištora Josef 1:2, Haralík Stanislav 0:3, Motyčka Oldřich 2:1), PSK Olymp Praha B - Avia Čakovice B 4:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Kolařík Zdeněk 0:3, Kocábek Pavel 1:2, Ploc Marek 2:1, WO 0:4, body hostů: Toula Vladimír 1:2, Charamza Ondřej ml. 2:0, Vojáček Miloš 1:1, Melichar Jiří 2:0, WO 4:0), TJ Sokol Petrovice I. A - AC Sparta Praha C 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Laube Petr 0:2, Vojtěch Radek 0:2, Hanzal Petr 0:2, Matoušek Jan 0:1, Sedláček Vladimír 0:1, body hostů: Martiška Jan 2:0, Bozděch Jan 2:0, Havazík Ondřej 2:0, Červenka Jan 2:0), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A - TTC Elizza Praha E 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chadima Pavel 1:3, Duchoslav Petr 1:3, Flídr Josef 0:3, Černý Martin 4:0, body hostů: Běhal Aleš 3:1, Marat Petr 2:2, Fausek Matěj 2:2, Kadlec Tomáš 2:1), TJ Slovan Bohnice B - TJ Střížkov C 10:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vomlel Lukáš 2:0, Veselá Jaroslava 2:0, Novotný Petr 3:0, Šimáček Milan 2:0, body hostů: Jaroněk Aleš 0:3, Provazník Petr 0:2, Kočvara Vlastimil 0:2, Myslivec Jiří 0:2), TJ Pankrác A - TTC Alimpex Praha A 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sedlář Jan 0:2, Hondlík Josef 0:2, Cacek Jan 0:2, Moravec Roman 0:2, body hostů: Balák Pavel 2:0, Nejedlý Pavel 2:0, Hrdý Martin 2:0, Prokš Vladimír 2:0),
22. kolo:
TJ Sokol Michle Praha C - TJ Pankrác A 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Motyčka Oldřich 2:1, Pištora Josef 2:1, Votípka Emanuel 3:0, Haralík Stanislav 1:2, body hostů: Hondlík Josef 1:2, Cacek Jan 1:2, Satorie Michal 2:1, Lipták Milan 0:3), TTC Alimpex Praha A - TJ Slovan Bohnice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Balák Pavel 2:2, Hrdý Martin 4:0, Nejedlý Pavel 1:3, Prokš Vladimír 1:3, body hostů: Veselá Jaroslava 2:2, Kézr Aleš 3:1, Novotný Petr 2:2, Šimáček Milan 1:3), TJ Střížkov C - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA A 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Provazník Petr 2:2, Kočvara Vlastimil 2:2, Myslivec Jiří 1:2, Jaroněk Aleš 4:0, body hostů: Černý Martin 2:2, Duchoslav Petr 2:2, Hofmanová Ivana 0:4, Chadima Pavel 2:1), TTC Elizza Praha E - TJ Sokol Petrovice I. A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fausek Matěj 3:1, Marat Petr 2:1, Kadlec Tomáš 2:1, Dušek Jan 2:2, body hostů: Vojtěch Radek 3:1, Laube Petr 0:4, Hanzal Petr 1:2, Pecka Milan 1:2), AC Sparta Praha C - PSK Olymp Praha B 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bozděch Jan 1:3, Červenka Jan 2:1, Havazík Ondřej 1:2, Martiška Jan 2:2, body hostů: Veselý Luboš 4:0, Kocábek Pavel 2:2, Ploc Marek 1:2, Eberl Milan 1:2), Avia Čakovice B - SF SKK EL Nino Praha G 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nguyen Ngoc Bach 2:1, Toula Vladimír 2:0, Vojáček Miloš 1:2, Melichar Jiří 3:0, body hostů: Skřivánek Petr 2:1, Dusík Stanislav 1:2, Drešer Jan 0:3, Sedláček Prokop 0:2),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS