Výsledky do novin
3. třída B muži
1. kolo:
TJ Sokol Radotín A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuběna Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 2:2, Záleský Jan 0:4, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Trávníček Michal 2:2, Hoffman Pavel 2:2, Thomka Pavel 3:1, Chalupa Jaroslav 3:1), TJ Sokol Kbely B - Avia Čakovice E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Bohumír 1:3, Doležal Karel 1:2, Neskusil Josef 1:2, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Žydel Jan 2:2, Mach Jakub 3:0, Přáda Jaroslav 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - PSK Olymp Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlumský Petr 2:2, Jelínek Tomáš 3:1, Remunda Štěpán 3:1, Ševčík Ivan 1:3, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Ploc Marek 1:3, Srb Vladimír 1:3, Kolařík Zdeněk 2:2), TJ Sokol Žižkov B - TTC Elizza Praha G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Marian 1:2, Trejbal Václav 0:4, Stejskal Tomáš 0:2, Slováček Jakub 2:1, WO 3:0, body hostů: Slobodzian Adam 4:0, Průša Martin 1:0, Průša David 3:1, Nový Karel 1:2, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - SK OAZA Praha B 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Martin 1:2, Šilar Bohuslav 0:2, Ťuík Jan 1:2, Kavická Andrea 1:2, body hostů: Dlouhý Karel 3:0, Čapek Karel 3:0, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 1:1), TJ Pankrác D - TJ Kyje C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Václav 0:4, Pilina Jan 2:1, Vinikar Luboš 1:2, Fišer Martin 1:3, body hostů: Vohák Karel 3:1, Žerava Miroslav 4:0, Sejpka Ladislav 1:2, Hadrava Miloslav 2:1),
2. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Kyje C 10:4 (čtyřhry 0:2, body domácích: Trávníček Michal 1:2, Thomka Pavel 3:0, Chalupa Jaroslav 3:0, Jamrich Robert 3:0, body hostů: Vohák Karel 1:2, Žerava Miroslav 0:3, Sejpka Ladislav 0:1, Krauz Samuel 0:3, Hadrava Miloslav 1:1), SK OAZA Praha B - TJ Pankrác D 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 0:3, Čapek Karel 2:1, Koubek Arnošt 1:2, Dlouhý Karel 1:3, body hostů: Pilina Jan 3:1, Vinikar Luboš 0:3, Fišer Martin 3:0, Müller Václav 3:0), TTC Elizza Praha G - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitaljič Ivo 2:0, Slobodzian Adam 2:0, Pícha David 1:1, Průša David 3:0, Nový Karel 0:1, body hostů: Štencek Jiří 1:2, Vaněk Martin 1:2, Šilar Bohuslav 0:2, Kavická Andrea 0:2), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Žižkov B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Veselý Luboš 2:1, Kolařík Zdeněk 3:0, Srb Vladimír 3:0, Novotný Martin 0:3, body hostů: Slováček Jakub 1:2, Vláčil Jiří 1:2, Horčák Martin 1:2, Červeňák Marian 1:2), Avia Čakovice E - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 1:3, Žydel Jan 3:1, Taraňko Mikhail 4:0, Přáda Jaroslav 1:3, body hostů: Cherednik Konstantin 2:1, Jelínek Tomáš 2:2, Remunda Štěpán 2:2, Chlumský Petr 1:3, Ševčík Ivan 0:1), TJ Sokol Radotín A - TJ Sokol Kbely B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběna Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 2:2, Růžička Petr 1:3, Růžička Jiří 4:0, body hostů: Svoboda Vladimír 1:3, Doležal Karel 3:1, Blažek Bohumír 2:2, Neskusil Josef 2:2),
3. kolo:
TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Bohumír 2:1, Neskusil Josef 0:2, Hrdý Jiří 0:3, Doležal Karel 0:3, body hostů: Trávníček Michal 2:1, Chalupa Jaroslav 3:0, Thomka Pavel 3:0, Růžička Vladimír 1:1), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Radotín A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Cherednik Konstantin 2:1, Jelínek Tomáš 1:2, Remunda Štěpán 1:2, Chlumský Petr 4:0, body hostů: Kuběna Tomáš 2:2, Růžička Jiří 1:2, Růžička Petr 1:2, Ulrych Jiří 1:2), TJ Sokol Žižkov B - Avia Čakovice E 1:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Ruml Jiří 0:2, Slováček Jakub 0:3, Červeňák Marian 0:2, WO 0:3, body hostů: Mach Jakub 2:0, Jež Dominik 2:0, Přáda Jaroslav 1:0, Žydel Jan 2:0, WO 3:0), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - PSK Olymp Praha C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 0:3, Šmolík Jindřich 1:1, Šilar Bohuslav 1:2, Vaněk Martin 0:3, body hostů: Kolařík Zdeněk 2:1, Srb Vladimír 2:1, Ploc Marek 3:0, Veselý Luboš 2:0), TJ Pankrác D - TTC Elizza Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Martin 1:2, Pilina Jan 2:1, Vinikar Luboš 0:3, Müller Václav 1:3, body hostů: Pícha David 3:1, Vitaljič Ivo 3:0, Staněk Jiří 3:0, Nový Karel 0:3), TJ Kyje C - SK OAZA Praha B 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav 1:2, Sejpka Ladislav 0:3, Hadrava Miloslav 1:2, Vohák Karel 2:2, body hostů: Dlouhý Karel 4:0, Čapek Karel 3:0, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 1:2),
4. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - SK OAZA Praha B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Michal 1:3, Hoffman Pavel 2:2, Chalupa Jaroslav 2:1, Thomka Pavel 4:0, body hostů: Dlouhý Karel 3:1, Čapek Karel 1:3, Berný Lukáš 1:3, Koubek Arnošt 1:2), TTC Elizza Praha G - TJ Kyje C 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slobodzian Adam 2:1, Průša David 3:0, Pícha David 1:1, Vitaljič Ivo 2:1, Nový Karel 0:1, body hostů: Vohák Karel 1:2, Žerava Miroslav 2:1, Sejpka Ladislav 0:3, Hadrava Miloslav 1:2), PSK Olymp Praha C - TJ Pankrác D 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ploc Marek 2:2, Srb Vladimír 2:1, Veselý Luboš 3:0, Kolařík Zdeněk 1:3, body hostů: Pilina Jan 1:3, Fišer Martin 1:3, Müller Václav 1:2, Vinikar Luboš 3:0), Avia Čakovice E - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Havelka Daniel 2:0, Jež Dominik 2:0, Taraňko Mikhail 2:0, Přáda Jaroslav 2:0, body hostů: Šmolík Jindřich 0:1, Štencek Jiří 0:2, Ťuík Jan 0:2, Šmolík Milan 0:2, Kavická Andrea 0:1), TJ Sokol Radotín A - TJ Sokol Žižkov B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ulrych Jiří 3:1, Růžička Petr 1:3, Růžička Jiří 3:1, Kuběna Tomáš 1:3, body hostů: Benoit Arnaud 3:1, Slováček Jakub 1:3, Červeňák Marian 3:1, Elčkner Miroslav 1:3), TJ Sokol Kbely B - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Blažek Bohumír 1:2, Doležal Karel 2:1, Neskusil Josef 1:2, Svoboda Vladimír 4:0, body hostů: Chlumský Petr 3:1, Remunda Štěpán 0:3, Jelínek Tomáš 1:2, Cherednik Konstantin 1:2),
5. kolo:
TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Remunda Štěpán 1:2, Jelínek Tomáš 0:3, Chlumský Petr 2:1, Cherednik Konstantin 2:2, body hostů: Jamrich Robert 4:0, Chalupa Jaroslav 1:2, Thomka Pavel 1:2, Trávníček Michal 2:1), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Kbely B 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stejskal Tomáš 0:3, Trejbal Václav 0:3, Kozdera Pavel 1:2, Červeňák Marian 2:1, body hostů: Svoboda Vladimír 3:0, Doležal Karel 1:2, Blažek Bohumír 3:0, Neskusil Josef 2:1), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - TJ Sokol Radotín A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmolík Jindřich 1:3, Vaněk Martin 1:2, Štencek Jiří 2:1, Kotrč Pavel 2:2, body hostů: Kuběna Tomáš 2:2, Ulrych Jiří 2:2, Růžička Jiří 2:1, Růžička Petr 2:1), TJ Pankrác D - Avia Čakovice E 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Müller Václav 3:1, Fišer Martin 3:0, Pilina Jan 2:1, Vinikar Luboš 1:3, body hostů: Žydel Jan 1:3, Přáda Jaroslav 0:4, Jež Dominik 3:0, Říha Karel 1:2), TJ Kyje C - PSK Olymp Praha C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav 2:2, Hadrava Miloslav 2:2, Sejpka Ladislav 1:3, Vohák Karel 3:1, body hostů: Veselý Luboš 3:1, Srb Vladimír 2:2, Ploc Marek 3:1, Kolařík Zdeněk 0:4), SK OAZA Praha B - TTC Elizza Praha G 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čapek Karel 1:2, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 1:2, Dlouhý Karel 1:3, body hostů: Průša David 4:0, Staněk Jiří 3:0, Pícha David 0:3, Průša Martin 2:0, Nový Karel 0:1),
6. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TTC Elizza Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chalupa Jaroslav 1:2, Trávníček Michal 0:3, Hoffman Pavel 1:2, Jamrich Robert 1:2, body hostů: Slobodzian Adam 2:1, Slobodzian Vladimír 3:0, Staněk Jiří 2:1, Vitaljič Ivo 2:1), PSK Olymp Praha C - SK OAZA Praha B 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Vladimír 2:2, Ploc Marek 2:2, Kolařík Zdeněk 1:2, Veselý Luboš 3:1, body hostů: Dlouhý Karel 3:1, Čapek Karel 4:0, Koubek Arnošt 0:4, Berný Lukáš 0:3), Avia Čakovice E - TJ Kyje C 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žydel Jan 0:3, Říha Karel 0:2, Jež Dominik 1:2, Přáda Jaroslav 1:2, body hostů: Vohák Karel 2:1, Žerava Miroslav 2:1, Hadrava Miloslav 3:0, Sejpka Ladislav 1:0, Krauz Samuel 1:0), TJ Sokol Radotín A - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Petr 2:1, Ulrych Jiří 1:2, Kuběna Tomáš 2:1, Růžička Jiří 4:0, body hostů: Fišer Martin 2:2, Müller Václav 2:1, Pilina Jan 0:3, Vinikar Luboš 0:3), TJ Sokol Kbely B - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Blažek Bohumír 3:1, Doležal Karel 2:2, Neskusil Josef 2:2, Svoboda Vladimír 2:2, body hostů: Kotrč Pavel 4:0, Štencek Jiří 2:2, Šmolík Jindřich 1:3, Vaněk Martin 0:4), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Žižkov B 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Cherednik Konstantin 1:0, Remunda Štěpán 2:0, Ševčík Ivan 2:0, Fiala Aleš 1:0, WO 3:0, body hostů: Slováček Jakub 0:2, Vláčil Jiří 0:2, Horčák Martin 0:2, WO 0:3),
7. kolo:
TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Marian 2:2, Králová Michaela 0:4, Vláčil Jiří 0:3, Benoit Arnaud 4:0, body hostů: Chalupa Jaroslav 2:2, Hoffman Pavel 3:1, Thomka Pavel 3:1, Trávníček Michal 1:2), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - TTC Praha - klub stolního tenisu A 6:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šmolík Jindřich 2:2, Kavická Andrea 0:3, Vaněk Martin 0:3, Štencek Jiří 3:1, WO 0:1, body hostů: Fiala Aleš 1:1, Jelínek Tomáš 3:1, Remunda Štěpán 1:2, Chlumský Petr 3:0, Ševčík Ivan 1:1, WO 1:0), TJ Pankrác D - TJ Sokol Kbely B 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fišer Martin 2:2, Vinikar Luboš 1:2, Rotari Vjačeslav 1:2, Müller Václav 1:3, body hostů: Svoboda Vladimír 2:2, Blažek Bohumír 4:0, Doležal Karel 2:1, Neskusil Josef 1:2), TJ Kyje C - TJ Sokol Radotín A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav 2:2, Sejpka Ladislav 0:3, Vohák Karel 4:0, Hadrava Miloslav 3:1, Ruzha Lumír 0:1, body hostů: Ulrych Jiří 3:1, Kuběna Tomáš 2:2, Růžička Petr 1:3, Záleský Jan 0:2, Růžička Jiří 1:1), SK OAZA Praha B - Avia Čakovice E 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 1:3, Berný Lukáš 1:2, Hrubý Václav 0:3, Čapek Karel 3:1, body hostů: Žydel Jan 3:1, Taraňko Mikhail 4:0, Jež Dominik 2:1, Přáda Jaroslav 0:3), TTC Elizza Praha G - PSK Olymp Praha C 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pícha David 1:1, Průša David 2:1, Staněk Jiří 3:0, Vitaljič Ivo 3:0, WO 0:1, body hostů: Kolařík Zdeněk 0:3, Ploc Marek 1:2, Srb Vladimír 0:2, Veselý Luboš 1:2, WO 1:0),
8. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - PSK Olymp Praha C 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoffman Pavel 2:0, Thomka Pavel 1:1, Chalupa Jaroslav 2:1, Jamrich Robert 2:0, WO 1:0, body hostů: Srb Vladimír 0:3, Kolařík Zdeněk 2:0, Pocz Štefan 0:2, Turek Tomáš 0:2, WO 0:1), Avia Čakovice E - TTC Elizza Praha G 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 1:3, Havelka Daniel 2:2, Přáda Jaroslav 0:3, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Slobodzian Adam 3:1, Průša David 3:1, Průša Martin 3:1, Nový Karel 0:3), TJ Sokol Radotín A - SK OAZA Praha B 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kuběna Tomáš 2:2, Růžička Petr 2:1, Záleský Jan 0:3, Růžička Jiří 4:0, body hostů: Čapek Karel 3:1, Dlouhý Karel 1:3, Koubek Arnošt 1:2, Berný Lukáš 1:1, Hrubý Václav 0:1), TJ Sokol Kbely B - TJ Kyje C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Vladimír 1:3, Doležal Karel 3:1, Neskusil Josef 0:4, Blažek Bohumír 3:1, body hostů: Vohák Karel 3:1, Žerava Miroslav 3:1, Sejpka Ladislav 1:3, Krauz Samuel 2:2), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Pankrác D 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlumský Petr 2:1, Remunda Štěpán 2:1, Cherednik Konstantin 3:0, Jelínek Tomáš 3:1, body hostů: Fišer Martin 0:4, Pilina Jan 1:2, Vinikar Luboš 0:3, Müller Václav 2:1), TJ Sokol Žižkov B - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kozdera Pavel 1:3, Trejbal Václav 1:2, Slováček Jakub 2:1, Červeňák Marian 2:2, body hostů: Kotrč Pavel 3:1, Šmolík Jindřich 3:1, Vaněk Martin 2:1, Šilar Bohuslav 0:3),
9. kolo:
TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Martin 0:2, Ťuík Jan 0:2, Šmolík Milan 0:3, Štencek Jiří 1:1, body hostů: Jamrich Robert 3:0, Chalupa Jaroslav 2:0, Thomka Pavel 2:0, Trávníček Michal 1:1), TJ Pankrác D - TJ Sokol Žižkov B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pilina Jan 2:2, Vinikar Luboš 1:3, Fišer Martin 2:2, Müller Václav 2:2, body hostů: Benoit Arnaud 4:0, Slováček Jakub 1:3, Červeňák Marian 2:2, Vláčil Jiří 2:2), TJ Kyje C - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žerava Miroslav 3:0, Krauz Samuel 2:0, Sejpka Ladislav 1:0, Vohák Karel 2:0, Hadrava Miloslav 0:2, WO 0:1, body hostů: Cherednik Konstantin 1:2, Remunda Štěpán 1:1, Ševčík Ivan 0:3, Fiala Aleš 0:2, WO 1:0), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Kbely B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dlouhý Karel 4:0, Hrubý Václav 0:4, Berný Lukáš 2:2, Čapek Karel 3:1, body hostů: Blažek Bohumír 2:2, Svoboda Vladimír 2:2, Doležal Karel 1:3, Neskusil Josef 2:2), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Radotín A 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitaljič Ivo 2:1, Průša David 3:0, Slobodzian Adam 2:1, Nový Karel 1:0, Slobodzian Vladimír 1:1, body hostů: Růžička Jiří 2:1, Kuběna Tomáš 1:2, Růžička Petr 0:3, Záleský Jan 0:3), PSK Olymp Praha C - Avia Čakovice E 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Srb Vladimír 0:3, Kolařík Zdeněk 1:2, Pocz Štefan 0:2, Veselý Luboš 2:1, WO 0:1, body hostů: Žydel Jan 1:1, Taraňko Mikhail 2:1, Jež Dominik 3:0, Přáda Jaroslav 2:1, WO 1:0),
10. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - Avia Čakovice E 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thomka Pavel 2:2, Chalupa Jaroslav 1:3, Trávníček Michal 1:3, Jamrich Robert 4:0, body hostů: Jež Dominik 2:2, Mach Jakub 2:2, Havelka Daniel 2:2, Přáda Jaroslav 0:1, Taraňko Mikhail 2:1), TJ Sokol Radotín A - PSK Olymp Praha C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kuběna Tomáš 3:1, Růžička Petr 2:2, Záleský Jan 0:4, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Ploc Marek 2:2, Srb Vladimír 2:2, Kolařík Zdeněk 1:3, Veselý Luboš 3:1), TJ Sokol Kbely B - TTC Elizza Praha G 4:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Vladimír 1:2, Doležal Karel 0:3, Neskusil Josef 0:3, Blažek Bohumír 2:1, body hostů: Vitaljič Ivo 2:1, Slobodzian Adam 3:0, Slobodzian Vladimír 2:1, Nový Karel 0:1, Staněk Jiří 2:0), TTC Praha - klub stolního tenisu A - SK OAZA Praha B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlumský Petr 3:0, Remunda Štěpán 3:0, Jelínek Tomáš 1:2, Ševčík Ivan 2:1, body hostů: Čapek Karel 1:2, Dlouhý Karel 1:2, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 0:3), TJ Sokol Žižkov B - TJ Kyje C 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Červeňák Marian 0:3, Slováček Jakub 0:2, Vláčil Jiří 0:3, Meline Jéróme 3:0, body hostů: Žerava Miroslav 3:0, Krauz Samuel 2:1, Ruzha Lumír 2:1, Hadrava Miloslav 1:1), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - TJ Pankrác D 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmolík Jindřich 0:2, Vaněk Martin 0:2, Šilar Bohuslav 0:2, Štencek Jiří 1:1, Ťuík Jan 0:1, body hostů: Pilina Jan 3:0, Müller Václav 2:0, Fišer Martin 2:0, Vinikar Luboš 1:1),
11. kolo:
TJ Pankrác D - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 3:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Martin 1:2, Müller Václav 0:2, Vinikar Luboš 0:3, Pilina Jan 2:1, body hostů: Thomka Pavel 3:0, Hoffman Pavel 2:1, Chalupa Jaroslav 3:0, Trávníček Michal 0:2), TJ Kyje C - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ruzha Lumír 2:1, Žerava Miroslav 1:1, Sejpka Ladislav 1:0, Vohák Karel 3:0, Krauz Samuel 1:1, body hostů: Štencek Jiří 3:0, Vaněk Martin 0:3, Kavická Andrea 0:3, Šmolík Milan 0:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Žižkov B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 2:2, Dlouhý Karel 2:2, Koubek Arnošt 3:1, Čapek Karel 3:1, body hostů: Vřešťál Milan 3:1, Meline Jéróme 2:2, Červeňák Marian 1:3, Slováček Jakub 0:3, Vláčil Jiří 0:1), TTC Elizza Praha G - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 2:0, Staněk Jiří 2:0, Slobodzian Vladimír 3:0, Vitaljič Ivo 1:1, body hostů: Chlumský Petr 0:3, Remunda Štěpán 0:2, Jelínek Tomáš 0:2, Ševčík Ivan 1:1), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Kbely B 10:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ploc Marek 3:0, Srb Vladimír 2:1, Kolařík Zdeněk 2:1, Veselý Luboš 3:1, body hostů: Blažek Bohumír 1:3, Svoboda Vladimír 1:2, Doležal Karel 1:2, Neskusil Josef 0:3), Avia Čakovice E - TJ Sokol Radotín A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 2:2, Havelka Daniel 3:1, Přáda Jaroslav 2:2, Poluk Alexandr 0:2, Taraňko Mikhail 1:1, body hostů: Růžička Jiří 4:0, Kuběna Tomáš 2:2, Růžička Petr 1:3, Záleský Jan 1:3),
12. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Radotín A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hoffman Pavel 1:3, Chalupa Jaroslav 1:2, Thomka Pavel 2:1, Jamrich Robert 4:0, body hostů: Růžička Jiří 3:1, Kuběna Tomáš 1:3, Ulrych Jiří 1:2, Růžička Petr 1:2), Avia Čakovice E - TJ Sokol Kbely B 10:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Přáda Jaroslav 1:1, Jež Dominik 2:0, Poluk Alexandr 1:2, Taraňko Mikhail 2:0, WO 2:0, body hostů: Blažek Bohumír 2:1, Doležal Karel 1:2, Farmačka Martin 0:1, Neskusil Josef 0:2, WO 0:2), PSK Olymp Praha C - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Srb Vladimír 0:4, Kolařík Zdeněk 0:4, Veselý Luboš 4:0, Ploc Marek 4:0, body hostů: Ševčík Ivan 2:2, Chlumský Petr 2:2, Remunda Štěpán 2:2, Jelínek Tomáš 2:2), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Žižkov B 10:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vitaljič Ivo 0:2, Pícha David 2:0, Slobodzian Vladimír 3:0, Nový Karel 0:2, WO 4:0, body hostů: Meline Jéróme 1:2, Červeňák Marian 1:2, Vláčil Jiří 2:1, WO 0:4), SK OAZA Praha B - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dlouhý Karel 3:1, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 1:2, Čapek Karel 4:0, body hostů: Kotrč Pavel 2:2, Štencek Jiří 1:3, Šmolík Jindřich 0:3, Vaněk Martin 2:1), TJ Kyje C - TJ Pankrác D 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav 3:0, Sejpka Ladislav 2:1, Ruzha Lumír 1:2, Vohák Karel 3:0, body hostů: Pilina Jan 0:3, Fišer Martin 2:1, Vinikar Luboš 1:2, Holub Martin 0:3),
13. kolo:
TJ Kyje C - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 2:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Žerava Miroslav 1:1, Krauz Samuel 1:1, Hadrava Miloslav 0:3, Vohák Karel 0:3, body hostů: Jamrich Robert 3:0, Thomka Pavel 2:1, Chalupa Jaroslav 2:0, Trávníček Michal 1:1), TJ Pankrác D - SK OAZA Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilina Jan 2:2, Müller Václav 2:2, Vinikar Luboš 2:2, Fišer Martin 2:2, body hostů: Čapek Karel 3:1, Koubek Arnošt 2:2, Berný Lukáš 3:1, Hrubý Václav 0:4), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - TTC Elizza Praha G 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Martin 1:2, Šmolík Jindřich 0:3, Kavická Andrea 0:3, Štencek Jiří 3:0, body hostů: Pícha David 2:1, Slobodzian Vladimír 2:1, Vitaljič Ivo 2:1, Staněk Jiří 2:1), TJ Sokol Žižkov B - PSK Olymp Praha C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Červeňák Marian 2:2, Slováček Jakub 2:2, Vláčil Jiří 2:2, Meline Jéróme 3:1, body hostů: Veselý Luboš 0:4, Kolařík Zdeněk 3:1, Srb Vladimír 3:1, Pocz Štefan 1:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - Avia Čakovice E 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Remunda Štěpán 3:1, Jelínek Tomáš 3:1, Chlumský Petr 1:2, Ševčík Ivan 1:3, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Jež Dominik 1:3, Mach Jakub 1:3, Přáda Jaroslav 2:1), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Radotín A 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Svoboda Vladimír 0:3, Doležal Karel 1:1, Neskusil Josef 0:3, Blažek Bohumír 1:2, body hostů: Růžička Jiří 3:0, Kuběna Tomáš 2:1, Ulrych Jiří 3:0, Růžička Petr 1:1),
14. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Kbely B 10:2 (čtyřhry 0:1, body domácích: Chalupa Jaroslav 1:0, Thomka Pavel 2:0, Trávníček Michal 2:1, Hoffman Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Neskusil Josef 1:2, Hrubý Jan 0:3, Sváta Jiří 0:2, WO 0:3), TJ Sokol Radotín A - TTC Praha - klub stolního tenisu A 6:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ulrych Jiří 2:2, Kuběna Tomáš 1:2, Růžička Petr 0:3, Růžička Jiří 2:2, body hostů: Chlumský Petr 2:2, Remunda Štěpán 4:0, Jelínek Tomáš 1:2, Ševčík Ivan 2:1), Avia Čakovice E - TJ Sokol Žižkov B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 3:0, Přáda Jaroslav 1:2, Říha Karel 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Vřešťál Milan 1:2, Meline Jéróme 2:1, Červeňák Marian 0:3, Vláčil Jiří 0:3), PSK Olymp Praha C - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Veselý Luboš 1:0, Kolařík Zdeněk 2:0, Krása Karel 2:0, Ploc Marek 1:0, WO 3:0, body hostů: Šmolík Milan 0:2, Vokál Roman 0:2, Vokál Jan 0:2, WO 0:3), TTC Elizza Praha G - TJ Pankrác D 10:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Slobodzian Adam 1:0, Staněk Jiří 1:1, Vitaljič Ivo 3:0, Slobodzian Vladimír 1:0, WO 3:0, body hostů: Fišer Martin 1:2, Pilina Jan 0:2, Holub Martin 0:2, WO 0:3), SK OAZA Praha B - TJ Kyje C 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 2:2, Dlouhý Karel 4:0, Koubek Arnošt 2:2, Čapek Karel 2:2, body hostů: Žerava Miroslav 2:2, Hadrava Miloslav 2:2, Sejpka Ladislav 0:4, Krauz Samuel 2:2),
15. kolo:
SK OAZA Praha B - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 6:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Berný Lukáš 2:2, Čapek Karel 1:2, Koubek Arnošt 2:1, Dlouhý Karel 1:3, body hostů: Thomka Pavel 2:2, Chalupa Jaroslav 3:1, Hoffman Pavel 1:2, Trávníček Michal 2:1), TJ Kyje C - TTC Elizza Praha G 1:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hadrava Miloslav 0:2, Krauz Samuel 0:2, Sejpka Ladislav 1:2, Žerava Miroslav 0:2, body hostů: Průša Martin 2:0, Slobodzian Adam 1:1, Staněk Jiří 2:0, Slobodzian Vladimír 2:0, Nový Karel 1:0), TJ Pankrác D - PSK Olymp Praha C 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilina Jan 1:1, Müller Václav 1:2, Holub Martin 2:1, Fišer Martin 3:1, WO 3:0, body hostů: Veselý Luboš 4:0, Kolařík Zdeněk 1:2, Šindelář Michal 0:1, Novotný Martin 0:3, Srb Vladimír 0:1, WO 0:3), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - Avia Čakovice E 3:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Martin 1:2, Ťuík Jan 0:2, Vokál Jan 0:3, Štencek Jiří 1:2, body hostů: Žydel Jan 3:0, Jež Dominik 3:0, Mach Jakub 3:0, Přáda Jaroslav 0:2), TJ Sokol Žižkov B - TJ Sokol Radotín A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vřešťál Milan 2:2, Vláčil Jiří 2:2, Slováček Jakub 0:3, Meline Jéróme 2:2, body hostů: Růžička Jiří 4:0, Ulrych Jiří 2:2, Kuběna Tomáš 3:1, Růžička Petr 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Sokol Kbely B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fiala Aleš 2:1, Remunda Štěpán 3:0, Jelínek Tomáš 1:2, Chlumský Petr 3:0, body hostů: Svoboda Vladimír 2:1, Doležal Karel 1:2, Neskusil Josef 0:3, Hrubý Jan 0:3),
16. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Thomka Pavel 3:0, Chalupa Jaroslav 1:1, Trávníček Michal 2:1, Jamrich Robert 3:0, body hostů: Remunda Štěpán 1:2, Jelínek Tomáš 1:2, Pouč Roman 0:3, Houček Jaroslav 0:2), TJ Sokol Kbely B - TJ Sokol Žižkov B 10:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vladimír 3:0, Doležal Karel 1:2, Neskusil Josef 1:2, Blažek Bohumír 3:1, body hostů: Vřešťál Milan 1:3, Meline Jéróme 3:0, Červeňák Marian 1:2, Slováček Jakub 0:3), TJ Sokol Radotín A - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kuběna Tomáš 3:1, Růžička Petr 3:1, Záleský Jan 0:3, Růžička Jiří 3:1, body hostů: Štencek Jiří 2:2, Šmolík Jindřich 3:1, Šilar Bohuslav 1:3, Ťuík Jan 0:3), Avia Čakovice E - TJ Pankrác D 10:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydel Jan 2:0, Nguyen Van Vui 1:1, Přáda Jaroslav 2:1, Taraňko Mikhail 3:0, body hostů: Fišer Martin 2:1, Pilina Jan 0:3, Müller Václav 0:2, Vinikar Luboš 0:2), PSK Olymp Praha C - TJ Kyje C 6:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pozníček Josef 0:4, Srb Vladimír 2:1, Kolařík Zdeněk 2:1, Novotný Martin 0:4, body hostů: Vohák Karel 3:1, Žerava Miroslav 3:1, Hadrava Miloslav 2:1, Sejpka Ladislav 2:1), TTC Elizza Praha G - SK OAZA Praha B 10:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Průša David 2:0, Staněk Jiří 1:1, Slobodzian Vladimír 3:0, Vitaljič Ivo 2:0, body hostů: Dlouhý Karel 0:3, Čapek Karel 1:1, Koubek Arnošt 0:2, Hrubý Václav 0:2),
17. kolo:
TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slobodzian Adam 4:0, Průša David 2:1, Staněk Jiří 2:1, Vitaljič Ivo 1:3, body hostů: Jamrich Robert 3:1, Thomka Pavel 1:3, Chalupa Jaroslav 0:3, Trávníček Michal 1:2), SK OAZA Praha B - PSK Olymp Praha C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 3:1, Dlouhý Karel 2:1, Koubek Arnošt 1:2, Čapek Karel 3:1, body hostů: Veselý Luboš 4:0, Kolařík Zdeněk 1:3, Srb Vladimír 0:3, Pocz Štefan 0:3), TJ Kyje C - Avia Čakovice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žerava Miroslav 2:2, Krauz Samuel 2:2, Sejpka Ladislav 2:2, Turcmanovič František 0:4, body hostů: Taraňko Mikhail 4:0, Žydel Jan 3:1, Říha Karel 1:3, Přáda Jaroslav 2:2), TJ Pankrác D - TJ Sokol Radotín A 10:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pilina Jan 3:1, Müller Václav 4:0, Rotari Vjačeslav 0:3, Fišer Martin 3:1, body hostů: Růžička Jiří 2:2, Kuběna Tomáš 2:2, Ulrych Jiří 1:3, Růžička Petr 0:3), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - TJ Sokol Kbely B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 3:1, Šmolík Jindřich 2:2, Vaněk Martin 1:2, Kotrč Pavel 3:1, body hostů: Blažek Bohumír 4:0, Svoboda Vladimír 1:3, Doležal Karel 1:3, Neskusil Josef 0:3), TJ Sokol Žižkov B - TTC Praha - klub stolního tenisu A 4:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vřešťál Milan 1:2, Červeňák Marian 2:1, Slováček Jakub 1:2, Meline Jéróme 0:2, Vláčil Jiří 0:1, body hostů: Pouč Roman 0:3, Ševčík Ivan 2:1, Remunda Štěpán 3:0, Jelínek Tomáš 3:0),
18. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Sokol Žižkov B 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Michal 2:1, Hoffman Pavel 2:1, Růžička Vladimír 2:1, Thomka Pavel 3:1, body hostů: Meline Jéróme 0:4, Slováček Jakub 0:3, Vřešťál Milan 2:1, Červeňák Marian 2:1), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chlumský Petr 3:1, Fiala Aleš 2:1, Jelínek Tomáš 1:2, Ševčík Ivan 3:1, body hostů: Štencek Jiří 4:0, Vaněk Martin 1:3, Ťuík Jan 0:3, Dalešický Tomáš 0:3), TJ Sokol Kbely B - TJ Pankrác D 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Vladimír 0:3, Doležal Karel 2:1, Neskusil Josef 0:3, Blažek Bohumír 2:1, WO 5:0, body hostů: Müller Václav 4:0, Fišer Martin 2:2, Pilina Jan 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Radotín A - TJ Kyje C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Petr 2:2, Ulrych Jiří 2:2, Záleský Jan 0:4, Kuběna Tomáš 4:0, body hostů: Sejpka Ladislav 2:2, Vohák Karel 2:2, Žerava Miroslav 2:2, Krauz Samuel 2:2), Avia Čakovice E - SK OAZA Praha B 10:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Jež Dominik 4:0, Žydel Jan 2:1, Přáda Jaroslav 0:3, Taraňko Mikhail 3:1, body hostů: Čapek Karel 2:2, Dlouhý Karel 2:2, Berný Lukáš 1:2, Koubek Arnošt 0:3), PSK Olymp Praha C - TTC Elizza Praha G 0:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Turek Tomáš 0:2, Jirků Jaromír 0:2, Vágner Tomáš 0:2, Novotný Martin 0:2, body hostů: Nový Karel 2:0, Průša David 2:0, Slobodzian Vladimír 2:0, Staněk Jiří 2:0),
19. kolo:
PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselý Luboš 4:0, Novotný Martin 0:4, Kolařík Zdeněk 0:3, Ploc Marek 2:2, body hostů: Thomka Pavel 3:1, Trávníček Michal 3:1, Hoffman Pavel 2:2, Chalupa Jaroslav 1:2), TTC Elizza Praha G - Avia Čakovice E 10:2 (čtyřhry 0:2, body domácích: Slobodzian Vladimír 2:0, Staněk Jiří 2:0, Vitaljič Ivo 3:0, Nový Karel 3:0, body hostů: Taraňko Mikhail 0:3, Havelka Daniel 0:3, Nguyen Van Vui 0:2, Šrámek Daniel 0:2), SK OAZA Praha B - TJ Sokol Radotín A 10:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Berný Lukáš 3:0, Dlouhý Karel 2:1, Koubek Arnošt 1:2, Čapek Karel 3:1, body hostů: Růžička Jiří 0:4, Kuběna Tomáš 2:1, Ulrych Jiří 2:1, Růžička Petr 0:3), TJ Kyje C - TJ Sokol Kbely B 7:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Žerava Miroslav 1:3, Krauz Samuel 2:2, Sejpka Ladislav 0:3, Vohák Karel 3:1, body hostů: Blažek Bohumír 2:2, Svoboda Vladimír 3:1, Doležal Karel 4:0, Neskusil Josef 0:3), TJ Pankrác D - TTC Praha - klub stolního tenisu A 10:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Fišer Martin 2:2, Pilina Jan 3:0, Pejchal Vlastimil 1:2, Müller Václav 2:2, body hostů: Remunda Štěpán 2:2, Jelínek Tomáš 1:3, Ševčík Ivan 2:1, Pouč Roman 1:2), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - TJ Sokol Žižkov B 10:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Štencek Jiří 4:0, Šmolík Jindřich 2:2, Vaněk Martin 2:1, Kotrč Pavel 1:3, body hostů: Vřešťál Milan 2:2, Červeňák Marian 2:2, Slováček Jakub 1:3, Vláčil Jiří 1:2),
20. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Trávníček Michal 1:1, Chalupa Jaroslav 1:1, Hoffman Pavel 2:1, Thomka Pavel 2:0, WO 3:0, body hostů: Štencek Jiří 2:1, Vaněk Martin 1:2, Kavická Andrea 0:3, WO 0:3), TJ Sokol Žižkov B - TJ Pankrác D 7:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vřešťál Milan 2:2, Červeňák Marian 2:2, Vláčil Jiří 2:1, Slováček Jakub 1:3, body hostů: Müller Václav 3:1, Fišer Martin 2:2, Pilina Jan 3:1, Holub Martin 0:3), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TJ Kyje C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Jelínek Tomáš 2:2, Remunda Štěpán 3:1, Ševčík Ivan 3:1, Pouč Roman 0:4, body hostů: Vohák Karel 2:2, Žerava Miroslav 2:2, Sejpka Ladislav 0:1, Krauz Samuel 2:2, Hadrava Miloslav 2:1), TJ Sokol Kbely B - SK OAZA Praha B 10:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Svoboda Vladimír 2:1, Doležal Karel 3:0, Neskusil Josef 1:2, Blažek Bohumír 2:1, body hostů: Čapek Karel 2:1, Berný Lukáš 0:3, Koubek Arnošt 2:1, Hrubý Václav 0:3), TJ Sokol Radotín A - TTC Elizza Praha G 0:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Záleský Jan 0:2, Růžička Petr 0:2, Růžička Jiří 0:2, WO 0:3, body hostů: Průša Martin 2:0, Průša David 2:0, Staněk Jiří 1:0, Slobodzian Vladimír 1:0, WO 3:0), Avia Čakovice E - PSK Olymp Praha C 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Žydel Jan 2:0, Taraňko Mikhail 2:0, Jež Dominik 2:0, Přáda Jaroslav 2:0, body hostů: Turek Tomáš 0:2, Novotný Martin 0:2, Pozníček Josef 0:2, Vágner Tomáš 0:2),
21. kolo:
Avia Čakovice E - TJ Sokol Břevnov Hradčany A 9:9 (čtyřhry 1:0, body domácích: Přáda Jaroslav 1:3, Říha Karel 2:2, Jež Dominik 3:1, Taraňko Mikhail 2:2, WO 0:1, body hostů: Trávníček Michal 2:2, Chalupa Jaroslav 3:1, Hoffman Pavel 0:4, Thomka Pavel 3:1, WO 1:0), PSK Olymp Praha C - TJ Sokol Radotín A 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Luboš 3:0, Kolařík Zdeněk 0:1, Jirků Jaromír 0:3, Ploc Marek 2:2, Novotný Martin 0:2, body hostů: Růžička Jiří 3:1, Kuběna Tomáš 3:0, Ulrych Jiří 1:2, Růžička Petr 1:2), TTC Elizza Praha G - TJ Sokol Kbely B 10:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Průša David 3:0, Slobodzian Vladimír 3:0, Vitaljič Ivo 3:0, Nový Karel 0:3, body hostů: Blažek Bohumír 0:3, Svoboda Vladimír 1:2, Doležal Karel 1:2, Neskusil Josef 1:2), SK OAZA Praha B - TTC Praha - klub stolního tenisu A 5:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hrubý Václav 0:3, Dusbaba Miroslav 0:3, Koubek Arnošt 1:2, Dlouhý Karel 3:1, body hostů: Remunda Štěpán 4:0, Jelínek Tomáš 1:2, Ševčík Ivan 2:1, Zahradníček Jakub 2:1), TJ Kyje C - TJ Sokol Žižkov B 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Hadrava Miloslav 3:0, Trubl Vladimír 0:3, Sejpka Ladislav 0:3, Vohák Karel 2:1, WO 5:0, body hostů: Ruml Jiří 2:2, Meline Jéróme 3:1, Stejskal Tomáš 2:2, WO 0:5), TJ Pankrác D - TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C 10:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Müller Václav 2:2, Fišer Martin 2:2, Holub Martin 0:3, Pilina Jan 4:0, body hostů: Štencek Jiří 3:1, Vaněk Martin 3:1, Ťuík Jan 1:3, Kotrč Pavel 0:3),
22. kolo:
TJ Sokol Břevnov Hradčany A - TJ Pankrác D 10:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Thomka Pavel 2:0, Hoffman Pavel 2:0, Trávníček Michal 2:0, Chalupa Jaroslav 2:0, body hostů: Holub Martin 0:2, Pejchal Vlastimil 0:2, Jendruščák Jaroslav 0:2, Siblík Michal 0:2), TJ Stadion Žižkov - DDM ULITA C - TJ Kyje C 5:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Martin 2:1, Ťuík Jan 0:3, Šmolík Milan 0:3, Štencek Jiří 3:1, body hostů: Vohák Karel 4:0, Žerava Miroslav 2:1, Sejpka Ladislav 1:2, Hadrava Miloslav 0:1, Krauz Samuel 1:1), TJ Sokol Žižkov B - SK OAZA Praha B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Meline Jéróme 2:2, Červeňák Marian 2:2, Stejskal Tomáš 2:2, Vláčil Jiří 2:2, body hostů: Čapek Karel 4:0, Dlouhý Karel 4:0, Berný Lukáš 0:4, Hrubý Václav 0:4), TTC Praha - klub stolního tenisu A - TTC Elizza Praha G 10:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chlumský Petr 3:1, Jelínek Tomáš 2:1, Remunda Štěpán 2:1, Ševčík Ivan 3:1, body hostů: Slobodzian Vladimír 2:2, Staněk Jiří 2:2, Vitaljič Ivo 0:3, Nový Karel 0:3), TJ Sokol Kbely B - PSK Olymp Praha C 10:0wo (body domácích: WO 10:0, body hostů: WO 0:10), TJ Sokol Radotín A - Avia Čakovice E 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžička Petr 2:2, Záleský Jan 0:4, Růžička Jiří 2:1, Kuběna Tomáš 4:0, WO 1:0, body hostů: Taraňko Mikhail 3:1, Jež Dominik 2:2, Žydel Jan 1:3, Přáda Jaroslav 1:2, WO 0:1),

zobrazit všechna kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS