Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:
Výsledky do novin
Okresní přebor 1.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Radostice - Orel Ivančice B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 4:0, Kratochvíl Michal 1:3, Kouřil Pavel 1:3, Musil Jan 3:1, body hostů: Klíma Miloš 2:2, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 2:2), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Tvarožná A 10:8 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kukla Jan 2:1, Krupica Zdeněk 1:2, Kolegar Tomáš st. 2:1, Škarda Oldřich 0:3, WO 5:0, body hostů: Neužil Antonín 2:2, Mazel Milan 1:3, Kousal Pavel 4:0, WO 0:5), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Sokol Nové Bránice A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Petr 0:1, Trávníček Tomáš 2:2, Růžička Jiří 1:2, Coufal Petr 1:3, Herman Jaroslav 0:3, WO 0:1, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Dvořák Květoslav 4:0, Schoř Karel 2:2, Indra Zdeněk 2:1, WO 1:0), TJ Lažánky B - MK Řeznovice E 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinhauser Petr 0:4, Urbánek Pavel 0:4, Nečas Robert 3:1, Steinhauser Filip 2:2, body hostů: Frühauf Michael 2:2, Halačka Milan 2:2, Lehocký Vojtěch 4:0, Dohnal František 3:1), MK Řeznovice D - Sokol Ořechov A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Staněk Milan 3:1, Široký Pavel 4:0, Pavliš Josef 4:0, Striegler Tomáš 4:0, body hostů: Vaněk Jaroslav 1:3, Friš Vojtěch 0:4, Novák Ondřej 0:4, Jouklová Pavlína 0:4), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Cemo Mokrá C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vašulka Pavel 2:1, Sekanina Jiří 3:1, Černý Libor 2:1, Matějka Josef 4:0, WO 2:0, body hostů: Harašta Ludislav 1:3, Eliáš Stanislav 2:1, Paták Bohuslav 0:4, Kvasnica Vítězslav 0:3, WO 0:2),
2. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Rebešovice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 3:1, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 3:1, body hostů: Vašulka Pavel 1:3, Sekanina Jiří 3:1, Černý Libor 1:3, Matějka Josef 1:3), MK Řeznovice D - TJ Cemo Mokrá C 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Široký Pavel 3:1, Tichý Jaroslav 0:2, Stix Jiří 1:2, Uhliar Libor 3:1, Striegler Tomáš 2:0, WO 1:0, body hostů: Harašta Ludislav 3:1, Eliáš Stanislav 2:2, Paták Bohuslav 1:3, Kvasnica Vítězslav 0:3, WO 0:1), MK Řeznovice E - Sokol Ořechov A 13:5 (čtyřhry 0:2, body domácích: Frühauf Michael 3:1, Fučík Martin 3:1, Lustig Adam 3:1, Dohnal František 4:0, body hostů: Němec Petr 0:4, Friš Vojtěch 1:3, Vaněk Jaroslav 1:3, Jouklová Pavlína 1:3), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Lažánky B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 3:0, Schoř Karel 4:0, Indra Zdeněk 4:0, Procházka Petr 2:0, Eleder Jan 1:1, WO 1:0, body hostů: Steinhauser Petr 1:3, Nečas Robert 0:3, Steinhauser Filip 0:4, Steinhauser Jan 0:4, WO 0:1), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Sokol Ostopovice A 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Neužil Antonín 2:1, Kousal Pavel 3:0, Krček Štěpán 1:2, Kousal Michal 2:1, WO 4:0, body hostů: Trávníček Tomáš 2:2, Metelka Jan 0:4, Coufal Petr 2:2, WO 0:4), TJ Sokol Radostice - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:2, Kratochvíl David 1:3, Kouřil Pavel 3:1, Musil Jan 3:1, body hostů: Kolegar Tomáš st. 4:0, Krupica Zdeněk 1:3, Kukla Jan 2:2, Škarda Oldřich 0:4),
3. kolo:
TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - Orel Ivančice B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kukla Jan 2:2, Kolegar Tomáš st. 4:0, Škarda Oldřich 0:4, Krupica Zdeněk 3:1, body hostů: Klíma Miloš 3:1, Feith Erik 2:2, Minstr Jan 1:3, Minster Roman 1:3), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Sokol Radostice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Metelka Jan 1:3, Trávníček Tomáš 2:2, Patočka Jiří 2:2, Coufal Petr 1:3, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Kouřil Pavel 1:3, Musil Jan 4:0, Kratochvíl Michal 1:3), TJ Lažánky B - TJ Sokol Tvarožná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Petr 2:2, Urbánek Pavel 2:1, Chylková Urbánková Jitka 0:3, Nečas Robert 0:4, WO 0:2, body hostů: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 4:0, Kousal Michal 3:0, Krček Štěpán 1:2, WO 2:0), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Nové Bránice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaněk Jaroslav 0:4, Němec Petr 0:2, Novák Ondřej 1:3, Jouklová Pavlína 0:4, Vaněk Jan 1:1, body hostů: Zittner Jiří 4:0, Dvořák Květoslav 3:1, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 4:0), TJ Cemo Mokrá C - MK Řeznovice E 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Eliáš Stanislav 0:4, Vojtěch Miloslav 0:3, Kvasnica Vítězslav 1:3, Harašta Ludislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Frühauf Michael 2:2, Lustig Adam 4:0, Lehocký Vojtěch 3:0, Dohnal František 4:0, WO 1:0), TJ Sokol Rebešovice C - MK Řeznovice D 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulka Pavel 0:4, Sekanina Jiří 2:2, Matějka Josef 2:1, Černý Libor 1:3, WO 0:1, body hostů: Stix Jiří 3:1, Striegler Tomáš 3:1, Široký Pavel 3:1, Uhliar Libor 1:2, WO 1:0),
4. kolo:
Orel Ivančice B - MK Řeznovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 4:0, Feith Marek 1:1, Minster Roman 2:2, Zeke Lukáš 0:2, body hostů: Široký Pavel 2:2, Striegler Tomáš 1:1, Stix Jiří 0:4, Uhliar Libor 2:2, Tichý Jaroslav 0:2), MK Řeznovice E - TJ Sokol Rebešovice C 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnal František 4:0, Halačka Milan 0:2, Lehocký Vojtěch 3:1, Lustig Adam 3:1, Frühauf Michael 2:0, body hostů: Matějka Josef 3:1, Vašulka Pavel 1:3, Černý Libor 0:4, Sekanina Jiří 0:4), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Cemo Mokrá C 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 3:0, Dvořák Květoslav 4:0, WO 1:0, body hostů: Harašta Ludislav 0:4, Eliáš Stanislav 2:2, Paták Bohuslav 1:3, Kvasnica Vítězslav 0:3, WO 0:1), TJ Sokol Tvarožná A - Sokol Ořechov A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Neužil Antonín 4:0, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 4:0, Kousal Michal 4:0, body hostů: Vaněk Jan 0:4, Němec Petr 0:4, Jouklová Pavlína 0:4, Vaněk Jaroslav 0:4), TJ Sokol Radostice - TJ Lažánky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Pavel 2:2, Kratochvíl Michal 4:0, Kratochvíl David 0:4, Musil Jan 2:2, body hostů: Steinhauser Petr 3:1, Urbánek Pavel 3:1, Steinhauser Filip 1:3, Chylková Urbánková Jitka 1:3), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Ostopovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kukla Jan 1:3, Kolegar Tomáš st. 4:0, Krupica Zdeněk 1:2, Škarda Oldřich 0:4, WO 1:0, body hostů: Coufal Petr 2:2, Patočka Jiří 3:1, Metelka Jan 2:2, Slezák Petr 2:1, WO 0:1),
5. kolo:
TJ Sokol Ostopovice A - Orel Ivančice B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kailer Ondřej 0:4, Šuman David 0:4, Veselý Šimon 0:4, Chvátal Vladislav 0:4, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 4:0, Chytka Tomáš 4:0, Minster Roman 4:0), TJ Lažánky B - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Filip 1:3, Urbánek Pavel 3:1, Nečas Robert 2:2, Steinhauser Petr 2:2, body hostů: Kolegar Tomáš st. 4:0, Krupica Zdeněk 2:2, Škarda Oldřich 1:3, Kukla Jan 1:3), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Radostice 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Friš Vojtěch 0:3, Vaněk Jan 4:0, Novák Ondřej 3:1, WO 0:1, body hostů: Kouřil Pavel 1:3, Kratochvíl Michal 2:2, Musil Jan 2:1, Kratochvíl David 1:3, WO 1:0), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Tvarožná A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojtěch Miloslav 1:2, Kvasnica Vítězslav 1:1, Eliáš Stanislav 0:3, Harašta Ludislav 1:3, WO 2:2, body hostů: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 3:0, Krček Štěpán 2:1, Kousal Michal 1:1, WO 2:2), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Sokol Nové Bránice A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Jiří 0:4, Černý Libor 0:4, Matějka Josef 2:1, Vašulka Pavel 0:4, WO 0:1, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Dvořák Květoslav 3:1, Indra Zdeněk 4:0, Schoř Karel 3:0, WO 1:0), MK Řeznovice D - MK Řeznovice E 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Široký Pavel 1:3, Stix Jiří 1:3, Tichý Jaroslav 0:4, Striegler Tomáš 3:1, body hostů: Halačka Milan 2:2, Lustig Adam 2:2, Lehocký Vojtěch 3:1, Dohnal František 4:0),
6. kolo:
Orel Ivančice B - MK Řeznovice E 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 2:2, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3, body hostů: Dohnal František 2:2, Fučík Martin 1:3, Frühauf Michael 4:0, Růžičková Daniela 3:1), TJ Sokol Nové Bránice A - MK Řeznovice D 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zittner Jiří 3:1, Schoř Karel 2:2, Indra Zdeněk 3:1, Dvořák Květoslav 3:1, body hostů: Stix Jiří 1:3, Striegler Tomáš 4:0, Pavliš Josef 0:4, Uhliar Libor 0:4), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Sokol Rebešovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 3:0, Krček Štěpán 2:2, Kousal Michal 2:1, WO 2:0, body hostů: Černý Libor 1:2, Sedláček Josef 1:3, Matějka Josef 2:1, Sekanina Jiří 1:3, WO 0:2), TJ Sokol Radostice - TJ Cemo Mokrá C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 2:1, Kratochvíl Michal 1:3, Kouřil Pavel 3:1, Musil Jan 0:2, Kratochvíl David 0:1, WO 2:0, body hostů: Harašta Ludislav 3:1, Vojtěch Miloslav 1:1, Eliáš Stanislav 3:1, Paták Bohuslav 1:3, WO 0:2), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - Sokol Ořechov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Škarda Oldřich 0:4, Kolegar Tomáš st. 4:0, Kukla Jan 2:1, Krupica Zdeněk 2:2, WO 1:0, body hostů: Jouklová Pavlína 1:3, Vaněk Jan 2:2, Vaněk Jaroslav 2:2, Novák Ondřej 2:1, WO 0:1), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Lažánky B 12:6 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Trávníček Tomáš 3:1, Patočka Jiří 3:1, Slezák Petr 4:0, body hostů: Urbánek Pavel 2:2, Steinhauser Petr 0:4, Chylková Urbánková Jitka 1:3, Nečas Robert 1:3),
7. kolo:
TJ Lažánky B - Orel Ivančice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbánek Pavel 2:2, Chylková Urbánková Jitka 2:2, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 2:2, body hostů: Klíma Miloš 3:1, Minstr Jan 4:0, Minster Roman 0:4, Chytka Tomáš 2:2), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Ostopovice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kafrda Ladislav 0:4, Vaněk Jaroslav 1:3, Novák Ondřej 0:3, Jouklová Pavlína 0:4, WO 1:0, body hostů: Trávníček Tomáš 4:0, Metelka Jan 3:1, Coufal Petr 4:0, Patočka Jiří 3:0, WO 0:1), TJ Cemo Mokrá C - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Miloslav 0:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 2:2, Harašta Ludislav 2:2, Paták Bohuslav 1:1, body hostů: Kolegar Tomáš st. 4:0, Kukla Jan 3:1, Krupica Zdeněk 0:4, Škarda Oldřich 2:2), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Sokol Radostice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vašulka Pavel 3:1, Sekanina Jiří 3:1, Matějka Josef 4:0, Šenkýř Jan 0:4, body hostů: Kouřil Pavel 2:2, Kratochvíl Michal 1:3, Musil Jan 2:2, Kratochvíl David 1:3), MK Řeznovice D - TJ Sokol Tvarožná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Široký Pavel 3:1, Uhliar Libor 0:4, Stix Jiří 2:2, Striegler Tomáš 3:1, body hostů: Neužil Antonín 1:3, Kousal Pavel 2:2, Novotný Zdeněk 3:1, Kousal Michal 2:2), MK Řeznovice E - TJ Sokol Nové Bránice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Martin 0:4, Dohnal František 4:0, Frühauf Michael 3:1, Lehocký Vojtěch 2:2, body hostů: Zittner Jiří 2:2, Dvořák Květoslav 3:1, Schoř Karel 1:3, Indra Zdeněk 1:3),
8. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Nové Bránice A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Feith Erik 1:3, Minstr Jan 1:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3, WO 1:0, body hostů: Zittner Jiří 4:0, Dvořák Květoslav 4:0, Schoř Karel 1:2, Indra Zdeněk 2:2, WO 0:1), TJ Sokol Tvarožná A - MK Řeznovice E 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Neužil Antonín 1:2, Kousal Pavel 3:0, Krček Štěpán 0:3, Kousal Michal 1:1, WO 6:0, body hostů: Frühauf Michael 2:1, Lehocký Vojtěch 3:1, Lustig Adam 1:3, WO 0:6), TJ Sokol Radostice - MK Řeznovice D 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl Michal 0:4, Kouřil Pavel 1:2, Kratochvíl David 0:4, Musil Jan 1:3, WO 1:0, body hostů: Široký Pavel 4:0, Striegler Tomáš 4:0, Brzkovský Pavel 3:0, Stix Jiří 2:2, WO 0:1), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Rebešovice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupica Zdeněk 4:0, Kolegar Tomáš st. 3:1, Škarda Oldřich 0:3, Kukla Jan 3:1, WO 1:0, body hostů: Černý Libor 2:2, Vašulka Pavel 1:3, Sekanina Jiří 1:3, Matějka Josef 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Cemo Mokrá C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Herman Jaroslav 1:2, Trávníček Tomáš 3:0, Slezák Petr 2:1, Coufal Petr 3:1, WO 3:0, body hostů: Harašta Ludislav 0:4, Paták Bohuslav 1:2, Eliáš Stanislav 2:1, Vojtěch Miloslav 1:2, WO 0:3), TJ Lažánky B - Sokol Ořechov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Pavel 0:1, Steinhauser Filip 2:2, Steinhauser Petr 2:2, Chylková Urbánková Jitka 1:3, Steinhauser Jan 1:2, body hostů: Novák Ondřej 4:0, Vaněk Jan 3:1, Jouklová Pavlína 0:4, Vaněk Jaroslav 3:1),
9. kolo:
Sokol Ořechov A - Orel Ivančice B 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Friš Vojtěch 0:4, Vaněk Jaroslav 1:3, Vaněk Jan 1:3, Novák Ondřej 3:1, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 2:2, Minster Roman 2:2), TJ Cemo Mokrá C - TJ Lažánky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kvasnica Vítězslav 3:1, Vojtěch Miloslav 0:3, Eliáš Stanislav 2:2, Harašta Ludislav 2:2, Otych Roman st. 1:0, body hostů: Urbánek Pavel 3:1, Steinhauser Petr 2:2, Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 1:3), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Sokol Ostopovice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sedláček Josef 2:1, Sekanina Jiří 2:1, Matějka Josef 2:1, Černý Libor 3:1, WO 2:1, body hostů: Trávníček Tomáš 3:1, Coufal Petr 0:3, Slezák Petr 0:3, Herman Jaroslav 1:2, WO 1:2), MK Řeznovice D - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Široký Pavel 1:2, Stix Jiří 2:1, Tichý Jaroslav 1:2, Striegler Tomáš 4:0, WO 3:0, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Krupica Zdeněk 0:3, Kukla Jan 2:1, Škarda Oldřich 0:3, WO 0:3), MK Řeznovice E - TJ Sokol Radostice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dohnal František 3:1, Lustig Adam 1:2, Fučík Martin 3:0, Frühauf Michael 2:2, WO 0:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 1:3, Kouřil Pavel 2:2, Novotný Jan 2:2, Musil Jan 0:2, WO 2:0), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Tvarožná A 11:7 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zittner Jiří 2:2, Indra Zdeněk 2:2, Schoř Karel 3:1, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Kousal Pavel 2:2, Kousal Michal 1:3, Novotný Zdeněk 1:3, Krček Štěpán 1:3),
10. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Tvarožná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3, body hostů: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 3:1, Kousal Michal 2:2, Krček Štěpán 1:3), TJ Sokol Radostice - TJ Sokol Nové Bránice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Kratochvíl Michal 1:3, Kratochvíl David 0:4, Musil Jan 0:4, body hostů: Zittner Jiří 3:1, Dvořák Květoslav 3:1, Indra Zdeněk 3:1, Schoř Karel 3:1), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - MK Řeznovice E 8:10 (čtyřhry 1:0, body domácích: Krupica Zdeněk 1:3, Kolegar Tomáš st. 4:0, Škarda Oldřich 1:3, Kukla Jan 1:3, WO 0:1, body hostů: Lustig Adam 2:2, Fučík Martin 1:3, Dohnal František 3:1, Lehocký Vojtěch 3:1, WO 1:0), TJ Sokol Ostopovice A - MK Řeznovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chvátal Petr 2:2, Trávníček Tomáš 2:1, Patočka Jiří 2:1, Coufal Petr 2:2, WO 1:1, body hostů: Široký Pavel 0:4, Striegler Tomáš 3:1, Brzkovský Pavel 3:0, Tichý Jaroslav 0:3, WO 1:1), TJ Lažánky B - TJ Sokol Rebešovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Pavel 2:2, Nečas Robert 1:2, Steinhauser Petr 2:1, Steinhauser Filip 0:4, WO 2:0, body hostů: Sekanina Jiří 2:2, Černý Libor 1:3, Sedláček Josef 3:0, Matějka Josef 3:0, WO 0:2), Sokol Ořechov A - TJ Cemo Mokrá C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 1:3, Němec Petr 0:4, Vaněk Jan 2:2, Novák Ondřej 4:0, body hostů: Otych Roman st. 2:2, Eliáš Stanislav 3:1, Harašta Ludislav 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2),
11. kolo:
TJ Cemo Mokrá C - Orel Ivančice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojtěch Miloslav 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 0:3, Harašta Ludislav 2:2, WO 0:1, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Chytka Tomáš 2:2, Minster Roman 3:1, Dedek Daniel 0:2, Minstr Jan 0:1, WO 1:0), TJ Sokol Rebešovice C - Sokol Ořechov A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Jiří 2:2, Vašulka Pavel 2:2, Matějka Josef 2:2, Sedláček Josef 3:1, body hostů: Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jan 3:1, Jouklová Pavlína 0:4, Vaněk Jaroslav 1:3), MK Řeznovice D - TJ Lažánky B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stix Jiří 2:2, Široký Pavel 2:2, Uhliar Libor 2:2, Tichý Jaroslav 2:2, body hostů: Steinhauser Petr 3:1, Urbánek Pavel 3:1, Nečas Robert 2:2, Špaček Petr 0:4), MK Řeznovice E - TJ Sokol Ostopovice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fučík Martin 1:3, Lehocký Vojtěch 1:2, Dohnal František 4:0, Mrkvička Adam 0:4, WO 1:0, body hostů: Trávníček Tomáš 3:1, Metelka Jan 1:3, Coufal Petr 2:1, Herman Jaroslav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zittner Jiří 4:0, Dvořák Květoslav 4:0, Indra Zdeněk 4:0, Eleder Jan 3:1, body hostů: Škarda Oldřich 1:3, Pirožek David 0:4, Zabloudil Adam 0:4, Pirožek Tomáš 0:4), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Sokol Radostice 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 4:0, Kousal Pavel 3:1, Krček Štěpán 3:1, Kousal Michal 3:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Kratochvíl David 0:4, Kouřil Pavel 1:3, Musil Jan 0:4),
12. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Radostice 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Feith Marek 4:0, Minster Roman 4:0, Zeke Lukáš 0:4, Chytka Tomáš 4:0, body hostů: Musil Jan 1:3, Kratochvíl Michal 1:3, Kratochvíl David 1:3, Kouřil Pavel 1:3), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kousal Pavel 2:0, Krček Štěpán 3:1, Kousal Michal 4:0, Neužil Antonín 1:0, WO 5:0, body hostů: Kukla Jan 1:2, Krupica Zdeněk 0:2, Škarda Oldřich 0:4, Pirožek David 0:2, WO 0:5), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Ostopovice A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Indra Zdeněk 3:1, Daniel Petr 0:4, Schoř Karel 0:4, Zittner Jiří 3:1, body hostů: Trávníček Tomáš 2:2, Patočka Jiří 3:1, Coufal Petr 2:2, Metelka Jan 3:1), MK Řeznovice E - TJ Lažánky B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Lustig Adam 4:0, Makovický Petr 0:3, Lehocký Vojtěch 3:0, Dohnal František 3:1, WO 1:1, body hostů: Steinhauser Filip 1:3, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 0:3, Urbánek Pavel 2:1, WO 1:1), Sokol Ořechov A - MK Řeznovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Friš Vojtěch 1:3, Jouklová Pavlína 0:2, Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jan 2:2, Vaněk Jaroslav 1:1, body hostů: Striegler Tomáš 4:0, Staněk Milan 3:1, Stix Jiří 2:2, Tichý Jaroslav 0:4), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Rebešovice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otych Roman st. 1:3, Kvasnica Vítězslav 0:3, Eliáš Stanislav 2:1, Harašta Ludislav 0:4, WO 0:2, body hostů: Matějka Josef 3:1, Černý Libor 3:1, Vašulka Pavel 3:0, Sekanina Jiří 2:1, WO 2:0),
13. kolo:
TJ Sokol Rebešovice C - Orel Ivančice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Libor 0:4, Sekanina Jiří 3:1, Vašulka Pavel 2:2, Sedláček Josef 3:1, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 1:3, Minster Roman 1:3), TJ Cemo Mokrá C - MK Řeznovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Otych Roman st. 1:2, Kvasnica Vítězslav 1:2, Eliáš Stanislav 1:2, Harašta Ludislav 0:2, Paták Bohuslav 0:2, WO 3:0, body hostů: Striegler Tomáš 2:2, Široký Pavel 3:0, Staněk Milan 2:1, Stix Jiří 3:0, WO 0:3), Sokol Ořechov A - MK Řeznovice E 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jaroslav 3:1, Friš Vojtěch 1:2, Novák Ondřej 2:0, Vaněk Jan 3:0, WO 4:0, body hostů: Makovický Petr 1:1, Lehocký Vojtěch 1:3, Fučík Martin 0:3, Lustig Adam 1:2, WO 0:4), TJ Lažánky B - TJ Sokol Nové Bránice A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinhauser Petr 0:4, Urbánek Pavel 2:2, Nečas Robert 0:4, Steinhauser Filip 2:1, WO 1:0, body hostů: Zittner Jiří 3:0, Indra Zdeněk 3:1, Schoř Karel 2:2, Dvořák Květoslav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Sokol Tvarožná A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Slezák Petr 1:3, Sekanina Lubomír 0:2, Patočka Jiří 2:1, Coufal Petr 3:1, Michalek Antonín 0:2, WO 0:1, body hostů: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 2:1, WO 1:0), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Radostice 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škarda Oldřich 0:4, Kolegar Tomáš st. 1:1, Kukla Jan 2:2, Krupica Zdeněk 1:3, WO 0:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Kratochvíl Michal 2:2, Musil Jan 3:0, Kratochvíl David 1:2, WO 2:0),
14. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 4:0, Chytka Tomáš 3:1, Minster Roman 4:0, body hostů: Kukla Jan 1:3, Krupica Zdeněk 0:4, Škarda Oldřich 0:4, Kijac Zdeněk 0:4), TJ Sokol Radostice - TJ Sokol Ostopovice A 2:15 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kratochvíl Tomáš 1:3, Kratochvíl Michal 0:3, Kratochvíl David 1:3, WO 0:5, body hostů: Trávníček Tomáš 2:1, Herman Jaroslav 2:1, Patočka Jiří 2:0, Coufal Petr 3:0, WO 5:0), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Lažánky B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 2:2, body hostů: Steinhauser Petr 2:2, Urbánek Pavel 2:2, Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 0:4), TJ Sokol Nové Bránice A - Sokol Ořechov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzáň Jaroslav 0:4, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 4:0, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Vaněk Jaroslav 2:2, Friš Vojtěch 1:3, Němec Petr 1:3, Šmíd Bronislav 1:3), MK Řeznovice E - TJ Cemo Mokrá C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Petržilka Karel 0:4, Frühauf Michael 4:0, Lustig Adam 4:0, Dohnal František 4:0, body hostů: Otych Roman st. 1:3, Vojtěch Miloslav 1:3, Eliáš Stanislav 1:3, Kvasnica Vítězslav 1:3), MK Řeznovice D - TJ Sokol Rebešovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Stix Jiří 2:2, Staněk Milan 1:3, Striegler Tomáš 2:2, Široký Pavel 1:3, body hostů: Sekanina Jiří 2:2, Vašulka Pavel 2:2, Černý Libor 3:1, Sedláček Josef 3:1),
15. kolo:
MK Řeznovice D - Orel Ivančice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Staněk Milan 1:3, Tichý Jaroslav 1:3, Brzkovský Pavel 3:1, Stix Jiří 2:2, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 0:4, Minster Roman 2:2), TJ Sokol Rebešovice C - MK Řeznovice E 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Matějka Josef 2:2, Vašulka Pavel 1:3, Sedláček Josef 2:2, Černý Libor 2:2, body hostů: Lustig Adam 3:1, Frühauf Michael 4:0, Mrkvička Adam 1:3, Fučík Martin 1:3), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Nové Bránice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harašta Ludislav 1:1, Vojtěch Miloslav 2:2, Eliáš Stanislav 1:3, Otych Roman st. 2:2, Kvasnica Vítězslav 1:1, body hostů: Dvořák Květoslav 3:1, Indra Zdeněk 3:1, Schoř Karel 3:1, Čermák Vitězslav 0:4), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Tvarožná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Friš Vojtěch 3:1, Novák Ondřej 1:2, Vaněk Jan 2:1, WO 2:0, body hostů: Neužil Antonín 0:2, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 1:3, WO 0:2), TJ Lažánky B - TJ Sokol Radostice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Urbánek Pavel 4:0, Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 1:3, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Musil Jan 3:1, Kratochvíl Michal 2:2, Kratochvíl David 0:4), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vitovský Radek 1:3, Slezák Petr 2:2, Coufal Petr 3:1, Trávníček Tomáš 2:2, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Krupica Zdeněk 2:2, Kukla Jan 2:2, Škarda Oldřich 1:3),
16. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Sokol Ostopovice A 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chytka Tomáš 4:0, Minster Roman 4:0, Minstr Jan 4:0, Klíma Miloš 4:0, body hostů: Trávníček Tomáš 0:4, Coufal Petr 0:4, Šuman David 0:4, Zbíral Oldřich 0:4), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Lažánky B 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kijac Zdeněk 0:4, Kolegar Tomáš st. 1:1, Škarda Oldřich 0:4, Kukla Jan 1:3, WO 0:2, body hostů: Steinhauser Filip 4:0, Nečas Robert 2:2, Steinhauser Petr 3:0, Urbánek Pavel 3:0, WO 2:0), TJ Sokol Radostice - Sokol Ořechov A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kratochvíl David 1:3, Kratochvíl Michal 3:1, Kouřil Pavel 0:4, Musil Jan 3:1, body hostů: Vaněk Jan 3:1, Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jaroslav 2:2, Jouklová Pavlína 1:3), TJ Sokol Tvarožná A - TJ Cemo Mokrá C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 2:1, Krček Štěpán 1:2, Kousal Michal 3:1, WO 2:0, body hostů: Otych Roman st. 3:1, Paták Bohuslav 1:3, Vojtěch Miloslav 0:3, Kvasnica Vítězslav 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Rebešovice C 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dvořák Květoslav 3:0, Schoř Karel 3:0, Daniel Petr 1:2, Zerzáň Jaroslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Vašulka Pavel 1:3, Černý Libor 2:2, Sekanina Jiří 2:2, WO 0:5), MK Řeznovice E - MK Řeznovice D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dohnal František 1:3, Lustig Adam 3:1, Lehocký Vojtěch 2:2, Frühauf Michael 3:1, body hostů: Stix Jiří 1:3, Striegler Tomáš 3:1, Široký Pavel 1:3, Uhliar Libor 2:2),
17. kolo:
MK Řeznovice E - Orel Ivančice B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dohnal František 2:2, Fučík Martin 1:3, Frühauf Michael 3:0, Lustig Adam 4:0, WO 0:1, body hostů: Klíma Miloš 2:2, Minstr Jan 1:3, Minster Roman 1:3, Chytka Tomáš 1:2, WO 1:0), MK Řeznovice D - TJ Sokol Nové Bránice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Široký Pavel 2:2, Stix Jiří 2:2, Striegler Tomáš 4:0, Staněk Milan 1:3, body hostů: Dvořák Květoslav 2:2, Indra Zdeněk 2:2, Schoř Karel 3:1, Eleder Jan 0:4), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Sokol Tvarožná A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Libor 0:2, Sekanina Jiří 1:3, Matějka Josef 3:1, Sedláček Josef 3:1, Vašulka Pavel 1:1, body hostů: Kousal Pavel 2:2, Forman Tomáš 0:4, Kousal Michal 3:1, Krček Štěpán 3:1), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Radostice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojtěch Miloslav 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 1:3, Harašta Ludislav 3:1, body hostů: Kratochvíl Tomáš 4:0, Kratochvíl Michal 1:3, Musil Jan 3:1, Kratochvíl David 0:4), Sokol Ořechov A - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Jouklová Pavlína 0:4, Friš Vojtěch 2:2, Novák Ondřej 4:0, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Kukla Jan 2:2, Krupica Zdeněk 2:2, Škarda Oldřich 1:3), TJ Lažánky B - TJ Sokol Ostopovice A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Filip 2:2, Urbánek Pavel 1:3, Nečas Robert 0:3, Steinhauser Petr 2:2, WO 1:0, body hostů: Trávníček Tomáš 4:0, Herman Jaroslav 2:2, Coufal Petr 4:0, Slezák Petr 0:3, WO 0:1),
18. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Lažánky B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 2:0, Minstr Jan 2:0, Chytka Tomáš 3:0, Minster Roman 2:1, WO 6:0, body hostů: Steinhauser Filip 0:3, Nečas Robert 1:2, Steinhauser Petr 0:2, Urbánek Pavel 0:2, WO 0:6), TJ Sokol Ostopovice A - Sokol Ořechov A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Metelka Jan 2:1, Trávníček Tomáš 1:2, Patočka Jiří 3:0, Coufal Petr 2:2, WO 3:0, body hostů: Vaněk Jan 3:1, Novák Ondřej 2:1, Vaněk Jaroslav 0:3, Friš Vojtěch 0:3, WO 0:3), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Cemo Mokrá C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skála Marek 1:3, Kolegar Tomáš st. 3:0, Krupica Zdeněk 0:3, Kukla Jan 0:4, Škarda Oldřich 0:1, WO 1:0, body hostů: Otych Roman st. 2:2, Kvasnica Vítězslav 3:1, Harašta Ludislav 3:0, Eliáš Stanislav 3:1, WO 0:1), TJ Sokol Radostice - TJ Sokol Rebešovice C 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kratochvíl Tomáš 3:1, Kratochvíl Michal 0:4, Kratochvíl David 1:3, Musil Jan 2:2, body hostů: Matějka Josef 2:2, Černý Libor 1:3, Vašulka Pavel 3:1, Sedláček Josef 4:0), TJ Sokol Tvarožná A - MK Řeznovice D 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 1:3, Kousal Pavel 4:0, Krček Štěpán 2:2, Kousal Michal 2:2, body hostů: Striegler Tomáš 3:1, Staněk Milan 0:4, Široký Pavel 2:2, Stix Jiří 2:2), TJ Sokol Nové Bránice A - MK Řeznovice E 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Čermák Vitězslav 0:3, Daniel Petr 1:2, Eleder Jan 0:3, Schoř Karel 0:4, WO 2:1, body hostů: Dohnal František 4:0, Fučík Martin 2:1, Frühauf Michael 3:0, Lustig Adam 3:0, WO 1:2),
19. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice A - Orel Ivančice B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zerzáň Jaroslav 2:2, Schoř Karel 2:2, Indra Zdeněk 2:2, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Minstr Jan 3:1, Chytka Tomáš 2:2, Minster Roman 1:3, Schlosser Jiří 0:4), MK Řeznovice E - TJ Sokol Tvarožná A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Lustig Adam 3:1, Dohnal František 3:1, Frühauf Michael 3:0, Fučík Martin 1:3, WO 0:1, body hostů: Neužil Antonín 1:3, Kousal Pavel 2:2, Krček Štěpán 0:4, Kousal Michal 2:1, WO 1:0), MK Řeznovice D - TJ Sokol Radostice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pavliš Josef 1:3, Staněk Milan 1:3, Uhliar Libor 3:1, Široký Pavel 2:2, body hostů: Kratochvíl Tomáš 2:2, Kratochvíl Michal 2:2, Musil Jan 3:1, Kouřil Pavel 2:2), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Černý Libor 1:3, Sekanina Jiří 3:1, Sedláček Josef 1:1, Matějka Josef 2:2, Vašulka Pavel 0:2, body hostů: Kolegar Tomáš st. 3:1, Kukla Jan 3:1, Skála Marek 2:2, Škarda Oldřich 1:3), TJ Cemo Mokrá C - TJ Sokol Ostopovice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Harašta Ludislav 1:1, Vojtěch Miloslav 1:2, Eliáš Stanislav 2:1, Otych Roman st. 3:1, Kvasnica Vítězslav 2:0, WO 0:2, body hostů: Metelka Jan 2:2, Veselý Šimon 0:4, Trávníček Tomáš 0:3, Coufal Petr 3:0, WO 2:0), Sokol Ořechov A - TJ Lažánky B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Šmíd Bronislav 0:4, Novák Ondřej 3:1, Vaněk Jan 3:1, body hostů: Steinhauser Filip 4:0, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 1:3, Urbánek Pavel 2:2),
20. kolo:
Orel Ivančice B - Sokol Ořechov A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Miloš 3:1, Minstr Jan 4:0, Chytka Tomáš 2:1, Minster Roman 2:1, WO 2:0, body hostů: Novák Ondřej 0:3, Vaněk Jaroslav 2:2, Šmíd Bronislav 1:3, Vaněk Jan 0:3, WO 0:2), TJ Lažánky B - TJ Cemo Mokrá C 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Urbánek Pavel 1:3, Nečas Robert 2:2, Steinhauser Filip 3:1, Steinhauser Petr 1:3, body hostů: Harašta Ludislav 1:3, Otych Roman st. 3:1, Kvasnica Vítězslav 3:1, Eliáš Stanislav 2:2), TJ Sokol Ostopovice A - TJ Sokol Rebešovice C 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Trávníček Tomáš 3:1, Zbíral Oldřich 1:3, Coufal Petr 3:1, Růžička Jiří 1:3, body hostů: Černý Libor 3:1, Sekanina Jiří 3:1, Matějka Josef 2:2, Šenkýř Jan 0:4), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - MK Řeznovice D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Škarda Oldřich 0:4, Kolegar Tomáš st. 2:2, Kukla Jan 2:1, Krupica Zdeněk 1:3, WO 1:0, body hostů: Široký Pavel 2:2, Staněk Milan 1:3, Striegler Tomáš 4:0, Stix Jiří 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Radostice - MK Řeznovice E 0:18wo, TJ Sokol Tvarožná A - TJ Sokol Nové Bránice A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kousal Pavel 1:3, Neužil Antonín 1:3, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 4:0, body hostů: Dvořák Květoslav 3:1, Schoř Karel 3:1, Indra Zdeněk 2:2, Zerzáň Jaroslav 1:3),
21. kolo:
TJ Sokol Tvarožná A - Orel Ivančice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Neužil Antonín 2:2, Kousal Pavel 2:2, Krček Štěpán 1:3, Kousal Michal 2:2, body hostů: Klíma Miloš 4:0, Minstr Jan 2:2, Chytka Tomáš 0:4, Feith Marek 3:1), TJ Sokol Nové Bránice A - TJ Sokol Radostice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 0:4, Zerzáň Jaroslav 1:3, Schoř Karel 3:1, Dvořák Květoslav 4:0, body hostů: Kratochvíl Tomáš 3:1, Kratochvíl Michal 2:2, Musil Jan 2:2, Kratochvíl David 1:3), MK Řeznovice E - TJ Jiskra Hrušovany u Brna A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Růžičková Daniela 3:1, Švéda Bořivoj ml. 2:2, Fučík Martin 1:3, Lustig Adam 3:1, body hostů: Kolegar Tomáš st. 4:0, Kukla Jan 2:2, Krupica Zdeněk 1:3, Škarda Oldřich 0:4), MK Řeznovice D - TJ Sokol Ostopovice A 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Stix Jiří 1:1, Staněk Milan 0:2, Brzkovský Pavel 3:0, Striegler Tomáš 3:0, WO 6:0, body hostů: Metelka Jan 2:2, Coufal Petr 1:3, Patočka Jiří 0:2, WO 0:6), TJ Sokol Rebešovice C - TJ Lažánky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Jiří 3:1, Šenkýř Jan 1:3, Matějka Josef 3:1, Vašulka Pavel 3:1, body hostů: Urbánek Pavel 2:2, Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 2:2, Špaček Petr 0:4), TJ Cemo Mokrá C - Sokol Ořechov A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otych Roman st. 2:2, Kvasnica Vítězslav 2:2, Eliáš Stanislav 1:2, Harašta Ludislav 1:3, WO 0:1, body hostů: Novák Ondřej 4:0, Vaněk Jan 4:0, Šmíd Bronislav 0:4, Vaněk Jaroslav 1:2, WO 1:0),
22. kolo:
Orel Ivančice B - TJ Cemo Mokrá C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Klíma Miloš 3:0, Minstr Jan 3:0, Chytka Tomáš 2:1, Minster Roman 2:1, WO 4:0, body hostů: Harašta Ludislav 0:4, Vojtěch Miloslav 0:2, Kvasnica Vítězslav 2:1, Eliáš Stanislav 0:3, WO 0:4), Sokol Ořechov A - TJ Sokol Rebešovice C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Jaroslav 2:2, Šmíd Bronislav 1:3, Novák Ondřej 4:0, Friš Vojtěch 2:2, body hostů: Sekanina Jiří 3:1, Vašulka Pavel 2:2, Černý Libor 2:2, Cypris Vlastimil 0:4), TJ Lažánky B - MK Řeznovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Filip 2:2, Nečas Robert 1:3, Steinhauser Petr 2:2, Urbánek Pavel 3:1, body hostů: Striegler Tomáš 4:0, Staněk Milan 2:2, Široký Pavel 2:2, Stix Jiří 0:4), TJ Sokol Ostopovice A - MK Řeznovice E 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Herman Jaroslav 0:2, Veselý Šimon 0:2, Coufal Petr 3:0, Trávníček Tomáš 3:0, WO 7:0, body hostů: Makovický Petr 2:2, Fučík Martin 2:2, Švéda Bořivoj ml. 0:2, WO 0:7), TJ Jiskra Hrušovany u Brna A - TJ Sokol Nové Bránice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krupica Zdeněk 0:2, Kolegar Tomáš st. 4:0, Skála Marek 3:1, Kukla Jan 2:2, Škarda Oldřich 0:2, body hostů: Dvořák Květoslav 2:2, Schoř Karel 1:3, Indra Zdeněk 3:1, Zerzáň Jaroslav 1:3), TJ Sokol Radostice - TJ Sokol Tvarožná A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kouřil Pavel 1:3, Kratochvíl Michal 1:3, Kratochvíl David 0:4, Musil Jan 2:2, body hostů: Neužil Antonín 3:1, Kousal Pavel 4:0, Kousal Michal 3:1, Krček Štěpán 2:2),
Okresní přebor 2.třídy
1. kolo:
TJ Sokol Rebešovice D - Sokol Kuřim A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 2:2, Klíma Jiří 0:3, Černý Libor 3:1, WO 1:0, body hostů: Kočka Miroslav 1:3, Hrádek Kamil 3:1, Bílek Jan 2:2, Šafář Bohuslav 0:3, WO 0:1), TJ Družstevník Kratochvilka A - Sokol Kuřim B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 1:3, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 4:0, body hostů: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 1:3, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 1:3), TJ Sokol Nové Bránice B - Moravské Knínice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 0:4, Svoboda Ondřej 1:2, Eleder Jan 1:3, Kulíšek Jan 0:2, Kašparovský Pavel 1:1, WO 1:0, body hostů: Veselovský Vlastimil 3:1, Koláček Ivan 2:2, Němec Jaromír 3:0, Gabryš Milan 4:0, WO 0:1), TJ Oslavany A - TJ Sokol Ostopovice B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pirochta Pavel 2:2, Studený Lubomír 0:4, Koudelka Stanislav 4:0, Šimerle Miloš 1:3, body hostů: Sekanina Lubomír 3:1, Slezák Petr 2:2, Michalek Antonín 2:2, Chvátal Petr 2:2), TJ Sokol Tvarožná B - TTC Sokol Střelice 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčková Dana 1:3, Procházka Jiří 0:4, Mazel Milan 1:3, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Zátrapa Petr 2:2, Bukáček Ivo 3:1, Fišer Vojtěch 3:1, Horký Lukáš 2:2), MK Řeznovice F - MK Řeznovice G 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nunvář Jaroslav 2:2, Staněk Milan 2:2, Pavliš Josef 1:3, Uhliar Libor 2:2, body hostů: Halačka Milan 4:0, Makovický Petr 2:2, Makovický Tomáš 0:4, Makovický Michal 3:1),
2. kolo:
Sokol Kuřim A - MK Řeznovice G 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 0:4, Hrádek Kamil 4:0, Morawski Radoslaw 1:3, Bílek Jan 1:3, body hostů: Makovický Michal 2:2, Továrek Jiří 2:2, Brzkovský Pavel 3:1, Halačka Milan 3:1), TTC Sokol Střelice - MK Řeznovice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Lukáš 1:3, Fišer Vojtěch 2:2, Bukáček Ivo 2:2, Zátrapa Petr 2:2, body hostů: Staněk Milan 3:1, Nunvář Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 2:2, Pavliš Josef 2:2), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Sokol Tvarožná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vitovský Radek 2:0, Chvátal Petr 3:1, Slezák Petr 2:1, Sekanina Lubomír 3:1, Michalek Antonín 0:2, WO 0:1, body hostů: Krčková Dana 0:4, Mazel Milan 2:2, Novotný Zdeněk 2:2, Procházka Jiří 1:2, WO 1:0), Moravské Knínice A - TJ Oslavany A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselovský Vlastimil 0:4, Němec Jaromír 2:2, Gabryš Milan 3:0, Koláček Ivan 1:3, WO 1:0, body hostů: Šimerle Miloš 2:2, Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 3:0, WO 0:1), Sokol Kuřim B - TJ Sokol Nové Bránice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlezinger Aleš 2:2, Foltýn Jiří 4:0, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 3:1, body hostů: Chalupa Svatoslav 2:2, Kulíšek Jan 1:3, Svoboda Ondřej 1:3, Kašparovský Pavel 1:3), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Družstevník Kratochvilka A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbacký Pavel 3:1, Němec Stanislav 2:1, Klíma Jiří 0:4, Šenkýř Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 2:2, Vaverka Viktor 2:1, Vaverka Vojtěch 4:0, WO 1:0),
3. kolo:
TJ Družstevník Kratochvilka A - Sokol Kuřim A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Josef 0:4, Duda Robert 2:2, Vaverka Vojtěch 3:1, Hamříková Eva 2:2, body hostů: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 4:0, Morawski Radoslaw 1:3, Šafář Bohuslav 1:3), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Sokol Rebešovice D 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašparovský Pavel 1:2, Procházka Petr 1:2, Svoboda Ondřej 1:2, Čermák Vitězslav 0:4, WO 3:0, body hostů: Vrbacký Pavel 4:0, Černý Libor 2:1, Němec Stanislav 1:0, Šenkýř Jan 2:1, Klíma Jiří 1:1, WO 0:3), TJ Oslavany A - Sokol Kuřim B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studený Lubomír 3:1, Pirochta Pavel 3:0, Koudelka Stanislav 2:1, Šimerle Miloš 3:1, WO 0:2, body hostů: Foltýn Jiří 3:1, Šlezinger Aleš 0:4, Hýsek Jaroslav 0:3, Štefl Vladimír 0:3, WO 2:0), TJ Sokol Tvarožná B - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Milan 1:3, Krčková Dana 0:4, Procházka Jiří 3:1, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Vojanec Libor 2:2, Veselovský Vlastimil 1:3, Koláček Ivan 2:2, Gabryš Milan 3:1), MK Řeznovice F - TJ Sokol Ostopovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nunvář Jaroslav 3:1, Lustig Adam 3:1, Uhliar Libor 1:2, Petržilka Karel 0:4, WO 1:0, body hostů: Chvátal Petr 4:0, Sekanina Lubomír 2:2, Vitovský Radek 1:3, Zelený Michal 1:2, WO 0:1), MK Řeznovice G - TTC Sokol Střelice 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Makovický Michal 2:1, Továrek Jiří 2:1, Makovický Petr 2:1, Halačka Milan 2:1, WO 5:0, body hostů: Bukáček Ivo 2:2, Zátrapa Petr 1:3, Horký Lukáš 1:3, WO 0:5),
4. kolo:
Sokol Kuřim A - TTC Sokol Střelice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 3:0, Bílek Jan 1:2, Morawski Radoslaw 3:1, WO 1:1, body hostů: Bukáček Ivo 1:3, Zátrapa Petr 1:3, Fišer Vojtěch 1:2, Horký Lukáš 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Ostopovice B - MK Řeznovice G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Sekanina Lubomír 3:1, Michalek Antonín 1:1, Chvátal Petr 3:1, Slezák Petr 3:0, WO 0:3, body hostů: Halačka Milan 1:2, Továrek Jiří 1:3, Makovický Petr 0:3, Brzkovský Pavel 1:2, WO 3:0), Moravské Knínice A - MK Řeznovice F 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gabryš Milan 4:0, Koláček Ivan 1:3, Veselovský Vlastimil 3:1, Němec Jaromír 2:2, body hostů: Pavliš Josef 2:2, Uhliar Libor 3:1, Petržilka Karel 0:4, Tichý Jaroslav 1:3), Sokol Kuřim B - TJ Sokol Tvarožná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlezinger Aleš 1:3, Valenta Ondřej 2:2, Štefl Vladimír 4:0, Hýsek Jaroslav 1:3, body hostů: Krčková Dana 0:4, Mazel Milan 3:1, Novotný Zdeněk 3:1, Malý Václav 2:2), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Oslavany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 2:2, Klíma Jiří 0:3, Černý Libor 1:3, WO 1:0, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Pirochta Pavel 2:2, Skrutek Jakub 1:3, Koudelka Stanislav 2:1, WO 0:1), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Sokol Nové Bránice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Vojtěch 4:0, Vaverka Viktor 3:0, Duda Robert 4:0, Vaverka Josef 4:0, WO 0:1, body hostů: Svoboda Ondřej 0:4, Kulíšek Jan 0:4, Kašparovský Pavel 0:3, Čermák Vitězslav 0:4, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Sokol Nové Bránice B - Sokol Kuřim A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Petr 2:1, Daniel Petr 2:2, Eleder Jan 1:2, Čermák Vitězslav 0:4, WO 2:0, body hostů: Morawski Radoslaw 3:1, Hrádek Kamil 3:0, Krebs Pavel 1:3, Šafář Bohuslav 2:1, WO 0:2), TJ Oslavany A - TJ Družstevník Kratochvilka A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studený Lubomír 2:1, Pirochta Pavel 2:0, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 3:0, WO 1:4, body hostů: Vaverka Viktor 1:2, Vaverka Josef 0:3, Duda Robert 0:3, Vaverka Vojtěch 0:2, WO 4:1), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Sokol Rebešovice D 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krčková Dana 1:3, Mazel Milan 1:2, Procházka Jiří 0:1, Novotný Zdeněk 4:0, Malý Václav 1:2, WO 1:0, body hostů: Černý Libor 3:1, Vrbacký Pavel 3:1, Němec Stanislav 2:1, Hrdý Petr st. 0:4, WO 0:1), MK Řeznovice F - Sokol Kuřim B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nunvář Jaroslav 4:0, Dohnal František 4:0, Uhliar Libor 2:1, Pavliš Josef 0:4, WO 1:0, body hostů: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 1:3, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 1:2, WO 0:1), MK Řeznovice G - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovický Michal 3:1, Továrek Jiří 0:4, Brzkovský Pavel 3:1, Halačka Milan 3:1, body hostů: Vojanec Libor 1:3, Veselovský Vlastimil 1:3, Koláček Ivan 1:3, Gabryš Milan 4:0), TTC Sokol Střelice - TJ Sokol Ostopovice B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Horký Lukáš 1:3, Bukáček Ivo 2:2, Fišer Vojtěch 2:2, Zátrapa Petr 1:3, body hostů: Chvátal Petr 3:1, Slezák Petr 2:2, Vitovský Radek 4:0, Sekanina Lubomír 1:2, Michalek Antonín 0:1),
6. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Sokol Ostopovice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 4:0, Šafář Bohuslav 2:2, Morawski Radoslaw 2:2, body hostů: Vitovský Radek 3:1, Šuman David 0:4, Veselý Šimon 0:4, Michalek Antonín 2:2), Moravské Knínice A - TTC Sokol Střelice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Veselovský Vlastimil 2:2, Gabryš Milan 3:1, Němec Jaromír 1:2, Koláček Ivan 3:1, WO 0:1, body hostů: Zátrapa Petr 2:2, Horký Lukáš 2:2, Fišer Vojtěch 2:2, Bukáček Ivo 0:3, WO 1:0), Sokol Kuřim B - MK Řeznovice G 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Šlezinger Aleš 1:3, Štefl Vladimír 3:1, Hýsek Jaroslav 2:1, WO 0:6, body hostů: Makovický Michal 2:1, Makovický Petr 1:2, Továrek Jiří 0:3, Halačka Milan 2:0, WO 6:0), TJ Sokol Rebešovice D - MK Řeznovice F 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 2:0, Klíma Jiří 0:3, Černý Libor 3:0, WO 0:4, body hostů: Nunvář Jaroslav 1:2, Tichý Jaroslav 1:3, Pavliš Josef 1:2, Uhliar Libor 0:2, WO 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Sokol Tvarožná B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vaverka Vojtěch 2:2, Duda Robert 1:3, Vaverka Viktor 2:1, Vaverka Josef 1:1, 0:2, WO 0:1, body hostů: Malý Václav 1:3, Mazel Milan 3:1, Novotný Zdeněk 4:0, Krčková Dana 1:2, WO 1:0), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Oslavany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kašparovský Pavel 1:3, Kulíšek Jan 0:4, Čermák Vitězslav 1:2, Svoboda Ondřej 3:1, WO 1:0, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 3:0, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Oslavany A - Sokol Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 2:2, Koudelka Stanislav 3:1, Šimerle Miloš 2:2, body hostů: Kočka Miroslav 1:3, Hrádek Kamil 3:1, Morawski Radoslaw 2:2, Bílek Jan 2:2), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Sokol Nové Bránice B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčková Dana 3:1, Malý Václav 4:0, Mazel Milan 3:1, Novotný Zdeněk 3:1, body hostů: Kašparovský Pavel 2:2, Kulíšek Jan 0:4, Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 0:4), TJ Družstevník Kratochvilka A - MK Řeznovice F 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Duda Robert 0:4, Vaverka Josef 2:2, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 3:1, body hostů: Nunvář Jaroslav 1:3, Pavliš Josef 1:3, Tichý Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 3:1), MK Řeznovice G - TJ Sokol Rebešovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovický Michal 1:3, Brzkovský Pavel 4:0, Halačka Milan 1:3, Makovický Petr 0:2, Továrek Jiří 1:1, body hostů: Němec Stanislav 3:1, Klíma Jiří 0:1, Vrbacký Pavel 3:1, Černý Libor 3:1, Hrdý Petr st. 0:3), TTC Sokol Střelice - Sokol Kuřim B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zátrapa Petr 2:2, Horký Lukáš 3:1, Fišer Vojtěch 3:1, Bukáček Ivo 2:2, body hostů: Šlezinger Aleš 1:3, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 1:3, Foltýn Jiří 2:2), TJ Sokol Ostopovice B - Moravské Knínice A 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zelený Michal 2:2, Chvátal Petr 3:1, Vitovský Radek 3:1, Slezák Petr 3:1, body hostů: Gabryš Milan 4:0, Koláček Ivan 0:4, Veselovský Vlastimil 1:3, Toldy Jozef 0:4),
8. kolo:
Sokol Kuřim A - Moravské Knínice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Morawski Radoslaw 2:1, Hrádek Kamil 3:1, Šafář Bohuslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Vojanec Libor 0:3, Veselovský Vlastimil 1:3, Němec Jaromír 1:2, Gabryš Milan 4:0, Toldy Jozef 0:1, WO 1:0), Sokol Kuřim B - TJ Sokol Ostopovice B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šlezinger Aleš 2:2, Valenta Ondřej 1:3, Štefl Vladimír 1:3, Hýsek Jaroslav 2:2, body hostů: Vitovský Radek 3:1, Slezák Petr 4:0, Sekanina Lubomír 2:2, Michalek Antonín 1:3), TJ Sokol Rebešovice D - TTC Sokol Střelice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 0:3, Klíma Jiří 0:3, Černý Libor 4:0, WO 0:2, body hostů: Zátrapa Petr 2:2, Horký Lukáš 2:2, Bukáček Ivo 1:2, Fišer Vojtěch 1:2, WO 2:0), TJ Družstevník Kratochvilka A - MK Řeznovice G 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaverka Vojtěch 4:0, Vaverka Josef 2:2, Vaverka Viktor 4:0, Duda Robert 2:2, body hostů: Brzkovský Pavel 2:2, Halačka Milan 2:2, Makovický Petr 0:4, Továrek Jiří 0:4), TJ Sokol Nové Bránice B - MK Řeznovice F 5:13 (čtyřhry 0:1, body domácích: Svoboda Ondřej 0:3, Daniel Petr 0:3, Čermák Vitězslav 0:3, Kulíšek Jan 0:1, Procházka Petr 0:2, WO 5:0, body hostů: Pavliš Josef 4:0, Dohnal František 4:0, Nunvář Jaroslav 4:0, WO 0:5), TJ Oslavany A - TJ Sokol Tvarožná B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Studený Lubomír 2:2, Pirochta Pavel 2:2, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 4:0, WO 0:1, body hostů: Mazel Milan 1:3, Krčková Dana 1:3, Procházka Jiří 0:4, Novotný Zdeněk 2:1, WO 1:0),
9. kolo:
TJ Sokol Tvarožná B - Sokol Kuřim A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Milan 1:3, Malý Václav 0:2, Krčková Dana 1:3, Novotný Zdeněk 3:1, Procházka Jiří 2:0, body hostů: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 4:0, Morawski Radoslaw 2:2, Krebs Pavel 1:3), MK Řeznovice F - TJ Oslavany A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nunvář Jaroslav 4:0, Pavliš Josef 2:2, Uhliar Libor 0:3, Tichý Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Šimerle Miloš 2:2, Studený Lubomír 3:1, Pirochta Pavel 1:3, Koudelka Stanislav 2:1, WO 0:1), MK Řeznovice G - TJ Sokol Nové Bránice B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makovický Michal 3:1, Halačka Milan 3:1, Brzkovský Pavel 4:0, Továrek Jiří 3:1, body hostů: Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 0:4, Kašparovský Pavel 2:2, Kulíšek Jan 0:4), TTC Sokol Střelice - TJ Družstevník Kratochvilka A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zátrapa Petr 1:3, Bukáček Ivo 1:3, Fišer Vojtěch 3:1, Horký Lukáš 3:1, body hostů: Vaverka Viktor 3:1, Vaverka Josef 1:3, Duda Robert 1:3, Vaverka Vojtěch 3:1), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Sokol Rebešovice D 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Slezák Petr 2:0, Chvátal Petr 1:3, Vitovský Radek 2:2, Michalek Antonín 0:2, body hostů: Hrdý Petr st. 1:3, Klíma Jiří 0:4, Černý Libor 4:0, Vrbacký Pavel 4:0), Moravské Knínice A - Sokol Kuřim B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojanec Libor 1:1, Koláček Ivan 1:3, Gabryš Milan 4:0, Veselovský Vlastimil 3:1, Toldy Jozef 0:2, body hostů: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 3:1, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 1:3),
10. kolo:
Sokol Kuřim A - Sokol Kuřim B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 2:0, Morawski Radoslaw 2:2, Bílek Jan 2:2, Šafář Bohuslav 1:1, body hostů: Šlezinger Aleš 2:2, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 3:1, Ptáček Tomáš 0:4), TJ Sokol Rebešovice D - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Černý Libor 3:1, Němec Stanislav 2:2, Hrdý Petr st. 0:4, Vrbacký Pavel 4:0, body hostů: Koláček Ivan 2:2, Toldy Jozef 1:3, Veselovský Vlastimil 1:3, Gabryš Milan 3:1), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Sokol Ostopovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaverka Josef 3:1, Uj Kamil 1:3, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 3:1, body hostů: Chvátal Petr 2:2, Vitovský Radek 1:3, Sekanina Lubomír 1:3, Zelený Michal 1:3), TJ Sokol Nové Bránice B - TTC Sokol Střelice 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daniel Petr 3:0, Procházka Petr 2:1, Kašparovský Pavel 2:2, Svoboda Ondřej 3:1, WO 1:1, body hostů: Zátrapa Petr 1:3, Horký Lukáš 1:2, Fišer Vojtěch 2:1, 0:4, WO 1:1), TJ Oslavany A - MK Řeznovice G 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pirochta Pavel 3:0, Studený Lubomír 0:2, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 4:0, WO 0:4, body hostů: Makovický Michal 1:3, Halačka Milan 1:2, Továrek Jiří 0:3, Makovický Petr 0:2, WO 4:0), TJ Sokol Tvarožná B - MK Řeznovice F 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krčková Dana 3:1, Mazel Milan 3:0, Malý Václav 1:2, Novotný Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Nunvář Jaroslav 2:2, Pavliš Josef 1:3, Tichý Jaroslav 0:3, Uhliar Libor 0:3, WO 0:2),
11. kolo:
MK Řeznovice F - Sokol Kuřim A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nunvář Jaroslav 4:0, Tichý Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 1:2, Pavliš Josef 1:3, WO 0:1, body hostů: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 3:1, Morawski Radoslaw 1:3, Krebs Pavel 0:3, WO 1:0), MK Řeznovice G - TJ Sokol Tvarožná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovický Michal 2:1, Halačka Milan 2:2, Brzkovský Pavel 3:1, Továrek Jiří 1:3, Makovický Petr 0:1, body hostů: Krčková Dana 2:2, Malý Václav 2:2, Novotný Zdeněk 3:1, Mazel Milan 1:3), TTC Sokol Střelice - TJ Oslavany A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Ivo 3:1, Fišer Vojtěch 1:3, Horký Lukáš 1:3, Zátrapa Petr 1:3, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Skrutek Jakub 0:4, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 4:0), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Sokol Nové Bránice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 4:0, Veselý Šimon 0:4, Chvátal Petr 4:0, Zelený Michal 3:1, body hostů: Chalupa Svatoslav 2:2, Kašparovský Pavel 1:3, Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 1:3), Moravské Knínice A - TJ Družstevník Kratochvilka A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koláček Ivan 1:3, Toldy Jozef 0:2, Gabryš Milan 4:0, Veselovský Vlastimil 3:1, Vojanec Libor 0:2, body hostů: Vaverka Josef 2:2, Duda Robert 2:2, Vaverka Vojtěch 2:2, Vaverka Viktor 2:2), Sokol Kuřim B - TJ Sokol Rebešovice D 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 1:3, Štefl Vladimír 2:1, Hýsek Jaroslav 1:3, WO 1:0, body hostů: Černý Libor 2:2, Vrbacký Pavel 4:0, Hrdý Petr st. 0:4, Němec Stanislav 3:0, WO 0:1),
12. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Sokol Rebešovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 3:1, Morawski Radoslaw 1:3, Bílek Jan 2:2, body hostů: Vrbacký Pavel 4:0, Klíma Jiří 1:3, Němec Stanislav 2:2, Šenkýř Jan 1:3), Sokol Kuřim B - TJ Družstevník Kratochvilka A 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Foltýn Jiří 2:1, Šlezinger Aleš 2:1, Štefl Vladimír 1:2, Hýsek Jaroslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Vaverka Josef 0:4, Vaverka Viktor 3:1, Vaverka Vojtěch 3:1, WO 0:5), Moravské Knínice A - TJ Sokol Nové Bránice B 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Koláček Ivan 3:0, Gabryš Milan 1:0, Němec Jaromír 3:0, Vojanec Libor 0:2, Veselovský Vlastimil 1:2, WO 5:0, body hostů: Svoboda Ondřej 2:2, Čermák Vitězslav 0:4, Kašparovský Pavel 2:2, WO 0:5), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Oslavany A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Chvátal Petr 2:2, Slezák Petr 3:1, Vitovský Radek 2:2, body hostů: Šimerle Miloš 1:3, Studený Lubomír 0:4, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 3:1), TTC Sokol Střelice - TJ Sokol Tvarožná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Ivo 3:1, Horký Lukáš 1:2, Fišer Vojtěch 2:1, Zátrapa Petr 3:1, WO 0:2, body hostů: Krčková Dana 0:4, Procházka Jiří 1:3, Novotný Zdeněk 3:0, Mazel Milan 1:2, WO 2:0), MK Řeznovice G - MK Řeznovice F 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halačka Milan 3:1, Makovický Petr 1:3, Brzkovský Pavel 3:1, Makovický Michal 3:1, body hostů: Nunvář Jaroslav 3:1, Uhliar Libor 0:4, Pavliš Josef 2:2, Tichý Jaroslav 1:3),
13. kolo:
MK Řeznovice G - Sokol Kuřim A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Makovický Michal 4:0, Továrek Jiří 2:2, Brzkovský Pavel 4:0, Makovický Petr 2:2, body hostů: Morawski Radoslaw 1:3, Bílek Jan 1:3, Kočka Miroslav 1:3, Šafář Bohuslav 1:3), MK Řeznovice F - TTC Sokol Střelice 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pavliš Josef 1:2, Tichý Jaroslav 1:1, Uhliar Libor 0:3, Nunvář Jaroslav 3:0, WO 6:0, body hostů: Bukáček Ivo 1:3, Horký Lukáš 3:1, Zátrapa Petr 2:1, WO 0:6), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Sokol Ostopovice B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Malý Václav 1:3, Krčková Dana 1:2, Mazel Milan 0:3, Novotný Zdeněk 4:0, WO 2:0, body hostů: Chvátal Petr 2:2, Slezák Petr 3:1, Sekanina Lubomír 3:1, Michalek Antonín 0:2, WO 0:2), TJ Oslavany A - Moravské Knínice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 2:1, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 3:1, WO 1:1, body hostů: Gabryš Milan 3:1, Koláček Ivan 1:3, Němec Jaromír 1:2, Veselovský Vlastimil 0:3, WO 1:1), TJ Sokol Nové Bránice B - Sokol Kuřim B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Čermák Vitězslav 1:3, Svoboda Ondřej 1:3, Eleder Jan 2:1, Kašparovský Pavel 2:2, WO 0:1, body hostů: Foltýn Jiří 4:0, Šlezinger Aleš 2:2, Štefl Vladimír 3:1, Hýsek Jaroslav 0:3, WO 1:0), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Sokol Rebešovice D 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Robert 1:3, Vaverka Josef 0:4, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 2:2, body hostů: Vrbacký Pavel 3:1, Klíma Jiří 1:3, Šenkýř Jan 2:2, Němec Stanislav 3:1),
14. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Družstevník Kratochvilka A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 3:1, Šafář Bohuslav 0:3, Bílek Jan 0:4, WO 0:1, body hostů: Uj Kamil 0:2, Duda Robert 2:2, Vaverka Vojtěch 3:1, Vaverka Viktor 3:0, Vaverka Josef 2:0, WO 1:0), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Sokol Nové Bránice B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jiří 2:2, Němec Stanislav 4:0, Hrdý Petr st. 1:3, Šenkýř Jan 4:0, body hostů: Svoboda Ondřej 1:3, Čermák Vitězslav 1:3, Kašparovský Pavel 1:3, Kulíšek Jan 2:2), Sokol Kuřim B - TJ Oslavany A 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Jiří 0:1, Valenta Ondřej 0:2, Hýsek Jaroslav 2:2, Šlezinger Aleš 1:3, WO 2:3, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Studený Lubomír 2:1, Pirochta Pavel 1:1, Koudelka Stanislav 2:0, WO 3:2), Moravské Knínice A - TJ Sokol Tvarožná B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 2:2, Veselovský Vlastimil 1:3, Koláček Ivan 2:2, Gabryš Milan 3:1, body hostů: Mazel Milan 2:2, Krčková Dana 1:3, Malý Václav 1:3, Novotný Zdeněk 4:0), TJ Sokol Ostopovice B - MK Řeznovice F 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Slezák Petr 1:3, Zelený Michal 2:2, Chvátal Petr 3:1, Sekanina Lubomír 1:2, Michalek Antonín 0:1, body hostů: Nunvář Jaroslav 2:2, Pavliš Josef 4:0, Uhliar Libor 3:1, Tichý Jaroslav 0:4), TTC Sokol Střelice - MK Řeznovice G 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bukáček Ivo 3:1, Horký Lukáš 3:1, Fišer Vojtěch 2:2, Zátrapa Petr 1:3, body hostů: Makovický Michal 2:2, Brzkovský Pavel 4:0, Továrek Jiří 0:4, Makovický Petr 1:3),
15. kolo:
TTC Sokol Střelice - Sokol Kuřim A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fišer Vojtěch 2:2, Horký Lukáš 1:3, Bukáček Ivo 2:1, Zátrapa Petr 1:3, WO 1:0, body hostů: Kočka Miroslav 1:3, Hrádek Kamil 4:0, Morawski Radoslaw 3:1, Šafář Bohuslav 1:2, WO 0:1), MK Řeznovice G - TJ Sokol Ostopovice B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Makovický Michal 2:0, Brzkovský Pavel 1:1, Továrek Jiří 1:2, Makovický Petr 0:2, Halačka Milan 2:0, WO 5:0, body hostů: Chvátal Petr 0:4, Zelený Michal 2:1, Sekanina Lubomír 2:0, Michalek Antonín 1:1, WO 0:5), MK Řeznovice F - Moravské Knínice A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pavliš Josef 1:3, Tichý Jaroslav 0:4, Uhliar Libor 3:1, Nunvář Jaroslav 3:1, body hostů: Vojanec Libor 1:3, Veselovský Vlastimil 2:2, Němec Jaromír 3:1, Gabryš Milan 3:1), TJ Sokol Tvarožná B - Sokol Kuřim B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mazel Milan 2:2, Krčková Dana 2:2, Malý Václav 2:2, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Hýsek Jaroslav 3:1, Šlezinger Aleš 3:1, Valenta Ondřej 0:4, Ptáček Tomáš 0:4), TJ Oslavany A - TJ Sokol Rebešovice D 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Studený Lubomír 1:3, Pirochta Pavel 3:1, Koudelka Stanislav 3:1, Šimerle Miloš 3:1, body hostů: Vrbacký Pavel 4:0, Němec Stanislav 1:3, Šenkýř Jan 0:4, Klíma Jiří 1:3), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Družstevník Kratochvilka A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíšek Jan 1:3, Eleder Jan 1:2, Čermák Vitězslav 0:4, WO 0:5, body hostů: Vaverka Josef 2:1, Uj Kamil 2:1, Duda Robert 2:0, Vaverka Vojtěch 3:0, WO 5:0),
16. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Sokol Nové Bránice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 4:0, Hrádek Kamil 3:0, Morawski Radoslaw 3:0, Bílek Jan 4:0, WO 0:2, body hostů: Svoboda Ondřej 0:4, Kulíšek Jan 0:4, Čermák Vitězslav 0:3, Eleder Jan 0:3, WO 2:0), TJ Družstevník Kratochvilka A - TJ Oslavany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Duda Robert 0:4, Vaverka Josef 0:3, Vaverka Viktor 3:0, Vaverka Vojtěch 1:3, WO 2:0, body hostů: Šimerle Miloš 3:1, Skrutek Jakub 3:1, Pirochta Pavel 1:2, Koudelka Stanislav 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Sokol Tvarožná B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vrbacký Pavel 3:1, Němec Stanislav 2:0, Šenkýř Jan 2:2, Černý Libor 2:2, Klíma Jiří 0:2, body hostů: Krčková Dana 1:3, Procházka Jiří 0:4, Novotný Zdeněk 4:0, Mazel Milan 2:2), Sokol Kuřim B - MK Řeznovice F 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šlezinger Aleš 0:4, Valenta Ondřej 1:3, Štefl Vladimír 1:3, Hýsek Jaroslav 2:1, WO 0:1, body hostů: Nunvář Jaroslav 2:1, Pavliš Josef 3:1, Uhliar Libor 4:0, Tichý Jaroslav 2:2, WO 1:0), Moravské Knínice A - MK Řeznovice G 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koláček Ivan 0:1, Gabryš Milan 4:0, Němec Jaromír 4:0, Veselovský Vlastimil 2:2, Vojanec Libor 0:3, body hostů: Brzkovský Pavel 2:2, Halačka Milan 1:3, Továrek Jiří 2:2, Makovický Petr 1:3), TJ Sokol Ostopovice B - TTC Sokol Střelice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Zelený Michal 2:2, Chvátal Petr 2:2, Vitovský Radek 2:2, body hostů: Zátrapa Petr 1:3, Horký Lukáš 2:2, Bukáček Ivo 3:1, Fišer Vojtěch 2:2),
17. kolo:
TJ Sokol Ostopovice B - Sokol Kuřim A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 2:2, Chvátal Petr 2:2, Slezák Petr 3:1, Vitovský Radek 2:2, body hostů: Kočka Miroslav 2:2, Hrádek Kamil 4:0, Šafář Bohuslav 0:4, Bílek Jan 1:3), TTC Sokol Střelice - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Zátrapa Petr 2:2, Bukáček Ivo 2:2, Fišer Vojtěch 1:3, Horký Lukáš 2:2, body hostů: Koláček Ivan 1:3, Gabryš Milan 4:0, Němec Jaromír 4:0, Veselovský Vlastimil 0:4), MK Řeznovice G - Sokol Kuřim B 17:1 (čtyřhry 1:0, body domácích: Halačka Milan 3:0, Makovický Petr 2:0, Makovický Michal 3:0, WO 8:1, body hostů: Šlezinger Aleš 0:3, Štefl Vladimír 0:3, Hýsek Jaroslav 0:2, WO 1:8), MK Řeznovice F - TJ Sokol Rebešovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliš Josef 2:2, Tichý Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 3:1, Nunvář Jaroslav 3:1, body hostů: Vrbacký Pavel 3:1, Šenkýř Jan 1:3, Němec Stanislav 2:2, Hrdý Petr st. 0:4), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Družstevník Kratochvilka A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Krčková Dana 2:2, Malý Václav 1:3, Mazel Milan 2:2, Novotný Zdeněk 4:0, body hostů: Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 2:2, Kvarda Michal 0:4, Vaverka Vojtěch 3:1), TJ Oslavany A - TJ Sokol Nové Bránice B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Martin 3:1, Pirochta Pavel 4:0, Koudelka Stanislav 4:0, Šimerle Miloš 4:0, body hostů: Svoboda Ondřej 1:3, Kulíšek Jan 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, Cypris Blahoslav 0:4),
18. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Oslavany A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 3:0, Bílek Jan 1:2, Morawski Radoslaw 2:2, WO 1:1, body hostů: Šimerle Miloš 1:3, Skrutek Jakub 0:4, Pirochta Pavel 2:1, Koudelka Stanislav 2:1, WO 1:1), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Sokol Tvarožná B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Svoboda Ondřej 2:2, Kulíšek Jan 0:4, Cypris Blahoslav 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, body hostů: Malý Václav 3:1, Mazel Milan 4:0, Novotný Zdeněk 4:0, Krčková Dana 3:1), MK Řeznovice F - TJ Družstevník Kratochvilka A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliš Josef 1:3, Tichý Jaroslav 2:2, Uhliar Libor 3:1, Nunvář Jaroslav 3:1, body hostů: Uj Kamil 1:3, Vaverka Josef 0:4, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Vojtěch 2:2), TJ Sokol Rebešovice D - MK Řeznovice G 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vrbacký Pavel 2:2, Šenkýř Jan 0:4, Klíma Jiří 1:3, Černý Libor 2:2, body hostů: Brzkovský Pavel 4:0, Makovický Michal 4:0, Makovický Petr 1:3, Halačka Milan 2:2), Sokol Kuřim B - TTC Sokol Střelice 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Šlezinger Aleš 0:2, Štefl Vladimír 2:1, Hýsek Jaroslav 0:3, WO 4:5, body hostů: Zátrapa Petr 2:1, Bukáček Ivo 1:1, Horký Lukáš 1:0, Fišer Vojtěch 2:0, WO 5:4), Moravské Knínice A - TJ Sokol Ostopovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 1:3, Veselovský Vlastimil 2:2, Gabryš Milan 4:0, Koláček Ivan 1:3, body hostů: Sekanina Lubomír 3:1, Slezák Petr 3:1, Michalek Antonín 2:2, Kailer Ondřej 0:4),
19. kolo:
Moravské Knínice A - Sokol Kuřim A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toldy Jozef 0:4, Veselovský Vlastimil 2:2, Koláček Ivan 2:2, Gabryš Milan 4:0, body hostů: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 3:1, Bílek Jan 1:3, Šafář Bohuslav 1:3), TJ Sokol Ostopovice B - Sokol Kuřim B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sekanina Lubomír 3:1, Zelený Michal 3:1, Chvátal Petr 3:1, Vitovský Radek 3:1, body hostů: Ptáček Tomáš 0:4, Valenta Ondřej 0:4, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 2:2), TTC Sokol Střelice - TJ Sokol Rebešovice D 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horký Lukáš 3:0, Bukáček Ivo 2:1, Fišer Vojtěch 2:1, Zátrapa Petr 1:2, WO 2:2, body hostů: Němec Stanislav 0:3, Vrbacký Pavel 3:0, Šenkýř Jan 0:3, Klíma Jiří 1:2, WO 2:2), MK Řeznovice G - TJ Družstevník Kratochvilka A 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Makovický Michal 2:2, Brzkovský Pavel 3:1, Halačka Milan 2:2, Továrek Jiří 2:2, body hostů: Uj Kamil 0:4, Duda Robert 0:2, Vaverka Vojtěch 3:1, Vaverka Viktor 4:0, Vaverka Josef 0:2), MK Řeznovice F - TJ Sokol Nové Bránice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pavliš Josef 4:0, Mrkvička Adam 4:0, Uhliar Libor 4:0, Nunvář Jaroslav 4:0, body hostů: Kulíšek Jan 0:4, Svoboda Ondřej 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, Cypris Blahoslav 0:4), TJ Sokol Tvarožná B - TJ Oslavany A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Procházka Jiří 0:4, Malý Václav 0:2, Krčková Dana 0:3, Mazel Milan 0:3, WO 3:1, body hostů: Šimerle Miloš 3:0, Skrutek Jakub 4:0, Pirochta Pavel 3:0, Koudelka Stanislav 2:0, WO 1:3),
20. kolo:
Sokol Kuřim A - TJ Sokol Tvarožná B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kočka Miroslav 3:1, Hrádek Kamil 2:0, Šafář Bohuslav 1:3, Morawski Radoslaw 3:1, Bílek Jan 1:1, body hostů: Krčková Dana 2:2, Procházka Jiří 1:3, Mazel Milan 2:2, Malý Václav 1:3), TJ Oslavany A - MK Řeznovice F 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Skrutek Jakub 2:1, Pirochta Pavel 0:3, Koudelka Stanislav 3:0, Šimerle Miloš 2:1, WO 5:0, body hostů: Uhliar Libor 1:3, Pavliš Josef 1:3, Nunvář Jaroslav 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Nové Bránice B - MK Řeznovice G 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kašparovský Pavel 2:2, Cypris Blahoslav 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, Svoboda Ondřej 2:2, body hostů: Makovický Michal 4:0, Halačka Milan 3:1, Továrek Jiří 2:2, Makovický Petr 3:1), TJ Družstevník Kratochvilka A - TTC Sokol Střelice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaverka Josef 1:2, Vaverka Vojtěch 3:1, Vaverka Viktor 3:1, Duda Robert 0:4, Uj Kamil 0:1, body hostů: Zátrapa Petr 1:3, Bukáček Ivo 3:1, Horký Lukáš 2:2, Fišer Vojtěch 3:1), TJ Sokol Rebešovice D - TJ Sokol Ostopovice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Němec Stanislav 3:1, Šenkýř Jan 2:2, Klíma Jiří 2:2, Cypris Vlastimil 1:3, body hostů: Slezák Petr 4:0, Chvátal Petr 2:2, Sekanina Lubomír 2:2, Kailer Ondřej 0:4), Sokol Kuřim B - Moravské Knínice A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Foltýn Jiří 3:1, Ptáček Tomáš 1:3, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 3:1, body hostů: Gabryš Milan 4:0, Vojanec Libor 0:2, Veselovský Vlastimil 1:3, Koláček Ivan 2:2, Toldy Jozef 0:2),
21. kolo:
Sokol Kuřim B - Sokol Kuřim A 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Foltýn Jiří 2:2, Šlezinger Aleš 2:2, Štefl Vladimír 2:2, Hýsek Jaroslav 2:2, body hostů: Hrádek Kamil 4:0, Kočka Miroslav 3:1, Bílek Jan 1:3, Vasas Miroslav 0:4), Moravské Knínice A - TJ Sokol Rebešovice D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 1:3, Toldy Jozef 1:3, Gabryš Milan 4:0, Veselovský Vlastimil 2:2, body hostů: Klíma Jiří 2:2, Němec Stanislav 3:1, Hrdý Petr st. 1:3, Šenkýř Jan 2:2), TJ Sokol Ostopovice B - TJ Družstevník Kratochvilka A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zelený Michal 2:2, Chvátal Petr 3:1, Veselý Šimon 0:4, Sekanina Lubomír 1:3, body hostů: Duda Robert 2:2, Vaverka Josef 3:1, Vaverka Viktor 3:1, Vaverka Vojtěch 2:2), TTC Sokol Střelice - TJ Sokol Nové Bránice B 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Bukáček Ivo 4:0, Zátrapa Petr 4:0, Horký Lukáš 4:0, Fišer Vojtěch 4:0, body hostů: Svoboda Ondřej 0:4, Kašparovský Pavel 0:4, Čermák Vitězslav 0:4, Kulíšek Jan 0:4), MK Řeznovice G - TJ Oslavany A 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Brzkovský Pavel 2:0, Halačka Milan 3:0, Makovický Petr 2:1, Makovický Michal 2:2, WO 4:0, body hostů: Šimerle Miloš 2:2, Pirochta Tomáš 0:3, Pirochta Pavel 0:2, Koudelka Stanislav 1:2, WO 0:4), MK Řeznovice F - TJ Sokol Tvarožná B 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Tichý Jaroslav 1:3, Pavliš Josef 2:2, Uhliar Libor 2:2, Nunvář Jaroslav 3:1, body hostů: Mazel Milan 2:2, Krčková Dana 1:3, Novotný Zdeněk 4:0, Procházka Jiří 1:3),
22. kolo:
Sokol Kuřim A - MK Řeznovice F 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Kočka Miroslav 3:0, Morawski Radoslaw 2:1, Šafář Bohuslav 1:2, Bílek Jan 0:3, WO 5:0, body hostů: Nunvář Jaroslav 3:1, Uhliar Libor 2:2, Tichý Jaroslav 1:3, WO 0:5), TJ Sokol Tvarožná B - MK Řeznovice G 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Procházka Jiří 0:4, Krčková Dana 2:2, Mazel Milan 3:1, Novotný Zdeněk 3:1, body hostů: Makovický Michal 2:2, Brzkovský Pavel 3:1, Halačka Milan 2:2, Továrek Jiří 1:3), TJ Oslavany A - TTC Sokol Střelice 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skrutek Jakub 2:2, Šimerle Miloš 2:1, Koudelka Stanislav 2:1, Pirochta Pavel 3:1, WO 1:1, body hostů: Bukáček Ivo 1:3, Zátrapa Petr 1:3, Horký Lukáš 2:1, Fišer Vojtěch 1:2, WO 1:1), TJ Sokol Nové Bránice B - TJ Sokol Ostopovice B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kulíšek Jan 0:4, Kašparovský Pavel 1:3, Čermák Vitězslav 1:3, Svoboda Ondřej 0:4, body hostů: Chvátal Petr 4:0, Zelený Michal 4:0, Sekanina Lubomír 4:0, Michalek Antonín 2:2), TJ Družstevník Kratochvilka A - Moravské Knínice A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uj Kamil 1:3, Vaverka Josef 1:3, Vaverka Vojtěch 3:1, Duda Robert 3:1, body hostů: Koláček Ivan 2:2, Veselovský Vlastimil 2:2, Toldy Jozef 0:4, Gabryš Milan 4:0), TJ Sokol Rebešovice D - Sokol Kuřim B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Klíma Jiří 2:2, Němec Stanislav 3:1, Šenkýř Jan 2:2, Černý Libor 2:0, Hrdý Petr st. 1:1, body hostů: Šlezinger Aleš 1:3, Foltýn Jiří 2:2, Hýsek Jaroslav 1:3, Štefl Vladimír 2:2),
Okresní přebor 3.třídy
1. kolo:
MK Řeznovice H - Sokol Lomnička A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Missbach Tomáš 1:3, Makovický Tomáš 0:4, Pyrochta David 1:3, Hájek Marek 3:1, body hostů: Horna Ivo 4:0, Pásek Zdeněk 3:1, Sova Jaromír 1:3, Malík Libor 3:1), Orel Dolní a Horní Loučky A - Sokol Kuřim C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Martin 4:0, Pololáník Jan 3:1, Halouzka Zdeněk 3:1, Kotlín Vladimír 2:2, body hostů: Valenta Ondřej 1:3, Ptáček Tomáš 0:4, Vasas Miroslav 2:2, Krebs Pavel 1:3), TJ SOKOL Březina - TJ Oslavany B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Drahovzal Miroslav 3:1, Medla Tomáš 1:3, Hloušek Petr 0:3, Kousalík Marek 1:3, WO 1:0, body hostů: Pirochta Tomáš 3:1, Skrutek Jakub 4:0, Muzikář Zdeněk 1:3, Novotný Jan 2:1, WO 0:1), Sokol Nosislav A - SK Říčany A 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Smetana Vladimír 1:2, Zbořil Miroslav 1:2, Broskva Alois 1:2, Rylich Bohuslav 1:2, WO 5:0, body hostů: Marek Josef 4:0, Vudia Robert 4:0, Eftimiadis Thomas 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Kanice - TJ Sokol Ostrovačice A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Fojtl Radoslav 0:3, Kopecký Zdeněk 0:3, Kolínek Josef 1:2, Wos Radek 0:3, WO 0:4, body hostů: Palko Michal 3:0, Krška Rostislav 3:0, Pokorný Jan 2:1, Pokorný Marek 3:0, WO 4:0),
2. kolo:
Sokol Lomnička A - TJ Sokol Ostrovačice A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koumar Radek 3:1, Siegel Filip 3:1, Pásek Zdeněk 2:2, Malík Libor 2:2, body hostů: Krška Rostislav 3:1, Bartoš Jan 1:3, Pokorný Jan 2:2, Pokorný Marek 0:4), SK Říčany A - TJ Sokol Kanice 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vudia Robert 3:1, Marek Josef 3:1, Eftimiadis Thomas 1:3, Bernard Stanislav 0:4, body hostů: Vystrčil Aleš 2:2, Kolínek Josef 3:1, Fojtl Radoslav 3:1, Wos Radek 1:3), TJ Oslavany B - TJ Lažánky C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Muzikář Zdeněk 2:2, Němec Martin 0:4, Novotný Jan 1:3, Skrutek Jakub 4:0, body hostů: Simetinger Petr 2:2, Chylková Urbánková Jitka 3:1, Baier Radek 1:3, Perka Jiří 3:1), Sokol Kuřim C - TJ SOKOL Březina 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vasas Miroslav 3:1, Ptáček Tomáš 2:2, Racek Oldřich 0:2, Valenta Ondřej 2:2, Kočková Andrea 1:0, WO 0:1, body hostů: Walsberger Jan 0:1, Hloušek Petr 1:3, Kousalík Marek 3:1, Drahovzal Miroslav 3:0, Machát Tomáš 0:3, WO 1:0), MK Řeznovice H - Orel Dolní a Horní Loučky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kroutil Vladimír 1:3, Makovický Tomáš 2:2, Hájek Marek 2:2, Makovický Petr 2:2, body hostů: Mašek Martin 4:0, Kotlín Vladimír 1:3, Halouzka Zdeněk 3:1, Pololáník Jan 1:3),
3. kolo:
Orel Dolní a Horní Loučky A - Sokol Lomnička A 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlín Vladimír 1:3, Pololáník Jan 2:2, Halouzka Zdeněk 0:3, Mašek Martin 1:3, Smejkal Jan 1:0, body hostů: Siegel Filip 4:0, Koumar Radek 3:1, Malík Libor 2:2, Sova Jaromír 2:2), TJ SOKOL Březina - MK Řeznovice H 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Drahovzal Miroslav 1:3, Kousalík Marek 0:4, Hloušek Petr 0:4, Medla Tomáš 1:3, body hostů: Missbach Tomáš 3:1, Makovický Tomáš 3:1, Kroutil Vladimír 4:0, Hájek Marek 4:0), TJ Lažánky C - Sokol Kuřim C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Perka Jiří 4:0, Burian Lubomír 2:2, Steinhauser Filip 3:0, Špaček Petr 1:3, WO 0:1, body hostů: Ptáček Tomáš 1:3, Valenta Ondřej 2:2, Vasas Miroslav 0:4, Krebs Pavel 2:1, WO 1:0), Sokol Nosislav A - TJ Oslavany B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Broskva Alois 1:3, Smetana Vladimír 2:2, Nekvapil Pavel 0:3, Ondrušíková Petra 1:3, WO 1:0, body hostů: Skrutek Jakub 4:0, Pirochta Tomáš 2:2, Muzikář Zdeněk 4:0, Novotný Jan 1:2, WO 0:1), TJ Sokol Ostrovačice A - SK Říčany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marek 0:4, Bartoš Jan 1:3, Krška Rostislav 1:3, Pokorný Jan 3:1, body hostů: Tureček Roman 4:0, Marek Josef 3:1, Eftimiadis Thomas 1:3, Vudia Robert 3:1),
4. kolo:
Sokol Lomnička A - SK Říčany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pásek Zdeněk 2:2, Horna Ivo 4:0, Siegel Filip 1:3, Koumar Radek 1:3, body hostů: Tureček Roman 3:1, Marek Josef 2:2, Španihel Jaroslav 0:4, Vudia Robert 3:1), TJ Oslavany B - TJ Sokol Kanice 12:6 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pirochta Tomáš 3:1, Skrutek Jakub 4:0, Muzikář Zdeněk 4:0, WO 0:5, body hostů: Kopecký Zdeněk 1:2, Kolínek Josef 0:3, Fojtl Radoslav 0:3, Wos Radek 0:3, WO 5:0), Sokol Kuřim C - Sokol Nosislav A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Tomáš 0:4, Krebs Pavel 1:2, Valenta Ondřej 2:2, Vasas Miroslav 1:3, WO 0:1, body hostů: Ondrušíková Petra 2:2, Smetana Vladimír 4:0, Broskva Alois 3:0, Zbořil Miroslav 2:2, WO 1:0), MK Řeznovice H - TJ Lažánky C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Missbach Tomáš 2:2, Makovický Tomáš 3:1, Hájek Marek 4:0, Kroutil Vladimír 2:2, body hostů: Perka Jiří 3:1, Simetinger Petr 0:4, Burian Lubomír 0:4, Steinhauser Jan 2:2), Orel Dolní a Horní Loučky A - TJ SOKOL Březina 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Martin 4:0, Halouzka Zdeněk 3:1, Kotlín Vladimír 2:2, Pololáník Jan 3:1, body hostů: Kousalík Marek 2:2, Hloušek Petr 0:4, Drahovzal Miroslav 2:2, Medla Tomáš 0:4),
5. kolo:
TJ SOKOL Březina - Sokol Lomnička A 8:10 (čtyřhry 0:1, body domácích: Drahovzal Miroslav 1:2, Kousalík Marek 1:2, Hloušek Petr 1:2, Machát Tomáš 0:3, WO 5:0, body hostů: Mach Antonín 1:3, Horna Ivo 4:0, Pásek Zdeněk 4:0, WO 0:5), TJ Lažánky C - Orel Dolní a Horní Loučky A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chylková Urbánková Jitka 0:2, Burian Lubomír 0:4, Špaček Petr 1:2, Steinhauser Jan 1:3, Špaček David 0:2, WO 0:1, body hostů: Mašek Martin 4:0, Halouzka Zdeněk 4:0, Kotlín Vladimír 2:2, Pololáník Jan 3:0, WO 1:0), Sokol Nosislav A - MK Řeznovice H 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ondrušíková Petra 0:4, Smetana Vladimír 1:2, Broskva Alois 3:0, Zbořil Miroslav 1:3, WO 2:0, body hostů: Missbach Tomáš 3:1, Makovický Tomáš 3:1, Kroutil Vladimír 2:1, Hájek Marek 1:2, WO 0:2), TJ Sokol Kanice - Sokol Kuřim C 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vystrčil Aleš 1:2, Wos Radek 1:2, Kolínek Josef 3:0, Kopecký Zdeněk 0:3, WO 5:0, body hostů: Ptáček Tomáš 1:3, Vasas Miroslav 3:1, Krebs Pavel 3:1, WO 0:5), TJ Sokol Ostrovačice A - TJ Oslavany B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Jan 4:0, Bartoš Jan 1:3, Krška Rostislav 3:1, Pokorný Marek 1:3, body hostů: Králíček Pavel 2:2, Muzikář Zdeněk 2:2, Skrutek Jakub 2:2, Novotný Jan 1:3),
6. kolo:
TJ Oslavany B - SK Říčany A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Skrutek Jakub 3:1, Králíček Pavel 2:2, Novotný Jan 2:2, Muzikář Zdeněk 2:2, body hostů: Marek Josef 4:0, Eftimiadis Thomas 1:3, Vudia Robert 2:2, Dvořáček Josef 0:4), Sokol Kuřim C - TJ Sokol Ostrovačice A 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kočková Andrea 0:4, Vasas Miroslav 1:3, Krebs Pavel 0:4, Valenta Ondřej 1:3, body hostů: Palko Michal 4:0, Krška Rostislav 4:0, Pokorný Jan 4:0, Pokorný Marek 2:2), MK Řeznovice H - TJ Sokol Kanice 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Missbach Tomáš 3:1, Makovický Tomáš 1:3, Kroutil Vladimír 2:2, Hájek Marek 2:2, body hostů: Vystrčil Aleš 3:1, Kolínek Josef 4:0, Kopecký Zdeněk 0:4, Fojtl Radoslav 1:3), Orel Dolní a Horní Loučky A - Sokol Nosislav A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halouzka Zdeněk 1:3, Pololáník Jan 3:1, Kotlín Vladimír 2:2, Mašek Martin 4:0, body hostů: Ondrušíková Petra 2:2, Smetana Vladimír 3:1, Broskva Alois 1:3, Zbořil Miroslav 0:4), TJ SOKOL Březina - TJ Lažánky C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peprný Aleš 3:0, Drahovzal Miroslav 4:0, Kousalík Marek 1:3, Hloušek Petr 1:3, WO 1:0, body hostů: Steinhauser Filip 2:2, Špaček Petr 0:3, Steinhauser Jan 2:2, Perka Jiří 2:2, WO 0:1),
7. kolo:
TJ Lažánky C - Sokol Lomnička A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Steinhauser Jan 0:4, Špaček Petr 0:3, Perka Jiří 2:1, Steinhauser Filip 1:2, WO 1:2, body hostů: Horna Ivo 3:0, Malík Libor 3:1, Siegel Filip 2:1, Pásek Zdeněk 2:1, WO 2:1), Sokol Nosislav A - TJ SOKOL Březina 15:3 (čtyřhry 0:2, body domácích: Smetana Vladimír 4:0, Ondrušíková Petra 4:0, Zbořil Miroslav 3:1, Broskva Alois 4:0, body hostů: Drahovzal Miroslav 1:3, Hloušek Petr 0:4, Kousalík Marek 0:4, Machát Tomáš 0:4), TJ Sokol Kanice - Orel Dolní a Horní Loučky A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kopecký Zdeněk 1:3, Wos Radek 3:1, Fojtl Radoslav 2:2, Kolínek Josef 3:1, body hostů: Mašek Martin 3:1, Halouzka Zdeněk 2:2, Kotlín Vladimír 1:3, Pololáník Jan 1:3), TJ Sokol Ostrovačice A - MK Řeznovice H 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Jan 3:1, Palko Michal 3:0, Krška Rostislav 0:1, Pokorný Marek 1:3, Bartoš Jan 2:1, WO 0:1, body hostů: Missbach Tomáš 1:3, Makovický Tomáš 1:3, Kroutil Vladimír 3:0, Hájek Marek 1:3, WO 1:0), SK Říčany A - Sokol Kuřim C 10:8 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tureček Roman 4:0, Marek Josef 4:0, Eftimiadis Thomas 1:3, WO 0:5, body hostů: Ptáček Tomáš 0:3, Vasas Miroslav 1:2, Valenta Ondřej 1:2, Krebs Pavel 1:2, WO 5:0),
8. kolo:
Sokol Lomnička A - TJ Oslavany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horna Ivo 4:0, Pásek Zdeněk 3:0, Sova Jaromír 1:2, Malík Libor 2:2, Siegel Filip 1:0, WO 1:0, body hostů: Novotný Jan 0:4, Muzikář Zdeněk 2:2, Skrutek Jakub 2:2, Králíček Pavel 0:3, WO 0:1), MK Řeznovice H - SK Říčany A 11:7 (čtyřhry 0:1, body domácích: Missbach Tomáš 2:1, Makovický Tomáš 0:2, Hájek Marek 2:1, Kroutil Vladimír 1:2, WO 6:0, body hostů: Marek Josef 2:2, Eftimiadis Thomas 1:3, Tureček Roman 3:0, WO 0:6), Orel Dolní a Horní Loučky A - TJ Sokol Ostrovačice A 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kotlín Vladimír 0:4, Pololáník Jan 1:3, Halouzka Zdeněk 2:2, Mašek Martin 3:1, body hostů: Palko Michal 4:0, Krška Rostislav 3:1, Pokorný Jan 2:2, Pokorný Marek 1:3), TJ SOKOL Březina - TJ Sokol Kanice 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Peprný Aleš 4:0, Hloušek Petr 0:4, Drahovzal Miroslav 3:1, Kalivoda Zdeněk 0:4, body hostů: Wos Radek 2:2, Kolínek Josef 2:2, Fojtl Radoslav 2:2, Vystrčil Aleš 3:1), TJ Lažánky C - Sokol Nosislav A 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Jan 2:2, Perka Jiří 3:1, Špaček Petr 0:4, Steinhauser Filip 4:0, body hostů: Zbořil Miroslav 1:3, Broskva Alois 1:3, Ondrušíková Petra 2:2, Smetana Vladimír 3:1),
9. kolo:
Sokol Nosislav A - Sokol Lomnička A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Broskva Alois 1:3, Ondrušíková Petra 0:4, Pospíšil Josef 2:1, Smetana Vladimír 0:4, WO 0:1, body hostů: Horna Ivo 4:0, Malík Libor 2:2, Pásek Zdeněk 3:1, Siegel Filip 3:0, WO 1:0), TJ Sokol Kanice - TJ Lažánky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Wos Radek 0:4, Fojtl Radoslav 2:0, Vystrčil Aleš 3:1, Kolínek Josef 2:2, Kopecký Zdeněk 0:2, body hostů: Perka Jiří 3:1, Steinhauser Jan 1:3, Chylková Urbánková Jitka 2:2, Steinhauser Filip 3:1), TJ Sokol Ostrovačice A - TJ SOKOL Březina 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Palko Michal 4:0, Pokorný Marek 2:2, Krška Rostislav 2:2, Pokorný Jan 4:0, body hostů: Drahovzal Miroslav 2:2, Medla Tomáš 0:4, Kousalík Marek 0:4, Hloušek Petr 2:2), SK Říčany A - Orel Dolní a Horní Loučky A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Josef 3:1, Vudia Robert 2:2, Eftimiadis Thomas 1:3, Bernard Stanislav 1:3, body hostů: Mašek Martin 3:1, Halouzka Zdeněk 2:2, Pololáník Jan 2:2, Kotlín Vladimír 2:2), TJ Oslavany B - Sokol Kuřim C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Skrutek Jakub 4:0, Králíček Pavel 4:0, Novotný Jan 4:0, Muzikář Zdeněk 4:0, body hostů: Valenta Ondřej 0:4, Vasas Miroslav 0:4, Ptáček Tomáš 0:4, Kočková Andrea 0:4),
10. kolo:
Sokol Lomnička A - Sokol Kuřim C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pásek Zdeněk 4:0, Malík Libor 3:1, Horna Ivo 4:0, Siegel Filip 2:2, body hostů: Ptáček Tomáš 0:4, Valenta Ondřej 0:4, Vasas Miroslav 2:2, Krebs Pavel 1:3), MK Řeznovice H - TJ Oslavany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Missbach Tomáš 4:0, Makovický Tomáš 0:4, Kroutil Vladimír 2:1, Hájek Marek 4:0, WO 1:0, body hostů: Skrutek Jakub 2:2, Pirochta Tomáš 1:3, Muzikář Zdeněk 1:3, Novotný Jan 1:2, WO 0:1), TJ SOKOL Březina - SK Říčany A 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Peprný Aleš 4:0, Kousalík Marek 2:2, Kalivoda Zdeněk 1:3, Medla Tomáš 1:3, body hostů: Marek Josef 3:1, Vudia Robert 1:3, Eftimiadis Thomas 3:1, Tureček Roman 1:3), TJ Lažánky C - TJ Sokol Ostrovačice A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Jan 1:3, Perka Jiří 3:1, Steinhauser Filip 3:1, Chylková Urbánková Jitka 2:2, body hostů: Palko Michal 4:0, Bartoš Jan 1:3, Pokorný Jan 1:3, Pokorný Marek 1:3), Sokol Nosislav A - TJ Sokol Kanice 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Broskva Alois 2:2, Smetana Vladimír 2:1, Pospíšil Josef 3:0, Ondrušíková Petra 2:2, WO 2:0, body hostů: Kolínek Josef 1:3, Fojtl Radoslav 3:1, Kopecký Zdeněk 0:4, Vystrčil Aleš 1:1, WO 0:2),
11. kolo:
TJ Sokol Kanice - Sokol Lomnička A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vystrčil Aleš 2:2, Fojtl Radoslav 2:2, Kolínek Josef 2:2, Kopecký Zdeněk 0:3, WO 0:1, body hostů: Horna Ivo 3:0, Malík Libor 2:2, Pásek Zdeněk 2:2, Siegel Filip 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Ostrovačice A - Sokol Nosislav A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Palko Michal 4:0, Pokorný Marek 0:4, Krška Rostislav 1:2, Pokorný Jan 4:0, WO 1:0, body hostů: Pospíšil Josef 2:2, Smetana Vladimír 2:2, Broskva Alois 1:3, Zbořil Miroslav 1:2, WO 0:1), SK Říčany A - TJ Lažánky C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Tureček Roman 4:0, Marek Josef 2:2, Eftimiadis Thomas 1:3, Vudia Robert 4:0, body hostů: Perka Jiří 2:2, Burian Lubomír 0:4, Steinhauser Filip 2:2, Steinhauser Jan 1:3), TJ Oslavany B - Orel Dolní a Horní Loučky A 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muzikář Zdeněk 3:1, Pirochta Tomáš 2:2, Novotný Jan 1:2, Králíček Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Mašek Martin 1:3, Halouzka Zdeněk 1:3, Kotlín Vladimír 2:2, Pololáník Jan 1:2, WO 1:0), Sokol Kuřim C - MK Řeznovice H 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Ptáček Tomáš 0:4, Vasas Miroslav 1:3, Krebs Pavel 1:2, Valenta Ondřej 1:3, WO 1:0, body hostů: Missbach Tomáš 3:1, Makovický Tomáš 4:0, Kroutil Vladimír 2:2, Hájek Marek 3:0, WO 0:1),
12. kolo:
Sokol Lomnička A - MK Řeznovice H 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siegel Filip 2:2, Horna Ivo 4:0, Koumar Radek 3:1, Pásek Zdeněk 3:1, body hostů: Missbach Tomáš 2:2, Makovický Tomáš 0:4, Pyrochta David 0:4, Hájek Marek 2:2), Sokol Kuřim C - Orel Dolní a Horní Loučky A 3:15 (čtyřhry 1:1, body domácích: Valenta Ondřej 0:4, Vasas Miroslav 1:3, Krebs Pavel 1:3, Ptáček Tomáš 0:4, body hostů: Smejkal Jan 3:1, Mašek Martin 4:0, Halouzka Zdeněk 4:0, Pololáník Jan 3:1), TJ Oslavany B - TJ SOKOL Březina 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíček Pavel 3:1, Skrutek Jakub 4:0, Pirochta Tomáš 3:1, Muzikář Zdeněk 3:1, body hostů: Kousalík Marek 2:2, Hloušek Petr 0:4, Drahovzal Miroslav 1:3, Medla Tomáš 0:4), SK Říčany A - Sokol Nosislav A 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Marek Josef 3:1, Kepák Libor 0:4, Vudia Robert 3:1, Eftimiadis Thomas 1:3, body hostů: Pospíšil Josef 4:0, Ondrušíková Petra 2:2, Broskva Alois 2:2, Zbořil Miroslav 1:3), TJ Sokol Ostrovačice A - TJ Sokol Kanice 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marek 1:3, Bartoš Jan 1:2, Krška Rostislav 2:2, Pokorný Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Wos Radek 1:3, Fojtl Radoslav 0:2, Vystrčil Aleš 2:1, Kolínek Josef 3:1, Kopecký Zdeněk 1:1, WO 1:0),
13. kolo:
TJ Sokol Ostrovačice A - Sokol Lomnička A 2:16 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Marek 0:4, Bartoš Jan 0:4, Krška Rostislav 0:3, Pokorný Jan 0:4, WO 1:0, body hostů: Pásek Zdeněk 4:0, Horna Ivo 4:0, Koumar Radek 4:0, Siegel Filip 3:0, WO 0:1), TJ Sokol Kanice - SK Říčany A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtl Radoslav 1:3, Wos Radek 0:2, Vystrčil Aleš 3:1, Kolínek Josef 1:3, Kopecký Zdeněk 2:0, body hostů: Tureček Roman 4:0, Marek Josef 3:1, Španihel Jaroslav 0:4, Vudia Robert 2:2), TJ Lažánky C - TJ Oslavany B 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Steinhauser Jan 2:1, Perka Jiří 2:1, Steinhauser Filip 2:1, Chylková Urbánková Jitka 1:2, WO 4:0, body hostů: Skrutek Jakub 1:2, Králíček Pavel 1:2, Muzikář Zdeněk 3:0, Pirochta Tomáš 0:3, WO 0:4), TJ SOKOL Březina - Sokol Kuřim C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kousalík Marek 2:2, Hloušek Petr 2:2, Peprný Aleš 3:0, Drahovzal Miroslav 3:1, WO 0:1, body hostů: Ptáček Tomáš 0:4, Valenta Ondřej 2:2, Vasas Miroslav 0:4, Krebs Pavel 3:0, WO 1:0), Orel Dolní a Horní Loučky A - MK Řeznovice H 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlín Vladimír 3:1, Halouzka Zdeněk 4:0, Mašek Martin 3:1, Pololáník Jan 1:3, body hostů: Missbach Tomáš 1:3, Makovický Tomáš 0:4, Kroutil Vladimír 1:3, Hájek Marek 3:1),
14. kolo:
Sokol Lomnička A - Orel Dolní a Horní Loučky A 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Horna Ivo 4:0, Pásek Zdeněk 4:0, Siegel Filip 2:2, Malík Libor 2:2, body hostů: Smejkal Jan 0:4, Mašek Martin 2:2, Kotlín Vladimír 1:3, Pololáník Jan 1:3), MK Řeznovice H - TJ SOKOL Březina 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Missbach Tomáš 3:1, Makovický Tomáš 3:1, Kroutil Vladimír 3:1, Hájek Marek 3:1, body hostů: Kousalík Marek 0:4, Hloušek Petr 0:4, Drahovzal Miroslav 4:0, Medla Tomáš 0:4), Sokol Kuřim C - TJ Lažánky C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vasas Miroslav 1:3, Valenta Ondřej 0:3, Krebs Pavel 2:1, Ptáček Tomáš 0:4, WO 2:0, body hostů: Perka Jiří 4:0, Chylková Urbánková Jitka 3:1, Hloska Martin 1:2, Baier Radek 3:0, WO 0:2), TJ Oslavany B - Sokol Nosislav A 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Králíček Pavel 3:1, Muzikář Zdeněk 2:2, Skrutek Jakub 3:1, Pirochta Tomáš 1:3, body hostů: Pospíšil Josef 3:1, Ondrušíková Petra 1:3, Smetana Vladimír 1:3, Broskva Alois 2:2), SK Říčany A - TJ Sokol Ostrovačice A 7:11 (čtyřhry 1:0, body domácích: Marek Josef 2:2, Vudia Robert 3:1, Eftimiadis Thomas 1:3, WO 0:5, body hostů: Palko Michal 3:0, Pokorný Jan 1:2, Krška Rostislav 2:1, Bartoš Jan 0:3, WO 5:0),
15. kolo:
SK Říčany A - Sokol Lomnička A 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kepák Libor 0:4, Vudia Robert 0:3, Tureček Roman 3:0, Španihel Jaroslav 0:4, WO 1:1, body hostů: Pásek Zdeněk 3:1, Horna Ivo 3:1, Koumar Radek 2:1, Siegel Filip 3:0, WO 1:1), TJ Sokol Kanice - TJ Oslavany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Fojtl Radoslav 3:1, Kolínek Josef 2:2, Vystrčil Aleš 3:1, Wos Radek 1:3, body hostů: Skrutek Jakub 2:2, Koudelný Vojtěch 0:4, Muzikář Zdeněk 3:1, Novotný Jan 2:2), Sokol Nosislav A - Sokol Kuřim C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smetana Vladimír 3:0, Broskva Alois 4:0, Pospíšil Josef 3:0, Mušálek Pavel 1:3, WO 1:1, body hostů: Vasas Miroslav 1:3, Kočková Andrea 0:3, Hnilička Michal 1:3, Krebs Pavel 1:2, WO 1:1), TJ Lažánky C - MK Řeznovice H 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Perka Jiří 4:0, Hloska Martin 2:2, Steinhauser Jan 2:2, Baier Radek 2:2, body hostů: Makovický Tomáš 2:2, Missbach Tomáš 1:3, Kroutil Vladimír 1:3, Hájek Marek 2:2), TJ SOKOL Březina - Orel Dolní a Horní Loučky A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kousalík Marek 1:3, Hloušek Petr 1:3, Drahovzal Miroslav 1:3, Kalivoda Zdeněk 0:4, body hostů: Mašek Martin 4:0, Halouzka Zdeněk 3:1, Kotlín Vladimír 2:2, Pololáník Jan 4:0),
16. kolo:
Sokol Lomnička A - TJ SOKOL Březina 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horna Ivo 4:0, Pásek Zdeněk 4:0, Siegel Filip 4:0, Mach Antonín 3:1, body hostů: Drahovzal Miroslav 0:4, Kousalík Marek 0:4, Medla Tomáš 0:4, Hloušek Petr 1:3), Orel Dolní a Horní Loučky A - TJ Lažánky C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Halouzka Zdeněk 0:3, Kotlín Vladimír 2:1, Mašek Martin 3:0, Pololáník Karel 3:0, WO 4:0, body hostů: Perka Jiří 1:2, Hloska Martin 0:3, Chylková Urbánková Jitka 1:2, Baier Radek 2:1, WO 0:4), MK Řeznovice H - Sokol Nosislav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Missbach Tomáš 3:1, Makovický Tomáš 1:3, Kroutil Vladimír 1:3, Hájek Marek 3:1, body hostů: Broskva Alois 2:2, Smetana Vladimír 0:4, Pospíšil Josef 4:0, Zbořil Miroslav 2:2), Sokol Kuřim C - TJ Sokol Kanice 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vasas Miroslav 2:2, Racek Oldřich 1:3, Krebs Pavel 2:2, Ptáček Tomáš 1:3, body hostů: Kolínek Josef 3:1, Fojtl Radoslav 3:1, Wos Radek 3:1, Kopecký Zdeněk 1:3), TJ Oslavany B - TJ Sokol Ostrovačice A 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Muzikář Zdeněk 1:3, Pirochta Tomáš 1:3, Novotný Jan 1:3, Králíček Pavel 1:3, body hostů: Palko Michal 3:1, Krška Rostislav 3:1, Pokorný Jan 3:1, Pokorný Marek 3:1),
17. kolo:
SK Říčany A - TJ Oslavany B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Španihel Jaroslav 0:3, Marek Josef 2:1, Vudia Robert 3:0, Dvořáček Josef 0:1, WO 5:2, body hostů: Muzikář Zdeněk 2:1, Pirochta Tomáš 1:2, Novotný Jan 2:2, WO 2:5), TJ Sokol Ostrovačice A - Sokol Kuřim C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marek 4:0, Krška Bohumil 4:0, Krška Rostislav 3:0, Pokorný Jan 4:0, WO 0:1, body hostů: Vasas Miroslav 0:4, Valenta Ondřej 0:4, Hnilička Michal 0:4, Racek Oldřich 0:3, WO 1:0), TJ Sokol Kanice - MK Řeznovice H 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Josef 3:1, Vystrčil Aleš 3:1, Fojtl Radoslav 3:0, Wos Radek 2:2, WO 0:1, body hostů: Karpíšek Jakub 0:4, Missbach Tomáš 1:3, Záviška Josef ml. 1:3, Hájek Marek 2:1, WO 1:0), Sokol Nosislav A - Orel Dolní a Horní Loučky A 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bohunický Pavel 0:4, Smetana Vladimír 1:3, Broskva Alois 2:2, Pospíšil Josef 4:0, body hostů: Mašek Martin 3:1, Pololáník Karel 2:2, Halouzka Zdeněk 2:2, Pololáník Jan 2:2), TJ Lažánky C - TJ SOKOL Březina 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Chylková Urbánková Jitka 3:1, Steinhauser Jan 2:2, Baier Radek 3:1, Hloska Martin 0:3, Steinhauser Filip 1:0, body hostů: Kousalík Marek 1:3, Hloušek Petr 2:2, Drahovzal Miroslav 2:2, Medla Tomáš 2:2),
18. kolo:
Sokol Lomnička A - TJ Lažánky C 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Siegel Filip 3:1, Malík Libor 0:4, Pásek Zdeněk 2:1, Horna Ivo 4:0, WO 0:1, body hostů: Steinhauser Jan 1:3, Chylková Urbánková Jitka 2:2, Baier Radek 1:3, Steinhauser Filip 2:1, WO 1:0), TJ SOKOL Březina - Sokol Nosislav A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kousalík Marek 2:2, Drahovzal Miroslav 0:4, Walsberger Jan 0:2, Medla Tomáš 1:3, Machát Tomáš 0:2, body hostů: Ondrušíková Petra 2:2, Broskva Alois 3:1, Smetana Vladimír 4:0, Pospíšil Josef 4:0), Orel Dolní a Horní Loučky A - TJ Sokol Kanice 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Halouzka Zdeněk 2:2, Pololáník Jan 2:2, Kotlín Vladimír 1:3, Mašek Martin 3:1, body hostů: Fojtl Radoslav 1:3, Kolínek Josef 4:0, Vystrčil Aleš 3:1, Kopecký Zdeněk 0:4), MK Řeznovice H - TJ Sokol Ostrovačice A 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Missbach Tomáš 3:1, Makovický Tomáš 1:3, Kroutil Vladimír 2:2, Hájek Marek 4:0, body hostů: Krška Bohumil 1:3, Pokorný Jan 1:3, Krška Rostislav 3:1, Pokorný Marek 1:3), Sokol Kuřim C - SK Říčany A 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Krebs Pavel 2:2, Racek Oldřich 0:3, Kočková Andrea 0:3, Vasas Miroslav 1:2, WO 3:0, body hostů: Eftimiadis Thomas 2:1, Marek Josef 4:0, Tureček Roman 3:0, Španihel Jaroslav 1:2, WO 0:3),
19. kolo:
TJ Oslavany B - Sokol Lomnička A 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Muzikář Zdeněk 1:3, Pirochta Tomáš 1:3, Novotný Jan 1:3, Faltýnek Josef 0:4, body hostů: Horna Ivo 4:0, Pásek Zdeněk 3:1, Koumar Radek 3:1, Malík Libor 3:1), SK Říčany A - MK Řeznovice H 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vudia Robert 3:0, Marek Josef 2:2, Tureček Roman 2:1, Eftimiadis Thomas 2:2, WO 0:2, body hostů: Missbach Tomáš 1:3, Makovický Tomáš 2:1, Makovický Petr 1:3, Kroutil Vladimír 1:2, WO 2:0), TJ Sokol Ostrovačice A - Orel Dolní a Horní Loučky A 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Jan 2:2, Bartoš Jan 0:4, Krška Rostislav 1:2, Pokorný Marek 1:3, Krška Bohumil 0:1, body hostů: Mašek Martin 4:0, Kotlín Vladimír 2:2, Pololáník Jan 3:1, Halouzka Zdeněk 3:1), TJ Sokol Kanice - TJ SOKOL Březina 16:2 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Josef 4:0, Vystrčil Aleš 4:0, Fojtl Radoslav 4:0, Wos Radek 3:1, body hostů: Hloušek Petr 0:4, Medla Tomáš 0:4, Kalivoda Zdeněk 1:3, Walsberger Jan 0:4), Sokol Nosislav A - TJ Lažánky C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Rylich Bohuslav 0:4, Smetana Vladimír 1:3, Broskva Alois 2:2, Pospíšil Josef 4:0, body hostů: Chylková Urbánková Jitka 3:1, Hloska Martin 2:2, Perka Jiří 3:1, Baier Radek 1:3),
20. kolo:
Sokol Lomnička A - Sokol Nosislav A 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koumar Radek 3:1, Pásek Zdeněk 3:1, Malík Libor 2:2, Horna Ivo 4:0, body hostů: Broskva Alois 1:3, Ondrušíková Petra 0:4, Pospíšil Josef 3:1, Zbořil Miroslav 0:4), TJ Lažánky C - TJ Sokol Kanice 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chylková Urbánková Jitka 3:1, Steinhauser Jan 2:2, Hloska Martin 0:3, Perka Jiří 3:1, Baier Radek 1:0, body hostů: Kolínek Josef 3:1, Kopecký Zdeněk 1:3, Fojtl Radoslav 3:1, Wos Radek 0:4), TJ SOKOL Březina - TJ Sokol Ostrovačice A 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kousalík Marek 0:4, Drahovzal Miroslav 2:2, Kalivoda Zdeněk 0:4, Hloušek Petr 1:3, body hostů: Krška Rostislav 4:0, Bartoš Jan 2:2, Pokorný Marek 3:1, Pokorný Jan 4:0), Orel Dolní a Horní Loučky A - SK Říčany A 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kotlín Vladimír 0:4, Halouzka Zdeněk 1:3, Pololáník Jan 1:2, Mašek Martin 3:1, WO 1:0, body hostů: Tureček Roman 3:1, Marek Josef 3:1, Eftimiadis Thomas 1:3, Vudia Robert 3:0, WO 0:1), Sokol Kuřim C - TJ Oslavany B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnilička Michal 1:3, Vasas Miroslav 3:0, Krebs Pavel 3:0, Ptáček Tomáš 2:2, WO 1:1, body hostů: Pirochta Tomáš 1:3, Králíček Pavel 2:2, Muzikář Zdeněk 2:1, Novotný Jan 0:3, WO 1:1),
21. kolo:
Sokol Kuřim C - Sokol Lomnička A 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valenta Ondřej 0:4, Ptáček Tomáš 0:4, Krebs Pavel 0:4, Vasas Miroslav 1:3, body hostů: Horna Ivo 4:0, Koumar Radek 3:1, Pásek Zdeněk 4:0, Malík Libor 4:0), TJ Oslavany B - MK Řeznovice H 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Skrutek Jakub 3:1, Pirochta Tomáš 1:3, Novotný Jan 2:2, Muzikář Zdeněk 2:2, body hostů: Missbach Tomáš 4:0, Kroutil Vladimír 3:1, Makovický Tomáš 1:3, Pyrochta Lubomír 0:4), SK Říčany A - TJ SOKOL Březina 14:4 (čtyřhry 1:0, body domácích: Tureček Roman 4:0, Vudia Robert 4:0, Eftimiadis Thomas 3:1, Marek Josef 2:2, WO 0:1, body hostů: Drahovzal Miroslav 1:3, Kousalík Marek 0:4, Hloušek Petr 1:3, Kalivoda Zdeněk 1:3, WO 1:0), TJ Sokol Ostrovačice A - TJ Lažánky C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pokorný Marek 2:1, Palko Michal 2:1, Krška Rostislav 2:1, Pokorný Jan 3:1, Bartoš Jan 0:1, WO 2:0, body hostů: Burian Lubomír 0:4, Hloska Martin 0:3, Steinhauser Jan 2:2, Perka Jiří 3:0, WO 0:2), TJ Sokol Kanice - Sokol Nosislav A 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kolínek Josef 2:1, Wos Radek 0:3, Vystrčil Aleš 0:3, Fojtl Radoslav 2:1, WO 4:0, body hostů: Broskva Alois 2:2, Zbořil Miroslav 2:2, Pospíšil Josef 4:0, WO 0:4),
22. kolo:
Sokol Lomnička A - TJ Sokol Kanice 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horna Ivo 4:0, Pásek Zdeněk 2:2, Koumar Radek 2:2, Malík Libor 2:2, body hostů: Vystrčil Aleš 2:2, Fojtl Radoslav 2:2, Kolínek Josef 2:2, Kopecký Zdeněk 0:4), Sokol Nosislav A - TJ Sokol Ostrovačice A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrušíková Petra 0:4, Broskva Alois 1:3, Bohunický Pavel 0:4, Pospíšil Josef 4:0, body hostů: Palko Michal 3:1, Pokorný Jan 3:1, Pokorný Marek 2:2, Krška Rostislav 3:1), TJ Lažánky C - SK Říčany A 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Steinhauser Jan 2:2, Špaček Petr 0:4, Hloska Martin 1:3, Chylková Urbánková Jitka 2:2, body hostů: Tureček Roman 4:0, Marek Josef 2:2, Eftimiadis Thomas 3:1, Španihel Jaroslav 2:2), Orel Dolní a Horní Loučky A - TJ Oslavany B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pololáník Jan 2:1, Kotlín Vladimír 2:1, Pololáník Karel 3:0, Mašek Martin 3:0, WO 4:0, body hostů: Králíček Pavel 2:1, Muzikář Zdeněk 0:3, Pirochta Tomáš 0:3, Novotný Jan 0:3, WO 0:4), MK Řeznovice H - Sokol Kuřim C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kroutil Vladimír 4:0, Makovický Petr 4:0, Missbach Tomáš 4:0, Makovický Tomáš 3:1, body hostů: Ptáček Tomáš 0:4, Vasas Miroslav 0:4, Valenta Ondřej 1:3, Krebs Pavel 0:4),
Okresní přebor 4.třídy
1. kolo:
SK Prace B - TTC Koral Tišnov C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofírek Radek 4:0, Boleslav Josef 4:0, Cimbálník Radek 4:0, Ševčenko Igor 1:3, body hostů: Kluger Marek 1:3, Krištof Lukáš nejml. 1:3, Krištof Vítězslav 1:3, Kubát Kryštof 0:4), TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - Sokol Nosislav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kijac Zdeněk 0:4, Havlík Jan 3:1, Hodec Pavel 2:2, Karban Aleš 3:1, body hostů: Nekvapil Pavel 4:0, Bohunický Pavel 2:2, Mušálek Pavel 1:3, Pilát Libor 1:3), Moravské Knínice B - MK Řeznovice I 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Vojanec Libor 3:1, Hrubeš Alois 0:4, Hledík Ivoš 2:2, Kahle Marek 0:2, Toldy Jozef 1:1, body hostů: Záviška Josef ml. 2:2, Makovický Marek 2:2, Mrkvička Adam 2:2, Karpíšek Jakub 4:0), TJ Oslavany C - SK Říčany B 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Králíček Pavel 4:0, Skrutková Petra 1:3, Němec Martin 3:1, Koudelný Vojtěch 4:0, body hostů: Kepák Libor 1:3, Španihel Jaroslav 2:2, Bernard Stanislav 0:3, Nivnický Václav 1:3, Dvořáček Josef 0:1), TJ Cemo Mokrá D - MK Řeznovice J 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Martin 2:2, Otych Roman st. 4:0, Kubičík Michal 1:3, Rotrekl Zdeněk 3:1, body hostů: Pokorný Ilja 0:4, Pyrochta Lubomír 1:3, Hájek Marek 3:1, Pyrochta David 2:2),
2. kolo:
TTC Koral Tišnov C - MK Řeznovice J 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kubát Kryštof 0:4, Kluger Marek 3:1, Koumar Radim ml. 2:2, Krištof Lukáš nejml. 3:1, body hostů: Aubrecht Pavel 4:0, Pyrochta David 2:2, Semrád Marcel 1:3, Pyrochta Lubomír 1:3), SK Říčany B - TJ Cemo Mokrá D 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kepák Libor 1:3, Nivnický Václav 3:1, Dvořáček Josef 2:1, Španihel Jaroslav 2:2, WO 0:1, body hostů: Gruška Milan 3:1, Otych Roman st. 3:0, Šmerda Martin 1:3, Kubičík Michal 0:4, WO 1:0), MK Řeznovice I - TJ Oslavany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záviška Josef ml. 2:2, Petržilka Karel 3:1, Karpíšek Jakub 3:1, Mrkvička Adam 3:1, body hostů: Králíček Pavel 3:1, Koudelný Vojtěch 1:3, Skrutková Petra 1:3, Kolář Petr 0:4), Sokol Nosislav B - Moravské Knínice B 9:9 (čtyřhry 0:1, body domácích: Nekvapil Pavel 3:0, Bohunický Pavel 1:2, Pilát Libor 0:3, Rylich Bohuslav 0:3, WO 5:0, body hostů: Vojanec Libor 3:1, Hrubeš Alois 2:2, Špaček Zdeněk 3:1, WO 0:5), SK Prace B - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofírek Radek 4:0, Boleslav Josef 4:0, Cimbálník Radek 3:1, Ševčenko Igor 1:3, body hostů: Hodec Pavel 1:3, Kijac Zdeněk 1:3, Havlík Jan 2:2, Karban Aleš 0:4),
3. kolo:
TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - TTC Koral Tišnov C 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kijac Zdeněk 1:3, Hodec Pavel 1:3, Havlík Jan 2:2, Přidal Jiří 1:3, body hostů: Dospíšil Jiří 4:0, Krištof Lukáš nejml. 4:0, Kurdiovský Matěj nejml. 1:3, Krištof Vítězslav 2:2), Moravské Knínice B - SK Prace B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toldy Jozef 1:3, Špaček Zdeněk 2:2, Pleskač Miroslav 2:2, Hledík Ivoš 1:3, body hostů: Hofírek Radek 4:0, Ševčenko Igor 0:4, Boleslav Josef 2:2, Cimbálník Radek 4:0), TJ Oslavany C - Sokol Nosislav B 14:4 (čtyřhry 1:1, body domácích: Koudelný Vojtěch 3:1, Němec Martin 4:0, Faltýnek Josef 2:1, Králíček Pavel 4:0, WO 0:1, body hostů: Nekvapil Pavel 0:4, Bohunický Pavel 2:2, Mušálek Pavel 0:4, Pilát Libor 0:3, WO 1:0), TJ Cemo Mokrá D - MK Řeznovice I 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meluzín Ondřej 0:4, Šmerda Martin 1:3, Otych Roman st. 4:0, Kubičík Michal 0:4, body hostů: Záviška Josef ml. 3:1, Petržilka Karel 3:1, Karpíšek Jakub 3:1, Mrkvička Adam 2:2), MK Řeznovice J - SK Říčany B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bilan Libor 2:2, Semrád Marcel 1:3, Pyrochta David 2:2, Aubrecht Pavel 4:0, body hostů: Nivnický Václav 2:2, Bernard Stanislav 1:3, Kepák Libor 1:3, Španihel Jaroslav 3:1),
4. kolo:
TTC Koral Tišnov C - SK Říčany B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koumar Radim ml. 3:1, Kluger Marek 4:0, Krištof Lukáš nejml. 4:0, Dankovič Jozef 4:0, body hostů: Španihel Jaroslav 0:4, Nivnický Václav 0:3, Bernard Stanislav 0:4, Kepák Libor 1:3, Dvořáček Josef 0:1), MK Řeznovice I - MK Řeznovice J 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záviška Josef ml. 2:2, Petržilka Karel 3:1, Makovický Marek 3:1, Karpíšek Jakub 3:1, body hostů: Pokorný Ilja 0:4, Aubrecht Pavel 4:0, Pyrochta Lubomír 1:3, Semrád Marcel 0:4), Sokol Nosislav B - TJ Cemo Mokrá D 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Nekvapil Pavel 3:1, Bohunický Pavel 1:3, Rylich Bohuslav 0:4, Pilát Libor 2:2, body hostů: Otych Roman st. 4:0, Šmerda Martin 3:1, Meluzín Ondřej 2:2, Kubičík Michal 1:3), SK Prace B - TJ Oslavany C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanec Martin 4:0, Boleslav Josef 1:1, Cimbálník Radek 4:0, Hofírek Radek 4:0, Ševčenko Igor 1:1, body hostů: Němec Martin 1:3, Koudelný Vojtěch 0:4, Skrutková Petra 0:4, Faltýnek Josef 1:3), TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - Moravské Knínice B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karban Aleš 1:3, Hodec Pavel 4:0, Havlík Jan 2:2, Kijac Zdeněk 1:3, body hostů: Vojanec Libor 3:1, Kahle Marek 0:4, Špaček Zdeněk 3:1, Pleskač Miroslav 2:2),
5. kolo:
Moravské Knínice B - TTC Koral Tišnov C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Adamíková Petra 0:4, Špaček Zdeněk 0:4, Toldy Jozef 0:4, Hledík Ivoš 0:4, body hostů: Koumar Radim ml. 4:0, Krištof Lukáš nejml. 4:0, Dankovič Jozef 4:0, Kurdiovský Matěj nejml. 4:0), TJ Oslavany C - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Martin 2:2, Skrutková Petra 1:3, Kolář Petr 2:2, Faltýnek Josef 3:1, body hostů: Hodec Pavel 4:0, Havlík Jan 1:3, Karban Aleš 1:3, Kijac Zdeněk 2:2), SK Prace B - TJ Cemo Mokrá D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Urbanec Martin 0:2, Boleslav Josef 3:1, Cimbálník Radek 4:0, Hofírek Radek 4:0, Ševčenko Igor 0:2, body hostů: Rotrekl Zdeněk 2:2, Gruška Milan 1:3, Šmerda Martin 1:3, Meluzín Ondřej 1:3), MK Řeznovice J - Sokol Nosislav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pyrochta David 1:3, Aubrecht Pavel 4:0, Semrád Marcel 1:3, Pyrochta Lubomír 3:1, body hostů: Bohunický Pavel 3:1, Nekvapil Pavel 2:2, Rylich Bohuslav 1:3, Pilát Libor 1:3), SK Říčany B - MK Řeznovice I 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Gold Jiří 0:4, Nivnický Václav 1:2, Španihel Jaroslav 2:2, Dvořáček Josef 1:1, WO 0:3, body hostů: Záviška Josef ml. 4:0, Makovický Marek 1:3, Mrkvička Adam 2:0, Petržilka Karel 2:1, WO 3:0),
6. kolo:
TTC Koral Tišnov C - MK Řeznovice I 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Jiří 4:0, Dospíšil Pavel ml. 4:0, Krištof Lukáš nejml. 4:0, Hruška Pavel 4:0, body hostů: Záviška Josef ml. 0:4, Makovický Marek 0:4, Karpíšek Jakub 0:4, Petržilka Karel 0:4), Sokol Nosislav B - SK Říčany B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Nekvapil Pavel 3:1, Bohunický Pavel 0:2, Mušálek Pavel 2:2, Pilát Libor 1:3, Rylich Bohuslav 0:2, body hostů: Kepák Libor 3:1, Španihel Jaroslav 1:3, Bernard Stanislav 3:0, Nivnický Václav 2:2, Dvořáček Josef 1:0), SK Prace B - MK Řeznovice J 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ševčenko Igor 0:4, Boleslav Josef 3:1, Cimbálník Radek 3:1, Hofírek Radek 4:0, body hostů: Pyrochta Lubomír 1:3, Semrád Marcel 1:3, Pyrochta David 1:3, Aubrecht Pavel 3:1), TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - TJ Cemo Mokrá D 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karban Aleš 1:3, Hodec Pavel 2:2, Havlík Jan 2:2, Kijac Zdeněk 1:3, body hostů: Šmerda Martin 2:2, Otych Roman st. 4:0, Rotrekl Zdeněk 4:0, Kubičík Michal 0:4), Moravské Knínice B - TJ Oslavany C 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vojanec Libor 4:0, Špaček Zdeněk 4:0, Toldy Jozef 0:4, Pleskač Miroslav 3:0, WO 0:1, body hostů: Němec Martin 1:2, Koudelný Vojtěch 1:3, Skrutková Petra 1:3, Kolář Petr 1:3, WO 1:0),
7. kolo:
TJ Oslavany C - TTC Koral Tišnov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Martin 1:3, Skrutková Petra 1:3, Koudelný Vojtěch 1:3, Faltýnek Josef 0:4, body hostů: Dospíšil Pavel ml. 4:0, Kluger Marek 3:1, Koumar Radim ml. 4:0, Dospíšil Jiří 2:0, Krištof Vítězslav 0:2), TJ Cemo Mokrá D - Moravské Knínice B 15:3 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šmerda Martin 3:1, Otych Roman st. 4:0, Rotrekl Zdeněk 3:0, Gruška Milan 4:0, Meluzín Ondřej 0:1, body hostů: Toldy Jozef 0:4, Kachlík Jan 0:4, Hledík Ivoš 1:3, Kahle Marek 1:3), MK Řeznovice J - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pyrochta David 1:3, Aubrecht Pavel 4:0, Semrád Marcel 1:3, Pyrochta Lubomír 0:4, body hostů: Hodec Pavel 3:1, Havlík Jan 3:1, Karban Aleš 3:1, Kijac Zdeněk 1:3), SK Říčany B - SK Prace B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kepák Libor 1:3, Gold Jiří 0:2, Nivnický Václav 1:3, Španihel Jaroslav 1:3, Dvořáček Josef 0:1, WO 0:1, body hostů: Hofírek Radek 4:0, Urbanec Martin 2:2, Boleslav Josef 3:0, Cimbálník Radek 2:0, Ševčenko Igor 1:1, WO 1:0), MK Řeznovice I - Sokol Nosislav B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záviška Josef ml. 4:0, Makovický Marek 2:2, Karpíšek Jakub 2:2, Mrkvička Adam 1:3, body hostů: Nekvapil Pavel 3:1, Zbořil Miroslav 3:1, Rylich Bohuslav 0:4, Pilát Libor 1:3),
8. kolo:
TTC Koral Tišnov C - Sokol Nosislav B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kytner Matěj 4:0, Koumar Radim ml. 4:0, Krištof Lukáš nejml. 4:0, Kurdiovský Matěj nejml. 3:1, body hostů: Nekvapil Pavel 0:4, Zbořil Miroslav 1:3, Mušálek Pavel 0:4, Pilát Libor 0:4), SK Prace B - MK Řeznovice I 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Boleslav Josef 2:2, Cimbálník Radek 2:0, Urbanec Martin 3:1, Hofírek Radek 4:0, Ševčenko Igor 0:2, body hostů: Záviška Josef ml. 1:3, Makovický Marek 0:4, Mrkvička Adam 3:1, Karpíšek Jakub 1:3), TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - SK Říčany B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hodec Pavel 3:1, Havlík Jan 2:2, Přidal Jiří 0:2, Kijac Zdeněk 1:3, Karban Aleš 1:1, body hostů: Kepák Libor 2:2, Španihel Jaroslav 4:0, Nivnický Václav 2:2, Bernard Stanislav 0:2, Dvořáček Josef 1:1), Moravské Knínice B - MK Řeznovice J 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 3:1, Špaček Zdeněk 3:1, Hledík Ivoš 2:2, Adamíková Petra 3:1, body hostů: Pyrochta Lubomír 0:4, Semrád Marcel 0:4, Aubrecht Pavel 2:2, Pyrochta David 3:1), TJ Oslavany C - TJ Cemo Mokrá D 13:5 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Martin 2:2, Králíček Pavel 2:0, Koudelný Vojtěch 4:0, Faltýnek Josef 3:1, WO 0:2, body hostů: Rotrekl Zdeněk 2:2, Hrnčíř Dominik 0:4, Meluzín Ondřej 1:2, Kubičík Michal 0:3, WO 2:0),
9. kolo:
TTC Koral Tišnov C - TJ Cemo Mokrá D 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hruška Pavel 4:0, Dospíšil Jiří 2:0, Krištof Lukáš nejml. 2:1, Dospíšil Pavel ml. 3:1, Krištof Vítězslav 0:2, WO 1:0, body hostů: Otych Roman st. 2:2, Šmerda Martin 0:4, Meluzín Ondřej 1:3, Hrnčíř Dominik 1:2, WO 0:1), MK Řeznovice J - TJ Oslavany C 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Semrád Marcel 0:4, Pyrochta Lubomír 1:3, Aubrecht Pavel 3:0, Pyrochta David 3:1, WO 1:0, body hostů: Koudelný Vojtěch 3:1, Němec Martin 2:2, Faltýnek Josef 1:3, Kolář Petr 2:1, WO 0:1), SK Říčany B - Moravské Knínice B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Španihel Jaroslav 3:1, Nivnický Václav 2:2, Bernard Stanislav 2:2, Gold Jiří 0:1, Dvořáček Josef 2:1, body hostů: Hledík Ivoš 1:3, Adamíková Petra 2:2, Kahle Marek 0:4, Špaček Zdeněk 4:0), MK Řeznovice I - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 8:10 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záviška Josef ml. 2:2, Makovický Marek 1:3, Karpíšek Jakub 3:1, Petržilka Karel 2:2, body hostů: Havlík Jan 3:1, Hodec Pavel 4:0, Kijac Zdeněk 0:4, Karban Aleš 1:3), Sokol Nosislav B - SK Prace B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rylich Bohuslav 1:3, Pilát Libor 0:4, Zbořil Miroslav 1:3, Nekvapil Pavel 1:3, body hostů: Hofírek Radek 4:0, Boleslav Josef 2:0, Cimbálník Radek 4:0, Urbanec Martin 2:2, Ševčenko Igor 1:1),
10. kolo:
TTC Koral Tišnov C - SK Prace B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kytner Matěj 4:0, Hruška Pavel 4:0, Dospíšil Pavel ml. 4:0, Dospíšil Jiří 2:1, WO 1:0, body hostů: Hofírek Radek 0:3, Boleslav Josef 0:4, Cimbálník Radek 0:4, Hofírek Filip 1:3, WO 0:1), Sokol Nosislav B - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Zbořil Miroslav 3:1, Pilát Libor 0:4, Nekvapil Pavel 3:1, Bohunický Pavel 2:2, body hostů: Havlík Jan 4:0, Kijac Zdeněk 1:3, Hodec Pavel 2:2, Přidal Jiří 1:3), MK Řeznovice I - Moravské Knínice B 7:11 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záviška Josef ml. 2:2, Škůrková Marcela 0:4, Karpíšek Jakub 2:2, Petržilka Karel 3:1, body hostů: Hledík Ivoš 3:1, Špaček Zdeněk 3:1, Adamíková Petra 1:3, Toldy Jozef 2:2), SK Říčany B - TJ Oslavany C 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bernard Stanislav 3:1, Nivnický Václav 3:1, Španihel Jaroslav 1:3, Dvořáček Josef 2:0, WO 0:2, body hostů: Němec Martin 3:0, Skrutková Petra 1:3, Koudelný Vojtěch 1:2, Faltýnek Josef 0:4, WO 2:0), MK Řeznovice J - TJ Cemo Mokrá D 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Semrád Marcel 0:4, Pyrochta David 4:0, Hájek Marek 4:0, Aubrecht Pavel 4:0, body hostů: Rotrekl Zdeněk 1:3, Šmerda Martin 1:3, Hrnčíř Dominik 1:3, Meluzín Ondřej 1:3),
11. kolo:
MK Řeznovice J - TTC Koral Tišnov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pyrochta Lubomír 0:4, Semrád Marcel 0:4, Pyrochta David 2:2, Aubrecht Pavel 0:4, body hostů: Kytner Matěj 4:0, Dospíšil Pavel ml. 4:0, Kluger Marek 3:1, Kurdiovský Matěj nejml. 3:1), TJ Cemo Mokrá D - SK Říčany B 10:8 (čtyřhry 0:2, body domácích: Meluzín Ondřej 2:2, Hrnčíř Dominik 3:0, Rotrekl Zdeněk 3:0, Kubičík Michal 0:4, WO 2:0, body hostů: Španihel Jaroslav 1:3, Nivnický Václav 2:2, Kepák Libor 1:3, Dvořáček Josef 2:0, WO 0:2), TJ Oslavany C - MK Řeznovice I 3:15 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Martin 1:3, Skrutková Petra 0:4, Faltýnek Josef 0:4, Samlík Libor 0:4, body hostů: Záviška Josef ml. 4:0, Makovický Marek 4:0, Karpíšek Jakub 3:1, Petržilka Karel 4:0), Moravské Knínice B - Sokol Nosislav B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pleskač Miroslav 0:1, Špaček Zdeněk 3:1, Vojanec Libor 1:3, Hledík Ivoš 4:0, Toldy Jozef 0:3, body hostů: Nekvapil Pavel 3:1, Zbořil Miroslav 2:2, Pilát Libor 1:3, Bohunický Pavel 2:2), TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - SK Prace B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kijac Zdeněk 0:3, Havlík Jan 1:3, Hodec Pavel 1:3, Přidal Jiří 0:4, Karban Aleš 0:1, body hostů: Hofírek Radek 4:0, Boleslav Josef 0:2, Cimbálník Radek 4:0, Hofírek Filip 4:0, Ševčenko Igor 2:0),
12. kolo:
TTC Koral Tišnov C - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kluger Marek 4:0, Dospíšil Jiří 2:0, Kurdiovský Matěj nejml. 4:0, Koumar Radim ml. 4:0, Bahenský Tomáš 1:1, body hostů: Přidal Jiří 0:4, Hodec Pavel 0:4, Karban Aleš 1:3, Pirožek David 0:4), SK Prace B - Moravské Knínice B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hofírek Filip 4:0, Boleslav Josef 2:1, Cimbálník Radek 3:0, Hofírek Radek 2:0, Ševčenko Igor 1:1, WO 2:0, body hostů: Toldy Jozef 1:3, Kachlík Jan 0:4, Špaček Zdeněk 1:3, Pleskač Miroslav 0:2, WO 0:2), Sokol Nosislav B - TJ Oslavany C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Nekvapil Pavel 2:1, Zbořil Miroslav 1:2, Pilát Libor 2:1, Bohunický Pavel 1:2, WO 4:0, body hostů: Němec Martin 3:0, Koudelný Vojtěch 2:1, Skrutková Petra 1:2, Faltýnek Josef 0:3, WO 0:4), MK Řeznovice I - TJ Cemo Mokrá D 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Záviška Josef ml. 1:3, Petržilka Karel 3:1, Karpíšek Jakub 2:2, Mrkvička Adam 3:1, body hostů: Šmerda Martin 1:3, Gruška Milan 4:0, Meluzín Ondřej 2:2, Hrnčíř Dominik 0:4), SK Říčany B - MK Řeznovice J 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Španihel Jaroslav 4:0, Nivnický Václav 2:2, Kepák Libor 0:2, Bernard Stanislav 1:3, Dvořáček Josef 1:1, body hostů: Pyrochta Lubomír 2:2, Aubrecht Pavel 3:1, Pyrochta David 3:1, Semrád Marcel 0:4),
13. kolo:
SK Říčany B - TTC Koral Tišnov C 1:17 (čtyřhry 1:0, body domácích: Bernard Stanislav 0:4, Kepák Libor 0:4, Gold Jiří 0:4, WO 0:5, body hostů: Krištof Lukáš nejml. 3:0, Kluger Marek 3:0, Koumar Radim ml. 3:0, Kurdiovský Matěj nejml. 3:0, WO 5:0), MK Řeznovice J - MK Řeznovice I 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pyrochta David 1:3, Aubrecht Pavel 3:1, Hájek Marek 4:0, Pyrochta Lubomír 1:3, body hostů: Záviška Josef ml. 2:2, Makovický Marek 2:2, Karpíšek Jakub 2:2, Petržilka Karel 1:3), TJ Cemo Mokrá D - Sokol Nosislav B 6:12 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrnčíř Dominik 1:3, Šmerda Martin 2:2, Gruška Milan 2:1, Meluzín Ondřej 0:4, WO 1:0, body hostů: Nekvapil Pavel 3:1, Zbořil Miroslav 3:1, Pilát Libor 1:3, Bohunický Pavel 3:0, WO 0:1), TJ Oslavany C - SK Prace B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Němec Martin 2:2, Koudelný Vojtěch 0:2, Skrutková Petra 0:4, Faltýnek Josef 0:4, WO 0:2, body hostů: Hofírek Filip 4:0, Ševčenko Igor 3:1, Cimbálník Radek 3:0, Boleslav Josef 2:1, WO 2:0), Moravské Knínice B - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vojanec Libor 2:2, Toldy Jozef 0:4, Pleskač Miroslav 2:0, Špaček Zdeněk 4:0, Adamíková Petra 0:2, body hostů: Přidal Jiří 3:1, Havlík Jan 2:2, Hodec Pavel 1:3, Kijac Zdeněk 2:2),
14. kolo:
TTC Koral Tišnov C - Moravské Knínice B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dospíšil Pavel ml. 2:0, Krištof Lukáš nejml. 4:0, Kluger Marek 3:1, Koumar Radim ml. 3:1, Krištof Vítězslav 0:2, body hostů: Špaček Zdeněk 1:3, Vojanec Libor 2:2, Hledík Ivoš 1:3, Pleskač Miroslav 0:4), TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - TJ Oslavany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Havlík Jan 4:0, Hodec Pavel 4:0, Kijac Zdeněk 3:1, Pirožek David 0:4, body hostů: Koudelný Vojtěch 2:2, Kolář Petr 1:3, Skrutková Petra 1:3, Faltýnek Josef 1:3), TJ Cemo Mokrá D - SK Prace B 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Šmerda Martin 0:4, Meluzín Ondřej 0:3, Kubičík Michal 1:3, Hrnčíř Dominik 1:3, Rotrekl Zdeněk 0:1, body hostů: Hofírek Radek 2:0, Hofírek Filip 4:0, Urbanec Martin 4:0, Cimbálník Radek 4:0, Ševčenko Igor 0:2), Sokol Nosislav B - MK Řeznovice J 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pilát Libor 2:2, Zbořil Miroslav 2:2, Nekvapil Pavel 4:0, Bohunický Pavel 1:3, body hostů: Pyrochta Lubomír 0:4, Hájek Marek 3:1, Pyrochta David 1:3, Aubrecht Pavel 3:1), MK Řeznovice I - SK Říčany B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záviška Josef ml. 2:0, Petržilka Karel 3:1, Makovický Marek 3:1, Karpíšek Jakub 3:1, Škůrková Marcela 0:2, body hostů: Španihel Jaroslav 0:4, Kepák Libor 2:2, Nivnický Václav 2:2, Bernard Stanislav 1:3),
15. kolo:
MK Řeznovice I - TTC Koral Tišnov C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Záviška Josef ml. 2:2, Petržilka Karel 1:3, Makovický Marek 0:4, Škůrková Marcela 0:4, body hostů: Dospíšil Pavel ml. 4:0, Dospíšil Jiří 4:0, Krištof Lukáš nejml. 3:1, Kurdiovský Matěj nejml. 2:2), SK Říčany B - Sokol Nosislav B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Bernard Stanislav 3:1, Nivnický Václav 3:1, Španihel Jaroslav 3:1, Kepák Libor 0:4, body hostů: Nekvapil Pavel 2:2, Zbořil Miroslav 2:2, Pilát Libor 1:3, Bohunický Pavel 2:2), MK Řeznovice J - SK Prace B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Pyrochta Lubomír 0:4, Semrád Marcel 0:4, Pyrochta David 1:3, Pokorný Ilja 0:4, body hostů: Boleslav Josef 2:0, Kupčíková Michaela 4:0, Urbanec Martin 4:0, Cimbálník Radek 4:0, Ševčenko Igor 1:1), TJ Cemo Mokrá D - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Otych Roman st. 3:0, Gruška Milan 3:1, Kvasnica Vítězslav 3:0, Kubičík Michal 0:4, WO 0:2, body hostů: Přidal Jiří 1:3, Havlík Jan 1:2, Hodec Pavel 2:2, Kijac Zdeněk 1:2, WO 2:0), TJ Oslavany C - Moravské Knínice B 8:10 (čtyřhry 2:0, body domácích: Koudelný Vojtěch 1:3, Němec Martin 1:3, Skrutková Petra 0:4, Králíček Pavel 4:0, body hostů: Toldy Jozef 3:1, Špaček Zdeněk 3:1, Adamíková Petra 1:3, Hledík Ivoš 3:1),
16. kolo:
TTC Koral Tišnov C - TJ Oslavany C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krištof Lukáš nejml. 4:0, Kluger Marek 4:0, Koumar Radim ml. 4:0, Kurdiovský Matěj nejml. 4:0, body hostů: Koudelný Vojtěch 0:4, Kolář Petr 0:4, Skrutková Petra 0:4, Faltýnek Josef 0:4), Moravské Knínice B - TJ Cemo Mokrá D 15:3 (čtyřhry 1:0, body domácích: Vojanec Libor 2:1, Špaček Zdeněk 3:0, Hledík Ivoš 0:1, Toldy Jozef 2:0, Pleskač Miroslav 1:0, WO 6:1, body hostů: Rotrekl Zdeněk 1:2, Hrnčíř Dominik 1:3, Meluzín Ondřej 0:3, WO 1:6), TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - MK Řeznovice J 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Přidal Jiří 0:4, Havlík Jan 2:2, Hodec Pavel 1:1, Kijac Zdeněk 2:2, Karban Aleš 0:2, body hostů: Aubrecht Pavel 4:0, Pyrochta David 2:2, Pyrochta Lubomír 1:3, Hájek Marek 4:0), SK Prace B - SK Říčany B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Boleslav Josef 2:0, Kupčíková Michaela 4:0, Cimbálník Radek 3:0, Urbanec Martin 2:2, Ševčenko Igor 2:0, WO 2:0, body hostů: Dvořáček Josef 0:3, Kepák Libor 1:3, Gold Jiří 0:4, Bernard Stanislav 1:3, WO 0:2), Sokol Nosislav B - MK Řeznovice I 6:12 (čtyřhry 2:0, body domácích: Rylich Bohuslav 1:3, Zbořil Miroslav 2:1, Nekvapil Pavel 0:4, Bohunický Pavel 1:3, WO 0:1, body hostů: Záviška Josef ml. 4:0, Petržilka Karel 3:1, Makovický Marek 2:1, Karpíšek Jakub 2:2, WO 1:0),
17. kolo:
Sokol Nosislav B - TTC Koral Tišnov C 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Rylich Bohuslav 0:4, Chumela Ondřej 0:4, Bohunický Pavel 1:3, Mušálek Pavel 0:4, body hostů: Kluger Marek 4:0, Koumar Radim ml. 4:0, Kurdiovský Matěj nejml. 3:1, Dospíšil Jiří 1:0, Krištof Lukáš nejml. 3:0), MK Řeznovice I - SK Prace B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Záviška Josef ml. 2:2, Petržilka Karel 3:1, Šimeček Radek 0:4, Karpíšek Jakub 2:2, body hostů: Kupčíková Michaela 3:1, Ševčenko Igor 1:3, Boleslav Josef 1:3, Hofírek Filip 4:0), SK Říčany B - TJ Jiskra Hrušovany u Brna B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Bernard Stanislav 4:0, Nivnický Václav 1:3, Španihel Jaroslav 3:1, Kepák Libor 2:2, body hostů: Karban Aleš 0:2, Havlík Jan 2:2, Hodec Pavel 3:1, Kijac Zdeněk 1:3, Přidal Jiří 0:2), MK Řeznovice J - Moravské Knínice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hájek Marek 4:0, Semrád Marcel 0:4, Pyrochta David 1:3, Aubrecht Pavel 2:2, body hostů: Vojanec Libor 2:2, Adamíková Petra 2:2, Špaček Zdeněk 3:1, Toldy Jozef 2:2), TJ Cemo Mokrá D - TJ Oslavany C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Meluzín Ondřej 2:1, Kvasnica Vítězslav 3:0, Hrnčíř Dominik 1:2, Šmerda Martin 3:1, WO 2:1, body hostů: Němec Martin 3:1, Králíček Pavel 1:2, Skrutková Petra 0:3, Kolář Petr 0:3, WO 1:2),
18. kolo:
TJ Cemo Mokrá D - TTC Koral Tišnov C 2:16 (čtyřhry 0:2, body domácích: Hrnčíř Dominik 0:4, Meluzín Ondřej 0:3, Kubičík Michal 0:3, Šmerda Martin 0:3, WO 2:1, body hostů: Koumar Radim ml. 3:0, Kluger Marek 4:0, Dospíšil Pavel ml. 3:0, Dospíšil Jiří 3:0, WO 1:2), TJ Oslavany C - MK Řeznovice J 7:11 (čtyřhry 2:0, body domácích: Němec Martin 2:2, Koudelný Vojtěch 1:3, Králíček Pavel 2:1, Skrutková Petra 0:4, WO 0:1, body hostů: Pyrochta David 2:2, Pyrochta Lubomír 1:3, Aubrecht Pavel 4:0, Hájek Marek 3:0, WO 1:0), Moravské Knínice B - SK Říčany B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Toldy Jozef 0:4, Špaček Zdeněk 2:1, Pleskač Miroslav 1:0, Adamíková Petra 0:4, Vojanec Libor 3:0, WO 1:0, body hostů: Bernard Stanislav 3:1, Španihel Jaroslav 2:2, Nivnický Václav 2:1, Kepák Libor 2:2, WO 0:1), TJ Jiskra Hrušovany u Brna B - MK Řeznovice I 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kijac Zdeněk 1:3, Havlík Jan 3:1, Hodec Pavel 3:1, Karban Aleš 0:2, Přidal Jiří 1:1, body hostů: Karpíšek Jakub 2:2, Lustigová Barbora 0:4, Petržilka Karel 4:0, Šimeček Radek 2:2), SK Prace B - Sokol Nosislav B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Kupčíková Michaela 4:0, Boleslav Josef 4:0, Urbanec Martin 3:1, Cimbálník Radek 2:0, Ševčenko Igor 0:2, body hostů: Pilát Libor 1:3, Zbořil Miroslav 2:2, Rylich Bohuslav 0:4, Mušálek Pavel 0:4),
Okresní soutěž
1. kolo:
TJ Sokol Rebešovice E - Orel Ivančice C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Zemachová Monika 0:4, Sekaninová Kateřina 0:1, Poláchová Markéta 0:4, Zemachová Lucie 0:4, Valeš Ondřej 3:0, body hostů: Zeke Lukáš 3:1, Absolín Karel 4:0, Schlosser Jiří 3:1, Dedek Daniel 3:1), TJ Družstevník Kratochvilka B - Sokol Ořechov B 11:7 (čtyřhry 1:0, body domácích: Prokeš Karel 3:1, Uj Kamil 4:0, Trnavský Dezider 3:1, WO 0:5, body hostů: Mica Jan 0:3, Vaněček Jakub 0:3, Smejkal Adam 2:1, Cihlář Zdeněk 0:3, WO 5:0), TJ Sokol Ostopovice C - Sokol Nosislav C 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chvátal Vladislav 3:1, Svěrák Alexander 0:4, Veselý Šimon 0:4, Šuman David 0:4, body hostů: Chumela Ondřej 4:0, Španiel Libor 3:1, Kříž Jindřich 3:1, Ondrášek Peter 3:1), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Sokol Tvarožná C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mašek Jiří 2:2, Pololáník Karel 4:0, Pololáník Pavel 3:1, Smejkal Jan 4:0, body hostů: Daňková Lucie 1:3, Dostál Tomáš 1:3, Forman Tomáš 1:3, Malý Jan 0:4), Sokol Lomnička B - TJ Sokol Ostrovačice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Karkulín Jaroslav 1:0, Hnízdil Miroslav 1:3, Hrabec Pavel 2:2, Horna Jan 1:3, Kitner Stanislav 0:3, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, Krška Bohumil 3:1),
2. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Sokol Ostrovačice B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Absolín Karel 2:2, Schlosser Jiří 2:2, Zeke Lukáš 1:3, Dedek Daniel 2:2, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Serhiy Kis 1:3, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 4:0), Orel Dolní a Horní Loučky B - Sokol Lomnička B 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Pavel 3:1, Pololáník Karel 4:0, Mašek Jiří 1:3, Smejkal Jan 4:0, body hostů: Karkulín Jaroslav 1:3, Horna Jan 0:4, Kitner Stanislav 1:3, Hrabec Pavel 2:2), Sokol Nosislav C - TJ Sokol Tvarožná C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Gecov Evgeni 3:1, Mušálek Pavel 2:2, Španiel Libor 0:4, Chumela Ondřej 2:2, body hostů: Dostál Tomáš 1:3, Hylmar Miroslav 4:0, Forman Tomáš 2:2, Malý Jan 2:2), Sokol Ořechov B - TJ Sokol Ostopovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Vaněk Ladislav 4:0, Mica Jan 3:1, Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 4:0, body hostů: Šuman David 0:4, Veselý Šimon 0:4, Kailer Ondřej 0:4, Chvátal Vladislav 1:3), TJ Sokol Rebešovice E - TJ Družstevník Kratochvilka B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seiterová Amálie 1:3, Zemachová Monika 1:2, Poláchová Markéta 0:3, Sekaninová Kateřina 0:4, WO 2:0, body hostů: Hyspecký Petr 4:0, Chupík Filip 2:2, Prokeš Karel 4:0, Trnavský Dezider 2:0, WO 0:2),
3. kolo:
TJ Družstevník Kratochvilka B - Orel Ivančice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uj Kamil 4:0, Chupík Filip 0:4, Prokeš Karel 1:3, Trnavský Dezider 2:1, WO 0:1, body hostů: Schlosser Jiří 1:3, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel 2:1, Zeke Lukáš 2:2, WO 1:0), TJ Sokol Ostopovice C - TJ Sokol Rebešovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Šuman David 2:2, Chvátal Vladislav 4:0, Kailer Ondřej 1:3, Veselý Šimon 3:1, body hostů: Valeš Ondřej 3:1, Zemachová Monika 2:2, Seiterová Amálie 1:3, Zemachová Lucie 0:4), TJ Sokol Tvarožná C - Sokol Ořechov B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Daňková Miroslava 1:3, Forman Tomáš 1:3, Malý Jan 1:3, Daňková Lucie 1:3, body hostů: Kafrda Ladislav 4:0, Šmíd Bronislav 4:0, Smejkal Jaromír 4:0, Kouba Tomáš 0:4), Sokol Lomnička B - Sokol Nosislav C 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Hnízdil Miroslav 2:2, Karkulín Jaroslav 4:0, Hrabec Pavel 4:0, Kitner Stanislav 3:1, body hostů: Chumela Ondřej 2:2, Španiel Libor 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 1:3), TJ Sokol Ostrovačice B - Orel Dolní a Horní Loučky B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Serhiy Kis 0:2, Rousek Miloslav 3:1, Krška Bohumil 3:1, Minařík Jaroslav 4:0, Česnek Pavel 0:2, body hostů: Pololáník Karel 2:2, Smejkal Jan 2:2, Pololáník Pavel 1:3, Mašek Jiří 1:3),
4. kolo:
Orel Ivančice C - Orel Dolní a Horní Loučky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Absolín Karel 0:4, Schlosser Jiří 1:3, Zeke Lukáš 0:4, Dedek Daniel 3:1, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 3:1, Pololáník Pavel 2:2, Mašek Jiří 3:1), Sokol Nosislav C - TJ Sokol Ostrovačice B 5:13 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chumela Ondřej 1:3, Španiel Libor 1:3, Kříž Jindřich 1:3, Gecov Evgeni 2:2, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Rousek Miloslav 3:1, Krška Bohumil 4:0, Minařík Jaroslav 4:0), Sokol Ořechov B - Sokol Lomnička B 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ferdus Pavel 3:1, Cihlář Zdeněk 0:4, Smejkal Jaromír 4:0, Kouba Tomáš 0:2, Cihlář Tomáš 0:2, body hostů: Kitner Stanislav 2:2, Sova Jaromír 3:1, Karkulín Jaroslav 2:2, Hrabec Pavel 2:2), TJ Sokol Rebešovice E - TJ Sokol Tvarožná C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seiterová Amálie 0:4, Zemachová Monika 0:4, Zemachová Lucie 0:2, Burda Lukáš 0:4, Sekaninová Kateřina 0:2, body hostů: Daňková Lucie 4:0, Dostál Tomáš 4:0, Forman Tomáš 4:0, Hylmar Miroslav 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka B - TJ Sokol Ostopovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Uj Kamil 4:0, Chupík Filip 1:3, Prokeš Karel 4:0, Trnavský Dezider 3:0, WO 0:1, body hostů: Veselý Šimon 1:2, Kailer Ondřej 0:4, Šuman David 1:3, Chvátal Vladislav 1:3, WO 1:0),
5. kolo:
TJ Sokol Ostopovice C - Orel Ivančice C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Vladislav 0:1, Veselý Šimon 0:4, Šuman David 0:4, Michalek Antonín 4:0, Kailer Ondřej 0:3, body hostů: Schlosser Jiří 3:1, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel 3:1, Zeke Lukáš 3:1), TJ Sokol Tvarožná C - TJ Družstevník Kratochvilka B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Dostál Tomáš 2:1, Forman Tomáš 1:1, Hylmar Miroslav 1:2, Daňková Lucie 2:1, WO 6:0, body hostů: Prokeš Karel 2:2, Chupík Filip 0:4, Trnavský Dezider 3:0, WO 0:6), Sokol Lomnička B - TJ Sokol Rebešovice E 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Miroslav 3:1, Horna Jan 3:1, Černý Radomír 3:1, Hrabec Pavel 3:1, body hostů: Sekaninová Kateřina 0:4, Burda Lukáš 0:4, Zemachová Monika 0:4, Korgerová Michaela 4:0), TJ Sokol Ostrovačice B - Sokol Ořechov B 10:8 (čtyřhry 1:1, body domácích: Serhiy Kis 1:3, Krška Bohumil 2:2, Minařík Jaroslav 4:0, Rousek Miloslav 2:2, body hostů: Kouba Tomáš 0:4, Smejkal Jaromír 3:1, Cihlář Zdeněk 1:3, Šmíd Bronislav 3:1), Orel Dolní a Horní Loučky B - Sokol Nosislav C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Mašek Jiří 3:1, body hostů: Chumela Ondřej 0:4, Španiel Libor 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Mušálek Pavel 1:3),
6. kolo:
Orel Ivančice C - Sokol Nosislav C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlosser Jiří 3:1, Zeke Lukáš 2:2, Absolín Karel 3:0, Dedek Daniel 4:0, Absolín Karel st. 0:1, body hostů: Chumela Ondřej 1:3, Španiel Libor 1:3, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 2:2), Sokol Ořechov B - Orel Dolní a Horní Loučky B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Jakub 0:4, Cihlář Tomáš 0:4, Smejkal Jaromír 3:1, Fanta František 3:1, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 2:2, Pololáník Pavel 2:2, Mašek Jiří 2:2), TJ Sokol Rebešovice E - TJ Sokol Ostrovačice B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Valeš Ondřej 1:3, Poláchová Markéta 1:1, Zemachová Monika 1:3, Zemachová Lucie 1:3, Sekaninová Kateřina 0:2, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Minařík Jaroslav 4:0, Serhiy Kis 4:0, Rousek Miloslav 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka B - Sokol Lomnička B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Prokeš Karel 1:3, Nedoma Antonín 0:4, Uj Kamil 3:1, Chupík Filip 0:4, body hostů: Sova Jaromír 3:1, Kitner Stanislav 2:2, Karkulín Jaroslav 4:0, Hrabec Pavel 3:1), TJ Sokol Ostopovice C - TJ Sokol Tvarožná C 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Kailer Ondřej 0:4, Zbíral Oldřich 1:3, Šuman David 0:4, Chvátal Vladislav 3:1, body hostů: Malý Jan 2:2, Dostál Tomáš 3:1, Forman Tomáš 3:1, Malý Václav 4:0),
7. kolo:
TJ Sokol Tvarožná C - Orel Ivančice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Daňková Lucie 1:0, Forman Tomáš 3:1, Hylmar Miroslav 2:1, Dostál Tomáš 2:2, Malý Jan 0:3, WO 0:1, body hostů: Schlosser Jiří 1:3, Dedek Daniel 4:0, Absolín Karel st. 1:3, Zeke Lukáš 1:2, WO 1:0), Sokol Lomnička B - TJ Sokol Ostopovice C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Hnízdil Miroslav 2:2, Horna Jan 4:0, Černý Radomír 3:1, Kitner Stanislav 3:1, body hostů: Šuman David 0:4, Veselý Šimon 1:3, Kailer Ondřej 0:4, Michalek Antonín 3:1), TJ Sokol Ostrovačice B - TJ Družstevník Kratochvilka B 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Krška Bohumil 4:0, Serhij Kis 1:1, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, Česnek Pavel 0:2, body hostů: Prokeš Karel 1:3, Nedoma Antonín 0:4, Hyspecký Petr 1:3, Chupík Filip 1:3), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Sokol Rebešovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 3:1, Mašek Jiří 4:0, body hostů: Burda Lukáš 0:4, Sekaninová Kateřina 0:4, Poláchová Markéta 0:4, Seiterová Amálie 1:3), Sokol Nosislav C - Sokol Ořechov B 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Chumela Ondřej 0:4, Španiel Libor 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 0:4, body hostů: Kunický Libor 4:0, Cihlář Zdeněk 4:0, Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 4:0),
8. kolo:
Orel Ivančice C - Sokol Ořechov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 2:2, Zeke Lukáš 2:2, Absolín Karel 2:2, Dedek Daniel 2:2, body hostů: Vaněček Jakub 0:4, Cihlář Zdeněk 0:4, Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 4:0), TJ Sokol Rebešovice E - Sokol Nosislav C 0:18 (čtyřhry 0:2, body domácích: Seiterová Amálie 0:4, Poláchová Markéta 0:4, Zemachová Lucie 0:2, Zemachová Monika 0:4, Burda Lukáš 0:2, body hostů: Rylich Bohuslav 4:0, Kříž Jindřich 4:0, Chumela Ondřej 4:0, Gecov Evgeni 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka B - Orel Dolní a Horní Loučky B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Prokeš Karel 2:2, Chupík Filip 0:4, Nedoma Antonín 0:4, Trnavský Dezider 1:1, Uj Kamil 0:2, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 2:2, Mašek Jiří 3:1), TJ Sokol Ostopovice C - TJ Sokol Ostrovačice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Vladislav 1:3, Veselý Šimon 1:3, Zbíral Oldřich 0:4, Michalek Antonín 3:1, body hostů: Česnek Pavel 0:2, Krška Bohumil 3:1, Rousek Miloslav 3:1, Minařík Jaroslav 4:0, Serhij Kis 1:1), TJ Sokol Tvarožná C - Sokol Lomnička B 9:9 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Tomáš 3:1, Malý Jan 1:3, Forman Tomáš 2:2, Hylmar Miroslav 3:1, body hostů: Kitner Stanislav 2:2, Horna Jan 0:4, Karkulín Jaroslav 3:1, Černý Radomír 2:2),
9. kolo:
Sokol Lomnička B - Orel Ivančice C 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Karkulín Jaroslav 3:1, Sova Jaromír 3:1, Hrabec Pavel 1:3, Černý Radomír 3:1, body hostů: Absolín Karel st. 1:3, Ondráček Tomáš 1:3, Absolín Karel 4:0, Zeke Lukáš 0:4), TJ Sokol Ostrovačice B - TJ Sokol Tvarožná C 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Serhij Kis 2:2, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, body hostů: Daňková Lucie 1:3, Dostál Tomáš 0:4, Forman Tomáš 1:3, Malý Jan 0:4), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Sokol Ostopovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Mašek Jiří 3:1, body hostů: Kailer Ondřej 0:4, Šuman David 0:4, Chvátal Vladislav 1:3, Zbíral Oldřich 0:4), Sokol Nosislav C - TJ Družstevník Kratochvilka B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chumela Ondřej 2:2, Španiel Libor 1:3, Kříž Jindřich 1:3, Ondrášek Peter 2:2, body hostů: Hyspecký Petr 4:0, Prokeš Karel 4:0, Chupík Filip 0:4, Nedoma Antonín 2:2), Sokol Ořechov B - TJ Sokol Rebešovice E 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Jakub 4:0, Cihlář Tomáš 2:2, Smejkal Adam 1:3, Kouba Tomáš 3:1, body hostů: Valeš Ondřej 3:1, Zemachová Monika 2:2, Seiterová Amálie 1:3, Zemachová Lucie 0:2, Sekaninová Kateřina 0:2),
10. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Sokol Rebešovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlosser Jiří 4:0, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel 4:0, Zeke Lukáš 4:0, body hostů: Burda Lukáš 0:4, Zemachová Monika 0:2, Valeš Ondřej 1:3, Zemachová Lucie 0:4, Poláchová Markéta 0:2), Sokol Ořechov B - TJ Družstevník Kratochvilka B 12:6 (čtyřhry 2:0, body domácích: Smejkal Adam 1:3, Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 3:0, Vaněček Jakub 1:3, WO 1:0, body hostů: Prokeš Karel 2:2, Kvarda Michal 2:2, Chupík Filip 1:3, Nedoma Antonín 1:2, WO 0:1), Sokol Nosislav C - TJ Sokol Ostopovice C 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 1:3, Chumela Ondřej 1:0, Španiel Libor 2:2, Rylich Bohuslav 1:2, body hostů: Michalek Antonín 4:0, Chvátal Vladislav 4:0, Zbíral Oldřich 1:3, Veselý Šimon 2:2), TJ Sokol Tvarožná C - Orel Dolní a Horní Loučky B 4:14 (čtyřhry 0:2, body domácích: Dostál Tomáš 2:2, Forman Tomáš 1:3, Hylmar Miroslav 0:4, Daňková Lucie 1:3, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 3:1, Pololáník Pavel 1:3, Mašek Jiří 4:0), TJ Sokol Ostrovačice B - Sokol Lomnička B 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Serhij Kis 1:2, Krška Bohumil 3:1, Rousek Miloslav 3:1, Minařík Jaroslav 4:0, Česnek Pavel 0:1, body hostů: Kitner Stanislav 0:4, Sova Jaromír 3:1, Karkulín Jaroslav 1:3, Hrabec Pavel 1:3),
11. kolo:
TJ Sokol Ostrovačice B - Orel Ivančice C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Česnek Pavel 0:4, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 3:1, Minařík Jaroslav 4:0, body hostů: Schlosser Jiří 1:3, Absolín Karel 2:2, Zeke Lukáš 1:3, Absolín Karel st. 1:3), Sokol Lomnička B - Orel Dolní a Horní Loučky B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Horna Jan 1:3, Kitner Stanislav 1:3, Karkulín Jaroslav 2:2, Černý Radomír 1:3, body hostů: Mašek Jiří 3:1, Pololáník Karel 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Stybor Jaroslav 0:4), TJ Sokol Tvarožná C - Sokol Nosislav C 12:6 (čtyřhry 1:1, body domácích: Dostál Tomáš 2:2, Forman Tomáš 4:0, Malý Jan 1:3, Daňková Lucie 4:0, body hostů: Mušálek Pavel 2:2, Ondrášek Peter 1:3, Španiel Libor 0:4, Chumela Ondřej 2:2), TJ Sokol Ostopovice C - Sokol Ořechov B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Veselý Šimon 1:3, Šuman David 0:4, Kailer Ondřej 0:4, Michalek Antonín 2:2, body hostů: Vaněček Jakub 3:1, Smejkal Jaromír 4:0, Kouba Tomáš 2:2, Šmíd Bronislav 4:0), TJ Družstevník Kratochvilka B - TJ Sokol Rebešovice E 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Prokeš Karel 4:0, Vozdecký Jiří 4:0, Kvarda Michal 4:0, Chupík Filip 4:0, body hostů: Zemachová Monika 0:4, Poláchová Markéta 0:4, Pavelec Šimon 0:4, Sekaninová Kateřina 0:2, Seiterová Amálie 0:2),
12. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Družstevník Kratochvilka B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 3:1, Absolín Karel 2:2, Zeke Lukáš 2:2, Absolín Karel st. 1:3, body hostů: Prokeš Karel 3:1, Kvarda Michal 3:1, Nedoma Antonín 0:4, Hyspecký Petr 2:2), TJ Sokol Rebešovice E - TJ Sokol Ostopovice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Seiterová Amálie 0:4, Zemachová Lucie 1:3, Zemachová Monika 2:2, Korgerová Michaela 4:0, body hostů: Veselý Šimon 3:1, Zbíral Oldřich 2:2, Chvátal Vladislav 3:1, Kailer Ondřej 1:3), Sokol Ořechov B - TJ Sokol Tvarožná C 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Jaromír 2:2, Fanta František 1:0, Vaněček Jakub 0:4, Smejkal Adam 0:4, Cihlář Zdeněk 1:2, body hostů: Daňková Lucie 4:0, Hylmar Miroslav 2:2, Forman Tomáš 3:1, Malý Václav 2:0, Malý Jan 1:1), Sokol Nosislav C - Sokol Lomnička B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Španiel Libor 0:4, Chumela Ondřej 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 3:1, body hostů: Hnízdil Miroslav 3:1, Černý Radomír 3:1, Kitner Stanislav 3:1, Hrabec Pavel 4:0), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Sokol Ostrovačice B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pololáník Karel 3:1, Smejkal Jan 1:3, Pololáník Pavel 0:4, Mašek Jiří 0:4, body hostů: Pokorný Marek 3:1, Krška Bohumil 3:0, Rousek Miloslav 2:2, Minařík Jaroslav 4:0, Serhij Kis 0:1),
13. kolo:
Orel Dolní a Horní Loučky B - Orel Ivančice C 18:0 (čtyřhry 2:0, body domácích: Pololáník Karel 4:0, Mašek Jiří 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Smejkal Jan 4:0, body hostů: Schlosser Jiří 0:4, Dedek Daniel 0:4, Absolín Karel st. 0:4, Zeke Lukáš 0:4), TJ Sokol Ostrovačice B - Sokol Nosislav C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česnek Pavel 1:1, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, Serhij Kis 2:0, body hostů: Chumela Ondřej 0:4, Španiel Libor 0:4, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 1:3), Sokol Lomnička B - Sokol Ořechov B 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Sova Jaromír 3:1, Karkulín Jaroslav 1:3, Černý Radomír 1:3, Hrabec Pavel 2:2, body hostů: Šmíd Bronislav 4:0, Vaněček Jakub 1:1, Cihlář Zdeněk 1:3, Smejkal Jaromír 3:1, Smejkal Adam 0:2), TJ Sokol Tvarožná C - TJ Sokol Rebešovice E 18:0 (čtyřhry 1:0, body domácích: Hylmar Miroslav 3:0, Forman Tomáš 3:0, Dostál Tomáš 2:0, Daňková Lucie 3:0, Malý Jan 1:0, WO 5:0, body hostů: Burda Lukáš 0:4, Pavelec Šimon 0:4, Poláchová Markéta 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Ostopovice C - TJ Družstevník Kratochvilka B 13:5 (čtyřhry 1:0, body domácích: Zbíral Oldřich 3:0, Kailer Ondřej 1:2, Šuman David 1:2, Veselý Šimon 2:1, WO 5:0, body hostů: Prokeš Karel 3:1, Chupík Filip 1:3, Nedoma Antonín 1:3, WO 0:5),
14. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Sokol Ostopovice C 17:1 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 4:0, Absolín Karel 4:0, Zeke Lukáš 4:0, Dedek Daniel 4:0, body hostů: Kailer Ondřej 0:4, Veselý Šimon 0:4, Šuman David 0:4, Svěrák Alexander 0:4), TJ Družstevník Kratochvilka B - TJ Sokol Tvarožná C 1:17 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pokorný Adam 0:4, Hyspecký Petr 0:3, WO 0:10, body hostů: Daňková Lucie 2:0, Dostál Tomáš 2:0, Malý Jan 1:0, Forman Tomáš 2:0, WO 10:0), TJ Sokol Rebešovice E - Sokol Lomnička B 3:15 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Lukáš 0:4, Sekaninová Kateřina 0:4, Seiterová Amálie 0:2, Valeš Ondřej 3:1, Pavelec Šimon 0:2, body hostů: Hnízdil Miroslav 3:1, Karkulín Jaroslav 4:0, Sova Jaromír 3:1, Hrabec Pavel 3:1), Sokol Ořechov B - TJ Sokol Ostrovačice B 11:7 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Jaromír 3:1, Cihlář Zdeněk 1:3, Kunický Libor 2:2, Šmíd Bronislav 4:0, body hostů: Serhij Kis 0:2, Krška Bohumil 3:1, Rousek Miloslav 2:2, Pokorný Marek 1:3, Česnek Pavel 0:2), Sokol Nosislav C - Orel Dolní a Horní Loučky B 5:13 (čtyřhry 1:1, body domácích: Ondrášek Peter 1:3, Gecov Evgeni 1:3, Španiel Libor 0:1, Chumela Ondřej 1:3, Kříž Jindřich 1:2, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 4:0, Pololáník Pavel 4:0, Stybor Jaroslav 0:4),
15. kolo:
Sokol Nosislav C - Orel Ivančice C 10:8 (čtyřhry 2:0, body domácích: Mušálek Pavel 3:1, Rylich Bohuslav 3:1, Kříž Jindřich 0:4, Ondrášek Peter 2:2, body hostů: Schlosser Jiří 4:0, Absolín Karel 2:2, Zeke Lukáš 1:3, Absolín Karel st. 1:3), Orel Dolní a Horní Loučky B - Sokol Ořechov B 9:9 (čtyřhry 1:1, body domácích: Mašek Jiří 2:2, Stybor Jaroslav 0:2, Smejkal Jan 2:2, Pololáník Pavel 2:2, Jurčák Radoslav 2:0, body hostů: Smejkal Jaromír 4:0, Šmíd Bronislav 4:0, Vaněček Jakub 0:4, Kouba Tomáš 0:4), TJ Sokol Ostrovačice B - TJ Sokol Rebešovice E 15:3 (čtyřhry 2:0, body domácích: Česnek Pavel 2:2, Serhij Kis 3:1, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, body hostů: Burda Lukáš 1:3, Sekaninová Kateřina 0:4, Zemachová Monika 2:2, Pavelec Šimon 0:4), Sokol Lomnička B - TJ Družstevník Kratochvilka B 16:2 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Radomír 3:1, Karkulín Jaroslav 3:1, Hrabec Pavel 4:0, Kitner Stanislav 4:0, body hostů: Prokeš Karel 0:4, Kvarda Michal 2:2, Nedoma Antonín 0:4, Chupík Filip 0:4), TJ Sokol Tvarožná C - TJ Sokol Ostopovice C 14:4 (čtyřhry 2:0, body domácích: Dostál Tomáš 3:1, Forman Tomáš 3:1, Malý Jan 3:1, Hylmar Miroslav 3:1, body hostů: Michalek Antonín 3:1, Zbíral Oldřich 1:3, Kailer Ondřej 0:4, Šuman David 0:4),
16. kolo:
Orel Ivančice C - TJ Sokol Tvarožná C 13:5 (čtyřhry 1:1, body domácích: Schlosser Jiří 4:0, Absolín Karel 3:1, Minster Roman 4:0, Absolín Karel st. 1:3, body hostů: Dostál Tomáš 0:4, Hylmar Miroslav 2:2, Forman Tomáš 1:3, Malý Jan 1:3), TJ Sokol Ostopovice C - Sokol Lomnička B 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Vladislav 2:2, Veselý Šimon 1:3, Šuman David 0:2, Michalek Antonín 3:1, Kailer Ondřej 0:2, body hostů: Sova Jaromír 4:0, Hrabec Pavel 2:2, Karkulín Jaroslav 3:1, Horna Jan 1:3), TJ Družstevník Kratochvilka B - TJ Sokol Ostrovačice B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Pokorný Adam 0:4, Kvarda Michal 2:2, Prokeš Karel 1:3, Hyspecký Petr 0:4, body hostů: Serhij Kis 3:1, Česnek Pavel 2:2, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0), TJ Sokol Rebešovice E - Orel Dolní a Horní Loučky B 6:12 (čtyřhry 0:1, body domácích: Zemachová Monika 0:1, Zemachová Lucie 1:2, Sekaninová Kateřina 0:3, Valeš Ondřej 0:3, Burda Lukáš 0:2, WO 5:0, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Pololáník Pavel 3:1, Smejkal Jan 4:0, WO 0:5), Sokol Ořechov B - Sokol Nosislav C 7:11 (čtyřhry 1:1, body domácích: Vaněček Jakub 2:2, Kouba Tomáš 0:4, Smejkal Jaromír 4:0, Smejkal Adam 0:2, Cihlář Tomáš 0:2, body hostů: Rylich Bohuslav 3:1, Mušálek Pavel 2:2, Kříž Jindřich 2:2, Chumela Ondřej 3:1),
17. kolo:
Sokol Ořechov B - Orel Ivančice C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Smejkal Jaromír 1:3, Cihlář Zdeněk 1:3, Šmíd Bronislav 4:0, Smejkal Adam 1:3, body hostů: Schlosser Jiří 3:1, Absolín Karel 3:1, Dedek Daniel 3:1, Ondráček Tomáš 0:4), Sokol Nosislav C - TJ Sokol Rebešovice E 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Ondrášek Peter 4:0, Kříž Jindřich 4:0, Španiel Libor 4:0, Lang Adam 3:1, body hostů: Sekaninová Kateřina 1:3, Seiterová Amálie 0:4, Pavelec Šimon 0:4, Zemachová Monika 0:4), Orel Dolní a Horní Loučky B - TJ Družstevník Kratochvilka B 16:2 (čtyřhry 1:0, body domácích: Pololáník Karel 3:0, Smejkal Jan 3:0, Pololáník Pavel 2:1, Mašek Jiří 2:1, WO 5:0, body hostů: Prokeš Karel 0:4, Kvarda Michal 2:2, Chupík Filip 0:4, WO 0:5), TJ Sokol Ostrovačice B - TJ Sokol Ostopovice C 17:1 (čtyřhry 2:0, body domácích: Serhij Kis 3:1, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 4:0, Minařík Jaroslav 4:0, body hostů: Veselý Šimon 0:4, Šuman David 0:4, Chvátal Vladislav 1:3, Kailer Ondřej 0:4), Sokol Lomnička B - TJ Sokol Tvarožná C 9:9 (čtyřhry 2:0, body domácích: Černý Radomír 1:3, Sova Jaromír 2:0, Karkulín Jaroslav 3:1, Horna Jan 0:4, Hrabec Pavel 1:1, body hostů: Daňková Lucie 1:1, Dostál Tomáš 2:2, Forman Tomáš 1:3, Malý Václav 4:0, Malý Jan 1:1),
18. kolo:
Orel Ivančice C - Sokol Lomnička B 11:7 (čtyřhry 2:0, body domácích: Schlosser Jiří 2:2, Dedek Daniel 3:1, Absolín Karel st. 1:3, Absolín Karel 3:1, body hostů: Karkulín Jaroslav 3:1, Sova Jaromír 2:2, Horna Jan 0:4, Hrabec Pavel 2:2), TJ Sokol Tvarožná C - TJ Sokol Ostrovačice B 6:12 (čtyřhry 1:1, body domácích: Daňková Lucie 2:2, Forman Tomáš 1:3, Dostál Tomáš 1:3, Hylmar Miroslav 0:2, Malý Jan 1:1, body hostů: Česnek Pavel 0:4, Krška Bohumil 4:0, Rousek Miloslav 3:1, Minařík Jaroslav 4:0), TJ Sokol Ostopovice C - Orel Dolní a Horní Loučky B 4:14 (čtyřhry 1:1, body domácích: Chvátal Vladislav 0:4, Šuman David 0:4, Zbíral Oldřich 0:4, Michalek Antonín 3:1, body hostů: Pololáník Karel 4:0, Smejkal Jan 3:1, Pololáník Pavel 3:1, Mašek Jiří 3:1), TJ Družstevník Kratochvilka B - Sokol Nosislav C 8:10 (čtyřhry 1:1, body domácích: Kvarda Michal 3:1, Prokeš Karel 3:1, Chupík Filip 0:4, Nedoma Antonín 1:3, body hostů: Kříž Jindřich 2:2, Ondrášek Peter 1:3, Rylich Bohuslav 2:2, Chumela Ondřej 4:0), TJ Sokol Rebešovice E - Sokol Ořechov B 1:17 (čtyřhry 0:2, body domácích: Burda Lukáš 0:4, Zemachová Lucie 0:2, Poláchová Markéta 0:4, Zemachová Monika 1:3, Sekaninová Kateřina 0:2, body hostů: Smejkal Adam 3:1, Kouba Tomáš 4:0, Smejkal Jaromír 4:0, Vaněček Jakub 4:0),

zobrazit jen aktuální kola
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy